Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Klub Gepardów

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Seka - kluczem do efektywności jest systematyczność, skala działalności i komunikacja
02.11.2015.
ImageKluczem do sukcesu jest komunikacja. W naszej firmie między szeregowymi pracownikami a zarządem jest tylko jeden szczebel, obieg informacji nie jest utrudniony czy skomplikowany. Wiele daje nasz system informatyczny, wspierający obieg informacji i zarządzanie pracą,  uważają szefowie SEKA S.A. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
DYNAXO  przestrzeń kompleksowych rozwiązań
30.10.2015.
ImageDoświadczenie, pasja i innowacja – witamy w świecie DYNAXO, dostawcy kompleksowych rozwiązań technologicznych z Wielkopolski, który od 35 lat skutecznie działa w obszarach projektowania i produkcji wyrobów metalowych oraz z powodzeniem zdobywa rynek AGD.
Czytaj całość…
 
Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa realizuje zasadę "tu mieszkam i wypoczywam"
30.10.2015.
ImageMorska Spółdzielnia Mieszkaniowa powstała w 1955 roku i jedną z najdłużej działających w Gdyni spółdzielni mieszkaniowych. W 2015 roku obchodziła 60-lecie istnienia.
Czytaj całość…
 
Kaczmarski Inkasso stara się być cały czas krok przed konkurencją
30.10.2015.
ImageWykorzystujemy bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacząco skracają czas dotarcia do dłużnika. O unikalności naszych usług na rynku decyduje również to, że jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów, mówi Joanna Zawadzka, dyrektor Sprzedaży Usług Windykacyjnych, Kaczmarski Inkasso sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
Stal Impex poszerzy ofertę ogrodzeń i tuneli foliowych
30.10.2015.
ImageFirma Stal Impex Sp. z o.o. jest od ponad osiemnastu lat wiodącym producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych.
Czytaj całość…
 
Boehringer Ingelheim inwestuje duże środki w badania i rozwój
29.10.2015.
ImageGrupa Boehringer Ingelheim jest jedną z 15 wiodących firm farmaceutycznych na świecie i jedną z trzech najszybciej rozwijających się w Polsce.  W naszym portfolio znajdują się leki stosowane w chorobach układu oddechowego, chorobach serca czy udarach mózgu. Od niedawna mamy w ofercie kilka skutecznych doustnych leków przeciwcukrzycowych, mówi Oliver Koehncke, Dyrektor Generalny Boehringer Ingelheim w Polsce.
Czytaj całość…
 
TRITUM Group stawia na jakość i profesjonalizm
28.10.2015.
ImageProfesjonalna i kompleksowa obsługa to elementy, które wyróżniają nas na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług jest gwarancją zadowolenia naszych klientów, którzy polecają nas dalej. Nasze usługi charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta, mówi Magdalena Kuncio, Specjalista ds. marketingu i PR Kancelarii Finansowej Tritum Group w Gdyni.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Działdowie dobrze służy mieszkańcom
28.10.2015.
ImageOstatnie lata działalności Spółdzielni obfitują w wiele kluczowych inwestycji wpływających na wizerunek i komfort życia mieszkańców. Budowana jest nowa, potrzebna infrastruktura w postaci dróg dojazdowych, ciągów pieszo – jezdnych, parkingów i chodników.
Czytaj całość…
 
INPRO jest jednym z liderów na trójmiejskim rynku deweloperskim
27.10.2015.
ImageObecna koniunktura na rynku deweloperskim wygląda znakomicie. Trójmiasto robi się modne pod względem miejsca wypoczynku. To powoduje, że jest duże zainteresowanie zakupem mieszkań, również w celach inwestycyjnych. Stopy zwrotu z wynajmu w Gdańsku są jednymi z najwyższych w całym kraju, mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 262 - 290 z 3713
designed by www.madeyourweb.com