Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Vacatio Legis

Vacatio Legis
Kredyty dla firm: czarny scenariusz?
15.01.2009.
Banki już zaczęły zakręcać firmom kurek z kredytami - wynika z najnowszych danych NBP. I to mimo rekordowego napływu pieniędzy na lokaty!
Czytaj całość…
 
Rynek pierwotny tylko dla zuchwałych
27.08.2007.
ImageZ ofert na rynku pierwotnym w tym roku skorzystało średnio 2,5 tys. inwestorów. Zdarzały się emisje, które wzbudziły zainteresowanie zaledwie pięciuset osób. Co ciekawe, taka garstka inwestorów potrafiła złożyć zapisy na niewiele mniejsze kwoty, niż w przypadku tak wielkich ofert, jak PGNiG, w której brało udział aż 60 tys. inwestorów.
Czytaj całość…
 
SBO wprowadza rachunki walutowe
30.03.2007.


W wybranach oddziałach otwarte będą kasy walutowe.

Czytaj całość…
 
Aniołowie biznesu założyli fundusz
12.03.2007.
Znani polscy przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukcesy jako twórcy własnych firm, stworzyli pierwszy w Polsce fundusz kapitału zalążkowego aniołów biznesu - Business Angel SeedFund (BAS).  Liczą na wsparcie PARP.
Czytaj całość…
 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com