Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
HEKO z Czermna podbija świat
21.10.2015.
HEKO Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Henryk Konieczny w Czermnie produkuje ponad 2300 pozycji różnego rodzaju owiewek produkowanych do 135 marek samochodów osobowych i ciężarowych. Około 90 proc. produkcji wysyła na eksport, w znacznej mierze do krajów Europy Zachodniej oraz USA.
Czytaj całość…
 
Boguc Construction dostarcza nowoczesne rozwiązania szalunkowe
21.10.2015.
Podpory, dźwigary, sklejka i płyta szalunkowa to sprzęt, który dostarczamy codziennie na terenie Polski i Europy. Koncentrujemy się na współpracy z najlepszymi producentami szalunków ściennych i stropowych, mówi Włodzimierz Boguc, prezes Boguc Construction Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Skuteczna pomoc dla przedsiębiorców z Wielkopolski
21.10.2015.
Już od ponad dziesięciu lat działa Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., powołany z inicjatywy Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Jego głównym celem jest wspieranie rozwoju MŚP na terenie Wielkopolski.
Czytaj całość…
 
Gold Drop oferuje produkty dla każdej pani domu
21.10.2015.
ImageGold Drop istnieje na polskim rynku od 1991 r. i specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy domowych środków czystości. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w okresie ponad 20 lat przekształciliśmy małą firmę w przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 200 osób, które posiada sieć przedstawicielstw handlowych w Polsce oraz eksportuje swoje produkty do większości krajów Europy, mówi Jagoda Ćwik,  Specjalista ds. Marketingu Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowej.
Czytaj całość…
 
Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint wyróżnia dobre zarządzenie
20.10.2015.
ImageW dziedzinie ograniczania strat wody Wodociągi Siemianowickie zostały wyróżnione przez Najwyższą Izbę Kontroli w raporcie pokontrolnym i postawione jako wzór firmy, która jako jedyna opracowała i wdrożyła kompleksowe zasady pomiaru i ustalania wielkości strat wody, mówi Piotr Komraus, prezes zarządu Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich.
Czytaj całość…
 
Częstochowskie wodociągi eksploatują drugą co do długości sieć
19.10.2015.
ImageCzęstochowska woda jest zdrowa, świeża, klarowna, pozbawiona zanieczyszczeń toksycznych i organicznych. Jest bezpieczna, bo poddawana stałej kontroli w akredytowanym laboratorium wodociągów. Nie ustępuje wodom butelkowanym, zapewnia Andrzej Babczyński, Prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego SA w Częstochowie.
Czytaj całość…
 
CFT - Grupa Informatyczna zajmuje się informatyką śledczą
19.10.2015.
CFT - Grupa Informatyczna Spółka z o.o. jest instytucją o charakterze specjalistycznym, której głównym  profilem działalności jest wykonywanie opinii z zakresu informatyki śledczej dla organów procesowych, mówi Andrzej Żygadło, prezes CFT- Grupa Informatyczna Spółka z o.o. w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Komunalnik dba o czystość i porządek na terenie powiatu bialskiego
16.10.2015.
ImageJuż w 1994 roku, jako pierwsze przedsiębiorstwo w regionie, Komunalnik przystąpił do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Część śmieci wykorzystywana jest jako zamiennik węgla kamiennego i mazutu w przemyśle cementowym.
Czytaj całość…
 
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu - Nowoczesny z Tradycjami
15.10.2015.
ImageNowoczesność to przyszłość, dlatego do niej dążymy. W trosce o Naszych Klientów poczyniliśmy wiele zmian. Jesteśmy Bankiem z tradycjami. Początki Naszego Banku sięgają roku 1920. Pamiętając o tradycji, zmieniamy Bank na nowoczesny i bardziej przyjazny klientom, mówi Leszek Gierszon Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 262 - 290 z 3922
designed by www.madeyourweb.com