Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Klub Gepardów

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Fabryka Mebli Biurowych MDD sprzedaje meble na całym świecie
03.03.2016.

ImageNasza lada Valde stanęła niedawno w Białym Domu w Waszyngtonie. Nasze lady witają też gości, m.in. w Miva Gallery w Malmö, w recepcji w Luwrze, jak i w Muzeum Prehistorii we Francji. Sukces naszego przedsiębiorstwa to „trafiony” w gusta i oczekiwania klientów produkt, szybki termin realizacji zamówienia oraz sprawna logistyka, mówi Mirosława Wojciechowska, regionalny dyrektor sprzedaży Fabryki Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w  Sępólnie Krajeńskim.

Czytaj całość…
 
Unilink to lider rynku multiagencyjnego w Polsce
03.03.2016.

ImageZ Unilink współpracuje ponad 5,5 tyś. Agentów w całej Polsce. W ubiegłym roku Unilink sprzedał ubezpieczenia za 200 mln zł. W 2018 r. Unilink planuje zrealizować przypis składki na poziomie 650 mln zł i współpracować z około 10 tyś Agentów, mówi Igor Rusinowski, Prezes Zarządu Unilink.

Czytaj całość…
 
Metal-Tech sprzedaje swoje wyroby w UE i eksportuje do USA
03.03.2016.

ImageMetal-Tech Sp. z o.o. to firma produkująca ponad 2 mln części metalowych rocznie. Pracujemy na nowoczesnym parku maszynowym składającym się głównie z maszyn CNC, mówi Marcin Polak wiceprezes Metal- Tech.

Czytaj całość…
 
Spółka Euro-Hurt wyróżniona po raz kolejny
03.03.2016.

ImageIstnieją przedsiębiorstwa, które rozwijają się niezwykle dynamicznie. Przykładem jest spółka Euro-Hurt, ponieważ jej wartość rynkowa w ciągu zaledwie 12 miesięcy wzrosła o 276%. Olbrzymi progres zagwarantował spółce tytuł Geparda Biznesu 2015.

Czytaj całość…
 
Malinowe Hotele wspomagają zdrowie najsilniejszą na świecie wodą siarczkową
18.02.2016.

ImageMalinowe Hotele Medical SPA to najlepsze w Polsce ośrodki, w których można liczyć na fachową opiekę lekarską, skuteczne leczenie szeregu schorzeń cywilizacyjnych oraz profilaktykę zdrowotną.

Czytaj całość…
 
Diamond Investment Company sprzedaje nieoprawione diamenty hurtowo i detalicznie
15.02.2016.

ImageSprzedawane przez Diamond Investment Company diamenty są naturalne i pochodzą ze źródeł legalnych, nie zaangażowanych w finansowanie konfliktów, w zgodzie z Rezolucjami ONZ, mówi Tomasz Kwiatkiewicz, wspólnik Diamond Investment Company T. Kwiatkiewicz M. Kwiatkiewicz w Poznaniu.

Czytaj całość…
 
Pierwszy od 23 lat rok z nadwyżką w handlu zagranicznym
12.02.2016.

Rok 2015 przeszedł do historii jako pierwszy od 23 lat rok, w którym Polska odnotowała nadwyżkę w handlu zagranicznym. To efekt splotu kilku czynników – taniejącej ropy, słabszego złotego oraz lepszej zagranicznej koniunktury.

Czytaj całość…
 
Futura Cargo dociera do klientów w całej Europie
12.02.2016.

ImagePrzy wsparciu oddziałów firmy we Włoszech, Luksemburgu i Bułgarii docieramy do klientów w całej Europie. Nasz międzynarodowy personel złożony jest z fachowców z długoletnim stażem i młodych wychowanków, a nasi klienci dostają obsługę w swoim ojczystym języku, mówi Michał Podgórski, General Manager Futura Cargo Sp. z o. o. w Warszawie.

Czytaj całość…
 
Mostostal Warszawa wybudował most do przyszłości z kompozytów FRP
09.02.2016.

ImagePrzemysł i nauka w tandemie? Mostostalu Warszawa udowadnia, że taka współpraca toruje drogę innowacjom. Wieloletnie doświadczenie, potencjał twórczy oraz nowatorskie myślenie o budownictwie zespołu ekspertów firmy zaowocowały powstaniem innowacyjnej przeprawy drogowej.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 233 - 261 z 3751
designed by www.madeyourweb.com