Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Przyjazna gmina

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
XI edycja Konkursu Samorząd Przyjazny Firmom 2017
28.02.2017.
ImageInstytut Europejskiego  Biznesu i wydawca Magazynu  Przedsiębiorców  ”Europejska Firma” od 2007 r. prowadzą Konkurs Samorząd Przyjazny Firmom, którego celem jest promowanie miast, gmin, powiatów, województw i urzędników samorządowych wspierających rozwój firm na swoim terenie.
Czytaj całość…
 
Adam Struzik najlepszym Marszałkiem Polski
24.02.2017.
ImageMarszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik jest najlepszym marszałkiem Polski roku 2016 – tak ocenili czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie na najlepszych radnych, marszałków województw oraz prezydentów w 2016 roku trwało od 1 stycznia do 10 lutego br. Łącznie oddano ponad 152,5 tys. głosów.
Czytaj całość…
 
Finał XII Edycji Konkursu Samorządowiec-Spółdzielca
26.03.2015.
Image24 marca 2015 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Samorządowiec-Spółdzielca" pod honorowym patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Stanisława Rakoczego.
Czytaj całość…
 
Samorząd Przyjazny Biznesowi 2014
12.04.2014.
Instytut Nowoczesnego Biznesu przyznaje tytuł Miasto Przyjazny Biznesowi 2014, jeżeli na jego terenie  znajdzie  minimum pięć  i minimum trzy na 10 tysięcy mieszkańców podmiotów wyróżnionych w konkursach Gepardy Biznesu 2013, Efektywna Firma 2013, Potęga Biznesu 2013  i Światowa Firma 2013.
Czytaj całość…
 
Gostynin to rzeczowy i fachowy partner
31.03.2014.
ImageKładę szczególny nacisk na wykorzystanie naturalnych zasobów środowiska, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. W ostatnich latach gmina nasza specjalizuje się w prowadzeniu inwestycji proekologicznych, a wszystko po to by budować swoją markę, jako gmina atrakcyjna turystycznie, mówi Włodzimierz Śniecikowski, Burmistrz Miasta Gostynina.
Czytaj całość…
 
Podstawą są silne firmy o ustabilizowanej pozycji
27.03.2014.
ImageDo przedsiębiorstw trwale związanych z naszym miastem jak Sanitec Koło, Saint Gobain Abrasives, Wood – Mizer Industries, Andre Abrasive Articles, Agronas, OSM, Zakłady Mięsne „Sokołów” dołączają nowe jak „Wipasz”, które decydują się na rozpoczęcie w Kole znaczących inwestycji, mówi Mieczysław Drożdżewski, Burmistrz Miasta Koła.
Czytaj całość…
 
Wągrowiec to miasto przyjazne inwestorom
27.03.2014.
ImageKonsekwentne działania w stosunku do lokalnych przedsiębiorców i potencjalnych inwestorów przynoszą wymierne rezultaty. W ostatnim czasie Wągrowiec sprzedał ponad 20 h teren inwestycyjny przy obwodnicy miasta, na którym już wkrótce powstanie nowoczesny zakład produkujący meble tapicerowane, planujący zatrudnienie 1200 osób”, mówi Stanisław Wilczyński, burmistrz Wągrowca.
Czytaj całość…
 
Władze Starogardu Gdańskiego stawiają na zrównoważony rozwój
25.03.2014.
ImageStarogard Gdański jest ważnym ośrodkiem miejskim i przemysłowym na Pomorzu. Liczy obecnie 47 tys. mieszkańców. Ponad 63 proc. z nich to ludzie w wieku produkcyjnym, co sprawia, że miasto obok sporego potencjału gospodarczego dysponuje także dużym potencjałem ludzkim, mówi Edmund Stachowicz, prezydent Starogardu Gdańskiego.
Czytaj całość…
 
Staramy się wspierać rozwój naszego rynku pracy
25.03.2014.
ImageWspieramy przedsiębiorców tak, by wybierali Tomaszów Mazowiecki jako miejsce do prowadzenia swojej działalności oraz pomagamy budować kwalifikacje przyszłych pracowników sektora prywatnego w taki sposób, by uczestniczący w programach tomaszowianie stawali się bardziej atrakcyjni dla swoich przyszłych pracodawców”, wyjaśnia Rafał Zagozdon, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.
Czytaj całość…
 
Wałbrzych zapewnia inwestorom fachową pomoc
25.03.2014.
ImageGmina Wałbrzych wspiera głównie działalność małych i średnich przedsiębiorstw, na których w zasadniczej części opiera się rozwój gospodarczy miasta. Nasze działania stwarzają dogodne warunki do powstawania nowych podmiotów gospodarczych i rozwoju istniejących firm, mówi Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 19 z 148
designed by www.madeyourweb.com