Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
DRB - Dbałość, Rzetelność, Bezpieczeństwo
01.12.2015.
Centrum Odszkodowań DRB, to jedna z największych i najaktywniej działających firm na polskim rynku odszkodowań, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim uzyskać należne odszkodowanie zarówno za szkody osobowe, jak i rzeczowe, majątkowe, a także zajmuje się dopłatą dodatkowych pieniędzy za uszkodzony pojazd.
Czytaj całość…
 
PRODEXPOL S.J. w Warszawie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2015
30.11.2015.
PRODEXPOL S.J. w Warszawie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2015.  Została  bowiem wyróżniona w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2015 i  VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015, a to oznacza, że jest też laureatem III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.
Czytaj całość…
 
Centrum Edukacji przeszkoliło ponad 100 tysięcy słuchaczy
27.11.2015.
Systematycznie lokujemy się na czołowych miejscach pośród największych firm szkoleniowych w kraju. Byliśmy organizatorem ponad 50 edycji studiów podyplomowych z najlepszymi uczelniami, mówi Tadeusz Rutkowski,  Prezes Zarządu Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płocku.
Czytaj całość…
 
Kompania Leśna - Najlepszy kompan w lesie!
27.11.2015.
ImageOferując nowoczesne i wydajne technologie pracy w lesie, nie tylko poprawiamy warunki pracy robotników i zwiększamy efektywność firm leśnych, lecz także polepszamy wizerunek całej branży. Dostarczamy maszyny, którymi pracują przedsiębiorcy leśni, wykonujący usługi na rzecz Lasów Państwowych, mówi Anna Szerszeń, współtwórczyni i współwłaścicielka Kompanii Leśnej.
Czytaj całość…
 
PROMAG jest liderem w zakresie rozwiązań intralogistycznych i magazynowych
26.11.2015.
ImageJesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce z tak bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki. To bez wątpienia jedna z naszych największych przewag konkurencyjnych, mówi Karolina Tokarz, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w firmie PROMAG S.A. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Ramp to polska marka systemów zraszających do ogrodów
26.11.2015.
ImagePrzez ostatnie 30 lat zaznaczyliśmy się na polskim rynku jako solidna firma produkcyjna, mająca własną markę w systemach zraszających do ogrodów oraz jako doświadczony podwykonawca produkujący techniczne detale dla naszych kooperantów, mówi Marcin Rożniata,  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ramp Sp. z o.o.  w Łodzi.
Czytaj całość…
 
Petrosoft.pl słucha potrzeb klientów
25.11.2015.
ImageWprowadzane na rynek aplikacje informatyczne Petrosoft.pl zyskują uznanie wśród Klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Opracowujemy wiele własnych narzędzi informatycznych i ulepszamy istniejące rozwiązania, które wspierają procesy biznesowe przedsiębiorstw z rożnych sektorów, mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.
Czytaj całość…
 
iFlow pomaga wchodzić w multikanałowość dystrybucji usług i produktów
25.11.2015.
ImageWiększość firm - niezależnie od tego, czy jest to bank, operator telefonii cyfrowej, czy też sieć sklepów handlu detalicznego - bardzo szybko wchodzi w multikanałowość dystrybucji swoich usług i produktów. Stanowi to nowe wyzwania, a my w iFlow często wiemy, jak im sprostać, mówi Andreas Germundson, prezes iFlow Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
TAW Polska - od dekady szkoli, rozwija i doskonali umiejętności pracowników
25.11.2015.
ImageŹródłem sukcesu TAW Polska jest lojalność naszych Klientów. Osiągamy ją dzięki jakości oferowanych usług i elastycznej reakcji na potrzeby i ograniczenia. Dzięki temu rośnie grupa naszych stałych partnerów, a ich zadowolenie ułatwia nam przekonanie kolejnych podmiotów do podjęcia współpracy, mówi Paweł Gębaczyk Prezes Zarządu TAW Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 204 - 232 z 3906
designed by www.madeyourweb.com