Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża konsultingowa
JDS Consulting specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu ochrony danych osobowych
10.11.2016.

ImageWdraża systemy ochrony danych osobowych zapewniające kompatybilność w ramach poszczególnych biznesów realizowanych w grupie kapitałowej, co sprzyja współdzieleniu rozwiązań (np. w ramach usług shared services, wspólnych działań marketingowych, transferu danych w ramach relokacji pracowników) i zapewnieniu większej synergii uzyskiwanych rezultatów.

Czytaj całość…
 
Firma Lech Consulting pozyskała dla klientów ponad 600 dotacji unijnych
21.08.2016.

ImageFirma Lech Consulting Sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm z branży consultingowej i doradczej. Wspiera jednostki samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, głównie z budżetu UE oraz w prawidłowej realizacji dofinansowanych projektów. „Twój pomysł – Nasza wiedza – Wspólny sukces” to hasło, które od ponad 11 lat przyświeca jej działalności.

Czytaj całość…
 
CERI International - pierwszy wybór dla obsługi wrażliwych procesów
03.06.2016.

ImageCERI International Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie procesów biznesowych dla banków oraz instytucji finansowych. Obecnie w firmie rozwija się Centrum Kompetencji Inżynierii Oprogramowania. Należąc do Grupy Delivery Center Commerzbanku CERI International jest atrakcyjnym partnerem biznesowym na arenie międzynarodowej oraz stabilnym pracodawcą w Łodzi i w Białymstoku. 

Czytaj całość…
 
Intuicja przedsiębiorcy
29.10.2012.
Image"Staramy się bacznie przyglądać naszemu otoczeniu i wyłapywać okazje do rozwinięcia działalności – w ten sposób pojmujemy przedsiębiorczość – połączenie obserwacji, przewidywania zmian i szacowania ryzyka", mówi Paweł Łukasik Prezes Zarządu Grupy Doradczej Projekt Sp. z o.o. w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Duże Gepardy Biznesu 2007 z branży konsultingowej
05.06.2007.
Spośród 11 sklasyfikowanych dużych firm branży konsultingowej 7 może zostać członkami Klubu Gepardów Biznesu, bo ich wartość rynkowa wzrosła 1,3 razy i więcej. Trzy pierwsze miejsca zajęły: UTECH Sp.z o.o., Bristol - Myers Squibb Services Sp.z o.o. oraz MGB Metro Group Buying Polska Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
Małe Gepardy Biznesu 2007 z branży konsultingowej
05.06.2007.
ImageSpośród 33 sklasyfikowanych małych i średnich  firm branży konsultingowej 22 mogą zostać członkami Klubu Gepardów Biznesu, bo ich wartość rynkowa wzrosła 1,3 razy i więcej. Trzy pierwsze miejsca zajęły: INVESTIA SA, DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. i Kolporter Holding Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
designed by www.madeyourweb.com