Menu Content/Inhalt
POLWAX S.A.: Trwają prace nad nową strategią spółki
17.02.2015.
ImagePolwax chce odgrywać ważną rolę na europejskim rynku chemicznym. Zamierza też inwestować w badania i rozwój specyfików parafinowych. Jednym z najważniejszych elementów opracowywanej strategii jest zwiększenie w ciągu 5 najbliższych lat udziału sprzedaży produktów Spółki dla sektora przemysłowego innego niż świecowo-zniczowy do 50 procent.
Czytaj całość…
 
Z wielbłądem w świat
03.02.2015.
ImageJeżdżąc po drogach całego świata coraz częściej można zobaczyć naczepy z logo Wieltonu. Świadomość globalnej marki z niedużego przecież miasta, daje powód do dumy. Produkty z wieluńskiego przedsiębiorstwa można zobaczyć w najbardziej odległych zakątkach globu, oddalonych od Wielunia o tysiące kilometrów.
Czytaj całość…
 
Sandmix stawia na elastyczność i wysoką jakość
02.02.2015.
ImageMamy wiele pomysłów na nowe zastosowania naszych kruszyw, nie odcinamy się jednak od budownictwa. Ważnym odbiorcą naszych produktów jest sektor chemii budowlanej, dlatego bacznie obserwujemy zmieniającą się koniunkturę w produkcji produktów chemii i materiałów budowlanych, mówi Piotr Gamoń, prezes zarządu Sandmix Sp. z o.o. w Chróścicach.
Czytaj całość…
 
Skłodowscy - fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowość
07.01.2015.
Sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich oddaniu i zaangażowaniu. Pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zapewnia zindywidualizowane podejście do każdego Klienta, wyjaśnia Tadeusz Skłodowski, Prezes Skłodowscy Sp. z o.o. w Markach.
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim jest dobrze znanym w swoim środowisku
22.12.2014.
ImageDużym atutem naszego Banku jest zaangażowanie pracowników, ich identyfikacja z firmą, dobra energia i wiedza. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług, pozostał z nami na zawsze, mówi Zofia Gardzińska, Prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim.
Czytaj całość…
 
SERWIS-KOP chce być liderem na rynku części do maszyn budowlanych
19.12.2014.
ImageJako jedyni w kraju szczycimy się wysoką dostępnością części, a mimo to coraz większe środki przeznaczamy na wprowadzanie nowych produktów, mówi Tomasz Skowronek, Wicedyrektor ds. handlowych Firmy Exportowo-Importowej SERWIS-KOP Wacław Rędziniak S.J. w Rzeszowie.
Czytaj całość…
 
Pabianickie Centrum Medyczne postawiło na jakość
19.12.2014.
ImageW grudniu 2014  PCM Sp. z o. o. dołączyła do elitarnego grona szpitali akredytowanych, których kompetencje do świadczenia opieki o wysokiej jakości zostały potwierdzone w sposób obiektywny przez niezależnych audytorów Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, mówi Dominika Konopacka, Prezes Zarządu Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o.  w Pabianicach.
Czytaj całość…
 
Opineo.pl - właśnie taki serwis chciałem stworzyć
18.12.2014.
ImageOpineo.pl to największy w Polsce serwis gromadzący opinie konsumentów na temat sklepów internetowych, produktów i firm. Powstał w 2006 roku, by ułatwić klientom podejmowanie trafnych decyzji zakupowych. „Pogodzenie niezależności i wolności z wiarygodnością i autentycznością wymaga wysiłku, doświadczenia, znajomości prawa i sztabu wyszkolonych ludzi, którzy ciężko pracują na sukces całej firmy. Dziś mogę powiedzieć, że to się udało", mówi Paweł Kucharzak, Prezes Zarządu Opineo Sp. z o.o. we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Mercator Medical SA jest Gepardem Biznesu 2013 i Światową Firmą 2013
17.12.2014.
ImageGrupa Mercator Medical jest liderem w Polsce oraz jednym z kluczowych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej na rynku jednorazowych rękawic medycznych.  Działa globalnie w ponad 40 krajach oferując 120 produktów własnych, które docierają na wszystkie kontynenty. 
Czytaj całość…
 
Zakład Mleczarski FigAND konkuruje z największymi
12.12.2014.
Image FigAND to firma elastyczna i otwarta na innowacyjność. Dzięki ciągłym inwestycjom możemy konkurować z największymi koncernami. Krótkie terminy ważności produktów FigANDu świadczą o ich naturalności,  mówi Leszek Figarski, prezes Zakładu Mleczarskiego FigAND Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J. w Koloni Wawrzyszów.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 429
designed by www.madeyourweb.com