Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Zmarł Jan Kulczyk, jeden z najwybitniejszych polskich przedsiębiorców
29.07.2015.

Był właścicielem Kulczyk Holding SA, która przez kilka lat wygrywała Konkurs Efektywna Firma i bywała w czołówkach Konkursu Potęgi Biznesu (na koniec marca 2013 r. została wyceniona na ponad 25 mld zł) oraz wśród najdynamiczniejszych firm - Gepardów Biznesu.

Czytaj całość…
 
List do papieża w sprawie Dnia Żony
23.06.2015.
ImageŻona to najważniejszy człowiek w życiu mężczyzny. Z nikim innym mężczyźni nie są bowiem tak długo i blisko jak z żonami. Dlatego mężczyźni, którzy to rozumieją, postanowili ustanowić Dzień Żony 27 sierpnia w dniu świętej Moniki, patronki żon, i poprosili o wsparcie papieża Franciszka.
Czytaj całość…
 
Piękna fabryka Masterchem Sp.J. w Zielonej Górze
18.06.2015.
ImagePrzedsiębiorstwo Wielobranżowe Masterchem Spółka Jawna Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski w Zielonej Górze zgłosiła swoją halę produkcyjno-biurowa do I edycji Konkursu Najpiękniejsza Fabryka 25-lecia.
Czytaj całość…
 
Pierwszy Dzień Żony 27 sierpnia 2015 r.
29.05.2015.
ImageŻona to najważniejszy człowiek w życiu mężczyzny. Z nikim innym mężczyźni nie są bowiem tak długo i blisko jak z żonami. Dlatego mężczyźni, którzy to rozumieją i doświadczyli dobroczynnego działania towarzystwa żon w życiu, postanowili ustanowić Dzień Żony 27 sierpnia w dniu świętej Moniki, patronki żon.
Czytaj całość…
 
Pierwszy Dzień Żony 27 sierpnia 2015 r.
28.05.2015.
Image
Żona to najważniejszy człowiek w życiu mężczyzny. Z nikim innym mężczyźni nie są bowiem tak długo i blisko jak z żonami. Dlatego mężczyźni, którzy to rozumieją i doświadczyli dobroczynnego działania towarzystwa żon w życiu, postanowili ustanowić Dzień Żony w dniu świętej Moniki, patronki żon, 27 sierpnia.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1364
designed by www.madeyourweb.com