Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża spożywcza arrow Efektywne Firmy 2009 Branży Spożywczej
Efektywne Firmy 2009 Branży Spożywczej Drukuj
24.06.2011.
ImageW II edycji Konkursu  Efektywna Firma 2009 w branży rolnej wśród 944 firm w czołówce znalazły się: Browar Dojlidy Sp. z o.o., Zakład Suszenia i Uszlachetniania Warzyw oraz MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy - S.J.

Przedstawiamy ranking 944 firm branży spożywczej, według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009, którą policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez  Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.

Firmy, w których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008 wyniosły minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2009.

Jest ich 390. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej 11 sierpnia 2011 r. 

 

Efektywne Firmy 2009 Branży Spożywczej

Ranking firm branży spożywczej według trzyletniej średnia zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2006-2008 w procentach
 
 
1    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    86
2    Zakład Suszenia i Uszlachetniania Warzyw    Dobre Miasto    42
3    MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy - S.J.    Gromadka    39
4    Superior - Strefa S.J.    Dobre Miasto    36
5    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    35
6    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    33
7    Cukiernia W.J.P. Płończak S.J.    Gdańsk    31
8    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    30
9    SPOŁEM PSS w Piasecznie    Piaseczno    27
10    Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA    Krynica-Zdrój    27
11    Zakład Piekarniczo - Cukierniczy S.J.    Piątnica Poduchowna    26
12    Varia Sp. z o.o. PPH    Sosnowiec    26
13    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy    Łubnica    25
14    Koliber S.J.    Zgierz    25
15    ALIMA - GERBER S.A.    Warszawa    25
16    Piekarnia Merk S.J.    Suwałki    24
17    PIEKARNIA MIMA S.J.    Ostrów Wielkopolski    24
18    PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI ROLNICTWA PRO-AGRO WYTWÓRNIA PASZ I KONCENTRATÓW Sp. z o.o.    Radomin    22
19    Brześć Spółka Jawna Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy    Brześć Kujawski    22
20    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    22
21    Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J.    Warszawa    21
22    Nexum S.J.    Poznań    21
23    Pifo Eko - Strefa Sp. z o.o.    Łódź    21
24    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    20
25    Vital S.J.    Toruń    20
26    PPH Elmar S.J.    Sierpc    20
27    EKO - VIT Sp. z o.o.    Łódź    20
28    FUTREX Sp. z o.o.    Żdżary    20
29    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    20
30    Piekarnia Małopolska S.J.    Mińsk Mazowiecki    19
31    Dróbaleks S.J. Zakład Przemysłu Mięsnego    Aleksandrów Kujawski    19
32    Sharman Sp. z o.o.    Pyrzyce    19
33    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    19
34    B.E.S.T. Zakład Przetwórstwa Ziemniaczanego E. Barycki, B. Barycki S.J.    Parczew    19
35    Centrum Kultury Smaku Sekwens Sp. z o.o.    Racibórz    18
36    Agro - Smak S.J.    Opatówek    18
37    FORNETTI Polska Sp. z o.o.    Wrocław    18
38    Pifo Ryczkowski S.J.    Łódź    18
39    ŻYWIEC - ZDRÓJ S.A.    Cięcina    18
40    Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J.    Liszki    18
41    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    18
42    DAKRI Sp. z o.o.    Łódź    18
43    Firma Grześkowiak S.J.    Kórnik    18
44    CUKIERNIA - PIEKARNIA B & M WENTA S.J.    Lębork    17
45    MASPEX - GMW Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    17
46    Piekarnia Familijna S.J.    Krośnice    17
47    Zakład Mięsno - Wędliniarski Kaminiarz S.J.    Święciechowa    17
48    Agrifood Sp. z o.o. sp.k.    Bojanowo    17
49    Kompania Piwowarska S.A.    Poznań    17
50    Martex S.J. Stanisław Furtak i S - KA    Paszowice    17
51    Pfeifer & Langen Polska S.A.    Poznań    17
52    LIDER'S - K.G. Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    17
53    CELPOL S.J.    Łask    17
54    EKO - MAK Makarony Babuni    Rudniki    16
55    Przeds. Produkcyjne Polutil S.J.    Lniano    16
56    Polmass S.A.    Bydgoszcz    16
57    JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw    Błonie    16
58    Wimar - Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    16
59    PPH Karmel Import - Export S.J.    Hajnówka    16
60    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Czaplinie    Góra Kalwaria    16
61    PPH Tunex S.J.    Kołobrzeg    16
62    Pałuki S.J.    Malice    16
63    PIEKARNIA KRUCZEK ZBIGNIEW KRUCZEK I S.J.    Kraków    15
64    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    15
65    Witex S.J.    Benice    15
66    Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej    Kościan    15
67    SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.    Sękowo    14
68    Unopol S.J    Lisia Góra    14
69    GRUPA ŻYWIEC S.A.    Żywiec    14
70    Piekarnia Żytnia S.J.    Wyszków    14
71    Forum S.J.    Sycewice    14
72    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    14
73    Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego Rolfroz Sp. z o.o.    Koneck    13
74    NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Sp. z o.o.    Nałęczów    13
75    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    13
76    PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy    Piwniczna-Zdrój    13
77    BMB Sp. z o.o.    Grójec    13
78    Piekarnia „Piekuś” Pakulscy & Walorek Sp. J.    Inowrocław    13
79    AS - BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    13
80    Polska Żywność Sp. z o.o.    Tychy    13
81    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    13
82    Łuczniczka Sp. z o.o. PW    Tuchola    13
83    Piekarnia - Cukiernia S.J.    Dopiewo    13
84    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    12
85    WAWEL S.A.    Kraków    12
86    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    12
87    SARNA S.J. PUH . SA i SA    Chodzież    12
88    LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa    Skawina    12
89    PPHU Adas Sp. z o.o.    Leszno    12
90    Cukromix - Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    12
91    Unipol S.J.    Biskupice    12
92    Jahiro Sp. z o.o.    Widziszewo    12
93    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    12
94    Record Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasz i Zanęt Wędkarskich    Białe Błota    12
95    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    12
96    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    12
97    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Kwidzyn    12
98    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość    Rojewo    12
99    Piekarnia Awiteks S.J. W.Nakielny i Wspólnicy    Kraków    12
100    PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej - Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J.    Poznań    12
101    Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J.    Radzionków    12
102    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J.    Dąbrowa Tarnowska    11
103    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    11
104    Piekarnia Złoty Kłos S.J.    Ciechocinek    11
105    Uniphar Sp. z o.o.    Warszawa    11
106    ECO - TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    11
107    Poznań Onion Sp. z o.o.    Siekierki Wielkie    11
108    Edal S.J.    Lisków    11
109    Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK - S.J.    Granowo    11
110    Zakład Produkcji Spożywczej RAG Górzyńscy S.J.    Lubin    11
111    Apis PPUH Sp. z o.o.    Czeladź    11
112    HJ HEINZ POLSKA S.A.    Krobia    11
113    SARIA Małopolska Sp. z o.o.    Warszawa    11
114    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    11
115    MŁYN S.J.    Nowy Tomyśl    11
116    TRZEMESZNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego    Trzemeszno    11
117    AGROMAKS Sp. z o.o.    Nowa Sucha    11
118    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL - IGLOKRAK Sp. z o.o.    Tarnów    11
119    Uczta Polska Sp. z o.o.    Białystok    10
120    ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.    Żelków-Kolonia    10
121    Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o.    Warszawa    10
122    Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Sarnowscy S.J.    Byczyna    10
123    Promięs S.J.    Opole    10
124    WARKOM Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    10
125    EKOLAND Sp. z o.o.    Tychy    10
126    Browar Tarczyn Sp. z o.o.    Tarczyn    10
127    Dawidczyk Kazimierz i Wspólnicy S.J.    Ostrołęka    10
128    Union Chocolate Sp. z o.o.    Ciechocinek    10
129    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    10
130    Provit Sp. z o.o.    Kutno    10
131    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    10
132    PIEKARNIA BAGIETKA RENATA JACKOWSKA, RAFAŁ STRĄK S.J.    Szczecin    10
133    PPH Ospasz S.J.    Ostrołęka    10
134    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    10
135    Westpol - Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    10
136    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    10
137    MISPOL S.A.    Białystok    10
138    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    10
139    Aquator Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10
140    Masarnia Zbigniew Giża S.J.    Żarówka    10
141    DOTI S.J. Wytwornia Wyrobów Czekoladowych    Kąty Wrocławskie    10
142    Koga - Maris Sp. z o.o.    Hel    10
143    Meat - Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
144    ELMAS Masarnia, Punkt Uboju - Krystyna Krzyżanowska    Radom    10
145    Zakład Piekarniczo - Cukierniczy S.J.    Gogolin    9
146    Marmir Paszek S.J.    Nowa Sarzyna    9
147    PMP Sp. z o.o.    Wejherowo    9
148    Instanta Sp. z o.o.    Żory    9
149    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    9
150    MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw    Rokiciny    9
151    Arpo S.J.    Stawiszyn    9
152    Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak    Siedlec    9
153    PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    9
154    MATEJKA JOACHIM    Opole    9
155    AKO S.A.    Bydgoszcz    9
156    Czanieckie Makarony Sp. z o.o.    Czaniec    9
157    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    9
158    PROMAROL - PLUS Sp. z o.o.    Ciepielówek    9
159    Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny    Szczekociny    9
160    EL - MŁYN Sp. z o.o.    Elbląg    9
161    FIRMA LEGIERSKI S.J.    Istebna    9
162    MRÓZ S.A.    Borek Wielkopolski    9
163    Mokate Sp. z o.o.    Żory    9
164    BROWARY ŁÓDZKIE S.A.    Łódź    9
165    Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J.    Częstochowa    9
166    Gemar S.J.    Niedrzwica Duża    9
167    Dębowa Polska S.J.    Siedlec    9
168    CONTO Sp. z o.o. PPH    Poznań    9
169    Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła    Zbąszynek    9
170    Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A.    Ostrołęka    9
171    LACTIMA Sp. z o.o.    Morąg    9
172    EDEN SPRINGS Sp. z o.o.    Krzeszowice    9
173    Z.P.M. JBB Imp. - Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    9
174    WACUŚ S.J. Zakład Cukierniczy    Nysa    9
175    Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J.    Czaniec    9
176    PPHU PATUCHA i JAGIEŁŁO S.J.    Jaworzno    9
177    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    8
178    AGRO - TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    8
179    Sante A.Kowalski S. J.    Warszawa    8
180    Złoty Młyn Sp. z o.o.    Kraków    8
181    NESTLE POLSKA S.A.    Warszawa    8
182    Novica Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    8
183    CEKO Sp. z o.o.    Żelazków    8
184    Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Latkowo    8
185    PPHU FRUKTUS Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy S.J.    Wąsosz Dolny    8
186    Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska    Warszawa    8
187    Piekarnia - Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J.    Zaniemyśl    8
188    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    8
189    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    8
190    FVZ Deli - Meat Polska Sp. z o.o.    Orzesze    8
191    COCA - COLA HBC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
192    Spółdzielnia Produkcji Piekarskiej i Ciastkarskiej    Kraków    8
193    BEWA Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Piaski    8
194    OVAL EDWARD MACIĄG, MIECZYSŁAW GAŁECKI, ANDRZEJ PALIŃSKI S.J.    Gdańsk    8
195    Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J.    Miedzna    8
196    FOODMARK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    8
197    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    8
198    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    8
199    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    8
200    Van Pur S.A.    Warszawa    8
201    Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o.o.    Toruń    8
202    DAR-POL S.J.    Tomaszów Mazowiecki    8
203    Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J.    Kobyłka    8
204    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PIĄTKA PIOTR SIKORA I WSPÓLNICY S.J.    Myślenice    8
205    POLPAIN - PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    8
206    Przeds. Realizacji Maszyn Dla Przemysłu Spożywczego Consumasz Sp. z o.o.    Poznań    8
207    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    8
208    PPHU Osłonka S.J.    Święciechowa    8
209    Przetwórstwo Rolne LTZ S.J.    Koleczkowo    8
210    Przedsiębiorstwo BILT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8
211    Fleisch Mannschaft - Polska Sp. z o.o. PPH    Świdwin    8
212    Benus Sp. z o.o.    Poznań    8
213    Młyn Handlowo - Usługowy S.J.    Wodzierady    8
214    EKOPLON S.A.    Szydłów    8
215    DORAL S.J.    Kłodzko    7
216    Piekarnia - Ciastkarnia S.J.    Krzyż Wielkopolski    7
217    Euro - Code S.J.    Nowy Sącz    7
218    Lear S.J.    Świdwin    7
219    Morpol S.A.    Szczecin    7
220    JAGO Fabryka Wyrobów Cukierniczych ZPCh    Bydgoszcz    7
221    Oaza S.J. PPHU    Toruń    7
222    AROMES GROUP Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    7
223    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    7
224    Ankorp Sp. z o.o.    Kraków    7
225    RYBAK S.A.    Unieradz    7
226    Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J.    Osie    7
227    FABRYKA PIECZYWA CUKIERNICZEGO SAN - PAJDA Sp. z o.o.    Jarosław    7
228    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    7
229    SDF Sp. z o.o.    Leszno    7
230    PRZEMYSŁAW ILKÓW-GOŁĄB I SPÓŁKA ILKOW S.J.    Łozina    7
231    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    7
232    Pauladrob S.J.    Świdwin    7
233    San - Vit A.W.Haliszczak Sp. J.    Gniezno    7
234    Maced - Dystrybucja Sp. z o.o.    Polanów    7
235    Przetwórnia Owoców i Warzyw PROSPONA Sp. z o.o.    Nowy Sącz    7
236    PUH Sp. z o.o. PPUH    Chorzów    7
237    Piekarnia Czubak i S-ka Włodzimierz Czubak S.J.    Łomianki    7
238    BOMILLA Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    7
239    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    7
240    Milkpol S.A.    Czarnocin    7
241    Zakład Przetwórstwa Mięsa S.J.    Grudziądz    7
242    Młyn Dalachów S.J.    Rudniki    7
243    Jan - Dar Sp. z o.o.    Szubin    7
244    Rzeszowianka Sp. z o.o.    Rzeszów    7
245    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    7
246    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    7
247    INTERFRYS - KUSOWO Sp. z o.o.    Słupsk    7
248    Agro Food S.A.    Pilica    7
249    California Fitness Polska Sp. z o.o.    Wojcieszyn    7
250    Bols Sp. z o.o.    Oborniki    7
251    Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych    Świecie    7
252    Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7
253    Młyn Oliwski Sp. z o.o.    Gdańsk    7
254    KOCH Sp. z o.o.    Szczecin    7
255    Zakład Przetwórstwa Rybnego ZiT S.J. Zygmunt Kałużny, Tadeusz Kałużny    Darłowo    7
256    Chłodnie Gomar Sp. z o.o.    Radom    7
257    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    7
258    Magsam Eksport - Import Sp. z o.o.    Warszawa    7
259    PP-H STOPTEX IMPORT-EXPORT Zakład Pracy Chronionej    Wały A    7
260    Prima - Sara Lee Coffee And Tea Poland S.A.    Poznań    7
261    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    6
262    Polarica Poland Sp. z o.o.    Niemierzyno    6
263    Wytwórnia Octu i Majonezu OCETIX Sp. z o.o.    Grudziądz    6
264    Zakład Uboju, Skupu i Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Brzozów    6
265    Jutar S.J.    Łagiewniki Kościelne    6
266    PPHU BAMAL Sp. z o.o.    Przeworsk    6
267    PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.    Poznań    6
268    MACED Sp. z o.o.    Polanów    6
269    Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego Włocławek Sp. z o.o.    Włocławek    6
270    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J.    Buczkowice    6
271    Mix Food Sp. z o.o.    Wejherowo    6
272    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J. Dyczewscy    Suwałki    6
273    Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o.    Świecie    6
274    BIO - AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    6
275    Tir - Kon S.J.    Sieradz    6
276    Frito Lay Poland Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    6
277    PPUiH BOFMAR S.J.    Pszczyna    6
278    Intersnack Poland Sp. z o.o.    Niedźwiedź    6
279    Raków S.J.    Raków Duży    6
280    DEGA S.A. ZPCH    Sianów    6
281    HUZAR Sp. z o.o.    Nowy Sącz    6
282    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    6
283    Artifex Sp. z o.o.    Wysogotowo    6
284    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Ligota    6
285    ATZ Sp. z o.o.    Czyżew-Osada    6
286    Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie S.J.    Szadek    6
287    Zakłady Mięsne Andrzej Bystry    Swarzędz    6
288    Przeds. Hektor Sp. z o.o.    Działoszyn    6
289    ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne    Włynkówko    6
290    HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o.    Kaźmierz    6
291    Piekarnia - Ciastkarnia S.J.    Kiełczewo    6
292    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    6
293    BOREX - BECON S.J.    Skawina    6
294    Punkt Uboju Zwierząt Rzeźnych S. Rogus, Józef Choma, J. Dydo Sp.J.    Straszęcin    6
295    Piekarnia Cukiernia AK S.J.    Otrębusy    6
296    PPHU FRUBEX - BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben    Pajęczno    6
297    Moryń S.J.    Siemkowice    6
298    Młyn Gospodarczy S.J.    Ostrów Wielkopolski    6
299    PW BONUS Sebastian Fujarowicz & Jadwiga Bednarz S.J.    Kańczuga    6
300    Unilever Polska S.A.    Warszawa    6
301    AMBRA S.A.    Warszawa    6
302    Masarnia Dominik S.J.    Łęczyce    6
303    AS Sp. z o.o.    Osjaków    6
304    CARRE S.J. Piekarnia    Gdańsk    6
305    BOGACZEWO Sp. z o.o. Zakład Rybacki    Morąg    6
306    Firma Drobiarska Sp. z o.o.    Strzegom    6
307    PW Kier SJ    Nowy Sącz    6
308    JURAJSKA Spółdzielnia Pracy    Myszków    6
309    APIPOL - FARMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko Farmaceutyczne    Myślenice    6
310    ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota    Brąszewice    6
311    TECHNA POLOGNE Sp. z o.o.    Wrocław    6
312    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Wrocław    6
313    Piekarnia Ziarenko S.J.    Bydgoszcz    6
314    Przetwórstwo Ryb Warzyw Piątek S.J.    Siedlec    6
315    Product Plus S.J.    Kleszczewo    6
316    V&S Luksusowa Zielona Góra S.A.    Zielona Góra    6
317    UBOJNIA A.J.K. MATEJKA - S.J.    Opole    5
318    Rzeźnictwo - Wędliniarstwo Zbigniew i Mariusz Król S.J.    Międzybórz    5
319    SOKPOL Sp. z o.o.    Myszków    5
320    Taylor Prune Sp. z o.o.    Grudziądz    5
321    MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego    Skaryszew    5
322    PIEKARNIA MIKULEWICZ S.J.    Zielona Góra    5
323    Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Inter - Champ Company Ltd Sp. z o.o.    Ruchocice    5
324    Wytwórnia Salami IGLOOMEAT - SOKOŁÓW S.A.    Dębica    5
325    Spomet S.J. PW    Bielsko-Biała    5
326    LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o.    Lębork    5
327    AMI S.J.    Mikstat    5
328    Danielów Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rolnego    Kamieńsk    5
329    Zakład Masarski - Anna Lewandowska Sp. z o.o.    Rogowo    5
330    DOBROSŁAWA Sp. z o.o.    Sława    5
331    Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno Spożywczego ANITA Mordalski Grzegorz    Działoszyn    5
332    Gerwazy Sp. z o.o. Zakład Produkcji Garmażeryjnej    Lublin    5
333    Sobieski Piekarnie Wilamowski - Zakrzewski S.J.    Mońki    5
334    ZPS Łojewski Sp. z o.o.    Książ Wielkopolski    5
335    Prem - Vit S.J.    Inowrocław    5
336    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    5
337    Agus Innovation Sp. z o.o.    Warszawa    5
338    Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba    Chojnice    5
339    Zakład Masarski Stanisław Rąbała    Pelplin    5
340    Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa S.J.    Władysławowo    5
341    Arad 2 Sp. z o.o.    Katowice    5
342    RAB - POL Sp. z o.o.    Siemianice    5
343    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNO-PRODUKCYJNY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MAS-AR Sp. z o.o.    Szczecin    5
344    Ardex Wytwórnia Pasz S.J.    Sochaczew    5
345    BAKALLAND S.A.    Warszawa    5
346    Wytwórnia Pasz i Koncentratów FARMER S.J. Janina i Czesław Błaszczyk    Nowe Skalmierzyce    5
347    Kompasz Sp. z o.o.    Głogów    5
348    Euro - Duda Sp. z o.o.    Warszawa    5
349    ZEELANDIA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    5
350    Les Boulets Menage Sp. z o.o.    Łódź    5
351    Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o.    Siemiatycze    5
352    JAGR PHU    Warlubie    5
353    Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego    Zbęchy-Pole    5
354    OSMOFROST Sp. z o.o.    Strzyżewice    5
355    McCAIN POLAND Sp. z o.o.    Chociwel    5
356    CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA    Ciechanów    5
357    Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.    Wałcz    5
358    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    5
359    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    5
360    ZOTT - POLSKA Sp. z o.o.    Opole    5
361    MASMAL FHU    Warlubie    5
362    Libra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    5
363    Kamil Sp. z o.o.    Witaszyce    5
364    Zakład Przetwórstwa Spożywczego RYBMOR S.J.    Pokrzywnica    5
365    Zakład Cukierniczo - Piekarniczy Jaszewscy S.J.    Lipno    5
366    Fanex Sp. z o.o.    Radonice    5
367    Zakład Przetwórstwa Mięsnego D.M. Zagajewscy S.J.    Rawa Mazowiecka    5
368    KAMIS S.A.    Stefanowo    5
369    Firma Handlowa Export - Import Sebastian Onka    Dobrzyń nad Wisłą    5
370    PPH MIX Stanisław Pacek    Rypin    5
371    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Goleniowie    Goleniów    5
372    Ozimek S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Stargard Szczeciński    5
373    HORTEX HOLDING S.A.    Warszawa    5
374    Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o.    Chełm    5
375    Zakład Produkcyjno Handlowy - Masarnia Zapolice S.J.    Zapolice    5
376    BAKOMA - BIS Sp. z o.o.    Kozienice    5
377    BMC Jerzy Szczepankowski PPHU    Władysławowo    5
378    KANWIL Sp. z o.o. Firma Produkcyjno - Handlowa    Dębica    5
379    Spółdzielnia DORADCA    Gdynia    5
380    Produkcja Mięsa i Wędlin SZWEDZIK S.J.    Radomsko    5
381    TI - MA Sp. z o.o.    Gdańsk    5
382    Zakłady Mięsne mgr inż. Wojciech Dobija    Żywiec    5
383    Łuksza S.J.    Opacz Mała    5
384    PPHU Polutil Wytwornia Pasz Rządza S.J.    Stanisławów    5
385    DE HEUS Sp. z o.o.    Łęczyca    5
386    KRUSZWICA S.A. Zakłady Tłuszczowe    Kruszwica    5
387    USTRONIANKA Sp. z o.o.    Ustroń    5
388    BIOFLUID S.J.    Górki Małe    5
389    CADBURY Sp. z o.o.    Warszawa    5
390    Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A.    Maków Podhalański    5
 
391    REGIS Sp. z o.o.    Kraków    4
392    EMIG Sp. z o.o.    Warszawa    4
393    BOMADEK Sp. z o.o.    Trzebiechów    4
394    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    4
395    Słodownia Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    4
396    HANDEL, PRODUKCJA, USŁUGI TUKA M.POZORSKI, J.SZYSZKO S.J.    Kołobrzeg    4
397    Piekarnia - Tomasz Kozłowski Sp. z o.o.    Łuków    4
398    BOGMAR TRAPER Sp. z o.o.    Warszawa    4
399    DROZD S.J.    Lubartów    4
400    Zakład Mięsny Konarczak S.J.    Pogorzela    4
401    Kazimierz Zieliński S.J. PPH    Żuromin    4
402    Mondi Condex Sp. z o.o.    Karczmiska Pierwsze    4
403    Kusy Przetwórstwo Mięsne S.J.    Bełchatów    4
404    Anna S.J.    Łąck    4
405    Zakład Mięsny Smak - Górno Sp. z o.o.    Górno    4
406    Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.    Swadzim    4
407    Młyn S.J.    Grodzisko Dolne    4
408    Piekarnia Rękawczyn S.J.    Gozdowo    4
409    Firma Cukiernicza Solidarność - Rok Założenia 1952 Sp. z o.o.    Lublin    4
410    Zakład Mięsny Danuta Pawliszyn, Bogusław Pawliszyn S.J.    Świerczów    4
411    Ogrody Natury Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    4
412    BIOGRAN GMBH Sp. z o.o.    Skawina    4
413    Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO    Brodnica    4
414    Admirał Sp. z o.o.    Lędziny    4
415    Nutrimix Polska Sp. z o.o.    Niepruszewo    4
416    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    4
417    FHP JANAS S.J.    Kraków    4
418    ASTRA Sp. z o.o. PPHU    Jasło    4
419    Arlekino Sp. z o.o.    Stanisławowo    4
420    SEKO S.A.    Chojnice    4
421    Doppiek Sp. z o.o.    Dopiewo    4
422    Zakład Produkcyjno-Handlowy Kleina Spółka Komandytowa    Nowe    4
423    RYBHAND S.J.    Jarocin    4
424    Masfrost Sp. z o.o.    Tolkmicko    4
425    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    4
426    Chemzak Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    4
427    WĘDLINKA S.J. PHU    Dobrydział    4
428    Tasomix Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    4
429    BARTEX Bartol S.J.    Nowy Tomyśl    4
430    GRADOS Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    4
431    FERRARINI Sp. z o.o.    Warszawa    4
432    SAMOPOMOC CHŁOPSKA Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu    Golub-Dobrzyń    4
433    AGRO - HANDEL Sp. z o.o.    Krzywiń    4
434    LAZUR Spółdzielnia Mleczarska    Nowe Skalmierzyce    4
435    Gabi Centrum Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    4
436    Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Nasieniak S.J.    Kietrz    4
437    Fąmix S.J Hurtownia    Zakopane    4
438    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Węgierska Górka    4
439    EXCELSIOR - DELIKATESY Sp. z o.o.    Darłowo    4
440    AGROEKOVITA Sp. z o.o.    Kraków    4
441    Pol - Owoc Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    4
442    Masarnia Solmex S.J.    Brzeziny    4
443    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    4
444    DSM Nutritional Products Sp. z o.o.    Mszczonów    4
445    Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak    Kalisz    4
446    MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI    Żerków    4
447    Magnolia Sp. z o.o.    Lubsko    4
448    PEGAZ Sp. z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych    Poznań    4
449    BAKOMA Sp. z o.o.    Warszawa    4
450    Ziołopex Sp. z o.o.    Nowogrodziec    4
451    Zakład Mleczarski „Fig And” Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J.    Wolanów    4
452    SUEMPOL Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    4
453    O.K. OWOCOWE KONCENTRATY Sp. z o.o.    Przeworsk    4
454    OERLEMANS FOODS POLSKA Sp. z o.o.    Strzelno    4
455    Zakłady Mięsne Mielczarek S.J.    Komorniki    4
456    PPH FOOD INN Sp. z o.o.    Sieniawa    4
457    Matro Masarnia S.J.    Rawicz    4
458    SERTOP Sp. z o.o.    Tychy    4
459    Profesjonal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Adamów    4
460    NORDFISH Sp. z o.o.    Białystok    3
461    ALLMIZ Sp. z o.o.    Dęblin    3
462    Subun Zakład Rozbioru I Przetwórstwa Mięsa S.J.    Góra Kalwaria    3
463    Hipsz Sp. z o.o.    Wrocław    3
464    Kerry Polska Sp. z o.o.    Kielce    3
465    APPOL Sp. z o.o.    Łąkta Górna    3
466    Rozlewnia Wód Mineralnych Sopel Sp. z o.o.    Muszyna    3
467    Bonduelle - Polska S.A.    Warszawa    3
468    Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o.    Kruszwica    3
469    Zakład Mięsny MK S.J. - Norbert Maciejewski,Tadeusz Kurzawa    Kobylin    3
470    Piekarnia Elektryczna Antek S.J.    Świdnica    3
471    Duet S.J. Zakład Mięsny    Łapy    3
472    NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Opole    3
473    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA    Wysokie Mazowieckie    3
474    M Zakład Masarski D II. Pachwicewicz S.J.    Bielsk Podlaski    3
475    Tomag S.J.    Żelazków    3
476    Zakład Przetwórstwa Mięsnego J.S.A.J. Mielczarek S.J.    Rusiec    3
477    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Bronisław Sp. z o.o.    Strzelno    3
478    JEDNOŚĆ Sp. z o.o.    Wschowa    3
479    POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture    Żabno    3
480    Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o.    Nadarzyn    3
481    Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt    Wolsztyn    3
482    Zakład Przemysłu Mięsnego M.P. Ławniczak S.J.    Janowiec Wielkopolski    3
483    Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego w Środzie Wlkp. Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    3
484    KAWIKS S.J. PPHU    Widawa    3
485    ALGAS S.J. PPHU    Sosnowiec    3
486    Baccara Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    3
487    Zakład Przetwórstwa Mięsnego E. Smolarek i M. Smolarek S.J.    Kościan    3
488    Polser Sp. z o.o.    Toruń    3
489    Silesian Grain Sp. z o.o.    Ziębice    3
490    Masarnia Bieniek    Piotrków Trybunalski    3
491    MARINUS Sp. z o.o.    Świnoujście    3
492    Marlibo 2000 Sp. z o.o.    Olkusz    3
493    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    3
494    APIS Spółdzielnia Pszczelarska    Lublin    3
495    PRYMAT Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    3
496    Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    3
497    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    3
498    Kenia Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    3
499    POLINDUS Sp. z o.o.    Kraków    3
500    Zakrzewscy S.J.    Kosów Lacki    3
501    PPH Sum S.J.    Hrubieszów    3
502    TAURUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego    Pilzno    3
503    AKWEN III S.J. Zakład Usługowo - Handlowy Przetwórstwa Rybnego    Staszów    3
504    Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.    Poznań    3
505    Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw VORTUMNUS Sp. z o.o.    Skołyszyn    3
506    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    3
507    PORTOS Gaj i Pisarski S.J.    Gomulin    3
508    Wytwórnia Pasz i Koncentratów Eko - Pasz Sp. z o.o.    Kotuń    3
509    Chłodnia MORS Sp. z o.o.    Zamość    3
510    Kovian - Group Sp. z o.o.    Siedlce    3
511    NOWAMYL S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego    Łobez    3
512    Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A.    Nowy Tomyśl    3
513    GOLDMAS S.J.    Kurzętnik    3
514    HAND - MIĘS Spółdzielnia Rolnicza - Murzynówko    Nowe Miasto    3
515    Zakład Mięsny BOST S.J.    Turośń Kościelna    3
516    JAKO Sp. z o.o.    Żelazków    3
517    Gromatex Sp. z o.o.    Tuczno    3
518    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Niechlów    3
519    Piekarnia Halina S.J.    Kamionka    3
520    POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE PZZ w Krakowie S.A.    Kraków    3
521    JAMAR S.J Zakład Produkcji Spożywczej    Lipie    3
522    JEDNOŚĆ Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Grójec    3
523    S.J. BOGAND Przetwórstwo i Handel Zbożem    Łubianka    3
524    Fabryka Przetworów Rybnych Mieszko Sp. z o.o.    Sławno    3
525    DROSED S.A.    Siedlce    3
526    Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski S.J    Tuchów    3
527    Zakład Mięsny Ozdan S.J.    Marianów    3
528    Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy S.J.    Debrzno    3
529    HALAGARDA S.J.    Kraków    3
530    PPH Indyk - Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    3
531    Wipasz S.A.    Olsztyn    3
532    KNAPIK S.J.    Alwernia    3
533    Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów Paszowych Sp. z o.o.    Kobylin    3
534    DAN CAKE Polonia Sp. z o.o.    Chrzanów    3
535    AVES Sp. z o.o.    Zduńska Wola    3
536    Guz - Technika Piekarnicze Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    3
537    KAREX FOOD Sp. z o.o.    Białogard    3
538    Grafit Sp. z o.o.    Pawłowice    3
539    Finako Sp. z o.o. PHP    Bydgoszcz    3
540    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Zielona Góra    3
541    Kilargo Sp. z o.o.    Dobroń    3
542    WYROBY CUKIERNICZE KEKS A. ŚLIŻ, S.J.    Sławęcin    3
543    ZPH Ol - Corn S.J.    Rypin    3
544    Gorzelnia Sp. z o.o.    Leopoldów    3
545    RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    3
546    UNIPASZ S.J.    Siemiatycze    3
547    Wytwórnia Pasz Piast II Sp. z o.o.    Płońsk    3
548    Grabo Gałuszka Sp.J. P. P. H. i Chłodnie Składowe    Bielsko-Biała    3
549    Koral S.A.    Tczew    3
550    Zakład Mięsny ZBYSZKO    Bedoń-Wieś    3
551    Polska Woda Sp. z o.o.    Ozorków    3
552    NETTA II S.J. MIESZLNIA PASZ PPH    Netta Druga    3
553    Zakłady Jajczarskie Ovopol Sp. z o.o.    Nowa Sól    3
554    Dymek S.J.    Grajewo    3
555    Hemi S.J.    Sokołów Podlaski    3
556    CARGILL (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    3
557    Kazeina Polska Sp. z o.o.    Legionowo    3
558    Rzeźnictwo i Handel - Kapecki S.J.    Kozy    3
559    UNIFREEZE Sp. z o.o.    Górzno    3
560    LINODRÓB S.J. Zakład Drobiarski    Świecie    3
561    Zakład Przemysłu Drobiarskiego Jas - Drop S.J.    Warszowice    3
562    Zakłady Mięsne Kościerzyna Sp. z o.o.    Kościerzyna    3
563    SUWALSKA WYTWÓRNIA WIN Sp. z o.o.    Suwałki    3
564    DELIC - POL S.A.    Kamyk    3
565    Kros Sp. z o.o. PPH    Głodowo    3
566    TAB KONCENTRATY Sp. z o.o.    Warszawa    3
567    ABRAMCZYK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3
568    ELSTAR OILS S.A.    Elbląg    3
569    Ternaeben Polska Sp. z o.o.    Łeba    3
570    Grahamka Sp. z o.o.    Bielsk    3
571    ROLMIĘS - Baniak, Kras S.J.    Ciężkowice    3
572    WILBO S.A.    Gdynia    3
573    Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.    Otmuchów    3
574    Polfex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    3
575    Mleksam Sp. z o.o.    Przytyk    3
576    PPUH WOSEBA Sp. z o.o.    Odolanów    3
577    Pekrapol Sp. z o.o.    Świecie    3
578    Sanrej Sp. z o.o.    Sanok    3
579    Veni Sp. z o.o.    Kielce    3
580    Lewand Sp. z o.o.    Koronowo    2
581    UBOJNIA DROBIU Krzymyk & Krzymyk S.J.    Ruda Śląska    2
582    Emilgrana - Poland Sp. z o.o.    Pępowo    2
583    Laboratoria Natury Sp. z o.o.    Lublin    2
584    Boltex S.J.    Mosina    2
585    NEOROL Sp. z o.o.    Chrzan    2
586    MIŁOMŁYN Sp. z o.o. PPHU    Kijowiec-Kolonia    2
587    Zakład Mleczarski Sp. z o.o.    Łuków    2
588    Gub S.J. PPH    Suwałki    2
589    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A.    Warszawa    2
590    Suszarnia Międzyrzecz S.A.    Międzyrzecz    2
591    Piekarnia - Cukiernia Klassa S.J.    Potęgowo    2
592    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy    Piątnica Poduchowna    2
593    FERRERO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    2
594    Atlanta Poland S.A.    Gdańsk    2
595    MIX S.A.    Gdańsk    2
596    Spin - Spółdzielczy Zakład Pracy Chronionej    Chełm    2
597    HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.    Tychy    2
598    LST - POLSKA Sp. z o.o.    Nałęczów    2
599    BROMARGO Sp. z o.o.    Margońska Wieś    2
600    Dog’s Nature Polska Sp. z o.o.    Trzebielino    2
601    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Luboń    2
602    BIMIZ FOOD Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    2
603    Zakłady Mięsne Unimięs Sp. z o.o.    Chrzanów    2
604    Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o.    Krzywiń    2
605    Biurkom - Flampol Sp. z o.o.    Redło    2
606    Gospodarstwo Rolne W Górze Ropczyckiej Sp. z o.o.    Góra Ropczycka    2
607    CSM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2
608    Zakład Rzeźnicko Wędliniarski S.J.    Nowy Tomyśl    2
609    Połonina Lesko Sp. z o.o. - sp.k.    Lesko    2
610    Kompania Spirytusowa Nord - Clas Sp. z o.o.    Łódź    2
611    AGRO Rydzyna Sp. z o.o.    Rydzyna    2
612    POLSANDERS Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    2
613    Agrozam Sp. z o.o.    Zamość    2
614    Jaak Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    2
615    Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.    Warka    2
616    SCANDIC FOOD Sp. z o.o.    Warszawa    2
617    CEDROB S.A.    Ciechanów    2
618    PIM Sp. z o.o. PPHU    Brzeg    2
619    Twist Sp. z o.o.    Rybnik    2
620    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Czarnków    2
621    Rafineria Estry Metylowe Sp. z o.o.    Słupsk    2
622    Kamil S.J.    Roszki-Wodźki    2
623    Animals Sp. z o.o.    Tarnów    2
624    Liwa S.J.    Pajęczno    2
625    UBOJNIA DROBIU Piórkowscy    Wola Cyrusowa    2
626    Unipol - Plus S.J. Marek Garmulewicz i S-ka    Łódź    2
627    ARLA FOODS Sp. z o.o.    Gościno    2
628    FPHU Bracia Edmund i Krzysztof Liziniewicz S.J.    Łódź    2
629    Ekopol Opolski Sp. z o.o.    Tułowice    2
630    Reydrob S.J. Przeds. Drobiarskie M&M    Lipce Reymontowskie    2
631    Production Trading Consulting Sp. z o.o.    Wrocław    2
632    ZAKŁAD MIĘSNY BUKAT S.J.    Jarocin    2
633    Drobex - Pasz Sp. z o.o.    Solec Kujawski    2
634    NORD Zakład Produkcji Cukierniczej Sp. z o.o.    Szczecin    2
635    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    2
636    KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie    Koziegłowy    2
637    SCHAAP - POL Sp. z o.o.    Puck    2
638    PERKPOL S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Choroszcz    2
639    Agrohurt Dojrzewalnia Serów S.J.    Mońki    2
640    Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.    Sława    2
641    MEGA-SORT Sp. z o.o.    Łazy    2
642    Mazurskie Grzybki Sp. z o.o.    Jedwabno    2
643    Zakład Produkcyjno Handlowy Sol - Fish W. Kaczmarek, J. Kryński Sp. J.    Międzychód    2
644    MARINO Sp. z o.o.    Poznań    2
645    Masarnia Dzier-Mięs S.J.    Skoroszyce    2
646    Przeds. Przetwórstwa Rolno - Spożywczego BASSO Sp. z o.o.    Gołkowice Dolne    2
647    LIMARO S.J. Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych    Mosina    2
648    Victus S.J.    Działoszyn    2
649    Rzeźnictwo-Wędliniarstwo S.J.    Rybnik    2
650    Paszowit S.J. Lucjan i Maria Latoń    Grabów nad Prosną    2
651    PPUH S.J. Roman Orlik i Syn     Wejsce    2
652    Aromat Snack Sp. z o.o.    Trzebielino    2
653    ROLMAX Sp. z o.o. PPHU    Susz    2
654    M.K.Z. Sp. z o.o.    Rawicz    2
655    KDC POMORZANKA Sp. z o.o.    Przeźmierowo    2
656    Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o.o.    Wadowice    2
657    Rzeźnictwo Tłoki Artur Maik Sp. z o.o.    Wolsztyn    2
658    Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o.o.    Wadowice Górne    2
659    BEST PPUH    Iława    2
660    NIK - POL Sp. z o.o. PPHU    Bobrowniki    2
661    TARCZYŃSKI S.A.    Trzebnica    2
662    ŁUŻYCKIE PRALINY Sp. z o.o.    Lubsko    2
663    Miko Plus Sp. z o.o.    Czempiń    2
664    POLSKO-GRECKA GRUPA INWESTYCYJNA HELPOS Sp. z o.o.    Tychówko    2
665    Zakład Masarski Sp. z o.o.    Krzemieniewo    2
666    ANMAR S.J Ubojnia Bydła     Rutki    2
667    MLEKTAR S.A.    Tarnów    2
668    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A.    Warszawa    2
669    Waldi S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Grodzisk Wielkopolski    2
670    CHMIELNIK - ZDRÓJ S.A.    Chmielnik    2
671    Tornado II S.J. PPH Skup i Przetwórstwo Mleka    Sochocin    2
672    Pupil Sp. z o.o.    Warszawa    2
673    CHEMET Sp. z o.o.    Plewiska    2
674    Cykoria S.A.    Wierzchosławice    2
675    Atlantic Products Sp. z o.o.    Węgorzyno    2
676    Zakład Masarski TRIO R. Żychowski, W. Kilar S.J.    Jasło    2
677    Grodcono Sp. z o.o.    Grodków    2
678    Arfa Sp. z o.o.    Żarów    2
679    Mark S.J.    Gózd    2
680    SECPOL Sp. z o.o.    Marki    2
681    Eurofoods Sp. z o.o.    Kartuzy    2
682    Zakłady Mięsne VIOLA Meyer S.J.    Lniano    2
683    Spółdzielnia Ogrodnicza    Urzędów    2
684    ITV Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    2
685    ASPROD Sp. z o.o.    Kliniska Wielkie    2
686    PROSPER Sp. z o.o. PPHU    Łukta    2
687    Agrotrade Melkumian & Gąsior Sp. z o.o.    Warszawa    2
688    PPHU Mas - Pol S.J.    Majków Duży    2
689    Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Miazek S.J.    Łódź    2
690    Al Ba Sp. z o.o.    Białystok    2
691    LAKTOPOL-A Sp. z o.o. Zakłady Mleczarskie    Łosice    2
692    Kowalewski Sp. z o.o.    Sieradz    2
693    ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK S.J.    Rajcza    2
694    VIN - KON S.A. Zakład Pracy Chronionej    Konin    2
695    GAIK Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Niedośpielin    2
696    Firma KOJS    Jabłonka    2
697    Zakłady Mięsne Berger S.J.    Rydułtowy    2
698    PHZ JUR - GAST Sp. z o.o.    Wisła    2
699    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Libiszów-Kolonia    2
700    STARCO Spółdzielnia Mleczarska    Stargard Szczeciński    2
701    Polinord Sp. z o.o.    Krokowa    2
702    Alma S.J.    Pszczyna    2
703    Jutapol Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    2
704    Aleksandria Dariusz Moczarski    Konopiska    2
705    Bastik Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    2
706    Zakład Produkcji Cukierniczej HILDEBRAND S.J    Opalenica    2
707    BARD Sp. z o.o. PPH    Warnice    2
708    PPH Polskie Mięso Krążyński S.J.    Godziesze Wielkie    2
709    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Sierpc    2
710    Maxfrut Sp. z o.o.    Jarogniewice    2
711    Eskimos S.A.    Konstancin-Jeziorna    2
712    Jantar Sp. z o.o. PPUH    Pszów    2
713    Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO Sp. z o.o. ZPCh    Kalisz    2
714    Przedsiębiorstwo Rol - Ryż Sp. z o.o.    Gdynia    2
715    KRUGER POLSKA Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    1
716    MARDI Sp. z o.o.    Biskupiec    1
717    Zakład Obrotu Towarowego „Siarkopol” Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    1
718    STÓŁ POLSKI Sp. z o.o.    Warszawa    1
719    DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie    Damasławek    1
720    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Bieruń    1
721    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Henryk, Jadwiga Majerowicz    Pakosław    1
722    Sokołów S.A.    Sokołów Podlaski    1
723    Agro - Visbek - Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1
724    Healthy Food Production S.A.    Kobierzyce    1
725    DROP S.A.    Ostrzeszów    1
726    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Nasielsk    1
727    Tarboj Tarasiuk S.J.    Zabłudów    1
728    Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.    Białystok    1
729    Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna Mix - Pasz    Kluczbork    1
730    Zakłady Przemysłu Mięsnego Konspek S.J.    Skołyszyn    1
731    Spółdzielnia Mleczarska Ryki    Ryki    1
732    Zakłady Mięsne ŁMEAT ŁUKÓW S.A.    Łuków    1
733    BŁACHUT Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Żywiec    1
734    GOLIARD Sp. z o.o.    Rudniki    1
735    Spółdzielnia Mleczarska    Drzycim    1
736    PPHU DEMEX Sp. z o.o.    Warszawa    1
737    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Lanius S.J.    Zduny    1
738    ROLNIK Sp. z o.o.    Mikołów    1
739    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Międzyborzu    Międzybórz    1
740    Wytwórnia Superkoncentratów i Pasz Akord S.J.    Poniec    1
741    ADAM BĄK - WIEPRZ Sp. z o.o.    Wieprz    1
742    Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców    Strzałkowo    1
743    Kulinaria S.A.    Tychy    1
744    DROBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie    Solec Kujawski    1
745    MIŚ Sp. z o.o. Zakłady Wyrobów Cukierniczych    Oborniki Śląskie    1
746    PROSIACZEK Sp. z o.o.    Jeżewo    1
747    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Dragon S.J.    Rogóźno    1
748    Polcarne Sp. z o.o. Zakład Mięsny    Kadzidło    1
749    Batix Sp. z o.o.    Konin    1
750    PPH Agropasz Mieszalnia Pasz S.J.    Szydłowo    1
751    WODEX Sp. z o.o. ZPH    Stalowa Wola    1
752    FHP Barbara Sp. z o.o.    Turza    1
753    OJC Sp. z o.o.    Brzozów    1
754    Pod Rogalem Sp. z o.o.    Oborniki    1
755    Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.    Białystok    1
756    Inter - Solar Sp. z o.o. PW    Brzeziny    1
757    PPH INTERFOOD Sp. z o.o.    Mroków    1
758    Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK    Strzelce    1
759    Wismar Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    1
760    Młyn nad Wartą Sp. z o.o.    Sieradz    1
761    DOSSCHE Sp. z o.o.    Kalisz    1
762    Chmarzyński - Przemysł Mięsny i Handel Sp. z o.o.    Osie    1
763    Cezar S.J.    Kręgi Nowe    1
764    Curt - Artyt Polsko - Niemiecka Sp. z o.o.    Kraków    1
765    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Krosno    1
766    Zakład Przetwórstwa Mięsnego ŁUKOSZ S.J.    Jaworze    1
767    Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    1
768    EKOVITA Sp. z o.o.    Chrzanów    1
769    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jasienica Rosielna    1
770    Dromico S.J. Ubój i Handel Drobiem    Mikstat    1
771    REPTY S.J. ZPHU    Tarnowskie Góry    1
772    Szynk - Pol Mastej Sp.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Dębica    1
773    Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie    Żuromin    1
774    POLPAIN - WANDA Sp. z o.o.    Płock    1
775    FHP Galli S.J.    Dąbrowa Tarnowska    1
776    Abraham & Ponnath polska Sp. z o.o.    Warszawa    1
777    PPHU Rydełko Sp. z o.o.    Góra    1
778    Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o.    Żuromino    1
779    FELIX Sp. z o.o. PPH    Rossosz    1
780    Ubojnia Trzody i Bydła S.J    Rutki    1
781    REVMOD Sp. z o.o. PPH    Mońki    1
782    M.K.B. Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1
783    Inter - Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.    Marki    1
784    KARSTUSZ S.J.    Karolewo    1
785    Polski Ogród Sp. z o.o.    Warszawa    1
786    Śnieżka - Invest Sp. z o.o.    Świebodzice    1
787    Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.    Zamość    1
788    ZAMVINEX Spółdzielnia Ogrodnicza    Żegocina    1
789    Trans - Kol Sp. z o.o.    Knurów    1
790    Konspol Holding Sp. z o.o.    Nowy Sącz    1
791    Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krasucki Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    1
792    Zespół Młynów w Chełmie Sp. z o.o.    Chełm    1
793    Lumipol - Ludwikowski, Mielczarek S.J.    Wierzchlas    1
794    Fungopol Cis S.J.    Brusy    1
795    BOGDAN GRABIEC I WSPÓLNICY S.J.    Kamienica    1
796    Pasol - Paco Sp. z o.o.    Świdnica    1
797    Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu    Gostyń    1
798    PPH Vidan S.J.    Brochów    1
799    Mar - Pol S.J.    Radomsko    1
800    ARPOL Sp. z o.o.    Władysławowo    1
801    Prager I Grupa Sp. z o.o.    Płock    1
802    Wytwórnia Pasz SOLPASZ Sp. z o.o.    Nowa Sól    1
803    CUPROD Sp. z o.o.    Kluczbork    1
804    Seamor International Ltd Sp. z o.o.    Szczecin    1
805    Dominik Sp. z o.o.    Wielogłowy    1
806    Pupil Foods Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    1
807    AGROCOMEX Sp. z o.o.    Jabłonowo Pomorskie    1
808    PPHU Agropasz Milicz Sławoszowice Sp. z o.o.    Milicz    1
809    Firma KABANOS S.J.    Jabłonka    1
810    Lomania Polsko - Francuska Sp. z o.o.    Kościan    1
811    SERWAR Sp. z o.o.    Warszawa    1
812    MLEKPOL Spółdzielnia Mleczarska    Grajewo    1
813    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    1
814    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Włoszczowa    1
815    Łukosz Sp. z o.o. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego    Chybie    1
816    Ola Sp. z o.o.    Warszawa    1
817    PIRS PPH Sp. z o.o.    Darłowo    1
818    Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J.    Choroszcz    1
819    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN    Wola Rębkowska    1
820    Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie PZZ w Stoisławiu S.A.    Mścice    1
821    BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Jaraczewo    1
822    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Śrem    1
823    VITPOL PW    Stawiszyn    1
824    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    1
825    Mikłasz Sp. z o.o.    Dobroń    1
826    Ferm - Pasz S.J. Przeds. Produkcji Pasz    Baboszewo    1
827    Bax S.J.    Wieruszów    1
828    MARWOJ S.J. Przed. Prztwórstwa Mięsnego    Mogilno    1
829    Petroestry Sp. z o.o.    Malczewo    1
830    Zakład Mięsny Radmas S.J.    Radzymin    1
831    Bruggen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1
832    Łabimex Sp. z o.o.    Przemęt    1
833    EUROFOODS POGÓDKI Sp. z o.o.    Kartuzy    1
834    Pamso S.A. Zakłady Mięsne    Pabianice    1
835    Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J.    Wiśniew    1
836    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    1
837    Vinpol Sp. z o.o.    Toruń    1
838    CEES - POL Sp. z o.o. PPH ZPCh    Kłodzko    1
839    EXDROB S.A. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie    Kutno    1
840    Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.    Toruń    1
841    Zakład Mięsny ZYGMUNT Zygmunt Muznerowski    Kamyk    1
842    Spółdzielnia Ogrodnicza Export - Import    Zwoleń    1
843    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Grodzisk Mazowiecki    1
844    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Siedlce    1
845    Rzeźnictwo i Wędliniarstwo S.J.    Jarocin    1
846    Biak - Mas S.J.    Wolanów    1
847    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Pępowo    1
848    AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kolno    1
849    H i A S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Ropczyce    1
850    MATTHIAS Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa    Kolonia Zamek    1
851    MŁYNEX Dobkowscy S.J.    Augustów    1
852    ALBO Sp. z o.o.    Radom    1
853    Pol - Pasz Sp. z o.o.    Siedlce    1
854    Korporacja Kupców Lubelskich Sp. z o.o.    Lublin    1
855    NORDIS CHŁODNIE POLSKIE Sp. z o.o.    Wałbrzych    1
856    Terry Sp. z o.o.    Dębica    1
857    Eurosmak Sp. z o.o. Centrum Mięsne    Warszawa    1
858    Skup i Ubój Zwierząt S.J.    Gołuchów    1
859    Astra Sp. z o.o.    Warszawa    1
860    ELMAR Lesiuk S.J. PHU    Biała Podlaska    1
861    WOSANA S.A.    Andrychów    1
862    Agropartner Sp. z o.o. PPUH    Poznań    1
863    HERMES Sp. z o.o.    Włoszakowice    1
864    Rzeźnictwo - Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak S.J.    Rychtal    1
865    Angela S.J. FPHU    Sękowa    1
866    Masarnia Radymno S.J.    Radymno    1
867    Agrofruct Sp. z o.o.    Siedlce    1
868    ROTR Spółdzielnia Mleczarska    Rypin    1
869    Koppol Sp. z o.o. PPU    Miejska Górka    1
870    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Szczurowej    Szczurowa    1
871    Zakład Mięsno - Wędliniarski Pol - Mat Sp. z o.o.    Zduńska Wola    1
872    Aspol - Smak Sp. z o.o.    Rzeszów    1
873    Orzech Sp. z o.o. ZPOW    Kolbuszowa    1
874    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Sącz    1
875    MD Trade S.J.    Gniezno    1
876    Kujawska Spółdzielnia Mleczarska    Włocławek    1
877    TOREX Sp. z o.o.    Czerwińsk nad Wisłą    1
878    Stek - Pol Sp. z o.o.    Mleczków    1
879    Eko-Pol Sp. z o.o.    Łęg Tarnowski    1
880    Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.    Wiśniew    1
881    BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska    Bielsk Podlaski    1
882    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej    Limanowa    1
883    Farmpasz Sp. z o.o.    Narew    1
884    Zakład Przetwórstwa Mięsa OLEWNIK S.J.    Sierpc    1
885    Dzida - Jazgar Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    1
886    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKARSZEWACH    Skarszewy    1
887    BROMILK Sp. z o.o. Mleczarskie PPH    Brodnica    1
888    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Głubczyce    1
889    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    1
890    Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J.    Trzebieszów    0
891    NOWOPOL S.J. Zakład Mięsny    Jedlińsk    0
892    PT-H Agrobud Sp. z o.o.    Łubniany    0
893    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    0
894    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    0
895    Mixt Sp. z o.o.    Poniec    0
896    Przetwórstwo Mięsne Cieszyn Sp. z o.o.    Cieszyn    0
897    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    0
898    GRAMAR Sp. z o.o. PPHU    Włodawa    0
899    PMB S.A.    Białystok    0
900    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lipno    0
901    SOBSMAK Sp. z o.o.    Wołomin    0
902    Przetwórstwo Mięsne Załoga S.J.    Piotrków Trybunalski    0
903    Krynka Spółdzielnia Produkcyjno - Handlowa    Krynki    0
904    Obrzańska Spółdzielnia Mleczarska    Kościan    0
905    DEMI Spółdzielnia Mleczarska    Góra    0
906    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    0
907    ZPM Ryjek S.J.    Niemce    0
908    Wytwórnia Pasz Piast Sp. z o.o.    Gołańcz    0
909    Spółdzielnia Chłopska Pług    Kolbuszowa    0
910    Farmer Sp. z o.o.    Brzeziny    0
911    TOORANK POLSKA S.A.    Jasienica    0
912    Destylarnia SOBIESKI S.A.    Starogard Gdański    0
913    Zakład Przetworstwa Mięsnego S.J.    Gryfice    0
914    Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski S.J.    Lubomia    0
915    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jarocin    0
916    JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska    Środa Wielkopolska    0
917    Zakład Masarski ZDRÓJ S.J.    Nowy Sącz    0
918    IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o.    Wielichowo    0
919    Kalmar S.J.    Szczodrowice    0
920    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew Dobrzyca    Kowalew    0
921    Spółdzielnia Mleczarska Bieluch w Chełmie    Chełm    0
922    Zakłady Zbożowo - Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    0
923    Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J.    Giżycko    0
924    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Lubiewo z Siedzibą w Klonowie    Klonowo    0
925    Fabryka Likierów Tarpan Sp. z o.o.    Szczytno    0
926    Kav - Pol Sp. z o.o.    Katowice    0
927    Matbud Sp. z o.o.    Mielec    0
928    SŁAWA Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Sława    0
929    Przedsiębiorstwo Rolno - Spożywcze Piecuch Józef    Papowo Toruńskie    0
930    Rolmet Sp. z o.o. PPU    Policzna    0
931    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Rawicz    0
932    Rolmięs Sp. z o.o. PPH    Bartniczka    0
933    Ubojnia Drobiu Wojszki S.J.    Mońki    0
934    SPYRKA Sp. z o.o.    Niedźwiedź    0
935    FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o.    Białobrzegi    0
936    Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o.    Sława    0
937    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Oskowo Sp. z o.o.    Lębork    0
938    TERRAVITA Sp. z o.o.    Poznań    0
939    JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska    Łódź    0
940    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Piaski    0
941    Młyn Frysztak Sp. z o.o.    Frysztak    0
942    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz    Warszawa    0
943    Ratyński i Synowie S.J.    Milanówek    0
944    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Przedczu    Przedecz    0

 

 

 

 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com