Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Przyjazna gmina

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Dąbrowa Górnicza promuje się w kraju i za granicą
04.12.2013.
Image„Nasze miasto, dysponując atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi i szerokim zasobem kadr, daje duże możliwości rozwijania przedsięwzięć biznesowych. Priorytetowo traktujemy te, które sprzyjają aktywizacji gospodarczej, inwestycje oparte na nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologiach oraz nowatorskie inicjatywy w sferze rekreacji i turystyki”, mówi Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowa Górnicza.
Czytaj całość…
 
Interesująca oferta terenów przemysłowych
02.12.2013.
Image"Na początku 2013 r.  podjęliśmy działania mające na celu stworzenie w Stargardzie klastra przemysłowego, który wykorzystywałby potencjał płynący z obecności w mieście dużych zakładów produkcyjnych, przez stworzenie platformy dla ich współpracy z małymi, lokalnymi firmami. Stargardzcy przedsiębiorcy są zainteresowani tego rodzaju współpracą", mówi Zdzisław Rygiel,  Sekretarz Miasta Stargard Szczeciński.
Czytaj całość…
 
Piotrków Trybunalski ma świetne położenie
02.12.2013.
Image"To tutaj przecinają się najważniejsze drogi krajowe biegnące z północy na południe oraz ze wschodu na zachód Polski. Dzięki tym połączeniom oraz przebiegającej przez miasto, jednej z najważniejszych w Polsce, linii kolejowej - miasto jest idealnym miejscem dla inwestycji", mówi Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Czytaj całość…
 
W Słupsku w różny sposób wspieramy przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy
29.11.2013.
Image„Jednym z najważniejszych zadań stojących współcześnie przed włodarzami miast jest dbanie o przedsiębiorców, zachęcanie potencjalnych inwestorów do lokowania biznesu właśnie na terenie należącym administracyjnie do konkretnej jednostki samorządu terytorialnego i stwarzanie im możliwie najlepszych warunków rozwoju”, mówi Wojciech Szulc, Dyrektor Gabinetu Prezydenta Miasta Słupska.
Czytaj całość…
 
Troska o rozwój przedsiębiorczości to dla nas codzienna praktyka
29.11.2013.
Image„Na wyjątkowy charakter Lublina niewątpliwie wpływa lokalizacja miasta we wschodniej części Polski. Ułatwione kontakty ze Wschodem sprawiły, że Lublin jest liderem Centrum Kompetencji Wschodnich. Chcemy być dla inwestorów dobrym partnerem w biznesie, bo tylko dzięki wspólnym działaniom i pozytywnym relacjom jesteśmy w stanie osiągnąć obopólne korzyści”, mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.
Czytaj całość…
 
Branie spraw w swoje ręce cechuje górali
29.11.2013.
Image"Będąc stolicą Podhala dokładamy wszelkich starań, aby wspierać zrównoważony rozwój naszych największych szans: małej i średniej przedsiębiorczości, turystyki oraz sportu",  mówi  Marek Stanisław Fryźlewicz, burmistrz Nowego Targu.
Czytaj całość…
 
1. miejsce na Mazowszu w wydatkach na infrastrukturę
29.11.2013.
Image„Miasto Węgrów należy do najlepiej rozwijających się gmin w Polsce i na Mazowszu. Naszym atutem jest dogodna lokalizacja. Od 2010 roku funkcjonuje u nas podstrefa Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej”, mówi Jarosław Grenda, burmistrz Węgrowa.
Czytaj całość…
 
Zamość  miasto idealne ... dla inwestycji
28.11.2013.
Image„W latach 2004 – 2013 na odnowienie zabytków oraz inwestycje w infrastrukturę i środowisko Zamość wydał blisko 500 mln PLN. Od kilku lat realizowane są również znaczące inwestycje prywatnych przedsiębiorców w takich dziedzinach jak handel  i usługi hotelarskie” mówi Marcin Zamoyski, Prezydent Miasta Zamość.
Czytaj całość…
 
Zapraszam do inwestowania w Toruniu
28.11.2013.
Image„Z racji swoich walorów Toruń jest otwarty na przedsięwzięcia związane z sektorem usług, kulturą, turystyką, a zwłaszcza z branżą hotelarską oraz przemysłem o wysokich technologiach, nieuciążliwych dla środowiska naturalnego”, mówi Michał Zaleski, prezydenta Torunia.
Czytaj całość…
 
Konkurencyjne koszty prowadzenia biznesu
26.11.2013.
 Image„Inwestorzy doceniają potencjał naszego miasta. Położenie w centrum Polski  na skrzyżowaniu  największych autostrad i dróg ekspresowych. W maju 2013 r. zostało uruchomione połączenie kolejowe między regionem Changdu w Chinach a Łodzią, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem”, mówi Hanna Zdanowska,  prezydent Łodzi.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 39 - 57 z 148
designed by www.madeyourweb.com