Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Instytut Wolności

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn
Instytut Wolności razy dwa?
20.10.2012.
"Instytut Wolnosci Pana Jerzego Krajewskiego i Instytut Wolnosci w którego Radzie jestem mają zupełnie inne (chociaż nie sprzeczne, po prostu inne) cele i zakresy działania. Dlatego zbieżność nazw bedzie problemem w rozpoznawalnosci obu instytucji. Z całą pewnością problem ten powinien zostać rozwiązany", napisała na Facbooku Pani Anna Streżyńska.
Czytaj całość…
 
SLD upomina się o konstytucyjne vacatio legis
09.02.2011.
SLD ma zamiar zaskarżyć do Trybunału Konstytucyjnego ubiegłoroczną nowelizację ustawy VAT ze względu na zbyt krótkie vacatio legis.
Czytaj całość…
 
Brońmy miejsc pracy w czasach kryzysu
20.01.2009.

ImageKażde miejsce pracy w nowotworzonym hipermarkecie oznacza likwidację 7-8 miejsc pracy w lokalnym przemyśle, usługach i handlu - wynika z raportu Watykańskiej Komisji Ekonomicznej. W Polsce może to być jeszcze więcej straconych miejsc pracy.

Czytaj całość…
 
Firmy odliczą VAT od samochodów i paliwa
23.12.2008.
Europejski Trybunał Sprawiedliwości zakwestionował polskie przepisy dotyczące podatku od towarów i usług. Wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości oznacza, że urzędy skarbowe będą musiały zwrócić firmom 4 mld zł.
Czytaj całość…
 
Nikła szansa na roczne vacatio legis
08.06.2007.
ImageOd siedmiu lat prowadzę kampanię na rzecz wprowadzenia do Konstytucji RP zapisu, że wszelkie zmiany w przepisach podatkowych wchodzą w życie z minimum rocznym vacatio legis, czyli nie wcześniej niż 12 miesięcy po ich ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw. Niestety, nasi politycy, a nawet sędziowie, nie mają zrozumienia dla stabilności prawa.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 16 - 26 z 26
designed by www.madeyourweb.com