Menu Content/Inhalt
Kolej w Polsce ma przyszłość
04.10.2013.
Image"Od 9 lat Kolejom Mazowieckim udaje się utrzymać pozycję najnowocześniejszego regionalnego przewoźnika pod względem posiadanego taboru, a także drugiego przewoźnika w kraju pod względem liczby przewożonych podróżnych. W ubiegłym roku
z naszych usług  skorzystało 59 milionów podróżnych. Jest to o 4,5 miliona więcej niż rok wcześniej", mówi Artur Radwan, Prezes Zarządu „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Osiągnięcia i plany Leszka Wojtalika, członka Klubu Nowoczesnego Biznesu
03.10.2013.
Image"HELUKABEL Polska jest filią jednego z najbardziej znaczących na rynku niemieckim, jak i rynkach światowych producenta przewodów i osprzętu kablowego. Po kilkunastu latach stała się największym i najnowocześniejszym poza terenem Niemiec oddziałem HELUKABEL na świecie", mówi Leszek Wojtalik, Dyrektor Generalny HELUKABEL Polska Sp. z o. o. w Krze Duże  .
Czytaj całość…
 
Nasz plan jest prosty, stawiamy na rozwój
02.10.2013.
Image„Firma SIMPLE S.A. swoją wysoką pozycję na rynku IT zawdzięcza doświadczeniu oraz dobrze skomponowanej ofercie, którą nieustannie rozwija o nowe produkty, będące odzwierciedleniem potrzeb rynku”, mówi Przemysła Gnitecki, prezes SIMPLE S.A.  w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Różnorodność wykorzystywanych technologii
27.09.2013.
Image„Nasza siła to pasja połączona z 50-letnią tradycją, nowoczesny park maszynowy, własna narzędziownia oraz zaangażowani  ludzie, z którymi od pokoleń budujemy firmę rzetelną i otwartą nawet na najśmielsze oczekiwania klienta”, mówi Jerzy Buława, prezes zarządu FOK POLLENA S.A. w Łaskarzewie.
Czytaj całość…
 
Osiągnięcia i plany Krzysztofa Koltermana, członka Klubu Nowoczesnego Biznesu
24.09.2013.
ImageNaszą siłą jest elastyczność działania i możliwość dostosowania się do wszystkich potrzeb klientów. Zapewniamy kontynuację i powtarzalność elementów, produktów i materiałów. Wszystkie nasze wyroby posiadają pełną gwarancję i szeroki serwis pogwarancyjny”, mówi dr inż. Krzysztof Kolterman, Prezes Zarządu PHPU „Arkol” Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Uczciwie, profesjonalnie i na czas
13.09.2013.
ImageProfesjonalnie określa to w jaki sposób pracujemy – bardzo dobrze, z pełnym zaangażowaniem i wyobraźnią, wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie. Czas natomiast jest czynnikiem determinującym wszystkie działania”, wyjaśnia Piotr Mroczkowski, Prezes Zarządu AB Industry S.A w Ożarowie Mazowieckimi.
Czytaj całość…
 
Dwie dekady sukcesów
13.09.2013.
Image„W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania i wysoki  standard oddawanych produktów, co potwierdzają i podkreślają nasi klienci. To przede wszystkim te cechy pozwalają nam z sukcesem działać na ogólnopolskim rynku nieruchomości od ponad dwóch dekad”, ocenia Sławomir Doliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy Dolcan.
Czytaj całość…
 
Promocja polskiej kultury kulinarnej
13.09.2013.
Image„Aspirujemy do roli mecenasa sztuki gastronomicznej kultywując tradycje kuchni polskiej oraz stawiając na innowacyjność w zakresie obsługi klienta, zakup najnowocześniejszego specjalistycznego sprzętu oraz designerskich form podawania i prezentacji posiłków”, wyjaśnia Artur Zymerman, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Wzrasta świadomość techniczna
13.09.2013.
Image„Swój sukces zawdzięczamy  doświadczonej kadrze techniczno-inżynierskiej, elastyczności działania oraz sprawnej logistyce, która w połączeniu z serwisem gwarantuje nam grono stałych i zadowolonych klientów”, mówi Bogdan Matusiak,  Prezes Zarządu Ventia Sp. z o.o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
Profesjonalizm i uczciwość
12.09.2013.
Image„Sukces naszej firmy to wynik połączenia doskonałych składników w niezawodną całość: profesjonalizmu, doświadczenia i uczciwości”, mówi Aleksandra Gwiazdowska, członek  Wirex Sp. z o. o. w Warszawie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 84
designed by www.madeyourweb.com