Menu Content/Inhalt
ELEKTROKONTEL jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017
06.11.2017.
Image
Przedsiębiorstw Robót Elektroenergetycznych, Telekomunikacyjnych i Montażu Konstrukcji Stalowych “ELEKTROKONTEL” Beata Wójtowicz w Krakowie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017. Zostało bowiem wyróżnione w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.
Czytaj całość…
 
TBS Małopolska sp. z o.o. w Krakowie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017
09.10.2017.
Image
TBS Małopolska sp. z o.o.  w Krakowie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017.  Została  bowiem wyróżniona w XII edycji  Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i  X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2016 Województwa Małopolskiego
17.07.2017.
ImageSpośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu w lipcu 2017 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 1674 firm z siedzibą w województwie małopolskim, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej dobrze radzi sobie w gospodarce rynkowej
09.03.2015.
ImagePo zmianie systemu gospodarczego w 1989 roku Spółdzielnia utrzymała się na rynku produktów ogrodniczych województwa małopolskiego i zdobyła mocną, stabilną pozycję, chociaż wiele innych spółdzielni o większym potencjale technicznym, czy o większej liczbie członków, nie potrafiło sprostać nowym realiom, powiedział Władysław Wardęga, Prezes Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej w Nowym Sączu.
Czytaj całość…
 
Mercator Medical SA jest Gepardem Biznesu 2013 i Światową Firmą 2013
17.12.2014.
ImageGrupa Mercator Medical jest liderem w Polsce oraz jednym z kluczowych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej na rynku jednorazowych rękawic medycznych.  Działa globalnie w ponad 40 krajach oferując 120 produktów własnych, które docierają na wszystkie kontynenty. 
Czytaj całość…
 
Nowatech sprzedaj zgrzewarki w kraju i za granicą
13.10.2014.
Firma Nowatech jest obecna na polskim rynku już od 17 lat. Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu, mówi  Ewelina Młynarczyk, prezes Nowatech Sp. z o.o. w Wadowicach.
Czytaj całość…
 
Spółka Erbet zbudowała najnowocześniejszy komisariat w Polsce
30.09.2014.
W czasie swojej działalności na rynku budowlanym „Erbet” Sp. z o.o. w Nowym Sączu wielokrotnie udowadniała, że jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju wyzwaniom inwestycyjnym z branży budownictwa.
Czytaj całość…
 
DataConsult z Krakowa stawia na badania i rozwój
23.09.2014.
ImageWielkim atutem firmy jest własny Dział Badawczo-Rozwojowy od lat współpracujący w zakresie logistyki wewnętrznej, badań przemysłowych i rozwojowych z uczelniami wyższymi i instytutami badawczo-rozwojowymi.  Daje to udoskonalanie i rozwój produktów oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy, mówi Ryszard Pytel, Prezes Zarządu DataConsult Sp. z o.o. w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Turysta lubi być zaskakiwany czymś innowacyjnym
02.07.2014.
ImageMamy rozbudowaną ofertę biznesową dla firm i instytucji, prowadzimy wiele działań kulturalnych, społecznych i naukowych. Rozwijamy uzdrowisko w podziemnych komorach, a także działalność leczniczą na powierzchni. To wszystko da się pogodzić i rozwijać, uwzględniając oczekiwania naszych gości, mówi Kajetanem d’Obyrn, prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” SA w Wieliczce.
Czytaj całość…
 
INSAP wprowadza specjalnie dedykowane systemy zabezpieczeniowe
01.07.2014.
ImagePosiadając duże umiejętności i doświadczenie postanowiliśmy wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów i przygotowaliśmy nowoczesną i wyspecjalizowaną ofertę systemów specjalnie dedykowanych dla określonych rodzajów obiektów w połączeniu z rozwiązaniami oferty standardowej, mówi Arkadiusz Milka, Prezes Zarządu INSAP Sp. z o.o. w Krakowie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 31
designed by www.madeyourweb.com