Menu Content/Inhalt
Zakłady Mechaniczne Tarnów mają najnowocześniejsze Centrum Badawczo-Rozwojowe
24.06.2014.
Image„Do roku 2018 w CBR zostanie zrealizowanych 27 projektów dotyczących systemów obrony przeciwlotniczej, systemów wieżowych, broni zespołowej i indywidualnej oraz mobilnych systemów kontenerowych”, mówi Krzysztof Jagiełło, Prezes Zakładów Mechanicznych Tarnów  SA w Tarnowie.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2013 województwa małopolskiego według wzrostu wartości rynkowej
16.06.2014.
Image
Spośród 3412 przedsiębiorstw województwa małopolskiego, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2013 uzyskało 2185 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2012-2013 wzrosła o więcej niż 10 proc. Na podium znalazły się Selpri Sp. z o.o.,  Staltchem Sp. z o.o. i  Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k.
Czytaj całość…
 
EUROCENT zamierza działać w całej Polsce
12.06.2014.
ImageWierzymy, że kolejne lata wspólnej pracy zaowocują osiągnięciem satysfakcjonujących wyników i realizacją przyjętej strategii. Nasze plany na przyszłość skupiamy na dalszym rozwoju sprzedaży i objęciu zasięgiem działalności całego obszaru Polski, mówi Grzegorz Kolawa, Prezes Zarządu Eurocent SA w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Spółdzielnia Pracy ESPEFA w Krakowie została Gepardem Biznesu 2014
20.05.2014.
ImageChemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „ESPEFA”  w Krakowie w latach 2013-2014 zwiększyła wartość rynkową o 60 proc., dlatego zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2014.
Czytaj całość…
 
Alumetal SA zbudowała najnowocześniejszy zakład w Europie
08.05.2014.
ImageAlumetal to obecnie jeden z największych na rynku producentów wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych w Europie. Ceniony wśród klientów za wysoką i stabilną jakość, punktualność dostaw oraz szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby klienta”, mówi Szymon Adamczyk, Prezes Alumetal SA w Kętach.
Czytaj całość…
 
Szybkie podejmowanie decyzji handlowych
08.11.2013.
Image„Sukces produktów sygnowanych logo Wawelu na rynkach zagranicznych jest wypadkową wielu czynników. Pierwszym i najważniejszym jest wysoka jakość oraz niezmienny smak naszych produktów. Istotna rolę odgrywa również szeroki asortyment, odpowiadający na różnorodne potrzeby i gusta wielu konsumentów z kraju i ze świata”, mówi Wojciech Winkel, Dyrektor Produkcji, Członek Zarządu Wawel SA w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Wspieramy zdrowie - rozwijamy możliwości
25.10.2013.
„2014 rok to dla nas rok jubileuszowy. Na ten czas przygotowujemy premiery nowych produktów, które znacznie poszerzą pole działalności firmy. Mamy więc nadzieję, że i w przyszłości będziemy osiągać wyniki pozwalające nam na zdobywanie kolejnych tytułów Geparda Biznesu”, mówi Jarosław Bogucki, Prezes Zarządu  Zakładu Farmaceutycznego AMARA Sp. z o.o. w Krakowie.
Czytaj całość…
 
Zapewnianie pacjentom pełnej satysfakcji
16.10.2013.
Image"Ciągły rozwój placówki i skuteczność jej działań zapewniają nieustannie wprowadzane usprawnienia z zakresu racjonalizacji kosztów, poszukiwania źródeł stabilizacji finansowej w dodatkowych usługach ochrony zdrowia oraz harmonijnej organizacji pracy wykwalifikowanych pracowników”, mówi Sławomir Luboń, Prezes Miejskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Libiążu.
Czytaj całość…
 
Zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów
01.10.2013.
Image"Niewątpliwie za sukcesem Delikatesów Alma stoją cztery czynniki: różnorodność produktów, jakość  towarów i usług, rozwój i zgrany zespół. W 44 sklepach stacjonarnych i internetowej Almie24.pl oferujemy klientom ponad 60 tysięcy produktów, wiele z nich importowanych na wyłączność.", mówi Aleksandra Budzińska, PR Manager ALMA MARKET S.A. w  Krakowie.
Czytaj całość…
 
Stawiamy na jakość
13.09.2013.
Image„Osiągnęliśmy sukces przede wszystkim dzięki doskonałemu zespołowi pracowników, najwyższej jakości wykonywanych usług , korzystaniu z najnowszych trendów technologicznych oraz współpracy z najlepszymi partnerami handlowymi”, mówi  Wiesław Pukal , Prezes Firmy PROSTER Sp. z o.o. w Brzesku.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 31
designed by www.madeyourweb.com