Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Wspieramy konkurencyjność i ekspansję za granicą
03.06.2014.
ImageGłównym celem promocji polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki przez poprawę jej wizerunku wśród zagranicznych partnerówa,  mówi wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.
Czytaj całość…
 
Nieczuli, wrażliwi czy odpowiedzialni
19.05.2014.
W najbliższych latach presja na firmy w zakresie bardziej świadomego zarządzania, innowacyjnych projektów partnerskich, społecznie odpowiedzialnych produktów i procedur będzie zdecydowanie rosła. W wyniku zmian społecznych interesariusze stają się obecnie coraz bardziej wymagający, oczekując od przedsiębiorstw możliwości zaangażowania się w prowadzone przez nie działania.
Czytaj całość…
 
"Oddajcie nam nasze 50 mld zł"
08.05.2014.
Stowarzyszenie Poszkodowanych przez Instytucje Finansowe "Przywiązani do polisy" przekazało Prezesowi Polskiej Izby Ubezpieczeń list, w którym wzywa branżę do wycofania się ze sprzedaży kontrowersyjnych produktów. Zdaniem poszkodowanych, w polisach inwestycyjnych Polacy ulokowali 50 mld zł.
Czytaj całość…
 
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych 2014
18.04.2014.
ImageZ okazji Świąt Wielkanocnych 2014 życzę Państwu wielu łask bożych, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, rozsądku przy stole wielkanocnym, wielu uśmiechów i przytuleń bliskich, ciepłych rozmów, mokrego dyngusa-śmigusa.

Czytaj całość…
 
Agencja Rozwoju Mazowsza wspiera rozwój gospodarczy
11.04.2014.
ImageNa Mazowszu działania związane z obsługą inwestora i eksportera oraz promocją gospodarczą regionu prowadzone są przez Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, funkcjonujące w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1360
designed by www.madeyourweb.com