Menu Content/Inhalt
HYDROACUSTIC Piotr Hilszer w Murowanej Goślinie to Mocna Firma Godna Zaufania 2018
11.12.2017.
Image
Firma HYDROACUSTIC Piotr Hilszer w Murowanej Goślinie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2018. Została bowiem wyróżnione w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 i XI edycji Konkursu Efektywna Firma 2018, a to oznacza, że jest też laureatem VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018.
Czytaj całość…
 
Schmalz - innowacyjne komponenty, chwytaki i systemy podciśnieniowe gwarantujące bezpieczną pracę
06.09.2017.
ImageFirma Schmalz od 110 lat pracuje nad innowacyjnymi produktami wspierając swoich klientów na całym świecie. Staje się światowym liderem oraz dostawcą rozwiązań z zakresu techniki podciśnieniowej. Zapewnia zwiększenie efektywności i wydajności procesów produkcyjnych w dziedzinie automatyzacji, robotyzacji, ręcznym transporcie oraz w różnego typu procesach przenoszenia ładunków.
Czytaj całość…
 
Data System Group liderem branży telemetrycznej
29.08.2017.
ImageData System Group to poznańska firma z branży telemetrycznej. Od blisko 15 lat dostarcza klientom usługi z zakresu monitoringu GPS i lokalizacji pojazdów, z biegiem czasu stała się liderem branży.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2016 Województwa Wielkopolskiego
17.07.2017.
ImageSpośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w lipcu 2017 r., tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskały 2583 firmy z siedzibą w województwie wielkopolskim, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
Zakres działalności firmy budowlanej DEMIURG jest bardzo zróżnicowany
25.05.2015.

 ImageFirma uczestniczyła w wielu inwestycjach związanych z budową lub remontami obiektów użyteczności publicznej, placówek oświatowych, budynków administracyjno – biurowych i zabytków architektury. Tylko w roku 2014 wykonała 150 projektów, pełniła 40 nadzorów inwestorskich i uczestniczyła w 30 realizacjach jako generalny wykonawca.
Czytaj całość…
 
7milowy - lider wdrożeń SAP w małych i średnich przedsiębiorstwach
10.12.2014.
ImagePo 10 latach działalności nasza pozycja w sektorze MŚP jest niekwestionowana – jesteśmy wyspecjalizowanym partnerem SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza oferta się rozwija, ponieważ potrzeby firm z sektora MŚP zmieniają się nieustannie, podkreśla Adam Kozłowski, Prezes Zarządu 7milowy.
Czytaj całość…
 
Doświadczenie spółki IDEA AUDYT jest kapitałem jej klientów
17.09.2014.
„Od 5 lat budujemy firmę przez podnoszenie jakości świadczonych usług i realizację zamierzeń w oparciu o zmieniające się oczekiwania rynku. Staramy się, aby nasze doświadczenie było również kapitałem naszych klientów”,  mówi Teresa Ziętek, Członek Zarządu Idea Audyt Sp. z o.o. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
DANKO to firma kluczowa dla polskiego rolnictwa
06.08.2014.
ImageSprzedaż nasion wyższych stopni odsiewu i  kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych wynosi obecnie 10 tys. ton, a udział odmian oferowanych przez spółkę w rynku nasiennym zbóż aż 35-40 proc.  Wartość odmian DANKO jest w coraz większym stopniu doceniana za granicą. Spółka ma obecnie 30 rejestracji w 14 krajach, mówi Karol Marciniak, Prezes DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. w Choryni.
Czytaj całość…
 
Apollogic stosuje holistyczne podejście i wykazuje dużą elastyczność
16.06.2014.
ImageJuż trzeci raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu świadczący o ciągłym i stabilnym rozwoju naszej firmy. Sukcesu ten wiążemy bezpośrednio ze strategią, jaką Apollogic konsekwentnie realizuje, a której celem jest oferowanie najwyższej jakości usług i rozwiązań, wspomagających procesy biznesowe u naszych klientów” mówi Adam Trawiński, Specjalista ds. Marketingu, Apollogic Sp. z o.o. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
Warto być liderem
29.10.2013.
Image"Będąc liderem na rynku zaopatrzenia ortopedycznego, dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej  jakości, znanych na całym świecie marek. To właśnie pozycja lidera powoduje możliwość wyznaczania nowych standardów w biznesie", uważa Monika Hendel, Członek Zarządu Medicast Sp. z o.o. w Poznaniu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 33
designed by www.madeyourweb.com