Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
XI edycja Konkursu Samorząd Przyjazny Firmom 2017
28.02.2017.
ImageInstytut Europejskiego  Biznesu i wydawca Magazynu  Przedsiębiorców  ”Europejska Firma” od 2007 r. prowadzą Konkurs Samorząd Przyjazny Firmom, którego celem jest promowanie miast, gmin, powiatów, województw i urzędników samorządowych wspierających rozwój firm na swoim terenie.
Czytaj całość…
 
Adam Struzik najlepszym Marszałkiem Polski
24.02.2017.
ImageMarszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik jest najlepszym marszałkiem Polski roku 2016 – tak ocenili czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie na najlepszych radnych, marszałków województw oraz prezydentów w 2016 roku trwało od 1 stycznia do 10 lutego br. Łącznie oddano ponad 152,5 tys. głosów.
Czytaj całość…
 
Finał XII Edycji Konkursu Samorządowiec-Spółdzielca
26.03.2015.
Image24 marca 2015 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Samorządowiec-Spółdzielca" pod honorowym patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Stanisława Rakoczego.
Czytaj całość…
 
Polskie metropolie brylują w Europie
17.02.2014.
Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź i Kraków są w pierwszej dziesiątce miast Europy pod względem przyciągania inwestycji.
Czytaj całość…
 
W Chinach powstanie Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego
15.02.2014.
ImageW lutym 2014 r. Samorząd Województwa Łódzkiego zadecydował o otwarciu w Chengdu w Chinach Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego. Jego celem będzie pomoc w kontaktach gospodarczych i promocja województwa łódzkiego. Z Chengdu łączy Łódź regularne kolejowe połączenie cargo. Z prowincją Syczuan, w którym się znajduje, jesteśmy w dobrych relacjach, mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.
Czytaj całość…
 
Śląsk, Mazowsze i Dolny Śląsk wiedzą, jak przyciągnąć inwestorów
08.01.2014.
Najatrakcyjniejszym dla przedsiębiorców województwem od lat jest Śląskie. Największy problem z przyciągnięciem inwestorów mają województwa ze ściany wschodniej. Ich szansą na rozwój jest promowanie swoich unikatowych zasobów i przyciągnięcie mniejszych przedsiębiorców.
Czytaj całość…
 
Zapraszam do inwestowania w Toruniu
28.11.2013.
Image„Z racji swoich walorów Toruń jest otwarty na przedsięwzięcia związane z sektorem usług, kulturą, turystyką, a zwłaszcza z branżą hotelarską oraz przemysłem o wysokich technologiach, nieuciążliwych dla środowiska naturalnego”, mówi Michał Zaleski, prezydenta Torunia.
Czytaj całość…
 
Samorząd Przyjazny Biznesowi 2013
13.11.2013.

Image Wśród kilku tysięcy miejscowości, w których siedzibę mają firmy, wyróżnione w konkursach organizowanych przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, znaleźliśmy 182 z minimum pięcioma takimi przedsiębiorstwami i minimum trzema na 10 tysięcy mieszkańców.

Czytaj całość…
 
300 mld złotych  wiadomo, jak je ugryźć
11.05.2013.
O tym, jak miasta i regiony mogą pozyskać środki z owego budżetu, mówiono podczas konferencji „Inteligentny Marketing Miejsc – jak ugryźć 300 mld złotych?”, która odbyła się 9 maja 2013 r. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Banki spółdzielcze obsługują 70 proc. gmin
07.04.2011.

"Gazeta Prawna" podała, że rynek obsługi finansowej gmin należy w 70 procentach do polskich banków spółdzielczych.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 19 z 32
designed by www.madeyourweb.com