Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Światowa Firma 2013
16.09.2014.
Statuetka Programu Promocyjnego Światowa Firma 2013.
Czytaj całość…
 
Sztuka odpoczynku
01.07.2014.
ImageZdrowy balans między pracą a życiem prywatnym jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Gdy obowiązki służbowe uległy spiętrzeniu, urlop pomaga utrzymać efektywność, kreatywność i wigor na wysokim poziomie. Dzięki niemu wrócimy znów do formy i po powrocie będziemy mogli zdobywać kolejne szczyty.
Czytaj całość…
 
Wspieramy konkurencyjność i ekspansję za granicą
03.06.2014.
ImageGłównym celem promocji polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki przez poprawę jej wizerunku wśród zagranicznych partnerówa,  mówi wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.
Czytaj całość…
 
Nieczuli, wrażliwi czy odpowiedzialni
19.05.2014.
W najbliższych latach presja na firmy w zakresie bardziej świadomego zarządzania, innowacyjnych projektów partnerskich, społecznie odpowiedzialnych produktów i procedur będzie zdecydowanie rosła. W wyniku zmian społecznych interesariusze stają się obecnie coraz bardziej wymagający, oczekując od przedsiębiorstw możliwości zaangażowania się w prowadzone przez nie działania.
Czytaj całość…
 
"Oddajcie nam nasze 50 mld zł"
08.05.2014.
Stowarzyszenie Poszkodowanych przez Instytucje Finansowe "Przywiązani do polisy" przekazało Prezesowi Polskiej Izby Ubezpieczeń list, w którym wzywa branżę do wycofania się ze sprzedaży kontrowersyjnych produktów. Zdaniem poszkodowanych, w polisach inwestycyjnych Polacy ulokowali 50 mld zł.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1362
designed by www.madeyourweb.com