Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Efektywne Firmy 2011

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Efektywne Firmy 2011 Drukuj
02.04.2012.
ImageWśród 50 tysięcy przedsiębiorstw na szczycie rankingu najbardziej Efektywnych Firm 2011 znalazły się Kulczyk Holding S.A., MCI MANAGEMENT S.A. oraz P.F.I. Sp. z o.o.  Ten nasz ranking pomaga ocenić wiarygodność finansową firmy, pokazuje bowiem, jak jest ona  dochodowa.  Trzy nasze rankingi pomagają w prowadzeniu biznesu.

Przedstawiamy ranking 24243 firm według efektywności- (trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych - którą w marcu 2012 r. policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu, korzystając z danych dostarczonych przez  Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Spośród 50 tysięcy firm nasz partner Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które miały każdego roku przynajmniej 1 mln zł przychodów, wykazywały zysk netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.  Znalazła 24 243 takich przedsiębiorstw. Ich efektywność policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu.

Przedsiębiorstwa,  w których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych jest wyższa niż 5 proc. uznajemy za Efektywne Firmy 2011. Tego tytułu może już używać za darmo i bezterminowo 11 881 firm.
 
Poniższy ranking pomaga też ocenić wiarygodność finansową firmy, pokazuje bowiem, czy jak jest ona  dochodowa. 
 
Wartość rynkową 24243 pokazuje nas ranking pod adresem:  http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2621/217/ .
 
Zaś zmiany wartości rynkowej ranking pod adresem:  http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2620/217/ .
 
Te trzy nasze rankingi pomagają w ocenie wiarygodności firm i prowadzeniu biznesu.
 
 

Efektywne Firmy 2011

Ranking firm według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w procentach

 

1    Kulczyk Holding S.A.    Warszawa    17622,6
2    MCI MANAGEMENT S.A.    Warszawa    1225,1
3    P.F.I. Sp. z o.o.    Łeba    1190,3
4    PAI MEDIA S.A.    Warszawa    1150,1
5    GANT Development S.A.    Legnica    844,2
6    Neinver Polska Sp. z o.o.    Warszawa    689,1
7    Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni    Kraków    636,2
8    Narodowy Fundusz Inwestycyjny Empik Media & Fashion S.A.    Warszawa    585,6
9    Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A.    Gliwice    508,6
10    E.On Edis Energia Sp. z o.o.    Warszawa    496
11    TOP - FARMS Sp. z o.o.    Poznań    417,3
12    BKP Sp. z o.o.    Warszawa    415,3
13    White & Case (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    385,2
14    ARKADY Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji    Inowrocław    332,7
15    Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Warszawa    320
16    Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A.    Częstochowa    312,5
17    Pioneer Pekao Investment Management S.A.    Warszawa    305,1
18    Daga Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    289
19    BZ WBK ASSET MANAGEMENT S.A.    Poznań    279,1
20    Pomorze Inwestment Sp. z o.o.    Gdynia    269,8
21    Mińska - Development Sp. z o.o.    Warszawa    251,6
22    Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o.    Poznań    242,4
23    Gant Zn Sp. z o.o. 74 S.K.A.    Wrocław    239,5
24    STALNET Sp. z o.o.    Bochnia    231
25    I FUNDUSZ MISTRAL S.A.    Warszawa    204,6
26    GILLETTE POLAND S.A.    Warszawa    201,2
27    Einkaufs - Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K.    Warszawa    197,4
28    ALMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    186,1
29    Fiat Polska Sp. z o.o.    Warszawa    173,7
30    PROXIMUS Sp. z o.o.    Zielona Góra    170,8
31    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    169,2
32    SYNTHOS S.A.    Oświęcim    148,3
33    MCX Sp. z o.o.    Warszawa    141,6
34    POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych    Szczecin    140,1
35    Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.    Sopot    139,2
36    STALEXPORT Autostrady S.A.    Katowice    139,1
37    HHP Sp. z o.o.    Warszawa    127,6
38    Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.    Warszawa    126,8
39    Skarbiec Asset Management Holding S.A.    Warszawa    126,7
40    Dalkia Polska S.A.    Warszawa    114,5
41    Millennium Dom Maklerski S.A.    Warszawa    114,1
42    ING Investment Management ( Polska) S.A.    Warszawa    113,3
43    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    112,2
44    KRUSZONA Sp. z o.o. DOM WYDAWNICZY    Poznań    110,9
45    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach    Groblice    109,3
46    Funtasty Sp. z o.o.    Warszawa    107,4
47    ŻEGLUGA POLSKA S.A.    Szczecin    107,1
48    SOLIDEX Sp. z o.o    Kraków    106,3
49    Business Managament Sp. z o.o.    Warszawa    106,2
50    POLSERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    105,8
51    Ap - Pol S.J.    Pruszcz Gdański    103,9
52    Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia    Opacz-Kolonia    99,8
53    Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce    Warszawa    99,4
54    Air Canada S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    99,2
55    SYSTEM S.A.    Katowice    98,9
56    POLISH ENERGY PARTNERS S.A.    Warszawa    97,2
57    BETA Sp. z o.o.    Warszawa    97,1
58    KLM S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    96,9
59    Budlex S.A.    Warszawa    96,4
60    Central Fund of Immovables Sp. z o.o.    Łódź    95,6
61    PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    95,5
62    ABW Superbruk S.J.    Białystok    95,5
63    I. Smith, K. Czarnecka Żochowska, M. Ignatowicz, T. Barańczyk, J. Fiszer Doradcy Podatkowi Spółka Komandytowa    Warszawa    95,3
64    Czeskie Linie Lotnicze A.S.(S.A.) Oddział w Polsce    Warszawa    95
65    Via Medica S.J.    Gdańsk    94,9
66    Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce    Warszawa    94,8
67    Kolegium Karkonoskie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Jelenia Góra    94,7
68    MF Finance (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    94,4
69    PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa    Warszawa    94,3
70    Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J.    Wrocław    93,8
71    Bobrowiecka 3 Sp. z o.o.    Warszawa    93,5
72    Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska Witamina    Białystok    92,9
73    Swiss International Air Lines S.A.    Warszawa    92,4
74    AGEDA Sp. z o.o. Agencja Reklamowo - Handlowa    Koszalin    92,3
75    Mota - Engil Real Estate Management Sp. z o.o.    Kraków    91,4
76    Finnair S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    91
77    MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.    Warszawa    88,8
78    Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    88,2
79    JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski S.J.    Kraków    87
80    Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny    Ksawerów    86,4
81    WAN S.A.    Warszawa    83,9
82    EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    83,6
83    Metropolis Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Katowice    83,1
84    Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    82,7
85    ISO SOFTWARE SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    82,6
86    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    82,4
87    Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa    Sopot    82,3
88    Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    81,4
89    Spółdzielnia Mieszkaniowa Tylżycka Potok    Warszawa    81,4
90    ARCHICOM Sp. z o.o. spóka komandytowo-akcyjna    Wrocław    81,3
91    Rafin Sp. z o.o.    Wrocław    80,8
92    Eltrans S.J.    Chorzów    80,4
93    JANTAR 2 Sp. z o.o.    Słupsk    80,3
94    FINPLUS S.A.    Warszawa    80,2
95    Aos Sp. z o.o. Sp.k.    Koszalin    80,1
96    ASEKURACJA Sp. z o.o.    Sopot    80
97    Klivia Investments Sp. z o.o.    Warszawa    79,9
98    Merkury Sp. z o.o. PHUP    Siedlce    79,7
99    Saturn Management Sp. z o.o. i Wspólnicy S-ka Komandytowa    Warszawa    79,2
100    Credit Agricole Service Sp. z o.o.    Wrocław    78,9
101    KOBA Organizacja Odzysku S.A.    Kraków    78,7
102    Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A.     Poznań    78,4
103    Inspiracja Puziuk S.J.    Choroszcz    78
104    HELVEPOL - Kaczmarek Kostera S.J.    Kalisz    77,3
105    PROFESJA Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.    Łódź    76,8
106    ATM Przeds. Produkcyjne Sp. z o.o.    Warszawa    75,3
107    JAKON S.J.    Tarnowo Podgórne    75,1
108    Ortie Capital Investment S.A.    Wrocław    75
109    Orbis Kontrakty Sp. z o.o.    Warszawa    74,7
110    Raubo i Wspólnicy S.J.    Sibin    74,6
111    Omnicom Media Group Sp. z o.o.    Warszawa    74,5
112    Genix Consulting Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    73,4
113    Przedsiębiorstwo Turystyczne Karkonosze Sp. z o.o.    Jelenia Góra    73,2
114    Policealne Studium Kosmetyczne Anieli S.J.    Poznań    73
115    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Łódź    72,7
116    Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    72
117    BOJANEK S.J. FPH    Częstochowa    71,6
118    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    70,7
119    First Property Poland Sp. z o.o.    Warszawa    70,3
120    Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.    Warszawa    70,1
121    INTERGLOBAL S.J.    Ostrów Wielkopolski    70,1
122    Instytut Mechaniki Precyzyjnej    Warszawa    69,5
123    Jarub Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. J. J. Świaczny, J. Bankiel, H. Bankiel    Orzesze    69,4
124    INVEST - PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna    Wałbrzych    68,5
125    Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.    Płock    68,3
126    PEKAO PROPERTY S.A.    Warszawa    68,2
127    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Ząbkowice Śląskie    68,1
128    AD Casum Spółka Komandytowa    Warszawa    68
129    CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    67,8
130    Energa Hydro Sp. z o.o.    Straszyn    67,8
131    LITPOL Sp. z o.o.    Suwałki    67,6
132    Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Gdańsk    67,2
133    Emperia Holding S.A.    Lublin    66,9
134    Sticel Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    66,6
135    Fundacja TVN Nie Jesteś Sam    Warszawa    66,3
136    IZNS Iława S.A.    Iława    66,1
137    Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J.    Kraków    65,8
138    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    65,7
139    Finnveden Metal Structures Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    65,4
140    Wan 11 Sp. z o.o.    Warszawa    65,2
141    Piątka S.J.    Warszawa    64,7
142    Scandinavian Airlines System Oddział w Polsce    Warszawa    64,7
143    Remship Ozygała, Bogucki S.J.    Szczecin    64,4
144    Flewo - Pol Sp. z o.o.    Stegna    64,1
145    Agro-Krzepice Sp. z o.o.    Siecieborowice    64,1
146    Deupoplant Sp. z o.o.    Złotoryja    64
147    SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o.    Szczecin    64
148    Edelmet Sp. z o.o.    Katowice    63,7
149    Ronson Development Investment Sp. z o.o.    Warszawa    63,6
150    Ekonbud - Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne    Zielona Góra    63,6
151    AUTO FUS Tadeusz Fus    Warszawa    63,4
152    Torca W Sp. z o.o.    Katowice    63,1
153    Przeds. Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD - GDAŃSK S.A.    Sopot    62,9
154    Aromes Innovation Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    62,8
155    Azora International Management Sp. z o.o.    Warszawa    62,3
156    POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o.    Gdynia    62,2
157    Welser Profile Sp. z o.o.    Kraków    62,1
158    Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.    Warszawa    62
159    CRH Holding Sp. z o.o.    Lublin    62
160    Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    61,7
161    Idna Investments Sp. z o.o.    Warszawa    61,2
162    Paula S.J.    Zaborów    61,2
163    Nowak Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    61,1
164    Herbewo S.A.    Kraków    60,8
165    Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    60,8
166    Karter Sp. z o.o. S.K.A.    Kraków    60,6
167    Olszewski, Tulczyńska-Ożga i Partnerzy, Notariusze Spółka Partnerska    Warszawa    60,5
168    Lotos Czechowice S.A.    Czechowice-Dziedzice    60,4
169    Kancelaria Adwokacka Sp. K.    Warszawa    60,3
170    RS TV S.A.    Radom    60,3
171    Sójka & Maciak - Adwokaci Spółka Komandytowa    Poznań    60
172    Kaszuby Invest Sp. z o.o.    Czersk    59,9
173    Astro S.A.    Warszawa    59,7
174    Hermax Sp. z o.o.    Lublin    59,5
175    Acchsh A.czyż,M.streszewski I In. S.J.    Michałowice    59,4
176    B7 Sp. z o.o.    Warszawa    59,3
177    Gardocki S.A.    Warszawa    59,3
178    Sołtysiński & Szlęzak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. Komandytowa    Warszawa    59,1
179    J. i M. Bieniak, M. Wielhorski i M. Wojnar. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.    Warszawa    59,1
180    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie    Grodków    58,8
181    WIMAR GIERZYŃSKA S.J.    Płock    58,6
182    PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J.    Kępno    58,3
183    Bims Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    58,2
184    N.Y.C. Sp. z o.o.    Warszawa    58,2
185    DE SILVA HAUS S.A.    Olesno    58,1
186    ŻWIR - PROM S.J.    Glinica    57,7
187    Zakład Usług Technicznych Arpot K.Grosiak, K.Potocki sp. j.    Biłgoraj    57,6
188    Wojnar, Gajek i Wspólnicy. Adwokaci sp.p.    Warszawa    57,6
189    Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości     Łomża    57,5
190    Logistyka RCR Sp. z o.o. Nieruchomości Spółka Komandytowa    Warszawa    57,3
191    Altmaster Bobula Gierałtowski S.J.    Józefosław    57,3
192    Rolnicza Spółdzielnia Usługowo-Wytwórcza w Łabowej    Łabowa    57,2
193    Petrofina S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    57,2
194    ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K.    Katowice    57,1
195    Agrozdrójno Sp. z o.o.    Zdrójno    56,7
196    Elektrownia Chorzów S.A.    Chorzów    56,6
197    R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    56,6
198    Michałowski Stefański Adwokaci S.K.    Warszawa    56,4
199    Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o.    Police    56,1
200    Castim Sp. z o.o.    Warszawa    56,1
201    Prema Inwest S.A.    Warszawa    56
202    WENTA-BOX M.G. Marciniak S.J.    Tuszyn    56
203    Duo - Trans S.J. Firma Handlowo - Usługowa    Dąbrowa Górnicza    55,9
204    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Rzeszów    55,8
205    Film - Plan S.J.    Warszawa    55,5
206    HOLDIKOM S.A.    Ostrów Wielkopolski    55,5
207    Laser Services Polska S.A.    Warszawa    55,4
208    Veronel Sp. z o.o.    Przeźmierowo    55,3
209    Polsat S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne    Warszawa    55,1
210    Kancelaria Syndyka Sp. z o.o.    Warszawa    55
211    PRO - SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    54,7
212    Agat Nusret Sancak, Tran Quoc Quan Spółka Komandytowa    Jabłonowo    54,6
213    Polimeri Europa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    54,5
214    Softelnet Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    54,3
215    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE CZŁUCHÓW Sp. z o.o.    Człuchów    54,1
216    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE DIGITLAND W. WIERZBA I S - KA S.J.    Kraków    53,7
217    Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Częstochowa    53,7
218    Kronad Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    53,6
219    LUBGIP Sp. z o.o.    Lublin    53,5
220    Kubas, Kos, Gaertner - Adwokaci Sp-ka Partnerska    Kraków    53,4
221    TEGOMETALL POLSKA Sp. z o.o.    Pniewy    53,4
222    Przedsiębiorstwo Budowlane START G. Szmolke, M. Szmolke S.J.    Kraków    53,1
223    JOKPOL Sp. z o.o.    Zwierzyniec    52,9
224    Ekonova S.A.    Warszawa    52,9
225    ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    52,7
226    POM Sp. z o.o.    Lublin    52,6
227    Rubicon Partners Corporate Finance S.A.    Warszawa    52
228    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Poznań    51,9
229    WAN 44 Sp. z o.o.    Warszawa    51,8
230    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    51,7
231    Nowy Świat 29 Sp. z o.o.    Warszawa    51,6
232    Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych    Kraków    51,5
233    Fidea Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa    Warszawa    51,5
234    Agroprodukt S.J. PPHU    Rzepowo    51,5
235    Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o.    Leszno    51,4
236    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Wrocław    51,4
237    Giełda Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    51,3
238    AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J.    Kuriany    51,2
239    Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J.    Zielona Góra    51,2
240    Commander Trust Company S.A.    Warszawa    51,2
241    Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J.    Jaworzno    51,1
242    Synchrogop S.J.    Katowice    51
243    Computers & Control S.J.    Katowice    51
244    Koma Sp. z o.o.    Stalowa Wola    50,7
245    Elżanowski Cherka & Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    50,7
246    POLSTEAM Frachtowanie Sp. z o.o.    Szczecin    50,6
247    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    50,6
248    PUH TAREM Sp. z o.o.    Opole    50,4
249    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach    Żurawce    50,3
250    AMPLICO Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    50,3
251    EKO - PARK S.A.    Warszawa    50,3
252    Sarkom - Środki Transportu Kolejowego Z. Kobierecki, I. Koczerski, W. Moskal, P. Sarzyński S.J.    Oleśnica    50,3
253    G.D. II Polska Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    50,2
254    Ges Consulting Sp. z o.o. i Współnicy - Sp. Komandytowa    Kraków    50,2
255    Rofryd Sp. z o.o.    Rzeszów    50,1
256    Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k.    Warszawa    50
257    Kanwas Sp. z o.o.    Tczew    50
258    EXKOL S.J. Przeds. Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych    Wrocław    49,9
259    Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p.    Poznań    49,8
260    Avallon Sp. z o.o.    Łódź    49,8
261    Kamex Konserwacja Obiektów Zabytkowych Pyrek W., Strumiński A., Wawrzkiewicz M., - S.J.    Podłęże    49,6
262    Solec Development Sp. z o.o.    Warszawa    49,6
263    Sofrel Nieruchomości i Usługi sp. z o.o.    Kwidzyn    49,4
264    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Warszawa    49,4
265    Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    49,4
266    Emerson Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Piotrków Trybunalski    49,3
267    Laura Sp. z o.o.    Gdańsk    49,3
268    CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    49,2
269    Polskie Koleje Państwowe S.A.    Warszawa    49
270    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda    Jeziorki Kosztowskie    49
271    Pasta Sp. z o.o.    Poznań    49
272    Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o.    Wielki Klincz    49
273    IIYAMA POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    49
274    Akccept P.jusiński M.pyzel S.J.    Warszawa    48,9
275    P&A Credit Agency Sp. z o.o.    Warszawa    48,9
276    Stalewski i Reszczyk S.K.    Ełk    48,8
277    TRANS Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    48,7
278    Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o.    Prószków    48,6
279    T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa    Kraków    48,6
280    RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    48,6
281    Zdrovita - Spółka Partnerska NZOZ Praktyka Zespołu Lekarza Rodzinnego Michniewicz - Nowak, Rólka, Wiśniewska - Prałat, Śnieg     Krosno Odrzańskie    48,5
282    Towarzystwo Agronomiczne AGROKRAJ Sp. z o.o.    Dobiegniew    48,3
283    I2 Development 1 Sp. z o.o. Oławska S.K.A.    Wrocław    48,3
284    E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o.    Warszawa    48,3
285    Matt S.J.    Kościan    48,2
286    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    48
287    Raben Management Services sp. z o.o.    Gądki    48
288    Muzeum Pałac w Wilanowie    Warszawa    48
289    Sciencepharma Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Warszawa    48
290    Lekarze Urolodzy - Marek Rożniecki i Partnerzy Spółka Partnerska    Łask    47,9
291    Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A.    Warszawa    47,7
292    Autonika Holding S.A.    Rzeszów    47,6
293    Asbud S.J. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Warszawa    47,5
294    Carework Sp. z o.o. S.K.    Poznań    47,4
295    PERFAND Andrzej Trawiński    Psary    47,2
296    Luks Film S.J.    Warszawa    47,2
297    Turbo 1998 Sp. z o.o.    Warszawa    47,2
298    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cichobórzu    Hrubieszów    47,1
299    Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.    Warszawa    47,1
300    IMPEL S.A.    Wrocław    46,8
301    Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    46,7
302    Przeds. Rolno - Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    46,7
303    Tauron Ekoenergia Sp. z o.o.    Jelenia Góra    46,6
304    PHARMA - COSMETIC K.M. ADAMOWICZ S.J.    Kraków    46,6
305    Przychodnia Lekarska MEDEO Henryka Mikuła - Telenga, Tomasz Matecki, Barbara Elżbieta Schmidt, Jacek Szymaniak S.J.    Poznań    46,6
306    Olczyk sp. z o.o. Lokum S.K.A.    Wrocław    46,6
307    Integro Dach System Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Lębork    46,5
308    Renpro Sp. z o.o.    Szczecin    46,4
309    GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o.    Warszawa    46,2
310    Integra Malirz, Zwierzycki S.J.    Gliwice    46,2
311    EMERSON PARK Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    46,1
312    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo - Produkcyjne    Goleniów    46,1
313    M.O.L. - ROMGUM S.J.    Suchy Las    46,1
314    MUHL - Pol Sp. z o.o.    Dębno    46
315    ROLNICZA SPÓLDZIELNIA PRODUKCYJNA    Kretlewo    45,9
316    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    45,9
317    Card 2000 Sp. z o.o.    Gdańsk    45,9
318    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach    Iwiny    45,8
319    Kancelaria Prawna H.T.P. Puniewska Spółka Komandytowa    Wrocław    45,8
320    Klub Sportowy PIOTRCOVIA Sportowa S.A.    Grabica    45,8
321    Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J.    Warszawa    45,7
322    Sp-nia Mieszkaniowa MECHANIK    Mińsk Mazowiecki    45,7
323    Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    45,4
324    V. Anweiler, P. Dębski, E. Szantyr i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Casus Iuris S.J.    Wrocław    45,4
325    EP Development Sp. z o.o.    Poznań    45,3
326    F&F Filipowski S.J    Pabianice    45,3
327    Kronospan Bs Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    45,1
328    CUF Sp. z o.o.    Poznań    45
329    Buchalter Skłodowcy S.J.    Marki    44,8
330    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Jaśkowice    44,8
331    Ofir Reshef Spółka Komandytowa    Warszawa    44,6
332    Louvre Hotels Group Sp. z o.o.    Warszawa    44,5
333    Bodex - Invest Sp. z o.o.    Wrocław    44,5
334    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    44,5
335    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    44,5
336    Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński    Chwaszczyno    44,4
337    Arci - Projekt Sp. z o.o.    Lublin    44,4
338    Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Konmandytowa    Wrocław    44,4
339    Lubiatowo sp. z o.o.    Karsko    44,4
340    Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J.    Zachowice    44,3
341    Euler - Kancelaria prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    44,1
342    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej WIDOK S.J., Maciej Pigoń, Maria Stebel    Skierniewice    44,1
343    Dom S.J.    Warszawa    44,1
344    AB Development Ochota Sp. z o.o.    Warszawa    44,1
345    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. T. Kościuszki w Kietlinie    Kietlin    44
346    BIK BROKERS Sp. z o.o.    Gdańsk    44
347    Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak    Lublin    43,9
348    ASBUD Wilanów Sp. z o.o.    Warszawa    43,9
349    PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    43,8
350    PPHU VIVA S.J.    Suchy Las    43,8
351    TOP - FARM Sp. z o.o.    Strzelin    43,8
352    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    43,7
353    Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    43,6
354    Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Metex-C.K. Danuta Kucewicz-Bejgerowska, Henryk Cichy S.J.    Bydgoszcz    43,6
355    Firma Handlowa „Midex” Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź    Kraków    43,6
356    Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o.    Warszawa    43,5
357    LST CAPITAL S.A.    Warszawa    43,5
358    ELECTUS S.A.    Lubin    43,5
359    Projekt Elpro 1 Sp. z o.o.     Lublin    43,4
360    Architekton Bis Sp. z o.o.    Gdańsk    43,4
361    Inwestycje Polskie Sp. z o.o.    Warszawa    43,4
362    Drominex S.J. Przeds. Budownictwa Ogólnego    Bydgoszcz    43,3
363    PAY - BACK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    43,3
364    SPÓŁKA AGRARNA - MOŚCISKO - Sp. z o.o.    Mościsko    43,3
365    BVK Farm Sp. z o.o.    Warnice    43,2
366    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J.    Pakość    43,1
367    DELTA PROPERTY S.J.    Wrocław    43,1
368    Mechatronika S.J.    Warszawa    42,9
369    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa    Mrocza    42,9
370    SUPER KRAK S.A.    Kraków    42,9
371    Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek    Ustroń    42,8
372    Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bielany Wrocławskie    42,7
373    Przeds. Budownictwa Lądowego Bis S.J.    Mińsk Mazowiecki    42,7
374    Standard KAY Sp. z o.o.    Kraków    42,7
375    Progress Invest S.J.    Poznań    42,6
376    Shiraz II Sp. z o.o.    Warszawa    42,6
377    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA    Nieszawa    42,6
378    Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    42,5
379    PHU Telpol S.J.    Zawiercie    42,5
380    Patio Sp. z o.o.    Warszawa    42,5
381    Sir - Druk Sp. z o.o.    Sieradz    42,4
382    Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    42,4
383    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    42,3
384    Kancelaria Prawna Marcin Piszcz, Norek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    42,3
385    TRANSPOL Sp. z o.o.    Katowice    42,3
386    TBV S.J.    Lublin    42,2
387    SKW Biuro Projektowo - Techniczne Sp. z o.o.    Zgorzelec    42,2
388    Transcom International S.J.    Paczków    42,2
389    Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Zabrze    42,1
390    Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o.    Lublin    42,1
391    CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo - Produkcyjne Materiałów Elektronicznych    Warszawa    42,1
392    EEZ Sp. z o.o.    Warszawa    42,1
393    Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J.    Reda    41,9
394    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    41,9
395    Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Katowice    41,8
396    Przeds. Rolno - Przemysłowe Babinek Sp. z o.o.    Lubanowo    41,7
397    Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór - Adwokaci Spółka Partnerska    Kraków    41,7
398    Łazewska i Łazewski S.J.    Warszawa    41,6
399    Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J.    Mareza    41,5
400    Satis Polska Sp. z o.o.    Dziekanowice    41,4
401    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli    Orla    41,4
402    Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa    Kraków    41,4
403    Wytwórnia Zębów Sztucznych WIEDENT S.J.    Łódź    41,3
404    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych- Szpital Im. I. Mościckiego, H. Kawalski i M. Moś S.J.    Chorzów    41,2
405    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie    Kietrz    41,2
406    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach    Nieszkowice    41,1
407    GRAZ GRUSZKA ANDRZEJ, GRUSZKA ZBIGNIEW S.J.    Szczecin    41,1
408    Rolnicza Spółdzielnia Produkcji Tęcza    Nowa Wieś    41,1
409    Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Gdańsk    40,9
410    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J.    Gostynin    40,9
411    Diag System Sp. z o.o. Sp. komandytowa    Kraków    40,8
412    Zamkon-Armaturen K.zamczewski I S-Ka, S.J.    Kędzierzyn-Koźle    40,8
413    Landbud Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiebiorstwo Budowlane    Poznań    40,7
414    Druk Art Sp. z o.o.    Gdańsk    40,5
415    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zeto Kraków Sp. z o.o.    Kraków    40,4
416    Jerzykowski i Wspólnicy. S.K.    Szczecin    40,4
417    Gbs Objekt 41 Sp. z o.o.    Warszawa    40,3
418    Explo Service S.J.    Warszawa    40,3
419    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o.    Lubin    40,3
420    Zakład Budownictwa Ogólnego S.J.    Łódź    40,2
421    Kancelaria Prawna Maciej Bednarkiewicz, Andrzej Wilczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    40,1
422    Wakans S.J.    Warszawa    40,1
423    MAGELLAN S.A.    Łódź    40,1
424    RESPOL Sp. z o.o.    Warszawa    40
425    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu    Wojsław    40
426    REMONTEX R.ŚLIWA, K.ŚLIWA S.J.    Siemianowice Śląskie    39,9
427    ADVISERS S.A.    Warszawa    39,8
428    Arcadiasoft Chudzik S.J.    Łódź    39,8
429    Gąsienica & Batkiewicz S.J.    Nowy Targ    39,7
430    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie    Oława    39,7
431    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Gzy    39,7
432    CBP Sp. z o.o. Vat S.K.    Warszawa    39,7
433    LAFARGE Cement S.A.    Małogoszcz    39,7
434    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach    Lasowice Małe    39,6
435    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlane Eko - Bud Sp. z o.o.    Skierniewice    39,6
436    Telewizyjny Profesjonalny Serwis - TPS S.J.    Warszawa    39,5
437    Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan S.J.    Kłodzko    39,5
438    Frapo - Inwestycje Sp. z o.o.    Konin    39,4
439    EN-KA Sp. z o.o.    Warszawa    39,4
440    Eura - Tech J.Obszyński S.J.    Wejherowo    39,3
441    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    39,3
442    Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Sopot    39,2
443    Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą    Warszawa    39,1
444    Sunrise System Sp. z o.o.    Poznań    39,1
445    Mobi Sp. z o.o.    Kraków    39,1
446    NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów Sp. Partnerska we Włodowie    Włodawa    39
447    INVERTIM Sp. z o.o.    Karczew    39
448    MWD Sp. z o.o.    Wadowice    39
449    MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE    Warszawa    38,9
450    ROBYG PARK Sp. z o.o.    Warszawa    38,8
451    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    38,7
452    Angel City Sp. z o.o.    Kraków    38,7
453    TVK Polska Sp. z o.o.    Warszawa    38,6
454    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOPOL - SUWAŁKI - Głowicki, Hajko - S.J.    Suwałki    38,6
455    RO.SA.-INVEST Sp. z o.o.    Radom    38,5
456    KLM INVESTMENT Sp. z o.o.    Gdańsk    38,5
457    FEMINA S.J.    Łódź    38,5
458    Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu    Wrocław    38,5
459    Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K.    Wrocław    38,5
460    DOM EŁCKI S.J.    Ełk    38,5
461    Triton Development S.A.    Warszawa    38,5
462    POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM W LĘBORKU    Lębork    38,4
463    Kopalnia Żwiru I Piasku - Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J.    Pakość    38,4
464    Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rów    38,4
465    FAMUR S.A.    Katowice    38,4
466    AGENA DEVELOPMENT S.A.    Warszawa    38,3
467    Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A.    Warszawa    38,3
468    Agropak S.J. B. Pluta, G. Brzeziński i wspólnicy    Jaworzno    38,3
469    CARSERVIS S.A.    Warszawa    38,3
470    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    38,1
471    Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Łódź    38,1
472    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    38,1
473    Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    38
474    VPK Packaging Sp. z o.o.    Września    38
475    Pelmet S.J.    Krościenko Wyżne    38
476    Elbudrem S.J.    Gdańsk    38
477    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Szychowice Nowe    38
478    IBM Polska Business Services Sp. z o.o.    Warszawa    38
479    Caspia Investments Sp. z o.o.    Warszawa    37,9
480    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J.    Malbork    37,9
481    Edoradca Sp. z o.o.    Tczew    37,9
482    Beam P. Podbielski S.J.    Szczecin    37,9
483    ROLLING S.J. ZPUH    Kruszyn    37,8
484    T.W.CO. Sp. z o.o. S.K.    Kraków    37,8
485    POCZTYLION - ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    37,8
486    Ungarex Export - Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j.    Katowice    37,7
487    DOM S.A.    Warszawa    37,7
488    PWD Sp. z o.o.    Poznań    37,6
489    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    37,6
490    W.L. Gore & Associates Polska Sp. z o.o.    Warszawa    37,6
491    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    37,5
492    ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA W PACHOLEWIE    Pacholewo    37,5
493    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo - Usługowe    Zawonia    37,5
494    P-Serwis sp. z o.o.    Płock    37,4
495    POLMAN S.J.    Michałowice    37,3
496    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.    Katowice    37,2
497    ELEKTRA PLUS Sp. z o.o.    Poznań    37,2
498    PB Maxbud S.J.    Warszawa    37,1
499    Kancelaria Prawna Pawłowski i Wspólnicy S.J.    Przeźmierowo    37,1
500    Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    37,1
501    Tabla Sp. z o.o.    Lublin    37,1
502    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    37
503    Emix S.J. Torbus    Tychy    37
504    Orlex Danuta Gębarowska    Wejherowo    37
505    KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa    Warszawa    37
506    Help Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    36,9
507    Andrzej Oliwkowski, Krzysztof Zwierełło Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne AUTO-TRAK S.J.    Płock    36,9
508    Inter Logistyk Swarzędz II Inwestor Sp. z o.o.    Jasin    36,9
509    BRVZ Sp. z o.o.    Pruszków    36,9
510    Alan Systems Sp. z o.o.    Katowice    36,9
511    Nickel Development Sp. z o.o.    Złotniki    36,8
512    Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o.    Warszawa    36,8
513    Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    36,8
514    PPHU Komart Sp. z o.o.    Knurów    36,8
515    SDL POLAND Sp. z o.o.    Bydgoszcz    36,7
516    Alpivar S.J.    Płock    36,7
517    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    36,7
518    MULTIFOL JANUSZ KUZIOŁA S.J.    Kraków    36,7
519    Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Słupsk    36,7
520    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Osiek    36,6
521    KUPIEC POZNAŃSKI S.A.    Poznań    36,6
522    Anglobud S.J.    Żółwin    36,5
523    MIGAPOL Sp. z o.o.    Wałbrzych    36,5
524    Niedźwiedź - Lock S.J. R.Niedźwiedź, Z.Niedźwiedź    Luboń    36,5
525    Podkarpackie Przeds. Budowlane Jot - Gie - Wu S.J.    Czernichów    36,4
526    GRUPA OŻARÓW S.A.    Warszawa    36,4
527    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA INWAŁD W INWAŁDZIE    Inwałd    36,3
528    KBK Kubiak S.J.    Częstochowa    36,3
529    Sirius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    36,2
530    Przedsiębiorstwo Rolne Nadodrze Sp. z o.o.    Gościejewice    36,2
531    HERBEWO City S.A.    Kraków    36,2
532    CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K.    Warszawa    36,1
533    Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp. j.    Tomaszów Mazowiecki    36,1
534    SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o.    Zagórów    36,1
535    BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o.    Warszawa    36
536    Sano Marketing Sp. z o.o.    Koszalin    36
537    Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Lublin    36
538    Superior - Strefa S.J.    Dobre Miasto    36
539    MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o.    Warszawa    36
540    Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    35,9
541    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET - STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J.    Piotrków Trybunalski    35,9
542    Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Kostrzyn nad Odrą    35,9
543    INDOS S.A.    Chorzów    35,9
544    Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa    Warszawa    35,8
545    Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J.    Gdańsk    35,8
546    Pol - Net S. Cieślak, P. Pawłowski, Z. Rybczyński S.J.    Łódź    35,8
547    MAT - BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Słupsk    35,8
548    Pris S.J. Nowak i Spółka    Przodkowo    35,8
549    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przełom    Pastuchów    35,7
550    Fabimex S.J.    Warszawa    35,7
551    Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój    Ostrów Wielkopolski    35,7
552    Agroanna Sp. z o.o.    Przewodów    35,7
553    Euro Vinyl Sp. z o.o.    Szeligi    35,6
554    STUDIO INTERFILM Sp. z o.o.    Warszawa    35,6
555    Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A.    Niedzica    35,5
556    Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    35,5
557    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biomex Sp. z o.o.    Kraków    35,5
558    FP Multimedia Sp. z o.o.    Kraków    35,5
559    Przeds. Handlowo - Usługowo - Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o.    Lublin    35,4
560    Elektro - Eko S.J.    Kołobrzeg    35,4
561    Amos-Bis A.mościcki E.supińska S.J.    Mroków    35,4
562    Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc S.J.    Opole    35,4
563    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A.    Warszawa    35,4
564    CT CREATIVE TEAM S.A.    Warszawa    35,4
565    Frey S.J.    Piaseczno    35,4
566    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie    Dobrcz    35,3
567    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    35,3
568    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie    Sucha Psina    35,3
569    Lotos Petrobaltic S.A.    Gdańsk    35,3
570    FPH Art - Metal S.J.    Łapino Kartuskie    35,3
571    Marma-Plast II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Nowa Dęba    35,3
572    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    35,3
573    CTL Wagony Sp. z o.o.    Warszawa    35,3
574    Libner - Trojan S.J.    Warszawa    35,3
575    KREDYT TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    35,2
576    CBG Internatiomal Sp. z o.o.    Warszawa    35,2
577    Jaszpol S.J.    Zgierz    35,2
578    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach    Tomkowice    35,2
579    Mofo Instalacje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    35,1
580    Opoltrans Sp. z o.o.    Brzezie    35,1
581    Kubara Investment House S.A.    Świdnica    35
582    Apple Poland Sp. z o.o.    Warszawa    35
583    P.I.B.Ebejot Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    35
584    Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa DOM    Warszawa    35
585    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    35
586    MARVIPOL S.A.    Warszawa    35
587    Mitramed S.J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk    Warszawa    34,8
588    PGS Software S.A.    Wrocław    34,8
589    IM 40 Sp. z o.o.    Warszawa    34,7
590    Supra Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    34,7
591    Dom Towarowy Kupca Kupiec Sp. z o.o.    Szczecin    34,7
592    PROCHEMIKA Sp. z o.o.    Kraków    34,7
593    Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe WIBREM Sp. z o.o.    Wrocław    34,7
594    Medana Pharma S.A.    Sieradz    34,6
595    Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J.    Łódź    34,6
596    Domek Sp. z o.o.    Olsztyn    34,6
597    ARGON - SPAW S.J. PPU    Gdańsk    34,6
598    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    34,6
599    Jenerix Sp. z o.o.    Łódź    34,6
600    Sierosławscy S.J.    Mielec    34,6
601    New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    34,5
602    WB Electronics S.A.    Ożarów Mazowiecki    34,4
603    Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski Spółka Komandytowa    Warszawa    34,3
604    CYFROWY POLSAT S.A.    Warszawa    34,3
605    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Lutomii    Lutomia Górna    34,3
606    BAGS Sadoch & Gąsior S.J.    Dobre    34,2
607    ELEKTROCIEPŁOWNIA CHORZÓW ELCHO Sp. z o.o.    Chorzów    34,2
608    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rudziczce    Rudziczka    34,2
609    Techmed S.J.    Kobylnica    34,2
610    Florkowska Makowska Konarski Sp. z o.o.    Kraków    34,2
611    BYDGOSKIE KABLE Sp. z o.o.    Bydgoszcz    34,2
612    Zakład Usług Informatycznych Otago Sp. z o.o.    Gdańsk    34,1
613    Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    34,1
614    KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    34,1
615    IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.    Kraków    34,1
616    Sigma S.J. Przeds. Inwestycyjno - Budowlane    Katowice    34
617    Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.    Warszawa    34
618    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    33,9
619    EKO-FOL J.Ł.T. Bugaj S.J.    Podłęże    33,9
620    Zakład Robót Antykorozyjnych I Termoizolacyjnych Itaco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    33,9
621    Eurocash Franczyza Sp. z o.o.    Komorniki    33,9
622    Farm - Serwis Sp. z o.o.    Łódź    33,8
623    Kancelaria Notarialna Wojciech Jacek Kamiński, Beata Baranowska-Seweryn Sp. P.    Wrocław    33,8
624    GMINNA SP-NIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W KOSTRZYNIE WLKP    Kostrzyn    33,8
625    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    33,8
626    M - STUDIO S.J.    Wrocław    33,7
627    J. A. Gąska S.J.    Jerzmanowice    33,7
628    Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K.    Gdynia    33,7
629    FCH Sp. z o.o.    Koszalin    33,7
630    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kluczewie    Kluczewo    33,7
631    Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o.    Gdańsk    33,6
632    Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości    Kraków    33,6
633    Schavemaker Invest Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    33,6
634    HAGEMANN S.J.    Kowary    33,5
635    PPU CZA-TA W. Kelm; M. Niciak S.J.    Piotrków Trybunalski    33,5
636    Triada - Dom S.J.    Trzebnica    33,5
637    GÓRAŻDŻE CEMENT S.A.    Chorula    33,4
638    Yaapol Sp. z o.o.    Warszawa    33,4
639    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    33,4
640    Minsbud S.J.    Marki    33,4
641    Funk International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    33,3
642    Awima S.J.    Józefów    33,3
643    Kujawska Grupa Producentów Warzywa Groblewskich Sp. z o.o.    Inowrocław    33,2
644    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J.    Oława    33,2
645    Miary i Wagi Tomasz Kogut S.J.    Skarbimierz Osiedle    33,2
646    Przełom Górski i S-ka S.J.    Nowy Sącz    33,2
647    Bodzoń, Krzanowski - Lekarska Spółka Partnerska    Kraków    33,1
648    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk S.J.    Człuchów    33,1
649    Esswell International LTD Sp. z o.o.    Świecie    33,1
650    PND Futura S.J.    Wrocław    33,1
651    Oxford Educational Sp. z o.o.    Słupsk    33,1
652    Wood Pak Sp. z o.o.    Bogusławice    33
653    Amest Sp. z o.o.    Warszawa    33
654    Reflex - Polska Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    33
655    Finitouch Polska Sp. z o.o.    Poznań    33
656    Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska    Gdańsk    33
657    Zakłady Polcontact Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    33
658    Inwestbud S.J.    Łomża    32,9
659    FFP Sp. z o.o.    Mogilno    32,9
660    Budnex Sp. z o.o. PUH    Gorzów Wielkopolski    32,9
661    Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    32,9
662    DUDOJĆ Sp. z o.o.    Koszalin    32,9
663    Brinkpol Sp. z o.o.    Topole    32,8
664    Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Kraków    32,8
665    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bógwidzach    Pleszew    32,8
666    Solec 22 Sp. z o.o.    Warszawa    32,8
667    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie    Rusocin    32,8
668    VGH Steel Trading S.A.    Krosno    32,7
669    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    32,7
670    Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o.    Wrocław    32,7
671    Investco Sp. z o.o.    Warszawa    32,7
672    Outbox Sp. z o.o.    Warszawa    32,7
673    Nasza Willa Sp. z o.o.    Warszawa    32,6
674    Optimo Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    32,6
675    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno - Usługowo - Handlowe    Bukowie    32,5
676    NORSKE SKOG POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    32,5
677    Telefony Podlaskie S.A.    Sokołów Podlaski    32,5
678    ROLGAT Sp. z o.o.    Piaseczno    32,5
679    Moda Media Sp. z o.o.    Świecie    32,5
680    Przedsiębiorstwo Budowlane Stalbet Sp. z o.o.    Wrocław    32,4
681    ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    32,4
682    KTR - Polska Sp. z o.o.    Kraków    32,4
683    AMB Services Sp. z o.o.    Tuszyn    32,4
684    Schott Spółka Jawna    Częstochowa    32,4
685    Agencja Handlowa Sp. z o.o.    Czerwonak    32,4
686    Przeds. Handlowo - Budowlane Arispol S.J.    Świątniki Górne    32,4
687    CARBONEX Sp. z o.o.    Katowice    32,4
688    Dreamlab Onet.pl sp. z o.o.    Kraków    32,4
689    Kossacki Pack Sp. z o.o. Zakład Poligraficzny    Marki    32,4
690    Pro Publico Sp. z o.o.    Chełm    32,3
691    Alfa Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    32,3
692    Centrotech Adam Gola, Joachim Wolny Sp.J.    Strzelce Opolskie    32,2
693    Technologia I Styl Sp. z o.o.    Wrocław    32,2
694    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Burgrabice    32,2
695    Spółdzielnia Handlowo - Usługowa w Starych Babicach    Stare Babice    32,2
696    Sandra J. Zalewski i Spółka S.J.    Pogorzelica    32,1
697    Niwa Sp. z o.o.    Przekolno    32,1
698    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    32,1
699    CP Kelco Poland Sp. z o.o.    Poznań    32,1
700    Kaszuby Inwest Sp. z o.o.    Wejherowo    32,1
701    BIO KOSMETYKA S.J.    Wrocław    32,1
702    WYDAWNICTWO ZAMOJSKIE Sp. z o.o.    Zamość    32,1
703    Lemken Polska Sp. z o.o.    Dolice    32
704    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    32
705    General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o.    Gdynia    32
706    Krakowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego KRAKBUD Sp. z o.o.    Kraków    32
707    Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    32
708    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo    Lichnowy    32
709    OMC Motors Sp. z o.o.    Kraków    31,9
710    Elektryk S.J. PHU    Brzeziny    31,9
711    Balsax S.J.    Kłodzko    31,8
712    Gospodarstwo Rolne Elagra Sp. z o.o.    Zielęcin    31,8
713    Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.    Kraków    31,8
714    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    31,8
715    Apator Mining Sp. z o.o.    Katowice    31,7
716    AGA S.J.    Gdynia    31,7
717    Machura Bros Corporation S.J.    Suchy Las    31,7
718    QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o.    Wrocław    31,7
719    Sabała B. Gut-Mostowy, M. Furman S.J.    Zakopane    31,7
720    Buster S.J.    Inowrocław    31,7
721    KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    31,7
722    VECTRA S.A.    Gdynia    31,7
723    Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW - BALICE Sp. z o.o.    Balice    31,6
724    BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.    Warszawa    31,6
725    Imperial Company CO Sp. z o.o.    Warszawa    31,6
726    Asseco Poland S.A.    Rzeszów    31,6
727    V-System Sp. z o.o. w likwidacji    Poznań    31,6
728    Matrax Invest Sp. z o.o.    Warszawa    31,6
729    Ślązak, Zapiór i Wspólnicy - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.    Katowice    31,6
730    Zakład Mechaniczny Tomasz Kazimieruk, Józef Kazimieruk S.J.    Poznań    31,5
731    Zakład Piekarniczo - Cukierniczy S.J.    Piątnica Poduchowna    31,5
732    Sezam S.J.    Kraków    31,5
733    Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.    Ksawerów    31,4
734    STREAM SOFT Z.JASTRZĘBSKI, C.MIADZIOŁKO, D.CHOJNACKI, J.SZAFERSKI S.J.    Zielona Góra    31,4
735    JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o.    Tychy    31,4
736    PPHU LELONKIEWICZ S.J.    Zielęcice    31,4
737    Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Toruń    31,3
738    Super - Pol PHU     Leszno    31,3
739    Intercargo Inspection Sp. z o.o.    Warszawa    31,3
740    Klimpar S.J.    Wrocław    31,3
741    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga    Mełno    31,3
742    Derform Sp. J. Deręgowscy    Sady    31,3
743    ICN POLFA RZESZÓW S.A.    Rzeszów    31,3
744    Sleever International Sp. z o.o.    Wesoła    31,3
745    Astra Bis Sp. z o.o.    Wrocław    31,3
746    Program Sp. z o.o.    Warszawa    31,2
747    Kenbit Koenig i Wspólnicy S.J.    Warszawa    31,2
748    DDB Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    31,2
749    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna BARBÓRKA W Czernej    Czerna    31,2
750    Kamix S.J. PPH    Gdynia    31,1
751    L+O International Insurance - Broker Sp. z o.o.    Radom    31,1
752    TELDAT S.J.    Bydgoszcz    31,1
753    Pragma Inkaso S.A.    Tarnowskie Góry    31,1
754    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Wroninie    Wronin    31,1
755    Narzędziownia AG Mirosław Rutkowski S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    31
756    Rolnicza Spółdzielnia Agro - Farma    Wojnowice    31
757    Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o.    Warszawa    31
758    Direx S.J.    Sulejówek    31
759    Demps Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    30,9
760    Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno - Kapitałowe    Szczecin    30,9
761    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    30,9
762    Skalski i Grzybowski S.J.    Warszawa    30,9
763    PPH Batkiewicz S.J. Produkcja Pasmanterii M.J.G. Batkiewicz    Nowy Targ    30,9
764    Anelpol II S.J. PPUH    Ogrodzieniec    30,9
765    Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Poznań    30,9
766    Agro - Lawi Sp. z o.o.    Malbork    30,8
767    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kazin    30,8
768    PIEKARNIA MIMA S.J. M. Sikora, M. Janowski    Ostrów Wielkopolski    30,8
769    Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Warszawa    30,8
770    Alchem S.J.    Świecie    30,7
771    Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.    Świdnica    30,7
772    Kwiat System Ociepleń S.J.    Warszawa    30,7
773    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    30,7
774    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Czernica    30,6
775    Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Tarnów    30,6
776    TKP S.A.    Gliwice    30,6
777    Novo - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    30,6
778    SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o.    Warszawa    30,6
779    NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe    Warszawa    30,6
780    FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o.    Leszno    30,6
781    GFA Sp. z o.o.    Gdańsk    30,5
782    GORGIEL Zakład Produkcji MateriaŁów Instalacyjnych    Wolsztyn    30,5
783    FALKON G.SOKÓŁ I S-KA - S.J.    Sosnowiec    30,5
784    Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych     Kraków    30,5
785    Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    30,5
786    WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI w Lublinie    Lublin    30,4
787    Stadlbauer Sp. z o.o.    Warszawa    30,4
788    HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    30,4
789    Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A.    Płock    30,4
790    Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o.    Siemień    30,4
791    POLNORD S.A.    Gdynia    30,3
792    Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A.    Gdańsk    30,3
793    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Sułkowie    Sułków    30,3
794    Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Rawa Mazowiecka    30,3
795    KATO LABS Sp. z o.o.    Warszawa    30,2
796    Nasza Klasa Sp. z o.o.    Wrocław    30,2
797    Biopoint S.J.    Stawiguda    30,2
798    KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wrocław    30,2
799    Rol - Plant Sp. z o.o.    Rąbino    30,2
800    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    30,1
801    Italian Hause Sp. z o.o.    Lublin    30,1
802    KAMA S.J.    Wasilków    30,1
803    Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    30,1
804    Grupa Biznes Polska - Wnorowski i Wspólnicy S.J.    Wysokie Mazowieckie    30,1
805    Pneumatig S.J.    Gdynia    30,1
806    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    30
807    Zakład Usług Budowlanych Budmel S.J.    Stryków    30
808    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    30
809    Micon Sp. z o.o.    Katowice    30
810    Inox Instal S.J. PPUH    Brzesko    29,9
811    Wapps S.J.     Chorzów    29,9
812    Vac Aero Kalisz Sp. z o.o.    Kalisz    29,9
813    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    29,9
814    Przeds. Rolno - Handlowe Zajączkowo Sp. z o.o.    Kobylnica    29,9
815    Leithäuser Polska Sp. z o.o.    Leszno    29,8
816    GALIA S.A.    Dąbrowa Górnicza    29,8
817    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    29,8
818    WIERZYCIEL S.A.    Mikołów    29,8
819    Masiota i Wspólnicy Adwokacka sp.p.    Poznań    29,8
820    PONT-PROJEKT Sp. z o.o.    Gdańsk    29,8
821    Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka    Kraków    29,7
822    Jastimpex Sp. z o.o.    Jastrowie    29,7
823    Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o.    Frączków    29,7
824    PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE    Żelisławice    29,7
825    FAL - BRUK B.B.Z. Falenta S.J.    Warszawa    29,7
826    Caterpillar Logistics Services Polska Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    29,7
827    Capitol Łapaj S.J.    Zawiercie    29,6
828    Myoni Sp. z o.o.    Warszawa    29,6
829    Radionika Sp. z o.o.    Kraków    29,6
830    NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.    Gliwice    29,6
831    CD Słodczyk Sp. z o.o.    Warszawa    29,6
832    Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.    Warszawa    29,5
833    Dąstal Dądela Sp.J.    Rędziny    29,5
834    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Dekoracji Sp. z o.o.    Kraków    29,5
835    Hollywood S.J. PHU    Sierpc    29,5
836    Eskulap Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    29,5
837    Conscious Food Generation Sp. z o.o.    Warszawa    29,4
838    Dorem Sp. z o.o.    Warszawa    29,4
839    Fast Finance S.A.    Wrocław    29,4
840    Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. Pracownia Projektowa    Wrocław    29,4
841    PORT CONSULTANTS JACEK PARYSEK I PAWEŁ PARYSEK S.J.    Gdynia    29,4
842    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    29,4
843    TOS Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    29,4
844    ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o.    Warszawa    29,4
845    ARCHICENTER - K. DOBROWOLSKI, T. MYSZKOWSKI I S - KA S.J.    Kraków    29,3
846    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    29,3
847    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe    Tomaszów Lubelski    29,3
848    Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    29,3
849    Hot Company Sp. z o.o.    Wrocław    29,3
850    Kub Farm Sp. z o.o.    Warnice    29,2
851    Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.    Starachowice    29,2
852    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudnik    29,2
853    Krzysztof Czajczyk I Dariusz Czajczyk S.J.    Mogilany    29,2
854    SPOŁEM PSS w Piasecznie    Piaseczno    29,2
855    Nest Sp. z o.o.    Łódź    29,2
856    B.M.J. Barbara Wysocka, Marian Wysocki S.J.    Piła    29,2
857    MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska - S.J.    Wrocław    29,2
858    ECO - Classic Sp. z o.o.    Warszawa    29,2
859    Mera Pnefal Sp. z o.o.    Warszawa    29,1
860    Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dobmar Maria i Janusz Gapińscy S.J.    Bydgoszcz    29,1
861    KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J.    Warszawa    29,1
862    Chajec, Don - Siemion & Żyto sp.k.    Warszawa    29,1
863    Plastem S.J.    Zduńska Wola    29,1
864    Zakład Sprzątania Placów i Ulic S.J.    Poznań    29,1
865    GD Poland Investments Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    29,1
866    Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.    Wrocław    29,1
867    Drukarnia TIR S.J.    Wrocław    29
868    Energa Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o.    Słupsk    29
869    Austria Card Polska Sp. z o.o.    Warszawa    29
870    Bazar Przytesko C&K Śliwa S.J.    Starogard Gdański    29
871    Klimek I Kluś S.J.    Lesznowola    29
872    HOLCIM POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    29
873    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    28,9
874    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    28,9
875    Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.    Gdańsk    28,9
876    Jacek Dudek Telnet S.K.A.    Wrocław    28,9
877    Run - Farm Sp. z o.o.    Barlinek    28,9
878    Farmer Sp. z o.o.    Lipka    28,9
879    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat    Dobrzyca    28,9
880    MAG-KRAK A. I R. Pluta, B. I J. Twardosz - S.J.    Kraków    28,9
881    CERACO UBP Sp. z o.o.    Warszawa    28,9
882    Borysowski & Spółka S.J.    Dziekanów Leśny    28,9
883    Ekocentrum - Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.    Wrocław    28,8
884    TOM - BUD I Sp. z o.o.    Oleśnica    28,8
885    Kolmech Sp. z o.o.    Dziergowice    28,8
886    CEZAL S.A.    Olsztyn    28,8
887    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    28,8
888    Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    28,8
889    Inwen Paweł Ćwierzyński, Marek Kowalski, Marian Słowik - Spółka Jawna    Piastów    28,8
890    MIK Małgorzata Grabowska    Ciechanów    28,7
891    Argaz S.J.    Lublin    28,7
892    Rafa Sp. z o.o.    Krotoszyn    28,7
893    Krat - Met S.J.    Kobylnica    28,7
894    Biko - Serwis S.J.    Chęciny    28,7
895    Wektor Sp. z o.o.    Nowy Sącz    28,6
896    Biuro Inżynierii Transportu - Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych S.J.    Poznań    28,6
897    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    28,6
898    Firma Kowal S.J.    Świątniki Górne    28,6
899    Victor Investments Sp. z o.o.    Warszawa    28,6
900    Strategia Doradztwo Komunikacja Sp. z o.o.    Kraków    28,6
901    Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    28,6
902    VIA4 S.A.    Mysłowice    28,5
903    Przeds. Usług Komunalno - Transportowych Vikom S.J.    Poznań    28,5
904    Moderator Sp. z o.o. Biuro Obsługi Nieruchomości    Bydgoszcz    28,5
905    PUH LOBO Sp. z o.o.    Poznań    28,4
906    Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Wrocław    28,4
907    Covebo Work Office Sp. z o.o.    Opole    28,4
908    Vimar S.J.    Warszawa    28,4
909    SATEL Sp. z o.o.    Gdańsk    28,4
910    Iron Tower Investment Paweł Wieczorkiewicz Sp. Komandytowo - Akcyjna    Poznań    28,4
911    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki - Grzybowo    Września    28,4
912    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    28,4
913    Reumed Sp. z o.o.    Lublin    28,4
914    BRE Wealth Management S.A.    Warszawa    28,4
915    Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K.    Zakrzewo    28,4
916    Agro - Technika S.A.    Ząbki    28,4
917    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    28,4
918    ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert    Goręczyno    28,3
919    Awena S.J.    Komorów    28,3
920    ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej    Warszawa    28,3
921    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    28,3
922    Interdruk Bis 2 S.J.    Katowice    28,3
923    Młyn Sp. z o.o.    Dargomyśl    28,2
924    AUTO - HAK S.J. PPUH    Słupsk    28,2
925    Zakład Rolno Przemysłowy Sp. z o.o.    Bukowo    28,2
926    Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o.    Gdańsk    28,2
927    Asta - Net Małdziński, Ryczek S.J.    Piła    28,2
928    Sulima Sp. z o.o.    Warszawa    28,2
929    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    28,2
930    CCR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    28,2
931    Zetrom Sp. z o.o.    Warszawa    28,2
932    GG Trading S.J.    Warszawa    28,1
933    Kaja S.J.    Bońki    28,1
934    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    28,1
935    EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A.    Gdańsk    28,1
936    IPO Doradztwo Strategiczne S.A.    Warszawa    28,1
937    ELEKS S.J.    Warszawa    28
938    Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce    Wrocław    28
939    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    28
940    Kem-Form Woźniak,Giemza,Płonka S.J.    Bielsko-Biała    28
941    Wierzbowski Eversheds Sp. Komandytowa    Warszawa    28
942    MILART Sp. z o.o.    Wrocław    28
943    Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    28
944    LEO BURNETT Sp. z o.o.    Warszawa    28
945    Warmus Investment Sp. z o.o.    Raszyn    27,9
946    Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.    Warszawa    27,9
947    W & W E.l.f. Wyleżuch S.J.    Tychy    27,9
948    BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    27,9
949    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    27,9
950    Hemag H.Guziak S.J.    Kraków    27,9
951    VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych    Warszawa    27,8
952    Materna Communications Sp. z o.o.    Warszawa    27,8
953    ENIX Z. Łazarski i A. Gawriłow S.J.    Kraków    27,8
954    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    27,8
955    Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Kraków    27,8
956    Kancelaria Prawna Raven - Krupa & Stańko Spółka Komandytowa    Wrocław    27,8
957    RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa    Radom    27,8
958    CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych    Krynica-Zdrój    27,8
959    PROINS S.A.    Kraków    27,8
960    PHU Eltus S.J.    Niemcza    27,8
961    Schiedel Sp. z o.o.    Opole    27,8
962    SCHOLAR Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe    Warszawa    27,8
963    Madrox S.J.    Stojadła    27,8
964    Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.wiczyński sp. j.    Grójec    27,7
965    Rolmix Sp. z o.o.    Zakrzewo    27,7
966    Ideal Partner S.J.    Choroszcz    27,7
967    Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J.    Sławno    27,7
968    Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska    Warszawa    27,7
969    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wronki    27,7
970    Maxbud S.J.    Luboń    27,7
971    Vattenfall Energy Trading Sp. z o.o.    Warszawa    27,7
972    CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    27,7
973    Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wilczyce    27,7
974    Hylmet S.J. ZPHU    Plaskosz    27,6
975    Eolica Połczyno Sp. z o.o.    Gdańsk    27,6
976    Zamkon-Arma-Pomp Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    27,6
977    Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.    Kraków    27,6
978    Profis S.J.    Klembów    27,6
979    PW VET-AGRO Sp. z o.o.    Lublin    27,6
980    Atut Sp. z o.o. PPHU    Katowice    27,6
981    Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński i Mandrela S.J.    Szklarska Poręba    27,6
982    SAGRA TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Szczecin    27,6
983    Przeds. Instalacji Elektrycznych S.J.    Łomża    27,6
984    Ultimo Sp. z o.o.    Wrocław    27,6
985    Grand Investment Polska Sp. z o.o.    Świecie    27,5
986    King Tony Polska S.J.    Komorniki    27,5
987    P.U.H.P. INST-GAZ,M.KASZTELAN,J.NAWRACAŁA,S.JAŁOWIECKI S.J.    Jaskrów    27,5
988    P.R.L. Sp. z o.o.    Wrocław    27,5
989    Bankomat Service Sp. z o.o.    Warszawa    27,5
990    4 Kolory Idea Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Łódź    27,5
991    JOTT JOANNA I LEONARD PIERACCY S.J.    Szczecin    27,5
992    Madro Kraków Sp. z o.o.    Niepołomice    27,5
993    Warsfoll Zyśk, Tarnowicz S.J.    Warszawa    27,5
994    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Branice    27,5
995    GATX Rail Poland Sp. z o.o.    Warszawa    27,5
996    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    27,5
997    Bekaert Poland Sp. z o.o.    Warszawa    27,5
998    Noble Securities S.A.    Kraków    27,4
999    W. Marcinkowski Binneschifffahrtsgesellschaft MbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce    Oława    27,4
1000    Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA    Krynica-Zdrój    27,4
1001    AMERESTATE S.A.    Warszawa    27,4
1002    Pro - Holding Sp. z o.o.    Kraków    27,4
1003    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    27,4
1004    Intertoll Construction Sp. z o.o.    Gdańsk    27,4
1005    DOBRYNKA Sp. z o.o.    Debrzno-Wieś    27,3
1006    Home.pl Sp. z o.o.    Szczecin    27,3
1007    Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koziegłowy    27,3
1008    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    27,3
1009    Koesters I Meyer Sp. z o.o.    Malanów    27,3
1010    Welmax Paper Sp. z o.o.    Bezwola    27,3
1011    Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o.    Piła    27,3
1012    All - Medika Sp. z o.o.    Otwock    27,3
1013    Marcinkowski Broker Sp. z o.o.    Poznań    27,3
1014    SUMI Zakład Tworzyw Sztucznych S.J.    Sulejówek    27,2
1015    AG - Projekt S.J.    Wrocław    27,2
1016    Amur Sp. z o.o.    Warszawa    27,2
1017    Mirage Boats S.J.    Augustów    27,2
1018    Aedes Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    27,2
1019    Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    27,2
1020    ŚWIT Sp. z o.o.    Tarnów    27,2
1021    Sealab Sp. z o.o.    Gdynia    27,1
1022    Nivea Polska Sp. z o.o.    Poznań    27,1
1023    E.s. Logistics Sp. z o.o.    Zaręby Kościelne    27,1
1024    AD 1990 Sp. z o.o.    Sopot    27,1
1025    Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    27,1
1026    M.W. Trade S.A.    Wrocław    27,1
1027    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    27,1
1028    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Jerzmanowa    27,1
1029    Komo S.J.    Sękocin Nowy    27,1
1030    CITRI MARKET Sp. z o.o.    Częstochowa    27,1
1031    RÓWNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wełna    27,1
1032    Agroimpex - Krzepice Sp. z o.o.    Krzepice    27,1
1033    Emka Sp. z o.o.    Strzebielino    27,1
1034    AOW FAKTORING S.A.    Częstochowa    27
1035    MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy - S.J.    Gromadka    27
1036    Vectra Raczkowscy S.J.    Wrocław    27
1037    Activnet - Pilch S.J.    Kraków    27
1038    TRANSBIT Sp. z o.o.    Warszawa    27
1039    Moda Wrocław S.A.    Wrocław    27
1040    Komfort Polska Sp. z o.o.    Warszawa    26,9
1041    WECHTA Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    26,9
1042    Smile Sp. z o.o.    Korpele    26,9
1043    Innowacyjne Przeds. Wielobr. Polin Sp. z o.o.    Katowice    26,9
1044    Zakład Poligraficzny Druk - Serwis S.J.    Warszawa    26,8
1045    Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kraków    26,8
1046    Regionalne Centrum Gospodarki Wodno - Ściekowej S.A.    Tychy    26,8
1047    Zeto S.A. Centrum Systemów Komputerowych    Kielce    26,8
1048    Przeds. Budowlane Blok S.J.    Nysa    26,8
1049    Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o.    Wrocław    26,8
1050    Kizo Sp. z o.o.    Katowice    26,8
1051    Przedsiębiorstwo SAS S.J.    Białystok    26,8
1052    UMO Sp. z o.o.    Zielonka    26,8
1053    Zakład Budowlany EFEKT J.D. Dziedziccy S.J.    Świnoujście    26,7
1054    VERSA S.A.    Poznań    26,7
1055    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CAMMPOL J. Para T. Olek S.J.    Kalisz    26,7
1056    PMK Gastronomia S. J.    Opole    26,7
1057    Probo Multimedia Sp. z o.o.    Warszawa    26,7
1058    Neptune Marine Sp. z o.o.    Szczecin    26,7
1059    Hotel Muranowska Sp. z o.o.    Warszawa    26,7
1060    Wydawnictwo Działkowiec Sp. z o.o.    Warszawa    26,7
1061    Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno - Przetwórcze GAL L.P.M.Ł. Marek S.J.    Poznań    26,7
1062    Zakład Akcesoriów Meblowych Gładysek S.J.    Mielec    26,6
1063    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    26,6
1064    Resteks Sp. z o.o. PPU    Tczew    26,6
1065    Www Busimport Pl Sp. z o.o.    Nekla    26,6
1066    Centrum Handlowe Batory S.A.    Gdynia    26,6
1067    VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    26,6
1068    Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o.    Kamionka    26,6
1069    Agencja Telewizyjna ZOOM S.J.    Warszawa    26,6
1070    Maison Du Vin Sp. z o.o.    Sobolew    26,6
1071    Kriomedpol Sp. z o.o.    Stare Babice    26,6
1072    TPL Sp. z o.o. sp.k.    Częstochowa    26,6
1073    Grupa KK Kochanowski. S.J.    Radom    26,6
1074    APATOR S.A.    Toruń    26,6
1075    Polski Związek Łowiecki    Warszawa    26,5
1076    PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    26,5
1077    Heuthes Sp. z o.o.    Szczecin    26,5
1078    Metal-Handel S.J. Jacek Galas i Piotr Galas    Końskie    26,5
1079    Beton-Stal Ostrołęka Development Sp. z o.o.    Ostrołęka    26,5
1080    Gnom Sp. z o.o.    Łódź    26,5
1081    Rawa S.J.    Świdnica    26,5
1082    EACC Investments Sp. z o.o.    Jabłonowo    26,5
1083    PFT Sp. z o.o.    Kraków    26,5
1084    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    26,5
1085    Windprojekt Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    26,5
1086    Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.    Katowice    26,5
1087    Polplant Sp. z o.o.    Średzina    26,5
1088    Hedeselskabet Sp. z o.o.    Warszawa    26,5
1089    Montomet S.J. Przeds. Usługowo-Wielobranżowe    Zawiercie    26,5
1090    Regionalna Telewizyjna Kablowa S.J.    Nowy Sącz    26,5
1091    Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak S.J.    Szczecin    26,4
1092    Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.    Gdańsk    26,4
1093    Handlowo - Usługowa Spółdzielnia Samopomoc    Warszawa    26,4
1094    Maciej Rogowski Spółka Komandytowo Akcyjna    Tczew    26,4
1095    Elmasz Sp. z o.o. S.K.    Biskupice    26,4
1096    Hydro-Gaz Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk S.J.    Lublin    26,4
1097    Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.    Legnica    26,4
1098    Podwysocki S.J.    Łódź    26,3
1099    PPHU Art - Hen Zdrzałek S.J.    Racibórz    26,3
1100    Amest Kamieńsk Sp. z o.o.    Kamieńsk    26,3
1101    Akopol Sp. z o.o.    Kraków    26,3
1102    Elcor S.J.    Lisów    26,3
1103    Paris Music Sp. z o.o.    Gdańsk    26,3
1104    Firma Budowlano - Drogowa Prasbet S.J.    Grudziądz    26,3
1105    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    26,3
1106    Unitrez Elektronik S.J.    Opole    26,3
1107    O&S Computer - Soft Orłowski Sp. z o.o.    Wałbrzych    26,3
1108    Agro - Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    26,3
1109    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o.    Gądkowice    26,2
1110    BALTEX PIOTR HIRSZ I SPÓŁKA S.J.    Sopot    26,2
1111    Autostrada Eksploatacja S.A.    Poznań    26,2
1112    Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna     Gdynia    26,2
1113    Geomaster Sp. z o.o. PPUH    Jelenia Góra    26,2
1114    FIRMENICH Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    26,2
1115    PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    26,2
1116    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    26,2
1117    Tempus Sp. z o.o.    Łódź    26,2
1118    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    26,1
1119    MURAPOL S.A.    Bielsko-Biała    26,1
1120    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    26,1
1121    Texim Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    26,1
1122    SEA LIGHT Sp. z o.o.    Gdańsk    26,1
1123    Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Legnica    26,1
1124    Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.    Bydgoszcz    26,1
1125    Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.    Poznań    26,1
1126    Jems Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    26,1
1127    Promexim Invest Sp. z o.o.    Warszawa    26,1
1128    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    26,1
1129    Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie    Tarnów    26,1
1130    Techmarin Sp. z o.o. Zakład Konstrukcji i Ekspertyz    Świnoujście    26,1
1131    Intropak Płochocki & Wspólnicy S.J.    Celestynów    26,1
1132    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp    Jasionka    26
1133    MBS Plus Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    26
1134    PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    26
1135    Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J.    Świnoujście    26
1136    Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.    Warszawa    26
1137    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    26
1138    DREWBET Grzyb - Kotynia - Rogaczewski S.J.    Kłobuck    26
1139    AGRO - Chemat Sp. z o.o. Zakłady Wytwórcze    Wiązowna    26
1140    Mobel Walther Objekt Poznań Sp. z o.o.    Wrocław    26
1141    Aktive Care Sp. z o.o.    Warszawa    26
1142    Legmod S.J. Zakłady Modelarsko - Odlewnicze    Legnica    26
1143    Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o.    Warszawa    26
1144    Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J.    Suchy Las    26
1145    Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy S.J.    Rzeszów    26
1146    Hurra Communications Sp. z o.o.    Kraków    26
1147    Soco S.J.    Łódź    25,9
1148    S.A.V. Sp. z o.o.    Białystok    25,9
1149    Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek    Poznań    25,9
1150    Kinekspert S.J.    Łódź    25,9
1151    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI K.A. S.J.    Dąbrowa Górnicza    25,9
1152    Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o.    Gdynia    25,9
1153    Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.    Warszawa    25,9
1154    Mostostal - Montaż Słupca Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    25,9
1155    Oki Doki Hostels Sp. z o.o.    Warszawa    25,9
1156    ALCHEMIA S.A.    Warszawa    25,9
1157    Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    25,8
1158    Procard Sp. z o.o.    Kraków    25,8
1159    DIANA TELEWIZJA KABLOWA S.J.    Stalowa Wola    25,8
1160    Onduline Production Sp. z o.o.    Mielec    25,8
1161    Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja Sp. z o.o.    Wrocław    25,8
1162    KGHM Polska Miedź S.A.    Lubin    25,8
1163    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Michów    25,8
1164    Motodemont S.J.    Kaźmierz    25,8
1165    Orix - Print Łęcki i Wspólnik S.J.    Warszawa    25,8
1166    SIGNAL PUH    Ostrowiec Świętokrzyski    25,8
1167    Plener S.J.    Katowice    25,8
1168    BHS Corrugated Poland Sp. z o.o.    Łódź    25,8
1169    Mix Nieruchomości Sp. z o.o.    Kraków    25,8
1170    MESGO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    25,8
1171    Kopalnia Soli WIELICZKA S.A.    Wieliczka    25,8
1172    Gospodarstwo Rolno - Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o.    Bojanowo    25,8
1173    Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    25,7
1174    PPHiU PESAM S.J.    Dębica    25,7
1175    ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Gdańsk    25,7
1176    Diamentpol S.J G.Kowalczyk, J. Pijewski     Katowice    25,7
1177    AGRA - MOS Sp. z o.o.    Budno    25,7
1178    AGRI PLUS Wielkopolska S.A.    Dopiewo    25,7
1179    Oświata-Ochota Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    25,7
1180    NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik - S.K.    Częstochowa    25,6
1181    ED Invest S.A.    Warszawa    25,6
1182    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    25,6
1183    MÓJ DOM S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego    Wrocław    25,6
1184    PORTOS S.J.    Kalisz    25,6
1185    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA BIELCZANKA    Bielcza    25,6
1186    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    25,6
1187    OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich    Osiecznica    25,6
1188    Mesche Polen Sp. z o.o.    Gorzyce    25,6
1189    Alltech Sp. z o.o.    Kartoszyno    25,6
1190    DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa    Warszawa    25,5
1191    Sinograf S.A.    Toruń    25,5
1192    Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o.    Poznań    25,5
1193    Rawex Sp. z o.o.    Gdańsk    25,5
1194    Emitest - Eko Sp. z o.o.    Żarów    25,5
1195    Baumont Sp. z o.o.    Kraków    25,5
1196    GRUPA ONET.PL S.A.    Kraków    25,5
1197    Malkom D. Malińska I Wspólnicy S.J.    Warszawa    25,5
1198    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Ks. Piotra Ściegiennego    Bilcza    25,5
1199    Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Sp. z o.o.    Nozdrzec    25,5
1200    Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Koszalin    25,5
1201    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    25,4
1202    Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J.    Wrocław    25,4
1203    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bzowo    Bzowo    25,4
1204    Zakład Usług Leczniczo - Wypoczynkowych PZL - Mielec Sp. z o.o.    Krynica-Zdrój    25,4
1205    Konsorcjum Sp. z o.o.    Świdnik    25,4
1206    Smart Sp. z o.o.    Tychy    25,4
1207    Gozdnickie Zakłady Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.    Gozdnica    25,4
1208    SANMED Sp. z o.o.    Łódź    25,4
1209    ALLEN & OVERY, A. Pędzich Spółka Komandytowa    Warszawa    25,3
1210    WP Investment Sp. z o.o.    Gdańsk    25,3
1211    RAK AND ROLL S.J.    Rybnik    25,3
1212    Propertus Sp. z o.o.    Gdańsk    25,3
1213    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Piotr I Aneta Szczepańscy S.J.    Przemyśl    25,3
1214    Bankomat Sp. z o.o.    Warszawa    25,3
1215    Fabryka Plecaków Jankowski Spółka Komandytowa    Poznań    25,3
1216    Recticel Izolacje Sp. z o.o.    Poznań    25,3
1217    MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Warszawa    25,3
1218    BIK SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    25,3
1219    ZETO - ŚWIDNICA Sp. z o.o.    Świdnica    25,2
1220    Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    25,2
1221    Waran S.J.    Trzebownisko    25,2
1222    Gold - Pol S.J.    Warszawa    25,2
1223    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    25,2
1224    FCE Credit Polska S.A.    Warszawa    25,2
1225    Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    25,2
1226    President Elektronics Poland Sp. z o.o.    Częstochowa    25,1
1227    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    25,1
1228    Pirelli Pekao Real Estate Sp. z o.o.    Warszawa    25,1
1229    Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o.    Płock    25,1
1230    PPUH ALFA SOSNOWSCY S.J.    Nowa Wieś    25,1
1231    Linea - Decor Sp. z o.o.    Mrągowo    25,1
1232    Budowlani Sanatorium Uzdrowiskowe S.J.    Podegrodzie    25,1
1233    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa    Puck    25,1
1234    Brego Świadek, Stefański S.J.    Poznań    25,1
1235    TIBRO -JV Sp. z o.o.    Janowiec Wielkopolski    25
1236    PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych    Warszawa    25
1237    Polon-Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    25
1238    KOS - DOM Sp. z o.o.    Luboń    25
1239    Wszechnica Świętokrzyska    Kielce    25
1240    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j.    Niedomice    25
1241    Polieuro Sp. z o.o.    Chodzież    24,9
1242    NRC Sp. z o.o.    Brody    24,9
1243    EGB INVESTMENTS S.A.    Bydgoszcz    24,9
1244    Eugen Meller Sp. z o.o.    Białogard    24,9
1245    Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lębork    24,9
1246    Techstudio Sp. z o.o.    Warszawa    24,9
1247    CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    24,9
1248    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    24,9
1249    PUH WŁODZIMIERZ S.A.    Trzebinia    24,9
1250    Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo - Montażowe    Bydgoszcz    24,9
1251    Gospodarstwo Tupadły Sp. z o.o.    Tupadły    24,8
1252    O&M S.J. PHU    Włocławek    24,8
1253    Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Gdańsk    24,8
1254    Kalibra Sp. z o.o.    Kamienna Góra    24,8
1255    Grupa Nokaut S.A.    Gdynia    24,8
1256    NIEDŹWIEDZICE Sp. z o.o. Spółka Rybacka    Chojnów    24,8
1257    Dom-Bud M.Szaflarski S.J.    Kraków    24,8
1258    Edukacja Sp. z o.o.    Kraków    24,8
1259    PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    24,8
1260    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    24,8
1261    ANMART S.J.    Nowy Sącz    24,8
1262    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    24,7
1263    Sesto Senso Klimas S.J.    Czastary    24,7
1264    ŻUBR ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TRZCIŃSCY & KOŹMIŃSKI S.J.    Szczytno    24,7
1265    POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o.    Gdynia    24,7
1266    Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.    Gdynia    24,7
1267    Novo Maar Sp. z o.o.    Kraków    24,7
1268    Kersten Europe Sp. z o.o.    Kleszczów    24,7
1269    Infobase Systemy Informatyczne S.J.    Turek    24,7
1270    Pluss Invest Sp. z o.o.    Wrocław    24,7
1271    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    24,7
1272    SBA Euro Sp. z o.o.    Opole    24,6
1273    Willis Polska S.A.    Warszawa    24,6
1274    PHU Kamar Sp. z o.o.    Złotoryja    24,6
1275    DKN INFO Sp. z o.o.    Kielce    24,6
1276    MEDAX Sp. z o.o.    Kruszów    24,6
1277    BDN Sp. z o.o. S-ka Komandytowa    Warszawa    24,6
1278    Instalco sp. z o.o.    Piaseczno    24,6
1279    PPHU Piaseczno Sp. z o.o.    Piaseczno    24,6
1280    Hartog Sp. z o.o.    Stegna    24,6
1281    Multi Food S.A.    Radom    24,6
1282    Karima S.J. PPH    Łódź    24,6
1283    Cintamani Poland S.J.    Piaseczno    24,5
1284    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    24,5
1285    OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    24,5
1286    Oska S.J. ZPUH     Białe Błota    24,5
1287    Zakład Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Stańkowo    24,5
1288    Hades Sp. z o.o.    Świnoujście    24,5
1289    QUADRUM FOODS Sp. z o.o.    Kraków    24,4
1290    Zakłady Usługowe Konserwator Sp. z o.o.    Gdańsk    24,4
1291    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie S.A.    Rudawa    24,4
1292    PHS Projekt CS Sp. z o.o. S.K.A.    Szczecin    24,4
1293    Contact Center Sp. z o.o.    Warszawa    24,4
1294    ECA Auxilium S.A.    Kraków    24,4
1295    Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Kraków    24,4
1296    BAMAR - POL S.J.    Opole    24,4
1297    Przedsiębiorstwo Konserwacji Zabytków Mateusz Sp. Komandytowa    Warszawa    24,4
1298    Przeds. Rolne - Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    24,4
1299    Agrarproduktion - Godków Sp. z o.o.    Chojna    24,3
1300    Nowodworski sp. j.    Częstochowa    24,3
1301    Wydawnictwo ARS Boni Sp. z o.o.    Poznań    24,3
1302    LURGI S.A.    Kraków    24,3
1303    Marko S.J. PPHU    Rypin    24,3
1304    Insoft Sp. z o.o.    Kraków    24,3
1305    Dialcom24 Sp. z o.o.    Poznań    24,3
1306    Delta S.J.    Białystok    24,3
1307    ZEGART - FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    24,3
1308    FHU Polorto Sp. z o.o.    Częstochowa    24,2
1309    Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went S.J. M.Obrębski K.Kluska    Płock    24,2
1310    Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o.    Warszawa    24,2
1311    Gastropol Sp. z o.o.    Warszawa    24,2
1312    Jurgowiak, Kaźmierczak, Giezek - Kancelaria Adwokacka - JKG S.J.    Wrocław    24,2
1313    Poltramp Sp. z o.o.    Szczecin    24,2
1314    INTELIGO FINANCIAL SERVICES S.A.    Warszawa    24,2
1315    Gdańskie Linie Morskie Sp. z o.o.    Gdańsk    24,2
1316    Centrum Łomanki Sp. z o.o.    Sadowa    24,2
1317    Hanjin Shipping Poland Sp. z o.o.    Warszawa    24,2
1318    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach    Regulice    24,2
1319    Dorado Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    24,2
1320    PW Drewmax S.J. T.Sąsiadek i Wspólnicy    Kędzierzyn-Koźle    24,2
1321    S & P Polska Sp. z o.o.    Malbork    24,2
1322    Biuroservice Sp. z o.o. PHU    Kraków    24,2
1323    Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. z o.o.    Żychlin    24,1
1324    Bazar Poznański S.A.    Poznań    24,1
1325    INTROL S.A.    Katowice    24,1
1326    Varia Sp. z o.o. PPH    Sosnowiec    24,1
1327    Mega - Krusz S.J.    Ostrołęka    24,1
1328    Pfeifer & Langen Polska S.A.    Poznań    24,1
1329    Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy    Wrocław    24,1
1330    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Puck    24
1331    Meyn Polska Sp. z o.o.    Lębork    24
1332    Prolab S.J. Farmaceutyczne Przeds. Produkcyjno - Analityczno - Handlowe    Nakło nad Notecią    24
1333    Irriga S.J.    Warszawa    24
1334    PRZYSUCHA Zakłady Płytek Ceramicznych S.A.    Skrzyńsko    24
1335    AVS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
1336    Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec    Oświęcim    24
1337    Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    24
1338    TELBESKID Sp. z o.o.    Nowy Sącz    24
1339    Millennium - Kopciński, Rzechuła, Michalak S.J.    Międzywodzie    23,9
1340    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx D. Migacz, K. Poręba, A. Strózik Sp. J.    Nowy Sącz    23,9
1341    EMITER S.J. Zakład Usługowo - Produkcyjny    Limanowa    23,9
1342    Expert Sp. z o.o.    Kruszyn Krajeński    23,9
1343    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    23,9
1344    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    23,9
1345    GIANT Sp. z o.o.    Poznań    23,9
1346    Piekarnia Familijna S.J.    Krośnice    23,9
1347    REKMA Trading Poland Sp. z o.o.    Brzezie    23,9
1348    Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J.    Radom    23,9
1349    TARRO KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    23,9
1350    JG Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    23,8
1351    Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy - Nowiccy Sp. z o.o.    Dominowo    23,8
1352    Monat Sp. z o.o. Wielobranżowa i Projektowa    Gdańsk    23,8
1353    INPRO S.A.    Gdańsk    23,8
1354    SKM - Bis S.J.    Opalenica    23,8
1355    Astec Sp. z o.o.    Zielona Góra    23,8
1356    Duet S.J.    Goszcz    23,8
1357    Forty S.J.    Warszawa    23,8
1358    Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa    Warszawa    23,8
1359    Polska Korporacja Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Warszawa    23,8
1360    Madar Agro Sp. z o.o.    Szczecin    23,8
1361    VM Media Sp. z o.o. - VM Care Spółka Komandytowa    Gdańsk    23,7
1362    Media Press P. Augustyniak i Wspólnicy S.J.    Łódź    23,7
1363    Piekarz S.J.    Świdnica    23,7
1364    Tesmo Sp. z o.o.    Michałowice    23,7
1365    MTM STYL Sp. z o.o.    Białystok    23,7
1366    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J.    Kleśniska    23,7
1367    OPTOMER S.J.    Łódź    23,7
1368    Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    23,7
1369    Mega Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    23,7
1370    Comitex Sp. z o.o.    Warszawa    23,7
1371    Par Bakuła S.J.    Gdańsk    23,6
1372    Softvig Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Szczecin    23,6
1373    F.H. ROAN E.I M. Włodarczyk S.J.    Kraków    23,6
1374    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEMAR S.J. Piotr Klaczak, Marcin Klaczak    Katowice    23,6
1375    Biuro Informacji Kredytowej S.A.    Warszawa    23,6
1376    IE Investments Sp. z o.o.    Wrocław    23,6
1377    Agro - Piaski Sp. z o.o. Eksport - Import    Dzierzgoń    23,6
1378    Zamet - Głowno S.J.    Głowno    23,6
1379    MG Dom Sp. z o.o.    Białystok    23,6
1380    Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    23,6
1381    Bik - Projekt Sp. z o.o.    Łomża    23,6
1382    Profilex S.J.    Łask    23,6
1383    ZPUH Diamsil Sp. z o.o.    Osieczany    23,6
1384    Okulus Sp. z o.o.    Kalisz    23,6
1385    PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    23,6
1386    A. Bielawa Sport Sp. z o.o.    Małe Ciche    23,6
1387    Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o.    Krzeszowice    23,6
1388    PPM Fab S.J.    Bolesławiec    23,6
1389    PBR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wyrzysk    23,6
1390    Sppeed Car Sp. z o.o.    Świdnik    23,6
1391    Argo Card Sp. z o.o.    Gdańsk    23,5
1392    Drogmar Sp. z o.o.    Radom    23,5
1393    HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.    Lublin    23,5
1394    URBEX Sp. z o.o.    Lubin    23,5
1395    ARM Inwestycje Sp. z o.o.    Inowrocław    23,5
1396    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.    Kielce    23,5
1397    Niebieski Dom Sp. z o.o.    Warszawa    23,5
1398    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stara Kamienica    23,5
1399    Technika Alarmowa Polska - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.    Poznań    23,5
1400    Quantum Satis Sp. z o.o.    Warszawa    23,5
1401    Pegas Sp. z o.o.    Olkusz    23,5
1402    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Ocieszyn    23,5
1403    Wall Kraków Sp. z o.o.    Kłaj    23,5
1404    RADIO ESKA S.A.    Warszawa    23,5
1405    Grupa O2 S.A.    Warszawa    23,5
1406    Panorama Sp. z o.o.    Warszawa    23,4
1407    Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prusice    23,4
1408    APENA S.A.    Warszawa    23,4
1409    Wod - Kan S.J. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski    Sopot    23,4
1410    Kotło-Rem Cetera, Maluch, Szczerba S.J.    Sędziszów    23,4
1411    BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    23,4
1412    Wypożyczalnia Kontener Zbigniew Wiktorski S.J.    Płock    23,4
1413    APLISENS S.A.    Warszawa    23,4
1414    Jawor S.J.    Mogilno    23,4
1415    FHU Globe Sp. z o.o.    Piaseczno    23,4
1416    LMP Sp. z o.o.    Katowice    23,4
1417    Seb Commercial Finance Sp. z o.o.    Warszawa    23,4
1418    Wieszczyczyn Sp. z o.o. PPHU    Wieszczyczyn    23,4
1419    Zakład Usług Antenowych ANTSERWIS Henryk Czajkowski, Kazimierz Kociński, Olenia Kordylewicz S.J.    Piła    23,3
1420    Chore - Time Europe Sp. z o.o.    Strykowo    23,3
1421    Esculap Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    23,3
1422    Mak-Med Sp. z o.o.    Małkinia Górna    23,3
1423    Vera Artis Sp. z o.o.    Lublin    23,3
1424    Senator Sp. z o.o.    Łódź    23,3
1425    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    23,3
1426    Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu    Nowy Targ    23,3
1427    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    23,2
1428    Arkada Budownictwo Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    23,2
1429    Piasta Hurtownia Rowerów S.J.    Łódź    23,2
1430    Baker & Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    23,2
1431    Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych    Warszawa    23,2
1432    Norgpol Czerwiński S.J.    Warszawa    23,2
1433    Hologram Industries Polska Sp. z o.o.    Wrocław    23,2
1434    Toya Sp. z o.o.    Łódź    23,2
1435    BRANDDEX Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    23,2
1436    SUMI AGRO Poland Sp. z o.o.    Warszawa    23,2
1437    Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    23,2
1438    Info-Ekspert Sp. z o.o.    Warszawa    23,2
1439    P + P - Paszt, Pietraszkiewicz S.J.    Szczecin    23,2
1440    Bud - Rem S.J.    Jarocin    23,2
1441    GER - POL - AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    23,2
1442    Foster S.J. Zakład Elektroniczny    Pleszew    23,2
1443    DK EXECUTIVE SEARCH Sp. z o.o.    Warszawa    23,1
1444    BMI Sp. z o.o. PW    Otwock    23,1
1445    KOMAT Mieczysław Kozłowski    Czarnków    23,1
1446    Kontekst Andrzej Wolski S.J.    Warszawa    23,1
1447    Targi Kielce S.A    Kielce    23,1
1448    TBW - Pol Sp. z o.o.    Wysogotowo    23,1
1449    PPHU Ewa Baranik S.J.    Klucze    23,1
1450    Migra Sp. z o.o.    Tyniec Mały    23,1
1451    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świt    Róża Wielka    23,1
1452    BFM-BTH Sp. z o.o.    Legnica    23,1
1453    Agro Scholz 2002 Sp. z o.o.    Stróżewo    23,1
1454    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    23
1455    AKME Zdzisław Wiśniewski    Wrocław    23
1456    EKODENT - X S.J.    Łódź    23
1457    MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    23
1458    Cegielnie Bydgoskie S.A.    Warszawa    23
1459    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W WYGLĘDACH    Wyględy    23
1460    FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J.    Kraków    23
1461    EKOSERWIS RAPID Sp. z o.o.    Biała Podlaska    23
1462    Abacosun S.J.    Gdynia    23
1463    West - Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    23
1464    Nordic Consulting & Development Company Sp. z o.o.    Szczecin    23
1465    Zakład Elektromechaniczny Erhem S.J.    Dębica    23
1466    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    23
1467    Waśpol S.J.    Skawina    23
1468    Interkraft Sp. z o.o.    Warszawa    23
1469    Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Adam Goclik sp. j.    Września    23
1470    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Makowice    22,9
1471    Kolsatpol Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    22,9
1472    Wacker - Chemia Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22,9
1473    P.W. Promont Sp. z o.o.    Warszawa    22,9
1474    Wandachowicz - Kashyna Architekci Spółka Partnerska    Swarzędz    22,9
1475    Toyota Marki Fleet Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    22,9
1476    Ponetex Sp. z o.o.    Rakoniewice    22,9
1477    Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22,8
1478    S.A.S. S.J.    Świdnica    22,8
1479    PPH Import - Export Stnley Sp. z o.o.    Poznań    22,8
1480    Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    22,8
1481    Gdynia 8 Sp. z o.o.    Gdynia    22,8
1482    GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    22,8
1483    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. - Grupa IHAR    Kobylin    22,8
1484    Telewizja Polsat Sp. z o.o.    Warszawa    22,8
1485    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych    Warszawa    22,8
1486    Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz - System S.A.    Warszawa    22,7
1487    Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto-Audit Sp. z o.o.    Gdańsk    22,7
1488    Freshmind Sp. z o.o.    Warszawa    22,7
1489    Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J.    Warszawa    22,7
1490    Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Sobótka    22,7
1491    Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wsólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    22,7
1492    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    22,7
1493    E.G.O. Central And Eastern Europe Sp. z o.o.    Warszawa    22,7
1494    Kontrast Marek Jakubowski S.J.    Kraków    22,7
1495    Bar Piccolo Tomasik S.J.    Poznań    22,6
1496    RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    22,6
1497    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    22,6
1498    Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o.    Gdynia    22,6
1499    Shim - Pol S.J.    Izabelin    22,6
1500    CERPOL - KOZŁOWICE Sp. z o.o.    Gorzów Śląski    22,6
1501    Mak Dom Sp. z o.o.    Piaseczno    22,6
1502    Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski    Radomyśl nad Sanem    22,6
1503    Centrum Finansowe Banku BPS S.A.    Warszawa    22,6
1504    Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz    Grudziądz    22,6
1505    Rymatex Sp. z o.o.    Rymanów    22,6
1506    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie    Oborniki    22,6
1507    Gumet S.J.    Kraśnik    22,6
1508    Quantic Sp. z o.o.    Klembów    22,6
1509    Fotka.pl Sp. z o.o.    Warszawa    22,6
1510    Komes Sp. z o.o.    Szubin    22,6
1511    TVN S.A.    Warszawa    22,6
1512    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J.    Nisko    22,5
1513    Dromost S.J.    Radomsko    22,5
1514    Zakład Robót Inżynieryjnych S.J.    Bojszowy    22,5
1515    Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.    Warszawa    22,5
1516    Zakład Sprzątania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o.    Gronowo Górne    22,5
1517    Leasing Polski Sp. z o.o.    Gdańsk    22,5
1518    Multidekor S.J.    Piastów    22,5
1519    Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o.    Sandomierz    22,5
1520    Motgum S.J.    Józefów    22,5
1521    Ostrowski-Pilachowski S.J.    Gdynia    22,5
1522    EFL SERVICE S.A.    Wrocław    22,5
1523    ALARMTON Sp. z o.o.    Warszawa    22,5
1524    ASA S.J.    Wilkowice    22,4
1525    Ekobud Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Ogólnokrajowe    Włocławek    22,4
1526    Elwoz Prywatne Przedsiebiorstwo    Miechucino    22,4
1527    Park Sp. z o.o.    Poznań    22,4
1528    Cofinco-Poland Sp. z o.o.    Katowice    22,4
1529    ACTIV INVESTMENT Sp. z o.o.    Kraków    22,4
1530    WP HEMPOL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    22,4
1531    Przeds. Projektowo - Usługowe Proj - Eko Sp. z o.o.    Piła    22,4
1532    Stocznia Gdańska S.A.    Gdańsk    22,4
1533    NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe    Gdańsk    22,4
1534    Kraj Sp. z o.o.    Katowice    22,4
1535    Auto-Gh Hotała B.i E. S.J.    Lublin    22,4
1536    Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J.    Bełchatów    22,4
1537    Jakmet S.J.    Osieck    22,4
1538    Escape Fitness Poland Sp. z o.o.    Warszawa    22,4
1539    POLIPACK S.J.    Gościcino    22,4
1540    EBV Elektronik Sp. z o.o.    Wrocław    22,4
1541    Master Pharm Polska Sp. z o.o.    Łódź    22,3
1542    OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    22,3
1543    Agencja Reklamowa Opus - B S.J.    Kraków    22,3
1544    Przedsiębiorstwo Rolne Kost - Rol Sp. z o.o.    Byczyna    22,3
1545    Intertoll Polska Sp. z o.o.    Pelplin    22,3
1546    S.A.C .Gwarant Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Mikołów    22,3
1547    POLMINING Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Górniczego    Olkusz    22,3
1548    Bart S.J.    Mroków    22,3
1549    Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o.    Łódź    22,3
1550    Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.    Szczecin    22,3
1551    Firma Record Sp. z o.o.    Gdańsk    22,3
1552    Hotel VICTORIA Sp. z o.o.    Lublin    22,3
1553    Eureka S.J.    Gdynia    22,3
1554    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    22,3
1555    Agro - Smak S.J.    Opatówek    22,3
1556    MARSH Sp. z o.o.    Warszawa    22,3
1557    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o.    Lublin    22,3
1558    Welte Cardan Service Sp. z o.o.    Mysłowice    22,3
1559    Mse Sp. z o.o.    Gdańsk    22,3
1560    Enerco Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    22,2
1561    Komandor Warszawa S.A.    Marki    22,2
1562    Norpol Sp. z o.o.    Goleniów    22,2
1563    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA AER Sp. z o.o.    Wałbrzych    22,2
1564    Rem - Bud S.J.    Jarocin    22,2
1565    MAXI Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W. Rumocka S.J.    Łódź    22,2
1566    INTER-BUD Firma Remontowo - Budowlana    Kraków    22,2
1567    Laguna Sp. z o.o.    Gdańsk    22,2
1568    KRUK S.A.    Wrocław    22,2
1569    Spółdzielnia Mieszkaniowa Potok Górny    Warszawa    22,2
1570    Dagtech Sp. z o.o.    Kotla    22,2
1571    Trans - Man Sp. z o.o. PUH    Kraków    22,2
1572    Techno - Żwir S.J. PPHU    Pułtusk    22,2
1573    Piekarnia Merk S.J.    Suwałki    22,2
1574    KACZMARSKI INKASSO    Wrocław    22,2
1575    Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.     Tyczyn    22,1
1576    4Fun Media S.A.    Warszawa    22,1
1577    Construsoft Sp. z o.o.    Poznań    22,1
1578    Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o.    Warszawa    22,1
1579    Benninghoven Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22,1
1580    Moto - Remo S.J.    Iława    22,1
1581    Elektrol S.J.    Włocławek    22,1
1582    Aurum Development Sp. z o.o.    Walendów    22,1
1583    Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum    Częstochowa    22,1
1584    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Drol Sp. z o.o.    Szczecin    22,1
1585    P.R.B. Budomal A.Leśniak, R.Leśniak sp.j.    Łódź    22,1
1586    Mieszkania na sprzedaż - Chrzanowcy Sp. z o.o.    Lublin    22,1
1587    Vastbouw Polska Sp. z o.o.    Szczecin    22,1
1588    KUDRYCKI - MEDIA SERVICE SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Głogów    22,1
1589    PPH DOLOMIT Sp. z o.o.    Kraków    22,1
1590    Centralne Muzeum Morskie    Gdańsk    22
1591    Ka - Mi Sp. z o.o.    Kaszyce Milickie    22
1592    Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o.    Warszawa    22
1593    Akpud Sp. J. Ireneusz Antczak, Marcin Królak i Wspólnicy    Stojadła    22
1594    Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o.    Warszawa    22
1595    Katoen Natie Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
1596    Wysowa - Dom S.J. PUH    Wysowa-Zdrój    22
1597    Europejski Fundusz Leasingowy S.A.    Wrocław    22
1598    Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Andrzej Nycz    Kozy    21,9
1599    TASC TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Warszawa    21,9
1600    Mo-Bruk S.A.    Korzenna    21,9
1601    Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.    Olsztynek    21,9
1602    Rolgos Sp. z o.o.    Gościejewice    21,9
1603    ZPH Mistral S.J.    Łódź    21,9
1604    Kantar Media Sp. z o.o.    Wrocław    21,9
1605    Comestero Group Sp. z o.o.    Płock    21,9
1606    Bazarnik S.J.    Warszawa    21,9
1607    Restal-Agri Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21,9
1608    Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J.    Zgierz    21,9
1609    TRANSMAG R.S. S.J.    Kobylnica    21,8
1610    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    21,8
1611    Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o.    Kraków    21,8
1612    Agencja Projektowa A - 4 Kompeksowa Obsługa Inwestycji S.J.    Nowy Sącz    21,8
1613    ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K.    Mochy    21,8
1614    Touk sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    21,8
1615    MAJKA REINHARDT Sp. z o.o.    Glincz    21,8
1616    Ataner Sp. z o.o.    Poznań    21,8
1617    Terma S.J.    Słupsk    21,8
1618    FH WALOR S.J.    Kolbuszowa    21,8
1619    Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o.    Warszawa    21,8
1620    Beskidzki Hurt Towarowy S.A.    Bielsko-Biała    21,8
1621    Aga - Agro Sp. z o.o.    Skarbimierz    21,8
1622    TML S.A.     Poznań    21,8
1623    SPIRAX SARCO Sp. z o.o.    Warszawa    21,7
1624    Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o.    Sopot    21,7
1625    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    21,7
1626    DORADO Sp. z o.o.    Zakopane    21,7
1627    Lightnet Sp. z o.o.    Kobiernice    21,7
1628    Dromo sp. j. Pragacz, Pacholczyk    Warszawa    21,7
1629    Widok S.J.    Warszawa    21,7
1630    Eko - Live S.J. PH    Bielsko-Biała    21,7
1631    Margostal - Rewolińscy S.J.    Margonin    21,7
1632    PU Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski    Szczecin    21,7
1633    KK - Electronic Polska Sp. z o.o.    Szczecin    21,7
1634    Przedsiębiorstwo Podukcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat S.J.    Kraków    21,7
1635    UP System Sp. z o.o.    Gdynia    21,7
1636    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zwycięstwo    Pszenno    21,6
1637    PUH ZETO S.A.    Poznań    21,6
1638    Rozewie Apartamenty S.J.    Lublin    21,6
1639    Soho Art Sp. z o.o.    Warszawa    21,6
1640    MTB Trzebińscy S.J.    Nakło nad Notecią    21,6
1641    REST Usługi Remontowo - Budowlane i Specjalistyczne S.J    Rzeszów    21,6
1642    BARC WARSZAWA S.A.    Warszawa    21,6
1643    Firma ECO Architektura-Budownictwo-Inwestycje Ewa Fabińska    Białystok    21,6
1644    Espol Innwestycje Sp. z o.o.    Lublin    21,6
1645    Intercard Sp. z o.o.    Kraków    21,6
1646    Vault Sp. z o.o. i Wspólnicy-Spółka Komandytowa    Skawina    21,6
1647    SZEJK S.J. PHU    Kalisz    21,6
1648    TOPEKO Sp. z o.o.    Będzin    21,6
1649    Pack Partner Sp. z o.o.    Warszawa    21,6
1650    Film Service Sp. z o.o.    Warszawa    21,6
1651    Begreco Sp. z o.o.    Czerwonak    21,6
1652    Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Świdnica    21,5
1653    EWA - MED Sp. z o.o.    Oława    21,5
1654    PPH LIMAK Wojciech Mrocheń    Częstochowa    21,5
1655    Multi Wnętrza Robert Klęk S.J.    Włosań    21,5
1656    Apteka Vita Lazaru - Delwo, Hornicka S.J.    Złotoryja    21,5
1657    Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane i Konserwacji Zabytków Krzysztof Osuchowski, Alicja Babik S.J.    Malbork    21,5
1658    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno - Doświadczalne    Żórawina    21,5
1659    Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    21,5
1660    Metrison Sp. z o.o.    Mościska    21,5
1661    Biokom S.J.    Raszyn    21,5
1662    Metalpol Furmaniak S.J.    Rostarzewo    21,5
1663    Plastic Components And Modules Poland S.A.    Sosnowiec    21,5
1664    Betpol S.J.    Trzcianka    21,5
1665    Kefal Kempisty S.J.    Ostrów Mazowiecka    21,5
1666    MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J.    Węgrów    21,5
1667    Btc Business Technology Consulting Sp. z o.o.    Poznań    21,5
1668    DTW Sp. z o.o.    Zabierzów    21,5
1669    Poradnia Lekarzy Rodzinnych FAŁĘCKI Sp. z o.o.    Kraków    21,5
1670    Jarbud-Res Henryk Jarnot, Maria Jarnot S.J.    Bieruń    21,5
1671    Spółdzielnia Rolniczo - Produkcyjna WIGAŃCICE w Wigańcicach    Wigańcice    21,4
1672    Hoffman A.D. Grzegorz Banach S.J.    Wrocław    21,4
1673    Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21,4
1674    Solidstone SKS Sp. z o.o. sp.k.    Radom    21,4
1675    Altrad- Mostostal - Montaż Sp. z o.o.    Siedlce    21,4
1676    Centrum Projektów Regionalnych Inwestor S.A.    Katowice    21,4
1677    Sukces S.J.    Białystok    21,4
1678    Optielektronik S.J.    Poznań    21,4
1679    Centrum Wózków Podnopśnikowych Turkiew S.J.    Wrocław    21,4
1680    Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.    Kraków    21,4
1681    Selen S.J.    Grodzisk Mazowiecki    21,3
1682    ZAKŁAD METALOWY TOMABO DEREŻYŃSCY, S.J.    Gorzów Wielkopolski    21,3
1683    Klingenburg International Sp. z o.o.    Świdnica    21,3
1684    Agro - Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    21,3
1685    Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J    Warszawa    21,3
1686    TECHNOZBYT - WITAN S.J.    Gdańsk    21,3
1687    Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    21,3
1688    Matix E.M. Matysiak S.J.    Święciechowa    21,3
1689    World Trade Center - Gdynia - Expo Wschodnioeuropejskie Centrum Handlu Sp. z o.o.    Gdynia    21,3
1690    PW Farma - Sp. z o.o.    Zębowice    21,3
1691    Zakład Naprawy Środków Transportu S.J.    Tczew    21,3
1692    Dolina Nidy Sp. z o.o.    Leszcze    21,3
1693    Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J.    Andrychów    21,3
1694    EHAZET Sp. z o.o. PPHU    Katowice    21,3
1695    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    21,3
1696    Sawo Recykling S.J.    Zgierz    21,3
1697    Domar Sp. z o.o. PHU    Rzeszów    21,3
1698    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE PETROSIN Sp. z o.o.    Kraków    21,2
1699    Monrem S.J.    Poznań    21,2
1700    AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o.    Warszawa    21,2
1701    Archon Sp. z o.o.    Trzebinia    21,2
1702    Arfido Sp. z o.o.    Baranowo    21,2
1703    MULTIFORM Dariusz Krywult    Bielsko-Biała    21,2
1704    Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa    Sztum    21,2
1705    Open Finance S.A.    Warszawa    21,2
1706    MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    21,2
1707    Remedia Sp. z o.o.    Władysławowo    21,2
1708    WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo - Konsultingowa    Gdynia    21,2
1709    Tekton Sp. z o.o.    Wrocław    21,2
1710    TBM Telekom Sp. z o.o.    Warszawa    21,2
1711    ECO - PROGRES Sp. z o.o.    Ełk    21,2
1712    AQUA - SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    21,2
1713    DIG-NET Lenart S.J.    Mroczeń    21,2
1714    Janpol Sp. z o.o. Przeds. Rolno - Usługowo - Handlowe    Jankowice Wielkie    21,2
1715    Ren - Pol S.J.    Śledziejowice    21,1
1716    PPHU Zaplecze Sp. z o.o.    Warszawa    21,1
1717    Tek Sp. z o.o.    Stare Babice    21,1
1718    FILAR DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Warszawa    21,1
1719    EKF-Diagnostyka Sp. z o.o.    Myślenice    21,1
1720    Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J.    Liszki    21,1
1721    Przeds. Rozrywkowe Eurofortuna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    21,1
1722    Spółdzielnia Ogrodnicza Chodakowska    Warszawa    21,1
1723    Tow. Oswiatowo - Naukowe INTER - Wiedza Sp. z o.o.    Opole    21,1
1724    Meva - Pol Sp. z o.o.    Gdańsk    21,1
1725    Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Lublin    21,1
1726    Glantz S.J.    Gdynia    21,1
1727    Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o.    Wrocław    21,1
1728    RONDO Sp. z o.o.    Warszawa    21,1
1729    Ekoklimax - Projekt S.J.    Bydgoszcz    21,1
1730    Tryumf Sp. z o.o.    Stalowa Wola    21,1
1731    Superbet J. Zawadzki i Wspólnicy - S.J.    Zakrze    21,1
1732    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    21
1733    HaweTelekom Sp. z o.o.    Legnica    21
1734    ENERGOLINIA Sp. z o.o.    Poznań    21
1735    WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU    Walerianowo    21
1736    Elzam - Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny    Elbląg    21
1737    SPIROFLEX Sp. z o.o.    Mielec    21
1738    Spółdzielania Budowlano - Mieszkaniowa Zachód    Warszawa    21
1739    Wod - Kan - Mel Roman Sułkowski I Wspólnicy S.J. Przedsiębiorstwo    Sowliny    21
1740    Gryf Developer Sp. z o.o.    Szczecin    21
1741    Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o.    Legnica    21
1742    Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.    Gdynia    21
1743    Best - Bud S.J. Tomasz I Stanisław Bernolak    Pisarzowice    21
1744    NOVUS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    21
1745    AGFA Sp. z o.o.    Warszawa    21
1746    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    21
1747    Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o.    Łomża    21
1748    Qualisort Polska Sp. z o.o.    Kobylnica    20,9
1749    Kancelaria Prawna Jatczak i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    20,9
1750    Hospital Serwis Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    20,9
1751    Geobid Sp. z o.o.    Katowice    20,9
1752    Aarhuskarlshamn Poland Sp. z o.o.    Warszawa    20,9
1753    Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o.    Kraków    20,9
1754    Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A.    Warszawa    20,9
1755    Multimadia Polska Południe S.A.    Gdynia    20,9
1756    Alpar S.J. PPUH    Łuczynów    20,9
1757    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PINNACLE Sp. z o.o. W SZCZECINIE    Szczecin    20,9
1758    Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o.    Końskie    20,9
1759    Serwis Utrzymywania Ruchu Sp. z o.o.    Odolanów    20,9
1760    Grem S.J.    Lublin    20,9
1761    PPU Intermet Sp. z o.o.    Człuchów    20,9
1762    ASG - PL Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    20,9
1763    UNIMED Sp. z o.o. N.Z.O.Z.    Głuszyca    20,9
1764    Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J.    Gostyń    20,9
1765    Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med Sp. z o.o.    Wrocław    20,9
1766    Anixe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    20,8
1767    Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski S.J.    Kraków    20,8
1768    Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o.    Żory    20,8
1769    Kadefarm Sp. z o.o.    Sierosław    20,8
1770    Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video S.J.    Warszawa    20,8
1771    Agencja Kredytowo - Leasingowa Sp. z o.o.    Lublin    20,8
1772    Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o.    Łódź    20,8
1773    Siwela Sp. z o.o.    Świdnica    20,8
1774    Szlif - Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J.    Pieńsk    20,8
1775    Ropez S.J.    Baranów    20,8
1776    PHU IMS - Griffin Sp. z o.o.    Warszawa    20,8
1777    Elektrin S.J. Kwiatkowski Janusz Nowak Czesław    Inowrocław    20,8
1778    Zakład Usługowo - Produkcyjny Ergom Sp. z o.o.    Szemud    20,8
1779    Agro Bio Test Sp. z o.o.    Warszawa    20,8
1780    Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.    Białka Tatrzańska    20,8
1781    AMEX Sp. z o.o. Puckie Zakłady Mechaniczne    Puck    20,8
1782    ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Pruszków    20,7
1783    Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.    Warszawa    20,7
1784    Skrzeszewscy S.J.    Busko-Zdrój    20,7
1785    Ekofinn - Pol Sp. z o.o.    Banino    20,7
1786    Brovaria Jacek Woźniak    Ostrów Wielkopolski    20,7
1787    Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.    Gliwice    20,7
1788    GEOPARTNER Sp. z o.o.    Kraków    20,7
1789    Floko S.J.    Wrocław    20,7
1790    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    20,7
1791    Elektrownie Wodne Sp. z o.o.    Koronowo    20,7
1792    PPU ZIELEŃ Sp. z o.o.    Gdańsk    20,7
1793    Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.    Radom    20,7
1794    Montagro Sp. z o.o.    Wierzbica    20,7
1795    ESKULAP Sp. z o.o.    Chojnice    20,7
1796    Fagro S.J    Krapkowice    20,7
1797    SELEX Sp. z o.o.    Łódź    20,7
1798    Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J.    Wrocław    20,7
1799    PHU Elektromax W. Binkowski S.J.    Leszno    20,6
1800    PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    20,6
1801    White and Case W. Daniłowicz , W. Jurcewicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    Warszawa    20,6
1802    Gerda 2 Sp. z o.o.    Starachowice    20,6
1803    BMG Music Publishing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    20,6
1804    MB S.J. J. Ignasiak, W. Ignasiak    Mrocza    20,6
1805    Słoneczko S.J.    Zduny    20,6
1806    Carint Sp. z o.o.    Kraków    20,6
1807    PW TECHSAM WOCH S.J.    Lublin    20,6
1808    CARTONBOARD CASCADES Sp. z o.o.    Warszawa    20,5
1809    DC Sp. z o.o.    Warszawa    20,5
1810    HIT-SAT Janusz Kowal, Bogusław Kuliga S.J.    Zwierzyniec    20,5
1811    SAP Property Sp. z o.o.    Warszawa    20,5
1812    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    20,5
1813    Inter - Bud Developer Sp. z o.o.    Kraków    20,5
1814    Profit System Sp. z o.o.    Warszawa    20,5
1815    SIEMASZKO Sp. z o.o.    Szczecin    20,5
1816    Idea & Marketing Spółka Komandytowa    Warszawa    20,5
1817    POLKAT Holding Sp. z o.o.    Warszawa    20,5
1818    VICOTEL Sp. z o.o. PHU    Wałbrzych    20,5
1819    Wydawnictwo Forum Sp. z o.o.    Poznań    20,5
1820    PBG Avatia Sp. z o.o.    Wysogotowo    20,5
1821    Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    20,5
1822    Brugi Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    20,5
1823    Sumera Motor - S.J.    Andrychów    20,5
1824    Geotech Sp. z o.o. Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska    Rzeszów    20,5
1825    Eurobud S.J.    Starogard Gdański    20,5
1826    Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wodno - Kanalizacyjnych, Energetycznych, Handlu i Usług S.J.    Ciechanów    20,5
1827    Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o.    Gdynia    20,4
1828    Grupa Karlik S.J.    Poznań    20,4
1829    Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A    Gdańsk    20,4
1830    Łuksja - Med Sp. z o.o.    Łuków    20,4
1831    Biuro Techniczno - Handlowe Testing Sobek - Urbańczyk - Perończyk S.J.    Katowice    20,4
1832    Saga S.J.    Teresin    20,4
1833    Hekon - Hotele Ekonomiczne S.A.    Warszawa    20,4
1834    Brześć Spółka Jawna Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy    Brześć Kujawski    20,4
1835    AWZ - AWZ - ET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    20,4
1836    SGL Carbon Polska S.A.    Racibórz    20,4
1837    Corab Sp. z o.o.    Olsztyn    20,4
1838    Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o.    Mielec    20,4
1839    Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING S.A.    Gdańsk    20,4
1840    ESJOT Janowski i Braun Spółka Komandytowa    Wałcz    20,4
1841    Kon - Bis Sp. z o.o. PUHP    Konin    20,4
1842    Przedsiębiorstwo EUROINWEST Sp. z o.o.    Sława    20,4
1843    Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Sobuczyna    20,4
1844    Unirol S.J.    Borek Wielkopolski    20,4
1845    Wesoła Sp. z o.o.    Golenice    20,4
1846    Przeds. Oczyszczania Miasta Eko S.J.    Kalisz    20,4
1847    FEERUM S.A.    Chojnów    20,4
1848    Grupa Stolem S.J.    Sierakowice    20,4
1849    RMA - POLSKA Sp. z o.o.    Chojnów    20,4
1850    C+N Polska Sp. z o.o.    Mielec    20,4
1851    Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.    Zielona Góra    20,4
1852    Wafo Sp. z o.o. Warszawska Fabryka Obrabiarek    Warszawa    20,4
1853    JAWO S.J.    Częstochowa    20,4
1854    SALMO Sp. z o.o.    Gietrzwałd    20,4
1855    Firma Grześkowiak S.J.    Kórnik    20,4
1856    Domy Marzeń Sp. z o.o.    Kraków    20,4
1857    SCANAQUA Sp. z o.o.    Ozorków    20,3
1858    Paste Group S.J.    Poznań    20,3
1859    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    20,3
1860    Cordia Plus S.J.    Andrychów    20,3
1861    Molex Polska Management Sp. z o.o.    Sulęcin    20,3
1862    Nexttel Sp. z o.o.    Warszawa    20,3
1863    Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J    Olsztyn    20,3
1864    Jasna - Pol Sp. z o.o.    Dzierzgoń    20,3
1865    Rex - Pol Sp. z o.o.    Chorzów    20,3
1866    Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o.o.    Mikołów    20,3
1867    Biuinf S.J. Biuro Usług Informatycznych    Bydgoszcz    20,3
1868    IMTRONIC S.J.    Łódź    20,3
1869    ELTE GPS Sp. z o.o.    Kraków    20,3
1870    Apollogic Sp. z o.o.    Poznań    20,3
1871    M&S S.A. Polska Korporacja Handlu    Warszawa    20,3
1872    Drukarnia Bauer Sp. z o.o. Sp.K.    Warszawa    20,3
1873    Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    20,3
1874    TEN Sp. z o.o.    Poznań    20,3
1875    Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.    Katowice    20,3
1876    Ventus Berdzik Parzelski S.J.    Radom    20,2
1877    ALLFINANZ Sp. z o.o.    Warszawa    20,2
1878    POL- MARE Sp. z o.o.    Gdynia    20,2
1879    Skaw-Med Sp. z o.o.    Kraków    20,2
1880    Des S.J.    Kraków    20,2
1881    Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o.    Karpacz    20,2
1882    Kotar Spółka Jawna, B.& S. Jaworscy    Wołów    20,2
1883    Teo Term S.J.    Podkowa Leśna    20,2
1884    KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o. PPUH    Białystok    20,2
1885    Chemia Vox Sp. z o.o. S.K.A.    Czerwonak    20,2
1886    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    20,2
1887    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Murzynowo Kościelne    20,2
1888    Derkon Sp. z o.o.    Szczecin    20,2
1889    Cartis Group Sp. z o.o.    Łódź    20,2
1890    Targowisko Hurtowe W Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    20,2
1891    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicor Sp. z o.o.    Wrocław    20,2
1892    RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o.    Warszawa    20,2
1893    BJM Sp. z o.o.    Wołomin    20,2
1894    AKWAWIT Sp. z o.o. Centrum Konferencji i Rekreacji    Leszno    20,2
1895    WIJAS, TOMASZ I PAWEŁ WIJAS, S.J.    Kielce    20,2
1896    Granimex S.J.    Warszawa    20,2
1897    METAL-PLAST PHUP    Świebodzice    20,1
1898    Grudzeń Las Sp. z o.o.    Grudzeń-Las    20,1
1899    DELOITTE LEGAL, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    20,1
1900    KEMIPOL Sp. z o.o.    Police    20,1
1901    PPHU TEMPO S.A.    Wrocław    20,1
1902    Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.    Częstochowa    20,1
1903    Lena Serwis Sp. z o.o.    Wilków    20,1
1904    Biuro Rozwoju Krakowa S.A.    Kraków    20,1
1905    Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    20,1
1906    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Talbud-A Wacław Talaga,Tadeusz Wcisło S.J.    Skawina    20,1
1907    Szkoła Języków Obcych LEKTOR Wiesława Myszkowska, Roman Myszkowski S.J.    Wrocław    20,1
1908    Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego    Nowy Sącz    20,1
1909    PAREXEL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    20,1
1910    MIRPOL S.J.    Kołobrzeg    20,1
1911    BONITA H. A. H. Żołądkowscy S.J.    Poznań    20,1
1912    Stanton Chase International Sp. z o.o.    Warszawa    20,1
1913    Warszawski Rolno - Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.    Ożarów Mazowiecki    20,1
1914    Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o.    Kraków    20,1
1915    Chips And Snacks Ryczkowski sp. j.    Łódź    20
1916    Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Zeliaś S.J.    Tarnów    20
1917    Konsbud Hi - Fi Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    20
1918    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    20
1919    CELPOL S.J.    Łask    20
1920    Repro Sp. z o.o.    Płock    20
1921    Wojskowa Agencja Mieszkaniowa    Warszawa    20
1922    ROTER S.J.    Ruda Śląska    20
1923    Partnex S.J    Gdańsk    20
1924    Ekspert Systemy Informatyczne S.J. Artur Marchelewski, Tomasz Cierpica, Andrzej Dzik    Szczecin    20
1925    Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowie Sp. z o.o.    Kościan    20
1926    GROLDER Sp. z o.o.    Borowiec    20
1927    Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o.    Warszawa    20
1928    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    20
1929    IOW SERVICE Sp. z o.o.    Kochlice    20
1930    Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A.    Warszawa    20
1931    Inżtor S.J.    Gdynia    19,9
1932    KUBIK Kubik Ryszard S.J.    Radom    19,9
1933    Invest Group Polska Sp. z o.o.    Świecie    19,9
1934    Kobra Sp. z o.o.    Mysłowice    19,9
1935    Pegros Sp. z o.o.    Psary    19,9
1936    Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych B. Kazub, A. Orłowski sp. j.    Rozprza    19,9
1937    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    19,9
1938    NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych    Gdańsk    19,9
1939    Milarex J. Kasprzak, Ch. Kasprzak sp. j.    Duninowo    19,9
1940    Produkcja Stolarki PCV i Aluminium Bożena Cechini i Małgorzata Cechini - S.J.    Muszyna    19,9
1941    Budomont Sp. z o.o. Przeds. Usług Budowlano - Montażowych    Bielsko-Biała    19,9
1942    Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J.    Ostrołęka    19,9
1943    AUTOGUARD S.A.    Warszawa    19,9
1944    Real Development Group Sp. z o.o. sp.k.    Łódź    19,9
1945    Tomax - Development Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    19,9
1946    Energo - Serwis Sp. z o.o.    Radomsko    19,9
1947    Prestige Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    19,9
1948    Elettric 80 Sp. z o.o.    Kraków    19,9
1949    Igloport Sp. z o.o.    Gdynia    19,9
1950    Swój Dom Sp. z o.o.    Puszczykowo    19,9
1951    PZ HTL S.A.    Warszawa    19,9
1952    Biomol - Med Sp. z o.o.    Łódź    19,8
1953    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    19,8
1954    Arjan Sp. z o.o.    Łódź    19,8
1955    Przedsiębiorstwo Rolne Kłos Sp. z o.o.    Wrocław    19,8
1956    Graal Sp. z o.o.    Opypy    19,8
1957    T.C. Capital Sp. z o.o.    Warszawa    19,8
1958    Dentex Sp. z o.o.    Zduńska Wola    19,8
1959    Info Projekt Sp. z o.o.    Gdańsk    19,8
1960    SEGO Sp. z o.o.    Rybnik    19,8
1961    PWD JEŻYCKA Sp. z o.o.    Poznań    19,8
1962    Norma Stal AG Sp. z o.o.    Mikołów    19,7
1963    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo - Usługowe    Trzebnica    19,7
1964    Germanischer Lloyd Polen Sp. z o.o.    Szczecin    19,7
1965    Tewa Temperature Sensors Sp. z o.o.    Lublin    19,7
1966    Horpol J.I.A.T. Horeczy S.J.    Lipniki    19,7
1967    GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.    Gdynia    19,7
1968    Firma Handlowo-Usługowa Paweł sp. j. J. i A. Kalata    Szaflary    19,7
1969    PPHU Bajgiel Wiesław Reichert,Jan Wodecki S.J.    Będzino    19,7
1970    Tehaco Sp. z o.o.    Gdańsk    19,7
1971    Zakład Produkcyjno Usługowy FASTE Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon S.J.    Ciechanów    19,7
1972    Przedsiębiorstwo Usługowo - Budowlane Infrakom Sp. z o.o.    Wolsztyn    19,7
1973    POLINVEST Sp. z o.o.    Kraków    19,7
1974    Frontier C/B Systems Sp. z o.o.    Gdańsk    19,7
1975    MPL Technology Katowice Sp. z o.o.    Katowice    19,7
1976    INVEST KOMFORT S.A.    Gdynia    19,7
1977    POHL & POHL Sp. z o.o.    Racibórz    19,7
1978    Avermann Oborniki Sp. z o.o.    Oborniki    19,7
1979    KOSMIN Sp. z o.o. Kopalnie Surowców Mineralnych    Bielany Wrocławskie    19,7
1980    Wrocławski Park Technologiczny S.A.    Wrocław    19,7
1981    DG Elpro S.J.    Kraków    19,7
1982    Farma-Med Kujawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Inowrocław    19,7
1983    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Sahryń    19,7
1984    Fal S.J.    Sanok    19,7
1985    METAL SERVICE Sp. z o.o.    Kraków    19,7
1986    SCA Graphic Paper Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19,6
1987    Przeds. EL-IN Tomasz Wach i Wspólnicy S.J.    Skierniewice    19,6
1988    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    19,6
1989    MAKRO - PLAST Maria Sulewska    Białystok    19,6
1990    Przedsiębiorstwo Rolno - Przemysłowe Farmco Sp. z o.o.    Wilczkowice    19,6
1991    Somar S.A.    Katowice    19,6
1992    KO-BE S.Beba & B.Kołodziej S.J.    Głogów    19,6
1993    Victoria Dom S.A.    Warszawa    19,6
1994    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    19,6
1995    Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J.    Rawa Mazowiecka    19,6
1996    Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    19,6
1997    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    19,6
1998    POLLYTAG S.A.    Gdańsk    19,6
1999    Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J.    Kołobrzeg    19,6
2000    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    19,6
2001    Biuro Handlowe Cedrus Paweł Daszkiewicz, Krzysztof Nowak, Urszula Daszkiewicz S.J.    Brzeziny    19,6
2002    Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o.    Marki    19,6
2003    BBKS - PROJEKT Sp. z o.o. Biuro Projektów Dróg i Mostów    Wrocław    19,5
2004    TELWENT Sp. z o.o.    Staniszewo    19,5
2005    OLIMPIC S.J. PH    Gdynia    19,5
2006    Sovrana S.J.    Olkusz    19,5
2007    Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej S.J.    Świdnica    19,5
2008    ABX Sp. z o.o.    Łódź    19,5
2009    B.D. Art. S.J.    Wołomin    19,5
2010    Ultimed Sp. z o.o.    Lublin    19,5
2011    Westbud - Developer Sp. z o.o.    Ligota Piękna    19,5
2012    Proglob Sp. z o.o.    Trzebinia    19,5
2013    Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter - Poż Sp. z o.o.    Kraków    19,5
2014    Homar S.J. PPH    Gostynin    19,5
2015    Gospodarstwo Rolne Chwaliszewo Sp. z o.o.     Gromadno    19,5
2016    WIS J. Wantuch,G. Sipiora S.J.    Tarnów    19,5
2017    Non Stop Film Service S.J.    Warszawa    19,5
2018    International Claims Handling Center S.A.    Warszawa    19,5
2019    RECMAN S.J.    Suwałki    19,5
2020    Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    19,5
2021    SKG S.A.    Bielsko-Biała    19,5
2022    Merkury Sp. z o.o.    Puszczykowo    19,5
2023    Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    19,5
2024    POL - AM - PACK S.A.    Kraków    19,5
2025    Trust S.A.    Poznań    19,4
2026    Brenda - Sport Sp. z o.o.    Piastów    19,4
2027    Niepubliczny ZOZ Profil - Med Sp. z o.o.    Sierpc    19,4
2028    Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.    Warszawa    19,4
2029    Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Krakoin Sp. z o.o.    Kraków    19,4
2030    Chemetall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19,4
2031    DARCO Sp. z o.o.    Pustków    19,4
2032    Segla S.J.    Osiek Mały    19,4
2033    Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o.    Kaczory    19,4
2034    Project Sp. z o.o.    Warszawa    19,4
2035    Akces S.J.    Ożarów Mazowiecki    19,4
2036    Bombardier Transportation Zwus Polska Sp. z o.o.    Katowice    19,4
2037    Ursmasz D.Majewska i A.Sitko sp. j.    Warszawa    19,4
2038    Kieźliny Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Olsztyn    19,4
2039    Global Research Services Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19,4
2040    Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark -GMW    Jodłownik    19,4
2041    PIR Sp. z o.o.    Legionowo    19,4
2042    Optimus - System Choromańscy S.J.    Gdynia    19,4
2043    Piwowar Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    19,3
2044    SOFTIN Sp. z o.o. PUP    Wrocław    19,3
2045    Lions S.A.    Wrocław    19,3
2046    Kotłorembud S.J.    Bydgoszcz    19,3
2047    NZOZ Antidotum Sp. z o.o.    Nowy Sącz    19,3
2048    INGLOT Sp. z o.o.    Przemyśl    19,3
2049    Elkom Sp. z o.o.    Brzezie    19,3
2050    Projektowanie i Budowa Elektrowni ENERGOINWEST Sp. z o.o.    Warszawa    19,3
2051    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    19,3
2052    Polsurwis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19,3
2053    Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o.    Marki    19,3
2054    Firma Projektowo-Budowlana Legutki I Krasoń Andrzej Legutki, Henryk Krasoń S.J.    Kraków    19,3
2055    NAFIS S.A.    Poznań    19,3
2056    AWBUD - DEVELOPER Sp. z o.o.    Wrocław    19,3
2057    Renault Credit Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19,3
2058    Art - Went S.J. PPHU     Konstantynów Łódzki    19,3
2059    Dynamic - Seat Beata Król-Miezianko S.J.    Oleśnica    19,3
2060    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Dolmar” Ryszard, Lidia, Artur Dobień Sp. J. w Donaborowie    Kępno    19,3
2061    Drukarnia Print S.J.    Wrocław    19,3
2062    Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    19,3
2063    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    19,3
2064    Avisa S.J.    Białystok    19,3
2065    PHU ROXY S.J.    Gierałtowice    19,3
2066    EC Systems Sp. z o.o.    Kraków    19,2
2067    EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2068    WIX - FILTRON Sp. z o.o.    Gostyń    19,2
2069    AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram S.J.    Mikluszowice    19,2
2070    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    19,2
2071    Górnośląski Ośrodek Rehabilitacji Dzieci im.dr.Adama Szebesty    Rabka-Zdrój    19,2
2072    Promeks Bis Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2073    Petro - Invest Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2074    Zespoły Inwestycyjne Projektowo - Wdrożeniowe Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2075    Piekarnia Frąckowiak, Frąckowiak H. S.J.    Wałbrzych    19,2
2076    Darżyno Sp. z o.o. Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe    Gdańsk    19,2
2077    PST OSTPED S.J.     Kalisz    19,2
2078    NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2079    MOSTY Gospodarstwo Rolno - Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    19,2
2080    Gelo Sp. z o.o.    Michałowice    19,2
2081    Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz     Wąbrzeźno    19,2
2082    Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź - Polesie    Łódź    19,2
2083    Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.    Nowa Sarzyna    19,2
2084    MFC Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2085    Wersal Podlaski Development Sp. z o.o.    Białystok    19,2
2086    Quest - Dystrybucja Sp. z o.o.    Wrocław    19,2
2087    Magna Real Estate Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    19,2
2088    Omnigence Sp. z o.o.    Warszawa    19,2
2089    BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych    Smardzewice    19,2
2090    REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o.    Szczecin    19,1
2091    KJS Radaczewo Sp. z o.o.    Radaczewo    19,1
2092    Esteve - Dwd Polska Sp. z o.o.    Zagwiździe    19,1
2093    T&R Technology & Renewal Sp. z o.o.    Teresin    19,1
2094    Tensotronic Sp. z o.o.    Warszawa    19,1
2095    RH Sound - Pl Sp. z o.o.    Trzebnica    19,1
2096    Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o.    Warszawa    19,1
2097    AP Invest Polska Sp. z o.o.    Wrocław    19,1
2098    HANZA BROKERS Sp. z o.o.    Warszawa    19,1
2099    Przedsiębiorstwo Turystyczne TUR Sp. z o.o.    Chojnice    19,1
2100    BUSCH POLSKA Sp. z o.o.    Włocławek    19,1
2101    KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Sp. z o.o.    Poznań    19,1
2102    Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A.    Zabrze    19,1
2103    GALADOM S.A.    Lublin    19,1
2104    Gmin - Med Sp. z o.o.    Dobieszowice    19,1
2105    Biwar Sp. z o.o.    Biskupiec    19,1
2106    Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A.    Warszawa    19,1
2107    Torfowiska Biały Bór Sp. z o.o.    Wejherowo    19,1
2108    Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.    Warszawa    19
2109    Consileon Polska Sp. z o.o.    Szczecin    19
2110    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    19
2111    Przeds. Usług Budowlanych Eko Sp. z o.o.    Iława    19
2112    Koga - Maris Sp. z o.o.    Hel    19
2113    Zakład Specjalistycznych Robót Górniczych ZSRG Sp. z o.o.    Żory    19
2114    Espes Sp. z o.o.    Opacz-Kolonia    19
2115    JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa    Wrocław    19
2116    Gospodarstwo Rybackie Wójcza Sp. z o.o.    Biechów    19
2117    Planco Sp. z o.o.    Warszawa    19
2118    Tygro S.J.    Ceków    18,9
2119    Dr. Marcus International Sp. z o.o. S. Komandytowa    Kalisz    18,9
2120    Ener - G Polska Sp. z o.o.    Warszawa    18,9
2121    Sest - Luve - Polska Sp. z o.o.    Gliwice    18,9
2122    Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J.    Kraków    18,9
2123    Lanster Sp. z o.o.    Kraków    18,9
2124    Cordes Polen Sp. z o.o.    Mogilno    18,9
2125    Dahliamatic Sp. z o.o.    Warszawa    18,9
2126    Krawczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    18,9
2127    Przeds. Budownictwa Ogólnego Vester Handzelewicz S.J.    Kutno    18,9
2128    PODHALAŃSKIE DROGI Sp. z o.o.    Nowy Targ    18,9
2129    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu    Krobusz    18,9
2130    CZAH S.A. PW    Katowice    18,9
2131    Kons - Rem S.J.    Piasek    18,9
2132    Psych - Med Sp. z o.o.    Gliwice    18,9
2133    Supermemo World Sp. z o.o.    Poznań    18,9
2134    FARMAK Sp. z o.o.    Warszawa    18,9
2135    KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S.J.    Lubin    18,9
2136    Milionowa Sp. z o.o.    Łódź    18,9
2137    TDI Corporate Finance Sp. z o.o.    Warszawa    18,9
2138    PPHU STYROMAX S.J.    Łyszkowice    18,9
2139    Skawtech S.J.    Skawina    18,9
2140    Aland Sp. z o.o.    Gdynia    18,8
2141    KPMG Sp. z o.o.    Warszawa    18,8
2142    AMA - BUD Sp. z o.o.    Warszawa    18,8
2143    ATL Sp. z o.o.    Ząbki    18,8
2144    Elplast. com. S.J.    Kutno    18,8
2145    Skoplast S.J.    Kaczory    18,8
2146    Eko - Mega Młyny Wodne Sp. z o.o.    Korczew    18,8
2147    Apro Investment Sp. z o.o.    Toruń    18,8
2148    Atom Service Marek Parol S.J.    Gdynia    18,8
2149    LAUDA AUDIO ADAMOWICZ S.J.    Sopot    18,8
2150    POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU    Gdańsk    18,8
2151    Zakład Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o.    Mława    18,8
2152    Alplast S.J.    Bydgoszcz    18,8
2153    Inea S.A.    Poznań    18,8
2154    Perfect - Dent Sp. z o.o.    Wrocław    18,8
2155    Kvam Sp. z o.o.    Nowogard    18,8
2156    Euro - Centrum Sp. z o.o.    Poznań    18,8
2157    INS S.J.    Wrocław    18,8
2158    Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.    Bydgoszcz    18,8
2159    Barg M. B. Poznań Sp. z o.o.    Poznań    18,8
2160    PPH ADAMEX II Apolonia Karoń    Częstochowa    18,7
2161    PPHU Diagrolmet S.J.    Wolsztyn    18,7
2162    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Piorunkowicach    Prudnik    18,7
2163    Sharman Sp. z o.o.    Pyrzyce    18,7
2164    Beta Gulewicz i Sawulczyk S.J.    Wałbrzych    18,7
2165    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    18,7
2166    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    18,7
2167    Zakład Gospodarki Komunalnej Organizacja Odzysku, BIOSYSTEM S.A.    Kraków    18,7
2168    Przeds. Handlu Zagranicznego Profit Sp. z o.o.    Bydgoszcz    18,7
2169    BUD - DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J.    Porąbka Iwkowska    18,7
2170    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    18,7
2171    PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o.    Warszawa    18,7
2172    Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J.    Człuchów    18,7
2173    Ekobud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Ostróda    18,7
2174    Firma Janex Sp. z o.o.    Kraków    18,7
2175    ADMIROM - 5 Sp. z o.o.    Wrocław    18,7
2176    BitStream Sp. z o.o.    Lublin    18,7
2177    Coface Poland Factoring Sp. z o.o.    Warszawa    18,7
2178    Energo - Inwest - Broker S.A.    Toruń    18,7
2179    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka    Lębork    18,7
2180    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka    Sanok    18,7
2181    Noma - Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o.    Katowice    18,6
2182    AC S.A.    Białystok    18,6
2183    NUNHEMS POLAND Sp. z o.o.    Poznań    18,6
2184    Atest S.J. PPH    Bytom    18,6
2185    Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A.    Krynica-Zdrój    18,6
2186    Carpol Sp. z o.o.    Warszawa    18,6
2187    Małopolskie TBS Małopolska Sp. z o.o.    Kraków    18,6
2188    Kabat S.J.    Budzyń    18,6
2189    Safe Computing Sp. z o.o.    Warszawa    18,6
2190    Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny S.A.    Płock    18,6
2191    Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.    Warszawa    18,6
2192    WAR - POL Sp. z o.o.    Wrocław    18,6
2193    Medservice Sp. z o.o.    Katowice    18,6
2194    Eksploatacja Dźwignic S.J. Czubiński, Wojtuszek    Bielsko-Biała    18,6
2195    LONTEX Piotr Londzin    Czechowice-Dziedzice    18,6
2196    Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o.    Krzyżowice    18,5
2197    Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.    Starogard Gdański    18,5
2198    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    18,5
2199    Leader Tech Ltd Sp. z o.o.    Wielki Konopat    18,5
2200    A.B. Berren - Handlowy Sp. z o.o.    Michałowice    18,5
2201    Viksim Polsko - Rosyjska Sp. z o.o.    Wałbrzych    18,5
2202    Poldanor S.A.    Przechlewo    18,5
2203    Polsko - Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    18,5
2204    BRANŻOWA ORGANIZACJA ODZYSKU S.A.    Tarnów    18,5
2205    Przeds. Robót Ogrodniczo - Leśnych PROLAS Sp. z o.o.    Gdańsk    18,5
2206    Mart - Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    18,5
2207    ŻYWIEC - ZDRÓJ S.A.    Cięcina    18,5
2208    SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o.    Piaseczno    18,5
2209    Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych    Warszawa    18,5
2210    Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko - Instalacyjna    Poznań    18,5
2211    PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o.    Warszawa    18,5
2212    Polmass S.A.    Bydgoszcz    18,5
2213    Alu - Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J.    Stargard Szczeciński    18,5
2214    ROB - Sp. z o.o.    Wrocław    18,5
2215    AGRO - SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    18,5
2216    Felbermayr Immo Sp. z o.o.    Wrocław    18,5
2217    Indasa Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    18,5
2218    Opti Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    18,5
2219    MAR Andrzejewski S.J.    Łódź    18,5
2220    STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski S.J.    Kraków    18,5
2221    BRE.LOCUM S.A.    Łódź    18,5
2222    Rent Sp. z o.o.    Łódź    18,5
2223    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o.    Gdańsk    18,4
2224    Cell-Fast Słabik i Słabik S.J.    Stalowa Wola    18,4
2225    Implix Sp. z o.o.    Gdańsk    18,4
2226    Przeds. Produkcji Rolnej Agołan Sp. z o.o.    Krzywiczyny    18,4
2227    Kaja Bieńkowska Bieńkowski S.J.    Łomianki    18,4
2228    Technologie i Techniki Procesowe 3 Aqua Sp. z o.o.    Chotomów    18,4
2229    Polconsult Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych    Warszawa    18,4
2230    Biomak S.J.    Piastów    18,4
2231    FINGO Sp. z o.o.    Wrocław    18,4
2232    ECON TRADE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    18,4
2233    PPH Karmel Import - Export S.J.    Hajnówka    18,4
2234    COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    18,4
2235    Polska Telefonia Cyfrowa S.A.    Warszawa    18,4
2236    CEPD Management Sp. z o.o.    Warszawa    18,4
2237    PWW Sp. z o.o.    Warszawa    18,3
2238    LIM JOINT VENTURE Sp. z o.o.    Warszawa    18,3
2239    ZRE Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    18,3
2240    TRANS - FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej    Bielany Wrocławskie    18,3
2241    KOMSTER Sp. z o.o.    Warszawa    18,3
2242    Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o.    Łódź    18,3
2243    Elmontaż BG S.J. PPU    Białe Błota    18,3
2244    Apply Capnor Poland Sp. z o.o.    Kraków    18,3
2245    Aet S.J.    Ostrów Wielkopolski    18,3
2246    Przedsiębiorstwo Rolniczo - Usługowe PROAGRO Sp. z o.o.    Skokowa    18,3
2247    Ell - Bet PPH S.J.    Młyniec Pierwszy    18,3
2248    Grupa G-3 S.J.    Perzów    18,3
2249    Walmed Sp. z o.o.    Warszawa    18,3
2250    SOLAR COMPANY S.A.    Poznań    18,3
2251    Hagans Logistic Sp. z o.o.    Toruń    18,3
2252    Kontex S.J.    Suchy Las    18,3
2253    MaśliceSpółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa     Wrocław    18,3
2254    Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    18,3
2255    PPH PEGROL Sp. z o.o.    Suchy Dąb    18,3
2256    TAWOL S.J. PPUH    Chęciny    18,3
2257    Ars Dental Sp. z o.o.    Warszawa    18,3
2258    ST - Majewski Spółka Akcyjna Sp. Komandytowa    Pruszków    18,2
2259    IMC INVESTMENT S.A.    Kraków    18,2
2260    Działalnośc Produkcyjno Handlowo Usługowa Michał, Tomasz, Jan Vogt S.J.    Pleszew    18,2
2261    UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    18,2
2262    Wallram Cantool - Europe Sp. z o.o.    Zabierzów    18,2
2263    ARGIP Sp. z o.o.    Poznań    18,2
2264    Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych El-En Andzej Krzanowski i Ryszard Wąsik S.J.    Kraków    18,2
2265    Axes System J. Raczyński i S. Lewiński S.J.    Gdańsk    18,2
2266    P.P. Somet S.J.    Milicz    18,2
2267    WZP Farm Sp. z o.o.    Dolice    18,2
2268    Perfectfashion S.J.    Kraków    18,2
2269    Aminex Sp. z o.o.    Wólka Grodziska    18,2
2270    Hirsch Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    18,2
2271    RWE POLSKA S.A.    Warszawa    18,1
2272    WAR SOFT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego    Warszawa    18,1
2273    Instal Sp. z o.o.    Świętochłowice    18,1
2274    Emapa Sp. z o.o.    Łódź    18,1
2275    Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy - Spółka Komandytowa    Środa Śląska    18,1
2276    MONOLITH FILMS Sp. z o.o.    Warszawa    18,1
2277    Radius S.J.    Szczecin    18,1
2278    Gastro Gal Dariusz Kusnierz, Antoni Tkacz S.J.    Rzeszów    18,1
2279    IT Kontrakt Sp. z o.o.    Wrocław    18,1
2280    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    18,1
2281    KALLA Sp. z o.o.    Katowice    18,1
2282    Ingeo - Sp. z o.o.    Gdynia    18,1
2283    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Wrocław    18,1
2284    OTC S.A.    Kraków    18,1
2285    WAMEX S.A. Regionalne Centrum Handlowe    Łęczna    18,1
2286    Izolbud S.J.    Bielsko-Biała    18,1
2287    SURTEC POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    18,1
2288    SKORUT Import Eksport Sp. z o.o.    Myślenice    18,1
2289    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Bydgoszcz    18,1
2290    Iow Trade Sp. z o.o.    Warszawa    18,1
2291    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie    Gościejewo    18
2292    Investment Friends Nieruchomości Sp. z o.o.    Płock    18
2293    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    18
2294    Ujastek Sp. z o.o. S.K.    Kraków    18
2295    Budmont S.J. Przedsiebiorstwo Budowlano - Montażowe    Świecie    18
2296    Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy - Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    18
2297    ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S.J.    Kraków    18
2298    TECHLAND Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    18
2299    Manipulatory Przemysłowe - Dalmec Polska Sp. z o.o. S.K.    Stara Iwiczna    18
2300    Mosty Katowice Sp. z o.o.    Katowice    18
2301    POL- INOWEX S.A.    Lublin    18
2302    Prebud - Elt S.J. PU    Kraków    18
2303    BOZZETTO POLSKA Sp. z o.o.    Zabrze    18
2304    ARPIS S.A.    Kraków    18
2305    Winner Spedition Polska Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    18
2306    Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o.    Rzeszów    18
2307    Dracop S.J.    Kraków    18
2308    CUKIERNIA - PIEKARNIA B & M WENTA S.J.    Lębork    18
2309    Lest Investment International GmbH Sp. z o.o.    Lubin    18
2310    MINI - MAX Sp. z o.o. PPHU    Poznań    18
2311    US PHARMACIA Sp. z o.o.    Wrocław    18
2312    A & T Augustyńscy S.J.    Wysokie    18
2313    Rolpex Sp. z o.o.    Szczytno    18
2314    Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Lublin    18
2315    Bieńkowski, Lis, Mierzwa - Architekci Sp. z o.o.    Lublin    18
2316    AXELLUS Sp. z o.o.    Warszawa    18
2317    Celik Company Sp. z o.o.    Gdańsk    18
2318    Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    17,9
2319    PTHU HYDRO-MARKO - MARIA PLUTA    Jarocin    17,9
2320    Niepubliczny ZOZ MEDYK Sp. z o.o.    Chełm    17,9
2321    JARMEX ADAM KASPRZAK S.J.    Częstochowa    17,9
2322    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KABEX Sp. z o.o.    Leźno    17,9
2323    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    17,9
2324    Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    17,9
2325    Hydro - Kor Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17,9
2326    Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o.    Strzegom    17,9
2327    Korbank S.A.    Wrocław    17,9
2328    Adam - Krawiectwo Lekkie, Bieliźniarstwo, Adam Korczak, Monika Korczak Sp. J.    Blizne Łaszczyńskiego    17,9
2329    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    17,9
2330    Pemalux Sp. z o.o.    Malbork    17,9
2331    Invest-Nieruchomości Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    17,9
2332    JWT Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    17,9
2333    Pioma - Odlewnia Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    17,9
2334    PPU Eljot S.J.    Kowalewo Pomorskie    17,9
2335    Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o.    Płock    17,9
2336    Stal - Bud Sp. z o.o.    Świdnica    17,9
2337    European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    17,9
2338    Olea - Polska Sp. z o.o.    Łódź    17,9
2339    Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.    Łódź    17,9
2340    Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o.    Świdnica    17,9
2341    Zakład Produkcyjno Handlowy Relaks Sp. z o.o.    Izdebnik    17,9
2342    Marka S.A.    Białystok    17,9
2343    BT Nieruchomości Maciej Balcerek i Wspólnicy S.J.    Lublin    17,9
2344    W-2 Prebut Sp. z o.o. PU    Chorula    17,9
2345    Piekarnia-Cukiernia ANNA Koczorowska Anna, Koczorowski Mieczysław, Paprocka Anna, Paprocki Edward S.J.    Wyrzysk    17,9
2346    Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ciasna    17,9
2347    BSC Pharmacenter Sp. z o.o.    Poznań    17,9
2348    Mak S.J. Karpińscy    Wrocław    17,9
2349    Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    17,8
2350    Hen - Stol S.J.    Żebry-Chudek    17,8
2351    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    17,8
2352    Bomed Sp. z o.o. Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Grzybów    17,8
2353    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    17,8
2354    Mal - Fur S.J.    Radom    17,8
2355    Pragma Faktoring S.A.    Katowice    17,8
2356    Telekomunikacja Polska S.A.    Warszawa    17,8
2357    Wola - Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K.    Poznań    17,8
2358    Systherm Info Sp. z o.o.    Poznań    17,8
2359    IMMO S.A.    Żyrardów    17,8
2360    Unirol S.J. PW    Borek Wielkopolski    17,8
2361    Famil - Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego    Lublin    17,8
2362    PPUH RODEX Sp. z o.o.    Białystok    17,8
2363    Sanatorium Uzdrowiskowe Jantar Sp. z o.o.    Kołobrzeg    17,8
2364    Firma Menadżersko - Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.    Lublin    17,8
2365    BEH Eltec Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17,8
2366    Daltex-Farb Halina Dalewska, Grzegorz Chwalewski S.J.    Łódź    17,8
2367    Millenium Inwestycje Sp. z o.o.    Katowice    17,8
2368    Dymoterm Sp. z o.o.    Warszawa    17,8
2369    TECHSAN PISAŃSKI KULCZEWSKI KOWALÓWKA S.J.    Szczecin    17,8
2370    Kowalk S.J. ZPUH    Bartniczka    17,8
2371    Zakład Robót Instalacyjnych Wodnik J.marek, M. Korbolewski, M. Dudek S.J.    Elbląg    17,8
2372    OPB HOLDING - Ireneusz Słowik    Warszawa    17,8
2373    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Trzeboszowice    17,8
2374    Tamir Sp. z o.o. PPUH    Bystrzyca Kłodzka    17,8
2375    Epione Katarzyna Wrześniewska, Narcyz Wrześniewski S.J.    Katowice    17,8
2376    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrzelicach    Chrzelice    17,7
2377    MPM Project Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Kraków    17,7
2378    Romdom - 3 Sp. z o.o.    Wrocław    17,7
2379    Reflex 2 K.Nowak S.J.    Świętochłowice    17,7
2380    Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.    Warszawa    17,7
2381    Polkom S.J.    Częstochowa    17,7
2382    KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.    Poznań    17,7
2383    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    17,7
2384    Amis Financial Investment Group S.A.    Wilczyn    17,7
2385    Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego     Wrocław    17,7
2386    Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o.    Dębica    17,7
2387    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    17,7
2388    CHMARA - LIPIANIN S.J.    Nowa Ruda    17,7
2389    LINOTECH Sp. z o.o.    Klucze    17,7
2390    Tagrel T.G. Lewandowscy S.J.    Płock    17,7
2391    Budizol Sp. z o.o. S.K.A.    Włocławek    17,7
2392    Heymservice Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17,7
2393    Lubrem S.J.    Lublin    17,7
2394    Tomków Sp. z o.o.    Marciszów    17,7
2395    Nowa Sienna Sp. z o.o.    Konin    17,7
2396    Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poczesna    17,7
2397    LIGWAN S.J. PPHU    Nowy Sącz    17,6
2398    Logistyka i Magazynowanie Sp. z o.o.    Kwidzyn    17,6
2399    MAR - GRAN Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
2400    Żwir Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Dzierzgoń    17,6
2401    Krakbet S.J. PPHU    Kraków    17,6
2402    Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J.    Kobierzyce    17,6
2403    Synerway S.A.    Warszawa    17,6
2404    Yacht - Expo Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
2405    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa    Wałbrzych    17,6
2406    PIEKARSTWO S.J. Machalski - Tomski    Wrocław    17,6
2407    EXPLO Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
2408    Kino Polska TV S.A.    Warszawa    17,6
2409    Robyg Development Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
2410    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jelczu Laskowicach    Jelcz-Laskowice    17,6
2411    Pezetel Aviation Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
2412    Usługi Budowlano - Transportowe Anko S.J.    Tarnów    17,6
2413    KLG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17,6
2414    HYDRO-NAVAL ADKONIS, MICHAŁEK, SOBKÓW - S.J.    Słupsk    17,6
2415    Technopomiar Sp. z o.o.    Wrocław    17,6
2416    Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL Józef Koral S.J.    Limanowa    17,6
2417    Inwestbud Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    17,6
2418    L & A Trading Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
2419    PUH UNICAR S.J.    Radomsko    17,6
2420    MTS S.J. T. Sternik - M. Sternik    Lubartów    17,6
2421    Gryglas Jakubowska Realfinance Spółka Komandytowa    Warszawa    17,6
2422    Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o.    Chełm    17,6
2423    Galess S.J.    Bystrzyca Górna    17,6
2424    Mark 1 Sp. z o.o.    Brzesko    17,6
2425    Tectra Sp. z o.o.    Słupsk    17,5
2426    Pałuki S.J.    Malice    17,5
2427    Martigo Węgrzyn, Grzybek S.J.    Częstochowa    17,5
2428    Olecki Lim Sp. z o.o.    Oświęcim    17,5
2429    RYNEX Sp. z o.o.    Płock    17,5
2430    Dano Sp. z o.o.    Szczecin    17,5
2431    ZRDITZ Romus S.J.    Katowice    17,5
2432    Alfarex Sp. z o.o.    Warszawa    17,5
2433    PHOENIX PRESS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Wrocław    17,5
2434    Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o.    Zakopane    17,5
2435    ZPUH Filtropol S.J.    Brzezinka    17,5
2436    Gospodarstwo Rolne Warkocz S.J.    Warkocz    17,5
2437    Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej    Dąbrowa Górnicza    17,5
2438    Synase Products Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17,5
2439    ELMED - BĄCZEK S.J.    Szczytno    17,5
2440    Zakład Produkcji Spożywczej RAG Górzyńscy S.J.    Lubin    17,5
2441    BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy    Olsztyn    17,5
2442    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    17,5
2443    Piekarnia - Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk S.J.    Chojnów    17,5
2444    DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o.    Gdynia    17,5
2445    Profes Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    17,5
2446    POLPENTEL Sp. z o.o. PPU    Osielsko    17,5
2447    EKO - VIT Sp. z o.o.    Łódź    17,5
2448    POLMER S.J.    Pietrzykowice    17,5
2449    WYTWÓRNIA EUCERYNY LABORATORIUM FARMACEUTYCZNE COEL S.J.    Kraków    17,5
2450    Przedsiębiorstwo Budowlane Apex Krzysztof Klich I Wspólnicy Spółka Jawna    Bielsko-Biała    17,5
2451    Atlas Sp. z o.o.    Raszków    17,5
2452    AON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17,5
2453    Wydawnicza Spółdzielnia Pracy Stopka    Siedlce    17,5
2454    Tauber Public Relations Sp. z o.o.    Warszawa    17,4
2455    Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa BUDOPOL S.A.    Mińsk Mazowiecki    17,4
2456    Klinika 2000 K. Mróz S.J.    Katowice    17,4
2457    Auto Andaro S.J.    Łomża    17,4
2458    Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra Sp. z o.o.    Jelenia Góra    17,4
2459    ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy    Łódź    17,4
2460    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Krosno    17,4
2461    Inter - Flora Sp. z o.o.    Wrocław    17,4
2462    BERKER Polska Sp. z o.o.    Kórnik    17,4
2463    Spotline S.J.    Ożarów Mazowiecki    17,4
2464    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    17,4
2465    Filmar Filipiak i Marchlewski S.J.    Toruń    17,4
2466    Stego Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    17,4
2467    WARCEL Warszawskie Centrum Celne Sp. z o.o.    Warszawa    17,4
2468    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom    Mikołów    17,4
2469    Warsaw Study Centre Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    17,4
2470    WYDAWNICTWO LUCRUM Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    17,4
2471    NORDKALK Sp. z o.o.    Kraków    17,4
2472    Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.    Wrocław    17,4
2473    Ref - Con Service S.J.    Gdynia    17,4
2474    Firma Handlowo Usługowa Prokpol B. Wójcik W. Wójcik A. Wójcik S.J.    Kraków    17,4
2475    Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mirabud Sp. z o.o.     Kraków    17,4
2476    Pall - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17,4
2477    Firma Bartosz S.J.    Białystok    17,4
2478    Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.    Wrocław    17,3
2479    Esculap Dyl S.J.    Myślenice    17,3
2480    Mat-Poż - Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J.    Rzgów    17,3
2481    Logos Travel S.J.    Poznań    17,3
2482    Zakład Poligraficzny WIKING - GRAF S.J. T. Jakubowski    Łódź    17,3
2483    Wyższa Szkoła Administracji Publicznej    Białystok    17,3
2484    Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe    Witnica    17,3
2485    Energomontaż - Poznań Sp. z o.o.    Poznań    17,3
2486    Słowik Sp. z o.o.    Marcinkowice    17,3
2487    Komabud S.J. Firma Budowlana    Oświęcim    17,3
2488    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego    Otwock    17,3
2489    PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J.    Katowice    17,3
2490    TSL Sp. z o.o.    Lublin    17,3
2491    IMPEXMETAL S.A.    Warszawa    17,3
2492    Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J.    Kępno    17,3
2493    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Lublin    17,3
2494    Fundacja Innowacja    Warszawa    17,3
2495    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Leszno    17,3
2496    Polder Sp. z o.o.    Damianowo    17,3
2497    Korporacja Gwarecka S.A.    Bogdanka    17,3
2498    ALTMASTER Sp. z o.o.    Piaseczno    17,3
2499    JCDECAUX AIRPORT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17,3
2500    Agro - Nas Sp. z o.o.    Swadzim    17,3
2501    Miejska Przychodnia Lekarska nr VI NZOZ Sp. z o.o.    Tarnów    17,3
2502    AGRO - FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    17,3
2503    Optosoft Sp. z o.o.    Wrocław    17,3
2504    Konar S.J.    Stęszew    17,3
2505    Wytwórnia Prefabrykatów Betonowych - Prefabruk - A. Morawski, K. Morawska - Maga - S.J.    Pułtusk    17,3
2506    PHP Max S.J.    Osielsko    17,3
2507    Cukiernia Sowa S.J.    Bydgoszcz    17,3
2508    Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.    Grudziądz    17,2
2509    Grafmaj AM Aneta Szczublińska    Poznań    17,2
2510    PPH Tunex S.J.    Kołobrzeg    17,2
2511    MCD ELECTRONICS Sp. z o.o.    Żywiec    17,2
2512    Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu    Warszawa    17,2
2513    EUROTRONIC Sp. z o.o.PTH    Poznań    17,2
2514    Limatherm Sensor Sp. z o.o.    Limanowa    17,2
2515    Budopref S.J.    Zgierz    17,2
2516    Tutka S.J. Firma Handlowo Usługowa     Dąbrowa Górnicza    17,2
2517    Olimpia Konwój Sp. z o.o.    Poznań    17,2
2518    Euro - Dom Sp. z o.o.    Wrocław    17,2
2519    Domowa Opieka Medyczna Do-Med Sp. z o.o.    Warszawa    17,2
2520    Ko - Ra Sp. z o.o.    Warszawa    17,2
2521    Koliber S.J.    Zgierz    17,2
2522    Park Projects Sp. z o.o.    Warszawa    17,2
2523    Elsamprojekt Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17,2
2524    DK - DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    17,2
2525    MEL-DRÓG Roboty Wodno Melioracyjne, Drogowe I Budowlane Alfred Czuba - S.J.    Zakliczyn    17,2
2526    Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA Stanisław Rosa    Tychy    17,2
2527    BENEFIS Sp. z o.o.    Mikołów    17,2
2528    Badger Mining Poland Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    17,2
2529    Staltex Śliwonik S.J.    Nadarzyn    17,2
2530    Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych ALIT Sp. z o.o.    Kraków    17,2
2531    ANDREAS STIHL Sp. z o.o.    Sady    17,2
2532    Barabasz Smektala Suda S.J.    Głogów    17,2
2533    DOMATOR Sp. z o.o.    Konin    17,2
2534    Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Słupsk    17,2
2535    Deierling i Ska Sp. z o.o.    Poznań    17,2
2536    ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J.    Topola Mała    17,1
2537    FIRMA BUDOWLANA J. KASPERCZYK S.J.    Smardzowice    17,1
2538    Eleks Sp. z o.o.    Głogów    17,1
2539    Ker - Her S.J.    Poznań    17,1
2540    Inter Balt Sp. z o.o.    Gdańsk    17,1
2541    Bladt Industries Polska Sp. z o.o.    Szczecin    17,1
2542    Metalpol Sp. z o.o.    Mielec    17,1
2543    Pracownia Projektowa Archipelag S.J.    Wrocław    17,1
2544    KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    17,1
2545    Mipama Import - Export S.J. PPHU    Opatówek    17,1
2546    BINOTTO POLSKA Sp. z o.o.    Oleśnica    17,1
2547    FHU Sznajder Elżbieta Sznajder    Pruszków    17,1
2548    Kemppi Sp. z o.o.    Warszawa    17,1
2549    Zakład Usług Komunalnych - Sp. z o.o.    Krośniewice    17,1
2550    KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH    Konstancin-Jeziorna    17,1
2551    Zakład Wyrobow Odzieżowych Helkon - Konarski S.J.    Kępno    17,1
2552    Nordvik S.J.    Reda    17,1
2553    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Trzemżal    17,1
2554    Fuhr Polska Sp. z o.o.    Libiąż    17,1
2555    Lamina Auto Sp. z o.o.    Piaseczno    17,1
2556    PZM Wimet S.J.    Józefów    17,1
2557    DANTEX S.A.    Warszawa    17,1
2558    Instytut Techniki Górniczej KOMAG    Gliwice    17,1
2559    Milarys Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17,1
2560    CARRIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    17,1
2561    Niezależna Agencja Prasowa Sp. z o.o.    Warszawa    17,1
2562    PGNIG Termika S.A.    Warszawa    17,1
2563    DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17,1
2564    Bruss Polska Sp. z o.o.    Mrągowo    17,1
2565    TELPROJMONT Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    17,1
2566    Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa    Warszawa    17,1
2567    Woźniak i Wspólnicy S.J.    Wadowice    17
2568    PETMAR - ŁAGOWSKA S.J.    Wrocław    17
2569    CCC Factory Sp. z o.o.    Polkowice    17
2570    Steinborn S.J. Wydawnictwo    Gdynia    17
2571    Grenkeleasing Sp. z o.o.    Poznań    17
2572    TBS W Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    17
2573    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Głogów    17
2574    Merrid Controls Sp. z o.o.    Łódź    17
2575    Brykiet Kije Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    17
2576    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane Zeptri - Rembud Sp. z o.o.    Łódź    17
2577    BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o.    Wrocław    17
2578    SUPER POWER Sp. z o.o.    Michałowice    17
2579    Fin Sp. z o.o.    Kolbuszowa    17
2580    POSTEOR Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego    Wrocław    17
2581    Telestrada S.A.    Warszawa    17
2582    Tnt Express Worldwide Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17
2583    Robyg Zarządzanie Sp. z o.o.    Warszawa    17
2584    Cukiernictwo Piekarstwo Tomasz Grażyna Jan Vogt S.J.    Pleszew    17
2585    Zespół Biegłych Rewidentów SALDO - KREDYT Sp. z o.o.    Gdynia    17
2586    Cermax S.J.    Radom    17
2587    Hammermed Sp. z o.o. S.K.    Łódź    17
2588    Tubajfor Sp. z o.o.    Warszawa    17
2589    POL - MAK S.J. Zakład Poligraficzny    Przeźmierowo    17
2590    Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.    Sitkówka    17
2591    Elmar S.J.    Przeźmierowo    17
2592    Polfarmer Sp. z o.o.    Zgorzelec    17
2593    Firma Inter - Bud - Pol Jarosław Szczepanek    Ostrołęka    17
2594    Saks - Pol S.J.    Słupno    17
2595    Sprintair Cargo Sp. z o.o.    Warszawa    17
2596    Bkf Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    17
2597    PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy    Piwniczna-Zdrój    17
2598    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    17
2599    Polsal Sp. z o.o.    Brzozów    17
2600    BDO Polska S.A.     Warszawa    16,9
2601    Sintac - Polska Joint Venture Sp. z o.o.    Warszawa    16,9
2602    Delta Security Sp. z o.o.    Wrocław    16,9
2603    Arkada-Inwest Sp. z o.o.    Szczecin    16,9
2604    Hamex - 2 S.J. PHU    Warszawa    16,9
2605    PVL Invest Sp. z o.o.    Sopot    16,9
2606    IVONA Software Sp. z o.o.    Gdynia    16,9
2607    Rena Polska Sp. z o.o.    Nowogrodziec    16,9
2608    PPHU EKO - TECH Sp. z o.o.    Czempiń    16,9
2609    LECHPOL    Garwolin    16,9
2610    Windhunter - Serwis Sp. z o.o.    Koszalin    16,9
2611    Toma Sp. z o.o.    Przeźmierowo    16,9
2612    PUHIT S.A.    Warszawa    16,9
2613    Dott. Gallina Poland Sp. z o.o.    Tychy    16,9
2614    DEPOL Sp. z o.o.    Warszawa    16,9
2615    Italmetal Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    16,9
2616    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno - Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    16,9
2617    Elektrociepłownia Białystok S.A.    Białystok    16,9
2618    ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNYCH INSTALBUD J. PANKIEWICZ, L. LEWICKI, B. KILIAN S.J.    Legnica    16,9
2619    Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.    Tczew    16,9
2620    Zakłady Mechaniczne Tadeusz Kazimieruk    Poznań    16,9
2621    K. R. Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    16,9
2622    Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa    Opole    16,9
2623    Inżynieria Maszyn Klimatycznych I Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o.    Kaczyce    16,9
2624    PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J.    Morawica    16,9
2625    Grabikowski - Grabikowska PPHU INEX S.J.    Giżycko    16,9
2626    Energy 2000 - Technico M. A. Goczał sp.j.    Przytkowice    16,9
2627    ARCHIDOC S.A.    Katowice    16,9
2628    International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.    Kwidzyn    16,9
2629    Atro Development S.K. Adam Kwidziński i Wspólnicy    Pruszcz Gdański    16,9
2630    Pifo Eko - Strefa Sp. z o.o.    Łódź    16,9
2631    Bau - Mix S.J.    Poznań    16,9
2632    Energet Sp. z o.o. Przeds. Robót Technicznych    Nowe Czarnowo    16,9
2633    IMMOŻOLI Sp. z o.o.    Warszawa    16,9
2634    Budownictwo Specjalistyczne EUROTECHBUD Sp. z o.o.    Wrocław    16,8
2635    Lazur Sp. z o.o.    Objazda    16,8
2636    Herbewo International S.A.    Kraków    16,8
2637    IMAGIS S.A.    Warszawa    16,8
2638    DAGMA Sp. z o.o.    Katowice    16,8
2639    TRANSCHEM Sp. z o.o. PHUP    Włocławek    16,8
2640    MCS - Metal Cleaning Service Sp. z o.o.    Stalowa Wola    16,8
2641    OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.    Warszawa    16,8
2642    Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o.    Wiązowna    16,8
2643    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    16,8
2644    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    16,8
2645    Galwano - Perfekt S.J.    Poznań    16,8
2646    Libra Developer Sp. z o.o.    Luboń    16,8
2647    Bentli Sp. z o.o.    Świdnica    16,8
2648    Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu    Poznań    16,8
2649    WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami    Wrocław    16,8
2650    Poltrade Waletko S.J.    Ruda Śląska    16,8
2651    Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski Sp. z o.o.    Wrocław    16,8
2652    Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    16,8
2653    ORION Sp. z o.o.    Dzierżoniów    16,8
2654    Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A.    Zgierz    16,8
2655    Zemar S.J.    Załęże    16,8
2656    Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o.    Ełk    16,8
2657    Apteka Królewska S.J. z/s w Strzegomiu    Strzegom    16,8
2658    Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Powiśle    Warszawa    16,8
2659    Spółdzielnia Handlowo - Usługowa Samopomoc w Łodzi    Łódź    16,7
2660    Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    16,7
2661    Apotex Sp. z o.o.    Otmuchów    16,7
2662    Pomorze Invest Sp. z o.o.    Świecie    16,7
2663    Jędroch S.J. PPHU    Ostrów Wielkopolski    16,7
2664    Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A.    Gdańsk    16,7
2665    Astem Sp. z o.o.    Tarnów    16,7
2666    PBSZ INWESTYCJE Sp. z o.o.    Bytom    16,7
2667    Lama Sp. z o.o.    Wola Wężykowa    16,7
2668    PROMEL Sp. z o.o. PPH    Olsztyn    16,7
2669    HEMOSYSTEMS S.J.    Warszawa    16,7
2670    GOSPODARSTWO ROLNE GROCHOLIN Sp. z o.o.    Grocholin    16,7
2671    Hydromex Plus Zaskórscy S.J.    Częstochowa    16,7
2672    Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16,7
2673    Procorol S.J.    Kobylnica    16,7
2674    Zakład Produkcyjno-Usługowy „En Tech” Ewa Władyczyńska, Ryszard Władyczyński Sp. J.    Kretomino    16,7
2675    Tanzanit Sp. z o.o.    Lubin    16,7
2676    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.    Słupsk    16,7
2677    Kominki Dovre S.J.    Olsztyn    16,7
2678    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    16,7
2679    Lutz Polska Sp. z o.o.    Domaszkowice    16,7
2680    Thoni Alutec Sp. z o.o.    Stalowa Wola    16,7
2681    Cobouw Polska Sp. z o.o.    Łódź    16,7
2682    Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych    Lublin    16,7
2683    TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J.    Przeźmierowo    16,7
2684    MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    16,6
2685    American Heart of Poland S.A.    Ustroń    16,6
2686    Eko S.J.    Rybnik    16,6
2687    Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    16,6
2688    Centrum Zana S.A.    Lublin    16,6
2689    Biuro Projektowo-Consultingowe STRUKTURA Sp. z o.o.    Szczecin    16,6
2690    O2A Polska Sp. z o.o.    Oława    16,6
2691    HANSA - FLEX Sp. z o.o.    Poznań    16,6
2692    AMG Trading Sp. z o.o.    Warszawa    16,6
2693    Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o.    Gdynia    16,6
2694    LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa    Skawina    16,6
2695    Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.    Chorula    16,6
2696    Polers S.J.     Chojnów    16,6
2697    Bimar S.J.    Radom    16,6
2698    Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16,6
2699    B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska    Pruszcz Gdański    16,6
2700    Hotel Polski Pod Białym Orłem Sp. z o.o.    Kraków    16,6
2701    BSM Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    16,6
2702    PGE Energia Odnawialna S.A.    Warszawa    16,6
2703    Scania Finance Polska Sp. z o.o.    Stara Wieś    16,6
2704    Agro - Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno - Usługowo - Produkcyjne    Rogoźno    16,6
2705    Ato - R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp. j.    Kalisz    16,6
2706    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    16,6
2707    Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.    Swarzędz    16,6
2708    Barpol Sp. z o.o. PPHU    Barłożno    16,6
2709    WROBUD Sp. z o.o.    Wrocław    16,6
2710    Partner TBS Sp. z o.o.    Słupca    16,6
2711    Specjalistyczny Spital im. dra A. Sokołowskiego    Wałbrzych    16,6
2712    Marux S.J.    Leszno    16,6
2713    PPUH VER - TOM S.J. HELENA PIERZCHAŁA TOMASZ PIERZCHAŁA    Borek Szlachecki    16,6
2714    Ctpartners S.A.    Warszawa    16,6
2715    Trans - Krusz S.J. PPHU    Lipno    16,6
2716    MKJ Jakóbisiak Sp.J.    Wołomin    16,5
2717    Winfor Sp. z o.o.    Szczecin    16,5
2718    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka-Nowiny    16,5
2719    Stalprodukt S.A.    Bochnia    16,5
2720    Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki    Kraków    16,5
2721    Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz    Bydgoszcz    16,5
2722    PETROTEL Sp. z o.o.    Płock    16,5
2723    PPUH Rynmet Sionkowscy S.J.    Reńska Wieś    16,5
2724    Wide Open Sp. z o.o.    Poznań    16,5
2725    Leszczyńska Agencja Wydawnicza Mieczysław Strzelczyk, Marek Stoliński S.J.    Leszno    16,5
2726    TESA TAPE Sp. z o.o.    Poznań    16,5
2727    Techno - Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno - Inżynieryjnych    Warszawa    16,5
2728    Przeds. Usług Komunalnych Komex Sp. z o.o.    Jastarnia    16,5
2729    KRYZA - PLAST Zakład Wielobranżowy    Mikołów    16,5
2730    ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    16,5
2731    Fruits & Friends Sp. z o.o.    Warszawa    16,5
2732    International Paper Polska Sp. z o.o.     Kraków    16,4
2733    Naturallia Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
2734    Westpol - Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    16,4
2735    Skynet Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
2736    FERRODO COMPUTER Sp. z o.o.    Poznań    16,4
2737    TBM DOM Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
2738    COBICO Sp. z o.o.    Kraków    16,4
2739    Tamipol S.J.    Poznań    16,4
2740    General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.    Komorniki    16,4
2741    OGBUD Sp. z o.o. Bydgoskie Przeds. Budownictwa Ogólnego    Bydgoszcz    16,4
2742    Ofama Sp. z o.o.    Opole    16,4
2743    WAKMET S.J. Fabryka Armatury Przemysłowej    Bodzanów    16,4
2744    ICR Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
2745    Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    16,4
2746    AMHIL EUROPA Sp. z o.o.    Krokowa    16,4
2747    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    16,4
2748    SONEL S.A.    Świdnica    16,4
2749    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Szczecin    16,4
2750    Pro - Mont Przedsiębiorstwo Instalacji Sieci Sanitarnych oraz Przemysł.michał Mazanek Andrzej Warchoł Roman Krawczyk Sp. J.    Dębica    16,4
2751    FURUNO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    16,4
2752    AGAVIS S.A. PPHU    Bydgoszcz    16,4
2753    Jarmix Sp. z o.o.    Miechów    16,4
2754    Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej    Wrocław    16,4
2755    Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
2756    BUDOMATEX S.A.    Siedlce    16,4
2757    Advicom Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    16,4
2758    Demuth Sigma Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdańsk    16,4
2759    Viva-Zip Sp. z o.o.    Kiełpin    16,4
2760    Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu    Sandomierz    16,4
2761    Wykonawstwo Robót Wodno - Sanitarnych Bango S.J.    Płock    16,4
2762    Mac - Mor S.J.    Piaseczno    16,4
2763    GOS - ZEC Sp. z o.o.    Poznań    16,3
2764    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych Sp. z o.o.    Nasławice    16,3
2765    UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Poznaniu    Poznań    16,3
2766    Eifelwerk Polska Sp. z o.o.    Nowa Ruda    16,3
2767    Biuro Projektowo - Handlowe Klimatech S.J.    Wrocław    16,3
2768    Koelner - Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.    Wrocław    16,3
2769    Fitch Polska S.A.    Warszawa    16,3
2770    FIRMA BAJCAR    Słupsk    16,3
2771    Bonus - Diagnosta Sp. z o.o.    Inowrocław    16,3
2772    GAN - REM S.J.    Gdynia    16,3
2773    Plastbud Sp. z o.o.    Pustków    16,3
2774    Hydro - Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J.    Ostrołęka    16,3
2775    Zeba Serwis Jaroszek i Wspólnicy, S.J.    Wrocław    16,3
2776    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    16,3
2777    FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych    Słupsk    16,3
2778    Huta Szkła - Wołczyńscy Sp. z o.o.    Wołomin    16,3
2779    WADEX S.A.    Wrocław    16,3
2780    Manaja Sp. z o.o.    Gdynia    16,3
2781    PBPH TECHGLASS Sp. z o.o.    Kraków    16,3
2782    Instalator S.J.    Krosno    16,3
2783    Przed. Produkcji Handlu i Usług H - Gaz S.J.    Rzeszów    16,3
2784    Comac International Sp. z o.o.    Warszawa    16,3
2785    BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.    Słupsk    16,3
2786    Parentis Sp. z o.o.    Kartoszyno    16,3
2787    PPHB Ser-Vita Władysława Ciupak i Edward Jargiło S.J.    Krzemień Drugi    16,3
2788    Statsoft Polska Sp. z o.o.    Kraków    16,3
2789    Hitin Sp. z o.o.    Katowice    16,3
2790    Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o.    Warszawa    16,3
2791    CP RE Sp. z o.o.    Kraków    16,3
2792    New Yorker Polska Sp. z o.o.    Poznań    16,3
2793    Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.    Międzychód    16,3
2794    Constel Sp. z o.o.    Katowice    16,3
2795    APR Sp. z o.o.    Warszawa    16,3
2796    Bayersystem Grzenia S.J.    Bydgoszcz    16,2
2797    Shape Gromek Ściepura S.J.    Krosno    16,2
2798    Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o.    Warszawa    16,2
2799    ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.    Gdańsk    16,2
2800    Metro Pl Sp. z o.o.    Boguszyn    16,2
2801    PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy - S.J.    Gdynia    16,2
2802    Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy Best - Pest S.J.    Jaworzno    16,2
2803    Pajo Plus Sp. z o.o.    Luboń    16,2
2804    PC Net Service Stocerz S.J.    Bielsko-Biała    16,2
2805    POLMOSTRÓW Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    16,2
2806    A 2 Sp. z o.o.    Gdańsk    16,2
2807    Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    16,2
2808    Weil Gotshal & Manges P. Rymarz Spółka Komandytowa    Warszawa    16,2
2809    Tekobud S.J.    Płock    16,2
2810    Aura Sp. z o.o. PPH    Szczecin    16,2
2811    G.W. & Crystal Fasion S.J.    Łódź    16,2
2812    Ocynkownia Stalprodukt - Bolesław Sp. z o.o.    Bukowno    16,2
2813    Jarczyński Art C S.J.    Warszawa    16,2
2814    Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory - Wschód    Warszawa    16,2
2815    Camaro Sp. z o.o. PPHU    Katowice    16,2
2816    WIMAD S.J.    Wrocław    16,2
2817    Lasland Sp. z o.o.    Grądy    16,2
2818    Apteka Remedium S.J.    Kęty    16,2
2819    Instar S.J.    Limanowa    16,2
2820    Teknokor Sp. z o.o.    Katowice    16,2
2821    Barbor Sp. z o.o.    Skowarcz    16,1
2822    BEL - AMI Sp. z o.o. Grupa Turystyczno Hotelowa    Zakopane    16,1
2823    EKO - BAU S.J. Przeds. Budownictwa Inżynieryjnego     Jerzmanowa    16,1
2824    ANATEX Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane    Białystok    16,1
2825    Uni - Bis Sp. z o.o.    Lębork    16,1
2826    Kamienice Miasta Sp. z o.o.    Lublin    16,1
2827    AQUAKLIM Sp. z o.o.    Kielce    16,1
2828    Dwór w Smólsku Sp. z o.o.    Wysogotowo    16,1
2829    Dorbud Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa    Szczecin    16,1
2830    Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa BATORY    Warszawa    16,1
2831    Drewmet FHUP S.J.    Mogilany    16,1
2832    Scan - Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    16,1
2833    Pani Teresa Medica S.A.    Gutowo Małe    16,1
2834    ADANEX Sp. z o.o.    Radlin    16,1
2835    Gaz Serwis Sp. z o.o. Specjalistyczne Usługi Gazownicze    Opatówek    16,1
2836    Imperial P.R.K.K. Andrzejewscy Spółka Jawna    Bydgoszcz    16,1
2837    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    16,1
2838    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    16,1
2839    Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o.    Gdańsk    16,1
2840    PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień S.J.    Wysocko Wielkie    16,1
2841    Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn S.J.    Rzeszów    16,1
2842    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    16,1
2843    Pharmaexpert Sp. z o.o.    Warszawa    16,1
2844    PPH Exima Agriculture 2000 S.J.    Jeziorko    16,1
2845    CT-Card Sp. z o.o.    Warszawa    16,1
2846    ERICPOL TELECOM Sp. z o.o.    Łódź    16,1
2847    Polmed S.A.    Starogard Gdański    16,1
2848    Nowosądecka Fabryka Urzadzeń Górniczych NOWOMAG S.A. w Nowym Sączu    Nowy Sącz    16,1
2849    PELARGOS Sp. z o.o.    Warszawa    16,1
2850    Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o.    Biała Podlaska    16,1
2851    PUH Mazanek Sp. z o.o.    Dobre Miasto    16,1
2852    JAK SZKŁO PRZEDS.HANDLOWO-USŁUGOWE.EKSPORT-IMPORT-HURT S.J.    Goczałkowice-Zdrój    16,1
2853    Euroformat Sp. z o.o.    Gdańsk    16,1
2854    ABC Formy Siedzenia Sp. z o.o.    Swarzędz    16,1
2855    Landeco Sp. z o.o.    Katowice    16,1
2856    Instytut Włókiennictwa    Łódź    16,1
2857    ARCHE Sp. z o.o.    Warszawa    16,1
2858    Retermozanex Holding Sp. z o.o.    Warszawa    16
2859    GSZ Studio Szmyd, Zaborowski S.J.    Warszawa    16
2860    Przedsiębiorstwo Usług Wczasowo-Leczniczych i Rekreacji Jantar S.J.    Dziwnówek    16
2861    Activa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    16
2862    Farmer Przedsiębiorstwo-Rolno-Handlowe Sp. z o.o.    Nowa Ruda    16
2863    Apator Telemetria Sp. z o.o.    Słupsk    16
2864    Orto Medical Sp. z o.o.    Lublin    16
2865    Celowa Spółka Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszków    16
2866    Eko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Gdańsk    16
2867    Nov - Weld Sp. z o.o.    Miszewko    16
2868    Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych    Toruń    16
2869    Mount Blanc Sp. z o.o.    Kraków    16
2870    CALL CENTER POLAND S.A.    Warszawa    16
2871    AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH    Poznań    16
2872    Zakład Mięsno - Wędliniarski Kaminiarz S.J.    Święciechowa    16
2873    Medicon Sp. z o.o.    Radom    16
2874    Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o.    Warszawa    16
2875    Obis S.J.    Wrocław    16
2876    BKG - Polska S.J.    Straszyn    16
2877    Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o.    Gdańsk    16
2878    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J.    Dąbrowa Tarnowska    16
2879    Przedsiębiorstwo Inżynierskie Biprohut Sp. z o.o.    Gliwice    16
2880    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza    Jarosław    16
2881    Przeds. Produkcji Rolnej Rol - Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    16
2882    Astra Concept Sp. z o.o.    Warszawa    16
2883    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    16
2884    Anek Sroczyński Wawer S.J.    Milanówek    16
2885    Fabryka Słów Sp. z o.o.    Lublin    16
2886    Freeway Sp. z o.o.    Mochy    16
2887    SMT Scharf Polska Sp. z o.o.    Tychy    16
2888    Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J.    Bielsko-Biała    15,9
2889    Siemens Finance Sp. z o.o.    Warszawa    15,9
2890    Euleo M. Burczyńska-Radym S.K.    Kraków    15,9
2891    Z.E. Elektromech Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    15,9
2892    TREKO Laser Sp. z o.o.    Skawina    15,9
2893    ZETO Sp. z o.o. Centrum Przemysłowo-Usługowe    Jelenia Góra    15,9
2894    Laboratorium Kosmetyczne JOANNA S.J.     Warszawa    15,9
2895    Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    15,9
2896    BEJO ZADEN POLAND Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    15,9
2897    Lewor S.J.    Andrespol    15,9
2898    Mega - Met Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    15,9
2899    Impresariat Artystyczny - Wydawnictwo Casa Grande Sp. z o.o.    Warszawa    15,9
2900    Eco - Pol Sp. z o.o.    Pruszcz    15,9
2901    Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    15,9
2902    MDT S.J.    Kraków    15,9
2903    CHEMIS S.J.    Żdżary    15,9
2904    Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    15,9
2905    Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak S.J.    Ostrów Wielkopolski    15,9
2906    Herz Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15,9
2907    MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    15,9
2908    GLOBAL - MSI Sp. z o.o.    Kraków    15,9
2909    Budokrusz-Serwis Sp. z o.o.    Chrzanów Duży    15,9
2910    Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J.    Świecie    15,9
2911    Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J.    Kleosin    15,9
2912    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.    Warszawa    15,9
2913    CORIMP Sp. z o.o.    Bydgoszcz    15,9
2914    Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A.    Kraków    15,9
2915    ZRĄB Sp. z o.o. PPHU    Zakliczyn    15,9
2916    Neko Plexi Design S.J.    Wesoła    15,9
2917    Nadwiślańska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Tychy    15,8
2918    Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J.    Parsęcko    15,8
2919    Donimet, Józef Donica S.J.    Warka    15,8
2920    FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWA FANTIC GÓRSZCZAK S.J.    Głogoczów    15,8
2921    Self Company Group Kucharscy & Szcześniak S.J.    Bielawy    15,8
2922    Elektromet S.J. Centrum Techniki Narzędziowej    Chełm    15,8
2923    Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna    Szczytno    15,8
2924    KNITTEX PPUH Krzysztof Szarski    Łódź    15,8
2925    KV Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.    Warszawa    15,8
2926    M.E. Nowakowski S.J.    Katowice    15,8
2927    PEN Market S.J.    Poznań    15,8
2928    Aromatic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15,8
2929    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu    Racibórz    15,8
2930    Artpol-Therm Sp. z o.o.    Bełżyce    15,8
2931    Agamet S.J.    Marki    15,8
2932    INFINITY GROUP Sp. z o.o.    Białystok    15,8
2933    TCG Sp. z o.o.    Warszawa    15,8
2934    Wytwórnia Napojów Chłodzących SAHARA Sławomir Folga, Marek Księżopolski S.J.    Spytkowice    15,8
2935    Emo - Farm Sp. z o.o.    Ksawerów    15,8
2936    Alfasoft Sp. z o.o.    Łódź    15,8
2937    Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15,8
2938    PRODREX Sp. z o.o. PPU    Rudołtowice    15,8
2939    Axxiome Polska Sp. z o.o.    Wrocław    15,8
2940    Knauf Jaworzno III Sp. z o.o.    Jaworzno    15,8
2941    GREG Firma Prywatna    Gliwice    15,8
2942    Wojdyła - Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    15,8
2943    Grapil S.J.    Piła    15,8
2944    Pack Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    15,8
2945    CEFARM - KRAKÓW S.A. Przedsiębiorstwo Zaoptarzenia Farmaceutycznego    Kraków    15,8
2946    Kaja Alfred Olszewski    Łyski    15,8
2947    Wet S.J. Edmund Ślusarz, Wojciech Żak, Tomasz Ronduda    Ostrowiec Świętokrzyski    15,7
2948    SZOGUN Sp. z o.o. Usługi Ochrony Mienia i Detektywistyczne    Bydgoszcz    15,7
2949    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    15,7
2950    Miejskie Centrum Ginekologiczno Cytologiczne Sp. z o.o.    Tarnów    15,7
2951    INSTALZIN PPHU Sp. z o.o.    Wolbrom    15,7
2952    Hand Pol Serwis Sp. z o.o. PH    Jasło    15,7
2953    Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J.    Szadek    15,7
2954    Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.    Wrocław    15,7
2955    BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie    Szczecin    15,7
2956    Norwood Sp. z o.o.    Łęgowo    15,7
2957    Property Polska Sp. z o.o.    Kraków    15,7
2958    HBS Guma Sp. z o.o.    Gdańsk    15,7
2959    Sogar S.J. PPH    Sobolew    15,7
2960    PPH ABI S.J.    Siennica    15,7
2961    BOGDANKA S.A. Lubelski Węgiel    Bogdanka    15,7
2962    ALGECO Sp. z o.o.    Poznań    15,7
2963    Nielsen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15,7
2964    Konar Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S.J.    Świecie    15,7
2965    Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J.    Częstochowa    15,7
2966    DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.    Warszawa    15,7
2967    FILTER SERVICE Sp. z o.o.    Zgierz    15,7
2968    Ensinger Polska Sp. z o.o.    Leszno    15,7
2969    PH Polder i Rajder Derkacz S.J.    Sieradz    15,7
2970    Verocel - Polska Sp. z o.o.    Poznań    15,7
2971    PPUH AUTOCENTRUM S.J.    Mielec    15,7
2972    COOLEX S.J.    Warszawa    15,7
2973    Anga Sp. z o.o.    Gdańsk    15,7
2974    REMAG S.A.    Katowice    15,7
2975    Walesta Sp. z o.o.    Świebodzice    15,7
2976    BZT VIN - PLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    15,7
2977    Łowiecka Korporacja Exportowa Maniszewo Sp. z o.o.    Maniszewo    15,7
2978    Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR Stanek S.J.    Żarki    15,7
2979    Fabryka Turas Sp. z o.o.    Słupsk    15,7
2980    NZOZ Nasz Dom Sp. z o.o.    Zamostne    15,7
2981    Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o.    Łysołaje    15,7
2982    Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia Pracy    Kraków    15,7
2983    AUTOMATYKA SERWIS E. MAJDAŃSKI S.J.    Police    15,7
2984    Pago Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    15,7
2985    Ideo Sp. z o.o.    Rzeszów    15,7
2986    Energo-Remont Sp. z o.o.    Kwidzyn    15,7
2987    BUMET - S.J.    Kłobuck    15,7
2988    Gospodarstwo Rybackie Polesie Sp. z o.o. Sosnowica    Sosnowica    15,6
2989    ROJAR R.E.J. Osika S.J.    Tuchów    15,6
2990    Thermbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Piła    15,6
2991    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    15,6
2992    EBS INK - JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Wrocław    15,6
2993    KIGEMA Sp. z o.o.    Wrocław    15,6
2994    Billmed Sp. z o.o.    Warszawa    15,6
2995    MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej    Warszawa    15,6
2996    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    15,6
2997    Terra - Kora Sp. z o.o.    Kraków    15,6
2998    POLBUD - POMORZE Sp. z o.o.    Pakość    15,6
2999    Brembo Poland Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    15,6
3000    BUDIMEX S.A.    Warszawa    15,6
3001    Komnino Sp. z o.o. PPU    Komnino    15,6
3002    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek, Wiesław Gajek S.J.    Wrocław    15,6
3003    Inone S.A.    Łódź    15,6
3004    Autoryzowany Serwis Samochodowy J.R.J. Zachorscy ZPCh S.J.    Kutno    15,6
3005    Economicus Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Sp. z o.o.    Katowice    15,6
3006    Vitron sp.j. Tymiński, Żakiewicz, Żmiejko    Białystok    15,6
3007    Damal S.J.    Warszawa    15,6
3008    Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o.    Łódź    15,6
3009    Blek - Meble Sp. z o.o.    Mielec    15,6
3010    Apteka Verbena S.J.    Łochów    15,6
3011    Mikroplan Sp. z o.o.    Szczecin    15,6
3012    ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.    Warszawa    15,5
3013    AGENCJA REKLAMY SZYNAL I LIS - S.J.    Wrocław    15,5
3014    Tiens Sp. z o.o.    Warszawa    15,5
3015    Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J.    Konin    15,5
3016    Lady Kama K. Miszczak S.J.    Aleksandrów Łódzki    15,5
3017    LL - Oil Sp. z o.o.    Ceków    15,5
3018    Metertest Sp. z o.o.    Świdnica    15,5
3019    DPM Solid Polska S.J.    Oborniki    15,5
3020    MIRALEX Sp. z o.o.    Piła    15,5
3021    Vipolimex Sp. z o.o.    Stare Babice    15,5
3022    Pewag Polska Sp. z o.o.    Buczkowice    15,5
3023    Moneko Sp. z o.o. Zakład Monitoringu Środowiska i Automatyki    Poznań    15,5
3024    Giełda Rolna Ekorol Sp. z o.o.    Proszowice    15,5
3025    LIBRA Sp. z o.o. FHU    Gdynia    15,5
3026    Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tarnów    15,5
3027    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój    Zakliczyn    15,5
3028    ICT POLAND Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    15,5
3029    MEDICOM Sp. z o.o.    Zabrze    15,5
3030    Victoria - Sport Sp. z o.o.    Gdańsk    15,5
3031    AAC Sp. z o.o.    Kraków    15,5
3032    PPH MEGA Sp. z o.o.    Sokołowice    15,5
3033    Yuniversal Podlaski Bis Sp. z o.o.    Białystok    15,5
3034    Przedsiębiorstwo Wodno - Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    15,5
3035    Rolf Plötz Polska Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    15,5
3036    BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane    Sosnowiec    15,5
3037    Karizola Sp. z o.o. Przeds. Robót Chemoodpornych i Antykorozyjnych    Puławy    15,5
3038    Wabo Sp. z o.o.    Warszawa    15,5
3039    NEK S.J. Fabryka Krawatów    Łódź    15,5
3040    Zakład Rehabilitacji Leczniczej Sp. z o.o.    Częstochowa    15,5
3041    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    15,5
3042    JUST Sp. z o.o.    Kraków    15,5
3043    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    15,5
3044    HASS H.A.Z Wasiluk S.J.    Białystok    15,5
3045    Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.    Wrocław    15,5
3046    Kompleks S.J. Przeds. Budowlane    Jastrzębie-Zdrój    15,4
3047    AMŁ - Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś S.J.    Łódź    15,4
3048    INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI - PIB    Radom    15,4
3049    Sequence Sp. z o.o.    Warszawa    15,4
3050    Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Opole    15,4
3051    FH Specjal Kurkiewicz SJ    Kraków    15,4
3052    APIS S.J. PW    Chodecz    15,4
3053    BIO-TECH Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    15,4
3054    Manhatan Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    15,4
3055    PPH Akwa J. Biskup, S. Owczarek S.J.    Zabrze    15,4
3056    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    15,4
3057    NZOZ Lekarze Rodzinni Rodzinni Salus Aegroti Sp. z o.o.    Radom    15,4
3058    Elektroster Sp. z o.o.    Dzierżoniów    15,4
3059    Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo - Produkcyjne     Kędzierzyn-Koźle    15,4
3060    Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o.    Katowice    15,4
3061    POZ - MED Sp. z o.o.    Warszawa    15,4
3062    Kaem Sp. z o.o. S.K.A.    Baranowo    15,4
3063    INTER-FOTO J. Szałęga, B. Szałęga, J. Sawicki S.J.    Wrocław    15,4
3064    Kan-Wod Szymkowiak Ewa, Mucha Marian S.J.    Ostrów Wielkopolski    15,4
3065    Donegal Sp. z o.o.    Rzeszów    15,4
3066    Heliograf Sp. z o.o.    Warszawa    15,4
3067    Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    15,4
3068    Lemtech Konsulting Sp. z o.o.    Kraków    15,4
3069    Mikrotech S.A.    Krosno    15,4
3070    Agro - Merkury Sp. z o.o.    Jabłkowo    15,4
3071    Wokas S.A.    Łosice    15,4
3072    Larix, Janusz Pieła - Spółka Jawna    Bielsko-Biała    15,4
3073    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    15,4
3074    Arkon S.J. PW    Przemków    15,3
3075    Atmomat S.J.    Włocławek    15,3
3076    Texland S.J.    Aleksandrów Łódzki    15,3
3077    C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3078    POLFARMEX S.A.    Kutno    15,3
3079    COMPREX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Wdrożeniowe    Kraków    15,3
3080    PRP Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3081    Net - Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3082    P.U.H. Nel - Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka - S.J.    Nowy Sącz    15,3
3083    Mochtoys S.J.    Otwock    15,3
3084    INSTALCOMPACT - SERVICE Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    15,3
3085    Protex Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3086    Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import - Export S.J.     Czchów    15,3
3087    NOBIPHARM Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3088    Xtend New Media Sp. z o.o.    Kraków    15,3
3089    Oaza Games Sp. z o.o.    Prudnik    15,3
3090    Zakład Budowlano - Drogowy SJ    Zambrów    15,3
3091    Finish A S.J.    Kęty    15,3
3092    Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j.    Skawina    15,3
3093    Zinkpower Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    15,3
3094    Zakład Inżynierii Ruchu - W. Sylwestrzak i Spółka S.J.    Bytom    15,3
3095    Mars - Sport S.J.    Warszawa    15,3
3096    Media Metropolis Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3097    Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.    Kłodzko    15,3
3098    Candela Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3099    POL - MOT Holding S.A.    Warszawa    15,3
3100    Zakład Elektroniczny SIMS Sławomir Stusiński    Bydgoszcz    15,3
3101    Point 4 Art Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Kraków    15,3
3102    BIS Mainserv Sp. z o.o.    Warszawa    15,3
3103    MP - Mosty Sp. z o.o.    Kraków    15,3
3104    PPUH KONSTALEX Sp. z o.o.    Radomsko    15,3
3105    DMS - DIRECT MARKETING SERVICES S.J.    Poznań    15,3
3106    MT-Metal S.J.    Białystok    15,3
3107    GOLDBECK Sp. z o.o.    Komorniki    15,3
3108    Albert Production Tomasz Alber, Maciej Trzciński S.J.    Kraków    15,3
3109    INŻBUD S.J. Przeds. Budowlano Wdrożeniowe    Grudziądz    15,2
3110    DB Securities S.A.    Warszawa    15,2
3111    Santorini S.J.    Warszawa    15,2
3112    Bis - Media Łosowska S.J.    Włocławek    15,2
3113    BENDA - LUTZ SKAWINA Sp. z o.o.    Skawina    15,2
3114    Nu Med Grupa S.A.    Ostróda    15,2
3115    ALEKSANDER KUREK I FRANCISZEK STAROWICZ - PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO - MONTAŻOWE FERCO S.J.    Skawina    15,2
3116    HEMPIS S.J.    Piotrków Trybunalski    15,2
3117    GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K.    Krzywiń    15,2
3118    Tor - Kar - Sson Zbigniew Kargul    Elbląg    15,2
3119    PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNYCH ROBÓT KOLEJOWYCH TOR - KRAK Sp. z o.o.    Kraków    15,2
3120    AQUAEL Sp. z o.o.    Dubowo Drugie    15,2
3121    BUDMARK S.J. Firma Budowlana    Ciechanów    15,2
3122    Mega Sport S.J.    Bielsko-Biała    15,2
3123    Laboratorium Farmaceutyczne Homeofarm Sp. z o.o.    Gdańsk    15,2
3124    Mirol Sp. z o.o.    Bełcz Mały    15,2
3125    NBS Communications Sp. z o.o.    Warszawa    15,2
3126    TELECOMM Sp. z o.o.    Lublin    15,2
3127    IQ Sp. z o.o. System S.K.    Margońska Wieś    15,2
3128    Relax S.J. FHU    Jasło    15,2
3129    Euro Styl Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    15,2
3130    „Obróbka Metali i Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Metalerg J.m.J. Cieślak Sp. J.”    Oława    15,2
3131    Skarbiec Nieruchomości 3 Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    15,2
3132    PRI INŻBUD S.J.    Ostrów Wielkopolski    15,2
3133    LUMAG Sp. z o.o.    Budzyń    15,2
3134    CERG Sp. z o.o.    Gliwice    15,2
3135    Miejsko Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o.    Oświęcim    15,2
3136    ICAP (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    15,2
3137    Dark - Pol S.J.    Józefów    15,2
3138    Chrisopher Creazioni Ltd Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    15,2
3139    Hi - Fi Sound Studio Sp. z o.o.    Nieporęt    15,2
3140    Budmat S.J.    Zamość    15,2
3141    Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k.    Nowy Sącz    15,2
3142    Amplico Services Sp. z o.o.    Warszawa    15,2
3143    UNIBIKE K. Orłowska, P. Drobotowski S.J.    Bydgoszcz    15,2
3144    Green Factory Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Zakroczym    15,2
3145    PPH Tabit Sp. z o.o.    Otwock    15,2
3146    Wrocławskie Eye - Laser Center Sp. z o.o.    Wrocław    15,2
3147    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    15,2
3148    JUKS - POL Sp. z o.o.    Wrocław    15,2
3149    Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o.    Mrągowo    15,2
3150    Bosma Electric Sp. z o.o.    Przeźmierowo    15,1
3151    HAPPICH POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    15,1
3152    PW JERSAK Zofia Jersak    Żagań    15,1
3153    ORTOGNATYKA-DR JAGIELAK Sp. z o.o.    Raszyn    15,1
3154    INTAP Tobik S.J.    Bukowiec    15,1
3155    Plasmet - Jesion S.J.    Kalisz    15,1
3156    Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    15,1
3157    Agrobil S.J.    Garzyn    15,1
3158    Pryzmat Sp. z o.o.    Wrocław    15,1
3159    Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo - Wykonawcze    Koszalin    15,1
3160    Cornaglia Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15,1
3161    Bibby Financial Services Sp. z o.o.    Warszawa    15,1
3162    Iron Mountain Polska Sp. z o.o.    Piastów    15,1
3163    CELSPED Sp. z o.o.    Gdynia    15,1
3164    KORDAS S.J.    Srebrna Góra    15,1
3165    K.M.F. Sp. z o.o.    Kolbuszowa    15,1
3166    Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.    Warszawa    15,1
3167    Armatura Kraków S.A.    Kraków    15,1
3168    Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.    Warszawa    15,1
3169    ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A.    Warszawa    15,1
3170    Eltechma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne    Rzeszów    15,1
3171    Aunde Poland Sp. z o.o.    Łódź    15,1
3172    IE Development Sp. z o.o.    Wrocław    15,1
3173    PROMOST Sp. z o.o.    Warszawa    15,1
3174    MODEHPOLMO Sp. z o.o. Firma Budowlano Handlowo Usługowa    Szczecin    15,1
3175    Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A.    Kraków    15,1
3176    IPER Sp. z o.o.    Poznań    15,1
3177    TOp - Design S.J.    Żukowo    15,1
3178    K-Bausysteme Sp. z o.o.    Krotoszyn    15,1
3179    Bardusch - Polska Sp. z o.o.    Prudnik    15,1
3180    HOLBEX Sp. z o.o.    Lesznowola    15,1
3181    POLITAN S.J. Bogdan i Rafał Tannenberg    Czyżowice    15,1
3182    Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    15,1
3183    Deco Window Sp. z o.o.    Chojna    15,1
3184    Primus S.J.    Tczew    15,1
3185    DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Wrocław    15,1
3186    ELPOS Sp. z o.o.    Białystok    15,1
3187    Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    15,1
3188    Sklep Wielobranżowy Eldom Sp. j. Beata Carius, Marek Carius    Złotów    15,1
3189    Dartomeks S.J.    Pelplin    15,1
3190    IBCOL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    15,1
3191    Kaiser + Kraft Sp. z o.o.    Warszawa    15
3192    ADH - Soft Sp. z o.o.    Warszawa    15
3193    Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o.    Warszawa    15
3194    BOKAT S.J.    Kraków    15
3195    Firma Elektryczna Karwasz S.J.    Wrocław    15
3196    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    15
3197    UTEX - TERRA Sp. z o.o.    Roszków    15
3198    NAVIGAR Deneko - Garbień S.J.    Szczecin    15
3199    Hostel Service Laskowski, Miszalski, Wyporski S.J.    Kraków    15
3200    POLAMP COMPONENTS Sp. z o.o.    Giżycko    15
3201    Profit - Q. Sp. z o.o.    Poznań    15
3202    FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    15
3203    NIL Sp. z o.o.    Gdańsk    15
3204    Elmont AKP Sp. z o.o.    Biała Podlaska    15
3205    Carmin B.M.P. Frania S.J.    Lublin    15
3206    SPS Sp. z o.o.    Świebodzice    15
3207    AMIX S.J. Konik & Bietkał    Białystok    15
3208    Polver Sp. z o.o.    Kraków    15
3209    Piekarnia „Piekuś” Pakulscy & Walorek S.J.    Inowrocław    15
3210    Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.    Szczecin    15
3211    Instalacyjna Spółka Prac Elektrycznych - Ispe Sp. z o.o.    Mysłakowice    15
3212    Darmit Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Łódź    15
3213    Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica Sp. z o.o.    Warszawa    15
3214    NFK S.J.    Aleksandrów Łódzki    15
3215    Przeds.Budowlane Romax-Bud Andrzej Wierzbowski S.J.    Łódź    15
3216    Mol Coatings Sp. z o.o.    Podanin    15
3217    Agro - Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    15
3218    ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ S.J.    Mielenko    15
3219    B.M. POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    15
3220    Reprotechnika - Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    15
3221    Stok Developer Sp. z o.o.    Otwock    15
3222    EKO - NEUTRAL - ELEKTRON Sp. z o.o.    Gorlice    15
3223    MARTES SPORT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
3224    Heinrich Sp. z o.o.    Dolice    15
3225    Defin S.A.     Warszawa    15
3226    Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.    Serock    15
3227    PD S.A. PROFIT 1 S.K.A.    Wrocław    15
3228    Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo w Sopocie    Sopot    14,9
3229    GS Klima Sp. z o.o.    Poznań    14,9
3230    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,9
3231    J. Żelazny, R. Słomian-Kasprzak, A. Słomian-Maszkowska Marco Polo sp. j.    Częstochowa    14,9
3232    BCC Polska Sp. z o.o.    Nowa Sól    14,9
3233    Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter PPHU Pil - Bud S.J.    Chobienia    14,9
3234    Mleczarnia Naramowice Sp. z o.o.    Poznań    14,9
3235    Awipol Sp. z o.o.    Nowa Bukówka    14,9
3236    Elmat S.J.    Stalowa Wola    14,9
3237    AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    14,9
3238    POZYTON Sp. z o.o. Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych    Częstochowa    14,9
3239    Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Remontex Sp. z o.o.    Świętochłowice    14,9
3240    Olmed Sp. z o.o.    Częstochowa    14,9
3241    EKO-TECH PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO - USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI S.J.    Wrocław    14,9
3242    Vitrolive Sp. z o.o.    Szczecin    14,9
3243    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    14,9
3244    KM Maciejewski i Kostrzewa S.J.    Celestynów    14,9
3245    Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J.    Rzeszów    14,9
3246    Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J.    Lipno    14,9
3247    PU Roka Zakład Pracy Chronionej    Piotrków Trybunalski    14,9
3248    Meerpahl & Meyer GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Szczecin    14,9
3249    Towarzystwo Handlowe MATMARCO Sp. z o.o.    Warszawa    14,9
3250    Tefromes Sp. z o.o.    Imielin    14,9
3251    Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe     Janówek    14,9
3252    CSN - Stantel - Automatyka Sp. z o.o.    Kraków    14,9
3253    Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j.    Dawidy    14,9
3254    Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Poznań    14,9
3255    AT - PORT Sp. z o.o.    Gdańsk    14,9
3256    Gavdi Polska S.A.    Warszawa    14,9
3257    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    14,9
3258    DUDIX Sp. z o.o.    Wrocław    14,9
3259    Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    14,9
3260    Apteka Słoneczna S.J.    Tarnów    14,9
3261    Konsmetal Poltrezor SJ    Warszawa    14,8
3262    Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    14,8
3263    Agro-Max Sp. z o.o.    Szczecin    14,8
3264    MAS - BUD S.J.    Olsztyn    14,8
3265    Ekolex Sp. z o.o.    Białystok    14,8
3266    Jaromiks Sp. z o.o.    Jaroszów    14,8
3267    Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    14,8
3268    HT Lancet Sp. z o.o.    Łęczyca    14,8
3269    Oritex Kowalczyk i Wspólnicy Sp. J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dziewiarnia i Farbiarnia    Łódź    14,8
3270    Apteka CENTRUM S.J. Halina i Jakub Tokarz    Limanowa    14,8
3271    Demuth Alfa Sp. z o.o. Ostróda S.K.A.    Gdańsk    14,8
3272    Alma P.Woziwodzki, A.Bernat S.J.    Walerianowo    14,8
3273    Czemarol Papugowie SJ    Zbylitowska Góra    14,8
3274    KOMPOZYTY Sp. z o.o.    Stanowice    14,8
3275    Serwis System Eugeniusz Słowik S.K.    Chorzów    14,8
3276    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    14,8
3277    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane BTM Sp. z o.o.    Poznań    14,8
3278    ATENA Sp. z o.o.    Wrocław    14,8
3279    Pro-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tychy    14,8
3280    MIG Import - Eksport S.J.    Białystok    14,8
3281    FLORALAND Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    14,8
3282    Knauf Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    14,8
3283    ENA Sp. z o.o.    Warszawa    14,8
3284    Firma Zegar S.J.    Tarnów    14,8
3285    MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia    Lublin    14,8
3286    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    14,8
3287    Justyna Huta Szkła S.J.    Sanok    14,8
3288    Rutgers POLAND Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    14,8
3289    Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy    Bydgoszcz    14,8
3290    WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o.    Elbląg    14,8
3291    Asseco Business Solution S.A.    Lublin    14,8
3292    Arkoch S.J.    Śrem    14,8
3293    JBM Firma Produkcyjno - Handlowo - Usługowa Jacek Bergiel, Renata Bergiel S.J.    Borowina Sitaniecka    14,8
3294    Big Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe    Świebodzin    14,8
3295    Koma Stahlbau Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    14,7
3296    Demuth Alfa Sp. z o.o. Olsztyn S.K.A.    Gdańsk    14,7
3297    Euro Dom Sp. z o.o.    Łódź    14,7
3298    Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk    Częstochowa    14,7
3299    Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o.    Tychy    14,7
3300    ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o.    Płońsk    14,7
3301    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych VAN GANSEWINKEL Legnica Sp. z o.o.    Legnica    14,7
3302    Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    14,7
3303    Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.    Tarnów    14,7
3304    Pakform Sp. z o.o.    Pruszków    14,7
3305    Inter - Car Sp. z o.o.    Poznań    14,7
3306    Aereco Wentylacja Sp. z o.o.    Warszawa    14,7
3307    Swish Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,7
3308    Temiwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eksport-Import Mirosław Starzyk Lidia Starzyk S.J.    Bolesławiec    14,7
3309    DOR-ART Sp. z o.o.    Warszawa    14,7
3310    Elektra S.J.    Zielonka    14,7
3311    Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    14,7
3312    Desim Sp. z o.o.    Polkowice    14,7
3313    Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.    Wrocław    14,7
3314    Panteon Tokarczyk - Blanc S.J.    Warszawa    14,7
3315    Budoinwest Sp. z o.o.    Wiązowna    14,7
3316    TEKSTYLIA S.J. PHU    Nadolice Wielkie    14,7
3317    PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J.    Bydgoszcz    14,7
3318    KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A.    Lublin    14,7
3319    CONCEPT Sp. z o.o.    Suchy Las    14,7
3320    TIMEX S.A.    Warszawa    14,7
3321    Network Twenty - One Sp. z o.o.    Warszawa    14,7
3322    Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Jarocin    14,7
3323    Refra - Stal Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    14,7
3324    Klonex - VCS Sp. z o.o. PUH    Opole    14,7
3325    Prince S.J.    Poznań    14,7
3326    POZ - BRUK Sp. z o.o. S.K.A.    Sobota    14,7
3327    Med Plus Sp. z o.o.    Kraków    14,7
3328    Adex - Grylewicz S.J.    Tychy    14,7
3329    MJ. Office Sp. z o.o.    Radom    14,6
3330    Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.    Szczecin    14,6
3331    Tawo S.J.    Warszawa    14,6
3332    Castor S.J. Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia    Pabianice    14,6
3333    BRIPOX Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3334    Castel Engineering Polska Sp. z o.o.    Motycz    14,6
3335    Sezam Instal S.J.    Opole    14,6
3336    PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.    Warszawa    14,6
3337    Interchemol S.A.    Oborniki Śląskie    14,6
3338    Klingspor Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    14,6
3339    PPH Akpo S.J.    Laski    14,6
3340    Volkmar Baume Poland Sp. z o.o.    Gdynia    14,6
3341    Plancon Sp. z o.o.    Kraków    14,6
3342    Fabryka Aparatów Elektrycznych Zwarpol Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3343    Weng Lee Industries Sp. z o.o.    Poznań    14,6
3344    Kamet S.A.    Reńska Wieś    14,6
3345    Daas Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Gdańsk    14,6
3346    Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A.    Rzeszów    14,6
3347    Dewey & Leboeuf Grzesiak Spółka Komandytowa    Warszawa    14,6
3348    Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze    Warszawa    14,6
3349    PHUP Igum Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    14,6
3350    Top - Fit - Center Sp. z o.o.    Wrocław    14,6
3351    Zakłady Produkcyjno - Usługowe Gos - Chem Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    14,6
3352    BOWA POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    14,6
3353    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Szczecin    14,6
3354    Szypryt I. Szypryt, A. Szypryt S.J.    Chojnice    14,6
3355    Rex Company S.A.    Wrocław    14,6
3356    Fibat Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3357    Bud - Dom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane     Głogów    14,6
3358    Baltic Sea Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    14,6
3359    Hestia Sp. z o.o.    Lublin    14,6
3360    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    14,6
3361    Azmet Przeds. Wielobranżowe S.J.    Radom    14,6
3362    Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych S.J.    Elbląg    14,6
3363    Zara Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3364    Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska EKOCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3365    Taw Polska Sp. z o.o.    Wrocław    14,6
3366    Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk S.J.    Twardogóra    14,6
3367    BŁAJA NEWS Sp. z o.o.    Łódź    14,6
3368    Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    14,6
3369    ALKAT Sp. z o.o.    Kraków    14,6
3370    Przeds. Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Elus S.J.    Kartuzy    14,6
3371    Gazelo Sp. z o.o.    Częstochowa    14,6
3372    Hydropol - Dekor S.J. Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji     Wrocław    14,6
3373    Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak S.J.    Warszawa    14,6
3374    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Dębowo Sp. z o.o.    Dębowo    14,6
3375    Manetti Battiloro East Sp. z o.o.    Częstochowa    14,6
3376    SMS Martime Services Sp. z o.o.    Szczecin    14,6
3377    Górrem S.J. Zakład Robót Górniczych    Katowice    14,6
3378    NAVIMOR - INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    14,6
3379    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    14,6
3380    Avalon Development S.A.    Kraków    14,6
3381    Xella Radom Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3382    Asfor Poznański S.J.    Chełmek    14,6
3383    BANKOMAT 24/EURONET Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
3384    Barg Laboratorium Sp. z o.o.    Warszawa    14,5
3385    Osiedlowa S.J.    Lubin    14,5
3386    W.P.S. - Sp. z o.o.    Zagórz    14,5
3387    POLKOMTEL S.A.    Warszawa    14,5
3388    Gajo S.J.    Kluczbork    14,5
3389    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POŁUDNIOWA Sp. z o.o.    Końskie    14,5
3390    Geototal Sp. z o.o.    Szczecin    14,5
3391    MAT - BUD S.J.    Gorlice    14,5
3392    Master Sp. z o.o.    Głogów    14,5
3393    Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor - Technik Sp. z o.o.    Szczecin    14,5
3394    D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa    Warszawa    14,5
3395    Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.    Łódź    14,5
3396    TLC Łożyska S.J.    Warszawa    14,5
3397    Apteka Im. I. Łukasiewicza S.J.    Tarnów    14,5
3398    Euro - Logistic Sp. z o.o.    Dąbrowa    14,5
3399    APG CO. S.J.    Białystok    14,5
3400    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SPA-MET S.J. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel    Podzamcze    14,5
3401    Zespół Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin S.A.    Konin    14,5
3402    Przeds Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Zambrów    14,5
3403    BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego    Warszawa    14,5
3404    Karo - Plast S.J. Prod. Artykułów z Tworzyw Sztucznych    Konstancin-Jeziorna    14,5
3405    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile    Piła    14,5
3406    Rober J & J Wojtas S.J.    Kraków    14,5
3407    Agro - Hurt S.J.    Warszawa    14,5
3408    Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Warszawa    14,5
3409    REMONDIS Sp. z o.o.    Warszawa    14,5
3410    Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Nowy Sącz    14,5
3411    Kartex S.J.    Kodrąb    14,5
3412    Vilemo Sp. z o.o.    Leszno    14,5
3413    Majster - Pol Kosińscy S.J.    Cegłów    14,5
3414    Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno - Spożywczy    Białystok    14,5
3415    Fm Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa    Wrocław    14,5
3416    Agawa S.J. Apteka    Kąty Wrocławskie    14,4
3417    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Niemodlin    14,4
3418    Klimat S.J. P.P.H.U.    Wrocław    14,4
3419    Harsco Metals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,4
3420    Artech Chwołka Piotr    Rybnik    14,4
3421    Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo - Badawcze    Kaczory    14,4
3422    Instalbud S.J.    Lubycza Królewska    14,4
3423    Przeds. Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych Sp. z o.o.    Białystok    14,4
3424    Nowoproject Sp. z o.o.    Wrocław    14,4
3425    Apteka Verbena S.J.    Szczecin    14,4
3426    Polskie Koleje Linowe S.A.    Zakopane    14,4
3427    SoftCom Sp. z o.o.    Gdańsk    14,4
3428    Relax Sp. z o.o. PHU    Lublin    14,4
3429    Magic Play Sp. z o.o.    Kalisz    14,4
3430    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha    Goleszów    14,4
3431    Altest Sp. z o.o.    Lublin    14,4
3432    Eco Transped Mariusz Nierychlewski    Strzegowo    14,4
3433    Pakos Sp. z o.o.    Opoczno    14,4
3434    GRYFIS S.J. Przeds. Poligraficzne    Łomianki    14,4
3435    Pro-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    14,4
3436    ALU - GLAS Sp. z o.o.    Kraków    14,4
3437    Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej    Wrocław    14,4
3438    PPHU TARTAK Sp. z o.o.    Żarnówka    14,4
3439    Skaltex - Kaczmarek, Błaszczyk S.J.    Nowe Skalmierzyce    14,4
3440    Arot Polska Sp. z o.o.    Leszno    14,4
3441    BEL - POL S.J.    Świdnica    14,4
3442    J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A.    Ząbki    14,4
3443    Przeds. Budownictwa Hydrotechnicznego Hydro - Eko Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14,4
3444    Sumax Elektronarzędzia Suszycki S.J.    Wrocław    14,4
3445    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Konin    14,4
3446    AN - Farb Krzysztof Nadolski, Zdzisław Nuszkiewicz S.J.    Łódź    14,4
3447    Seger Ozga Mikuszewski S.J.    Dębica    14,4
3448    Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J.    Zielonki    14,4
3449    Des Danuta I Eryk Szczygioł S.J.    Myślina    14,4
3450    Kompania Piwowarska S.A.    Poznań    14,3
3451    Colex Sp. z o.o.    Zgierz    14,3
3452    PHILIP MORRIS POLSKA S.A.    Kraków    14,3
3453    Radio Elka Sp. z o.o.    Leszno    14,3
3454    Metal Mind Productions Sp. z o.o.    Katowice    14,3
3455    Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.    Siedlce    14,3
3456    REM Sp. z o.o. WPUP    Brześć Kujawski    14,3
3457    Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.    Gliwice    14,3
3458    VORWERK POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    14,3
3459    Expert J.Rusinkiewicz i Wspólnicy S.J.    Olsztyn    14,3
3460    Porta KMI Poland S.A.    Bolszewo    14,3
3461    M-Real Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,3
3462    BIMEX - BOLLHOFF Sp. z o.o.    Krzemienica    14,3
3463    EURO - LOCKS Sp. z o.o.    Ruda Śląska    14,3
3464    CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Wrocław    14,3
3465    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    14,3
3466    Ol - Term S.J.    Olsztyn    14,3
3467    Vipp S.J.    Leszno    14,3
3468    Kopec - Staniewicz S.J. Przedsiebiorstao Handlowe    Giżycko    14,3
3469    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    14,3
3470    Aprivia S.A.    Wysogotowo    14,3
3471    Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania    Warszawa    14,3
3472    BOLESŁAW Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej    Bolesław    14,3
3473    DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o.    Wolica    14,3
3474    SJS S.A.    Kraków    14,3
3475    Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o.    Suchy Las    14,3
3476    Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    14,3
3477    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki - Sp. J.    Pruszków    14,3
3478    Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    14,3
3479    GT Sport S.J.     Gdynia    14,3
3480    San - Vita Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    14,3
3481    Rachunkowość Sp. z o.o.    Warszawa    14,3
3482    SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J.    Przasnysz    14,3
3483    Softnet Sp. z o.o.    Kraków    14,3
3484    AUTO TIP-TOP Sp. z o.o.    Częstochowa    14,3
3485    HOLLAS Sp. z o.o.    Pasłęk    14,3
3486    Promit Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14,3
3487    SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o.    Police    14,3
3488    Schroniska i Hotele PTTK Karpaty Sp. z o.o.    Nowy Sącz    14,3
3489    Instal - Service Sp. z o.o.    Jelenia Góra    14,3
3490    Heavy Cargo + Service Sp. z o.o.    Poznań    14,3
3491    Adler Sp. z o.o.    Warszawa    14,3
3492    Lamar Sp. z o.o.    Warszawa    14,3
3493    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Łobez    14,2
3494    Tbmeca Poland Sp. z o.o.    Legnica    14,2
3495    Budexpol Bukowski & Wspólnicy sp.k.    Świdnik    14,2
3496    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    14,2
3497    KMW Facility Management Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14,2
3498    Burchacińscy S.J.    Wieluń    14,2
3499    SMT SOFTWARE S.A.    Wrocław    14,2
3500    Marani Sp. z o.o.    Zabrze    14,2
3501    Maxi - Star Konstruktor    Oborniki    14,2
3502    Zakład Doskonalenia Zawodowego    Katowice    14,2
3503    Mag Instal Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    14,2
3504    Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
3505    ANDREAS Sp. z o.o.    Szczecin    14,2
3506    Gospodarstwo Rolne Sampol Sp. z o.o.    Samostrzel    14,2
3507    MARTEL Dorota Grela ZPCH PPHU    Sieradz    14,2
3508    Controlex Sp. z o.o.    Opole    14,2
3509    Esperanza S.J. Poterek    Ożarów Mazowiecki    14,2
3510    Katamaran Robert i Sławomir Mucha S.J.    Łódź    14,2
3511    Avamed Sp. z o.o.    Częstochowa    14,2
3512    Zakład Usług Informatycznych Novum Sp. z o.o.    Łomża    14,2
3513    Pulsar S.J. Zakład Elektroniczny Handlowo-Usługowy     Toruń    14,2
3514    Gospodarstwo Rybackie Mielno Sp. z o.o.    Mielno    14,2
3515    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    14,2
3516    DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE    Lipie    14,2
3517    Track Tec Koltram Sp. z o.o.    Zawadzkie    14,2
3518    Inter Decor Pro Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
3519    Sadi Polska - Agencja Celna Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    14,2
3520    CONNECT POLAND Sp. z o.o.    Stęszew    14,2
3521    ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe    Kraków    14,2
3522    CHATA Żukowski, Puchalski, Żynda S.J.    Suwałki    14,2
3523    Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o.    Gliwice    14,2
3524    MYLLYKOSKY SALES Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
3525    Banninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
3526    Handan S.J. Instalacje Sanitarne    Białystok    14,2
3527    RADPOL S.A.    Człuchów    14,2
3528    Arbet Investment Group Sp. z o.o.    Olsztyn    14,2
3529    Jazgot S.J.    Rzeszów    14,2
3530    Wydawnictwo - Przegląd Koniński Sp. z o.o.    Konin    14,2
3531    Conco East Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
3532    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Hemar Sp. z o.o.    Poznań    14,2
3533    Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
3534    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o.    Łódź    14,2
3535    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    14,2
3536    GRES KUTNIK S.J.    Białystok    14,2
3537    Net Sp. z o.o.    Białystok    14,2
3538    BUD COMPEX ST- Tararuj S.J.    Białystok    14,2
3539    Jordan S.J. PH    Rzeszów    14,2
3540    Centrum Sp. z o.o.    Łódź    14,2
3541    Alda S.J.    Pabianice    14,1
3542    CRH Klinkier Sp. z o.o.    Gliwice    14,1
3543    DEKAREXPORT Sp. z o.o.    Raszówka    14,1
3544    Eurospak S.J.    Kraków    14,1
3545    Diana Naturals S.A.S. Unipersonelle (S.A. Uproszczona Jednoosobowa) Oddział w Polsce    Legnica    14,1
3546    CHANGE COMMUNICATIONS Sp. z o.o.    Warszawa    14,1
3547    Flexi Systems International Sp. z o.o.    Kielno    14,1
3548    Grupa Forest Sp. z o.o.    Gdańsk    14,1
3549    DRUTEX S.A.    Bytów    14,1
3550    Usługi Motoryzacyjne Narewscy S.J.    Grabówka    14,1
3551    Remin Sp. z o.o.    Kraków    14,1
3552    New Vision Sp. z o.o.    Warszawa    14,1
3553    AQUA S.A.    Poznań    14,1
3554    Compart International S.J. M.M.Kałużni    Warszawa    14,1
3555    SPÓŁDZIELNIA PRACY ROBÓT KOMUNIKACYJNYCH SPOLBUD    Wrocław    14,1
3556    DGP Security Partner Sp. z o.o.    Legnica    14,1
3557    MAPEI POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    14,1
3558    Cellco Communications Sp. z o.o.    Kobylanka    14,1
3559    NZOZ Cormed Sp. z o.o.    Wejherowo    14,1
3560    Sato Polska Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    14,1
3561    Mazur S.J.    Wrocław    14,1
3562    Kurotec-Polska Sp. z o.o.    Kozielice    14,1
3563    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    14,1
3564    SURET Sp. z o.o.    Dębica    14,1
3565    Zakład Liofilizacji Liogam S.J.    Sitkówka-Nowiny    14,1
3566    POLBRUK S.A.    Gdańsk    14,1
3567    Technodrew Polska Sp. z o.o.    Zawadzkie    14,1
3568    T.G.M. S.A.    Tarnowskie Góry    14,1
3569    Ekohigiena Aparatura Sp. z o.o.    Środa Śląska    14,1
3570    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    14,1
3571    Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. sp.k.    Ostrów Wielkopolski    14,1
3572    BDB Sp. z o.o.    Trzcianka    14,1
3573    Top Building Sp. z o.o.    Warszawa    14,1
3574    Apart Sp. z o.o.    Suchy Las    14,1
3575    Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o.    Brzeszcze    14,1
3576    Pakk 1994 Sp. z o.o.    Borzysław    14,1
3577    Rapid Sp. z o.o.    Olkusz    14,1
3578    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa    Oświęcim    14,1
3579    Przeds. Tramp S.J.    Zabrze    14,1
3580    GURDEK - DARIUSZ GURDEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wadowice    14,1
3581    Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód Sp. z o.o.    Kraków    14,1
3582    IT WORKS S.A.    Kraków    14,1
3583    Targowiska Miejskie S.A.    Ostrów Wielkopolski    14,1
3584    PRYMUS Sp. z o.o.    Suwałki    14,1
3585    Klineman, Rose And Wolf - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    14,1
3586    ELKOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo - Wykonawcze i Usług Techniczno - Handlowych    Katowice    14
3587    Forposta S.A.    Katowice    14
3588    GTL - Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o.    Gdańsk    14
3589    Be - Mar SJ    Skawina    14
3590    REM - BUD I. BUTKIEWICZ I WSPÓLNICY S.J.    Suwałki    14
3591    Amper B Sp. z o.o. S.K.    Bolesławiec    14
3592    FH Tragar S.J.    Izdebnik    14
3593    Venture Industries Sp. z o.o.    Kiełpin    14
3594    FP Company Sp. z o.o.    Warszawa    14
3595    Przedsiębiorstwo Elektro-Instal Sp. z o.o.    Olsztyn    14
3596    Nickel Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Złotniki    14
3597    Gaga Krupińska sp. j.    Wołomin    14
3598    SILCO Sp. z o.o.    Gdańsk    14
3599    Decerto Sp. z o.o.    Warszawa    14
3600    P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J.    Częstochowa    14
3601    Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia    Bełchatów    14
3602    PUH Kips S.J.    Wyszków    14
3603    Pronatur Sp. z o.o.    Chwałków    14
3604    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Leszcz” Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J.    Radom    14
3605    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO - FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    14
3606    JUPITER SHIPPING SERVICES Sp. z o.o.    Gdynia    14
3607    Equimed S.J.    Kraków    14
3608    Supersigns Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14
3609    Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o.    Jasło    14
3610    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    14
3611    Spółka Doradztwa Podatkowego Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.    Warszawa    14
3612    Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Tarnów    14
3613    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych Eltel Sp. z o.o.    Biała Podlaska    14
3614    PPUH Tor Sp. z o.o.    Słupsk    14
3615    P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J.    Ostrów Mazowiecka    14
3616    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    14
3617    POSNET POLSKA S.A.    Warszawa    14
3618    HURTOWNIA OSPRZĘTU ELEKTRO-ENERGETYCZNEGO ELTIMEX S.J. URSZULA I GRZEGORZ JABŁOŃSCY    Poraj    14
3619    Dalkia Łódź S.A.    Łódź    14
3620    DEWRO WRÓBEL S.J.    Bestwinka    14
3621    Orlen Eko Sp. z o.o.    Płock    14
3622    Hiross Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Klimatyzacyjnych z Serwisem    Katowice    14
3623    Mark Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    14
3624    ELKOMTECH S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego    Łódź    14
3625    SPÓŁDZIELNIA PRACY AGROBUD WE WROCŁAWIU    Wrocław    14
3626    BKT SYSTEM Sp. z o.o.    Łódź    14
3627    ASTRA Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy    Poznań    14
3628    Coface Poland Insurance Service Sp. z o.o.    Warszawa    14
3629    FAMA Sp. z o.o.    Gniew    14
3630    Touax Sp. z o.o.    Gdańsk    14
3631    Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o.    Gdańsk    13,9
3632    Multimedia Polska S.A.    Gdynia    13,9
3633    AGRO-MAN Sp. z o.o.    Warszawa    13,9
3634    Nordo Sp. z o.o.    Szczecin    13,9
3635    Helena Transport-Spedycja H.J. Burek S.J.    Gościcino    13,9
3636    Alkam System Sp. z o.o.    Legnica    13,9
3637    SCHOPA BUCHBINDEREI Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    13,9
3638    Aircool Sp. z o.o.    Chwaszczyno    13,9
3639    Usługowy Zakład Remontowo - Budowlany Rem - Bud S.J.    Człuchów    13,9
3640    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    13,9
3641    Centrum Rehabilitacji Medical Sp. z o.o.    Tczew    13,9
3642    Agencja Koncertowa i Biuro Reklamy Duo S.J.    Kraków    13,9
3643    W&B Mold - WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna    Warszawa    13,9
3644    Stolarstwo S.J.    Rawicz    13,9
3645    S.P.2.1 Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    13,9
3646    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich Sp. z o.o.    Wrocław    13,9
3647    Uran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Wdrożeniowe     Mysłowice    13,9
3648    ARGO Sp. z o.o.    Białystok    13,9
3649    EMI Music Poland Sp. z o.o.    Warszawa    13,9
3650    PGE Elektrownia Opole S.A.    Bełchatów    13,9
3651    Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J.    Nowy Korczyn    13,9
3652    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    13,9
3653    OTS-IP Sp. z o.o.    Kraków    13,9
3654    VS Poland Sp. z o.o.    Gdynia    13,9
3655    GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    13,9
3656    Halogen Light Tech Sp. z o.o.    Głuchołazy    13,9
3657    Witaminka S.J.    Opole    13,9
3658    Poznański Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Śrem    13,9
3659    Korycka Budziak & Audytorzy Sp. z o.o.    Warszawa    13,9
3660    Termoinstal Sp. z o.o.    Łańcut    13,9
3661    Lauda Metalplast S.J.    Wielkie Drogi    13,9
3662    Sysmex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13,9
3663    INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    13,9
3664    Allto Sport Sp. z o.o.    Poznań    13,9
3665    Akces Benefit Sp. z o.o.    Poznań    13,9
3666    Vestoil Sp. z o.o.    Smolec    13,9
3667    LEGRO Sp. z o.o.    Inowrocław    13,9
3668    Lemahieu Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    13,9
3669    Apteka S.J.    Gorlice    13,9
3670    Glimat Sp. z o.o.    Gliwice    13,8
3671    WEISS - INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    13,8
3672    Technika Podwodna Sp. z o.o.    Warszawa    13,8
3673    Alufire-Alumil S.J.    Łysomice    13,8
3674    Mercomp Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    13,8
3675    Waran S.J.    Toruń    13,8
3676    Cukiernia Amelia Sp. z o.o.    Warszawa    13,8
3677    Schulke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13,8
3678    Eurodoor S.J. Paweł Sołtowski, Bartosz Sołtowski    Sokołowice    13,8
3679    Przychodnia Lekarska Konsylium Sp. z o.o.    Głogów    13,8
3680    Lindschulte Polska Sp. z o.o.    Wrocław    13,8
3681    Sarkom - Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o.    Oleśnica    13,8
3682    Apteka Arnika S.J.    Gryfice    13,8
3683    Apteka Zaborze S.J.    Jelenia Góra    13,8
3684    Inwest Partner Nowak Sp. z o.o. PHB    Leszno    13,8
3685    Zachodnio - Pomorskie Centrum Onkologii    Szczecin    13,8
3686    BEN - SIP Sp. z o.o.    Lublin    13,8
3687    Duramex Sp. z o.o.    Borkowo    13,8
3688    ARGENTA Sp. z o.o.    Poznań    13,8
3689    Przedsiębiorstwo Rolno - Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    13,8
3690    Martex S.J. Stanisław Furtak i S - KA    Paszowice    13,8
3691    Bejot Sp. z o.o.    Manieczki    13,8
3692    Apteka Stara - Piechula S.J.    Mikołów    13,8
3693    Nitzsche Sp. z o.o.    Ćwiklice    13,8
3694    BIG - STAR Gintrowicz S.J.    Poznań    13,8
3695    IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A.    Janki    13,8
3696    Stamp Sp. z o.o.    Warszawa    13,8
3697    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    13,8
3698    Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R & G S.A.    Mielec    13,8
3699    Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych    Warszawa    13,8
3700    Kruszywa Polskie S.A.    Wąglikowice    13,8
3701    Port Service Sp. z o.o.    Gdańsk    13,8
3702    SPRINTAIR S.A.    Warszawa    13,7
3703    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE INSTAL-ART S.J. STANISŁAW RUDZKI,WOJCIECH RUDZKI,ALICJA RUDZKA,JANUSZ GAJEWSKI,ALICJA GAJEWSKA    Czaniec    13,7
3704    CAL S.J. Zakład Stolarki Budowlanej    Suwałki    13,7
3705    Salon Budowy Kram S.J.    Świnoujście    13,7
3706    Elfon Sp. z o.o.    Kraków    13,7
3707    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    13,7
3708    Elektrociepłownia KRAKÓW S.A.    Kraków    13,7
3709    Chem - Trend Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Janikowo    13,7
3710    Metal-Max S.J. A. i W. Sławińscy    Białystok    13,7
3711    Górnośląski Park Przemysłowy Sp. z o.o.    Katowice    13,7
3712    Padawa II Golema Edward Paweł, Juszczak Waldemar, Urbaniak Dariusz, Weczer Tomasz, Golema Dariusz S.J.    Szczecin    13,7
3713    Terra Casa S.A.    Kraków    13,7
3714    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach    Stoszowice    13,7
3715    DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.    Wrocław    13,7
3716    Fabryka Materacy JANPOL Sp. z o.o.    Orzesze    13,7
3717    Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Lubawa    13,7
3718    INSTALBUD S.J. Przeds. Budowy Obiektów Ochrony Środowiska i Infrastruktury Mieszkaniowej    Inowrocław    13,7
3719    SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Kielce    13,7
3720    Zakład Obsługi Leśnictwa S.J.    Tarnobrzeg    13,7
3721    Koltex Bm Sp. z o.o.    Kraków    13,7
3722    Gabro Sp. z o.o.    Poznań    13,7
3723    PPHU K-2 Kaczor-Kaczmarek S.J.     Koło    13,7
3724    Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM    Sosnowiec    13,7
3725    FM GROUP POLSKA Artur Trawiński    Wrocław    13,7
3726    BLUM POLSKA Sp. z o.o.    Jasin    13,7
3727    WAPPEX S.J. PPHU    Słupca    13,7
3728    SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    13,7
3729    Ewmar S.J.    Kościan    13,7
3730    Skoff Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    13,7
3731    Mostostal - Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A.    Zabrze    13,7
3732    Berthold Sichert Sp. z o.o.    Bydgoszcz    13,7
3733    Fixit S.A.    Kraków    13,7
3734    Macrolife S.J.    Jerzmanowice    13,7
3735    Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych     Dęblin    13,7
3736    Alexis II S.J.    Reguły    13,7
3737    Speed Pack S.J.    Kraków    13,7
3738    METPOL S.J.    Jezierzyce    13,6
3739    VTO - DEKOR Sp. z o.o.    Głogówek    13,6
3740    Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o. S.K.    Kraków    13,6
3741    ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    13,6
3742    ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o.    Kraków    13,6
3743    Vitis Pharma Sp. z o.o.    Warszawa    13,6
3744    Hydros S.J. Przeds. Budownictwa Wodnego    Białystok    13,6
3745    Ambra Sp. z o.o.    Gdańsk    13,6
3746    Continental Trade Sp. z o.o.    Warszawa    13,6
3747    Efka Sp. z o.o.    Komorów    13,6
3748    Amager S.J.    Choroszcz    13,6
3749    EGL Coral Sp. z o.o.    Leszno    13,6
3750    H2optim Sp. z o.o.    Suchy Las    13,6
3751    AUTOIMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe i Produkcyjne    Marki    13,6
3752    Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o.    Kalisz    13,6
3753    PPHU Vega Meble S.J.    Księżyno    13,6
3754    NIXEN Sp. z o.o.    Raszyn    13,6
3755    Embedos Sp. z o.o.    Warszawa    13,6
3756    Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka    Warszawa    13,6
3757    Combidata Poland Sp. z o.o.    Sopot    13,6
3758    Ekoprojekt Sp. z o.o.Przeds. Usług Projektowo - Montażowych    Biała Podlaska    13,6
3759    Stoltur S.J.    Turek    13,6
3760    Frapo Sp. z o.o.    Konin    13,6
3761    Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 S.J.    Cieszyn    13,6
3762    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    13,6
3763    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Andropex A.zakrzewski, J.Kalina Vel Kalinowski, P.Tarkowski sp. j.    Łódź    13,6
3764    VOGEN Sp. z o.o.    Gdynia    13,6
3765    Vitalabo Sp. z o.o. NZOZ    Bydgoszcz    13,6
3766    Newbud Sp. z o.o.    Jabłonna    13,6
3767    Energocenter Sp. z o.o.    Katowice    13,6
3768    Interkrąż Sp. z o.o.    Wolbrom    13,6
3769    Stolbrzeg Sp. z o.o.    Łańcut    13,6
3770    Arma S.J. Firma Inżynierska    Kraków    13,6
3771    PHU SANIMEX S.J.    Gliwice    13,6
3772    LDM POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    13,6
3773    Eko - Natura S.J.    Opole    13,6
3774    THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski    Łódź    13,6
3775    Hydroserwis Sp. z o.o.    Wrocław    13,6
3776    Przedsiębiorstwo Usługowe DEKA S.J. Witold Sadowski, Piotr Simson    Wrocław    13,6
3777    Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu    Wrocław    13,6
3778    P.H.U. Heban J. Grzechowiak, A. Szalata S.J.    Września    13,6
3779    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Metbud, Zięba Michał, S.J.    Radom    13,6
3780    Cichan - Impex Sp. z o.o.    Warszawa    13,6
3781    AMS AGRA Sp. z o.o.    Dębice    13,6
3782    EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza    Kraków    13,6
3783    Altrad Mostostal Sp. z o.o.    Siedlce    13,6
3784    KONSULTANT Sp. z o.o.    Warszawa    13,6
3785    Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J.    Świebodzice    13,6
3786    PPO Przedsiębiorstwo Państwowe    Strzelce Opolskie    13,6
3787    Sulima Sp. z o.o. i Wspólnicy, S.K.    Warszawa    13,6
3788    BAGIŃSCY SPA Sp. z o.o.    Pobierowo    13,6
3789    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    13,6
3790    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    13,6
3791    Tenex Sp. z o.o.    Puchały    13,6
3792    PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J.    Sieradz    13,6
3793    Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska    Warszawa    13,6
3794    Elko Sp. z o.o.    Łódź    13,6
3795    Lsp Software Sp. z o.o.    Szczecin    13,5
3796    Gebab Sp. z o.o.    Janki    13,5
3797    P.W. Stolarz - Lempert S.J.    Mroczeń    13,5
3798    Lekarz Sp. z o.o.    Czernichów    13,5
3799    Klinika Świętego Łukasza Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    13,5
3800    BPBK - Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.    Gdańsk    13,5
3801    Probudex Sp. z o.o. PPHU    Kraków    13,5
3802    PPUH ROL - POL Sp. z o.o.    Mojęcice    13,5
3803    Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    13,5
3804    PZE Elektromont - Wojtowicz S.J.    Bydgoszcz    13,5
3805    Praxis Sp. z o.o.    Chełmiec    13,5
3806    Pharmglo Głowaccy S.J.    Andrespol    13,5
3807    ETC PLUS S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    13,5
3808    Alarmed Sp. z o.o.    Poznań    13,5
3809    Polkemic II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna    Rzeszów    13,5
3810    KTL.PL Sp. z o.o.    Gorzkowice    13,5
3811    Xplus S.A.    Warszawa    13,5
3812    Grasp - Drukarnia Sp. z o.o.    Warszawa    13,5
3813    ZPHU Szron S.J.    Łódź    13,5
3814    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie    Warszawa    13,5
3815    Sputnik Software Sp. z o.o.    Poznań    13,5
3816    Teira Paprocki - Żak S.J.    Andrychów    13,5
3817    MPK Sp. z o.o.    Ostrołęka    13,5
3818    Delta Business Service Sp. z o.o.    Wrocław    13,5
3819    CETEKO ZUP Sp. z o.o.    Lublin    13,5
3820    Targor Rutkowscy S.J.    Ostrołęka    13,5
3821    VIACON POLSKA Sp. z o.o.    Rydzyna    13,5
3822    Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o.    Gdynia    13,5
3823    Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL - Mielec Sp. z o.o.    Mielec    13,5
3824    Trawest Sp. z o.o.    Trawniki    13,5
3825    Euler Hermes Collections Sp. z o.o.    Warszawa    13,5
3826    Biba Styl S.J.    Wilamowice    13,5
3827    Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo - Handlowa    Kielce    13,5
3828    Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Pukinin    13,5
3829    Tropic - Importer S.J.    Gdynia    13,5
3830    Locus Sp. z o.o.    Warszawa    13,5
3831    Jurkpol Sp. z o.o.    Jaworzno    13,5
3832    ABM S.A.    Kraków    13,5
3833    Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych     Wielopole    13,5
3834    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBOL S.J. Z.E.R.E. Naskręt, D. Sobolska    Bolesławiec    13,5
3835    PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice    Dąbrowa Górnicza    13,5
3836    PPHU Chem - Montaż Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    13,5
3837    BIPROCEMWAP S.A.    Kraków    13,5
3838    YUMASOFT Sp. z o.o.    Wrocław    13,5
3839    Canpol Sp. z o.o.    Warszawa    13,5
3840    RATPOL Sp. z o.o.    Kartoszyno    13,5
3841    WITAR S.A.    Poznań    13,5
3842    Dr C Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    13,5
3843    BGR Technologie Sp. z o.o.    Grodzisk    13,5
3844    Besi Marine Systems Polska Sp. z o.o.    Reda    13,5
3845    Seisan & Senden S.J.    Łódź    13,5
3846    Gajewska S.J.    Warszawa    13,5
3847    Carfi Polska Sp. z o.o.    Łosice    13,5
3848    Pearson Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    13,5
3849    MGT Sp. z o.o.    Gdynia    13,5
3850    Eskulap Sp. z o.o.    Kamienna Góra    13,5
3851    BONY Sp. z o.o.    Majewo    13,5
3852    DOM - BEST Sp. z o.o.    Szczecin    13,5
3853    Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o.    Kraków    13,4
3854    EURO - CERAMIKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    13,4
3855    Zakład Rentgena i USG - Wyrobek S.J.    Kraków    13,4
3856    CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Spółka Komandytowa    Warszawa    13,4
3857    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Kwidzyn    13,4
3858    PBG S.A.    Wysogotowo    13,4
3859    DOM Development S.A.    Warszawa    13,4
3860    Zamkor P. Sagnowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    13,4
3861    ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki    Warszawa    13,4
3862    Modernbud Sp. z o.o.    Legnica    13,4
3863    Complet Chmielewscy S.J.    Gniezno    13,4
3864    Tom - Gast S.J.    Starowa Góra    13,4
3865    KAMAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Prefabrykacji Betonów    Bydgoszcz    13,4
3866    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Bochnia    13,4
3867    Centrum Panelowe MÓJ DOM - S.J. Krzysztof Miszczak Janusz Langner    Nowa Ruda    13,4
3868    EKODOM - GAJEK Sp. z o.o. PHPU    Lublin    13,4
3869    Wokan - Term - Technika Grzewcza i Sanitarna S.J.    Piotrków Trybunalski    13,4
3870    ICS Industrial Combustion Systems Sp. z o.o.    Poznań    13,4
3871    Technika Zamocowań AMEX Krot Dariusz Krot Marek S.J.    Januszkowice    13,4
3872    Videojet Technologies Sp. z o.o.    Warszawa    13,4
3873    NSS Sp. z o.o.    Szczecin    13,4
3874    Poland Investments 7 Sp. z o.o.    Wałbrzych    13,4
3875    Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o.    Bytom    13,4
3876    SNC Polska Sp. z o.o.    Kraków    13,4
3877    Leszczyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.    Leszno    13,4
3878    RECTUS POLSKA Sp. z o.o.    Gumna    13,4
3879    Artykuły Przemysłowe S.J.    Chodzież    13,4
3880    POL - MAR Sp. z o.o.    Warszawa    13,4
3881    Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o.    Łódź    13,4
3882    Pov - Gol Sp. z o.o.    Głosków    13,4
3883    Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa    Kwidzyn    13,4
3884    Optim S.J.    Dobra    13,4
3885    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    13,4
3886    Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdynia    13,4
3887    JACK BUD Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Grabowski    Poznań    13,4
3888    Cegedim Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    13,4
3889    PROBITEL Sp. z o.o. Biuro Projektów    Poznań    13,4
3890    RTA VC Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    13,4
3891    Master Sp. z o.o.    Szczecin    13,4
3892    PPH WIT - POL S.J.    Radom    13,4
3893    Verona Building Sp. z o.o.    Kraków    13,4
3894    Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    13,4
3895    Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J.    Warszawa    13,4
3896    NZOZ Stogi Sp. z o.o.    Gdańsk    13,4
3897    Eko Dolina Sp. z o.o.    Łężyce    13,4
3898    Reso Europa Service Sp. z o.o.    Suwałki    13,4
3899    Antha - Pol Sp. z o.o.    Puck    13,4
3900    Rader S.J.    Piła    13,4
3901    Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    13,3
3902    NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów    Jasło    13,3
3903    ROWIS SYSTEM S.J. M.SIEMIŃSKI I ST.WILK    Będzin    13,3
3904    Zakład Instalacji Odpylania i Wentylacji Stalwent Sp. z o.o.    Białe Błota    13,3
3905    Armex Sp. z o.o.    Rybnik    13,3
3906    Akademia Wychowania Fizycznego    Katowice    13,3
3907    A. WEBER Sp. z o.o.    Żory    13,3
3908    Wielowski S.J.    Police    13,3
3909    Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.-A.    Majdan    13,3
3910    Libera E. i A. Libera S.J.    Tuszyn    13,3
3911    Nordson Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13,3
3912    Osowa Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku - Osowie    Gdańsk    13,3
3913    PAG Sp. z o.o.    Puchaczów    13,3
3914    DOOR Group S.A.    Warszawa    13,3
3915    Rogowski Development Sp. Komandytowa    Białystok    13,3
3916    Obac Sp. z o.o. Ośrodek Badań Atestacji I Certyfikacji     Gliwice    13,3
3917    Polskie Centrum Teleinformatyki S.A.    Brzeg Dolny    13,3
3918    Przeds. Budjan Sp. z o.o.    Puławy    13,3
3919    GTC S.G. Chwiłowicz S.J.    Pyzdry    13,3
3920    Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe    Nisko    13,3
3921    BAVARIA EAST Sp. z o.o.    Brzesko    13,3
3922    Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka W Istebnej    Istebna    13,3
3923    Trio - Dent S.J.    Warszawa    13,3
3924    Kodrewex Sp. z o.o.    Gomunice    13,3
3925    Kotwica S.J. Zakład Bodowlano - Produkcyjno - Hndlowy    Augustów    13,3
3926    FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    13,3
3927    Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.    Tarnów    13,3
3928    AK BUD KURANT S.J.    Poznań    13,3
3929    Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J.    Bydgoszcz    13,3
3930    Bodex J. K. Bordulak S.J. Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane     Głogów    13,3
3931    PIXEL Sp. z o.o.    Osielsko    13,3
3932    BSC Drukarnia Opakowań S.A.    Poznań    13,3
3933    ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    13,3
3934    Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J.    Byczeń    13,3
3935    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Aldor” Dorota Ruszkiewicz-Piskorska, Zenon Rudniak Sp.J.    Józefów    13,3
3936    Uniplast Sp. z o.o.    Chwaszczyno    13,3
3937    Repro - Service Pol Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    13,3
3938    FCPK - Bytów Sp. z o.o.    Bytów    13,3
3939    Rado Sp. z o.o.    Chorzelów    13,3
3940    TEXTIL - Bolesławiec Sp. z o.o.    Trzebień    13,3
3941    APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych    Bydgoszcz    13,3
3942    Fabryka Dywanów AGNELLA S.A.    Białystok    13,3
3943    Apteka Grodzka S.J.    Środa Śląska    13,3
3944    Piekarnia Grela S.J. Mariusz, Tomasz Grela    Mełgiew    13,3
3945    GRAFICOLOR Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    13,3
3946    Studio Gudejko Sp. z o.o.    Warszawa    13,3
3947    Książ S.J. Piekarnia - Ciastkarnia     Książ Wielkopolski    13,3
3948    STARZ POLSKA Sp. z o.o. ELEKTROTECHNIK - ELECTRONIC    Gaj Mały    13,3
3949    NOVISAT Sp. z o.o.    Wrocław    13,2
3950    CRH Patio Sp. z o.o.    Wrocław    13,2
3951    PRO MEDIA Sp. z o.o.    Opole    13,2
3952    Koli Sp. z o.o.    Banino    13,2
3953    Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica    Gliwice    13,2
3954    BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH GUTOWSKI, MAJ S.J.    Skarżysko-Kamienna    13,2
3955    MARCMED sp. z o.o.    Lublin    13,2
3956    British Centre Bożena Ziemniewicz , Marian Mikuś S.J.    Łódź    13,2
3957    Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.    Łódź    13,2
3958    Logifact - Systems Sp. z o.o.    Warszawa    13,2
3959    Leipa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13,2
3960    AKE - PIS S.A.    Wrocław    13,2
3961    Cool Sport S.J.    Kraków    13,2
3962    Carpatia S.J.    Siepraw    13,2
3963    SAS Zakład Metalowo - Kotlarski    Owczary    13,2
3964    BSG Sp. z o.o.    Zgierz    13,2
3965    GPM Systemy Sp. z o.o.    Wrocław    13,2
3966    PGF - BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    13,2
3967    ITA j. Knop i Wspólnicy S.J.    Łódź    13,2
3968    FH ELEKTRET S.J.    Limanowa    13,2
3969    Finco Sp. z o.o.    Piaseczno    13,2
3970    Elplc Sp. z o.o.    Tarnów    13,2
3971    Europlay International Sp. z o.o.    Warszawa    13,2
3972    HYDAC Sp. z o.o.    Mikołów    13,2
3973    Rotox Fabryka Maszyn Sp. z o.o.    Zieleniec    13,2
3974    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SONIK S.J. ANDRZEJ SOCHA I WOJCIECH NIŹNIK    Elbląg    13,2
3975    Flontex Europa Sp. z o.o.    Bytom    13,2
3976    AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13,2
3977    PPUH EKO - LABOR Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    13,2
3978    RO.SA. - BUD PPHU Roman Saczywko    Radom    13,2
3979    NITTO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    13,2
3980    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o.    Wrocław    13,2
3981    Telkomtech Sp. z o.o.    Warszawa    13,2
3982    Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o.    Bukowno    13,2
3983    Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Camino - 2 Waldemar Świtoń S.J.    Świdnica    13,2
3984    SYR Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    13,2
3985    Przedsiębiorstwo GRESAN Krzysztof Grendowicz S.J.    Ustroń    13,2
3986    MNI Telecom S.A.    Radom    13,2
3987    Cartec S.J.    Katowice    13,2
3988    Firma Handlowa Liss S.J.    Puck    13,2
3989    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska &nbsp3,2
3972 %6nbsp;   13,2
3990    Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    13,2
3991    NORES Sp. z o.o.    Kluczbork    13,2
3992    Schade Stal Sp. z o.o.    Turek    13,2
3993    Dipol Szydłowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    13,2
3994    KREA Sp. z o.o.    Poznań    13,2
3995    Przedsiębiorstwo Rolnicze Wiktor Sp. z o.o.    Dziewierzewo    13,2
3996    Castell S.J.    Płock    13,1
3997    NORSPOL Sp. z o.o.    Warszawa    13,1
3998    Aga - Bud Sp. z o.o.    Ziębice    13,1
3999    AJMIX Sp. z o.o. PBUH    Warszawa    13,1
4000    Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A.    Katowice    13,1
4001    DOSTER Sp. z o.o.    Kobiór    13,1
4002    Unidex J. Kania, J. Wiktor Sp.J.    Straszęcin    13,1
4003    Avi - Vet Service S.J.    Tarnowo Podgórne    13,1
4004    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    13,1
4005    GAMRAT Sp. z o.o. Zakład Produkcji Specjalnej    Jasło    13,1
4006    BESTCON Sp. z o.o. PPBH    Warszawa    13,1
4007    Ergosystem Sp. j. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr    Warszawa    13,1
4008    Przedsiębiorstwo Usługowe UTECH Sp. z o.o.    Poznań    13,1
4009    Przychodnia Lekarska Rocha 250 Sp. z o.o. NZOZ    Częstochowa    13,1
4010    Kółko Rolnicze - Zakład Usług Produkcji i Handlu Węgierskie    Kostrzyn    13,1
4011    Westerberg Komponenty Sp. z o.o.    Jaworzno    13,1
4012    PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    13,1
4013    Gospodarstwo Rybackie W Giżycku Sp. z o.o.    Piękna Góra    13,1
4014    Hurtownia Obuwia Janmar S.J.    Kraków    13,1
4015    Kolnex S.J.    Białystok    13,1
4016    GEA POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzice    13,1
4017    MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa    Białystok    13,1
4018    Spółdzielnia Handlowa Bazar    Poznań    13,1
4019    KOM - EKO S.A.    Lublin    13,1
4020    BK - Tras Roboty Drogowe S.J.    Hryniewicze    13,1
4021    ORION Sp. z o.o.    Wolsztyn    13,1
4022    Sporting S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz    Wałbrzych    13,1
4023    Firma Gwarant - Tomczyk S.J.    Głogów    13,1
4024    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Ogrodnictwa Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    13,1
4025    Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka, sp. j.    Wieluń    13,1
4026    Gospodarstwo Rolne    Ropczyce    13,1
4027    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    13,1
4028    ENERGO - METALL Sp. z o.o.    Świdnica    13,1
4029    ELEKTROBUD S.J.    Czarków    13,1
4030    Biesse Sp. z o.o.    Warszawa    13,1
4031    Łącznik Hurtownia Elektroenergetyczna S.J. PPUH    Poznań    13
4032    Hettich Polska Sp. z o.o.    Lusowo    13
4033    Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń    Bytom    13
4034    Jorge Sp. z o.o.    Czerwieńsk    13
4035    SOLAR - TECH Sp. z o.o.    Kraków    13
4036    Emar S.J. PW    Koronowo    13
4037    Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.    Jawczyce    13
4038    LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    13
4039    MALTA SKI Sp. z o.o.    Poznań    13
4040    Aroma S.J.    Wałcz    13
4041    M.Tokarczyk i Spółka S.J.    Nowy Sącz    13
4042    Mikronika Badawczo - Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki    Poznań    13
4043    Panaceum Sp. z o.o.    Szczecin    13
4044    C & C Partners Telecom Sp. z o.o.    Leszno    13
4045    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Szczecin    13
4046    VERAX SYSTEMS Sp. z o.o.    Poznań    13
4047    NORDGLASS II Sp. z o.o.    Koszalin    13
4048    Artegence Sp. z o.o.    Warszawa    13
4049    CTL Lok Sp. z o.o.    Warszawa    13
4050    Orika Sp. z o.o.    Wrocław    13
4051    FLOOR SYSTEM Sp. z o.o.    Żary    13
4052    Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J.    Częstochowa    13
4053    HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o.    Warszawa    13
4054    P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    13
4055    COOPER STANDARD AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    13
4056    Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    13
4057    Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel    Kraków    13
4058    Szatkowski i Syn S.J.    Teresin    13
4059    Gillmet Sp. z o.o.    Starogard Gdański    13
4060    FINA S.J.    Łomża    13
4061    Przeds. Odzieżowe SALKO S.J.    Baranowo    13
4062    Serwis Finansowy Sp. z o.o.    Warszawa    13
4063    AGENCJA INWESTYCYJNA Sp. z o.o.    Poznań    13
4064    Eurogame Sp. z o.o.    Włocławek    13
4065    Studio Avalon S.J    Olsztyn    13
4066    TCO Trading Company S.J.    Rokocin    13
4067    Wiko Sp. z o.o.    Białystok    13
4068    EKODROM Sp. z o.o. PPU    Głogów    13
4069    Agencja Usługowa Kryza- Prolex Zarzycki S.J.    Wrocław    13
4070    Centrum Dystrybucji Akcesoriów Sp. z o.o.    Wrocław    13
4071    Animedica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    13
4072    Piastpol S.J.    Chojnice    13
4073    Medica S.J.    Lubin    13
4074    Pionet Sp. z o.o.    Gdynia    13
4075    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DIANA HALINA & ANDRZEJ SAWULAK S.J.    Dębno    13
4076    Casus Finanse Sp. z o.o.    Wrocław    13
4077    Silwena Andrzej Szymaniuk S.K.    Pszenno    12,9
4078    Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J.    Radzionków    12,9
4079    Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    12,9
4080    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    12,9
4081    Zalco Sp. z o.o.    Warszawa    12,9
4082    Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych    Przeźmierowo    12,9
4083    Parapack Sp. z o.o.    Włodarka    12,9
4084    Centrum Motocyklowe Rider Rożek Dyrlaga S.J.    Kraków    12,9
4085    TEMKOP Sp. z o.o.    Katowice    12,9
4086    NOVICO S.J.    Stalowa Wola    12,9
4087    STO ISPO Sp. z o.o.    Warszawa    12,9
4088    B.Team FM Sp. z o.o.    Kraków    12,9
4089    Gab-Rat Sp. z o.o.    Gdańsk    12,9
4090    BRW Sp. z o.o.    Mielec    12,9
4091    BP Service Center S.J.    Łódź    12,9
4092    Gminne Przeds. Rolno - Usługowe Kom - Rol Sp. z o.o.    Brzeg    12,9
4093    PHP ALEXIS S.J.    Warszawa    12,9
4094    Auto Centrum S.J.    Kalisz    12,9
4095    DSA FINANCIAL GROUP S.A.    Wrocław    12,9
4096    Coal - Bud Sp. z o.o. PPUH    Olkusz    12,9
4097    DELTA - GRAPHIX Zakład Pracy Chronionej    Tarnów    12,9
4098    Clean - Bud S.J. Przedsiębiorstwo Usługowe     Gdynia    12,9
4099    Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa    Janikowo    12,9
4100    Zakłady Chemiczne Anser - Tarnobrzeg Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    12,9
4101    Przeds. Budowlane Elin Sp. z o.o.    Wrocław    12,9
4102    PHARMACON S.J.    Żory    12,9
4103    Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.    Tarnów Opolski    12,9
4104    Elsett Electronicks S.J.    Leszno    12,9
4105    Galaxi S.J. Firma Handlowo - Uslugowa    Krosno    12,9
4106    Elektrownia Połaniec S.A. - Grupa GDF Suez Energia Polska    Połaniec    12,9
4107    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zwyciestwo    Grabowo    12,9
4108    Alme PPUH Lech Hercog I Wspólnicy - S.J.    Poznań    12,9
4109    Techmark S.J.    Aleksandrów Łódzki    12,9
4110    Net Marine - Marine Power Service Sp. z o.o.    Szczecin    12,9
4111    Rawmed Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska    Rawicz    12,9
4112    Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    12,9
4113    4 X M Sp. z o.o.    Legnica    12,9
4114    Części TIR Chlebek S.J.    Ligota    12,9
4115    OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o.    Warszawa    12,9
4116    PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J.    Oświęcim    12,9
4117    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    12,9
4118    GALWAN Sp. z o.o.    Gronowo Górne    12,9
4119    FORCOM Sp. z o.o.    Poznań    12,9
4120    Andex - Pawłowscy S.J.    Skierniewice    12,9
4121    Tiger Sp. z o.o.    Gdańsk    12,9
4122    GRENFLOR Sp. z o.o.    Gołańcz    12,9
4123    Ekoinbud Sp. z o.o.    Gdańsk    12,9
4124    Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Oświęcim    12,9
4125    Piekarnia-Cukiernia SZELCÓW Lesko S.J. Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc    Lesko    12,9
4126    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach    Sulmierzyce    12,9
4127    PRO - STER S.J. Klimatyzacja - Automatyka    Łódź    12,9
4128    MC DIAM Sp. z o.o.    Warszawa    12,8
4129    Medical-M & S Sp. z o.o.    Czeladź    12,8
4130    Muzeum Zamkowe w Malborku    Malbork    12,8
4131    Amii Sp. z o.o.    Łódź    12,8
4132    Apra Sp. z o.o.    Osielsko    12,8
4133    Anglomet System Sp. z o.o.    Warszawa    12,8
4134    Gosp - Rol Sp. z o.o.    Kusowo    12,8
4135    Elektrownia Rybnik S.A.    Rybnik    12,8
4136    Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o.    Poznań    12,8
4137    SECOM Sp. z o.o.    Wrocław    12,8
4138    Geosat Kraków Sp. z o.o.    Kraków    12,8
4139    Filtrapol Sp. z o.o.    Łódź    12,8
4140    Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych GAZ TECHNIKA Sp. z o.o.    Katowice    12,8
4141    Reifen Serwis Daniel Piechnik, Lidia Geisheimer S.J.    Zielona Góra    12,8
4142    ALBECO Sp. z o.o.    Plewiska    12,8
4143    Apteka B.Grzebalska i S-ka S.J.    Ząbki    12,8
4144    ERBIS KRAJEWSKI ROMUALD, WIECZOREK ROMAN S.J.    Wrocław    12,8
4145    Marion Kosmetyki Sp. z o.o.    Gdynia    12,8
4146    „JPZ” Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J.    Ostrołęka    12,8
4147    Oxytop Sp. z o.o.    Stęszew    12,8
4148    Plast - Rol S.J. PWUH    Lotyń    12,8
4149    MONTAREM Sp. z o.o. Wielobranżowe PPH    Głogów    12,8
4150    DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o.    Wrocław    12,8
4151    WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa    Warszawa    12,8
4152    Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o.    Gdańsk    12,8
4153    C-Services Sp. z o.o.    Warszawa    12,8
4154    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa    Poznań    12,8
4155    Centrum Medyczne Practimed Sp. z o.o.    Wrocław    12,8
4156    MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS    Gdańsk    12,8
4157    Koemi S.J.    Dywity    12,8
4158    Lenze Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    12,8
4159    Welta S.J.    Wieliczka    12,8
4160    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa We Włocławku    Włocławek    12,7
4161    Rolmet Sp. z o.o.    Rotmanka    12,7
4162    Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o.    Słupsk    12,7
4163    Lamina Industrial Poland - Marek Lech, Wacław Lech S.J.    Legnica    12,7
4164    ZAP Sznajder Batterien S.A.    Piastów    12,7
4165    SALUBRIS Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Rzepiennik Strzyżewski    12,7
4166    INTEX Sp. z o.o.    Katowice    12,7
4167    Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno - Handlowe    Gdańsk    12,7
4168    Regionalne Centrum Serwisowe Kazimierz Besz Spółka Komandytowa    Wrocław    12,7
4169    RS - System Sp. z o.o.    Warszawa    12,7
4170    Piastowska - Med Sp. z o.o.    Częstochowa    12,7
4171    LESAFFRE POLSKA S.A.    Wołczyn    12,7
4172    Emar Graphics Sp. z o.o.    Poznań    12,7
4173    Novexim Export - Import Sp. z o.o. PW    Poznań    12,7
4174    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    12,7
4175    MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie    Warszawa    12,7
4176    PODKOWA S.J. PPUH    Warszawa    12,7
4177    Grana Sp. z o.o.    Skawina    12,7
4178    Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j.    Lubartów    12,7
4179    CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    12,7
4180    TBS ZAŁOCIEŃ Sp. z o.o.    Kraków    12,7
4181    PULS Sp. z o.o.    Kalisz    12,7
4182    Agencja Reklamowa Epoka S.J.    Kraków    12,7
4183    HERMESPOL Sp. z o.o.    Kleszczewo    12,7
4184    KRAFT FOODS POLSKA S.A.    Warszawa    12,7
4185    DSA Polska Sp. z o.o. Cyfrowe Systemy Archiwizacji    Janikowo    12,7
4186    Lucta Polska Sp. z o.o.    Katowice    12,7
4187    ATZ Sp. z o.o.    Łódź    12,7
4188    Sanus Sp. z o.o.    Płock    12,7
4189    Silspek Sp. z o.o.    Dobrzeń Wielki    12,7
4190    Fines Sp. z o.o.    Sopot    12,7
4191    Fischerpolska Sp. z o.o.    Kraków    12,7
4192    Questia Sp. z o.o.    Warszawa    12,7
4193    JBG - 2 Sp. z o.o.    Warszowice    12,7
4194    Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    12,7
4195    Jaz - Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane    Białystok    12,7
4196    Piekarnia Awiteks S.J. W.Nakielny i Wspólnicy    Kraków    12,7
4197    Torcar Sp. z o.o.    Słomczyn    12,7
4198    Nicad Sp. z o.o.    Golęczewo    12,7
4199    Metalic S.J.    Nowy Targ    12,7
4200    Wrześniak Glassworks Sp. z o.o.    Ładna    12,7
4201    Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Słupsk    12,7
4202    Sitel Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12,7
4203    UNIPAK S.J. EWA I TOMASZ FIGWER, STANISŁAW HOJNY    Wieprz    12,6
4204    Nova Sp. z o.o.    Warszawa    12,6
4205    Wam Polska Sp. z o.o.    Kruszyn    12,6
4206    PPUU EMAG - SERWIS Sp. z o.o.    Katowice    12,6
4207    CONTROL + REWORK SERVICE - POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    12,6
4208    Automatic Sp. z o.o.    Skawina    12,6
4209    Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal    Bielsko-Biała    12,6
4210    Medicor Kabza S.J.    Pabianice    12,6
4211    STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A.    Mysłowice    12,6
4212    Macrologic S.A.    Warszawa    12,6
4213    Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.    Mielec    12,6
4214    Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    12,6
4215    BRAMAR S.J.    Radom    12,6
4216    Matbet - Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    12,6
4217    Przeds. Intar Sp. z o.o.    Leszno    12,6
4218    FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.    Jasło    12,6
4219    HEARST MARQUARD PUBLISHING Sp. z o.o.    Warszawa    12,6
4220    JPC Sp. z o.o.    Jaraczewo    12,6
4221    Dolce Vita Sp. z o.o.    Gdynia    12,6
4222    Jabex S.J.    Świecie    12,6
4223    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    12,6
4224    ERBET Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    12,6
4225    Towarzystwo Budownictwa Mieszkaniowego DOMBUD Sp. z o.o.    Będzin    12,6
4226    Sizer S.J.    Kadzidło    12,6
4227    Hedat S.J. PH    Sulejówek    12,6
4228    MAN BUS Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    12,6
4229    Copal Sp. z o.o.    Trzcianka    12,6
4230    GRALBET Sp. z o.o. PPH    Gralewo    12,6
4231    TPMS Polska Sp. z o.o.    Skawina    12,6
4232    Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa    Wadowice    12,6
4233    PIECOSERWIS Sp. z o.o. Przeds. Techniki Cieplnej    Gliwice    12,6
4234    METAL - FACH Sp. z o.o.    Sokółka    12,6
4235    Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka - Sp. Komandytowa    Bielsko-Biała    12,6
4236    PER - EKO Sp. z o.o.    Starachowice    12,6
4237    Emergraf S.J.    Kraków    12,6
4238    Mert Sp. z o.o.    Głogów    12,6
4239    Hotel Róża Sp. z o.o.    Ustroń    12,6
4240    Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych    Łaskarzew    12,6
4241    Budrex BP S.J.    Lublin    12,6
4242    BRANDT Transport i Spedycja Międzynarodowa S.J.    Warszawa    12,6
4243    Klima L.Zimmerman, J. Kuźmiński, B. Przybyłowicz S. J.    Łomianki    12,6
4244    Breve Tufvassons Sp. z o.o.    Łódź    12,6
4245    Alba Miejskie Przeds. Oczyszczania Sp. z o.o.    Olkusz    12,6
4246    Zakład Produkcji Katalizatorów JMJ Puchalski i Krawczyk S.J.     Nowe Skalmierzyce    12,6
4247    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    12,6
4248    Poltra Sp. z o.o.    Stalowa Wola    12,6
4249    Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A.    Gdańsk    12,6
4250    MEDPHARMA Z.O.Z. S.A.    Starogard Gdański    12,6
4251    Zakład Produkcyjno-Usługowy Wazmet S.J. Leszek Wajda i Wspólnicy    Bielsko-Biała    12,5
4252    ZAKŁAD BUDOWLANY - DZIDA I ZARĘBA - S.J.    Lębork    12,5
4253    Focus Research Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4254    TRANSFER NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII Sp. z o.o.    Płock    12,5
4255    VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.    Legnica    12,5
4256    AKO S.A.    Bydgoszcz    12,5
4257    Prorol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Dobromierz    12,5
4258    MHD Bart - Ek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Dworzysko    12,5
4259    MEDICA Oziębło i Górniewska S.J.    Sucha    12,5
4260    Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa „Filar” Sp. J. Henryk Andrzej Fijałkowski, Jadwiga Halina Fijałkowska    Sadlno    12,5
4261    IPP Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4262    TRIBAG Sp. z o.o.    Siewierz    12,5
4263    Leier Polska S.A.    Wola Rzędzińska    12,5
4264    Sr Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4265    SID Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4266    Konsalnet Astra S.A.    Warszawa    12,5
4267    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy ROAD Sp. z o.o.    Włoszczowa    12,5
4268    COTTO PETRUS Sp. z o.o.    Końskie    12,5
4269    Drewpol Sp.J.    Węgierska Górka    12,5
4270    ENTHONE Sp. z o.o.    Łódź    12,5
4271    And Sp. z o.o. PPHU    Bytom    12,5
4272    ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4273    Agrobud Sp. z o.o.    Koszalin    12,5
4274    Elmal Technika Grzewcza S.J.    Ciechanów    12,5
4275    DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane    Katowice    12,5
4276    AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J.    Elbląg    12,5
4277    ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4278    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Lipno    12,5
4279    Wentylatory Wentech Sp. z o.o.    Imielin    12,5
4280    Kraksprzęt Stanisław Myśliński, Witold Tchorzewski, Wiesław Wierzbicki S.J.    Kraków    12,5
4281    D.R.E Sp. z o.o.    Elbląg    12,5
4282    Bumar Żołnierz S.A.    Warszawa    12,5
4283    Buchalter Sp. z o.o.    Bydgoszcz    12,5
4284    POLPAK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4285    Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.    Kraków    12,5
4286    HYDROTOR S.A. Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej    Tuchola    12,5
4287    SILESIA JEANS Krzysztof Słowikowski    Mysłowice    12,5
4288    MAK - POL Sp. z o.o.    Lublin    12,5
4289    Joka Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    12,5
4290    Przeds. Budowlane Tembud Bis Szut S.J.    Szczecin    12,5
4291    Naturhouse Sp. z o.o.    Gdynia    12,5
4292    Szkoła Języków Obcych Profi - Lingua - Jaglarz S.J.    Katowice    12,5
4293    Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J.    Sokołów Podlaski    12,5
4294    POZKRONE S.A.    Tarnowo Podgórne    12,5
4295    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J.    Grybów    12,5
4296    Posserwis Sp. z o.o.    Kraków    12,5
4297    PPUH OPTIMUM ANNA I WITOLD WARCHOŁ S.J.    Zielonki    12,5
4298    ENERGOSYSTEM Sp. z o.o.    Poznań    12,5
4299    Metrox Plast Sp. z o.o.    Tczew    12,5
4300    Elektro - Dor Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4301    Altrans Sp. z o.o.    Oleśnica    12,5
4302    Euromet Sp. z o.o.    Warszawa    12,5
4303    Wala Sp. z o.o.    Wilkowice    12,4
4304    SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12,4
4305    GERLACH S.A.    Drzewica    12,4
4306    Domex-Bud Development S.A.    Wrocław    12,4
4307    CURRENDA Sp. z o.o.    Sopot    12,4
4308    Spółdzielnia Inwalidów Start    Leszno    12,4
4309    Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J.    Rokietnica    12,4
4310    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Borki Sp. z o.o.    Radom    12,4
4311    GZUT S.A. Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych    Wadowice    12,4
4312    TRAVEL SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    12,4
4313    S - Lab Sp. z o.o.    Mirków    12,4
4314    Przeds. Budownictwa Komunikacyjnego MOSTAR Sp. z o.o.    Augustów    12,4
4315    Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa    Warszawa    12,4
4316    OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń    Brzezinka    12,4
4317    ZOK II Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Rybnik    12,4
4318    CHESPA KLISZE Sp. z o.o.    Krapkowice    12,4
4319    PORTO Sp. z o.o.    Warszawa    12,4
4320    SFM FILTRY ŁUCZAK S.J.    Stara Wieś    12,4
4321    Zakłady Metalowe Erko R. Pętlak Sp. J. Bracia Pętlak    Jonkowo    12,4
4322    POWEN S.A.    Zabrze    12,4
4323    Dimark Sp. z o.o.    Złotniki    12,4
4324    Mawiko Sp. z o.o.    Chojnice    12,4
4325    Wodstal S.J.    Włoszakowice    12,4
4326    Awbud Sp. z o.o.    Kraków    12,4
4327    Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A.    Siewierz    12,4
4328    MEDYK Sp. z o.o. Zespół Usług Medycznych    Świdnica    12,4
4329    Honer Górka Leszek, Górka Sławomir S.J.    Nowy Sącz    12,4
4330    Kondor Sp. z o.o.    Łódź    12,4
4331    JZO Sp. z o.o.    Jelenia Góra    12,4
4332    ARPOL Sp. z o.o.    Wrocław    12,4
4333    Tampo Profi S.J.    Warszawa    12,4
4334    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    12,4
4335    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum - Krzysztof Sikora I Paweł Sikora - S.J.    Krotoszyn    12,4
4336    AUTOMATYKA - MIEDŹ Sp. z o.o.    Głogów    12,4
4337    Zakład Remontowy Maszyn Elektrycznych i Urządzeń Przemysłowych Elektromet Sp. z o.o.    Gorlice    12,4
4338    Park Wodny w Krakowie S.A.    Kraków    12,4
4339    Elbląski Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.    Elbląg    12,4
4340    Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Wadowice    12,4
4341    Emzet S.J. PPH    Przeźmierowo    12,4
4342    Kupczyk S.J.    Kraków    12,4
4343    Bist Białobrzeski, Stykowski S.J.    Warszawa    12,4
4344    Auto Club Poznań Sp. z o.o.    Poznań    12,4
4345    ESC Sp. z o.o.    Piła    12,4
4346    BAZAR Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Maków Mazowiecki    12,4
4347    Gawbud Gawron i Wspólnicy S.J.    Jaskrów    12,4
4348    Mapa Spontex Polska Sp. z o.o.    Kraków    12,4
4349    Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o.    Chrzanów    12,4
4350    ADBOR BOROWIECCY S.J.    Kamyk    12,4
4351    A.S.M. Inwestycje Sp. z o.o.    Wrocław    12,4
4352    Apteka Eskulap S.J.    Rawa Mazowiecka    12,4
4353    Optykon Sp. z o.o.    Tczew    12,4
4354    Wrocławskie Centrum Prasowe Sp. z o.o.    Wrocław    12,4
4355    Hurtownia Best S.J.    Miastko    12,4
4356    Izomet S.J.    Stalowa Wola    12,4
4357    REMECH Sp. z o.o.    Chorzów    12,4
4358    MEDROS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych    Kobielice    12,4
4359    Przedsiębiorstwo Prywatne ATLAS-LIFT Andrzej Wroński i Wspólnicy S.J.    Straszyn    12,4
4360    SARNA S.J. PUH . SA i SA    Chodzież    12,4
4361    Prostaf S.J.    Poznań    12,4
4362    BIOPARTNER Sp. z o.o.    Plewiska    12,4
4363    LECH Sp. z o.o. PUHP    Białystok    12,3
4364    W. Krahel i J. Lubera S.J.    Białystok    12,3
4365    PPUH Polonez Plus Sp. z o.o.    Kielce    12,3
4366    Strunobet - Migacz Sp. z o.o.    Włoszczowa    12,3
4367    JJW S.J.    Piaseczno    12,3
4368    Przeds. Budowlane Mortar Sp. z o.o.    Olsztyn    12,3
4369    Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Straszyn    12,3
4370    Masz - Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur    Puławy    12,3
4371    Geotrade Sp. z o.o.    Wrocław    12,3
4372    Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Łódź    12,3
4373    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko - Kozubski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Dąbrowa Górnicza    12,3
4374    Przeds. Budowlano - Usługowe Birkbud S.J.    Białystok    12,3
4375    Stalmost Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Stalowa Wola    12,3
4376    APSYS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    12,3
4377    Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o.    Szczecin    12,3
4378    FABOS Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    12,3
4379    Mermaid Properties Sp. z o.o.    Warszawa    12,3
4380    Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy    Oleśnica    12,3
4381    Copla Polska Sp. z o.o.    Polkowice    12,3
4382    Reflex Advertising Sp. z o.o.    Wrocław    12,3
4383    ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.    Żelków-Kolonia    12,3
4384    Graham Packaging Poland Sp. z o.o.    Sulejówek    12,3
4385    N.T.B. S.J.    Skawina    12,3
4386    NORLYS Sp. z o.o.    Nowy Sącz    12,3
4387    ITW Novadan Sp. z o.o.    Czosnów    12,3
4388    F. H. VEGA P. Bul S.J.    Kraków    12,3
4389    Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12,3
4390    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.    Koszalin    12,3
4391    Finit Sp. z o.o.    Gdynia    12,3
4392    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Białystok    12,3
4393    Virtu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    12,3
4394    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    12,3
4395    MATEX Sp. z o.o.    Starczanowo    12,3
4396    Kaczmarek - Zakrzewski S.J.    Zduńska Wola    12,3
4397    ICEBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonawcze    Wrocław    12,3
4398    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy    Łubnica    12,3
4399    Mera S.A.    Lewin Brzeski    12,3
4400    SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12,3
4401    Dany Sp. z o.o.    Chojnów    12,3
4402    Automex Sp. z o.o.    Gdańsk    12,3
4403    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol - Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J.    Nowa Wieś    12,3
4404    HOFFMAN A.D. Sp. z o.o.    Wrocław    12,3
4405    MAX S.J. MACKIEWICZ TADEUSZ, SOKÓLSKI JAROSŁAW    Trzcińsko-Zdrój    12,3
4406    PPH Mariola i Janusz Szalczewscy S.J.    Kmiecin    12,3
4407    Metal - Hurt S.J.    Toruń    12,3
4408    Segece Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12,3
4409    Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.    Wrocław    12,3
4410    Master S.J.    Wysokie Mazowieckie    12,3
4411    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Rzeszowie    Rzeszów    12,3
4412    ALU INTERNATIONAL - SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdańsk    12,2
4413    UNIMEBEL Sp. z o.o.    Brzezinki    12,2
4414    Dragon Rouge Sp. z o.o.    Warszawa    12,2
4415    Milenium S.J.    Mielec    12,2
4416    Mitex Sp. z o.o. Firma Kupiecka    Konstantynów Łódzki    12,2
4417    HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    12,2
4418    INSTAL - OST Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    12,2
4419    K & W Sp. z o.o.    Warszawa    12,2
4420    PARKO Redzik, Grzywa, Moniak S.J.    Łęczna    12,2
4421    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Wrocław    12,2
4422    Dom Jaracz S.J.    Zduńska Wola    12,2
4423    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o.    Sierpc    12,2
4424    Unipol S.J.    Biskupice    12,2
4425    Schilsner Industry Group Sp. z o.o.    Wrocław    12,2
4426    PW Jurek S.J. Danuta i Piotr Żurecki    Jankowy    12,2
4427    DOMAR S.J.    Warszawa    12,2
4428    TMW Sp. z o.o.    Chełm    12,2
4429    Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    12,2
4430    Pol - Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa    Jarosław    12,2
4431    Cerampol S.J.    Rabka-Zdrój    12,2
4432    Zenner Poland Sp. z o.o.    Łódź    12,2
4433    HYDROSPRZĘT S.J. Wiesław Kukla i Elżbieta Kukla    Łąkta Dolna    12,2
4434    Platforma Rozrywki Mobilnej Nitro Sp. z o.o.    Kraków    12,2
4435    DALKIA Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.    Poznań    12,2
4436    SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych    Nowogrodziec    12,2
4437    Piuk i Gaweł - Ceramika Sp. z o.o.    Węglówka    12,2
4438    PHARM SUPPLY Sp. z o.o.    Warszawa    12,2
4439    PHUP Stal - Bud S.J.    Skoczów    12,2
4440    Henryk Chwalinski - Zenon Purc S.J.    Lublin    12,2
4441    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Lipno    12,2
4442    Enpol S.J.    Białystok    12,2
4443    Nova Sp. z o.o.    Poznań    12,2
4444    ATEL Sp. z o.o. PPHU    Szczecin    12,2
4445    Plastique Sp. z o.o.    Dąbrowa    12,2
4446    Przedsiębiorstwo Arwis Sp. z o.o.    Poddębice    12,2
4447    Zalew S.J.    Ostrzeszów    12,2
4448    Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy - Sp. Komandytowa    Łódź    12,2
4449    Flow Technics Sp. z o.o.    Złocieniec    12,2
4450    Columbovet S.J.    Warszawa    12,2
4451    Meden Sp. z o.o.    Warszawa    12,2
4452    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku    Gdańsk    12,2
4453    PGOM Sp. z o.o.    Warszawa    12,2
4454    Krystyna Kręt i Marcin Kręt S.J.    Mińsk Mazowiecki    12,2
4455    Mexstal Sp. z o.o.    Warszawa    12,1
4456    EURO-ALIANS PRACOWNIA PROJEKTOWA - Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
4457    Agencja Inwestycyjna FB-Mont S.J.    Kalisz    12,1
4458    AZ.PL Sp. z o.o.    Szczecin    12,1
4459    FLOSLEK S.J. Laboratorium Kosmetyczne    Warszawa    12,1
4460    LEDRIN Sp. z o.o.    Lublin    12,1
4461    HALO SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    12,1
4462    CC Mailer Sp. z o.o.    Węgrzce    12,1
4463    Bocad Polska Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    12,1
4464    Centrum Hydrauliki Otto Hennlich Sp. z o.o.    Bytom    12,1
4465    Kamiński, Krotofil & Co. Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
4466    Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp. j.    Brody    12,1
4467    COGIFER POLSKA Sp. z o.o. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe    Bydgoszcz    12,1
4468    Medical NZOZ Sp. z o.o.    Wyszków    12,1
4469    Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego S.J.    Kędzierzyn-Koźle    12,1
4470    Inteva Products Poland Sp. z o.o.    Jasin    12,1
4471    Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Raszyn    12,1
4472    Agencja Ochrony Kingpol Security - Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
4473    Axxon Sp. z o.o.    Warszawa    12,1
4474    Western Equipment For Sport And Other Technologies - Polska Sp. z o.o.    Wrocław    12,1
4475    Astromal Sp. z o.o.    Wilkowice    12,1
4476    Simeko Sp. z o.o.    Jelenia Góra    12,1
4477    High - Tech Media Zielińscy - Łodź S.J.    Rąbień    12,1
4478    Masterfix Poland LTD Sp. z o.o.    Poznań    12,1
4479    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    12,1
4480    GKT Serwis Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    12,1
4481    Farma Pomorska Sp. z o.o.    Szczecin    12,1
4482    Falkon S.J.    Elbląg    12,1
4483    P.P.H.U. Metalmex S.J.    Wysogotowo    12,1
4484    Pirometal Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
4485    Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska    Kraków    12,1
4486    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    12,1
4487    Eaton Automotive Components Sp. z o.o.    Tczew    12,1
4488    NORDTRANS THERMO Sp. z o.o.    Gdynia    12,1
4489    PZT-ELMETOR S.J. D.Borońska i Wspólnik    Toruń    12,1
4490    Droper Logistic Sp. z o.o.    Świebodzice    12,1
4491    Termik Sp. z o.o.    Mrągowo    12,1
4492    Centurion-R Sp. z o.o.    Sanok    12,1
4493    Silesia Flavours Polska Sp. z o.o.    Warszawa    12,1
4494    MEDIA TV PLUS Sp. z o.o.    Warszawa    12,1
4495    Firma Handlowa Lider S.J.    Ostrołęka    12,1
4496    PUH RIMSA Rostkowski S.J.    Sulejów    12,1
4497    EQT Partners Sp. z o.o.    Warszawa    12,1
4498    Piekarnia Wawie W. Depta I S-Ka S.J.    Brańszczyk    12,1
4499    Geplastyk Polska Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    12,1
4500    Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane S.A.    Głogów    12,1
4501    HT Serwis S.J. Waldemar Jendrollik    Poznań    12,1
4502    EBC Polska Sp. z o.o.    Kraków    12,1
4503    Pianpol S.J.    Łomża    12,1
4504    TARKON Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    12,1
4505    Trzech Wieszczów Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska NZOZ    Częstochowa    12,1
4506    Admit Sp.J.    Górki Wielkie    12,1
4507    Radaway Sp. z o.o.    Poznań    12,1
4508    Rotomat sp. z o.o.    Wrocław    12,1
4509    Powiernik Sp. z o.o.    Kłodzko    12,1
4510    Restauracja GIUSEPPE Dariusz Klimek, Zbigniew Nadbrzeski S.J.    Lublin    12,1
4511    Włodan Andrzej Włodarczyk Sp. J.    Pabianice    12,1
4512    Producent Majewska-Szczypińska S.J.    Koszalin    12,1
4513    PRO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    12,1
4514    INWESTING Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
4515    Altarex S.J.    Warszawa    12,1
4516    NZOZ Nowe Miasto Sp. z o.o.    Wałbrzych    12,1
4517    Tikkurila Coatings Sp. z o.o.    Dębica    12
4518    Eurovia Kruszywa S.A.    Kobierzyce    12
4519    DOMEX - BIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Budowlane    Komorów    12
4520    Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o.    Kraków    12
4521    Systemdach Sp. z o.o.    Kraków    12
4522    Cer - Art - Studio Sp. z o.o.    Mniszków    12
4523    Pakom Sp. z o.o.    Chwaszczyno    12
4524    Nort Sp. z o.o. PPU    Szymankowo    12
4525    CONTRAIN Sp. z o.o.    Łódź    12
4526    Grupa 3 Stanisław Jasonek S.J.    Kraków    12
4527    Spil-Trans Andrzej Spiliszewski I Agnieszka Knioła S.J.    Piła    12
4528    Bemakor Sp. z o.o.    Gdańsk    12
4529    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o.    Gdynia    12
4530    Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o.    Kobyłka    12
4531    Gosmet Sp. z o.o.    Brzoza    12
4532    Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA    Jelenia Góra    12
4533    Babka Medica S.J.    Warszawa    12
4534    Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J.    Radom    12
4535    Landis + Gyr Sp. z o.o.    Warszawa    12
4536    Q-SERVICE Sp. z o.o.    Cząstków Mazowiecki    12
4537    BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J.    Olesno    12
4538    Miroja S.J.    Świecie    12
4539    Awis Sp. z o.o.    Borzytuchom    12
4540    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Intermed Sp. z o.o.    Nowogard    12
4541    MC BAUCHEMIE Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    12
4542    Spółka Mieszkaniowa Kleofas Sp. z o.o. w Katowicach    Katowice    12
4543    ALFA DACH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    12
4544    Agnes S.J.    Świdwin    12
4545    Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J.    Czaple    12
4546    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    12
4547    Przeds. Budowlane Budomont Sp. z o.o.    Łańcut    12
4548    Auto Gaz Czech - Marek Czech S.J.    Cieszyn    12
4549    Nowa Bis S.J.    Kwidzyn    12
4550    Printline S.J.    Częstochowa    12
4551    ATM Sp. z o.o.    Rogoźno    12
4552    Gospodarstwo Rolno - Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Klonówiec    12
4553    Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruczaj - Zabrze    Kraków    12
4554    Kamino S.J.    Warszawa    12
4555    APTEKA POD FILARAMI Zofia, Henryk, Magdalena, Maciej Dybowscy S.J.    Szczecin    12
4556    Holger Christiansen Polska Sp. z o.o.    Poznań    12
4557    MEBLE POLSKIE S.J.    Krosno    12
4558    KODE KOMOROWSKI S.J.    Warszawa    12
4559    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Sp. z o.o.    Polańczyk    12
4560    Dekarstwo Adam Reichel Sp. z o.o.    Głogów    12
4561    Polanik Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    12
4562    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    12
4563    Top 2001 Sp. z o.o.    Białystok    12
4564    TRANSANNABERG Wiesiollek J.M. S.J.    Strzelce Opolskie    12
4565    Farmakon S.J.    Lubartów    12
4566    Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ    Bydgoszcz    12
4567    Pol - Intech Towarzystwo Przemysłowo - Handlowe Sp. z o.o.    Łódź    12
4568    ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko - Polskie    Rumia    12
4569    CHM Sp. z o.o.    Juchnowiec Kościelny    11,9
4570    Agnat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11,9
4571    WIK S.J.    Balice    11,9
4572    PW Pryzmat S.J.    Mojsławice    11,9
4573    Ro.SA.-Hale Sp. z o.o.    Radom    11,9
4574    Martis Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
4575    Quality Sp. z o.o.    Gzin    11,9
4576    OPTIMUM INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
4577    Elan Sp. z o.o.    Gdańsk    11,9
4578    Da Invest Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
4579    DOM DOOR Sp. z o.o.    Szczecin    11,9
4580    Trans-Gum Jasiewicz-Jedlińska , Świerk - S.J.    Kraków    11,9
4581    Firma Usługowo - Handlowa S.J.    Bełchatów    11,9
4582    Złoty Młyn Sp. z o.o.    Kraków    11,9
4583    Rymtar S.J. Zakład Budowlany     Rymanów-Zdrój    11,9
4584    HOPEA S.J.    Warszawa    11,9
4585    Witex S.J.    Benice    11,9
4586    AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
4587    SIRTEL Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
4588    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Łódź    11,9
4589    Rawica S.J. Odlewnia Żeliwa     Rawica-Kolonia    11,9
4590    Central S.J.    Legionowo    11,9
4591    SIGMA BK S.J.    Chwaszczyno    11,9
4592    Transform Sp. z o.o.    Szczecin    11,9
4593    Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o.    Dźwierzno    11,9
4594    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    11,9
4595    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    11,9
4596    LOTOS LAB Sp. z o.o.    Gdańsk    11,9
4597    Przedsiębiorstwo AGRO - STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    11,9
4598    Toni Spedition Sp. z o.o.    Ozorków    11,9
4599    A3B Sp. z o.o.    Długołęka    11,9
4600    Sklep Wielobranżowy S.J.    Warszawa    11,9
4601    Star - Dust Sp. z o.o.    Końskie    11,9
4602    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    11,9
4603    Bermed Sp. z o.o. ZPH    Wrocław    11,9
4604    Forum S.J.    Sycewice    11,9
4605    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WIETELONA w Legnicy    Legnica    11,9
4606    ŻARÓW S.A. Polska Ceramika Ogniotrwała    Żarów    11,9
4607    MALINOWY ZDRÓJ Sp. z o.o.    Kraków    11,9
4608    Euromed-W Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
4609    Zamel Sp. z o.o.    Pszczyna    11,9
4610    DBM S.J.    Warszawa    11,9
4611    WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa    Warszawa    11,9
4612    Hedan Sp. z o.o.    Wrocław    11,9
4613    Kontener - Oborniki Sp. z o.o.    Międzychód    11,9
4614    PPH Komobex - Inel Sp. z o.o.    Częstochowa    11,9
4615    Bazalt Sp. z o.o.    Stary Targ    11,9
4616    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ    Nowy Targ    11,9
4617    Durlin East Europe Sp. z o.o.    Ciechanów    11,9
4618    Integer.pl S.A.    Kraków    11,9
4619    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Zamość    11,8
4620    KOMAK PPHU Sp. z o.o.    Głogów    11,8
4621    Todis Consulting Group Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
4622    Merkury Sp. z o.o.    Kraków    11,8
4623    Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Inżynieryjnych Zemar Król Zenon S.J.    Trzebnica    11,8
4624    Panaceum Sp. z o.o.    Rumia    11,8
4625    Cetus Sp. z o.o.    Tomaszów Bolesławiecki    11,8
4626    Altrad Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    11,8
4627    Infosfera Sp. z o.o.    Wrocław    11,8
4628    Finder S.A.    Warszawa    11,8
4629    INSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY    Warszawa    11,8
4630    SII Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
4631    VOLLMER - BASEN Serwis Sp. z o.o.    Zgorzelec    11,8
4632    ERZET-PODŁOGI S.J.    Bielsko-Biała    11,8
4633    Nutka S.J.    Stalowa Wola    11,8
4634    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Accord S.J.    Bolesławiec    11,8
4635    Arkop Krzysztof Pianowski I S-Ka S.J. PBH    Wrocław    11,8
4636    Vincent Boulangerie Patisserie Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
4637    Marbar S.J.    Żelków-Kolonia    11,8
4638    Klarwod Sp. z o.o.    Bielawa    11,8
4639    Apteka S.J.    Łęczyca    11,8
4640    LAKMA STREFA Sp. z o.o.    Warszowice    11,8
4641    MERMAID Construction Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
4642    Smulders Sp. z o.o.    Rakoniewice    11,8
4643    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Wałbrzych    11,8
4644    KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o.    Ustroń    11,8
4645    SOLBET Sp. z o.o    Solec Kujawski    11,8
4646    ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych    Dąbrowa Tarnowska    11,8
4647    FABA - DI Sp. z o.o.    Baboszewo    11,8
4648    ABC - Sevice S.J.    Wrocław    11,8
4649    Taran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki    Mielec    11,8
4650    Izola Staszczyk, Szczepanik, Nowak, S.J.    Łódź    11,8
4651    Trinity Corporate Services Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
4652    PPH BUDMEX Sp. z o.o.    Nowy Sącz    11,8
4653    Gold - Budex Sp. z o.o.    Izabelin    11,8
4654    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    11,8
4655    Infotex S.J.    Warszawa    11,8
4656    Gold - Art - Polska Sp. z o.o.    Rokitki    11,8
4657    Specbud Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Lądowego i Morskiego    Gdynia    11,8
4658    SEKA S.A.    Warszawa    11,8
4659    Salix Sp. z o.o.    Łódź    11,8
4660    ABW Superbruk Sp. z o.o.    Hryniewicze    11,8
4661    DIPARLUX Magnon - Jabłońska Gabriella    Warszawa    11,8
4662    KEA S.J. I.B. Baszak    Wrocław    11,8
4663    D & R S.J.    Rzeszów    11,8
4664    Giełda Odzieżowa Moda S.A.    Poznań    11,8
4665    Eurilogic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
4666    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    11,8
4667    SANFARM Sp. z o.o.    Nowa Dęba    11,8
4668    Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp.k.    Bielsko-Biała    11,8
4669    Korporacja Radex S.A.    Warszawa    11,8
4670    E-POINT S.A.    Warszawa    11,8
4671    Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno - Spożywczego S.A.    Wrocław    11,8
4672    Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    11,8
4673    PAN DRAGON Sp. z o.o.    Gdańsk    11,8
4674    Cleaner Sp. z o.o.    Łódź    11,8
4675    COMMON S.A.    Łódź    11,8
4676    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Burkatów    11,8
4677    GATES POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    11,8
4678    Terbud Izolacje Budowlane Sp. z o.o.    Pruszków    11,8
4679    Sako - Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski    Ozorków    11,8
4680    Piasta S.J. PPHU    Łubnice    11,8
4681    CONTRA S.J.    Siedlec    11,7
4682    POLYGEN Sp. z o.o.    Wrocław    11,7
4683    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o.    Kosakowo    11,7
4684    MERAWEX Sp. z o.o.    Gliwice    11,7
4685    Dorfa S.J. Firma Drogowo - Inżynieryjna     Wola Suchożebrska    11,7
4686    AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J.    Kiełczów    11,7
4687    Leja S.J.    Wrocław    11,7
4688    Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4689    IMPEXRUR S.A.    Sanok    11,7
4690    SYDKRAFT ZŁOTÓW Sp. z o.o.    Złotów    11,7
4691    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe HYDROSYSTEM Sp. z o.o.    Głogów    11,7
4692    BOMAR S.A.    Mysłowice    11,7
4693    Drogbet Wieczorek S.J.    Baranowo    11,7
4694    Eglo Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4695    Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Transportowych w U T E H Sp. z o.o.    Szczecin    11,7
4696    CAN - PACK S.A.    Kraków    11,7
4697    Groeneveld Polska Sp. z o.o.    Poznań    11,7
4698    Eurofoto Sp. z o.o.    Wrocław    11,7
4699    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Remontowe Przemysłu MONTOREM S.A.    Kraków    11,7
4700    Centrum Naukowo - Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy    Józefów    11,7
4701    VISKASE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4702    TRANS - FORMERS KARPATIA Sp. z o.o.    Tarnów    11,7
4703    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Katowice    11,7
4704    DEXTROL Sp. z o.o.    Łódź    11,7
4705    Tytan Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    11,7
4706    Checz Sp. z o.o.    Gdańsk    11,7
4707    Karolina H.A.G. Maciejewscy Sp. j.    Ulim    11,7
4708    Kas - Boks Sp. z o.o.    Kołaczkowo    11,7
4709    L'OREAL Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4710    Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo - Remontowy    Gdańsk    11,7
4711    Kart-Map Krzysztof Łachacz S.J.    Nikielkowo    11,7
4712    Usługi Ogólnobudowlane Osiński I Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz-Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J.    Strzelin    11,7
4713    Liberex Sp. z o.o.    Katowice    11,7
4714    PREDOM Sp. z o.o. Przeds. Konsultingowwo - Inżynieryjne    Wrocław    11,7
4715    Izol - Mont Sp. z o.o.    Rzeszów    11,7
4716    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane WIST - BUD S.J.    Proboszczewice    11,7
4717    Apteka Południowa Sp. z o.o.    Nysa    11,7
4718    FCPL Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4719    PPI Chrobok S.A.    Nowe Bojszowy    11,7
4720    TOL Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha S.J.    Katowice    11,7
4721    Intop Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4722    BETONSTAL Sp. z o.o.    Szczecin    11,7
4723    Cometto S.J.    Barcin    11,7
4724    PROVIDENT POLSKA S.A.    Warszawa    11,7
4725    Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Skarpa    Warszawa    11,7
4726    PPH Galfarm Sp. z o.o.    Kraków    11,7
4727    Impax - Metal S.J.    Rzeszów    11,7
4728    Z&Z Motoart PPW Marian S.J.    Sosnowiec    11,7
4729    Pascal Sp. z o.o.    Katowice    11,7
4730    WEST - BUD JACHIMOWICZ S.J. Przeds. Projektowo Wykonawczo Handlowe    Koszalin    11,7
4731    ELJAKO - AL Sp. z o.o.    Legionowo    11,7
4732    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    11,7
4733    Expack Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk S.J.    Kraków    11,7
4734    MONACOR - POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    11,7
4735    Vistal Mosty Sp. z o.o.    Gdynia    11,7
4736    Miko Pac Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11,7
4737    BUMECH S.A.    Katowice    11,7
4738    Stomilex Sp. z o.o.    Opole    11,7
4739    PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J.    Mszana Dolna    11,7
4740    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY PIMB Sp. z o.o.    Biskupiec    11,7
4741    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak - System S.A.    Kraków    11,7
4742    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Nowy Sącz    11,7
4743    Buro Happold Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4744    DK Investment Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
4745    MASTERPRESS S.A.    Olsztyn    11,7
4746    Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich Lege M. Łoś i Wspólnicy Artis S.J.    Zamość    11,6
4747    Praktyka Lekarska Azory Sp. z o.o.    Kraków    11,6
4748    Arcade Audio Sp. z o.o.    Michałowice    11,6
4749    Saba Med Sp. z o.o.    Płock    11,6
4750    Steelmar Sp. z o.o.    Szczecin    11,6
4751    Propox Sp. z o.o.    Dobrzewino    11,6
4752    Quartz S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    11,6
4753    Pol- Rol Sp. z o.o.    Zawonia    11,6
4754    Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J.    Chwaszczyno    11,6
4755    Euro Silesia Sp. z o.o.    Opole    11,6
4756    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE BUD-POL Sp. z o.o.    Międzyrzecz    11,6
4757    HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J.    Gniechowice    11,6
4758    Ameco S.J.    Warszawa    11,6
4759    Effect Glass S.A.    Kielce    11,6
4760    ATM Grupa S.A.    Bielany Wrocławskie    11,6
4761    NZ Techno Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4762    Ortmed Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4763    CERRAD Sp. z o.o.    Starachowice    11,6
4764    Berling S.A.    Warszawa    11,6
4765    Graw Sp. z o.o. Pprzeds. Usługowo - Techniczne    Gliwice    11,6
4766    Medison Sp. z o.o.    Koszalin    11,6
4767    KCI - Centrum Zabłocie Sp. z o.o.    Kraków    11,6
4768    Mitek Industries Polska Sp. z o.o.    Legnica    11,6
4769    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Na Siemiradzkiego Im. Rafała Czerwiakowskiego Sp. z o.o.    Kraków    11,6
4770    Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX    Łódź    11,6
4771    Magnetix - Gorszwa S.J.    Łódź    11,6
4772    ELGÓR+ZAMET Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    11,6
4773    Saaten-Union Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    11,6
4774    Instytut Archeologii i Etnologii Pan Muzeum Archeologiczne w Krakowie S.J.    Kraków    11,6
4775    ROAN Hurtownia Opakowań S.J.    Suwałki    11,6
4776    CANAL+ CYFROWY Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4777    GRAS Savoye Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4778    PM - M S.J.    Białystok    11,6
4779    Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.    Łagów    11,6
4780    TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    11,6
4781    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    11,6
4782    SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli    Inowrocław    11,6
4783    WAKAD Sp. z o.o.    Lublin    11,6
4784    Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J.    Łowicz    11,6
4785    Migra Sp. z o.o.    Wrocław    11,6
4786    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KOMUNALNIK Sp. z o.o.    Biała Podlaska    11,6
4787    KONE Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4788    Techniart Sp. z o.o.    Żabia Wola    11,6
4789    PMR Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    11,6
4790    BIOGRADEX-HOLDING - Sp. z o.o.    Elbląg    11,6
4791    Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o.    Tychy    11,6
4792    Stanpol S.J. PUH    Jarosław    11,6
4793    Ortocentrum Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4794    AUTO - GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon    Radom    11,6
4795    Pak - Drób Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Dziedno    11,6
4796    Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11,6
4797    PETROMAX Sp. z o.o. PUH    Lublin    11,6
4798    Akuna Polska Sp. z o.o.    Katowice    11,6
4799    Stora Enso Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
4800    MJB M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp. j.    Gniew    11,6
4801    MGI POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    11,6
4802    Przedsiebiorstwo Transportowe Erro - Trans S.J.    Florianów    11,6
4803    MacMillan Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,5
4804    PPH MARBO    Międzychód    11,5
4805    Glass - Team Sp. z o.o.    Złotokłos    11,5
4806    Dat-Schaub Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    11,5
4807    Polconsult Interservice Sp. z o.o.    Warszawa    11,5
4808    J.R.MOTOR-SERVICES G.B. Sp. z o.o.    Sopot    11,5
4809    Nolabel Sp. z o.o.    Kraków    11,5
4810    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    11,5
4811    Technix Woźniacki I Wspólnicy sp.j.    Stalowa Wola    11,5
4812    Markizeta S.J.    Skopanie    11,5
4813    Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Geosoft Sp. z o.o.    Wrocław    11,5
4814    PU Zieleń Sp. z o.o.    Płock    11,5
4815    ETMAL Sp. z o.o.    Gdynia    11,5
4816    FIAT Services Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11,5
4817    PTTS Renting Sp. z o.o.    Swarzędz    11,5
4818    Apteki JiJ Koczorowscy S.J.    Rawicz    11,5
4819    Roka - Niewiadomski Spółka Komandytowa    Szczecin    11,5
4820    CEWOD - BUD Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno - Wykonawcze    Warszawa    11,5
4821    Dekom Sp. z o.o. PPUH    Gdańsk    11,5
4822    Luxan - Inżynieria Oświetlenia Sp. z o.o.    Długołęka    11,5
4823    Centrum Logistyki Piła Sp. z o.o.    Piła    11,5
4824    Globex Głuszek I Wspólnicy S.J.    Gorzów Wielkopolski    11,5
4825    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sp. z o.o. w Ostródzie    Ostróda    11,5
4826    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.    Tuszyn    11,5
4827    PATKAR A. Makowski, A. Misiewicz S.J.    Białystok    11,5
4828    Soko International Polarczyk Tober S.J.    Pruszków    11,5
4829    Bendiks Anna Zajkowska & Michał Adamiec Sp. J.    Łomianki    11,5
4830    Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o.    Konstancin    11,5
4831    Ekonaft Sp. z o.o.    Trzebinia    11,5
4832    MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa    Warszawa    11,5
4833    Formy Meblowe Polska Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    11,5
4834    Zygmunt i Witold Bibrzycki S.J.    Oświęcim    11,5
4835    Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    11,5
4836    Centrum Techniki Okrętowej S.A.    Gdańsk    11,5
4837    Baszta Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa     Warszawa    11,5
4838    Taret Sp. z o.o. S.K.    Milanówek    11,5
4839    TSN Sp. z o.o.    Targowisko    11,5
4840    Elpomiar Sp. z o.o.    Lublin    11,5
4841    Lapp Kabel Sp. z o.o.    Mirków    11,5
4842    Metro - Term Sp. z o.o.    Wrocław    11,5
4843    Trans - Drog S.J.    Wałbrzych    11,5
4844    Incobex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11,5
4845    Grupa Trip Sp. z o.o. S.K.A.    Zakopane    11,5
4846    Biuro Ochrony Rokita Sp. z o.o.    Pęcice    11,5
4847    Acropol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kalisz    11,5
4848    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    11,5
4849    Saint - Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.    Gliwice    11,5
4850    Control Process IT Sp. z o.o.    Tarnów    11,5
4851    FH Kowalik S.J.    Leszno    11,5
4852    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o.    Szczecin    11,5
4853    CONTAR TARASKA S.J.    Poznań    11,5
4854    TRANSPOLAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe    Skoczów    11,5
4855    DF EXPRESS Sp. z o.o.    Warszawa    11,5
4856    Izotrans Sp. z o.o.    Trzemeszno    11,5
4857    AIB S.J.    Knurów    11,5
4858    TREPKO Sp. z o.o.    Gniezno    11,5
4859    Krakbud S.J.    Zakliczyn    11,5
4860    Galaktyka Sp. z o.o.    Łódź    11,5
4861    SANATORIUM WODNIK Sp. z o.o.    Świnoujście    11,5
4862    Elektromonter S.J.    Ciechanów    11,5
4863    MENTOR S.A.    Toruń    11,5
4864    Profix S.J.    Kraków    11,5
4865    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ruda Śląska    11,5
4866    Votecs Sp. z o.o.    Olesno    11,4
4867    MPL Power Elektro Sp. z o.o.    Gliwice    11,4
4868    Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A.    Warszawa    11,4
4869    Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe Wegner i Spółka S.J.    Tuchola    11,4
4870    Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A.    Ostrów Wielkopolski    11,4
4871    Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.    Kraków    11,4
4872    Meblokar 2 Karcz S.J.    Barwałd Górny    11,4
4873    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Giżycko    11,4
4874    INTEGRACJA Usługowa Spółdzielnia    Kłodzko    11,4
4875    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    11,4
4876    B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Poznań    11,4
4877    PPU MIRS Sp. z o.o.    Wrocław    11,4
4878    Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła    Nowy Sącz    11,4
4879    Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.    Dywity    11,4
4880    Agricola-Hale Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    11,4
4881    ENERGOTELPROJEKT Sp. z o.o.    Poznań    11,4
4882    Termo Profil - Dulak S.J.    Wodzisław Śląski    11,4
4883    DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J.    Częstochowa    11,4
4884    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    11,4
4885    BOMAR S.J.    Grajewo    11,4
4886    PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Wohyń    11,4
4887    Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    11,4
4888    Impel Cash Services Sp. z o.o.    Warszawa    11,4
4889    Unipam Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    11,4
4890    British International School Of Cracow Sp. z o.o.    Kraków    11,4
4891    ENSTO POL Sp. z o.o.    Straszyn    11,4
4892    Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,4
4893    Versa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    11,4
4894    PH Polsab Spółka Komandytowa    Opole    11,4
4895    Rinol Polska Techniki Podłogowe Sp. z o.o.    Milejewo    11,4
4896    Novarent Sp. z o.o.    Szczecin    11,4
4897    Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Bielawa Sp. z o.o.    Bielawa    11,4
4898    BIPROKOM - KRAKÓW S.A.    Kraków    11,4
4899    CTE CARBOTECH ENGINEERING Sp. z o.o.    Szczecin    11,4
4900    Chełmskie Centrum Kominiarstwa Sp. z o.o.    Chełm    11,4
4901    Classic Fashion Sp. z o.o.    Nowy Sącz    11,4
4902    Zakład Mechaniczny Marpo S.J.    Szczecin    11,4
4903    IMN INVESTMENT Sp. z    Wrocław    11,4
4904    FANDANGO S.J.    Kraków    11,4
4905    Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych S.J.    Gostynin    11,4
4906    FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J.    Żyrardów    11,4
4907    ASCO S.A.    Kraków    11,4
4908    FPU Elektro Proces Sp. z o.o.    Kraków    11,4
4909    Poltraf Sp. z o.o.    Gdańsk    11,4
4910    ZETO - Zielona Góra Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej    Zielona Góra    11,4
4911    ARBET Sp. z o.o. PPU    Lublin    11,4
4912    Hurtownia DS - Bis S.J.    Augustów    11,4
4913    PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych    Chwaszczyno    11,4
4914    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.    Łódź    11,4
4915    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J.    Rawicz    11,4
4916    ORZEŁ BIAŁY S.A.    Bytom    11,4
4917    PPH ZAPOL S.J.    Szczecin    11,4
4918    Kemetyl Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,4
4919    Hornet Sp. z o.o.    Łódź    11,4
4920    GREINPLAST Sp. z o.o.    Krasne    11,4
4921    Progres Sp. z o.o. Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego     Warszawa    11,4
4922    Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koszalin    11,4
4923    VIKTEL Sp. z o.o.    Gdynia    11,4
4924    Przedsiebiorstwo Usług Socjalnych PUS Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    11,4
4925    NEPENTES S.A.    Warszawa    11,4
4926    Eumed Sp. z o.o.    Warszawa    11,4
4927    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    11,4
4928    ADECO POLSKA Sp. z o.o.    Ostrzeszów    11,4
4929    Elstar Sp. z o.o.    Radzymin    11,4
4930    Fenice Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11,4
4931    Polpack Sp. z o.o.    Toruń    11,4
4932    Saska Sp. z o.o.    Kolbudy    11,4
4933    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    11,4
4934    Poseidon Sp. z o.o.    Tychy    11,3
4935    Domex Sp. z o.o.    Dzierżoniów    11,3
4936    Atrium - Hotel Szewczykowie i Wspólnicy S.J.    Kraków    11,3
4937    Leliwa S.J.    Tarnów    11,3
4938    Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.    Poznań    11,3
4939    Hol - Trade Sp. z o.o.    Warszawa    11,3
4940    Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.    Łódź    11,3
4941    MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    11,3
4942    ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o.    Wałbrzych    11,3
4943    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.    Malbork    11,3
4944    Zakład Inżynierii Kolejowej S.J.    Sandomierz    11,3
4945    PLASTIC FACTORY COBI S.A.    Mielec    11,3
4946    Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o.    Białystok    11,3
4947    AGRO - TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    11,3
4948    Dysant Software sp. z o.o.    Warszawa    11,3
4949    Pas S.J. Centrum Zaopatrzenia Energetyki    Czarnowo    11,3
4950    TITO Sp. z o.o.    Wysoka    11,3
4951    Polska Korporacja Wydawców I Dystrybutorów Dudkiewicz I S-Ka S.J.    Warszawa    11,3
4952    Vinotti Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kraków    11,3
4953    PEKUM Sp. z o.o.    Kraków    11,3
4954    Benning Power Electronics Sp. z o.o.    Głosków    11,3
4955    Firma Handlowo - Usługowa Scorpion S.J.    Kraków    11,3
4956    Mekanika Sp. z o.o.    Gorlice    11,3
4957    Czajka i Syn Sp. z o.o.    Świnoujście    11,3
4958    Przedsiębiorstwo Budowlane DA - SA S.J.    Zielona Góra    11,3
4959    B.P. Transports Sp. z o.o.    Lublin    11,3
4960    SOL-MED Sp. z o.o. Niepubliczny Z.O.Z.    Warszawa    11,3
4961    UNIA Sp. z o.o.    Grudziądz    11,3
4962    Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o.    Poznań    11,3
4963    SAN MARKO Spółdzielnia Niewidomych    Poznań    11,3
4964    Fąmix S.J Hurtownia    Kościelisko    11,3
4965    EVRY Sp. z o.o. PPHU    Lubin    11,3
4966    Powszechna Agencja Internet Pai S.A.    Łódź    11,3
4967    Dom Handlowy Bryza S.J.    Kołobrzeg    11,3
4968    ABB Sp. z o.o.    Warszawa    11,3
4969    Robotex S.J. PPHU    Częstochowa    11,3
4970    PPHU Matexim Heidner i Wspólnicy S.J.    Białogard    11,3
4971    SYTO CO - Packaging Wadowice Sp. z o.o.    Inwałd    11,3
4972    Eskot S.J.FH    Kraków    11,3
4973    Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych    Poznań    11,3
4974    Omikron Sp. z o.o.    Stare Babice    11,3
4975    HELLA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    11,3
4976    Econculting Sp. z o.o.    Pruszków    11,3
4977    Dominik S.J.    Świdnica    11,3
4978    Centrum Naukowo-Produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A.    Wrocław    11,3
4979    Sita Południe Sp. z o.o.    Częstochowa    11,3
4980    ZŁOTA JESIEŃ Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ    Kraków    11,3
4981    Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa    Warszawa    11,3
4982    CTC CLATRONIC Sp. z o.o.    Dąbrowa    11,3
4983    Włodawski Zakład Usług Remontowych i Budowlanych Sp. z o.o.    Włodawa    11,3
4984    Przedsiebiorstwo Budowlane Stawal S.J.    Świnoujście    11,3
4985    Novdom Sp. z o.o.    Przasnysz    11,3
4986    Chemeko - System Sp. z o.o.    Wrocław    11,3
4987    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    11,3
4988    Dek - Pol S.J. PHU    Jelenia Góra    11,3
4989    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiej Akademii Medycznej    Katowice    11,3
4990    Zakład Zieleni I Dróg Acer S.J.    Borkowo    11,3
4991    Colorplast Sp. z o.o.    Jelenia Góra    11,3
4992    Nordweco Sp. z o.o.    Szczecin    11,3
4993    Tomart S.J.    Częstochowa    11,3
4994    Tema 2 Sp. z o.o.    Warszawa    11,3
4995    SYDKRAFT Term Sp. z o.o.    Złotów    11,3
4996    Steel - Building Sp. z o.o.    Poznań    11,3
4997    Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o.    Wrocław    11,3
4998    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j.    Zawiercie    11,3
4999    Inpol Gronikowscy S.J.    Inowrocław    11,3
5000    PHU UNITARG Sp. z o.o.    Kraków    11,3
5001    Polmed Radom Sp. z o.o.    Radom    11,3
5002    Megaterm Plus Sp. z o.o.    Kielce    11,3
5003    Zremb 50/50 Project Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    11,3
5004    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J.    Żywiec    11,2
5005    Maripoli Sp. z o.o.    Czerwonak    11,2
5006    Farmed S.J.    Warszawa    11,2
5007    Przeds. Handlu Opałem Węglotrans Oko S.J.    Radom    11,2
5008    WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remont - Mechaniczne    Libiąż    11,2
5009    AS PAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych    Konin    11,2
5010    Irbud Sp. z o.o. Przeds. Budowy i Konserwacji Terenów Zieleni    Gdańsk    11,2
5011    Apteka Farmasol Krystyna Sikorska - Rymaszewska, Jan Rymaszewski, Iwona Dwernicka S.j.    Poznań    11,2
5012    Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp. j.    Zasutowo    11,2
5013    Bosky Sp. z o.o.    Kielce    11,2
5014    Creuzet Polska Sp. z o.o.    Sędziszów Małopolski    11,2
5015    Farmab Apteka S.J.    Grójec    11,2
5016    ALKAL S.A.    Opatówek    11,2
5017    POL - HUN S.J.    Koluszki    11,2
5018    Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.    Wrocław    11,2
5019    Follett Europe Polska Sp. z o.o.    Wiślina    11,2
5020    Warsztat Remontowy Kruszwica Sp. z o.o.    Kruszwica    11,2
5021    MBS LOGISTICS Sp. z o.o.    Cieśle    11,2
5022    Harenda - Wyciągi Sp. z o.o.    Zakopane    11,2
5023    Prima S.J.    Wałbrzych    11,2
5024    PHU Birex S.J.    Józefów    11,2
5025    Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Gdańsk    11,2
5026    Ptak - Media S.A.    Rzgów    11,2
5027    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ŚRÓDMIEŚCIE - BIAŁY KAMIEŃ Sp. z o.o.    Wałbrzych    11,2
5028    PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    11,2
5029    Eskulap Sp. z o.o.    Szczytno    11,2
5030    Mawilux Sp. z o.o.    Raszyn    11,2
5031    Agmet Sp. z o.o.    Warszawa    11,2
5032    Elektra Sp. z o.o. PTU    Lublin    11,2
5033    PRYWATNA FIRMA HANDLOWA MP PIOTR I ADAM JAMROCHA, IRENEUSZ OSIECKI S.J.    Sławków    11,2
5034    Apteka Verbena S.J.    Rawa Mazowiecka    11,2
5035    OSPEL S.A. Z.S.A.     Pilica    11,2
5036    Serwis Kraków Sp. z o.o.    Kraków    11,2
5037    Ewa Strękowski S.J. PPHU    Wygoda    11,2
5038    Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11,2
5039    Rajbud Development Sp. z o.o.    Poznań    11,2
5040    Drukarnia Color - Print S.J.    Bydgoszcz    11,2
5041    TELTOR - POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne    Gdańsk    11,2
5042    TIMORO Sp. z o.o.    Gdynia    11,2
5043    Firma Handlowo Produkcyjna Chempak Skład Chemiczno Budowlano Metalowy Marek Więckowski    Brzesko    11,2
5044    Analizy Online S.A.    Warszawa    11,2
5045    Franc Gardiner Sp. z o.o.    Świdnica    11,2
5046    FLEXIDER POLAND Sp. z o.o.    Tychy    11,2
5047    Firma Arhen S.J.    Rzeszów    11,2
5048    ENERGOMAR - NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo - Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki    Warszawa    11,2
5049    Drukarnia Ellert Sp. z o.o.    Wiązowna    11,2
5050    Centrum Kart S.A.    Warszawa    11,2
5051    PROJEKTOWANIE MASZYN W.PIETRZYK P.ŻABIŃSKI S.J.    Gdańsk    11,2
5052    Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    11,2
5053    2C Partners Sp. z o.o.    Warszawa    11,2
5054    Wojmar Sp. z o.o.    Piaseczno    11,2
5055    Soderhamn Eriksson Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,2
5056    Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,2
5057    Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt Żarna    Olsztyn    11,2
5058    ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    11,2
5059    WROTRAM S.J.    Wrocław    11,2
5060    Bajda Sp. z o.o.    Częstochowa    11,2
5061    MP S.J.    Wrocław    11,2
5062    JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J.    Białystok    11,2
5063    ZGODA Spółdzielnia Inwalidów    Konstantynów Łódzki    11,2
5064    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Mal-Bud G.G. Malinowscy sp.j.    Krosno    11,2
5065    Audyt i Doradztwo Pawlik i Wspólnicy Sp. z o.o.    Katowice    11,2
5066    POL Supply Sp. z o.o.    Gdynia    11,2
5067    Zakład Wykonawstwa Ciepłowniczego Sp. z o.o.    Szczecin    11,2
5068    Zakład Budowy Aparatury S.A.    Płock    11,2
5069    ZAP - MECHANIKA Sp. z o.o. PPU    Ostrów Wielkopolski    11,2
5070    FILAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    11,2
5071    PPHU Eurokrusz Sp. z o.o.    Nowe Miasto    11,2
5072    Frech - Polska Sp. z o.o.    Praszka    11,2
5073    Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa    Rzeszów    11,2
5074    GGS Technologies Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11,2
5075    PHU Hydraulik S.J.    Tuchola    11,2
5076    Bik S.J.    Kielce    11,2
5077    Bandi Cosmetics Sp. z o.o.    Michałowice    11,2
5078    Eris Partner Białystok Czembrowski S.J.    Białystok    11,2
5079    B.P. Transport Przygodzka i Wspólnicy S.J.    Witowice    11,2
5080    Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o.    Słupsk    11,2
5081    Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.    Kietrz    11,1
5082    Euromat S.J.    Niemodlin    11,1
5083    Monterm Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Sakłak Czesław Sakłak S.J.    Wojnicz    11,1
5084    VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa    Gdańsk    11,1
5085    Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o.    Gdańsk    11,1
5086    Taurus - Technic S.J.    Osielsko    11,1
5087    FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA ORFAMAK LESZEK, JERZY, ZBIGNIEW GRZYBOWIE S.J.    Proszowice    11,1
5088    Cedewu Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5089    Skarem Sp. z o.o.    Stalowa Wola    11,1
5090    KONCEPT S.A.    Poznań    11,1
5091    Grupa DPS Sp. z o.o.    Katowice    11,1
5092    Chemmot S.J.    Skawina    11,1
5093    Provita Sp. z o.o. Gminne Centrum Medyczne    Więcbork    11,1
5094    Hotel MARIA S.J.    Warszawa    11,1
5095    Qorum Sp. z o.o.    Szczecin    11,1
5096    POZ Airport Services Sp. z o.o.    Poznań    11,1
5097    PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J.    Przylep    11,1
5098    Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.    Dawidy    11,1
5099    Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.    Sopot    11,1
5100    ARTPOL S.J.    Gdańsk    11,1
5101    VEKA POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    11,1
5102    Firma TARAPATA Sp. z o.o.    Mielec    11,1
5103    Sabur Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5104    Zielony Rynek Sp. z o.o.    Gdańsk    11,1
5105    Albudex Kała Minkisiewicz S.J.    Częstochowa    11,1
5106    CELCHEM Spółdzielnia Pracy Centralne Laboratorium Chemiczne    Warszawa    11,1
5107    ORPLAST S.J.    Sopot    11,1
5108    ATUT RENTAL Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5109    Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5110    Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.    Lębork    11,1
5111    K&K S.J.    Gdynia    11,1
5112    Aura Meble Sp. z o.o.    Kalisz Pomorski    11,1
5113    Budmech WT S.J.    Warszawa    11,1
5114    Jamalex Sp. z o.o.    Rydzyna    11,1
5115    ENERGOTECHNIKA - ENERGOROZRUCH S.A.    Gliwice    11,1
5116    Heads Sp. z o.o.    Kraków    11,1
5117    Rank Progress S.A.    Legnica    11,1
5118    SILESIA - MED S.A.    Grzawa    11,1
5119    Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o.    Radom    11,1
5120    AMBA Sp. z o.o. PW    Radzanów    11,1
5121    Przeds. Budowlano - Projektowe Bud - Projekt Szymański i Książkiewicz S.J.    Koszalin    11,1
5122    Rem - Tech S.J.    Warszawa    11,1
5123    Bonus Eurotech Sp. z o.o.    Łomianki    11,1
5124    Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5125    EC HARRIS Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5126    Colbi Kotynia S.J.    Sulejówek    11,1
5127    SICK Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5128    Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.    Białystok    11,1
5129    Netbox Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gostyń    11,1
5130    Zamek Oki Doki Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5131    Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o.    Lublin    11,1
5132    Betotest Polska Sp. z o.o.    Szczecin    11,1
5133    Jes - Comex Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5134    STARLET D.S. KIMASZEWSCY S.J.    Kołobrzeg    11,1
5135    Augusto Limaro S.J.    Jelenia Góra    11,1
5136    Ol - Flora - Gołąbek, Kowalewski S.J.    Barczewo    11,1
5137    Readsoft Ebydos Sp. z o.o.    Wrocław    11,1
5138    Cza-Ta Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    11,1
5139    Sercom Solutions Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Łódź    11,1
5140    TM Technologie Sp. z o.o.    Morawica    11,1
5141    HAMAR S.J. PH    Gdynia    11,1
5142    Gamm - Bud Sp. z o.o.    Szczecin    11,1
5143    Przychodnia Kartuska Sp. z o.o.    Gdańsk    11,1
5144    Optus Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
5145    EC Electronics Sp. z o.o.    Kraków    11,1
5146    Darmex Casing Sp. z o.o.    Świecie    11,1
5147    PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o.    Rudna    11,1
5148    Chrobry Sp. z o.o. PPH    Kłecko    11,1
5149    Bus & Truck Service Sp. z o.o.    Wyględy    11,1
5150    Zakład Instalacji Budowlanych Witold Szostak, Andrzej Duda S.J.    Gliwice    11,1
5151    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu    Tarnobrzeg    11,1
5152    Artech - Pneumatyka S.J.    Toruń    11,1
5153    Trio J. Borowik, B. i P. Lewandowscy sp. j.    Białystok    11,1
5154    Nowa Bis Sp. z o.o.    Kwidzyn    11
5155    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    11
5156    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak    Poznań    11
5157    INNSOFT Sp. z o.o.    Warszawa    11
5158    PL Modulo Sp. z o.o.    Mikołów    11
5159    Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o.    Brzezie    11
5160    Łódzkie Przeds. Budowlane Północ Sp. z o.o.    Łódź    11
5161    Apro Polska Sp. z o.o.    Kórnik    11
5162    Nasz Doktor Sp. z o.o.    Szczecin    11
5163    Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Ustka    11
5164    Spiti - Faligowski S.J.    Gdańsk    11
5165    Wimar - Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    11
5166    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o.    Płońsk    11
5167    SID Sp. z o.o.    Gdańsk    11
5168    Zakład Stolarki Budowlanej Plastikowej Justa S.J.    Kobielnik    11
5169    Koss-Service Sp. z o.o.    Nadarzyn    11
5170    Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.    Chorzów    11
5171    MARKET - SERWIS Sp. z o.o. PRZEDS. PRODUKCJI HANDLU I USŁUG    Koło    11
5172    Peka Sp. z o.o.    Jasin    11
5173    Spectra - Broker Sp. z o.o.    Warszawa    11
5174    Trans - Mak S.J.    Pabianice    11
5175    WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    11
5176    KOLSTER Sp. z o.o.    Olsztyn    11
5177    Benox S.J.    Kamień    11
5178    Przedsiębiorstwo Wielobranżowo - Handlowe Omar Sp. z o.o.    Olsztyn    11
5179    Aspo S.J.    Bydgoszcz    11
5180    Enitra Sp. z o.o.    Wałbrzych    11
5181    ELEKTRIM - VOLT S.A.    Warszawa    11
5182    Ars Medical Sp. z o.o.    Piła    11
5183    Arrow ECS Services Sp. z o.o.    Kraków    11
5184    Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.    Racibórz    11
5185    CGS Studio Kubiak i Wspólnicy S.J.    Mrowino    11
5186    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    11
5187    Mercury Computer S.J.    Warszawa    11
5188    Mark S.J.    Łódź    11
5189    Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM    Warszawa    11
5190    Zakład Ceramiki Budowlanej S.J.    Tubądzin    11
5191    LUBAWSKA SPÓŁKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Lubawa    11
5192    Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wikana” Sp. z o.o.    Lublin    11
5193    Metatech sp. z o.o.    Orzesze    11
5194    SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.    Szczecin    11
5195    ADVANCE EUROPE Sp. z o.o. Biuro Techniczno - Handlowe    Warszawa    11
5196    Weir Minerals Poland Sp. z o.o.    Kraków    11
5197    Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej    Kościan    11
5198    BEDITOM - Z.BEDNARCZYK S.J.    Gdynia    11
5199    Modernpol S.J.    Głogów    11
5200    Zakład Usług Malarsko-Drogowych A.Sarata J.Sarata S.J.    Nowy Sącz    11
5201    Izabella Sp. z o.o.    Puławy    11
5202    AUDATEX POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    11
5203    Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
5204    DELTA S.J. PPHU    Chełmiec    11
5205    YOUNG DIGITAL PLANET S.A.    Gdańsk    11
5206    Linglin Poland Sp. z o.o.    Rzeszów    11
5207    Avicold S.J.    Cieszyn    11
5208    EL-CAB Sp. z o.o.    Bolechowo-Osiedle    11
5209    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Międzyzdroje    11
5210    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o.    Olsztyn    11
5211    WŁODAR S.J.    Częstochowa    11
5212    Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy S.J.    Wieluń    11
5213    Avanti - Marczyk S.J.    Łódź    11
5214    Comp Soft Sp. z o.o.    Mielec    11
5215    Status Dom Sp. z o.o.    Szczecin    11
5216    ACT Polska Sp. z o.o.    Poznań    11
5217    FIRMA HANDLOWA DOM TECHNICZNY HENRYK ŁUCZYŃSKI, JANUSZ WIECZOREK SPÓŁKA JAWNA    Kraków    11
5218    ZOZ CELMED Sp. z o.o.    Ostrołęka    11
5219    PPHU PABEX Sp.J.    Tychy    11
5220    Transformex Sp. z o.o.    Warszawa    11
5221    Dutchmed PL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    11
5222    Bestal Kępa i Synowie S.J.    Piaski    11
5223    Daw - Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi    Bytom    11
5224    Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A.    Warszawa    11
5225    Elplast + Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    11
5226    Cermont sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    11
5227    RESTAURO Sp. z o.o.    Toruń    11
5228    ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    11
5229    Agilent Technologies Poland Sp. z o.o.    Wrocław    11
5230    PHU Elproma Sp. z o.o.    Warszawa    11
5231    Agrosprzęt Sp. z o.o. PUH    Kraków    11
5232    Krak - Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J.    Kraków    11
5233    SKK Sp. z o.o.    Warszawa    11
5234    Energo - Linia Maciążek S.J.    Warszawa    11
5235    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe LUXOR S.J. Sławomir Orechwo, Eugeniusz Wojtalewicz    Koronowo    11
5236    STOCKI Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Otwock    10,9
5237    Benefit Systems S.A.    Warszawa    10,9
5238    Alfaakt Sp. z o.o.    Wrocław    10,9
5239    Evit - Farm S.J.    Warszawa    10,9
5240    Radioster Sp. z o.o.    Katowice    10,9
5241    Drogpol Sp. z o.o. PUH    Poraj    10,9
5242    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    10,9
5243    APP Projekt Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
5244    ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH S.J.    Bytom    10,9
5245    Meblux S.J.    Łomża    10,9
5246    CSI - Beata Marzec    Kraków    10,9
5247    TRIBO Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wielka    10,9
5248    Opolskie Przeds. Usług Drogowych Sp. z o.o.    Opole    10,9
5249    Bigar BIK S.J.    Poznań    10,9
5250    TQ Group Sp. z o.o.    Poznań    10,9
5251    Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o.    Krzeszowice    10,9
5252    DS SMITH POLSKA S.A.    Kielce    10,9
5253    SLICAN Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10,9
5254    YORK Sp. z o.o.    Bolechowo    10,9
5255    Grosik S.J. PHU    Białobrzegi    10,9
5256    VENGA M.Cichawa, J.Szymański S.J.    Łódź    10,9
5257    OR - SAT Sp. z o.o. ZPCH    Żary    10,9
5258    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny    Wrocław    10,9
5259    Lenze Polska Sp. z o.o.    Katowice    10,9
5260    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o.    Gdańsk    10,9
5261    Erico Poland Sp. z o.o.    Wrocław    10,9
5262    Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o.    Legnica    10,9
5263    Omis SC    Ostrołęka    10,9
5264    Dozo - Pak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10,9
5265    Maca Agnieszka Najdzionek S.J.    Proszowice    10,9
5266    Chem Trans Logistic Haldex S.A.    Sosnowiec    10,9
5267    Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki    Kraków    10,9
5268    Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Myszków    10,9
5269    BAKS Kazimierz Sielski    Karczew    10,9
5270    AG System Sp. z o.o.    Kraków    10,9
5271    PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska    Opole Lubelskie    10,9
5272    IBM POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
5273    Wektra Holding Sp. z o.o.    Płock    10,9
5274    Luka S.J.    Siemianowice Śląskie    10,9
5275    Dantherm Air Handling Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
5276    Pro - Hand Sp. z o.o. PPUH    Parczew    10,9
5277    MES Sp. z o.o.    Kraków    10,9
5278    JELENIA PLAST Sp. z o.o.    Jelenia Góra    10,9
5279    Solution Sp. z o.o.    Gdynia    10,9
5280    WAWEL S.A.    Kraków    10,9
5281    CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o.    Ozorków    10,9
5282    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    10,9
5283    EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia    Katowice    10,9
5284    ATEM - POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    10,9
5285    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kasia Sp. z o.o.    Dwikozy    10,9
5286    Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego    Szczecin    10,9
5287    Norel Sp. z o.o.    Wrocław    10,9
5288    Executive Network Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
5289    AHB SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    10,9
5290    ARD Instal Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
5291    Omega Sp. z o.o. Przedsiębiorsto Usług Technicznych    Kraków    10,9
5292    FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o.    Kutno    10,9
5293    PUHP Motobis Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    10,9
5294    Diuna S.J. Piotr Drabiński, Jerzy Wyporkiewicz    Bydgoszcz    10,9
5295    Przychodnia u Źródła Marii Sp. z o.o.    Gdynia    10,9
5296    INSBUD Sp. z o.o PPH    Zamość    10,9
5297    Przychodnia Kolejowa Sp. z o.o. N.Z.O.Z.    Dęblin    10,9
5298    Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Elbląg    10,9
5299    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego    Swarzędz    10,9
5300    ZAKŁAD AUTOMATYKI I TELEKOMUNIKACJI KOLSTER Sp. z o.o.    Katowice    10,9
5301    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    10,9
5302    Zakład Gospodarki Odpadami S.A.    Bielsko-Biała    10,9
5303    Waryński S.A. Grupa Holdingowa    Warszawa    10,9
5304    Elzit Sp. z o.o.    Wejherowo    10,8
5305    DAVON Sp. z o.o.    Gdańsk    10,8
5306    ID Sourcing Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5307    Gamma Sp. z o.o.    Zakopane    10,8
5308    ONDULINE Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5309    Impuls Sp. z o.o. PPH    Suchy Las    10,8
5310    Hurtownia U Stefana Dodatki Krawieckie Kowalcsy J.G. S.J.    Poznań    10,8
5311    Kwarcsystem Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    10,8
5312    Cuk - Izo Sp. z o.o.    Góra    10,8
5313    SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5314    Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J.    Warszawa    10,8
5315    BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J.    Kielce    10,8
5316    Lamonde Foods Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5317    NADMORSKA Sp. z o.o.    Świnoujście    10,8
5318    Instal - Met S.J.    Pniewy    10,8
5319    Spółdzielnia Inwalidów im. Dr Franciszka Witaszka    Poznań    10,8
5320    Ehrle Polska Sp. z o.o.    Warzymice    10,8
5321    Stanmark Asset Management Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5322    Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5323    IGE Sp. z o.o.    Pieszyce    10,8
5324    P.W MAY-MAT S.J.    Przyborów    10,8
5325    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    10,8
5326    Apteka Prywatna W Piszu S.J.    Pisz    10,8
5327    I.M.I. Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5328    Votum S.A.    Wrocław    10,8
5329    Marlen Sp. z o.o.    Jelenia Góra    10,8
5330    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Pruszków    10,8
5331    APTEKA PRYWATNA - MARIA RYCZEK, EWA KUTA - S.J.    Tarnów    10,8
5332    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA - INWEST    Kraków    10,8
5333    Polish Properties Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5334    Assel Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    10,8
5335    INWESTBUD Sp. z o.o. Przeds.    Wałbrzych    10,8
5336    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    10,8
5337    PPU Stolgraf Pasternak, Rodziewicz S.J.    Stanowice    10,8
5338    John Crane Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10,8
5339    Gafako Sp. z o.o.    Gdynia    10,8
5340    Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Budex S.J.    Głogów    10,8
5341    PPUH Krawarkon Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5342    Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A.    Chełm Śląski    10,8
5343    GPP Grupa Projektowa Proxima Sp. z o.o.    Kraków    10,8
5344    Trade - Pharm Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5345    Imponar S.J.    Radomsko    10,8
5346    SILA POLAND Sp. z o.o.    Częstochowa    10,8
5347    ECM Partner Sp. z o.o.    Wrocław    10,8
5348    Athena Sp. z o.o.    Poznań    10,8
5349    Trilacolor Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5350    PORT - HOTEL Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5351    MICROSOFT Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5352    Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5353    Tarbi Białecki i Wspólnicy S.J.    Kraków    10,8
5354    REMONDIS OTWOCK Sp. z o.o.    Otwock    10,8
5355    Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J.    Czaniec    10,8
5356    CONSORTE - SR Sp. z o.o.    Wrocław    10,8
5357    MM Conferences S.A.    Warszawa    10,8
5358    DOM HANDLOWY CERAMICZNO - SZKLANY BANASIK S.J.    Warszawa    10,8
5359    Soda Pluss Sp. z o.o.    Wrocław    10,8
5360    Imel Poland Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    10,8
5361    EKO-MYŚL Sp. z o.o.    Dalsze    10,8
5362    Piekarnia - Ciastkarnia S.J.    Kiełczewo    10,8
5363    Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój    Wrocław    10,8
5364    Pentor Research International Poznań Sp. z o.o.    Poznań    10,8
5365    Montibud S.J.    Legnica    10,8
5366    Eco - Ter Sp. z o.o. w Olsztynie    Olsztyn    10,8
5367    SECO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kraków    10,8
5368    M` Soft Sp. z o.o.    Wola    10,8
5369    Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J.    Bielsko-Biała    10,8
5370    Transtools Sp. z o.o.    Lublin    10,8
5371    KAN - BUD Sp. z o.o.    Kąkolewo    10,8
5372    ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5373    Orlen Upstream Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5374    Hallmark Properties Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5375    NZOZ Klincz Sp. z o.o.    Wielki Klincz    10,8
5376    Koree Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5377    Kaja S.J.    Łódź    10,8
5378    Fruktus Kowalczyk Sp. z o.o.    Wąsosz Dolny    10,8
5379    Polkan Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
5380    Twentebelt Poland Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    10,7
5381    Art. Mas Eksport - Import S.J.    Radom    10,7
5382    UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    10,7
5383    Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    10,7
5384    Zakopiańskie Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o.    Zakopane    10,7
5385    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INSTALACYJNYCH HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.    Wrocław    10,7
5386    Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa    Większyce    10,7
5387    Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.    Dąbrowa Górnicza    10,7
5388    Crom Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,7
5389    POLIFARB - ŁÓDŹ Sp. z o.o.    Łódź    10,7
5390    San - Gaz Kardach S.J.    Jarocin    10,7
5391    PSP International Sp. z o.o.    Warszawa    10,7
5392    Tobo Datczuk S.J.    Kuriany    10,7
5393    Wamatex S.J.    Aleksandrów Łódzki    10,7
5394    Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k.    Bielsko-Biała    10,7
5395    Cleaner Zakład Sprzątania ZPCH S.J.    Elbląg    10,7
5396    Gołuszka Firma Budowlana S.J.    Kraków    10,7
5397    ALTAR Sp. z o.o.    Kielce    10,7
5398    SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.    Sękowo    10,7
5399    Spółdzielcza Agrofirma Plebanka    Plebanka    10,7
5400    BIURO PLUS S.J.    Zielona Góra    10,7
5401    PHU P.K. Serwis S.J.    Wrocław    10,7
5402    Firma Handlowa Elipsa S.J.    Zarzecze    10,7
5403    Alfa - Zeta Sp. z o.o.    Łódź    10,7
5404    BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o.    Gdynia    10,7
5405    GETAWAY Sp. z o.o.    Cieszyn    10,7
5406    OZAMET Sp. z o.o.    Olsztyn    10,7
5407    BOMAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Białystok    10,7
5408    Valmark Sp. z o.o.    Warszawa    10,7
5409    Omnia S.J.    Bydgoszcz    10,7
5410    GRUPA ŻYWIEC S.A.    Żywiec    10,7
5411    Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK - S.J.    Granowo    10,7
5412    TUV Nord Polska Sp. z o.o.    Katowice    10,7
5413    NAWEC Sp. z o.o.    Białystok    10,7
5414    ASSET S.J.    Wrocław    10,7
5415    Rapacz S. J.    Raba Wyżna    10,7
5416    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów    Warszawa    10,7
5417    AMS RAIDER S.J.    Lublin    10,7
5418    Otto Bock Polska Sp. z o.o.    Poznań    10,7
5419    CANPOL Sp. z o.o.    Poznań    10,7
5420    ACV Polska Sp. z o.o.    Włocławek    10,7
5421    Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Pracowników Przemysłu Cukrowniczego    Warszawa    10,7
5422    VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło S.J.    Tomaszów Lubelski    10,7
5423    Alumetal Gorzyce Sp. z o.o.    Gorzyce    10,7
5424    Misiek S.J.    Rzeszów    10,7
5425    MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe    Zawidów    10,7
5426    Olko S.J. PUH    Sopot    10,7
5427    Nagaba S.J.    Krapkowice    10,7
5428    AMERICAN & EFIRD (Polska) Sp. z o.o.    Łódź    10,7
5429    FHU Martex S.J.    Rybnik    10,7
5430    KSIĄŻ - ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    10,7
5431    Apion Sp. z o.o.    Słupsk    10,7
5432    SGS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,7
5433    ELMONTAŻ Sp. z o.o.    Żywiec    10,6
5434    Proagri Sp. z o.o.    Mieścisko    10,6
5435    Pal - Kom Sp. z o.o.    Szczecin    10,6
5436    Jako 1 Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
5437    Rejon Obsługi Mieszkańców PROKOCIM Sp. z o.o.    Kraków    10,6
5438    Elbox Sp. z o.o.    Rogowiec    10,6
5439    RIHO Polska Sp. z o.o.    Łódź    10,6
5440    Kompresjan S.J.    Perzów    10,6
5441    Technetix Poland Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
5442    ING Services Polska Sp. z o.o.    Katowice    10,6
5443    Omnicom Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
5444    TMS Diagnostyka Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
5445    DQS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
5446    Przeds. Remontowo - Budowlano - Montażowe Cem - Bud Sp. z o.o.    Chrzanów    10,6
5447    BLACK RED WHITE S.A.    Biłgoraj    10,6
5448    Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.    Białystok    10,6
5449    Immopol Logis Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
5450    ALUPROF S.A.    Bielsko-Biała    10,6
5451    PHU EX - POLMOZBYT Ltd Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
5452    KRYOLAN - POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    10,6
5453    Przedsiębiorstwo Almak Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
5454    Unimould Sp. z o.o.    Pieńsk    10,6
5455    Cichoccy S.J.    Świecie    10,6
5456    PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński    Radziejów    10,6
5457    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT - KRAKÓW S.A.    Kraków    10,6
5458    COSMOPOL Sp. z o.o.    Gdynia    10,6
5459    Prywatna Agencja Wywiadowcza WIK Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
5460    Lubman UMCS Sp. z o.o.    Lublin    10,6
5461    PRO ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    10,6
5462    Creativ - Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    10,6
5463    Rgbs - Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
5464    Firma Handlowo-Usługowa Elika Sp. J. Tomasz Kaleta, Agnieszka Kaleta    Kraków    10,6
5465    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    10,6
5466    ATHENA SERVICE Sp. z o.o.    Poznań    10,6
5467    PPUH IZO - EKO CENTRUM Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10,6
5468    K&W Sp. z o.o.    Oleśnica    10,6
5469    Tanik IV Sunme Wojciński S.J.    Warszawa    10,6
5470    FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o.    Tomice    10,6
5471    Mobex Tomasz Krzosek, Michał Krzosek S.J.    Łódź    10,6
5472    Urząd Dozoru Technicznego    Warszawa    10,6
5473    Arka S.J.    Sianów    10,6
5474    CAMFIL POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    10,6
5475    INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego    Bydgoszcz    10,6
5476    BS Kawęczyn Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
5477    Berendsen Textile Service Sp. z o.o.    Żukowo    10,6
5478    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J.    Elbląg    10,6
5479    Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o.    Rogowiec    10,6
5480    Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.    Sosnowiec    10,6
5481    MERKURY Sp. z o.o.    Płock    10,6
5482    Promotor Sp. z o.o.    Wałbrzych    10,6
5483    SILEMAN Sp. z o.o.    Ruda Śląska    10,6
5484    Eurogaz Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    10,6
5485    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz S.J.    Radom    10,6
5486    Tanik III Sklep Ogólnospożywczo - Przemysłowe S.J.    Warszawa    10,6
5487    Z.P.M. JBB Imp. - Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    10,6
5488    Flow Control Sp. z o.o.    Katowice    10,6
5489    Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o.    Radom    10,6
5490    Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J.    Nowy Sącz    10,6
5491    Turbocare Poland S.A.    Lubliniec    10,6
5492    JEDWAB POLSKI Sp. z o.o.    Milanówek    10,6
5493    Przeds. Produkcyjne Polutil S.J.    Lniano    10,6
5494    Hans AA Polska Sp. z o.o.    Piła    10,6
5495    Paula - Trans S.J.    Słupsk    10,6
5496    Kennametal Sp. z o.o.    Żory    10,6
5497    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
5498    ATRIA CONCEPT Sp. z o.o.    Kraków    10,6
5499    Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    10,5
5500    Księżycowa Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska    Częstochowa    10,5
5501    INWEST - TERMA S.J.    Wrocław    10,5
5502    Poznań Onion Sp. z o.o.    Siekierki Wielkie    10,5
5503    Intratel Sp. z o.o.    Białystok    10,5
5504    J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.    Pęgów    10,5
5505    Spółdzielnia UNIA    Koszalin    10,5
5506    APTEKA NIEBIESKA KRZYSZTOF WOJTYCH S.J.    Skawina    10,5
5507    Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej Anes - Med Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5508    CORPORES Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    10,5
5509    Naviga - Trans Sp. z o.o.    Wrocław    10,5
5510    BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno - Konsultingowa    Kraków    10,5
5511    APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J.    Wałbrzych    10,5
5512    Printy Land Sp. z o.o.    Zabrodzie    10,5
5513    M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J.    Warszawa    10,5
5514    Stradivarius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5515    Polski Związek Wędkarski    Warszawa    10,5
5516    Zespół Składnic Drewna S.J.    Lubasz    10,5
5517    LOTOS ASFALT Sp. z o.o.    Gdańsk    10,5
5518    Promont Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postepu Organizacyjno-Technicznego    Świebodzice    10,5
5519    MCS Central Europe Sp. z o.o.    Gądki    10,5
5520    Gramsoftware Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5521    Piekarnia Królewska J. Królik,J. Bułacz,A. Bułacz,M. Szewczyk S.J.    Węgrzce Wielkie    10,5
5522    Zakład budownictwa Drogowego S.J.    Wyszków    10,5
5523    POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne    Pabianice    10,5
5524    Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.    Poznań    10,5
5525    Konior Firma Projektowo Budowlana S.J.    Katowice    10,5
5526    FERGUSON Sp. z o.o.    Poznań    10,5
5527    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Antom T. Piskorz S.J.    Białystok    10,5
5528    Dot Systems Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5529    Zakład Spedycyjno - Przewozowy Transprin Sp. z o.o.    Puławy    10,5
5530    Mielżyński Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5531    Alfa Laval Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5532    Drukarnia SERIX - BIS Waldemar Kitala    Myszków    10,5
5533    ECKERT Sp. z o.o. Automatyka Spawalnicza    Legnica    10,5
5534    Przeds. Budowlano - Inwestycyjne Sp. z o.o.    Wrocław    10,5
5535    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PLASTKON KRZYSZTOF JURKIEWICZ S.J.    Koszalin    10,5
5536    ELROJ S.J.    Warszawa    10,5
5537    Zakład Usług Budowlanych MYTYCH Sp. z o.o.    Elbląg    10,5
5538    Artimed Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5539    Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Train Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    10,5
5540    Solemis Group Sp. z o.o.    Gdynia    10,5
5541    Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.    Świecie    10,5
5542    Gospodarstwo Rolno - Handlowe Godziszowa Sp. z o.o.    Godziszowa    10,5
5543    Kompostech Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10,5
5544    Jurko Sp. z o.o.    Warszawa    10,5
5545    Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. J.    Lubartów    10,5
5546    Lege Artis - C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J.    Wrocław    10,5
5547    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    10,5
5548    Kal - Pab Sp. z o.o.    Kalisz    10,5
5549    BREMBO Sp. z o.o.    Częstochowa    10,5
5550    HERKULES S.A.    Warszawa    10,5
5551    Novar S.J.    Krobia    10,5
5552    Przeds. Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o.    Ełk    10,5
5553    NZOZ Patron Sp. z o.o.    Kielce    10,5
5554    Politechnika Koszalińska    Koszalin    10,5
5555    TABAL S.J.    Lublin    10,4
5556    Grupa Weba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Paczkowo    10,4
5557    M & Z Sp. z o.o.    Gdynia    10,4
5558    UNIPAK POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    10,4
5559    Specjał S.J. Jankowski Podstawka Jaworski Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe     Ostróda    10,4
5560    Geotim Sp. z o.o.    Warszawa    10,4
5561    Pro Geo Sp. z o.o.    Wrocław    10,4
5562    PPH Unicell Poland Sp. z o.o.    Wasilków    10,4
5563    NEXT S.J.    Białystok    10,4
5564    Royal Canin Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    10,4
5565    Interton S.J.    Gdynia    10,4
5566    OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE OPEGIEKA Sp. z o.o.    Elbląg    10,4
5567    LIK - BUD S.J. PW    Police    10,4
5568    Starglass PPHU Ltd Sp. z o.o.    Ostrołęka    10,4
5569    Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J.    Kraków    10,4
5570    Zakład Produkcyjny „Bohamet” Henryk Bogusz, Jarosław Halarewicz Sp. J.    Ciele    10,4
5571    Wis Sp. z o.o.    Opoczno    10,4
5572    TPA Horwath Accounting Sp. z o.o.    Poznań    10,4
5573    Borgia Sp. z o.o.    Katowice    10,4
5574    REMONDIS OPOLE Sp. z o.o.    Opole    10,4
5575    Protyl - Serwis 44 Sp. z o.o.    Wieluń    10,4
5576    Vega S.J.    Tarnów    10,4
5577    OP Kowalewscy S.J.    Siedlce    10,4
5578    Kaliniec S.J.    Kalisz    10,4
5579    TBS BUDREM Sp. z o.o.    Kraków    10,4
5580    Stawosan S.J.    Stalowa Wola    10,4
5581    Przeds. Budowlano - Montażowe NOWBUD Sp. z o.o.    Kraków    10,4
5582    POLITYKA Spółdzielnia Pracy    Warszawa    10,4
5583    NZOZ Szpital Położniczo - Operacyjny im. Św. Elżbiety Sp. z o.o.    Tuchów    10,4
5584    LODE POLSKA S.J.    Warszawa    10,4
5585    METALKO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10,4
5586    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    10,4
5587    Budkrusz Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    10,4
5588    Mytnik S.J.    Tarnów    10,4
5589    Panax S.J.    Strzyżów    10,4
5590    Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J.    Darłowo    10,4
5591    OTIS Sp. z o.o.    Warszawa    10,4
5592    Polirat Sp. z o.o.    Zamość    10,4
5593    Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J.    Nowa Wieś    10,4
5594    Europol Service S.J.    Szczecin    10,4
5595    HEILIT + WOERNER BUDOWLANA Sp. z o.o.    Wysoka    10,4
5596    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski    Lublin    10,4
5597    PHU Pol-Pak Sp. z o.o.    Jeziorko    10,4
5598    ElektriMont Sp. z o.o.    Kraków    10,4
5599    Investment Trading Consulting Sp. z o.o.    Skarszewy    10,4
5600    Marcco S.J.    Wałbrzych    10,4
5601    Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J.    Białystok    10,4
5602    IMR Sp. z o.o.    Kartoszyno    10,4
5603    Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    10,4
5604    Hanke Tissue Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    10,4
5605    PW ATEX Sp. z o.o.    Zamość    10,4
5606    AS - BUD Sp. z o.o.    Bielawa    10,4
5607    KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J.    Kraków    10,4
5608    Tower Automotive Polska Sp. z o.o.    Opole    10,4
5609    Feryster S.J. B i Z. Sobków    Iłowa    10,4
5610    FHU EKO S.J.    Janikowo    10,4
5611    CONTROLTEC Sp. z o.o.    Wrocław    10,4
5612    Margot Sp. z o.o.    Sanok    10,4
5613    ALUPOL Packaging S.A.    Tychy    10,4
5614    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    10,4
5615    Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o.    Puławy    10,4
5616    Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.    Zielonka    10,4
5617    CENTRUM HANDLOWE TGG Sp. z o.o.    Wrocław    10,4
5618    Zakład Hotelarsko - Gastronomiczny Naramowice Sp. z o.o.    Poznań    10,4
5619    Taj Sp. J. Piętka Andrzej, Piętka Halina    Warszawa    10,4
5620    Izoterm S.J.    Poznań    10,4
5621    BIOTON - TOUR S.J. Biuro Podróży    Warszawa    10,4
5622    PPH Elmar S.J.    Sierpc    10,4
5623    AMC Sp. z o.o.    Warszawa    10,4
5624    Neuron Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10,4
5625    Introzap Sp. z o.o.    Tychy    10,4
5626    OGRÓD Sanocki i Wspólnicy S.J. Firma Handlowo - Produkcyjno - Usługowa Hurtownia Ogrodnicza    Jasło    10,4
5627    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku    Łekno    10,4
5628    Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.    Międzyrzecz    10,4
5629    WALZ Sp. z o.o.    Wrocław    10,3
5630    Zakład Przetwórstwa Papierniczego i Opakowań Tekturowych Stanisław Sobolewski    Prostki    10,3
5631    Krzycka Sp-nia Mieszakniowa    Wrocław    10,3
5632    Mokate Sp. z o.o.    Żory    10,3
5633    Firma Handlowo - Usługowa Far - Lak S.J.    Łańcut    10,3
5634    Sofra Sp. z o.o. Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy    Mielno    10,3
5635    Optifloor Sp. z o.o.-Spółka Komandytowa    Oświęcim    10,3
5636    Paxton House - Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    10,3
5637    My - Soft Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5638    Kowalski i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Koronowo    10,3
5639    PPH „Augusto Konin” Sp. J. Liberkowski Piotr, Przybysz Janusz    Konin    10,3
5640    Kama Sp. z o.o. PPU    Zielona Góra    10,3
5641    Przeds. Dombud Sp. z o.o.    Odolanów    10,3
5642    MECALUX Sp. z o.o.    Gliwice    10,3
5643    Anpol S.J.    Warszawa    10,3
5644    ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI ADMINISTRACJA DOMÓW MIESZKALNYCH NR 1 KROWODRZA    Kraków    10,3
5645    Agro - Jumal Sp. z o.o.    Sieradz    10,3
5646    FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe    Śmigiel    10,3
5647    Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.    Dzierzgoń    10,3
5648    Inter-Termopol Sp. z o.o.    Bolesławiec    10,3
5649    Buma-Lubań Sp. z o.o.    Poznań    10,3
5650    Kodak Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5651    Sky Lift Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    10,3
5652    CONVEX - GLASS Sp. z o.o.    Łukowa    10,3
5653    FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5654    Allenort Kardiologia Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5655    Ecoval Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5656    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A.    Jelenia Góra    10,3
5657    Inbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10,3
5658    ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH    Radom    10,3
5659    DBS POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    10,3
5660    COMESA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5661    Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.    Łódź    10,3
5662    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGRO-GAMA JÓZEF PSICA, MAREK LITEWKA S.J.    Proszowice    10,3
5663    Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5664    Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego     Biała Podlaska    10,3
5665    Instalbud Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    10,3
5666    Ekoplus Sp. z o.o.    Kraków    10,3
5667    Platige Image S.A.    Warszawa    10,3
5668    Eurobud Sp. z o.o.    Roźwienica    10,3
5669    Nefab Packaging Poland Sp. z o.o.    Tczew    10,3
5670    Maciejewscy - Madom S.J.    Białystok    10,3
5671    PARAMEDICA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5672    Ligum Pol Sp. z o.o.    Głogów    10,3
5673    LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.    Bukowa    10,3
5674    Conkret S.J.    Wielkie Rychnowo    10,3
5675    MEADWESTVACO Packaging Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5676    Księgarnia Naukowo - Medyczna Popławscy S.J.    Łódź    10,3
5677    Centrum Serwisowe Mik S.J.    Radom    10,3
5678    Interlab Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5679    Omega Sp. z o.o. PPU    Gdańsk    10,3
5680    Siden Systemy Informatyczne, Doradztwo, Energetyka Sp. z o.o.    Toruń    10,3
5681    Aludesign Sp. z o.o.    Swarzędz    10,3
5682    Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.    Tychy    10,3
5683    Zpas - Net Sp. z o.o.    Wolibórz    10,3
5684    Zakład Aga Bogdan Śmierzchalski, Marek Śmierzchalski, Tadeusz Czaja Sp. J.    Pisarzowice    10,3
5685    Cementownia Warta S.A.    Trębaczew    10,3
5686    Technico Facility Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5687    DHL Express (Poland) sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5688    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    10,3
5689    EURO - WENT Sp. z o.o.    Gdańsk    10,3
5690    HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa    Stalowa Wola    10,3
5691    Sklep Ogólno-Spożywczy Aleksander Turkiewicz S.J.    Warszawa    10,3
5692    BWS Polska Sp. z o.o.    Zaczernie    10,3
5693    DEVICE - Sp. z o.o.    Gdańsk    10,3
5694    KLIMAPOL Sp. z o.o.    Jastków    10,3
5695    Sostmeier Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    10,3
5696    Agc Falenica Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5697    Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o.    Jałowiec    10,3
5698    Geosystems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
5699    Medicus Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne    Lubin    10,3
5700    AKROBUD Sp. z o.o.    Komorów    10,3
5701    Arma - San S.J.    Łomianki    10,3
5702    SN DESIGN S.J.    Warszawa    10,3
5703    Widuto S.J.    Solec Kujawski    10,3
5704    Przeds. Ama Sp. z o.o.    Bolszewo    10,3
5705    Osika Meble Sp. J.    Rzepiennik Biskupi    10,3
5706    ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J.    Łowicz    10,3
5707    EDEN SPRINGS Sp. z o.o.    Krzeszowice    10,2
5708    Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o.    Świerki    10,2
5709    Bestel - Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Bydgoszcz    10,2
5710    Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J.    Dziękowizna    10,2
5711    Prefbud Sp. z o.o.    Stalowa Wola    10,2
5712    Tech Service Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5713    Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    10,2
5714    Ankol Sp. z o.o.    Chorzelów    10,2
5715    Ferryman Ryszard Kujawa Spółka Komandytowa    Warszawa    10,2
5716    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    10,2
5717    Firma ART A. Pindór, R. Korpanty, T. Korpanty S.J.    Bielsko-Biała    10,2
5718    AIS.PL Sp. z o.o.    Toruń    10,2
5719    Rolmex S.J.    Szczuczyn    10,2
5720    Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka    Warszawa    10,2
5721    Pruftechnik - Wibrem Sp. z o.o.    Wrocław    10,2
5722    NZOP- Przychodnia Rodzinna Sp. z o.o.    Nysa    10,2
5723    Palef Sp. z o.o.    Domaniów    10,2
5724    Tpi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10,2
5725    PW MS - Ortis Produkt S.J.    Łomianki    10,2
5726    Artpol S. J. PPHU    Oświęcim    10,2
5727    Invest - Rem Sp. z o.o.    Mogilno    10,2
5728    DAREL Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5729    Instytut Odlewnictwa w Krakowie    Kraków    10,2
5730    EUROSTANDARD S.J., FIRMA RODZINNA KLAUZO    Topole    10,2
5731    GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorzów Wielkopolski    10,2
5732    Produkcja Handel Usługi IB S.J.    Barwice    10,2
5733    SPEED OIL - Bogdan Gonet, Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula - S.J. w Krośnie    Korczyna    10,2
5734    Artistic Trade Sp. z o.o.    Wyszków    10,2
5735    Lubatex Sp. z o.o.    Lubawka    10,2
5736    National Oilwell Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    10,2
5737    IMTECH - POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5738    Dercol Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5739    PHU Elektromid S.J.    Koszalin    10,2
5740    WAMAR PRZEMYSŁAW MAŁECKI    Rybnik    10,2
5741    Logo-Trans Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    10,2
5742    Ago Sp. z o.o.    Oborniki Śląskie    10,2
5743    Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus - S.j.    Wrocław    10,2
5744    BHB BERTSCH HOLZBAM Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10,2
5745    IMEX Sp. z o.o.    Gdynia    10,2
5746    CERSANIT II S.A.    Starachowice    10,2
5747    Radio Rekord FM S.A.    Radom    10,2
5748    KOLPAX S.J.    Pruszków    10,2
5749    POL - PANEL Sp. z o.o.    Rymanów    10,2
5750    CFE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5751    P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak    Zarzecze    10,2
5752    BEZPOL Przeds. Produkcyjne S.J.    Myszków    10,2
5753    BIS PLETTAC Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10,2
5754    Gastoklima Sp. z o.o. PUP    Gdańsk    10,2
5755    RK Niedziałek Sp. z o.o.    Lublin    10,2
5756    FERRARINI Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5757    PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5758    Gospodarstwo Rolne ROLTON Sp. z o.o.    Kijewo Królewskie    10,2
5759    BUDIMER Sp. z o.o. PBU    Puławy    10,2
5760    A. MAX A. i A. Krzewscy S.J.    Białystok    10,2
5761    TAMIR S.J.    Zabrze    10,2
5762    AMR Trade Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5763    Firma Handlowo-Usługowa BLACHOMET S.J. Artur Mejer, Renata Wasik-Mejer    Szczekociny    10,2
5764    RETTIG HEATING Sp. z o.o.    Rybnik    10,2
5765    Budrem Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa i Usług    Wrocław    10,2
5766    Solbet Stalowa Wola S.A.    Stalowa Wola    10,2
5767    WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
5768    EKOFOL - II S.A.    Bytom    10,2
5769    PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    10,2
5770    Centrale Laboratorium Pomiarowo - Badawcze Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    10,2
5771    Chemsol St. Polinowski S.J.    Bydgoszcz    10,2
5772    POLCHAR Sp. z o.o.    Police    10,2
5773    Polimet S.Kij S.J.    Bielsko-Biała    10,2
5774    ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J.    Czeladź    10,2
5775    GKN Driveline Polska Sp. z o.o.    Oleśnica    10,2
5776    Montal Sp. z o.o.    Chorzów    10,2
5777    HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA    Gdańsk    10,2
5778    Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.    Siechnice    10,2
5779    Inter Consult S.J.    Łódź    10,2
5780    VERONI     Wąbrzeźno    10,2
5781    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Spekom Sp. z o.o.    Katowice    10,2
5782    MAROLEX Sp. z o.o.    Łomianki    10,1
5783    PPH Polgravel Sp. z o.o.    Gdańsk    10,1
5784    MATBUD Sp. z o.o.    Będzin    10,1
5785    4x4 Partner Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5786    EBARA POMPY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5787    VIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5788    Fozi Sp. z o.o.    Łódź    10,1
5789    Apteka Melisa S.J.    Dębica    10,1
5790    Glen Sp. z o.o.    Kraków    10,1
5791    Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych ZIS-1 S.J.    Płock    10,1
5792    TEK - FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J.    Sitaniec    10,1
5793    TLC Sp. z o.o.    Raszyn    10,1
5794    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o.    Trzemeszno    10,1
5795    Matbud S.J.    Piątnica Poduchowna    10,1
5796    HANSGROHE Sp. z o.o.    Poznań    10,1
5797    MINERAL MIDRANGE S.A.    Warszawa    10,1
5798    Ezbud - Interster Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    10,1
5799    Fabryka Wnętrz M. Glińska, M. Gliński S.J.    Warszawa    10,1
5800    Dalkia Poznań S.A.    Poznań    10,1
5801    TECHMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    10,1
5802    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.    Wrocław    10,1
5803    Drut - Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o.    Katowice    10,1
5804    Paradyż Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    10,1
5805    Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa    Warszawa    10,1
5806    Ice Cafe Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5807    Kopalnia Kruszyw Rokitki Sp. z o.o.    Chojnów    10,1
5808    GGG Sp. z o.o.    Radom    10,1
5809    ELTEM Sp. z o.o.    Lublin    10,1
5810    Olsza Olbrysz S.J.    Warszawa    10,1
5811    ERNST & YOUNG Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5812    JURA Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10,1
5813    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    10,1
5814    HYDROKAN Sp. z o.o.    Gdańsk    10,1
5815    Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o.    Łódź    10,1
5816    BALLUFF Sp. z o.o.    Wrocław    10,1
5817    Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny    Szczekociny    10,1
5818    Basma Basel I Pietrzak S.J.    Wrocław    10,1
5819    PHU DEFTRANS Sp. z o.o.    Milicz    10,1
5820    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    10,1
5821    MIG Sp. z o.o.    Kraków    10,1
5822    Ośrodek Badania Opinii Publicznej Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5823    Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowa    Poznań    10,1
5824    Lauren Peso Polska S.A.    Chorzów    10,1
5825    MSR Traffic Sp. z o.o.    Wysogotowo    10,1
5826    Spółdzielnia Mieszkaniowa POJEZIERZE w Olsztynie    Olsztyn    10,1
5827    Zurt Sp. z o.o.    Łódź    10,1
5828    Lanius S.J.    Poznań    10,1
5829    Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J.    Kościerzyna    10,1
5830    BALT - YACHT K.A.i B. KOZŁOWSCY S.J.    Augustów    10,1
5831    Eko - Invest Sp. z o.o.    Szczecinek    10,1
5832    POLFA S.A. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne    Warszawa    10,1
5833    Budobratex Sp. z o.o.    Legnica    10,1
5834    Ultraeuropa Sp. z o.o.    Żywiec    10,1
5835    Firma Nasienna GRANUM J. Manias - S. Menc - J. Szymański S.J.    Wodzierady    10,1
5836    Play Production Sp. z o.o.    Warszawa    10,1
5837    Bartec Polska Sp. z o.o.    Tychy    10,1
5838    Vistal Ocynkownia Sp. z o.o.    Gdynia    10,1
5839    Liko-S Sp. z o.o.    Katowice    10,1
5840    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A.    Gdańsk    10
5841    Europartner S. J.    Pruszcz Gdański    10
5842    Artchem Tarczyński, Mielczarek Sp. J.    Częstochowa    10
5843    Firefly Creation M. Piotrowski Sp. z o.o.    Warszawa    10
5844    Grojz S.J.    Rzeszów    10
5845    Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy Im. E. Biernackiego w Wałbrzychu    Wałbrzych    10
5846    BIEL - MED Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
5847    Archimedes Sp. z o.o.    Toruń    10
5848    Trans-Aga S.J.    Jaworzno    10
5849    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    10
5850    ATEQ PL Sp. z o.o.    Warszawa    10
5851    Hurtownia Chem-Bud S.J. Jolanta Dąbrowska-Niekowal    Leźno    10
5852    Marand Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    10
5853    Forkan Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
5854    LECH S.J. L.P. SYKUŁA    Biłgoraj    10
5855    WERNER KENKEL Sp. z o.o.    Krzycko Małe    10
5856    EXBUD SKANSKA S.A.    Kielce    10
5857    Agro Skład Celny S.J.    Kutno    10
5858    Ori Sp. z o.o.    Gdańsk    10
5859    Kucharscy Sp. z o.o. Gospodarstwo Rodzinne     Jastrzębia    10
5860    Gips - System Bieleninik S.J.    Stargard Szczeciński    10
5861    Przedsiębiorstwo Budowlane Nowbud Sp. z o.o.    Sandomierz    10
5862    Firma Handlowa Gold Drop S.J.    Łapczyca    10
5863    LANG TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    10
5864    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J.    Kartuzy    10
5865    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    10
5866    Borowiak Sp. z o.o.    Inowrocław    10
5867    STO-NOR POLSKA Sp. z o.o.    Rumia    10
5868    GDN Aiport Services Sp. z o.o.    Gdańsk    10
5869    APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J.    Poznań    10
5870    Polmed - Przychodnia Sp. z o.o.    Goleniów    10
5871    Panorama Hotel Sp. z o.o.    Szczecin    10
5872    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa    Warszawa    10
5873    Unit4 Teta S.A.    Wrocław    10
5874    Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.    Sosnowiec    10
5875    SAGRUS Sp. z o.o.    Poznań    10
5876    FOLIAREX Sp. z o.o.    Słubice    10
5877    Ł&K S.J.    Łask    10
5878    Usługi Komunalne Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    10
5879    Robot-Serwis D. Majorkowski B. Gołda Sp. J.    Wrocław    10
5880    Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz    Gdańsk    10
5881    Zakład Konfekcjonowania Ziół FLOS Elżbieta i Jan Głąb S.J.    Mokrsko    10
5882    Metaloplast - Kraków Sp. z o.o.    Sułkowice    10
5883    Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    10
5884    SOLARIS OPTICS S.A.    Józefów    10
5885    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Antom - W. Zdanowicz, H. Zdanowicz - sp. j.    Łódź    10
5886    Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zdrojewscy S.J.    Stężyca    10
5887    Jumar S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe    Pruszcz Gdański    10
5888    Gorzowska Lecznica Specjalistyczna Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    10
5889    Awex Sp. z o.o. PPUH    Nowe Skalmierzyce    10
5890    ClinTec International Sp. z o.o.    Kraków    10
5891    Agro - Biel Sp. z o.o. Przedsiębiuorstwo Rolno - Usługowe    Granowo    10
5892    HOTEL CITY Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
5893    SYSTEMAIR S.A.    Łazy    10
5894    PPUH Gobox S.J.    Dębica    10
5895    KARGO S.J. PHU    Łomża    10
5896    Paluch Sp. z o.o.    Warszawa    10
5897    Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J.    Rzeszów    10
5898    Remex S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe    Mińsk Mazowiecki    10
5899    ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.    Krasnystaw    10
5900    Euroaqua Sp. z o.o.    Poznań    10
5901    Olkuskie Towarzystwo Towarzystwa Społecznego Sp. z o.o.    Olkusz    10
5902    Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o.    Kielce    10
5903    Biuro Podróży Tęcza S.J.    Bielsko-Biała    10
5904    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Kościerzyna    10
5905    ToRoPol Sp. z o.o.    Warszawa    10
5906    Pałuki Sp. z o.o. Zakład Remontowo - Montażowy    Piechcin    10
5907    Cosmo S.J.    Siemianowice Śląskie    10
5908    Zarządzanie Budownictwo Konsulting Posesor Sp. z o.o.    Warszawa    10
5909    Alsybet Sp. z o.o. PPU    Kurzętnik    10
5910    PHU Juszczak S.J.    Wieruszów    10
5911    OFTALMIKA Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
5912    Narew Styl Sp. z o.o.    Różan    10
5913    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    10
5914    KRONOPOL Sp. z o.o.    Żary    10
5915    Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa    Warszawa    10
5916    Staco Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    10
5917    Clima - Produkt Sp. z o.o.    Pszczółki    10
5918    Hydro ZNPHS Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    10
5919    POGÓRZE Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska    Gdynia    10
5920    Firma Majerczyk S.J.    Skrzypne    10
5921    NZOZ Medicus Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    9,9
5922    Prymus S.J.    Mielec    9,9
5923    Pawimex Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5924    Gabryś - Sikora S.J.    Kęty    9,9
5925    KOMES Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    9,9
5926    Komplex Sp. z o.o. PUH    Suszec    9,9
5927    Umet Sp. z o.o.    Wrocław    9,9
5928    Lieto Security Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5929    KB Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    9,9
5930    AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J.    Mroczeń    9,9
5931    Europa Trading Sp. z o.o.    Borówiec    9,9
5932    Przedsiębiorstwo Inżynieryjne PÓŁWYSEP S.J.    Reda    9,9
5933    Demag Cranes And Componetnts Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5934    NZOZ PRZYCHODNIA SALWATORSKA Sp. z o.o.    Kraków    9,9
5935    Eltete - Polska Sp. z o.o.    Kolonowskie    9,9
5936    Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o.    Kraków    9,9
5937    DAMET DAŃKO JAKSINA S.J.    Chwaszczyno    9,9
5938    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagmed Sp. z o.o.    Nowy Sącz    9,9
5939    Uniflam Garycka Ewa    Brzezie    9,9
5940    Autologic Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5941    DMP Nieruchomości Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    9,9
5942    AGRO - MAS Sp. z o.o. PW    Sierakowice    9,9
5943    System S.J.    Świecie    9,9
5944    LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o.    Józefów    9,9
5945    Tysand S.J.    Gdańsk    9,9
5946    Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań    Poznań    9,9
5947    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź S.j.    Człuchów    9,9
5948    Zaklad Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Siedlce    9,9
5949    Pulverit Polska Sp. z o.o.    Tychy    9,9
5950    BIOFARM Sp. z o.o.    Poznań    9,9
5951    Combi S.J.    Łódź    9,9
5952    Studio Forma 96 S.J.    Poznań    9,9
5953    PHARMENA S.A.    Łódź    9,9
5954    Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki S.J.    Siedlęcin    9,9
5955    Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla    Zabrze    9,9
5956    General Petrol Sp. z o.o.    Łódź    9,9
5957    Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego    Wrocław    9,9
5958    Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa    Warszawa    9,9
5959    Plasma System S.A.    Siemianowice Śląskie    9,9
5960    RPM S.A.    Lubliniec    9,9
5961    Anitech 2 Ogulewicz S.J.    Bartoszyce    9,9
5962    Foltex S.J.    Bydgoszcz    9,9
5963    SCHATTDECOR Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    9,9
5964    Tranter Poland Sp. z o.o.    Pruszków    9,9
5965    EastWorks Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5966    PARKOWA - ŁAZIENKI Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5967    Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o.    Dzierżoniów    9,9
5968    PUP KARED Sp. z o.o.    Gdańsk    9,9
5969    Foxberg Sp. z o.o.    Częstochowa    9,9
5970    Haldex Sp. z o.o.    Kowale    9,9
5971    SM 21 Energetyka Sp. z o.o.    Łódź    9,9
5972    Sepix PHU S.J.    Słupsk    9,9
5973    PPU NAVA Sp. z o.o.    Gdańsk    9,9
5974    TERMOGAZ Sp. z o.o.    Koszalin    9,9
5975    Meble Szkolne Olsztyn Sp. z o.o.    Giedajty    9,9
5976    Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.    Poznań    9,9
5977    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    9,9
5978    AS - BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    9,9
5979    Konwerga Sp. z o.o.    Poznań    9,9
5980    Boiron Sp. z o.o.    Piaseczno    9,9
5981    Inżynieria S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych    Łuków    9,9
5982    Gerresheimer Bolesławiec S.A.    Bolesławiec    9,9
5983    Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką    Warszawa    9,9
5984    OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
5985    Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Białogard    9,9
5986    Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o.    Grudziądz    9,9
5987    Fabryka Mebli MEBLAR S.J.    Baranów    9,9
5988    Caprice Polska Sp. z o.o.    Poznań    9,9
5989    Sanmet S.J. Muła    Łomża    9,9
5990    Verhoeven Real Estate Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    9,9
5991    Kti Poland S.A.    Warszawa    9,9
5992    Budomat Prus Spółka Jawna    Wólka Kosowska    9,9
5993    BUDNER S.A.    Warszawa    9,9
5994    Partner Serwis Spółka Komandytowa    Szczecin    9,9
5995    Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Zawiercie    9,9
5996    ANDROIMPEX Sp. z o.o.    Andrychów    9,9
5997    Eurodom Sp. z o.o.    Oświęcim    9,9
5998    CENTRUM DYSTRYBUCJI SMYKOLAND Dariusz Stachowiak    Żabno    9,9
5999    FHP VILEDA Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
6000    McDonald's Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9,9
6001    Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK    Wrocław    9,9
6002    Prestige S.J.    Tarnobrzeg    9,9
6003    Intermeble Sp. z o.o.    Sompolinek    9,9
6004    PP D. K. Lamin S.J.    Białystok    9,8
6005    DRG MEDTEK Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6006    ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki    Gliwice    9,8
6007    Scrol S.J.    Gdynia    9,8
6008    Loma Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. NZOZ    Olesno    9,8
6009    Czanieckie Makarony Sp. z o.o.    Czaniec    9,8
6010    Jawo Sp. z o.o.    Częstochowa    9,8
6011    Madex S.J. W. Matyjaszek, T. Matyjaszek    Turobin    9,8
6012    PPU Thor Sp. z o.o.    Gdynia    9,8
6013    Graha Sp. Komandytowa    Warszawa    9,8
6014    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    9,8
6015    Danje - Polymer Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6016    Błysk S.J. PHU    Tomaszów Mazowiecki    9,8
6017    FADBET S.A.    Białystok    9,8
6018    ISTA Polska Sp. z o.o.    Kraków    9,8
6019    ESTELLA Sp. z o.o.    Polkowice    9,8
6020    Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o.    Gurcz    9,8
6021    Południe II Sp. z o.o.    Kraków    9,8
6022    Bestandig Logistics Sp. z o.o.    Słupca    9,8
6023    Alfa Art Sp. z o.o.    Żabów    9,8
6024    Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6025    DTM S.J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski    Białystok    9,8
6026    Kwant P.P.H. Marek Korzeniowski I Sp. S.J.    Milicz    9,8
6027    Impress Decor Polska Sp. z o.o.    Ełk    9,8
6028    Miejska Pracownia Projektowa Architekci Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    9,8
6029    JRD Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6030    Herbaty Sztachetne Sp. z o.o.    Szczecin    9,8
6031    FADO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9,8
6032    CGS Prepress S.J.    Mrowino    9,8
6033    NZOZ Polimed Sp. z o.o.    Tczew    9,8
6034    G & G Studio Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6035    ZAKPOL Jerzy Zakonek     Oława    9,8
6036    Makart - Box Bojakowscy S.J.    Domaniów    9,8
6037    Everts - Pol Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6038    IKS - Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    9,8
6039    Odratrans - Porty Sp. z o.o.    Wrocław    9,8
6040    GM Sprinkler Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6041    Radmor S.A.    Gdynia    9,8
6042    Przeds. Armatorskie Baltramp Shipping Sp. z o.o.    Szczecin    9,8
6043    MAĆKÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o.    Wrocław    9,8
6044    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    9,8
6045    Inplast - Plus Sp. z o.o.    Poznań    9,8
6046    PAPIER-METTLER POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    9,8
6047    Boxes Prestige Poland Sp. z o.o.    Lublin    9,8
6048    Tenir Serwis Sp. z o.o.    Łódź    9,8
6049    Pebek Sp. z o.o.    Świdnica    9,8
6050    Sindak S.J.    Krzeszowice    9,8
6051    EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o.    Katowice    9,8
6052    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie    Żuromin    9,8
6053    Hydro Centrum D.K. Koperscy, A. Mastalerz S.J.    Mińsk Mazowiecki    9,8
6054    INTERPETRO Sp. z o.o.    Rzeszów    9,8
6055    BUDO - TRANS Sp. z o.o.    Stalowa Wola    9,8
6056    Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J.    Targowisko Dolne    9,8
6057    Kontbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9,8
6058    Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach    Polkowice    9,8
6059    AARSLEFF Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
6060    ARCHE S.A.    Siedlce    9,8
6061    Hotel Cristal Park Sp. z o.o.    Tarnów    9,8
6062    NOVASPINE Sp. z o.o.    Tyniec Mały    9,8
6063    SGI Baltis Sp. z o.o.    Szczecin    9,8
6064    Solbet Lubartów S.A.    Lubartów    9,8
6065    Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.    Pruszków    9,8
6066    Gospodarstwo Rybackie Kock Sp. z o.o.    Ryki    9,8
6067    ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J.    Koszalin    9,8
6068    Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków - Wschód Sp. z o.o.    Kraków    9,8
6069    Augusto - Sopel Jabłońscy S.J.    Kalisz    9,8
6070    PPUH IMPRODEX Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    9,8
6071    Optiblok S.J.    Łódź    9,8
6072    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nadrzeczna Sp. z o.o.    Częstochowa    9,8
6073    Wesolandia A.chłoń, S.chłoń S.J.    Warszawa    9,8
6074    ZDROWIE Sp. z o.o.    Zawoja    9,8
6075    Inmedia Polska Sp. z o.o.    Wrocław    9,8
6076    Hotel Opera Sp. z o.o.    Sopot    9,8
6077    Control System S.J.    Wrocław    9,7
6078    Centrum Diagnostyki Obrazowej Fantom Sp. z o.o.    Łódź    9,7
6079    JML Color S.J.    Warszawa    9,7
6080    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZIEMAR Sp. z o.o.    Szwarcenowo    9,7
6081    Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk    Lublin    9,7
6082    Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN    Gdańsk    9,7
6083    Vulcan Sp. z o.o.    Wrocław    9,7
6084    P.P.U.H. Supron 1 S.J.    Olkusz    9,7
6085    PUP KANN Sp. z o.o.    Poznań    9,7
6086    Spółdzielnia Mieszkaniowa Plac Teatralny    Warszawa    9,7
6087    Miły Dom Sp. z o.o.    Gliwice    9,7
6088    IRR Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
6089    Plus S.J. PPH    Słupsk    9,7
6090    Hermon Czech & Muzia S.J.    Racibórz    9,7
6091    Eclisse Polska Sp. z o.o.    Tczew    9,7
6092    Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Tekam Sp. z o.o.    Puławy    9,7
6093    Semicon Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
6094    ZAPIS - HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki    Ostrów Wielkopolski    9,7
6095    Hofmann Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o.    Kraków    9,7
6096    AIC S.A.    Gdynia    9,7
6097    LINK Sp. z o.o.    Poznań    9,7
6098    R - Stal S.J. PPUH    Boguchwała    9,7
6099    Astra Cee Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
6100    Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    9,7
6101    CEMET S.A.    Warszawa    9,7
6102    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rokietnica    9,7
6103    Eko - System S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane    Białystok    9,7
6104    O-W S.A.    Warszawa    9,7
6105    Elbudprojekt Sp. z o.o.    Baranowo    9,7
6106    Elmehurt S.J.    Włocławek    9,7
6107    Antares Sp. z o.o.    Lubawa    9,7
6108    Itbud Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
6109    AUMA Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    9,7
6110    Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI    Białystok    9,7
6111    Termplex Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
6112    SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
6113    Remax Construct Sp. z o.o.    Budzów    9,7
6114    ASPOL S.J.    Tłuszcz    9,7
6115    Kaja Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    9,7
6116    Dekoma Sp. z o.o.    Zalasewo    9,7
6117    Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j.    Końskie    9,7
6118    MTM S.J.    Lublin    9,7
6119    Baza Augustyniak i Błażek S.J.    Pruszcz Gdański    9,7
6120    P.H. Paulina Napert S.J.     Warszawa    9,7
6121    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    9,7
6122    DOMO - STYL S.J.    Gliwice    9,7
6123    Multi-Form K. Kania S.J.    Piasek    9,7
6124    Tim Call Center Spółka Komandytowa    Warszawa    9,7
6125    FIRMA LEGIERSKI S.J.    Istebna    9,7
6126    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej i Handlu ROLHAN Sp. z o.o.    Sądów    9,7
6127    Kegar Sp. z o.o.    Kępice    9,7
6128    APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J.    Słupca    9,7
6129    Stolrad Sp. z o.o.    Radom    9,7
6130    Georyt Sp. z o.o.    Katowice    9,7
6131    Artykuły Instalacyjno-Sanitarne I Przemysłowe Bolesta S.J.    Błonie    9,7
6132    Romed Sp. z o.o.    Jantar    9,7
6133    KOMERC Sp. z o.o.    Chojnów    9,7
6134    Almako S.J.    Kołobrzeg    9,7
6135    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE I USŁUGOWE ALFA Sp. z o.o.    Andrychów    9,7
6136    WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o.    Ustka    9,7
6137    Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany Sp. z o.o.    Klęczany    9,7
6138    Hydrobud Kielczyk S.J.    Białystok    9,7
6139    Unimet S.J.    Rzeszów    9,7
6140    KLL Adam Litner, Artur Litner S.J.    Bielsko-Biała    9,7
6141    HOTEL SASKI JOLANTA GALGANEK, ANDRZEJ ZGAŁA S.J.    Kraków    9,7
6142    Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o.    Toruń    9,7
6143    MEBLE MORSKIE Sp. z o.o.    Będargowo    9,7
6144    Schaumann Polska Sp. z o.o.    Gniezno    9,7
6145    Lecho Elektronika Autogaz S.J.    Białystok    9,7
6146    AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J.    Kraków    9,7
6147    P.A. NOVA S.A.    Gliwice    9,7
6148    ComArch S.A.    Kraków    9,7
6149    Briese Shipping Agency LTD Sp. z o.o.    Szczecin    9,7
6150    Wełnoland Sp. z o.o.    Kalisz    9,7
6151    Metrox - Service Sp. z o.o.    Tczew    9,7
6152    INTERGAZ Sp. zo.o. Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych    Tarnowskie Góry    9,7
6153    Realtyco Sp. z o.o.    Warszawa    9,6
6154    Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    9,6
6155    TIMBER Bolek i Gryczman S.J.    Cieszyn    9,6
6156    KRAK - MIX Sp. z o.o.    Kraków    9,6
6157    PW TOMEX Sp. z o.o.    Trzebinia    9,6
6158    Rem - Bud - I S.J.    Stalowa Wola    9,6
6159    Tecom Analytical Systems - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9,6
6160    Kolme - Kruszewski I inni S.J.    Warszawa    9,6
6161    Arma San S.J.    Strzałkowo    9,6
6162    Firma Gutkowski Jan Gutkowski    Leszno    9,6
6163    MEGATEM EC - LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    9,6
6164    SYTEMY GRZEWCZE - SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    9,6
6165    Trimar Shipping Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    9,6
6166    Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    9,6
6167    Nois Sp. z o.o.    Warszawa    9,6
6168    KONFEKCJONER Sp. z o.o.    Chrzanów    9,6
6169    Stalówka Sp. z o.o.    Opole    9,6
6170    Qualitel Sp. z o.o.    Gdańsk    9,6
6171    Firma Handlowa G&R S.J.    Kraków    9,6
6172    Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie    Piaseczno    9,6
6173    EURO PROVIDUS S.A.    Częstochowa    9,6
6174    Balzen - Plast S.J.    Katowice    9,6
6175    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SAN-MED Sp. z o.o.    Chełm    9,6
6176    TG Instalacje, M.Benedycka-Dubiel, D.Chadziński, S.J.    Katowice    9,6
6177    Transport Krajowy, Międzynarodowy, Spedycja S.J.    Giżyce    9,6
6178    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Akpol Sp. z o.o.    Gdańsk    9,6
6179    SKK Sp. z o.o.     Puck    9,6
6180    Cine Project Polska Sp. z o.o.    Poznań    9,6
6181    ALIPLAST Sp. z o.o.    Lublin    9,6
6182    Unika Sp. z o.o.    Przeźmierowo    9,6
6183    MEDIGEN Sp. z o.o. Diagnostyka Molekularna    Warszawa    9,6
6184    Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.    Toruń    9,6
6185    Ekoenergopol Sp. z o.o.    Lublin    9,6
6186    VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.    Warszawa    9,6
6187    Hectronic Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    9,6
6188    TOI TOI Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9,6
6189    Kartonex S.J.    Kcynia    9,6
6190    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    9,6
6191    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.    Kraków    9,6
6192    Trans - Border S.J.    Jaworzno    9,6
6193    Esourcing S.A.    Kraków    9,6
6194    Supravis Group S.A.    Bydgoszcz    9,6
6195    Przemysław Kowalczyk S.J.    Sieradz    9,6
6196    Zespół Przychodni Formica Sp. z o.o.    Wrocław    9,6
6197    GABI - JERCZYŃSCY S.J. PPUH    Łęka Opatowska    9,6
6198    Shark S.J.    Poznań    9,6
6199    Szudy S.J.    Boguchwała    9,6
6200    Creo Sp. z o.o.    Rzeszów    9,6
6201    DARS Adamczak, Stanek S.J.    Wschowa    9,6
6202    Przedsiębiorstwo Gramowscy Ata-Technik Sp. J.    Budzyń    9,6
6203    PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdańsk    9,6
6204    Starfax S.J.    Warszawa    9,6
6205    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    9,6
6206    WODROPOL S.A.    Wrocław    9,6
6207    ECM Group Polska S.A.    Warszawa    9,6
6208    FHU Krak - Fliz SJ Ewa i Bogusław Wydrzyńscy    Węgrzce    9,6
6209    Poltechnik Sp. z o.o.    Miękinia    9,6
6210    Verum Sp. z o.o.    Poznań    9,6
6211    VENTARS Sp. z o.o.    Kraków    9,6
6212    EFEKT SYSTEM S.A.    Kamienna Góra    9,6
6213    Vox - Chata S.J.    Kalisz    9,6
6214    Euro - Mix Sp. z o.o. PPHU    Żory    9,6
6215    Handel Hurtowy i Detaliczny Armatura Sanit.,Ogrzew.i Gaz.-K.Józef Kozłowski    Krotoszyn    9,6
6216    Samodzielny Publiczny ZOZ im. S. Wyszyńskiego    Sieradz    9,6
6217    C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o.    Legnica    9,6
6218    K2 INTERNET S.A.    Warszawa    9,6
6219    Dach Styl S.J.    Kraków    9,6
6220    ZACHÓD Sp. z o.o. PPHU    Polkowice    9,6
6221    BIN Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    9,6
6222    Hydroland S.J.    Myślenice    9,6
6223    RAWBUD - RAWICZ Sp. z o.o.    Rawicz    9,6
6224    APTEKA WOŁOWSKA, LISOWSKA, KAWAŁKO, CHĄDZYŃSKA S.J.    Wołów    9,6
6225    Butstar Sp. z o.o.    Zblewo    9,6
6226    Tilia S.A.    Łódź    9,6
6227    FTK Sp. z o.o.    Krasnystaw    9,6
6228    HURT-DETAL-ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE WIELOBRANŻOWE LESZEK I IRENA ZIELINSCY - S.J.    Tuchola    9,6
6229    Tytan Gruszka Kowalski S.J.    Ziębice    9,6
6230    Apteka E. Brózda I K. Brózda - S.J.    Złotów    9,6
6231    Normark Polska Sp. z o.o.    Łomianki    9,6
6232    CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9,6
6233    BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR S.J.    Kraków    9,6
6234    KONSTRUKCJE Sp. z o.o.    Wrocław    9,6
6235    PHU Promont S.J.    Opole    9,6
6236    IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o.    Jasin    9,6
6237    Pneumapol S.J.    Przeźmierowo    9,6
6238    Stemik Sp. z o.o.    Klęczany    9,5
6239    Termal Sp. z o.o.    Starogard Gdański    9,5
6240    MISTRAL S.J. FH    Motycz    9,5
6241    AMEKS Inżynierska S.A.    Mysłowice    9,5
6242    TRODAT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6243    INTER - KRAM S.J.    Wolsztyn    9,5
6244    Expoline S.J.    Aleksandrów Łódzki    9,5
6245    Triumph International (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6246    Przedsiębiorstwo Handlowe KJM Łodziewscy sp. j.    Konin    9,5
6247    Towarowy Transport Ciężarowy Cebula Transport S.J.    Opole    9,5
6248    ARCOBALENO Sp. z o.o.    Czerwieńsk    9,5
6249    Dynamica Sp. z o.o.    Jawornik    9,5
6250    Saturn Planet Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa    Warszawa    9,5
6251    Faymonville Polska Sp. z o.o.    Łozienica    9,5
6252    CB International Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6253    Plus S.J. PHU    Łosice    9,5
6254    Corpo Flota Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6255    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Kostrzyn    9,5
6256    Buszrem S.A.    Piotrków Trybunalski    9,5
6257    TIC S.J.    Bukowno    9,5
6258    Alien FX Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6259    Radiotechnika Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    9,5
6260    Mercor S.J.    Warszawa    9,5
6261    UREN NOVABERRY Sp. z o.o.    Lublin    9,5
6262    Przedsiębiorstwo VOLFRAM S.J.     Łebcz    9,5
6263    BISK S.A.    Łubna    9,5
6264    Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa STOKŁOSY    Warszawa    9,5
6265    APTEKA Pod Klonami S.J.    Bolesławiec    9,5
6266    ECHO INVESTMENT S.A.    Kielce    9,5
6267    Transtech S.J.    Bydgoszcz    9,5
6268    METGAL Sp. z o.o. Polski Związek Głuchych Zakład Szkoleniowo - Produkcyjny    Łódź    9,5
6269    Farby Kabe Polska Sp. z o.o.    Katowice    9,5
6270    SIG Combibloc Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6271    Essilor Polonia Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6272    Soter Sp. z o.o.    Kolbuszowa    9,5
6273    MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o.    Pietrzykowice    9,5
6274    Time - Net Sp. z o.o.    Łódź    9,5
6275    Polaudit Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6276    CSK Sp. z o.o.    Łódź    9,5
6277    Landzberg S.J.    Brzeźno Wielkie    9,5
6278    Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński PPHU CONSAY S.J.    Biała    9,5
6279    GC Investment S.A.    Katowice    9,5
6280    INSERT S.A.    Wrocław    9,5
6281    International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.    Radom    9,5
6282    Stopklatka S.A.    Warszawa    9,5
6283    Techniserv Sp. z o.o.    Częstochowa    9,5
6284    RCR S.J.    Dopiewo    9,5
6285    Agrol S.J.    Nowa Ruda    9,5
6286    Muller Jelcz - Laskowice Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    9,5
6287    Marlin S.J.    Krotoszyn    9,5
6288    POLBROK - AGENCJA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Gdynia    9,5
6289    FH Kodi S.J.    Lublin    9,5
6290    Instalcem Sp. z o.o.    Chełm    9,5
6291    Stratosfera Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6292    Impol I. Nowicki, M. Iwanicki S.J.    Lipno    9,5
6293    BM Recykling Sp. z o.o.    Andrychów    9,5
6294    EGA Sp. z o.o. S.K.    Nowa Wieś Rzeczna    9,5
6295    NATUR - PRODUKT ZDROVIT Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6296    Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6297    Łazur S.J.    Jasło    9,5
6298    Biasov Sp. z o.o.    Biała Podlaska    9,5
6299    Euro Okna-Plus Sp. z o.o.    Leżajsk    9,5
6300    Fundacja Orange    Warszawa    9,5
6301    AGC Flat-Glass Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6302    ITA - K. Pollak S.J.    Poznań    9,5
6303    Tens Sp. z o.o.    Sopot    9,5
6304    Plus AGD RTV S.J.    Nakło nad Notecią    9,5
6305    Wagabunda I Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe     Kraków    9,5
6306    Meliński Minuth Sp. z o.o.    Poznań    9,5
6307    Inwest - Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J.    Białystok    9,5
6308    Air - Tech - Bud Sp. z o.o.    Bochnia    9,5
6309    ELPOEKO Sp. z o.o. - GRUPA FRANSPOL    Zawada    9,5
6310    Elcam Sp. z o.o. PPUH    Świętochłowice    9,5
6311    Temax S.J.    Płock    9,5
6312    Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa    Warszawa    9,5
6313    PW Aljot S.J.    Solec Kujawski    9,5
6314    Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.    Poznań    9,5
6315    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce    Łuków    9,5
6316    HSV Polska Sp. z o.o.    Łódź    9,5
6317    KAPS Sp. z o.o.    Rzezawa    9,5
6318    LU Polska S.A.    Warszawa    9,5
6319    EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników    Węgierki    9,5
6320    Leg - Film S.J.    Legnica    9,5
6321    FORMA Sp. z o.o.    Warszawa    9,5
6322    Maxim Delikatesy S.J.    Lubin    9,5
6323    Mol Sp. z o.o.    Gdynia    9,5
6324    Axa Stenman Poland Sp. z o.o.    Siewierz    9,5
6325    KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o.    Gdynia    9,5
6326    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Szamotuły    9,5
6327    MORAPEL S.J. K. J. Morzywołek    Nowy Sącz    9,5
6328    Elewator Sp. z o.o.    Katowice    9,5
6329    Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny    Gdynia    9,5
6330    TERMIX S.J. Kozub B.    Świniarsko    9,5
6331    Dienes Polska sp. z o.o.    Inowrocław    9,5
6332    JKT - Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o.    Białystok    9,4
6333    O.K. APTEKA OKULICZ-KOZARYN S.J.    Poznań    9,4
6334    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    9,4
6335    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    9,4
6336    Lawa S.J.    Łódź    9,4
6337    Akika Sp. z o.o.    Nowy Targ    9,4
6338    Brand Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6339    CA Consulting S.A.    Warszawa    9,4
6340    Abrys Sp. z o.o.    Poznań    9,4
6341    Zambet Odrzykoń Franciszek Pelczar, Stanisław Pelczar Sp. J.    Odrzykoń    9,4
6342    Siedleckie Centrum Budownictwa SED - BUD S.A.    Siedlce    9,4
6343    Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego    Kraków    9,4
6344    Inco Sp. z o.o.    Wawrów    9,4
6345    Minimot S.J. PHU    Ostrów Wielkopolski    9,4
6346    PPH Wader - Woźniak Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    9,4
6347    ETG Polska Print Medien Logistik International Sp. z o.o.    Katowice    9,4
6348    Locstar Sp. z o.o.    Szczecin    9,4
6349    MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A.    Wrocław    9,4
6350    KATHAY - HASTER M.W. Brzostowscy, A.A. Ślebioda S.J.    Poznań    9,4
6351    LEXXIT Mebel Production & Trading Sp. z o.o.    Słocin    9,4
6352    Agromex S.J.    Kurzętnik    9,4
6353    Hpl Technika Drzwiowa Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6354    Ksar S.J.    Jaworzno    9,4
6355    PPH FORMIKA Sp. z o.o.    Raszyn    9,4
6356    Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.    Perzyce    9,4
6357    Zakł. Budowy Urządzeń i Aparatury Naukowo Doświadczalnej Sp. z o.o.    Katowice    9,4
6358    Geoinvirex-Aprt Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6359    Chorzowsko - Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Chorzów    9,4
6360    PPHU Albatros J. i M. Czyż S.J.    Chełm    9,4
6361    PROFIX Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6362    Sanbud S.J.    Siedlce    9,4
6363    Grupa Projektowo-Inwestycyjna Bass Sp. z o.o.    Gdańsk    9,4
6364    Molbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Goczałkowice-Zdrój    9,4
6365    Elektra Alum S.J.    Łódź    9,4
6366    Prefbet Sp. z o.o. Przed. Produkcji Betonów    Śniadowo    9,4
6367    Zakład Oczyszczania Miasta S.J.    Łowicz    9,4
6368    Hurtownia Eskimos S.J. Z.P. Łepkowscy    Skarżysko-Kamienna    9,4
6369    EUROFOAM Polska Sp. z o.o.    Zgierz    9,4
6370    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    9,4
6371    Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.    Kielce    9,4
6372    EUROPEJSKIE KONSORCJUM UBEZPIECZENIOWE Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6373    HENKE - SASS, WOLF - POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    9,4
6374    4 Fire S.J.    Radom    9,4
6375    CROCOM COMPUTER SYSTEMS W.BOJARSKI Z.CZERNIAK S.J.    Gdańsk    9,4
6376    Valeo Service Estern Europe Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6377    EL - SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J.    Ostrołęka    9,4
6378    MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski    Lutomiersk    9,4
6379    Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J.    Opole    9,4
6380    Dalkia Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    9,4
6381    Steel Protection Poland Sp. z o.o.    Gdynia    9,4
6382    Ermin Sp. z o.o.    Łódź    9,4
6383    Systherm S.J.    Poznań    9,4
6384    Segesta Sp. z o.o.    Wrocław    9,4
6385    Bater Sp. z o.o. PW    Warszawa    9,4
6386    Baltic Net Sp. z o.o.    Darłowo    9,4
6387    Walmark Sp. z o.o.    Sosnowiec    9,4
6388    METOREX Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjne    Toruń    9,4
6389    APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6390    KIMITEX S.J. Zakład Produkcji Odzieży    Wschowa    9,4
6391    Pozbud T&R S.A.    Luboń    9,4
6392    PHU Impromex Szafrański S.J.    Zielona Góra    9,4
6393    NG2 S.A.    Polkowice    9,4
6394    Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia Wschód S.A.    Lublin    9,4
6395    SANIPOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno - Porządkowych    Gdynia    9,4
6396    ROL - GAZ S.J.    Wieluń    9,4
6397    ELEKTRA S.J.    Warszawa    9,4
6398    Piecha S. J.     Bulowice    9,4
6399    MAR - MED Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6400    TFP Sp. z o.o.    Kórnik    9,4
6401    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    9,4
6402    SONAROL S.J.    Jedwabne    9,4
6403    ALGLOB Sp. z o.o.    Dąbrowa    9,4
6404    Fx - Music Group S.J.    Zamość    9,4
6405    EFEKT S.J. PPHU    Kalisz    9,4
6406    ULPOL U. Wawrzyniak, U. Przybyła S.J    Kalisz    9,4
6407    Promedica Sp. z o.o.    Chojnice    9,4
6408    FPA Group Sp. z o.o.    Warszawa    9,4
6409    INSTEL Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    9,4
6410    ZAZAMCZE Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    9,4
6411    Eskulap Sp. z o.o.    Pyrzyce    9,4
6412    BLACHOTRAPEZ T.J.LUBERDA SPÓŁKA JAWNA    Ponice    9,4
6413    Grupa Producentów Owoców i Warzyw Agrea Sp. z o.o.    Poznań    9,4
6414    PUH AGRA - TECH Sp. z o.o.    Bierutów    9,4
6415    REMEDIUM Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ    Nowy Sącz    9,4
6416    Przedsiębiorstwo AGAT S.A.    Koluszki    9,3
6417    E.S.O. S.J.    Łódź    9,3
6418    MGGP AERO Sp. z o.o.    Tarnów    9,3
6419    Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J.    Łódź    9,3
6420    SDF Sp. z o.o.    Leszno    9,3
6421    Firma Handlowo-Usługowa Inwest - Bud S.J.    Dobczyce    9,3
6422    Sumin S.J.    Suchy Las    9,3
6423    Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6424    Spectra Lighting Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6425    PMB Południe Tour Sp. z o.o.    Rytro    9,3
6426    PPU ARMA - KROSNO Sp. z o.o.    Rzeszów    9,3
6427    ECO - TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    9,3
6428    A.B.C. Family Med Sp. z o.o.    Sopot    9,3
6429    TARIZOLACJA Sp. z o.o. PPU    Tarnów    9,3
6430    Hurtownia Art. Przemysłowych S.J.    Ujazd    9,3
6431    DOORMET Sp. z o.o.    Ostróda    9,3
6432    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.    Kraków    9,3
6433    PSI Polska Jadwiga Kuczkowska Spółka Komandytowo - Akcyjna    Warszawa    9,3
6434    Toto Hair Company S.J.    Kraków    9,3
6435    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    9,3
6436    Intersol Deweloper Sp. z o.o.    Radom    9,3
6437    DIGESTA Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6438    Tyranik Przeds. Handlowo-Transportowe Export-Import S.J.    Krapkowice    9,3
6439    SATLAN Sp. z o.o.    Wrocław    9,3
6440    Hyd-Bud Sp. z o.o.    Łódź    9,3
6441    UNI-TECH S.A.    Bydgoszcz    9,3
6442    ASKOM Sp. z o.o.    Gliwice    9,3
6443    SEPHORA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6444    Apteka Leśna G. Dudziak J. Seredyszyn S.J.    Lubin    9,3
6445    SMG/KRC POLAND MEDIA S.A.    Warszawa    9,3
6446    Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak    Siedlec    9,3
6447    Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik    Kraków    9,3
6448    Medi - Lux Sp. z o.o.    Sochaczew    9,3
6449    KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o.    Kraków    9,3
6450    DINEX POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    9,3
6451    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE RUSAK Sp. z o.o.    Wrocław    9,3
6452    Ocular Canada 2 Sp. z o.o.    Lublin    9,3
6453    Boxmet Medical Sp. z o.o.    Piskorzów    9,3
6454    TEMPO S.J.    Widziszewo    9,3
6455    KIE Sp. z o.o.    Buk    9,3
6456    Altvater Piła Sp. z o.o.    Piła    9,3
6457    Powerbike S.A.    Poznań    9,3
6458    Banah Group sp. j. Ewa Banach, Adam Banach    Warszawa    9,3
6459    Rolnicze P.P.H.U. Połażejewo Sp. z o.o.    Swarzędz    9,3
6460    JKB S.J. PPH    Świdnica    9,3
6461    Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa    Warszawa    9,3
6462    GAZREM Sp. z o.o.    Łódź    9,3
6463    Technomex Sp. z o.o.    Gliwice    9,3
6464    EC Engineering Sp. z o.o.    Kraków    9,3
6465    Arteria S.A.    Warszawa    9,3
6466    BOZ S.A.    Rzeszów    9,3
6467    DSV Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    9,3
6468    Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.    Mikołów    9,3
6469    Bor - Bud Sp. z o.o. Zakład Ogólnobudowlany    Wrocław    9,3
6470    RYSZARD NOWAK Sp. z o.o.    Janikowo    9,3
6471    GODEX Sp. z o.o.    Godzięcin    9,3
6472    RADIO OLSZTYN S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia    Olsztyn    9,3
6473    ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ W CZĘSTOCHOWIE Sp. z o.o.    Częstochowa    9,3
6474    CRIST SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdynia    9,3
6475    Just Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    9,3
6476    PWB Sp. z o.o.    Poznań    9,3
6477    GALMA Sp. z o.o.    Dzierżoniów    9,3
6478    ALMARE Sp. z o.o.    Szczecin    9,3
6479    OAT Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    9,3
6480    HEWLETT PACKARD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6481    Mat-Chem-Bud Centrum Chemii Budowlanej S.J.    Mazańcowice    9,3
6482    RR Donnelley Global Turnkey Solutions Poland Sp. z o.o.    Łódź    9,3
6483    Spółdzielnia Produkcji Rolno - Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    9,3
6484    Ładeks S.J.    Warszawa    9,3
6485    GRZYWKA S.J.    Warszawa    9,3
6486    LAMINART Sp. z o.o.    Stęszew    9,3
6487    LIBRA S.J. PUH    Bielsko-Biała    9,3
6488    Abook Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6489    Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A.    Lublin    9,3
6490    Kost Kościelnicki Stefaniak S.J.    Częstochowa    9,3
6491    Performance Media Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6492    Polmozbyt Sp. z o.o. PHU    Łomża    9,3
6493    Doka Polska Sp. z o.o.    Zielonka    9,3
6494    MERCK Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6495    K&B&A Ltd Sp. z o.o.    Rzeczyn    9,3
6496    Aluminium SPS Pająk i Wspólnik sp.j.    Radom    9,3
6497    Sienkiewicz Mat - Bud Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6498    SOLIS Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
6499    DOM - EKO Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9,3
6500    PPH ABET Sp. z o.o.    Wrocław    9,3
6501    HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Komandytowa    Katowice    9,3
6502    Przeds. Rolno - Handlowe Agro - Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    9,2
6503    F.H.U. Emir M. Janicka, E. Jewiarz, I. Jewiarz S.J.    Stopnica    9,2
6504    LPP S.A.    Gdańsk    9,2
6505    ATE Sp. z o.o. ZPHU    Zbąszyń    9,2
6506    WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J.    Parszczyce    9,2
6507    DFM Sp. z o.o.    Dobre Miasto    9,2
6508    Tur - Trans - Gapsa S.J.    Turek    9,2
6509    ARCTIC-SPAW Sp. z o.o.    Gdańsk    9,2
6510    Maltabud S.J.    Wieluń    9,2
6511    Konto Sp. z o.o.    Poznań    9,2
6512    Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar - Nutki    Warszawa    9,2
6513    Święcicka Sp. z o.o.    Nałęczów    9,2
6514    Moto - Bus S.J.    Bydgoszcz    9,2
6515    MARIMPEX MACHINERY Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6516    Knorr - Bremse Systemy Dla Kolejowych Środków Lokomocji Pl. Sp. z o.o.    Kraków    9,2
6517    LGC Promochem Sp. z o.o.    Łomianki    9,2
6518    FAMEX-BIS Sp. z o.o.    Cieszyn    9,2
6519    Connector Sp. z o.o.    Niepruszewo    9,2
6520    POLPAIN - PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6521    Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski    Warszawa    9,2
6522    Nasza Łazienka S.J.    Łódź    9,2
6523    Budimus M.Słoma S.J.    Kutno    9,2
6524    Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Pszczyna    9,2
6525    B i P W. Bala, J. Kaspura S.J.    Świdnica    9,2
6526    Wienkra Sp. z o.o.    Kraków    9,2
6527    CTH Serwis Sp. z o.o.    Piaski    9,2
6528    MGA Sp. z o.o.    Toruń    9,2
6529    BAJT S.J.    Biała Podlaska    9,2
6530    PPUH FORMICA S.J.    Włocławek    9,2
6531    Allied Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6532    THEMAR Import Export Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6533    Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9,2
6534    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    9,2
6535    Garb S.J.    Nowy Targ    9,2
6536    Baltic Spares Services Sp. z o.o.    Gdańsk    9,2
6537    Przeds. Oczyszczania Miasta Eko Serwis Sp. z o.o.    Kutno    9,2
6538    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    9,2
6539    El - Skład S.J.    Dzierżoniów    9,2
6540    Istpol Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6541    Big Form Sp. z o.o.    Chojnów    9,2
6542    ALVI - POLSKA Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9,2
6543    Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    9,2
6544    Geokons Sp. z o.o.    Piastów    9,2
6545    Eckhard Toben Sp. z o.o.    Drzonków    9,2
6546    Szkółka Drzew I Krzewów Dendron Sp. z o.o.    Gdańsk    9,2
6547    SOFRALUX Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6548    DREWART - ENERGY Sp. z o.o. PPUH    Otrębusy    9,2
6549    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6550    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9,2
6551    Wektor Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6552    Budopap Sp. z o.o.    Krapkowice    9,2
6553    NOVUM MANAGEMENT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa-Akcyjna    Kalisz    9,2
6554    Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o.    Turze    9,2
6555    MONTSPOŻ Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I MONTAŻU    Krzepice    9,2
6556    PH APC - Agra Glapiński S.J.    Opole    9,2
6557    Vivanco Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6558    Firma Handlowo - Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J.    Dębica    9,2
6559    Top Development Sp. z o.o.    Gdańsk    9,2
6560    JAS - MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa    Jastrzębie-Zdrój    9,2
6561    V&B Flamy Block Sp. z o.o.    Gogolin    9,2
6562    OPA-ROW Sp. z o.o.    Rybnik    9,2
6563    Atmoterm - Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6564    Elephant Lukić S.J.    Łódź    9,2
6565    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.    Gdańsk    9,2
6566    CIROKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    9,2
6567    Telmar Rybiccy S.J.    Nowe Miasto Lubawskie    9,2
6568    F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J.    Węgrzce    9,2
6569    Raben Transport Sp. z o.o.    Gądki    9,2
6570    Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J.    Szczecin    9,2
6571    GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
6572    SP ZOZ Szpital Rejonowy w Opocznie    Opoczno    9,2
6573    ARPIS S.A.    Stargard Szczeciński    9,2
6574    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    9,2
6575    NPI Sp. z o.o.    Kiełczów    9,2
6576    Rial Polska Metchem Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa    Wadowice    9,2
6577    DAX COSMETICS Sp. z o.o.    Wiązowna    9,2
6578    ECORES Sp. z o.o.    Rzeszów    9,2
6579    Wrimar Ratajczak Ratajczak S.J.    Uścikowo    9,2
6580    Tribotec Polska Sp. z o.o.    Wrocław    9,2
6581    PPUH COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek S.J.    Bochnia    9,2
6582    Korelacja Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Kraków    9,2
6583    BUDOMAT MATUSIAK-SZAFARYN SPÓŁKA JAWNA    Sochaczew    9,2
6584    FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A.    Lubzina    9,2
6585    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAMAROL Sp. z o.o.    Opatkowice    9,2
6586    Śmigielski Technika Kuchenna S.J.    Poznań    9,2
6587    Zakład Ogólnobudowlany Specjalność Pokrywanie i Termoizolacja Dachów S.J.    Gniezno    9,2
6588    Apteka Arnica, SKubis S.J.    Hrubieszów    9,2
6589    ALPROF Sp. z o.o.    Gdańsk    9,2
6590    Victoria-Meble Sp. z o.o.    Poznań    9,2
6591    PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J.    Legnica    9,1
6592    Centrum Handlowo Usługowe Manhattan Sp. z o.o.    Szczecin    9,1
6593    PW BEMAR Sp. z o.o.    Będzin    9,1
6594    EPA Sp. z o.o.    Szczecin    9,1
6595    Medea Sp. z o.o.    Michałowice    9,1
6596    GM Plast Sp. z o.o.    Police    9,1
6597    Sobieski Piekarnie Wilamowski - Zakrzewski S.J.    Mońki    9,1
6598    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    9,1
6599    JVD Sp. z o.o.    Przybysławice    9,1
6600    PUCCINI Sp. z o.o.    Dobra    9,1
6601    WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o.    Łomianki    9,1
6602    Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J.    Kobyłka    9,1
6603    Lumen Sp. z o.o. Zakład Usług Wielobranżowych    Wałbrzych    9,1
6604    Big Tor M. Barański Sp. J.    Bydgoszcz    9,1
6605    Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum Sp. z o.o.    Wrocław    9,1
6606    Panorama Sp. z o.o.    Kraków    9,1
6607    Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J.    Łask    9,1
6608    PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o.    Kraków    9,1
6609    ASTE Sp. z o.o.    Kowale    9,1
6610    Protektor Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia     Warszawa    9,1
6611    Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o.    Nysa    9,1
6612    Majster S.J. W. Mierzejewski    Białystok    9,1
6613    Gabi - Bis Sp. z o.o. PPHU    Łęka Opatowska    9,1
6614    MAGAM Sp. z o.o.    Łódź    9,1
6615    C.L. Consulting I Logistyka Sp. z o.o.    Wrocław    9,1
6616    Prime Project Sp. z o.o.    Wrocław    9,1
6617    Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A.    Karpacz    9,1
6618    Meibes Metall - Technik Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9,1
6619    WADIM PLAST Narojek S.J.    Reguły    9,1
6620    Wojnarowscy Sp. z o.o.    Katowice    9,1
6621    Kamieniołom Berwałd Sp. z o.o.    Barwałd Dolny    9,1
6622    Betmix Węcławik, Gwóźdź, Jaskólska, Jaskólski S.J.    Nowogard    9,1
6623    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    9,1
6624    Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J.    Lidzbark Warmiński    9,1
6625    ELKOR Sp. z o.o.    Pogórska Wola    9,1
6626    PPH DAWID Sp. z o.o.    Sztum    9,1
6627    Emerson Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    9,1
6628    Okay Sp. z o.o.    Olsztyn    9,1
6629    BC&O Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kielce    9,1
6630    Gen-Sys Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6631    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.j.    Sanniki    9,1
6632    IKS 2 MUCHA, WITEK S.J.    Mikołów    9,1
6633    Renofloor Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6634    VMG Print Sp. z o.o.    Poznań    9,1
6635    AKPOL SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Szczecin    9,1
6636    Zakład Poligraficzny Flexodruk-Źrebiec S.J.    Jasło    9,1
6637    ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6638    EPO Sp. z o.o.    Opole    9,1
6639    Agromex S.J. PPHU    Łódź    9,1
6640    CENTRUM KLIMA S.A.    Wieruchów    9,1
6641    Tadej S.J. Materiały Budowlane    Chróścice    9,1
6642    Tayama Polska S.J.    Katowice    9,1
6643    Primotex Moda Styl Sp. z o.o.    Łódź    9,1
6644    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KONSTA Sp. z o.o.    Kosowo    9,1
6645    Quercus Sp. z o.o.    Dopiewo    9,1
6646    Hutnik Usługi Sp. z o.o.    Kęty    9,1
6647    IMPULSO Sp. z o.o. i Spółka S.K.    Częstochowa    9,1
6648    Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Rzeszów    9,1
6649    Przedsiębiorstwo Geotechniczne CONUBIUM Sp. z o.o.    Trzebinia    9,1
6650    KARCHER Sp. z o.o.    Kraków    9,1
6651    P.P.H.U. BOMET    Węgrów    9,1
6652    Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno - Górniczych ENMAG - EG Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    9,1
6653    TPI Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6654    LEMAR R.L.E. Leśniak S.J.    Nowe Brzesko    9,1
6655    Triton Development Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6656    PRI ENERGOPOL LUBLIN S.A.    Lublin    9,1
6657    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Stratus Sp. z o.o.    Wrocław    9,1
6658    Dom Książki S.A.    Poznań    9,1
6659    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Sochaczewie    Sochaczew    9,1
6660    BPG Polska Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6661    Control Process S.A.    Kraków    9,1
6662    ZAKŁAD PROJEKTOWO MONTAŻOWY „AKMONT” H. DZIWOKI, W. WIERZBICKI SPÓŁKA JAWNA    Opole    9,1
6663    ZAP Rachunkowość Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    9,1
6664    Asco Sp. z o.o.    Gdynia    9,1
6665    Real - Inwest Sp. z o.o.    Kraków    9,1
6666    IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.    Milanówek    9,1
6667    Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.    Gać    9,1
6668    MULTI Sp. z o.o.    Opole    9,1
6669    Biuro Consult S.J.    Warszawa    9,1
6670    Calbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    9,1
6671    Armet Sp. z o.o.    Modliborzyce    9,1
6672    GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy    Elbląg    9,1
6673    Polrentgen Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
6674    Benpol Sp. z o.o.    Warszawa    9
6675    SPOŁEM PSS w Żyrardowie    Żyrardów    9
6676    Orlen Centrum Serwisowe Sp. z o.o.    Opole    9
6677    PZ Stelmach Sp. z o.o.    Opole    9
6678    Plants Broker Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
6679    ELEKTROBUD GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.    Grudziądz    9
6680    Przychodnia Na Szwederowie Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
6681    Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
6682    Fast S.A.    Gdańsk    9
6683    Gospodarstwo Rolne Lisi Ogon Sp. z o.o.    Lisi Ogon    9
6684    AL-KO KOBER Sp. z o.o.    Przeźmierowo    9
6685    PPUH POMAROL S.A.    Biskupiec    9
6686    NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy    Stara Gadka    9
6687    Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław    Balin    9
6688    C/S Polska Sp. z o.o.    Kobylanka    9
6689    Wulkan Sp. z o.o.    Szczecin    9
6690    Punt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    9
6691    Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o.    Poznań    9
6692    Arpo S.J.    Stawiszyn    9
6693    Calendula S. J.    Teresin    9
6694    SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
6695    Tex - Sta S.J.    Aleksandrów Łódzki    9
6696    Delfin S.J.    Nowa Wieś    9
6697    APTEKA ALGA OLSZANOWSKA KAŁUŻNA S.J.    Poznań    9
6698    Schenck Process Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
6699    PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej - Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J.    Poznań    9
6700    Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki    Jelenia Góra    9
6701    JFC POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrówka    9
6702    KW TRADE Sp. z o.o.    Kraków    9
6703    ELFEKO S.A.    Gdynia    9
6704    Petrus Polska Sp. z o.o. S.K.A.    Chojnice    9
6705    T. Fal I P.Łuczak Przedsiębiorstwo Handlowe Elta S.J.    Szczecin    9
6706    Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.    Komorniki    9
6707    PHZ Vipol Sp. z o.o.    Warszawa    9
6708    Arkada Holding Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
6709    BCT - BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o.    Gdynia    9
6710    PAGRO Firma Brukarsko Drogowa PHU Sp. z o.o.    Kraków    9
6711    EURO - BIAL S.J.    Białystok    9
6712    ZAKŁAD USŁUG LEKARSKICH ZDROWIE Sp. z o.o.    Jelenia Góra    9
6713    Bottcher Polska Sp. z o.o.    Błonie    9
6714    ITBC Communication Sp. z o.o.    Warszawa    9
6715    Ace Rico Poland Sp. z o.o.    Bielawa    9
6716    F.H.U. Bona S.J.    Pilawa    9
6717    Effcontrol Sp. z o.o.    Wrocław    9
6718    Przeds. Budowlane Best Deweloper Sp. z o.o.    Szczecin    9
6719    Akademia Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa PAN    Warszawa    9
6720    CWK Sp. z o.o.    Łódź    9
6721    EPS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
6722    ORLEN MEDICA Sp. z o.o.    Płock    9
6723    Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowo - Kanalizacyjnych Sp. z o.o.    Miętne    9
6724    PREIS Sp. z o.o. Przeds. Robót Elektrycznych i Sanitarnych    Rzeszów    9
6725    NZOZ Widok - Bronowice Sp. z o.o.    Kraków    9
6726    STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o.    Gdańsk    9
6727    Fun & Sport Sp. z o.o.    Wrocław    9
6728    Zakład Opieki Zdrowotnej Baltimed Sp. z o.o.    Gdańsk    9
6729    OKNAR S.J. Fabryka Okien i Drzwi    Kępno    9
6730    Sema-Print M.mazurek, J.kochman, S.majcherczyk Sp.j.    Kraków    9
6731    Warszawska Sp-nia Pracy USŁUGI PRZEMYSŁOWE    Warszawa    9
6732    FARMEX Sp. z o.o.    Bielice    9
6733    TAPI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNE Sp. z o.o.    Otomin    9
6734    Elmix Agro Sp. z o.o.    Gniewino    9
6735    Quadriga Rusztowania Sp. z o.o.    Poznań    9
6736    Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Czerwonak    9
6737    Baltimare Sp. z o.o.    Gdynia    9
6738    INSTAL - PLUS Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno Montażowe    Racibórz    9
6739    INRECO - EMULSJA Sp. z o.o.    Marcelin    9
6740    Wilpol Sp. z o.o.    Warszawa    9
6741    WAMET.COM Sp. z o.o.    Olesno    9
6742    Eko Energia Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    9
6743    Expert Krak Sp. z o.o.    Kraków    9
6744    TAK - REM Sp. z o.o.    Gdańsk    9
6745    Klubben Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
6746    NOVAPOL PBU Sp. z o.o.    Toruń    9
6747    Przeds. Krezus S.J.    Katowice    9
6748    Bio Lead - Lok B Sp. z o.o.    Józefów    9
6749    Heiztechnik Sp. z o.o. S.K.    Skarszewy    9
6750    Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.    Kielce    9
6751    Elektrohurt Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    9
6752    Racontrols Sp. z o.o.    Katowice    9
6753    Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Radom    9
6754    Disan Jabłoński Grupa SBS S.J.    Milanówek    9
6755    EUROTERM Sp. z o.o.    Niedomice    9
6756    Liberty Group S.A.    Warszawa    9
6757    NDI S.A.    Sopot    9
6758    Japan Food Sp. z o.o.    Józefin    9
6759    Poltrafo Sp. z o.o.    Świdnica    9
6760    DROGI I MOSTY Henryk Boczek    Inowrocław    9
6761    TKANINY Sp. z o.o.    Częstochowa    9
6762    Fabryka Czapek I Kapeluszy Kaszkiet Grajcar I Szmidla S.J.    Częstochowa    9
6763    Rothenberger - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
6764    Orgbud - Serwis Sp. z o.o.    Poznań    9
6765    POLMOR Sp. z o.o.    Bytów    9
6766    DIOTECH Sp. z o.o.    Dzierżoniów    9
6767    Instytut Chemii Bioorganicznej PAN    Poznań    8,9
6768    Wittchen S.A.    Kiełpin    8,9
6769    Spółdzielnia Mieszkaniowa Łada    Biłgoraj    8,9
6770    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych S.A.    Sopot    8,9
6771    GP-PLUS Sp. z o.o.    Wrocław    8,9
6772    Pod Dębem Sp. z o.o.    Kraków    8,9
6773    ART - DOM Leszczyński Szumlach S.J.    Bydgoszcz    8,9
6774    Ośrodek Badawczo - Szkoleniowy Spaw - Test Sp. z o.o.    Gdańsk    8,9
6775    CESTAR Andrzej Cebula, Jerzy Starski S.J.    Szczecin    8,9
6776    N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne    Głogów    8,9
6777    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH BROSTER S.J.    Janikowo    8,9
6778    Lexmark International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6779    Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Wrocław    8,9
6780    INBUD BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,9
6781    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość    Rojewo    8,9
6782    SITA Zakład Oczyszczania Miasta S.A.    Bielsko-Biała    8,9
6783    KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o.    Toruń    8,9
6784    Małachowski i Spółka - Hurtownia Materiałów Budowlanych S.J.    Chodzież    8,9
6785    Kazamot S.J.    Solec Kujawski    8,9
6786    Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Otmuchów    8,9
6787    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA    Łódź    8,9
6788    Energo - System - S.A.    Rzeszów    8,9
6789    Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Świdnica    8,9
6790    Troton Sp. z o.o.    Gościno    8,9
6791    Studio 2001 S.J.    Wrocław    8,9
6792    KMS Sp. z o.o.    Krapkowice    8,9
6793    KM Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6794    Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J.    Garwolin    8,9
6795    JOLLY MED. Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6796    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    8,9
6797    Elementy Budowlane Radymno Sp. z o.o.    Radymno    8,9
6798    Medline Sp. z o.o.    Zielona Góra    8,9
6799    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    8,9
6800    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    8,9
6801    M.Ostrowski S.J.    Wrocław    8,9
6802    PRAGMA Sp. z o.o.    Kraków    8,9
6803    Eco - Ciepło M.S. Bul S.J.    Opole    8,9
6804    CINE ART PRODUCTION Sp. z o.o.    Wrocław    8,9
6805    Ontop Polska Sp. z o.o.    Wiewiórczyn    8,9
6806    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    8,9
6807    FSP Sp. z o.o. - S.K.    Legnica    8,9
6808    Dax - Drgas S.J.    Wschowa    8,9
6809    PATENTUS S.A.    Pszczyna    8,9
6810    Andrzejewski - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.    Łódź    8,9
6811    FH Mat - Bud S.J.    Złotów    8,9
6812    IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.    Zakrzew    8,9
6813    Izobud - K. Pola J. Sekler S.J.    Łąki Kozielskie    8,9
6814    AROMES GROUP Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    8,9
6815    Transrom Sp. z o.o.    Gołdap    8,9
6816    EUROSTAL - POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J.    Bochnia    8,9
6817    Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Stronie Śląskie    8,9
6818    Black Point Group sp. z o.o.    Wrocław    8,9
6819    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    8,9
6820    Intercontrol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6821    Zakład Metalowy Plast - Met    Olkusz    8,9
6822    Kreon - Reklama Świetlna Sp. z o.o.    Ozimek    8,9
6823    Kiel - Pak S.J.    Nowiny    8,9
6824    Komandor S.A.    Radom    8,9
6825    Euro Info Group Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6826    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    8,9
6827    BODEN Sp. z o.o.    Lublin    8,9
6828    Zdrovita Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    8,9
6829    SUD - CHEMIE Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    8,9
6830    Bimex S.J.    Zduńska Wola    8,9
6831    Turnils Sp. z o.o.    Zduńska Wola    8,9
6832    STB Sp. z o.o.    Radom    8,9
6833    BCE Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,9
6834    Farmina Sp. z o.o.    Kraków    8,9
6835    Bico Sp. z o.o.    Białystok    8,9
6836    GRUPA KĘTY S.A.    Kęty    8,9
6837    C.H. Manhattan Sp. z o.o.    Leszno    8,9
6838    Sklepy WM S.J.    Gdańsk    8,9
6839    ASKI Sp. z o.o. Zakład Systemów Komputerowych    Włocławek    8,9
6840    LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce    Biskupice Podgórne    8,9
6841    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rumia    8,9
6842    Elektromontaż Kraków S.A.    Kraków    8,9
6843    Texet Poland Sp. z o.o.    Poznań    8,9
6844    Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o.    Poznań    8,9
6845    GUST S.J.    Łuków    8,9
6846    Tampo Granit Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6847    Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO    Łódź    8,9
6848    POMONA COMPANY LTD Sp. z o.o.    Żyrardów    8,9
6849    VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6850    BIPROWOD Sp. z o.o. Biuro Projektów i Realizacji Obiektów Gosp. Wodno-Ściekowej    Wrocław    8,9
6851    Hotel G.E. Wrocław Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6852    MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR Sp. z o.o.    Lubin    8,9
6853    Viega Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6854    ELBRO Sp. z o.o.    Rumia    8,9
6855    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo - Produkcyjno - Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    8,9
6856    Novum Przyprawy S.J.    Wiązowna    8,9
6857    VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6858    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    8,9
6859    Przedsiębiorstwo Perfekt - Dom Sp. z o.o.    Brodnica    8,9
6860    Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu    Wrocław    8,9
6861    PPHU Saga S.J.    Wrocław    8,9
6862    Vecor S.J.    Warszawa    8,9
6863    Start PM Sp. z o.o.    Warszawa    8,9
6864    Budexport Sp. z o.o.    Wrocław    8,9
6865    Savi System Sp. z o.o.    Wrocław    8,8
6866    Klimat Solec Sp. z o.o.    Solec Kujawski    8,8
6867    Przedsiębiorstwo Handlowe Pasmatex I. Kmieć i R. Klama S.J.    Częstochowa    8,8
6868    Sterbios Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6869    Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    8,8
6870    IPB Sp. z o.o. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Iława    8,8
6871    Guliwer S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe     Pułtusk    8,8
6872    Bamet S.J.    Środa Wielkopolska    8,8
6873    NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra Sp. z o.o.    Wałbrzych    8,8
6874    ANWIL S.A.    Włocławek    8,8
6875    PTHW Sp. z o.o.    Lublin    8,8
6876    IMATION POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6877    DOHLER POLSKA Sp. z o.o.    Kozietuły Nowe    8,8
6878    PIU Rol - Baz - Pal S.J.    Żerków    8,8
6879    ATAL S.A.    Cieszyn    8,8
6880    Fargotex Sp. z o.o.    Łomża    8,8
6881    DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J.    Michałów-Reginów    8,8
6882    Pierre Fabre Dermo - Cosmetique Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6883    „Dębowa Polska” Sp.J. Jerzy Markiewicz Leszek Markiewicz    Siedlec    8,8
6884    FPH Magnat S.J.    Kąty Wrocławskie    8,8
6885    ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.    Kraków    8,8
6886    Wip S.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski    Rumia    8,8
6887    Panaceum S.J.    Poznań    8,8
6888    LFC Sp. z o.o.    Zielona Góra    8,8
6889    Big Play Sp. z o.o.    Chełm    8,8
6890    PPH Cesbud S.J.    Środa Śląska    8,8
6891    Przychodnia lekarska Chylonia I Sp. z o.o.    Gdynia    8,8
6892    Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    8,8
6893    Corrimex S.J.    Łomianki    8,8
6894    Mondi Świecie S.A.    Świecie    8,8
6895    AJGA Stankiewicz S.J.    Działdowo    8,8
6896    Europa Systems Sp. z o.o.    Pyrzyce    8,8
6897    DOMINO S.J.    Ignatki    8,8
6898    I.K.A. - Technik Sp. z o.o.    Kraków    8,8
6899    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxtop A. Malasiewicz, J. Maleta, R. Maleta S.J.    Sławków    8,8
6900    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Chojnice    8,8
6901    Super Market Rajski S.J.    Nowy Targ    8,8
6902    VG - Orth Polska Sp. z o.o.    Jaworzno    8,8
6903    Przedsiębiortswo Wielobranżowe Las-Form Sp. z o.o.    Olesno    8,8
6904    STRUCTUM Sp. z o.o. PW    Lublin    8,8
6905    Kadbud S.J.    Otrębusy    8,8
6906    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o.    Poznań    8,8
6907    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Siechnice    8,8
6908    Staldrew S.J.    Dębe Wielkie    8,8
6909    Meinert Sp. z o.o.    Jelenia Góra    8,8
6910    Nowo Products Sp. z o.o.    Kluczbork    8,8
6911    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Mswia    Otwock    8,8
6912    Ets Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6913    HACON Sp. z o.o.    Barlinek    8,8
6914    Zakład Budowlano - Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o.    Olsztyn    8,8
6915    Stacon TIS Duszak S.J.    Kadzidło    8,8
6916    Art - Met Narzędzia S.J. Anna Bystroń, Robert Łaciok    Bielsko-Biała    8,8
6917    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    8,8
6918    NZOZ Medycyna Rodzinna Sp. z o.o.    Gdańsk    8,8
6919    Elexmetal Społdzielnia Rzemieślnicza Metalowo-Elektrotechniczna     Gdańsk    8,8
6920    ANTON ROHR - LOGISTYKA Sp. z o.o.    Poznań    8,8
6921    NOVOTERM Sp. z o.o.    Szczecin    8,8
6922    PAFOSCAN - FARM S.J.    Wrocław    8,8
6923    Pinia Sp. z o.o.    Jarocin    8,8
6924    Nieruchomości Romb S.A.    Poznań    8,8
6925    PETRO MARKETING Sp. z o.o.    Nadarzyn    8,8
6926    Helukabel Polska Sp. z o.o.    Radziejowice    8,8
6927    Spółdzielnia Usług Techniczno-Handlowych i Wdrożeń Orpel    Łódź    8,8
6928    SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa    Warszawa    8,8
6929    CAN-PACK General Line Sp. z o.o.    Dębica    8,8
6930    Ika S.J.    Legionowo    8,8
6931    Jones Lang Lasalle Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6932    AUTO GALERIA Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    8,8
6933    Euro-Box Sp. z o.o.    Ługów    8,8
6934    Soley Sp. z o.o.    Balice    8,8
6935    Bohema Sp. z o.o.    Kazimierz Dolny    8,8
6936    Hotek Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6937    Po Prostej Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6938    Jowat Sp. z o.o. sp.k.    Sady    8,8
6939    Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Szczecin    8,8
6940    PPHU Polimer Sp. z o.o.    Solec Kujawski    8,8
6941    JUAN-J S.J.    Warszawa    8,8
6942    Pfizer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,8
6943    INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW    Warszawa    8,8
6944    Auto Żelazo S.J.    Stojadła    8,8
6945    Medicus Sp. z o.o.    Prudnik    8,8
6946    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    8,8
6947    PE PE S.J.    Solec Kujawski    8,8
6948    Art-Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J.    Konin    8,8
6949    AUTO - PLAST PRODUKT S.A.    Września    8,8
6950    Firma Malejka S.J.    Mysłowice    8,8
6951    Florentyna - Zakład Pracy Chronionej S.J.    Pleszew    8,8
6952    Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.    Wrocław    8,8
6953    Aptex Z.kosiński S.J.    Gdańsk    8,8
6954    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    8,8
6955    Augusto Jarocin S.J.    Ostrów Wielkopolski    8,8
6956    FAMAS S.A.    Łódź    8,8
6957    Reconal Sp. z o.o.    Rzeszów    8,8
6958    J.T.C. S.A.    Będzin    8,8
6959    JWW Inwest Sp. z o.o.    Katowice    8,8
6960    Budowa Łowicz Sp. z o.o.    Łowicz    8,7
6961    Rol - Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    8,7
6962    Chema - Elektromet Spółdzielnia Pracy    Rzeszów    8,7
6963    Grab Sp. z o.o.    Brzeziny    8,7
6964    AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.    Opoczno    8,7
6965    Obsługa Nieruchomości GRAF - DOM Sp. z o.o.    Lębork    8,7
6966    Ayala S.J.    Piaseczno    8,7
6967    JAWAL Sp. z o.o. PPHU    Kielce    8,7
6968    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa POPOWICE    Wrocław    8,7
6969    Pufas Polska Sp. z o.o.    Przeźmierowo    8,7
6970    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o.    Szczecin    8,7
6971    Przedsiębiorstwo Handlowe Koryb W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka sp. j.    Puck    8,7
6972    Kromet Sp. z o.o.    Elbląg    8,7
6973    Pauladrob S.J.    Świdwin    8,7
6974    RUCKER - POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
6975    Zaptech S.J. Sobańscy    Janikowo    8,7
6976    Best Construction sp. z o.o.    Rzeszów    8,7
6977    Marabud S.J.    Warszawa    8,7
6978    PHU WĘGLOHUT S.J.    Rybnik    8,7
6979    Jazon Sp. z o.o.    Kołobrzeg    8,7
6980    Firma Handlowo-Usługowa PLUS-BIS Józef Gonet, Andrzej Gonet S.J.    Korczyna    8,7
6981    Cynkownia Galess Sp. z o.o.    Świdnica    8,7
6982    ITM Sp. z o.o.    Olsztyn    8,7
6983    Severt Polska Sp. z o.o.    Gorlice    8,7
6984    Gambit - Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o.    Kraków    8,7
6985    RATHGEBER Sp. z o.o.    Wrocław    8,7
6986    HELTKOPOL ANNA KRÓLIKOWSKA, BARTŁOMIEJ KRÓLIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA    Lublin    8,7
6987    PMP Sgariboldi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    8,7
6988    Autoid Polska S.A.    Kraków    8,7
6989    Elektryk - PL ML Sp. z o.o.    Podkowa Leśna    8,7
6990    POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o.    Poznań    8,7
6991    Quest Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
6992    IMV Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
6993    Brown Forman Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
6994    MOSTOSTAL KĘDZIERZYN S.A. Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze    Kędzierzyn-Koźle    8,7
6995    Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    8,7
6996    UPAŁTY - ROL Sp. z o.o.    Giżycko    8,7
6997    Inochłod - Serwis Sp. z o.o.    Janikowo    8,7
6998    Muller - Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o.    Gliwice    8,7
6999    Fortuna Familia Ciota S.J.    Warszawa    8,7
7000    Santech Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7001    Graph-Expert Sp. z o.o.    Kraków    8,7
7002    Logintrans Sp. z o.o.    Wysoka    8,7
7003    PHU Domus Sp. z o.o.    Szczecin    8,7
7004    Alpinex Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlu    Kraków    8,7
7005    POM - Tyczyn S.J. PPUH    Tyczyn    8,7
7006    POLSNACK Sp. z o.o.    Sady    8,7
7007    Salinex Sp. z o.o.    Inowrocław    8,7
7008    Commercial Net Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7009    Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.    Oświęcim    8,7
7010    L&S Homes Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7011    Faro S. Zieliński, K. Putanowicz S.J.    Kraków    8,7
7012    Orlikon Sp. z o.o.    Poznań    8,7
7013    ENREM - POŁANIEC SP. Z O.O    Połaniec    8,7
7014    PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o.    Radom    8,7
7015    Star - Gress Sp. z o.o.    Końskie    8,7
7016    Press - Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.    Poznań    8,7
7017    Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7018    Colgate - Palmolive (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7019    GTV Sp. z o.o. sp.k.    Pruszków    8,7
7020    ORLEN ASFALT Sp. z o.o.    Płock    8,7
7021    Agros Company Ltd. Sp. z o.o.    Kraków    8,7
7022    Kontekst HR Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    8,7
7023    PPHU Limba Ryszard Majewski i Tomasz Szerel S.J.    Olecko    8,7
7024    Badesta Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7025    PPHU Loba S.J.    Nowy Tomyśl    8,7
7026    Carlota Sp. z o.o.    Śrem    8,7
7027    SCHAUM - CHEMIE MIKOŁÓW Sp. z o.o.    Mikołów    8,7
7028    AS S.J. FHU    Zakopane    8,7
7029    BC Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7030    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    8,7
7031    TKT Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7032    Presseko Sp. z o.o.    Owińska    8,7
7033    Pabiantex S.J.    Ksawerów    8,7
7034    Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    8,7
7035    BUDAMEX S.J. PPUH    Białystok    8,7
7036    Spedrapid Sp. z o.o.    Gdynia    8,7
7037    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
7038    HANDWIT S.J.    Szczecin    8,7
7039    NZOZ Pro - Med Sp. z o.o.    Kraków    8,7
7040    Deltafan Sp. z o.o.    Brzeźnica    8,7
7041    Panaceum A.B.D. Zielińscy S.J.    Pruszcz Gdański    8,7
7042    „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J.    Stalowa Wola    8,7
7043    PLANMARINE Sp. z o.o.    Kościan    8,7
7044    Stalpol S.J.    Lublin    8,7
7045    Apteka Franciszkańska S.J.    Świdnica    8,7
7046    Bodeko Hotele Sp. z o.o.    Wisła    8,7
7047    GDR Sp. z o.o.    Łozienica    8,7
7048    CGS AUDYTOR Sp. z o.o.    Poznań    8,7
7049    KORPORACJA KOMEX-ALMONI LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    8,7
7050    Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera    Zielona Góra    8,7
7051    XL - TAPE International Sp. z o.o.    Kielce    8,7
7052    PPU UNION Sp. z o.o.    Gdańsk    8,7
7053    TMC Sp. z o.o.    Gdańsk    8,7
7054    Przeds. Robót Dźwigowych Z. Warchał, K. Franz, M. Bugaj, T. Dukat Krakdźwig S.J.    Kraków    8,7
7055    METIMPEX Sp. z o.o.    Kraków    8,7
7056    TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki    Białe Błota    8,7
7057    Delma Bazalt Sp. z o.o. PPU    Strzegom    8,7
7058    Przeds. Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o.    Grajewo    8,7
7059    Navikon SRY Sp. z o.o.    Świnoujście    8,7
7060    BON PRIX Sp. z o.o.    Łódź    8,6
7061    AQUA S.A.    Bielsko-Biała    8,6
7062    BUDPOL Sp. z o.o.    Częstochowa    8,6
7063    Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ZDROWIE Sp. z o.o.    Pruszków    8,6
7064    Sare S.A.    Rybnik    8,6
7065    MELIOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych    Nowogrodziec    8,6
7066    Ekoceramika Sp. z o.o.    Bolesławiec    8,6
7067    Lemminkäinen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7068    Auto - Kram Janusz Roman, Jacek Optołowicz, Grzegorz Roman S.j.    Wrocław    8,6
7069    Górka Cement Sp. z o.o.    Trzebinia    8,6
7070    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MEGA+ ANDRZEJ POPKOWSKI I WSPÓLNICY S.J.    Świdnica    8,6
7071    J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o.    Rumia    8,6
7072    Lindab Buildings Sp. z o.o.    Łomianki    8,6
7073    Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    8,6
7074    Vesuvius Poland Sp. z o.o.    Skawina    8,6
7075    Budomat S.J.    Wołomin    8,6
7076    MALDROBUD Wiesława Malinowicz i Edward Malinowicz S.J.    Myślibórz    8,6
7077    Visat S.J.    Pajęczno    8,6
7078    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej EMPEC Sp. z o.o.    Ustka    8,6
7079    MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych    Katowice    8,6
7080    Flavon Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    8,6
7081    DESIGN TECHNOLOGIES International D.T.I. Sp. z o.o.    Racibórz    8,6
7082    Bomax Centrum Klimatyzacyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    8,6
7083    Przeds. Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o.    Tylmanowa    8,6
7084    Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.    Nowy Sącz    8,6
7085    E.MA. Polska Sp. z o.o.    Kielce    8,6
7086    J. Pajor & Beba Major S.J.    Nowy Sącz    8,6
7087    Silesia Music Center Sp. z o.o.    Kęty    8,6
7088    Al - Land Sp. z o.o.    Wrocław    8,6
7089    Monsanto Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7090    Aqua Spółka Komandytowa    Piaseczno    8,6
7091    VETRO - POLSKA Sp. z o.o.    Czeladź    8,6
7092    Pol - Marley S.J.    Oświęcim    8,6
7093    Apteki Gdańskie Sp. z o.o.    Wejherowo    8,6
7094    ZUMTECH ENERGORPEM Sp. z o.o.    Radom    8,6
7095    Pak Infrastruktura Sp. z o.o.    Konin    8,6
7096    Eneos Sp. z o.o.    Poznań    8,6
7097    MR Sp. z o.o.    Chodzież    8,6
7098    IP System Technologia Sp. z o.o.    Jasin    8,6
7099    Modzelewskiego Spółdzielnia Mieszkaniowa     Warszawa    8,6
7100    Pamexpol S.J.    Końskie    8,6
7101    ZPUH Zap S.J.    Przygodzice    8,6
7102    Viateco Sp. z o.o.    Katowice    8,6
7103    Fol - Poz Sp. z o.o.    Poznań    8,6
7104    MAX - FLIZ S.J. Firma Handlowa    Kraków    8,6
7105    ENERGOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego    Kraków    8,6
7106    AVIO POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,6
7107    Beauty System Sp. z o.o.    Wrocław    8,6
7108    STOMIL EAST Sp. z o.o.    Sanok    8,6
7109    Gama Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    8,6
7110    Stiner Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7111    SIMBHP S.J.    Słupsk    8,6
7112    Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J.    Bytom    8,6
7113    D - M Sp. z o.o.    Krotoszyn    8,6
7114    P.H. PAAK S.J. Paczkowscy    Bydgoszcz    8,6
7115    DDS - Phenix Sp. z o.o.    Kraków    8,6
7116    Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy    Wieruszów    8,6
7117    DOTI S.J. Wytwornia Wyrobów Czekoladowych    Kąty Wrocławskie    8,6
7118    Cisco System Poland Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7119    Itib Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,6
7120    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    8,6
7121    Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański - Piotr Dudek - Dariusz Filipowicz    Bydgoszcz    8,6
7122    Soneta - Sp. z o.o.    Kraków    8,6
7123    Compugroup Medical Polska Sp. z o.o.    Lublin    8,6
7124    Olan Sp. z o.o.    Lublin    8,6
7125    Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J.    Swarzędz    8,6
7126    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE PRO-BIKE P.OMIECIŃSKI, J. PRZYBYSZ S.J.    Jelenia Góra    8,6
7127    Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7128    BUDMAR JUDKOWIAK S.J.    Baranowo    8,6
7129    Muzeum Historyczne Miasta Krakowa    Kraków    8,6
7130    STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Sopot    8,6
7131    Przedsiębiorstwo REMBUD Zakład 2 Sp. z o.o.    Gdańsk    8,6
7132    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Kraków    8,6
7133    Nowa Era Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7134    Dg S.J.    Warszawa    8,6
7135    PSI Produkty i Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Poznań    8,6
7136    WIHA POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    8,6
7137    D+H Polska Sp. z o.o.    Wrocław    8,6
7138    Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J.    Słupca    8,6
7139    STYRO-MAR Sp. z o.o.    Szczecin    8,6
7140    ATREM S.A.    Suchy Las    8,6
7141    Grifols Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7142    Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny ZOZ w Nowej Soli    Nowa Sól    8,6
7143    Biomaxima S.A.    Lublin    8,6
7144    Sopro Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7145    IQ PL Sp. z o.o.    Gdańsk    8,6
7146    Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko    Gdynia    8,6
7147    Toptronic Sp. z o.o.    Łódź    8,6
7148    PROF - US PUH Spółdzielnia    Kraków    8,6
7149    POLITECHNIKA WROCŁAWSKA    Wrocław    8,6
7150    Computer Group Pakt S.J.    Warszawa    8,6
7151    Energo - Eko - System Sp. z o.o.    Katowice    8,6
7152    Arctic Paper Kostrzyn S.A.    Kostrzyn nad Odrą    8,6
7153    Artpol G. Palka i S-Ka S.J.    Warszawa    8,6
7154    AUTO - AKCES Sp. z o.o.    Gdańsk    8,6
7155    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    8,6
7156    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    8,6
7157    Stabos Sp. z o.o.    Szczecin    8,6
7158    Golmar Sp. z o.o.    Brudzew    8,6
7159    MMA i Partnerzy Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
7160    GEDEON Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,6
7161    Lancerto S.A.    Łańcut    8,6
7162    Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa    Kraków    8,6
7163    Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o.o.    Piła    8,6
7164    ORWAT FILTERTECHNIK Sp. z o.o.    Mysłowice    8,6
7165    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.    Kraków    8,5
7166    TEKA MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o.    Warszawa    8,5
7167    DIKPAK S.J.    Białystok    8,5
7168    PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE KĄPIELISKO MORSKIE SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    8,5
7169    NZOZ PRAKTIMED Sp. z o.o.    Kraków    8,5
7170    TFP - GRAFIKA Sp. z o.o.    Śrem    8,5
7171    Cardan Polska Sp. z o.o.    Poznań    8,5
7172    Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie    Lublin    8,5
7173    Transtom S.J.    Mąkowarsko    8,5
7174    Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o.    Osiek    8,5
7175    Dekorama Sp. z o.o.    Bydgoszcz    8,5
7176    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    8,5
7177    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    8,5
7178    HJ HEINZ POLSKA S.A.    Krobia    8,5
7179    Efen Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    8,5
7180    Balda Sp. z o.o.    Zbąszyń    8,5
7181    Lincoln S.J.    Sosnowiec    8,5
7182    Zamek Królewski na Wawelu    Kraków    8,5
7183    HTH - Novotech Sp. z o.o.    Katowice    8,5
7184    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    8,5
7185    FPHU Schwarz B. I L. Szwarc S.J.    Skarszewy    8,5
7186    F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25    Stopnica    8,5
7187    KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zielona Góra    8,5
7188    JANTAR Sp. z o.o.    Słupsk    8,5
7189    Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus S.J.    Bolesławiec    8,5
7190    Kupiec Sp. z o.o.    Paprotnia    8,5
7191    Krimark Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    8,5
7192    AGRO - TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    8,5
7193    Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o.    Racibórz    8,5
7194    W - M Glass Sp. z o.o.    Bartoszyce    8,5
7195    Van Den Berg Boringen Sp. z o.o.    Strzelce    8,5
7196    Inter-Isopol Sp. z o.o.    Nowogrodziec    8,5
7197    Perfect Clean Sp. z o.o.    Warszawa    8,5
7198    TOTAL Agencja Handlowa S.J., Janik Grzegorz i S-Ka    Wrocław    8,5
7199    Stalmax S.J.    Wadowice Górne    8,5
7200    Fabryka Mebli STOLKAR    Brodnica    8,5
7201    PHU OLMAX Marek Klepacz, Jolanta Sawińska S.J.    Łódź    8,5
7202    Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych    Poznań    8,5
7203    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    8,5
7204    MDM S.A.    Cieszyn    8,5
7205    EM & EM S.J.    Warszawa    8,5
7206    Jakon Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    8,5
7207    Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.    Gdańsk    8,5
7208    SEW - Eurodrive Polska Sp. z o.o.    Łódź    8,5
7209    PUPH Papirus S.J.    Świecie    8,5
7210    Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.    Gdynia    8,5
7211    Rindipol S.A.    Chojnice    8,5
7212    GD & K Consulting Sp. z o.o.    Kraków    8,5
7213    IMB - PODBESKIDZIE Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Skoczów    8,5
7214    EF Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,5
7215    Zakład Przetwórstwa Mięsnego RASKO R. Skorzycki, J. Skorzycki S.J.    Żelechlinek    8,5
7216    Interhall Sp. z o.o.    Katowice    8,5
7217    Kopalnia Gipsu LESZCZE S.A.    Pińczów    8,5
7218    SERVINETTI S.J.    Przytkowice    8,5
7219    UNICEM Sp. z o.o. PW    Chełm    8,5
7220    Abic Polska Sp. z o.o.    Śrem    8,5
7221    SIM Spółdzielnia Mieszkaniowa     Bydgoszcz    8,5
7222    Dalkia Tarnowskie Góry Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    8,5
7223    CAMAIEU POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,5
7224    Techlab A.ostrzyżek, B.chmielowski Sp. J.    Warszawa    8,5
7225    ELSUR Sp. z o.o.    Legnica    8,5
7226    TK MMedica Sp. z o.o.    Starogard Gdański    8,5
7227    Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o.    Tczew    8,5
7228    Plaspol Sp. z o.o.    Częstochowa    8,5
7229    VERDE S.J.    Sokółka    8,5
7230    Pregel - Polska Sp. z o.o.    Łódź    8,5
7231    BLG Autoterminal Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    8,5
7232    ZAKŁAD PRODUKCJI CUKIERNICZEJ CYMES JERZY KLECHA, WITOLD KLECHA S.J.    Kłobuck    8,5
7233    Heel Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,5
7234    ELPOM Sp. z o.o.    Zielona Góra    8,5
7235    Przedsiębiorstwo Budowlane JUR - AND S.J.    Lublin    8,5
7236    Dalkia Północ Sp. z o.o.    Świecie    8,5
7237    GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.    Poznań    8,5
7238    PROMINENT DOZOTECHNIKA Sp. z o.o.    Mirków    8,5
7239    WAGO ELWAG Sp. z o.o.    Wrocław    8,5
7240    GWAREK Sp. z o.o.    Trzebinia    8,5
7241    Przeds. POLSPORT Sp. z o.o.    Szamocin    8,5
7242    CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe    Puławy    8,5
7243    Itron Polska sp. z o.o.    Kraków    8,5
7244    ELEKTROTIM S.A.    Wrocław    8,4
7245    REMAK - ROZRUCH S.A. Przeds. Inwestycyjno - Remontowe Energetyki i Przemysłu    Opole    8,4
7246    NZOZ Profilaktyka i Terapia Lekarska Grupowa Sp. z o.o.    Kraków    8,4
7247    Przedsiębiorstwo Gikpol - Bis S.J.    Ciechanów    8,4
7248    DOMCONSULT Sp. z o.o.    Poznań    8,4
7249    TRADE TRANS Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7250    Raków S.J.    Raków Duży    8,4
7251    Nowa France S.J.    Leszno    8,4
7252    A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ZBIGNIEW IWANICKI, ANDRZEJ IWANICKI    Lubsko    8,4
7253    NORDAN Sp. z o.o.    Wolsztyn    8,4
7254    Denwar S.J. J.waryś I Wspólnicy    Gościcino    8,4
7255    Gama Sp. z o.o. Regionalna Firma Handlowa    Świecie    8,4
7256    Przedsiębiorstwo Opa-Labor Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    8,4
7257    DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH    Wińsko    8,4
7258    DZIAŁPOL Sp. z o.o.    Działyń    8,4
7259    Accenture Services Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7260    HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o.    Działdowo    8,4
7261    Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A.    Poznań    8,4
7262    Gildia Sp. z o.o.    Lublin    8,4
7263    Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdańsk    8,4
7264    Kanex Sp. z o.o.    Kleosin    8,4
7265    JCM Sp. z o.o.    Kraków    8,4
7266    Constans Grupa Sp. z o.o.    Poznań    8,4
7267    Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy    Wrocław    8,4
7268    Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa     Nowa Ruda    8,4
7269    Zespół Opieki Zdrowotnej W Głogowie    Głogów    8,4
7270    GADMED Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7271    INŻYNIERIA RZESZÓW S.A.    Rzeszów    8,4
7272    Pracownia Sp. z o.o.    Gdańsk    8,4
7273    EMP Termo S.J. Biuro Techniczno - Handlowe    Przeworsk    8,4
7274    Antex S.J. Jerzy Maćkówka i S-Ka    Piaseczno    8,4
7275    W&H POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7276    Przedsiębiorstwo Wróbud Sp. z o.o.    Kraków    8,4
7277    EKO-WARK Sp. z o.o. PPU    Szczecin    8,4
7278    DORAL S.J.    Kłodzko    8,4
7279    Alpa S.J.    Warszawa    8,4
7280    PHUP Putz - System S.J.    Rzeszów    8,4
7281    Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o.    Gdynia    8,4
7282    Agat S.J.    Lidzbark Warmiński    8,4
7283    SFA Poland Sp. z o.o.    Łomianki    8,4
7284    TIMEX GROUP POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7285    VOYAGE Sp. z o.o.    Żory    8,4
7286    Lars Laj Polska Sp. z o.o.    Dobra    8,4
7287    Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Szczecin    8,4
7288    Polski Serwis Płynów Wiertniczych Sp. z o.o.    Krosno    8,4
7289    D. Grabowski, P. Illukowicz, M. Majdziński GRIFMAL S.J.    Łódź    8,4
7290    Eltex Sp. z o.o.    Oborniki    8,4
7291    Grajewscy S.J.    Świebodzice    8,4
7292    Lambre Groupe International Sp. z o.o.    Gdańsk    8,4
7293    KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J.    Tuchów    8,4
7294    WELLMED Sp. z o.o.    Świeradów-Zdrój    8,4
7295    Inter - Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    8,4
7296    PROBUD Sp. z o.o.    Tarnów    8,4
7297    PHU WIERTMET Sp. z o.o.    Libusza    8,4
7298    Budownictwo Drogowe Budar Sp. z o.o.    Królewiec Poprzeczny    8,4
7299    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Krzeszów    8,4
7300    M Plus M Frąszczak M. Kruk E. Sp. J.    Września    8,4
7301    Stalrem S.J.    Płock    8,4
7302    Krynicki Recykling S.A.    Olsztyn    8,4
7303    Elwoj Wojciechowscy S.J.    Bełchatów    8,4
7304    WANZL Sp. z o.o.    Nadarzyn    8,4
7305    Came Pl sp.k.    Warszawa    8,4
7306    PH Kohidrex Jarosław Kowzuń, Czesław Kowzuń sp.j.    Igołomia    8,4
7307    Tartak Stefan S.J.    Włoszakowice    8,4
7308    P.P.H.U. Jin Maciej Jankun, Leszek Niski S.J.    Warszawa    8,4
7309    Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J.    Gdynia    8,4
7310    ROM-BUD Jędruszczak S.J.    Chełm    8,4
7311    NZOZ Przychodnia Morena Sp. z o.o.    Gdańsk    8,4
7312    Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    8,4
7313    Ediko Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7314    PRZEDSIĘBIORSTW0 PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDOMEL Sp. z o.o.    Chełm    8,4
7315    NICOLS POLAND Sp. z o.o.    Trawniki    8,4
7316    Ambroży S.J. Zakład Remontowo Budowlany    Warszawa    8,4
7317    SIPMA S.A.    Lublin    8,4
7318    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    8,4
7319    Apteka - Anna Jamontt I Wspólnicy S.J.    Wrocław    8,4
7320    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    8,4
7321    Stadmar Sp. z o.o.    Radziszów    8,4
7322    Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7323    SIGMA S.A.    Jastków    8,4
7324    Sita Jantra Sp. z o.o.    Szczecin    8,4
7325    LOMA Sp. z o.o.    Olsztyn    8,4
7326    Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.    Ujście    8,4
7327    Invest Klima Sp. z o.o.    Gdynia    8,4
7328    Małkowski Martech S.A.    Konarskie    8,4
7329    UCHACZ S.J. PPHU    Dobra    8,4
7330    Sołtysowska Project Development Sp. z o.o.    Kraków    8,4
7331    Excellent Office S.J.    Warszawa    8,4
7332    HERBICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Centrum Leasingowe    Poznań    8,4
7333    NOVOL Sp. z o.o.    Komorniki    8,4
7334    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    8,4
7335    Orlen Księgowość Sp. z o.o.    Płock    8,4
7336    WĘGLOTRANS EŁK KARCZEWSKI S.J.    Ełk    8,4
7337    TESAT Sp. z o.o.    Poznań    8,4
7338    Remmers Polska Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    8,4
7339    Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J.    Rumia    8,4
7340    Jansen Display Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7341    METAL - BUD Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    8,4
7342    Resbex Sp. z o.o. Przeds. Budowlane    Przeworsk    8,4
7343    Yakudo Plus Sp. z o.o.    Tychy    8,4
7344    PULSAR MOBILE Sp. z o.o.    Radom    8,4
7345    POLDEM Sp. z o.o.    Łódź    8,4
7346    Monarcha i Wspólnicy ETL Poznań Sp. z o.o.    Poznań    8,4
7347    OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    8,4
7348    Eldorado Computers S.J.    Warszawa    8,4
7349    Gospodarstwo Rolne Stępuchowo - Sp. z o.o.    Stępuchowo    8,4
7350    Sage Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7351    Pronar Sp. z o.o.    Płock    8,4
7352    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE TAW Sp. z o.o.    Zawiercie    8,4
7353    DPD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7354    Hurtownia Narzędzi Seger S.J.    Dębica    8,4
7355    BSH Klima Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    8,4
7356    Pol - Sana - Med Sp. z o.o.    Czeladź    8,4
7357    Rouwdach Sp. z o.o.    Opalenica    8,4
7358    Apteka Św. Jana Małgorzata Wieczorek i Edyta Wdowiak S.J.    Lublin    8,4
7359    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE USŁUGOWO HANDLOWE WITECKI JERZY, KAWULA MAREK S.J.    Powroźnik    8,4
7360    Apteka 21 Sp. z o.o.    Warszawa    8,4
7361    Komandor S.J.    Kalisz    8,3
7362    Cross System Sp. z o.o.    Szczecin    8,3
7363    Auto - Częsci S.J.    Nowy Dwór Gdański    8,3
7364    ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Sosnowiec    8,3
7365    Optimal S.J.    Krosno    8,3
7366    SHIM - MED Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7367    Filharmonia Narodowa    Warszawa    8,3
7368    HERBA Sp. z o.o.    Toruń    8,3
7369    Dantom Sp. z o.o.    Poznań    8,3
7370    MUEHSAM - ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J.    Warszawa    8,3
7371    Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe     Oświęcim    8,3
7372    PW Holding Sp. z o.o.    Kielce    8,3
7373    PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J.    Siedlce    8,3
7374    TradePol Sp. z o.o.    Łazy    8,3
7375    Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego    Opole    8,3
7376    PH Agro-Promes S.J.    Gorzów Wielkopolski    8,3
7377    Przeds. Doradczo-Handlowe Con-Spark Sp. z o.o.    Gdynia    8,3
7378    MARS Sp. z o.o.    Zamość    8,3
7379    MOSTOSTAL Płock S.A.    Płock    8,3
7380    Zakład Usług Inżynierskich Apeks Sp. z o.o.    Gdańsk    8,3
7381    PPHU GAMA S.J.    Sokołów Podlaski    8,3
7382    Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7383    Inter Import - Export Sp. z o.o.    Bojanowo    8,3
7384    Świętokrzyskie Centrum Matki I Noworodka - Szpital Specjalistyczny W Kielcach    Kielce    8,3
7385    Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa    Poznań    8,3
7386    Mrozek Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7387    Biały Kruk Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7388    BPR Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7389    Educarium Sp. z o.o.    Bydgoszcz    8,3
7390    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT - POZNAŃ S.A.    Poznań    8,3
7391    Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J.    Rożnowo    8,3
7392    Wodmiar Wiśniewscy S.J.    Olsztyn    8,3
7393    Beyond.pl Sp. z o.o.    Poznań    8,3
7394    ELKOM Przeds. Robót Elektrycznych S.J.    Olesno    8,3
7395    Tad - Bud Sp. z o.o.    Zbylitowska Góra    8,3
7396    BIOARCUS Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7397    GRYFSKAND Sp. z o.o.    Gryfino    8,3
7398    Wielkopolska Fabryka Okien Variant S.J.    Suchy Las    8,3
7399    MULTI OIL Sp. z o.o.    Białystok    8,3
7400    Energa Elektrownie Ostrołęka S.A.    Ostrołęka    8,3
7401    BUSINESS CENTRE Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7402    JANTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Odzieżowe    Wejherowo    8,3
7403    GLOBMATIX Sp. z o.o.    Lublin    8,3
7404    Leier - Malbork Sp. z o.o.    Malbork    8,3
7405    Tim S.J.    Kościerzyna    8,3
7406    Quercus Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7407    Podgórska Spółdzielnia OCHRONA MIENIA    Kraków    8,3
7408    POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa    Warszawa    8,3
7409    Kramo S.J.    Radom    8,3
7410    Marbex Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    8,3
7411    DOM LEKARSKI S.A.    Szczecin    8,3
7412    Mostostal S.A.    Legionowo    8,3
7413    SPECMED Sp. z o.o.    Krosno    8,3
7414    Softhard S.A.    Płock    8,3
7415    King Development Sp. z o.o.    Legnica    8,3
7416    POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Wrocław    8,3
7417    CLIF Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7418    Kantor Polski S.A.    Gdańsk    8,3
7419    RENEX S.J.    Bydgoszcz    8,3
7420    Melisa Sp. z o.o.    Sosnowiec    8,3
7421    Protea Sp. z o.o.    Gdańsk    8,3
7422    Termitech S.J.    Białystok    8,3
7423    Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu    Wrocław    8,3
7424    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Starogard Gdański    8,3
7425    TESGAS S.A.    Dąbrowa    8,3
7426    RADUS Sp. z o.o.    Gdynia    8,3
7427    Firma Handlowa BAT S.J.    Sierakowice    8,3
7428    TERMSTER Patykiewicz S.J.    Kraków    8,3
7429    Bona - Med Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7430    Typograf S.J.    Września    8,3
7431    DMP Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    8,3
7432    Saga Auto Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7433    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa    Warszawa    8,3
7434    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.    Wrocław    8,3
7435    Spółdzielnia Mieszkaniowa ORŁOWIEC    Rydułtowy    8,3
7436    Auto Partner S.J.    Ociąż    8,3
7437    PRONET Sp. z o.o.    Świnoujście    8,3
7438    GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A.    Opole    8,3
7439    AERO - BW S.J.    Chrzanów    8,3
7440    REM-DRÓG Sp. z o.o.    Chorzów    8,3
7441    NESTLE POLSKA S.A.    Warszawa    8,3
7442    MULTIMED Sp. z o.o. Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Oświęcim    8,3
7443    ALTA S.J. Hurtownia AGD    Józefów    8,3
7444    Bartek S.J.    Warszawa    8,3
7445    Kornas Development Sp. z o.o. S.K.A.    Kołobrzeg    8,3
7446    Solana Polska Sp. z o.o.    Zduny    8,3
7447    Euroalarm S.J. Izba Technicznej Ochrony Mienia    Bydgoszcz    8,3
7448    Ekopoz Sp. z o.o.    Owińska    8,3
7449    R & R Granity S.J.    Strzegom    8,3
7450    POLIMED Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7451    SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W GDAŃSKU    Gdańsk    8,3
7452    Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7453    ART - EKO Asenizacja Utylizacja Recykling Sp. z o.o.    Wrocław    8,3
7454    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    8,3
7455    Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Inżynieryjne Insmont Sp. z o.o.    Chodzież    8,3
7456    KEJ Sp. z o.o.    Wrocław    8,3
7457    Specjalistyczne Przeds. Zabezpieczeń Przeciwkorowyzjnych Sp. z o.o.    Gdańsk    8,3
7458    Elektrownia Skawina S.A.    Skawina    8,3
7459    Wirtualna Polska S.A.    Gdańsk    8,3
7460    AGRO - TOP S. Kotowicz S.J.    Łódź    8,3
7461    PPHU Trans - Service Sp. z o.o.    Katowice    8,3
7462    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    8,3
7463    Energotest Sp. z o.o.    Gliwice    8,3
7464    Przeds. Budowlane Kuncer Sp. z o.o.    Koszalin    8,3
7465    INSTYTUT PSYCHOSOMATYCZNY Sp. z o.o.    Warszawa    8,3
7466    ELKUR Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna S.J.    Jarosław    8,3
7467    SYSTEMY INFORMATYCZNE RAPID Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7468    SF - FILTER Sp. z o.o.    Lubin    8,3
7469    Rewel Sp. z o.o.    Wałbrzych    8,3
7470    Tmrubber Sp. z o.o.    Szczecin    8,3
7471    GFT GOLDFRUCT Sp. z o.o.    Kraków    8,3
7472    RESET 2 Sp. z o.o.    Wrocław    8,3
7473    MERIDA Sp. z o.o.    Wrocław    8,3
7474    Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o.    Łomża    8,3
7475    Eurobent Sp. z o.o.    Świdnica    8,3
7476    Przedsiębiorstwo Begier Henryk Begier i Synowie S.J.    Jelonek    8,3
7477    Apteka Calendula Furtak I S-Ka S.J.    Łódź    8,3
7478    OTWOCK Spółdzielnia Rzemieślnicza    Otwock    8,3
7479    PPH Anticor Sp. z o.o.    Wieliczka    8,2
7480    MALOW Sp. z o.o.    Suwałki    8,2
7481    INDUSTRIE SERVICE Sp. z o.o.    Stężyca-Kolonia    8,2
7482    PBT ZACHÓD Sp. z o.o.    Kostrzyn    8,2
7483    Karpla Konsulting Sp. z o.o.    Kraków    8,2
7484    Etisoft Sp. z o.o.    Gliwice    8,2
7485    PPUH BAMAR-ROL S.J. R.WIECZOREK    Opole    8,2
7486    BALTRADE S.J.    Gdańsk    8,2
7487    ATM SYSTEM Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    8,2
7488    MJM Sp. z o.o.    Chełm    8,2
7489    Kolanko Duo Sp. z o.o.    Chwaszczyno    8,2
7490    KRAWAL Krakowska Wytwórnia Lalek Sp. z o.o.    Kraków    8,2
7491    Dar - Food S.J. PHU    Szczecin    8,2
7492    Artbox Sp. z o.o.    Wrocław    8,2
7493    Fortatech Sp. z o.o.    Płochocin    8,2
7494    Gestin Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,2
7495    Ekoprod Sp. z o.o.    Bytom    8,2
7496    J.S. Hamilton Poland Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    8,2
7497    EKOLAN S.A.    Gdynia    8,2
7498    GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o.    Koszalin    8,2
7499    Union Chocolate Sp. z o.o.    Ciechocinek    8,2
7500    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o.    Poznań    8,2
7501    Syscom Service Sp. z o.o.    Sopot    8,2
7502    Ulma Construccion Polska S.A.    Warszawa    8,2
7503    Pimont PPUH Sp. z o.o.    Blachownia    8,2
7504    Przedsiębiorstwo DUBR Sp. z o.o.    Kielce    8,2
7505    INTEL TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.    Gdańsk    8,2
7506    INVESTMENT S.A.    Katowice    8,2
7507    POLDAUN Sp. z o.o.    Bilcza    8,2
7508    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    8,2
7509    Gollwitzer Polska Sp. z o.o.    Cesarzowice    8,2
7510    Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,2
7511    BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,2
7512    ELEKTROMET Zakład Urządzeń Grzewczych    Głubczyce    8,2
7513    WAMEX Sp. z o.o.    Warszawa    8,2
7514    Elmen Sp. z o.o.    Rogowiec    8,2
7515    Markat Plus S.J.    Brody    8,2
7516    NZOZ Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o.    Kraków    8,2
7517    Wemhoff Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    8,2
7518    Orlen Automatyka Sp. z o.o.    Płock    8,2
7519    BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J.    Stalowa Wola    8,2
7520    Al Trans Sp. z o.o. S.K.    Bielsko-Biała    8,2
7521    Tonpak S.J.    Grójec    8,2
7522    HELIO S.A.    Wyględy    8,2
7523    PRINT MEDIA STUDIO Sp. z o.o.    Kielce    8,2
7524    ENERGOCENTRUM POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    8,2
7525    Rex - Bud Sp. z o.o.    Łódź    8,2
7526    Komfopol Meble S.J.    Tarnobrzeg    8,2
7527    APEX - ROBOZIEM Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    8,2
7528    HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o.    Kaźmierz    8,2
7529    Firma „Kuma” Magda & Magda Sp. J.    Kępno    8,2
7530    ARMAX Sp. z o.o. S.K.    Bielsko-Biała    8,2
7531    Beclever Sp. z o.o.    Września    8,2
7532    Spółdzielnia Mieszkaniowa Idealne Mieszkanie-Centrum    Warszawa    8,2
7533    Legnicka Business House Sp. z o.o.    Wrocław    8,2
7534    CENTRUM OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ I ANTYWŁAMANIOWEJ KRAK-POŻ Sp. z o.o.    Kraków    8,2
7535    BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów    Łódź    8,2
7536    Millroy S.J.    Warszawa    8,2
7537    UBM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,2
7538    OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.    Włocławek    8,2
7539    CCI Sp. z o.o.    Długołęka    8,2
7540    Przedsiębiorstwo Wytwórczo Handlowe RAPEX Sp. z o.o.    Niemodlin    8,2
7541    Sklep Kolonalny S.J.    Warszawa    8,2
7542    TORELL S.J. PHU    Pruszcz Gdański    8,2
7543    Techdent Center S.J.    Warszawa    8,2
7544    PGF Cefarm Sp. z o.o.    Dywity    8,2
7545    Dykon Sp. z o.o.    Dzierżoniów    8,2
7546    Stefańczyk S.J.    Łódź    8,2
7547    EUROMETAL Sp. z o.o.    Banino    8,2
7548    OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J.    Łącko    8,2
7549    GMV POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,2
7550    Marin's Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    8,2
7551    Djchem Chemicals Poland S.A.    Wołomin    8,2
7552    STUCCO - HANDEL ANDRZEJ ORLECKI I KAZIMIERZ GABOREK S.J.    Nowy Sącz    8,2
7553    PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota    Luzino    8,2
7554    POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Myślenice    8,2
7555    Correct S.J.    Zduńska Wola    8,2
7556    VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o.    Drezdenko    8,2
7557    Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    8,2
7558    DELTIM Machura, Machura S.J.    Częstochowa    8,1
7559    Gamma Metal S.J.    Rakoniewice    8,1
7560    Jupi Dawid & Wasilewski S.J. PW    Wrocław    8,1
7561    SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU    Środa Wielkopolska    8,1
7562    SERDECZNA TROSKA Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7563    PH SPOKO & BE.ES S.J.    Wałbrzych    8,1
7564    Hart Centrum Metali Niezależnych Janczur S.J.    Kraków    8,1
7565    Pionier S. Jasiński, K. i P. Kranc Sp. J.    Białystok    8,1
7566    KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o.    Przemyśl    8,1
7567    Kaja Bogdan Bańczyk    Mikołów    8,1
7568    Bipromasz Bipron Trading S.A.    Warszawa    8,1
7569    Margot-Engineering Włodzimierz Sobecki S.J.    Lisi Ogon    8,1
7570    LONGAR Sp. z o.o.    Wrocław    8,1
7571    Korona - Kosmetyki S.J.    Bydgoszcz    8,1
7572    Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana    Kraków    8,1
7573    FORMTEC BP Sp. z o.o.    Sitno    8,1
7574    ET EUROTERMINAL S.A.    Warszawa    8,1
7575    Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7576    Schinwelski I Lubiński Sp. z o.o.    Tczew    8,1
7577    ARC Interiors Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7578    Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Złotów    8,1
7579    ANIMA BADANIA-PRODUKCJA-USŁUGI Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7580    TPA Horwath Sztuba Kaczmarek Sp. z o.o.    Poznań    8,1
7581    ZENTIVA PL Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7582    Rytm-L Sp. z o.o.    Tychy    8,1
7583    Olympic Sport Sp. z o.o.    Białystok    8,1
7584    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mławie    Mława    8,1
7585    AG - COMPLEX Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7586    EMERPOL Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7587    Bulmach Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7588    MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe    Bielsk Podlaski    8,1
7589    Vaco Sp. z o.o.    Wrocław    8,1
7590    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J.    Częstochowa    8,1
7591    Perun S.A.    Warszawa    8,1
7592    KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7593    LIDL Polska Sp. z o.o.    Jankowice    8,1
7594    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marku Medical I.Zielińska i J.Zieliński S.J.    Częstochowa    8,1
7595    Zakład Serwisów Maszyn Budowlanych Test S.J.    Piekary Śląskie    8,1
7596    Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Nowa Sól    8,1
7597    METAL UNION Sp. z o.o.    Częstochowa    8,1
7598    Fellowes Polska S.A.    Warszawa    8,1
7599    Bestpol Sp.J.    Kleosin    8,1
7600    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Leżajsku    Leżajsk    8,1
7601    Electric Line S.J.    Szczecin    8,1
7602    Dierre Poznań Sp. z o.o.    Poznań    8,1
7603    Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o.    Kościan    8,1
7604    APA Polska Sp. z o.o.    Kobylnica    8,1
7605    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Żoliborz    Warszawa    8,1
7606    FENIKS Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7607    TAN-VIET International S.A.    Łęgowo    8,1
7608    NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o.    Tychy    8,1
7609    Zakład Energetyczny Białystok Pracownia Projektowa Enspro Sp. z o.o.    Białystok    8,1
7610    Unikkon Integral Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7611    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa    Wrocław    8,1
7612    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W Wodę Wodrol-Olsztyn W Dywitach Sp. z o.o.    Dywity    8,1
7613    Zarmen Sp. z o.o.    Chorzów    8,1
7614    Alex Sp. z o.o.    Kleosin    8,1
7615    ELCO - EXIM S.J.    Warszawa    8,1
7616    Kon - Ins - Bud Montaż Sp. z o.o.    Tarnów    8,1
7617    Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy S.J.    Łódź    8,1
7618    Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny    Warszawa    8,1
7619    Biuro Budowlane R.O.R. Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7620    RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7621    Wigor Plus Nowodworski, Wróblewski S.J.    Wadąg    8,1
7622    PHUP M. Ciecierska-Firgang R. Firgang S.J.    Ziębice    8,1
7623    Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.    Brzesko    8,1
7624    NEOMEDCIA Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7625    Stocznia Darłowo M&W Sp. z o.o.    Darłowo    8,1
7626    Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o.    Świebodzin    8,1
7627    INTEGER - HOTEL TUMSKI Sp. z o.o.    Wrocław    8,1
7628    Vision Polska Sp. z o.o.    Poznań    8,1
7629    Calavados Investments II Sp. z o.o.    Wrocław    8,1
7630    METALCHEM WARSZAWA S.A.    Warszawa    8,1
7631    Chomik M.Świeży S.J.    Gdów    8,1
7632    Milar Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    8,1
7633    Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwycięzców    Warszawa    8,1
7634    Przeds. Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych WIRBET S.A.    Ostrów Wielkopolski    8,1
7635    CAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Polanica-Zdrój    8,1
7636    FIRMA POSIADAŁO S.J.    Wykno    8,1
7637    POLAMI Walas i Walas S.J.    Kraków    8,1
7638    M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7639    Inter Deventer Sp. z o.o.    Sosnowiec    8,1
7640    Archeton Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7641    PPHU STOLMET JiM KOTYRBA S.J.    Kalwaria Zebrzydowska    8,1
7642    AGRAPLAST Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7643    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGORA Sp. z o.o.    Inowrocław    8,1
7644    Witmet Sp. z o.o. PPHU    Witkowice    8,1
7645    Agromax Szymański S.J.    Poznań    8,1
7646    PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE ZIOŁOLEK Sp. z o.o.    Poznań    8,1
7647    AXIS Sp. z o.o.    Gdańsk    8,1
7648    Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o.    Kraków    8,1
7649    Arka Mega S.A.    Kołobrzeg    8,1
7650    Colas Kruszywa Sp. z o.o.    Palędzie    8,1
7651    Apteka MNISZEK S.J. Konrad Czemarmazowicz i S-Ka    Wrocław    8,1
7652    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAGI PAWEŁ ŚLIWIŃSKI, JACEK GABER, MARIA WOLAK S.J.    Stalowa Wola    8,1
7653    Signalco Ltd. Sp. z o.o.    Kryspinów    8,1
7654    A-Z Audio & Film Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
7655    COLPAK Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    8,1
7656    OPOLGRAF S.A.    Opole    8,1
7657    LACTIMA Sp. z o.o.    Morąg    8
7658    International Communication Sp. z o.o.    Warszawa    8
7659    Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    8
7660    Lotos Poligrafia Sp. z o.o.    Warszawa    8
7661    Nasza Wspólnota Sp. z o.o. Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami    Gdańsk    8
7662    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    8
7663    Hades S.J.    Ząbki    8
7664    DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o.    Wrocław    8
7665    DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorzów Wielkopolski    8
7666    ATK Sp. z o.o.    Warszawa    8
7667    PPH FAZI Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    8
7668    Bk Giulini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
7669    Supermarket W 2, Wieczorek i Wilk - S.J.    Wieliczka    8
7670    Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni    Kraków    8
7671    DAR-FARM Sp. z o.o.    Kraków    8
7672    Sanitex Sp. z o.o.    Tryńcza    8
7673    TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J.    Studzianki    8
7674    Ubojnia Drobiu FRANEK S.J.    Mściwojów    8
7675    PANELTECH Sp. z o.o.    Chorzów    8
7676    Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych    Oborniki    8
7677    BPS Sp. z o.o.    Poznań    8
7678    Ter - Pol - Jaros S.J.    Grójec    8
7679    Chemiton Sp. z o.o.    Gruszczyn    8
7680    Zakrzowiak Sp. z o.o.    Zakrzówek    8
7681    MECAPOL S.A.    Wągrowiec    8
7682    ASBUD Sp. z o.o.    Głogów    8
7683    Lalemant Poland S.A.    Wrocław    8
7684    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS    Warszawa    8
7685    SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o.    Warszawa    8
7686    RASTER R. Nowak i S-ka S.J.    Kielce    8
7687    Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE    Kraków    8
7688    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku    Płock    8
7689    MARBEL Sp. z o.o.    Gdańsk    8
7690    Trakcja-Tiltra S.A.    Warszawa    8
7691    Evi-Med Sp. z o.o.    Gdynia    8
7692    EKO - WOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych    Świdnica    8
7693    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    8
7694    ETOILA Sp. z o.o.    Turek    8
7695    Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
7696    Viperprint Sp. z o.o.    Częstochowa    8
7697    PROCOM System S.A.    Wrocław    8
7698    Tec Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
7699    MED - SKARPA Sp. z o.o. Przychodnia Specjalistyczna    Kraków    8
7700    Dachlux S.J. Centrum Handlowo - Usługowe    Jeżowe    8
7701    Frito Lay Poland Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    8
7702    Agrohandel S.J    Łódź    8
7703    Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.    Gdynia    8
7704    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa    Warszawa    8
7705    NATURAL S.J.    Łódź    8
7706    Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex    Sopot    8
7707    Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i Wspólnicy S.J.     Konin    8
7708    ENERGO - SERWIS Sp. z o.o.    Kościan    8
7709    BDS Instal Sp. z o.o. S.K.    Rzeszów    8
7710    Cazet Kampinos Zakład Chmii Budowlanej S.J.    Łazy    8
7711    Taurus S.J.    Lubań    8
7712    Gocław - Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    8
7713    FIRMA Codogni S.J.    Stalowa Wola    8
7714    Markopol Sp. z o.o.    Włocławek    8
7715    MARATON Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Szklarska Poręba    8
7716    ROBEKS Sp. z o.o. PPUH    Tczew    8
7717    MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    8
7718    TECHNO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE JAN ZIOMEK S.J.    Wrocław    8
7719    Impall Sp. z o.o. S.K.    Łódź    8
7720    Sport Team Sp. z o.o.    Kraków    8
7721    Dmt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Kraków    8
7722    AGROVIS WIŚNIEWSCY - S.J.    Lidzbark Warmiński    8
7723    FLEXPOL Sp. z o.o.    Płock    8
7724    Red8 Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    8
7725    Agencja Handlowo-Usługowa J And J D. Pietrucha, M. Pietrucha S.J.    Warszawa    8
7726    Brial Sp. z o.o.    Ołtarzew    8
7727    Pommier Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    8
7728    Inwestor Sp. z o.o.    Głogów    8
7729    SPZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku    Białystok    8
7730    Med - Service Sp. z o.o.    Kalisz    8
7731    Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.    Siedlce    8
7732    R2 INVEST Sp. z o.o.    Wrocław    8
7733    Rhodia Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8
7734    PREFBUD Sp. z o.o. Firma Wytwórczo Usługowa    Białystok    8
7735    PUH Ryba Sp. z o.o.    Oleśnica    8
7736    Firma „Legutko” Sp. J. Krzysztof Legutko, Grzegorz Legutko    Nowy Targ    8
7737    Euro RSCG Sensors Sp. z o.o.    Warszawa    8
7738    Floors Sp. z o.o.    Brusy    8
7739    Falcon Sp. z o.o.    Łódź    8
7740    ISL - Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.    Kraków    8
7741    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.    Warszawa    8
7742    Gom S.J.    Dywity    8
7743    EPM Machines Polska Sp. z o.o.    Tyczyn    8
7744    STALKOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe    Kielce    8
7745    Przeds. Budowlano - Inwestycyjne Complex Sp. z o.o.    Wieliczka    8
7746    Infra - Bud Sp. z o.o. PW    Bydgoszcz    8
7747    TEKNIA Kalisz sp. z o.o.    Kalisz    8
7748    Skanserwis Sp. z o.o.    Warszawa    8
7749    YARA Poland Sp. z o.o.    Szczecin    8
7750    Kar - Pol Sp. z o.o.    Sanok    8
7751    PPU Tauron Sp. z o.o.    Luboń    8
7752    ELEKTROMONT Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    8
7753    A & A Firma Handlowa Arkadiusz Majsterek    Łódź    8
7754    Karpat - Bud Sp. z o.o.    Rzeszów    8
7755    Edal S.J.    Lisków    8
7756    Szlif S.J.    Ciecierzyn    8
7757    Grupa Pracuj S.A.    Warszawa    8
7758    Parster Sp. z o.o.    Parczew    8
7759    Przedsiębiorstwo Budowlane JANBUD-WROCŁAW Sp. z o.o.    Wrocław    8
7760    MIEJSKIE CENTRUM STOMATOLOGII NOWA HUTA Sp. z o.o.    Kraków    7,9
7761    ANWIS A.G. Wiśniewscy S.J.    Włocławek    7,9
7762    Savitor Sp. z o.o.    Gniezno    7,9
7763    Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o.    Gniewków    7,9
7764    Orlen Projekt S.A.    Płock    7,9
7765    SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o.    Poznań    7,9
7766    Nafta - Trans Sp. z o.o. PUH    Piła    7,9
7767    Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie”    Koszalin    7,9
7768    Dar - Pol - Stal S.J.    Tarnowskie Góry    7,9
7769    Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J.    Piotrków Trybunalski    7,9
7770    HAUBITZ - POLSKA Sp. z o.o.    Mirosławice    7,9
7771    Graco Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7772    MARIMAX POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7773    Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski    Warszawa    7,9
7774    BROEN S.A.    Dzierżoniów    7,9
7775    Elokon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7776    WOD - KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kartuzy    7,9
7777    Teleaudio Dwa Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    7,9
7778    Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Gdańsk    7,9
7779    Alfafarma Sp. z o.o.    Łódź    7,9
7780    TOYA S.A.    Wrocław    7,9
7781    VIVA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    7,9
7782    ELMO S.A.    Siedlce    7,9
7783    BTL Poznań - Systemy Medialne Sp. z o.o.    Poznań    7,9
7784    Gonciarz Opakowania S.J.    Ząbki    7,9
7785    Marko S.J.    Wrocław    7,9
7786    Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny    Warszawa    7,9
7787    Tomala S.J.    Bystrzyca Kłodzka    7,9
7788    Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Krakowie SPZOZ    Kraków    7,9
7789    Agro - Ursus S.J.    Chojnice    7,9
7790    Radex S.A. S.K.A.    Kołbaskowo    7,9
7791    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gliwice    7,9
7792    Apteka Medpharma Sp. z o.o.    Starogard Gdański    7,9
7793    RADWAG Wagi Elektroniczne    Radom    7,9
7794    APTEKA ALOES S.J.    Łódź    7,9
7795    COMEX Sp. z o.o. PPU    Wrocław    7,9
7796    Unidrog Sp. z o.o.    Grajewo    7,9
7797    Famel Sp. z o.o.    Kluczbork    7,9
7798    MAT USŁUGI INFORMATYCZNE S.J. M. TARCZYŃSKI, T. MUSIALIK, P. ŁABUDA    Kraków    7,9
7799    Ronet Sp. z o.o.    Więcbork    7,9
7800    Silliker Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7801    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.    Tychy    7,9
7802    FIRE - MAX Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7803    KONIG STAHL Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7804    Wiki - Met Sp. z o.o.    Kępno    7,9
7805    Sobota Sp. z o.o.    Głogów    7,9
7806    Profil S.J.    Wojkowice    7,9
7807    Grot Sp. z o.o.    Sopot    7,9
7808    G+P IZOMONT Sp. z o.o.    Włocławek    7,9
7809    Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych    Warszawa    7,9
7810    Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o.    Jurkowice    7,9
7811    Solinea Mariusz Trus, Paweł Bogusz Sp. j.    Lublin    7,9
7812    THT Sp. z o.o.    Świdnica    7,9
7813    BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7814    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Starowice    7,9
7815    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    7,9
7816    PREFABET - BIELSKO BIAŁA Sp. z o.o. PPH    Bielsko-Biała    7,9
7817    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BUKOWA Sp. z o.o.    Wejherowo    7,9
7818    Rolmasz S.J.    Łomża    7,9
7819    Italiana-Construzioni Sp. z o.o.    Wrocław    7,9
7820    PHUP UNIWERS Sp. z o.o.    Zamość    7,9
7821    Apteki Pod Lipą Sp. z o.o.    Tarczyn    7,9
7822    Cassioli Polska Sp. z o.o.    Łódź    7,9
7823    Przeds. Produkcyjno - Budowlane EKO III Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    7,9
7824    MAKROTERM Agata i Krzysztof Wąchała - S.J.    Zakopane    7,9
7825    PPHU Pestanpol Stanisław Dunat, Paweł Piecuch S.J.    Biery    7,9
7826    Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o.    Wałbrzych    7,9
7827    Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7828    Polsat Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    7,9
7829    KRD R.Karolak, D.Zieliński S.J.    Bydgoszcz    7,9
7830    AGRO-LEGA Sp. z o.o.    Ełk    7,9
7831    Profarb Grupa Chemiczna Sp. z o.o.    Gliwice    7,9
7832    EDU Century Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7833    TIMKEN POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    7,9
7834    Nivette Fleet Management Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7835    Alest Sp. z o.o.    Piotrowice    7,9
7836    Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka    Turka    7,9
7837    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    7,9
7838    RIVER Jacek Bator S.J.    Kraków    7,9
7839    JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe    Szczecin    7,9
7840    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    7,9
7841    CHEMEX S.J. Antoszkiewicz    Piła    7,9
7842    Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju    Warszawa    7,9
7843    Studio Gambit Sp. z o.o.    Gdańsk    7,9
7844    Wika Polska S.A.    Włocławek    7,9
7845    QUINTILES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7846    STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo - Handlowe    Stawnica    7,9
7847    Artom Bis S.J.    Bydgoszcz    7,9
7848    PPHU Centrotek S.J.    Łódź    7,9
7849    LANGE ŁUKASZUK S.J.    Byków    7,9
7850    CLT TANKPOL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7,9
7851    DROB - FISH S.J. PH    Suchy Dwór    7,9
7852    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowym Świętowie    Nowy Świętów    7,9
7853    Wichary Technologies Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    7,9
7854    INSA S.J.    Białystok    7,9
7855    Heitman Financial Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7856    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    7,9
7857    Hutchinson Poland Sp. z o.o.    Żywiec    7,9
7858    STUDIO ZET Sp. z o.o.    Warszawa    7,9
7859    Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko - Amerykańskie    Kraków    7,9
7860    TERMER - MCM Sp. z o.o.    Bełchatów    7,9
7861    Mega Nocoń S.J.    Gdynia    7,9
7862    Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy    Poznań    7,8
7863    Betonox Construction S.A.    Sopot    7,8
7864    OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    7,8
7865    Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Jawor    7,8
7866    PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego    Lublin    7,8
7867    Fermy Trzody Pol - Ferm Sp. z o.o.    Mirków    7,8
7868    Interprasa S.J.    Łódź    7,8
7869    ELTECH Sp. z o.o.    Mysłowice    7,8
7870    D-Well Dariusz Świątek, Barbara Świątek Sp. J.    Warszawa    7,8
7871    Cukromix - Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    7,8
7872    APOLLO-FILM Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7873    Dziennikarsko-Wydawnicza Spółdzielnia Pracy Akapit - Tygodnik Płocki    Płock    7,8
7874    MPO SITA LUBLIN S.A.    Lublin    7,8
7875    Sprzedaz Materiałów Budowlanych i Rolnych Bud - Rol S.J.    Płońsk    7,8
7876    PHU INSTALBUD S.J.    Chrzanów    7,8
7877    Car-Hus S.J.    Chełm    7,8
7878    Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Lubań    7,8
7879    INTERMIK Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7880    Sanitex Sp. z o.o.    Chełm    7,8
7881    Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J.    Kościan    7,8
7882    AGED Sp. z o.o.    Pruszków    7,8
7883    EGM Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7884    Centrum Budowlane Przedsiebiorstwo Handlowe S.J.    Augustów    7,8
7885    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Środa Śląska    7,8
7886    MTMG - Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    7,8
7887    Elecpol Sp. z o.o.    Poznań    7,8
7888    Euromid Sp. z o.o.    Rzeszów    7,8
7889    Technobud S.J.    Opole    7,8
7890    DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A.    Wrocław    7,8
7891    Apteka Eskulap S.J.    Wodzisław Śląski    7,8
7892    Megaron S.A.    Szczecin    7,8
7893    Cotton Mania Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7894    Spedytor Marta i Krzysztof Bednarczyk S.J.    Michałowice    7,8
7895    Społem Kupiecko - Wytwórcza Spółdzielnia Pracy     Malbork    7,8
7896    Forbau Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7897    COMPLEX COMPUTERS Sp. z o.o.    Kielce    7,8
7898    Cross Poland Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7899    Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.    Gostyń    7,8
7900    Exact Systems Sp. z o.o.    Częstochowa    7,8
7901    ZETO S.A. Centrum Komputerowe    Łódź    7,8
7902    Ringpol Sp. z o.o. Sp.K.    Zagórz    7,8
7903    Optimal - Polska Sp. z o.o.    Kołobrzeg    7,8
7904    TDM Electronics Sp. z o.o.    Tarczyn    7,8
7905    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników WSK PZL - Kraków    Kraków    7,8
7906    Angels Robert Gołębniak i Syn Spółka Komandytowa    Jarocin    7,8
7907    Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    7,8
7908    Dachmur S.J.    Jabłonna    7,8
7909    POLYGAZ Sp. z o.o.    Radwanice    7,8
7910    Euro - Plant S.J.    Warszawa    7,8
7911    Noclaf Sp. z o.o.    Bieniewice    7,8
7912    GERDES MC Sp. z o.o.    Poznań    7,8
7913    W.Z. Eurocopert Sp. z o.o.    Szczecinek    7,8
7914    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Kielce    7,8
7915    Mont - Bud Sp. z o.o.    Szczecin    7,8
7916    Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7917    AMBIT Sp. z o.o. PUHP    Białystok    7,8
7918    PHU Uni - Trade Export - Import S.J.    Płock    7,8
7919    Elbex Sp. z o.o.    Rzeszów    7,8
7920    LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7921    PUH Zbistal S.J.    Ząbkowice Śląskie    7,8
7922    Centrala Techniczna BZ S.J.    Mielec    7,8
7923    Kuźnica Market Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7924    KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J.    Miedźno    7,8
7925    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Kolejowych DROKOL Sp. z o.o.    Toruń    7,8
7926    Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna    Sanok    7,8
7927    Siba Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7928    Polde Sp. z o.o. Przeds. Produkcji i Usług Rynkowo - Eksportowych    Strumień    7,8
7929    Foleko Sp. z o.o.    Świdnica    7,8
7930    E. S. Kargon Sp. z o.o.    Izabelin    7,8
7931    Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    7,8
7932    ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7933    DRAGER Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7,8
7934    APTEKA POD JARZĘBINAMI S.J. DANUTA HANIK, MAŁGORZATA HANIK    Kraków    7,8
7935    Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy Sp. z o.o.    Bukowina Tatrzańska    7,8
7936    Men At Work Sp. z o.o. Sp.k.    Poznań    7,8
7937    Prowinex Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7938    EKO - REGION Sp. z o.o.    Bełchatów    7,8
7939    PPUH Atma Sp. z o.o.    Suwałki    7,8
7940    CENTRUM Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    7,8
7941    Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7942    Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.    Wolbrom    7,8
7943    SIMA - ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki    Kraków    7,8
7944    R.D.M. ŚRÓDMIEŚCIE Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7945    Firma Remontowo Budowlana Adam Motłoch Sp. z o.o.    Kraków    7,8
7946    W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o.    Warnice    7,8
7947    LTT Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7948    APART Norbert Snopek, Tomasz Snopek S.J.    Sztutowo    7,8
7949    ALCAR POLSKA Sp. z o.o.    Lesznowola    7,8
7950    Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    7,8
7951    Kudowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    7,8
7952    Apteka POD BIAŁYM ORŁEM S.J.    Andrychów    7,8
7953    NZOZ Kaszuby Sp. z o.o.    Wejherowo    7,8
7954    KERAM Sp. z o.o.    Bukowno    7,8
7955    ADIDAS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    7,8
7956    R.G.R. Sp. z o.o.    Libiąż    7,8
7957    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    7,8
7958    KFM - Furniture Sp. z o.o.    Kolbuszowa    7,8
7959    MAKROCHEM Sp. z o.o.    Lublin    7,8
7960    TBD - Mazowsze - Ośrodek Informatyki - Siedlce Sp. z o.o.    Siedlce    7,8
7961    OSES Sp. z o.o.    Gdańsk    7,8
7962    General Electric International S.A., Oddział w Polsce    Warszawa    7,7
7963    Przedsiebiorstwo Budowlane Komin - Piec - Bud S.J.    Bydgoszcz    7,7
7964    Bumar Invest Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
7965    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MULTI-MEDYK Sp. z o.o.    Wrocław    7,7
7966    No Name Sp. z o.o.    Kraków    7,7
7967    Huta Łabędy S.A.    Gliwice    7,7
7968    Akonet Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
7969    Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Sopot    7,7
7970    Maszyny i Urządzenia Rolnicze Danecki & Suchy S.J.    Krapkowice    7,7
7971    Apteka Eliksir Sp. z o.o.    Szczecin    7,7
7972    Advantech Poland Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
7973    Form - Gum S.J. Wytwórnia Artykułów Gumowych    Bydgoszcz    7,7
7974    Budokrusz Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    7,7
7975    PPHU Rolbud S.J.    Ciechanów    7,7
7976    T.K.J. Matuszewski S.J.    Grudziądz    7,7
7977    Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych Enertel S.A.    Kielce    7,7
7978    Ets Sp. z o.o.    Opole    7,7
7979    Caldo - Izolacja S.J.    Dębica    7,7
7980    Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
7981    CASP SYSTEM Sp. z o.o.    Jaworzno    7,7
7982    S.K. Model Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
7983    Asekuracja Cash Handling sp. z o.o.    Warszawa    7,7
7984    Stolzle Częstochowa Sp. z o.o.    Częstochowa    7,7
7985    MC Art Sp. z o.o.    Łódź    7,7
7986    Solid Base Sp. z o.o.    Gdynia    7,7
7987    CHANDNEY SOFTWARE Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
7988    DANFARM MARTA DANEK S.J.    Kraków    7,7
7989    SCORPIO Sp. z o.o.    Łódź    7,7
7990    Pal- Gaz - BUD Placz S.J.    Nowy Tomyśl    7,7
7991    Anna S.J. Hurtownia Spożywcza     Jelenia Góra    7,7
7992    Bejouchka Poland Sp. z o.o.    Kraków    7,7
7993    Metalimpex Sp. z o.o.    Tychy    7,7
7994    M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    7,7
7995    Mega TV Studio S.J.    Warszawa    7,7
7996    P.T.H.U. Matuszek S.J.    Wodzisław Śląski    7,7
7997    PPHU Elester - PKP Sp. z o.o.    Łódź    7,7
7998    Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o.    Pabianice    7,7
7999    Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o.    Tczew    7,7
8000    Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.    Warszawa    7,7
8001    Nowy Szpital Sp. z o.o.    Szczecin    7,7
8002    2 Morrow Sp. z o.o.    Szczecin    7,7
8003    NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa    Ostrów Mazowiecka    7,7
8004    PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    7,7
8005    Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa    Warszawa    7,7
8006    Zakład Usług Dźwignicowych Dźwig Sp. z o.o.    Toruń    7,7
8007    Czysto.PL Sp. z o.o.    Kraków    7,7
8008    Cormo Fishing-Poland A. Deuter i Wspólnicy S.J.    Iława    7,7
8009    MPL VERBUM S.A.    Poznań    7,7
8010    Dalkia Września S.A.    Września    7,7
8011    Agora TC Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8012    Meat - Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,7
8013    Proxer Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8014    Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.    Chrzanów    7,7
8015    ELDAR R. Pietrzyk, M. Rybczyński S.J.    Łódź    7,7
8016    Pol - Mot - Zbyt S.J.    Poznań    7,7
8017    INTER - RABS Sp. z o.o.    Wołomin    7,7
8018    Elica Group Polska Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    7,7
8019    Poro Additive Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8020    Sumifarm-Bis S.J. Ewa Miłkowska,Jadwiga Sułowicz    Kraków    7,7
8021    Schwinn Polska Sp. z o.o.    Kraków    7,7
8022    T - House Poland Sp. z o.o.    Marki    7,7
8023    Przeds. Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.    Czartki    7,7
8024    Wydawnictwo Iskry Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8025    Modar S.J.    Gdynia    7,7
8026    Plus Licens Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8027    Szpital Powiatowy w Limanowej    Limanowa    7,7
8028    Dentalux Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8029    Zakład Produkcyjno - Usługowy Rombex Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
8030    Zakłady Azotowe PUŁAWY S.A.    Puławy    7,7
8031    Przedsiębiorstwo Ochrony Budowli Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
8032    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    7,7
8033    LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zabrze    7,7
8034    Limex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    7,7
8035    KOMANDOR WROCŁAW S.A.    Wrocław    7,7
8036    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8037    Qualitas Sp. z o.o.    Płock    7,7
8038    LLENTABHALLEN Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
8039    Komandor Szczecin Z.P. S.A.    Gryfino    7,7
8040    Protec Budowa Prototypów I Technika Wytłaczania Sp. z o.o.    Chróścice    7,7
8041    Forcar - Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J.    Nowy Targ    7,7
8042    PETROSOL Sp. z o.o.    Kraków    7,7
8043    Constantia Teich Poland Sp. z o.o.    Rogowiec    7,7
8044    Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o.    Toruń    7,7
8045    K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o.    Poznań    7,7
8046    Firma DAX S.J.    Katowice    7,7
8047    NZOZ Przychodnia Lekarska Działki Leśne Sp. z o.o.    Gdynia    7,7
8048    Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Kielce    7,7
8049    WADOWSKI S.J.    Zakopane    7,7
8050    HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.    Kielce    7,7
8051    Frutto - Market S.J.    Świątniki Górne    7,7
8052    PRIBO - EPB Sp. z o.o.    Ełk    7,7
8053    GÓRECKI S.J.    Kęty    7,7
8054    JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J.    Gdańsk    7,7
8055    Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    7,7
8056    PPU PORT RYBACKI GRYF Sp. z o.o.    Szczecin    7,7
8057    Kadet S.J. Zakład Budowlany     Chorzów    7,7
8058    SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Syców    7,7
8059    POLWAR S.A.    Gdańsk    7,7
8060    Tip - Top Sp. z o.o.    Kraków    7,7
8061    Stas S.J.    Opole    7,7
8062    NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa    Warszawa    7,7
8063    ZŁOTE ŁANY Spółdzielnia Mieszkaniowa    Bielsko-Biała    7,7
8064    MIKOZNAK Sp. z o.o.    Mikołajki    7,7
8065    COMPACT Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
8066    PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.    Zamość    7,7
8067    Hezbo-H S.J.    Czerniewice    7,7
8068    Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o.    Wrocław    7,7
8069    Amar Sp. z o.o.    Lublin    7,7
8070    SDK Sp. z o.o.    Ostróda    7,7
8071    Przeds. Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o.    Kościerzyna    7,7
8072    BIO - AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    7,7
8073    Centrum Badawczo - Produkcyjne ALCOR Sp. z o.o.    Opole    7,7
8074    ODRATRANS S.A.    Szczecin    7,7
8075    IBS Enterprise Poland Sp. z o.o.    Wrocław    7,7
8076    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Sp. z o.o.    Olsztyn    7,7
8077    VALCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    7,7
8078    PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o.    Chorzów    7,7
8079    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lubinie S.A.    Lubin    7,7
8080    Digitouch Sp. z o.o.    Suchy Las    7,7
8081    PPU Exito Sp. z o.o.    Gdynia    7,6
8082    BATERPOL S.A.    Katowice    7,6
8083    Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID    Nowy Sącz    7,6
8084    Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o.    Puchaczów    7,6
8085    ZYGMUNT I STEFAN PARA S.J.    Busko-Zdrój    7,6
8086    Maba Plast Sp. z o.o.    Gniezno    7,6
8087    INSTALBUD JANOSZ S.J.    Pszczyna    7,6
8088    Madan - A. Kowalska ,S.J.    Łódź    7,6
8089    Boxmet - Trade Sp. z o.o.    Pieszyce    7,6
8090    KŁOS Spółdzielnia Handlowo - Usługowa    Kraków    7,6
8091    Niepubliczny ZOZ Sp. z o.o.    Kunice    7,6
8092    Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie    Szczecin    7,6
8093    NAC Sp. z o.o.    Raszyn    7,6
8094    Jackolo J. Rulewicz, J. Rulewicz, W. Tomczak Sp. J.    Łódź    7,6
8095    Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J.    Bodzentyn    7,6
8096    KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    7,6
8097    Ins - El S.J.    Łódź    7,6
8098    CARBOLINE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8099    Przedsiębiorstwo Instalacyjne „Nikot” M. Nikołajuk, A. Otapowicz Sp. J.    Białystok    7,6
8100    Kiepurex S.J. A. ,P., P. Kiepurowie    Wapiennik    7,6
8101    ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J.    Wrocław    7,6
8102    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Brzeziny    7,6
8103    Primawent Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8104    Sika - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8105    GLASPO Sp. z o.o.    Wrocław    7,6
8106    FH Ekkom Sp. z o.o.    Cieszyn    7,6
8107    SNC S.J.    Rudawa    7,6
8108    Vistal Gdynia S.A.    Gdynia    7,6
8109    PIOTR OLEJNICZAK, MAREK DUDA S.J. FIRMA HANDLOWA DOMMAR DETAL-HURT    Jarocin    7,6
8110    Krak - Kolor S.J. FHU    Kraków    7,6
8111    Tauron Dystrybucja GZE S.A.    Gliwice    7,6
8112    Pentegy S.A.    Warszawa    7,6
8113    SKLEP SPOŻYWCZY S.J.    Kępno    7,6
8114    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Opolu - Przeds. Informatyczne Sp. z o.o.    Opole    7,6
8115    Sam Sp. z o.o.    Lublin    7,6
8116    INSTAL - Kraków S.A.    Kraków    7,6
8117    Centrum - Radom Sp. z o.o.    Radom    7,6
8118    SANITERM J. Szała i S-Ka Centrum Handlu Techniką Grzewczą i Sanitarną S.J.    Brzeg    7,6
8119    BMM Sp. z o.o.    Buk    7,6
8120    Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy    Poznań    7,6
8121    Hurtownia Ziemowit S.J.    Legnica    7,6
8122    REKLAMEX Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8123    Europharma Alliance Sp. z o.o.    Wrocław    7,6
8124    Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o.    Kraków    7,6
8125    CONNECTIS Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8126    HORTNAS Sp. z o.o.    Góra    7,6
8127    GRANMAR Sp. z o.o.    Kraków    7,6
8128    Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Latkowo    7,6
8129    ADG Sp. z o.o.    Chorzów    7,6
8130    Przychodnia Zdrowia Skawina Sp. z o.o.    Skawina    7,6
8131    Bachalski Development Sp. z o.o.    Poznań    7,6
8132    Vita Farm S.J.    Katowice    7,6
8133    Wiązary Burkietowicz S.J.    Odolanów    7,6
8134    PROTE - Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.    Poznań    7,6
8135    Spółdzielnia Inwalidów Elektromet    Dzierżoniów    7,6
8136    Sarris Darm Sp. z o.o.    Czechów    7,6
8137    Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    7,6
8138    Kadimex S.J.    Ząbki    7,6
8139    CREDIN POLSKA Sp. z o.o.    Sobótka    7,6
8140    Beijer Ref Polska Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    7,6
8141    Tauron Wytwarzanie S.A.    Katowice    7,6
8142    Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8143    BZWF MOTOR Sp. z o.o.    Ozorków    7,6
8144    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu    Nowy Tomyśl    7,6
8145    Ames Sp. z o.o.    Gdańsk    7,6
8146    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej    Gryfice    7,6
8147    Klon S.A.    Nowa Święta    7,6
8148    PPHU FRUBEX - BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben    Pajęczno    7,6
8149    EBERSPAECHER Sp. z o.o.    Wysogotowo    7,6
8150    Moto-Przem Lichoń Tadeusz, Sapalski Jakub Spółka Komandytowa    Nowy Sącz    7,6
8151    Przedsiębiorstwo Usługowo Techniczne Kami Sp. z o.o.    Kielce    7,6
8152    ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    7,6
8153    PORT LOTNICZY WROCŁAW S.A.    Wrocław    7,6
8154    Silesia Dental: K. Mrozek I Z. Sycz S.J.    Komorniki    7,6
8155    Li - Mar Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    7,6
8156    Jan Lelek, Stanisław Pacułt Stacja Paliw Sp.J.    Wielkie Drogi    7,6
8157    Instytut Biochemii i Biofizyki PAN    Warszawa    7,6
8158    Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J.    Czyste    7,6
8159    115 Szpital Wojskowy Z Przychodnią    Hel    7,6
8160    Oknoplast Sp. z o.o.    Podłęże    7,6
8161    ENDOKRYNOLOGIA Sp. z o.o.    Poznań    7,6
8162    BACKALDRIN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8163    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J.    Turka    7,6
8164    Inventronics Sp. z o.o.    Jawor    7,6
8165    Black Point S.A.    Bielany Wrocławskie    7,6
8166    Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko - Handlowa    Kraków    7,6
8167    Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 SP ZOZ    Rzeszów    7,6
8168    First Data Polska S.A.    Warszawa    7,6
8169    ADDIT Sp. z o.o.    Węgrów    7,6
8170    Nepcon Sp. z o.o.    Kraków    7,6
8171    El Bau S.J. PUH    Poznań    7,6
8172    CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.    Opoczno    7,6
8173    AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański S.J.    Warszawa    7,6
8174    ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz S.J.    Dobre Miasto    7,6
8175    Freudenberg Vilene Sp. z o.o.    Łódź    7,6
8176    Romark Narojczyk Sikora S.J.    Nowe Miasto nad Wartą    7,6
8177    Zakład Zadrzewień, Zieleni i Rekultywacji Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    7,6
8178    Instytut Logistyki i Magazynowania    Poznań    7,6
8179    PZ CORMAY S.A.    Łomianki    7,6
8180    Atlas Sp. z o.o.    Łódź    7,6
8181    Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.    Gdańsk    7,6
8182    Miraż S.J.    Alwernia    7,6
8183    NZOZ PL Vita Med Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
8184    Presscom Sp. z o.o.    Wrocław    7,6
8185    Super-Market-Korwek S.J.    Mikołajki    7,5
8186    Basen - Pool Świta S.J. PHU    Kostrzyn    7,5
8187    Fair Packaging Sp. z o.o.    Gałowo    7,5
8188    BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych    Łasin    7,5
8189    CERSANIT III S.A.    Wałbrzych    7,5
8190    Lech S.J.    Stalowa Wola    7,5
8191    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o.    Wrocław    7,5
8192    Bosch Centrum Agares S.J.    Gdańsk    7,5
8193    Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    7,5
8194    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rolnik w Koteżach    Koteże    7,5
8195    Biall Sp. z o.o.    Otomin    7,5
8196    Tytan Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.    Białystok    7,5
8197    Logico-Logistyka Kontenerowa Sp. z o.o.    Sopot    7,5
8198    Reo Croma Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8199    METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    7,5
8200    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MASTA S.DRZAZGA S.J.    Częstochowa    7,5
8201    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    7,5
8202    WZRT Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    7,5
8203    Cukrotrans Sp. z o.o. Zakład Transportowo - Remontowy    Ropczyce    7,5
8204    Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o.    Wrocław    7,5
8205    BELOS - PLP S.A. Zakłady Wytwórcze Sprzętu Sieciowego    Bielsko-Biała    7,5
8206    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    7,5
8207    E. Zejdler i S.J.    Warszawa    7,5
8208    Elmonter S.J.    Sokołów Podlaski    7,5
8209    Rakowski - Kaglik Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.    Wrocław    7,5
8210    Pakorex Wspólnicy Ziarno Sp. J.    Olkusz    7,5
8211    Genexo Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8212    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne INSTEM Sp. z o.o.    Kraków    7,5
8213    POL - SKONE Sp. z o.o.    Lublin    7,5
8214    Jędruś- Andrzej Pawleta i Wspólnicy S.J.    Łojowice    7,5
8215    Nik-Mar Mariusz Nikodem, Marek Kluka S.J.    Godzikowice    7,5
8216    Estella S.J.    Poznań    7,5
8217    ELEKTROBUDOWA S.A.    Katowice    7,5
8218    Netzsch Instrumenty Sp. z o.o.    Kraków    7,5
8219    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Wawer    Warszawa    7,5
8220    Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.    Bytom    7,5
8221    Ebro Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    7,5
8222    B & B S.J.    Wrocław    7,5
8223    PPHU Stropex S.J.    Fabianów    7,5
8224    Burhens Meble Sp. z o.o.    Przodkowo    7,5
8225    Atagor Sp. z o.o.    Kraków    7,5
8226    Woodline Marszałek S.J.    Rzeszów    7,5
8227    Panta Sp. z o.o.    Gdańsk    7,5
8228    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski    Nasielsk    7,5
8229    Huta Szkła Gloss S.J.    Poniec    7,5
8230    NORD PARTNER Sp. z o.o.    Toruń    7,5
8231    Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Szczecinie PR Szczecin S.A.    Szczecin    7,5
8232    Labart Sp. z o.o. S.J.    Poznań    7,5
8233    Demart - Sp.J. Żelazny    Łomża    7,5
8234    MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym    Leszno    7,5
8235    Azoty - Adipol S.A.    Chorzów    7,5
8236    Magna Nowoczesne Technologie Produkcji S.A.    Kędzierzyn-Koźle    7,5
8237    Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo - Ogrodnicze S.J.    Jarosław    7,5
8238    Chello Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8239    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Grajewo    7,5
8240    Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem    Zakopane    7,5
8241    BUD - MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Melioracyjne    Dzierżoniów    7,5
8242    AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J.    Rzgów    7,5
8243    Multinet Sp. z o.o.    Katowice    7,5
8244    Sacmi Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    7,5
8245    SOLAR Sp. z o.o.    Gniezno    7,5
8246    KOMBUD Sp. z o.o. Przeds. Komunalno Budowlane    Ciężkowice    7,5
8247    BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o.    Legnica    7,5
8248    SOKPOL Sp. z o.o.    Myszków    7,5
8249    BANKOWY FUNDUSZ LEASINGOWY S.A.    Łódź    7,5
8250    VERO S.J.    Kraków    7,5
8251    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Lublinie    Lublin    7,5
8252    Towarzystwo Budownictawa Społecznego w Boleasławcu Sp. z o.o.    Bolesławiec    7,5
8253    CETEL SERWIS Sp. z o.o.    Komorniki    7,5
8254    Infolet Sp. z o.o.    Kraków    7,5
8255    Instytut Chemii i Techniki Jądrowej    Warszawa    7,5
8256    Przychodnia Specjalistyczna - Regina i Walenty Śliwa. S.J.    Wałbrzych    7,5
8257    Roos Spedition Sp. z o.o.    Cieszyn    7,5
8258    Pen S.J.    Głogów    7,5
8259    Wintech Production Group Sp. z o.o.    Dąbie    7,5
8260    Przedsiębiorstwo Budowlane Kontrakt Pawlak Wosiek Sp. j.    Wilkowice    7,5
8261    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDREM M.KULESZ J.LASZCZKA S.J.    Kwidzyn    7,5
8262    Almi Polska Sp. z o.o.    Tychy    7,5
8263    Auto - Lakus S.J.    Suwałki    7,5
8264    Jab - Pol Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    7,5
8265    Jatax Sp. z o.o.    Kłodzko    7,5
8266    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. o.o.    Nowy Targ    7,5
8267    Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o. NZOZ     Kłodzko    7,5
8268    PPHU Adas Sp. z o.o.    Leszno    7,5
8269    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J.    Częstochowa    7,5
8270    Petro Mechanika S.A.    Płock    7,5
8271    ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o.    Gdynia    7,5
8272    Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.    Pruszków    7,5
8273    Cesped Poland Logistic Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8274    RM Gastro Polska Sp. z o.o.    Ustroń    7,5
8275    Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K.    Warszawa    7,5
8276    Paso-Trading Sp. z o.o.    Pabianice    7,5
8277    Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J.    Suwałki    7,5
8278    Designers A.jagura, Ż.jagura S.J.    Warszawa    7,5
8279    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy S. J.    Opoczno    7,5
8280    Spółdzielnia Usług Wielobranzowych w Rumi    Rumia    7,5
8281    Przedsiębiorstwo Budowlane Profbud S.J.    Opole    7,5
8282    SOL-HUT Sp. z o.o.    Kraków    7,5
8283    SANIT-POL GRUPA SBS S.J. HURTOWNIA ARMATURY SANITARNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ    Szprotawa    7,5
8284    Schaeffler Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8285    Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa    Kraków    7,5
8286    Pro Novum Sp. z o.o.    Katowice    7,5
8287    Res - Med 40 Sp. z o.o.    Michałowice    7,5
8288    Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce    Ustka    7,5
8289    Elwro - System Sp. z o.o. Przeds. Projektowo-Wdrożeniowe    Wrocław    7,5
8290    IPB - EXIM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Eksportu    Iława    7,5
8291    Fantasy Food Sp. z o.o.    Kobyłka    7,5
8292    Zakłady Garbarskie Włodarczyk S.J.    Włocławek    7,5
8293    CTN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8294    Biproraf Sp. z o.o. Przeds. Usługowo - Projektowe    Gdańsk    7,5
8295    PMP Sp. z o.o.    Wejherowo    7,5
8296    Plastmet Pilawski, Sikora S.J.    Lubasz    7,5
8297    MEDCOM Sp. z o.o.    Warszawa    7,5
8298    Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J.    Grodzisk Mazowiecki    7,5
8299    TESTO-DUO Sp. z o.o.    Kraków    7,5
8300    Adler Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,5
8301    Domex Kuśnierek Sp.j.    Rydzyna    7,5
8302    KELLER POLSKA Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    7,5
8303    Przeds. Innowacyjno - Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7,5
8304    Instalplast Łask Sp. z o.o.    Łask    7,5
8305    Konfin Sp. z o.o. PUPH    Zielona Góra    7,5
8306    Firma Handlowa WOOL STAR Anna Małecka, Radosław Jarecki S.J.    Buk    7,5
8307    ZPS Łojewski Sp. z o.o.    Książ Wielkopolski    7,5
8308    AGRO - WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    7,5
8309    Haltec Hale Sp. z o.o.    Komorniki    7,4
8310    Owoce - Warzywa S.J.    Koniusza    7,4
8311    LUBANTA S.A. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe    Luboń    7,4
8312    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Włocławek    7,4
8313    Sobieski Crown Sp. z o.o.    Kraków    7,4
8314    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    7,4
8315    Mięs - Pol S.J.    Rzeszów    7,4
8316    Firma Transportowo-Spedycyjna A.T.Piwowarczyk Sp. z o.o.    Legnica    7,4
8317    APM MEDICA Sp. z o.o.    Oborniki Śląskie    7,4
8318    RECYKLING WOJKOWICE Sp. z o.o.    Wojkowice    7,4
8319    KOMANDOR - ŚLĄSK S.A.    Katowice    7,4
8320    Reginalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu    Opole    7,4
8321    Akademia Pomorska w Słupsku    Słupsk    7,4
8322    OVH Sp. z o.o.    Wrocław    7,4
8323    Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A.    Oświęcim    7,4
8324    Riela Polska Sp. z o.o.    Kartoszyno    7,4
8325    Media Billboards Sp. z o.o.    Kraków    7,4
8326    HOSTER Sp. z o.o.    Wejherowo    7,4
8327    WIELKOPOLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Poznań    7,4
8328    BABY FANT S.J.    Lublin    7,4
8329    TOTAL FILM SERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8330    Bowling Sp. z o.o.    Piła    7,4
8331    Teko Systemy Automatyki Sp. z o.o.    Poznań    7,4
8332    Bayleg S.J. Hurtownia Leków Weterynaryjnych    Ziemnice    7,4
8333    Marmir Paszek S.J.    Nowa Sarzyna    7,4
8334    Poliński AMT Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8335    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Stalowa Wola    7,4
8336    THALGO POLAND Sp. z o.o.    Michałowice    7,4
8337    TB Hydro Sp. z o.o.    Poznań    7,4
8338    Warszawska Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA    Warszawa    7,4
8339    Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J.    Miedzna    7,4
8340    EBS S.A.    Warszawa    7,4
8341    Spedition Fuhr Sp. z o.o.    Sanok    7,4
8342    Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J.    Konin    7,4
8343    Uchacz Sp. z o.o.    Podłopień    7,4
8344    PPH Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o.    Świdwin    7,4
8345    LEG - Sanit S.J. Tadeusz Jażdżyk, Stanisław Budzyński    Warszawa    7,4
8346    Spolex Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8347    Spedmen Spedycja Krajowa I Międzynarodowa Krawczyk & Friczka S.J.    Głogów    7,4
8348    HTI Sp. z o.o.    Poznań    7,4
8349    Melle Sp. z o.o.    Stary Staw    7,4
8350    Multimat S.J. PHUW    Nowy Sącz    7,4
8351    AGRO - STAR S.J.    Kalisz    7,4
8352    Tines S.A.    Kraków    7,4
8353    KOKSZTYS Sp. z o.o.    Wrocław    7,4
8354    Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,4
8355    Stegu Sp. z o.o.    Jełowa    7,4
8356    Firma Handlowa Germot S.J.    Jasło    7,4
8357    RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    7,4
8358    Spomet S.J. PW    Bielsko-Biała    7,4
8359    TDM Arrtrans S.A.    Łódź    7,4
8360    Przeds. Inżynierii Sanitarnej PIS Sp. z o.o.    Gniezno    7,4
8361    TECHPAL Sp. z o.o.    Olsztyn    7,4
8362    Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J.    Gdańsk    7,4
8363    Luxottica Poland Sp. z o.o.    Kraków    7,4
8364    CRODA Poland Sp. z o.o.    Kraków    7,4
8365    Sentinel Sp. z o.o.    Poznań    7,4
8366    Polkar Warmia Sp. z o.o.    Młynary    7,4
8367    Antonio M.S. Niezabitowscy S.J.    Kraków    7,4
8368    KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa    Słupsk    7,4
8369    Hotel Pawłowski Sp. z o.o.    Zgorzelec    7,4
8370    Spółdzielnia Mieszkaniowa INWESTOR    Lubin    7,4
8371    Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o.    Gliwice    7,4
8372    J&J Music Art. S.J.    Namysłów    7,4
8373    Rescold S.J.    Rzeszów    7,4
8374    Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o.    Rzeszów    7,4
8375    Handel Materiałami Sypkimi I Opałowymi S.J.    Mysłowice    7,4
8376    Hel - Wita Sp. z o.o.    Zielonka    7,4
8377    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niwnica    7,4
8378    Franet Sp. z o.o.    Sopot    7,4
8379    Storkpharm Sp. z o.o.    Częstochowa    7,4
8380    MCC Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8381    Perfecta Audit Services Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8382    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    7,4
8383    RYMAX Chorobik Wojtycza S.J.    Dobczyce    7,4
8384    Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o.    Gdynia    7,4
8385    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8386    Invest - Park Development Sp. z o.o.    Wałbrzych    7,4
8387    Z-B Sp. z o.o.    Jelenia Góra    7,4
8388    FEV POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    7,4
8389    Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia    Gdańsk    7,4
8390    Segus Sp. z o.o.    Szczecin    7,4
8391    Towarzystwo Św. Pawła - Edycja Św. Pawła    Częstochowa    7,4
8392    Parkowe Wzgórze Sp. z o.o.    Mogilany    7,4
8393    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego    Radom    7,4
8394    Ośrodek Szkolenia Technicznego Sp. z o.o.    Wałbrzych    7,4
8395    Lift Components Sp. z o.o.    Piaseczno    7,4
8396    Rhein Folien Polska Sp. z o.o.    Kórnik    7,4
8397    Zabi Sp. z o.o.    Czaniec    7,4
8398    PPH Aro Karoń S.J.    Częstochowa    7,4
8399    MIK-STAL WIĘCKOWSCY S.J.    Blachownia    7,4
8400    Przeds. Handlowe MULTI S.J.    Stary Sącz    7,4
8401    KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    7,4
8402    PKP Cargo Wagon Sp. z o.o.    Toruń    7,4
8403    F2 - BIURO RACHUNKOWE Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8404    SI - Consulting S.A.    Wrocław    7,4
8405    HZPC Polska Sp. z o.o.    Poznań    7,4
8406    Polmo Łomianki S.A.    Łomianki    7,4
8407    BEWEX Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8408    ALWI L.WIEJA S.J.    Bielsko-Biała    7,4
8409    Dopeltech Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8410    HAZEL Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8411    Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.    Kielce    7,4
8412    UNIBUD Sp. z o.o. Kościerskie PPU    Wielki Klincz    7,4
8413    Sitaco Sp. z o.o.    Kraków    7,4
8414    Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami    Wrocław    7,4
8415    Dotcom Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    7,4
8416    AC Systems Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
8417    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowe Emka Sp. z o.o.    Luborzyca    7,4
8418    DRUK - PAK S.A. Kujawskie Zakłady Poligraficzne    Aleksandrów Kujawski    7,3
8419    Somar S.J.    Kalisz    7,3
8420    PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J.    Kraków    7,3
8421    GT Poland LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    7,3
8422    ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.    Kozy    7,3
8423    FESTO Sp. z o.o.    Raszyn    7,3
8424    Medical - Łomża Sp. z o.o.    Łomża    7,3
8425    Yonco Group Sp. z o.o.    Warszawa    7,3
8426    Schrag Polska Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    7,3
8427    ZETPRI - EKO Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno - Budowlane    Piotrków Trybunalski    7,3
8428    LOTAR Sp. z o.o.    Malbork    7,3
8429    Zakład Przetwórstwa Mięsnego SZAREK    Jarosław    7,3
8430    Optidata Sp. z o.o.    Kraków    7,3
8431    Rem - Bud S.J.    Płock    7,3
8432    ATOS Sp. z o.o.    Łódź    7,3
8433    Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o.    Szczecin    7,3
8434    ABBA Ekomed Sp. z o.o. PPHU    Toruń    7,3
8435    EPP Sp. z o.o.    Łęg    7,3
8436    ŚLĄSK Sp. z o.o. PBOiUT    Katowice    7,3
8437    Komex S.J.    Kraków    7,3
8438    Instytut Zarządzania i Samorządności Sp. z o.o.    Wrocław    7,3
8439    Remark - Kayser Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    7,3
8440    Zakład Aparatury Spawalniczej Aspa Sp. z o.o.    Wrocław    7,3
8441    Optiguard Sp. z o.o.    Toruń    7,3
8442    Transus Sp. z o.o. Zakład Usług Socjalnych I Transportowych     Świdnica    7,3
8443    BEZPOL Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    7,3
8444    MARKOS Sp. z o.o.    Słupsk    7,3
8445    Valeo Autosystemy Sp. z o.o.    Skawina    7,3
8446    MINIMAX POLSKA Sp. z o.o.    Kiełpin    7,3
8447    Przeds. Rodzinne S.J.    Łódź    7,3
8448    Lekarze Specjaliści Sp. z o.o.    Lublin    7,3
8449    IKM Agropom Sp. z o.o.    Busko-Zdrój    7,3
8450    Coronel Sp. z o.o.    Gniechowice    7,3
8451    FEDERAL MOGUL BIMET S.A.    Gdańsk    7,3
8452    MAGNUM - X Sp. z o.o.    Warszawa    7,3
8453    NOBUD Sp. z o.o.    Sosnowiec    7,3
8454    Eea Invest Sp. z o.o.    Katowice    7,3
8455    Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.    Gdańsk    7,3
8456    Baxters Polska Sp. z o.o.    Wolsztyn    7,3
8457    BJM Sp. z o.o. FHU    Szczecin    7,3
8458    Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.    Kraków    7,3
8459    WOD - BUD Sp. z o.o.    Kraśnik    7,3
8460    Panorama Sp. z o.o.    Leszno    7,3
8461    Opus Macha - Nawrat i S-ka S.J.    Gliwice    7,3
8462    Jar - Met S.J.    Węgrów    7,3
8463    Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A.    Tychy    7,3
8464    IBM BTO BUSINESS CONSULTING SERVICES Sp. z o.o.    Kraków    7,3
8465    Casablanca Catering Sp. z o.o.    Białystok    7,3
8466    Kliny Zacisze S.A. TBS    Kraków    7,3
8467    Spółdzielnia Mieszkaniowa Weronika    Tychy    7,3
8468    Zucchetti Promotion & Trade Sp. z o.o.    Poznań    7,3
8469    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Żukowice    Słone    7,3
8470    Vsoft S.A.    Kraków    7,3
8471    Pawilon Handlowy Armet hurt i Detal S.J.    Opoczno    7,3
8472    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    7,3
8473    Abakus Sp. z o.o.    Gdynia    7,3
8474    Fogia Furniture Sp. z o.o.    Brodnica Górna    7,3
8475    RUDA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa    Warszawa    7,3
8476    MASAR S.J.    Chojnice    7,3
8477    Biuro Techniczno - Handlowe Brad Sp. z o.o.    Gdańsk    7,3
8478    MŁYN S.J.    Nowy Tomyśl    7,3
8479    Travelbank Sp. z o.o. Bankowe Biuro Podróży    Warszawa    7,3
8480    ASA Sp. z o.o.    Nowogard    7,3
8481    ABC Focus S.J. Dariusz Walczyk, Marek Bubak    Kraków    7,3
8482    Zamex S.J.    Jasło    7,3
8483    Norma Sp. z o.o.    Wróblew    7,3
8484    Elita S.J.    Radom    7,3
8485    BJK Architekci Sp. z o.o.    Gdynia    7,3
8486    YAL Sp. z o.o.    Pionki    7,3
8487    Energorem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Remontowych     Gorzów Wielkopolski    7,3
8488    Studio Kolporpress Sp. z o.o.    Kielce    7,3
8489    Spółka Handlowa Waldemar Jaśkowski Andrzej Szalak S.J.    Puławy    7,3
8490    F.H.U. Grażyna S.J.    Kałuszyn    7,3
8491    B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J.    Kraków    7,3
8492    Ekspres S.J.    Inowrocław    7,3
8493    PPHU Suma Sp. z o.o.    Chorzów    7,3
8494    Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o.    Elbląg    7,3
8495    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    7,3
8496    OSMOFROST Sp. z o.o.    Strzyżewice    7,3
8497    KAPRYS-MET MARIA GNIADEK, JACEK GNIADEK S.J.    Rzeszotary    7,3
8498    CERAMOT MOTYKA, PAWLICA S.J.    Buków    7,3
8499    Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Jantex Teresa Ługowska    Tuchorza    7,3
8500    Banken Polska Sp. z o.o.    Buk    7,3
8501    Afirma Sp. z o.o.    Wojnowo    7,3
8502    Fam S.J.    Gdynia    7,3
8503    PPH K.A.M. Sp. z o.o.    Nowogrodziec    7,3
8504    Bokaro Szeligowscy S.J.    Gorzów Wielkopolski    7,3
8505    Media 4U Sp. z o.o.    Łódź    7,3
8506    Mega S.J.    Łuków    7,3
8507    PPU Marlech Sp. z o.o.    Kielce    7,3
8508    Iwona Michalska, Wojciech Michalski S.J.    Siedlce    7,3
8509    Sieper Sp. z o.o.    Złotoryja    7,3
8510    ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkanowa    Warszawa    7,3
8511    Farmacovit Sp. z o.o.    Pietrzykowice    7,3
8512    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    7,3
8513    Stalgast Sp. z o.o.    Warszawa    7,3
8514    Henglein Gmbh Polska Sp. z o.o.    Katowice    7,3
8515    Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A.    Poznań    7,3
8516    VOITH TURBO Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    7,3
8517    EGIS Sp. z o.o.    Kraków    7,3
8518    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Zaopatrzeniowe KAJ J.Tomza, I.Denderska, A.Kamińska S.J.    Częstochowa    7,3
8519    Lohmann Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    7,3
8520    Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,3
8521    Rs - Druk Sp. z o.o.    Rzeszów    7,3
8522    Energoautomatyka Sp. z o.o.    Rogowiec    7,3
8523    Delikatesy Spółka Komandytowa    Sopot    7,3
8524    MARKO - KOLOR S.J.    Łódź    7,3
8525    Strefa - Glass Sp. z o.o.    Grzybów    7,3
8526    Eagleburgmann Poland Sp. z o.o.    Warszawa    7,3
8527    EC Prozach Sp. z o.o.    Oświęcim    7,3
8528    Largos Invest Sp. z o.o.    Kraków    7,3
8529    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    7,3
8530    Lemar S.J.    Olsztyn    7,3
8531    Hołowczyc Management Sp. z o.o.    Olsztyn    7,3
8532    Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o.    Gdańsk    7,3
8533    Cloos - Polska Sp. z o.o.    Świdnica    7,3
8534    PSO Sp. z o.o.    Poznań    7,3
8535    ZRUG Sp. z o.o.    Poznań    7,3
8536    Leier Markowicze S.A.    Markowicze    7,3
8537    Ars Medica Sp. z o.o.    Świdnica    7,3
8538    Ekro Knyż S.J.    Wolica    7,3
8539    SP Moulding Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    7,3
8540    Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.    Włocławek    7,3
8541    Vita Sp. z o.o.    Nysa    7,3
8542    Rosebud Sp. z o.o.    Kraków    7,3
8543    Państwowy Instytut Wydawniczy    Warszawa    7,3
8544    Sunkel - Śruby Sp. z o.o.    Brójce    7,3
8545    Alpla - Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.    Żywiec    7,3
8546    Speednet Sp. z o.o.    Gdynia    7,3
8547    IZOHAN Sp. z o.o.    Gdynia    7,2
8548    Centrum Dla Zdrowia Sp. z o.o.    Alwernia    7,2
8549    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PIĄTKA PIOTR SIKORA I WSPÓLNICY S.J.    Myślenice    7,2
8550    Victoria Sp. z o.o.    Gdańsk    7,2
8551    Grzybmar Sp. z o.o.    Wielichowo    7,2
8552    ZAGRODA S.J.    Kraków    7,2
8553    Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska    Warszawa    7,2
8554    Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Sp. z o.o.    Mysłowice    7,2
8555    Mazowieckie Towarzystwo Gospodarcze Agri - Rol S.A.    Grodzisk Mazowiecki    7,2
8556    I3 Poland Sp. z o.o.    Wrocław    7,2
8557    Orchis Energia Sopot Sp. z o.o.    Sopot    7,2
8558    Agat Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    7,2
8559    Optivit Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8560    SENTREX Sp. z o.o.    Gogolin    7,2
8561    Cosmetics Group Sp. z o.o.    Katowice    7,2
8562    POLIMASZ R. Wituchowski i Syn S.J.    Otorowo    7,2
8563    Xmedia Sp. z o.o.    Gołębiewo Średnie    7,2
8564    Hotel Festival Sp. z o.o.    Opole    7,2
8565    Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,2
8566    PPU BUDOMONT - 7 Sp. z o.o.    Ruda Śląska    7,2
8567    Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8568    Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM    Ruda Śląska    7,2
8569    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej    Jasienica Dolna    7,2
8570    Interopak S.J.    Warszawa    7,2
8571    ITSS (Information Technology Solutions And Services) Europe Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8572    Tompol T.jajecznik i Spółka Sp. J.    Dębe-Kolonia    7,2
8573    Hodowla Roślin Snowidza Sp. z o.o.    Mściwojów    7,2
8574    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko - Rol Sp. z o.o.    Żnin    7,2
8575    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    7,2
8576    Auto Salon ŚWITOŃ - PACZKOWSKI S.J.    Lubin    7,2
8577    Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8578    Apteka Staromiejska S.J.    Gdańsk    7,2
8579    Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J.    Ząbki    7,2
8580    BNS Sp. z o.o. WPHPU    Katowice    7,2
8581    Basco 2 Andrzej Nawrot i Wspólnicy S.J.    Mielec    7,2
8582    Fram S.J. Edward Nowak    Mikołów    7,2
8583    EXATEL S.A.    Warszawa    7,2
8584    Kopalnia Kruszyw TAR-KRUSZ Sp. z o.o.    Wał-Ruda    7,2
8585    Przedsiębiorstwo Rewaloryzacji Zabytków w Krakowie S.A.    Kraków    7,2
8586    Vaderstad Sp. z o.o.    Pniewy    7,2
8587    Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA    Zielona Góra    7,2
8588    Copymax System Spółka Komandytowa    Kraków    7,2
8589    Firma Handlowo - Usługow- Produkcyjna W.G.Ł. Radzcy S.J.    Gołków    7,2
8590    AGJ - Jaworscy S.J.    Niemce    7,2
8591    Centrum Medyczne Syberka Sp. z o.o.    Będzin    7,2
8592    PRZYJAŹŃ Spółdzielnia Inwalidów    Słupca    7,2
8593    PRIMESOFT POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    7,2
8594    Steelcon Sp. z o.o.    Warblewo    7,2
8595    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Bronów    7,2
8596    TREFL S.A.    Sopot    7,2
8597    Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    7,2
8598    PUM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Miejskich    Grudziądz    7,2
8599    Mark - Bud Sp. z o.o. PPU    Białystok    7,2
8600    DS-T Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,2
8601    CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o.    Toruń    7,2
8602    ITeam S.A.    Wrocław    7,2
8603    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ostróda    7,2
8604    INSTALCOMPACT Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    7,2
8605    Gamuz J.stolarzewicz-Gacka, P.gacka S.J.    Katowice    7,2
8606    Mennica Polska S.A.    Warszawa    7,2
8607    ERGO INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Piaseczno    7,2
8608    Mobipol PHU S.J.    Wrocław    7,2
8609    Gold Sp. z o.o.    Kamienna Góra    7,2
8610    REMDRO S.A.    Kamień    7,2
8611    RB BREXIM Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    7,2
8612    Warszawskie Przejścia Podziemne Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8613    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA - MED Sp. z o.o.    Kraków    7,2
8614    Firma Budowlana Marek Antczak    Kalisz    7,2
8615    PPU Ridex Sp. z o.o.    Mrocza    7,2
8616    Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko    Kalisz    7,2
8617    Ekoinstal S.J. J. Stefanowski, A. Szewczyk    Skierniewice    7,2
8618    Kamil Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8619    AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.    Kraków    7,2
8620    Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Szczecin    7,2
8621    PHU Aparatex S.J.    Ostrów Wielkopolski    7,2
8622    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    7,2
8623    Politeknik Sp. z o.o.    Przybiernów    7,2
8624    DLF Sp. z o.o.    Gdynia    7,2
8625    NIEMCE S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych    Niemce    7,2
8626    Schuco International Polska sp. z o.o.    Siestrzeń    7,2
8627    Firma Handlowa Masz Stanisława Ważna S.J.    Rzeszów    7,2
8628    Energopoltp Elbud S.A.    Katowice    7,2
8629    Carbomet Sp. z o.o.    Puchaczów    7,2
8630    Uniserv Jarosław Sp. z o.o.    Jarosław    7,2
8631    Kim Kuźma S.J.    Jarosław    7,2
8632    Przedsiębiorstwo Usługowe Hatrans Sp. z o.o.    Łódź    7,2
8633    Neoinvest Sp. z o.o.    Kielce    7,2
8634    Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o.o.    Toruń    7,2
8635    YES BIŻUTERIA Sp. z o.o.    Poznań    7,2
8636    STIGMA-MIKULICZ S.J.    Lubin    7,2
8637    NORD - OST Sp. z o.o. PW    Gołdap    7,2
8638    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    7,2
8639    Producent Tłumików Edex Płocharz, Kowalski S.J.    Ostrów Wielkopolski    7,2
8640    Alfa S.J.    Płock    7,2
8641    Polbod - Trans Sp. z o.o. Przeds. Spedycyjno - Transportowe    Sosnowiec    7,2
8642    GAL-TECH Sp. z o.o.    Sosnowiec    7,2
8643    Wt Bonsai Sp. z o.o.    Gdańsk    7,2
8644    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego ŁUCZNIK w Radomiu    Radom    7,2
8645    Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8646    Google Poland Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8647    Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. S.K.    Swarzędz    7,2
8648    ENERGO - TUR Sp. z o.o.    Chrzanów    7,2
8649    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe M&R Kazimierz Rybka, Ryszard Szczyrek S.J.    Kielce    7,2
8650    PPH Lerka Sp. z o.o.    Pawłowice Wielkie    7,2
8651    Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.    Łódź    7,2
8652    ENERGO - UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe    Poznań    7,2
8653    Rudex - Bis S.J. PHU    Myślenice    7,2
8654    Radius - Radpol S.J.    Skórzewo    7,2
8655    Kwintesencja Jont Venture Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8656    Parm Polska Sp. z o.o.    Wrocław    7,2
8657    Partner Premium Salata Sawczak i S.KA S.J.    Płock    7,2
8658    HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE J.STAŃCZEWSKI & M.RYBARCZYK S.J.    Krzyż Wielkopolski    7,2
8659    Przedsiębiorstwo Elektroinstalacyjne i Automatyki Emiter Sp. z o.o.    Kartuzy    7,2
8660    Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce    Kraków    7,2
8661    INFO GT Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8662    HELION S.A.    Gliwice    7,2
8663    Przeds. Spedycyjne Transstar Sp. z o.o.    Olkusz    7,2
8664    Maga Sp. z o.o.    Kraków    7,2
8665    TRANS - MET Chodkiewicz, Lipiński S.J.    Mińsk Mazowiecki    7,2
8666    Fol-Druk S.J.    Płock    7,2
8667    FERRO S.A.    Skawina    7,2
8668    ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8669    GAZSTAL S.A.    Zielona Góra    7,2
8670    Termedia Sp. z o.o.    Poznań    7,2
8671    LOTOS OIL S.A.    Gdańsk    7,2
8672    Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.    Lędziny    7,2
8673    Water Jet Polska Sp. z o.o.    Gdynia    7,2
8674    Management Data Systems Sp. z o.o.    Warszawa    7,2
8675    Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne    Gdynia    7,2
8676    PUH Dekorum - Bud S.J.    Łódź    7,2
8677    Steag Energo Mineral Sp. z o.o.    Katowice    7,2
8678    Danelczyk Marek Danelczyk i Władysław Danelczyk    Świdnik    7,2
8679    Depol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7,2
8680    CENTRUM MAZUR S.A. Przedsiębiorstwo Turystyczne    Giżycko    7,1
8681    BM Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    7,1
8682    FHC-2 Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa    Krosno    7,1
8683    CAPAROL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8684    Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla    Barlinek    7,1
8685    Agencja Rynku Energii S.A.    Warszawa    7,1
8686    MS Polska Sp. z o.o.    Lublin    7,1
8687    CHARAKTERY Sp. z o.o.    Kielce    7,1
8688    KLAFS Sp. z o.o.    Miłosław    7,1
8689    ECOMS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
8690    Bosto - Kąty S.J.    Kąty Wrocławskie    7,1
8691    Jagoda Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    7,1
8692    C.H. ROBINSON POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8693    HARPER HYGIENICS S.A.    Warszawa    7,1
8694    REMBIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlano - Handlowe    Janikowo    7,1
8695    Krakowskie Pogotowie Ratunkowe    Kraków    7,1
8696    Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7,1
8697    Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa     Warszawa    7,1
8698    PHPU Rystal Sp. z o.o.    Pleszew    7,1
8699    Domeko Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa     Warszawa    7,1
8700    Profbud Sp. z o.o.    Rzeszów    7,1
8701    Sonoco - Alcore Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8702    S & A SERVICE Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
8703    Master Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
8704    Media Markt Polska Sp. z o.o. Zabrze Spółka Komandytowa    Warszawa    7,1
8705    Rema Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8706    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego    Łódź    7,1
8707    Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o.    Nasielsk    7,1
8708    PAK CENTRUM USŁUG INFORMATYCZNYCH Sp. z o.o.    Konin    7,1
8709    Vegatechnik Sp. z o.o.    Kraków    7,1
8710    ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH ALMET Sp. z o.o.    Koszalin    7,1
8711    Plettac Distribution Sp. z o.o.    Ostrzeszów    7,1
8712    Kuda Truck Parts Sp. z o.o.    Police    7,1
8713    Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ostrołęka    7,1
8714    FMG INTERNATIONAL S.A.    Warszawa    7,1
8715    BOL - THERM Sp. z o.o.    Bukowno    7,1
8716    Budcar G.K. Szozda S.J.    Lubań    7,1
8717    Delta Gartenholz Polska Sp. z o.o.    Zdroje    7,1
8718    Karol Tuszyński i Andrzej Lewandowski S.J.    Mysłowice    7,1
8719    Apteka LEDAN Sp. z o.o.    Goleniów    7,1
8720    Kon - Wit Plus S.J.    Ksawerów    7,1
8721    KARLIK S.J.    Poznań    7,1
8722    Zakłady Chemiczne ALWERNIA S.A.    Alwernia    7,1
8723    TESTER Sp. z o.o.    Świebodzice    7,1
8724    Stal Warsztat Sp. z o.o.    Poznań    7,1
8725    ENERGO Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    7,1
8726    CONVECTOR DEVELOPMENT Sp. z o.o.    Kraków    7,1
8727    Kadrema Sp. z o.o.    Lublin    7,1
8728    Uniwersytet Śląski    Katowice    7,1
8729    TAR - GROCH - FIL S.J.    Filipowice    7,1
8730    Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J.    Kobyłka    7,1
8731    Wiatr Sp. z o.o.    Biała Rawska    7,1
8732    W&F Franke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8733    San - Kow S.J. Hurt - Detal Artykuły Hydrauliczne    Żelechów    7,1
8734    Okna PCV Zenka Sp. z o.o.    Człuchów    7,1
8735    INK Polska Sp. z o.o.    Janikowo    7,1
8736    Agro Market S.J.    Jasło    7,1
8737    GEA GRASSO Sp. z o.o.    Gdynia    7,1
8738    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    7,1
8739    SERWOKONTROL Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
8740    BEE & HONEY Sp. z o.o.    Kęty    7,1
8741    HYDRO-BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,1
8742    Pozkrone S.A. Sp. Komandytowa    Tarnowo Podgórne    7,1
8743    Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino    Gdańsk    7,1
8744    LEK Sp. z o.o. Centrum Medyczne    Warszawa    7,1
8745    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sabpol S.j. Ślusarz Arkadiusz, Ślusarz Beata    Kamienna Góra    7,1
8746    Roll - Over Sp. z o.o.    Dakowy Mokre    7,1
8747    TASTA ARMATURA Sp. z o.o.    Stalowa Wola    7,1
8748    SELT Sun Protection Systems Tadeusz Selzer    Opole    7,1
8749    ESE Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8750    Inter - Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.    Marki    7,1
8751    Miro - Les Foyers 2 S.J.    Kraków    7,1
8752    Złomex S.A. Zakład Przerobu Złomu    Kraków    7,1
8753    E. OZDOBA I SYN Sp. z o.o.    Starowa Góra    7,1
8754    Area - Term Sp. z o.o.    Czarnochowice    7,1
8755    Krymar S.J.    Chorzów    7,1
8756    Luc - Product Sp. z o.o.    Chróścice    7,1
8757    Domus Adam Chromik i Wspólnicy S.J.    Czechowice-Dziedzice    7,1
8758    Prefabet Osława Dąbrowa S.A.    Studzienice    7,1
8759    Termokor - Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    7,1
8760    Medrem - Poliklinika Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno - Leczniczy    Opole    7,1
8761    Simple Creative Products S.A.    Warszawa    7,1
8762    Gaz Sp. z o.o.    Błonie    7,1
8763    ROZBUD Łapińscy S.J.    Augustów    7,1
8764    Tara S.J. PH    Częstochowa    7,1
8765    PHU BUDEX Adamowicz, Dąbrowski, Siemaszko S.J.    Gryfice    7,1
8766    Tkaniny S.J.    Swarzędz    7,1
8767    SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Radomsko    7,1
8768    Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o.    Zielona Góra    7,1
8769    Przeds. Robót Elektrycznych Elektrochem Sp. z o.o.    Grudziądz    7,1
8770    Proma Lech I Kiełbasińscy S.J.    Gdynia    7,1
8771    MEGA MUSIC Sp. z o.o.    Sopot    7,1
8772    STOLAR S.J. PPUH    Jankowy    7,1
8773    NZOZ Miejska Przychodnia Lekarska Nr 5 Sp. z o.o.    Tarnów    7,1
8774    IBC Euroserwis Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
8775    AUTO PLAY Agata Rygorczuk Tomasz Czeczko S.J.    Supraśl    7,1
8776    INTER ROYAL S.A.    Gdańsk    7,1
8777    Gravotech Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
8778    Malifex Polska Sp. z o.o.    Kraków    7,1
8779    General Air Services Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8780    Advanced Pr Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8781    PPHU Osłonka S.J.    Święciechowa    7,1
8782    KILIAN Sp. z o.o.    Mielec    7,1
8783    Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    7,1
8784    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profit Ryszard Kentzer, Andrzej Czarnota S.J.    Gliwice    7,1
8785    Gomibud Sp. z o.o.    Skawina    7,1
8786    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tomaszów Lubelski    7,1
8787    Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.    Jarocin    7,1
8788    Foma Stępień i Wspólnicy S.J.    Warszawa    7,1
8789    Hubertus Sp. z o.o.    Rokocin    7,1
8790    Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o.    Charbrowo    7,1
8791    POM - EKO Sp. z o.o. Pomorski Ośrodek Maszynowy    Szczecinek    7,1
8792    Hit - Kody Kreskowe S.J.    Suchy Las    7,1
8793    TELZAS Sp. z o.o.    Szczecinek    7,1
8794    BIN - MONTAŻ Sp. z o.o.    Białe Błota    7,1
8795    Opus Sp. z o.o.    Chojnice    7,1
8796    PMT Marketing System sp. z o.o. sp.k.    Poznań    7,1
8797    MEBLOMET Spółdzielnia Pracy    Mszana Dolna    7,1
8798    INVENIO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,1
8799    Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o.    Nowy Sącz    7,1
8800    HURTOWNIA KUBA KĘDZIOR I S-KA S.J.    Legnica    7,1
8801    N&W Global Vending Sp. z o.o.    Warszawa    7,1
8802    Remondis Drobin Komunalna Sp. z o.o.    Drobin    7,1
8803    Ajan S.J.    Warszawa    7,1
8804    Przeds. Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    7,1
8805    Transwiertel Sp. z o.o.    Tęgoborze    7,1
8806    KAMIS S.A.    Stefanowo    7,1
8807    Hydro - Nafta Sp. z o.o.    Piła    7,1
8808    Zakład Ochrony Środowiska Superbos Sp. z o.o.    Jelenia Góra    7,1
8809    Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    7,1
8810    FHU Marel S.J.    Dąbrowa Tarnowska    7,1
8811    FLORAD Sp. z o.o.    Tymbark    7,1
8812    F.H. Roma S.J.    Jeżów    7,1
8813    STAROSĄDECKI NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ EKSULAP Sp. z o.o.    Stary Sącz    7,1
8814    TIP - TOPOL Sp. z o.o. PUP    Pobiedziska    7,1
8815    Rurbet Sp. z o.o.    Brzezie    7,1
8816    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Zabierzów    7,1
8817    DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.    Węgrzce    7,1
8818    Porta Medyk Sp. z o.o.    Szczecin    7,1
8819    Spółdzielnia Mieszkaniowa Bocianek    Kielce    7,1
8820    Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Mosina    7
8821    Energa - Operator S.A.    Gdańsk    7
8822    AGROMET ZEHS Lubań S.A.    Lubań    7
8823    Tecop Sp. z o.o.    Lublin    7
8824    DIAMOND Sp. z o.o. PPHU    Kraków    7
8825    Wawrosz S.J.    Bielsko-Biała    7
8826    Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J.    Osie    7
8827    Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.    Gdynia    7
8828    Zakład Drzewny I.M.M. Maślach S.J.    Domostawa    7
8829    Svimpex Sp. z o.o.    Wrocław    7
8830    Sodibo Sp. z o.o.    Dzierżoniów    7
8831    Elnaft Sp. z o.o.    Gdańsk    7
8832    E.U.R.O. - MEBEL Sp. z o.o.    Łąkie    7
8833    Grolman Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7
8834    DOMENA & TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    7
8835    ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Warszawa    7
8836    Met - Bud S.J.    Wieluń    7
8837    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kormed Sp. z o.o.    Jawor    7
8838    Femina Sp. z o.o. Centrum Zdrowia Kobiet     Lubin    7
8839    Apteka Omega S.J.    Sanok    7
8840    Glinkop Sp. z o.o.    Żarnów    7
8841    Totalizator Sportowy Sp. z o.o.    Warszawa    7
8842    Zinel Holding S.A.    Warszawa    7
8843    Galmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Głubczyce    7
8844    Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    7
8845    GEZE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    7
8846    Arenda Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Łabędnik    7
8847    Euro - Code S.J.    Nowy Sącz    7
8848    EMIO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe    Wrocław    7
8849    Przeds. Składowania I Przerobu Odpadów Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    7
8850    Fiserv Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7
8851    Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza w Niedomicach    Niedomice    7
8852    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Samodzielny Publiczny ZOZ    Gdańsk    7
8853    PPUH DANTE Sp. z o.o.    Szczecin    7
8854    FHU Północ Południe Kazimierz Łącki, Krzysztof Stabrawa S.J.    Królówka    7
8855    PROMAR Sp. z o.o. PPH    Łomianki    7
8856    Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o.    Zakopane    7
8857    AGRO EKO Sp. z o.o.    Borsk    7
8858    ROBUD Mieczysław, Wiesława i Grzegorz Kurpiewscy S.J.    Ostrołęka    7
8859    Besta Plus Biwan i Sochacki sp. j.    Wesoła    7
8860    Stora Enso Poland S.A.    Ostrołęka    7
8861    HMS - Komet Sp. z o.o.    Mikołów    7
8862    EXPANDO Sp. z o.o.    Szczecin    7
8863    GBI PARTNERS Sp. z o.o.    Warszawa    7
8864    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gdynia    7
8865    JANKES Sp. z o.o.    Warszawa    7
8866    Albau Sp. z o.o.    Oświęcim    7
8867    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Ugorek Sp. z o.o.    Kraków    7
8868    Biacolor Sp. z o.o.    Białystok    7
8869    DIEFFENBACHER MASCHINENFABRIK Sp. z o.o.    Kościan    7
8870    Przedsiębiorstwo Dróg I Zieleni W Sopocie Sp. z o.o.    Sopot    7
8871    Garbarnia MASTER Sp. z o.o.    Włocławek    7
8872    Sita Pomorze Sp. z o.o.    Kościerzyna    7
8873    Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Sp. z o.o.    Chorzów    7
8874    Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o.    Wrocław    7
8875    PROMED S.A.    Warszawa    7
8876    Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o.    Wrocław    7
8877    Mechanika Maszyn I Urządzeń Rolniczych M-Rol Paweł Zawidzki, Michał Zawidzki Spółka Jawna    Odolanów    7
8878    Glazur - Łuczaj S.J.    Bielsk Podlaski    7
8879    Danfoss Saginomiya Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    7
8880    HART Sp. z o.o.    Opole    7
8881    LEXISNEXIS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    7
8882    Maphond Hondra S.J.    Płońsk    7
8883    Przeds. Usługowo - Budowlane COBEX Sp. z o.o.    Legnica    7
8884    Ernst & Young Bussiness Advisory Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Warszawa    7
8885    Bispol Sp. z o.o.    Łańcut    7
8886    Elektrociepłownia EC NOWA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    7
8887    Lemagro Polska Sp. z o.o.    Plewiska    7
8888    Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J.    Kcynia    7
8889    AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o.    Kraków    7
8890    ITP S.A.    Warszawa    7
8891    YEOMAN POLAND Sp. z o.o.    Świnoujście    7
8892    DP Metal Processing Sp. z o.o.    Tychy    7
8893    Przedsiębiorstwo DROLEX S.J.    Piła    7
8894    Paseco Sp. z o.o. PW    Raszyn    7
8895    Petrol S.J.    Żegocina    7
8896    BONA - POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    7
8897    Bazkar S.J.    Inowrocław    7
8898    Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych    Świecie    7
8899    ASGARD Sp. z o.o.    Poznań    7
8900    ORTO - RES Sp. z o.o.    Rzeszów    7
8901    Akpa Polska Press Sp. z o.o.    Warszawa    7
8902    Agropol S.J.    Łosiów    7
8903    Handicare Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    7
8904    Autoryzowana Stacja Obsługi M. Romanowski S.J.    Radom    7
8905    PEG S.A. Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej    Czeladź    7
8906    Vip - LKB Poland Sp. z o.o.    Poznań    7
8907    Wilsko Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    7
8908    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HETMAN Sp. z o.o.    Katowice    7
8909    Tourtrend Sp. z o.o.    Ustka    7
8910    Prima-Trans sp. z o.o.    Biała Podlaska    7
8911    KOCH Sp. z o.o.    Szczecin    7
8912    GM Dom Sp. z o.o.    Toruń    7
8913    AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.    Oława    7
8914    UNIBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonastwa Budowlanego i Usług Inwest.    Łódź    7
8915    Security System MS Sp. z o.o.    Gdańsk    7
8916    Korporacja Budowlana Fadom S.A.    Żory    7
8917    JOBON Sp. z o.o.    Zwierzyniec    7
8918    Stacja Paliw Kogut S.J.    Krasnystaw    7
8919    Kopalnie Melafiru w Czarnym Borze Sp. z o.o.    Czarny Bór    7
8920    SUPO - CERBER Sp. z o.o. Spółka Usług Pożarniczych    Kraków    7
8921    Benus Sp. z o.o.    Poznań    7
8922    FHU MAGMA Dariusz Duszyński, Józef Świgut S.J.    Szczecin    7
8923    Eurowax Sp. z o.o.    Gdańsk    7
8924    It - Trade And Recycling Sp. z o.o.    Wrocław    7
8925    Poszukiwania Nafty i Gazu NAFTA Sp. z o.o.    Piła    7
8926    Alu Pro Polska Sp. z o.o.    Opole    7
8927    Trans NG Sanok Sp. z o.o.    Sanok    7
8928    Ogrodnik S.J.    Opoczno    7
8929    Troymarine Sp. z o.o.    Gdynia    7
8930    Golden Rose Sp. z o.o.    Łódź    7
8931    Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J.    Liszki    7
8932    Infitex S.J.    Kędzierzyn-Koźle    7
8933    Budrex - Kobi Sp. z o.o.    Białystok    7
8934    POL-TIKO Dzięgiel Gigoń S.J.    Raciborsko    7
8935    Wabco Polska Sp. z o.o.    Wrocław    7
8936    Geotechnologies Sp. z o.o.    Wrocław    7
8937    Hydro - Partner Sp. z o.o.    Leszno    7
8938    NORDBUD Sp. z o.o.    Gdynia    7
8939    MC Kontrakty Budowlane Sp. z o.o.    Łódź    7
8940    PUMAR Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    7
8941    Spółdzielnia Pracy Surowców Mineralnych    Opole    7
8942    WITOMINO Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska    Gdynia    7
8943    Radiator - Grupa SBS Kita & Ślusarczyński S.J.    Wałbrzych    7
8944    Siltech Sp. z o.o. Zakład Górniczy    Zabrze    7
8945    PIASCOL Sp. z o.o.    Brodnica    7
8946    Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe INSTEL S.J.     Zielona Góra    7
8947    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CAL-INSTAL JANUSZ STENKE - S.J.    Wejherowo    6,9
8948    SEVITEL Sp. z o.o. Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii    Katowice    6,9
8949    FAXIKO Sp. z o.o.    Olsztyn    6,9
8950    Kołbon SJ Antoni Kołbon, Tadeusz Kołbon    Nawojowa    6,9
8951    Transtolbud - Piekutowski Sp. z o.o.    Kraków    6,9
8952    ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Koszalin    6,9
8953    FLUID DESK Sp. z o.o.    Szczecin    6,9
8954    Bakor International Ltd. Sp. z o.o.    Skierniewice    6,9
8955    Stomilanka S.J. Przeds. Gastronomiczno - Handlowe    Dębica    6,9
8956    Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
8957    GZELLA Sp. z o.o.    Osie    6,9
8958    Kudla Sp. z o.o.    Poznań    6,9
8959    Piekarnia Cukiernia Okruszek S.J.    Białystok    6,9
8960    Technika Biurowa Bis S.J.    Bolesławiec    6,9
8961    Firma Marketingowo-Medyczna MARK-MED Sp. z o.o.    Kraków    6,9
8962    ARGE Nieruchomości Sp. z o.o.    Kraków    6,9
8963    Mila Sp. z o.o.    Biezdrowo    6,9
8964    R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o.    Starachowice    6,9
8965    BEWAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno- Budowlane    Szczecin    6,9
8966    CERAMIKA - KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    6,9
8967    FIRMA WIELOBRANŻOWA KLUSEK BOGDAN KLUSEK, KRYSTYNA KLUSEK S.J.    Krosno Odrzańskie    6,9
8968    Eurovia Serwis Sp. z o.o.    Kobierzyce    6,9
8969    Comtegra Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
8970    BUDOPRZEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Olsztyn    6,9
8971    Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
8972    FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych    Kielce    6,9
8973    KIMBERLY - CLARK Sp. z o.o.    Klucze    6,9
8974    NIWA S.J. PUPH    Dębica    6,9
8975    BMCG Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
8976    Fortuna - Tonn S.J.    Łódź    6,9
8977    Dan - Poltherm Sp. z o.o.    Łęgowo    6,9
8978    Fabryka Maszyn Górniczych PIOMA S.A.    Piotrków Trybunalski    6,9
8979    Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j.    Biała Podlaska    6,9
8980    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    6,9
8981    Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las Sp. z o.o.    Suchy Las    6,9
8982    Ceramika Pilch Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią sp.k.    Jasienica    6,9
8983    Hydro - Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe    Łódź    6,9
8984    Przedsiębiorstwo Budowlane CIECHBUD Sp. z o.o.    Działdowo    6,9
8985    Geores Sp. z o.o.    Rzeszów    6,9
8986    Termopil - Bud Sp. z o.o.    Piła    6,9
8987    ETC - PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
8988    PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn    Siedlce    6,9
8989    Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J.    Tarnów    6,9
8990    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Woźniak” Sp. j.    Łomianki    6,9
8991    Trans - Druk S.J.    Konin    6,9
8992    Sial S.J.    Szczecin    6,9
8993    Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak    Kalisz    6,9
8994    Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A.    Częstochowa    6,9
8995    TRADMATIK Sp. z o.o.    Gdańsk    6,9
8996    ADMIR KŁYSZYŃSCY S.J.    Gdynia    6,9
8997    Amabud Sp. z o.o.    Płock    6,9
8998    Agencja Ochrony SZABEL Sp. z o.o.    Koszalin    6,9
8999    Canon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9000    Osiedle Tęczowy Las PD Development Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna    Gdynia    6,9
9001    PORR (POLSKA) S.A.    Warszawa    6,9
9002    Instalbud Sp. z o.o.    Rzeszów    6,9
9003    TAD - MET S.J.    Kościerzyna    6,9
9004    Partner - Bud Z.Małecka, M.Małecka, Z.Małecki, A.Kosmala, A.Małecki S.J.    Tuszyn    6,9
9005    Lumotech - Led Sp. z o.o.    Nadrybie Ukazowe    6,9
9006    NOVICHEM Sp. z o.o.    Chorzów    6,9
9007    PRESTO Sp. z o.o.    Lubin    6,9
9008    UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    6,9
9009    ARAMEKS Sp. z o.o.    Łódź    6,9
9010    PPHU Protech Sp. z o.o.    Rypin    6,9
9011    OPTIBELT POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    6,9
9012    Małgorzata Preibisch S.J.    Warszawa    6,9
9013    LG Display Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    6,9
9014    Student S.J.    Rzewnie    6,9
9015    Marant Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    6,9
9016    Poncyljusz i Radź. Firma Audytorsko - Księgowa Sp. z o.o.    Szczecin    6,9
9017    Medical Tribune Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9018    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Nowogard    6,9
9019    Nauczycielski Dom Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9020    PPHU Tel - Poż - System Iskra Sp. z o.o.    Poznań    6,9
9021    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe RZOŃCA Sp. z o.o.    Wrocław    6,9
9022    AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9023    Grupa Hunters Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    6,9
9024    Fabio Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9025    Alternatywne Systemy Komfortu Sp. z o.o.    Brzeźnica    6,9
9026    S&D POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9027    Multikop Sp. z o.o.    Bydgoszcz    6,9
9028    Eureka - Thiel S.J.    Luboń    6,9
9029    Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.    Działdowo    6,9
9030    HOLLEX Transport S.J. Sławomir Wójcik Artur Wójcik    Uniszowice    6,9
9031    Remetex S.J.    Dzierżoniów    6,9
9032    Stal - Hart Sp. z o.o.    Bujaków    6,9
9033    Budos S.J.    Grudziądz    6,9
9034    EMJOT S.J. Małgorzata i Jacek Pankowscy    Kraków    6,9
9035    Intek Sp. z o.o.    Lubawa    6,9
9036    A+B Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    6,9
9037    Dalkia Zamość Sp. z o.o.    Zamość    6,9
9038    Metro Properties Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9039    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie    Janocin    6,9
9040    Fabryka Urządzeń Wentylacyjno - Klimatyzacyjnych Konwektor Sp. z o.o.    Lipno    6,9
9041    Wudimeks Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Inwestycyjne     Częstochowa    6,9
9042    Skantrade Sp. z o.o.    Sopot    6,9
9043    Kokoszki Międzyzakładowa Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych    Gdańsk    6,9
9044    Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.    Mielec    6,9
9045    Hale Stalowe Polonex Sp. z o.o.    Kraków    6,9
9046    Real - Construct Sp. z o.o.    Kraków    6,9
9047    Tandem Taren - To Studio Filmowe Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa    Warszawa    6,9
9048    Sip Sp. z o.o.    Zabrze    6,9
9049    Instytut Lotnictwa    Warszawa    6,9
9050    SPV Sp. z o.o.    Dębnica Kaszubska    6,9
9051    PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o.    Ostrzeszów    6,9
9052    Lubacell Sp. z o.o.    Lubasz    6,9
9053    ABWOOD Sp. z o.o.    Sławno    6,9
9054    Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9055    Metec Sp. z o.o.    Miłomłyn    6,9
9056    Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A.    Zielona Góra    6,9
9057    B.R.B. Sp. z o.o.    Wołów    6,9
9058    PU Sanitarnych Pus Sp. z o.o.    Kwidzyn    6,9
9059    Atotech Poland Sp. z o.o.    Poznań    6,9
9060    Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    6,9
9061    Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Nowy Sącz    6,9
9062    Lidex Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9063    Althermedia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    6,9
9064    DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    6,9
9065    ACUS S.J.    Warszawa    6,9
9066    Kegel - Błażusiak Sp. z o.o.    Nowy Targ    6,9
9067    Masarnia Borowe S.J.    Borowe    6,9
9068    WYŻSZA SZKOŁA MENEDŻERSKA w Warszawie    Warszawa    6,9
9069    Baudziedzic Sp. z o.o. S.K.    Rudna Mała    6,9
9070    PZL Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
9071    FEM 1 Sp. z o.o.    Konin    6,9
9072    Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa    Tychy    6,8
9073    ROMBUD Sp. z o.o. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Olsztyn    6,8
9074    Teleste Video Networks Sp. z o.o.    Kraków    6,8
9075    Galen S.J.    Kraków    6,8
9076    Media Contacts Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9077    MEGAZEC S.J. Agencja Handlowo Serwisowa    Toruń    6,8
9078    DEZAMET S.A. Zakłady Metalowe    Nowa Dęba    6,8
9079    WALL Sp. z o.o. Bydgoska Drukarnia Akcydensowa    Bydgoszcz    6,8
9080    Spółdzielnia Inwalidów Inlam    Łódź    6,8
9081    Stacja Paliw Kami S.J.    Żabno    6,8
9082    Oświata - Lingwista Nadbałtyckie Centrum Educkacji Sp. z o.o.    Gdańsk    6,8
9083    IICS/Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9084    TECHNO - NAUTA Sp. z o.o.    Gdynia    6,8
9085    Embud III Sp. J. Kazimierz Sławek, Jerzy Perchel    Starachowice    6,8
9086    Flexlink Systems Polska Sp. z o.o.    Sady    6,8
9087    ALBEDO Marketing Sp. z o.o.    Poznań    6,8
9088    FM TRANS Sp. z o.o.    Komorowo    6,8
9089    Przeds. Specjalistyczne Sprzęt - Poż Irena, Krzysztof Zając S.J.    Opole    6,8
9090    PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J.    Cieszyn    6,8
9091    ASK SYSTEMY INFORMATYCZNE Sp. z o.o.    Szczecin    6,8
9092    WZD Sp. z o.o.    Pszczyna    6,8
9093    Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J.    Radom    6,8
9094    Nowa Technika Sp. z o.o.    Łomianki    6,8
9095    EURO SKLEP S.A.    Bielsko-Biała    6,8
9096    Biameditek Sp. z o.o.    Białystok    6,8
9097    BOLOIL S.A.    Bukowno    6,8
9098    AD REM Sp. z o.o.    Białystok    6,8
9099    Diagnostyka Sp. z o.o.    Kraków    6,8
9100    Gwiazda S.J.    Czerwińsk nad Wisłą    6,8
9101    Hydromat S.J. PW    Gostynin    6,8
9102    Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A.    Wrocław    6,8
9103    Auto-Adopta Sp. z o.o.    Kłudzienko    6,8
9104    WROBUD - ZABYTKI Sp. z o.o.    Wrocław    6,8
9105    Budomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe     Kraków    6,8
9106    POL - ASSISTANCE Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9107    Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o.    Gdańsk    6,8
9108    ALTER S.A.    Tarnowo Podgórne    6,8
9109    Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o.    Bydgoszcz    6,8
9110    Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9111    PPHU BAMAL Sp. z o.o.    Przeworsk    6,8
9112    Artrama Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9113    NOVITA S.A.    Zielona Góra    6,8
9114    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    6,8
9115    Sir - Ha Sp. z o.o. PPHU    Sieradz    6,8
9116    EUROKLIMAT Sp. z o.o.    Poznań    6,8
9117    Elektron S.J.    Kraków    6,8
9118    Elspaw & Śrubtex - Pol Sp. z o.o.    Sanok    6,8
9119    Gescrap Polska Sp. z o.o.    Września    6,8
9120    EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska    Chojnice    6,8
9121    Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej    Poznań    6,8
9122    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe JOWISZ Dariusz Dziobek S.J.    Limanowa    6,8
9123    Leitz Polska Sp. z o.o.    Radomsko    6,8
9124    Rex S.J.    Dziwnów    6,8
9125    ANMAR S.J.    Gorzów Wielkopolski    6,8
9126    Akadem Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9127    Kacper Sp. z o.o. sp.k.    Myszków    6,8
9128    Vistar Sp. z o.o.    Kraków    6,8
9129    Apteka Kwiaty Polskie S.J.    Łódź    6,8
9130    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH    Ząbkowice Śląskie    6,8
9131    Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.    Łódź    6,8
9132    EKOBET - SIEKIERKI Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9133    Kar - Pol S.J.    Koluszki    6,8
9134    Auto - Części S.J.    Jaworze    6,8
9135    DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o.    Poznań    6,8
9136    Betpol S.A.    Bydgoszcz    6,8
9137    Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR    Wrocław    6,8
9138    CTL CHEMKOL Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    6,8
9139    Steelpress Sp. z o.o.    Poznań    6,8
9140    Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o.    Śrem    6,8
9141    Siemens Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9142    Fabryka Kabli MADEX S.J.     Stefanówka    6,8
9143    ELBUD Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Katowice    6,8
9144    MULTIVAC Sp. z o.o.    Jastków    6,8
9145    Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji INWET S.A.    Chorzów    6,8
9146    Przeds. Budowlane PEBEROL Sp. z o.o.    Chodzież    6,8
9147    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    6,8
9148    PROCARGO Sp. z o.o.    Łomianki    6,8
9149    PAGAZ Bogdan Pazgan    Krzeszów    6,8
9150    Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST w Łące    Łąka    6,8
9151    Eco Kutno Sp. z o.o.    Kutno    6,8
9152    PPU Pro - Met S.J.    Koźmin Wielkopolski    6,8
9153    IZOLEX Sp. z o.o.    Skarszewy    6,8
9154    Zakład Usługowo - Handlowy Zmirob S.J.    Tychy    6,8
9155    HYDEX Sp. z o.o. PPU    Wadowice    6,8
9156    FMK Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych i Handlu    Pińczów    6,8
9157    Warta Glass Sieraków S.A.    Sieraków    6,8
9158    Sita Radom Sp. z o.o.    Radom    6,8
9159    HC Lift Sp. z o.o.    Stąporków    6,8
9160    Odyseya Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    6,8
9161    Uni - Agro Sp. z o.o.    Kalinowo    6,8
9162    Przemysłowy Instytut Motoryzacji    Warszawa    6,8
9163    Tovares Sp. z o.o.    Myślęcinek    6,8
9164    LASER SYMAG POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    6,8
9165    Full Market Hurt - Detal S.J.    Mielec    6,8
9166    PHU Grecki S.J.    Wałbrzych    6,8
9167    RTB S.J.    Wolsztyn    6,8
9168    Koala Klukowscy S.J.    Łódź    6,8
9169    EUROINSTAL PLUS Sp. z o.o.    Ciechanów    6,8
9170    Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe w Piszu Sp. z o.o.    Pisz    6,8
9171    Firma Handlowa Motorol S.J.    Kraków    6,8
9172    LAURA S.J. PPHU    Tomaszów Lubelski    6,8
9173    ACCENTURE Sp. z o.o.    Warszawa    6,8
9174    Wistal S.J.    Świdnica    6,8
9175    BIELINEX - BETON Sp. z o.o.    Szczecin    6,8
9176    SKINPOL Sp. z o.o.    Lublin    6,8
9177    Martex Sp. z o.o.    Tarnów    6,8
9178    Przed. Robót Górniczo Montażowych POLKOWICE Sp. z o.o.    Polkowice    6,8
9179    Spółdzielnia Pracy Remo - Bud    Poznań    6,8
9180    Migas S.J.    Proszowice    6,8
9181    Drewit S.J. PHU    Kraków    6,8
9182    CEM Sp. z o.o. Instytut Badań Rynku i Opinii Publicznej    Kraków    6,8
9183    Kolejowo - Budowlana Spółdzielnia Pracy w Lubinie    Lublin    6,8
9184    Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych T. Dąbrowski, A.Ciecierski,R.Chyżyński,T.Kita,P.Rak Spółka Komandytowa    Warszawa    6,8
9185    Pal - Trans S.J.    Chodzież    6,8
9186    SOLARIS LASER S.A.    Warszawa    6,8
9187    Promag MS Sp. z o.o.    Owińska    6,8
9188    ES SYSTEM K Sp. z o.o.    Wolbrom    6,8
9189    D - Max Polska Sp. z o.o.    Poznań    6,8
9190    Jacol Sp. z o.o.    Modła Królewska    6,8
9191    DUKO S.J. D. DRAPIEJ, A. DAWIEC    Jelenia Góra    6,8
9192    PPHU DOMATER S.J. Handel Hurtowy i Detaliczny Materiałami Budowlanymi        6,8
9193    Hydropure Polska Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    6,8
9194    Nge Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    6,8
9195    Drukarnia Triada Sp. z o.o.    Wrocław    6,8
9196    PRO-WET S.J.    Koszalin    6,8
9197    Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Jarocin    6,8
9198    JANEX - ELEKTRO S.J.    Lubin    6,8
9199    ZAKŁAD USŁUG STOCZNIOWYCH I MOSTOWYCH Sp. z o.o.    Szczecin    6,8
9200    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TERMO S.J. TRYBUCHOWICZ BOGUSŁAW, WINIARSKI STANISŁAW    Gorzów Wielkopolski    6,8
9201    Harpo Sp. z o.o.    Poznań    6,8
9202    Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.    Pelplin    6,8
9203    Trojmiasto.pl Sp. z o.o.    Gdańsk    6,8
9204    MATERIAŁY BUDOWLANE KM-TANI DOM S.J.    Oleśnica    6,8
9205    PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.    Piła    6,8
9206    Drokan S.A.    Poznań    6,8
9207    Zakład Usługowo Handlowy Hortus P. Kania K. Kania sp. j.    Krzeszowice    6,8
9208    Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross - J. Basiński, M. Jabłoński S.J.    Nowy Sącz    6,8
9209    Interchem Sp. z o.o.    Katowice    6,8
9210    PREFROW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej    Rybnik    6,7
9211    JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
9212    FLAMCO POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    6,7
9213    PPHU Strzałkowski S.J.    Jedlińsk    6,7
9214    A. Erdmann, R. Erdmann War S.J.    Chojna    6,7
9215    Pabo S.J. PHU    Nysa    6,7
9216    HS LUBAŃ Sp. z o.o.    Lubań    6,7
9217    Sport Mega Marketing Sp. z o.o.    Poznań    6,7
9218    Montostal Sp. z o.o.    Szczecin    6,7
9219    TCI Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
9220    PKE Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
9221    KOLB Sp. z o.o. FPH    Kolonowskie    6,7
9222    SANIT-TRANS Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    6,7
9223    Piekarnia Czubak i S-ka Włodzimierz Czubak S.J.    Łomianki    6,7
9224    BIS Multiserwis Sp. z o.o.    Krapkowice    6,7
9225    Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.    Puck    6,7
9226    ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    6,7
9227    Grabowska Firma Montażowa GFM Rusztowania S.J.    Grabów nad Prosną    6,7
9228    Dream Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ryczywół    6,7
9229    Przeds. Budowy Linii Kablowych Telkabl Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
9230 &nbs