Menu Content/Inhalt
7milowy - lider wdrożeń SAP w małych i średnich przedsiębiorstwach
10.12.2014.
ImagePo 10 latach działalności nasza pozycja w sektorze MŚP jest niekwestionowana – jesteśmy wyspecjalizowanym partnerem SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza oferta się rozwija, ponieważ potrzeby firm z sektora MŚP zmieniają się nieustannie, podkreśla Adam Kozłowski, Prezes Zarządu 7milowy.
Czytaj całość…
 
Garbarni Szczakowa wśród liderów przemysłu skórzanego
10.12.2014.
ImageDzięki przeprowadzeniu niezbędnych zmian w infrastrukturze przemysłowej oraz szybkiej modernizacji parku maszynowego nasz zakład należy obecnie do grona najlepszych w branży. Dalekosiężna polityka inwestycyjna przyczyniła się do rozwoju naszej firmy”, mówi Piotr Wrona, Prezesa Zarządu Garbarni Szczakowa SA w Jaworznie.
Czytaj całość…
 
Radpol zyskuje dzięki nowoczesności
09.12.2014.
ImageW ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy prężną grupę kapitałową. Skupienie w niej kilku fabryk, wytwarzających najwyższej jakości produkty dla różnych gałęzi przemysłu, pozwala nam na osiąganie licznych biznesowych synergii’ mówi Krzysztof Pióro, prezes zarządu Radpol SA w Człuchowie.
Czytaj całość…
 
Medicus chce być liderem na rynku laryngologii w Polsce
26.11.2014.
ImageW perspektywie dekady chcemy zająć jedno z trzech pierwszych miejsc na rynku laryngologii w Polsce zarówno w zakresie sprzedaży aparatury medycznej, implantów słuchowych i w obszarze specjalistycznych usług medycznych, mówi dr n. med. Maciej Mazur, Prezes Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Sp.k. we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Janina Morys została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu
25.11.2014.
ImageJanina Morys, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sośnicowicach, została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zarządzany przez nią bank został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014. 
 
Czytaj całość…
 
Voice Net znacząco redukuje koszty telekomunikacyjne
24.11.2014.
Firma Voice Net jest młodym i niezwykle dynamicznym graczem na rynku telekomunikacyjnym. Spółka świadczy usługi telefonii stacjonarnej oraz dostępu do Internetu na terenie całej Polski.
Czytaj całość…
 
Grupa Marat pomaga zwiększyć wydajność przy obniżeniu kosztów
07.11.2014.
ImageJako grupa firm jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów do utrzymania ruchu, jak i pierwszy montaż w wielu gałęziach przemysłu, mówi Monika Kempińska, Prezes Zarządu Elrow Sp. z o.o. w Rybniku.
Czytaj całość…
 
BS w Skierniewicach Gepardem Biznesu 2014
31.10.2014.
ImageNasz bank ma możliwość prowadzenia działalności na terenie całego kraju. Rozwijamy się i poza głównymi miastami w regionie, systematycznie rozszerzamy swoją działalność na inne miasta m. in. w Warszawę, Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski czy Bełchatów, mówi Władysław Klażyński, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.
Czytaj całość…
 
BS w Ośnie Lubuskim Gepardem Biznesu 2014
31.10.2014.
ImageNasz bank w ramach badania satysfakcji klienta przeprowadza ankiety wśród klientów, organizuje spotkania dla członków banku, by poznać ich oczekiwania i potrzeby. W razie jakichkolwiek uwag bank odnosi się do nich i stara się niwelować wszelkie ich przyczyny, mówi Aniela Kijkowska, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Ośnie Lubuskim.
Czytaj całość…
 
Buchalter Skłodowscy - fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowość
28.10.2014.
Buchalter Skłodowscy Sp. j. działa na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości już ponad 20 lat, świadcząc usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 429
designed by www.madeyourweb.com