Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Instytut Wolności

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn
Dość zaskakiwania obywateli, firm i banków zmianami w podatkach
09.02.2016.

Instytut Europejskiego Biznesu domaga się poważnego traktowania obywateli, firm i banków przez władze państwowe. Państwo nie powinno zaskakiwać ich nagłymi zmianami w prawie. Konieczne jest wprowadzenie do Konstytucji RP zapisu, że zmiany ustaw, dotyczące podatków i obowiązkowych składek ubezpieczeniowych, wchodzą w życie minimum 12 miesięcy od daty ich opublikowania w Dzienniku Ustawa.

Czytaj całość…
 
Dość zaskakiwania obywateli!
29.05.2013.
Instytut Legalizmu domaga się poważnego traktowania obywateli przez władze państwowe. Państwo nie powinno zaskakiwać obywateli nagłymi zmianami w prawie. Konieczne jest wprowadzenie do Konstytucji RP zapisu, że zmiany ustaw, dotyczące podatków i obowiązkowych składek ubezpieczeniowych, wchodzą w życie minimum 12 miesięcy od daty ich opublikowania w Dzienniku Ustawa.
Czytaj całość…
 
500 ofiar śmiertelnych wojny domowej w maju 1926 r.
23.05.2013.
Z dotychczas przeprowadzonych badań Instytutu Legalizmu wynika, że wojskowych ofiar w wojnie domowej w maju 1926 r. po stronie rządowej było o połowę więcej niż podaje się oficjalnie. Nie 100 osób, ale minimum 145. Łącznie zginęło 500 osób.
Czytaj całość…
 
Instytut Legalizmu
23.05.2013.
23 maja 2013 r. prezes zarządu ULAN Sp. z o.o. zdecydował zmienić nazwę Instytutu Wolności na Instytut Legalizmu, by nie spierać się o nazwę z Instytutem Wolności powołanym przez Igora Janke. 
Czytaj całość…
 
Uroczysty III Dzień Obrońców Wolności i Demokracji
18.05.2013.
ImageInstytut Wolności 17 maja 2013 r.  godnie uczcił III Dzień Obrońców Wolności i Demokracji na warszawskich Powązkach. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele Stowarzyszenia Historycznego im. 10 Pułku Piechoty z Łowicza w mundurach z epoki.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 26
designed by www.madeyourweb.com