Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Transport i magazyny
S-NET to jeden z największych dostawców telekomunikacyjnych w Polsce
12.09.2017.
ImageFirma S-NET Sp. z o.o. to dostawca nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu, działający na polskim rynku od 8 lat. Celem firmy jest dostarczenie kompleksowej oferty usług technologicznych, które usprawnią prowadzenie biznesu. Obsługuje rynki małopolski, katowicki, łódzki oraz warszawski.
Czytaj całość…
 
Futura Cargo dociera do klientów w całej Europie
12.02.2016.

ImagePrzy wsparciu oddziałów firmy we Włoszech, Luksemburgu i Bułgarii docieramy do klientów w całej Europie. Nasz międzynarodowy personel złożony jest z fachowców z długoletnim stażem i młodych wychowanków, a nasi klienci dostają obsługę w swoim ojczystym języku, mówi Michał Podgórski, General Manager Futura Cargo Sp. z o. o. w Warszawie.

Czytaj całość…
 
PKS International Cargo transportuje na terenie całej Europy i Azji
07.12.2015.
ImageTrzy obszary naszej działalności – transport, spedycja oraz agencje celne, pozwalają nam na sprawną i kompleksową realizację zadań klientów w optymalnym czasie.  Wizytówką firmy jest nie tylko rozbudowana sieć jednostek terenowych, ale również profesjonalizm i zaangażowanie załogi oraz kadry kierowniczej, mówi Bogusław Leszczyński,  Specjalista ds. Marketingu PKS International Cargo SA w Opolu.
Czytaj całość…
 
PROMAG jest liderem w zakresie rozwiązań intralogistycznych i magazynowych
26.11.2015.
ImageJesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce z tak bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki. To bez wątpienia jedna z naszych największych przewag konkurencyjnych, mówi Karolina Tokarz, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w firmie PROMAG S.A. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Visline Sp. z o.o. w Gdyni jest Gepardem Biznesu 2015
25.09.2015.
ImageVisline Sp. z o.o. w Gdyni zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2015, gdyż średnia z dynamiki przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego w latach 2013-2014  wyniosła w jej przypadku 58 proc.
Czytaj całość…
 
Krak Master rozszerza wachlarz usług
21.07.2015.
ImageFirma Krak Master Sp. z o.o. działa od połowy 2010 roku i zajmuje się świadczeniem usług spedycyjnych. Wyróżnia ją to, że jej założycielami  są 3 kobiety,  które prężnie rozwijają firmę w tej typowo męskiej branży jaką jest TSL ( Transport-Spedycja-Logistyka).
Czytaj całość…
 
Wide Bridge Forwarding poleca transport kolejowy z Chin
02.06.2015.
ImageOsiągnięcia naszej firmy to od początku zasługa całego zespołu, który systematycznie budował markę WBF na rynku spedycyjnym. Konsekwencja w działaniu i determinacja  w dążeniu do celu zaowocowały dostrzeżeniem naszej firmy przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, mówi Mariusz Pniewski , prezes Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
PKP Cargo stawia na dobre relacje z pracownikami
29.04.2013.
PKP Cargo to jeden z największych pracodawców w Polsce i Europie. Zatrudnia ponad 20 tys. osób. Spółka rozpoczęła realizację projektów odpowiedzialności społecznej pięć lat temu.
Czytaj całość…
 
Wielki Inwestor 2012 transportu i spedycji
25.03.2013.

ImageSpośród 669 przedsiębiorstw branży transport i spedycja, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Wielki Inwestor 2012 uzyskało 80 firm, bo w latach 2008-2011 dokonały minimum 10 mln zł odpisów amortyzacyjnych. Na podium znalazły się Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz - System S.A., Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze i Metro Warszawskie Sp. z o.o.

Czytaj całość…
 
Potęgi Biznesu 2012 transportu i spedycji
25.03.2013.

ImageSpośród 669 przedsiębiorstw branży transport i spedycja, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Potęga Biznesu 2012 uzyskało 46 firm, bo ich wartość rynkowa w marcu 2012 wyniosła minimum 100 mln zł. Na podium znalazły się Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz - System S.A., Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce i Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 32
designed by www.madeyourweb.com