Menu Content/Inhalt
Nie ma rozwoju bez inwestycji
31.10.2013.
Image"Dzięki inwestycjom spółka TOBO stała się rozpoznawalną marką w branży meblarskiej. Powoli wchodzimy na rynki zagraniczne.  Z racji położenia i bliskiego sąsiedztwa interesują nas przede wszystkim kraje nadbałtyckie, ale kontaktów będziemy poszukiwać również w Niemczech, czy też w Czechach”, mówi Bożena Datczuk, współwłaściciel firmy TOBO S.J. Meble Biurowe w Kurianach koło Białegostoku.
Czytaj całość…
 
Rozwój w sektorze energii odnawialnej
25.10.2013.
Image„U podstaw sukcesu firmy leży profesjonalizm, elastyczność, zdolność do realizacji kontraktów w szerszej geografii oraz doświadczony zespół pracowników i współpracowników”, mówi Anna Rutkowska, wiceprezes Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o.o. w Białymstoku.
Czytaj całość…
 
Klient jest naszym dobrodziejem
01.10.2013.
Image„Naszym kluczem do sukcesu jest wszechstronna obsługa klientów, wysoka jakość produktów, kompleksowość oferty oraz jej dostępność przez własną sieć dystrybucji.  Za nasz największy kapitał uważamy zaufanie klientów oraz stabilną i doświadczoną załogę”, wyjaśnia Roman Kaleta, Prezes Zarządu „Malow” Sp. z o.o. w Suwałkach.
Czytaj całość…
 
Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo
13.09.2013.
Image„Nasza firma zapewnia usługi budowane najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi technologiami i oczekiwaniami klientów w województwach podlaskim i mazowieckim. Opracowaliśmy też unikalne w skali światowej przydomowe turbiny wiatrowe o mocach 1kW, 5kW, 10 kW”, mówi Piotr Bednarek, Prezes Zarządu POLBUD S.A. w Bielsku Podlaskim.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2012 Województwa Podlaskiego
21.05.2013.

ImageSpośród 803 przedsiębiorstw województwa podlaskiego , których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 398 firm, bo rozwijały się dynamicznie w latach 2010-2011. Na podium znalazły się Intertim Sp. z o.o., Duo Sp. z o.o. i Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.

Czytaj całość…
 
Roman Dubowski członkiem Klubu Gepardów Biznesu
05.04.2007.

Prezes Zarządu PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o.  w Białymstoku

Czytaj całość…
 
Alfreda Kolenkiewicz
13.01.2007.
Współwłaściciel Suwalskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
 
Zbigniew Gołąbiewski
13.01.2007.
Prezes zarządu PROMOTECH Sp. z o.o.
 
designed by www.madeyourweb.com