Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Piękna fabryka spółki Opal w Grodzisku Wielkopolskim
05.03.2015.
ImageOpal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Grodzisku Wielkopolskim jako trzecia zgłosiła swoją fabrykę do I edycji Konkursu Najpiękniejsza Fabryka 25-lecia. To oddany do użytku w 2008 roku nowy zakład w Grodzisku Wielkopolskim.
Czytaj całość…
 
OSM w Piątnicy wprowadziła na rynek jogurt Piątuś
27.02.2015.
ImageOkręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy wprowadziła na rynek jogurt typu greckiego Piątuś w 3 smakach. To jej pierwszy produkt opracowany z myślą o dzieciach, ale zapewne polubią go również kobiety i mężczyźni, bo któż nie lubi piąteczku, piątusia - dnia tuż przed weekendem. 
Czytaj całość…
 
Piękna fabryka Łuksja Sp. z o.o. w Łazach
26.02.2015.
ImageŁuksja Sp. z o.o. jako druga zgłosiła swoją fabrykę do I edycji Konkursu Najpiękniejsza Fabryka 25-lecia. To wybudowany w latach 2013-2014  w podstrefie ekonomicznej w Łazach  zakład  zrealizowany przy udziale środków pomocowych Unii Europejskiej.
Czytaj całość…
 
Piękna fabryka LEANN Stańczyk SA w Słupsku
26.02.2015.
 ImageLEANN Stańczyk SA w Słupsku jako pierwsza zgłosiła swoją fabrykę do I edycji Konkursu Najpiękniejsza Fabryka 25-lecia. To wybudowany  w 2014 roku nowy Zakład Produkcyjny Wyrobów Metalowych Leann Stańczyk SA przy ulicy Portowej w Słupsku.
Czytaj całość…
 
Ruszyła pierwsza klubokawiarnia dla przedsiębiorców
19.02.2015.
ImageIdea Bank otworzył eksperymentalną placówkę zaprojektowaną z myślą o właścicielach firm i ich potrzebach. W Idea Hub przedsiębiorca znajdzie miejsce do pracy, będzie mógł napić się kawy, a także zorganizować konferencję dla swoich klientów.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1360
designed by www.madeyourweb.com