Menu Content/Inhalt
Spółka Erbet zbudowała najnowocześniejszy komisariat w Polsce
30.09.2014.
W czasie swojej działalności na rynku budowlanym „Erbet” Sp. z o.o. w Nowym Sączu wielokrotnie udowadniała, że jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju wyzwaniom inwestycyjnym z branży budownictwa.
Czytaj całość…
 
Polfarmex S.A. Skazani na sukces.
30.09.2014.
ImageSukces firmy Polfarmex na niezwykle trudnym i wymagającym rynku farmaceutycznym to wynik kompetencji, wizji i determinacji w realizacji przyjętych celów, mówi Mieczysław Wośko, założyciel i Prezes Spółki Akcyjnej Polfarmex, mającej swoją siedzibę w Kutnie.
Czytaj całość…
 
Work Service liderem usług personalnych w Europie Środkowej
26.09.2014.
ImageWork Service jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich. Specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. Przez sieć lokalnych biur oraz mobilnych doradców jesteśmy już obecni w ośmiu krajach Europy, mówi Tomasz Hanczarek, prezes Zarządu Work Service SA we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie jest Wielkim Modernizatorem 2013
23.09.2014.
Ostatnie 5 lat to okres intensywnego rozwoju infrastruktury badawczej Uczelni i badań naukowych, prowadzonych przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa oraz w obszarze nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, mówi nadbrygadier Ryszard Dąbrowa, Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.
Czytaj całość…
 
ANKOL Ambasadorem Polskiej Gospodarki w kategorii EKSPORTER
23.09.2014.
17 września 2014 r. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie, odbył się finał VI edycji konkursu dla przedsiębiorców „Ambasador Polskiej Gospodarki”.  Firma ANKOL - lider w dostawach towarów, usług i technologii dla  lotnictwa wojskowego i cywilnego w kraju i zagranicą - znalazła się gronie laureatów w kategorii EKSPORTER
Czytaj całość…
 
Sutco-Polska rośnie wraz z dynamicznym rozwojem sektora gospodarki odpadami
23.09.2014.
Doświadczenie Sutco-Polska na rynku polskim oraz najnowocześniejsze technologie, zastosowane zgodnie z zasadą BAT, pozwalają nam niezmiennie od wielu lat cieszyć się opinią niekwestionowanego lidera w tworzeniu technologii przetwarzania odpadów, mówi Anna Syrek, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu  Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowicach.
Czytaj całość…
 
Alfa i Omega ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży BHP
23.09.2014.
Na nasz sukces złożyło się wiele czynników, ale do najważniejszych należy zaliczyć: wysoką jakość oferowanych produktów, fachową obsługę oraz umiejętne zarządzanie i profesjonalną kadrę stale podnoszącą swoje kwalifikacje, ocenia Janusz Szulc, dyrektor Alfa i Omega S.J. w Głogowie.
Czytaj całość…
 
DataConsult z Krakowa stawia na badania i rozwój
23.09.2014.
ImageWielkim atutem firmy jest własny Dział Badawczo-Rozwojowy od lat współpracujący w zakresie logistyki wewnętrznej, badań przemysłowych i rozwojowych z uczelniami wyższymi i instytutami badawczo-rozwojowymi.  Daje to udoskonalanie i rozwój produktów oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy, mówi Ryszard Pytel, Prezes Zarządu DataConsult Sp. z o.o. w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Warszewo" naprawiła szczerby w tkance urbanistycznej Szczecina
18.09.2014.
ImageNasze nowe osiedla w zabudowie plombowej, w historycznej tkance urbanistycznej miasta wypełniają szpecące do niedawna szczerby po nalotach dywanowych aliantów podczas II wojny światowej, mówi Ryszard Piątek, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Warszewo" w Szczecinie.
Czytaj całość…
 
Doświadczenie spółki IDEA AUDYT jest kapitałem jej klientów
17.09.2014.
„Od 5 lat budujemy firmę przez podnoszenie jakości świadczonych usług i realizację zamierzeń w oparciu o zmieniające się oczekiwania rynku. Staramy się, aby nasze doświadczenie było również kapitałem naszych klientów”,  mówi Teresa Ziętek, Członek Zarządu Idea Audyt Sp. z o.o. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 429
designed by www.madeyourweb.com