Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Zagospod. odpadów
Niskie ceny dla mieszkańców na wolnym rynku
14.11.2012.
Image"Odbiór odpadów w Gorzowie Wielkopolskim jest realizowany w systemie całkowicie wolnorynkowym. Plusem jest niski poziom cen dla mieszkańców, a minusem jest , że na jedną wąską uliczkę w ciągu tygodnia mogą wjechać trzy, cztery śmieciarki, które zawadzają w ruchu ulicznym i wypalają paliwo", ocenia Mark Wróblewski, Prezes Zarządu  Zakładu Utylizacji Odpadów Spółka z o. o. w Gorzowie Wielkopolskim.
Czytaj całość…
 
Duże Gepardy Biznesu 2007 z branży zagospodarowanie odpadów
30.05.2007.
Spośród 5 sklasyfikowanych dużych firm branży zagospodarowanie odpadów 4 może zostać członkami Klubu Gepardów Biznesu, bo ich wartość rynkowa wzrosła 1,3 razy i więcej. W czołówce są TOMPOL S.J., SIGRA Sp. z o.o. i CENTROZŁOM WROCŁAW.
Czytaj całość…
 
Małe Gepardy Biznesu 2007 z branży zagospodarowanie odpadów
30.05.2007.
ImageSpośród 14 sklasyfikowanych małych i średnich  firm branży zagospodarowanie odpadów 10 może zostać członkami Klubu Gepardów Biznesu, bo ich wartość rynkowa wzrosła 1,3 razy i więcej. W czołówce są CLIF Sp. z o.o., Andrzej i Bożena Ciołek S.J. oraz  Cynkpol Sp. z o.o. 
Czytaj całość…
 
16 firm branży zagospodarowanie odpadów
05.04.2007.

W rankingu są  podmioty, które zyskały na wartości i takie, których wartość spadła. Informacje o tych drugich ujawniamy po raz pierwszy.

Czytaj całość…
 
designed by www.madeyourweb.com