Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Vacatio Legis

Vacatio Legis
Zapraszamy na Konferencję Lokalnego Biznesu Wielkopolski Drukuj
15.12.2009.
Image Zapraszamy na Konferencję Lokalnego Biznesu Wielkopolski, która odbędzie się w Poznaniu 17 grudnia 2009 r. w Hotelu System Premium. Wśród 2205 firm województwa wielkopolskiego  najdynamicznejsze okazały się ELPROTECH Sp. z o.o.  z Komornik, Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. z Kalisza oraz TULCON SA z Ostrzeszowa

 

Program Konferencji Lokalnego Biznesu Wielkopolski

Poznań, 17 grudnia  2009 r., Hotel System PREMIUM przy ul. Lechickiej 101.


Temat: Jak firmy, banki i samorządy mogą sobie radzić ze skutkami kryzysu gospodarczego.

9.30  –  10.00    Rejestracja uczestników


10.00 – 10.40    Otwarcie konferencji. Przyczyny globalnego kryzysu gospodarczego i jakie z tego płyną wnioski dla Polski, firm, banków  i lokalnych społeczności  – Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Lokalnego Biznesu, redaktor naczelny magazynu „Europejska Firma”.


10.40 –  11.20    Jak sprawdzać wiarygodność finansową kontrahentów i odzyskać pieniądze od dłużników – Małgorzata Wołczek, pełnomocnik zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.


11.20  –  11.40      Przerwa kawowa


11.40 – 12.20   Prezentacje w programie Power Point dynamicznych firm i banków oraz Banków, Gmin i Miast  Przyjaznych Biznesowi województwa wielkopolskiego i lubuskiego, które pierwsze zgłosiły się na konferencję. 


12.20 – 12.30  Wystąpienie przedstawicieli władz wojewódzkich.


12.30 – 13.00  Wręczenie statuetek i dyplomów dynamicznym firmom i ich przedstawicielom, którzy mogą powiedzieć o nich kilka zdań.


13.00 – 13.10  Zdjęcie grupowe przedstawicieli dynamicznych firm.


13.10 – 13.20   Wręczenie statuetek i dyplomów dynamicznym i przyjaznym bankom i ich przedstawicielom, którzy mogą powiedzieć o nich kilka zdań.


13.20 – 13.25  Zdjęcie grupowe przedstawicieli banków.


13.25 – 13.50  Wręczenie statuetek i dyplomów przyjaznym gminom, miastom i powiatom oraz ich przedstawicielom, którzy mogą powiedzieć o nich kilka zdań.


13.50 – 14.00  Zdjęcie grupowe przedstawicieli gmin i miast.   

14.00 – 14.30    LUNCH   

UWAGA: Udział w konferencji kosztuje 300 zł netto od osoby.

Zgłoszenia można wysyłać mejlem pod adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com