Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża marketingowa
Sukces to połączenie designu, innowacji i produkcji
20.02.2013.
Image„Profesjonalizm, innowacyjność oraz system zarządzania procesem – to elementy, dzięki którym udaje się nam z roku na rok umacniać swoją pozycję i zdobywać nowe rynki”, mówi Wojtek Gackowski, członek Zarządu WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Korzystamy z fali wielkich projektów rebrandingowych
23.01.2013.
Image"Szerokie kompetencje i bogate doświadczenie sprawiają, że nie tylko kompleksowo realizujemy złożone kampanie rebrandingowe, ale także wspomagamy firmy na poziomie consultingu, wdrażania i zarządzania projektem oraz obsługi serwisowej”, mówi  Michał Zoll, prezes zarządu GALPOSTER Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Wpisaliśmy się w kalendarz sportowych imprez
14.12.2012.
Image„Nasza firma wypracował swoją pozycję na rynku poprzez profesjonalną organizację oraz wysoką jakość usług. Stałe zainteresowanie klientów oraz cykliczne projekty pozwalają z optymizmem patrzeć przyszłość”, wyjaśnia Dariusz Knapik, Wiceprezes Zarządu Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Duże Gepardy Biznesu 2007 z branży reklamowej
17.05.2007.
ImageSpośród 9 sklasyfikowanych dużych firm branży reklamowej wszystkie mogą zostać członkami Klubu Gepardów Biznesu, bo ich wartość rynkowa wzrosła 1,3 razy i więcej. Trzy pierwsze miejsca zajęły: Starlink Sp. z o.o., INMARK Sp. z o.o. i MGA Metro Group Advertising Polska Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
Małe Gepardy Biznesu 2007 z branży reklamowej
17.05.2007.
ImageSpośród 29 sklasyfikowanych małych i średnich   firm branży reklamowej 23 może zostać członkami Klubu Gepardów Biznesu, bo ich wartość rynkowa wzrosła 1,3 razy i więcej. Trzy pierwsze miejsca zajęły:  ASPE Sp. z o.o., Altavia Polska Sp. z o.o. i Great Open House Sp. z o.o.
Czytaj całość…
 
WIMAT Wiechno & Matlińscy S.J.
13.01.2007.
czekamy na informacje...
 
designed by www.madeyourweb.com