Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Mazowieckie arrow Efektywne Firmy 2010 Branży Telekomunikacyjnej

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Efektywne Firmy 2010 Branży Telekomunikacyjnej Drukuj
13.12.2011.
ImageWśród 84 przedsiębiorstw branży telekomunikacyjnej Konkurs Efektywna Firma 2010 wygrały RS TV S.A., TELNAP Sp. z o.o. oraz Telewizja Kablowa Antserwis S.J.

 

Przedstawiamy  ranking 84  firm branży telekomunikacyjnej, których trzyletnią średnią zysku netto do przychodów operacyjnych policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez  Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit 

Firmy, których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych  wynosi  minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2010. Jest ich  58.

 

Efektywne Firmy 2010 Branży Telekomunikacyjnej

Ranking firm  branży telekomunikacyjnej według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 w procentach
 
1    RS TV S.A.    Radom    60,86
2    TELNAP Sp. z o.o.    Warszawa    58,71
3    Telewizja Kablowa Antserwis S.J.    Wałcz    30,26
4    Telefony Podlaskie S.A.    Sokołów Podlaski    29,74
5    INTELIGO FINANCIAL SERVICES S.A.    Warszawa    28,18
6    Multimadia Polska Południe S.A.    Gdynia    23,94
7    HOME.PL S.J.    Szczecin    23,02
8    AUTOGUARD S.A.    Warszawa    22,44
9    Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    21,43
10    MNI S.A.    Warszawa    21,07
11    Cyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o.    Stalowa Wola    19,71
12    CYFROWY POLSAT S.A.    Warszawa    19,14
13    111 Serwis Sp. z o.o.    Poznań    18,94
14    Korbank S.A.    Wrocław    17,45
15    WEB INN S.A.    Kraków    17,12
16    Polska Telefonia Cyfrowa S.A.    Warszawa    16,63
17    Telekomunikacja Polska S.A.    Warszawa    16,5
18    PETROTEL Sp. z o.o.    Płock    15,66
19    Telekomunikacja Poslasie Sp. z o.o.    Białystok    15,56
20    POLKOMTEL S.A.    Warszawa    15,34
21    TBM Telekom Sp. z o.o.    Warszawa    15,33
22    Optielektronik S.J.    Poznań    14,72
23    Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o.    Jasło    14,72
24    Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o.    Warszawa    14,67
25    Klonex - VCS Sp. z o.o. PUH    Opole    13,89
26    Telestrada S.A.    Warszawa    13,43
27    TELBESKID Sp. z o.o.    Nowy Sącz    13
28    Starnet Telecom Sp. z o.o.    Warszawa    12,97
29    JMS Technology Sp. z o.o.    Warszawa    12,74
30    Multimedia Polska S.A.    Gdynia    12,17
31    Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Optoland S.A.    Warszawa    12,09
32    ERICPOL TELECOM Sp. z o.o.    Łódź    11,81
33    Mni Premium S.A.    Warszawa    11,53
34    Zakor Sp. z o.o. PW    Legnica    11,17
35    MNI Telecom S.A.    Radom    10,98
36    Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST w Łące    Łąka    10,98
37    Powszechna Agencja Internet Pai S.A.    Łódź    10,95
38    France Telecom SA (S.A.) Oddział w Polsce    Warszawa    10,93
39    FMS Media Sp. z o.o.    Warszawa    10,34
40    Teleaudio Sp. z o.o.    Warszawa    9,96
41    SILEMAN Sp. z o.o.    Ruda Śląska    9,93
42    Voxnet S.A.    Zabrze    8,55
43    TESAT Sp. z o.o.    Poznań    8,39
44    T - Kom Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    7,98
45    Lubman UMCS Sp. z o.o.    Lublin    7,97
46    Wavenet Sp. z o.o.    Pruszków    7,74
47    Systemics - Pab Sp. z o.o.    Warszawa    7,69
48    Transmitel Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    7,57
49    Novatel Sp. z o.o.    Bieruń    7,08
50    ATM S.A.    Warszawa    6,9
51    Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o.    Warszawa    6,53
52    Awacom Sp. z o.o.    Bydgoszcz    6,37
53    TELSTEN Sp. z o.o. PW    Bydgoszcz    6,09
54    Telepuls Sp. z o.o.    Poznań    5,76
55    Yureco S.A.    Oleśnica    5,4
56    EL-TEL NETWORKS S.A.    Poznań    5,34
57    ITE Sp. z o.o.    Luboń    5,06
58    Tradedoubler Sp. z o.o.    Warszawa    5,05
 
Pozostałe  firmy branży telekomunikacyjnej
 
59    Net - Sat Media Sp. z o.o.    Gdańsk    4,94
60    Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A.    Kraków    4,72
61    Aval Sp. z o.o.    Białystok    4,27
62    ESPOL Sp. z o.o.    Szczecin    4,11
63    Nettcom Sp. z o.o.    Gdańsk    4,02
64    Worm S.J.    Tczew    3,76
65    GC Energy Sp. z o.o.    Rzeszów    3,67
66    Przedsiębiorstwo Teleinformatyczne Mesko-Net Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    3,34
67    AT & T Global Network Services Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2,83
68    HALDON Sp. z o.o.    Warszawa    2,68
69    Pro-Internet Sp. z o.o.    Gdańsk    2,67
70    Mega Sonic Co Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    1,78
71    Przeds. Telekomunikacyjne Telgam Sp. z o.o.    Jasło    1,69
72    Telecom Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
73    Interbell Sp. z o.o.    Leszno    1,49
74    Telecom Partner Sp. z o.o.    Gdynia    1,46
75    Telekom Sp. z o.o.    Nowy Sącz    1,42
76    KOMTEL Sp. z o.o.    Kraków    1,25
77    Professional Service & Technology S.A.    Warszawa    1,23
78    Mirare Sp. z o.o.    Warszawa    1,11
79    Netart Consulting Sp. z o.o.    Kraków    1,07
80    Enter Net Plus Sp. z o.o.    Piła    0,93
81    OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA TELEFONICZNA W TYCZYNIE    Tyczyn    0,91
82    Teltraffic Sp. z o.o.    Poznań    0,53
83    Humansoft Sp. z o.o.    Radom    0,43
84    SMA Sp. z o.o.    Warszawa    0,34
 


źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.        

 
designed by www.madeyourweb.com