Menu Content/Inhalt
Polska Izba Hotelarstwa została Patronem Honorowym IV Kongresu Nowoczesnej Gospodarki
27.10.2016.

ImagePolska Izba Hotelarstwa została Patronem Honorowym IV Kongresu Nowoczesnej Gospodarki. Powstała 5 marca 2002 roku. Jest organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą 100 hoteli.

Czytaj całość…
 
Udany XII Kongres Gospodarki Polskiej
23.06.2016.

Image21 czerwca 2016 r. w Warszawie na  XII Kongresie Gospodarki Polskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów Instytutu Europejskiego Biznesu. Dyplomy i statuetki wyróżnionym firmom wręczyli poseł PiS Adam Abramowicz, prezes Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Jan Rakowski i dyrektor Instytutu Europejskiego Biznesu Jerzy Krajewski.

Czytaj całość…
 
Udany III Kongres Nowoczesnej Gospodarki
10.12.2015.
10 grudnia 2015 r. w Warszawie na III Kongresie Nowoczesnej Gospodarki  odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów Instytutu Nowoczesnego Biznesu. Dyplomy i statuetki wyróżnionym firmom i bankom wręczyli Zdzisław Sokal, doradca społeczny prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego przedstawiciele w Komisji Nadzoru Finansowego, poseł Adam Abramowicz, członek Komisja do Spraw Unii Europejskiej, Janusz Rakowski, prezes Kongregacji Przemysłowo-Handlowej i  Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Nowoczesnego Biznesu.
Czytaj całość…
 
Udany X Kongres Gospodarki Polskiej
30.10.2014.
30 października 2014 r. w Warszawie na  X Kongresie Gospodarki Polskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów Instytutu Nowoczesnego Biznesu. Dyplomy i statuetki wyróżnionym firmom wręczyli Stanisław Gorczyca, senator Platformy Obywatelskiej, Tomasz Jędrzejczak, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, i Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Nowoczesnego Biznesu.
Czytaj całość…
 
Dynamiczne i nowoczesne logo firmy ULAN
15.02.2014.
ImageLogo firmy ULAN wzorowane jest na znaku współczesnych polskich, nowoczesnych ułanów, czyli żołnierzy sił powietrznych. Jest błękitne i dynamiczne, w pędzie.
Czytaj całość…
 
Najlepsza kampania produktowa z BS w Goleniowie
26.11.2013.
ImageBank Spółdzielczy w Goleniowie został laureatem III edycji Konkursu Najlepszy Marketing Banku 2013  za najlepszą kampanię produktową. Dyplom i statuetkę na Kongresie Gospodarki Polskiej odebrali Czesław Siwek, Przewodniczący Rady Nadzorczej BS w Goleniowie i Tomasz Sobolewski, Prezes BS w Goleniowie.
Czytaj całość…
 
Udany Kongres Gospodarki Polskiej
22.11.2013.
Image21 listopada 2013 r. w Warszawie na Kongresie Gospodarki Polskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów Instytutu Nowoczesnego Biznesu. Dyplomy i statuetki wyróżnionym firmom, bankom i samorządom wręczyli Stanisław Gorczyca, senator Platformy Obywatelskiej,  i Marek Suski,  poseł i szef mazowieckiego PiS.
Czytaj całość…
 
Jerzy Krajewski zachęca do korzystania z usług BS
26.07.2012.
W prezentacji  Jerzego Krajewskiego,  przedstawionej na II Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego Biznesu, był duży fragment z argumentami zachęcającymi do korzystania z usług banków spółdzielczych.  
Czytaj całość…
 
Przyczyny i skutki globalnego kryzysu gospodarczego
26.07.2012.
"Przyczyny i skutki globalnego kryzysu gospodarczego  - jakie z tego płyną  wnioski dla firm, banków,  samorządów i rządu", to tytuł prezentacji  Jerzego Krajewskiego, dyrektora Instytutu Nowoczesnego Biznesu, redaktora naczelnego magazynu „Europejska Firma”, przedstawionej na II Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego Biznesu. 
Czytaj całość…
 
Udana II Konfrencja Nowoczesnego Biznesu
06.07.2012.
ImageW II Ogólnopolskiej Konferencja Nowoczesnego Biznesu  w Warszawie  29 czerwca 2012 r. wzięło udział 50 osób . Jej gośćmi honorowymi byli Alfred Domagalski, prezes Krajowej Rady Spółdzielczej, i Eugeniusz Laszkiewicz, prezes KZBS w latach 1994-2008.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 19 z 42
designed by www.madeyourweb.com