Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
iFlow pomaga wchodzić w multikanałowość dystrybucji usług i produktów
25.11.2015.
ImageWiększość firm - niezależnie od tego, czy jest to bank, operator telefonii cyfrowej, czy też sieć sklepów handlu detalicznego - bardzo szybko wchodzi w multikanałowość dystrybucji swoich usług i produktów. Stanowi to nowe wyzwania, a my w iFlow często wiemy, jak im sprostać, mówi Andreas Germundson, prezes iFlow Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
TAW Polska - od dekady szkoli, rozwija i doskonali umiejętności pracowników
25.11.2015.
ImageŹródłem sukcesu TAW Polska jest lojalność naszych Klientów. Osiągamy ją dzięki jakości oferowanych usług i elastycznej reakcji na potrzeby i ograniczenia. Dzięki temu rośnie grupa naszych stałych partnerów, a ich zadowolenie ułatwia nam przekonanie kolejnych podmiotów do podjęcia współpracy, mówi Paweł Gębaczyk Prezes Zarządu TAW Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Termet dostarcza swoje produkty do prawie 30 krajów
23.11.2015.
ImageW wielu z nich nie było łatwo znaleźć odbiorców, jednak finalnie się to udało. Jest to efekt dobrej oferty cenowo – jakościowej i naprawdę ciężkiej pracy specjalistów odpowiedzialnych za przygotowanie oferty, jej zarekomendowanie klientom i później utrzymywanie właściwych relacji handlowych, mówi Ryszard Satyła, Prezes Zarządu Termet SA w Świebodzicach.
Czytaj całość…
 
Dantom eksportuje oryginalne produkty do 26 krajów
20.11.2015.
ImageObecnie jesteśmy czołowym światowym producentem i dostawcą naszych podstawowych rozwiązań: clipbandu i twistbandu. W naszej ofercie posiadamy także worki do szprycowania, multistripy, heatlocki do zamykania żywności podczas obróbki cieplnej, mówi Artur Mackiewicz, współzałożyciel Dantom Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu Bankiem Przyjaznym Przedsiębiorczości 2015
19.11.2015.
ImageBank Spółdzielczy w Inowrocławiu uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 na podstawie informacji o działaniach sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. 
Czytaj całość…
 
Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Beaty Szydło
19.11.2015.
18 listopada 2015 r. za udzieleniem wotum zaufania rządowi Beaty Szydło zagłosowało 236 posłów, przeciw było 202, przede wszystkim z Platformy Obywatelskiej, Nowoczesna i Kukiz'15. Posłowie PSL wstrzymali się. 
Czytaj całość…
 
A. Kayser Automotive Systems ma już dwie fabryki w Polsce
17.11.2015.
ImageZakłady A. Kayser Automotive Systems GmbH zlokalizowane są w 7 krajach na świecie. W ostatnich latach, dzięki zwiększeniu zatrudnienia do ponad 400 pracowników, staliśmy się największą spółką-córką A. Kayser Automotive Systems GmbH, mówi Ralf Jakubiak Członek Zarządu A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o. o w Batorowie.
Czytaj całość…
 
PROFI oferuje żywność smaczną, zdrową i bezpieczną
16.11.2015.
ImageNie stosujemy sztucznych dodatków oraz substytutów naturalnych surowców, a trwałość naszych produktów zapewnia obróbka termiczna. Nasze ostatnie nowości rynkowe jak Hummus czy  Sunny Salads, są odpowiedzią na zmieniające się trendy żywieniowe i oczekiwania konsumenta, mówi Jerzy Koszarny, prezes zarządu Wielkopolskiej Wytwórni Żywności PROFI Sp. z o.o. sp. k. w Grabowie nad Prosną.
Czytaj całość…
 
Mateusz Morawiecki nowym ministrem rozwoju i wicepremierem
09.11.2015.
Nowym ministrem rozwoju i wicepremierem będzie Mateusz Morawiecki. Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło 9 listopada 2015 r.  skład nowego rządu, którym pokieruje Beata Szydło.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 291 - 319 z 3986
designed by www.madeyourweb.com