Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Agencja Rozwoju Mazowsza wspiera rozwój gospodarczy
11.04.2014.
ImageNa Mazowszu działania związane z obsługą inwestora i eksportera oraz promocją gospodarczą regionu prowadzone są przez Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, funkcjonujące w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza.
Czytaj całość…
 
GPW chce przyciągnąć małe i średnie przedsiębiorstwa
08.04.2014.
Giełda Papierów Wartościowych chce skupić się na zachęcaniu małych i średnich przedsiębiorstw do korzystania ze źródeł finansowania, jakie daje publiczny rynek kapitałowy.
Czytaj całość…
 
Marszałek Adam Struzik chwali banki spółdzielcze
03.04.2014.
ImagePrzewaga banków spółdzielczych nad innymi bankami wynika z lokalnego zasięgu działania, a zarazem dobrej znajomości potrzeb przedsiębiorców w szczególności mikro, małych i średnich. Przykładem może być współpraca tych banków z Mazowieckim Funduszem Poręczeń Kredytowych – to duża część kredytów poręczanych przez MFPK. Uczestniczą one w rozwoju przedsiębiorczości regionu chociażby poprzez zastosowanie pomocy de minimis", mówi marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Czytaj całość…
 
Misje handlowe ZPP: na start Białoruś i Gruzja
03.04.2014.
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców rusza z programem Misji Handlowych do różnych krajów. W pierwszym okresie aktywności misje będą skierowane na obszar byłych krajów komunistycznych, bo tam są największe możliwości dla polskich przedsiębiorców.
Czytaj całość…
 
Obligacje: oferta publiczna niejedno ma imię
02.04.2014.
Coraz więcej spółek decyduje się na oferowanie obligacji w trybie publicznym. Z dnia na dzień firmy mogłyby odpalić w ten sposób emisje o wartości przekraczającej 1,15 mld zł. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1366
designed by www.madeyourweb.com