Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Przyjazna gmina

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Małopolskie miasta i wsie z Gepardami Biznesu
18.06.2010.

Przedstawiamy listę małopolskich miast i wsi z Gepardami Biznesu 2009 oraz dynamicznymi bankami spółdzielczymi. Na jej podstawie wyłonimy gminy, miasta i powiaty przyjazne biznesowi.

Czytaj całość…
 
"Złota Jedynka" dla Nowogrodźca
07.04.2010.

Gmina Nowogrodziec uhonorowana została tytułem GMINY DWUDZIESTOLECIA w konkursie dla najaktywniejszych gmin województwa dolnośląskiego za największy postęp i dynamikę rozwoju gospodarczego w ostatnich latach.

Czytaj całość…
 
Zapraszamy do budowy hoteli
13.03.2010.

Image"Od końca ubiegłego roku w mieście obowiązują ulgi podatkowe dotyczące inwestycji hotelarskich. Okres zwolnienia z podatku od nieruchomości jest zależny od standardu hotelu: 3 lata dla hoteli trzygwiazdkowych, 4 lata dla hoteli czterogwiazdkowych oraz 5 lat dla obiektów najwyższej klasy", mówi Konstanty Dombrowicz, prezydent Bydgoszczy.

Czytaj całość…
 
Współpracujemy z sąsiednimi miastami
05.03.2010.

Image"Patrzymy na wzrost gospodarczy w kontekście współpracy z sąsiednimi miastami. Mamy parki przemysłowe w Stargardzie Szczecińskimi i Goleniowie. A za chwilę również strefę ekonomiczną w Szczecinie. Współpracujemy z niemieckim miastem Pasewalk, dla którego Szczecin jest naturalnym centrum gospodarczym, edukacyjnym i kulturalnym", mówi Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

Czytaj całość…
 
Traktujemy przedsiębiorców jak pozytywnych bohaterów
04.03.2010.

Image"Każdego roku w styczniu organizujemy spotkania z przedstawicielami biznesu, wspólnie rozmawiamy o szansach i zagrożeniach dla naszego rozwoju gospodarczego. Również na co dzień przedsiębiorcy są miłymi gośćmi w urzędzie. Ja, moi zastępcy czy dyrektorzy przyjmujemy ich, doradzamy. Jest pełna otwartość. Staramy się im pomagać, zachęcać, by jak najwięcej inwestowali właśnie u nas", mówi Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska.

Czytaj całość…
 
Powiaty Przyjazne Biznesowi w województwie podlaskim
01.03.2010.

ImageW województwie podlaskim najwięcej dynamicznych lub efektywnych firm i banków spółdzielczych na 10 tysięcy mieszkańców znaleźliśmy w miastach na prawach powiatu - Białystok, Suwałki i Łomża - oraz powiecie białostockim.

Czytaj całość…
 
Gminy Przyjazne Biznesowi w województwie podlaskim
28.02.2010.

ImageW województwie podlaskim najwięcej dynamicznych lub efektywnych firm i banków spółdzielczych na 10 tysięcy mieszkańców znaleźliśmy w gminach Juchnowiec Kościelny, Bakałarzewo i Choroszcz.

Czytaj całość…
 
Miasta Przyjazne Biznesowi w województwie podlaskim
28.02.2010.

ImageW województwie podlaskim najwięcej dynamicznych lub efektywnych firm i banków spółdzielczych na 10 tysięcy mieszkańców znaleźliśmy w miastach Choroszcz, Jedwabne, Białystok, Wysokie Mazowieckie i Suwałki.

Czytaj całość…
 
Powiaty Przyjazne Biznesowi w województwie warmińsko-mazurskim
28.02.2010.

ImageW województwie warmińsko-mazurskim najwięcej dynamicznych lub efektywnych firm i banków spółdzielczych na 10 tysięcy mieszkańców znaleźliśmy w Olsztynie oraz powiatach giżyckim i olsztyńskim.

Czytaj całość…
 
Gminy Przyjazne Biznesowi w województwie warmińsko-mazurskim
28.02.2010.

ImageW województwie warmińsko-mazurskim  najwięcej dynamicznych lub efektywnych firm i banków spółdzielczych na 10 tysięcy mieszkańców znaleźliśmy w gminach  Jonkowo, Kurzętnik i Stawiguda.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 77 - 95 z 148
designed by www.madeyourweb.com