Menu Content/Inhalt

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
506 członków Klubu Gepardów Biznesu Drukuj
21.02.2007.

ImageCzłonkami Klubu Gepardów Biznesu mogą być tylko menedżerowie lub właściciele dynamicznych  firm i banków, wyróżnionych w jednej z sześciu edycji Konkursu Gepardy Biznesu: 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011.

 

W głównym nurcie Konkursu Gepardy Biznesu, na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, oceniana jest dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy.

W przypadku małych firm i banków spółdzielczych liczona jest średnia z dynamik przychodów i zysku netto.

Regulamin klubu  jest pod adresem: Regulamin Klubu Gepardów Biznesu

Metodologia liczenia wartości rynkowej opisana jest w tym serwisie pod adresem Metodologia wyceny. Pokazuje ona, ile warta byłaby firma, gdyby jej akcje notowane były na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W większości przypadków mamy dane finansowe firm z Krajowego Rejestru Sądowego.

Od wiosny 2006 r.  wyceniliśmy wartość rynkową 25 tysięcy firm. 

Członkami Klubu Gepardów Biznesu  mogą być  menedżerowie i właściciele dynamicznych firm oraz ich firmy.

W dziale Członkowie pod adresem Ludzie pogrupowani są według województw.

 

Członkowie Klubu Gepardów Biznesu

Nowi członkowie Klubu Gepardów Biznesu
Lp. Imię i nazwiskFunkcjaStrona www firmy
1.Lech WojciechowskiPrezes Zarządu EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszaliniewww.ekowodrol.pl
2.Leszek WojtalikDyrektor Generalny HELUKABEL Polska www.helukabel.pl
3.Andrzej Seweryn Prezes Zarządu PRO-INHUT Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczejwww.pro-inhut.com.pl
4. Jędrzej IglewskiCzłonek Zarządu HIT - Kody Kreskowe S. J. w Suchym Lasie k/Poznaniawww.hit-kody.com.pl
    

Członkowie przyjęci do Klubu Gepardów Biznesu do 31 grudnia 2009 r.
Lp. Imię i nazwiskFunkcja
1Czesław LangDyrektor Generalny LANG TEAM Sp. z o.o.
2Wojciech Duda Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej
3Edward DarmofałPrezes Zarządu Zakładu Drzewnego NAPIWODA Sp. z o.o. w Nidzicy
4Danuta KośmiderPrezes Zarządu PREMET SA
5Józef StecPrezes Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
6 Michał StaszewskiPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Ceramiki Budowlanej S.A. w Plecewicach
7Krzysztof MałetkaDyrektor Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Izotopów POLATOM
8 Ireneusz LickiewiczDyrektor Marketingu BAUTECH Sp. z o.o.
9Adam SkorutPrezes Skorut Import Export Sp. z o.o.
10Grzegorz MerchelPrezes HERMAR Sp. z o.o. w Mławie
11Tadeusz GrabczyńskiPrezes Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego ROLLING S.J.
12Ewa Lis Prezes P.W.P.T.O. TONEL Sp. z o.o.
13Leszek DziubaPrezes Zarządu BOLSPED Sp. z o.o.
14Eugeniusz RojWiceprezes Zarządu TRANSBUD – KATOWICE SA
15Wiesław KarczewskiPrezes Zarządu Zakładu Mleczarskiego Sp. z o.o. w Łaszczowie
16Karol BoryckiPrezes Zarządu BENTELER DISTRIBUTION POLAND Sp. z o.o.
17Roman RajewskiPrezes Zarządu METAL – JAWOR Sp. z o.o.
18Piotr MężyńskiZastępca Prezesa, Dyrektor d/s Ekonomiczno-Finansowych Przedsiebiorstwa Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o
19Zbigniew GołąbiewskiPrezes Zarządu PROMOTECH Sp. z o.o.
20Maciej KrzyżanowskiPrezes Zarządu Agencji AMK Sp. z o.o. w Poznaniu
21Alfreda KolenkiewiczWspółwłaściciel Suwalskiego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego WITAL, Kolenkiewicz, Uździło S.J.
22Krystyna JelskaPrezes Zarządu PREFABET EŁK Sp. z o.o.
23Jan SzelejewskiPrezes VIPHARM SA w Warszawie
24Jerzy KulaPrezes Zarządu Zakładu Automatyki ZREMB Warszawa Sp. z o.o.
25Krzysztof DominiczakPrezes Zarządu PLANETA Sp. z o.o. w Warszawie
26Marian HajdukWspółwłaściciel Zakładu Produkcyjnego WESEM D.M.M. Hajduk S.J.
27Jan WojtczakPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raszkowie
28Wojciech Chybowski, ,Prezes Zarządu PENTACOMP Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
29Andrzej RosińskiPrezes Hubbard Polska Sp. z o.o.
30Jan ZmarzłyPrezes Regionalnego Zakładu Obsługi Gazownictwa GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. w  Świętochłowicach
31Leszek DerezińskiPrezes Zarządu KOM-ROL Kobylniki Sp. z o.o.
32Jacek OkońskiWłaściciel Firmy Handlowo – Usługowej CZAKRAM Okoński Jacek
33Jan KubieńPrezes Zarządu Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu
34Henryk WereskiPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Biłgoraju
35Mariusz GazdaPrezes Zarządu Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej w Wołominie
36Antoni ZabornyPrezes Zarządu ANIMEX – TRANS Sp. z o.o.
37Jarosław MilaniukPrezes Zarządu Egen Polska Sp. z o.o.
38Waldemar AndruszkiewiczPrezes Zarządu Konsorcjum Budowlanego KONS – BUD SA w Suwałkach
39Adam NowakPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
40Jarosław MachlewskiPrezes Zarządu Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej "Ateńska" w Warszawie
41Stefan MarkowskiPrezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej HUTNIK w Zawierciu
42Jacek UrbańczykCzłonek Zarządu MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o.
43Eugeniusz Jacek WoźniakPrezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej NASZ DOM w Radomiu
44Krzysztof DąbrowskiWiceprezes Zarządu Twelve Electric Sp. z o.o.
45Tomasz SowińskiDyrektor Finansowy Zakładu Uboju i Przetwórstwa Drobiu EXODUS Sp. z o.o.
46Ryszard SzkiłądźPrezes Zarządu Zakładu Zaopatrzenia Usług i Produkcji Sp. z o.o.
47Norbert KlimekPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lipce
48Andrzej MatlińskiWspółwłaściciel Wimat Wiechno & Matlińscy S.J.
49Władysław MatwijPrezes Zarządu P.T. CENTRUM MAZUR SA
50Mirosław BoguszewskiWłaściciel P.P.U.H. PODKOWA S.J. Boguszewscy, Perkowscy
51Bogusław SamelPrezes Zarządu SPOŁEM Augustowskiej Spółdzielni Spożywców
52Ireneusz GryszpanowiczPrezes Zarządu ALISMA CONSTRUCTION SA
53Marian Czokajło Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
54Czesław PoźniakPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sejnach
55Marian FitaPrezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie
56Lesław WojtasPrezes Zarządu Podkarpackiegio Banku Spółdzielczego
57Jacek PerytPrezes Zarządu MISTAL Sp. z o.o.
58Eugenia Pokorska-SawczukPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie
59Leszek ZawadzkiPrezes Zarządu Glaverbel Wiglav SA
60Roman LisPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Transpotrowych ŚWID-TRANS Sp. z o.o.
61Przemysław PrzychodzeńPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowo – Mostowych w Lublinie SA
62Krzysztof StasiakPrezes Zarządu KOMANDOR LUBLIN SA
63Zbigniew WielgoszPrezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku
64Sławomir  HardejPrezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sokołowie Podlaskim
65Andrzej Jan JaniszewskiCzłonek Zarządu – Dyrektor Handlowy FOS POLMO Łódź SA
66Wiesław Małuszek Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds Handlu i Marketingu Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowego ZAP-KOOPERACJA Sp. z o.o.
67Krzysztof SkruczajPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi
68Wiesław JabłońskiPrezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej JEDNOŚĆ w Ostródzie
69Maria ŚlusarczykPrezes Zarządu Zakładu Usług Żeglugowych Sp. z o.o.
70Stanisław BobkiewiczPrezes Zarządu P.W. Hutnik Sp. z o.o.
71Michał PiątekPrezes Zarządu Gwarant Grupy Kapitałowej Sp. z o.o.
72Witold MorawskiPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej
73Zygmunt CichockiDyrektor Zarządu PBDiM DROMO Sp. z o.o.
74Zdzisława LasotaPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pionkach
75Maria KowalikPrezes Zarządu SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców Zawiercie
76Edward JaniszewskiPrezes Zarządu METALZBYT Sp. z o.o.
77Józef  KramarczykPrezes Zarządu Fabryki Wentylatorów FAWENT SA
78Mariusz SośniakDyrektor ds. Marketingu Przedsiębiorstwa Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o.
79Bogusław PilekPrezes Zarządu ITeam SA we Wrocławiu
80Andrzej  FurmańczykDyrektor PPH JAG Sp. z o.o. w Liskowie
81Krzysztof SadurskiPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jedlińsku
82Mariusz SzeibProkurent SEMAX SA w Poznaniu
83Piotr OlszakCzłonek Zarządu WODKAN Sp. z o.o.
84Barbara  StańczykPrezes Zarządu SCORPIO Sp. z o.o. w Łodzi
85Petrus RoversPrezes ROVERS POLSKA Sp. z o.o. w Piasecznie
86Leszek BurzyńskiPrezes Zarządu AS-BAU Sp. z o.o. we Wrocławiu
87Wiesław ZykPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie
88Zbigniew OttPrezes Zarządu BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. w Toruniu
89Witold ZadrogaPrezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej
90Mirosława MorawskaPrezes Zarządu ABM SA w Krakowie
91Wojciech GereszPrezes Zarządu Fabryki Okien SPECTRUM Sp. z o.o. w Lublinie
92Jacek TrzciołekWiceprezes TELEFONÓW OPALENICKICH SA
93Wojciech BłaszakPrezes Zarządu Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o.
94Janusz  WójcikPrezes Zarządu  INPROD Sp. z o.o. w Gliwicach
95Wiesław RosaPrezes Zarządu  TERPLAST Sp. z o.o. w Sieradzu
96Wojciech  KochowiczDyrektor Centrowet Sp. z o.o. w Bydgoszczy
97Bogusław MierzwiakWspółwaściciel - Członek Zarządu BART Sp. z o.o.
98Mirosław WalkowiakPrezes Zarządu Centrowet - Cezal Sp. z o.o. w Poznaniu
99Kazimierz  Matłoka Prezes Zarządu WUPRINŻ-Poznań Sp. z o.o.
100Artur NejmantPrezes Zarządu Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o. w Świeciu
101Andrzej  WieczorekPrezes Zarządu  HOLDING DORADCA Sp. z o.o. w Bytomiu
102Zbigniew  GotartowskiPrezes Zarządu Bibus Menos Sp. z o.o.
103Józef  MituraPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Brodnicy
104Józef  SzperlakPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jabłonce
105Witold  Biernacki Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Różanie
106Andrzej Rogala Prezes WARICOP Sp.J.  w Kielcach
107Cezary GłówczyńskiPrezes Zarządu EUROLPOL Sp. z o.o.  w Żyrardowie
108Paweł  SurowieckiPrezes Zarządu PPH WODBUD SA  w Wyszkowie
109Roman  RoszewskiPrezes Zarządu BONDER SA  w Piasecznie
110Sławomir  NowosadkoPrezes  GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. w Koszalinie
111Janusz  SzkatułaPrezes Zarządu BUDOPOL Sp. z o.o. w Krakowie
112Jerzy PiaseckiPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Transportu i Sprzętu Budowlanego SA w Łodzi
113Roman  SarnowskiPrezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Działdowie
114Marek  BudnerPrezes  Zarządu Budner Sp. z o.o. w Warszawie
115Edward  GierutPrezes Zarządu Fabryki Armatur JAFAR SA w Jaśle
116Marek StefańskiPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych POL-AQUA SA w Piasecznie
117Edward  Markuszewski Prezes Zarządu DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku
118Tadeusz  WęgrzyniakPrezes Zarządu GCB Domstal – Miastko SA
119Roman  Małysz Członek  Zarządu, Dyrektor Handlowy AXIOM Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
120Zdzisław  Jezierski  Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej TĘCZA w Turku
121Arkadiusz  Stojecki Główny Specjalista ds. Rozwoju Biznesu Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Samochodów Małolitrażowych BOSMAL w Bielsku-Białej BOSMAL
122Roman  DubowskiPrezes Zarządu PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o.  w Białymstoku
123Waldemar  Klocek Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa  Geodezyjno - Kartograficzne Sp. z o.o. w Olsztynie
124Zbigniew  Gieleciak Prezes Zarządu Regionalnego  Centrum Gospodarki Wodno - Ściekowej  SA  w Tychach
125Paweł  Sławek Prezes Zarządu UNICARD SA w Krakowie
126Eugeniusz  SkrzypiecWiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku
127Andrzej  CyrankiewiczPrezes Zarządu Chłodnie Panada Rex-Iglokrak Sp. z o.o. w Krakowie
128Paweł  Blicharski Prezes Zarządu Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
129Janina Pilarek  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Przemkowie
130Paweł  KanabajPrezes Zarządu Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
131Marcin Frunze Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego VIBA Sp. z o.o. w Piastowie
132Zdzisław Synoradzki Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska EKOMEL Sp. z o.o.  w Chojnicach
133Zbigniew ŁąckiPrezes Zarządu ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o. w Kołczygłowach
134Lech MatuszakPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych SA w Kaliszu
135Marian IdziaszekPrezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jarocinie
136Czesław KoliszWłaściciel Firmy Techniczno-Handlowej ANKOL z Mielca
137Lech Marceli RóżyckiDyrektor Generalny Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "LECH"  w Bydgoszczy
138Zygmunt BalcerzakWiceprezes zarządu SCITEEX Sp. z o.o. z Warszawy oraz wiceprezes Getrasur Polska Sp. z o.o.
139Ryszard KabatPrezes Zarządu LUBINPEX Sp.z o.o. w Lubinie
140Witold KwaśniakWiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający HK Zakład Automatyzacji  Sp.z o.o. w Dąbrowie Górniczej
141Krzysztof Zawiła  Zastępca Dyrektora ds. Inwestycji  EKOINSTAL Sp. z o.o.  w Suchej Beskidzkiej 
142Witold SzczęsnyPrezes Zarządu  Wydawnictwa Szkolnego PWN Sp. z o.o. w Warszawie
143Josef KurzokWiceprezes Zarządu Weilburger Grafik - Polska Sp. z o.o. w Poznaniu
144Grzegorz TrochPrezes Zarządu TROKOTEX Sp. z o.o. Zakład Laminatów Poliestrowych w Toruniu
145Grzegorz SzpaczkoPrezes Zarządu FLEXPOL-GĄSIOR Sp. z o.o. w Płocku 
146Janina WejerPrezes Zarządu MGJ Sp. z o.o. w Leśniewie
147Tomasz DąbrowskiDyrektor H. Cegielski – Fabryki Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. w Poznaniu
148Agnieszka KowalskaWiceprezes Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowego "INTER-TECH" Sp. z o.o. w Bydgoszczy
149 Andrzej SzczecińskiWłaściciel TRAVEL SERVICE Sp. z o.o. w Gdańsku
150 Paweł Piechota Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P & P Sp. z o.o. w miejscowości Orle w woj. pomorskim
151Teresa Trzebińska - MarkuszewskaSpecjalita ds. Public Relations DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. w Gdańsku  
152Zdzisław MyszkDyrektor Handlowy Przetwórstwa Rybnega "Łosoś" Sp. z o.o. we Włynkówku
153Andrzej Michalski Prezes i Współwłaściciel Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek Sp. z o.o. w Krakowie 
154Marek KowalskiWspółwłaściciel Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek Sp. z o.o. w Krakowie
155Krystyna Jurowska  Dyrekor Centrum Medycznego "Nowa Huta" Sp. z o.o. w Krakowie 
156Dariusz Niedźwiecki Prezes Zarządu Milenium Sp. z o.o. w Krakowie
157Andrzej KuszewskiPrezes Zarządu AKTIM Sp. z o.o. w Krakowie 
158Robert Pilch Prezes Grupa ATNT Sp. z o.o. w Krakowie
159Łukasz Winiarski Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju SOLIDEX Sa w Krakowie
160Bogusława Zabłocka Członek Zarzadu Banku Spółdzielczego w Starym Sączu 
161Artur BorutaDyrektor ds. Handlowych  Domu Wina Sp. z o.o. w Krakowie
162 Piotr KlusPrezes Zarządu ENERGOTECHNIK Sp. z o.o. w Rzeszowie
163Roman DawidowskiPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sierakowicach
164Sławomir SłomianPrezes LAPS Sp. z o.o. w Rzeszowie
165Leopold PłudowskiWiceprezes TERBONUS Sp. z o.o. w Krakowie
166Ryszard KulawiakPrezes Zarządu Zespołu Sanatoryjno-Wypoczynkowego Arka-Mega Sp. z o.o. w Kołobrzegu
167Zenon SobieckiWłaściciel GRASO Zenon Sobiecki w Starogardzie Gdańskim
168Krzysztof OstrowskiPrezes Zarządu MTA Engineering Sp. z o.o. w Rzeszowie
169Artur KaszycaWiceprezes Zarządu MTA Engineering Sp. z o.o. w Rzeszowie
170Henryk AbramowskiPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego "KARTEL" SA w Jędrzejowie
171Grażyna Poterucha - NowakDyrektor Handlowy PZS "Cezas" Sp. z o.o. w Kielcach
172Jan GołąbekPrezes Zarządu MLEKTAR SA w Tarnowie 
173Stanisław OsińskiWłaściciel Zakładu Produktów Naftowych SJ w Rypinie
174Anna WojnarowskaWiceprezes ds. Handlowych "DEAEKO" Sp. z o.o. w Dębicy
175Katarzyna Proskień Kierownik Biura ALFACO POLSKA Sp. z o.o. we Wrocławiu
176Wiesław LubojemskiPrezes Zarządu  ZPO "TARNOPAK" Sp. z o.o. w Jaśle
177Dariusz IrzykPrezes Zarządu Wiejskiej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Grabownicy
178Jerzy Florys  Prezes Zarządu Sanfarm Sp. z o.o. w Nowej Dębie
179Jerzy WiącekPrezes Zarządu Zapel Service Sp. z o.o. w Boguchwale
180Norbert GrossWiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Techniczno-Produkcyjnych Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Starachowicach
181Maryla Kania Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Poniatowej
182Zbysław GabrylewiczPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Wisznicach
183Mariusz JaszczukCzłonek Zarzadu Banku Spółdzielczego w Wisznicach
184Andrzej SzwugierPrezes Zarządu Dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Tomaszowie Lubelskim
185Władysław GrzywnaZastępca Dyrektora Do Spraw Technicznych Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Tomaszowie Lubelskim
186Eugeniusz WystupPrezes Zarządu  PPHU GIMAR Sp. z o.o. w Puławach
187Henryk GajewskiPrezes Zarządu P.P.H. "INSBUD" Sp. z o.o. w Żdanowie
188Arkadiusz GajewskiDyrektor Handlowy P.P.H. "INSBUD" sp. z o.o. w Żdanowie
189Jadwiga MazurkiewiczPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Cycowie
190Andrzej NowakPrezes Zarządu GIGA  - TRANS Sp. z o.o. w Siennicy Nadolnej
191Marian JuchimiukPrzewodniczący Rady Nadzorczej KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
192Krzysztof KłosCzłonek Rady Nadzorczej KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
193Liudmila MikheikinaPrezes Zarządu KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
194Jolanta SzarubkaMenager d/s kontaktów z Klientami KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej
195Piotr KasprzyckiPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Staszowie
196Grzegorz KozakWiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Staszowie
197Robert WojdakowskiWspółwłaściciel Przedsiębiorstwa Handlowego MILO w Białej Podlaskiej
198Bronisław ŻakPrezesa Zarzadu Zakładu Produkcyjno Handlowego "WODEX" Sp. z o.o. w Stalowej Woli
199Zofia WróbelPrezes Zarządu Zakładu Przetwórstwa Owoców „SAMBOR” Sp. z o.o. w Samborcu
200Władysława BorowiecPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Połańcu
201 Mieczysław IrekPrezes Zarządu FENIKS Sp. z o.o. w Krośnie
202Jerzy OkuniewskiPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Hurtowo-Detalicznego "Książnica Polska" w Olsztynie
203Rafał KaliszWiceprezes Zarządu P.H. ELMAT Sp. z o.o. w Rzeszowie
204Joanna Wysokińska MiszczukDyrektor ORKIS Sp. z o.o. w Lublinie
205Bernarda IwanickaKierownik ds. Personalnych "Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu
206Zbigniew GnaczyńskiWiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Iławie
207Teresa WodzyńskaPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Olsztynku
208Jan JawińskiPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Węgorzewie
209Andrzej RusieckiDyrektor Generalny FLEX GRAF Sp. z o.o. w Jonkowie
210Zbigniew MakarewiczWspółwłaściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "STAL-GAZ" S.J. w Bartoszycach 
211Mariola ŻmudaDyrektor ds. Zasobów Ludzkich STARFAM Sp. z o.o. w Starachowicach
212Katarzyna WalendziakDyrektor ds. Kontroli Jakości STARFAM Sp. z o.o. w Starachowicach
213Huber Krzysztof GłowinskiSpecjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Bio-Farma Sp. z o.o. w Olsztynie
214Czesław ŁotowskiPrezes Zarządu Podlaskiego Banku Spółdzielczego w Knyszynie
215Jacek DomańskiPrezes Zarządu REDO Sp. z o.o. w Augustowie
216Piotr Żłobikowski Menedżer PLAMS S.J. w Suchowoli
217Krzysztof KwiatekPrezes Zarządu SKOK "Śląsk" w Rudzie Śląskiej
218Bożena SowieckaPrezes Zarządu Instal Lubin Sp. z o.o. w Lubinie 
219Zbigniew ChryplewiczWiceprezes Zarządu Instal Lubin Sp. z o.o. w Lubinie
220Zdzisław PietrzakPrezes Zarządu PKS Wołów Sp. z o.o. w Wołowie
221Adam LatochaSIMPLE SA w Warszawie
222Ryszard WtorkowskiPrezes Zarządu LUG SA w Zielonej Górze
223Mieczysław JanikZastępca Prezesa AGROPOLON Sp. z o.o. w Pile
224Grzegorz PolakPrezes Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK Sp. z o.o. w Ludwinowie
225Stefan KrajewskiPrezes Zarzadu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej "KOMOPAL" Spółka z o.o. w Opalenicy 
226Adam GębskiDyrektor ds Sprzedaży ZETO SA w Poznaniu
227Piotr JessaPrezes firmy Stacje Paliw Jespol Sp. z o.o. w Lesznie
228Aleksander ŁychinPrezes PROXIMA NTR Sp. z o.o. w Bełchatowie
229Bogdan RecPrezes "ERTUS Bogdan Rec i Ewa Rec" Sp. z o.o. w Zgorzelcu
230Marek BajdaPrezes Zarzadu FOL-PLAST SA w Czeladzi
231Krzysztof KoltermanPrezes Zarządu P.H.P.U. "Arkol" Sp. z o.o. w Warszawie
232Iwona KozłowskaKierownik ds. Marketingu Bonder SA w Warszawie
233Marek SiemieniewskiRegionalny Doradca Handlowy Sto-ispo Sp. z o.o. w Warszawie
234Stanisław SkrzyńskiPrezes Zarządu „Domena & Trade” Sp. z o.o. w Warszawie
235 Iwona KossakowskaKierownik Działu Marketingu Warszawskich Zakładów Zielarskich Herbapol w Pruszkowie
236 Zbigniew PawulskiPrezes Zarządu EP Serwis Sp. z o.o. w Łyczynowie
237Grzegorz KasperskiWspólnik SC Ewa S.J. w Warszawie
238Jerzy KowalikWspólnik SC Ewa S.J. w Warszawie
239Teresa SendorGrast & MTB Sp. z o.o. w Warszawie
240Lolita RomanWłaściciel i Prezes Zarządu Art-Series Sp. z o.o. w Warszawie
241Witold MosakPrezes Zarządu "PZT-Inwestel" SA w Warszawie
242Janusz ŁuczakSFM - Filtry Łuczak S.J. w Starej Wsi
243Jacek OlesiejukPrezes Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. w Ożarowie Mazowieckim
244Bożenna GuzanekPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego "Mazowsze" w Płocku
245Małgorzata Zława-DąbrowskaDyrektor Samodzielnego Publicznego Zespółu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz w Warszawie 
246Jan KlimkiewiczPrezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Grodzisku Mazowieckim
247Stefan KacaPrezes Zarządu TECHNET Sp. z o.o. w Radomiu
248 Anna Łytko-KrasuskaCzłonek Zarządu Linegal  Chemicals Sp. z o.o. w Warszawie 
249Mariusz GrzelczakWspółwłasciciel DAR-POL-STAL S.J. w Tarnowskich Górach

Źródło: Klub Gepardów Biznesu

 

 
designed by www.madeyourweb.com