Menu Content/Inhalt
HM INWEST S.A. w Warszawie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017
18.10.2017.
Image
HM INWEST  S.A. w Warszawie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017.  Została  bowiem wyróżniona w XII edycji  Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i  X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.
Czytaj całość…
 
Jaka przyszłość czeka outsourcing bankowy w Polsce?
12.10.2017.
ImageUbywa stacjonarnych placówek bankowych, a Polacy z roku na rok stają się coraz bardziej mobilni – można wysnuć tezę, że za kilka lat wszelkie sprawy związane z finansami będziemy załatwiać online. Czy na pewno? O tym, jaka przyszłość czeka stacjonarne placówki oraz jaką rolę będzie za kilka lat odgrywał outsourcing bankowy opowiada Wojciech Jóźwiak, prezes zarządu Monetii, właściciela jednej z największych sieci placówek obsługujących transakcje gotówkowe.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2016 Województwa Mazowieckiego w Warszawie
17.07.2017.
ImageSpośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w lipcu 2017 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 3407 firm z siedzibą w województwie mazowieckim w Warszawie, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2016 Województwa Mazowieckiego poza Warszawą
17.07.2017.
ImageSpośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w lipcu 2017 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskały 1373 firmy z siedzibą w województwie mazowieckim poza Warszawą, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Inwalidów ŚWIT postawiła na eksport
09.04.2015.
ImageZdecydowanie najaktywniej działamy na Bliskim Wschodzie. Mamy biuro handlowe w Dubaju, skąd rozwijamy eksport naszych towarów na inne rynki – Arabia Saudyjska, Indie, Kuwejt, Irak, Iran, Nepal. Eksportujemy również do Afryki, np. do Libii, Kenii czy Egiptu, mówi Waldemar Siwak, prezes Spółdzielni Inwalidów ŚWIT w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Skłodowscy - fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowość
07.01.2015.
Sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich oddaniu i zaangażowaniu. Pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zapewnia zindywidualizowane podejście do każdego Klienta, wyjaśnia Tadeusz Skłodowski, Prezes Skłodowscy Sp. z o.o. w Markach.
Czytaj całość…
 
Zakład Mleczarski FigAND konkuruje z największymi
12.12.2014.
Image FigAND to firma elastyczna i otwarta na innowacyjność. Dzięki ciągłym inwestycjom możemy konkurować z największymi koncernami. Krótkie terminy ważności produktów FigANDu świadczą o ich naturalności,  mówi Leszek Figarski, prezes Zakładu Mleczarskiego FigAND Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J. w Koloni Wawrzyszów.
Czytaj całość…
 
Buchalter Skłodowscy - fachowe doradztwo podatkowe i rachunkowość
28.10.2014.
Buchalter Skłodowscy Sp. j. działa na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości już ponad 20 lat, świadcząc usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców.
Czytaj całość…
 
Netmark Dom Ekologiczny pomaga oszczędzać energię
13.10.2014.
Warszawska spółka Netmark Dom Ekologiczny, kilkakrotnie wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej jako rzetelny dostawca profesjonalnych usług i produktów, oferuje kompletne systemy energetyczne, wykorzystujące czystą energię pozyskiwaną z naturalnych źródeł, która nie tylko nie szkodzi środowisku, ale przede wszystkim pozwala poczynić znaczące oszczędności w budżecie.
Czytaj całość…
 
Platon chce być liderem w dystrybucji książek
03.10.2014.
Dysponujemy bogatą ofertą wydawniczą i rozległą siecią zaopatrywanych punktów detalicznych. Współpracujemy z ponad 300 wydawcami, blisko 400 bibliotekami, księgarniami tradycyjnymi oraz dużymi sieciami handlowymi, mówi Paweł Filar, dyrektor Platon Sp. z o.o.  w Warszawie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 84
designed by www.madeyourweb.com