Menu Content/Inhalt
BS w Ośnie Lubuskim Gepardem Biznesu 2014
31.10.2014.
ImageNasz bank w ramach badania satysfakcji klienta przeprowadza ankiety wśród klientów, organizuje spotkania dla członków banku, by poznać ich oczekiwania i potrzeby. W razie jakichkolwiek uwag bank odnosi się do nich i stara się niwelować wszelkie ich przyczyny, mówi Aniela Kijkowska, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Ośnie Lubuskim.
Czytaj całość…
 
Transhand stosuje się do zasad filozofii Keizen
22.10.2014.
Położenie Transhand w pobliżu głównej trasy prowadzącej z Warszawy do Berlina oraz polsko-niemieckiego przejścia granicznego w Świecku, stwarza korzystne warunki do współpracy na wielu płaszczyznach.
Czytaj całość…
 
Atuty ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego
27.08.2014.
ImageUmiejętne zarządzanie, trafne decyzje, dobrze dobrana i zaufana kadra pracownicza to podstawowe atuty, które przyczyniły się do stabilności i efektywności firmy  ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego. Ważnymi składnikami sukcesu były także: stała chęć rozwoju, nowe inwestycje, wielobranżowość i świadczenie wysokiej jakości usług.
Czytaj całość…
 
20 lat rozwoju Roltexu
15.07.2014.
ImageZdecydowanego przyspieszenia firma nabrała po wejściu do Unii Europejskiej, co częściowo przyczyniło się do pozyskania zagranicznych kontrahentów, a dzięki dofinansowaniom mogliśmy przy pomocy środków unijnych wyposażyć zakład w nowy park maszyn, mówi Michał Pannert,  Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Roltex” Sp. z o.o. w Brzeziu.
Czytaj całość…
 
MB-PNEUMATYKA zdobywa zagraniczne rynki
23.06.2014.
W Europie w co drugiej naczepie są elementy pneumatyki zaprojektowane i wyprodukowane w spółce MB-PNEUMATYKA. Na najbliższe lata firma planuje ekspansję na rynek turecki.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2012 Województwa Lubuskiego
21.05.2013.

ImageSpośród 490 przedsiębiorstw województwa lubuskiego, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 258 firm, bo rozwijały się dynamicznie w latach 2010-2011. Na podium znalazły się HARTOWNIA TS ZBĄSZYNEK Sp. z o.o.,  Agencja Ochrony - Gama Sp. z o.o. i  Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Czytaj całość…
 
Piotr Mężyński
13.01.2007.
Zastępca Prezesa, Dyrektor d/s Ekonomiczno-Finansowych Przedsiebiorstwa Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
 
designed by www.madeyourweb.com