Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Stal Impex poszerzy ofertę ogrodzeń i tuneli foliowych
30.10.2015.
ImageFirma Stal Impex Sp. z o.o. jest od ponad osiemnastu lat wiodącym producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych.
Czytaj całość…
 
Boehringer Ingelheim inwestuje duże środki w badania i rozwój
29.10.2015.
ImageGrupa Boehringer Ingelheim jest jedną z 15 wiodących firm farmaceutycznych na świecie i jedną z trzech najszybciej rozwijających się w Polsce.  W naszym portfolio znajdują się leki stosowane w chorobach układu oddechowego, chorobach serca czy udarach mózgu. Od niedawna mamy w ofercie kilka skutecznych doustnych leków przeciwcukrzycowych, mówi Oliver Koehncke, Dyrektor Generalny Boehringer Ingelheim w Polsce.
Czytaj całość…
 
TRITUM Group stawia na jakość i profesjonalizm
28.10.2015.
ImageProfesjonalna i kompleksowa obsługa to elementy, które wyróżniają nas na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług jest gwarancją zadowolenia naszych klientów, którzy polecają nas dalej. Nasze usługi charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta, mówi Magdalena Kuncio, Specjalista ds. marketingu i PR Kancelarii Finansowej Tritum Group w Gdyni.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Działdowie dobrze służy mieszkańcom
28.10.2015.
ImageOstatnie lata działalności Spółdzielni obfitują w wiele kluczowych inwestycji wpływających na wizerunek i komfort życia mieszkańców. Budowana jest nowa, potrzebna infrastruktura w postaci dróg dojazdowych, ciągów pieszo – jezdnych, parkingów i chodników.
Czytaj całość…
 
INPRO jest jednym z liderów na trójmiejskim rynku deweloperskim
27.10.2015.
ImageObecna koniunktura na rynku deweloperskim wygląda znakomicie. Trójmiasto robi się modne pod względem miejsca wypoczynku. To powoduje, że jest duże zainteresowanie zakupem mieszkań, również w celach inwestycyjnych. Stopy zwrotu z wynajmu w Gdańsku są jednymi z najwyższych w całym kraju, mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A. 
Czytaj całość…
 
Anna i Czesław Koliszowie to Biznesowe Małżeństwo XXV-lecia Transformacji w Polsce
26.10.2015.
Image
ANKOL to rodzinna firma działająca w branży lotniczej, w zakresie obrotu specjalnego towarami i usługami o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Firma została założona i jest zarządzana przez Annę i Czesława Kolisz z Mielca, miasta o wyjątkowo mocnych  lotniczych tradycjach.
Czytaj całość…
 
NET MARINE remontuje statki i okręty Marynarki Wojennej
26.10.2015.
ImageNET MARINE – Marine Power Serwis jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie kompleksowych remontów statków i okrętów Marynarki Wojennej oraz specjalistycznych serwisach sprzętu i wyposażenia ratującego życie na morzu, mówi Przemysław Mańkowski, Prezes NET MARINE – Marine Power Serwis Sp. z o.o. w Szczecinie.
Czytaj całość…
 
Mocne Firmy Godne Zaufania 2014
26.10.2015.
Image
Spośród 28 918  przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2014 uzyskało 10 500 z nich, bo ich wartość rynkowa wzrosła o minimum 10 proc., a średnia stosunku zysku netto do przychodów netto i zrównanych z nimi  w latach 2011-2013 wyniosła w nich minimum 5 proc. 
Czytaj całość…
 
Boruta-Zachem tworzy zrąb rafinerii opartej na śrucie rzepakowej
22.10.2015.
ImageBoruta-Zachem SA, spółka znana na rynku chemicznym z produkcji barwników  i pigmentów, wkracza w nowy obszar działalności – produkcję biosurfaktantów. Innowacyjna na skalę światową technologia spółki pozwala niedrogo wytworzyć wysokiej jakości biosurfaktanty na odpadach lokalnej produkcji rolnej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 233 - 261 z 3906
designed by www.madeyourweb.com