Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Przyjazna gmina

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Sochaczew  dobre miejsce dla Twojego biznesu
04.03.2014.
ImagePodstawą sukcesu miasta w pozyskiwaniu inwestorów w warunkach silnej konkurencji między miastami i regionami nie tylko Polski, ale całej Europy Środkowo-Wschodniej, jest przejęcie inicjatywy przez samorządowców. Nie wystarczy sama znakomita nawet lokalizacja, dogodna sieć połączeń komunikacyjnych, atrakcyjne cenowo i infrastrukturalnie tereny inwestycyjne czy łatwy dostęp do dobrze wykształconej kadry pracowniczej wszystkich szczebli. Te niewątpliwe walory gminy trzeba jeszcze odpowiednio „sprzedać” – mówi Piotr Osiecki, Burmistrz Miasta Sochaczew.
Czytaj całość…
 
Polskie metropolie brylują w Europie
17.02.2014.
Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź i Kraków są w pierwszej dziesiątce miast Europy pod względem przyciągania inwestycji.
Czytaj całość…
 
W Chinach powstanie Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego
15.02.2014.
ImageW lutym 2014 r. Samorząd Województwa Łódzkiego zadecydował o otwarciu w Chengdu w Chinach Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego. Jego celem będzie pomoc w kontaktach gospodarczych i promocja województwa łódzkiego. Z Chengdu łączy Łódź regularne kolejowe połączenie cargo. Z prowincją Syczuan, w którym się znajduje, jesteśmy w dobrych relacjach, mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.
Czytaj całość…
 
Przedsiębiorczości to jeden z priorytetów Podlasia
03.02.2014.
Image„W ramach programu regionalnego będziemy wspierać nasze przedsiębiorstwa zarówno na starcie, jak i w późniejszym etapie. Na pewno preferowane będą projekty związane z B+R, czyli działalnością badawczo-rozwojową: prace badawcze, wyposażenie laboratoriów”, mówi  Jarosław Zygmunt Dworzański, marszałek województwa podlaskiego.
Czytaj całość…
 
Zduńska Wola aktywnie zachęca przedsiębiorców
16.01.2014.
Image„Jednym z najważniejszych elementów sukcesu miasta jest potencjał ludzki. Zduńskowolanie to ludzie operatywni, wykształceni i przede wszystkim pracowici, co stanowi niezwykle ważny czynnik dla przedsiębiorców  podejmujących decyzje inwestycyjne w naszym mieście”, mówi Piotr Niedźwiecki, Prezydent Miasta Zduńska Wola.
Czytaj całość…
 
Park Przemysłowy w Sokołowie Podlaskim
16.01.2014.
Image„Przygotowane są zabudowane tereny inwestycyjne w pełni uzbrojone w zmodernizowaną instalację wodno-kanalizacyjną, nowe drogi, oświetlenie, ogrodzenie. Spodziewamy się, że spowoduje to wzrost atrakcyjności inwestycyjnej miasta”, mówi Bogusław Karakula, Burmistrz Sokołowa Podlaskiego.
Czytaj całość…
 
Włocławek przyjazny biznesowi
13.01.2014.
W listopadzie 2013 r. włocławska rada miasta jednogłośnie przyjęła uchwałę, zgodnie z którą Polskie Przetwory mogą zostać zwolnione z podatku od nieruchomości. Z tego przywileju skorzystają też inne firmy, które zechcą działać w otoczeniu przetwórni.
Czytaj całość…
 
Inwestor powinen odczuć, że samorządowcy to profesjonaliści
09.01.2014.
Image"Na ostateczną decyzję inwestora wpływa wiele czynników. Trzeba umieć dostosować się do oczekiwań, a te mogą być czasem zaskakujące. Bardzo ważna jest dobra współpraca z inwestorami, którzy prowadzą już swoją  działalność w gminie", mówi Wanda Ostrowska, zastępca burmistrza Dzierżoniowa.
Czytaj całość…
 
W Kędzierzynie-Koźlu są i specjalna strefa, i park przemysłowy
09.01.2014.
Image„W 2014 roku Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy poszerzy zakres swojej działalności, uruchamiając inkubator przedsiębiorczości, który zapewni początkującym przedsiębiorcom preferencyjny wynajem powierzchni biurowych i usługowych, usługi ogólnobiurowe, szkolenia i kursy, promocję, doradztwo prawne”, mówi Tomasz Wantuła, prezydent Kędzierzyna-Koźle.
Czytaj całość…
 
Tworzymy w Tczewie dobry klimat dla biznesu
09.01.2014.
Image„Samorząd lokalny jest otwarty i gotowy wspierać atrakcyjne przedsięwzięcia gospodarcze zmierzające do rozwoju miasta, uatrakcyjnienia jego wizerunku gospodarczego oraz zapewniające nowe miejsca pracy. Zależy nam, aby przedsiębiorcy uczestniczyli w kreowaniu polityki gospodarczej”, mówi Mirosław Pobłocki, Prezydent Tczewa.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 20 - 38 z 148
designed by www.madeyourweb.com