Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2015 r.
08.03.2015.
ImageZ okazji Dnia Kobiet 8 marca 2015 r. redakcja naszego portalu GepardyBiznesu.pl składa kobietom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wielu radości w rodzinie i powodzenia w pracy zawodowej.
Czytaj całość…
 
Małgorzata Szturmowicz wschodzącą gwiazdą polskiego biznesu wg Rzeczpospolitej
06.03.2015.
ImageRedakcja dziennika „Rzeczpospolita” z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet przygotowała szóstą edycję rankingu wschodzących gwiazd polskiego biznesu. Prezentuje w nim kobiety, których kariery dowodzą, że dobrze wykształcone Polki nie boją się sięgać po wysokie stanowiska w firmach. Laureatką rankingu jest Małgorzata Szturmowicz, członek zarządu Idea Banku, a zarazem najmłodsza kobieta zasiadająca w zarządzie banku w Polsce.
Czytaj całość…
 
Piękna fabryka spółki Opal w Grodzisku Wielkopolskim
05.03.2015.
ImageOpal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Grodzisku Wielkopolskim jako trzecia zgłosiła swoją fabrykę do I edycji Konkursu Najpiękniejsza Fabryka 25-lecia. To oddany do użytku w 2008 roku nowy zakład w Grodzisku Wielkopolskim.
Czytaj całość…
 
OSM w Piątnicy wprowadziła na rynek jogurt Piątuś
27.02.2015.
ImageOkręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy wprowadziła na rynek jogurt typu greckiego Piątuś w 3 smakach. To jej pierwszy produkt opracowany z myślą o dzieciach, ale zapewne polubią go również kobiety i mężczyźni, bo któż nie lubi piąteczku, piątusia - dnia tuż przed weekendem. 
Czytaj całość…
 
Piękna fabryka Łuksja Sp. z o.o. w Łazach
26.02.2015.
ImageŁuksja Sp. z o.o. jako druga zgłosiła swoją fabrykę do I edycji Konkursu Najpiękniejsza Fabryka 25-lecia. To wybudowany w latach 2013-2014  w podstrefie ekonomicznej w Łazach  zakład  zrealizowany przy udziale środków pomocowych Unii Europejskiej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1362
designed by www.madeyourweb.com