Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Bonair SA pnie się w górę
19.01.2016.
ImageOd prawie ćwierć wieku dostarczamy najwyższej jakości usługi informatyczne. Działamy na terenie całej Polski, operując z 5 biur zlokalizowanych w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie i we Wrocławiu, ale realizujemy także projekty na skalę międzynarodową, mówi Andrzej Wach, Prezes BONAIR SA  w Warszawie.
Czytaj całość…
 
HKL Dekoracja Okien to Mocna Firma Godna Zaufania  Strong Company 2016
18.01.2016.
HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie zdobyła tytuł Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016. Została  bowiem wyróżniona w XI edycji  Konkursu Gepardy Biznes 2016 i IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016, a to oznacza, że jest też laureatem IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016.
Czytaj całość…
 
Instytut Europejskiego Biznesu
18.01.2016.
Image16 stycznia 2016 r. zarząd ULAN Sp. z o.o. zdecydował zmienić nazwę Instytutu Bankowości Spółdzielczej, założonego 12 grudnia 2005 r., na Instytut Europejskiego Biznesu - Institute of European Business.  Związane jest to z rozszerzeniem jego działalności.
Czytaj całość…
 
Fundamentem silnej marki są prawdziwe wartości
11.01.2016.
Fundamentem silnej marki są prawdziwe wartości: konkretna misja, wizja i odważna strategia. Silna marka wymaga pasji, cierpliwości, uwagi, wysiłku, poświęcenia i empatii, przekonuje Krzysztof Terlikowski, prezes firmy SEDAR SA w Międzyrzecu Podlaskim, produkującej Kurczaka Zagrodowego.
Czytaj całość…
 
Radscan Intervex - więcej czystego ciepła, wody i powietrza
11.01.2016.
ImagePierwsza w Polsce technologia odzysku ciepła ze spalin została zaprojektowana, wykonana i oddana do eksploatacji przez Radscan Intervex. Ta innowacyjna instalacja rozpoczęła pracę w styczniu 2015 w elektrociepłowni w Białymstoku należącej do Enea Wytwarzanie, mówi Andrzej Nowicki,  Dyrektor Radscan Intervex Polska Sp. z o.o. w Warszawie. 
Czytaj całość…
 
DAAS wykonuje usługi związane z konstrukcjami stalowymi
07.01.2016.
ImageWyposażenie malarni w Warszawie oraz duże doświadczenie pracowników firmy DAAS umożliwia nam podjęcie się praktycznie każdego projektu antykorozyjnego. Rozpoczęliśmy również usługi naddźwiękowego natryskiwania cieplnego HVOF, gwarantujące uzyskanie najbardziej zaawansowanej technologicznie ochrony antyerozyjnej, mówi Dawid Starzyczny, Prezes DAAS Sp. z o.o. w Bielsku-Białej.
Czytaj całość…
 
iFlow pomaga wchodzić w multikanałowość dystrybucji usług i produktów
07.01.2016.
ImageWiększość firm - niezależnie od tego, czy jest to bank, operator telefonii cyfrowej, czy też sieć sklepów handlu detalicznego - bardzo szybko wchodzi w multikanałowość dystrybucji swoich usług i produktów. Stanowi to nowe wyzwania, a my w iFlow często wiemy, jak im sprostać, mówi Andreas Germundson, prezes iFlow Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Maltex tworzy z pasją artykuły dla dzieci i gospodarstw domowych
04.01.2016.
ImageJesteśmy mocno zaangażowani w proces powstawania nowych produktów lub kolekcji. Sprawia nam to wielka frajdę! Widzimy jak nasze pomysły podobają się naszym klientom.  Tworzymy nasze małe dzieła z pasją i jest to sukces wielu ludzi, mówi Jarosław Malak, Prezes Maltex Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
Czytaj całość…
 
ADLER - polska firma o międzynarodowym zasięgu
31.12.2015.
Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego o niepowtarzalnym wzornictwie. Oferujemy ponad 650 produktów do domu, kuchni, pielęgnacji ciała oraz sprzęt elektroniczny i medyczny. Produkty ADLER Europe Group zdobywają zaufanie klientów w 35 krajach na całym świecie, mówi Tomasz Krzakowski, Prezes Zarządu Adler Sp. z o.o. i  Fox Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 262 - 290 z 3986
designed by www.madeyourweb.com