Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Przyjazna gmina

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Przyjazny klimat dla rozwoju przedsiębiorczości
22.02.2011.

Image"Atrakcyjne położenie komunikacyjne przy międzynarodowej trasie E40, w tym bliskość zjazdu z powstającej obecnie autostrady A4 oraz przyjazny klimat do przedsiębiorczości to dodatkowe atuty w wyborze potencjalnego miejsca pod inwestycje", ocenia Bolesław Bujak, burmistrz Ropczyc.

Czytaj całość…
 
Ciekawe inicjatywy probiznesowe
15.02.2011.
Image"Powiat Leżajski inwestuje w modernizację sieci drogowej oraz poprawę stanu mostów, stwarzając w ten sposób przyjazne warunki dla biznesu. Pojawiły się ciekawe inicjatywy probiznesowe:  filia mieleckiej strefy ekonomicznej oraz park przemysłowy",  wyjaśnia Jan Kida, Starosta Leżajski.
Czytaj całość…
 
Jesteśmy gminą przyjazną biznesowi
15.02.2011.
Image"Na terenie gminy przeprowadzona była niedawno kompleksowa modernizacja gazociągów, systematycznie prowadzone są remonty sieci energetycznej. Wybudowana została sieć kanalizacyjna. Na wszystkie inwestycje gmina otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej", mówi Zbigniew Sanocki, Burmistrz Gminy Jedlicze.
Czytaj całość…
 
Nowa Sarzyna przyjazna inwestorom
11.02.2011.

Image"Opracowywany został plan zagospodarowania przestrzennego terenów produkcyjno – usługowych, obszar „Sarzyna – Dymarki”. Obejmuje on  obszar około 36 ha, w tym 15 ha to teren stanowiący własność Gminy Nowa Sarzyna", mówi Jerzy Paul, Burmistrz Miasta i Gminy  Nowa Sarzyna

Czytaj całość…
 
Pozyskiwanie inwestorów zewnętrznych
11.02.2011.

Image"W roku 2008 na terenie Starostwa Powiatowego w Jaśle utworzono Centrum Obsługi Inwestora, którego zadaniem jest wspieranie oraz rozwój Powiatu Jasielskiego poprzez stymulowanie napływu, aktywne pozyskiwanie oraz profesjonalną obsługę inwestycji na terenie Powiatu Jasielskiego",  informuje Starosta Jasielski Adam Kmiecik.

Czytaj całość…
 
Rozwój przedsiębiorczości to priorytet
11.02.2011.

Image"Od lat staramy się zachęcać przedsiębiorców do zainwestowania w naszej gminie. Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, z podstrefami w Nowej Dębie i Chmielowie to nasz kapitał. Aby zachęcić inwestorów do skorzystania z niej, podjęliśmy działania, aby stała się bardziej otwarta", mówi Wiesław Ordon, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Czytaj całość…
 
Postawiliśmy na przedsiębiorczość
08.02.2011.

Image"Z dziesięcioletnim wyprzedzeniem przygotowujemy kompletnie uzbrojone w media tereny dla inwestorów. Działania samorządu, Agencji Rozwoju Przemysłu i Agencji Rozwoju Regionalnego spowodowały, że na naszym terenie powstało ponad sto znaczących firm oraz rozwinęło się kilkaset firm, utworzonych przez miejscowych przedsiębiorców", wyjaśnia Janusz Chodorowski, prezydent Mielca.
 

Czytaj całość…
 
Korzyści z sąsiedztwa Ukrainy
08.02.2011.

Image"Lokalna przedsiębiorczość jest w dużej mierze determinowana przez bliskość granicy z Ukrainą, co przekłada się także na zainteresowanie inwestorów z zewnątrz. To dla nich przygotowaliśmy 42 hektarowy teren z dostępem do bocznicy kolejowej, objęty podstrefą Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej", mówi Robert Choma, Prezydent Miasta Przemyśla.  

Czytaj całość…
 
Tereny przygotowane dla inwestorów
08.02.2011.

Image"Samorząd Miasta Sanoka podejmuje szereg działań, mających na celu zachęcenie inwestorów do inwestowania w Sanoku. Sztandarową jest uchwała tzw. „de minimis”, przewidująca ulgi podatkowe dla przedsiębiorców", wyjaśnia Wojciech Blecharczyk, Burmistrz Miasta Sanoka.

Czytaj całość…
 
Dbamy o infrastrukturę
08.02.2011.

Image"Niewątpliwą zaleta dla inwestorów jest położenie wzdłuż drogi krajowej nr 28 oraz linii kolejowej Jasło – Stróże, co już zaczęli zauważać przedsiębiorcy lokujący swoje firmy na naszym terenie", ocenia mówi Wójt Gminy Skołyszyn Zenon Szura.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 58 - 76 z 148
designed by www.madeyourweb.com