Menu Content/Inhalt
Systemy informatyczne są przyszłością biznesu
03.03.2016.

ImageNajważniejsze to zrozumieć klienta i stworzyć oprogramowanie odpowiadające jego potrzebom czy wymaganiom. Dziś gotowe rozwiązania nie robią na nikim wrażenia, czasami wręcz zniechęcają, bo wtedy użytkownik musi dopasować się do funkcjonalności systemu, a nie odwrotnie, mówi Michał Świerczyna, prezes firmy Connecto Sp. z .o.o.

Czytaj całość…
 
Fabryka Mebli Biurowych MDD sprzedaje meble na całym świecie
03.03.2016.

ImageNasza lada Valde stanęła niedawno w Białym Domu w Waszyngtonie. Nasze lady witają też gości, m.in. w Miva Gallery w Malmö, w recepcji w Luwrze, jak i w Muzeum Prehistorii we Francji. Sukces naszego przedsiębiorstwa to „trafiony” w gusta i oczekiwania klientów produkt, szybki termin realizacji zamówienia oraz sprawna logistyka, mówi Mirosława Wojciechowska, regionalny dyrektor sprzedaży Fabryki Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w  Sępólnie Krajeńskim.

Czytaj całość…
 
Unilink to lider rynku multiagencyjnego w Polsce
03.03.2016.

ImageZ Unilink współpracuje ponad 5,5 tyś. Agentów w całej Polsce. W ubiegłym roku Unilink sprzedał ubezpieczenia za 200 mln zł. W 2018 r. Unilink planuje zrealizować przypis składki na poziomie 650 mln zł i współpracować z około 10 tyś Agentów, mówi Igor Rusinowski, Prezes Zarządu Unilink.

Czytaj całość…
 
Metal-Tech sprzedaje swoje wyroby w UE i eksportuje do USA
03.03.2016.

ImageMetal-Tech Sp. z o.o. to firma produkująca ponad 2 mln części metalowych rocznie. Pracujemy na nowoczesnym parku maszynowym składającym się głównie z maszyn CNC, mówi Marcin Polak wiceprezes Metal- Tech.

Czytaj całość…
 
Spółka Euro-Hurt wyróżniona po raz kolejny
03.03.2016.

ImageIstnieją przedsiębiorstwa, które rozwijają się niezwykle dynamicznie. Przykładem jest spółka Euro-Hurt, ponieważ jej wartość rynkowa w ciągu zaledwie 12 miesięcy wzrosła o 276%. Olbrzymi progres zagwarantował spółce tytuł Geparda Biznesu 2015.

Czytaj całość…
 
Malinowe Hotele wspomagają zdrowie najsilniejszą na świecie wodą siarczkową
18.02.2016.

ImageMalinowe Hotele Medical SPA to najlepsze w Polsce ośrodki, w których można liczyć na fachową opiekę lekarską, skuteczne leczenie szeregu schorzeń cywilizacyjnych oraz profilaktykę zdrowotną.

Czytaj całość…
 
Diamond Investment Company sprzedaje nieoprawione diamenty hurtowo i detalicznie
15.02.2016.

ImageSprzedawane przez Diamond Investment Company diamenty są naturalne i pochodzą ze źródeł legalnych, nie zaangażowanych w finansowanie konfliktów, w zgodzie z Rezolucjami ONZ, mówi Tomasz Kwiatkiewicz, wspólnik Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz w Poznaniu.

Czytaj całość…
 
Pierwszy od 23 lat rok z nadwyżką w handlu zagranicznym
12.02.2016.

Rok 2015 przeszedł do historii jako pierwszy od 23 lat rok, w którym Polska odnotowała nadwyżkę w handlu zagranicznym. To efekt splotu kilku czynników – taniejącej ropy, słabszego złotego oraz lepszej zagranicznej koniunktury.

Czytaj całość…
 
Futura Cargo dociera do klientów w całej Europie
12.02.2016.

ImagePrzy wsparciu oddziałów firmy we Włoszech, Luksemburgu i Bułgarii docieramy do klientów w całej Europie. Nasz międzynarodowy personel złożony jest z fachowców z długoletnim stażem i młodych wychowanków, a nasi klienci dostają obsługę w swoim ojczystym języku, mówi Michał Podgórski, General Manager Futura Cargo Sp. z o. o. w Warszawie.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 233 - 261 z 3752
designed by www.madeyourweb.com