Menu Content/Inhalt
Światowe Firmy 2013 Województwa Łódzkiego
12.03.2014.
Na podium znalazły się Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. i  METALBUD Sp. z o.o. W 2012 r. Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. eksportowała towary do aż 93 krajów.
Czytaj całość…
 
Master zwraca (u)wagę
04.03.2014.
Konstruktorzy Wieltonu stworzyli jedne z najlżejszych, dostępnych na rynku wywrotek. Z początkiem marca 2014 r. Wielton wypuścił na rynek całą gamę nowoczesnych, funkcjonalnych wywrotek z serii Master.
Czytaj całość…
 
Zaufało nam już ponad 800 miast i gmin
03.03.2014.
Image"Nasze systemy przeznaczone są dla jednostek sektora publicznego. Skupiamy się głównie na dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie pomocy społecznej oraz ochrony środowiska. Działamy na rynku oprogramowania od 1989 r. i na chwilę obecną z naszych produktów korzysta ponad 3000 jednostek”, mówi Paweł Pietrzak,  Prezes Arisco Sp. z o.o. w Łodzi.
Czytaj całość…
 
Gepardy Biznesu 2013 województwa łódzkiego według wzrostu wartości rynkowej
21.02.2014.
ImageSpośród 860 przedsiębiorstw województwa łódzkiego, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2013 uzyskało 564 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2012-2013 wzrosła o więcej niż 10 proc.
Czytaj całość…
 
Jacek Kuczaba nowym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu
10.12.2013.
ImageJacek Kuczaba, właściciel P.H. Agroskład Wł. Jabłoński, J.Kuczaba Sp. J.  w Józefinie został kolejnym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Jego firma została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012.
Czytaj całość…
 
Zależy nam na rzetelności
25.11.2013.
Image„Sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez pasji jej założycieli. Nasze zafascynowanie sztuką gotowania i nieustanne podążania za nowymi trendami w tej dziedzinie motywują nas do stawiania sobie coraz bardziej wymagających celów”, mówi Łukasz Cape,  Brand Manager Tom-Gast Sp.J. w Łodzi.
Czytaj całość…
 
Wytrwała praca i dążenie do celu
23.10.2013.
Image„Naszą dewizą od zawsze jest solidność, fachowość i zaufanie, co przy wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnym podejściu do klienta oraz stale powiększającym się zespole stacjonarnych i mobilnych handlowców stanowi gwarancję intensywnego rozwoju”,  mówi Jacek Kaczuba, właściciel Przedsiębiorstwa Handlowego „Agroskład” Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba w Józefinie.
Czytaj całość…
 
Firmę PROTECH tworzą ludzie
21.10.2013.
 „Cieszymy się, że PROTECH publicznie został uznany za firmę sukcesu. Jest to wyróżnienie, które pozwoli na dalszą pracę w kierunku rozwoju firmy i odnoszenia kolejnych sukcesów”, mówią Józef Michalak, Prezes Zarządu i Tomasz Nowak vel Nowakowski, Dyrektor Techniczny firmy PROTECH Sp. z o.o. w Łodzi.
Czytaj całość…
 
Polskość, jakość i piękno
21.10.2013.
„Chcieliśmy tworzyć rzeczy, które po ponurych czasach zmienią na lepsze otaczającą nas rzeczywistość, będą wykonane z doskonałych materiałów i według wysokich standardów oraz staną się dowodem sukcesu i konkurencyjności producenta z całkowicie polskim kapitałem”, mówi Wojciech Borkowski, Dyrektor Generalny DEANTE Sp. J. w Łodzi.
Czytaj całość…
 
Łódzcy profesjonaliści w marketingu farmaceutycznym
18.10.2013.
Image"Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie oraz indywidualizm rozwiązań. Doskonale sprawdzamy się zarówno w kreowaniu rozwiązań, przygotowaniu koncepcji i harmonogramu kampanii, wdrożeniach, jak  i bieżącej obsłudze projektów marketingowych”, mówi Beata Jończyk-Peska, Managing Director MMS Sp. z o.o.  w Łodzi. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 31
designed by www.madeyourweb.com