Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Sp-nie mieszkaniowe
Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa realizuje zasadę "tu mieszkam i wypoczywam"
30.10.2015.
ImageMorska Spółdzielnia Mieszkaniowa powstała w 1955 roku i jedną z najdłużej działających w Gdyni spółdzielni mieszkaniowych. W 2015 roku obchodziła 60-lecie istnienia.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Działdowie dobrze służy mieszkańcom
28.10.2015.
ImageOstatnie lata działalności Spółdzielni obfitują w wiele kluczowych inwestycji wpływających na wizerunek i komfort życia mieszkańców. Budowana jest nowa, potrzebna infrastruktura w postaci dróg dojazdowych, ciągów pieszo – jezdnych, parkingów i chodników.
Czytaj całość…
 
Jesteśmy profesjonalnym zarządcą
04.02.2013.
Image"Racjonalizacja zatrudnienia, ostre cięcie wszystkich zbędnych wydatków, bardzo szeroka informatyzacja spółdzielni, interaktywny kontakt z członkami i przejrzysta gospodarka dały dużo duże lepsze wyniki ekonomiczno-finansowe”, ocenia Jan Gapski, Prezes - Dyrektor Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu.
Czytaj całość…
 
Wzrost bez większego problemu
29.11.2012.
Image"Opieramy naszą działalność na dwu strategicznych płaszczyznach: zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, co jest pewnym nowum jeśli chodzi o działalność spółdzielni mieszkaniowych", mówi Krzysztof Mikietyński , Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „WESTALKA” w Nakle nad Notecią.
Czytaj całość…
 
Wzrost zainteresowania sprawami spółdzielni
28.11.2012.
Image"Coraz więcej członków spółdzielni rozumie, że samorządność jest receptą na sukces, na przetrwanie najtrudniejszych chwil. Mają świadomość tego, jak pewnym zabezpieczeniem dla ich przyszłości jest majątek wspólny, do którego zaliczamy lokale użytkowe i tereny przeznaczone pod dzierżawę", wyjaśnia  Jerzy Kruk, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalowiec" we Wrocławiu.
Czytaj całość…
 
Osiedle wygląda piękniej
22.10.2012.
Image"Zwiększenie zasobów powoduje, że koszt eksploatacji osiedla rozkłada się na większą powierzchnię, co powoduje obniżenie kosztów jednostkowych. To przekłada się na konkretne pieniądze dla naszych mieszkańców", wyjaśnia Helena Pośpieszyńska, Główny Księgowy SMB „Imielin” w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Atuty spółdzielni mieszkaniowej
19.10.2012.
Image"Zasady organizacyjne naszej działalności oraz sposób jej finansowania umożliwiają realizację inwestycji na poziomie 60-70% kosztów pozostałych inwestorów",  zapewnia inż. Aleksander Zawacki,  prezes zarządu SMBDJ „Ławica – Zachód” w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2011 spółdzielni mieszkaniowych
16.10.2012.
ImageWśród 353 spółdzielni mieszkaniowych w okresie marzec 2009 - marzec 2011 najdynamiczniej rosła wartość rynkowa: Spółdzielni Mieszkaniowej Celuloza w Niedomicach, Spółdzielni Mieszkaniowej Wspólnota w Czarnej Białostockiej oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Budowy Domów Jednorodzinnych Ławica-Zachód w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Witamy w klubie Spółdzielnię Mieszkaniową TĘCZA w Turku
05.04.2007.
Zajęła 142 miejsce wśród spółdzielni mieszkaniowych  w rankingu 2003-2005.  Jej wartość rynkowa wzrosła w 2 lata 1,77  razy z 20,8 do 36,7  mln zł.
Czytaj całość…
 
237 spółdzielni mieszkaniowych
02.04.2007.
W rankingu są  spółdzielnie, które zyskały na wartości i takie, których wartość spadła. Informacje o tych drugich ujawniamy po raz pierwszy.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 17
designed by www.madeyourweb.com