Menu Content/Inhalt
NEW TRENDY oferuje kabiny prysznicowe z designem na światowym poziomie
05.11.2015.
ImageNEW TRENDY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Oferujemy kabiny prysznicowe o wysokiej renomie i uznanej pozycji na rynku, mówi Łukasz Kobiela, Prezes Zarządu NEW TRENDY Sp. z o.o. w Radomiu.
Czytaj całość…
 
Czy będzie boom na polskie okapy w Iranie?
05.11.2015.
ImageSzeroka współpraca polskich firm z Iranem, który dotychczas obłożony był rygorystycznymi sankcjami, wkrótce będzie możliwa. Przedstawiciele Ciarko, największego polskiego producenta okapów, uczestniczyli w misji gospodarczej GO IRAN.
Czytaj całość…
 
Open Finance jest największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce
05.11.2015.
ImagePracuje dla nas ponad 1 000 doradców finansowych w blisko 70 oddziałach na terenie całej Polski. Współpracujemy  z deweloperami  mniejszymi pośrednikami finansowymi oraz rozbudowujemy oddziały sieci Direct , mówi Karolina Bursa, Rzecznik prasowy Open Finance SA w Warszawie.
Czytaj całość…
 
BKM SERWIS Spółka z o. o. w Bolesławcu jest Gepardem Biznesu 2015
04.11.2015.
Image  BKM SERWIS Spółka z o. o. w Bolesławcu zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2015, gdyż  jej wartość rynkowa od marca 2014 do marca 2015 r.  wzrosła o 25 proc. do 5,9 mln zł.
Czytaj całość…
 
Maximus Broker dba o swój dobry wizerunek i zaufanie klientów
02.11.2015.
ImageFirma Maximus Broker Sp. z o.o. powstała w 2001 roku i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm brokerskich w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego i innych podmiotów zobligowanych do zawierania ubezpieczeń w trybie określonym ustawą o zamówieniach publicznych, mówi Remigiusz Breński, Prezes Maximus Broker Sp. z o.o. w Toruniu.
Czytaj całość…
 
Jeremias dostarcza kominy i systemy wentylacyjne ludziom i światowym koncernom
02.11.2015.
ImagePosiadamy 5 fabryk w Europie i jedną w Stanach Zjednoczonych. Największą z nich jest fabryka zlokalizowana w Gnieźnie, zatrudniająca prawie 600 osób i  przetwarzająca 80 proc.  surowca w całej grupie Jeremias, mówi Karol Lange, Dyrektora Sprzedaży Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie.
Czytaj całość…
 
Luksusowa przestrzeń tylko z dreamHOMES.pl
02.11.2015.
ImageIndywidualne podejście oraz obsługiwanie klientów bezpośrednio przez osoby zarządzające firmą stanowi wyróżnik spółki na rynku luksusowych nieruchomości. Nieustannie się rozwijamy, co potwierdza poszerzająca się z roku na rok oferta.
Czytaj całość…
 
Seka - kluczem do efektywności jest systematyczność, skala działalności i komunikacja
02.11.2015.
ImageKluczem do sukcesu jest komunikacja. W naszej firmie między szeregowymi pracownikami a zarządem jest tylko jeden szczebel, obieg informacji nie jest utrudniony czy skomplikowany. Wiele daje nasz system informatyczny, wspierający obieg informacji i zarządzanie pracą,  uważają szefowie SEKA S.A. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
DYNAXO  przestrzeń kompleksowych rozwiązań
30.10.2015.
ImageDoświadczenie, pasja i innowacja – witamy w świecie DYNAXO, dostawcy kompleksowych rozwiązań technologicznych z Wielkopolski, który od 35 lat skutecznie działa w obszarach projektowania i produkcji wyrobów metalowych oraz z powodzeniem zdobywa rynek AGD.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 233 - 261 z 3691
designed by www.madeyourweb.com