Menu Content/Inhalt
Staramy się pozytywnie zaskoczyć naszych klientów
12.03.2014.
ImageDalszy przyrost obsługiwanej przez nas skonteneryzowanej masy ładunkowej spowodował, iż znaleźliśmy się w stosunkowo krótkim czasie w  czołówce tzw. spedycji morskiej kontenerowej w naszym kraju. Otworzyliśmy biuro frachtu lotniczego  w Warszawie na lotnisku Okęcie,  co okazało się trafioną inwestycją , mówi Michał Pietrasiak, Dyrektor Handlowy  Sealand Logistics Sp. z o.o. w Gdyni.
Czytaj całość…
 
Różnica wyraża się w szacunku do Klientów
12.03.2014.
ImageChodzi nie tylko o jakość oferowanych usług, ale całościowe podejście do obsługi Klienta. Powiedzieć, że świadczymy usługi księgowe to zbyt mało: my przede wszystkim OBSŁUGUJEMY w zakresie księgowości, kadr i płac oraz konsultacji i doradztwa, mówi Gabriela Brzezińska , Prezes Zarządu DwaPlusJeden Sp. z o.o. w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Różnica wyraża się w szacunku do Klientów
11.03.2014.
Chodzi nie tylko o jakość oferowanych usług, ale całościowe podejście do obsługi Klienta. Powiedzieć, że świadczymy usługi księgowe to zbyt mało: my przede wszystkim OBSŁUGUJEMY w zakresie księgowości, kadr i płac oraz konsultacji i doradztwa, mówi Gabriela Brzezińska , Prezes Zarządu DwaPlusJeden Sp. z o.o. w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Nie ma dobrej wentylacji i komina bez EURO-WENTu
07.03.2014.
Image"W 2012 roku po uzyskaniu certyfikatu z Instytutu Techniki Budowlanej wprowadziliśmy do produkcji i montażu stalowe przewody oddymiające oraz przebadaliśmy z udziałem Politechniki Gdańskiej i wprowadziliśmy do produkcji nowy objęty prawami ochronnymi typ wywietrzaka grawitacyjnego", mówi Jerzy Kortas, prezes EURO-WENT Sp. z o.o. w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2013 województwa pomorskiego według wzrostu wartości rynkowej
21.02.2014.
ImageSpośród 2949 przedsiębiorstw województwa pomorskiego, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2013 uzyskały 1902 firmy, bo ich wartość rynkowa w latach 2012-2013 wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
Szybko rozwinęliśmy się w III RP
12.11.2013.
Image„Nasza firma jest typowym przykładem podmiotu gospodarczego rozpoczynającego swą działalność od wykonywania robót nie wymagających dużej wiedzy technicznej i nakładów finansowych,  a następnie stopniowo, przez zwiększenie potencjału technicznego, personalnego i finansowego, poszerzającego zakres oferowanych usług i realizowanych prac”, Henryk Brodnicki, współwłaściciel BMB Santech Henryk Brodnicki, Zygmunt Laskowski S.J. w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Najistotniejszym czynnikiem jest informacja
24.10.2013.
Image„Nasza firma  z pewnością zarządza informacją we właściwy sposób, doceniając ich wagę.  To zapewne jedna z przyczyn naszego sukcesu. Z informacją pracują zaś ludzie, czyli odpowiednia kadra, w której panuje dobra atmosfera, sprzyjająca osiąganiu wysokich wyników w pracy”, mówi Michał Pietrasiak, Dyrektor Handlowy  Sealangd Logistics Sp. z o.o. w Gdyni.
Czytaj całość…
 
Zarządzanie łańcuchem dostaw
21.10.2013.
Image„Naszą misją jest dostarczanie towaru do jego miejsca przeznaczenia w sposób efektywny w odpowiednim czasie i po jak najmniejszych kosztach, zaspokajając oczekiwania naszego klienta przy zachowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu”, wyjaśnia Ryszard Bociek , Prezes Zarządu Alfa Forwarding LTD sp. z o.o. w Gdyni.
Czytaj całość…
 
Efektywny SESCOM, efektywne rozwiązania
18.10.2013.
Image„Aby działać efektywnie i osiągać dobre wyniki trzeba opierać się na skutecznej strategii, w której kluczowe są otwartość na ciągłe zmiany, rozwój i najnowsze technologie” mówi Sławomir Halbryt, Prezes SESCOM S.A. w Gdańsku.
 
Czytaj całość…
 
Blue Media krajową instytucją płatniczą
03.10.2013.
Komisja Nadzoru Finansowego zezwoliła firmie Blue Media na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 37
designed by www.madeyourweb.com