Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Konferencje
Centrum Edukacji przeszkoliło ponad 100 tysięcy słuchaczy
27.11.2015.
Systematycznie lokujemy się na czołowych miejscach pośród największych firm szkoleniowych w kraju. Byliśmy organizatorem ponad 50 edycji studiów podyplomowych z najlepszymi uczelniami, mówi Tadeusz Rutkowski,  Prezes Zarządu Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płocku.
Czytaj całość…
 
Kompania Leśna - Najlepszy kompan w lesie!
27.11.2015.
ImageOferując nowoczesne i wydajne technologie pracy w lesie, nie tylko poprawiamy warunki pracy robotników i zwiększamy efektywność firm leśnych, lecz także polepszamy wizerunek całej branży. Dostarczamy maszyny, którymi pracują przedsiębiorcy leśni, wykonujący usługi na rzecz Lasów Państwowych, mówi Anna Szerszeń, współtwórczyni i współwłaścicielka Kompanii Leśnej.
Czytaj całość…
 
PROMAG jest liderem w zakresie rozwiązań intralogistycznych i magazynowych
26.11.2015.
ImageJesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce z tak bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki. To bez wątpienia jedna z naszych największych przewag konkurencyjnych, mówi Karolina Tokarz, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w firmie PROMAG S.A. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Ramp to polska marka systemów zraszających do ogrodów
26.11.2015.
ImagePrzez ostatnie 30 lat zaznaczyliśmy się na polskim rynku jako solidna firma produkcyjna, mająca własną markę w systemach zraszających do ogrodów oraz jako doświadczony podwykonawca produkujący techniczne detale dla naszych kooperantów, mówi Marcin Rożniata,  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ramp Sp. z o.o.  w Łodzi.
Czytaj całość…
 
Petrosoft.pl słucha potrzeb klientów
25.11.2015.
ImageWprowadzane na rynek aplikacje informatyczne Petrosoft.pl zyskują uznanie wśród Klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Opracowujemy wiele własnych narzędzi informatycznych i ulepszamy istniejące rozwiązania, które wspierają procesy biznesowe przedsiębiorstw z rożnych sektorów, mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.
Czytaj całość…
 
iFlow pomaga wchodzić w multikanałowość dystrybucji usług i produktów
25.11.2015.
ImageWiększość firm - niezależnie od tego, czy jest to bank, operator telefonii cyfrowej, czy też sieć sklepów handlu detalicznego - bardzo szybko wchodzi w multikanałowość dystrybucji swoich usług i produktów. Stanowi to nowe wyzwania, a my w iFlow często wiemy, jak im sprostać, mówi Andreas Germundson, prezes iFlow Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
TAW Polska - od dekady szkoli, rozwija i doskonali umiejętności pracowników
25.11.2015.
ImageŹródłem sukcesu TAW Polska jest lojalność naszych Klientów. Osiągamy ją dzięki jakości oferowanych usług i elastycznej reakcji na potrzeby i ograniczenia. Dzięki temu rośnie grupa naszych stałych partnerów, a ich zadowolenie ułatwia nam przekonanie kolejnych podmiotów do podjęcia współpracy, mówi Paweł Gębaczyk Prezes Zarządu TAW Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Termet dostarcza swoje produkty do prawie 30 krajów
23.11.2015.
ImageW wielu z nich nie było łatwo znaleźć odbiorców, jednak finalnie się to udało. Jest to efekt dobrej oferty cenowo – jakościowej i naprawdę ciężkiej pracy specjalistów odpowiedzialnych za przygotowanie oferty, jej zarekomendowanie klientom i później utrzymywanie właściwych relacji handlowych, mówi Ryszard Satyła, Prezes Zarządu Termet SA w Świebodzicach.
Czytaj całość…
 
Dantom eksportuje oryginalne produkty do 26 krajów
20.11.2015.
ImageObecnie jesteśmy czołowym światowym producentem i dostawcą naszych podstawowych rozwiązań: clipbandu i twistbandu. W naszej ofercie posiadamy także worki do szprycowania, multistripy, heatlocki do zamykania żywności podczas obróbki cieplnej, mówi Artur Mackiewicz, współzałożyciel Dantom Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 204 - 232 z 3904
designed by www.madeyourweb.com