Menu Content/Inhalt
Transhand stosuje się do zasad filozofii Keizen
22.10.2014.
Położenie Transhand w pobliżu głównej trasy prowadzącej z Warszawy do Berlina oraz polsko-niemieckiego przejścia granicznego w Świecku, stwarza korzystne warunki do współpracy na wielu płaszczyznach.
Czytaj całość…
 
BIM - ludzie kochający meble
15.10.2014.
ImageRosnące obroty handlowe oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wpłynęły na urozmaicenie naszej oferty i rozszerzenie działalności eksportowej na rynku europejskim, a także  w  Azji, Ameryce Północnej i Afryce. Jestem dumny, że udało nam się wyposażyć polskimi meblami nowoczesną ortopedyczną  klinikę w Austrii, hotel w Aszchabadzie czy szkołę w Bośni i Hercegowinie, mówi Bogusław Buczek, Prezes Zarządu BIM Sp. z o.o. w Biłgoraju.
Czytaj całość…
 
Nowatech sprzedaj zgrzewarki w kraju i za granicą
13.10.2014.
Firma Nowatech jest obecna na polskim rynku już od 17 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu, mówi  Ewelina Młynarczyk, prezes Nowatech Sp. z o.o. w Wadowicach.
Czytaj całość…
 
Netmark Dom Ekologiczny pomaga oszczędzać energię
13.10.2014.
Warszawska spółka Netmark Dom Ekologiczny, kilkakrotnie wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej jako rzetelny dostawca profesjonalnych usług i produktów, oferuje kompletne systemy energetyczne, wykorzystujące czystą energię pozyskiwaną z naturalnych źródeł, która nie tylko nie szkodzi środowisku, ale przede wszystkim pozwala poczynić znaczące oszczędności w budżecie.
Czytaj całość…
 
Rozwój MPWiK we Włocławku przez inwestycje w ramach Projektu POIiŚ
09.10.2014.
W ostatnich latach rozwój MPWiK we Włocławku wspierają głównie inwestycje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną , realizowane w ramach Projektu POIiŚ, mówi Bogdan Laszuk, Prezes Zarządu MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku.
Czytaj całość…
 
Doradcy ELTECH pomagają wdrażać i obniżać koszty produkcji
06.10.2014.
ImageBez inteligentnych i kreatywnych ludzi nie będzie sukcesu. To przecież ludzie są najważniejsi – zwłaszcza w firmie handlowej, która opiera się na budowaniu trwałych relacji i na zaufaniu klienta. Ale należy pamiętać, że sukces rodzi się powoli i jest również zasługą strategii, a nie tylko ciężkiej pracy ludzi,  mówi Stanisław Paleczny, Prezes Centrali Technicznej ELTECH Sp. z o.o. w Świdnicy.
Czytaj całość…
 
Oryginalne rozwiązania informatyczne toruńskiej MGA przebijają się na rynku
06.10.2014.
Po 20 latach działalności potrafimy nie tylko tworzyć innowacyjne produkty i usługi, ale również umiejętnie je wdrażać, co udowodniamy m.in. współpracując w zakresie gospodarki odpadami z trzema największymi polskimi miastami: Warszawą, Łodzią i Poznaniem", mówi Marcin Orylski, prezes MGA Sp. z o. o.  w Toruniu.
Czytaj całość…
 
Platon chce być liderem w dystrybucji książek
03.10.2014.
Dysponujemy bogatą ofertą wydawniczą i rozległą siecią zaopatrywanych punktów detalicznych. Współpracujemy z ponad 300 wydawcami, blisko 400 bibliotekami, księgarniami tradycyjnymi oraz dużymi sieciami handlowymi, mówi Paweł Filar, dyrektor Platon Sp. z o.o.  w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Piomar - 25 lat doświadczenia w przewozie rzeczy
03.10.2014.
ImageW celu zapewnienia naszym klientom bardziej kompleksowych usług zdecydowaliśmy się na wybudowanie nowoczesnego magazynu wysokiego składowania wspieranego przez system klasy WMS. Całość inwestycji została oddana do użytku w kwietniu 2014 roku, mówi Krzysztof Żur, wiceprezes i współwłaściciel Piomar Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
ZPTS zajmuje wysoką lokatę pośród dostawców
30.09.2014.
ImageZakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Remigiusz Chełchowski w Milanówku istnieje od 1980 r. To  nowoczesny zakład produkcyjny. Zajmuje się przetwórstwem systemów poliuretanowych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 429
designed by www.madeyourweb.com