Menu Content/Inhalt
Gepardy Biznesu 2016 Województwa Podkarpackiego
17.07.2017.
ImageSpośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w lipcu 2017 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 816 firm z siedzibą w województwie podkarpackim, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
POLWAX S.A.: Trwają prace nad nową strategią spółki
17.02.2015.
ImagePolwax chce odgrywać ważną rolę na europejskim rynku chemicznym. Zamierza też inwestować w badania i rozwój specyfików parafinowych. Jednym z najważniejszych elementów opracowywanej strategii jest zwiększenie w ciągu 5 najbliższych lat udziału sprzedaży produktów Spółki dla sektora przemysłowego innego niż świecowo-zniczowy do 50 procent.
Czytaj całość…
 
SERWIS-KOP chce być liderem na rynku części do maszyn budowlanych
19.12.2014.
ImageJako jedyni w kraju szczycimy się wysoką dostępnością części, a mimo to coraz większe środki przeznaczamy na wprowadzanie nowych produktów, mówi Tomasz Skowronek, Wicedyrektor ds. handlowych Firmy Exportowo-Importowej SERWIS-KOP Wacław Rędziniak S.J. w Rzeszowie.
Czytaj całość…
 
Voice Net znacząco redukuje koszty telekomunikacyjne
24.11.2014.
Firma Voice Net jest młodym i niezwykle dynamicznym graczem na rynku telekomunikacyjnym. Spółka świadczy usługi telefonii stacjonarnej oraz dostępu do Internetu na terenie całej Polski.
Czytaj całość…
 
ANKOL Ambasadorem Polskiej Gospodarki w kategorii EKSPORTER
23.09.2014.
17 września 2014 r. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie, odbył się finał VI edycji konkursu dla przedsiębiorców „Ambasador Polskiej Gospodarki”.  Firma ANKOL - lider w dostawach towarów, usług i technologii dla  lotnictwa wojskowego i cywilnego w kraju i zagranicą - znalazła się gronie laureatów w kategorii EKSPORTER
Czytaj całość…
 
Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. jest firmą ogólnopolską
09.09.2014.
ImageUdało się  nam wypracować wysoką pozycję na rynku, dzięki słuchaniu potrzeb klientów i szukaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Kierunkiem działania firmy jest  ciągły rozwój, inwestycje w nowe produkty, podejmowanie strategicznych działań oraz wprowadzanie na rynek niestandardowych usług programistycznych, mówi Artur Ząbek, prezes Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. w Jaśle.
Czytaj całość…
 
Statuetka BE A LEGEND AWARD dla Firmy ANKOL
29.08.2014.
ImageŚwiatowa Konfederacja Przedsiębiorców WORLDCOB (USA), podczas międzynarodowej konwencji THE BIZZ  1 -2 sierpnia 2014 w Honolulu na Hawajach wyróżniła wiodące przedsiębiorstwa, które poprzez swój rozwój przyczyniają się do wzrostu gospodarczego własnego kraju jak również światowej gospodarki.
Czytaj całość…
 
ANKOL dostarcza produkty dla lotnictwa NATO i Rosji
02.07.2014.
ANKOL to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 20-letnią historią. Doświadczenia  biznesowe właścicieli firmy Anny i Czesława Koliszów z Mielca  ukierunkowały działalność na  import i eksport towarów i usług o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego.
Czytaj całość…
 
Elmat Sp. z o.o. w Rzeszowie gepardzim skokiem stała się Potęgą Biznesu 2014
13.05.2014.
ImageP.H. Elmat Sp. z o.o. w Rzeszowie w ciągu roku zwiększył wartość rynkową o 121 proc., zyskując tytuł Gepard Biznesu 2014, a zarazem awansował do elitarnej grupy Potęg Biznesu 2014, bo jej wartość rynkowa wzrosła do 100,3 mln zł.
Czytaj całość…
 
POLWAX wchodzi w branżę lotniczą
14.04.2014.
Specjalnie utworzone konsorcjum naukowo –przemysłowe, w którego skład wchodzą m.in. WSK Rzeszów, Politechnika Rzeszowska i Polwax opracowuje nowe technologie odlewnicze niezbędne do produkcji nowoczesnych turbin stosowanych we współczesnych silnikach lotniczych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 57
designed by www.madeyourweb.com