Menu Content/Inhalt
Ogrom doświadczenia i profesjonalizmu PBO DACH BUD
11.09.2014.
ImagePrzedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o. o. funkcjonuje na wrocławskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od blisko 30 lat pod przewodnictwem Jana Chorostkowskiego – właściciela firmy, długoletniego praktyka budowlanego, autora wielu publikacji z dziedziny budownictwa, dziś Prezesa Zarządu.
 
Czytaj całość…
 
Nasz Zespół to ludzie z Sercem
11.09.2014.
Czytaj całość…
 
Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. jest firmą ogólnopolską
09.09.2014.
ImageUdało się  nam wypracować wysoką pozycję na rynku, dzięki słuchaniu potrzeb klientów i szukaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Kierunkiem działania firmy jest  ciągły rozwój, inwestycje w nowe produkty, podejmowanie strategicznych działań oraz wprowadzanie na rynek niestandardowych usług programistycznych, mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.
Czytaj całość…
 
Pulire świadczy usługi multiserwisowe
08.09.2014.
Pulire to już nie tylko sprzątanie, ale grupa spółek zajmujących się optymalizacją różnych procesów, sprzątaniem, usługami magazynowymi, konserwacyjnymi. W jednym budynku, czyli hali magazynowej wykonujemy szereg usług. Zaleta jest taka, że klienci rozmawiają z jedną osobą odpowiedzialną za kilka procesów. To wartość dodana, wyjaśnia Agnieszka Stefanowska, Prezes Zarządu Pulire Sp. z o.o. w Katowicach.
Czytaj całość…
 
Statuetka BE A LEGEND AWARD dla Firmy ANKOL
29.08.2014.
ImageŚwiatowa Konfederacja Przedsiębiorców WORLDCOB (USA), podczas międzynarodowej konwencji THE BIZZ  1 -2 sierpnia 2014 w Honolulu na Hawajach wyróżniła wiodące przedsiębiorstwa, które poprzez swój rozwój przyczyniają się do wzrostu gospodarczego własnego kraju jak również światowej gospodarki.
Czytaj całość…
 
Atuty ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego
27.08.2014.
ImageUmiejętne zarządzanie, trafne decyzje, dobrze dobrana i zaufana kadra pracownicza to podstawowe atuty, które przyczyniły się do stabilności i efektywności firmy  ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego. Ważnymi składnikami sukcesu były także: stała chęć rozwoju, nowe inwestycje, wielobranżowość i świadczenie wysokiej jakości usług.
Czytaj całość…
 
DANKO to firma kluczowa dla polskiego rolnictwa
06.08.2014.
ImageSprzedaż nasion wyższych stopni odsiewu i  kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych wynosi obecnie 10 tys. ton, a udział odmian oferowanych przez spółkę w rynku nasiennym zbóż aż 35-40 proc.  Wartość odmian DANKO jest w coraz większym stopniu doceniana za granicą. Spółka ma obecnie 30 rejestracji w 14 krajach, mówi Karol Marciniak, Prezes DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. w Choryni.
Czytaj całość…
 
20 lat rozwoju Roltexu
15.07.2014.
ImageZdecydowanego przyspieszenia firma nabrała po wejściu do Unii Europejskiej, co częściowo przyczyniło się do pozyskania zagranicznych kontrahentów, a dzięki dofinansowaniom mogliśmy przy pomocy środków unijnych wyposażyć zakład w nowy park maszyn, mówi Michał Pannert,  Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Roltex” Sp. z o.o. w Brzeziu.
Czytaj całość…
 
Turysta lubi być zaskakiwany czymś innowacyjnym
02.07.2014.
ImageMamy rozbudowaną ofertę biznesową dla firm i instytucji, prowadzimy wiele działań kulturalnych, społecznych i naukowych. Rozwijamy uzdrowisko w podziemnych komorach, a także działalność leczniczą na powierzchni. To wszystko da się pogodzić i rozwijać, uwzględniając oczekiwania naszych gości, mówi Kajetanem d’Obyrn, prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SA w Wieliczce.
Czytaj całość…
 
ANKOL dostarcza produkty dla lotnictwa NATO i Rosji
02.07.2014.
ANKOL to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 20-letnią historią. Doświadczenia  biznesowe właścicieli firmy Anny i Czesława Koliszów z Mielca  ukierunkowały działalność na  import i eksport towarów i usług o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 429
designed by www.madeyourweb.com