Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża spożywcza arrow Gepardy Biznesu 2009 Branży Spożywczej
Gepardy Biznesu 2009 Branży Spożywczej Drukuj
24.06.2011.
ImageW IV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2009 wśród 944 firm branży spożywczej w czołówce  znalazły się: POWIŚLE S.J., Arlekino Sp. z o.o. oraz Pol - Owoc Sp. z o.o.

 

Przedstawiamy ranking 944 firm branży spożywczej, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w czerwcu 2011 r. na zlecenie ULAN policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2007 r. do 31 marca 2009 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2009.

Jest ich 274. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej 11 sierpnia 2011 r.  

 

Gepardy Biznesu 2009 Branży Spożywczej

  
 Ranking najdynamiczniejszych  firm
branży spożywczej według wzrostu wartości rynkowej w okresie od 31 marca 2007 r. do 31 marca 2009 r.  w procentach

1    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    1326
2    Arlekino Sp. z o.o.    Stanisławowo    1176
3    Pol - Owoc Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    972
4    SPOŁEM PSS w Piasecznie    Piaseczno    706
5    Wismar Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    660
6    ALIMA - GERBER S.A.    Warszawa    592
7    Batix Sp. z o.o.    Konin    575
8    Agropartner Sp. z o.o. PPUH    Poznań    555
9    Veni Sp. z o.o.    Kielce    493
10    PMP Sp. z o.o.    Wejherowo    477
11    Polser Sp. z o.o.    Toruń    455
12    Abraham & Ponnath polska Sp. z o.o.    Warszawa    439
13    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    438
14    Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.    Wałcz    381
15    BROWARY ŁÓDZKIE S.A.    Łódź    313
16    ZPH Ol - Corn S.J.    Rypin    309
17    Rzeszowianka Sp. z o.o.    Rzeszów    309
18    Uniphar Sp. z o.o.    Warszawa    275
19    SUWALSKA WYTWÓRNIA WIN Sp. z o.o.    Suwałki    271
20    California Fitness Polska Sp. z o.o.    Wojcieszyn    269
21    FOODMARK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    260
22    Zakład Mięsny ZBYSZKO    Bedoń-Wieś    240
23    Spółdzielnia Ogrodnicza    Urzędów    237
24    Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw VORTUMNUS Sp. z o.o.    Skołyszyn    219
25    Mar - Pol S.J.    Radomsko    209
26    Westpol - Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    203
27    Grahamka Sp. z o.o.    Bielsk    201
28    SDF Sp. z o.o.    Leszno    198
29    Mleksam Sp. z o.o.    Przytyk    193
30    ALLMIZ Sp. z o.o.    Dęblin    192
31    PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej - Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J.    Poznań    192
32    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    185
33    Mondi Condex Sp. z o.o.    Karczmiska Pierwsze    175
34    MEGA-SORT Sp. z o.o.    Łazy    168
35    Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.    Otmuchów    167
36    Piekarnia Elektryczna Antek S.J.    Świdnica    164
37    Zakład Obrotu Towarowego „Siarkopol” Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    163
38    Reydrob S.J. Przeds. Drobiarskie M&M    Lipce Reymontowskie    163
39    MASMAL FHU    Warlubie    161
40    Inter - Solar Sp. z o.o. PW    Brzeziny    161
41    BAKOMA Sp. z o.o.    Warszawa    159
42    DELIC - POL S.A.    Kamyk    157
43    DAR-POL S.J.    Tomaszów Mazowiecki    152
44    Jaak Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    151
45    Kamil S.J.    Roszki-Wodźki    149
46    Kovian - Group Sp. z o.o.    Siedlce    146
47    Rzeźnictwo i Handel - Kapecki S.J.    Kozy    142
48    Piekarnia - Cukiernia Klassa S.J.    Potęgowo    142
49    Kazeina Polska Sp. z o.o.    Legionowo    137
50    Sobieski Piekarnie Wilamowski - Zakrzewski S.J.    Mońki    137
51    CONTO Sp. z o.o. PPH    Poznań    136
52    PIEKARNIA MIMA S.J.    Ostrów Wielkopolski    136
53    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    136
54    ITV Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    136
55    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    135
56    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    135
57    CHEMET Sp. z o.o.    Plewiska    134
58    Vital S.J.    Toruń    134
59    OVAL EDWARD MACIĄG, MIECZYSŁAW GAŁECKI, ANDRZEJ PALIŃSKI S.J.    Gdańsk    131
60    Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.    Poznań    127
61    Piekarnia Familijna S.J.    Krośnice    126
62    Firma KOJS    Jabłonka    124
63    Ubojnia Trzody i Bydła S.J    Rutki    123
64    Inter - Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.    Marki    121
65    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Bieruń    121
66    OSMOFROST Sp. z o.o.    Strzyżewice    120
67    Brześć Spółka Jawna Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy    Brześć Kujawski    120
68    DROZD S.J.    Lubartów    120
69    Ozimek S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Stargard Szczeciński    119
70    Piekarnia - Tomasz Kozłowski Sp. z o.o.    Łuków    119
71    DAN CAKE Polonia Sp. z o.o.    Chrzanów    115
72    KDC POMORZANKA Sp. z o.o.    Przeźmierowo    114
73    Pekrapol Sp. z o.o.    Świecie    114
74    Łukosz Sp. z o.o. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego    Chybie    111
75    Piekarnia Ziarenko S.J.    Bydgoszcz    108
76    BROMARGO Sp. z o.o.    Margońska Wieś    107
77    Bastik Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    107
78    Novica Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    107
79    HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.    Tychy    107
80    Zakład Mleczarski „Fig And” Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J.    Wolanów    104
81    Kompasz Sp. z o.o.    Głogów    104
82    Jan - Dar Sp. z o.o.    Szubin    104
83    AMI S.J.    Mikstat    103
84    Cezar S.J.    Kręgi Nowe    103
85    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    103
86    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    100
87    Piekarnia Cukiernia AK S.J.    Otrębusy    99
88    CELPOL S.J.    Łask    95
89    Zakłady Zbożowo - Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    95
90    Sante A.Kowalski S. J.    Warszawa    95
91    CUPROD Sp. z o.o.    Kluczbork    94
92    Intersnack Poland Sp. z o.o.    Niedźwiedź    93
93    Zakład Piekarniczo - Cukierniczy S.J.    Piątnica Poduchowna    91
94    Atlantic Products Sp. z o.o.    Węgorzyno    87
95    Agrotrade Melkumian & Gąsior Sp. z o.o.    Warszawa    85
96    Piekarnia „Piekuś” Pakulscy & Walorek Sp. J.    Inowrocław    85
97    POLSKO-GRECKA GRUPA INWESTYCYJNA HELPOS Sp. z o.o.    Tychówko    83
98    WĘDLINKA S.J. PHU    Dobrydział    82
99    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jasienica Rosielna    78
100    Van Pur S.A.    Warszawa    78
101    NEOROL Sp. z o.o.    Chrzan    77
102    Seamor International Ltd Sp. z o.o.    Szczecin    77
103    ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne    Włynkówko    76
104    OERLEMANS FOODS POLSKA Sp. z o.o.    Strzelno    75
105    BARD Sp. z o.o. PPH    Warnice    73
106    Ternaeben Polska Sp. z o.o.    Łeba    73
107    PPHU PATUCHA i JAGIEŁŁO S.J.    Jaworzno    73
108    Kenia Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    73
109    Zakład Przemysłu Drobiarskiego Jas - Drop S.J.    Warszowice    73
110    PP-H STOPTEX IMPORT-EXPORT Zakład Pracy Chronionej    Wały A    72
111    Piekarnia - Ciastkarnia S.J.    Kiełczewo    72
112    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    72
113    Mikłasz Sp. z o.o.    Dobroń    71
114    Doppiek Sp. z o.o.    Dopiewo    71
115    Browar Tarczyn Sp. z o.o.    Tarczyn    71
116    STÓŁ POLSKI Sp. z o.o.    Warszawa    69
117    Piekarnia - Ciastkarnia S.J.    Krzyż Wielkopolski    69
118    STARCO Spółdzielnia Mleczarska    Stargard Szczeciński    68
119    EDEN SPRINGS Sp. z o.o.    Krzeszowice    68
120    PROSPER Sp. z o.o. PPHU    Łukta    66
121    DE HEUS Sp. z o.o.    Łęczyca    66
122    LST - POLSKA Sp. z o.o.    Nałęczów    66
123    CEDROB S.A.    Ciechanów    65
124    ROLMAX Sp. z o.o. PPHU    Susz    65
125    Forum S.J.    Sycewice    64
126    PPH Tunex S.J.    Kołobrzeg    62
127    Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J.    Częstochowa    62
128    Bonduelle - Polska S.A.    Warszawa    60
129    KRUSZWICA S.A. Zakłady Tłuszczowe    Kruszwica    59
130    Tornado II S.J. PPH Skup i Przetwórstwo Mleka    Sochocin    59
131    M.K.B. Sp. z o.o.    Bydgoszcz    58
132    EKOVITA Sp. z o.o.    Chrzanów    58
133    Zakład Mięsny Konarczak S.J.    Pogorzela    58
134    SERWAR Sp. z o.o.    Warszawa    57
135    Victus S.J.    Działoszyn    57
136    PUH Sp. z o.o. PPUH    Chorzów    56
137    Gerwazy Sp. z o.o. Zakład Produkcji Garmażeryjnej    Lublin    56
138    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Wrocław    55
139    PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    55
140    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL - IGLOKRAK Sp. z o.o.    Tarnów    55
141    ZPS Łojewski Sp. z o.o.    Książ Wielkopolski    55
142    AROMES GROUP Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    54
143    WYROBY CUKIERNICZE KEKS A. ŚLIŻ, S.J.    Sławęcin    53
144    Firma Grześkowiak S.J.    Kórnik    53
145    Zakład Cukierniczo - Piekarniczy Jaszewscy S.J.    Lipno    52
146    Zakłady Mięsne Mielczarek S.J.    Komorniki    51
147    Polfex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    51
148    Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców    Strzałkowo    49
149    Martex S.J. Stanisław Furtak i S - KA    Paszowice    49
150    BMC Jerzy Szczepankowski PPHU    Władysławowo    48
151    PPHU BAMAL Sp. z o.o.    Przeworsk    48
152    PPUiH BOFMAR S.J.    Pszczyna    48
153    Wytwórnia Pasz i Koncentratów Eko - Pasz Sp. z o.o.    Kotuń    47
154    V&S Luksusowa Zielona Góra S.A.    Zielona Góra    46
155    FIRMA LEGIERSKI S.J.    Istebna    46
156    KOCH Sp. z o.o.    Szczecin    46
157    MASPEX - GMW Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    45
158    PRYMAT Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    45
159    BAKALLAND S.A.    Warszawa    44
160    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    43
161    SOKPOL Sp. z o.o.    Myszków    41
162    PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy    Piwniczna-Zdrój    41
163    Arad 2 Sp. z o.o.    Katowice    41
164    ASPROD Sp. z o.o.    Kliniska Wielkie    40
165    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    40
166    Sanrej Sp. z o.o.    Sanok    40
167    TAB KONCENTRATY Sp. z o.o.    Warszawa    39
168    Zakład Produkcyjno-Handlowy Kleina Spółka Komandytowa    Nowe    39
169    Piekarnia - Cukiernia S.J.    Dopiewo    38
170    Gub S.J. PPH    Suwałki    37
171    Prima - Sara Lee Coffee And Tea Poland S.A.    Poznań    36
172    INTERFRYS - KUSOWO Sp. z o.o.    Słupsk    36
173    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    36
174    Unipol S.J.    Biskupice    36
175    Pauladrob S.J.    Świdwin    35
176    PRZEMYSŁAW ILKÓW-GOŁĄB I SPÓŁKA ILKOW S.J.    Łozina    35
177    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy    Piątnica Poduchowna    34
178    Agro - Visbek - Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    34
179    Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa S.J.    Władysławowo    34
180    Dominik Sp. z o.o.    Wielogłowy    34
181    Rafineria Estry Metylowe Sp. z o.o.    Słupsk    34
182    Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak    Siedlec    33
183    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    33
184    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    33
185    FHP JANAS S.J.    Kraków    32
186    Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Nasieniak S.J.    Kietrz    32
187    Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o.    Siemiatycze    31
188    DROSED S.A.    Siedlce    31
189    FORNETTI Polska Sp. z o.o.    Wrocław    31
190    LINODRÓB S.J. Zakład Drobiarski    Świecie    31
191    BIMIZ FOOD Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    31
192    MARWOJ S.J. Przed. Prztwórstwa Mięsnego    Mogilno    31
193    Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK - S.J.    Granowo    31
194    MD Trade S.J.    Gniezno    31
195    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    30
196    AGROCOMEX Sp. z o.o.    Jabłonowo Pomorskie    29
197    Polarica Poland Sp. z o.o.    Niemierzyno    29
198    GRADOS Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    29
199    EKO - VIT Sp. z o.o.    Łódź    29
200    Liwa S.J.    Pajęczno    29
201    TI - MA Sp. z o.o.    Gdańsk    28
202    Koga - Maris Sp. z o.o.    Hel    28
203    Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J.    Liszki    28
204    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA    Wysokie Mazowieckie    27
205    Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego Włocławek Sp. z o.o.    Włocławek    27
206    SARIA Małopolska Sp. z o.o.    Warszawa    27
207    Przeds. Produkcyjne Polutil S.J.    Lniano    27
208    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PIĄTKA PIOTR SIKORA I WSPÓLNICY S.J.    Myślenice    27
209    Przeds. Realizacji Maszyn Dla Przemysłu Spożywczego Consumasz Sp. z o.o.    Poznań    26
210    DORAL S.J.    Kłodzko    25
211    PPHU Osłonka S.J.    Święciechowa    25
212    Maxfrut Sp. z o.o.    Jarogniewice    25
213    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Szczurowej    Szczurowa    25
214    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    24
215    Bruggen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
216    AKWEN III S.J. Zakład Usługowo - Handlowy Przetwórstwa Rybnego    Staszów    24
217    CEES - POL Sp. z o.o. PPH ZPCh    Kłodzko    24
218    Produkcja Mięsa i Wędlin SZWEDZIK S.J.    Radomsko    23
219    REVMOD Sp. z o.o. PPH    Mońki    22
220    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    22
221    BOGACZEWO Sp. z o.o. Zakład Rybacki    Morąg    22
222    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J.    Dąbrowa Tarnowska    22
223    Ekopol Opolski Sp. z o.o.    Tułowice    22
224    Czanieckie Makarony Sp. z o.o.    Czaniec    21
225    Benus Sp. z o.o.    Poznań    21
226    AGRO - TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    21
227    Taylor Prune Sp. z o.o.    Grudziądz    21
228    Grafit Sp. z o.o.    Pawłowice    21
229    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    20
230    Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.    Warka    20
231    Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła    Zbąszynek    20
232    Poznań Onion Sp. z o.o.    Siekierki Wielkie    20
233    Marlibo 2000 Sp. z o.o.    Olkusz    20
234    PPHU FRUKTUS Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy S.J.    Wąsosz Dolny    19
235    MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy - S.J.    Gromadka    19
236    MATTHIAS Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa    Kolonia Zamek    19
237    Pupil Foods Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    19
238    Sharman Sp. z o.o.    Pyrzyce    19
239    Piekarnia Żytnia S.J.    Wyszków    19
240    SARNA S.J. PUH . SA i SA    Chodzież    18
241    Przeds. Hektor Sp. z o.o.    Działoszyn    18
242    Piekarnia Małopolska S.J.    Mińsk Mazowiecki    18
243    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    17
244    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    17
245    HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o.    Kaźmierz    16
246    Wytwórnia Salami IGLOOMEAT - SOKOŁÓW S.A.    Dębica    16
247    Piekarnia Merk S.J.    Suwałki    16
248    HUZAR Sp. z o.o.    Nowy Sącz    16
249    KAWIKS S.J. PPHU    Widawa    15
250    HALAGARDA S.J.    Kraków    15
251    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość    Rojewo    15
252    Piekarnia Złoty Kłos S.J.    Ciechocinek    15
253    HANDEL, PRODUKCJA, USŁUGI TUKA M.POZORSKI, J.SZYSZKO S.J.    Kołobrzeg    15
254    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    14
255    COCA - COLA HBC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    14
256    NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Sp. z o.o.    Nałęczów    13
257    Atlanta Poland S.A.    Gdańsk    12
258    DOTI S.J. Wytwornia Wyrobów Czekoladowych    Kąty Wrocławskie    12
259    Trans - Kol Sp. z o.o.    Knurów    12
260    Koliber S.J.    Zgierz    12
261    CADBURY Sp. z o.o.    Warszawa    11
262    DEGA S.A. ZPCH    Sianów    11
263    IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o.    Wielichowo    11
264    TAURUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego    Pilzno    11
265    CARRE S.J. Piekarnia    Gdańsk    11
266    Zakład Mięsny MK S.J. - Norbert Maciejewski,Tadeusz Kurzawa    Kobylin    11
267    Baccara Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    11
268    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    11
269    ŻYWIEC - ZDRÓJ S.A.    Cięcina    10
270    SEKO S.A.    Chojnice    10
271    Pamso S.A. Zakłady Mięsne    Pabianice    10
272    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A.    Warszawa    10
273    Cukiernia W.J.P. Płończak S.J.    Gdańsk    10
274    Maced - Dystrybucja Sp. z o.o.    Polanów    10
 
275    RAB - POL Sp. z o.o.    Siemianice    9
276    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    9
277    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    9
278    Kilargo Sp. z o.o.    Dobroń    9
279    Union Chocolate Sp. z o.o.    Ciechocinek    9
280    Marmir Paszek S.J.    Nowa Sarzyna    9
281    ARLA FOODS Sp. z o.o.    Gościno    8
282    BOMILLA Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    8
283    Healthy Food Production S.A.    Kobierzyce    8
284    Pałuki S.J.    Malice    8
285    Arfa Sp. z o.o.    Żarów    8
286    Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J.    Warszawa    8
287    JEDNOŚĆ Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Grójec    7
288    Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO    Brodnica    7
289    Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A.    Nowy Tomyśl    7
290    PPHU Rydełko Sp. z o.o.    Góra    7
291    Waldi S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Grodzisk Wielkopolski    7
292    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    6
293    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    6
294    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    6
295    Jahiro Sp. z o.o.    Widziszewo    6
296    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    6
297    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    6
298    Ardex Wytwórnia Pasz S.J.    Sochaczew    6
299    Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno Spożywczego ANITA Mordalski Grzegorz    Działoszyn    6
300    MLEKTAR S.A.    Tarnów    5
301    Pfeifer & Langen Polska S.A.    Poznań    5
302    GAIK Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Niedośpielin    5
303    Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J.    Radzionków    5
304    Zakład Masarski Stanisław Rąbała    Pelplin    5
305    WARKOM Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    5
306    Kamil Sp. z o.o.    Witaszyce    5
307    Lewand Sp. z o.o.    Koronowo    5
308    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Libiszów-Kolonia    5
309    NESTLE POLSKA S.A.    Warszawa    4
310    McCAIN POLAND Sp. z o.o.    Chociwel    4
311    NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Opole    4
312    MRÓZ S.A.    Borek Wielkopolski    4
313    Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Inter - Champ Company Ltd Sp. z o.o.    Ruchocice    4
314    FUTREX Sp. z o.o.    Żdżary    4
315    RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    4
316    Zakłady Mięsne Unimięs Sp. z o.o.    Chrzanów    4
317    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    4
318    Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów Paszowych Sp. z o.o.    Kobylin    4
319    Piekarnia - Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J.    Zaniemyśl    4
320    Zakład Produkcyjno Handlowy - Masarnia Zapolice S.J.    Zapolice    4
321    ATZ Sp. z o.o.    Czyżew-Osada    4
322    KAMIS S.A.    Stefanowo    3
323    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    3
324    Biurkom - Flampol Sp. z o.o.    Redło    3
325    PPH Karmel Import - Export S.J.    Hajnówka    3
326    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    3
327    PIRS PPH Sp. z o.o.    Darłowo    3
328    Nutrimix Polska Sp. z o.o.    Niepruszewo    3
329    Gabi Centrum Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    3
330    Złoty Młyn Sp. z o.o.    Kraków    3
331    POLPAIN - PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    2
332    BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska    Bielsk Podlaski    2
333    Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak    Kalisz    2
334    Tarboj Tarasiuk S.J.    Zabłudów    2
335    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Siedlce    1
336    UNIFREEZE Sp. z o.o.    Górzno    1
337    AGROEKOVITA Sp. z o.o.    Kraków    1
338    Silesian Grain Sp. z o.o.    Ziębice    1
339    ELMAS Masarnia, Punkt Uboju - Krystyna Krzyżanowska    Radom    1
340    Destylarnia SOBIESKI S.A.    Starogard Gdański    0
341    HJ HEINZ POLSKA S.A.    Krobia    0
342    Kompania Piwowarska S.A.    Poznań    0
343    Zakład Mięsny Smak - Górno Sp. z o.o.    Górno    0
344    PERKPOL S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Choroszcz    0
345    Zakład Przemysłu Mięsnego M.P. Ławniczak S.J.    Janowiec Wielkopolski    0
346    Wytwórnia Pasz SOLPASZ Sp. z o.o.    Nowa Sól    0
347    Unopol S.J    Lisia Góra    0
348    Gromatex Sp. z o.o.    Tuczno    0
349    Profesjonal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Adamów    0
350    Dog’s Nature Polska Sp. z o.o.    Trzebielino    0
351    WILBO S.A.    Gdynia    -1
352    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Sierpc    -1
353    PPHU DEMEX Sp. z o.o.    Warszawa    -1
354    KRUGER POLSKA Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    -1
355    Zakład Mięsny BOST S.J.    Turośń Kościelna    -1
356    Varia Sp. z o.o. PPH    Sosnowiec    -1
357    Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej    Kościan    -1
358    Fanex Sp. z o.o.    Radonice    -2
359    PPH INTERFOOD Sp. z o.o.    Mroków    -2
360    RYBAK S.A.    Unieradz    -2
361    Tasomix Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    -2
362    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    -2
363    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    -2
364    Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.    Białystok    -2
365    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A.    Warszawa    -3
366    Wytwórnia Octu i Majonezu OCETIX Sp. z o.o.    Grudziądz    -3
367    Mazurskie Grzybki Sp. z o.o.    Jedwabno    -3
368    Skup i Ubój Zwierząt S.J.    Gołuchów    -3
369    Kros Sp. z o.o. PPH    Głodowo    -3
370    Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych    Świecie    -3
371    Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -4
372    Suszarnia Międzyrzecz S.A.    Międzyrzecz    -4
373    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    -4
374    Jutapol Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    -4
375    Twist Sp. z o.o.    Rybnik    -4
376    TRZEMESZNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego    Trzemeszno    -5
377    Obrzańska Spółdzielnia Mleczarska    Kościan    -5
378    Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o.    Świecie    -6
379    Pupil Sp. z o.o.    Warszawa    -6
380    Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J.    Osie    -6
381    PW Kier SJ    Nowy Sącz    -6
382    Pod Rogalem Sp. z o.o.    Oborniki    -6
383    Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J.    Czaniec    -7
384    AKO S.A.    Bydgoszcz    -7
385    LAZUR Spółdzielnia Mleczarska    Nowe Skalmierzyce    -7
386    Admirał Sp. z o.o.    Lędziny    -7
387    PPUH S.J. Roman Orlik i Syn     Wejsce    -7
388    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Kwidzyn    -7
389    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Bronisław Sp. z o.o.    Strzelno    -8
390    ABRAMCZYK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -8
391    Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o.    Chełm    -8
392    LIDER'S - K.G. Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    -8
393    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    -8
394    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    -8
395    Chemzak Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -8
396    Agro - Smak S.J.    Opatówek    -8
397    Dymek S.J.    Grajewo    -8
398    EUROFOODS POGÓDKI Sp. z o.o.    Kartuzy    -8
399    Euro - Duda Sp. z o.o.    Warszawa    -8
400    JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska    Środa Wielkopolska    -9
401    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    -9
402    Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o.    Warszawa    -9
403    Agrofruct Sp. z o.o.    Siedlce    -9
404    Morpol S.A.    Szczecin    -9
405    BIOFLUID S.J.    Górki Małe    -9
406    Rolmet Sp. z o.o. PPU    Policzna    -9
407    Hemi S.J.    Sokołów Podlaski    -9
408    PIEKARNIA KRUCZEK ZBIGNIEW KRUCZEK I S.J.    Kraków    -9
409    Uczta Polska Sp. z o.o.    Białystok    -9
410    JAGR PHU    Warlubie    -10
411    DSM Nutritional Products Sp. z o.o.    Mszczonów    -10
412    Firma Cukiernicza Solidarność - Rok Założenia 1952 Sp. z o.o.    Lublin    -10
413    M.K.Z. Sp. z o.o.    Rawicz    -10
414    Magnolia Sp. z o.o.    Lubsko    -10
415    M Zakład Masarski D II. Pachwicewicz S.J.    Bielsk Podlaski    -10
416    WACUŚ S.J. Zakład Cukierniczy    Nysa    -10
417    Zakład Przetwórstwa Mięsnego J.S.A.J. Mielczarek S.J.    Rusiec    -10
418    Frito Lay Poland Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    -11
419    Przedsiębiorstwo Rolno - Spożywcze Piecuch Józef    Papowo Toruńskie    -11
420    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    -11
421    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    -11
422    Ankorp Sp. z o.o.    Kraków    -11
423    Eurofoods Sp. z o.o.    Kartuzy    -11
424    FABRYKA PIECZYWA CUKIERNICZEGO SAN - PAJDA Sp. z o.o.    Jarosław    -11
425    Mark S.J.    Gózd    -11
426    Cykoria S.A.    Wierzchosławice    -12
427    Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu    Gostyń    -12
428    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    -12
429    Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA    Krynica-Zdrój    -12
430    LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa    Skawina    -12
431    PPHU FRUBEX - BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben    Pajęczno    -12
432    Laboratoria Natury Sp. z o.o.    Lublin    -12
433    Krynka Spółdzielnia Produkcyjno - Handlowa    Krynki    -12
434    Dawidczyk Kazimierz i Wspólnicy S.J.    Ostrołęka    -12
435    CUKIERNIA - PIEKARNIA B & M WENTA S.J.    Lębork    -12
436    GRAMAR Sp. z o.o. PPHU    Włodawa    -13
437    MATEJKA JOACHIM    Opole    -13
438    Witex S.J.    Benice    -13
439    Kazimierz Zieliński S.J. PPH    Żuromin    -13
440    PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI ROLNICTWA PRO-AGRO WYTWÓRNIA PASZ I KONCENTRATÓW Sp. z o.o.    Radomin    -13
441    GRUPA ŻYWIEC S.A.    Żywiec    -14
442    TOORANK POLSKA S.A.    Jasienica    -14
443    ELSTAR OILS S.A.    Elbląg    -14
444    EXDROB S.A. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie    Kutno    -14
445    AGRO - HANDEL Sp. z o.o.    Krzywiń    -14
446    Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.    Sława    -14
447    Przetwórnia Owoców i Warzyw PROSPONA Sp. z o.o.    Nowy Sącz    -14
448    Dromico S.J. Ubój i Handel Drobiem    Mikstat    -14
449    Terry Sp. z o.o.    Dębica    -14
450    Petroestry Sp. z o.o.    Malczewo    -14
451    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    -14
452    Zakłady Mięsne Berger S.J.    Rydułtowy    -14
453    Zakłady Mięsne ŁMEAT ŁUKÓW S.A.    Łuków    -15
454    Dębowa Polska S.J.    Siedlec    -15
455    DOSSCHE Sp. z o.o.    Kalisz    -15
456    BEWA Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Piaski    -15
457    Pifo Ryczkowski S.J.    Łódź    -15
458    AS - BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    -15
459    BIOGRAN GMBH Sp. z o.o.    Skawina    -15
460    Ogrody Natury Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    -15
461    Wytwórnia Superkoncentratów i Pasz Akord S.J.    Poniec    -15
462    MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw    Rokiciny    -16
463    JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw    Błonie    -16
464    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Śrem    -16
465    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    -16
466    VIN - KON S.A. Zakład Pracy Chronionej    Konin    -16
467    Kompania Spirytusowa Nord - Clas Sp. z o.o.    Łódź    -16
468    KAREX FOOD Sp. z o.o.    Białogard    -16
469    ŁUŻYCKIE PRALINY Sp. z o.o.    Lubsko    -16
470    Agus Innovation Sp. z o.o.    Warszawa    -16
471    LACTIMA Sp. z o.o.    Morąg    -17
472    BROMILK Sp. z o.o. Mleczarskie PPH    Brodnica    -17
473    Konspol Holding Sp. z o.o.    Nowy Sącz    -17
474    Wytwórnia Pasz Piast II Sp. z o.o.    Płońsk    -17
475    Połonina Lesko Sp. z o.o. - sp.k.    Lesko    -17
476    Duet S.J. Zakład Mięsny    Łapy    -17
477    APIS Spółdzielnia Pszczelarska    Lublin    -18
478    Zakład Mięsno - Wędliniarski Kaminiarz S.J.    Święciechowa    -18
479    ZEELANDIA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    -18
480    Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego w Środzie Wlkp. Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    -18
481    PPH MIX Stanisław Pacek    Rypin    -18
482    Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Miazek S.J.    Łódź    -18
483    Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba    Chojnice    -19
484    SERTOP Sp. z o.o.    Tychy    -19
485    Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A.    Ostrołęka    -19
486    BOMADEK Sp. z o.o.    Trzebiechów    -19
487    Zakład Produkcji Spożywczej RAG Górzyńscy S.J.    Lubin    -19
488    Kulinaria S.A.    Tychy    -19
489    ZOTT - POLSKA Sp. z o.o.    Opole    -19
490    AGROMAKS Sp. z o.o.    Nowa Sucha    -19
491    Pasol - Paco Sp. z o.o.    Świdnica    -19
492    Słodownia Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    -19
493    MACED Sp. z o.o.    Polanów    -19
494    Pifo Eko - Strefa Sp. z o.o.    Łódź    -19
495    Farmer Sp. z o.o.    Brzeziny    -19
496    Śnieżka - Invest Sp. z o.o.    Świebodzice    -19
497    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Lubiewo z Siedzibą w Klonowie    Klonowo    -19
498    PIEKARNIA BAGIETKA RENATA JACKOWSKA, RAFAŁ STRĄK S.J.    Szczecin    -19
499    Zakład Piekarniczo - Cukierniczy S.J.    Gogolin    -19
500    MLEKPOL Spółdzielnia Mleczarska    Grajewo    -20
501    PMB S.A.    Białystok    -20
502    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Głubczyce    -20
503    DEMI Spółdzielnia Mleczarska    Góra    -20
504    Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny    Szczekociny    -20
505    ROLMIĘS - Baniak, Kras S.J.    Ciężkowice    -20
506    Zakład Mięsny Danuta Pawliszyn, Bogusław Pawliszyn S.J.    Świerczów    -20
507    Młyn Gospodarczy S.J.    Ostrów Wielkopolski    -20
508    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    -21
509    ROTR Spółdzielnia Mleczarska    Rypin    -21
510    SPYRKA Sp. z o.o.    Niedźwiedź    -21
511    SECPOL Sp. z o.o.    Marki    -21
512    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    -21
513    Edal S.J.    Lisków    -21
514    Wytwórnia Pasz Piast Sp. z o.o.    Gołańcz    -21
515    Grabo Gałuszka Sp.J. P. P. H. i Chłodnie Składowe    Bielsko-Biała    -21
516    Boltex S.J.    Mosina    -21
517    Dzida - Jazgar Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    -21
518    PIEKARNIA MIKULEWICZ S.J.    Zielona Góra    -21
519    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Czarnków    -22
520    HORTEX HOLDING S.A.    Warszawa    -22
521    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J.    Buczkowice    -22
522    BAKOMA - BIS Sp. z o.o.    Kozienice    -22
523    PEGAZ Sp. z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych    Poznań    -22
524    MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI    Żerków    -22
525    Zakład Uboju, Skupu i Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Brzozów    -22
526    Kusy Przetwórstwo Mięsne S.J.    Bełchatów    -22
527    ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK S.J.    Rajcza    -22
528    Zakłady Mięsne Kościerzyna Sp. z o.o.    Kościerzyna    -22
529    DROBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie    Solec Kujawski    -23
530    POLINDUS Sp. z o.o.    Kraków    -23
531    NORDIS CHŁODNIE POLSKIE Sp. z o.o.    Wałbrzych    -23
532    Orzech Sp. z o.o. ZPOW    Kolbuszowa    -23
533    UBOJNIA DROBIU Piórkowscy    Wola Cyrusowa    -23
534    Grodcono Sp. z o.o.    Grodków    -23
535    Piekarnia Awiteks S.J. W.Nakielny i Wspólnicy    Kraków    -23
536    Zakład Mięsny Radmas S.J.    Radzymin    -23
537    Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krasucki Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    -23
538    Zakład Przetworstwa Mięsnego S.J.    Gryfice    -23
539    FERRERO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -24
540    ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.    Żelków-Kolonia    -24
541    SUEMPOL Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    -24
542    AVES Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -24
543    HERMES Sp. z o.o.    Włoszakowice    -24
544    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    -24
545    TARCZYŃSKI S.A.    Trzebnica    -24
546    Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Latkowo    -24
547    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy    Łubnica    -24
548    BOGDAN GRABIEC I WSPÓLNICY S.J.    Kamienica    -24
549    Al Ba Sp. z o.o.    Białystok    -24
550    Spomet S.J. PW    Bielsko-Biała    -24
551    Meat - Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -24
552    PPUH WOSEBA Sp. z o.o.    Odolanów    -25
553    Spółdzielnia Mleczarska Ryki    Ryki    -25
554    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    -25
555    MIŚ Sp. z o.o. Zakłady Wyrobów Cukierniczych    Oborniki Śląskie    -25
556    Wytwórnia Pasz i Koncentratów FARMER S.J. Janina i Czesław Błaszczyk    Nowe Skalmierzyce    -25
557    ALGAS S.J. PPHU    Sosnowiec    -25
558    Lomania Polsko - Francuska Sp. z o.o.    Kościan    -25
559    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Dragon S.J.    Rogóźno    -25
560    Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego Rolfroz Sp. z o.o.    Koneck    -25
561    Zakrzewscy S.J.    Kosów Lacki    -25
562    Tomag S.J.    Żelazków    -25
563    Młyn Handlowo - Usługowy S.J.    Wodzierady    -25
564    Zakłady Przemysłu Mięsnego Konspek S.J.    Skołyszyn    -25
565    PPHU Polutil Wytwornia Pasz Rządza S.J.    Stanisławów    -25
566    Zakład Mięsny ZYGMUNT Zygmunt Muznerowski    Kamyk    -25
567    BOGMAR TRAPER Sp. z o.o.    Warszawa    -25
568    Masarnia Dominik S.J.    Łęczyce    -26
569    PHZ JUR - GAST Sp. z o.o.    Wisła    -26
570    Prem - Vit S.J.    Inowrocław    -26
571    Rolmięs Sp. z o.o. PPH    Bartniczka    -26
572    FHP Barbara Sp. z o.o.    Turza    -26
573    UBOJNIA A.J.K. MATEJKA - S.J.    Opole    -26
574    Centrum Kultury Smaku Sekwens Sp. z o.o.    Racibórz    -26
575    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    -27
576    Vinpol Sp. z o.o.    Toruń    -27
577    Polski Ogród Sp. z o.o.    Warszawa    -27
578    Finako Sp. z o.o. PHP    Bydgoszcz    -27
579    PPH Polskie Mięso Krążyński S.J.    Godziesze Wielkie    -27
580    Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO Sp. z o.o. ZPCh    Kalisz    -27
581    Szynk - Pol Mastej Sp.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Dębica    -27
582    Artifex Sp. z o.o.    Wysogotowo    -27
583    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKARSZEWACH    Skarszewy    -27
584    Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o.o.    Toruń    -28
585    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Rawicz    -28
586    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Włoszczowa    -28
587    EMIG Sp. z o.o.    Warszawa    -28
588    Zakład Mleczarski Sp. z o.o.    Łuków    -28
589    Agrozam Sp. z o.o.    Zamość    -28
590    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J. Dyczewscy    Suwałki    -28
591    PPHU Agropasz Milicz Sławoszowice Sp. z o.o.    Milicz    -28
592    Młyn nad Wartą Sp. z o.o.    Sieradz    -28
593    FVZ Deli - Meat Polska Sp. z o.o.    Orzesze    -28
594    Miko Plus Sp. z o.o.    Czempiń    -28
595    PPHU Mas - Pol S.J.    Majków Duży    -28
596    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNO-PRODUKCYJNY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MAS-AR Sp. z o.o.    Szczecin    -28
597    TOREX Sp. z o.o.    Czerwińsk nad Wisłą    -29
598    USTRONIANKA Sp. z o.o.    Ustroń    -29
599    DROP S.A.    Ostrzeszów    -29
600    Mixt Sp. z o.o.    Poniec    -29
601    Fungopol Cis S.J.    Brusy    -29
602    Przetwórstwo Ryb Warzyw Piątek S.J.    Siedlec    -29
603    Masarnia Radymno S.J.    Radymno    -29
604    Kalmar S.J.    Szczodrowice    -29
605    Angela S.J. FPHU    Sękowa    -29
606    Stek - Pol Sp. z o.o.    Mleczków    -29
607    ARPOL Sp. z o.o.    Władysławowo    -29
608    ELMAR Lesiuk S.J. PHU    Biała Podlaska    -30
609    NORDFISH Sp. z o.o.    Białystok    -30
610    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Ligota    -30
611    Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o.o.    Wadowice    -30
612    Zakład Przetwórstwa Mięsnego ŁUKOSZ S.J.    Jaworze    -30
613    NIK - POL Sp. z o.o. PPHU    Bobrowniki    -30
614    NETTA II S.J. MIESZLNIA PASZ PPH    Netta Druga    -30
615    CARGILL (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    -31
616    Spółdzielnia DORADCA    Gdynia    -31
617    ASTRA Sp. z o.o. PPHU    Jasło    -31
618    KNAPIK S.J.    Alwernia    -31
619    PORTOS Gaj i Pisarski S.J.    Gomulin    -31
620    Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy S.J.    Debrzno    -31
621    MARINUS Sp. z o.o.    Świnoujście    -31
622    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Grodzisk Mazowiecki    -32
623    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew Dobrzyca    Kowalew    -32
624    Spółdzielnia Mleczarska Bieluch w Chełmie    Chełm    -32
625    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Piaski    -32
626    Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -32
627    Kerry Polska Sp. z o.o.    Kielce    -32
628    Ratyński i Synowie S.J.    Milanówek    -32
629    Raków S.J.    Raków Duży    -32
630    Eko-Pol Sp. z o.o.    Łęg Tarnowski    -32
631    Ubojnia Drobiu Wojszki S.J.    Mońki    -32
632    Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.    Swadzim    -33
633    Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J.    Trzebieszów    -33
634    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    -33
635    Mokate Sp. z o.o.    Żory    -33
636    Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o.    Sława    -33
637    Koppol Sp. z o.o. PPU    Miejska Górka    -33
638    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Sącz    -34
639    SAMOPOMOC CHŁOPSKA Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu    Golub-Dobrzyń    -34
640    TERRAVITA Sp. z o.o.    Poznań    -34
641    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    -34
642    Zakład Masarski ZDRÓJ S.J.    Nowy Sącz    -34
643    POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE PZZ w Krakowie S.A.    Kraków    -34
644    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Pępowo    -34
645    Spółdzielnia Chłopska Pług    Kolbuszowa    -34
646    Młyn Dalachów S.J.    Rudniki    -34
647    Biak - Mas S.J.    Wolanów    -34
648    Młyn Oliwski Sp. z o.o.    Gdańsk    -34
649    VITPOL PW    Stawiszyn    -35
650    MIX S.A.    Gdańsk    -35
651    EKOPLON S.A.    Szydłów    -35
652    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jarocin    -35
653    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Nasielsk    -35
654    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Luboń    -35
655    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    -35
656    Fąmix S.J Hurtownia    Zakopane    -35
657    FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o.    Białobrzegi    -35
658    Rzeźnictwo - Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak S.J.    Rychtal    -35
659    Zakład Przetwórstwa Mięsnego E. Smolarek i M. Smolarek S.J.    Kościan    -35
660    Masarnia Dzier-Mięs S.J.    Skoroszyce    -35
661    PT-H Agrobud Sp. z o.o.    Łubniany    -35
662    Superior - Strefa S.J.    Dobre Miasto    -35
663    ANMAR S.J Ubojnia Bydła     Rutki    -35
664    Młyn Frysztak Sp. z o.o.    Frysztak    -35
665    Aspol - Smak Sp. z o.o.    Rzeszów    -35
666    Arpo S.J.    Stawiszyn    -35
667    Oaza S.J. PPHU    Toruń    -35
668    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN    Wola Rębkowska    -36
669    Zakład Przetwórstwa Mięsnego D.M. Zagajewscy S.J.    Rawa Mazowiecka    -36
670    Lumipol - Ludwikowski, Mielczarek S.J.    Wierzchlas    -36
671    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    -36
672    RYBHAND S.J.    Jarocin    -37
673    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    -37
674    MARDI Sp. z o.o.    Biskupiec    -37
675    Zakład Przetwórstwa Mięsa OLEWNIK S.J.    Sierpc    -37
676    POLPAIN - WANDA Sp. z o.o.    Płock    -37
677    PPH Indyk - Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    -37
678    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    -37
679    Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    -37
680    Przeds. Przetwórstwa Rolno - Spożywczego BASSO Sp. z o.o.    Gołkowice Dolne    -37
681    Tir - Kon S.J.    Sieradz    -37
682    Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski S.J.    Lubomia    -37
683    Kav - Pol Sp. z o.o.    Katowice    -37
684    Jutar S.J.    Łagiewniki Kościelne    -37
685    Promięs S.J.    Opole    -37
686    Bax S.J.    Wieruszów    -37
687    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz    Warszawa    -38
688    ZAMVINEX Spółdzielnia Ogrodnicza    Żegocina    -38
689    Masarnia Bieniek    Piotrków Trybunalski    -38
690    BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Jaraczewo    -38
691    Agrifood Sp. z o.o. sp.k.    Bojanowo    -38
692    Drobex - Pasz Sp. z o.o.    Solec Kujawski    -38
693    Młyn S.J.    Grodzisko Dolne    -38
694    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lipno    -38
695    Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.    Białystok    -39
696    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    -39
697    Spółdzielnia Ogrodnicza Export - Import    Zwoleń    -39
698    LIMARO S.J. Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych    Mosina    -39
699    BARTEX Bartol S.J.    Nowy Tomyśl    -39
700    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    -39
701    Libra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -39
702    ECO - TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    -39
703    JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska    Łódź    -40
704    Koral S.A.    Tczew    -40
705    Eurosmak Sp. z o.o. Centrum Mięsne    Warszawa    -40
706    Polska Żywność Sp. z o.o.    Tychy    -40
707    Paszowit S.J. Lucjan i Maria Latoń    Grabów nad Prosną    -40
708    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    -40
709    Subun Zakład Rozbioru I Przetwórstwa Mięsa S.J.    Góra Kalwaria    -40
710    Zakłady Mięsne mgr inż. Wojciech Dobija    Żywiec    -41
711    Zakłady Mięsne VIOLA Meyer S.J.    Lniano    -41
712    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    -41
713    Polska Woda Sp. z o.o.    Ozorków    -41
714    NORD Zakład Produkcji Cukierniczej Sp. z o.o.    Szczecin    -41
715    Rzeźnictwo i Wędliniarstwo S.J.    Jarocin    -41
716    Hipsz Sp. z o.o.    Wrocław    -41
717    Alma S.J.    Pszczyna    -41
718    Rzeźnictwo-Wędliniarstwo S.J.    Rybnik    -41
719    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Przedczu    Przedecz    -41
720    Rozlewnia Wód Mineralnych Sopel Sp. z o.o.    Muszyna    -41
721    Polcarne Sp. z o.o. Zakład Mięsny    Kadzidło    -42
722    Zakłady Mięsne Andrzej Bystry    Swarzędz    -42
723    Fabryka Likierów Tarpan Sp. z o.o.    Szczytno    -42
724    San - Vit A.W.Haliszczak Sp. J.    Gniezno    -42
725    Record Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasz i Zanęt Wędkarskich    Białe Błota    -42
726    LAKTOPOL-A Sp. z o.o. Zakłady Mleczarskie    Łosice    -43
727    WOSANA S.A.    Andrychów    -43
728    FELIX Sp. z o.o. PPH    Rossosz    -43
729    Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o.    Kruszwica    -43
730    AGRO Rydzyna Sp. z o.o.    Rydzyna    -43
731    Zakłady Jajczarskie Ovopol Sp. z o.o.    Nowa Sól    -43
732    JAGO Fabryka Wyrobów Cukierniczych ZPCh    Bydgoszcz    -43
733    Przedsiębiorstwo Rol - Ryż Sp. z o.o.    Gdynia    -43
734    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Węgierska Górka    -43
735    AS Sp. z o.o.    Osjaków    -43
736    SŁAWA Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Sława    -44
737    POLSANDERS Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -44
738    Kujawska Spółdzielnia Mleczarska    Włocławek    -44
739    Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.    Zamość    -44
740    NOWAMYL S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego    Łobez    -44
741    Sokołów S.A.    Sokołów Podlaski    -44
742    TECHNA POLOGNE Sp. z o.o.    Wrocław    -44
743    Unipol - Plus S.J. Marek Garmulewicz i S-ka    Łódź    -44
744    Guz - Technika Piekarnicze Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    -44
745    Matro Masarnia S.J.    Rawicz    -44
746    Zakład Masarski Sp. z o.o.    Krzemieniewo    -44
747    DOBROSŁAWA Sp. z o.o.    Sława    -45
748    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Niechlów    -45
749    Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK    Strzelce    -45
750    Zakład Masarski - Anna Lewandowska Sp. z o.o.    Rogowo    -45
751    Aromat Snack Sp. z o.o.    Trzebielino    -45
752    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Międzyborzu    Międzybórz    -45
753    KARSTUSZ S.J.    Karolewo    -45
754    Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.    Toruń    -46
755    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej    Limanowa    -46
756    OJC Sp. z o.o.    Brzozów    -46
757    Anna S.J.    Łąck    -46
758    Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J.    Giżycko    -46
759    SOBSMAK Sp. z o.o.    Wołomin    -47
760    CSM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -47
761    Eskimos S.A.    Konstancin-Jeziorna    -47
762    WAWEL S.A.    Kraków    -47
763    EKO - MAK Makarony Babuni    Rudniki    -47
764    Firma Drobiarska Sp. z o.o.    Strzegom    -47
765    Moryń S.J.    Siemkowice    -47
766    Piekarnia Halina S.J.    Kamionka    -47
767    Agrohurt Dojrzewalnia Serów S.J.    Mońki    -47
768    DAKRI Sp. z o.o.    Łódź    -48
769    Product Plus S.J.    Kleszczewo    -48
770    PPH Ospasz S.J.    Ostrołęka    -48
771    Lear S.J.    Świdwin    -48
772    Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J.    Miedzna    -48
773    Piekarnia Czubak i S-ka Włodzimierz Czubak S.J.    Łomianki    -48
774    Mix Food Sp. z o.o.    Wejherowo    -48
775    Z.P.M. JBB Imp. - Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    -49
776    Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o.o.    Wadowice Górne    -49
777    CHMIELNIK - ZDRÓJ S.A.    Chmielnik    -49
778    SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.    Sękowo    -49
779    Łabimex Sp. z o.o.    Przemęt    -49
780    Wipasz S.A.    Olsztyn    -49
781    NOWOPOL S.J. Zakład Mięsny    Jedlińsk    -49
782    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Goleniowie    Goleniów    -49
783    Zakład Mięsny Ozdan S.J.    Marianów    -49
784    Aquator Sp. z o.o.    Ostrzeszów    -49
785    ZPM Ryjek S.J.    Niemce    -49
786    UNIPASZ S.J.    Siemiatycze    -49
787    Spin - Spółdzielczy Zakład Pracy Chronionej    Chełm    -49
788    DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie    Damasławek    -50
789    PPH Vidan S.J.    Brochów    -50
790    MŁYNEX Dobkowscy S.J.    Augustów    -50
791    SCHAAP - POL Sp. z o.o.    Puck    -51
792    Zakład Produkcji Cukierniczej HILDEBRAND S.J    Opalenica    -51
793    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Oskowo Sp. z o.o.    Lębork    -51
794    O.K. OWOCOWE KONCENTRATY Sp. z o.o.    Przeworsk    -51
795    ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota    Brąszewice    -51
796    Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J.    Kobyłka    -51
797    PPHU Adas Sp. z o.o.    Leszno    -51
798    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    -51
799    Matbud Sp. z o.o.    Mielec    -51
800    Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie PZZ w Stoisławiu S.A.    Mścice    -52
801    JURAJSKA Spółdzielnia Pracy    Myszków    -52
802    WODEX Sp. z o.o. ZPH    Stalowa Wola    -52
803    Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie S.J.    Szadek    -52
804    Punkt Uboju Zwierząt Rzeźnych S. Rogus, Józef Choma, J. Dydo Sp.J.    Straszęcin    -52
805    PROMAROL - PLUS Sp. z o.o.    Ciepielówek    -52
806    PROSIACZEK Sp. z o.o.    Jeżewo    -53
807    Instanta Sp. z o.o.    Żory    -53
808    Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J.    Choroszcz    -53
809    GOLDMAS S.J.    Kurzętnik    -53
810    Animals Sp. z o.o.    Tarnów    -53
811    AMBRA S.A.    Warszawa    -54
812    Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska    Warszawa    -54
813    EKOLAND Sp. z o.o.    Tychy    -54
814    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    -54
815    REGIS Sp. z o.o.    Kraków    -54
816    JEDNOŚĆ Sp. z o.o.    Wschowa    -54
817    REPTY S.J. ZPHU    Tarnowskie Góry    -54
818    Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o.    Krzywiń    -54
819    B.E.S.T. Zakład Przetwórstwa Ziemniaczanego E. Barycki, B. Barycki S.J.    Parczew    -54
820    Przetwórstwo Mięsne Załoga S.J.    Piotrków Trybunalski    -54
821    Chmarzyński - Przemysł Mięsny i Handel Sp. z o.o.    Osie    -54
822    S.J. BOGAND Przetwórstwo i Handel Zbożem    Łubianka    -54
823    UBOJNIA DROBIU Krzymyk & Krzymyk S.J.    Ruda Śląska    -54
824    BŁACHUT Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Żywiec    -55
825    Magsam Eksport - Import Sp. z o.o.    Warszawa    -55
826    Zakład Rzeźnicko Wędliniarski S.J.    Nowy Tomyśl    -55
827    Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.    Wiśniew    -55
828    Firma KABANOS S.J.    Jabłonka    -56
829    ZAKŁAD MIĘSNY BUKAT S.J.    Jarocin    -56
830    Zakład Suszenia I Uszlachetniania Warzyw    Dobre Miasto    -56
831    Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A.    Maków Podhalański    -57
832    MIŁOMŁYN Sp. z o.o. PPHU    Kijowiec-Kolonia    -57
833    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    -57
834    GOLIARD Sp. z o.o.    Rudniki    -58
835    MISPOL S.A.    Białystok    -58
836    PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.    Poznań    -58
837    Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski S.J    Tuchów    -58
838    Korporacja Kupców Lubelskich Sp. z o.o.    Lublin    -58
839    Zespół Młynów w Chełmie Sp. z o.o.    Chełm    -59
840    Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego    Zbęchy-Pole    -59
841    Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Sarnowscy S.J.    Byczyna    -59
842    Polmass S.A.    Bydgoszcz    -60
843    Masfrost Sp. z o.o.    Tolkmicko    -60
844    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Czaplinie    Góra Kalwaria    -60
845    Wimar - Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    -60
846    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    -60
847    Astra Sp. z o.o.    Warszawa    -60
848    Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt    Wolsztyn    -60
849    Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie    Żuromin    -61
850    APPOL Sp. z o.o.    Łąkta Górna    -61
851    Farmpasz Sp. z o.o.    Narew    -61
852    Prager I Grupa Sp. z o.o.    Płock    -61
853    Jantar Sp. z o.o. PPUH    Pszów    -61
854    Unilever Polska S.A.    Warszawa    -62
855    PPH FOOD INN Sp. z o.o.    Sieniawa    -62
856    ALBO Sp. z o.o.    Radom    -62
857    Spółdzielnia Mleczarska    Drzycim    -62
858    Provit Sp. z o.o.    Kutno    -62
859    Apis PPUH Sp. z o.o.    Czeladź    -62
860    PIM Sp. z o.o. PPHU    Brzeg    -62
861    Piekarnia Rękawczyn S.J.    Gozdowo    -62
862    Przedsiębiorstwo BILT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -63
863    Aleksandria Dariusz Moczarski    Konopiska    -63
864    Pol - Pasz Sp. z o.o.    Siedlce    -63
865    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Krosno    -63
866    Cukromix - Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    -63
867    Euro - Code S.J.    Nowy Sącz    -63
868    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Lanius S.J.    Zduny    -63
869    H i A S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Ropczyce    -63
870    MARINO Sp. z o.o.    Poznań    -64
871    Zakład Mięsno - Wędliniarski Pol - Mat Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -64
872    POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture    Żabno    -65
873    HAND - MIĘS Spółdzielnia Rolnicza - Murzynówko    Nowe Miasto    -65
874    SCANDIC FOOD Sp. z o.o.    Warszawa    -65
875    Rzeźnictwo Tłoki Artur Maik Sp. z o.o.    Wolsztyn    -65
876    Rzeźnictwo - Wędliniarstwo Zbigniew i Mariusz Król S.J.    Międzybórz    -65
877    Masarnia Zbigniew Giża S.J.    Żarówka    -65
878    JAMAR S.J Zakład Produkcji Spożywczej    Lipie    -66
879    Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o.    Nadarzyn    -66
880    Zakład Przetwórstwa Spożywczego RYBMOR S.J.    Pokrzywnica    -66
881    Les Boulets Menage Sp. z o.o.    Łódź    -66
882    Gospodarstwo Rolne W Górze Ropczyckiej Sp. z o.o.    Góra Ropczycka    -66
883    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Zielona Góra    -67
884    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Henryk, Jadwiga Majerowicz    Pakosław    -67
885    AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kolno    -67
886    ROLNIK Sp. z o.o.    Mikołów    -67
887    Curt - Artyt Polsko - Niemiecka Sp. z o.o.    Kraków    -67
888    Gorzelnia Sp. z o.o.    Leopoldów    -67
889    Ferm - Pasz S.J. Przeds. Produkcji Pasz    Baboszewo    -67
890    Spółdzielnia Produkcji Piekarskiej i Ciastkarskiej    Kraków    -68
891    KANWIL Sp. z o.o. Firma Produkcyjno - Handlowa    Dębica    -68
892    ADAM BĄK - WIEPRZ Sp. z o.o.    Wieprz    -68
893    FERRARINI Sp. z o.o.    Warszawa    -68
894    Przetwórstwo Rolne LTZ S.J.    Koleczkowo    -68
895    Danielów Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rolnego    Kamieńsk    -68
896    Łuksza S.J.    Opacz Mała    -68
897    Łuczniczka Sp. z o.o. PW    Tuchola    -69
898    Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o.    Żuromino    -69
899    Fleisch Mannschaft - Polska Sp. z o.o. PPH    Świdwin    -69
900    Kowalewski Sp. z o.o.    Sieradz    -69
901    Przetwórstwo Mięsne Cieszyn Sp. z o.o.    Cieszyn    -70
902    MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego    Skaryszew    -70
903    KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie    Koziegłowy    -71
904    BMB Sp. z o.o.    Grójec    -71
905    MŁYN S.J.    Nowy Tomyśl    -71
906    BOREX - BECON S.J.    Skawina    -71
907    Emilgrana - Poland Sp. z o.o.    Pępowo    -71
908    Polinord Sp. z o.o.    Krokowa    -72
909    BIO - AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    -72
910    EL - MŁYN Sp. z o.o.    Elbląg    -73
911    Firma Handlowa Export - Import Sebastian Onka    Dobrzyń nad Wisłą    -73
912    Agro Food S.A.    Pilica    -73
913    EXCELSIOR - DELIKATESY Sp. z o.o.    Darłowo    -74
914    Ziołopex Sp. z o.o.    Nowogrodziec    -74
915    Chłodnie Gomar Sp. z o.o.    Radom    -75
916    LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o.    Lębork    -75
917    Fabryka Przetworów Rybnych Mieszko Sp. z o.o.    Sławno    -75
918    JAKO Sp. z o.o.    Żelazków    -76
919    PW BONUS Sebastian Fujarowicz & Jadwiga Bednarz S.J.    Kańczuga    -76
920    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    -76
921    PPH Elmar S.J.    Sierpc    -76
922    FHP Galli S.J.    Dąbrowa Tarnowska    -77
923    Masarnia Solmex S.J.    Brzeziny    -77
924    APIPOL - FARMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko Farmaceutyczne    Myślenice    -78
925    Ola Sp. z o.o.    Warszawa    -78
926    PPH Agropasz Mieszalnia Pasz S.J.    Szydłowo    -78
927    Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J.    Wiśniew    -78
928    Nexum S.J.    Poznań    -78
929    Gemar S.J.    Niedrzwica Duża    -79
930    Zakład Masarski TRIO R. Żychowski, W. Kilar S.J.    Jasło    -81
931    Dróbaleks S.J. Zakład Przemysłu Mięsnego    Aleksandrów Kujawski    -81
932    Bols Sp. z o.o.    Oborniki    -82
933    Production Trading Consulting Sp. z o.o.    Wrocław    -82
934    Chłodnia MORS Sp. z o.o.    Zamość    -83
935    BEST PPUH    Iława    -83
936    Zakład Produkcyjno Handlowy Sol - Fish W. Kaczmarek, J. Kryński Sp. J.    Międzychód    -83
937    Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna Mix - Pasz    Kluczbork    -83
938    FPHU Bracia Edmund i Krzysztof Liziniewicz S.J.    Łódź    -84
939    PPH Sum S.J.    Hrubieszów    -84
940    Zakład Przetwórstwa Mięsa S.J.    Grudziądz    -85
941    CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA    Ciechanów    -87
942    Milkpol S.A.    Czarnocin    -87
943    Zakład Przetwórstwa Rybnego ZiT S.J. Zygmunt Kałużny, Tadeusz Kałużny    Darłowo    -87
944    CEKO Sp. z o.o.    Żelazków    -89

 

 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com