Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża handlowa arrow Gepardy Biznesu 2011 pozostałego handlu
Gepardy Biznesu 2011 pozostałego handlu Drukuj
12.06.2012.
ImageWśród 6841  firm branży pozostały handel w okresie marzec 2009 - marzec 2011 najdynamiczniej rosła wartość  rynkowa Ziaja Farmacja Sp. z o.o., Agra Glapiński sp. j. oraz ITD Polska Sp. z o.o.

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm,  których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w okresie marzec 2009  - marzec 2011 w maju  2012 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa  InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2010 miały każdego roku przynajmniej  500 tysięcy  zł przychodów, wykazywały zysk netto,  a wartość ich kapitału była dodatnia.  Znalazła 28 284 takie przedsiębiorstwa i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2009, 2010 i 2011.
 
Wartość  rynkową  28 tysięcy firm na ostatni dzień roboczy marca 2009, 2010 i 2011 policzyliśmy przez  porównanie ich wyników  do wycen  spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od lutego 2012 r. do wycen stosujemy dwa podstawowe wskaźniki:  Cena/Zysku netto i  Cena/Wartości księgowej takie same dla wszystkich branży, liczone przez analityków Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
Przyjęcie średnich wskaźników dla wszystkich spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych  pozwoli uniknąć "szalonych" wycen, np.  przy wskaźniku C/Z na poziomie 405,5, jaki w marcu 2010 r. wyskoczył dla branży producentów materiałów budowlanych.
 
GPW podaje tylko wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu  wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursów Gepardy Biznesu i Potęgi Biznesu.
 
Wcześniej do wycen stosowaliśmy trzy podstawowe wskaźniki:  Cena/Zysku netto, Cena/Wartości księgowej i Cena/Przepływów gotówkowych dla  12 branży, liczone przez analityków „Rzeczpospolitej”. 
 
Zmiana metodologii liczenia wartości rynkowej spowodowała zmniejszenie wartości rynkowej dużej grupy firm. Związane jest to między innymi z tym, że jeden wskaźnik C/Z dla wszystkich branży jest w przypadku niektórych branży znacznie niższy. Na przykład dla branży producentów materiałów budowlanych wyniósł 405,5, a średni dla wszystkich branży to tyko 20,79.
 
 
Firmy, których wartość rynkowa była wyższa niż  250 mln  zł, uznajemy za Potęgi Biznesu 2011 i mogą otrzymać nagrodę - Buławę Biznesu jak dla hetmanów biznesu. 
 
Po zmianie metodologii liczba firm, które zasługują na tytuł Potęga Biznesu 2010, zmniejszyła się o połowę - z 1406 do 762.
 
Według analityków GPW w marcu 2011 r. wskaźnik C/Z wyniósł  15,86, a C/WK - 1,61. 
 
Wartość księgowa to suma zysku netto i kapitału własnego.

Bierzemy pod uwagę wskaźniki z marca  dlatego, że do końca marca spółki giełdowe zwykle podają wyniki finansowe za poprzedni rok, inwestorzy je znają i na ich podstawie dokonują wycen firm.
 
Taki sposób wyceny dużej liczby firm w 2005 r. opracował Jerzy Krajewski, dyrektor Instytut Nowoczesnego Biznesu. 
 
Ranking Potęgi Biznesu 2010 wygrała spółka Kulczyk Holding z siedzibą w Warszawie, która została wyceniona na 50,4 mld zł. W marcu 2011 r. jej wartość rynkowa znacznie spadła do 12,2 mld zł. 
 
Jak doszliśmy do tak olbrzymich wartości tej spółki?
 
W 2009 r. Kulczyk Holding SA miała następujące wyniki:
przychody operacyjne  10,6 mln zł,
zysk netto:  4 179,8 mln zł,
amortyzacja: 1,1 mln zł,
kapitał własny: 4 807 mln zł.


C/Z w marcu 2010 r.:  20,79.
C/WK w marcu 2010 r.:  1,55.   


Zysk netto  Kulczyk Holding  4 179,8 mln zł  pomnożony  przez 20,79 dał wycenę firmy w marcu 2010 r. na poziomie  86 897,6 mln zł.
Ze wskaźnika C/WK wyszła wartość rynkowa  w marcu 2010 r. - 13 929,5 mln  zł.
W naszej analizie podajemy średnią arytmetyczną z wycen. Suma wycen z dwóch wskaźników wyszła 100 827 mln zł,  a średnia  50 413,5 zł.
 

 
Natomiast rok później w 2010 r. Kulczyk Holding SA miała następujące wyniki:
przychody operacyjne  9,5 mln zł,
zysk netto:  932,5 mln zł,
amortyzacja: 1,5 mln zł,
kapitał własny:  4 986,5 mln zł.


C/Z w marcu 2011 r.:  15,86.
C/WK w marcu 2011 r.:  1,61.   


Zysk netto  Kulczyk Holding  932,5 mln zł  pomnożony  przez  15,86 dał wycenę firmy w marcu 2011 r. na poziomie  14 790 mln zł.
Ze wskaźnika C/WK wyszła wartość rynkowa  w marcu 2011 r. - 9 529,6 mln  zł.
W naszej analizie podajemy średnią arytmetyczną z wycen. Suma wycen z dwóch wskaźników wyszła 24 319,7 mln zł,  a średnia  12 159,8 mln zł.
 
Tę średnią przyjmujemy jako wartość rynkową  Kulczyk Holding SA w końcu marca 2011 r. 
 
Olbrzymi spadek wyceny Kulczyk Holding wziął się stąd, że jej zysk w 2010 r. był znacznie niższy niż w 2009 r. Istotne było też, że spółka wytransferowała gdzieś olbrzymi zysk za 2009 r.  Nie powiększył on bowiem jej kapitału własnego.
 
Podobnie program Excel policzył wartość rynkową 28 284 innych firm, wybranych spośród 60 tysięcy, i jej dynamikę. Spośród nich 20 490 zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2011, a pozostałe 8 tysięcy nie spełniają naszych kryteriów.  Wartość rynkowa ponad 6 tys. firm spadła w podanym okresie, niektórych nawet ponad 90 proc. Informacje o nich również publikujemy. 
 
Wśród 6841  firm branży pozostały handel w okresie marzec 2009 - marzec 2011 najdynamiczniej rosła wartość  rynkowa Ziaja Farmacja Sp. z o.o., Agra Glapiński sp. j. oraz ITD Polska Sp. z o.o.
 
 W branży pozostały handel na tytuł Gepard Biznesu 2011 zasługuje  4948  firm.


Gepardy Biznesu 2011 branży pozostały handel
 
 
 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2009-2011 w proc.

1    Ziaja Farmacja Sp. z o.o.    Poznań    17974
2    Agra Glapiński sp. j.    Opole    12870
3    ITD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9588
4    Mazowsze - Farma Sp. z o.o.    Warszawa    9520
5    Rott Polska Sp. z o.o.    Nowy Lubosz    9066
6    Tencate Geosynthetics Poland Sp. z o.o.    Kraków    8462
7    Cezarex Sp. z o.o.    Warszawa    5543
8    EF Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4949
9    Neo 24. PL Sp. z o.o.    Wrocław    4833
10    Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel - Poznań Sp. z o.o.    Poznań    4636
11    Hammermed Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    4121
12    Kamsoft Mazowsze Sp. z o.o.    Warszawa    3972
13    Best Foods Poland Sp. z o.o.    Gdynia    3922
14    Mobi Contract Sp. z o.o.    Nieszkowice Wielkie    3806
15    Vol Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    3446
16    Arma Bauteile Sp. z o.o.    Lubliniec    3390
17    PW JERSAK Zofia Jersak    Żagań    3365
18    SECURA NOVA Sp. z o.o.    Warszawa    3362
19    Pretty Girl Sp. z o.o.    Łódź    3325
20    North Press Polska Sp. z o.o.    Świecie    3298
21    Baltech Sp. z o.o.    Gdynia    3197
22    PRZEDSIĘBIORSTWO REALIZACYJNE INORA - INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.    Gliwice    3019
23    MAX - DOM Sp. z o.o.    Kutno    2954
24    Unimetal- Serwis Sp. z o.o.    Złotów    2736
25    Agrobud Sp. z o.o.    Ruszów    2569
26    Słoneczna S.J.    Wolin    2398
27    Avemi Sp. z o.o.    Warszawa    2322
28    Meranco - Aparatura Kontrolno - Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.    Poznań    2317
29    PGF URTICA Sp. z o.o.    Wrocław    2305
30    Black Water Energia Sp. z o.o.    Gdańsk    2215
31    Gastro - Top Sp. z o.o.    Syców    2197
32    Chiesi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2113
33    Karo - Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.    Toruń    2106
34    Fintrade Investments Sp. z o.o.    Cieszyn    2089
35    Dr Piktel Medic@L Systems Sp. z o.o.    Białystok    2043
36    FGP Polska Sp. z o.o.    Kostrzyn    2015
37    Sasol Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2011
38    Coalpol Sp. z o.o.    Poznań    1956
39    VISKOPOL Sp. z o.o.    Bolechowo    1950
40    Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J.    Kraków    1891
41    EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o.    Kraków    1838
42    Hermes Recycling Sp. z o.o.    Barszczówka    1834
43    CP Trade Sp. z o.o.    Kraków    1720
44    FARMEXIM Sp. z o.o.    Wrocław    1696
45    Janssen Poland Sp. z o.o.    Bedlno    1694
46    MDM Faber Sp. z o.o.    Kraków    1672
47    Desch Sp. z o.o.    Legionowo    1637
48    RENTRAK Sp. z o.o.    Porosły-Kolonia    1616
49    Ankol Sp. z o.o.    Chorzelów    1566
50    Sursum Sp. z o.o.    Warszawa    1553
51    BTL Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1544
52    Termopan Polska Sp. z o.o.    Szczecin    1544
53    Myphone Sp. z o.o.    Oleśnica    1520
54    KLASYKA Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    1493
55    Bk Giulini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1469
56    MEDIX Sp. z o.o.    Tczew    1469
57    SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o.    Warszawa    1446
58    Orpol Sp. z o.o.    Łódź    1445
59    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA MECHANIKÓW    Poznań    1434
60    Kosmed Sp. z o.o.    Kielce    1433
61    SERWIS POLSKA Sp. z o.o.    Cieśle    1407
62    Dom Książki S.A.    Poznań    1321
63    Educarium Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1302
64    Bartex Sp. z o.o.    Płoskinia    1301
65    Libram Sp. z o.o.    Lubin    1298
66    Przeds. Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o.    Gdynia    1289
67    Valvtronic Sp. z o.o.    Ząbki    1272
68    Novamed Sp. z o.o.    Zgierz    1269
69    Colop Polska Sp. z o.o.    Bytom    1258
70    Ara Legero Shoes Polska Sp. z o.o.    Katowice    1244
71    Centrum Techniki Biurowej Sp. z o.o.    Skierniewice    1244
72    Alfatec Sp. z o.o.    Poznań    1236
73    Laubr - Sport PL Sp. z o.o.    Kraków    1230
74    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.    Kraków    1228
75    Apexim AB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Baranowski    Zielona Góra    1224
76    TMR Polska Sp. z o.o.    Leśna    1224
77    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA STEFAN S.J. ELŻBIETA, STEFAN KLIŃSCY    Kryg    1215
78    Brand Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    1204
79    Domex Kuśnierek Sp.j.    Rydzyna    1190
80    Euroterm Sp. z o.o. sp.k.    Przemyśl    1181
81    Złota Farmacja Sp. z o.o.    Szczecin    1167
82    CHEMISTAL Sp. z o.o. PHU    Wrocław    1144
83    Hang & That Sp. z o.o.    Wrocław    1131
84    Finclub Poland Sp. z o.o.    Cieszyn    1124
85    DAR-FARM Sp. z o.o.    Kraków    1122
86    MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o.    Więcbork    1110
87    Enika Sp. z o.o.    Krosno    1108
88    Anmar Plus Sp. z o.o.    Gorlice    1101
89    TIKAL POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    1087
90    STALNET Sp. z o.o.    Bochnia    1083
91    Akces Sp. z o.o.    Piła    1077
92    Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    1068
93    CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o.    Rzeszów    1065
94    Efmed Sp. z o.o.    Gdańsk    1055
95    Abic Polska Sp. z o.o.    Śrem    1045
96    Daga Sp. z o.o.    Wojnowice    1044
97    POLOMARKET - DETAL Sp. z o.o.    Inowrocław    1032
98    Kolanko Sp. z o.o.    Chwaszczyno    1024
99    Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej    Nowy Sącz    1023
100    Alltrade Pharma Sp. z o.o.    Warszawa    1018
101    Bulinex Sp. z o.o.    Gdańsk    1015
102    Elektrotech Sp. z o.o.    Inowrocław    1002
103    Spółdzielnia Łubowo    Fałkowo    977
104    Symico Sp. z o.o. Agencja Naukowo Techniczna    Wrocław    962
105    Silesiadis Sp. z o.o.    Katowice    961
106    Synektik S.A.    Warszawa    956
107    KMK AGRO S.J.    Środa Wielkopolska    948
108    Bionorica Polska Sp. z o.o.    Warszawa    948
109    CP Trade Jarosław Sp. z o.o.    Jarosław    942
110    Ust-M Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    923
111    Metzłom Ligęza S.J.    Słupsk    918
112    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Cmolas    917
113    RK Polska Sp. z o.o.    Poznań    914
114    MGM S.A.    Marki    912
115    COMAD FURNITURE POLSKA Sp. z o.o.    Szczecin    912
116    Biurotechnika S.A. PHU    Warszawa    908
117    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o.    Raczki    905
118    Spaw Sp. z o.o.    Kraków    905
119    Suek Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    875
120    Control Process Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    874
121    Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku S.A.    Jedlicze    870
122    Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka Sp. z o.o.    Warszawa    867
123    Alex - Moda Sp. z o.o.    Ołtarzew    838
124    Tolimex Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    836
125    SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o.    Warszawa    835
126    TML S.A.     Poznań    833
127    COBI S.A.    Warszawa    832
128    TANK Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo    Kobierzyce    820
129    SLX Sp. z o.o.    Komorniki    813
130    A i I Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    809
131    Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o.    Poznań    803
132    Hitmark Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    800
133    Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. z o.o.    Katowice    798
134    Orpol Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    797
135    Korporacja Przemysłowa Polska Sp. z o.o.    Legnica    793
136    Liquip Polska Sp. z o.o.    Sobótka    790
137    SMS Metallurgy Polska Sp. z o.o.    Chorzów    789
138    Szopex - Dutkiewicz Spółka Jawna    Olsztyn    785
139    Moskwa Sp. z o.o.    Legionowo    785
140    Centa.PL Sp. z o.o.    Poznań    782
141    Dacpol Service Sp. z o.o.    Piaseczno    777
142    Eurosan Janusz Pasternak    Dąbrowa Tarnowska    775
143    Stryker Polska Sp. z o.o.    Warszawa    775
144    Tytan Sport Sp. z o.o.    Mikołów    772
145    Storage Partners Sp. z o.o.    Poznań    769
146    Magnus-Bis Sp. z o.o.    Polanów    769
147    A i Ka Sp. z o.o.    Kołobrzeg    768
148    Apteka - Anna Jamontt I Wspólnicy S.J.    Wrocław    768
149    FUBI Sp. z o.o.    Wierzbno    759
150    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o.    Warszawa    755
151    Agral Sp. z o.o. PHU    Brańsk    755
152    R. Marszolik, J. Musioł PPHU MARKO S.J.    Wodzisław Śląski    751
153    Maxcom S.A.    Tychy    750
154    Petromix Sp. z o.o.    Brzeźno    750
155    R - LINE S.J.    Zielona Góra    749
156    Polska Grupa Weterynaryjna sp. z o.o.    Katowice    739
157    Olsen Fashion Sp. z o.o.    Warszawa    738
158    Corporate Image Sp. z o.o.    Warszawa    732
159    Złom - Trans - Sp. z o.o.    Legnickie Pole    728
160    CAMFIL POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    726
161    PH RABA Leszek Radzaj, Roman Grzegorz Bartoszewicz S.J.    Raczki    725
162    Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J.    Bydgoszcz    723
163    Digital Cinema Polska Sp. z o.o.    Łódź    722
164    Handlowo - Usługowa Spółdzielnia Samopomoc    Warszawa    716
165    GMS Corporation Sp. z o.o.    Nawojowa    713
166    Comap Polska Sp. z o.o.    Warszawa    712
167    Clima Tech Polska Sp. z o.o.    Wrocław    711
168    TABAK Sp. z o.o.    Rzeszów    710
169    Maxfarm Sp. z o.o.    Warszawa    710
170    Tusnovics Instruments Sp. z o.o.    Kraków    708
171    Jarmag S.J.    Lublin    708
172    Extrem Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    708
173    Dopeltech Sp. z o.o.    Warszawa    707
174    CBIT Sp. z o.o.    Warszawa    699
175    Jelux Sp. z o.o. S.K.    Mikołów    699
176    Global Lighting Sp. z o.o.    Krosno    698
177    Sanoa Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    691
178    Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.    Gdańsk    690
179    Michor S.J.    Kutno    688
180    Farma 3 Sp. z o.o.    Przemyśl    685
181    VOGELSANG Sp. z o.o.    Wrocław    678
182    Tigret Sp. z o.o.    Warszawa    677
183    ToRoPol Sp. z o.o.    Warszawa    674
184    Anchor Sp. z o.o.    Choroszcz    666
185    Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem    Zakopane    665
186    Top 2001 Sp. z o.o.    Białystok    660
187    Kamex II Sp. z o.o.    Częstochowa    659
188    Xpress Sp. z o.o.    Wrocław    656
189    UNIBIT Sp. z o.o.    Katowice    653
190    PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    653
191    Eko-Al Sp. z o.o.    Poznań    653
192    Ofix.Pl Sp. z o.o.    Suchy Las    650
193    ZWM Malinka Sp. z o.o.    Opole    647
194    Veolia Usługi dla Środowiska EMK Recykling Sp. z o.o.    Zgierz    643
195    Top Ten Sp. z o.o.    Olsztyn    640
196    Lidmann i Megger S.J.    Lisi Ogon    640
197    OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J.    Słupsk    636
198    Ixochem Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    635
199    Polor Sp. z o.o.    Szczecin    633
200    Listan Poland Sp. z o.o.    Warszawa    631
201    Śląskie Przeds. Inwestycyjne Atut Sp. z o.o.    Cieszyn    629
202    Ferax Sp. z o.o.    Warszawa    626
203    Tebak Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    626
204    Dago Polska Sp. z o.o.    Warszawa    625
205    AERZEN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    621
206    AIDA Sp. z o.o.    Białystok    618
207    POLNET Sp. z o.o.    Poznań    617
208    Lancerto S.A.    Łańcut    616
209    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wołomin    614
210    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Chrzanowie    Chrzanów    614
211    FH Glass Sp. z o.o.    Białystok    614
212    SYSTEM DATA Sp. z o.o.    Mielec    611
213    Prozam S.J.    Kalisz    609
214    TR Automatyka Sp. z o.o.    Warszawa    609
215    Diab Sp. z o.o.    Słupsk    609
216    Altair Sp. z o.o.    Gdańsk    607
217    AFRISO Sp. z o.o.    Czekanów    606
218    IMEX Sp. z o.o.    Gdynia    594
219    BARTER S.A.    Białystok    588
220    Narva - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    588
221    Pfizer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    585
222    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELPIE Sp. z o.o.    Lublin    582
223    Anbafarm Sp. z o.o.    Wrocław    582
224    SMD Sp. z o.o.    Kowale    580
225    Hurtex Sp. z o.o.    Słupsk    577
226    VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    576
227    Stradivarius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    573
228    Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J.    Brzeg    568
229    PRO-OL Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Marian Steciów S.J.    Opole    562
230    SURTEC POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    557
231    KM-Metal Machoń S.J.    Częstochowa    556
232    Profiaudio Sp. z o.o.    Warszawa    554
233    MTM Industries sp. z o.o.    Kalisz    553
234    LOCUM Sp. z o.o.    Tarnów    550
235    CHEMIA - ŁÓDŹ S.A.    Łódź    549
236    Bio - Mycel Sp. z o.o.    Skierniewice    546
237    Gebhardt - Sthal Polska Sp. z o.o.    Stare Miasto    543
238    JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J.    Gdańsk    542
239    Centrum Handlowe Batory S.A.    Gdynia    540
240    Kawa. Ska Sp. z o.o.    Zalesie Górne    540
241    RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    536
242    Best Price Product Sp. z o.o.    Poznań    534
243    Hydro - Partner Sp. z o.o.    Leszno    531
244    TEZET S.A.    Lublin    529
245    Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o.    Głuchowo    527
246    Huta Pokój S.A.    Ruda Śląska    526
247    Hydro Aluminium Rolled Products Polska Sp. z o.o.    Kraków    522
248    N&W Global Vending Sp. z o.o.    Warszawa    518
249    Proteuss Sp. z o.o.    Nowy Sącz    513
250    PHT SWATOWSKI SWATOWSKI CZESŁAW S.J.    Brzeg    512
251    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polgard Sp. z o.o.    Rokitno    510
252    BOOKLAND.NET Sp. z o.o.    Warszawa    509
253    Falkon S.J.    Elbląg    508
254    ALCHEM GRUPA Sp. z o.o.    Toruń    507
255    VIP Parkiet Sp. z o.o.    Łomianki    507
256    Bamet S.J.    Środa Wielkopolska    505
257    Hamann Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    503
258    Poltechnik Sp. z o.o.    Miękinia    499
259    AMAD Sp. z o.o.    Łomianki    498
260    SULTOF S.J.    Warszawa    497
261    Mikronet Sp. z o.o. P. T. H.    Bielsko-Biała    497
262    Eko - Wtór Sp. z o.o.    Wilamowice    497
263    Pol - Agro Sp. z o.o.    Chełm    497
264    SCAWAR Sp. z o.o.    Warszawa    495
265    Szar S.A.    Częstochowa    495
266    Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa    Warszawa    495
267    TOOL Center Sp. z o.o.    Warszawa    494
268    Provitel Polska Sp. z o.o.    Luboń    490
269    Piast Sp. z o.o.    Kraków    490
270    BEKO S.A.    Warszawa    489
271    Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    488
272    Jabłonowska Spółka Budowlana Sp. z o.o.    Jabłonna    488
273    UNIMETALEX S.J.    Warszewice    484
274    Man And Machine Software Sp. z o.o.    Łódź    484
275    Geotronics Polska Sp. z o.o.    Kraków    484
276    TAW Sp. z o.o.    Komorów    481
277    Apteka Klemer Sp. z o.o.    Ostrołęka    481
278    HEAN DELIKATES KRÓLEWSKI ALINA SZELĄG S.J.    Kraków    480
279    Xylion Medical Systems Sp. z o.o. S.K.A.    Poznań    480
280    Multimed Sp. z o.o.    Łódź    478
281    Motorgas Sp. z o.o.    Sopot    478
282    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu    Kalisz    473
283    LUBFARM S.A.    Lublin    471
284    EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    471
285    New - Technology Poland - Białystok Sp. z o.o.    Białystok    469
286    Apteka Familia S.J.    Wałbrzych    468
287    EMTI Sp. z o.o.    Warszawa    464
288    ECOL Sp. z o.o.    Rybnik    464
289    SMS Sp. z o.o.    Lubań    464
290    Merido Sp. z o.o.    Rzeszów    463
291    AMADAR Sp. z o.o.    Warszawa    462
292    Pharmalord Agata Krop S.J.    Połczyn-Zdrój    461
293    Candela Sp. z o.o.    Warszawa    460
294    PHPU Agrovol Sp. z o.o.    Sulechów    460
295    Bershka Polska Sp. z o.o.    Warszawa    459
296    Hester Sp. z o.o.    Dzierżoniów    458
297    Firma Maltom S.J.    Tomaszów Mazowiecki    456
298    Promark Light Sp. z o.o.    Warszawa    453
299    FM GROUP POLSKA Artur Trawiński    Wrocław    453
300    Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa    Warszawa    452
301    CARIZ PPH Sp. z o.o.    Łódź    451
302    Ermin Sp. z o.o.    Łódź    450
303    Euroimmun Polska Sp. z o.o.    Wrocław    449
304    IGEPA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    445
305    Grolman Sp. z o.o.    Bydgoszcz    445
306    OMC Envag Sp. z o.o.    Warszawa    445
307    DRAGER Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    444
308    Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J.    Kraków    443
309    Pol - Agro S.A.    Grójec    442
310    Polo 540 Sp. z o.o.    Świecie    442
311    Emplex Sp. z o.o.    Słupca    441
312    Zeta Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    440
313    PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J.    Inowrocław    438
314    Weko Sp. z o.o.    Gdańsk    436
315    Leon - Oil sp. z o.o.    Niechcice    436
316    VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o.    Kielce    432
317    LPP TEX S.A.    Kowale    428
318    Produs Shop Services Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    428
319    Naftan Sp. z o.o.    Oleksze    426
320    Bose Sp. z o.o.    Warszawa    425
321    Pias - Kan Sp. z o.o.    Warszawa    422
322    Sysmex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    421
323    Ekoma Sp. z o.o.    Chojnice    421
324    DROP S.A.    Warszawa    420
325    Klima - Import Sp. z o.o.    Lublin    419
326    Ziehl - Abegg Polska Sp. z o.o.    Warszawa    418
327    Access Trading Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    417
328    J Witkowski, P Witkowski P.H Lodimex S.J.    Szczecin    415
329    KLEMT - PHARMA Sp. z o.o.    Warszawa    414
330    INTERHANDLER Sp. z o.o.    Toruń    413
331    Gregoire Besson Polska Sp. z o.o.    Oborniki    411
332    LEGO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    410
333    AMSORT Sp. z o.o.    Warszawa    410
334    Hectronic Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    410
335    Eco Service Sp. z o.o.    Kobierzyce    410
336    Fan - Sport S.J.    Rzeszów    410
337    Cotton - Word Sp. z o.o.    Wrocław    410
338    Karibia Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    406
339    Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o.    Poznań    405
340    INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    403
341    Badis Sp. z o.o.    Warszawa    402
342    Maripoli Sp. z o.o.    Czerwonak    402
343    Synase Products Poland Sp. z o.o.    Warszawa    402
344    CEMAROL Sp. z o.o.    Słupsk    402
345    Eko - System Sp. z o.o.    Warszawa    402
346    App Sp. z o.o.    Września    401
347    Kombi-2 Sp. z o.o.    Żory    401
348    Transakcja Sp. z o.o. PUH    Chełm    400
349    PPH KONIMPEX PLUS Sp. z o.o.    Konin    399
350    MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    399
351    Partner Sp. z o.o.    Lipno    398
352    BMS METAL Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    395
353    E.G.O. Central And Eastern Europe Sp. z o.o.    Warszawa    395
354    Domino International S.A.    Kobylnica    394
355    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Słupsk    394
356    TERMO SCHIESSL Sp. z o.o.    Piaseczno    393
357    Czarnik Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    393
358    Euroimpex II Sp. z o.o.    Warszawa    393
359    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J.    Częstochowa    393
360    Pękała - Stacja Paliw S.J.    Kąkolewnica Wschodnia    392
361    IBCOL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    391
362    Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. S.K.A.    Ożarów Mazowiecki    391
363    Jedynka S.A.    Rzeszów    391
364    Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.    Baranowo    389
365    Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    388
366    INTERCHEM S.A.    Gdynia    386
367    Flavon Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    384
368    CENTRUM DYSTRYBUCJI SMYKOLAND Dariusz Stachowiak    Żabno    383
369    Darmit Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Łódź    382
370    FIRMENICH Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    381
371    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście    Warszawa    380
372    Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański - Piotr Dudek - Dariusz Filipowicz    Bydgoszcz    380
373    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Opal” Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J.    Hajnówka    379
374    EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O.     Szczecin    378
375    PPHU CDM Sp. z o.o.    Ksawerów    377
376    Norpol Sp. z o.o.    Goleniów    377
377    REPER II Sp. z o.o.    Michałowice    376
378    Danex Sp. z o.o.    Wieliczka    376
379    GM COLOR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    376
380    Satis Polska Sp. z o.o.    Dziekanowice    376
381    Arrow Electronics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    375
382    Carwar S.J.    Ostrów Mazowiecka    375
383    Korbanek Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    374
384    Prox Sp. z o.o.    Wrocław    374
385    ITA - K. Pollak S.J.    Poznań    373
386    KORLEN Sp. z o.o.    Witkowo    372
387    BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    371
388    PH Davi Sp. z o.o.    Gostyń    371
389    RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    370
390    Metall - Express Sp. z o.o.    Rzeszów    369
391    9 MAJA S.A. Zakłady Przemysłu Wełnianego    Łódź    368
392    NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Sp. z o.o.    Kartuzy    368
393    A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    365
394    Vica Sp. z o.o.    Pępowo    365
395    Kamsoft Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    365
396    Ramsat S.A.    Modlnica    365
397    Optiblok S.J.    Łódź    365
398    Dalpo Sp. z o.o.    Poznań    364
399    Teneo Polska Sp. z o.o.    Zielonka    363
400    Polmet Sp. z o.o.    Kłodzko    362
401    AD REM Sp. z o.o.    Białystok    361
402    Ivoclar - Vivadent Polska Sp. z o.o.    Warszawa    360
403    LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o.    Warszawa    360
404    Modd - Mann S.J.    Sieniawka    358
405    Animedica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    358
406    Prymus - AGD S. J.    Kowalanka    358
407    OGRODOM S.J.    Łomża    357
408    Agros Due Sp. z o.o.    Poznań    356
409    RACA Sp. z o.o.    Ostróda    355
410    Spółdzielnia Agro w Małdytach    Małdyty    354
411    BAJT S.J.    Biała Podlaska    353
412    Vita Farm S.J.    Katowice    352
413    Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J.    Częstochowa    352
414    Apteka Ustecka Sp. z o.o.    Tczew    351
415    Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.    Warszawa    351
416    ASCLEPIOS S.A.    Wrocław    350
417    Menerga Polska Sp. z o.o.    Warszawa    350
418    Nenufar S.j. Krześniak Wichary    Zabrze    350
419    Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o.    Warszawa    349
420    Avi - Vet Service S.J.    Tarnowo Podgórne    349
421    Techpom Sp. z o.o.    Krzywonoś    349
422    Spectro - Lab Sp. z o.o.    Warszawa    347
423    Mastermedia Sp. z o.o.    Lublin    347
424    Centrum Handlowe Nexa Sp. z o.o.    Zamość    346
425    Sangtex Sp. z o.o.    Raszyn    346
426    Visco Textiles Sp. z o.o.    Łódź    346
427    CENTROWET Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Farmaceutyczno - Weterynaryjnego    Białystok    344
428    TRAFFIC EQUIPMENT Sp. z o.o.    Szczecin    344
429    Aweks Sp. z o.o. P. P. H. U.    Stalowa Wola    342
430    EKSA Sp. z o.o.    Komorów    340
431    Fargotex Sp. z o.o.    Łomża    340
432    BRAWO Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    339
433    FENIKS Sp. z o.o.    Krosno    338
434    Pab - Katmar S.J.    Pabianice    338
435    Przedsiębiorstwo Rolne Kost - Rol Sp. z o.o.    Byczyna    338
436    Inwestpol - Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    337
437    Gaz - Bud Sp. z o.o.    Milanówek    336
438    Arvex Grobelny Sp. z o.o.    Kraków    335
439    MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A.    Wrocław    335
440    Eckhard Toben Sp. z o.o.    Drzonków    335
441    Rezos Sp. z o.o.    Mszana Dolna    335
442    IMED POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    334
443    Comac International Sp. z o.o.    Warszawa    334
444    Invest Group Sp. z o.o.    Opole    334
445    POLDEM Sp. z o.o.    Łódź    333
446    Kemia Tau Polska Sp. z o.o.    Kraków    332
447    Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pruszkowie    Pruszków    332
448    Pakom Sp. z o.o.    Chwaszczyno    332
449    Sovrana S.J.    Olkusz    329
450    Ziko Apteki Sp. z o.o.    Kraków    329
451    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Międzyrzecu Podlaskim    Międzyrzec Podlaski    328
452    BALLUFF Sp. z o.o.    Wrocław    327
453    Ins - El S.J.    Łódź    327
454    Krynicki Recykling S.A.    Olsztyn    327
455    Ośrodek Badawczo - Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o.    Łódź    326
456    Veganet Sp. z o.o.    Wrocław    326
457    Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o.    Kraków    326
458    Stalesia Sp. z o.o.    Kraków    326
459    Comtex Bernatowicz S.J.    Lublin    326
460    NORSKE SKOG POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    325
461    ENTURIA Sp. z o.o.    Nowa Ruda    325
462    ILSCO Sp. z o.o.    Łódź    323
463    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    323
464    Hemist S.J. PHU    Gnojnik    323
465    Incofer Sp. z o.o.    Białystok    323
466    PROTOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji    Radom    322
467    FH Ekkom Sp. z o.o.    Cieszyn    322
468    Sir - Ha Sp. z o.o. PPHU    Sieradz    322
469    Soltur Sp. z o.o.    Mysłowice    322
470    Beninca Polonia Sp. z o.o.    Michałowice    321
471    Merolex-GS Sp. z o.o.    Zaczernie    321
472    TOM Sp. z o.o.    Szczecin    320
473    Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J.    Kraków    320
474    Fortune Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    318
475    LM Line Sp. z o.o.    Szczecin    318
476    Siroscan sp. z o.o.    Warszawa    317
477    DELTA S.J.    Pleszew    317
478    Bazarnik S.J.    Warszawa    315
479    Stacja Paliw Petro S.J. Tadeusz Pejski, Przemysław Pejski    Różanna    314
480    Noan S.J. PPH    Tychy    313
481    Zawstal Sp. z o.o.    Łódź    313
482    BM Recykling Sp. z o.o.    Andrychów    310
483    Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.    Szczecin    309
484    EMIL Hammoud S.J.    Warszawa    309
485    Fax-2 Chmurski & Chrzanowski S.J. w Katowicach    Katowice    309
486    ABE IPS Sp. z o.o.    Warszawa    308
487    L & L Products Europe Sp. z o.o.    Warszawa    308
488    Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.    Warszawa    308
489    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TYREX Sp. z o.o.    Kozy    307
490    GO SPORT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    306
491    Adler Sp. z o.o.    Warszawa    306
492    Controls Polska Sp. z o.o.    Warszawa    305
493    Biomaxima S.A.    Lublin    305
494    Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o.    Warszawa    305
495    Firma Handlowa Macro Ryfa Sławomir, Pinczyński Marian sp. z o.o.    Gdańsk    305
496    Farmjug Sp. z o.o.    Dzierżążno    304
497    TECH - TRADING Sp. z o.o.    Chorzów    304
498    Kodak Polska Sp. z o.o.    Warszawa    303
499    Uni - Chem Sp. z o.o.    Warszawa    303
500    PPH Legs Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    302
501    Power Paweł Gorczyca, Marek Gołosiński S.J.    Kraków    302
502    Wtórmat Sp. z o.o.    Mysłowice    302
503    Rovers International Sp. z o.o.    Piaseczno    302
504    Igus Sp. z o.o.    Warszawa    301
505    Mdecor Sp. z o.o.    Słupca    301
506    Czech-Oil Sp. z o.o.    Zgierz    301
507    Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.    Dawidy    300
508    Forest Group Polska Sp. z o.o.    Warszawa    300
509    Alfafarma Sp. z o.o.    Łódź    300
510    Nat - Com Sp. z o.o.    Łomianki    300
511    WIM Sp. z o.o.    Opole    300
512    Komak Sp. z o.o.    Poznań    300
513    Kula Company Sp. z o.o.    Jabłonowo    299
514    KOTRAK BIS S.J.    Katowice    299
515    CROWN POLSKA Sp. z o.o.    Siedlce    299
516    Cardinal Pharma Trade Sp. z o.o.    Łódź    298
517    Wykrojniki.Com.Pl Sp. z o.o.    Kiekrz    298
518    Femax Krzysztof Dolny S.K.A.    Gdańsk    297
519    GRANULAT-CHMIELARZ S.J.    Częstochowa    297
520    Automark Sp. z o.o.    Zduńska Wola    297
521    Inpharm Sp. z o.o.    Warszawa    297
522    Manetti Battiloro East Sp. z o.o.    Częstochowa    296
523    Phapipol Sp. z o.o.    Warszawa    296
524    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Siedlcach    Siedlce    295
525    FH Stoton Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    294
526    PRZEDSIĘBIORSTWO AGNES Sp. z o.o.    Lublin    294
527    Inter-Elektro S.A.    Warszawa    294
528    LIBRA Sp. z o.o. FHU    Gdynia    293
529    MULTIOFFICE Sp. z o.o.    Kraków    293
530    Adb Furniture Sp. z o.o.    Suwałki    293
531    Vernotti Polska Sp. z o.o.    Bralin    293
532    PSS SPOŁEM w Nidzicy    Nidzica    292
533    Celpap Sp. z o.o.    Wieliczka    292
534    STALPROFIL S.A.    Dąbrowa Górnicza    291
535    Natalia Sp. z o.o. J.V.    Rzeszów    291
536    Eni Sp. z o.o. PPUH    Warszawa    291
537    Polo Północ 520 Sp. z o.o.    Świecie    291
538    ARPIS S.A.    Kraków    290
539    Hesso - Oil Sp. z o.o.    Warszawa    290
540    Lesta S.J. PHU    Jeziórko    290
541    Manuli Ekobal Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    289
542    PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    288
543    Farmacovit Sp. z o.o.    Pietrzykowice    288
544    Kanex Sp. z o.o.    Kleosin    288
545    MĄDEL Sp. z o.o.    Tarnów    287
546    MULTILEK Sp. z o.o.    Kielce    287
547    Agro-Big-Pol-Import-Eksport S.J. Stanisław Bukowski & Jan Paszkiewicz    Cybinka    286
548    STOKROTKA Sp. z o.o.    Lublin    285
549    HEATING - INSTGAZ Sp. z o.o.    Rzeszów    285
550    Reypol-Retmak S.J.    Janowiec    284
551    LEWIATAN KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    283
552    Malkom D. Malińska I Wspólnicy S.J.    Warszawa    283
553    LAURA S.J. PPHU    Tomaszów Lubelski    282
554    Finex Sp. z o.o.    Wierzchowiska Drugie    282
555    PHU Tank - Mark S.J.    Kuślin    282
556    DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J.    Częstochowa    280
557    Eksoy Chemicals Poland Sp. z o.o.    Łódź    280
558    CP Trade Mielec Sp. z o.o.    Mielec    280
559    LOGAN Sp. z o.o.    Turek    280
560    ACHTEL Sp. z o.o.    Ciechanów    279
561    KALIBER Sp. z o.o.    Warszawa    278
562    ŻUCHOWSKI - DENTAL Sp. z o.o.    Szczecin    277
563    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Krotoszyn    277
564    CP Trade Łódź Sp. z o.o.    Łódź    277
565    Henry Kruse Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    276
566    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Spółka Jawna R. Janiszewski i S - ka    Sierpc    276
567    KART - PAPER POLSKA Sp. z o.o.    Oleśnica    276
568    Procter & Gamble Polska Sp. z o.o.    Warszawa    275
569    Weilburger Grafik - Polska Sp. z o.o.    Batorowo    275
570    Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski & Stec S.J.    Toruń    275
571    WĘGLOKOKS S.A.    Katowice    274
572    SPOŁEM SIEMIANOWICKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    Siemianowice Śląskie    273
573    PAPILART Sp. z o.o.    Warszawa    273
574    Euro Technik Trans Sp. z o.o.    Bydgoszcz    272
575    Kosłom S.J.    Września    272
576    Pink Shop Sp. z o.o.    Warszawa    272
577    Inwest - Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J.    Białystok    272
578    SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o.    Warszawa    271
579    PH ELMAT Sp. z o.o.    Rzeszów    271
580    PHU Multi - Vet Paweł Sarnowski    Śrem    271
581    PLATINET S.A.    Kraków    270
582    Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J.    Ustroń    270
583    KONIMPEX Sp. z o.o.    Konin    269
584    AMBIT Sp. z o.o. PUHP    Białystok    269
585    Dramex Sp. z o.o.    Warszawa    269
586    ELDOM Sp. z o.o.    Katowice    269
587    Ekonaft - Bolesławiec Sp. z o.o.    Bolesławiec    269
588    Nimpex Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Elektrycznych, Technicznych I Budowlanych     Nowy Targ    269
589    ALOES MEZIO S.J.    Białystok    268
590    PPH Trade - Prod Sp. z o.o.    Warszawa    268
591    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Giżycko    267
592    Rolsad S.J.    Rawa Mazowiecka    266
593    Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o.    Katowice    266
594    DAPOL S.J.    Warszawa    265
595    CAMPAK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    265
596    Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o.    Warszawa    265
597    Bestservice Sp. z o.o.    Warszawa    265
598    MH Automatyka Sp. z o.o.    Gdańsk    265
599    HAYGROVE POLAND Sp. z o.o.    Kępno    264
600    ART-STAL S.J. Wyroby Hutnicze    Biała Podlaska    264
601    MEDART - BIS Sp. z o.o.    Łódź    264
602    Miko Sp. z o.o.    Poznań    264
603    Petronak Stanisław I Mirosława Kaczmarek Spółka Jawna    Nakło nad Notecią    264
604    Delko S.A.    Śrem    263
605    BIUROMAX Sp. z o.o.     Baniocha    262
606    Hurtownia DS - Bis S.J.    Augustów    262
607    Hennlich Sp. z o.o.    Zabrze    262
608    Artsanit Sp. z o.o.    Łoś    262
609    Domex S.J. PHU    Sulęcin    262
610    CT CREATIVE TEAM S.A.    Warszawa    261
611    Stomilex Sp. z o.o.    Opole    261
612    KELVIN Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    261
613    PROFAR Sp. z o.o. ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY    Staniowice    260
614    Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o.    Wrocław    259
615    R&G Plus Sp. z o.o.    Mielec    259
616    Klima Therm S.A.    Warszawa    259
617    EL - KAB Sp. z o.o.    Wawrów    259
618    KOLMET Sp. z o.o. PPHU    Katowice    258
619    Inspirion Polska Sp. z o.o.    Trzebnica    258
620    Valdi Sp. z o.o.    Łódź    258
621    Mevaco Sp. z o.o.    Kraków    257
622    Apteka 21 Sp. z o.o.    Warszawa    257
623    VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o.    Warszawa    256
624    Rockwell Automation Sp. z o.o.    Warszawa    256
625    Trekker Sp. z o.o.    Długołęka    256
626    Maj Korporacja Sp. z o.o.    Poznań    256
627    Hivo Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    256
628    ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH    Radom    255
629    PHU MARTEX Bogdan Mossakowski    Olsztyn    255
630    Dystrybucja Poznań Sp. z o.o.    Poznań    255
631    Wi - Ba - Lak Sp. z o.o.    Przeźmierowo    255
632    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA KISZKOWO    Kiszkowo    255
633    Vina Foods Poland Sp. z o.o.    Warszawa    255
634    MICHAEL HUBER POLSKA Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    254
635    Lankwitzer Polska Sp. z o.o.    Opole    254
636    Pilawa Kuczek, Skarba, Szydełko S.J.    Leżajsk    254
637    Ksar S.J.    Jaworzno    254
638    Bentley Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    253
639    Lamba Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    253
640    Agripel Sp. z o.o.    Pelplin    253
641    HAVO Sp. z o.o.    Białystok    252
642    NLAB Sp. z o.o.    Warszawa    252
643    Geo Polska Sp. z o.o.    Imielin    252
644    Apteka Fama - Vit S.J.    Luboń    252
645    Gero Sp. z o.o.     Lublin    252
646    CSF Polska Sp. z o.o.    Rzeszów    252
647    Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Koszalin    251
648    ALFA Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych    Siedlce    251
649    Awa Design Sp. z o.o.    Łomianki    251
650    SNC S.J.    Rudawa    251
651    Aramir - Jenerowicz - Ryfa Sp. J.    Pleszew    251
652    DEHOPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Kwidzyn    251
653    Jędroch S.J. PPHU    Ostrów Wielkopolski    251
654    Famet Trading Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    251
655    ARBURG POLSKA Sp. z o.o.    Opacz    250
656    Z. Karczmarczyk i Wspólnicy Biuro Łożysk Tocznych Biloz S.J.    Warszawa    250
657    KONED Sp. z o.o.    Włocławek    250
658    Delfin S.J.    Nowa Wieś    250
659    Hurt Papier S.J.    Rzeszów    249
660    KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o.    Przemyśl    249
661    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Marconi” Sp. z o.o.    Świdnica    249
662    Przeds. Petro - Mark Sp. z o.o.    Drużbice    249
663    Naturhouse Sp. z o.o.    Gdynia    249
664    LAJON Tadeusz Zając S.J.    Gliwice    249
665    ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    248
666    PRAXIS S.A.    Warszawa    248
667    NAVO POLSKA Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.    Tychy    248
668    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Nowym Sączu    Nowy Sącz    248
669    Panda KM S.J. Przemysław Kaczyński, Izabela Markiewicz    Olsztyn    248
670    Best Sp. z o.o.    Piła    248
671    DCG S.A.    Warszawa    247
672    Esswell International LTD Sp. z o.o.    Świecie    247
673    ASO - Opatówek Sp. z o.o.    Opatówek    247
674    PH Agromarket S.J.    Jaryszki    247
675    Itecom Sp. z o.o.    Krotoszyn    247
676    MMP M. Piszczek Sp. z o.o.    Bochnia    247
677    ENERGOKRAK Sp. z o.o. PHU    Kraków    246
678    Expo - Met Sp. z o.o.    Gostyń    246
679    Forest Logistyka Sp. z o.o.    Wrocław    246
680    Vas S.J.    Siemianowice Śląskie    246
681    Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój    Wrocław    246
682    Jar - Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j.    Wałbrzych    246
683    Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o.    Wrocław    245
684    PW MS - Ortis Produkt S.J.    Łomianki    245
685    META PIOTR WOSIEK, JAROSŁAW SZEWCZYK S.J.    Olszany    245
686    GRASO MODA Sp. z o.o.    Poznań    245
687    AGTES Sp. z o.o.    Warszawa    244
688    K P B Intra Polska Sp. z o.o.    Tychy    244
689    MELIX Sp. z o.o. PW    Chełm    243
690    KRAK - MIX Sp. z o.o.    Kraków    243
691    Przedsiębiorstwo Handlowe A - T S.A.    Krotoszyn    243
692    Rothenberger - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    242
693    ARCHE S.A.    Siedlce    242
694    Softhard S.A.    Płock    242
695    Dr.Schulze - Polska Sp. z o.o.    Szczecin    242
696    NOVASPINE Sp. z o.o.    Tyniec Mały    242
697    Riela Polska Sp. z o.o.    Kartoszyno    242
698    Eumed Sp. z o.o.    Warszawa    241
699    Inox - Plus S.J.    Sosnowiec    241
700    VERO S.J.    Kraków    241
701    Wipol Sp. z o.o.    Włocławek    241
702    Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J.    Śmigiel    241
703    Drabpol S.J.    Mykanów    240
704    BRETTON PAPER & RECYCLING Sp. z o.o.    Gdynia    240
705    V.T.T. Trade Sp. z o.o.    Warszawa    240
706    Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.    Katowice    240
707    Firma Handlowa AS S.J. Łaś Maciej, Zgierski Michał    Nowy Targ    240
708    Ideal Partner S.J.    Choroszcz    240
709    F.H.U. Wnęk S.J.    Niepołomice    239
710    Słoneczko Sp. z o.o.    Zielona Góra    238
711    AGROMEP Sp. z o.o.    Kościan    238
712    Metal Best Sp. z o.o.    Szczecin    238
713    WACKER Neuson Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    237
714    TECHMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    237
715    Przes. Wielobranżowe Biuromax Balcer Sp. z o.o.    Bydgoszcz    237
716    Albis Polska Sp. z o.o.    Poznań    237
717    ACV Polska Sp. z o.o.    Włocławek    237
718    Ultramedia Sp. z o.o.    Warszawa    237
719    CITODAT S.A.    Wrocław    236
720    JSD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    236
721    Kolex - Gizowska & Szmyt S.J.    Warszawa    236
722    Rofryd Sp. z o.o.    Rzeszów    235
723    Falcon Sp. z o.o.    Łódź    235
724    Allied Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    235
725    WK-MED Sp. z o.o.    Kraków    235
726    ATS S.A.    Toruń    234
727    John Crane Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    234
728    Stillea Sp. z o.o.    Warszawa    234
729    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    234
730    Centralna Sp. z o.o.    Łódź    234
731    Giolli Sp. z o.o.    Poznań    233
732    Globe Sp. z o.o.    Warszawa    233
733    Pelion S.A.    Łódź    232
734    Kodrewex Sp. z o.o.    Gomunice    232
735    Remei Polska Sp. z o.o.    Opole    232
736    Golden Lion Sp. z o.o.    Poznań    232
737    Technika Biurowa Bis S.J.    Bolesławiec    232
738    Ro-Eco Recycling Zakład Odzysku Sp. z o.o.    Rumia    232
739    BIMEX Anna Rogozińska, Grażyna Nowak S.J.    Września    231
740    RUDNIK Sp. z o.o.    Szczecin    231
741    Galeria Portius Sp. z o.o.    Krosno    231
742    ERA Artykuły Szkolne, Biurowe, Zabawki S.J.    Augustów    231
743    SPOŁEM Rudzka Spółdzielnia Spożywców    Ruda Śląska    230
744    Komtur Polska Sp. z o.o.    Warszawa    230
745    EV - MET Sp. z o.o.    Toruń    229
746    Przeds. Handlu Zagranicznego Mecfibre - Poland S.J.    Łódź    229
747    MARIMPEX MACHINERY Sp. z o.o.    Warszawa    228
748    Drugstore Investment Polska Sp. z o.o.    Warszawa    228
749    Pat-Mar Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    228
750    Pepco Poland Sp. z o.o.    Poznań    227
751    Fair Packaging Sp. z o.o.    Gałowo    227
752    Energetyk Sp. z o.o.    Żychlin    227
753    Amernet Sp. z o.o.    Warszawa    227
754    HEWEA 2 Sp. z o.o.    Wrocław    227
755    BALTRADE S.J.    Gdańsk    226
756    Sotex S.J. PHU    Łazy    226
757    Łódźdis Sp. z o.o.    Łódź    226
758    Hen - Stol S.J.    Żebry-Chudek    226
759    Lemar S.J.    Olsztyn    226
760    NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o.    Tychy    225
761    Houghton Polska Sp. z o.o.    Kraków    225
762    CONNECT POLAND Sp. z o.o.    Stęszew    225
763    MARKO S.J. PHU    Stara Wieś    225
764    CASP SYSTEM Sp. z o.o.    Jaworzno    225
765    Mat-Poż - Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J.    Rzgów    225
766    ROCHE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    224
767    CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o.    Toruń    224
768    Conexx Sp. z o.o.    Myszków    224
769    Ehrle Polska Sp. z o.o.    Warzymice    224
770    Idalia S.J.    Radom    224
771    Emipak Sp. z o.o.    Warszawa    224
772    JP - CENTRUM S.J.    Dąbrowa Górnicza    224
773    Dräger Safety Polska Sp. z o.o.    Bytom    224
774    Grupa Weba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Paczkowo    223
775    Frank Glasse ELTRON    Wrocław    222
776    ORLEN PETROCENTRUM Sp. z o.o.    Płock    222
777    Wołoch - Artykuły Spożywcze FHP    Miechów    222
778    Wojna S.J.    Bobowa    222
779    Super Market Rajski S.J.    Nowy Targ    222
780    Przedsiębiorstwo Handlowe Fox Tołoczmański Jarosław - S.J.    Stargard Szczeciński    222
781    LINPAC Packaging Packaging Sp. z o.o.    Władysławów    221
782    FALCO Mazurkiewicz, Gwiazda S.J.    Olsztyn    221
783    VOITH TURBO Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    221
784    PPHU Contact O/K Sp. z o.o.    Kielce    221
785    Kornix Sp. z o.o.    Skarszewy    221
786    Marmed Health Care Sp. z o.o.    Gorlice    221
787    PH Comco Sp. z o.o.    Katowice    220
788    Adatela S.J.    Krosno    220
789    Kabel - Metal - Invest Sp. z o.o.    Otwock    220
790    KLL Adam Litner, Artur Litner S.J.    Bielsko-Biała    220
791    SPOŁEM PSS    Bełchatów    219
792    ABM S.A.    Kraków    219
793    Bełchatówdis Sp. z o.o.    Bełchatów    219
794    PH Sanart Sp. z o.o.    Gdańsk    219
795    BIALMED Sp. z o.o.    Biała Piska    218
796    INPROEL - 3 Sp. z o.o.    Poznań    218
797    Apteka Tęczowa Sp. z o.o.    Szczecin    218
798    Przedsiębiorstwo Handlowe Poltop Jacek Piotrowski i S-Ka, S.J.    Wrocław    218
799    Greenland Group Sp. z o.o.    Mikołów    217
800    AZYMUT Sp. z o.o. Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw    Warszawa    216
801    Terra - Kora Sp. z o.o.    Kraków    216
802    Nobel Biocare Polska Sp. z o.o.    Warszawa    216
803    AVANS ECOMMERCE Sp. z o.o.    Modła-Kolonia    216
804    PSS SPOŁEM OSZCZĘDNOŚĆ w Mińsku Mazowieckim    Mińsk Mazowiecki    215
805    SPOŁEM ZABRZE Sp. z o.o.    Zabrze    215
806    Hoang Ha Sp. z o.o.    Kolonia Warszawska    215
807    Przedsiębiorstwo A&D Sp. J. Karol Arasim, Dariusz Dziobkowski    Suwałki    215
808    Freekom Sp. z o.o.    Kraków    215
809    Duraumat - Polska Sp. z o.o.    Sypniewo    215
810    Demps Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    215
811    EDAM Sp. z o.o. PPH    Warszawa    214
812    Stal - Produkt S.J.    Myszków    214
813    DBN Sp. z o.o.    Mikołów    214
814    Medianus Sp. z o.o.    Kraków    214
815    Werner & Mertz Polska Sp. z o.o.    Marki    213
816    MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    213
817    DELAVAL Sp. z o.o.    Wrocław    213
818    Brenda - Sport Sp. z o.o.    Piastów    213
819    Klinika Sp. z o.o.    Jelenia Góra    213
820    RAVET Sp. z o.o.    Wrocław    212
821    SUMARIS Sp. z o.o.    Poznań    212
822    GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    211
823    SKI TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    211
824    Bat Sport Sp. z o.o.    Warszawa    211
825    Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.    Mrągowo    211
826    Restauracja Bar OKTAN, BP Serwis Marian Pastuszak    Kołbaskowo    211
827    Internetowy Serwis Informatyczny Sp. z o.o.    Łódź    210
828    Anncomp I Sp. z o.o.    Warszawa    210
829    Smarex Sp. z o.o.    Warszawa    210
830    Farmed Sp. z o.o. Centrum Aptekarsko Lekarskie     Legnica    210
831    INSTALATOR Sp. z o.o.    Mrągowo    210
832    Gigaset Communications Polska Sp. z o.o.    Warszawa    210
833    BRESSE POL Sp. z o.o. PPH    Toruń    209
834    FIN S.A.    Kolbuszowa    209
835    ALFA Sp. z o.o.    Wolbórz    209
836    Aktim Sp. z o.o.    Kraków    209
837    Sedona Joanna Jędrzejczak i Wspólnicy S.J.    Poznań    209
838    Emko Sp. z o.o.    Zbiersk    209
839    Policealne Studium Kosmetyczne Anieli S.J.    Poznań    209
840    MERKATOR S.J.    Warszawa    208
841    LECHITA A.R.T. Sp. z o.o.    Rębków    208
842    TORIMEX - Chemicals LTD Sp. z o.o.    Łódź    208
843    Cartec S.J.    Katowice    208
844    Alternatywne Systemy Komfortu Sp. z o.o.    Brzeźnica    208
845    Gamp Sp. z o.o.    Zielona Góra    208
846    PH EWMAR - NESS Sp. z o.o.    Sosnowiec    207
847    Tilton Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    207
848    DELKOM 2000 Sp. z o.o.    Wejherowo    206
849    AMAT Sp. z o.o.    Lublin    206
850    E Plus M Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    206
851    B&S Sp. z o.o.    Szczecin    206
852    TORELL S.A.    Warszawa    206
853    Intacto Sp. z o.o.    Łódź    206
854    Promeks Bis Sp. z o.o.    Warszawa    206
855    Wrześniak Glassworks Sp. z o.o.    Ładna    206
856    Olan Sp. z o.o.    Lublin    205
857    PRIMULATOR Sp. z o.o.    Łódź    204
858    Biuro Techniczno - Handlowe BTH IMPORT - STAL Alicja Kotarba    Kraków    204
859    Titus Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    204
860    Jasna - Pol Sp. z o.o.    Dzierzgoń    204
861    ARHELAN Burzyńscy S.J.    Bielsk Podlaski    203
862    N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne    Głogów    203
863    EKO Sp. z o.o.    Wrocław    203
864    Ferronia S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    203
865    Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.    Łódź    203
866    Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.    Lublin    203
867    INTER - RABS Sp. z o.o.    Wołomin    202
868    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Medyka    202
869    KML Sp. z o.o.    Szczecin    202
870    SJS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    202
871    BUFAB Sp. z o.o.    Gdańsk    201
872    ASAMED Sp. z o.o.    Przeźmierowo    201
873    Lacure Polska Sp. z o.o.    Poznań    201
874    Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.    Kraków    201
875    Partner - Technika Grzewcza S.J.    Zielona Góra    201
876    Interfon S. Sadziński S.J.    Włocławek    201
877    Grupa Handlowa Sangroup Sp. z o.o.    Warszawa    201
878    Bergsport Sp. z o.o.    Wrocław    201
879    Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J.    Kcynia    201
880    Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S.J.    Zabrze    200
881    ARKONA Sp. z o.o.    Inwałd    200
882    Drawstal Sp. z o.o.    Opole    200
883    Silesia Music Center Sp. z o.o.    Kęty    200
884    TWIST - POL Sp. z o.o.    Kobiele Wielkie    200
885    Platan Sp. z o.o.    Międzyrzecz    200
886    Eaton Electric Sp. z o.o.    Gdańsk    199
887    Marlen Sp. z o.o.    Jelenia Góra    199
888    Medservice Sp. z o.o.    Katowice    199
889    Skamex Sp. z o.o. S.K.A.    Łódź    198
890    Partner XXI Sp. z o.o.    Zabrze    198
891    ABEL Sp. z o.o.    Owińska    198
892    Impakt Sp. z o.o.    Sierakowo    198
893    Arka-Med Sp. z o.o.    Tychy    198
894    Aber Sp. z o.o.    Warszawa    198
895    Zakład Techniki Medycznej Tech - Med Sp. z o.o.    Bydgoszcz    198
896    Top Gen Sp. z o.o.    Głubczyce    198
897    Metrox - Service Sp. z o.o.    Tczew    198
898    AUREX LPG Sp. z o.o.    Raszyn    197
899    Senmax Sp. z o.o. PPHU    Poznań    197
900    Chesterton International Polska Sp. z o.o.    Katowice    197
901    Złom - Biała Sp. z o.o.    Tyczyn    197
902    TOM2 Sp. z o.o.    Szczecin    197
903    EURO SKLEP S.A.    Bielsko-Biała    196
904    Varimed Sp. z o.o.    Wrocław    196
905    NEXTECH Sp. z o.o.    Płock    196
906    FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    196
907    Stacja Paliw Leśna Polana S.J.    Mielec    196
908    AGROMIX Sp. z o.o. PUP    Rydzyna    195
909    Wiśniowski Sp. z o.o.    Wielogłowy    195
910    Tadej S.J. Materiały Budowlane    Chróścice    195
911    FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK S.J.    Jelenia Góra    195
912    Małgorzata Preibisch S.J.    Warszawa    195
913    Recman Sp. z o.o.    Suwałki    195
914    BLUBIT Sp. z o.o.    Warszawa    194
915    VISKASE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    194
916    LEGFARM S.A.    Legnica    194
917    Instal - Konsorcjum Sp. z o.o.    Wrocław    194
918    SANECO Sp. z o.o.    Warszawa    194
919    EKO - BHL Sp. z o.o.    Warszawa    194
920    Homag Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    194
921    BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o.    Płochocin    194
922    Przeds. Budowlane Handlu i Usług R-Bud Sp. z o.o.    Biała Podlaska    194
923    Genzyme Polska Sp. z o.o.    Warszawa    194
924    THE CONCEPTS Sp. z o.o.    Warszawa    194
925    SPOŁEM PSS    Kielce    193
926    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ludwinie    Ludwin    193
927    FPG Sp. z o.o.    Warszawa    193
928    Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o.    Warszawa    193
929    PHZ Vipol Sp. z o.o.    Warszawa    193
930    Aniro Grupa Handlowa Sp. z o.o.    Toruń    193
931    Nguyen Le Sp. z o.o.    Warszawa    193
932    VOLLMER - BASEN Serwis Sp. z o.o.    Zgorzelec    192
933    FOROS Sp. z o.o.    Poznań    192
934    Beijer Ref Polska Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    192
935    Advantech Poland Sp. z o.o.    Warszawa    192
936    Partex S.A.    Warszawa    192
937    Fm Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa    Wrocław    192
938    EGA Sp. z o.o.    Nowa Wieś    191
939    Euromasz S.J.    Lipka    191
940    Drim Wacław Drwięga Sp.J. P. P. U. H.    Sanok    191
941    Magnum Sp. z o.o.    Janki    191
942    PHT Mariko Sp. z o.o.    Warszawa    191
943    Świat Zdrowia S.A.    Toruń    191
944    Biuromax Meble Biurowe Sp. z o.o.    Kraków    191
945    Anitech 2 Ogulewicz S.J.    Bartoszyce    191
946    Ochnik Sp. z o.o.    Garwolin    190
947    ROLTEX Siedliszcze Sp. z o.o. PUH    Siedliszcze    190
948    Amgen Sp. z o.o.    Warszawa    190
949    Profi Sp.J.    Białystok    190
950    SPOŁEM PSS    Zawiercie    189
951    Prospecta Sp. z o.o.    Warszawa    189
952    Liebherr - Polska Sp. z o.o.    Ruda Śląska    189
953    Goclever Sp. z o.o.    Poznań    189
954    HSK Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    188
955    WIMAD S.J.    Wrocław    188
956    STOMIL EAST Sp. z o.o.    Sanok    188
957    EGIS Sp. z o.o.    Kraków    188
958    PPU BUDRES - SIL Sp. z o.o.    Rzeszów    188
959    IMCD - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    188
960    IBEX International S.J.    Warszawa    188
961    POLY TOR Sp. z o.o.    Toruń    188
962    MJK Sp. z o.o.    Biała Podlaska    188
963    Frog MS Delko sp. z o.o.    Kraków    188
964    Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Straszyn    188
965    Flow Control Sp. z o.o.    Katowice    188
966    C & C Partners Telecom Sp. z o.o.    Leszno    187
967    Solar - Gaz Sp. z o.o.    Warszawa    187
968    Azmet Przeds. Wielobranżowe S.J.    Radom    187
969    Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne    Warszawa    187
970    Wtórmet Sp. z o.o.    Oława    187
971    LL - Oil Sp. z o.o.    Ceków    187
972    Lomax Sp. z o.o. S.K.A.    Kołbaskowo    187
973    OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    186
974    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Technosan” Sp. z o.o.    Białystok    186
975    Vostok - Trading Sp. z o.o.    Warszawa    186
976    SPOŁEM PSS    Hajnówka    185
977    FIRMA TED Tadeusz Dąbrowski    Radomsko    185
978    DELTA - TECHNIKA Sp. z o.o.    Lublin    185
979    DIAMANT POLSKA Sp. z o.o.    Liszki    185
980    POLYGEN Sp. z o.o.    Wrocław    185
981    Lbb - Papier Sp. z o.o.    Iłża    185
982    PHU INSTALBUD S.J.    Chrzanów    185
983    MM Dystrybucja S.J.    Krosno    185
984    Spółdzielnia Handlowo - Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach    Łomianki    185
985    Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    184
986    RTA VC Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    184
987    Interlab Sp. z o.o.    Warszawa    184
988    Przeds. Obrotu Surowcami Wtórnymi Złompol S.J.    Częstochowa    184
989    Werther International Polska Sp. z o.o.    Brzoza    184
990    Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o.    Łęczyca    184
991    Stacje Paliw Napędowych WYGODA S.A.    Cieszyn    183
992    Europa Sp. z o.o.    Warszawa    183
993    IKS 2 MUCHA, WITEK S.J.    Mikołów    183
994    Lennox Polska Sp. z o.o.    Warszawa    183
995    Aspol Export - Import - Handel S.J.    Kobyłka    183
996    Emgrand Sp. z o.o.    Człuchów    183
997    Inpol - Papier Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    182
998    Hossa Sp. z o.o.    Szczecin    182
999    Masterfix Poland LTD Sp. z o.o.    Poznań    182
1000    Alta - Sieć Handlowa Sp. z o.o.    Brzozów    182
1001    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rupex 2” Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński    Boguszów-Gorce    182
1002    Pneumapol S.J.    Przeźmierowo    182
1003    Firma Bartosz S.J.    Białystok    181
1004    PHU PETROL Sp. z o.o.    Nowa Obra    181
1005    Tap Poland Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    181
1006    Frigo Sp. z o.o.    Warszawa    181
1007    Lewiatan Opole Sp. z o.o.    Opole    181
1008    Impall Sp. z o.o. S.K.    Łódź    181
1009    GS Samopomoc Chłopska    Hajnówka    180
1010    PARTNER XXI Kleks S.J.    Toruń    180
1011    CRODA Poland Sp. z o.o.    Kraków    180
1012    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MARIA BOGUSŁAW KRAWCZAK I MARIA KRAWCZAK S.J.    Szczecin    180
1013    FHU Czosnyka S.J.    Żabno    180
1014    TWN Sp. z o.o.    Nowogard    180
1015    Wittchen S.A.    Kiełpin    179
1016    SKS - STAKUSIT - POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    179
1017    Interroll Polska Sp. z o.o.    Warszawa    179
1018    Sato Polska Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    179
1019    PW Pryzmat S.J.    Mojsławice    179
1020    Anex Plus Sp. z o.o.    Ustka    179
1021    Przedsiębiorstwo Dostaw Energii Ekowar T.ciarkowski I Syn S.J.    Pruszcz Gdański    179
1022    Tribotec Polska Sp. z o.o.    Wrocław    179
1023    HAUSER POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    179
1024    TLB S.A.    Warszawa    178
1025    WILO POLSKA Sp. z o.o.    Janki    178
1026    WINCOR NIXDORF Sp. z o.o.    Warszawa    178
1027    NOVUS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    178
1028    EKOINSTAL S.J.    Katowice    178
1029    HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J.    Gniechowice    178
1030    Tilia S.A.    Łódź    178
1031    Przedsiębiorstwa INS - TOM Sp. z o.o.    Łódź    178
1032    Marmax S.J.    Czudec    178
1033    Cilon S.J.    Wilków    178
1034    PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego    Lublin    177
1035    HAKO POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    177
1036    TAJA S.J.    Żmigród    177
1037    Olmet Sp. z o.o.    Gdańsk    177
1038    NZ Techno Sp. z o.o.    Warszawa    177
1039    YKY HURTOWNIA ELEKTRYCZNA Sp. z o.o.    Wrocław    177
1040    Spółdzielnia Produkcyjno - Handlowa w Szczurowej    Szczurowa    177
1041    Apteka Św. Anny Tomasz Łuczkowski, Małgorzata Staś-Łuczkowska S.J.    Bielsko-Biała    177
1042    Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j.    Lubartów    177
1043    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Kołbiel    176
1044    BIWAL Sp. z o.o.    Białystok    176
1045    Service -Pharma Sp. z o.o.    Warszawa    176
1046    Bulmach Sp. z o.o.    Warszawa    176
1047    Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o.    Poznań    176
1048    FORMENTI & GIOVENZANA POLSKA Sp. z o.o.    Wieruszów    175
1049    Konwerga Sp. z o.o.    Poznań    175
1050    Daw - Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi    Bytom    175
1051    Salix Sp. z o.o.    Łódź    175
1052    K. SCHROEDER POLSKA Sp. z o.o.    Nowa Kopernia    175
1053    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pruszcz    174
1054    SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    174
1055    Arrow ECS Sp. z o.o.    Kraków    174
1056    PORFARM Sp. z o.o.    Radom    174
1057    EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o.    Warszawa    174
1058    AD ASTRA Sp. z o.o.    Zduńska Wola    174
1059    LMP Sp. z o.o.    Katowice    174
1060    Emet - Impex Armatura i Automatyka Sp. z o.o.    Przemyśl    174
1061    Basco 2 Andrzej Nawrot i Wspólnicy S.J.    Mielec    174
1062    ALDEK 34 S.J.    Gdynia    174
1063    SANOFI PASTEUR Sp. z o.o.    Warszawa    173
1064    Belimo Siłowniki S.A.    Warszawa    173
1065    Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.    Warszawa    173
1066    Urban Sp. z o.o.    Jarosław    173
1067    Amer Sports Poland Sp. z o.o.    Kraków    173
1068    Display Sp. z o.o.    Krzycko Małe    173
1069    Remetex S.J.    Dzierżoniów    173
1070    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Sieniawa    173
1071    Zano S.Dąbkowski, J.Kiersnowski S.J.    Słupsk    173
1072    EKOTRADE Sp. z o.o.    Olkusz    173
1073    A & T Sp. z o.o.    Chrzanów    173
1074    PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa    Gniezno    172
1075    Hurtownia Zaopatrzenia i Zbytu RZEMIOSŁO Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej    Radom    172
1076    HANPIK Sp. z o.o.    Kielce    172
1077    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Łaszczowie    Łaszczów    172
1078    Prywatne Przeds, Górnośląskie Lak Sp. z o.o.    Tychy    172
1079    HYDRO BUILDING SYSTEMS Sp. z o.o.    Warszawa    172
1080    TAD - MET S.J.    Kościerzyna    172
1081    Evaco Sp. z o.o.    Kraków    172
1082    Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J.    Grodzisk Mazowiecki    172
1083    CERPOL - Andrzej Buba i Wspólnicy S.J.    Ligota Prószkowska    172
1084    Inter Projekt S.A.    Gliwice    172
1085    Towarowa Giełda Energ II S.A.    Warszawa    171
1086    Besspol Jolanta Bess i Wspólnicy Sp. J.    Osielsko    171
1087    PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J.    Kraków    171
1088    B.M.K. Light Sp. z o.o.    Chorzów    171
1089    Koniczynka Sp. z o.o.    Toruń    171
1090    Axes System J. Raczyński i S. Lewiński S.J.    Gdańsk    171
1091    Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    171
1092    Aneks Sp. z o.o.    Poznań    170
1093    Eurochem Service Polska Sp. z o.o.    Warszawa    170
1094    AGRO - AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. PHU    Grodków    170
1095    PREGO S.A.    Bielawa    170
1096    IGE Sp. z o.o.    Pieszyce    170
1097    KIEL-TECH Sp. z o.o.    Kielce    170
1098    Interchem Sp. z o.o.    Katowice    170
1099    TSN Sp. z o.o.    Targowisko    170
1100    Meden Sp. z o.o.    Warszawa    170
1101    Wispak Sp. z o.o.    Dzierżoniów    170
1102    Tejosiprem Sp. z o.o.    Sosnowiec    170
1103    Handel Polski S.A.    Rzeszów    170
1104    Vermont Sp. z o.o.    Łódź    170
1105    Elbis Sp. z o.o.    Lublin    170
1106    TVK Polska Sp. z o.o.    Warszawa    169
1107    CANPOL Sp. z o.o.    Poznań    169
1108    Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J.    Gdańsk    169
1109    Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.    Warszawa    169
1110    Dutch Trade Sp. z o.o.    Śrem    169
1111    Phoenix Contact Sp. z o.o.    Długołęka    169
1112    GF Energia Sp. z o.o.    Mierzyn    169
1113    Storkpharm Sp. z o.o.    Częstochowa    169
1114    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy S.J.    Częstochowa    169
1115    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze    Kamienna Góra    169
1116    FANDANGO S.J.    Kraków    168
1117    CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    168
1118    Anglomet System Sp. z o.o.    Warszawa    168
1119    Polgad Sp.J.    Wizna    168
1120    MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ Sp. z o.o.    Łódź    168
1121    Medyk Plus Sp. z o.o.    Warszawa    168
1122    NOSTERIA Sp. z o.o.    Pajęczno    168
1123    R.Y.B. Poland Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    168
1124    Keijsers Meble Sp. z o.o.    Bochnia    168
1125    PROAUTO Sp. z o.o.    Szczecin    167
1126    POLMARKUS Sp. z o.o.    Pyskowice    167
1127    PPHU Suma Sp. z o.o.    Chorzów    167
1128    Total Market Sp. z o.o.    Warszawa    167
1129    Chem - Hurt - Warex S.J.    Zaborze    167
1130    Tomex S.J.    Bielsko-Biała    167
1131    Aptecom Ligarscy S.J.    Koszalin    167
1132    Apteka Nadworna Jan Rolewicz, Gabriela Słomion S.J.    Chojnice    167
1133    Euro Pacific Group Sp. z o.o.    Warszawa    167
1134    Biameditek Sp. z o.o.    Białystok    166
1135    Medi - Sept Sp. z o.o.    Motycz    166
1136    POLPETRO S.A.    Płock    166
1137    Leader Tech Ltd Sp. z o.o.    Wielki Konopat    166
1138    Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o.    Zabór    166
1139    PPHU Janmar Sp. z o.o.    Kraków    166
1140    Vademecum Sp. z o.o.    Jarosław    166
1141    Saol Sp. z o.o.    Chrzanów    166
1142    Hurtownia Best S.J.    Miastko    166
1143    ADAMET - NIEMET Sp. z o.o.    Rzeszów    166
1144    Canon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    165
1145    FALA Warszawska Spółdzielnia Handlowa    Warszawa    165
1146    LARK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    165
1147    Makdar S.J.    Krosno    165
1148    Przeds. Handlowo-Usługowe Rajtex Bis S.J.    Przemyśl    165
1149    MAT USŁUGI INFORMATYCZNE S.J. M. TARCZYŃSKI, T. MUSIALIK, P. ŁABUDA    Kraków    165
1150    Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wilczyce    165
1151    Bellis Szkodziak Szuryga S.J.    Lublin    165
1152    Aracar Sp. z o.o.    Lublin    165
1153    Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J.    Czaplinek    165
1154    Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.    Kostrzyn    164
1155    Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.    Łódź    164
1156    PH Papirus Sp. z o.o.    Bydgoszcz    164
1157    IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.    Milanówek    164
1158    PRO-WET S.J.    Koszalin    164
1159    Firma Handlowa Market Na Wzgórzach Natkaniec i Sadowska - S.j.    Kraków    164
1160    INTERIDE - Sp. z o.o.    Suchy Dwór    164
1161    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J.    Elbląg    164
1162    TOPAZ PHU    Sokołów Podlaski    163
1163    Instalator S.J.    Krosno    163
1164    ADLLER Sp. z o.o.    Miechów    163
1165    Dekor - Art - Serwis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    163
1166    PHPU Rutmax Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    163
1167    Hydrochem Sp. z o.o.    Bydgoszcz    163
1168    FEIYA Sp. z o.o.    Tarnów    163
1169    Omega 34 T.A.K. Szweda, E. Hering S.J.    Gdynia    163
1170    NYSTAL S.A.    Katowice    162
1171    AB LOGIC Sp. z o.o.    Dobra    162
1172    Del Sport Sp. z o.o.    Blizne Łaszczyńskiego    162
1173    ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o.    Kraków    162
1174    PPHU Stomar S.J.    Nowa Wieś    162
1175    Handel Towarami Masowymi, Stacja Paliw S.J.    Chojnów    162
1176    POLCOTEX Sp. z o.o.    Warszawa    161
1177    PUPH Solfum Sp. z o.o.    Rąbień AB    161
1178    Przeds. Trimor Sp. z o.o.    Sopot    161
1179    PAP - POL Sp. z o.o.    Jaroszowiec    161
1180    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko    Jeleśnia    161
1181    Gold - Pol S.J.    Warszawa    161
1182    INK Polska Sp. z o.o.    Janikowo    161
1183    BAYER Sp. z o.o.    Warszawa    160
1184    INTERHURT Sp. z o.o.    Zgorzelec    160
1185    Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J.    Rawa Mazowiecka    160
1186    Sign Poland Sp. z o.o.    Wrocław    160
1187    FHU Mariol S.J.    Niemce    160
1188    OP Kowalewscy S.J.    Siedlce    160
1189    Bass S.J.    Marki    160
1190    Andi - Kuba Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    160
1191    Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j.    Radom    160
1192    MIK Małgorzata Grabowska    Ciechanów    160
1193    LTL Sp. z o.o. PPHU    Białystok    159
1194    Przeds. Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Białystok    159
1195    EMERPOL Sp. z o.o.    Warszawa    159
1196    Orffa Polska Sp. z o.o.    Czosnów    159
1197    PHU Mix S.J.    Krosno    159
1198    MTM S.J.    Piotrków Trybunalski    159
1199    Budim Sp. z o.o.    Kraczkowa    159
1200    Księgarnia Akademicka Sp. z o.o.    Kraków    159
1201    NHAT DUC Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    159
1202    Sunkel - Śruby Sp. z o.o.    Brójce    159
1203    Unicorn Poland Sp. z o.o.    Warszawa    158
1204    SPOŁEM PSS    Grajewo    158
1205    Vissavi Sp. z o.o.    Rzeszów    158
1206    GS Samopomoc Chłopska w Dobczycach    Dobczyce    158
1207    Interface Polska Sp. z o.o.    Warszawa    158
1208    Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J.    Warszawa    158
1209    CIEPLIK Sp. z o.o.    Suwałki    158
1210    Boss 19 Sp. z o.o.    Mrągowo    158
1211    FIRMA HANDLOWA IWO W. WOJDAŁA, A. SZCZUREK, I. RADOSZ S.J.    Kraków    158
1212    ZAKŁADY PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AQUA-TECH Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    158
1213    Ohne Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    158
1214    Tank Sp. z o.o.    Kłodzko    158
1215    Krawtost Sp. z o.o.    Klucze    158
1216    Direct Eservices S.A.    Warszawa    158
1217    Fresenius Medical Care Polska S.A.    Poznań    157
1218    SERWOKONTROL Sp. z o.o.    Wrocław    157
1219    SIMONA POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    157
1220    Termika-Grupa Sbs Grala, Wojciechowski Sp. J.    Kalisz    157
1221    Cnos - Garden Sp. z o.o.    Poznań    157
1222    ADO - MED Sp. z o.o.    Świętochłowice    157
1223    4,5 Sp. z o.o.    Kraków    157
1224    Supon Sp. z o.o. PHT    Opole    157
1225    Wodmel Sp. z o.o.    Wołomin    157
1226    T.Q.L. Sp. z o.o.    Warszawa    157
1227    PH Somir Sp. z o.o.    Wieniec    157
1228    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski    Lublin    157
1229    Ad Sp. z o.o.    Płock    157
1230    DOHLER POLSKA Sp. z o.o.    Kozietuły Nowe    156
1231    Garden Sp. z o.o.    Tarnów    156
1232    DOPAK Sp. z o.o.    Wrocław    156
1233    PATI Sp. z o.o.    Gdańsk    156
1234    ROLCHEM Sp. z o.o.    Wyczechy    156
1235    Duni Sales Poland Sp. z o.o.    Poznań    156
1236    SIMBHP S.J.    Słupsk    156
1237    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach    Kartuzy    156
1238    FANSPORT S.J.    Lublin    155
1239    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Oleśnie    Olesno    155
1240    Bakureks Sp. z o.o.    Poznań    155
1241    PHPU Transvet Sp. z o.o.    Kalisz    155
1242    Stacja Paliw u Chłopa S.J.    Wieprzów Ordynacki    155
1243    Rescold S.J.    Rzeszów    155
1244    Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.    Brzoza    154
1245    KREZAM Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo    Zamość    154
1246    Grosik S.J. PHU    Białobrzegi    154
1247    Stalserwis - Chojnice S.A.    Chojnice    154
1248    Elpio Sp. z o.o.    Luboń    154
1249    OAZA Sp. z o.o.    Zielona Góra    153
1250    Waldi Sp. z o.o.    Komorniki    153
1251    Jurgen Armack Sp. z o.o.    Piła    153
1252    Białostocka Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Białystok    153
1253    Image Recording & Solution Sp. z o.o.    Warszawa    153
1254    Millroy S.J.    Warszawa    153
1255    Lemken Polska Sp. z o.o.    Dolice    153
1256    Hit - Kody Kreskowe S.J.    Suchy Las    153
1257    Intermax Sp. z o.o.    Grudziądz    153
1258    MARBO B I M DENERT S.J.    Kalinowo    153
1259    MGR Farm. Marianna Oleszewska i Wspólnicy S.J.    Ciechanów    153
1260    Tornado S.J. - Ignaczak Tomasz - Czarnecki Grzegorz    Legnica    153
1261    TRANSCOM Sp. z o.o. PPUH    Katowice    152
1262    Kromiss - Bis Sp. z o.o.    Częstochowa    152
1263    NAC Sp. z o.o.    Raszyn    152
1264    Masters Sp. z o.o.    Straszyn    152
1265    Jomiro Sp. z o.o.    Kępno    152
1266    Gemax Sp. z o.o.    Bolesławiec    152
1267    Ogrodnik S.J.    Opoczno    152
1268    Optivit Sp. z o.o.    Warszawa    152
1269    Ageva Sp. z o.o.    Warszawa    152
1270    Agromor S.J. PH    Sławno    152
1271    Magna Nowoczesne Technologie Produkcji S.A.    Kędzierzyn-Koźle    152
1272    Wyroby Hutnicze ART-STAL Sp. z o.o.    Biała Podlaska    152
1273    NAVIMOR - INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    151
1274    FLORA Sp. z o.o.    Praszka    151
1275    TM STEEL Sp. z o.o.    Chorzów    151
1276    JKK KWIATKOWSKI S.J.    Katowice    151
1277    FH KAR-TEL Zbigniew Kałuża    Gliwice    151
1278    Fapim Polska Sp. z o.o.    Marki    151
1279    Wizard Sp. z o.o.    Sieradz    151
1280    ISK Engineering Sp. z o.o.    Lublin    151
1281    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Siemiatyczach    Siemiatycze    151
1282    Firma Rogala S.J.    Bobowa    151
1283    METALBUD Adamski S.J.    Kraków    151
1284    AB S.A.    Wrocław    150
1285    NOWELA Sp. z o.o.    Poznań    150
1286    Peka Sp. z o.o.    Jasin    150
1287    Selecta Pol Sp. z o.o.    Leszno    150
1288    Eurotank S.J.    Sokołów Podlaski    150
1289    Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J.    Garwolin    150
1290    Biopoint S.J.    Stawiguda    150
1291    MERAZET S.A.    Poznań    149
1292    LGC Promochem Sp. z o.o.    Łomianki    149
1293    FRAPO - DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.    Konin    149
1294    ECTA Polska Sp. z o.o.    Borówiec    149
1295    Kaja S.J.    Białystok    149
1296    Platan Sp. z o.o.    Warszawa    149
1297    KARPATIA Sp. z o.o.    Gorlice    149
1298    Kennametal Sp. z o.o.    Żory    148
1299    FAST Sp. z o.o.    Łódź    148
1300    Nitstal Sp. z o.o.    Toruń    148
1301    Biuro - Land Sp. z o.o.    Jaworzno    148
1302    Autodal Sp. z o.o.    Gdańsk    148
1303    Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław    Balin    148
1304    Shell Chemicals North East Europe Sp. z o.o.    Warszawa    147
1305    CEZAS Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Szkół    Białystok    147
1306    MEDITECH Sp. z o.o.    Przeźmierowo    147
1307    Meva - Pol Sp. z o.o.    Gdańsk    147
1308    Miłek Market Sp. z o.o.    Szamotuły    147
1309    Bayersystem Grzenia S.J.    Bydgoszcz    147
1310    Moris Maurycy Wołek    Tychy    147
1311    THEMAR Import Export Sp. z o.o.    Warszawa    146
1312    INCOLL POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    146
1313    MSD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    146
1314    Hydro S.J.    Leszno    146
1315    MKJ Jakóbisiak Sp.J.    Wołomin    146
1316    Blufarm S.J.    Warszawa    146
1317    Kermi Sp. z o.o.    Wrocław    146
1318    AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J.    Elbląg    145
1319    OPUS Sp. z o.o.    Gliwice    145
1320    Krono - Chem Sp. z o.o.    Szczecinek    145
1321    POLCOM Sp. z o.o.    Skawina    145
1322    AZET S.J.    Zamość    145
1323    MAK Sp. z o.o.    Toruń    145
1324    AS Bylak i Wspólnicy Sp. J    Suwałki    145
1325    Sanea Wschód Sp. z o.o.    Biała Podlaska    145
1326    Remedia Sp. z o.o.    Władysławowo    145
1327    Budmax - Metal Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    145
1328    KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zielona Góra    145
1329    Spółdzielnia Pracy Rolnik w Sieradzu    Sieradz    144
1330    RAFAELA Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    144
1331    GMV POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    144
1332    Cdrl S.A.    Pianowo    144
1333    MPGK Sp. z o.o. Zakład Dystrybucji Gazu Płynnego    Rzeszów    144
1334    Burchacińscy S.J.    Wieluń    144
1335    BNS Sp. z o.o. WPHPU    Katowice    144
1336    Nge Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    144
1337    Cool Sport S.J.    Kraków    144
1338    BHG Sp. z o.o.    Pruszków    143
1339    IMSO Sp. z o.o.    Koszalin    143
1340    EL - SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J.    Ostrołęka    143
1341    BH Euro - Matex Sp. z o.o.    Borne Sulinowo    143
1342    Beissbarth Equipment Sp. z o.o.    Warszawa    143
1343    Agropol S.J.    Łosiów    143
1344    BWP Enterprise Sp. z o.o.    Rzeszów    143
1345    ARGO-HYTOS POLSKA Sp. z o.o.    Wadowice    143
1346    Omega PHU Sp. z o.o.    Głogów    143
1347    Melle Sp. z o.o.    Stary Staw    143
1348    Aircon Sp. z o.o.    Dybów-Kolonia    143
1349    PPHiU Merkury Sp. z o.o.    Głuchołazy    142
1350    Mada S.J.    Olsztyn    142
1351    Dekoma Sp. z o.o.    Zalasewo    142
1352    Sparta Sp. z o.o.    Bogucin    142
1353    Rol - Bud Bednarscy S.J.    Nowa Brzeźnica    142
1354    Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o.    Kraków    142
1355    Wah Nam Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    142
1356    Lechkrak Sp. z o.o.    Kraków    142
1357    PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe    Warszawa    141
1358    Wolff Trading Sp. z o.o.    Warszawa    141
1359    C-L Sp. z o.o.    Słupsk    141
1360    BESTPOL Sp. z o.o.    Stary Sącz    141
1361    Koncept - L S.A.    Warszawa    141
1362    Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-Agencyjny    Łódź    141
1363    Skorpion S.J.    Białystok    141
1364    Sport Team Sp. z o.o.    Kraków    141
1365    Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland Sp. z o.o.    Kraków    141
1366    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo - Produkcyjno - Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    141
1367    Bord Sp. z o.o.    Łowicz    141
1368    Sklepy Tabak S.J.    Tarnów    141
1369    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    141
1370    Larix, Janusz Pieła - Spółka Jawna    Bielsko-Biała    141
1371    T.Trading Sp. z o.o.    Warszawa    141
1372    Wigry - Projekt S.A.    Suwałki    140
1373    MARRODENT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    140
1374    PANTA Sp. z o.o.    Łódź    140
1375    Phanteon Sp. z o.o.    Żagań    140
1376    Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o.    Rudniki    140
1377    Gamma Edward Gacmanga S.J.    Kluczbork    140
1378    Cezas - Glob Sp. z o.o.    Olsztyn    140
1379    DUDIX Sp. z o.o.    Wrocław    140
1380    OVUM Sp. z o.o.    Płońsk    140
1381    PHU Maja II Sp. z o.o.    Poznań    140
1382    CHEMIROL Sp. z o.o. PUH    Mogilno    139
1383    ITALMARCO Sp. z o.o.    Skawina    139
1384    PPH Sandex - Bis S.J.    Łomianki    139
1385    Etmos S.J.    Modliborzyce    139
1386    ELEKTRA HURTOWNIA Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    139
1387    Unitron Sp. z o.o. Przeds. Usług, Handlu i Produkcji Różnej    Świdnica    139
1388    BUMAR Sp. z o.o.    Warszawa    138
1389    ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    138
1390    Horex S.J. A. i E. Horoszkiewicz    Gubin    138
1391    Małopolska Spółka Handlowa S.A.    Kraków    138
1392    PMP Sgariboldi Sp. z o.o.    Ostrzeszów    138
1393    Fin Sp. z o.o.    Kolbuszowa    138
1394    Stecko Meble S.J.    Szczecin    138
1395    MCC Sp. z o.o.    Warszawa    138
1396    KARGO Sp. z o.o.    Olsztyn    138
1397    ZENIT Sp. z o.o.    Tarnów    137
1398    Mirex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    137
1399    B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J.    Kraków    137
1400    Wod - Ball Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji    Poznań    137
1401    Kliweko Biuro Techniczno - Handlowe Sp. z o.o.    Włosań    137
1402    Market ABC S.J.    Lubin    137
1403    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Ghłopska    Nowe    137
1404    Novonord Sp. z o.o.    Gdynia    137
1405    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe M&R Kazimierz Rybka, Ryszard Szczyrek S.J.    Kielce    137
1406    Oktan S.J.    Miechucino    137
1407    A.P.N. PROMISE S.A.    Warszawa    136
1408    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie    Brzozów    136
1409    Firma Techniczno - Handlowa Kranto Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    136
1410    Fast Oil Sp. z o.o.    Mława    136
1411    GROSS Sp. z o.o. Hurtownia Hydrauliczna Grupa SBS    Kielce    136
1412    Sacmi Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    136
1413    Dar - Pol - Stal S.J.    Tarnowskie Góry    136
1414    Brand Sp. z o.o.    Warszawa    136
1415    Kristiania Sp. z o.o.    Sulejówek    136
1416    Storm International LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    136
1417    Strawford - Poland Sp. z o.o.    Gdynia    136
1418    AMAGRO Sp. z o.o.    Warszawa    136
1419    Matchem 2000 Sp. z o.o.    Skawina    136
1420    ART-MOTO-SERVIS Józef i Krystyna Michałek S.J.    Batorz Pierwszy    136
1421    Elid Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze     Gutowo Wielkie    136
1422    LOTOS PALIWA Sp. z o.o.    Gdańsk    135
1423    NEPTUN Sp. z o.o.    Lublin    135
1424    Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.    Racibórz    135
1425    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Nani” Marek Sarzyński, Mirosława Sarzyńska, Krystyna Sarzyńska Sp. J.    Nowa Sarzyna    135
1426    Alta Polska Sp. z o.o.    Łowicz    135
1427    Systherm S.J.    Poznań    135
1428    Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor - Technik Sp. z o.o.    Szczecin    135
1429    Kruk - Mex S.J.    Głogoczów    135
1430    Społwm Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hrubieszowie    Hrubieszów    135
1431    Mayr - Melnhof karton Polska Sp. z o.o.    Poznań    135
1432    Versim S.A.    Poznań    135
1433    ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Płońsk    134
1434    LANDSHUD S.J.    Łańcut    134
1435    PPH EKO-3000 Sp. z o.o.    Zielona Góra    134
1436    AKE Polska Sp. z o.o.    Wieruszów    134
1437    Wiking S.J.    Radzymin    134
1438    Chemix Sp. z o.o.    Siedlce    134
1439    Alba Przeds. Gospodarki Komunalnej Czeladź Sp. z o.o.    Czeladź    134
1440    Odejewski - Odan Sp. z o.o.    Człuchów    134
1441    Chem - Glas S.J. PPHU    Gniezno    134
1442    Apple Poland Sp. z o.o.    Warszawa    134
1443    Żelimet S.J.    Twardogóra    134
1444    F. H. VEGA P. Bul S.J.    Kraków    134
1445    Agro - Pal Sp. z o.o.    Głusko Duże-Kolonia    134
1446    COMP S.A.    Warszawa    133
1447    Getinge Poland Sp. z o.o.    Warszawa    133
1448    AGRARADA Sp. z o.o.    Domaniów    133
1449    4x4 Terenowiec Sp. z o.o.    Kraków    133
1450    Sanus Sp. z o.o.    Płock    133
1451    Trade - Pharm Sp. z o.o.    Warszawa    133
1452    PPHU Pak Sp. z o.o.    Koszęcin    133
1453    Tam - Pol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    133
1454    Centrum Hemeopatii Sp. z o.o.    Warszawa    133
1455    EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING S.A.    Piekary Śląskie    133
1456    Narruto Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    133
1457    PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J.    Siedlce    133
1458    Dorex S.J.    Dąbrowa Górnicza    133
1459    Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    133
1460    Społem Łódzka Spółdzielnia Spożywców w Łodzi    Łódź    132
1461    SPOŁEM PSS    Lubin    132
1462    AVK ARMADAN Sp. z o.o.    Pniewy    132
1463    Came Pl sp.k.    Warszawa    132
1464    Ets Polska Sp. z o.o.    Warszawa    132
1465    Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.    Tarnów    132
1466    Miracle S.J.    Słupca    132
1467    Centrum Handlowo-Usługowe Mesp S.J.    Grajewo    132
1468    Pol - Sana - Med Sp. z o.o.    Czeladź    132
1469    Orchem Łódź Sp. z o.o.    Łódź    132
1470    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Słubicach    Słubice    132
1471    PETRO PLUS Sp. z o.o.    Piła Kościelecka    132
1472    Tanik III Sklep Ogólnospożywczo - Przemysłowe S.J.    Warszawa    132
1473    Delikatesy Spółka Komandytowa    Sopot    132
1474    Konsorcjum Stali S.A.    Warszawa    131
1475    FOTOJOKER Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    131
1476    Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o.    Poznań    131
1477    Multi Dekor Sp. z o.o.    Karczew    131
1478    T. Victorious Sp. z o.o.    Warszawa    131
1479    PPHU Agromarket Sp. z o.o.    Węgorzyno    131
1480    Centrum Motoryzacji S.J.    Gnojnik    131
1481    MARTES SPORT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    131
1482    Spółdzielnia Handlowo - Usługowa Samopomoc Chłopska w Lubaniu    Lubanie    131
1483    Medicor Kabza S.J.    Pabianice    131
1484    ETOLL Sp. z o.o.    Strzelin    131
1485    Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Legnica    131
1486    KAZGOD Sp. z o.o.    Błonie    130
1487    CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    130
1488    Konsorcjum Handlowe STOFARB S.A.    Chorzów    130
1489    ITW Novadan Sp. z o.o.    Czosnów    130
1490    Silbet Sp. z o.o.    Wrocław    130
1491    F.H. WÓJCIK Sp. z o.o.    Kraków    130
1492    Technopomiar Sp. z o.o.    Wrocław    130
1493    Firma Handlowa A.M.S. Sp. z o.o.    Poznań    130
1494    RECTUS POLSKA Sp. z o.o.    Gumna    130
1495    San - Kow S.J. Hurt - Detal Artykuły Hydrauliczne    Żelechów    130
1496    Kendrolab Sp. z o.o.    Warszawa    130
1497    Górmax S.J. PHU    Węgrów    130
1498    Target M. P. Turliński sp. j.    Wałbrzych    130
1499    F.H.U. Emir M. Janicka, E. Jewiarz, I. Jewiarz S.J.    Stopnica    130
1500    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Trzebiatów    130
1501    AB-MICRO Sp. z o.o.    Warszawa    129
1502    BHU S.A.    Poznań    129
1503    Total-Pack Sp. z o.o.    Warszawa    129
1504    Lewiatan Holding S.A.    Włocławek    129
1505    PPH Postęp Sp. z o.o.    Pniewy    129
1506    Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o.    Warszawa    129
1507    Dom Handlowy - M.W. Bajkowscy S.J.    Baboszewo    129
1508    SYNERGY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    129
1509    Instbud Sp. z o.o.    Bełchatów    129
1510    Celkab Sp. z o.o.    Celestynów    129
1511    SEMIGAT S.A. Krajowe Towarzystwo Gospodarcze    Warszawa    128
1512    Pearson Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    128
1513    KRAKCHEMIA S.A.    Kraków    128
1514    Texol S.J.    Swarzędz    128
1515    Asia Sp. z o.o.    Warszawa    128
1516    Spinel Sp. z o.o.    Wrocław    128
1517    Biokom S.J.    Raszyn    128
1518    Labart Sp. z o.o. S.J.    Poznań    128
1519    C.T.S. Sp. z o.o.    Sosnowiec    128
1520    Jawor J. Garncarek, M. Barchiewicz, W. Strzelecki S.J.    Jaworek    128
1521    Tobruk I Sp. z o.o.    Szczecin    128
1522    Jorge Sp. z o.o.    Czerwieńsk    128
1523    Oemeta Polska Sp. z o.o.    Wrocław    128
1524    Gasko Rafał Skowron, Lucjan Gajek Sp. J.    Bolechowice    128
1525    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J.    Częstochowa    128
1526    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pruchnik    127
1527    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Stanisławów    127
1528    Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    127
1529    Dalimex Sp. z o.o.    Lublin    127
1530    Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J.    Otwock    127
1531    TRANSMAG R.S. S.J.    Bogucin    127
1532    J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.    Pęgów    127
1533    Food Export Sp. z o.o.    Gdynia    127
1534    Astral Sp. z o.o.    Rzeszów    127
1535    Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross - J. Basiński, M. Jabłoński S.J.    Nowy Sącz    127
1536    Semi Sp. z o.o.    Kalisz    127
1537    Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki    Jelenia Góra    127
1538    Sibelco Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    126
1539    FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    126
1540    BIO - FARMA Sp. z o.o.    Olsztyn    126
1541    MIRALEX Sp. z o.o.    Piła    126
1542    Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy    Oleśnica    126
1543    ASDEX Sp. z o.o.    Białystok    126
1544    WOD - KAN Czernecki, Olszówka, Białkowski S.J.    Tarnów    126
1545    ALMA TREND Sp. z o.o.    Katowice    126
1546    Konrad Sp. z o.o.    Konin    126
1547    B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Poznań    126
1548    Społem PSS w Pleszewie    Pleszew    126
1549    El - Skład S.J.    Dzierżoniów    126
1550    Euro - Dorex Firma Transportowo - Handlowo - Usługowa S.J.    Wyszków    126
1551    Parys S.J. PHU    Gliwice    126
1552    Twój Sklep S.J.    Opole    126
1553    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Pułtusku    Pułtusk    126
1554    Madkom Sp. z o.o.    Gdynia    126
1555    Apteka Św. Barbary Matera I Matera S.J.    Knurów    126
1556    HC Lift Sp. z o.o.    Stąporków    126
1557    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol - Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J.    Nowa Wieś    126
1558    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Lublinie    Lublin    125
1559    Spółdzielnia Handlowa Bazar    Poznań    125
1560    Stacja Paliw - Niciejewscy S.J.    Chojnice    125
1561    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Głogowie Małopolskim    Głogów Małopolski    125
1562    PHP Chemia - Katowice S.A.    Katowice    125
1563    SIGMA - ALDRICH Sp. z o.o.    Poznań    125
1564    Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J.    Lipno    125
1565    BIM S.J.    Proszowice    125
1566    Księgarnia Akademia Sp. z o.o.    Warszawa    125
1567    PHH FARMPOL Sp. z o.o.    Gdynia    124
1568    GIANT Sp. z o.o.    Poznań    124
1569    Orkis Sp. z o.o.    Lublin    124
1570    STALTON Sp. z o.o.    Rzeszów    124
1571    MOTO - AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J.    Białystok    124
1572    IBC Polska F & P S.A.    Łosice    124
1573    E.M.D. POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    124
1574    Felona Sp. z o.o.    Kępno    124
1575    H2optim Sp. z o.o.    Suchy Las    124
1576    GJW - Borek Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    124
1577    Agro - Market Fontana S.J.    Kalisz    124
1578    Firma Handlowa Gold Drop S.J.    Łapczyca    124
1579    DUO S.J. ROBERT PAŹDZIOR, ADAM SZYMAŃSKI    Zakopane    124
1580    Suntex 2001 Sp. z o.o.    Warszawa    124
1581    Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera    Zielona Góra    124
1582    Eurochem Sp. z o.o.    Katowice    124
1583    COMPUTEC S.A.    Świebodzin    124
1584    Robert sp. j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja    Starachowice    124
1585    GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o.    Warszawa    123
1586    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Szczawnicy    Szczawnica    123
1587    ORTO - RES Sp. z o.o.    Rzeszów    123
1588    Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.    Warszawa    123
1589    PHARMACON S.J.    Żory    123
1590    Grupa Południe Sp. z o.o.    Kraków    123
1591    Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.    Gliwice    123
1592    Mega Sierpc Sp. z o.o.    Sierpc    123
1593    Domar Sp. z o.o. PHU    Rzeszów    123
1594    Siemiński Sp. z o.o.    Blok Dobryszyce    123
1595    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Merkury Sp. z o.o.    Pruchnik    123
1596    PASAŻ Sp. z o.o.    Przeźmierowo    123
1597    Almapol Sp. z o.o. PPH    Słupsk    123
1598    Marinex S.J.    Nieborów    123
1599    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Myślenice    123
1600    NATUR - PRODUKT ZDROVIT Sp. z o.o.    Warszawa    122
1601    ENSTO POL Sp. z o.o.    Straszyn    122
1602    GALICJA S.J.    Leżajsk    122
1603    Inter Consult S.A.    Poznań    122
1604    Agro - Hurt S.J.    Warszawa    122
1605    Harvest Sp. z o.o.    Milanówek    122
1606    Elhurt Sp. z o.o.    Warszawa    122
1607    HERBA Sp. z o.o.    Toruń    122
1608    SITI - POL Sp. z o.o.    Zakrzew    122
1609    PPH Exima Agriculture 2000 S.J.    Jeziorko    122
1610    PHU Uni - Trade Export - Import S.J.    Płock    122
1611    Gambit - Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o.    Kraków    122
1612    RSC Sp. z o.o.    Poznań    122
1613    Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J.    Suchy Las    122
1614    Optimus Sp. z o.o.    Sieradz    122
1615    Libra Sp. z o.o.    Szczecin    122
1616    Progress - Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Kraków    122
1617    Synapsa Sp. z o.o. PHUP    Chorzele    122
1618    Olimpijska W.A.C. Stańczak S.J.    Łódź    122
1619    Mieczysław Szczepański S.J. PPHU    Oława    122
1620    Inkopax - T Sp. z o.o.    Żerniki Wrocławskie    122
1621    Borim Sp. z o.o.    Pszczyna    122
1622    CORTLAND Sp. z o.o.    Poznań    121
1623    Archimedes Sp. z o.o.    Toruń    121
1624    ELCOM PROPACK Sp. z o.o.    Przeźmierowo    121
1625    Sabur Sp. z o.o.    Warszawa    121
1626    Creator - Comm Sp. z o.o.    Warszawa    121
1627    F.H. ROAN E.I M. Włodarczyk S.J.    Kraków    121
1628    Buwar Sp. z o.o.    Legnica    121
1629    ZPH Stomaf Sp. z o.o.    Warszawa    121
1630    Fabimex S.J.    Warszawa    121
1631    Petrolis Sp. z o.o.    Zwoleń    121
1632    Hurtownia Obuwia Lampart S.J.    Rybnik    121
1633    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA WIELOBRANŻOWA    Mielec    121
1634    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Białobrzegi    121
1635    Kimoto Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    121
1636    Benzol S.J.    Myślibórz    121
1637    Aned Sp. z o.o.    Skała    121
1638    Ungarex Export - Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j.    Katowice    121
1639    Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    121
1640    Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH    Chojnice    121
1641    Skat - Heymann Violetta Heymann, Włodzimierz Heymann S.J. PHUP    Mrocza    121
1642    Lege Artis - C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J.    Wrocław    121
1643    ADLER AGRO Sp. z o.o.    Zaścianki    120
1644    Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    120
1645    Komex K. Koman S.J.    Łódź    120
1646    „Marszel” Sp. J. Ryszard Marcinkowski, Eugeniusz Szerszeń    Ciechanów    120
1647    Sawo - Met Sp. z o.o.    Warszawa    120
1648    Jar S.J.    Lublin    120
1649    Maxima Północ Sp. z o.o.    Gdynia    120
1650    Marstdlm Sp. z o.o. sp.k.    Nowy Sącz    120
1651    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Dakal S.J.    Mikołów    120
1652    Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Dempan Sp. z o.o.    Kraków    120
1653    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne WITA-MED Chudziński S.J.    Zielona Góra    120
1654    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Metall Sp. z o.o.    Marcinowice    120
1655    Mexa Sp. z o.o.    Nałęczów    120
1656    PSS SPOŁEM Jedność    Częstochowa    119
1657    SEA LIGHT Sp. z o.o.    Gdańsk    119
1658    GNIEMIX S.J. PH    Gniewino    119
1659    For Ever Sp. z o.o.    Warszawa    119
1660    Ania Sp. z o.o.    Rzeszów    119
1661    BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    119
1662    ROLTEX Sp. z o.o. Przeds. Techniczno - Handlowe    Krasnystaw    119
1663    ATA Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    119
1664    Madan - A. Kowalska ,S.J.    Łódź    119
1665    Apteki Gdańskie Sp. z o.o.    Wejherowo    119
1666    Sigma Sp. z o.o.    Chrzanów    119
1667    Telmar Rybiccy S.J.    Nowe Miasto Lubawskie    119
1668    TORMAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe    Maków Mazowiecki    118
1669    ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    118
1670    Stiebel Eltron - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
1671    PHU WĘGLOHUT S.J.    Rybnik    118
1672    Sportech Sp. z o.o.    Poznań    118
1673    Jagoda Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    118
1674    Chemia - Płyny - Nafta Resnaft Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    118
1675    Kvam Sp. z o.o.    Nowogard    118
1676    FINKA Sp. z o.o.    Szczecin    118
1677    Voestalpine Vae Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
1678    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Nowej Dębie    Nowa Dęba    118
1679    Handel Hurtowy i Detaliczny Armatura Sanit.,Ogrzew.i Gaz.-K.Józef Kozłowski    Krotoszyn    118
1680    BALTEX PIOTR HIRSZ I SPÓŁKA S.J.    Sopot    117
1681    BLUM POLSKA Sp. z o.o.    Jasin    117
1682    PHUP Agros - Wrońscy Sp. z o.o.    Strzelce Wielkie    117
1683    AUMA Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    117
1684    AUTO SHOŁ S.J.    Sośnicowice    117
1685    UNIKORN Sp. z o.o.    Olsztyn    117
1686    HAUBITZ - POLSKA Sp. z o.o.    Mirosławice    117
1687    AUTOID Polska S.A.    Kraków    117
1688    Nordweco Sp. z o.o.    Szczecin    117
1689    Biurosystel Issel S.J.    Wrocław    117
1690    Toya - Stanmar Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    117
1691    CARRIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    116
1692    Corrimex S.J.    Łomianki    116
1693    THERMO SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    116
1694    ARGIP Sp. z o.o.    Poznań    116
1695    SUD - CHEMIE Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    116
1696    Danje - Polymer Sp. z o.o.    Warszawa    116
1697    STACJA PALIW S.J.    Augustów    116
1698    Febus-Auto Sp. z o.o.    Łódź    116
1699    Mapa Spontex Polska Sp. z o.o.    Kraków    116
1700    REKMAN Sp. z o.o.    Wrocław    116
1701    HSR UNI Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    116
1702    Derby Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    116
1703    Strumet Sp. z o.o.    Częstochowa    116
1704    Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński    Chwaszczyno    116
1705    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Etoll” Sp. J. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski    Strzelin    115
1706    PPH DAWID Sp. z o.o.    Sztum    115
1707    RAND Sp. z o.o.    Wrocław    115
1708    Grafmaj AM Aneta Szczublińska    Poznań    115
1709    Bosky Sp. z o.o.    Kielce    115
1710    SUMET Sp. z o.o.    Łódź    115
1711    Rondo Gumieniak Wiesław, Marciniak Janusz i Swajda Mieczysław Sp. J.    Siemiatycze    115
1712    MYLLYKOSKY SALES Sp. z o.o.    Warszawa    115
1713    Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Złotkowo    115
1714    Wodmax Sp. z o.o.    Olsztyn    115
1715    Musi - Spółdzielnia    Lublin    115
1716    Medica S.J.    Lubin    115
1717    Icom Polska Sp. z o.o.    Sopot    115
1718    Kompaltrade Sp. z o.o.    Poznań    115
1719    PETROL - HAWEN S.J. Przedsiębiorstwo Prywatne Handlowo-Usługowe    Piła    114
1720    COOPEXIM Sp. z o.o.    Warszawa    114
1721    SPOŁEM PSS    Września    114
1722    PSS SPOŁEM    Brzesko    114
1723    FARBUD Sp. z o.o.    Lublin    114
1724    HAZBI Sp. z o.o.    Łowicz    114
1725    PPU EUROKABEL - PROREM Sp. z o.o.    Starachowice    114
1726    Bto Sp. z o.o.    Łódź    114
1727    Multistal i Lohmann Sp. z o.o.    Poznań    114
1728    FH WALOR S.J.    Kolbuszowa    114
1729    PHU Eko - Auto S.J.    Konin    114
1730    Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J.    Opoczno    114
1731    CP Trade Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    114
1732    Agencja Gospodarcza Agos Sp. z o.o.    Puławy    114
1733    BGJ System Sp. z o.o.    Wygoda    114
1734    Amoena Polska Sp. z o.o.    Warszawa    114
1735    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie    Wejherowo    114
1736    Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Prabuty    114
1737    Firma Handlowa Bartoszek S.J.    Tyniowice    114
1738    Alamo Water Poland sp. z o.o.    Zielonki    114
1739    ENTECH Sp. z o.o.    Łódź    114
1740    Elektrometal S.J. PPHU    Zabrze    113
1741    PH Ares S.J. J.Oporek, T.Oporek, W.Kwiecień    Kraków    113
1742    Simple Creative Products S.A.    Warszawa    113
1743    S.A.S. S.J.    Świdnica    113
1744    Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa ROLNIK    Ostrzeszów    113
1745    Advatech Sp. z o.o.    Wrocław    113
1746    Rol- Brat S.J.    Żabin Karniewski    113
1747    Pom Sp. z o.o. PPHU    Leżajsk    113
1748    TRANS - KOL Paliwa Sp. z o.o.    Koło    113
1749    Atagor Sp. z o.o.    Kraków    113
1750    Walmed Sp. z o.o.    Warszawa    113
1751    Ratajczak & Ochnik Sp. z o.o.    Warszawa    113
1752    Efez Sp. z o.o.    Rawicz    113
1753    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Piekary    Legnica    113
1754    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BMS S.J. T. Białowąs i Z. Bielecki    Kwidzyn    113
1755    TEHAND Sp. z o.o.    Lublin    112
1756    Wozimex Sp. z o.o.    Warszawa    112
1757    SPOŁEM PSS w Leżajsku    Leżajsk    112
1758    ELEKTROTEK Sp. z o.o.    Opole    112
1759    SHILL - EKSPORT Sp. z o.o. Biuro Tech. - Handlowe     Katowice    112
1760    Hurtownia Armatury SAWO S.J.    Zielona Góra    112
1761    Koper S.J.    Łowicz    112
1762    Leitz Polska Sp. z o.o.    Radomsko    112
1763    Polkont Sp. z o.o.    Bydgoszcz    112
1764    JMA Polska Sp. z o.o.    Łódź    112
1765    PPHU Eko - Benz Sp. z o.o.    Płock    112
1766    Henryk Chwalinski - Zenon Purc S.J.    Lublin    112
1767    KBA - Bis S.J.    Przegędza    112
1768    Compex Pack Service Sp. z o.o.    Łódź    112
1769    Silny & Salomon Sp. z o.o.    Gdynia    112
1770    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGRO-GAMA JÓZEF PSICA, MAREK LITEWKA S.J.    Proszowice    112
1771    Columbovet S.J.    Warszawa    112
1772    TOYS4BOYS.PL Sp. z o.o.    Gdańsk    112
1773    ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J.    Bartoszyce    112
1774    BHF Harendarczyk Sp. z o.o.    Raszyn    112
1775    Wan Xin Sp. z o.o.    Pruszków    112
1776    Nu Air Polska Sp. z o.o.    Warszawa    111
1777    BIG Sport METEBO Sp. z o.o. S.J.    Kalisz    111
1778    Pinnex - Info Sp. z o.o.    Kraków    111
1779    Karol S.J.    Ustka    111
1780    Polimeri Europa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    111
1781    Unilog (Poland) Sp. z o.o.    Łomianki    111
1782    TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    111
1783    Metaleks Sp. z o.o.    Wrocław    111
1784    Nektar Sp. z o.o.    Puck    111
1785    Scholesser - Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o.    Poznań    111
1786    Tampodruk Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    111
1787    MGG PROJEKT Sp. z o.o.    Żmigród    111
1788    Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski S.J.    Bartoszyce    111
1789    Forcar - Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J.    Nowy Targ    111
1790    NOWAPOL Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    111
1791    SATLAN Sp. z o.o.    Wrocław    110
1792    Partner IKA - 90 S.J.    Gryfice    110
1793    STRIMA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    110
1794    GS Samopomoc Chłopska w Zielonkach    Zielonki    110
1795    Top 8000 S.J    Tarnów    110
1796    Fischerpolska Sp. z o.o.    Kraków    110
1797    Leco Polska Sp. z o.o.    Tychy    110
1798    PE PE S.J.    Solec Kujawski    110
1799    Amadora Sp. z o.o.    Trzebiatów    110
1800    Skalar Sp. Komandytowa    Lublin    110
1801    BEMAR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    110
1802    Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.    Kraków    110
1803    Inergia Sp. z o.o.    Lublin    110
1804    BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J.    Stalowa Wola    110
1805    Kluber Lubrication Polska Sp. z o.o.    Poznań    110
1806    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sopocie    Sopot    110
1807    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kaczory    110
1808    Podlaska Spółdzielnia Spożywców Jaskółka    Sokółka    109
1809    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Nowotańcu    Nowotaniec    109
1810    CEFARM - SZCZECIN S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego    Szczecin    109
1811    HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    109
1812    HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    109
1813    Schachermayer Polska Sp. z o.o.    Zabierzów    109
1814    Eur - Med Polska Sp. z o.o.    Katowice    109
1815    Son Ha Sp. z o.o.    Warszawa    109
1816    MKKM Sp. z o.o.    Płock    109
1817    Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k.    Bielsko-Biała    109
1818    Farmedica Sp. z o.o.    Warszawa    109
1819    BKF-SYSTEM-TENZI Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    109
1820    DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J.    Michałów-Reginów    109
1821    Argos Sp. z o.o.    Kraków    109
1822    Silla Sp. z o.o.    Mszana Dolna    109
1823    Quest Sp. z o.o.    Warszawa    109
1824    ARPOL Sp. z o.o.    Wrocław    109
1825    Hurtownia FAREX Marek Gorczyca    Węgrów    109
1826    TKD - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    109
1827    LANGE ŁUKASZUK S.J.    Byków    108
1828    RADUS Sp. z o.o.    Gdynia    108
1829    ZALTECH POLSKA Sp. z o.o.    Boguchwała    108
1830    TOREC Sp. z o.o. PUH    Toruń    108
1831    Multimat S.J. PHUW    Nowy Sącz    108
1832    INTERPHARMA Sp. z o.o.    Gliwice    108
1833    Calltech Sp. z o.o.    Bydgoszcz    108
1834    Przedsiębiorstwo Handlowe Aster Sp. z o.o.    Poznań    108
1835    Safe Computing Sp. z o.o.    Warszawa    108
1836    Harenda S.J.    Zakopane    108
1837    Centroterm Sp. z o.o. Centrum Napędów i Ogrzewania    Brzeg    108
1838    STANBUD Sp. z o.o.    Gdańsk    108
1839    ENTHONE Sp. z o.o.    Łódź    108
1840    Presto Sp. z o.o.    Legionowo    108
1841    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE DIGITLAND W. WIERZBA I S - KA S.J.    Kraków    108
1842    Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J.    Radom    108
1843    Nova S.J.    Gdańsk    108
1844    NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy    Stara Gadka    108
1845    Stacja Paliw Glinka S.J.    Ciechanów    108
1846    Dill S.J. Firma Handlowo - Usługowa     Iwonicz    108
1847    DRG MEDTEK Sp. z o.o.    Warszawa    107
1848    FORUM - RONDO Sp. z o.o. Polska Grupa Elektryczna    Morszków    107
1849    PHU Export - Import Karpol Sp. z o.o.    Grajewo    107
1850    Petromont Sp. z o.o.    Niemce    107
1851    Farmed S.J.    Sulejówek    107
1852    Chomik M.Świeży S.J.    Gdów    107
1853    PHU Emka Sp. z o.o.    Leszno    107
1854    Wasbruk Sp. z o.o.    Warszawa    107
1855    Krystozam Sp. z o.o.    Zamość    107
1856    Mokotowianka S.J.    Warszawa    107
1857    APTEKA INTER - MED J.WRONA, J.GAJDA S.J.    Nowy Sącz    107
1858    Profesjonalny Serwis Higieny Sp. z o.o.    Poznań    107
1859    Inter Decor Pro Sp. z o.o.    Warszawa    107
1860    Graha Sp. Komandytowa    Warszawa    107
1861    Firma Handlowo - Usługowa Blu S.J.    Trzebownisko    107
1862    Miano Sp. z o.o.    Warszawa    107
1863    Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska W Kołobrzegu    Kołobrzeg    107
1864    Aesseal Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    107
1865    PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o.    Warszawa    106
1866    PHU ERTT Sp. z o.o.    Potęgowo    106
1867    JMS Sports Sp. z o.o.    Łódź    106
1868    Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno - Handlowe Eksportowo - Importowe    Warszawa    106
1869    Correct S.J.    Zduńska Wola    106
1870    Folpol S.J.    Krzemienica    106
1871    Emet - Impex Pompy i Aparatura Sp. z o.o.    Warszawa    106
1872    Komfopol Meble S.J.    Tarnobrzeg    106
1873    Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J.    Ozorków    106
1874    Chemitech Polska Sp. z o.o.    Kraków    106
1875    Apis - Sp. z o.o. Grupa SBS    Siedlce    106
1876    SPOŁEM PSS    Piotrków Trybunalski    105
1877    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Lębork    105
1878    Eko - Tank Sp. z o.o.    Osie    105
1879    MERCUS Sp. z o.o. PHP    Polkowice    105
1880    STANCHEM S.J. Przeds. Chemiczne    Lublin    105
1881    PIXEL Sp. z o.o.    Osielsko    105
1882    Reo Croma Sp. z o.o.    Warszawa    105
1883    MILA Sp. z o.o.    Częstochowa    105
1884    Ikar Sp. z o.o.    Dębica    105
1885    Kram Sp. z o.o.    Suwałki    105
1886    Woodline Marszałek S.J.    Rzeszów    105
1887    Rodan Sp. z o.o.    Poznań    105
1888    Ambra Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    105
1889    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Świecie    105
1890    JW Sp. z o.o.    Mysłowice    105
1891    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzbinku    Wierzbinek    105
1892    ALBECO Sp. z o.o.    Plewiska    104
1893    Essilor Polonia Sp. z o.o.    Warszawa    104
1894    WTÓRMEX S.J. PW    Radomsko    104
1895    Termitech S.J.    Białystok    104
1896    BM Aqua Brzeziński Morawiecki S.J.    Będzin    104
1897    Firma Duledo Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    104
1898    CDW Sp. z o.o.    Borzykowo    104
1899    Swojak Sp. z o.o. Konsorcjum Firm Handlowych    Garwolin    104
1900    Fun & Sport Sp. z o.o.    Wrocław    104
1901    GRANMAR Sp. z o.o.    Kraków    104
1902    Kalwarianka Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Kalwarianka    Kalwaria Zebrzydowska    104
1903    Gajo S.J.    Kluczbork    104
1904    Pal S.J.    Czechowice-Dziedzice    104
1905    Dolnośląska Grupa Apteczna S.A.    Wrocław    104
1906    Zatoka Sp. z o.o.    Gdańsk    104
1907    SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców    Tarnów    103
1908    GESTRA POLONIA Sp. z o.o.    Gdańsk    103
1909    LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    103
1910    SPOŁEM PSS    Bochnia    103
1911    Schulke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    103
1912    PH Wimar - Seńczuk S.J.    Poznań    103
1913    Balzen - Plast S.J.    Katowice    103
1914    NAFTOHURT Zakład Usługowo - Handlowy    Sompolno    103
1915    Trowilmed Sp. z o.o.    Warszawa    103
1916    FINA S.J.    Łomża    103
1917    Firma Handlowa „Magnetik” Bartkowski Andrzej, Huzarski Ireneusz, Huzarski Mariusz sp. j.    Toruń    103
1918    Budromet Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    103
1919    Efen Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    103
1920    PPU Eljot S.J.    Kowalewo Pomorskie    103
1921    Polnix S.J.    Warszawa    103
1922    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Ostrów Mazowiecka    103
1923    Kaja S.J.    Łódź    103
1924    Etpol S.J.    Wancerzów    103
1925    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie    Garwolin    103
1926    MAGROL TOMASZ MAGDZIAK, MACIEJ MAGDZIAK S.J.    Kazimierzew    103
1927    Agencja Handlowa Vesuvio Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    103
1928    Narzędzia Sp. z o.o.    Gdańsk    103
1929    AGFA Sp. z o.o.    Warszawa    102
1930    Salus International Sp. z o.o.    Katowice    102
1931    UNIMAX S.A.    Kielce    102
1932    ACM AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kielce    102
1933    HIZ Sp. z o.o.    Częstochowa    102
1934    Billmed Sp. z o.o.    Warszawa    102
1935    DOSTER Sp. z o.o.    Kobiór    102
1936    PETRO - PIL Sp. z o.o. PW    Ruda    102
1937    Rondo Kacprzak S.J.    Bełchatów    102
1938    Best - Office S.J.    Ostrołęka    102
1939    Eureka - Thiel S.J.    Luboń    102
1940    Sport - Styl S.J.    Puławy    102
1941    Glimat Sp. z o.o.    Gliwice    102
1942    Rębisz i Synowie Sp. z o.o.    Kolbuszowa    102
1943    PPHU Markchom Sp. z o.o.    Janów    102
1944    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pakosławiu    Pakosław    102
1945    Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J.    Rokietnica    102
1946    PPUH HERKULES M.MAJEWSKI A.MOSIEJCZYK B.WŁODARCZYK S.J.    Prabuty    102
1947    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kluki    102
1948    BNI Sp. z o.o    Warszawa    102
1949    Tim S.J.    Kościerzyna    102
1950    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BAMI MIROSŁAW NENCA, BEATA NENCA-GREŃ S.J.    Człuchów    102
1951    Henwal Sp. z o.o.    Radziszów    102
1952    Fortress S.A.    Katowice    102
1953    Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J.    Sokołów Podlaski    102
1954    Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych    Chorzów    101
1955    STANDARD Sp. z o.o. PPH    Lublin    101
1956    Spółdzielnia Rzemieślnicza    Nysa    101
1957    Avnet Sp. z o.o.    Warszawa    101
1958    PW Pieprzyk Sp. z o.o.    Rawicz    101
1959    San - Gaz Kardach S.J.    Jarocin    101
1960    Troja S.J. PH    Żarnów    101
1961    Firma Handlowa Lider S.J.    Ostrołęka    101
1962    Wieś Sp. z o.o.    Warszawa    101
1963    Medprim Sp. z o.o.    Łódź    101
1964    Apteka Staromiejska S.J.    Gdańsk    101
1965    Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    100
1966    HOPEA S.J.    Warszawa    100
1967    ASMET S.A.    Reguły    100
1968    Partner w Biurze Sp. z o.o.    Zabrze    100
1969    Przedsiębiorstwo Remontowo - Handlowe BOBREK S.J.    Dąbrowa Górnicza    100
1970    NYNAS Sp. z o.o.    Szczecin    100
1971    METALS MINERALS Sp. z o.o.    Warszawa    100
1972    Lamar Sp. z o.o.    Warszawa    100
1973    Elektro - Instal Sp. z o.o.    Jabłonna    100
1974    Stąporków - Meier Sp. z o.o.    Stąporków    100
1975    SIA Biuro Technologiczne Sp. z o.o.    Łozienica    100
1976    Hurtownia Turbacz S.J. Handel - Usługi Transportowe    Rabka-Zdrój    100
1977    Netcom Sp. z o.o.    Wrocław    100
1978    Elwix Sp. z o.o. PPH    Lublin    100
1979    F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25    Stopnica    100
1980    Puls - Medic Sp. z o.o.    Gdańsk    100
1981    Eurotek Sp. z o.o.    Łódź    100
1982    Nova Sp. z o.o.    Warszawa    100
1983    Apteka Verbena S.J.    Rawa Mazowiecka    100
1984    J-S Sp. z o.o.    Sosnowiec    100
1985    ELTE Sp. z o.o.    Kołbacz    100
1986    Intervent Sp. z o.o.    Mikołów    100
1987    Maczek-Market Sp. z o.o.    Chodzież    100
1988    Węglo-Złom Sp. z o.o.    Mrocza    100
1989    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamionce    Kamionka    100
1990    AGROMASZ Sp. z o.o. PHU    Rzekuń    99
1991    GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    99
1992    SPOŁEM PSS    Turek    99
1993    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wolsztyn    99
1994    GRELEN S.J. PHU    Polkowice    99
1995    HASS H.A.Z Wasiluk S.J.    Białystok    99
1996    Spółdzielnia Handlowo - Usługowa ROLNIK    Nowy Świętów    99
1997    Davos Sp. z o.o.    Gdańsk    99
1998    MEGAEL Sp. z o.o.    Tarnów    99
1999    EC Capital Sp. z o.o.    Lidzbark    99
2000    Farmer Spółdzielnia Obsługi Rolnictwa    Strzałkowo    99
2001    Aptekarz Sp. z o.o.    Poznań    99
2002    Meblux S.J.    Łomża    99
2003    Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J.    Łódź    99
2004    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie    Kraków    99
2005    Marka S.J.    Koszalin    99
2006    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Łódź    99
2007    Bog - Mar S.J.    Bielawa    99
2008    Polver Sp. z o.o.    Kraków    99
2009    Sklep Spozywczy Kania - Kalbarczyk S.J.    Katowice    99
2010    Przeds. Specjalistyczne Sprzęt - Poż Irena, Krzysztof Zając S.J.    Opole    99
2011    Bemag S.J.    Krosno    99
2012    Calamus Sp. z o.o. PPHU    Milicz    99
2013    Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J.    Szadek    99
2014    „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kościerzynie    Kościerzyna    98
2015    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Jarosław    98
2016    Abook Sp. z o.o.    Warszawa    98
2017    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Boguchwale    Boguchwała    98
2018    Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa    Rypin    98
2019    NEUCA S.A.    Toruń    98
2020    Indoor Group Ltd Sp. z o.o.    Iława    98
2021    Dmg/Mori Seiki Polska Sp. z o.o.    Pleszew    98
2022    DOMO - STYL S.J.    Gliwice    98
2023    Wam - Front, Lercel S.J.    Kraków    98
2024    Brita Polska Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    98
2025    Janlex S.J.    Rzeszów    98
2026    L. J. Stankiewicz S.J.    Białystok    98
2027    SERVINETTI S.J.    Przytkowice    98
2028    Apotex Sp. z o.o.    Otmuchów    98
2029    DON VITO Sp. z o.o.    Warszawa    98
2030    DELTRANS Sp. z o.o.    Kamyk    98
2031    Elkond Sp. z o.o.    Białystok    98
2032    Mak S.J. Karpińscy    Wrocław    98
2033    Centrala Handlowo Produkcyjna ABAKUS Sp. z o.o.    Olsztyn    98
2034    Forte Sp. z o.o. sp.k.    Białystok    98
2035    BM Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    97
2036    PHU JAN Jan Burkat    Dobczyce    97
2037    ASTAT Sp. z o.o.    Poznań    97
2038    Begerow Polska Sp. z o.o.    Sandomierz    97
2039    Hempis Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    97
2040    Kopel Sp. z o.o. Hurtownie Elektryczne    Toruń    97
2041    Hegmar S.J.    Laskowice    97
2042    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska im. F. Wąchały    Kamienica    97
2043    Piastpol S.J.    Chojnice    97
2044    Dops Sp. z o.o.    Rzeszów    97
2045    OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J.    Łącko    97
2046    KOSTA Sp. z o.o.    Ustroń    97
2047    APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o.    Warszawa    97
2048    SSM Poland Sp. z o.o.    Szczecin    97
2049    Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A.    Warszawa    96
2050    SPOŁEM PSS w Lubaniu    Lubań    96
2051    CENTRUM KLIMA S.A.    Wieruchów    96
2052    ADVANCE EUROPE Sp. z o.o. Biuro Techniczno - Handlowe    Warszawa    96
2053    BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    96
2054    Bojarz Tank S.J.    Mucharz    96
2055    Ulrich Sp. z o.o.    Warszawa    96
2056    Lift Components Sp. z o.o.    Piaseczno    96
2057    BIURO PLUS S.J.    Zielona Góra    96
2058    Unitube Sp. z o.o.    Zawadzkie    96
2059    Agrolex Sp. z o.o.    Pyrzyce    96
2060    PHU IMS - Griffin Sp. z o.o.    Warszawa    96
2061    Składnica Spółdzielnia Handlowo - Produkcyjna    Grybów    96
2062    Gemini S.J.    Żyrardów    96
2063    MMS Mazurek-Szysiak S.J.    Motycz    96
2064    Mercury Computer S.J.    Warszawa    96
2065    Elektrowap Sp. z o.o.    Konin    96
2066    DANFARM MARTA DANEK S.J.    Kraków    96
2067    Daro Sp. z o.o.    Łask    96
2068    Medicus Sp. z o.o.    Prudnik    96
2069    Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk    Lublin    96
2070    Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J.    Gdańsk    96
2071    ARMATECH Sp. z o.o.    Warszawa    95
2072    Abbott Products Sp. z o.o.    Warszawa    95
2073    Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J    Warszawa    95
2074    BELSAN Sp. z o.o.    Warszawa    95
2075    PPH Tabit Sp. z o.o.    Otwock    95
2076    Elektrobis Sp. z o.o.    Poznań    95
2077    PUH Sp. z o.o. - Grupa SBS    Płock    95
2078    Polifrans Sp. z o.o.    Oleśnica    95
2079    Trias S.A.    Toruń    95
2080    Mars S.J.    Kamienna Góra    95
2081    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Poświętnem    Poświętne    95
2082    KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA Sp. z o.o.    Cieszyn    95
2083    Multimex Sp. z o.o. PPHU    Koluszki    95
2084    Hurtownia Alfa Sp. z o.o.    Tyczyn    95
2085    Sklep Kolonalny S.J.    Warszawa    95
2086    Hurtownia Artykułów Spożywczo - Przemysłowych Berg - Hurt S.J.    Bydgoszcz    95
2087    Gamstal Sp. z o.o.    Białystok    95
2088    P.U.H. Nel - Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka - S.J.    Nowy Sącz    95
2089    Abimex Sp. z o.o.    Łódź    94
2090    Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.    Toruń    94
2091    INTERCO Sp. z o.o. Biuro Handlowe    Katowice    94
2092    Promedus Sp. z o.o.    Łódź    94
2093    STAUBLI - Łódź Sp. z o.o.    Łódź    94
2094    Sterpol Sp. z o.o.    Piła    94
2095    APA Polska Sp. z o.o.    Kobylnica    94
2096    Przedsiębiorstwo Handlowe „WDF Fijołek” Sp. J.    Gubin    94
2097    Przedsiębiorstwo Handlowe Auguściak S.J.    Luboń    94
2098    SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    93
2099    INTER S S.J. PPHU    Kępno    93
2100    Elkabe Sp. z o.o.    Warszawa    93
2101    Optimax Sp. z o.o.    Legionowo    93
2102    STALCO - INDUSTRIES Sp. z o.o.    Kraków    93
2103    BACKALDRIN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    93
2104    Equimed S.J.    Kraków    93
2105    Ortocentrum Sp. z o.o.    Warszawa    93
2106    Ama Stacja Paliw Płynnych S.J.    Brzostek    93
2107    Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich „Doltech” Sp. z o.o.    Wrocław    93
2108    Krakbud S.J.    Zakliczyn    93
2109    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wieruszowie    Wieruszów    93
2110    Norma Sp. z o.o.    Wróblew    93
2111    Frutto - Market S.J.    Świątniki Górne    93
2112    BO Shimao Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    93
2113    Apteka Calendula Furtak I S-Ka S.J.    Łódź    93
2114    Kompan Sp. z o.o.    Wieluń    93
2115    Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Legnicy    Legnica    93
2116    Expack Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk S.J.    Kraków    93
2117    Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TRAFIKA S.J. T. Korszeń, G. Wiśniewski    Siedlce    93
2118    Koperniak Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    93
2119    Moruzzi Sp. z o.o.    Plewiska    93
2120    SPOŁEM PSS w Sochaczewie    Sochaczew    92
2121    Spółdzielnia Hale Banacha    Warszawa    92
2122    Spół. Rolniczo - Handlowa w Łęcznej    Łęczna    92
2123    SPOŁEM PSS KONSUM ROBOTNICZY    Cieszyn    92
2124    Sanakiewicz Sp. z o.o.    Szówsko    92
2125    CONSULTRONIX S.A.    Kraków    92
2126    Ran - Dickmar Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    92
2127    Grupa Polska Stal S.A.    Kraków    92
2128    Esco - Polska Sp. z o.o.    Warszawa    92
2129    Marant Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    92
2130    Mazur S.J.    Wrocław    92
2131    Daisy S.J. PUH    Sokołów Podlaski    92
2132    Elektro - Cynk Sp. z o.o. PHPU    Mosina    92
2133    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dzikowiec    92
2134    LEWIATAN MARKET Sp. z o.o.    Kraków    92
2135    Polifarm Sp. z o.o.    Lublin    92
2136    Lagos Sp. z o.o.    Wejherowo    92
2137    Matix E.M. Matysiak S.J.    Święciechowa    92
2138    Matejka S.J.    Opole    92
2139    Zakład Zaopatrzenia I Usług Dla Rolnictwa Brembor Zdzisław, Nowak Sławomir, Sroczyński Eugeniusz S.J.    Stare Bojanowo    92
2140    Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka - Sp. Komandytowa    Bielsko-Biała    92
2141    Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    91
2142    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Bolesławiec    91
2143    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Wiśniowej    Wiśniowa    91
2144    KIL Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    91
2145    HURTAP S.A.    Łęczyca    91
2146    Terbet Sp. z o.o.    Legionowo    91
2147    Parol Sp. z o.o.    Łomianki    91
2148    PHU Aparatex S.J.    Ostrów Wielkopolski    91
2149    Max S.J.    Alwernia    91
2150    Jastar S.J.    Lublin    91
2151    Turowska S.J.    Suchy Las    91
2152    Mac - Met S.J.    Jarocin    91
2153    Artprol Ceckowscy S.J.    Suwałki    91
2154    Stacja Paliw S.J. Władysław Węgrzyn, Danuta Węgrzyn    Koźmice Wielkie    91
2155    Krystyna Kręt i Marcin Kręt S.J.    Mińsk Mazowiecki    91
2156    PH Brent Sp. z o.o.    Słupsk    91
2157    Capital Investment - Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.    Warszawa    91
2158    Eko - Tank G. Krasowski, P. Kos S.J.    Kielce    91
2159    Stefańczyk S.J.    Łódź    91
2160    ANIMAL - TRADE Sp. z o.o. BHT    Warszawa    90
2161    Zara Polska Sp. z o.o.    Warszawa    90
2162    Niepubliczny ZOZ MEDYK Sp. z o.o.    Chełm    90
2163    TEX MODA Sp. z o.o.    Zakręt    90
2164    PH AGRO - TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J.    Chełm    90
2165    UTA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    90
2166    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Przeworsk    90
2167    MERKURY Sp. z o.o. FHU    Krosno    90
2168    Euro Vinyl Sp. z o.o.    Szeligi    90
2169    Phonak Polska Sp. z o.o.    Warszawa    90
2170    EMET - IMPEX Sp. z o.o. Biuro Automatyki Cieplowniczej i Armatury Nietypowej    Koszalin    90
2171    Energo - Market Zet Sp. z o.o.    Tarnów    90
2172    Ecco Finishing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    90
2173    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dąbrowa    90
2174    Rolmasz S.J.    Łomża    90
2175    Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o.    Chełm    90
2176    Tara Trade Sp. z o.o.    Warszawa    90
2177    EHT POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    90
2178    Spółdzielnia Pracy Handlowo - Usługowa    Siemiatycze    90
2179    EP Development Sp. z o.o.    Poznań    90
2180    Astra Sp. z o.o.    Wrocław    90
2181    Hapson Sp. z o.o.    Warszawa    90
2182    Stamp Sp. z o.o.    Warszawa    90
2183    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gryfice    90
2184    Fero S.J. PH    Środa Wielkopolska    90
2185    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBOL S.J. Z.E.R.E. Naskręt, D. Sobolska    Bolesławiec    90
2186    Apteka Pod Złotym Lwem -Anna Ratanow i Wspólnicy S.J.    Łódź    90
2187    WIS J. Wantuch,G. Sipiora S.J.    Tarnów    90
2188    Firma Handlowa TWÓJ DOM I OGRÓD A.M.G.J. Malisz S.J.    Szczucin    90
2189    GASPOL S.A.    Warszawa    89
2190    MAS Sp. z o.o.    Katowice    89
2191    POLYPHARM S.A.    Warszawa    89
2192    BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    89
2193    SPOŁEM PSS w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    89
2194    Everts - Pol Sp. z o.o.    Warszawa    89
2195    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Wielichowie    Wielichowo    89
2196    WIHA POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    89
2197    AMTRA Sp. z o.o.    Sosnowiec    89
2198    EUROMED Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna Sp. z o.o.    Rzeszów    89
2199    BENTRA S.J.    Pisz    89
2200    Wilec Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    89
2201    Emar Graphics Sp. z o.o.    Poznań    89
2202    Krak - Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J.    Kraków    89
2203    Ensinger Polska Sp. z o.o.    Leszno    89
2204    PUH TAREM Sp. z o.o.    Opole    89
2205    Społem PSS    Kościan    89
2206    SAS - Jaworscy S.J.    Biała Podlaska    89
2207    Firma Handlowa Ramotowski S.J.    Kolno    89
2208    Strzel-Pol Stacja Paliw M. Strzelecki i Wspólnicy S.J.    Kołacin    89
2209    Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o.    Września    89
2210    Hermes R.M. Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    89
2211    PZE Elektromont - Wojtowicz S.J.    Bydgoszcz    89
2212    PHU Impromex Szafrański S.J.    Zielona Góra    89
2213    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Strzelce Krajeńskie    89
2214    Cordes Polen Sp. z o.o.    Mogilno    89
2215    Agro - Bud S.J.    Ślepkowo Szlacheckie    89
2216    E-COMMERCE PARTNERS Sp. z o.o.    Częstochowa    89
2217    Hatex Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    89
2218    Dar - Food S.J. PHU    Szczecin    89
2219    Sciencepharma Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Warszawa    89
2220    Firma Handlowa A. P. E. B. Szeląg S.J.    Węgrzce Wielkie    89
2221    Hurtownia Ania Maria Wydra i Anna Kowalska S.J.    Końskie    89
2222    OLKOP Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski    Kowalewo Pomorskie    89
2223    Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn S.J.    Rzeszów    89
2224    Sigma - Max sp. z o.o.    Ciechanów    89
2225    POLPENTEL Sp. z o.o. PPU    Osielsko    88
2226    Covidien Polska Sp. z o.o.    Warszawa    88
2227    „Plastcolor” Wróblewscy Sp. J.    Białystok    88
2228    EST ENERGY Sp. z o.o.    Otwock    88
2229    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Zbąszyniu    Zbąszyń    88
2230    Supon S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego    Szczecin    88
2231    AGROMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym    Szczecin    88
2232    GRUDNIK Sp. z o.o.    Kraków    88
2233    LEDIBERG Sp. z o.o.    Warszawa    88
2234    Zakład Energetyczny Toruń ENERGOHANDEL Sp. z o.o.    Toruń    88
2235    Odra Wschód S.J.    Ciecierzyn    88
2236    ModeCom S.A.    Ołtarzew    88
2237    Polrentgen Sp. z o.o.    Warszawa    88
2238    Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o.    Lublin    88
2239    Bryza Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    88
2240    Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Wiesława I Antoni Plaskota S.J.    Młodocin Mniejszy    88
2241    Taurus SEA Power Sp. z o.o.    Gdańsk    88
2242    Apteka Pod Orłem Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    88
2243    AGROMA Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym    Sępólno Krajeńskie    87
2244    AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe    Warszawa    87
2245    KLAN Zarecki i Zarecka S.J.    Legionowo    87
2246    PW WENTA Sp. z o.o.    Frysztak    87
2247    TRACOM Sp. z o.o. PHT    Mrągowo    87
2248    ZIĘBICE Sp. z o.o. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe    Ziębice    87
2249    DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o.    Rokietnica    87
2250    EFMETAL Sp. z o.o.    Włocławek    87
2251    Marlin S.J.    Krotoszyn    87
2252    Reynolds Medical Diagnostyka Kardiologiczna Sp. z o.o.    Warszawa    87
2253    Marlex S.J.    Janikowo    87
2254    Kol - Pol Sp. z o.o.    Warszawa    87
2255    CENTROWET - CEZAL Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego    Poznań    87
2256    Agro - Jumal Sp. z o.o.    Sieradz    87
2257    Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.    Konin    87
2258    Stok Emballering Poland Sp. z o.o.    Goleniów    87
2259    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Jabłonna    87
2260    Nutka S.J.    Stalowa Wola    87
2261    Chip Placement Solution - Industrial Engineering - Poland Sp. z o.o.    Kwidzyn    87
2262    ELTE GPS Sp. z o.o.    Kraków    87
2263    MDS Sp. z o.o.    Potęgowo    87
2264    Stacja Paliw Krysztopik M. Krzysztopik R. S.J.    Dąbrowa Białostocka    87
2265    Apteka CENTRUM S.J. Halina i Jakub Tokarz    Limanowa    87
2266    Elear Sp. z o.o.    Stara Kamienica    87
2267    Transpetrol - Bis Sp. z o.o.    Osusz    87
2268    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wijewo    87
2269    ZAMETEX Sp. z o.o.    Leszno    87
2270    WASKOR Hurt-Detal S.J. B.P.Cypryan I B.W.Horowski    Gostyń    87
2271    Koemi S.J.    Dywity    87
2272    D - Max Polska Sp. z o.o.    Poznań    87
2273    CENZIN Sp. z o.o.    Warszawa    86
2274    Statoil Poland Sp. z o.o.    Warszawa    86
2275    Corol Sp. z o.o.    Kobylnica    86
2276    KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    86
2277    JYSK Sp. z o.o.    Gdańsk    86
2278    EURO MERCATOR Sp. z o.o. KPUH    Poznań    86
2279    AGATA S.A. Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe    Katowice    86
2280    Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga - Północ    Warszawa    86
2281    Gminna Spółdzielnia w Swarzędzu    Swarzędz    86
2282    Wittur Sp. z o.o.    Warszawa    86
2283    A.B. Berren - Handlowy Sp. z o.o.    Michałowice    86
2284    Mebel Art Sp. z o.o.    Chróścice    86
2285    Alma P.Woziwodzki, A.Bernat S.J.    Walerianowo    86
2286    Lincoln S.J.    Sosnowiec    86
2287    Watkem Sp. z o.o.    Rzeszów    86
2288    PW Polex S.J. Polek & Ługowscy    Legnica    86
2289    Chore - Time Europe Sp. z o.o.    Strykowo    86
2290    Schico Maschines Sp. z o.o.    Rumia    86
2291    SILCO Sp. z o.o.    Gdańsk    86
2292    WPG Oilfarm S.J.    Bydgoszcz    86
2293    Petrocom Sp. z o.o.    Kraków    86
2294    Info Projekt Sp. z o.o.    Gdańsk    86
2295    Correct Sp. z o.o.    Tarczyn    86
2296    Firma Apteczna Erpe S.J.    Legionowo    86
2297    Rawex Sp. z o.o.    Gdańsk    86
2298    DARYMEX D.Gruca i R.Rączka S.J.    Brzeszcze    86
2299    Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o.    Krosno    86
2300    Spółdzielnia Handlowo Usługowa w Mszczonowie    Mszczonów    85
2301    GS Samopomoc Chłopska    Biały Bór    85
2302    Villeroy & Boch Polska Sp. z o.o.    Warszawa    85
2303    CEFARM ŚLĄSKI - Katowice S.A.    Warszawa    85
2304    PPHU Gamart S.A.    Jasło    85
2305    PANMAR S.J. Firma Transportowo - Handlowo - Usługowa    Krosno    85
2306    DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.    Wrocław    85
2307    PALIWEX S.J.    Lutocin    85
2308    Gminna Spółdzielnia SCH Cisek    Sukowice    85
2309    METIMPEX Sp. z o.o.    Kraków    85
2310    PH Spoko Szostak sp. j.    Wałbrzych    85
2311    Agawa Sp. z o.o.    Kraków    85
2312    Port 2000 Marcinkiewicz S.J.    Zielona Góra    85
2313    Krakflos S.J. Barnaś, Cygan Hurtownia Zielarsko - Farmaceutyczna    Kraków    85
2314    PW TECHSAM WOCH S.J.    Lublin    85
2315    FH Tragar S.J.    Izdebnik    85
2316    PPHU Rolbud S.J.    Ciechanów    85
2317    Pajero Sp. z o.o.    Zalesie    85
2318    Gosmet Sp. z o.o.    Brzoza    85
2319    Roland Polska Sp. z o.o.    Warszawa    85
2320    Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    85
2321    Excellent Office S.J.    Warszawa    85
2322    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czarnem    Czarne    85
2323    Vist S.J.    Suwałki    85
2324    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE I PRODUKCYJNE TRANS - BUD Sp. z o.o.    Włoszczowa    85
2325    Apteka Królewska S.J. z/s w Strzegomiu    Strzegom    85
2326    Inter Consult S.J.    Łódź    85
2327    Sindak S.J.    Krzeszowice    85
2328    DE-KO Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    85
2329    PREMA S.A.    Warszawa    84
2330    HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa    Stalowa Wola    84
2331    ROBOD S.A.    Gdańsk    84
2332    Kemetyl Polska Sp. z o.o.    Warszawa    84
2333    Zakład Handlowy Produkcyjno Usługowy S.J.    Kawęczyn    84
2334    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Agropest” Sobótka Tadeusz, Chachuła Tadeusz, Rudnicki Lucjan    Goraj    84
2335    Robi Sp. z o.o.    Poznań    84
2336    Kalitta S.J.    Bydgoszcz    84
2337    Złomotex S.J. Zakład Produkcyjno Handlowy    Poraj    84
2338    Comp Data Sp. z o.o.    Warszawa    84
2339    ASSET S.J.    Wrocław    84
2340    Pinia Sp. z o.o.    Jarocin    84
2341    ZAGRODA S.J.    Kraków    84
2342    Infast Sp. z o.o.    Rzeszów    84
2343    Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik    Murowana Goślina    84
2344    Stalmax S.J.    Gostynin    84
2345    Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J.    Zielonki    84
2346    Eljor S.J.    Kikół    84
2347    Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna Rolnik    Stary Sącz    84
2348    HURTOWNIA OSPRZĘTU ELEKTRO-ENERGETYCZNEGO ELTIMEX S.J. URSZULA I GRZEGORZ JABŁOŃSCY    Poraj    84
2349    Apteki JiJ Koczorowscy S.J.    Rawicz    84
2350    Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa    Sztum    84
2351    International House Integra Sp. z o.o.    Katowice    84
2352    Stalówka Sp. z o.o.    Opole    84
2353    POLSNACK Sp. z o.o.    Sady    83
2354    ASSAI Sp. z o.o. PHZ    Wrocław    83
2355    Grene Sp. z o.o.    Stare Miasto    83
2356    PH ELKA Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    83
2357    GS Samopomoc Chłopska w Zbuczynie    Zbuczyn    83
2358    EKODENT - X S.J.    Łódź    83
2359    Harder Sp. z o.o.    Poznań    83
2360    SANMED Sp. z o.o.    Łódź    83
2361    Krak-Tar Sp. z o.o.    Tarnów    83
2362    FH Kodi S.J.    Lublin    83
2363    ADI Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o.    Poznań    83
2364    Eris Partner Białystok Czembrowski S.J.    Białystok    83
2365    V.T.P. Sp. z o.o.    Raszyn    83
2366    Niwex Sp. z o.o.    Jarosław    83
2367    Tapiro S.J. PHU    Suwałki    83
2368    Tiga Pumps Sp. z o.o.    Poznań    83
2369    Energotech S.J.    Cekcyn    83
2370    Poltraf Sp. z o.o.    Gdańsk    83
2371    Staltex Śliwonik S.J.    Nadarzyn    83
2372    RM Gastro Polska Sp. z o.o.    Ustroń    83
2373    Solo Sp. z o.o. PUH    Kobylin    83
2374    Szerwal Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    83
2375    PSS SPOŁEM    Słupsk    82
2376    SPOŁEM PSS    Lidzbark Warmiński    82
2377    ETOS Sp. z o.o.    Olsztyn    82
2378    M&J Sp. z o.o. PP-H    Lublin    82
2379    Zakład Energetyczny Płock Centrum Handlowe Sp. z o.o.    Płock    82
2380    Josera Polska Sp. z o.o.    Paproć    82
2381    HAGER POLO Sp. z o.o.    Tychy    82
2382    Brugi Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    82
2383    Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j.    Biała Podlaska    82
2384    Polimed Sp. z o.o.    Warszawa    82
2385    Eurofoam Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    82
2386    Stacja Benzynowa LIPOWIEC Kopiejka S.J.     Babice    82
2387    Drewmet FHUP S.J.    Mogilany    82
2388    Centrum Pomp i Armatury ARPEX Sp. z o.o.    Żyrardów    82
2389    Sako - Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski    Ozorków    82
2390    Hamer - Brunarska, Gruskoś S.J.    Kraków    82
2391    Polirat Sp. z o.o.    Zamość    82
2392    Ekohigiena Aparatura Sp. z o.o.    Środa Śląska    82
2393    Prostaf S.J.    Poznań    82
2394    Velena Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    82
2395    Polbox Group Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    82
2396    BEMAR Sp. z o.o.    Gliwice    82
2397    Apteka Verbena S.J.    Szczecin    82
2398    BIS-EMIR-34 EWA KASZKOWIAK, MIROSŁAW KASZKOWIAK S.J.    Pruszcz Gdański    82
2399    Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J.    Bełchatów    82
2400    Dobosz Market S.J.    Kłodzko    82
2401    Mag Instal Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    82
2402    PHUP M. Ciecierska-Firgang R. Firgang S.J.    Ziębice    82
2403    Spółdzielnia STW    Bolesławiec    81
2404    Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO - PROJEKT Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    81
2405    BEN - SIP Sp. z o.o.    Lublin    81
2406    MARTEX Sp. z o.o.    Kęty    81
2407    FARM MEDICA Sp. z o.o.    Radom    81
2408    PW Olespol Sp. z o.o.    Olesno    81
2409    TRODAT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    81
2410    P.H. PAAK S.J. Paczkowscy    Bydgoszcz    81
2411    Sony Mobile Communications International Ab S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    81
2412    GSK Commercial Sp. z o.o.    Warszawa    81
2413    Atabajt, Roik, Słowik, Mazurkiewicz, Sp. J.    Opole    81
2414    GT Pharma Sp. z o.o.    Piaseczno    81
2415    Tank - Rom Kaźmierowscy S.J.    Kleczew    81
2416    Hajmig Sp. z o.o.    Warszawa    81
2417    Admaco S.J.    Elizówka    81
2418    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GRZYB Sp. z o.o.    Wronowice    81
2419    Firma Handlowo - Usługowa Far - Lak S.J.    Łańcut    81
2420    STIGMA-MIKULICZ S.J.    Lubin    81
2421    Stalplast - Karczmarzyk S.J.    Warszawa    81
2422    Apteka S.J.    Nowy Sącz    81
2423    Rudex - Bis S.J. PHU    Myślenice    81
2424    BIM Sp. z o.o.    Przeźmierowo    81
2425    Famel Sp. z o.o.    Kluczbork    81
2426    Dg S.J.    Warszawa    81
2427    People 71 Sp. z o.o.    Warszawa    81
2428    Krzysztof Olechowski, Piotr Olechowski S.J.    Rogóżno    81
2429    Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o.    Olsztyn    80
2430    CANTONI MOTOR S.A.    Bielsko-Biała    80
2431    MIG Import - Eksport S.J.    Białystok    80
2432    SOFTIN Sp. z o.o. PUP    Wrocław    80
2433    „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju    Busko-Zdrój    80
2434    ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP    Poznań    80
2435    MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski    Lutomiersk    80
2436    FRANPRESS Sp. z o.o.    Wrocław    80
2437    LD Holding S.A.    Jastrzębie-Zdrój    80
2438    Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o.    Poznań    80
2439    Sam - Scan Sp. z o.o.    Łódź    80
2440    PW Staltex Sp. z o.o.    Żelazków    80
2441    ERIS Partner Lublin Sp. z o.o.    Lubartów    80
2442    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madagier Marek Trawiński, Eugeniusz Pawlak Sp. J.    Radziejów    80
2443    CHEMPROHA POLAND Sp. z o.o.    Łódź    80
2444    Przeds. Badawczo - Wdrożeniowe Intra Sp. z o.o.    Łódź    80
2445    Sp. J. T & J Tyrakowski Jachnik    Kotlin    80
2446    Partner Premium Salata sp. j.    Płock    80
2447    Wichary Technologies Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    80
2448    Imponar S.J.    Radomsko    80
2449    Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol S.J.    Kąkolewo    80
2450    Centrum Handlowe Ryś Sp. z o.o.    Sanok    80
2451    Delikatesy Sabała S.J.    Zakopane    80
2452    Profil - Stal Sp. z o.o.    Koszalin    80
2453    Speed Pack S.J.    Kraków    80
2454    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Bircza    80
2455    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Nisko    80
2456    Alima-Agri Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    80
2457    P.P.H.U. J.R.T.W.M. - Krawczyk S.J.    Otwock    80
2458    Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J.    Rożnowo    80
2459    Firma Handlowa KATPOL K. Chwałek i T. Chwałek S.J.    Szczucin    80
2460    AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J.    Kiełczów    80
2461    Evit - Farm S.J.    Warszawa    80
2462    ORKA R.Hanc, A.Pigulska-Hanc S.J.    Konin    80
2463    Demar Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    80
2464    Surtex Sp. z o.o.    Łódź    79
2465    TOMSOL Sp. z o.o.    Koszalin    79
2466    Softprocess Sp. z o.o.    Bogumiłowice    79
2467    UNIDECOR S.J.    Warszawa    79
2468    B.S.K. RETURN S.A.    Zawiercie    79
2469    ASTRO Sp. z o.o.    Lublin    79
2470    PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o.o.    Augustów    79
2471    BEAUTY COSMETICS Sp. z o.o.    Wrocław    79
2472    TESKO STEEL Sp. z o.o.    Rybnik    79
2473    AF SEKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    79
2474    Surmat Sp. z o.o. PPU    Częstochowa    79
2475    PH Jacek Rzońca S.J.    Dąbrowa Górnicza    79
2476    Arpis Sp. z o.o.    Tyszowce    79
2477    Famil - Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego    Lublin    79
2478    PHU Sam - Chem S.J.    Stary Sącz    79
2479    Stacja Paliw Granaccy S.J.    Bargłów Kościelny    79
2480    Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jumikop Sp. z o.o.    Łódź    79
2481    AES S.A. Grupa SBS    Jasło    79
2482    Pure Solve Polska Sp. z o.o.    Warszawa    79
2483    Starnet Sp. z o.o. PUHP    Słupsk    79
2484    UNI - PEST Sp. z o.o.    Rzeszów    79
2485    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kaliskach    Kaliska    79
2486    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sianowie    Sianów    79
2487    TPL Sp. z o.o. sp.k.    Częstochowa    79
2488    Racontrols Sp. z o.o.    Katowice    79
2489    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skaj S. Bzymek, J. Perchel, K. Sławek S.J. W Starachowicach Kanałowa 1    Starachowice    79
2490    Firma Handlowo-Usługowa NOWEK S.J.    Kielce    79
2491    Sarantis Polska S.A.    Piaseczno    78
2492    SPOŁEM PSS w Siedlcach    Siedlce    78
2493    AS 24 POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    78
2494    Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.    Warszawa    78
2495    MC DIAM Sp. z o.o.    Warszawa    78
2496    OIL SERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    78
2497    MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia    Lublin    78
2498    KARBON 2 Sp. z o.o.    Katowice    78
2499    Pulanna Sp. z o.o.    Końskowola    78
2500    P.H. AGROMA - WĄGROWIEC S.A.    Wągrowiec    78
2501    SIGNAL PUH    Ostrowiec Świętokrzyski    78
2502    Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    78
2503    NORD NAPĘDY Sp. z o.o.    Wieliczka    78
2504    INWATER Sp. z o.o.    Poznań    78
2505    PPHU EUROGUM Sp. z o.o.    Brzesko    78
2506    GB Sp. z o.o.    Kraków    78
2507    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Żołynia    78
2508    Grojz S.J.    Rzeszów    78
2509    Bogmar Sp. z o.o. PHU    Pleszew    78
2510    RLB Handel Sp. z o.o.    Wolin    78
2511    HANDEL I USŁUGI LIW WIKTOR DYBILAS S.J.    Harbutowice    78
2512    SANIT-POL GRUPA SBS S.J. HURTOWNIA ARMATURY SANITARNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ    Szprotawa    78
2513    ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY AREX MARIA ZAŁĘCZNA, KRZYSZTOF MIELCZAREK S.J.    Bełchatów    78
2514    Przeds. ERG S.J.    Bytów    78
2515    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wąsewo    78
2516    Famex S.J.    Radom    78
2517    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Szadek    78
2518    Interprasa S.J.    Łódź    78
2519    Sklepy Adaś J.A. Kościelniak Sp.J.    Rabka-Zdrój    78
2520    Serwis Pomp Woma Sp. z o.o.    Tczew    78
2521    Finco Sp. z o.o.    Piaseczno    78
2522    Elektromet S.J. Centrum Techniki Narzędziowej    Chełm    78
2523    ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o.    Warszawa    77
2524    SPOŁEM PSS    Czechowice-Dziedzice    77
2525    Gminna Spółdzielnia Samoopomoc Chłopska    Ślesin    77
2526    PH Artykuły Medyczne i Materiały Opatrunkowe MEDAN W.Pawlak & G.Arndt i S-ka    Bydgoszcz    77
2527    AD - SYSTEM Sp. z o.o.    Kraków    77
2528    Przedsiębiorstwo ANNEX Sp. z o.o.    Annopol    77
2529    Elkabel Szczygielski Sp.J.    Lublin    77
2530    KUHN - Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.    Jelonek    77
2531    TMG Sp. z o.o.    Milanówek    77
2532    Senoza Sp. z o.o.    Warszawa    77
2533    WIETESKA S.J. Stacja Paliw    Nowe Zduny    77
2534    Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o.    Tychy    77
2535    Know Sp. z o.o.    Lublin    77
2536    Baby Land FHP Import - Eksport Sp. z o.o.    Kolbuszowa    77
2537    Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J.    Suwałki    77
2538    Mar - Rom S.J.    Orońsko    77
2539    Spółdzielnia Usługowo - Produkcyjna w Poświętnem    Poświętne    77
2540    PS COMPUTER Sp. z o.o.    Wrocław    77
2541    GMINNA SP-NIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W KOSTRZYNIE WLKP    Kostrzyn    77
2542    Docu - System Sp. z o.o.    Warszawa    77
2543    Duet S.J. Składy Fabryczne Nawozów Sztucznych    Stara Błotnica    77
2544    Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J.    Opole    77
2545    Cuprum Hurtownia Instalacyjno - Sanitarna S.J.    Koszalin    77
2546    APTEKA POD LWEM Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    77
2547    HSI Sp. z o.o.    Opole    77
2548    Targes Sp. z o.o.    Młodzieszyn    77
2549    Baza Sp. z o.o.    Bydgoszcz    77
2550    FHUP Namur Sp. z o.o.    Sosnowiec    77
2551    Salvia Sp. z o.o.    Warszawa    77
2552    JET Polska Sp. z o.o.    Świdnica    77
2553    Apteka Zdrowie Joanna Kowalska, Michał Grzybowski S.J.    Kielce    77
2554    PSS SPOŁEM    Poznań    76
2555    SPOŁEM PSS TĘCZA    Wieluń    76
2556    Givaudan Polska Sp. z o.o.    Warszawa    76
2557    POSNET POLSKA S.A.    Warszawa    76
2558    PROMINENT DOZOTECHNIKA Sp. z o.o.    Mirków    76
2559    Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. Wrocław    Wrocław    76
2560    APOFARM Sp. z o.o.    Toruń    76
2561    Grabikowski - Grabikowska PPHU INEX S.J.    Giżycko    76
2562    Elmonter S.J.    Sokołów Podlaski    76
2563    Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o.    Warszawa    76
2564    GAJA Sp. z o.o.    Raszyn    76
2565    J. Żelazny, R. Słomian-Kasprzak, A. Słomian-Maszkowska Marco Polo sp. j.    Częstochowa    76
2566    Siro - Poland Sp. z o.o.    Radom    76
2567    Poltrade Waletko S.J.    Ruda Śląska    76
2568    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kalwaria Zebrzydowska    76
2569    Vital BJ Sp. z o.o.    Kościerzyna    76
2570    Artim Sp. z o.o.    Opole    76
2571    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Świdnica    76
2572    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tymbarku    Tymbark    76
2573    Macrolife S.J.    Jerzmanowice    76
2574    Lawa S.J.    Łódź    76
2575    Torys Sp. z o.o.    Lublin    76
2576    Eskot S.J.FH    Kraków    76
2577    Stacja Paliw S.J.    Cedynia    76
2578    CHEMILAND Sp. z o.o.    Stary Dzierzgoń    76
2579    Taurus S.J.    Tuchola    76
2580    Statsoft Polska Sp. z o.o.    Kraków    76
2581    Supermarket W 2, Wieczorek i Wilk - S.J.    Wieliczka    76
2582    Tanik IV Sunme Wojciński S.J.    Warszawa    76
2583    BIT-TECHNOLOGIES Piotr Tomczyk,Dariusz Biernat,Maciej Permus S.J.    Katowice    76
2584    Piecha S. J.     Bulowice    76
2585    MEDICA Oziębło i Górniewska S.J.    Sucha    76
2586    GAMBRO POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    75
2587    FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o.    Tomice    75
2588    BUENA Sp. z o.o. PW    Szamotuły    75
2589    INTERSPORT POLSKA S.A.    Liszki    75
2590    ACS Sp. z o.o. PPBiPU    Warszawa    75
2591    NOBIPHARM Sp. z o.o.    Warszawa    75
2592    MISTRAL S.J. FH    Motycz    75
2593    Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Okocim z Siedzibą w Brzesku    Brzesko    75
2594    MEBLE POLSKIE S.J.    Krosno    75
2595    PHU GEDEON S.J.    Dzierżoniów    75
2596    Abiman Sp. z o.o.    Ryki    75
2597    Przedsiębiorstwo EL 12 Sp. z o.o.    Opole    75
2598    Tar - Mal Sp. z o.o.    Gdańsk    75
2599    Busal Sp. z o.o. PPHU    Płock    75
2600    Petro - Naft Sp. z o.o.    Płońsk    75
2601    Pro Office Sp. z o.o.    Katowice    75
2602    SKLEP PO DRODZE Sp. z o.o.    Warszawa    75
2603    Zakład Usługowo-Produkcyjny Energiapro - Pomiary Sp. z o.o.    Świdnica    75
2604    Społem Mysłowicka Spółdzielnia Handlowa W Mysłowicach    Mysłowice    75
2605    Pro-Service Sp. z o.o.    Gdańsk    75
2606    Kar - Pol S.J.    Koluszki    75
2607    Świętokrzyskie Centrum Piekarsko-Cukiernicze As-Polzap Janina Kawecka I Katarzyna Moszkowska S.J.    Kielce    75
2608    Tubi System Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    75
2609    Multi Wnętrza Robert Klęk S.J.    Włosań    75
2610    Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J.    Darłowo    75
2611    SPOŁEM PSS PUSZCZYKOWO    Puszczykowo    74
2612    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Rabka-Zdrój    74
2613    ABET Sp. z o.o.    Warszawa    74
2614    Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.    Rakoniewice    74
2615    MEDICARE Sp. z o.o.    Katowice    74
2616    Pharmapol S.J.    Jasło    74
2617    DEKTRA S.A.    Toruń    74
2618    EUROCASH S.A.    Komorniki    74
2619    Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wyszków    74
2620    Archem Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    74
2621    METRO Andrzej Lipka i Wspólnicy S.J.    Sokołów    74
2622    PHU B&B Sp. z o.o.    Katowice    74
2623    Spółka Handlu Towarami Żelaznymi Krzysztof Brun i Syn Spółka z o.o. (Dawniej S.A. Handlu Towarami Żelaznymi Krzysztof Brun i Syn SA)    Warszawa    74
2624    PPHU NAFTOMAX Sp. z o.o.    Ostróda    74
2625    Henmar Sp. z o.o.    Dębica    74
2626    Przeds. Wyrobów Stalowych Noro - Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    74
2627    Elteco Poland Sp. z o.o.    Kraków    74
2628    Społem Handlowo - Wytwórczo Spółdzielnia Pracy    Bielsko-Biała    74
2629    Zremb 50/50 Project Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    74
2630    Lider S.J.    Biłgoraj    74
2631    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Praszka    74
2632    Gaga Krupińska sp. j.    Wołomin    74
2633    MK Elektronik S.J.    Gdańsk    74
2634    APTEKA MGR E. DERLATKA S.J.    Kielce    74
2635    Konstrukcje Sp. z o.o.    Tarnów    74
2636    BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk Spółka Komandytowa    Mysłowice    74
2637    Spółdzielnia Agromel w Wolborzu    Wolbórz    74
2638    ASS Sp. z o.o.    Świętochłowice    74
2639    Gastro Gal Dariusz Kusnierz, Antoni Tkacz S.J.    Rzeszów    74
2640    Stacje Paliw Lampa Sp. z o.o.    Jawornik    74
2641    P.T.H.U. Matuszek S.J.    Wodzisław Śląski    74
2642    Madro Kraków Sp. z o.o.    Niepołomice    74
2643    FŁT Polska Sp. z o.o.    Warszawa    73
2644    RRC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    73
2645    Garbaliński Polska Sp. z o.o. Maszyny Technika Okienna i Drzwiowa    Poznań    73
2646    SLOVNAFT - POLSKA S.A.    Kraków    73
2647    COMPLEX COMPUTERS Sp. z o.o.    Kielce    73
2648    PRO - TEX Sp. z o.o.    Miastko    73
2649    ROAND S.J. Hurtownia Przetworów Owocowo Warzywnych    Nowy Sącz    73
2650    ATR Agrohandel Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    73
2651    Atut Sp. z o.o.    Wrocław    73
2652    Krakowskie Przedsiębiorstwo przewozowo - Usługowe Sp. z o.o.    Kraków    73
2653    Firma Żelazny Spółka z o.o.    Sędziszów Małopolski    73
2654    Jamix Sp. z o.o.    Jasło    73
2655    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Biała Rawska    73
2656    Chemagro Sp. z o.o.    Radomsko    73
2657    Nordson Polska Sp. z o.o.    Warszawa    73
2658    Arcon Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    73
2659    Biuro Plus S.J.    Białystok    73
2660    Wip S.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski    Rumia    73
2661    Medix Pharma Sp. z o.o.    Sieradz    73
2662    Asus Polska Sp. z o.o.    Warszawa    73
2663    Apex - Thermo King Sp. z o.o.    Sopot    73
2664    Faber Sp. z o.o.    Szczecin    73
2665    Arcade Audio Sp. z o.o.    Michałowice    73
2666    Kost Kościelnicki Stefaniak S.J.    Częstochowa    73
2667    PSS SPOŁEM    Katowice    72
2668    HILTI (POLAND) Sp. z o.o.    Warszawa    72
2669    Sandvik Polska Sp. z o.o.    Warszawa    72
2670    ZORZA PSS    Radomsko    72
2671    STUDIOTECH POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    72
2672    ATAL - Textil Sp. z o.o.    Cieszyn    72
2673    Osadkowski S.A.    Bierutów    72
2674    Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym AGROMA Sp. z o.o.    Rzeszów    72
2675    Doktor Leks S.A.    Wrocław    72
2676    MAXSTAL Sp. z o.o.    Kraków    72
2677    STS - BERG Sp. z o.o.    Nowy Sącz    72
2678    FIRMA BOROŃ INŻ. JÓZEF BOROŃ Sp. z o.o.    Olkusz    72
2679    Gminne Składy Sp. z o.o.    Opalenica    72
2680    Agrokor Sp. z o.o.    Warszawa    72
2681    PPHU Adamis Import - Export Sp. z o.o.    Żarki    72
2682    LOMA Sp. z o.o.    Olsztyn    72
2683    Opkom Sp. z o.o. PUH    Opole    72
2684    Kennametal Polska Sp. z o.o.    Poznań    72
2685    Pufas Polska Sp. z o.o.    Przeźmierowo    72
2686    Ravi Sp. z o.o.    Brzeźnica    72
2687    Sieradex S.J. PPUH     Sieradz    72
2688    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dopiewie    Dopiewo    72
2689    Integro S.J.    Białystok    72
2690    Rotor S.J.    Bestwina    72
2691    Solex S.J. PPUH    Olkusz    72
2692    Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igo Ignacy Gostomczyk S.j.    Chojnice    72
2693    WOJEWÓDZKA HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    Szczecin    72
2694    Apteka Omega S.J.    Sanok    72
2695    Wiko Sp. z o.o.    Białystok    72
2696    Krimark Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    72
2697    DUSTEL Sp. z o.o.    Gdańsk    72
2698    P.P.U.H MIRAD Sp. z o.o.    Karczew    71
2699    POLDOM Sp. z o.o.    Józefosław    71
2700    Lewiatan Podlasie Sp. z o.o.    Białystok    71
2701    BEWEX Sp. z o.o.    Warszawa    71
2702    SALTEX Sp. z o.o.    Łódź    71
2703    DEK Sp. z o.o. PHUP    Kielce    71
2704    OSADKOWSKI - CEBULSKI Sp. z o.o.    Legnica    71
2705    KOMANDOR WROCŁAW S.A.    Wrocław    71
2706    Unimet S.J.    Rzeszów    71
2707    GEMBIAK Hurtownia S.J.    Głogów    71
2708    BARBÓRKA S.J.    Łomża    71
2709    Cefarm Śląski Sp. z o.o.    Warszawa    71
2710    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego    Ostrzeszów    71
2711    PMT Sp. z o.o.    Kraków    71
2712    Sterbios Sp. z o.o.    Warszawa    71
2713    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Dekal” Wiesław Deć i Wspólnicy Sp. j.    Lubartów    71
2714    Ajan S.J.    Warszawa    71
2715    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lisewo    71
2716    Eko - Natura S.J.    Opole    71
2717    Apteka S.J.    Gorlice    71
2718    Ortmed Sp. z o.o.    Warszawa    71
2719    Sukces S.J.    Białystok    71
2720    Sobar, Socha, Bartosik S.J.    Katowice    71
2721    Firma Gastronomiczno - Handlowa Wrona S.J.    Limanowa    71
2722    MAG-KRAK A. I R. Pluta, B. I J. Twardosz - S.J.    Kraków    71
2723    Podwawelska Spółdzielnia Spożywców    Kraków    70
2724    SAMOPOMOC CHŁOPSKA Gminna Spółdzielnia    Ząbkowice Śląskie    70
2725    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Włodawa    70
2726    Elixir Sp. z o.o. PHUP    Jedwabno    70
2727    Walter Polska Sp. z o.o.    Warszawa    70
2728    Kaczmarek Electric S.A.    Wolsztyn    70
2729    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kobierzyce    70
2730    Agraf Sp. z o.o.    Łódź    70
2731    OMC Industrial Sp. z o.o.    Warszawa    70
2732    Mako - Polska Sp. z o.o.    Skawina    70
2733    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.    Łódź    70
2734    Fram S.J. Edward Nowak    Mikołów    70
2735    Ewmar S.J.    Kościan    70
2736    Bilmex-Tank Sp. z o.o.    Głogoczów    70
2737    Bowim - Podkarpacie Sp. z o.o.    Rzeszów    70
2738    ANIN S.J.    Kleosin    70
2739    Od A do Z Sp. z o.o.    Łódź    70
2740    Pawilon Handlowy Armet hurt i Detal S.J.    Opoczno    70
2741    Relax S.J. FHU    Jasło    70
2742    T&M Sp. z o.o.    Piastów    70
2743    SICK Sp. z o.o.    Warszawa    70
2744    Bigar BIK S.J.    Poznań    70
2745    Eco Schulte Sp. z o.o.    Wypędy    70
2746    ARGENTA POLSKA Sp. z o.o.    Głogówek    70
2747    KRYOLAN - POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    70
2748    Papirus - Bis S.J. PUPH    Świecie    70
2749    Farmakon S.J.    Warszawa    70
2750    Zakład Rafineryjny Jasło Sp. z o.o.    Jasło    70
2751    Aike Sp. z o.o.    Gdańsk    70
2752    PH Stanbol-Gum S.J.    Piastów    70
2753    Interopak S.J.    Warszawa    70
2754    Inter-Consult M. Chichłowska-Śliwińska, A. Tyliński S.J.    Wrocław    70
2755    PROMAR Sp. z o.o. PPH    Łomianki    69
2756    Telko - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    69
2757    Mieszalnia Pasz Sprzedaż Środków do Produkcji Rolnej Bielawo    Gostyń    69
2758    DEPOL Sp. z o.o.    Warszawa    69
2759    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wadowice    69
2760    Stacja Paliw Krupińscy S.J.    Międzyborów    69
2761    AUTO - WIS Sp. z o.o.    Janów    69
2762    Comex S.A.    Gdańsk    69
2763    Synthesia Polska Sp. z o.o.    Łódź    69
2764    SELGROS Sp. z o.o.    Poznań    69
2765    APTEKA Pod Klonami S.J.    Bolesławiec    69
2766    JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o.    Jelonek    69
2767    MGI POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    69
2768    ZM INVEST S.A.    Ropczyce    69
2769    Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J.    Andrychów    69
2770    Upex - Chemia - Polska Sp. z o.o.    Łódź    69
2771    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Kołobrzegu    Kołobrzeg    69
2772    Geoinf Głydziak Sp. J.    Płock    69
2773    Belmeb Sp. z o.o.    Izdebnik    69
2774    K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o.    Łódź    69
2775    Konsorcjum ANDZIAK S.J.    Kołobrzeg    69
2776    MAG - FERUM S.J.    Nowy Sącz    69
2777    Rampers R.ginalski, M.Zabłocka Sp. J.    Lublin    69
2778    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców PIONIER w Kłodzku    Kłodzko    69
2779    Uni - Pack Maciejko S.J.    Piaseczno    69
2780    Spółdzielnia Handlowa    Piecki    69
2781    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wilkołazie    Wilkołaz-Stacja Kolejowa    69
2782    Opal S.J.    Wieluń    69
2783    Misiek S.J.    Rzeszów    69
2784    Chempest-Prószków S.J.    Prószków    69
2785    Inter - Car Sp. z o.o.    Poznań    69
2786    Wiatr Sp. z o.o.    Biała Rawska    69
2787    CHMARA - LIPIANIN S.J.    Nowa Ruda    69
2788    SPÓŁDZIELNIA PRACY SURMET WE WROCŁAWIU    Wrocław    69
2789    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j.    Zawiercie    69
2790    Misuna Sp. z o.o.    Krokowa    69
2791    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Świnice Warckie    69
2792    G&G Sp. z o.o.    Goszczyn    69
2793    Lubiana - Hurt Sp. z o.o.    Łubiana    69
2794    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Tuchola    69
2795    Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J.    Ełk    69
2796    Agricola - Lublin Sp. z o.o.    Ciecierzyn    69
2797    Felipa Sp. z o.o.    Działdowo    69
2798    Watis Sp. z o.o.    Strzałkowo    69
2799    ROLSERWIS S.A. PHP    Płock    68
2800    SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa    Warszawa    68
2801    PHPU UNIA Sp. z o.o.    Białystok    68
2802    PHP ALEXIS S.J.    Warszawa    68
2803    Rabat Service S.A.    Pruszcz Gdański    68
2804    VITAL - BIS Sp. z o.o. PHU    Białystok    68
2805    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wiązów    68
2806    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rossoszu    Rossosz    68
2807    POLTING - FOAM Sp. z o.o.    Gliwice    68
2808    BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J.    Olesno    68
2809    SAMAR Sp. z o.o.    Nowy Sącz    68
2810    Spółdzielnia Ogrodniczo - Pszczelarska w Gorlicach    Gorlice    68
2811    Sanbud S.J.    Siedlce    68
2812    FERGUSON Sp. z o.o.    Poznań    68
2813    Arma S.J. Firma Inżynierska    Kraków    68
2814    Flexico Sp. z o.o.    Wrocław    68
2815    Pen S.J.    Głogów    68
2816    Tom - Gast S.J.    Starowa Góra    68
2817    Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J.    Mrocza    68
2818    Plus Sp.J.    Zaścianki    68
2819    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE WĘGLOBUD S.J.    Budzisław Kościelny    68
2820    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Babiak    68
2821    Kadefarm Sp. z o.o.    Sierosław    68
2822    Polimet S.Kij S.J.    Bielsko-Biała    68
2823    Z.L.A. Bańkowscy S.J.    Bielsk Podlaski    68
2824    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gać    68
2825    Bior Sp. z o.o.    Sławno    68
2826    Farmax S.J.    Łódź    68
2827    Mithril Sp. z o.o.    Gdańsk    68
2828    FHU MAGMA Dariusz Duszyński, Józef Świgut S.J.    Szczecin    68
2829    Digital System Sp. z o.o.    Kraków    68
2830    Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk    Kocierz Moszczanicki    68
2831    MADO S.J. Bożena Dołęcka-Zawistowska, Grażyna Maciejewska    Szczecinek    68
2832    Dienes Polska sp. z o.o.    Inowrocław    68
2833    LABELMARKET Sp. z o.o.    Wrocław    68
2834    SPOŁEM Augustowska Spółdzielnia Spożywców    Augustów    67
2835    VIDICON Sp. z o.o.    Wrocław    67
2836    EKOBUT Sp. z o.o.    Warszawa    67
2837    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Kamieniu    Kamień    67
2838    BORT - WIMAR S.J.    Grodków    67
2839    EKODOM - GAJEK Sp. z o.o. PHPU    Lublin    67
2840    Technet Sp. z o.o.    Radom    67
2841    ARGENTA Sp. z o.o.    Poznań    67
2842    PZM Vimex S.A.    Radom    67
2843    Handlowo - Produkcyjna Spółdzielnia Pracy    Miechów    67
2844    UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o.    Warszawa    67
2845    Depol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    67
2846    FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J.    Kraków    67
2847    Toptextil Sp. z o.o.    Kraków    67
2848    KRAK - OPTIC Sp. z o.o.    Kraków    67
2849    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kamieniec    67
2850    Melba S.J.    Stęszew    67
2851    Społem PSS w Legionowie    Legionowo    67
2852    Agromex S.J.    Kurzętnik    67
2853    Lanster Sp. z o.o.    Kraków    67
2854    Łoś Z.Łagocki,B.Łagocka Sp. J.    Grudziądz    67
2855    HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA    Gdańsk    67
2856    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Międzychodzie    Międzychód    67
2857    Apteka Prywatna W Piszu S.J.    Pisz    67
2858    Esculap Dyl S.J.    Myślenice    67
2859    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Węgierskiej Górce    Cięcina    67
2860    PSS SPOŁEM ZGODA    Płock    66
2861    Kondor Sp. z o.o.    Łódź    66
2862    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Szczytniki    Radliczyce    66
2863    HUTNIK Sp. z o.o.    Kęty    66
2864    NOMI S.A.    Kielce    66
2865    Farmacol S.A.    Katowice    66
2866    SCANVET POLAND Sp. z o.o.    Gniezno    66
2867    PHU AAT RENKAR Sp. z o.o.    Kraków    66
2868    Cloos - Polska Sp. z o.o.    Świdnica    66
2869    TYCO VALVES & CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    66
2870    HEMOSYSTEMS S.J.    Warszawa    66
2871    EXPO Service Sp. z o.o.    Warszawa    66
2872    Elektro - Oxigen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    66
2873    Imex Piechota Sp. z o.o.    Opole    66
2874    Ditex Sp. z o.o.    Wrocław    66
2875    PPHU Kos - Imex Sp. z o.o.    Lubaczów    66
2876    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Przyszłości w Opocznie    Opoczno    66
2877    Prowana Sp. z o.o.    Radzymin    66
2878    Stalpol S.J.    Lublin    66
2879    DNS Sp. z o.o.    Kraków    66
2880    PGD Polska Sp. z o.o.    Poznań    66
2881    Kolme - Kruszewski I inni S.J.    Warszawa    66
2882    Korporacja Hydro - Instal Zamość Sp. z o.o.    Zamość    66
2883    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ostrorogu    Ostroróg    66
2884    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Niwiska    66
2885    HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW    Tczew    66
2886    Firma Handlowa Duet S.J.    Konstantynów    66
2887    Skantrade Sp. z o.o.    Sopot    66
2888    SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Giżycku    Giżycko    66
2889    Nik-Mar Mariusz Nikodem, Marek Kluka S.J.    Godzikowice    66
2890    Apteka MNISZEK S.J. Konrad Czemarmazowicz i S-Ka    Wrocław    66
2891    Europejska III Sp. z o.o.    Warszawa    66
2892    Rapacz S. J.    Raba Wyżna    66
2893    Partnerska Stacja Paliw Shell Sp. z o.o.    Olsztyn    66
2894    S-Studio sp. z o.o.    Głuszczyzna    66
2895    JUAN-J S.J.    Warszawa    65
2896    Petro Oil Podlaskie Centrum Olejowe Sp. z o.o.    Białystok    65
2897    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Orły    65
2898    DR ZDROWIE S.A.    Warszawa    65
2899    CENTROWET Sp. z o.o.    Olsztyn    65
2900    PHU WERTEKS Sp. z o.o.    Tarnów    65
2901    RPM PH Sp. z o.o.    Pawonków    65
2902    Eko - Instal ZUHP S.J.    Bydgoszcz    65
2903    Compart International S.J. M.M.Kałużni    Warszawa    65
2904    Multidekor S.J.    Piastów    65
2905    ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J.    Łowicz    65
2906    Tryumf Sp. z o.o.    Stalowa Wola    65
2907    Tares Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    65
2908    Stacja Paliw Kogut S.J.    Krasnystaw    65
2909    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zagórowie    Zagórów    65
2910    Persona Sp. z o.o.    Knurów    65
2911    FH Specjal Kurkiewicz SJ    Kraków    65
2912    Interflex Polska Sp. z o.o.    Kostrzyn    65
2913    MALAM ANDRZEJ MALINOWSKI I MICHAŁ MALINOWSKI - S.J.    Lębork    65
2914    Mikroplan Sp. z o.o.    Szczecin    65
2915    HALIM S.J. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE    Częstochowa    65
2916    Lider Optyk Sp. z o.o.    Warszawa    65
2917    Cheminova Polska Sp. z o.o.    Warszawa    65
2918    Firma Usługowo - Handlowa S.J.    Bełchatów    65
2919    Techjar Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego     Borowo    65
2920    Eco - Ciepło M.S. Bul S.J.    Opole    65
2921    Calendula S. J.    Teresin    65
2922    Handlopol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe     Miastko    65
2923    Dimex Sp. z o.o. - PPHU    Katowice    64
2924    Polfa Sp. z o.o.    Warszawa    64
2925    UNIGUM PPH    Toruń    64
2926    APTEKA PRYWATNA S.J.    Brzozów    64
2927    STELLA PACK S.A.    Lubartów    64
2928    PPH NATEX Sp. z o.o.    Warszawa    64
2929    PHZ UniGlass Sp. z o.o.     Częstochowa    64
2930    Koree Sp. z o.o.    Warszawa    64
2931    KENT Polska Sp. z o.o.    Mikołów    64
2932    Debiut Plus E.T. Miągowscy S.J.    Łódź    64
2933    ABC Papier Sp. z o.o.    Lublin    64
2934    Reprotop Sp. z o.o.    Kraków    64
2935    FLINT Group Polska Sp. z o.o.    Konstantynów    64
2936    Promet Sp. z o.o.    Grudziądz    64
2937    Avicold S.J.    Cieszyn    64
2938    Petro - Pal S.J.    Ostrów Wielkopolski    64
2939    Olympic Sport Sp. z o.o.    Białystok    64
2940    Firma Handlowo-Usługowa „Dobaj” Sp. J.    Radomsko    64
2941    Firma Arhen S.J.    Rzeszów    64
2942    MPL Power Elektro Sp. z o.o.    Gliwice    64
2943    Delgross Sp. z o.o.    Warszawa    64
2944    ROCK'N ROLL Sp. z o.o.    Sopot    64
2945    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ozorkowie    Ozorków    64
2946    SYMBIOS Sp. z o.o.    Rotmanka    64
2947    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Sośno    64
2948    King Zoo Sp. z o.o.    Lublin    64
2949    Orbis Kontrakty Sp. z o.o.    Warszawa    64
2950    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Wałczu    Wałcz    64
2951    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Staszowie    Staszów    64
2952    Sticel Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    64
2953    Fest Sp. z o.o.    Gdańsk    64
2954    Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J.    Liszki    64
2955    SZEDAR Sp. z o.o.    Tarnów    64
2956    Kali Sp. z o.o.    Wręczyca Wielka    64
2957    Sulima Sp. z o.o. i Wspólnicy, S.K.    Warszawa    64
2958    Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu    Krzeszowice    63
2959    Bibus Menos Sp. z o.o.    Gdańsk    63
2960    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Łochów    63
2961    PHU ŁUGAMA Sp. z o.o.    Nowa Karczma    63
2962    AGRO - SIEĆ Sp. z o.o.    Chełmno    63
2963    BIURO PLUS S.A.    Poznań    63
2964    TRANSHURT S.J. Firma Handlowa    Przeworsk    63
2965    Tarmax Sp. z o.o.    Rzeszów    63
2966    XERREX Sp. z o.o.    Rzeszów    63
2967    BISPOOL Sp. z o.o.    Białystok    63
2968    Swish Polska Sp. z o.o.    Warszawa    63
2969    PHU BEN - ZIN Sp. z o.o.    Łososina Dolna    63
2970    ASPOL Sp. z o.o.    Rzeszów    63
2971    Termolan Sp. z o.o.    Mirków    63
2972    Eko - Invest Sp. z o.o.    Szczecinek    63
2973    Bayleg S.J. Hurtownia Leków Weterynaryjnych    Ziemnice    63
2974    Rolnik Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Złotów    63
2975    MP S.J.    Wrocław    63
2976    Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego S.J.    Kędzierzyn-Koźle    63
2977    Ika S.J.    Legionowo    63
2978    Spółdzielnia Usługowo - Handlowa Jedność    Bieruń    63
2979    Meditech Sp. z o.o.    Komorniki    63
2980    Firma Handlowo - Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J.    Dębica    63
2981    Galaxi S.J. Firma Handlowo - Uslugowa    Krosno    63
2982    Dis-Expo Sp. z o.o.    Wyszmontów    63
2983    GT Sport S.J.     Gdynia    63
2984    Handlowo Produkcyjna Spółdzielnia Pracy    Hajnówka    62
2985    Weidmuller Sp. z o.o.    Warszawa    62
2986    TGM Sp. z o.o.    Niedrzwica Duża    62
2987    Elmal Technika Grzewcza S.J.    Ciechanów    62
2988    Anglo - Dal Trading Sp. z o.o.    Warszawa    62
2989    Ol - Term S.J.    Olsztyn    62
2990    Robot-Serwis D. Majorkowski B. Gołda Sp. J.    Wrocław    62
2991    Profitech Sp. z o.o.    Tarnów    62
2992    Społem PSS w Skawinie    Skawina    62
2993    ANS Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    62
2994    MISTAL Sp. z o.o.    Katowice    62
2995    Bag Polska Sp. z o.o.    Krzemieniewo    62
2996    PW Stal - Gaz S.J. Jan i Zbigniew Makarewicz    Bartoszyce    62
2997    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Korzennej    Korzenna    62
2998    Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J.    Konin    62
2999    Hitech S.J.    Białystok    62
3000    Apteka Słoneczna S.J.    Tarnów    62
3001    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Krynicy - Zdroju    Krynica-Zdrój    62
3002    Zakład Instalacyjno - Montażowy Monterm Sp. z o.o.    Gorlice    62
3003    FLORET Sp. z o.o.    Malbork    62
3004    ELBLĄGDIS Sp. z o.o.    Elbląg    62
3005    INFOMEX Sp. z o.o.    Żywiec    62
3006    Biuroservice Sp. z o.o. PHU    Kraków    62
3007    Biochem S.J.    Kietrz    62
3008    Biall Sp. z o.o.    Otomin    62
3009    GUARDA Sp. z o.o.    Sulechów    62
3010    Eko-Star Muszyński sp. j.    Grodzisko    62
3011    Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J.    Rzeszów    62
3012    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sejnach    Sejny    62
3013    SPOŁEM PSS    Bytom    61
3014    BDG Sp. z o.o.    Tarnów    61
3015    Gdyńska Sp-nia Ogrodniczo Pszczelarska    Gdynia    61
3016    Medmess Kropaczewski i S-ka Sp. Komandytowa    Warszawa    61
3017    UNIGLOB Sp. z o.o.    Stryków    61
3018    Hurtownia JANINA Sp. z o.o.    Libiąż    61
3019    AUTO - PLAST PRODUKT S.A.    Września    61
3020    Floko S.J.    Wrocław    61
3021    Galicja Sp. z o.o.    Brzeźnica    61
3022    Bartek S.A.    Mińsk Mazowiecki    61
3023    „Szwagier” A.adamczyk i I.adamczyk Sp. J.    Klecza Górna    61
3024    AWEXIM Sp. z o.o.    Warszawa    61
3025    Bulcom Sp. z o.o.    Warszawa    61
3026    Launch Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    61
3027    PM - M S.J.    Białystok    61
3028    CP Trade Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    61
3029    Stacja Paliw PAWOJ Lucyna Kopeć, Zdzisław Kopeć S.J.    Tomaszów Mazowiecki    61
3030    Dracop S.J.    Kraków    61
3031    PHU Agro - Mar Sp. z o.o.    Łódź    61
3032    Dialmed Sp. z o.o.    Warszawa    61
3033    Gras 2 Sp. z o.o.    Korzybie    61
3034    RH Sound - Pl Sp. z o.o.    Trzebnica    61
3035    M.J. Oil Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    61
3036    BP Service Center S.J.    Łódź    61
3037    Spółdzielnia Handlowo - Produkcyjna Rolnik w Łososinie Dolnej    Łososina Dolna    61
3038    PRUSZYŃSKI - NOWICKI Sp. z o.o.    Motaniec    61
3039    Syntec S.J.    Chełm    61
3040    Mobipol PHU S.J.    Wrocław    61
3041    ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz S.J.    Dobre Miasto    61
3042    Termo - San S.J.    Białystok    61
3043    SPEED OIL - Bogdan Gonet, Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula - S.J. w Krośnie    Korczyna    61
3044    MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A.    Warszawa    60
3045    M.B. MARKET LTD Sp. z o.o.    Baniocha    60
3046    Sprzedaż Artykułów Zaopatrzenia Ogrodniczego Elżbieta Sterniczuk S.J.    Warszawa    60
3047    EUROTEL S.A.    Gdańsk    60
3048    Amex Stationery Sp. z o.o.    Kraków    60
3049    Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A.    Kielce    60
3050    Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A.    Wałbrzych    60
3051    NG2 S.A.    Polkowice    60
3052    Dipol Szydłowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    60
3053    Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy    Bydgoszcz    60
3054    Społem PSS MAZUR w Łęczycy    Łęczyca    60
3055    Agamet S.J.    Marki    60
3056    Europejska Sp. z o.o.    Warszawa    60
3057    A&M Export Import M. Rodewald A. Klasura sp. j.    Łódź    60
3058    Margo Sp. z o.o.    Stalowa Wola    60
3059    Klar Sp. z o.o.    Zielona Góra    60
3060    Galicja Tomaszek Sp. z o.o.    Łańcut    60
3061    PHUP Olpas Sp. z o.o.    Tuchola    60
3062    Zygmunt i Witold Bibrzycki S.J.    Oświęcim    60
3063    GWM Sp. z o.o. ZPCh    Gorzów Wielkopolski    60
3064    Emal S.J.    Zduńska Wola    60
3065    ROLVET S.J.    Lwówek    60
3066    Danex S.J. PPHU    Gniezno    60
3067    Duet S.J. FH    Leszno    60
3068    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J.    Grybów    60
3069    TECHBUD Sp. z o.o.    Zielona Góra    60
3070    Firma Handlowa Liss S.J.    Puck    60
3071    FENIKS Sp. z o.o.    Kraków    60
3072    Apteka Franciszkańska S.J.    Świdnica    60
3073    Unilever Polska Sp. z o.o.    Warszawa    60
3074    METALSKŁAD Sp. z o.o.    Siewierz    60
3075    Aga S.J .H. Banyś i Wspólnicy     Sosnowiec    60
3076    Filip Nilborn Sp. z o.o.    Białystok    60
3077    Firma TAMAR Sp. z o.o.    Tulce    60
3078    Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A.    Katowice    59
3079    PSS SPOŁEM    Bielsko-Biała    59
3080    HAND - PROD Sp. z o.o.    Warszawa    59
3081    VELUX - POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    59
3082    FIRE - MAX Sp. z o.o.    Warszawa    59
3083    ROTER S.J.    Ruda Śląska    59
3084    Dynamic Sp. z o.o.    Warszawa    59
3085    Handlowa Spółdzielnia Gorzków    Nowy Sącz    59
3086    Mora Polska Sp. z o.o.    Poznań    59
3087    APM Hurtownia Wyrobów Metalowych S.J.    Radom    59
3088    SLOVRUR Sp. z o.o.    Stalowa Wola    59
3089    Carmen Group Sp. z o.o.    Szczecin    59
3090    MERCONTROL Sp. z o.o.    Poznań    59
3091    Compair Polska Sp. z o.o.    Kraków    59
3092    PPHU Flaxpol Sp. z o.o.    Kluczbork    59
3093    Toma Sp. z o.o.    Przeźmierowo    59
3094    Terg Sp. z o.o.    Złotów    59
3095    Biuro Projektowo - Handlowe Klimatech S.J.    Wrocław    59
3096    Firma Handlowo-Usługowa „Kograko” Grażyna i Krzysztof Kozak, Sp. J.    Dębica    59
3097    Emtor Sp. z o.o.    Toruń    59
3098    Hydro ZNPHS Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    59
3099    Surtex Sp. z o.o.    Wrocław    59
3100    Omnibus S.J.    Warszawa    59
3101    PHU Naft - Turyst S.J.    Nowogard    59
3102    Cosmo S.J.    Siemianowice Śląskie    59
3103    Domator S.J.    Wejherowo    59
3104    Hektor S.J.    Toruń    59
3105    Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Samopomoc Chłopska    Oświęcim    59
3106    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Ujście    59
3107    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lisków    59
3108    Firma Handlowo-Usługowa Gil S.J. Gil Krystyna, Gil Stanisław    Biały Dunajec    59
3109    Rocket Poland Sp. z o.o.    Starogard Gdański    59
3110    PPHU Blech Sp. z o.o.    Zielona Góra    59
3111    Tomechna S.J.    Prószków    59
3112    Farmaceutyczna Sp. z o.o. Piastowska    Wrocław    59
3113    Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi S.J.    Złotoryja    59
3114    Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J.    Ząbki    59
3115    Biertank Romuald, Zofia Bierdzio S. J.    Kędzierzyn-Koźle    59
3116    VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło S.J.    Tomaszów Lubelski    59
3117    SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szprotawie    Szprotawa    59
3118    SPOŁEM PSS Jedność    Lubartów    58
3119    PH KANWA S.J.    Warszawa    58
3120    NCH - POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    58
3121    Intergos Sp. z o.o. PW    Bielsko-Biała    58
3122    ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    58
3123    LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    58
3124    Milar Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    58
3125    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wisła    58
3126    M&ST Sp. z o.o.    Warszawa    58
3127    Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Chemia Sp. z o.o.    Opole    58
3128    Euromat S.J.    Niemodlin    58
3129    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Raciechowice    58
3130    Poli - Plastic PHU S.J.    Bydgoszcz    58
3131    Interja Sp. z o.o.    Olesno    58
3132    Eglo Polska Sp. z o.o.    Warszawa    58
3133    AMS Sp. z o.o.    Świdnica    58
3134    Quest - Dystrybucja Sp. z o.o.    Wrocław    58
3135    Handlex Sp. z o.o.    Bytom    58
3136    MTL S.J.    Toruń    58
3137    Amis 2 Sp. z o.o.    Warszawa    58
3138    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Chrząstowice    58
3139    Stacje Paliw Haczykowscy S.J.    Łowicz    58
3140    Basta S.J. PUH    Łabowa    58
3141    Motor Polimer Sp. z o.o.    Suchy Las    58
3142    Tyranik Przeds. Handlowo-Transportowe Export-Import S.J.    Krapkowice    58
3143    F.H. Arko Hurt - Detal S.J.    Olkusz    58
3144    GNT Polska Customer Service Sp. z o.o.    Poznań    58
3145    PPUH JUWET S.J. JACEK RYŁKO TOMASZ ROSZKO    Bystra    58
3146    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Grodzisko Dolne    58
3147    Impol Sp. z o.o. PPHU    Kluczbork    58
3148    Zakład Wielobranżowy Digitech Sp. z o.o.    Poznań    58
3149    Rolnik Sp. z o.o. Składnica Maszyn Rolniczych    Pyrzyce    58
3150    Robert Ferenc Chemolak S.J.    Swarzędz    58
3151    PHUP ROLMASZ Sp. z o.o.    Słupsk    57
3152    „Javena” Grygieńć Sp. J.    Suwałki    57
3153    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Ostróda    57
3154    Nycomed PHARMA Sp. z o.o.    Warszawa    57
3155    MULTIVAC Sp. z o.o.    Jastków    57
3156    Compensus Sp. z o.o.    Bytom    57
3157    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMPEST S.A.    Racibórz    57
3158    AGRO - BIT Sp. z o.o. PPHU    Biłgoraj    57
3159    INSTALBUD JANOSZ S.J.    Pszczyna    57
3160    Famiko - Bud Sp. z o.o.    Lublin    57
3161    Yakan Sp. z o.o.    Olsztyn    57
3162    COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    57
3163    Alfa-Inter Sp. z o.o.    Warszawa    57
3164    Etol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    57
3165    Wojnarowscy Sp. z o.o.    Katowice    57
3166    WAMET.COM Sp. z o.o.    Olesno    57
3167    Celta S.J. B. Migdał, M. Usiatycka    Wrocław    57
3168    Boerger Polska Sp. z o.o.    Gliwice    57
3169    BOBI - RED S.J.    Lublin    57
3170    Kamino S.J.    Warszawa    57
3171    Tidy S.J.    Koszalin    57
3172    Sklep Wielobranżowy S.J.    Warszawa    57
3173    Przedsiębiorstwo Armakon Sp. z o.o.    Konin    57
3174    Rejonowa Spółdzielnia Handlowa w Markach    Marki    57
3175    Lobo S.J.    Koszalin    57
3176    SEKOPOL Sp. z o.o.    Warszawa    57
3177    Api - Lek Sp. z o.o.    Nowy Sącz    57
3178    Euro Kiela S.J.    Bierzwnik    57
3179    Przedsiębiorstwo Obrotu Produktami Naftowymi Ropol S.J.    Mikołów    57
3180    Kim Kuźma S.J.    Jarosław    57
3181    PH Opałem I Materiałami Budowlanymi Węglobud S.J.    Świecie    57
3182    W. Ciurko, W. Ciurko, R. Ciurko Ciurko S.J.    Krapkowice    57
3183    WIT S.J.    Łódź    57
3184    Apteka Verbena S.J.    Łochów    57
3185    Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Bielsko-Biała    57
3186    Firma Handlowo Produkcyjna Chempak Skład Chemiczno Budowlano Metalowy Marek Więckowski    Brzesko    57
3187    DOMAR Sp. z o.o.    Szczecin    56
3188    Qumak Sekom S.A.    Warszawa    56
3189    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Grodzisk Wielkopolski    56
3190    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Karsin    56
3191    Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa w Fajsławicach    Fajsławice    56
3192    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Sułkowice    56
3193    Hercules Trading Sp. z o.o.    Poznań    56
3194    Hurtownia U Stefana Dodatki Krawieckie Kowalcsy J.G. S.J.    Poznań    56
3195    Unia Hurtowni Elektrycznych EL - PLUS Sp. z o.o.    Chorzów    56
3196    Tersus Sp. z o.o.    Poznań    56
3197    Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kalisz    56
3198    PW R-R Sp. z o.o.    Bydgoszcz    56
3199    PETRO - SAN Sp. z o.o.    Sanok    56
3200    KARGO S.J. PHU    Łomża    56
3201    CARBOLOGISTIC Sp. z o.o.    Łódź    56
3202    PW INTERTANK Sp. z o.o.    Iłowa    56
3203    Alfa S.J.    Płock    56
3204    Dobis Sp. z o.o.    Trzciana    56
3205    Delfarma Sp. z o.o.    Łódź    56
3206    Sarstedt Sp. z o.o.    Blizne Łaszczyńskiego    56
3207    Agro - Rami Sp. z o.o.    Gołuchów    56
3208    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Żelechów    56
3209    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Mrozy    56
3210    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Stęszewie    Stęszew    56
3211    L & M Polska Sp. z o.o.    Mosina    56
3212    Drimex Sp. z o.o.    Olszyna    56
3213    PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BARGIEŁ-BRADERS Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    56
3214    Spółdzielnia Handlowo Rolnicza w Czerniewicach    Choceń    56
3215    H&M Proinwest Sp. z o.o.    Warszawa    56
3216    FORMAT Firma Handlowo Usługowa    Zawiercie    56
3217    Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J.    Swarzędz    56
3218    Avanti - Marczyk S.J.    Łódź    56
3219    EKOPAL Spółka Handlowo-Usługowa R. Batorski, A. Batorski S.J.    Gródki    56
3220    Stacja Paliw Dom-Kal S.J. Marian Dobaczewski i Lechkaliński    Słubice    56
3221    EGA Sp. z o.o. S.K.    Nowa Wieś Rzeczna    56
3222    Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc    Cieszyn    56
3223    LPP S.A.    Gdańsk    55
3224    AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.    Piaseczno    55
3225    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Mokobody    55
3226    PSS SPOŁEM    Łańcut    55
3227    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Korczynie    Korczyna    55
3228    H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o.    Warszawa    55
3229    SPOŁEM Spółdzielnia Hurtowo - Detaliczna TĘCZA    Wrocław    55
3230    WIA - LAN S.J. Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego    Tarnów    55
3231    PRO - MAR S.A.    Poznań    55
3232    Polcopper Sp. z o.o.    Śmigiel    55
3233    Freudenberg Simrit Polska Sp. z o.o.    Warszawa    55
3234    Agam Sp. z o.o.    Księżyno    55
3235    Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo - Handlowa    Kielce    55
3236    Alda S.J.    Pabianice    55
3237    MENSA Poland Sp. z o.o.    Jasin    55
3238    Gemma Sp. z o.o.    Rzeszów    55
3239    Instal - Met S.J.    Pniewy    55
3240    Stacja Paliw Petrol Sp. z o.o.    Łukowa    55
3241    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Tuchola    55
3242    Techdent Center S.J.    Warszawa    55
3243    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kórniku    Kórnik    55
3244    Farma Sp. z o.o.    Warszawa    55
3245    O-I Sprzedaż i Dystrybucja Polska Sp. z o.o.    Jarosław    55
3246    Artgres Sp. z o.o.    Legionowo    55
3247    Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    55
3248    Lohmann Animal Health Polska Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    55
3249    Capital Plus Sp. z o.o.    Warszawa    55
3250    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Skaryszewie    Skaryszew    55
3251    ANH Van Sp. z o.o.    Kolonia Warszawska    55
3252    Europol Service S.J.    Szczecin    55
3253    Szudy S.J.    Boguchwała    55
3254    Fortuna - Tonn S.J.    Łódź    55
3255    Energomasimex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    55
3256    Stacja Paliw Etyl Falkowscy S.J.    Olsztyn    55
3257    Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J.    Świebodzice    55
3258    SPOŁEM PSS    Bielsk Podlaski    54
3259    SPOŁEM PSS    Radom    54
3260    GAN - REM S.J.    Gdynia    54
3261    POSTĘP Sp-nia Pracy Handlowo Usługowa    Bochnia    54
3262    SPOŁEM PSS    Piła    54
3263    BIOMET POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    54
3264    Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.    Płock    54
3265    EUROINSTAL PLUS Sp. z o.o.    Ciechanów    54
3266    AMCO Sp. z o.o.    Olsztyn    54
3267    BGW Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o.    Poznań    54
3268    FHP VILEDA Sp. z o.o.    Warszawa    54
3269    GAMBIT S.J.    Kutno    54
3270    SONDA S.J.    Tarnowo Podgórne    54
3271    PPHU MEGA - TRANS Sp. z o.o.    Myszków    54
3272    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kozienicach    Kozienice    54
3273    HELTKOPOL ANNA KRÓLIKOWSKA, BARTŁOMIEJ KRÓLIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA    Lublin    54
3274    AGROPLON S.J.    Męcinka    54
3275    SOLCHEM Sp. z o.o.    Bydgoszcz    54
3276    Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik    Poznań    54
3277    Stacja Paliw ZAF Zielińska, Zieliński, Anaczkowski, Filarski S.J.    Kurzętnik    54
3278    Handlowiec Sp. z o.o.    Środa Śląska    54
3279    Hurtownia Miś S.J. Henryk i Krystyna Słomka    Koszalin    54
3280    Pasja Sp. z o.o.    Rzeszów    54
3281    Berthold Sichert Sp. z o.o.    Bydgoszcz    54
3282    Handel Hurtowy i Detaliczny S.J.    Jarocin    54
3283    Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.    Łódź    54
3284    Tkaniny S.J.    Swarzędz    54
3285    Lawanda Sp. z o.o.    Kępno    54
3286    Akwa - Terma Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    54
3287    Benninghoven Polska Sp. z o.o.    Warszawa    54
3288    Dukynu Sp. z o.o.    Warszawa    54
3289    Drut - Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o.    Katowice    54
3290    PHU Gaz - Mot S.J.    Piła    54
3291    Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa w Tarczynie    Tarczyn    54
3292    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bukowsku    Bukowsko    54
3293    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Niedrzwicy Dużej    Niedrzwica Duża    54
3294    Dargaz S.J. PHU    Sokołów Podlaski    54
3295    SUSAN BLANCHE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    54
3296    Transcom International S.J.    Paczków    54
3297    Apteka Eskulap S.J.    Rawa Mazowiecka    54
3298    Fortpol Sp. z o.o.    Pszczółki    54
3299    Globex Głuszek I Wspólnicy S.J.    Gorzów Wielkopolski    54
3300    Sklep Spożywczo Przemysłowy Platan S.J.    Świecie    54
3301    Tropic - Importer S.J.    Gdynia    54
3302    Zibi Bis S.J.    Kraków    54
3303    Przedsiębiorstwo Handlu Opałem I Materiałami Budowlanymi Sp. z o.o.    Lublin    54
3304    Robotex S.J. PPHU    Częstochowa    54
3305    4 BABY Sp. z o.o.    Lublin    54
3306    MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa    Białystok    53
3307    PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J.    Częstochowa    53
3308    ORLEN PETRO TANK Sp. z o.o.    Widełka    53
3309    MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym    Leszno    53
3310    ES - SYSTEM S.A.    Kraków    53
3311    R.M. HILDEBRANDT PPHU    Brodnica    53
3312    KLIMAR S.J.    Wrocław    53
3313    PE - ES ZHS Sp. z o.o.    Puławy    53
3314    Spółdzielnia Ogrodniczo - Pszczelarska    Tarnobrzeg    53
3315    Tecezet Sp. z o.o.    Puławy    53
3316    DACPOL Sp. z o.o.    Piaseczno    53
3317    SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.    Warszawa    53
3318    Spółdzielnia Handlowa Rolnik    Olesno    53
3319    Technika Podwodna Sp. z o.o.    Warszawa    53
3320    Deltafan Sp. z o.o.    Brzeźnica    53
3321    APITECH Sp. z o.o.    Brodnica    53
3322    Zakład Produktów Naftowych S.J.    Rypin    53
3323    Janser - Polska Sp. z o.o.    Lipno    53
3324    Sanmet S.J. Muła    Łomża    53
3325    Lowell International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    53
3326    Gór - Hut Sp. z o.o.    Kraków    53
3327    Stator Sp. z o.o.    Wrocław    53
3328    Amii Sp. z o.o.    Łódź    53
3329    Legato Sp. z o.o.    Lublin    53
3330    Centrum Dla Zdrowia Sp. z o.o.    Alwernia    53
3331    Marpol S.J.    Ciechanów    53
3332    Ipo S.J. PHU    Łowicz    53
3333    Sepix PHU S.J.    Słupsk    53
3334    REJONOWA SPÓŁDZIELNIA TRANSPORTU WIEJSKIEGO W PRZEWORSKU    Przeworsk    53
3335    Gemat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    53
3336    Jakra - Stop Fire Sp. z o.o.    Białystok    53
3337    Apteka Remedium S.J.    Kęty    53
3338    Centrum Usług Górniczych Sp. z o.o.    Katowice    53
3339    Polskarail Sp. z o.o.    Warszawa    53
3340    LT PRODUKTY NAFTOWE ANDRZEJ TRZCIŃSKI I JACEK TRZCIŃSKI S.J. Firma Handlowo - Usługowa    Łask    53
3341    Edan Systemy Kominowe I Instalacyjne Sp. z o.o.    Poznań    53
3342    Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych S.J.    Gostynin    53
3343    Ignac - Pol S.J. Jan Zieliński, Jolanta Matuszewska, Teresa Zielińska    Zgierz    53
3344    Szarkowicz S.J.    Tarnów    53
3345    Beskidzkie Centrum Opakowań ULEX Jędrzejko Urszula, Jędrzejko Tomasz S.J.    Bielsko-Biała    53
3346    Prochema Polska Sp. z o.o.    Warszawa    53
3347    Bydgoska Spółdzielnia Spożywców w Bydgoszczy    Bydgoszcz    52
3348    PBH S.A.    Bydgoszcz    52
3349    Drewno Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    52
3350    RENOMA S.J. Firma Handlowa    Dębica    52
3351    POLMARS R. Ziółkowski i S-ka Spółka Komandytowa    Warszawa    52
3352    Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Limanowej    Limanowa    52
3353    SPOŁEM PSS w Ostrowi Mazowieckiej    Ostrów Mazowiecka    52
3354    Wiejska Spółdzielnia Handlowo - Usługowa w Czernikowie    Czernikowo    52
3355    PPHU GAMA S.J.    Sokołów Podlaski    52
3356    SVL Sp. z o.o.    Iłża    52
3357    Medicast Sp. z o.o.    Poznań    52
3358    New Yorker Polska Sp. z o.o.    Poznań    52
3359    Zet - Technik Sp. z o.o.    Lublin    52
3360    Procardia Medical Sp. z o.o.    Warszawa    52
3361    Press Import Wydawnictw Naukowych J.płomiński, G.bogdan. Sp.j.    Warszawa    52
3362    Remis - Malinowski i Wspólnicy Sp.J.    Białystok    52
3363    Stacja Paliw S.J.    Piaski    52
3364    RYMAX Chorobik Wojtycza S.J.    Dobczyce    52
3365    Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo - Usługowa    Tomaszów Mazowiecki    52
3366    Intech S.J. Agencja Techniczno - Handlowa    Zabierzów    52
3367    Agro - Mig S.J.    Turek    52
3368    Aet S.Adamczak, K.Zbanyszek, D.Patryniak Sp.J.    Ostrów Wielkopolski    52
3369    A & K Hurt Market S.J.    Mielec    52
3370    BP Service Center Janina Walewicz i Krzysztof Bąk Sp.J.    Mielec    52
3371    Eris Partner - Suwałki - Siemiaszko S.J.    Suwałki    52
3372    Trung Duc Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    52
3373    Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe    Nisko    52
3374    Skandynawia Trade And Transport Sp. z o.o.    Dobrzany    52
3375    Agroserwis S.J.    Nowy Tomyśl    52
3376    Panaceum S.J.    Poznań    52
3377    TOMIX S.J. KATARZYNA SROCZYŃSKA, TOMASZ GUZ    Szczecin    52
3378    SKIBIŃSKI Sp. z o.o.    Zambrów    52
3379    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wiązownie    Wiązowna    52
3380    Syla S.J.    Suwałki    52
3381    Olko S.J. PUH    Sopot    52
3382    Mat - Oil Sp. z o.o.    Poznań    52
3383    Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o.    Warszawa    52
3384    Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.    Warszawa    52
3385    Silesia Dental: K. Mrozek I Z. Sycz S.J.    Komorniki    52
3386    Domus Adam Chromik i Wspólnicy S.J.    Czechowice-Dziedzice    52
3387    Xerox Polska Sp. z o.o.    Warszawa    51
3388    MEGABAJT Sp. z o.o.    Warszawa    51
3389    RITTAL Sp. z o.o.    Warszawa    51
3390    Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    51
3391    Atlas Copco Polska Sp. z o.o.    Raszyn    51
3392    SPOŁEM PSS GÓRNIK    Brzeszcze    51
3393    VEDIM Sp. z o.o.    Warszawa    51
3394    BIMEX - BOLLHOFF Sp. z o.o.    Krzemienica    51
3395    A-Prim Sp. z o.o.    Grojec    51
3396    Delko Otto Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    51
3397    Amper B Sp. z o.o. S.K.    Bolesławiec    51
3398    Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska    Brzesko    51
3399    Gazelo Sp. z o.o.    Częstochowa    51
3400    NSS Sp. z o.o.    Warszawa    51
3401    JANUAR Sp. z o.o.    Rydułtowy    51
3402    THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski    Łódź    51
3403    PHU Pol - Mag S.J.    Grodziec    51
3404    Macma Polska Sp. z o.o.    Mirków    51
3405    Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o.    Warszawa    51
3406    Marux S.J.    Leszno    51
3407    Amager S.J.    Choroszcz    51
3408    Markopol - Hermes S.J.    Stalowa Wola    51
3409    KTR - Polska Sp. z o.o.    Kraków    51
3410    ARS Sp. z o.o.    Zielona Góra    51
3411    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chlopska w Czersku    Czersk    51
3412    Apteka B.Grzebalska i S-ka S.J.    Ząbki    51
3413    Cetan Sp. z o.o.    Gdynia    51
3414    New Star H.H Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    51
3415    JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J.    Białystok    51
3416    Sisa Polska Sp. z o.o.    Łódź    51
3417    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bystrzycy Kłodzkiej    Bystrzyca Kłodzka    51
3418    Firma Handlowa Has Pol S.J. M. Mrożek, J.W. Myszkowscy    Kłobuck    51
3419    SILESIA JEANS Krzysztof Słowikowski    Mysłowice    51
3420    SPOŁEM Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie    Lublin    50
3421    DAGMA Sp. z o.o.    Katowice    50
3422    Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Konin    50
3423    INTER COMPLEX Sp. z o.o.    Białystok    50
3424    Wielobranżowe Przeds. Handlowo Wytwórcze Sp. z o.o.    Ciechanów    50
3425    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zawidzu    Zawidz Kościelny    50
3426    GALON - POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    50
3427    SANPOL Sp. z o.o.    Poznań    50
3428    POLAMP COMPONENTS Sp. z o.o.    Giżycko    50
3429    MARKAT Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    50
3430    BSH Klima Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    50
3431    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gniezno    50
3432    ARTECH - PNEUMATYKA E. M. Pomagier - M. D. Trzebuchowscy S.J.    Toruń    50
3433    BUDCHEM S.J.    Poznań    50
3434    Karo S.J.    Poznań    50
3435    Dystrybutor Produktów Naftowych CEPEN Sp. z o.o.    Człuchów    50
3436    Elgryf Sp. z o.o.    Gryfino    50
3437    Zakład Aparatury Spawalniczej Aspa Sp. z o.o.    Wrocław    50
3438    Filtrona Protection and Finishing Products Sp. z o.o.    Łódź    50
3439    Hettich Polska Sp. z o.o.    Lusowo    50
3440    Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o.    Bydgoszcz    50
3441    Stal - Pol Sp. z o.o.    Oborniki    50
3442    „Przedsiębiorstwo Handlowe Askot Sp. J. Andrzej Skotny, Anna Skotny”    Wrocław    50
3443    PHU Juszczak S.J.    Wieruszów    50
3444    Metal - Vis Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    50
3445    Euro - Wiga Sp. z o.o.    Poznań    50
3446    P.H.U. SZCZĘŚNIAK I BRATEK S.J.    Sosnowiec    50
3447    Karel 2 Sp. z o.o.    Chorzów    50
3448    KCC Sp. z o.o.    Sopot    50
3449    APTEKA PRYWATNA - MARIA RYCZEK, EWA KUTA - S.J.    Tarnów    50
3450    KAPRYS-MET MARIA GNIADEK, JACEK GNIADEK S.J.    Rzeszotary    50
3451    Omega Meble Sp. z o.o.    Wieliczka    50
3452    Węglosort Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    50
3453    Market Va Bank S.J.    Warszawa    50
3454    Meddim Sp. z o.o.    Pszczyna    50
3455    BIGA-STAL Piotr Bicz S.J.    Rudawa    50
3456    PEGAZ - AUTO Sp. z o.o.    Siechnice    50
3457    Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA Sp. z o.o.    Bydgoszcz    49
3458    AUTOIMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe i Produkcyjne    Marki    49
3459    WIZAN Małopolska Spółdzielnia Handlowa    Andrychów    49
3460    EUROMARK POLSKA S.A.    Warszawa    49
3461    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska PCIM    Pcim    49
3462    VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o.    Warszawa    49
3463    CEFARM Kielce S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego    Kielce    49
3464    ELBAR - KATOWICE Sp. z o.o.    Katowice    49
3465    Metalzbyt Polska Sp. z o.o.    Rzeszów    49
3466    MAWA S.J. PHZ    Leszno    49
3467    SPOŁEM Tychy S.A.    Tychy    49
3468    DRUM Sp. z o.o.    Bielawa    49
3469    Medical Partner Sp. z o.o.    Poznań    49
3470    MAS Sp. z o.o.    Warszawa    49
3471    GS Samopomoc Chłopska    Tokarnia    49
3472    GS Samopomoc Chłopska    Mszana Dolna    49
3473    Synflex Elektro Polska Sp. z o.o.    Nadarzyn    49
3474    Abacosun S.J.    Gdynia    49
3475    UNIMAT Sp. z o.o.    Gorlice    49
3476    Marbex Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    49
3477    Maszyny i Urządzenia Rolnicze Danecki & Suchy S.J.    Krapkowice    49
3478    Almako S.J.    Kołobrzeg    49
3479    Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o.    Suchy Las    49
3480    Lifton Polska Sp. J. Marek Misiak, Mariusz Kuberski    Zabrze    49
3481    Max - Stal S.J.    Pionki    49
3482    Firma handlowa Idmar S.J.    Leśna    49
3483    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rzepienniku Strzyżewskim    Tarnów    49
3484    Technetsa Sp. z o.o.    Warszawa    49
3485    Car-Line S.J.    Wrocław    49
3486    Sklep Wielobranżowy R.Dytko i B.Dytko S.J.    Kożuchów    49
3487    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Andrychów    49
3488    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Myślenice    49
3489    Techmed S.J.    Kobylnica    49
3490    SPOŁEM PSS w Olsztynie    Olsztyn    48
3491    GROSAR Sp. z o.o.    Sanok    48
3492    IMMOŻOLI Sp. z o.o.    Warszawa    48
3493    WANZL Sp. z o.o.    Nadarzyn    48
3494    Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem    Pyrzyce    48
3495    SAARPOR POLSKA Sp. z o.o.    Grójec    48
3496    OTEX S.A.    Lublin    48
3497    AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o.    Katowice    48
3498    Polski Serwis Płynów Wiertniczych Sp. z o.o.    Krosno    48
3499    Montobud Sp. z o.o.    Sochaczew    48
3500    BUSCH POLSKA Sp. z o.o.    Włocławek    48
3501    B.I.I. S.J.    Kąty Wrocławskie    48
3502    Jowat Polska Sp. z o.o. sp.k.    Sady    48
3503    PPU Mex Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    48
3504    Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    48
3505    TEXIMA Sp. z o.o.    Łódź    48
3506    Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o.    Łódź    48
3507    Demart - Sp.J. Żelazny    Łomża    48
3508    OK MEDICAL SYSTEMS Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna    Poznań    48
3509    Paso-Trading Sp. z o.o.    Pabianice    48
3510    Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp. j.    Kraków    48
3511    Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa    Większyce    48
3512    Agro Mirex Sp. z o.o.    Lublin    48
3513    O-PAL Sp. z o.o.    Kluczbork    48
3514    Carbo-Tech Sp. z o.o.    Tuchów    48
3515    Dawex Sp. z o.o.    Koszalin    48
3516    Firma Sznak - El S.J.    Kielno    48
3517    Łakpol Sp. z o.o.    Kiełczewo    48
3518    PIOTR OLEJNICZAK, MAREK DUDA S.J. FIRMA HANDLOWA DOMMAR DETAL-HURT    Jarocin    48
3519    Detal 590 Sp. z o.o.    Świecie    48
3520    Elan Sp. z o.o.    Gdańsk    48
3521    Demuth Sigma Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdańsk    48
3522    Graph-Expert Sp. z o.o.    Kraków    48
3523    Polska Grupa Kosmetyczna - Dystrybucja    Kraków    48
3524    Stacja Paliw S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe     Ełk    48
3525    TRUST-TRADE Sp. z o.o.    Zielona Góra    48
3526    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Stacja Paliw PRASMET S.J. Ryszard Żyszczyński i Wspólnicy    Końskie    48
3527    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wołczyn    48
3528    Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J.    Częstochowa    48
3529    Elektro - Serwis S. J.    Zawada    48
3530    Silwena Andrzej Szymaniuk S.K.    Pszenno    48
3531    POLBITA Sp. z o.o.    Warszawa    47
3532    ENPOL Sp. z o.o.    Warszawa    47
3533    DAUNPOL Sp. z o.o.    Warszawa    47
3534    MEDICOM Sp. z o.o.    Zabrze    47
3535    AWTANK STACJA PALIW PŁYNNYCH S.J.    Buk    47
3536    CONDOR POLSKA Sp. z o.o.    Luboń    47
3537    BOGATTI Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    47
3538    Przedsiębiorstwo Schemat S.J.    Sieradz    47
3539    BZA S.A.    Warszawa    47
3540    Mac - Mor S.J.    Piaseczno    47
3541    Projekcja Sp. z o.o.    Wrocław    47
3542    MT-Metal S.J.    Białystok    47
3543    Arpis-Papier Sp. z o.o.    Poznań    47
3544    Art - Chem - Mis S.J. PHU    Chojnice    47
3545    Kredo - Metal Sp. z o.o.    Warszawa    47
3546    Trans - Gaz S.J.    Sanok    47
3547    Agromasz S.J.    Hrubieszów    47
3548    Frech - Polska Sp. z o.o.    Praszka    47
3549    K.K.A. Dudkiewicz - S.J.    Ciechanów    47
3550    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE USJO BOŻENA KORTAS I BRUNON KORTAS S.J.    Koszalin    47
3551    WĘGLOTRANS EŁK KARCZEWSKI S.J.    Ełk    47
3552    TKANINY Sp. z o.o.    Częstochowa    47
3553    Gminna Spółdzielnia Samomopoc Chłopska Iwierzyce    Sędziszów Małopolski    47
3554    LOTAR Sp. z o.o.    Malbork    47
3555    FEMMES DE BEAUTE Zagórscy S.J.    Piastów    47
3556    AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J.    Mroczeń    47
3557    P.H.U. Bobryk S.J.    Szczecin    47
3558    Apteka Św. Jana Małgorzata Wieczorek i Edyta Wdowiak S.J.    Lublin    47
3559    CEFARM - WARSZAWA S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego    Warszawa    46
3560    TITO Sp. z o.o.    Wysoka    46
3561    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Suchożebry    46
3562    Eura - Tech J.Obszyński S.J.    Wejherowo    46
3563    A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    46
3564    Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa Samopomoc Chłopska w Rzeszowie    Rzeszów    46
3565    SPOŁEM PSS    Sławno    46
3566    COMPACT Sp. z o.o.    Gdańsk    46
3567    KGHM METRACO S.A.    Legnica    46
3568    Firma BOR - OLE    Lubicz Górny    46
3569    TEKSTYLIA S.J. PHU    Nadolice Wielkie    46
3570    AUTO - STACJA Sp. z o.o.    Głogów    46
3571    BTS Sp. z o.o.    Inowrocław    46
3572    Elkart Sp. z o.o.    Warszawa    46
3573    Komes Sp. z o.o.    Szubin    46
3574    BARTH Tadeusz Barth, Wacław Barth S.J.    Nowy Sącz    46
3575    Hydro Kan Instal S.J.    Leszno    46
3576    Bajk Serwis Sp. z o.o.    Szczecin    46
3577    PCE Polska Sp. z o.o.    Dzierżoniów    46
3578    Sternet Sp. z o.o.    Tarnów    46
3579    Szatkowski i Syn S.J.    Teresin    46
3580    Cotton Mania Sp. z o.o.    Warszawa    46
3581    Bargo Sp. z o.o.    Dziekanów Polski    46
3582    Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska    Opole Lubelskie    46
3583    Auto - Test Sp. z o.o.    Lubaczów    46
3584    Apteka Zaborze S.J.    Jelenia Góra    46
3585    Arkadia Sp. z o.o.    Wasilków    46
3586    La Franco - Polonaise D'Imort-Export Sp. z o.o.    Kębłowo    46
3587    Caro S.J. PPHU    Mława    46
3588    Unibud - Rol Sp. z o.o. PPHU    Sulmierzyce    46
3589    Synak Meble Sp. z o.o.    Świecie    46
3590    Czemarol Papugowie SJ    Zbylitowska Góra    46
3591    WYTWÓRNIA EUCERYNY LABORATORIUM FARMACEUTYCZNE COEL S.J.    Kraków    46
3592    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Baranowie    Baranów    46
3593    Acel Sp. z o.o.    Gdańsk    46
3594    Bogna S.J.    Kobielice    46
3595    PH S.K. Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    46
3596    BDM S.J. Firma HU    Mielec    46
3597    AS Nina Dąbrowska, Maciej Piec S.J.    Gryfino    46
3598    HIT-SAT Janusz Kowal, Bogusław Kuliga S.J.    Zwierzyniec    46
3599    GALTEX S.A.    Poraj    45
3600    ARPIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe    Bydgoszcz    45
3601    SPOŁEM PSS    Wołomin    45
3602    FH ELEKTRET S.J.    Limanowa    45
3603    SPOŁEM PSS w Żyrardowie    Żyrardów    45
3604    LIBRA S.J. PUH    Bielsko-Biała    45
3605    Chemia Rzeszów Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami    Rzeszów    45
3606    THYSSENKRUPP ENERGOSTAL S.A.    Toruń    45
3607    S&D POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    45
3608    ROLA Sp-nia Rolniczo Handlowa    Skawina    45
3609    Emar Sp.J. Marek Rutkowski i Spółka    Białystok    45
3610    Transactor Sp. z o.o.    Warszawa    45
3611    GS Samopomoc Chłopska w Ożarowie Mazowieckim    Duchnice    45
3612    DF EXPRESS Sp. z o.o.    Warszawa    45
3613    CONTAR TARASKA S.J.    Poznań    45
3614    MONACOR - POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    45
3615    Petro-Kompleks Marek Klęczar i Wspólnicy Sp. j.    Nowa Wieś    45
3616    TRANSBUD - TARNÓW Sp. z o.o.    Tarnów    45
3617    KOMBUD Sp. z o.o. Przeds. Komunalno Budowlane    Ciężkowice    45
3618    BOMAKO Ryszard Borowski, Alina Borowska S.J.    Łódź    45
3619    Dynamik Sp. z o.o.    Kraków    45
3620    PPHU Osłonka S.J.    Święciechowa    45
3621    Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    45
3622    Am - Pol Sp. z o.o.    Łódź    45
3623    Polpack Sp. z o.o.    Toruń    45
3624    Spółdzielnia Bystrzanka    Bystra    45
3625    Antex S.J. Jerzy Maćkówka i S-Ka    Piaseczno    45
3626    Artom Bis S.J.    Bydgoszcz    45
3627    Pneumatig S.J.    Gdynia    45
3628    STACJA BENZYNOWA PAMI A. PAWŁOWICZ S.J.    Połęcze    45
3629    Steelco Sp. z o.o.    Warszawa    45
3630    Uni - Bis Sp. z o.o.    Lębork    45
3631    Tara S.J. PH    Częstochowa    45
3632    Mini Sam Jura Magdalena Kalina, Barbara Zielińska S.J.    Olsztyn    45
3633    Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona, Gancarczyk Władysław - S.J.    Mysłowice    45
3634    Star Wold Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    45
3635    Agro - Ursus S.J.    Chojnice    45
3636    Społem Kupiecko - Wytwórcza Spółdzielnia Pracy     Malbork    45
3637    SPOŁEM WSS Praga Południe    Warszawa    44
3638    PHPU STOPOL Sp. z o.o.    Malbork    44
3639    EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    44
3640    SPOŁEM PSS    Wadowice    44
3641    SEPTODONT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    44
3642    Mescomp Telecom S.A.    Warszawa    44
3643    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Mielcu    Mielec    44
3644    COMESA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    44
3645    GRODNO S.A.    Michałów-Grabina    44
3646    CSV Sp. z o.o.    Szczecin    44
3647    BOZ 2 T. PALMOWSKI i Spółka CENTRUM CERAMIKI Spółka Komandytowa    Kraków    44
3648    HASTA Sp. z o.o.    Wrocław    44
3649    Montan Stal Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    44
3650    TELL S.A.    Poznań    44
3651    BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.    Słupsk    44
3652    J. Pajor & Beba Major S.J.    Nowy Sącz    44
3653    Technika Alarmowa Polska - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.    Poznań    44
3654    FERRO S.A.    Skawina    44
3655    Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa    Poznań    44
3656    NESTA BIS S.J.    Toruń    44
3657    ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o.    Kraków    44
3658    DELTA S.J. PPHU    Chełmiec    44
3659    DRAGONGAZ Sp. z o.o.    Wrocław    44
3660    PHU LUXKON S. Jacolik E. Studziński K. Studziński S.J. w Koninie    Konin    44
3661    Pom - Reńska Wieś Sp. z o.o.    Reńska Wieś    44
3662    I.R. T&T Sp. z o.o.    Bydgoszcz    44
3663    Alpha - Dan S.J.    Bydgoszcz    44
3664    Gołdyn - Szyk Sp. z o.o.    Bydgoszcz    44
3665    Interum Sp. z o.o.    Warszawa    44
3666    Inwestel Sp. z o.o.    Warszawa    44
3667    M & Z Sp. z o.o.    Gdynia    44
3668    Fabryka Maszyn Pralniczych PRAMAZUT Sp. z o.o.    Masłów Pierwszy    44
3669    Ziko Sp. z o.o.    Kraków    44
3670    Przedsiębiorstwo Handlowe KJM Łodziewscy sp. j.    Konin    44
3671    TeeR S.J. FH    Oborniki    44
3672    Emet - Impex Sp. z o.o. PHHP i AP    Poznań    44
3673    Soda Pluss Sp. z o.o.    Wrocław    44
3674    Dracon Sp. z o.o.    Gdynia    44
3675    Heban Zbigniew Waś i Wspólnicy S.J.    Stara Miłosna    44
3676    Jamdex S.J.    Kleosin    44
3677    Sklep Ratuszowy S.J.    Bielsko-Biała    44
3678    PUPH Papirus S.J.    Świecie    44
3679    Allto Sport Sp. z o.o.    Poznań    44
3680    Aga Sp. z o.o.    Ilinko    44
3681    Lorien Sp. z o.o.    Warszawa    44
3682    Hezbo-H S.J.    Czerniewice    44
3683    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rychtalu    Rychtal    44
3684    Art. Mas Eksport - Import S.J.    Radom    44
3685    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Nowy Tomyśl    44
3686    Timer Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    44
3687    Mtk S.J.    Radom    44
3688    Apteka Im. I. Łukasiewicza S.J.    Tarnów    44
3689    Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    44
3690    GREENPOL Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.    Zielona Góra    44
3691    Lohmann Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    44
3692    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kamel Kasprzak S.J.    Syców    44
3693    Przedsiębiorstwo Handlowe „Pako” Marian Kurek, Andrzej Kurek Sp. J.    Zielonka    43
3694    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Parczewie    Parczew    43
3695    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Roźwienica    43
3696    SPOŁEM PSS    Włocławek    43
3697    HALFEN Sp. z o.o.    Poznań    43
3698    PAFOSCAN - FARM S.J.    Wrocław    43
3699    RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa    Radom    43
3700    MAR - MED Sp. z o.o.    Warszawa    43
3701    ITW - Signode Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    43
3702    Metalkom Sp. z o.o.    Kraków    43
3703    Jenerix Sp. z o.o.    Łódź    43
3704    Nadodrzańskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Ekomel Sp. z o.o.    Sulechów    43
3705    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Jedlicze    43
3706    Dakar Sp. z o.o.    Słupsk    43
3707    OPTIMAL KRZYSZTOF KRZEMIŃSKI,RYSZARD KRZEMIŃSKI S.J.    Częstochowa    43
3708    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Mońki    43
3709    LINEA-SYSTEMY CHŁODNICZE Sp. z o.o.    Kraków    43
3710    TradePol Sp. z o.o.    Łazy    43
3711    Dolce Vita Sp. z o.o.    Gdynia    43
3712    ITT Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    43
3713    Handel Materiałami Sypkimi I Opałowymi S.J.    Mysłowice    43
3714    Ap - P0l Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    43
3715    Sped S.J.    Wrocław    43
3716    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Starej Kamienicy    Stara Kamienica    43
3717    Szkopek S.J.    Odolanów    43
3718    INTROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Automayzacji i Pomiarów    Katowice    42
3719    DIPARLUX Magnon - Jabłońska Gabriella    Warszawa    42
3720    FLORALAND Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    42
3721    BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o.    Reda    42
3722    ATEQ PL Sp. z o.o.    Warszawa    42
3723    MERKURY Sp. z o.o.    Płock    42
3724    Handlowo Przemysłowa Spółdzielnia Inwalidów w Hrubieszowie    Hrubieszów    42
3725    Grażyna Łubisz Sp. z o.o.    Warszawa    42
3726    POL - OIL Corporation Sp. z o.o.    Stanisławowo    42
3727    BAXTER Polska Sp. z o.o.    Warszawa    42
3728    Apteka Grodzka S.J.    Środa Śląska    42
3729    SIWIK INTERTRADE Sp. z o.o.    Mrągowo    42
3730    Solpharm Sp. z o.o.    Warszawa    42
3731    WISAT Sp. z o.o.    Warszawa    42
3732    ZAKŁAD PROJEKTOWO MONTAŻOWY „AKMONT” H. DZIWOKI, W. WIERZBICKI SPÓŁKA JAWNA    Opole    42
3733    Tec Polska Sp. z o.o.    Warszawa    42
3734    EBAN Sp. z o.o.    Opole    42
3735    PHU AGROMA Sp. z o.o.    Jawor    42
3736    Annstal Sp. z o.o.    Konin    42
3737    Grupa Chemii Sp. z o.o.    Opole    42
3738    PPUH Bastra S.J.    Chorzów    42
3739    Elektro - Trading Sp. z o.o.    Gliwice    42
3740    Skład - Gałaszka S.J.    Jarosław    42
3741    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Bedlno    Bedlno    42
3742    Victoria - Sport Sp. z o.o.    Gdańsk    42
3743    Przedsiębiorstwo Handlowe Kora Ryszard Kobus S.j.    Gdynia    42
3744    Euroil S.J.    Pleszew    42
3745    Apteka Arnica, SKubis S.J.    Hrubieszów    42
3746    Orientalna Sp. z o.o.    Warszawa    42
3747    WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o.    Warszawa    42
3748    Apteka AB Sp. z o.o.    Wrocław    42
3749    Hentex S.J.    Kraśnik    42
3750    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe JOWISZ Dariusz Dziobek S.J.    Limanowa    42
3751    SPOŁEM Spółdzielcze Domy Handlowe CENTRAL    Łódź    41
3752    Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o.    Białystok    41
3753    KRKA - POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    41
3754    FENIKS Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa    Koszalin    41
3755    Markus Jaso Sp. z o.o.    Marki    41
3756    BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    41
3757    Reprograf S.A.    Warszawa    41
3758    VORWERK POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    41
3759    Omnibus Trading Sp. z o.o.    Poznań    41
3760    DEL - ART S.J.    Lublin    41
3761    Petro Awa Sp. z o.o. FUH    Dębno    41
3762    HYDRO - HANDEL Sp. z o.o. Firma Handlowa    Krosno    41
3763    Pol - Cosm Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    41
3764    PHU Sea - Commerce S.J.    Gdynia    41
3765    Grifols Polska Sp. z o.o.    Warszawa    41
3766    ACER Sp. z o.o.    Katowice    41
3767    ROS - OIL S.J. Stacja Paliw    Pilawa    41
3768    DACHPOL S.J.    Zamość    41
3769    Przeds. Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o.    Kielce    41
3770    Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.    Łódź    41
3771    Pas Katowice Sp. z o.o.    Imielin    41
3772    Energokabel Sp. z o.o.    Świebodzice    41
3773    Lenze Polska Sp. z o.o.    Katowice    41
3774    Vermop Salmon Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    41
3775    Wodstal S.J.    Włoszakowice    41
3776    Andmar S.J.    Krosno    41
3777    MiKMisiek - Krzywiński S.J.    Jarosław    41
3778    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pertex Sp. z o.o.    Przemyśl    41
3779    Metalpol Sowa S.J.    Mielec    41
3780    LAUDA AUDIO ADAMOWICZ S.J.    Sopot    41
3781    Przeds. Handlu Opałem Węglotrans Oko S.J.    Radom    41
3782    Poldan Sp. z o.o. PPUH    Gostynin    41
3783    HAWA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Gniezno    41
3784    Lek S.J.    Siedlce    41
3785    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Tczew    Tczew    41
3786    T. Fal I P.Łuczak Przedsiębiorstwo Handlowe Elta S.J.    Szczecin    41
3787    Multi Market Sp. z o.o.    Niedrzwica Duża    41
3788    Biuro Techniczno-Handlowe FAST    Walendów    41
3789    Naftkom S.J.    Olsztyn    41
3790    Przedsiębiorstwo Alufinish Polska Sp. z o.o.     Łódź    41
3791    SPOŁEM PSS    Grodzisk Mazowiecki    40
3792    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Jarocin    40
3793    Miejska Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Lubaczowie    Lubaczów    40
3794    ERWEKA POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    40
3795    Petrax Sp. z o.o.    Warszawa    40
3796    INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego    Bydgoszcz    40
3797    HYDAC Sp. z o.o.    Mikołów    40
3798    FAXIKO Sp. z o.o.    Olsztyn    40
3799    FPHU Grako S.J.    Gąbin    40
3800    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eurobiuro Sp. z o.o.    Lublin    40
3801    MPT PIK Sp. Jawna    Września    40
3802    Stal - Ex S.J.    Kalisz    40
3803    KODE KOMOROWSKI S.J.    Warszawa    40
3804    PHU Koral S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    40
3805    Testo Sp. z o.o.    Warszawa    40
3806    PPHU Bipropłyt Sp. z o.o.    Kęty    40
3807    AGROCHEST Sp. z o.o.    Kostrzyn    40
3808    „Łukpetrol” W. Górka, K. Trochimski, J. Zabłocki, G. Górka Sp. J.    Łuków    40
3809    Vinotti Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kraków    40
3810    Firma ABC S.J.    Kraków    40
3811    Boconcept Retail Poland Spółka z o.o.    Warszawa    40
3812    Insbud Sp. z o.o.    Wolsztyn    40
3813    Frapo Sp. z o.o.    Konin    40
3814    PW Romix Sp. z o.o.    Żodyń    40
3815    Na Skarpie S.J.    Bielsko-Biała    40
3816    DPSG Sp. z o.o.    Warszawa    40
3817    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego    Łódź    40
3818    Xemex Sp. z o.o.    Warszawa    40
3819    BHS Sp. z o.o.    Warszawa    40
3820    Lamina Industrial Poland - Marek Lech, Wacław Lech S.J.    Legnica    40
3821    Terra S.J.    Ośno    40
3822    Apteka MEDICUS Anna Filipczyk, Jerzy Tyś S.J.    Częstochowa    40
3823    AVARGRAF Sp. z o.o.    Warszawa    39
3824    SOFRALUX Sp. z o.o.    Warszawa    39
3825    AGA S.J.    Gdynia    39
3826    SPOŁEM Gastronomiczno Turystyczna Spółdzielnia Spożywców w Toruniu    Toruń    39
3827    Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.    Warszawa    39
3828    PHU LOBOS Sp. z o.o.    Kraków    39
3829    Respol Export - Import Sp. z o.o.    Warszawa    39
3830    Bims Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    39
3831    Renevis Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.    Wrocław    39
3832    C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o.    Warszawa    39
3833    MULTI Sp. z o.o.    Opole    39
3834    Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy „Budmes” Sp. J. A.Rudnicki, St.Gradzik, Z.Stępień    Myszków    39
3835    Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o.    Końskie    39
3836    Hurtownia SMAK Eugeniusz Jarocki S.J.    Nowy Targ    39
3837    Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i Wspólnicy S.J.     Konin    39
3838    Orion Sp. z o.o.    Poznań    39
3839    PHP Stal - Heg Sp. z o.o.    Stalowa Wola    39
3840    PPUH Bagomar Sp. z o.o.    Reda    39
3841    K. J. Bal - Z. E. Jendro S.J.    Lubliniec    39
3842    Lieto Security Sp. z o.o.    Warszawa    39
3843    Przeds. Handlowo Usługowe Brutal S.J.    Zakopane    39
3844    Klin - Winter Sp. z o.o.    Kraków    39
3845    Nasz Sklep S.J.    Piaseczno    39
3846    Atip S.J.    Sulejówek    39
3847    JOTT JOANNA I LEONARD PIERACCY S.J.    Szczecin    39
3848    Apteka Farmasol Krystyna Sikorska - Rymaszewska, Jan Rymaszewski, Iwona Dwernicka S.j.    Poznań    39
3849    Trakt S.J.    Warszawa    39
3850    Butstar Sp. z o.o.    Zblewo    39
3851    Pomorze Sp. z o.o.    Słupsk    39
3852    Uchacz Sp. z o.o.    Podłopień    39
3853    APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J.    Wałbrzych    39
3854    Sumax Elektronarzędzia Suszycki S.J.    Wrocław    39
3855    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marku Medical I.Zielińska i J.Zieliński S.J.    Częstochowa    39
3856    TOPAZ Barbara Olszańska, Michał Olszański S.J.    Łódź    39
3857    Stacja Paliw PETSUL S.J. Peć Mirosław, Peć Małgorzata    Łukowa    39
3858    DT Dolny Śląsk sp. z o.o.    Jelenia Góra    39
3859    BAUSERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    38
3860    MEDLAB - PRODUCTS Sp. z o.o.    Raszyn    38
3861    SPOŁEM PSS    Wodzisław Śląski    38
3862    SPOŁEM PSS w Sokołowie Podlaskim    Sokołów Podlaski    38
3863    FORMA Sp. z o.o.    Warszawa    38
3864    Towarzystwo Handlowe MATMARCO Sp. z o.o.    Warszawa    38
3865    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzałkowie    Strzałkowo    38
3866    APART Sp. z o.o.    Suchy Las    38
3867    TASTA ARMATURA Sp. z o.o.    Stalowa Wola    38
3868    Technetix Poland Sp. z o.o.    Wrocław    38
3869    WTÓRMET - RECYCLING Sp. z o.o.    Radzionków    38
3870    PHARM SUPPLY Sp. z o.o.    Warszawa    38
3871    SECO TOOLS (POLAND) Sp. z o.o.    Warszawa    38
3872    Mitramed S.J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk    Warszawa    38
3873    ASGARD Sp. z o.o.    Poznań    38
3874    Iga Kotkowska i Wasiak S.J.    Łódź    38
3875    PPH Anticor Sp. z o.o.    Wieliczka    38
3876    ICL Wielkopolanin Sp. z o.o.    Wysogotowo    38
3877    Polcarpet S.J.    Dębica    38
3878    Nicat Com Sp. z o.o.    Warszawa    38
3879    PPHU Art - Hen Zdrzałek S.J.    Racibórz    38
3880    Mirta S.J.    Namysłów    38
3881    Hardy Sp. z o.o.    Grudziądz    38
3882    CEGIELSKI I SPÓŁKA- S.J.    Koszalin    38
3883    MJ. Office Sp. z o.o.    Radom    38
3884    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PST Sanocki S.J.     Radymno    38
3885    Bico Sp. z o.o.    Białystok    38
3886    Foton - Bis Sp. z o.o.    Bydgoszcz    38
3887    Artykuły Instalacyjno-Sanitarne I Przemysłowe Bolesta S.J.    Błonie    38
3888    INTEX Sp. z o.o.    Katowice    38
3889    Maxi-Plon Sp. z o.o.    Sopot    38
3890    Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych     Wielopole    38
3891    PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J.    Cieszyn    38
3892    F.H.U. Bona S.J.    Pilawa    38
3893    Chemetall Polska Sp. z o.o.    Warszawa    37
3894    STOMED S.J.    Warszawa    37
3895    AGRO-PARTNER Sp. zo.o. Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej    Warszawa    37
3896    SPOŁEM PSS    Jasło    37
3897    KARGAS PROFIL Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    37
3898    PATIO COLOR Sp. z o.o. Ogólnopolska Sieć Detaliczna    Warszawa    37
3899    Agrosimex Sp. z o.o.    Błędów    37
3900    THAI - MARK Sp. z o.o.    Poznań    37
3901    Eris Partner Kraków Sp. z o.o.    Skawina    37
3902    BIG - STAR Gintrowicz S.J.    Poznań    37
3903    Hama Polska Sp. z o.o.    Robakowo    37
3904    Grupa Lew Sp. z o.o.    Częstochowa    37
3905    LEMAR R.L.E. Leśniak S.J.    Nowe Brzesko    37
3906    Water Jet Polska Sp. z o.o.    Gdynia    37
3907    ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S.J.    Kraków    37
3908    D.J.P. Sp. z o.o.    Warszawa    37
3909    Semicon Sp. z o.o.    Warszawa    37
3910    Stacja Paliw Stelmach S.J.    Złotów    37
3911    Vox - Chata S.J.    Kalisz    37
3912    EFAR S.J.    Poznań    37
3913    Somar S.J.    Kalisz    37
3914    Kornix Forest Sp. z o.o.    Wejherowo    37
3915    PHUP Stal - Bud S.J.    Skoczów    37
3916    Hurtownia Obuwia Janmar S.J.    Kraków    37
3917    Centrum Meblowe S.J.    Kędzierzyn-Koźle    37
3918    O.K. APTEKA OKULICZ-KOZARYN S.J.    Poznań    37
3919    Ker - Her S.J.    Poznań    37
3920    Atmomat S.J.    Włocławek    37
3921    OLICON Sp. z o.o.    Gdańsk    37
3922    APTEKA ALOES S.J.    Łódź    37
3923    Magnus S.J.    Jaworzno    37
3924    Austenit Stal Handel Sp. z o.o.    Bydgoszcz    37
3925    Poseidon Sp. z o.o.    Tychy    37
3926    Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o.    Zielona Góra    37
3927    P.H. Paulina Napert S.J.     Warszawa    37
3928    Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński S.J.    Kalinówka    37
3929    KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J.    Tuchów    37
3930    Anyro & Co Sp. z o.o.    Warszawa    37
3931    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Skoczowie    Skoczów    37
3932    Społem Kamiennogórska Spółdzielnia Spożywców W Kamiennej Górze    Kamienna Góra    36
3933    BIZEA Sp. z o.o.    Baniocha    36
3934    Spółdzielnia Rolnik Samopomoc Chłopska w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    36
3935    JUBILAT Handlowa Spółdzielnia    Kraków    36
3936    Firma Handlowa OKTAN S.J.    Toruń    36
3937    MERITUM S.J.    Poznań    36
3938    TECHNOZBYT - WITAN S.J.    Gdańsk    36
3939    Hurtowniq Elektryczna H-EL Sp. Komandytowa    Kwidzyn    36
3940    TRADMATIK Sp. z o.o.    Gdańsk    36
3941    Drukservice Sp. z o.o.    Brzoza    36
3942    Petro - Tank S.J.    Nowe Skalmierzyce    36
3943    Konsbud Hi - Fi Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    36
3944    Hydromat S.J. PW    Gostynin    36
3945    Pec - Składy Kupieckie Sp. z o.o.    Kalisz    36
3946    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    36
3947    Libera E. i A. Libera S.J.    Tuszyn    36
3948    Agrol S.J.    Nowa Ruda    36
3949    Kaliniec S.J.    Kalisz    36
3950    Ardeks S.J.    Łódź    36
3951    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wiśniowej    Wiśniowa    36
3952    Trans-Michor S.J.    Kutno    36
3953    „Mas-Pol” Przesmycki Leszek, Przesmycki Antoni, Przesmycka Anna, Przesmycka Janina, Łukasiak Sławomir, Łukasiak Magdalena sp. j.    Kałuszyn    36
3954    A 2 Sp. z o.o.    Gdańsk    36
3955    Metalic S.J.    Nowy Targ    36
3956    ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J.    Koszalin    36
3957    ANMAR S.J.    Gorzów Wielkopolski    36
3958    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dzialoszynie    Działoszyn    36
3959    Apteka Południowa Sp. z o.o.    Nysa    36
3960    Witaminka S.J.    Opole    36
3961    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubaniu    Lubań    36
3962    Borysowski & Spółka S.J.    Dziekanów Leśny    36
3963    Metalimpex Sp. z o.o.    Tychy    36
3964    Instal Sp. z o.o.    Świętochłowice    36
3965    Marengo Fashion, S.J.    Gdynia    36
3966    KO-BE S.Beba & B.Kołodziej S.J.    Głogów    36
3967    MAJMASZ Henryk Majsterek, Robert Majsterek S.J.    Łódź    36
3968    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J.    Rawicz    36
3969    SPOŁEM PSS Południe we Wrocławiu    Wrocław    35
3970    PAPIER Sp. z o.o. Spółka Handlowo-Usługowa    Łódź    35
3971    PETROLOT Sp. z o.o.    Warszawa    35
3972    INTER - VION S.A.    Warszawa    35
3973    NIWA Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Myślenice    35
3974    Społem PSS w Koninie    Konin    35
3975    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Aldor” Dorota Ruszkiewicz-Piskorska, Zenon Rudniak Sp.J.    Józefów    35
3976    W&H POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    35
3977    Liberty Poland S.A.    Bytom    35
3978    PH ALFA - ELEKTRO Sp. z o.o.    Katowice    35
3979    KONTAKT S.A.    Toruń    35
3980    FENIKS S.J. PH    Nowy Sącz    35
3981    Przedsiębiorstwo Rebis S.J.    Słupsk    35
3982    Lumatech Lucjan Weiner    Mikołów    35
3983    POHL & POHL Sp. z o.o.    Racibórz    35
3984    ARTPOL S.J.    Gdańsk    35
3985    Baterie Przemysłowe Sp. z o.o.    Warszawa    35
3986    Canpol Sp. z o.o.    Warszawa    35
3987    Over Europe Sp. z o.o.    Warszawa    35
3988    Saba Sp. z o.o.    Wrocław    35
3989    Wam Polska Sp. z o.o.    Kruszyn    35
3990    AN - MAR Sp. z o.o.    Swarzędz    35
3991    FIRMA SKWARCZYŃSKI S.J.    Pniewy    35
3992    PHP Maria i Krzysztof Kopańscy S.J.    Wolbórz    35
3993    Amann Sp. z o.o.    Łódź    35
3994    Carlota Sp. z o.o.    Śrem    35
3995    Yakudo Plus Sp. z o.o.    Tychy    35
3996    Anna S.J.    Nieporęt    35
3997    Rolfarm Sp. z o.o.    Lublin    35
3998    K&K S.J.    Gdynia    35
3999    Zalew S.J.    Ostrzeszów    35
4000    H.B. Crab S.J.    Rybnik    35
4001    P.P.U.H. Supron 1 S.J.    Olkusz    35
4002    MAX S.J. MACKIEWICZ TADEUSZ, SOKÓLSKI JAROSŁAW    Trzcińsko-Zdrój    35
4003    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dąbrowie Białostockiej    Dąbrowa Białostocka    35
4004    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Pomoc w Puławach    Puławy    35
4005    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tarnowie Podgórnym    Tarnowo Podgórne    35
4006    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kobylcu    Łapanów    35
4007    Delko Esta Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    35
4008    Techlogic Sp. z o.o.    Gdynia    35
4009    Thanh Dat Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    35
4010    Danew Andrzej Gapiński - Jan Sulkowski S.J.    Mochowo    35
4011    Apteka Arnika S.J.    Gryfice    35
4012    Lub-Vet Trzeszczkowski S.J. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Gorzów Wielkopolski    35
4013    Katarzyna Prus, Grzegorz Prus S.J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe WOLPRES    Radom    35
4014    BETA-OIL Sp. z o.o.    Przymiłowice    35
4015    Beyond Sp. z o.o.    Świdnica    35
4016    A i J Stępień S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe i Produkcyjne     Bełchatów    35
4017    Novum Przyprawy S.J.    Wiązowna    35
4018    SPOŁEM PSS    Ostrzeszów    34
4019    Rolniczo Handlowa Spółdzielnia Pracy w Nowym Sączu    Nowy Sącz    34
4020    APTEKA WILDECKA Sp. z o.o.    Poznań    34
4021    SPOŁEM PSS w Środzie Wlkp.    Środa Wielkopolska    34
4022    RADOMDIS Sp. z o.o.    Radom    34
4023    HYDROSOLAR Sp. z o.o. S.K.    Kraków    34
4024    Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o.    Wałbrzych    34
4025    JUWENT WROCŁAW Sp. z o.o.    Wrocław    34
4026    MULTI OIL Sp. z o.o.    Białystok    34
4027    Przeds. Innowacyjno Wdrożeniowe Fortech Sp. z o.o.    Kraków    34
4028    Paroli Sp. z o.o.    Warszawa    34
4029    FAŁ Sp. z o.o.    Kamienna Góra    34
4030    ARTEL Czarniecki S.J.    Jarosław    34
4031    Elektron S.J.    Kraków    34
4032    PHU Elektromax W. Binkowski S.J.    Leszno    34
4033    Izoterm S.J.    Poznań    34
4034    Golden Rose Sp. z o.o.    Łódź    34
4035    Vaderstad Sp. z o.o.    Pniewy    34
4036    Firma Mazur S.J.    Kozienice    34
4037    JB Investments Sp. z o.o.    Warszawa    34
4038    Pronar Sp. z o.o.    Płock    34
4039    Booker Sp. z o.o.    Warszawa    34
4040    Przedsiębiorstwo Produkcji, Usług i Handlu Anix Sp. z o.o.    Katowice    34
4041    Bio - Diagnostyka Sp. z o.o.    Sosnowiec    34
4042    Vistal Ocynkownia Sp. z o.o.    Gdynia    34
4043    Stacja Paliw Sielawa Sp. z o.o. i Wspólnicy sp. j.    Kolno    34
4044    Yong Li Sp. z o.o.    Czersk    34
4045    Apteka Vita Lazaru - Delwo, Hornicka S.J.    Złotoryja    34
4046    DIK - OIL S.J.    Koszalin    34
4047    Visci Wrocław Rukasz sp. j.    Wrocław    34
4048    Dankan Packaging Sp. z o.o.    Brzesko    34
4049    Woźniak i Wspólnicy S.J.    Wadowice    34
4050    Scrol S.J.    Gdynia    34
4051    Arkanet Wojciech Oleś, Stanisław Zygor S.J.    Katowice    34
4052    Perfexim LTD Sp. z o.o. PPUH    Poznań    33
4053    ANWIM S.A.    Warszawa    33
4054    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Górze    Góra    33
4055    FHU ROLMET S.J.    Kazimierza Wielka    33
4056    NITTO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    33
4057    VALCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    33
4058    Apteki Centrum S.J.    Elbląg    33
4059    Milo S.J. PH    Biała Podlaska    33
4060    ALMIDES Sp. z o.o.    Warszawa    33
4061    PAKART Sp. z o.o.    Wrocław    33
4062    SWEGON Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    33
4063    Firma Handlowa BOZ S.A.    Rzeszów    33
4064    TIM S.A.    Siechnice    33
4065    MULTI PHARME S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek    Łomża    33
4066    BAMAR - POL S.J.    Opole    33
4067    New Store Europe Polska Sp. z o.o.    Warszawa    33
4068    Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.    Łódź    33
4069    Vervo Sp. z o.o.    Łódź    33
4070    Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno - Narzędziowe    Rawicz    33
4071    Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.    Łódź    33
4072    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „Bis” Sp. J. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka    Bralin    33
4073    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Osiecznej    Osieczna    33
4074    FH Ewa Wącławska, Marek Wącławski S.J.    Kraków    33
4075    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Efekt Sp. z o.o.    Białystok    33
4076    Katmar Sp. z o.o.    Ozorków    33
4077    Firma Margo S.J.    Niepołomice    33
4078    Rav Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    33
4079    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ANDRZEJ KIEDROWSKI, MICHAŁ STOLTMAN, JAN SZYCA - S.J.    Lipnica    33
4080    Riana Burdziałowski S.J.    Siemianowice Śląskie    33
4081    Produkcja - Handel - Usługi Ekoma S.J.    Białe Błota    33
4082    Cichoccy S.J.    Świecie    33
4083    Budmech WT S.J.    Warszawa    33
4084    BL - PL Sp. z o.o.    Warszawa    33
4085    Dyskam-Ekotrade Sp. z o.o.    Kraków    33
4086    Arka Sp. z o.o.    Warszawa    33
4087    A&A S.J. PPUH    Chorzów    33
4088    Tropik Sp. z o.o.    Gryfino    33
4089    Gonciarz Opakowania S.J.    Ząbki    33
4090    Viproxi Sp. z o.o.    Warszawa    33
4091    Gminna Spóldzielnia Samopomoc Chlopska W Klodzku    Kłodzko    33
4092    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Mogilnie    Mogilno    33
4093    ZACISZE S.A.    Warszawa    32
4094    Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    32
4095    DOMBUD Sp. z o.o. PPHU    Biała Podlaska    32
4096    EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A.    Gdańsk    32
4097    NETIN Sp. z o.o.    Warszawa    32
4098    VECTOR Sp. z o.o. PHU    Katowice    32
4099    GIEWONT Sp. z o.o. FHP    Rzeszów    32
4100    MARAT Sp. z o.o.    Rybnik    32
4101    ASAJ Sp. z o.o.    Siedlce    32
4102    POL - AGRA S.J.    Płońsk    32
4103    Radex - Stal Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    32
4104    Ba - Kari Sp. z o.o.    Bydgoszcz    32
4105    Kapron S.J. Dorota i Zofia Gwóźdź    Kielce    32
4106    Hurtownia Art. Przemysłowych S.J.    Ujazd    32
4107    Restal Plus Sp. z o.o.    Rzeszów    32
4108    Norma S.J.    Słupca    32
4109    Przeds. Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Elus S.J.    Kartuzy    32
4110    Słomka S.J.    Otwock    32
4111    Przedsiębiorstwo Handlowe Pasmatex I. Kmieć i R. Klama S.J.    Częstochowa    32
4112    Panaceum Sp. z o.o.    Szczecin    32
4113    Kabrol - Bis Sp. z o.o.    Koszalin    32
4114    HURTOWNIA KUBA KĘDZIOR I S-KA S.J.    Legnica    32
4115    Rol - Zbyt S.J. PUH    Puszczykowo    32
4116    Agrohandel S.J.    Legnica    32
4117    Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J.    Myślenice    32
4118    Kwant III Sp. z o.o.    Rzeszów    32
4119    SUMI AGRO Poland Sp. z o.o.    Warszawa    31
4120    PHU GRAMAX Sp. z o.o.    Mława    31
4121    ANDREAS STIHL Sp. z o.o.    Sady    31
4122    PHU EUROSTAL - METALE S.A.    Rzeszów    31
4123    Surtex Sp. z o.o. PPH    Poznań    31
4124    Bakra Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    31
4125    Pezetel Aviation Sp. z o.o.    Warszawa    31
4126    TAG S.J. Grzegorz Bartosz i Wspólnicy    Zawiercie    31
4127    UNIMAT S.J.    Skarżysko-Kamienna    31
4128    Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka, sp. j.    Wieluń    31
4129    PHU Maxol S.J.    Suchedniów    31
4130    Tompol T.jajecznik i Spółka Sp. J.    Dębe-Kolonia    31
4131    BH Jota Sp. z o.o.    Janikowo    31
4132    Lanius S.J.    Poznań    31
4133    Toptronic Sp. z o.o.    Łódź    31
4134    Apteki - Anna Kalisoras Sp. z o.o.    Poniec    31
4135    Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import - Export S.J.     Czchów    31
4136    PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J.    Morawica    31
4137    Metro-Plast Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz Spółka Jawna    Nysa    31
4138    Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal    Bielsko-Biała    31
4139    FURUNO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    31
4140    „JPZ” Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J.    Ostrołęka    31
4141    Plus AGD RTV S.J.    Nakło nad Notecią    31
4142    PPH Lubmax Sp. z o.o.    Tomaszowice    31
4143    Elspaw & Śrubtex - Pol Sp. z o.o.    Sanok    31
4144    Halter Sp. z o.o.    Łyszkowice    31
4145    Łącznik Hurtownia Elektroenergetyczna S.J. PPUH    Poznań    31
4146    Lena S.J. PPHU    Luboń    31
4147    Complex Sp. z o.o. PHU    Olszyny    31
4148    GS Samopomoc Chłopska w Miechowie    Miechów    31
4149    Stas S.J.    Opole    31
4150    WIARUS Pakieła A., Gunia M. i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    31
4151    ARTUR Sp. z o.o.    Warszawa    31
4152    Copy Investment Limited Sp. z o.o.    Warszawa    31
4153    Centrum Handlowe Ziegert S.J.    Kartuzy    31
4154    Krypton Sp. z o.o.    Siedlce    31
4155    ALNUS Sp. z o.o.    Kraków    31
4156    Diagpol Sp. z o.o.    Warszawa    31
4157    Tamipol S.J.    Poznań    31
4158    Duet - Stachowscy S.J. PPHU    Łódź    31
4159    Firma Handlowa Pigwa J.Mucha I Wspólnicy S.J.    Katowice    31
4160    Piastowska Miller S.J.    Bydgoszcz    31
4161    ENIX Z. Łazarski i A. Gawriłow S.J.    Kraków    31
4162    Amber-Med S.J.    Kielce    31
4163    Błysk Firma Handlowo Transportowa Stanisław Bączek i Jan Klimek S.J.    Brzesko    31
4164    LINOTECH Sp. z o.o.    Klucze    31
4165    Cormo Fishing-Poland A. Deuter i Wspólnicy S.J.    Iława    31
4166    Sukces Milenium sp.j. Robert Gołaś, Monika Kraszewska-Gołaś    Szczecin    31
4167    „SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W ELBLĄGU    Elbląg    30
4168    Międzywojewódzka Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Warszawa - Zachód    Warszawa    30
4169    LOGISTAL Sp. z o.o.    Reda    30
4170    Alfa - Zeta Sp. z o.o.    Łódź    30
4171    YES BIŻUTERIA Sp. z o.o.    Poznań    30
4172    Ele - Comp Sp. z o.o.    Rzeszów    30
4173    Firma Handlowa - Grażyna i Sławomir Zgubińscy S.J.    Lębork    30
4174    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Strzyżów    30
4175    Bonus Eurotech Sp. z o.o.    Łomianki    30
4176    Waldi Zawidzki S.J.    Leszno    30
4177    Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J.    Nowy Tomyśl    30
4178    Polstal S.J. M. Słabosz, A. Krawiec    Sosnowiec    30
4179    Centrum Produktów Naftowych Kruszyk i S-Ka sp. j.    Jarocin    30
4180    Dakar Telecom S.J.    Elbląg    30
4181    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żurawicy    Żurawica    30
4182    Jedynka S.J.    Ostrów Mazowiecka    30
4183    Gama Sp. z o.o. Regionalna Firma Handlowa    Świecie    30
4184    P.P.H.U. Metalmex S.J.    Wysogotowo    30
4185    Janpol S.J.    Nowy Żmigród    30
4186    Okay Sp. z o.o.    Olsztyn    30
4187    Super Sam S.J.    Tułowice    30
4188    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czarnym Dunajcu    Czarny Dunajec    30
4189    Colportex Guz S.J.    Szczecin    30
4190    ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY FARMER J.K.R.W. MUSIAŁ S.J.    Skalbmierz    30
4191    PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE MAK ROKOSZ S.J.    Sianów    30
4192    WENCEL PROFESSIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    30
4193    Begonia Sp. z o.o.    Chojnice    30
4194    Elko Sp. z o.o.    Lubin    30
4195    Class Investment S.A.    Warszawa    30
4196    NIKA Sp. z o.o.    Kielce    30
4197    Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Bystrze    30
4198    PROVACO Sp. z o.o.    Warszawa    30
4199    BILL Wojciech Bill, Małgorzata Bill. S.J.    Wrocław    30
4200    Apteka Pod Lwem S.J.    Pelplin    30
4201    POLIFARB Sp. z o.o. PPHU    Gliwice    29
4202    Itron Polska sp. z o.o.    Kraków    29
4203    BRIPOX Sp. z o.o.    Warszawa    29
4204    SPOŁEM PSS JEDNOŚĆ    Kołobrzeg    29
4205    Texim Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    29
4206    EXOIL S.J.    Chełm    29
4207    KOMA NORD Sp. z o.o.    Gdynia    29
4208    Klima L.Zimmerman, J. Kuźmiński, B. Przybyłowicz S. J.    Łomianki    29
4209    Radzymińska Spółdzielnia Handlowa    Radzymin    29
4210    WARUS Sp. z o.o. WP    Warszawa    29
4211    Hurtownia Nowa Nowaczewscy Sp.J.    Grójec    29
4212    AL-KO KOBER Sp. z o.o.    Przeźmierowo    29
4213    MEPHA POLSKA Sp. z o.o.    Lublin    29
4214    SMT Scharf Polska Sp. z o.o.    Tychy    29
4215    MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe    Zawidów    29
4216    MEGAZEC S.J. Agencja Handlowo Serwisowa    Toruń    29
4217    Hand-Rol E. Z. Kaźmierscy Sp. J.    Koszalin    29
4218    ANDAN Sp. z o.o.    Gdańsk    29
4219    ELEKTROMAG Sp. z o.o.    Brwinów    29
4220    PPH KEW - K. Koźmińska S.J.    Łódź    29
4221    Bochemie Poland Sp. z o.o.    Sosnowiec    29
4222    APTEKA Sp. z o.o.    Bielawa    29
4223    Błysk S.J. PHU    Tomaszów Mazowiecki    29
4224    Unirol S.J. PW    Borek Wielkopolski    29
4225    Jacol Sp. z o.o.    Modła Królewska    29
4226    Bosmann Sp. z o.o.    Łódź    29
4227    Cargosped Terminal Braniewo Sp. z o.o.    Braniewo    29
4228    AD Rem Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    29
4229    Marll Sp. z o.o. P. U. H.    Otwock    29
4230    Firma Handlowa Ram S.J.    Brzesko    29
4231    Ewmaj S.J.    Chynów    29
4232    PW Pakt Sp. z o.o.    Warszawa    29
4233    Panax S.J.    Strzyżów    29
4234    Donegal Sp. z o.o.    Rzeszów    29
4235    Paliwa i Produkty Naftowe Marian Pastuszak S.J.    Pyrzyce    29
4236    Dukat S.J. FH    Limanowa    29
4237    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lubaczy Królewskiej    Lubycza Królewska    29
4238    Bestt S.J. PHU    Dębno    29
4239    Serwus Sp. z o.o.    Buk    29
4240    Muszkiet Sp. z o.o.    Góra    29
4241    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe OKAZ Sp. z o.o.    Gdańsk    29
4242    Jab - Pol Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    29
4243    L.A.S. Kontny Lams S.J.    Tychy    29
4244    CLD Sp. z o.o.    Krzemieniewo    29
4245    Lima S.J. W. Jędrosz, Jerzy Gałuszka    Warszawa    29
4246    Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczno-Handlowej INTREX Wanda Szperlińska    Sady    29
4247    Samtel S. J. Firma Handlowa     Tarnobrzeg    29
4248    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Agro Sp. z o.o.    Busko-Zdrój    29
4249    BASF Polska Sp. z o.o.    Warszawa    28
4250    PROFIX Sp. z o.o.    Warszawa    28
4251    PENTEL POLAND Sp. z o.o.    Osielsko    28
4252    Normark Polska Sp. z o.o.    Łomianki    28
4253    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Tarnobrzegu    Tarnobrzeg    28
4254    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Gniewoszów    28
4255    Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi DOMAT Sp. z o.o.    Wrocław    28
4256    MEDIVET S.A.    Śrem    28
4257    TABAL S.J.    Lublin    28
4258    ZPH Correct S.J. Grzegorz Deckert, Stefan Soroka    Koszalin    28
4259    ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Warszawa    28
4260    Free Polska Sp. z o.o.    Kraków    28
4261    STRUSINIANKA Sp. z o.o.    Tarnów    28
4262    Kominki Dovre S.J.    Olsztyn    28
4263    D - M Sp. z o.o.    Krotoszyn    28
4264    EBC Polska Sp. z o.o.    Kraków    28
4265    Vera Sp. z o.o.    Wyszków    28
4266    Eurotech Sp. z o.o.    Mielec    28
4267    Galen S.J.    Łódź    28
4268    Budorex Joint Venture Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    28
4269    Elektro Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    28
4270    Hastech S.J.    Skoczów    28
4271    Sklep Market S.J.    Ciechanów    28
4272    Profis S.J.    Klembów    28
4273    Pabo S.J. PHU    Nysa    28
4274    Florentyna - Zakład Pracy Chronionej S.J.    Pleszew    28
4275    Grupa Producencka Gramine Sp. z o.o.    Wisznia Mała    28
4276    F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J.    Węgrzce    28
4277    NEO Komputer-S.J. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski    Ostróda    28
4278    Top Fashion - Jerzy Kuta S.J.    Kielce    28
4279    Gnom S.J.    Jaworzno    28
4280    MEBLOHURT Sp. z o.o.    Lublin    28
4281    TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J.    Przeźmierowo    28
4282    SYSTEMAIR S.A.    Łazy    27
4283    ASHLAND POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    27
4284    COLOPLAST Sp. z o.o.    Warszawa    27
4285    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.    Pruszków    27
4286    MARKSTAL Sp. z o.o.    Swadzim    27
4287    MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o.    Pietrzykowice    27
4288    BOKAT S.J.    Kraków    27
4289    Serwis Medyczno Projektowy Sp. z o.o.    Toruń    27
4290    TRYTON Sp. z o.o.    Toruń    27
4291    SOLAR COMPANY S.A.    Poznań    27
4292    Merve And Lena Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    27
4293    DOJLIDY Spółdzielnia Pracy CENTRUM HANDLOWO - USŁUGOWE    Białystok    27
4294    Car-Hus S.J.    Chełm    27
4295    Dutchmed PL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    27
4296    Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J.    Płońsk    27
4297    Margo Sp. z o.o.    Warszawa    27
4298    EPO Sp. z o.o.    Opole    27
4299    Tomar Sp. z o.o.    Lotyń    27
4300    D+H Polska Sp. z o.o.    Wrocław    27
4301    Budmar Sp. z o.o.    Międzychód    27
4302    Komiwoda S.J.    Łańcut    27
4303    Osiedlowa S.J.    Lubin    27
4304    Sklep Wielobranżowy Eldom Sp. j. Beata Carius, Marek Carius    Złotów    27
4305    PPHU Super Trade Sp. z o.o.    Olkusz    27
4306    Staldrew S.J.    Dębe Wielkie    27
4307    Kaspo Lab S.J.    Gdańsk    27
4308    Firma Handlowo - Usługowa Plewa S.J.    Skomielna Biała    27
4309    Be - Mar SJ    Skawina    27
4310    Alpa S.J.    Warszawa    27
4311    AGROKOM Sp. z o.o.    Kłos    27
4312    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lwówku    Lwówek    27
4313    Horyzont Sp. z o.o. PHU    Chocz    27
4314    PHU Zachęta Kaleta S.J.    Kraków    27
4315    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J.    Żywiec    27
4316    ALTIS - Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    27
4317    Mobi Malik & Jaworski S.J. PHU    Skoczów    27
4318    WIKA B.M. Radke S.J.    Gdynia    27
4319    SPOŁEM PSS w Wyszkowie    Wyszków    26
4320    INSBUD - WYBRZEŻE Sp. z o.o.    Gdynia    26
4321    KONIG STAHL Sp. z o.o.    Warszawa    26
4322    CEZAL Sp. z o.o.    Białystok    26
4323    Hurtownia Stali Rzemiosło Spółdzielnia    Słupsk    26
4324    DECATHLON Sp. z o.o.    Warszawa    26
4325    TLC Łożyska S.J.    Wesoła    26
4326    EDMASZ Edward Nowacki S.J.    Wysokie Mazowieckie    26
4327    Ultex - Pol Sp. z o.o.    Częstochowa    26
4328    GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S.J.    Kraków    26
4329    Twins Sp. z o.o.    Warszawa    26
4330    Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o.    Warszawa    26
4331    KORONA S.J.    Świdnica    26
4332    Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WTÓRSTAL S.J.    Stalowa Wola    26
4333    PHU GP GROCHALSKI - PIĘT S.J.    Nysa    26
4334    Urban Polska Sp. z o.o.    Żary    26
4335    MAX B.M. KOWALEWSCY I A. OMILIAN SPÓŁKA JAWNA    Ełk    26
4336    Kwadrat Sp. z o.o.    Zabrze    26
4337    RAK AND ROLL S.J.    Rybnik    26
4338    WIK S.J.    Balice    26
4339    Agromax Sp. z o.o.    Warszawa    26
4340    ZPH Aga S.J.    Wadowice    26
4341    Auto - Benz Stacja Paliw S.J.    Ostrołęka    26
4342    Akces S.J.    Ożarów Mazowiecki    26
4343    CARTONBOARD CASCADES Sp. z o.o.    Warszawa    26
4344    Hodowlano - Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łomianki z Siedzibą w Kiełpinie    Łomianki    26
4345    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Leżajsk    26
4346    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Obornikach    Oborniki    26
4347    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Ozimek    26
4348    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Krobia    26
4349    Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J.    Czaple    26
4350    Saturn Planet Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa    Warszawa    26
4351    Coruna Sp. z o.o.    Raszyn    26
4352    ONDULINE Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    25
4353    SERVIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    25
4354    PSS Społem w Białymstoku    Białystok    25
4355    Arcus S.A.    Warszawa    25
4356    CONTENT Sp. z o.o. PPUH    Katowice    25
4357    SOLAR Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    25
4358    COFRESCO Polska Sp. z o.o.    Brodnica    25
4359    Hestia Sp. z o.o.    Lublin    25
4360    Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    25
4361    ROPLA ELEKTRONIK Sp. z o.o.    Wrocław    25
4362    Metal - Market S.J.    Sosnowiec    25
4363    CABRO S.J.    Niemce    25
4364    PPHU STOLMET JiM KOTYRBA S.J.    Kalwaria Zebrzydowska    25
4365    Tema 2 Sp. z o.o.    Warszawa    25
4366    Mefa Polska Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    25
4367    EMET - IMPEX Sp. z o.o.    Łódź    25
4368    MET-PRIM Sp. z o.o.    Radomsko    25
4369    Aksonet Sp. z o.o.    Poznań    25
4370    Boninex - Jackowski i Wyrzykowski S.J.    Warszawa    25
4371    Szron Sp. z o.o. PHU    Jarosław    25
4372    Nugat Sp. z o.o.    Warszawa    25
4373    Agro Market S.J.    Jasło    25
4374    Biuro Handlu Zagranicznego Stalprzem Sp. z o.o.    Stalowa Wola    25
4375    Petrol S.J.    Żegocina    25
4376    Lykos - Farm Sp. z o.o.    Katowice    25
4377    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Lubawce    Lubawka    25
4378    Kramer - Opakowania Przemysłowe S.J.    Sokołów Małopolski    25
4379    Zach - Service S.J.    Bydgoszcz    25
4380    Cyroń Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    25
4381    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Konstantynowie    Konstantynów    25
4382    ZUHIP - Sp. z o.o.    Olszówka    25
4383    Jirgao Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    25
4384    Migra Sp. z o.o.    Wrocław    25
4385    Autocentrum S.J.    Płock    25
4386    Alarmed Sp. z o.o.    Poznań    25
4387    Euro - RTM S.J. Ignaczakowie    Legnica    25
4388    Polska Grupa Producentów Odzieży Sp. z o.o.    Kraków    25
4389    Hurtownia Artykułów Spożywczych I Przemysłowych Kama M. Guldziński, J. Kucharski S.J.    Końskie    25
4390    Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J.    Jaworzno    25
4391    TECH DATA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
4392    DOMESTIC OIL Sp. z o.o.    Legionowo    24
4393    HENKEL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    24
4394    PH CHEMIA LUBLIN S.A.    Lublin    24
4395    YARA Poland Sp. z o.o.    Szczecin    24
4396    ROL - MECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe    Radymno    24
4397    Salinex Sp. z o.o.    Inowrocław    24
4398    FHU Polorto Sp. z o.o.    Częstochowa    24
4399    Klinger w Polsce Sp. z o.o.    Warszawa    24
4400    Al - Land Sp. z o.o.    Wrocław    24
4401    IHTM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
4402    LOGIS Sp. z o.o.    Komorniki    24
4403    Technika Spawalnicza Sp. z o.o.    Poznań    24
4404    Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J.    Konin    24
4405    Juwal S.J. PPUH    Konstantynów Łódzki    24
4406    CONSORTE - SR Sp. z o.o.    Wrocław    24
4407    Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o.    Poznań    24
4408    Biuro Handlowe Cedrus Paweł Daszkiewicz, Krzysztof Nowak, Urszula Daszkiewicz S.J.    Brzeziny    24
4409    Primotex Moda Styl Sp. z o.o.    Łódź    24
4410    Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J.    Łowicz    24
4411    Centrum Handlowe Dobrzyńscy S.J.    Sochaczew    24
4412    Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa    Janikowo    24
4413    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor S.J. Waldemar Moryń Rafał Moryń    Częstochowa    24
4414    Komes Managment Sp. z o.o.    Lublin    24
4415    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nova    Korfantów    24
4416    Artur S.J.    Białystok    24
4417    APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J.    Poznań    24
4418    Gama Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    24
4419    H.T.H. Sp. z o.o.    Warszawa    24
4420    Stacja Paliw Kami S.J.    Żabno    24
4421    Spółdzielnia Handlowa Samopomoc w Nowym Dworze Mazowieckim    Nowy Dwór Mazowiecki    24
4422    Berge Tekstil Sp. z o.o.    Głuchów    24
4423    Artimed Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    24
4424    Poro Additive Sp. z o.o.    Warszawa    24
4425    Th & Mq Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    24
4426    Sumifarm-Bis S.J. Ewa Miłkowska,Jadwiga Sułowicz    Kraków    24
4427    Rotor Sp. z o.o.    Bydgoszcz    24
4428    Rolpol S.J.    Iwiny    24
4429    El Toro Bobrowski Blatkiewicz S.J.    Stargard Szczeciński    24
4430    Firma Handlowo - Usługowa WOJAS S.J. Wojas-Surma Edyta, Wojas Leszek, Wojas Szczepan    Podolany    24
4431    Aksan K. Karłowska, A. Karłowski, S. Karłowski, A. Karłowski S.J.    Opalenica    24
4432    PH Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy S.J.    Sieradz    24
4433    Percon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
4434    ROMOS Sp. z o.o.    Gostyń    23
4435    Apollo Electronics Sp. z o.o.    Warszawa    23
4436    RB BREXIM Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    23
4437    VBH POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    23
4438    MERIDA Sp. z o.o.    Wrocław    23
4439    Firma TANK S.J. W. Konczalski M. Konczalski    Toruń    23
4440    Agencja Handlowo Usługowa WIDOK Sp. z o.o.    Lublin    23
4441    EUROSTAL - POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J.    Bochnia    23
4442    STALCHEM II Sp. z o.o. Firma Handlowo - Usługowa    Kluczbork    23
4443    DOMUS Sp. z o.o.    Białystok    23
4444    LOGIN Sp. z o.o    Katowice    23
4445    HONEYWELL Sp. z o.o.    Warszawa    23
4446    PHU Art - Chem S.J.    Bydgoszcz    23
4447    Polcasting Sp. z o.o.    Warszawa    23
4448    Bottcher Polska Sp. z o.o.    Błonie    23
4449    Chello Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    23
4450    K.M.F. Sp. z o.o.    Kolbuszowa    23
4451    Pro - West Sp. z o.o.    Bydgoszcz    23
4452    Norma Stal AG Sp. z o.o.    Mikołów    23
4453    Printy Land Sp. z o.o.    Zabrodzie    23
4454    Przedsiębiorstwo Handlowe Pader Sp. z o.o.    Warszawa    23
4455    PPHU Saga S.J.    Wrocław    23
4456    Arma San S.J.    Strzałkowo    23
4457    Shark S.J.    Poznań    23
4458    Pak - Dar S.J.    Konin    23
4459    Maxim Delikatesy S.J.    Lubin    23
4460    Leliwa S.J.    Tarnów    23
4461    Dvdmax.pl Sp. z o.o.    Konin    23
4462    Foma Stępień i Wspólnicy S.J.    Warszawa    23
4463    Tabu Sp. z o.o.    Kraków    23
4464    Piasta Hurtownia Rowerów S.J.    Łódź    23
4465    Elektrodom S.J.    Suwałki    23
4466    K.P. Vita Sp. z o.o.    Siedlce    23
4467    Prolight Sp. z o.o.    Pruszków    23
4468    Janlux Sp. z o.o.    Gostynin    23
4469    Opus Macha - Nawrat i S-ka S.J.    Gliwice    23
4470    SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO PRODUKCYJNA w Trawnikach    Trawniki    23
4471    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dynów    23
4472    Wojtala Sp. z o.o.    Gdańsk    23
4473    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Akpol Sp. z o.o.    Gdańsk    23
4474    Przedsiębiorstwo Handlowe Jackowski, Sikora S.J.    Środa Wielkopolska    23
4475    Bollen Sp. z o.o.    Polkowice    23
4476    FRYBUD Sp. z o.o.    Świętoszówka    23
4477    Elhurt - Sp. z o.o.    Gdańsk    23
4478    Sema-Print M.mazurek, J.kochman, S.majcherczyk Sp.j.    Kraków    23
4479    Bp Service Center Norbert i Ewa Stronkowscy S.J.    Bełchatów    23
4480    MERCK Sp. z o.o.    Warszawa    22
4481    DIETHERM S.A.    Warszawa    22
4482    HERMES PSS    Skoczów    22
4483    SP-BIS M. Smoliński R. Piotrowski S.J.    Włocławek    22
4484    ROMIPOL Sp. z o.o.    Szlachtowa    22
4485    MINING SERVICE Sp. z o.o. Górnicze Przeds. Usługowo - Handlowe    Brzeszcze    22
4486    TRANS - KONSPOL Sp. z o.o.    Nowy Sącz    22
4487    Procad S.A.    Gdańsk    22
4488    Belinwest Polska Sp. z o.o.    Warszawa    22
4489    National Oilwell Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    22
4490    Huntsman (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    22
4491    Styga Sp. z o.o.    Kołobrzeg    22
4492    Artbox Sp. z o.o.    Wrocław    22
4493    Pal - Trans S.J.    Chodzież    22
4494    Baag S.J.    Olesno    22
4495    Agencja S.J.    Olkusz    22
4496    Tomex S.J.    Ciechanowiec    22
4497    Skład Opału - Sprzedaż S.J.    Trzemeszno    22
4498    Warszawski Fundusz Inwestycyjny Sp. z o.o.    Warszawa    22
4499    Gozana S.J. Stacja Paliw    Maków Mazowiecki    22
4500    F.H. Roma S.J.    Jeżów    22
4501    DANA Sp. z o.o.    Gdańsk    22
4502    ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY IWONA IWONA I TOMASZ KOTYNIA S.J.    Popów    22
4503    Przeds. Obrotu Hurtowego Tomex S.J.    Tomaszów Lubelski    22
4504    Agapit Dystrybucja Agnieszka Dyjak, Piotr Dyjak sp. j.    Zakręt    22
4505    PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy - S.J.    Gdynia    22
4506    Marketing I Konsultacje Farmaceutyczne Sp. z o.o.    Bydgoszcz    22
4507    Węglosped Karol Gwóźdź I Wspólnicy S.J.    Lędziny    22
4508    Elma Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.    Łódź    22
4509    Firma Handlowa AMIPOL S.J. Polok & Polok    Cieszyn    22
4510    LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.    Warszawa    22
4511    Kaem Sp. z o.o. S.K.A.    Baranowo    22
4512    Bardins Sp. z o.o.    Szczecin    22
4513    DUŻY DOM DYSTRYBUCYJNY DDD Sp. z o.o.    Warszawa    21
4514    TONEL Sp. z o.o. Przeds. Wdrożenia Postępu Technicznego    Warszawa    21
4515    BEST Firma Handlowa S.J.    Michałowice    21
4516    Przedsiębiorstwo AGROMA Sp. z o.o.    Koszalin    21
4517    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Katowice    21
4518    SEPHORA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    21
4519    Stacja Paliw Tarpal S.J.    Żegocina    21
4520    NATURELL POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    21
4521    CYTRA Sp. z o.o.    Świdnica    21
4522    Aqua - Gas Sp. z o.o.    Lublin    21
4523    AYA Sp. z o.o. Przeds. Organizacji Wdrożeń    Koszalin    21
4524    Spolex Sp. z o.o.    Warszawa    21
4525    Banninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    21
4526    Konsmetal Alians Sp. z o.o.    Warszawa    21
4527    EXPANS Stacja Paliw - E. Golonka - E. Wiśniowska, S.J.    Stary Sącz    21
4528    Dom Handlowy Bryza S.J.    Kołobrzeg    21
4529    Carpatia S.J.    Siepraw    21
4530    CMB J. Colokidzi S.J.    Bolesławiec    21
4531    Arlech S.J. Firma Eksport - Import    Medyka    21
4532    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Barcin    21
4533    Nasza Chata Sp. z o.o.    Czaniec    21
4534    E. Zejdler i S.J.    Warszawa    21
4535    Despol-Technik S.J.    Radomsko    21
4536    ABC S.J.    Gdynia    21
4537    Lemi S.J. PHU    Brzeziny    21
4538    Music Store Sp. z o.o.    Kalisz    21
4539    Agro S.J. PPUH    Wilkowo Polskie    21
4540    F.H.U. Borowscy S.J.    Alwernia    21
4541    Eko - Tank S.J.    Tuchów    21
4542    TEMTECH Sp. z o.o.    Kraków    21
4543    Pharmglo Głowaccy S.J.    Andrespol    21
4544    Firma Handlowo - Usługowa Almar Sp. z o.o.    Opole    21
4545    PROCAM POLSKA Sp. z o.o.    Tczew    21
4546    AS Sp. z o.o. PPHU    Suwałki    21
4547    Bastal Sp. z o.o.    Częstochowa    21
4548    Spółdzielnia Nowa Praca Niewidomych - Cepelia    Warszawa    21
4549    Fossil Sp. z o.o.    Tuszyn    21
4550    Test-Therm Sp. z o.o.    Kraków    21
4551    Plus S.J. Hurtownia Tkanin    Gorzów Wielkopolski    21
4552    Battenfeld Polska - Injection Moulding Technology Sp. z o.o.    Adamowizna    21
4553    Słotzłom Słocińscy S.J.    Koziegłowy    21
4554    Ślusarstwo Produkcyjno-Usługowe Kazimierz Pustuł i Synowie S.J.    Częstochowa    21
4555    AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J.    Rzgów    21
4556    Bosch Centrum Gdynia D. i W. Wałczyk S.J.    Gdynia    21
4557    SPOŁEM PSS w Choszcznie    Choszczno    20
4558    ROLNIK Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Łobżenica    20
4559    FART S.J.    Białystok    20
4560    HARTMANN - POLSKA Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    20
4561    Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba    Józefin    20
4562    Zetor Polska Sp. z o.o.    Kalisz    20
4563    SCHAUM - CHEMIE MIKOŁÓW Sp. z o.o.    Mikołów    20
4564    Biofarm - Hurt Sp. z o.o.    Poznań    20
4565    TG Instalacje Sp. z o.o.    Poznań    20
4566    Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko - Handlowa    Kraków    20
4567    SUBIEKT Sp. z o.o.    Słupsk    20
4568    WAMEX Sp. z o.o.    Warszawa    20
4569    Laser - Atl S.J.    Częstochowa    20
4570    Istpol Sp. z o.o.    Warszawa    20
4571    Finnair S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    20
4572    PPH Import - Export Stnley Sp. z o.o.    Poznań    20
4573    IGAZ Sp. z o.o.    Wąsosz    20
4574    Gross Wazia S.J.    Łódź    20
4575    Przeds. Alkol Sp. z o.o.    Koluszki    20
4576    First Trading Sp. z o.o.    Warszawa    20
4577    Videojet Technologies Sp. z o.o.    Warszawa    20
4578    BAWA Sp. z o.o.    Poznań    20
4579    Imperial P.R.K.K. Andrzejewscy Spółka Jawna    Bydgoszcz    20
4580    Gorgiel Sp. z o.o.    Wolsztyn    20
4581    Zakład Produkcyjno Usługowy Rotor Sp. z o.o.    Elbląg    20
4582    Tank - Trans S.J.    Dzierżenin    20
4583    ENDIS Sp. z o.o.    Międzychód    20
4584    PHARMENA S.A.    Łódź    20
4585    Hamex - 2 S.J. PHU    Warszawa    20
4586    Apteka Pod Matką Boską Sp. z o.o.    Łańcut    20
4587    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Skrzydlnej    Skrzydlna    20
4588    Ricco Polska Sp. z o.o.    Otrębusy    20
4589    Interoil S.J.     Szczerców    20
4590    Tomgaz Sp. z o.o.    Okalina-Kolonia    20
4591    Ewpol Firma Handlowa Paweł, Ewa Weretko S.J.    Wrocław    20
4592    Printline S.J.    Częstochowa    20
4593    ARMAX Sp. z o.o. S.K.    Bielsko-Biała    20
4594    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Radwanicach    Radwanice    20
4595    Siemens Sp. z o.o.    Warszawa    19
4596    Nokia Poland Sp. z o.o.    Warszawa    19
4597    Schenck Process Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
4598    POLWELL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    19
4599    ARGED Spółdzielnia Handlowa SPOŁEM    Kraków    19
4600    SPOŁEM PSS Jutrzenka    Złocieniec    19
4601    SPOŁEM PSS w Śremie    Śrem    19
4602    CEFARM Sp. z o.o.    Warszawa    19
4603    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Kodrąb    Kodrąb    19
4604    HERLITZ Sp. z o.o.    Baranowo    19
4605    Stalprodukt Centrostal Kraków Sp. z o.o.    Bochnia    19
4606    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hi-Fi Exclusive Aleksy, Krzysztof, Damian Siudzińscy Sp. J.    Gniezno    19
4607    Benrom Stacja Palis S.J.    Domaniów    19
4608    Amefa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    19
4609    HVD Holding AG Sp. z o.o.    Warszawa    19
4610    AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.    Opoczno    19
4611    ARMA - EX Sp. z o.o. Przeds. Kompletacji i Koordynacji Dostaw Przemysłu i Budownictwa    Sosnowiec    19
4612    Agat S.J.    Lidzbark Warmiński    19
4613    Freeway Sp. z o.o.    Mochy    19
4614    Gminna Spółdzielnia Sampomoc Chłopska    Grębów    19
4615    B & B S.J.    Wrocław    19
4616    Agencja Handlowo-Usługowa J And J D. Pietrucha, M. Pietrucha S.J.    Warszawa    19
4617    Paluszek S.J.    Toruń    19
4618    Aura Handel, Usługi Anna Cieszkowska, Piotr Wojciński sp. j.    Konstancin-Jeziorna    19
4619    Comech Sp. z o.o.    Warszawa    19
4620    TCO Trading Company S.J.    Rokocin    19
4621    MDT Sp. z o.o.    Warszawa    19
4622    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wisznicach    Wisznice    19
4623    VGS Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    19
4624    WECHTA STEEL TRADING Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna    Słupca    19
4625    Arpav Sp. z o.o.    Gdańsk    19
4626    Dotal Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    19
4627    Leviatan - Poligrafia Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    19
4628    CARBOLINE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    19
4629    Tora S.J.     Bydgoszcz    19
4630    SPOŁEM PSS w Łodzi    Łódź    18
4631    BOSCH REXROTH Sp. z o.o.    Warszawa    18
4632    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gliwicach    Gliwice    18
4633    Action S.A.    Warszawa    18
4634    Venture Industries Sp. z o.o.    Kiełpin    18
4635    INAHON Sp. z o.o.    Warszawa    18
4636    AGRO - TOP S. Kotowicz S.J.    Łódź    18
4637    PRO - ORGANIKA Sp. z o.o.    Warszawa    18
4638    BABY FANT S.J.    Lublin    18
4639    BIO KOSMETYKA S.J.    Wrocław    18
4640    VIKTEL Sp. z o.o.    Gdynia    18
4641    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tarnogrodzie    Tarnogród    18
4642    DAREL Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    18
4643    ABPLANALP CONSULTING Sp. z o.o.    Warszawa    18
4644    JAGA Sp. z o.o.    Gdańsk    18
4645    POLHTEX POHL & Kaczmarek S.J.    Poznań    18
4646    Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.    Świdnica    18
4647    CEZAS Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Szkół    Kraków    18
4648    Biuro Techniczno - Handlowe Testing Sobek - Urbańczyk - Perończyk S.J.    Katowice    18
4649    Kontex S.J.    Suchy Las    18
4650    Mar - Koks S.J.    Zielonka    18
4651    Monntain Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    18
4652    PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska    Opole Lubelskie    18
4653    NO-EL Sp. z o.o.    Katowice    18
4654    Groeneveld Polska Sp. z o.o.    Poznań    18
4655    Troymarine Sp. z o.o.    Gdynia    18
4656    Maciejewscy - Madom S.J.    Białystok    18
4657    Kaja Bieńkowska Bieńkowski S.J.    Łomianki    18
4658    Galeria Wnętrz Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    18
4659    IKA - Kolor Mariola Szoszorowska i Spółka - S.J.    Gdańsk    18
4660    Baco Sp. z o.o. PW    Andrychów    18
4661    Sprintair Cargo Sp. z o.o.    Warszawa    18
4662    Bel Aqustic Dźwięk Inteligentny Sp. z o.o.    Gdańsk    18
4663    Pati i Maks S.J.    Poznań    18
4664    Gastor S.J. Jerzy Drożdż, Stanisław Strzelec, Jerzy Zarębski    Skoczów    18
4665    Sklepy Poldi Bakalarczyk - Saraceń, S.J.    Warszawa    18
4666    Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe VETOS W. Sokołowski, M. Sokołowska S.J.    Zębowice    18
4667    Sandic Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    18
4668    SPOŁEM PSS Północ we Wrocławiu    Wrocław    17
4669    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Żukowo    17
4670    AMIX S.J. Konik & Bietkał    Białystok    17
4671    IDAL UMDS Sp. z o.o.    Gdynia    17
4672    FOTON TRADING Sp. z o.o.    Warszawa    17
4673    Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o.    Łódź    17
4674    Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych - Dystrybucja Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    17
4675    POLANEX S.J. PHU    Wałbrzych    17
4676    JANINA Sp. z o.o.    Oświęcim    17
4677    RABA Sp. z o.o.    Konin    17
4678    FENIKS Sp. z o.o.    Toruń    17
4679    Telforceone S.A.    Wrocław    17
4680    MARGOT MEDICAL Sp. z o.o.    Warszawa    17
4681    Aereco Wentylacja Sp. z o.o.    Warszawa    17
4682    Przeds. Music - Info Sp. z o.o.    Kraków    17
4683    MERCUR S.J.    Lublin    17
4684    RYSZARD NOWAK Sp. z o.o.    Janikowo    17
4685    Stacja Benzynowa PRZYKONA S.J.    Przykona    17
4686    Tajmax S.J.    Kraków    17
4687    Art-Metal Piguła i Wspólnicy Sp. J.    Konin    17
4688    Smokey Sp. z o.o.    Katowice    17
4689    KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o.    Nowe    17
4690    Marcco S.J.    Wałbrzych    17
4691    Pe - Es Sp. z o.o.    Puławy    17
4692    Gotex Plus Sp. z o.o.    Grudziądz    17
4693    STARLET D.S. KIMASZEWSCY S.J.    Kołobrzeg    17
4694    Krymar Handel Hurt Detal S.J.    Słupsk    17
4695    Red Rose Sp. z o.o.    Legionowo    17
4696    ARDI Sp. z o.o.    Łódź    17
4697    MEBLOMET - Spółdzielnia Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw    Starogard Gdański    17
4698    Salon Meblowy Segmar Martyna i Ryszard Segiet S.J.    Lubin    17
4699    Techno Fax Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe     Wrocław    17
4700    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Węgierskiej Górce    Węgierska Górka    17
4701    EMI Music Poland Sp. z o.o.    Warszawa    16
4702    PROMED S.A.    Warszawa    16
4703    DOMAX S.A.    Wysokie Mazowieckie    16
4704    SMART Sp. z o.o.    Gdynia    16
4705    KERANISS Sp. z o.o.    Warszawa    16
4706    Eilfix Polska sp. j. Anna Łagowska    Wrocław    16
4707    WOSTIM S.J.    Biała Podlaska    16
4708    Exna - Pol Sp. z o.o.    Otrębusy    16
4709    FH Sporting S.J.    Leszno    16
4710    MIEDZIK Sp. z o.o.    Szczecin    16
4711    Centrum Handlowe Elektromarket Sp. z o.o.    Września    16
4712    Poltra Sp. z o.o.    Stalowa Wola    16
4713    Dumat S.J.    Mysłowice    16
4714    MAR Andrzejewski S.J.    Łódź    16
4715    Alpap Sp. z o.o.    Warszawa    16
4716    Gawroński Sp. z o.o.    Gdynia    16
4717    Farmed S.J.    Warszawa    16
4718    PGS Sp. z o.o.    Warszawa    16
4719    Metkol Pruszyński Sp. z o.o.    Michałowice    16
4720    TRANZIT Sp. z o.o.    Lubachowy    16
4721    Spółdzielnia Handlowo - Usługowa Halicz    Ustrzyki Dolne    16
4722    HBS Guma Sp. z o.o.    Gdańsk    16
4723    PREMIUM OIL Sp. z o.o.    Lublin    16
4724    RUTEX Sp. z o.o.    Częstochowa    16
4725    Chempest S.J.    Głogówek    16
4726    Wip-Wojciech Nowak, Piotr Zimolag S.J    Rzeszów    16
4727    Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J.    Szczecin    16
4728    Dabex - Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    16
4729    Elgrom S.J.    Falenty Nowe    16
4730    Adifeed Sp. z o.o.    Warszawa    16
4731    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa    Warszawa    16
4732    ALSTOR S.J.    Warszawa    15
4733    Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Raszyn    15
4734    SIGMA BK S.J.    Chwaszczyno    15
4735    PPUH DANTE Sp. z o.o.    Szczecin    15
4736    Wiejska Spółdzielnia Handlowo - Produkcyjna w Stolnie    Stolno    15
4737    Carmin B.M.P. Frania S.J.    Lublin    15
4738    ZARYS Sp. z o.o. Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego    Zabrze    15
4739    Apol Sp. z o.o.    Świnoujście    15
4740    Vet - Trade Polska Sp. z o.o.    Lesznowola    15
4741    Indasa Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    15
4742    ANKO Sp. z o.o. PHU    Wrocław    15
4743    Firma Handlowo - Usługowa Rolmasz S.J.    Rawa Mazowiecka    15
4744    MIRPOL S.J.    Kołobrzeg    15
4745    Domator Plus Sp. z o.o.    Konin    15
4746    Green Ex - Imp Sp. z o.o.    Warszawa    15
4747    Resgraph Sp. z o.o.    Rzeszów    15
4748    Artykuły Przemysłowe S.J.    Chodzież    15
4749    Fein - Polska - Elektronarzędzia Sp. z o.o.    Kraków    15
4750    Grudnik - Marketing Sp. z o.o.    Wielkie Drogi    15
4751    PHU MART S.A.    Bytów    15
4752    TESAN PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII SANITARNYCH S.J. ANDRZEJ MACIEJOWSKI, ANNA KLOSKA    Świdnica    15
4753    Arctium Sp. z o.o.    Kraków    15
4754    Lumir Sp. z o.o.    Warszawa    15
4755    ELTECH Sp. z o.o.    Ruda Śląska    15
4756    PPUH Bias Sp. z o.o.    Warszawa    15
4757    Inaqua Poland Polsko- Niemiecka Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    15
4758    Eco-Consulting Quality Standards Sp. z o.o.    Iskrzyczyn    15
4759    Sika - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    14
4760    PHU SANIMEX S.J.    Gliwice    14
4761    ŚWISTOWSKI S.A.    Toruń    14
4762    IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.    Zakrzew    14
4763    INTER - LAM Technika Grzewcza i Sanitarna SOBOL S.J.    Wrocław    14
4764    MANROLAND POLSKA Sp. z o.o.    Wolica    14
4765    PROXIMUS Sp. z o.o.    Zielona Góra    14
4766    LDM POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    14
4767    ARON Sp. z o.o.    Kielce    14
4768    Marro Sp. z o.o.    Warszawa    14
4769    Pro Imex Polska Sp. z o.o.    Osielsko    14
4770    Tenex Sp. z o.o.    Puchały    14
4771    A. WEBER Sp. z o.o.    Żory    14
4772    Womar Food S.J.    Krosno    14
4773    INFO-CAM Sp. z o.o.    Płock    14
4774    El - Goga Polska Sp. z o.o.    Wrocław    14
4775    Quantum - Korporacja Transferu technologii Sp. z o.o.    Wrocław    14
4776    Spółdzielnia Zaopatrzenia Ogrodniczego Ogród    Kozy    14
4777    Full Market Hurt - Detal S.J.    Mielec    14
4778    Konstruktor Sp. z o.o.    Gniezno    14
4779    Fontis Sp. z o.o.    Piaseczno    14
4780    Toto Hair Company S.J.    Kraków    14
4781    BP Service Center S.J.    Poznań    14
4782    Handlowo - Usługowa Spółdzielnia Pracy    Poddębice    14
4783    MERVEX Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    14
4784    GP Sp. z o.o.    Gdynia    14
4785    Metal - Leg Sp. z o.o.    Jelenia Góra    14
4786    Beauty System Sp. z o.o.    Wrocław    14
4787    Guliwer S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe     Pułtusk    14
4788    BUDULEC S.J. Janusz Duda,Henryk Zemła    Koziegłówki    14
4789    Olivella Sp. z o.o. S.K.    Łódź    14
4790    Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J.    Łapalice    14
4791    DAJAR Sp. z o.o.    Koszalin    13
4792    AFT Sp. z o.o.    Poznań    13
4793    SPIRAX SARCO Sp. z o.o.    Warszawa    13
4794    BP TECHEM S.A.    Warszawa    13
4795    TOOLTECHNIC SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.    Janki    13
4796    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Kętrzynie    Kętrzyn    13
4797    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Jasionce    Jasionka    13
4798    Piecexport - Piecbud S.A.    Dąbrowa Górnicza    13
4799    Apteka LEDAN Sp. z o.o.    Goleniów    13
4800    Rober J & J Wojtas S.J.    Kraków    13
4801    ELROJ S.J.    Warszawa    13
4802    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Itax Sp. z o.o.    Bydgoszcz    13
4803    Venturi Sp. z o.o.    Warszawa    13
4804    Holkap Sp. z o.o.    Bydgoszcz    13
4805    PPHU Ceramika Tułowice S.J.    Tułowice    13
4806    BASS S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    13
4807    Invar PC Media Sp. z o.o.    Sieradz    13
4808    Gala Puławy S.J.    Puławy    13
4809    Elsett Electronicks S.J.    Leszno    13
4810    Expert Krak Sp. z o.o.    Kraków    13
4811    Szlif S.J.    Ciecierzyn    13
4812    EB S.J. Firma Handlowa    Otwock    13
4813    S&A S.A.    Gdynia    13
4814    Machine Tools International Sp. z o.o.    Rybnik    13
4815    SPÓŁDZIELCZA AGENCJA MARKETINGOWA INTER - ROL    Bielsk Podlaski    13
4816    D & D S.J. PPHU    Piotrków Trybunalski    13
4817    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ozorków    Ozorków    13
4818    Przedsiębiorstwo Arwis Sp. z o.o.    Poddębice    13
4819    Apteka Św. Łukasza Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    13
4820    Castell S.J.    Płock    13
4821    D&S S.J.    Rzeszów    13
4822    CITY SPORT Sp. z o.o.    Warszawa    13
4823    Goser - BMW Sp. z o.o.    Opole    13
4824    Spółdzielnia Zaopatrzenia Ogrodniczego w Rzeszowie Z/S Zaczerniu    Zaczernie    13
4825    Rolkom S.J.    Cedry Wielkie    13
4826    Snop Sp. z o.o.    Goleniów    13
4827    Marko S.J.    Wrocław    13
4828    FRG Sp. z o.o.    Wrocław    13
4829    Baumeister Sp. z o.o.    Sierpc    13
4830    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum - Krzysztof Sikora I Paweł Sikora - S.J.    Krotoszyn    13
4831    Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe ANEKS Sp. z o.o.    Poznań    12
4832    BAZEXIM Sp. z o.o.    Łódź    12
4833    JEDWAB POLSKI Sp. z o.o.    Milanówek    12
4834    EFEKT PLUS Sp. z o.o.    Błonie    12
4835    ARTYKUŁY ŚCIERNE UTRATA BIS Sp. z o.o.    Nadarzyn    12
4836    U JAGODY Z.Z.E.T. JAGODZIŃSCY S.J.    Słupca    12
4837    ARPIS S.A.    Stargard Szczeciński    12
4838    Noviko Sp. z o.o.    Lubin    12
4839    Global Garden Products Polska Sp. z o.o.    Baranowo    12
4840    Sedal Sp. z o.o.    Wieluń    12
4841    APG CO. S.J.    Białystok    12
4842    Euro - Plant S.J.    Warszawa    12
4843    Bogdan Schulz Sp. z o.o.    Wioska    12
4844    Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Staladam Sp. J. Adam Czepiel, Barbara Czepiel    Szczyrzyc    12
4845    Drago - Agrotech Sp. z o.o.    Legnica    12
4846    Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J.    Radom    12
4847    PRZEDSIĘBIORSTWO IMPORTOWO-EKSPORTOWE „PROVIMEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ    Reda    12
4848    Jaden Sp. z o.o.    Warszawa    12
4849    Przeds. Rodzinne S.J.    Łódź    12
4850    Ferrokrak Sp. z o.o.    Kraków    12
4851    Komatsu Poland Sp. z o.o.    Sulejówek    12
4852    Granimex S.J.    Warszawa    12
4853    KRATER Sp. z o.o. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE    Warszawa    12
4854    Janpol S.J. PUH    Garwolin    12
4855    Hermes Wyroby Złączne S.J.    Radom    12
4856    Apteka Prywatna - MGR Farm Sp. z o.o.    Sędziszów Małopolski    12
4857    Maxima M i M Sp. z o.o.    Krapkowice    12
4858    Cerampol S.J.    Rabka-Zdrój    12
4859    Mobito 2    Poznań    12
4860    PH Multi-Pol Buczyński I Fokt S.J.    Radom    12
4861    Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J.    Bytom    12
4862    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J.    Środa Wielkopolska    12
4863    Clavey Maintenance Service Sp. z o.o.    Swarzędz    12
4864    Chaduła - Chaduła S.J. Eksport-Import     Będzin    12
4865    Interlex Sp. z o.o.    Kraków    12
4866    Camaro Sp. z o.o. PPHU    Katowice    12
4867    Warsfoll Zyśk, Tarnowicz S.J.    Warszawa    12
4868    Stal - Hart Sp. z o.o.    Bujaków    12
4869    Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Barlinku    Barlinek    12
4870    ARGO S.A.    Gdańsk    11
4871    HORN DISTRIBUTION S.A.    Warszawa    11
4872    OMS POLSKA LTD Sp. z o.o.    Warszawa    11
4873    SPOŁEM PSS w Sztumie    Sztum    11
4874    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Zagórz    11
4875    Dom Bianco Sp. z o.o.    Raszyn    11
4876    KARCHER Sp. z o.o.    Kraków    11
4877    NATURAL S.J.    Łódź    11
4878    Firma Handlowa G&R S.J.    Kraków    11
4879    PERKOZ Sp. z o.o. PHU    Brodnica    11
4880    SKLEP SPOŻYWCZY S.J.    Kępno    11
4881    EUROTERM Sp. z o.o.    Niedomice    11
4882    J&M Firma Handlowo - Usługowa S.J.    Wrocław    11
4883    AMAGO Sp. z o.o.    Cholerzyn    11
4884    CEFARM - KRAKÓW S.A. Przedsiębiorstwo Zaoptarzenia Farmaceutycznego    Kraków    11
4885    Novexim Export - Import Sp. z o.o. PW    Poznań    11
4886    Nov - Weld Sp. z o.o.    Miszewko    11
4887    ALTA S.J. Hurtownia AGD    Józefów    11
4888    JANEX - ELEKTRO S.J.    Lubin    11
4889    Producent Blach Dachowych Kościelniak S.J.    Sucha Beskidzka    11
4890    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Trzebnicy    Trzebnica    11
4891    Max System Import-Export Sp. z o.o.    Janki    11
4892    Bims Plus FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa    Stanowice    11
4893    Stacja Paliw GALON S.J.    Jarocin    11
4894    Nova Sp. z o.o.    Poznań    11
4895    Apteka-Mgr B.Pułczyńska i Spółka sp. j.    Warszawa    11
4896    Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Recyklingu Sp. z o.o.    Wałbrzych    11
4897    Jan Lelek, Stanisław Pacułt Stacja Paliw Sp.J.    Wielkie Drogi    11
4898    Pandar S.J.    Bielsko-Biała    11
4899    Artistic Trade Sp. z o.o.    Wyszków    11
4900    Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o.    Przeworsk    11
4901    Gamm - Bud Sp. z o.o.    Szczecin    11
4902    Stacja Paliw Wnorowscy S.J.    Zawady    11
4903    Jazal Sp. z o.o.    Dąbrówka    11
4904    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W BIAŁOPOLU    Białopole    11
4905    Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o.    Poznań    11
4906    DOM SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    11
4907    Firma Gospodarczo - Handlowa Agria Sp. z o.o.    Tarnów    11
4908    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wadowice Górne    11
4909    Apteka Eliksir Sp. z o.o.    Szczecin    11
4910    Smarth Sp. z o.o.    Mrągowo    11
4911    Przedsiębiorstwo Handlowe, Usługowe i Produkcyjne OTAR Sp. z o.o.    Zielona Góra    11
4912    ATLANT Sp. z o.o.    Żerniki Wrocławskie    11
4913    Goplast Serafińscy Kowalscy S.J.    Gorzów Wielkopolski    11
4914    GS Agnieszka i Robert Sip S.J.    Nowe Skalmierzyce    11
4915    Mechart Hałas, Męczyński, Ratajczak S.J.    Stęszew    11
4916    TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J.    Studzianki    11
4917    HEWLETT PACKARD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10
4918    Apteka POD BIAŁYM ORŁEM S.J.    Andrychów    10
4919    Konsbud - Audio Sp. z o.o.    Warszawa    10
4920    METALE NIEŻELAZNE Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    10
4921    Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o.o.    Piła    10
4922    BUDERUS TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    10
4923    Stacja Paliw Deptuła S.J.    Kadzidło    10
4924    Hafele Polska Sp. z o.o.    Długołęka    10
4925    W - HANDEL Sp. z o.o.    Katowice    10
4926    TAWOL S.J. PPUH    Chęciny    10
4927    Jumi Sp. z o.o.    Pabianice    10
4928    Firma Lechpol Zbigniew Leszek    Garwolin    10
4929    Koperfam Sp. z o.o.    Legionowo    10
4930    Elita S.J.    Radom    10
4931    Dip Textil S.J.    Kalisz    10
4932    Kufner Polska Sp. z o.o.    Starowa Góra    10
4933    TW METALS POLSKA Sp. z o.o.    Rzeszów    10
4934    FH Triomen S.J.    Gorlice    10
4935    Ergosystem Sp. j. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr    Warszawa    10
4936    Central S.J.    Legionowo    10
4937    Iko Sp. z o.o.    Łódź    10
4938    Malnaft Sp. z o.o. PHU    Malbork    10
4939    Apteka Nowińska Katarzyna, Tuszyński Andrzej S.J.    Grójec    10
4940    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Mycielinie    Korzeniew    10
4941    J. I L. Marcinkowscy Sp. z o.o.    Warszawa    10
4942    Hart Centrum Metali Niezależnych Janczur S.J.    Kraków    10
4943    SZOA Sp. z o.o.    Opole    10
4944    Sokół Sp. z o.o.    Nowe Grobice    10
4945    Czesława Syczyło I Tadeusz Syczyło S.J.    Cekcyn    10
4946    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J.    Turka    10
4947    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CAMMPOL J. Para T. Olek S.J.    Kalisz    10
4948    AGD Market Sp. z o.o.    Zabrze    10

 

Pozostałe firmy branży pozostały handel

 

4949    BON PRIX Sp. z o.o.    Łódź    9
4950    SPOŁEM PSS w Otwocku    Otwock    9
4951    Hydropure Polska Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    9
4952    PETRO - BUD Sp. z o.o.    Chełm    9
4953    Metalzbyt Sp. z o.o.    Olsztyn    9
4954    HURTOWNIA PIASKOWA S.J.    Szczytno    9
4955    GEMI Sp. z o.o.    Łaziska Górne    9
4956    EUROFLOOR Sp. z o.o.    Kraków    9
4957    Connector Sp. z o.o.    Niepruszewo    9
4958    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Sławno    9
4959    ESE Sp. z o.o.    Warszawa    9
4960    PPHU PROSPER Sp. z o.o.    Sosnowiec    9
4961    FŁT Sp. z o.o. Biuro Techniczne    Warszawa    9
4962    HORUS Sp. z o.o. Innowacyjne Materiały Przemysłowe    Bydgoszcz    9
4963    Impet Computers Sp. z o.o.    Warszawa    9
4964    Soko International Polarczyk Tober S.J.    Pruszków    9
4965    NOVICO S.J.    Stalowa Wola    9
4966    ROL - GAZ S.J.    Wieluń    9
4967    AMATEC POLSKA Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    9
4968    Przeds. Krezus S.J.    Katowice    9
4969    Skrzeszewscy S.J.    Busko-Zdrój    9
4970    Hermes AB Print Sp. z o.o.    Warszawa    9
4971    Kopec - Staniewicz S.J. Przedsiebiorstao Handlowe    Giżycko    9
4972    Art - Met Narzędzia S.J. Anna Bystroń, Robert Łaciok    Bielsko-Biała    9
4973    PUH Lila Sp. z o.o.    Gniewkowo    9
4974    Słoneczko S.J.    Zduny    9
4975    FALKON G.SOKÓŁ I S-KA - S.J.    Sosnowiec    9
4976    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Raniżów    9
4977    CENTRUM OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ I ANTYWŁAMANIOWEJ KRAK-POŻ Sp. z o.o.    Kraków    9
4978    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SONIK S.J. ANDRZEJ SOCHA I WOJCIECH NIŹNIK    Elbląg    9
4979    Jawor S.J.    Mogilno    9
4980    Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa    Rzeszów    9
4981    Texet Poland Sp. z o.o.    Poznań    9
4982    Dynamic - Seat Beata Król-Miezianko S.J.    Oleśnica    9
4983    Victorinox Poland Sp. z o.o.    Warszawa    9
4984    KEMIN POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    8
4985    AGED Sp. z o.o.    Pruszków    8
4986    ACNET Sp. z o.o.    Warszawa    8
4987    SOLVADIS POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    8
4988    SPOŁEM PSS w Gnieźnie    Gniezno    8
4989    KOM Sp. z o.o.    Białystok    8
4990    GALON S.J. Stacja Paliw    Kalwaria Zebrzydowska    8
4991    Pionier S. Jasiński, K. i P. Kranc Sp. J.    Białystok    8
4992    GS - HYDRO Sp. z o.o.    Gdynia    8
4993    OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o.    Warszawa    8
4994    MAS Sp. z o.o.    Kraków    8
4995    Kupczyk S.J.    Kraków    8
4996    Farmer Raniś - Zmyślony S.J.    Nowe Skalmierzyce    8
4997    A'VISTA S.J.    Wrocław    8
4998    Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o.    Andrychów    8
4999    ENPOL S.A.    Poznań    8
5000    INSTALEX Sp. z o.o.    Wrocław    8
5001    MEDIAM Sp. z o.o.    Kraków    8
5002    Kompol Sp. z o.o.    Kozerki    8
5003    PPHU SONIC S.J.    Koziegłowy    8
5004    ERIS Partner Bydgoszcz S.J. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma    Osielsko    8
5005    Santech Sp. z o.o.    Warszawa    8
5006    REMS POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa    8
5007    Przeds. Inżynieryjne Eljotherm Sp. z o.o.    Olsztyn    8
5008    Wodmiar Wiśniewscy S.J.    Olsztyn    8
5009    APTEKA ALGA OLSZANOWSKA KAŁUŻNA S.J.    Poznań    8
5010    Biasov Sp. z o.o.    Biała Podlaska    8
5011    Omega S.J.    Świdnica    8
5012    Wistal S.J.    Świdnica    8
5013    Luna Sp. z o.o.    Złotniki Kujawskie    8
5014    Wol - Agro S.J.    Karpicko    8
5015    Cito Sp. z o.o.    Poznań    8
5016    Firma Kowal S.J.    Świątniki Górne    8
5017    Lek Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    8
5018    Apteka S.J.    Łęczyca    8
5019    Apteka Melisa S.J.    Dębica    8
5020    Lite Sense Sp. z o.o.    Pruszków    8
5021    Eurooffice Sp. z o.o.    Szczecin    8
5022    Sieć Handlowa Delikatesy Miś Sp. z o.o.    Bydgoszcz    8
5023    Agro - Farm Piotrowscy S.J.    Poryte    8
5024    Eurosoft Sp. z o.o.     Bielsko-Biała    8
5025    Apteka Na Redzie Sp. z o.o.    Szczecin    8
5026    Panaceum A.B.D. Zielińscy S.J.    Pruszcz Gdański    8
5027    Gb Paliwa Sp. z o.o.    Motaniec    8
5028    DOSCHEM Sp. z o.o.    Sopot    8
5029    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.    Staszów    8
5030    DELL Sp. z o.o.    Warszawa    7
5031    Agroserwis Sp. z o.o.    Pasłęk    7
5032    CTC CLATRONIC Sp. z o.o.    Dąbrowa    7
5033    INDECO S.A.    Warszawa    7
5034    SPOŁEM PSS    Rzeszów    7
5035    Wimex - Petro Sp. z o.o.    Białystok    7
5036    WADIM PLAST Narojek S.J.    Reguły    7
5037    ETC PLUS S.A.    Ostrowiec Świętokrzyski    7
5038    ORLEN GAZ Sp. z o.o.    Płock    7
5039    ORDIPOL Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    7
5040    MPM Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal S.J.    Jasło    7
5041    EM-KA S.J. Stacja Paliw    Gdów    7
5042    WIST Sp. z o.o.    Wrocław    7
5043    FACTUM Sp. z o.o.    Bydgoszcz    7
5044    Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.    Warszawa    7
5045    Board Sport Sp. z o.o.    Pruszków    7
5046    PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    7
5047    PHU BAJER S.J.    Nowy Sącz    7
5048    Polimal Sp. J. A.Sanetra, J.Kuźmicki, J.Sanetra    Czeladź    7
5049    PH Polsab Spółka Komandytowa    Opole    7
5050    FH Kowalik S.J.    Leszno    7
5051    Texland S.J.    Aleksandrów Łódzki    7
5052    Chemmot S.J.    Skawina    7
5053    Skawtech S.J.    Skawina    7
5054    FH Astra Duda & Duda SJ    Bielsko-Biała    7
5055    PROKMET Sp. z o.o.    Koszalin    7
5056    Rzeźnictwo - Wędliniarstwo Kapustka Henryk i Stanisław S.J.    Bielsko-Biała    7
5057    AMIGO Sp. z o.o.    Rzeczenica    7
5058    HAPOL Sp. z o.o.    Lublin    7
5059    Kaczmarek - Zakrzewski S.J.    Zduńska Wola    7
5060    TORMAR Sp. z o.o.    Toruń    7
5061    Kapost Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    7
5062    PHU Księgarz Janusz Kubowicz, Jan Wnęk S.J.    Nowy Sącz    7
5063    Koma - Oil S.J.    Sochaczew    7
5064    PUH Zbistal S.J.    Ząbkowice Śląskie    7
5065    Kentex Sp. z o.o. PHU    Wrocław    7
5066    Przemysław Kowalczyk S.J.    Sieradz    7
5067    Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J.    Nowy Sącz    7
5068    Skład Budowlany Rolnik Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    7
5069    EREM Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa    Przemyśl    7
5070    Helkra Sp. z o.o.    Łomianki    6
5071    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J.    Kartuzy    6
5072    SUPER POWER Sp. z o.o.    Michałowice    6
5073    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Legnica    6
5074    Drewno S.J.    Częstochowa    6
5075    PGF Cefarm Sp. z o.o.    Dywity    6
5076    ELEKTRO - SPARK Sp. z o.o.    Lublin    6
5077    NOVOTERM Sp. z o.o.    Szczecin    6
5078    Tefromes Sp. z o.o.    Imielin    6
5079    Stalgast Sp. z o.o.    Warszawa    6
5080    SITO - SERWIS Sp. z o.o.    Lublin    6
5081    Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej S.J.    Świdnica    6
5082    Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o.    Łódź    6
5083    Agro - Merkury Sp. z o.o.    Jabłkowo    6
5084    E - Direct Sp. z o.o.    Warszawa    6
5085    Ibis Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    6
5086    Firma Handlowa Elipsa S.J.    Zarzecze    6
5087    Składnica Artykułów Masowych WĘGLOPASZ S.J. Tadeusz Mendrygał, Marcin Mendrygał    Osielsko    6
5088    PHU Hurtkol Sp. z o.o.    Lublin    6
5089    Dexpol S.J.    Rzeszów    6
5090    STACJA PALIW JT J.SZAPIACZAN T.KŁYS S.J.    Koszalin    6
5091    Medicus w Opolu Sp. z o.o.    Opole    6
5092    Stacja Paliw SAK S.J. w Świdwinie    Świdwin    6
5093    EKOVITA Sp. z o.o.    Chrzanów    6
5094    POLSKIE ŚRUBY Sp. z o.o.    Charsznica    6
5095    Li - Mar Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    6
5096    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Dębno    6
5097    ELE - VIS Sp. z o.o.    Zielona Góra    6
5098    Firma Handlowo - Usługowa Petro - Plus Adam Bogal Zbigniew Bogal S.J.    Dojazdów    6
5099    Jawex Małgorzata Kempińska S.J.    Kielce    6
5100    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hortus J. I. Socha S.J.    Sandomierz    6
5101    Jarko S.J.     Malbork    6
5102    Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa    Warszawa    6
5103    Kuźnica Market Sp. z o.o.    Kraków    6
5104    Komandor Warszawa S.A.    Marki    5
5105    Agro - Biznes Sularz Rudnicki S.J.    Gorzów Wielkopolski    5
5106    Teleko Sp. z o.o.    Bytom    5
5107    EURO - CERAMIKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    5
5108    POLMAN S.J.    Michałowice    5
5109    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Szczytnie    Szczytno    5
5110    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PALIMAX Sp. z o.o.    Płońsk    5
5111    ADMIR KŁYSZYŃSCY S.J.    Gdynia    5
5112    GEMARK Sp. z o.o. PHU    Katowice    5
5113    Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa WARPOL-AGRO Sp. z o.o.    Kotuń    5
5114    GRAVIT AGRO - POL S.A.    Lublin    5
5115    NOVISAT Sp. z o.o.    Wrocław    5
5116    Punkt Sprzedaży Paliw JANTOS S.J.    Kępno    5
5117    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Kołakowski” Sp. z o.o.    Nidzica    5
5118    ARMET Sp. z o.o.    Kolbuszowa    5
5119    AGROMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym    Lublin    5
5120    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Borzykowo    5
5121    Grafix S.J. K.Olszewska, M. Tyrała    Białystok    5
5122    Rodium L i J Kotwica S.J.    Kraków    5
5123    KW TRADE Sp. z o.o.    Kraków    5
5124    Eksport Produkcja Import Narzędziownia BIS Sp. z o.o.    Łódź    5
5125    Jamax S.J. PPHU    Kraków    5
5126    Księgarnia Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Sp. z o.o.    Poznań    5
5127    Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego „Megator” B.nowicka-Żurawska, R.żurawski Sp.J.    Zabrze    5
5128    PPHZ Zoolog S.J.    Wrocław    5
5129    Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J.    Kraków    5
5130    Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o.    Kraków    5
5131    Felder Group Polska Sp. z o.o.    Żory    5
5132    Wienkra Sp. z o.o.    Kraków    5
5133    Mars - Sport S.J.    Warszawa    5
5134    KDK Sp. z o.o.    Kraków    5
5135    BOSZ Sp. z o.o.    Lesko    5
5136    El - But 2 S.J.    Konstancin-Jeziorna    5
5137    A.A.S. Firma Handlowo - Usługowa Sp. z o.o.    Tarnów    5
5138    Lux S.J. FHU    Sokołów Podlaski    5
5139    Spółdzielnia Pracy Informatyk    Szczecin    5
5140    Energotom Sp. z o.o. PPUH    Opole    5
5141    R - Stal S.J. PPUH    Boguchwała    5
5142    ELMAWI POGORZELSKI SP. K.    Ząbki    5
5143    HALOMY Sp. z o.o.    Warszawa    5
5144    Lena Sp. z o.o.    Ruskie Piaski    5
5145    Budmax Sp. z o.o.    Gdańsk    5
5146    Cołokidzi i Wspólnicy Lipiany Południe S.J.    Bolesławiec    5
5147    Prosper - Tech Sp. z o.o.    Swarzędz    5
5148    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Accord S.J.    Bolesławiec    5
5149    Super-Market-Korwek S.J.    Mikołajki    5
5150    Przedsiębiorstwo Handlowe Gamma S.J. Stanisława, Robert, Tomasz Krzywiccy    Głogów    5
5151    Apteka E. Brózda I K. Brózda - S.J.    Złotów    5
5152    Kanlux S.A.    Radzionków    5
5153    Consalnet Sp. z o.o.    Wiechlice    5
5154    PEKAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe    Warszawa    4
5155    SONAR Dziwosz Janca Spółka Komadytowa Hurtownia Elektryczna    Wejherowo    4
5156    DELFIN S.A.    Gdańsk    4
5157    MULTIFARB Sp. z o.o.    Rzeszów    4
5158    Gardinia Sp. z o.o.    Domasław    4
5159    FERRYT S.J.    Jaworzno    4
5160    Antares Sp. z o.o.    Lubawa    4
5161    KOMERC Sp. z o.o.    Chojnów    4
5162    Centrum Dystrybucji AB Plus Sp. z o.o.    Włocławek    4
5163    Alkor Sp. z o.o.    Nysa    4
5164    REL LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    4
5165    Astin Sp. z o.o.    Michałowice    4
5166    Makhteshim Agan Poland Sp. z o.o.    Warszawa    4
5167    Nikon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4
5168    Elite Sp. z o.o.    Warszawa    4
5169    Sezam Sp. z o.o. PW    Września    4
5170    Pfizer Trading Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4
5171    Plettac Distribution Sp. z o.o.    Ostrzeszów    4
5172    Projekt Elpro 1 Sp. z o.o.     Lublin    4
5173    Stasia A. D 1947 Sp. z o.o.    Bolesław    4
5174    Hydro Centrum D.K. Koperscy, A. Mastalerz S.J.    Mińsk Mazowiecki    4
5175    DLF Sp. z o.o.    Gdynia    4
5176    Transimpex S.J.    Sokołów Podlaski    4
5177    Mirafo Sp. z o.o.    Łódź    4
5178    10 (Dziesiątka) Sp. z o.o.    Lędziny    4
5179    Gamuz J.stolarzewicz-Gacka, P.gacka S.J.    Katowice    4
5180    Apteka Centrum Muskała S.J.    Połczyn-Zdrój    4
5181    Meblotex Sp. z o.o.    Zagrody    4
5182    Blue Ocean Sp. z o.o.    Nadarzyn    4
5183    Esperanza S.J. Poterek    Ożarów Mazowiecki    4
5184    Przedsiębiorstwo Handlowe Wimar Zbigniew Ozdowski, Maria Ozdowska S.J.    Pieruchy    4
5185    APTEKA POD FILARAMI Zofia, Henryk, Magdalena, Maciej Dybowscy S.J.    Szczecin    4
5186    Hein Sp. z o.o.    Banino    4
5187    Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.    Jawczyce    3
5188    PPUH FORPŁYT S.J.    Warszawa    3
5189    Ales Groupe Polska Sp. z o.o.    Warszawa    3
5190    APM MEDICA Sp. z o.o.    Oborniki Śląskie    3
5191    PHU WAMEX Sp. z o.o.    Wola Rzędzińska    3
5192    Kanro Ltd - Technologia Ochrony Środiwiska Sp. z o.o.    Białystok    3
5193    FHU COMTEL S.J.    Brzesko    3
5194    PHU ROXY S.J.    Gierałtowice    3
5195    PPH ALKOR S.J.    Przemyśl    3
5196    Faro S. Zieliński, K. Putanowicz S.J.    Kraków    3
5197    S-Media Sp. z o.o.    Kraków    3
5198    Galen S.J.    Kraków    3
5199    Eden Plus M.Zachwieja, P.Zachwieja Sp. J.    Leszno    3
5200    Muller S.J.    Kowary    3
5201    Rek - Fol Sp. z o.o.    Pakość    3
5202    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Leszcz” Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J.    Radom    3
5203    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żegocinie    Żegocina    3
5204    Visemar Sp. z o.o.    Poznań    3
5205    Przeds. Produkcyjno Usługowo Handlowe Stawex S.J.    Maciejowice    3
5206    Sklepy Firmowe PL - Sp. z o.o.    Świętochłowice    3
5207    Spółdzielnia Transportowo-Handlowa    Szczebrzeszyn    3
5208    Jess INC Sp. z o.o.    Jabłonowo    3
5209    BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa    Szczecin    3
5210    Dach System S.J.    Rzeszów    3
5211    Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek S.J.    Ostrów Wielkopolski    3
5212    Unibaltic Agro Sp. z o.o.    Szczecin    3
5213    Aspa Electro Sp. z o.o.    Wrocław    3
5214    RUDKOP-EX Stanisław Baron, Wiesław Jarosz S.J.    Ruda Śląska    3
5215    Norgpol Czerwiński S.J.    Warszawa    3
5216    Z.S. Krybus S.J.    Kędzierzyn-Koźle    3
5217    Firma Handlowa M. Pietrykowska-Hajdas S.J.    Kaszczor    3
5218    Firma Handlowa Katarzyna i Mariusz Czosnyka S.J.    Łęg Tarnowski    3
5219    Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa    Warszawa    3
5220    SCORPIO Sp. z o.o.    Łódź    2
5221    EBRO TRADE Sp. z o.o.    Warszawa    2
5222    RADOMIX S.J. Hurtownia Papieru Bracia Radomscy    Wręczyca Wielka    2
5223    SPOŁEM Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna    Lublin    2
5224    INCORSA Sp. z o.o. Towarzystwo Handlu Zagranicznego    Warszawa    2
5225    ARTE - Metal Style Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2
5226    CEFARM - WROCŁAW S.A. Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego    Wrocław    2
5227    Biuro Handlowe JANINA Sp. z o.o.    Libiąż    2
5228    TRANSBUD EŁK Sp. z o.o. PrzedsiębiorstwoTransportowo-Sprzętowe Budownictwa    Ełk    2
5229    AGROMASZ Składnica Maszyn Rolniczych S.J.    Brodnica    2
5230    TESA TAPE Sp. z o.o.    Poznań    2
5231    EM & EM S.J.    Warszawa    2
5232    Kari Mobili Sp. z o.o.    Warszawa    2
5233    Hi - Fi Sound Studio Sp. z o.o.    Nieporęt    2
5234    PHP AGRO ROLNIK Sp. z o.o.    Śniadowo    2
5235    INTERSTAL S.A.    Kraków    2
5236    Glen Sp. z o.o.    Kraków    2
5237    PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J.    Legnica    2
5238    Stego Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    2
5239    Re - Ko Sp. z o.o.    Warszawa    2
5240    Sinus Sp. z o.o.    Łódź    2
5241    Stacja Paliw S.J.    Rdzawka    2
5242    Międzynarodowa Apteka Grabowskiego Londyn Grabopharm Sp. z o.o.    Warszawa    2
5243    Elmehurt S.J.    Włocławek    2
5244    TERMOPOL 2 - GRUPA SBS Sp. z o.o.    Kraków    2
5245    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BUD-INSTAL Sp. z o.o.    Szczecin    2
5246    ELPRO - BIS Sp. z o.o.    Kalisz    2
5247    NFK S.J.    Aleksandrów Łódzki    2
5248    EastWorks Sp. z o.o.    Warszawa    2
5249    Vabank Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe    Elbląg    2
5250    Ośrodek Komputerowy Infostil Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    2
5251    BUZA Sp. z o.o.    Tczew    2
5252    Seger Ozga Mikuszewski S.J.    Dębica    2
5253    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa    Warszawa    2
5254    Atlas Design Sp. z o.o.    Wrocław    2
5255    Schrack Technik Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1
5256    T1 S.A.    Malbork    1
5257    POLNAR Sp. z o.o.    Warszawa    1
5258    Baltic Spares Services Sp. z o.o.    Gdańsk    1
5259    ROAN Hurtownia Opakowań S.J.    Suwałki    1
5260    WAGO ELWAG Sp. z o.o.    Wrocław    1
5261    POLTECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe    Tarnowskie Góry    1
5262    Ampol - Merol Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    1
5263    CHESPA Sp. z o.o.    Krapkowice    1
5264    Kolith Sp. z o.o.    Szczecin    1
5265    Aner Stal Sp. z o.o. sp.k.    Wrocław    1
5266    PPUH ACTIVUS Sp. z o.o.    Łódź    1
5267    Altarex S.J.    Warszawa    1
5268    Czerski Trade Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1
5269    Technika Sp. z o.o.    Warszawa    1
5270    Rodan Sp. z o.o.    Ostróda    1
5271    Savona Sp. z o.o.    Rudnik Szlachecki    1
5272    Liberex Sp. z o.o.    Katowice    1
5273    Argo S.J. FHU    Mińsk Mazowiecki    1
5274    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE DIANA HALINA & ANDRZEJ SAWULAK S.J.    Dębno    1
5275    Niterwa S.J. PPH    Kleszczele    1
5276    Madent Sp. z o.o.    Gdańsk    1
5277    WŁODAR TRADE WIESŁAW WŁODARCZYK S.J.    Częstochowa    1
5278    FARMEX Sp. z o.o.    Bielice    1
5279    BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH GUTOWSKI, MAJ S.J.    Skarżysko-Kamienna    1
5280    Pati & AN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    1
5281    TECHSAN PISAŃSKI KULCZEWSKI KOWALÓWKA S.J.    Szczecin    1
5282    Plus S.J. PHU    Łosice    1
5283    Sodibo Sp. z o.o.    Dzierżoniów    1
5284    Węglo-Zbyt Sp. z o.o.    Lidzbark Warmiński    1
5285    It - Trade And Recycling Sp. z o.o.    Wrocław    1
5286    Radiator - Grupa SBS Kita & Ślusarczyński S.J.    Wałbrzych    1
5287    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Zaopatrzeniowe KAJ J.Tomza, I.Denderska, A.Kamińska S.J.    Częstochowa    1
5288    King Tony Polska S.J.    Komorniki    1
5289    Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński    Wyszków    0
5290    SYNGENTA CROP PROTECTION Sp. z o.o.    Warszawa    0
5291    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Góra Kalwaria    0
5292    ANEX Sp. z o.o. PHU    Siemianowice Śląskie    0
5293    AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o.    Warszawa    0
5294    DELKOR Sp. z o.o.    Łódź    0
5295    ELMAT Sp. z o.o. PPUH    Lublin    0
5296    Reset Sp. z o.o.    Bydgoszcz    0
5297    Polfit Sp. z o.o.    Wojcieszyn    0
5298    Kamstrup Sp. z o.o.    Warszawa    0
5299    Media - Tech Polska Sp. z o.o.    Warszawa    0
5300    MADO Sp. z o.o.    Łódź    0
5301    Intermal - Opakowania S.J.    Chorzów    0
5302    Western Equipment For Sport And Other Technologies - Polska Sp. z o.o.    Wrocław    0
5303    Korting Polska Sp. z o.o.    Poznań    0
5304    Kolor sp. z o.o.    Kraków    0
5305    Infotex S.J.    Warszawa    0
5306    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejewscy Edyta Jędrzejewska I Robert Jędrzejewski S.J.    Białobrzegi    0
5307    PHU Merkury S.J.    Świnoujście    0
5308    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jutrosinie    Jutrosin    0
5309    FORMAT Sp. z o.o.    Warszawa    0
5310    HYDROGRYF Sp. z o.o.    Gryfice    0
5311    4 Fire S.J.    Radom    0
5312    WURTH POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5313    Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski    Bydgoszcz    -1
5314    PUMA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5315    OLICON - DELTA Sp. z o.o.    Gdańsk    -1
5316    B.M. POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5317    IC COMPANYS POLAND Ltd. Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5318    ABRA S.A.    Kraków    -1
5319    UNIVERSAL STAL Sp. z o.o.    Ruda Śląska    -1
5320    VGH Steel Trading S.A.    Krosno    -1
5321    GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o.    Baranowo    -1
5322    CEPEN Sp. z o.o. PW    Słupsk    -1
5323    Skład Opału Mat. Budowlanych i Nawozów S.J.    Kalisz    -1
5324    ORKAN Sp. z o.o.    Nowa Ruda    -1
5325    Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J.    Łask    -1
5326    Reg Benz - MKS Sp. z o.o.    Mielec    -1
5327    RC POLSKA Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    -1
5328    Lemar - International Sp. z o.o.    Gdańsk    -1
5329    ZYGMUNT I STEFAN PARA S.J.    Busko-Zdrój    -1
5330    Gal - Gaz S.J.    Galewice    -1
5331    Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko    Kalisz    -1
5332    Prewenta Sp. z o.o.    Mikołów    -1
5333    Frutiger Polska Sp. z o.o.    Oświęcim    -1
5334    Kolnex S.J.    Białystok    -1
5335    BEL GAS Sp. z o.o.    Wałcz    -1
5336    Helda Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -1
5337    Biochem Sp. z o.o. PUH    Piła    -1
5338    Ameco S.J.    Warszawa    -1
5339    Tampo Profi S.J.    Warszawa    -1
5340    Zalco Sp. z o.o.    Warszawa    -1
5341    Powszechna Agencja Handlowa Danuta Bąkowska-Radosław Bąkowski S.J.    Koszalin    -1
5342    ASP POLAND - Sp. z o.o.    Wrocław    -1
5343    Chemsol St. Polinowski S.J.    Bydgoszcz    -1
5344    Jard-Sp. z o.o.    Tłuszcz    -1
5345    CSI - Beata Marzec    Kraków    -1
5346    Uniflam Garycka Ewa    Brzezie    -1
5347    L'OREAL Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5348    ANB Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5349    LAMA SPÓŁKA JAWNA JEŁOWICKI, IGNACZAK    Janki    -2
5350    PPH ROL - MOT Sp. z o.o.    Ciepielów    -2
5351    GODAN - BLUE POINT S.J.    Białystok    -2
5352    Unitel Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5353    Audio Klan S.J.    Warszawa    -2
5354    Firma Handlowa Chemirol Damian Kokosiński, Małgorzata Kokosińska, Marcin Kokosiński Sp. J.    Proszowice    -2
5355    Stal-Met W. i L. Stachowiak S.J.    Gostyń    -2
5356    Domex S.J.    Tarnów    -2
5357    Delmet S.J. Z. i M. Senftleben    Leszno    -2
5358    Form - Pat Sp. z o.o.    Szczecin    -2
5359    Rader S.J.    Piła    -2
5360    A & T S.J.    Zielonka    -2
5361    Met - Pol S.J. Technika Grzewcza i Sanitarna    Świątniki Górne    -2
5362    M.A.K.S. AMBROŻY, KUROWSKA - MOSKAL, NALEPA, WIELGUS, WOŁEK S.J.    Myślenice    -2
5363    TESTO-DUO Sp. z o.o.    Kraków    -2
5364    SKLEP SPOŻYWCZY KANPOL S.J.    Kraków    -2
5365    Ardom Leśniewscy S.J.    Suwałki    -2
5366    Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o.    Katowice    -2
5367    Step By Step Sp. z o.o.    Wrocław    -2
5368    Fox Sp. z o.o.    Warszawa    -2
5369    PZT-ELMETOR S.J. D.Borońska i Wspólnik    Toruń    -2
5370    PUH Elbud - Impex Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5371    NEXT S.J.    Białystok    -3
5372    DOE Sp. z o.o.    Gdynia    -3
5373    Max Schon Sp. z o.o.    Szczecin    -3
5374    Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    -3
5375    SELLMET Sp. z o.o.    Toruń    -3
5376    PHU Cuprum Bis Z. Kowalski Sp. J. Grupa SBS    Toruń    -3
5377    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jamar M.m.j. Rabiega sp. j.    Miejska Górka    -3
5378    Handlowa Spółka RUCH Sp. z o.o.    Chorzów    -3
5379    Kaja Alfred Olszewski    Łyski    -3
5380    Wasbruk S.J.    Nasielsk    -3
5381    Damal S.J.    Warszawa    -3
5382    Awaco Project Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5383    Nois Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5384    GS Samopomoc Chłopska w Czempiniu    Czempiń    -3
5385    Apteka Aker S.J.    Warszawa    -3
5386    Noe-Pl Sp. z o.o.    Warszawa    -3
5387    PHU A.S. Sp. z o.o.    Gierczyce    -3
5388    Pilar - Tech S.J.    Kraków    -3
5389    PROTE - Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.    Poznań    -3
5390    Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o.    Kraków    -3
5391    Firma Handlowa IKO S.J.    Krosno    -3
5392    Marek - Marek S.J.    Żmigród    -3
5393    Agdom S.J.    Wrocław    -3
5394    Agro - Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy S.J.    Lubaczów    -3
5395    Zola Giełda Rolna S.J.    Witonia    -3
5396    Mekanika Sp. z o.o.    Gorlice    -3
5397    Lenard S.J.    Puławy    -3
5398    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE TAW Sp. z o.o.    Zawiercie    -3
5399    ETG Polska Print Medien Logistik International Sp. z o.o.    Katowice    -3
5400    APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J.    Słupca    -3
5401    Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp. Komandytowa    Bydgoszcz    -3
5402    Apteka Niebieska S.J.    Sławno    -3
5403    Sowa Sp. z o.o. PPH    Stargard Szczeciński    -3
5404    Beam P. Podbielski S.J.    Szczecin    -3
5405    Petronova Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -3
5406    Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J.    Słupca    -3
5407    Forte - Nowoczesne Protezowanie Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Zielona Góra    -3
5408    Medina PPHU Sp. z o.o.    Leszno    -3
5409    CONSORTIA Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5410    GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5411    METALZBYT Sp. z o.o.    Gdańsk    -4
5412    Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Usługowa w Kozienicach    Kozienice    -4
5413    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Jaworniku Polskim    Jawornik Polski    -4
5414    BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5415    Bristol - Myers Squibb Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5416    HAP ARMATURA Grupa SBS Sp. z o.o.    Lublin    -4
5417    BUDMAR JUDKOWIAK S.J.    Baranowo    -4
5418    EBV Elektronik Sp. z o.o.    Wrocław    -4
5419    FIRMA HANDLOWA DOM TECHNICZNY HENRYK ŁUCZYŃSKI, JANUSZ WIECZOREK SPÓŁKA JAWNA    Kraków    -4
5420    Soho Art Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5421    Wacker - Chemia Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5422    Helukabel Polska Sp. z o.o.    Radziejowice    -4
5423    ABC ELEKTRONIK Sp. z o.o.    Gorlice    -4
5424    DEKAL Sp. z o.o.    Lubartów    -4
5425    Główna Księgarnia Naukowa S.J    Kraków    -4
5426    EKOS Kowalscy S.J.    Katowice    -4
5427    Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Rzeszów    -4
5428    Polpetrol E. Wawrzyniak S.J.    Kraków    -4
5429    Vega S.J.    Tarnów    -4
5430    Optim S.J.    Dobra    -4
5431    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Koronowo    -4
5432    Emka Sp. z o.o.    Przemyśl    -4
5433    Zasada Sp. z o.o.    Wieluń    -4
5434    Nina International Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5435    Atarax Sp. z o.o.    Jasło    -4
5436    APTEKA WOŁOWSKA, LISOWSKA, KAWAŁKO, CHĄDZYŃSKA S.J.    Wołów    -4
5437    Matic Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5438    CCR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -4
5439    MAR Sp. z o.o.    Wałbrzych    -4
5440    Chaber Sp. z o.o.    Wrocław    -4
5441    Kanne - Group Polska Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    -4
5442    Maca Agnieszka Najdzionek S.J.    Proszowice    -4
5443    TR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe S.J. Orange Rita Badura, Stanisław Krzyżowski    Mikołów    -4
5444    Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poczesna    -4
5445    Joart S.A.    Bolesławiec    -4
5446    ENERGO Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    -5
5447    LUKU Sp. z o.o. PHU    Ząbki    -5
5448    EXCELLENT S.A.    Kraków    -5
5449    NEONET S.A.    Wrocław    -5
5450    MAT - BUD S.J. PW    Zławieś Wielka    -5
5451    Przeds. Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    -5
5452    Multikop Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -5
5453    Italfrost - De Rigo - GS Sp. z o.o.    Pszczyna    -5
5454    Hydropol Sp. z o.o.    Grudziądz    -5
5455    EPM Machines Polska Sp. z o.o.    Tyczyn    -5
5456    KOOL D. Jurkiewicz, R. Kamiński S.J.    Wrocław    -5
5457    PHU K - M - R S.J.    Gostynin    -5
5458    PPHU Centrotek S.J.    Łódź    -5
5459    Cepen Wągrowiec Sp. z o.o.    Wągrowiec    -5
5460    Agros S.J. ZHUP    Subkowy    -5
5461    REA Sp. z o.o.    Tarnów    -5
5462    Omnia S.J.    Bydgoszcz    -5
5463    Apteka Eskulap S.J.    Wodzisław Śląski    -5
5464    MPL TECHMA Sp. z o.o.    Gdynia    -5
5465    Antykor Controls Sp. z o.o.    Warszawa    -5
5466    JWB Sp. z o.o.    Sopot    -5
5467    Dentomax Klimczuk i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Białystok    -5
5468    Melisa Sp. z o.o.    Sosnowiec    -5
5469    Przedsiębiorstwo Handlowe Lastar Sp. z o.o.    Jabłonowo    -5
5470    NORMAZET S.J. Zygmunt Adamski i Spółka    Wrocław    -5
5471    Bit Komputer S.J.    Mrągowo    -5
5472    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Kożuchów    -5
5473    Harsco Metals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5474    VARNER POLSKA LTD Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5475    E&S Sp. z o.o. PPUH    Borowo    -6
5476    PORTAL Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    -6
5477    Graco Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5478    SKYMAX - Polska Sp. z o.o.    Wrocław    -6
5479    Skalnik S.J.    Wrocław    -6
5480    Interior Centrum S.J.    Marki    -6
5481    Hemet Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5482    PH Polder i Rajder Derkacz S.J.    Sieradz    -6
5483    Arno - Med Sp. z o.o.    Mietków    -6
5484    NPI Sp. z o.o.    Kiełczów    -6
5485    Centrotech Adam Gola, Joachim Wolny Sp.J.    Strzelce Opolskie    -6
5486    EZP Sp. z o.o.    Gliwice    -6
5487    Chryso Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -6
5488    LEA S.J. ANNA WILKOWSKA, JÓZEF WILKOWSKI    Żary    -6
5489    Max Plus S.J.    Krapkowice    -6
5490    ZHU Ana S.J.    Szczecin    -6
5491    B - Trans Sp. z o.o.    Sławków    -6
5492    Eko Energia Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    -6
5493    Nowa France S.J.    Leszno    -6
5494    Hydromat Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    -6
5495    Logotex Sp. z o.o.    Pszczyna    -6
5496    Arkon S.J. PW    Przemków    -6
5497    Techinwest Sp. z o.o.    Kieleńska Huta    -6
5498    Perfectfashion S.J.    Kraków    -6
5499    PIAB POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    -7
5500    TOP - Vitro Sp. z o.o.    Marki    -7
5501    DULCET S.J.    Strzyżawa    -7
5502    CAMAIEU POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -7
5503    Invena S.A.    Koszalin    -7
5504    GUST S.J.    Łuków    -7
5505    ZARGES POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    -7
5506    Pol - Intech Towarzystwo Przemysłowo - Handlowe Sp. z o.o.    Łódź    -7
5507    PHU EL - Vita Sp. z o.o.    Lisi Ogon    -7
5508    Sinmar A.W.M.Marek sp. j.    Maniowy    -7
5509    JAWORSKI Sp. z o.o. PPHU    Szpetal Górny    -7
5510    Agrocentrum Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    -7
5511    Juran Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -7
5512    Eris Partner Katowice Sp. z o.o.    Katowice    -7
5513    Paste Group S.J.    Poznań    -7
5514    Linea - Decor Sp. z o.o.    Mrągowo    -7
5515    Agromasz S.J.    Koziegłowy    -7
5516    SCA Graphic Paper Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -7
5517    IEKO Sp. z o.o.    Wągrowiec    -7
5518    Sławex S.J. PH    Olsztyn    -7
5519    TPI Sp. z o.o.    Warszawa    -7
5520    ECO - CUVIN Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -7
5521    Mig Zabilscy S.J.    Nysa    -7
5522    GSK SERVICES Sp. z o.o.    Poznań    -7
5523    Metal Skup Sprzedaż Sp. z o.o.    Warszawa    -7
5524    Rawa S.J.    Świdnica    -7
5525    Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J.    Targowisko Dolne    -7
5526    Luiza S.J. PH    Stok Lacki    -7
5527    Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa    Warszawa    -7
5528    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pabianice    -8
5529    KAS S.J. PH    Gdynia    -8
5530    Ronapol Sp. z o.o.    Mroków    -8
5531    Majster S.J. W. Mierzejewski    Białystok    -8
5532    Spółdzielnia Handlu Produkcji i Usług    Bierutów    -8
5533    Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.    Ostróda    -8
5534    MERICO S.J. PHU    Chynów    -8
5535    Violetta Service Polska Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    -8
5536    Hanmar Sp. z o.o.    Pabianice    -8
5537    Gro - Tex Sp. z o.o.    Zalesie Górne    -8
5538    Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J.    Rzeszów    -8
5539    Szejk Sp. z o.o. Stacja Paliw    Stargard Szczeciński    -8
5540    SM 21 Energetyka Sp. z o.o.    Łódź    -8
5541    Dynapac Poland Sp. z o.o.    Katowice    -8
5542    Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o.    Szczecin    -8
5543    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Pex-Pool” Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J.    Dębica    -8
5544    M. I. H. G. Polska Sp. z o.o.    Pyrzyce    -8
5545    Centuria Sp. z o.o.    Szczecin    -8
5546    Soma Sp. z o.o.    Tychy    -8
5547    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CAL-INSTAL JANUSZ STENKE - S.J.    Wejherowo    -8
5548    PPH COMEL Sp. z o.o.    Gdańsk    -8
5549    Mega Nocoń S.J.    Gdynia    -8
5550    Dach - Dek Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -8
5551    Duo - Dominex S.J.    Czechowice-Dziedzice    -8
5552    Kobielanka Sp. z o.o. ZHPU    Pszczyna    -8
5553    Donna Fashions Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    -8
5554    Apteka Kwiaty Polskie S.J.    Łódź    -8
5555    PHU Tank Sp. z o.o.    Nysa    -8
5556    MPK Gaz S.J.    Pomiechówek    -8
5557    Salon Techniczny Sp. z o.o.    Wieliczka    -8
5558    Maja Bis S.J. Ryszard Marcinkowski Jacek Zwierzchowski    Skierniewice    -8
5559    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa    Warszawa    -8
5560    METROGAZ Sp. z o.o.    Tarnów    -8
5561    Triumph International (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5562    SELT Sun Protection Systems Tadeusz Selzer    Opole    -9
5563    RIVER Jacek Bator S.J.    Kraków    -9
5564    AMC Alfa Metalcraft Corporation Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5565    MINI - MAX Sp. z o.o. PPHU    Poznań    -9
5566    NICO POLSKA Sp. z o.o.    Modlnica    -9
5567    Stadlbauer Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5568    ASA Sp. z o.o.    Nowogard    -9
5569    JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    -9
5570    Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o.    Zakopane    -9
5571    CENTAURUS Sp. z o.o.    Gdańsk    -9
5572    ACT Polska Sp. z o.o.    Poznań    -9
5573    PHU Elektromid S.J.    Koszalin    -9
5574    Microdis Elektronicos Sp. z o.o.    Wrocław    -9
5575    Otto Bock Polska Sp. z o.o.    Poznań    -9
5576    Wik S.J.    Krosno    -9
5577    Trimed Sp. z o.o.    Kraków    -9
5578    D.D. Active Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -9
5579    JURWIT S.J.    Zawiercie    -9
5580    KRAM FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA JANINA PŁATEK, JAROSŁAW PŁATEK, TOMASZ PŁATEK, ADAM ZALEWSKI S.J.    Nidzica    -9
5581    Palladium S.j. Piotr Paluszkiewicz i Spółka    Szczecin    -9
5582    HEFT S.J. Hurtowe Centrum Spawalnicze    Warszawa    -9
5583    Comp - Art Sp. z o.o. PHU    Bydgoszcz    -9
5584    Vigo Katowice S.J.    Katowice    -9
5585    Fhu Eko W.rybak sp. j.    Janikowo    -9
5586    Przy Parku S.J.    Ostrołęka    -9
5587    Przeds. Prywatne Zbigniew Sobolewski     Siedlce    -9
5588    Market Punkt 4 PL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    -9
5589    Mik - Rim Sp. z o.o.    Częstochowa    -9
5590    Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa    Warszawa    -9
5591    MEGASET Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    -10
5592    Pod Globusem S.J.    Wołomin    -10
5593    Słupska Spółdzielnia Producentów Mleka    Kobylnica    -10
5594    RENEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego    Janki    -10
5595    AGROMA OLSZTYN GRUPA SZNAJDER Sp. z o.o.    Olsztyn    -10
5596    ŚLĄSKIE KONSORCJUM KAPITAŁOWE Sp. z o.o.    Racibórz    -10
5597    Eltech-Poz sp. z o.o.    Bytkowo    -10
5598    BONITA H. A. H. Żołądkowscy S.J.    Poznań    -10
5599    Grast & MTB Sp. z o.o.    Warszawa    -10
5600    2N - Everpol Sp. z o.o.    Warszawa    -10
5601    Vipolimex Sp. z o.o.    Stare Babice    -10
5602    Tales Sp. z o.o.    Kraków    -10
5603    Elektryk Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -10
5604    PPH Fordex Sp. z o.o.    Poznań    -10
5605    Emergraf S.J.    Kraków    -10
5606    PH M&M Hermann S.J. Mariusz Hermann, Mirosław Hermann    Poznań    -10
5607    HG Polska Sp. z o.o.    Łódź    -10
5608    Hydrostal Sp. z o.o.    Konin    -10
5609    PH Eldom Sp. z o.o.    Łuków    -10
5610    Rhein Folien Polska Sp. z o.o.    Kórnik    -10
5611    BP Service Center S.J.    Łódź    -10
5612    El - Dar Sp. z o.o.    Radom    -10
5613    Salus Sp. z o.o.    Goleniów    -10
5614    FIT S.J.    Radom    -10
5615    Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza    Wejherowo    -10
5616    Unitechnik Sp. z o.o.    Białystok    -10
5617    Bis - Bel Sp. z o.o.    Gniezno    -10
5618    Vers Sp. z o.o.    Wałcz    -10
5619    TG Instalacje, M.Benedycka-Dubiel, D.Chadziński, S.J.    Katowice    -10
5620    Milton Trustee Sp. z o.o.    Łódź    -10
5621    MOKPOL Spółdzielnia Spożywców    Warszawa    -11
5622    M.S.U.C. Sp. z o.o.    Kwidzyn    -11
5623    COLTEX ROGALA S.J.    Gdańsk    -11
5624    INTERMIK Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5625    AKWIZYTOR Sp. z o.o.    Kościan    -11
5626    Pol - Sver Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5627    Karol Tuszyński i Andrzej Lewandowski S.J.    Mysłowice    -11
5628    METABO POLSKA Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    -11
5629    PPH IMBUD Ryszard Góral    Suwałki    -11
5630    WIM Sp. z o.o.    Michałowo    -11
5631    Med - Interplast Sp. z o.o.    Białystok    -11
5632    Gryt Dariusz, Adamus Andrzej S.J. Salony Meblowe MEBLUX    Andrychów    -11
5633    Emerson Network Power Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5634    Alexis II S.J.    Reguły    -11
5635    Partner AGD RTV Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5636    HAPPICH POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    -11
5637    Fashion Shaz Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -11
5638    Armed Ort Sp. z o.o.    Radom    -11
5639    Kontusz Sp. z o.o.    Kościan    -11
5640    Pipecon Polska Sp. z o.o.    Elbląg    -11
5641    Tweetop Sp. z o.o.    Szczecin    -11
5642    Stawosan S.J.    Stalowa Wola    -11
5643    Benz - Rol S.J. PHU    Raciąż    -11
5644    Firma Handlowo - Usługowa Scorpion S.J.    Kraków    -11
5645    Twój Fryzjer Sp. z o.o.    Warszawa    -11
5646    Ocular Canada 2 Sp. z o.o.    Lublin    -11
5647    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o.    Gdańsk    -11
5648    Pas Zielona Góra Sp. z o.o.    Zielona Góra    -11
5649    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopol Jolanta Solewodzińska, Henryk Solewodziński S.J.    Katowice    -11
5650    Ruibang Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -11
5651    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Janowie    Janów    -11
5652    RESPOL Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5653    SYNGENTA SEEDS Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5654    Biuro Handlowe KASPO Sp. z o.o.    Gdańsk    -12
5655    Elstar Sp. z o.o.    Radzymin    -12
5656    GAMA Sp. z o.o. P.W.    Lublin    -12
5657    Holmen Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5658    AGC Falenica Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5659    Spółka Węglowa TEPAL S.J.    Wałbrzych    -12
5660    TEKA POLSKA Sp. z o.o.    Pruszków    -12
5661    FIDELTRONIK - INIGO Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    -12
5662    CZ - POL Sp. z o.o.    Radzymin    -12
5663    Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.    Żerniki    -12
5664    Besta Plus Biwan i Sochacki sp. j.    Wesoła    -12
5665    PPU Exito Sp. z o.o.    Gdynia    -12
5666    PHU Globimex Sp. z o.o.    Nysa    -12
5667    Centrum Dystrybucji Akcesoriów Sp. z o.o.    Wrocław    -12
5668    Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o.    Dzierżoniów    -12
5669    Aqua Spółka Komandytowa    Piaseczno    -12
5670    Miranda Sp. z o.o.    Strzegom    -12
5671    Gwiazda S.J.    Czerwińsk nad Wisłą    -12
5672    Gierlach S.J.    Zalesie    -12
5673    Weir Minerals Poland Sp. z o.o.    Kraków    -12
5674    Trans - Gaz Sp. z o.o.    Słupia Wielka    -12
5675    MEGA MUSIC Sp. z o.o.    Sopot    -12
5676    Xuan Thuy Sp. z o.o.    Warszawa    -12
5677    ISOURCE S.A.    Warszawa    -12
5678    Przedsiębiorstwo Handlowe Irma - Mazurkiewicz S.J.    Głogów    -12
5679    ARNIFARM Sp. z o.o.    Wrocław    -12
5680    GRANAT Sp. z o.o.    Nowa Sól    -12
5681    Eurolek IV Leszek Konik i S-Ka S.J.    Kraków    -12
5682    MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska - S.J.    Wrocław    -12
5683    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Handlowe DORHAN Aldona Jania, Jan Klimek S.J.    Tarnobrzeg    -12
5684    Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa    Warszawa    -12
5685    Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o.    Kraków    -13
5686    MAX - FLIZ S.J. Firma Handlowa    Kraków    -13
5687    MAJKA REINHARDT Sp. z o.o.    Glincz    -13
5688    Stacja Paliw M. Nalewajko Sp. z o.o.    Choroszcz    -13
5689    Inter Api Sp. z o.o.    Milanówek    -13
5690    Lustan Sp. z o.o.    Rąbień    -13
5691    Westerberg Komponenty Sp. z o.o.    Jaworzno    -13
5692    Halmar Sp. z o.o.    Stalowa Wola    -13
5693    Radius - Radpol S.J.    Skórzewo    -13
5694    Śmigielski Technika Kuchenna S.J.    Poznań    -13
5695    Ames Sp. z o.o.    Gdańsk    -13
5696    Księgarnia Naukowo - Medyczna Popławscy S.J.    Łódź    -13
5697    Metkom Sp. z o.o.    Dębica    -13
5698    Firma Handlowo-Usługowa Inwest - Bud S.J.    Dobczyce    -13
5699    Szmidt & Szmidt Art De Table Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5700    ZAKŁAD ZAOPATRZENIA ROLNICTWA SJ MAŁY REKIN Sp. z o.o.    Legnica    -13
5701    Art - Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J.    Radom    -13
5702    Farmab Apteka S.J.    Grójec    -13
5703    Jacek i Marek Kujko Emjot S.J.    Warszawa    -13
5704    Zarex Jackowska S.J.    Gdańsk    -13
5705    Bodex Sp. z o.o. PHUiP    Prabuty    -13
5706    Lsp Software Sp. z o.o.    Szczecin    -13
5707    Ammann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -13
5708    KOMO Sp. z o.o.    Zawiercie    -13
5709    Tank-Zel J. K. Zelek S. J.    Przybędza    -13
5710    LAK TECH Witold Tokajuk, Tadeusz Błaszczyk S.J.    Warszawa    -13
5711    P.W. Roma R.A.Miśta, M.A.Kozieł Sp.j.    Nieporęt    -13
5712    Sporting S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz    Wałbrzych    -13
5713    ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J.    Wrocław    -13
5714    COLOR TRADING Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5715    DSV Sp. z o.o. S.K.A.    Gdynia    -14
5716    PATRON Sp. z o.o.    Świebodzice    -14
5717    BRYDEX Sp. z o.o. Firma Prodykcyjno Handlowa    Chocznia    -14
5718    AUSTENIT IMPORT Krystyna Ciećkiewicz, Jacek Ciećkiewicz, Cyprian Ciećkiewicz S.J.    Gdańsk    -14
5719    KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o.    Toruń    -14
5720    ALFA Sp. z o.o.    Rzeszów    -14
5721    HALTON Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5722    Księgarnia Św. Jacka Sp. z o.o.    Katowice    -14
5723    Seton S.J.    Ełk    -14
5724    Design Fishing Sp. z o.o.    Białe Błota    -14
5725    Emka Meble sp. z o.o. sp.k.    Rawa Mazowiecka    -14
5726    Centra Serwis Z.T.Z Mitman S.J.    Łódź    -14
5727    Chemagra Sp. z o.o.    Lublin    -14
5728    Ref - Con Service S.J.    Gdynia    -14
5729    Targopal S.J.    Miejsce Piastowe    -14
5730    Zakład Usług Technicznych Inwest-Serwis S.J.    Wieluń    -14
5731    P.M. International Sp. z o.o.    Katowice    -14
5732    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY S.J.    Narama    -14
5733    Pro - Naft Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -14
5734    PHU THO Sp. z o.o.    Warszawa    -14
5735    Euroalarm S.J. Izba Technicznej Ochrony Mienia    Bydgoszcz    -14
5736    Klubben Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -14
5737    Hilpress Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -14
5738    Rol-Tor Sp. z o.o. Firma Handlowo-Usługowa    Proszowice    -14
5739    PROMODA Sp. z o.o.    Konin    -14
5740    Luka S.J.    Siemianowice Śląskie    -14
5741    JP Inwest Sp. z o.o.    Starogard Gdański    -14
5742    HEMPEL (Poland) Sp. z o.o.    Gdańsk    -15
5743    Kolbenz Sierzputowski Stacja Paliw S.J. Joanna i Piotr Kołomyjscy    Łomża    -15
5744    LEKO S.J. Apteka Prywatna    Siedlce    -15
5745    VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.    Warszawa    -15
5746    POLPAK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -15
5747    Elmar S.J.    Przeźmierowo    -15
5748    Tikkurila Coatings Sp. z o.o.    Dębica    -15
5749    HANSGROHE Sp. z o.o.    Poznań    -15
5750    Maro Markety Sp. z o.o.    Poznań    -15
5751    WWR Wójcik Stacja Paliw Sp.J.    Zator    -15
5752    Aluprofil Sp. z o.o.    Warszawa    -15
5753    Load - Lok Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -15
5754    Maltexim Sp. z o.o.    Poznań    -15
5755    Ferro International sp. z o.o.    Skawina    -15
5756    Star - Pak Sp. z o.o.    Olsztyn    -15
5757    Litewski Export Import Liteximp Sp. z o.o.    Prostki    -15
5758    Jasta Light LTD Sp. z o.o.    Laskowice    -15
5759    Kserkop Sp. z o.o.    Kraków    -15
5760    Prymus S.J.    Mielec    -15
5761    PW Tylpol S.J.    Solec Kujawski    -15
5762    Sława - Tymiński S.J.    Pabianice    -15
5763    Horex Sp. z o.o.    Długosiodło    -15
5764    Eko - Pal S.J. PHU    Bielsk Podlaski    -15
5765    Telemar Sp. z o.o. PPHU    Jasło    -15
5766    Zyskowscy S.J.    Poznań    -15
5767    KMS S.J. PHU    Godziesze Wielkie    -15
5768    Techmot Sp. z o.o.    Opole    -15
5769    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CREON Sp. z o.o.    Gdańsk    -15
5770    PW Kord Sp. z o.o.    Chorzów    -15
5771    B-19 Sp. z o.o.    Kołobrzeg    -15
5772    Top Meble Jaracz S.J.    Gorlice    -15
5773    Dax - Drgas S.J.    Wschowa    -15
5774    Ankona Sp. z o.o.    Ksawerów    -15
5775    Polamp Olsztyn - Sp. z o.o.    Olsztyn    -15
5776    Pest-Ario S.J.    Legnica    -15
5777    Agawa S.J. Apteka    Kąty Wrocławskie    -15
5778    Liko-S Sp. z o.o.    Katowice    -15
5779    Petron D. Ozimek S. Klepek - S.J.    Sady Dolne    -15
5780    ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    -15
5781    Beliso Sp. z o.o.    Warszawa    -15
5782    SPOŁEM PSS w Głogowie    Głogów    -16
5783    POL - CAN INTERNATIONAL ELECTRONIC LTD Sp. z o.o.    Raszyn    -16
5784    Metal Partner Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    -16
5785    FG Poland S.A.    Warszawa    -16
5786    Biuro Market - Leszek Kulina Sp. J.    Kielce    -16
5787    FH Espol S.J. Andrzej Siwecki i Piotr Siwecki    Lublin    -16
5788    Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -16
5789    Zakład Zaopatrzenia Usług i Produkcji Sp. z o.o.    Juchnowiec Kościelny    -16
5790    THALGO POLAND Sp. z o.o.    Michałowice    -16
5791    PROMET S.J.    Turek    -16
5792    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Agrotechnika” Ułanowicz Sp. J.    Suwałki    -16
5793    RAFSTAL Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    -16
5794    Stacja Paliw - Krasowa Jażdżyk - Kameccy S.J.    Rusiec    -16
5795    Hadex - Gaz Sp. z o.o.    Poznań    -16
5796    Spanset Polska Sp. z o.o.    Kraków    -16
5797    ARCO S.J.    Katowice    -16
5798    M.M. Druk Serwis Sp. z o.o.    Kraków    -16
5799    Sopal Sp. z o.o.    Pleszew    -16
5800    REJONOWA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W SZCZECINIE    Szczecin    -16
5801    Koma Sp. z o.o.    Katowice    -16
5802    Marbo B i G Sowa S.J.    Skaryszew    -16
5803    MKJ Sp. z o.o.    Sopot    -16
5804    Korona - Kosmetyki S.J.    Bydgoszcz    -16
5805    VERONI     Wąbrzeźno    -16
5806    Meddent Lewiccy, Perek, Wojaczyńska sp. j.    Kraków    -16
5807    Grupa Instalacyjno - Budowlana Eurodom Sp. z o.o.    Warszawa    -16
5808    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Szamotuły    -17
5809    Topex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -17
5810    Control System FMN Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5811    ABC System Sp. z o.o.    Toruń    -17
5812    Tubes International Sp. z o.o.    Poznań    -17
5813    ASTE Sp. z o.o.    Kowale    -17
5814    Altrex - International Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5815    PHUP Ares A. Dombek Sp. z o.o.    Dobrodzień    -17
5816    UCHACZ S.J. PPHU    Tymbark    -17
5817    Przeds. Handlu Hurtowego Pompami i Armaturą Przemysłową Emet - Impex Sp. z o.o.    Kraków    -17
5818    Profi S.J.    Zielona Góra    -17
5819    Turkmena Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -17
5820    J-W Sp. z o.o.    Starogard Gdański    -17
5821    Metalex - Poznań Sp. z o.o.    Komorniki    -17
5822    Medline Sp. z o.o.    Zielona Góra    -17
5823    Węglostal Sp. z o.o.    Szymanowo    -17
5824    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jeżowie    Jeżów    -17
5825    Buzet Sp. z o.o.    Wieluń    -17
5826    Iwona Michalska, Wojciech Michalski S.J.    Siedlce    -17
5827    Vibra Pol Sp. z o.o.    Poznań    -17
5828    Towarzystwo Handlowo Udziałowe Jas Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5829    Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy Firma S.J.    Suwałki    -17
5830    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE STOPER-BIS MARIUSZ RADOMSKI I ALEKSANDRA RADOMSKA S.J.    Bydgoszcz    -17
5831    Dom Handlowy Eden II Kaczyńscy S.J.    Zambrów    -17
5832    Złompol S.J.    Tarczyn    -17
5833    Brun Sp. z o.o. PPUH    Krynica-Zdrój    -17
5834    Apteka Leśna G. Dudziak J. Seredyszyn S.J.    Lubin    -17
5835    GEDEON Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -17
5836    Heli Invest Sp. z o.o.    Warszawa    -17
5837    Oktan - BG S.J.    Nowa Dąbrowa    -17
5838    P.H.U. Mirex Mirosław Cichecki, Zbigniew Cichecki S.J.    Celestynów    -17
5839    Mark Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    -17
5840    JM Market Sp. z o.o.    Pniewy    -17
5841    Akcess Starosta i Wspólnicy S.J.    Białystok    -18
5842    Biella Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5843    ERGO INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Piaseczno    -18
5844    Pierre Fabre Dermo - Cosmetique Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5845    Glazomat S.J.    Pruszków    -18
5846    BRODR. JORGENSEN S.A.    Zielona Góra    -18
5847    Gamma Sp. z o.o.    Zakopane    -18
5848    Abis Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5849    Optidata Sp. z o.o.    Kraków    -18
5850    Rol-Bud W. Pietraszczyk Spółka Jawna    Rzgów    -18
5851    Serek Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5852    Dekorama Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -18
5853    Oktan S.J. PPHU    Łódź    -18
5854    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Łapszach Niżnych    Łapsze Niżne    -18
5855    ROMBOR Sp. z o.o.    Częstochowa    -18
5856    ARCTIC-SPAW Sp. z o.o.    Gdańsk    -18
5857    KOELNER CENTRUM Sp. z o.o.    Pabianice    -18
5858    Multi Sp. z o.o.    Kruszyn    -18
5859    LOGITECH POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5860    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SPA-MET S.J. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel    Podzamcze    -18
5861    Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J.    Płock    -18
5862    Tonn S.J.    Łódź    -18
5863    JANKIEWICZ S.J.    Środa Wielkopolska    -18
5864    Vena-Pharm S.J.    Kraków    -18
5865    Ortho Group Sp. z o.o.    Warszawa    -18
5866    TOTAL Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5867    Heel Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5868    Rywal RHC Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5869    S.C Johnson Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5870    KATHAY - HASTER M.W. Brzostowscy, A.A. Ślebioda S.J.    Poznań    -19
5871    PAPIER-METTLER POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    -19
5872    CHŁODNIA KRAUS Sp. z o.o.    Łodygowice    -19
5873    AGRO - MATADEX S.J. Export - Import    Warszawa    -19
5874    Euromet Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5875    Hurtownia Narzędzi S.J.    Leszno    -19
5876    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LOGIS - Sp. z o.o.    Kielce    -19
5877    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp. j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz, Agnieszka Porc    Zawiercie    -19
5878    Triomen-Hurt A. Spólnik, D. Urlich Sp. z o.o.    Gorlice    -19
5879    Farmica Sp. z o.o.    Sierosław    -19
5880    Malibu PC S.J.    Warszawa    -19
5881    General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o.    Gdynia    -19
5882    Marcin Dekor Sp. z o.o. - sp.k.    Halinów    -19
5883    Petrex S.J. PHU    Koszalin    -19
5884    HTH Warszawa Sp. z o.o.    Łomianki    -19
5885    CEBERD Sp. z o.o.    Zakrzewo    -19
5886    Naturallia Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5887    Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J.    Białystok    -19
5888    Galmed S.J.    Zduńska Wola    -19
5889    SAS Sp. z o.o.    Warszawa    -19
5890    Minh Hoa Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -19
5891    Merlin Konsulting Sp. z o.o. - S.K.    Wrocław    -19
5892    Saturn Planet Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa    Warszawa    -19
5893    Fx - Music Group S.J.    Zamość    -19
5894    Reichle & De - Massari Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5895    SPOŁEM PSS w Pabianicach    Pabianice    -20
5896    ROVERS POLSKA Sp. z o.o.    Piaseczno    -20
5897    Bipromasz Bipron Trading S.A.    Warszawa    -20
5898    AM TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5899    EUROMETAL Sp. z o.o.    Banino    -20
5900    HURT-TEL Sp. z o.o.    Kostrzyn    -20
5901    OTTENSTEN POLSKA Sp. z o.o.    Szczecin    -20
5902    POLAMP Sp. z o.o.    Giżycko    -20
5903    I.O. Venezia Iwona Oganowska, Wojciech Nachiło Sp. j.    Warszawa    -20
5904    Bal Metal Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5905    Interkraft Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5906    Spotline S.J.    Ożarów Mazowiecki    -20
5907    Labofot Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5908    Galenica S.J.    Poznań    -20
5909    Klimosz Sp. z o.o.    Pawłowice    -20
5910    Bell Sp. z o.o.    Gdynia    -20
5911    Syriusz Sp. z o.o.    Rzeszów    -20
5912    Mares Sp. z o.o.    Wrocław    -20
5913    Gerpol Joint Venture Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    -20
5914    Fermag Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    -20
5915    Sklep Spożywczo - Przemysłowy S.J.    Maniowy    -20
5916    Chempest Łosiów Korczyński Rusin S.J.    Łosiów    -20
5917    FHC-2 Sp. z o.o.    Krosno    -20
5918    Centrum Zaopatrzenia Przemysłu Spożywczego Eco Food Sp. z o.o.    Poznań    -20
5919    Gerpol Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5920    Sokół Sp. z o.o.    Kleosin    -20
5921    Taro Sp. z o.o.    Warszawa    -20
5922    Aston Sp. z o.o.    Strzelno    -20
5923    Ekomat Sp. z o.o. PPH    Olsztyn    -20
5924    PORTO K.Wnuczek, A.Wnuczek S.J.    Lublin    -20
5925    SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze    Tczew    -21
5926    Boiron Sp. z o.o.    Piaseczno    -21
5927    Apteka PULS - Seńczuk S.J.    Poznań    -21
5928    FULMAX S.J. Stacja Paliw    Łapy    -21
5929    Mira - Lux International Ltd Sp. z o.o.    Warszawa    -21
5930    UNI - TARPIN Sp. z o.o.    Tarnów    -21
5931    Megapunkt - 500 Ogólnopolska Sieć promocji Handlowej Sp. z o.o.    Kraków    -21
5932    Firma Handlowa „Midex” Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź    Kraków    -21
5933    Przedsiębiorstw Obrotu Stalą Promar - 5 Sp. z o.o.    Warszawa    -21
5934    D. Grabowski, P. Illukowicz, M. Majdziński GRIFMAL S.J.    Łódź    -21
5935    Destal Sp. z o.o.    Dębica    -21
5936    Ideał S.J.    Łódź    -21
5937    Hal - Ko S.J. PPHU    Koluszki    -21
5938    Bejouchka Poland Sp. z o.o.    Kraków    -21
5939    AUTO - OIL - KEMPISTY S.J. HALINA KEMPISTY, WOJCIECH KEMPISTY, PIOTR KEMPISTY    Łomża    -21
5940    Dierre Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    -21
5941    Dom Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -21
5942    BIS S.J. PPHU    Bielawa    -21
5943    Fine Expol Sp. z o.o.    Warszawa    -21
5944    Ancora Sp. z o.o.    Piaseczno    -21
5945    Jacquet Nordpol Sp. z o.o.    Gdańsk    -21
5946    Promag S.A.    Poznań    -22
5947    NEPENTES S.A.    Warszawa    -22
5948    Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -22
5949    GLOBOL POLSKA Sp. z o.o.    Szymanów    -22
5950    Radioster Sp. z o.o.    Katowice    -22
5951    Zenner Poland Sp. z o.o.    Łódź    -22
5952    Mateusz Sp. z o.o.    Warszawa    -22
5953    Siba Sp. z o.o.    Gdynia    -22
5954    Delta S.J.    Sokółka    -22
5955    KORAB Narzędzia Ścierne S.J.    Brwinów    -22
5956    Pro Lighting Sp. z o.o.    Komorniki    -22
5957    A-Tu Wat S.J.    Swarzędz    -22
5958    Firma Handlowa Czaja S.J.    Chojnice    -22
5959    PPUH METROL Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    -22
5960    Folres - Bis S.J.    Rzeszów    -22
5961    Sakor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tczew    -22
5962    IGLOMAK II Jolanta Pałęcka-Makulewicz i Dariusz Makulewicz S.J.    Otmuchów    -22
5963    Jungheinrich Polska Sp. z o.o.    Bronisze    -23
5964    Belimex Sp. z o.o.    Płońsk    -23
5965    Zakłady Urządzeń Elektrycznych ZELTECH S.A.    Łódź    -23
5966    PETROL Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    -23
5967    PUH Instal Sp. z o.o.    Katowice    -23
5968    Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J.    Bielsko-Biała    -23
5969    Metaltrade Sp. z o.o.    Warszawa    -23
5970    Geoclima Sp. z o.o.    Łomianki    -23
5971    MADPOL S.J.    Lublin    -23
5972    INTELPLAST Sp. z o.o.    Wrocław    -23
5973    Krak - Kolor S.J. FHU    Kraków    -23
5974    RAGOR SERWIS Sp. z o.o. PWH    Radzionków    -23
5975    JK - Krajna Sp. z o.o.    Szubin    -23
5976    Pro Ogrzewanie Sp. z o.o.    Szczecin    -23
5977    HTS Sp. z o.o.    Warszawa    -23
5978    Inglot - RSC Sp. z o.o.    Przemyśl    -23
5979    Juveranna Sp. z o.o.    Radom    -23
5980    Fam S.J.    Gdynia    -23
5981    Apteka Przy Szembeka Sp. z o.o.    Warszawa    -23
5982    PPHU SILESIA Sp. z o.o.    Żywiec    -23
5983    Carbo - Silesia S.J.    Wojkowice    -23
5984    FIRMA HANDLOWA JAWA WARCHOŁ, KACZMARCZYK-WARCHOŁ S.J.    Stargard Szczeciński    -23
5985    APTEKA POD JARZĘBINAMI S.J. DANUTA HANIK, MAŁGORZATA HANIK    Kraków    -23
5986    TARANKO Sp. z o.o.    Gdańsk    -23
5987    VENTARS Sp. z o.o.    Kraków    -23
5988    Kseromax Sp. z o.o. PHPU    Wrocław    -23
5989    Pro Activ - B. Betlejewska I J. Niemiera - S.J.    Gdynia    -23
5990    MATBOR Sp. z o.o.    Sosnowiec    -23
5991    MUEHSAM - ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J.    Warszawa    -23
5992    PHUP UNIWERS Sp. z o.o.    Zamość    -24
5993    Alfa Laval Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -24
5994    OTICON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -24
5995    ATLANT - SERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    -24
5996    TIMEX GROUP POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -24
5997    Firma Handlowa - Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o.    Jaworzno    -24
5998    SYSTEM S.A.    Katowice    -24
5999    Aluma Polska Sp. z o.o. Maszyny do Obróbki Aluminium i Tworzyw Sztucznych    Elbląg    -24
6000    Unison Sp. z o.o.    Kraków    -24
6001    GTV Sp. z o.o. sp.k.    Pruszków    -24
6002    Arctic Paper Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -24
6003    Carbo - Trans Sp. z o.o.    Mysłowice    -24
6004    PHU P.K. Serwis S.J.    Wrocław    -24
6005    ADTV Sp. z o.o.    Warszawa    -24
6006    Pascal Sp. z o.o.    Katowice    -24
6007    ZDROWIE S.J.    Płock    -24
6008    Optiguard Sp. z o.o.    Toruń    -24
6009    Rockfin Distrybution & Logistics Sp. z o.o.    Chwaszczyno    -24
6010    PHU Birex S.J.    Józefów    -24
6011    Bimex S.J.    Zduńska Wola    -24
6012    Clima Hit S.J.    Płock    -24
6013    Auroland Sp. z o.o. Przeds. Turystyczno - Usługowe    Bytom    -24
6014    Centrala Techniczna BZ S.J.    Mielec    -24
6015    Show System Pawlaczak i Wspólnicy S.J.    Konin    -24
6016    Alfama Sp. z o.o.    Leszno    -24
6017    Firma Handlowa Rapido II S.j. Piotr Pulchny, Dorota Karendał - Pulchna    Kraków    -24
6018    SORENTO INVEST Sp. z o.o.    Warszawa    -24
6019    PUCCINI Sp. z o.o.    Dobra    -24
6020    Centrum Usług Proekologicznych Sektora Naftowego Cpn Ekoserwis Sp. z o.o.    Czerwieńsk    -24
6021    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bimex B. Bloch, J. Mickowski S.J.    Gorzów Wielkopolski    -24
6022    Kolor Sp. z o.o. PH    Wschowa    -24
6023    Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Nowy Sławacinek    -24
6024    Andrex S.J. Grześkowiak i S-ka PH    Wrocław    -24
6025    OCE - POLAND LTD Sp. z o.o.    Warszawa    -25
6026    TORELL S.J. PHU    Pruszcz Gdański    -25
6027    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Strzelin    -25
6028    THORN LIGHTING POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    -25
6029    ZIELEŃ Dawne MPZ PPHU Sp. z o.o.    Wrocław    -25
6030    AGROLUX Sp. z o.o. Zakład Usługowo - Handlowy    Jarosław    -25
6031    AUSTROWAREN POLSKA Sp. z o.o.    Piaseczno    -25
6032    ABM System Sp. z o.o.    Warszawa    -25
6033    Ammigo S.J.    Swarzędz    -25
6034    Tabox Sp. z o.o.    Kraków    -25
6035    Megaman S.J.    Laski    -25
6036    Zenit - Bis Sp. z o.o. PPH    Warszawa    -25
6037    Koma S.J.    Kędzierzyn-Koźle    -25
6038    Benz-Pal Wójcik S., Wójcik J., Frankowski S. Sp.J.    Chociw    -25
6039    CALIER POLSKA Sp. z o.o.    Deszczno    -25
6040    PHU MAKO MAŁY S.J.    Sława    -25
6041    AJA-ALKON A.KĘSIK, S.J.    Człuchów    -25
6042    Aromes Innovation Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    -25
6043    Heureka Sp. z o.o.    Poznań    -25
6044    Kaiser + Kraft Sp. z o.o.    Warszawa    -25
6045    MES Sp. z o.o.    Kraków    -25
6046    Smart Sp. z o.o.    Tychy    -25
6047    Zaopatrzenie Budownictwa Efekt Sp. z o.o.    Domaszowice    -25
6048    Expert Poland Sp. z o.o.    Kraków    -25
6049    Pal - Gaz Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    -25
6050    Atina Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -25
6051    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Kościerzyna    -26
6052    PHPU ROLBUD Michał Michalak    Pleszew    -26
6053    Kadimex S.J.    Ząbki    -26
6054    Sas Sp. z o.o.    Stęszew    -26
6055    Mirage S.J.    Kraków    -26
6056    HTH - Novotech Sp. z o.o.    Katowice    -26
6057    Dexol S.J.    Kraków    -26
6058    Kodeks 2002 Sp. z o.o.    Lipniki    -26
6059    Anek Sroczyński Wawer S.J.    Milanówek    -26
6060    ABC S.J. Sklep Ogrodniczy    Augustów    -26
6061    UNA Sp. z o.o.    Łódź    -26
6062    MK Group Sp. z o.o.    Poznań    -26
6063    Vita - Sport S.J.    Warszawa    -26
6064    Polned Sp. z o.o.    Warszawa    -26
6065    JW Nowik S.J.    Łomża    -26
6066    Domar S.A. - Wielkopolska Spółka Handlowo-Usługowa    Poznań    -27
6067    DUPONT POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -27
6068    ANNA HALCZAK - FLAIR Sp. z o.o.    Warszawa    -27
6069    VICTUS - EMAK Sp. z o.o.    Poznań    -27
6070    IMPEXRUR S.A.    Sanok    -27
6071    TRANSBED Sp. z o.o.    Pyrzowice    -27
6072    Domex Sp. z o.o.    Sandomierz    -27
6073    Kłodzkodis Sp. z o.o.    Kłodzko    -27
6074    Konsmetal Poltrezor SJ    Warszawa    -27
6075    Andra - Pak Sp. z o.o.    Raszyn    -27
6076    Landmann Polska Sp. z o.o.    Jawor    -27
6077    Styl Ceramika Sp. z o.o.    Sulęcin    -27
6078    Unika Sp. z o.o.    Przeźmierowo    -27
6079    Chemigos - Hurtownia Chemii Gospodarczej S.J.    Rzeszów    -27
6080    Marmat Sp. z o.o.    Chrzanów    -27
6081    Draco Sp. z o.o.    Łódź    -27
6082    CENTRUM DYSTRYBUCJI FARB CDF Sp. z o.o.    Wrocław    -27
6083    Pharmalek - Jet Sp. z o.o.    Warszawa    -27
6084    FLUID DESK Sp. z o.o.    Szczecin    -27
6085    Przedsiębiorstwo Handlowe Agrochemik S.J.    Pułtusk    -27
6086    MEDICAMENT Sp. z o.o.    Szczecin    -27
6087    PHU Hemo S.J.    Zielonka    -27
6088    Prandelli Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    -27
6089    Hanplast Tooling Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -27
6090    PHU Jago S.J.    Tuliszków    -27
6091    Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź I Spółka Komandytowa    Warszawa    -27
6092    Media Markt Polska Sp. z o.o. Zabrze Spółka Komandytowa    Warszawa    -27
6093    Społem Spółdzielnia Handlowo-Usługowa    Warszawa    -27
6094    Centrostal Łódź S.A.    Łódź    -28
6095    PIOTR I PAWEŁ PLUS Sp. z o.o.    Poznań    -28
6096    PHU Sekret Andrzej Pyzara, Marzena Pyzara S.J.    Stalowa Wola    -28
6097    Trakt Sp. z o.o.    Inowrocław    -28
6098    Przedsiębiorstwo Eksportowo - Importowe Mitpol Sp. z o.o.    Warszawa    -28
6099    Hel - Wita Sp. z o.o.    Zielonka    -28
6100    Firma Handlowa Radecki S.J.    Dębica    -28
6101    Fampol Sp. z o.o.    Sieradz    -28
6102    Ema-Prime S.J. R. Aleksanderek i Wspólnicy    Wrocław    -28
6103    HURT-DETAL-ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE WIELOBRANŻOWE LESZEK I IRENA ZIELINSCY - S.J.    Tuchola    -28
6104    Drogerie Aster S.A.    Gdynia    -28
6105    SCUBATECH Sp. z o.o.    Szczecin    -28
6106    Algra - Król S.J. PW    Bydgoszcz    -28
6107    Szczepan S.J.    Człuchów    -28
6108    Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus - S.j.    Wrocław    -28
6109    Baltic Cold Sp. z o.o.    Wasilków    -28
6110    Trio Sp. z o.o.    Kalsk    -28
6111    ANIOIL Sp. z o.o.    Ełk    -28
6112    Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy    Wrocław    -28
6113    UBC Logistyka Trans Sp. z o.o.    Wrocław    -28
6114    BAWI S.A. PHU    Białystok    -29
6115    POLAMI Walas i Walas S.J.    Kraków    -29
6116    Coty Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -29
6117    Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o.    Warszawa    -29
6118    WAMAR PRZEMYSŁAW MAŁECKI    Rybnik    -29
6119    Poltorex Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    -29
6120    APTEKA PRYWATNA S.J.    Nowy Targ    -29
6121    Semi Line Sp. z o.o.    Warszawa    -29
6122    Promis Sp. z o.o.    Katowice    -29
6123    Tomart S.J.    Częstochowa    -29
6124    CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    -29
6125    NOWICKA HOLDING Sp. z o.o.    Wrocław    -29
6126    BM Reflex Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.A.    Łódź    -29
6127    Delta Plus Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    -29
6128    Hurtownia Narzędzi Seger S.J.    Dębica    -29
6129    Delta Controls Sp. z o.o.    Kraków    -29
6130    Oktan Sp. z o.o.    Krzanowice    -29
6131    Kowstal S.J.    Jasin    -29
6132    APR Sp. z o.o.    Warszawa    -29
6133    Sort Sp. z o.o.    Szczecin    -29
6134    Salon Meblowy Styl S.J.    Gorzów Wielkopolski    -29
6135    Jordan S.J. PH    Rzeszów    -29
6136    Apteka Polska Sp. z o.o.    Kraków    -29
6137    Jadan Automatyka Sp. z o.o.    Wrocław    -29
6138    CHEMIA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami    Białystok    -30
6139    Bull Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -30
6140    ACUSTICA Sp. z o.o.    Gdańsk    -30
6141    GOLDMANN HSH Sp. z o.o.    Warszawa    -30
6142    ILIRIJA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -30
6143    Constel Sp. z o.o.    Katowice    -30
6144    PPU MAP Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    -30
6145    Apteka REMEDIUM Sp. z o.o.    Łańcut    -30
6146    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx D. Migacz, K. Poręba, A. Strózik Sp. J.    Nowy Sącz    -30
6147    Prezent Sp. z o.o.    Częstochowa    -30
6148    Anpol S.J.    Warszawa    -30
6149    Medical - Łomża Sp. z o.o.    Łomża    -30
6150    Konkret Sp. z o.o.    Radom    -30
6151    Kosta Sp. z o.o.    Inowrocław    -30
6152    FHU Sanitech S.J.    Dębica    -30
6153    Tank S.J.    Piotrków Trybunalski    -30
6154    LIWIA Sp. z o.o.    Szczecinek    -30
6155    2B Sp. z o.o. PPHU    Nysa    -30
6156    Patron Sp. z o.o.    Konin    -30
6157    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PINNACLE Sp. z o.o. W SZCZECINIE    Szczecin    -30
6158    Elzap Elektrotechnika Sp. z o.o.    Piława Górna    -30
6159    Widrex-Trans Sp. z o.o.    Koniecpol    -30
6160    A.J Motyl Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Sp. z o.o.    Bystrzejowice Pierwsze    -30
6161    BUDMAT Bogdan Więcek    Płock    -31
6162    Dom Korkowy Sp. z o.o.    Kraków    -31
6163    SKINPOL Sp. z o.o.    Lublin    -31
6164    LOGAN Sp. z o.o.    Kraków    -31
6165    BONA - POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    -31
6166    Stacja Benzynowa S.J.    Dobrzejewice    -31
6167    Hurtownia Rowerów Stela - Mar SJ E. Złotowska    Marzęcice    -31
6168    Eco - Armatura Sp. z o.o.    Szczecin    -31
6169    Nedcon Silesia Sp. z o.o.    Wrocław    -31
6170    Lira Sp. z o.o.    Elbląg    -31
6171    Jako - Hurt S.J.    Oława    -31
6172    Dictum Sp. z o.o.    Warszawa    -31
6173    Tymwod S.J.    Sochaczew    -31
6174    Ordom R. Krasiński i Wspólnicy S.J.    Łódź    -31
6175    Grejspol - Krak Sp. z o.o.    Kraków    -31
6176    Borgia Sp. z o.o.    Katowice    -31
6177    LYRECO POLSKA S.A.    Sokołów    -32
6178    VIBEX B. i W. Jakubanis, A. Bobrowski S.J.    Gdańsk    -32
6179    SANO Sp. z o.o.    Koszalin    -32
6180    BIURO STYL Sp. z o.o.    Poznań    -32
6181    DOMINO S.J.    Ignatki    -32
6182    KOK S.J.    Olsztyn    -32
6183    Robopol S.J. Przeds. Handlowe    Kępa    -32
6184    Art - Pol Sp. z o.o.    Wrocław    -32
6185    Firma DAX S.J.    Katowice    -32
6186    Vip - LKB Poland Sp. z o.o.    Poznań    -32
6187    Eureka S.J.    Gdynia    -32
6188    Lancet Sp. z o.o.    Lębork    -32
6189    Poland Optical Sp. z o.o.    Cieszyn    -32
6190    PW WAMEX Sp. z o.o.    Katowice    -32
6191    TOUCH PARTNER Sp. z o.o.    Wrocław    -32
6192    Apteka Medpharma Sp. z o.o.    Starogard Gdański    -32
6193    Hani Sp. z o.o.    Dobrzeń Wielki    -32
6194    AXELLUS Sp. z o.o.    Warszawa    -33
6195    NIKE Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -33
6196    PARAMEDICA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -33
6197    KAN Sp. z o.o.    Łódź    -33
6198    AGRA - H Import Export S.J.    Biała Nyska    -33
6199    Spółka Handlowa Rzep - Plus S.J.    Toruń    -33
6200    Agat Astra Sp. z o.o.    Warszawa    -33
6201    Berolina Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -33
6202    Biuro Consult S.J.    Warszawa    -33
6203    POLARIS POLAND Sp. z o.o.    Łódź    -33
6204    MORENA Sp. z o.o.    Opalenica    -33
6205    Ronet Sp. z o.o.    Więcbork    -33
6206    Farmakon S.J.    Lubartów    -33
6207    Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis    Puck    -33
6208    Franet Sp. z o.o.    Sopot    -33
6209    Elgra S.J.    Opole    -33
6210    Scantech Sp. z o.o.    Gdańsk    -33
6211    Bemakor Sp. z o.o.    Gdańsk    -33
6212    M.Ostrowski S.J.    Wrocław    -33
6213    DMT Packaging Sp. z o.o.    Wrocław    -33
6214    JBB Sp. z o.o.    Warszawa    -33
6215    Tarbi Białecki i Wspólnicy S.J.    Kraków    -33
6216    RIDEX DEKORACJA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    -34
6217    Wiza S.J.    Uherce Mineralne    -34
6218    Ośrodek Korekcji Wzroku Sp. z o.o.    Łódź    -34
6219    Brosta Sp. z o.o. PPHU    Rymanów    -34
6220    Varia Sp. z o.o. PPHU    Zabrze    -34
6221    Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J.    Gdynia    -34
6222    DRAGON CHEMIA Sp. z o.o.    Kraków    -34
6223    Galeria Glorious Antiques Sp. z o.o.    Piaseczno    -34
6224    Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Arsmed Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -34
6225    Peikko Polska Sp. z o.o.    Sopot    -34
6226    Creator - Sport Sp. z o.o.    Wrocław    -34
6227    Agrokon Sp. z o.o.    Konin    -34
6228    Cooper Industries Poland LLC Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    -34
6229    Madej Sp. z o.o.    Piaseczno    -35
6230    KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Sopot    -35
6231    M.S. DRAWEX Sp. z o.o.    Lublin    -35
6232    CELKAL Sp. z o.o. PPU    Łomża    -35
6233    PPHU Vega Meble S.J.    Księżyno    -35
6234    Falon - Tech Sp. z o.o.    Warszawa    -35
6235    Bankomat Sp. z o.o.    Warszawa    -35
6236    Jakra Corporation Sp. z o.o.    Płochocin    -35
6237    Lapp Kabel Sp. z o.o.    Mirków    -35
6238    BEA Sp. z o.o.    Ząbki    -35
6239    Marko S.J. PPHU    Rypin    -35
6240    Firma Hektom S.J.    Nowinka    -35
6241    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAK S.J. IZABELA KOZINA EDWARD DUDEK    Szklarska Poręba    -35
6242    Rak D. Suszczak i Wspólnicy S.J.    Pruszcz Gdański    -35
6243    Bd Lux Sp. z o.o.    Warszawa    -35
6244    Grobla S.J.    Nowa Sól    -35
6245    LAMINOPOL Sp. z o.o.    Słupsk    -36
6246    METSO MINERALS (POLAND) Sp. z o.o.    Katowice    -36
6247    HTS SPACZYŃSCY Sp. z o.o.    Chorzów    -36
6248    TRAFISTEL Sp. z o.o.    Bielawa    -36
6249    ISOWENT Sp. z o.o.    Berzyna    -36
6250    3Line.pl Sp. z o.o.    Kraków    -36
6251    Freudenberg Vilene Sp. z o.o.    Łódź    -36
6252    American Way Sp. z o.o.    Sochaczew    -36
6253    Ferrodo - Poznań Sp. z o.o.    Poznań    -36
6254    Atest S.J. PPH    Bytom    -36
6255    Mastsport Sp. z o.o.    Warszawa    -36
6256    Pionier Dom Handlowy S.J.    Łódź    -36
6257    Promesa Sp. z o.o. PPH    Kietrz    -36
6258    Apteka Klimczok S.J.    Bielsko-Biała    -36
6259    Muratex S.J.    Straszyn    -36
6260    CROCOM COMPUTER SYSTEMS W.BOJARSKI Z.CZERNIAK S.J.    Gdańsk    -36
6261    Kastor Sp. z o.o.    Janowice    -36
6262    CHEM&POL Sp. z o.o.    Warszawa    -36
6263    Inter - Ap Sp. z o.o.    Kraków    -36
6264    Bart - Pol Sp. z o.o.    Częstochowa    -36
6265    Insbud S.J.    Kwidzyn    -36
6266    DOMAR S.J.    Warszawa    -37
6267    AGRO - BAKAŁARZEWO Sp. z o.o. Biuro Handlowe    Bakałarzewo    -37
6268    Danisco Poland Sp. z o.o.    Poznań    -37
6269    Motor Energy Sp. z o.o.    Warszawa    -37
6270    Accuro Sp. z o.o.    Warszawa    -37
6271    Iglotechnik Sp. z o.o.    Zielona Góra    -37
6272    Unionstal Sp. z o.o.    Katowice    -37
6273    Nałęczowska Spółka Handlowa Sp. z o.o.    Nałęczów    -37
6274    Zamex S.J.    Jasło    -37
6275    Misinpex - Medic Sp. z o.o.    Warszawa    -37
6276    Aicom Sp. z o.o.    Kraków    -37
6277    Pauloadriani Sp. z o.o.    Łódź    -37
6278    BIURO HANDLU OPAŁEM KOL-AL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -37
6279    TROJAK Sp. z o.o.    Poznań    -37
6280    Gig Sp. z o.o.    Warszawa    -37
6281    Nelkor Sp. z o.o.    Legionowo    -37
6282    Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa    Warszawa    -37
6283    Lamonde Foods Sp. z o.o.    Warszawa    -37
6284    DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -38
6285    MAGA Sp. z o.o.    Lublin    -38
6286    Telecopy Sp. z o.o.    Wrocław    -38
6287    DBM S.J.    Warszawa    -38
6288    Astra Concept Sp. z o.o.    Warszawa    -38
6289    Starfax S.J.    Warszawa    -38
6290    Obo Bettermann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -38
6291    Electronic International Commerce Sp. z o.o.    Warszawa    -38
6292    Rem - Tech S.J.    Warszawa    -38
6293    AMADO S.J.    Koszalin    -38
6294    DOMUS S.J.    Strzelce Opolskie    -38
6295    Kuchinox Sp. z o.o.    Łódź    -38
6296    Rurator Sp. z o.o.    Łódź    -38
6297    Gazgrod S.J. Rzeski, Piasecki    Żyrardów    -38
6298    Optimal S.J.    Krosno    -38
6299    BPIS Plus Sp. z o.o. Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych    Białystok    -38
6300    MONOLIT Sp. z o.o.    Łubowo    -38
6301    Apteka S.J.    Warszawa    -38
6302    Księgarnie Elektronika S.J.    Warszawa    -38
6303    Alu-Centrum S.J.    Sokołów    -38
6304    Komunalnik Sp. z o.o.    Grodków    -38
6305    Firma Handlowa Sargo S.J.    Nowa Sarzyna    -38
6306    Mwm Invest Sp. z o.o.    Łomianki    -38
6307    Ragz 1 S.J.    Łódź    -38
6308    Jawik Sp. z o.o.    Poznań    -38
6309    AT Control System Sp. z o.o.    Gdańsk    -38
6310    MEBLOSTYL Sp. z o.o.    Wrocław    -38
6311    Amber-Star Sp. z o.o.    Gdynia    -38
6312    WMK S.J. Skład Opału I Materiałów Budowlanych    Raszków    -38
6313    Media Markt Polska Sp. z o.o. Chorzów Spółka Komandytowa    Warszawa    -38
6314    Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    -39
6315    TOP J. Gałuszka, M. Samson i H. Wągrodzki S.J.    Warszawa    -39
6316    INVESTMENT S.A.    Katowice    -39
6317    Sinograf S.A.    Toruń    -39
6318    Thyssenkrupp GFT Polska Sp. z o.o.    Kraków    -39
6319    POKKER OFFICE S.J.    Wrocław    -39
6320    ERGON Szymański i Synowie Sp. z o.o.    Warszawa    -39
6321    Internews - Grzegorz Stępień, Aleksandra Stępień, Ewa Stępień, Sp. J.    Warszawa    -39
6322    President Elektronics Poland Sp. z o.o.    Częstochowa    -39
6323    Azet S.J.    Ostrowiec Świętokrzyski    -39
6324    Poliński AMT Sp. z o.o.    Warszawa    -39
6325    Fino Sp. z o.o. PUH    Chełm    -39
6326    STEELTECH Sp. z o.o.    Poznań    -39
6327    Panax Sp. z o.o.    Gryfice    -39
6328    Opalia Sp. z o.o.    Lębork    -39
6329    Wac - Woj S.J. Firma Handlowo - Produkcyjno - Usługowo - Transportowa     Grybów    -39
6330    SUŻYW Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa    Sucha Beskidzka    -40
6331    Mini - Max S.J. Agencja Promocyjno Handlowa    Piła    -40
6332    Eko-Mtk Sp. z o.o.    Brwinów    -40
6333    ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    -40
6334    KFD Sp. z o.o.    Legionowo    -40
6335    Valmark Sp. z o.o.    Warszawa    -40
6336    Stertil - Koni Polska Sp. z o.o.    Poznań    -40
6337    Edmar S.J.    Pobiednik Wielki    -40
6338    Ama S.J.    Łubianka    -40
6339    Bel Invest Ltd Sp. z o.o.    Kobylnica    -40
6340    Expans Avena Sp. z o.o.    Warszawa    -40
6341    ELETTRONICA ITALIANA Sp. z o.o.    Warszawa    -40
6342    European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    -40
6343    Basma Basel I Pietrzak S.J.    Wrocław    -40
6344    Euro. Plus S.J.    Zaścianki    -40
6345    Agencja Anticorr Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    -40
6346    Helet S.J. Jarosław Szpilarewicz, Marian Warzych    Wałbrzych    -40
6347    Eko - Live S.J. PH    Bielsko-Biała    -40
6348    Przedsiębiorstwo Handlowe CARBO-STAL G.Przybyłek,M.Polak S.J.    Wojkowice    -40
6349    Kosmoprof Sp. z o.o.    Szałe    -40
6350    Akme S.J.    Poznań    -40
6351    AGC Flat-Glass Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -41
6352    IMPOL Sp. z o.o.    Gdynia    -41
6353    Guest Company Sp. z o.o.    Lublin    -41
6354    FHU PAPI SERVICE S.J.    Poronin    -41
6355    Siba Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -41
6356    Setco Sp. z o.o.    Warszawa    -41
6357    Dedra - Exim Sp. z o.o.    Pruszków    -41
6358    PPHU BIKON S.J.    Zakopane    -41
6359    Przedsiębiorstwo Handlowe Semics Sp. z o.o.    Szczecin    -41
6360    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Eko-Gaz” Jatczak Sp. J.    Brzeziny    -41
6361    Teredo Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    -41
6362    Markoz Sp. z o.o.    Słupsk    -41
6363    Aqua Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    -41
6364    Saska Sp. z o.o.    Kolbudy    -41
6365    Victoria Sp. z o.o.    Gdańsk    -41
6366    Chemex Sp. z o.o. PW    Katowice    -41
6367    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BLING Leszek Błauciak Sylwia Babiak S.J.    Ostrów    -41
6368    Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j.    Katowice    -41
6369    Apteka Remedium Sp. z o.o.    Augustów    -41
6370    Biuro Handlowe Ruda Trading International    Katowice    -42
6371    KUBAL Sp. z o.o.    Andrychów    -42
6372    INTER-MAK Sp. z o.o.    Łódź    -42
6373    DESPOL Sp. z o.o.    Warszawa    -42
6374    VETRA Sp. z o.o.    Gniezno    -42
6375    ITB Sp. z o.o.    Choroszcz    -42
6376    YEOMAN POLAND Sp. z o.o.    Świnoujście    -42
6377    Evraz Vitkovice Steel Polska Sp. z o.o.    Katowice    -42
6378    Aksel Chemia Włodzimierz Mokrzysz i Michał Pinkosz sp. j.    Bielawa    -42
6379    Brinkman - Polska Sp. z o.o.    Tychy    -42
6380    Auralight Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    -42
6381    Nasze Sklepy Sp. z o.o.    Piastów    -42
6382    Apteka Dębiecka E. Staszewska, W. Wajnor Sp. J.    Poznań    -42
6383    Akccept P.jusiński M.pyzel S.J.    Warszawa    -42
6384    Sklep Spożywczo-Przemysłowy S.J.    Mikołów    -42
6385    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gardei    Gardeja    -42
6386    Opolcan Ii Sp. z o.o.    Opole    -42
6387    Fellowes Polska S.A.    Warszawa    -43
6388    Firma Michałowski S.J.    Pniewy    -43
6389    FEST S.J.    Olsztyn    -43
6390    Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o.    Lublin    -43
6391    Zigpol Jacek Cukrowski sp.k.    Piotrków Trybunalski    -43
6392    Meblolux Baryga S.J.    Staw    -43
6393    Baltimar Sp. z o.o.    Gdynia    -43
6394    AMERICAN & EFIRD (Polska) Sp. z o.o.    Łódź    -43
6395    Panagastro Sp. z o.o.    Poznań    -43
6396    Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    -43
6397    Fachman S.J.    Poznań    -43
6398    Tayama Polska S.J.    Katowice    -43
6399    Sigma Sp. z o.o.    Kostrzyn    -43
6400    Galen Sp. z o.o. P. P. H. U.    Jasło    -43
6401    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Słupsk    Słupsk    -43
6402    Gonar - Systems International Sp. z o.o.    Katowice    -43
6403    Fhu Karo Sp. z o.o.    Września    -43
6404    Baza Augustyniak i Błażek S.J.    Pruszcz Gdański    -43
6405    Belem Sp. z o.o.    Zielona Góra    -43
6406    ACSE Sp. z o.o.    Kraków    -43
6407    Leg - Film S.J.    Legnica    -43
6408    RIEKER POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    -44
6409    INTERTOP Sp. z o.o. PW    Malbork    -44
6410    ALIANT Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    -44
6411    Artchem Tarczyński, Mielczarek Sp. J.    Częstochowa    -44
6412    Arco Łódzkie PH Adam Pietraszek i Roman Pietraszek S.J.    Pabianice    -44
6413    Stacja Paliw Takrys S.J.    Oborniki    -44
6414    MTM S.J.    Lublin    -44
6415    Torino Sp. z o.o.    Swarzędz    -44
6416    INTERKOMMERZ Sp. z o.o.    Sulechów    -44
6417    KTW Office Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -44
6418    Nefab Packaging Poland Sp. z o.o.    Tczew    -44
6419    Oltrans - Składy Budowlane Sp. z o.o.    Połchowo    -44
6420    Eris Partner - Karopol Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -44
6421    Cemor Sp. z o.o.    Gdańsk    -44
6422    DOM HANDLOWY CERAMICZNO - SZKLANY BANASIK S.J.    Warszawa    -45
6423    Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych CEMA S.A.    Opole    -45
6424    PHU Vadis Sp. z o.o.    Wrocław    -45
6425    ARNTJEN POLSKA INTERNATIONAL FARMATECHNIK Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    -45
6426    Truetrade & Technology Sp. z o.o.    Katowice    -45
6427    Fabryka Wnętrz M. Glińska, M. Gliński S.J.    Warszawa    -45
6428    Tytanex Sp. z o.o.    Katowice    -45
6429    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Proton Sp. z o.o.    Gdańsk    -45
6430    Bosch Centrum Agares S.J.    Gdańsk    -45
6431    MIK-STAL WIĘCKOWSCY S.J.    Blachownia    -45
6432    Okay S.J.    Wrocław    -45
6433    GVC TAX Sławomir Sobecki, Maciej Wolański S.J.    Wrocław    -45
6434    Hermes S.J.    Mysłowice    -45
6435    Gdański Dom Książki Sp. z o.o.    Gdańsk    -46
6436    GIANT POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -46
6437    KREX Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    -46
6438    Zakład Gazu Bezprzewodowego Sp. z o.o.    Brzesko    -46
6439    ABLER Sp. z o.o. Firma HUP    Toruń    -46
6440    PW POLLIMPEXAR Sp. z o.o.    Warszawa    -46
6441    Transelco Sp. z o.o.    Warszawa    -46
6442    Damstal Sp. z o.o.    Poznań    -46
6443    Inter Import - Export Sp. z o.o.    Bojanowo    -46
6444    Sibille - Energie Sp. z o.o.    Warszawa    -46
6445    Przedsiębiorstwo Fortis S.J. Jerzy Karbon, Lidia Karbon    Wrocław    -46
6446    Elja Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rożnej Handlu i Usług    Wrocław    -46
6447    Modar S.J.    Gdynia    -46
6448    Eko - Opał Sp. z o.o.    Poznań    -46
6449    Pionet Sp. z o.o.    Gdynia    -46
6450    LEK - POL Sp. z o.o.    Kraków    -46
6451    Elektrohurt Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    -46
6452    Max Delikatesy Ewa Goworek, Żaneta Twardowska S.J.    Końskie    -46
6453    Stacja Paliw Fral - Relaks S.J.    Brzeźnik    -46
6454    P.H.U. Lir Obroccy S.J.    Oława    -46
6455    Adamet A.Sanecki i Wspólnicy S.J.    Warszawa    -46
6456    M & A Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    -46
6457    Elexmetal Społdzielnia Rzemieślnicza Metalowo-Elektrotechniczna     Gdańsk    -46
6458    Toms Sp. z o.o.    Świerzawa    -46
6459    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Bobowa    -47
6460    TAPAL Sp. z o.o.    Katowice    -47
6461    KRAKUS S.J. Małopolskie Centrum Dystrybucji Opakowań    Kraków    -47
6462    PUHP Dragon Sp. z o.o.    Pruszków    -47
6463    Proserwis Sp. z o.o. Przeds. Inwestycyjno - Handlowe    Mysłowice    -47
6464    VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.    Konin    -47
6465    Infores Sp. z o.o.    Przemyśl    -47
6466    Pakt Sp. z o.o.    Wałbrzych    -47
6467    Partner w Biurze Sp. z o.o.    Kraków    -47
6468    Metsan S.J. PPHU    Wiskitki    -47
6469    Celebres Sp. z o.o.    Kruszwica    -47
6470    Mzec - Opał Sp. z o.o.    Chojnice    -47
6471    EKTO Sp. z o.o. PPH    Białystok    -48
6472    Ensival Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -48
6473    KLIMAS WKRĘT - MET Sp. z o.o.    Mykanów    -48
6474    Hurtownia STOLPŁYT S.J.    Giżycko    -48
6475    Emiter Sp. z o.o.    Katowice    -48
6476    GS Samopomoc Chłopska    Proszowice    -48
6477    PPHU Hygieia S.J.    Kraków    -48
6478    3W Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Warszawa    -48
6479    Luxottica Poland Sp. z o.o.    Kraków    -48
6480    PW Forty Sp. z o.o.    Ostrołęka    -48
6481    Proelmed Sp. z o.o. Przeds. Usług Medycznych    Łaziska Górne    -48
6482    Firma Handlowo - Usługowa Dosia S.J.    Kędzierzyn-Koźle    -48
6483    DENAR Sp. z o.o.    Strumień    -48
6484    PPHU ANTA S.J.    Nowy Sącz    -48
6485    Apteka w Podkowie Sp. z o.o.    Wałcz    -48
6486    Treko Sp. z o.o.    Poznań    -48
6487    Jax - W.J.E. Sp. z o.o.    Warszawa    -48
6488    GIS Cz. Sagan sp. z o.o.    Łucka-Kolonia    -48
6489    A+B Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    -48
6490    AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -49
6491    MAW TELEKOM INTERNATIONAL S.A.    Warszawa    -49
6492    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA KROKOWA    Krokowa    -49
6493    Hades S.J.    Ząbki    -49
6494    De Soto Sp. z o.o.    Warszawa    -49
6495    M & L DELIKATESY S.J.    Warszawa    -49
6496    Eps Level Sp. z o.o.    Warszawa    -49
6497    Ediko Sp. z o.o.    Warszawa    -49
6498    Edo Med Sp. z o.o.    Warszawa    -49
6499    Firma Handlowa Iga Grażyna Prokopczyk, Marek Białous sp. j.    Wasilków    -49
6500    TECHNO HEAT Sp. z o.o.    Kraków    -49
6501    Studio Forma 96 S.J.    Poznań    -49
6502    PH Podhale Sp. z o.o.    Nowy Sącz    -49
6503    Trans Mark Sp. z o.o.    Poznań    -49
6504    BP ALARM SYSTEM Sp. z o.o.    Wrocław    -49
6505    Agat - System S.J.    Gdańsk    -49
6506    Bud-Rol Hurtownia Materiałów Budowlanych S.J.    Sierpc    -49
6507    Abditus sp. z o.o.    Wrocław    -49
6508    Waryński Trade Sp. z o.o.    Warszawa    -50
6509    C.A.M. Firma Handlowa    Brzezie    -50
6510    TM Toys Sp. z o.o.    Szczecin    -50
6511    SPUTNIK Tomasz Pastwa    Starogard Gdański    -50
6512    Unia Sp. z o.o.    Warszawa    -50
6513    Fox Sp. z o.o.    Warszawa    -50
6514    Hedat S.J. PH    Sulejówek    -50
6515    DOMEX S.J.    Jawor    -50
6516    M.A.B. PH Sp. z o.o.    Zielona Góra    -50
6517    AR - Stan S.J.    Grodzisk Mazowiecki    -50
6518    Paj-Ton Sp. z o.o. PHU    Stalowa Wola    -50
6519    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Czudec    -50
6520    Fortuna Familia Ciota S.J.    Warszawa    -50
6521    M-Real Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -51
6522    MIDEN Łukasik i Wspólnicy Sp. Komandytowa    Gdańsk    -51
6523    SMS Martime Services Sp. z o.o.    Szczecin    -51
6524    TROPS S.A.    Toruń    -51
6525    ROSCO POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    -51
6526    CLAGE Polska Sp. z o.o.    Poznań    -51
6527    Vivanco Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -51
6528    Olea - Polska Sp. z o.o.    Łódź    -51
6529    Eurial Polska Sp. z o.o.    Kraków    -51
6530    Walraven Sp. z o.o.    Kraków    -51
6531    Elwa Sp. z o.o.    Gdańsk    -51
6532    Linar Sp. z o.o.    Gdańsk    -51
6533    Elegance Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -51
6534    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roel Szmidt i Miśta S.J.    Marki    -51
6535    Migas S.J.    Proszowice    -51
6536    Inter-Hurt Piotr Gawryluk, Michał Koniuszewski S.J.    Białystok    -51
6537    Elecpol Sp. z o.o.    Poznań    -51
6538    Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa    Warszawa    -51
6539    MARKON S.J.    Celestynów    -52
6540    Profesjonalne Systemy Przemysłowe Sp. z o.o.    Lublin    -52
6541    Perfekt Mercor Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6542    Tyczka Polska Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -52
6543    Meblex S.J. PHU    Rzeszów    -52
6544    APTEKA ZDROWIE Sp. z o.o.    Zakopane    -52
6545    Towarzystwo Gospodarcze FLINT Sp. z o.o.    Katowice    -52
6546    Mazowiecki Dom Handlowy Cora Sp. z o.o.    Warszawa    -52
6547    Artykuły Rolno-Przemysłowe i Paliwowe, Leszek Czyżewski & Kazimierz Czyżewski S.J.    Wąsosz    -52
6548    Kemppi Sp. z o.o.    Warszawa    -53
6549    Polfran S.J.    Białystok    -53
6550    Abras S.A.    Stargard Szczeciński    -53
6551    Nowa Plus Sp. z o.o.    Suchy Las    -53
6552    Przeds. Doradczo-Handlowe Con-Spark Sp. z o.o.    Gdynia    -53
6553    Bosmen Ziemniak S.J.    Bydgoszcz    -53
6554    PPH GASS Sp. z o.o.    Suwałki    -54
6555    3D Sp. z o.o.    Lubartów    -54
6556    LEVER S.J.    Kraśnik    -54
6557    WALZ Sp. z o.o.    Wrocław    -54
6558    Chemipol CO Sp. z o.o.    Pustków    -54
6559    Dobra 28 Sp. z o.o.    Warszawa    -54
6560    ARC Interiors Sp. z o.o.    Warszawa    -54
6561    Plast Sp. z o.o.    Łódź    -54
6562    RAKAPOL Sp. z o.o. PPH    Poznań    -54
6563    BODYLINE Sp. z o.o.    Warszawa    -54
6564    APTEKA NIEBIESKA KRZYSZTOF WOJTYCH S.J.    Skawina    -54
6565    Marand Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    -54
6566    Rohm and Haas Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -54
6567    NET - S S.J.    Gdynia    -54
6568    Office Plus Sp. z o.o.    Warszawa    -54
6569    YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -55
6570    SKAMER - ACM Sp. z o.o. PUP    Tarnów    -55
6571    ITALCOM Sp. z o.o.    Katowice    -55
6572    SENEM COMPONENTS S.J.    Dąbrowa Górnicza    -55
6573    VERDE S.J.    Sokółka    -55
6574    Eneria Sp. z o.o.    Izabelin-Dziekanówek    -55
6575    Pielgrzym S.J. Firma Handlowo Usługowa    Raba Wyżna    -55
6576    Abak S.J. Wałbrzyska Agencja Handlowo Usługowa    Wałbrzych    -55
6577    Apteka S.J.    Olsztyn    -55
6578    Nestor S.J.    Biłgoraj    -55
6579    EURO - NET Sp. z o.o.    Warszawa    -56
6580    ROLTOP Sp. z o.o.    Cedry Małe    -56
6581    STENDA Sp. z o.o.    Warszawa    -56
6582    Alcon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -56
6583    MODERN - EXPO S.A.    Lublin    -56
6584    PUH L.K.R. NOWAKOWSCY S.J.    Żyrardów    -56
6585    KORPIEK - LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    -56
6586    GUMO - HURT S.J.    Piaseczno    -56
6587    Gama Plawgo & Zawisza S.J.    Koszalin    -56
6588    Boxmet - Trade Sp. z o.o.    Pieszyce    -56
6589    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Opatówek    -56
6590    Dierre Poznań Sp. z o.o.    Poznań    -56
6591    WIDEX POLSKA Sp. z o.o.    Ślęza    -57
6592    YAL Sp. z o.o.    Pionki    -57
6593    Dom Handlowy CARO S.J.    Grójec    -57
6594    VTS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -57
6595    Kiehl & Żegarski - Czyste Rozwiązania Sp. z o.o.    Warszawa    -57
6596    LTT Sp. z o.o.    Warszawa    -57
6597    Agro - Alex Sp. z o.o.    Warszawa    -57
6598    Drewex Sp. z o.o.    Wojkowice    -57
6599    JML Color S.J.    Warszawa    -57
6600    Bilbo Sp. z o.o.    Janikowo    -57
6601    Apteka Pod Koroną Sp. z o.o.    Poznań    -57
6602    ART WOOD Sp. z o.o.    Ostróda    -57
6603    FHC-2 Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa    Krosno    -57
6604    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Chełmie    Chełm    -58
6605    AWAK Sp. z o.o.    Piastów    -58
6606    KATOWICKI WĘGIEL Sp. z o.o.    Katowice    -58
6607    Metal Holding Sp. z o.o.    Gliwice    -58
6608    Interdrop Rutkowski I Sakowski Sp. z o.o.    Białystok    -58
6609    Stora Enso Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -58
6610    Polska Izba Ogrodnicza Hortpol Sp. z o.o.    Duchnice    -58
6611    Top Flora Service S.J.    Strzelce Opolskie    -58
6612    Timex - Pol S.J.    Andrychów    -58
6613    Cosmetics Group Sp. z o.o.    Katowice    -58
6614    Apteki Żywczyk Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    -58
6615    Ambulans Medical Serwice Sp. z o.o.    Tarnów    -58
6616    Remapo - Lider S.J.    Łódź    -58
6617    Cytogen Sp. z o.o.    Kraków    -58
6618    Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 S.J.    Cieszyn    -58
6619    SPOŁEM PSS    Szczecin    -59
6620    APCO Sp. z o.o.    Warszawa    -59
6621    VISATEX S.J.    Wrocław    -59
6622    4 Vision Sp. z o.o.    Warszawa    -59
6623    JME Sp. z o.o.    Radłów    -59
6624    Miro - Les Foyers 2 S.J.    Kraków    -59
6625    LVD-POLSKA Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -59
6626    Aptex Z.kosiński S.J.    Gdańsk    -59
6627    Stalrem S.J.    Płock    -59
6628    Krazbud S .J.     Koliszowy    -59
6629    Inprosystem Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -59
6630    Agro - Masz Hurt - Detal Maszyn i Części Rolniczych Anna Smyk, Janusz Smyk, S.J.    Nysa    -59
6631    Inte-Maszyny Sp. z o.o.    Mielec    -59
6632    Colgate - Palmolive (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    -60
6633    POL - NIL S.A.    Warszawa    -60
6634    One Dollar Group Sp. z o.o.    Warszawa    -60
6635    ELTCRAC Mirosław Gabzdyl, Marek Miękina S.J.    Kraków    -60
6636    Vilemo Sp. z o.o.    Leszno    -60
6637    PHE Nowa France Sp. z o.o.    Poznań    -60
6638    Fotka.pl Sp. z o.o.    Warszawa    -60
6639    Welser Profile Sp. z o.o.    Kraków    -60
6640    Elmax - Hurt Żywicki S.J.    Tychy    -60
6641    Intekpolska S.J. Gabriela, Wojciech Wacura    Nowy Sącz    -60
6642    Agromet-Motoimport Sp. z o.o.    Warszawa    -61
6643    EM Sp. z o.o.    Warszawa    -61
6644    Wolf Gang Polska Sp. z o.o.    Brwinów    -61
6645    Market Smak S.J.    Drezdenko    -61
6646    PRP Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -61
6647    HTK - Went - Polska Sp. z o.o.    Kraków    -61
6648    Starcom S.J.    Głogów    -61
6649    Panel - Styl S.J.    Białystok    -61
6650    Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o.    Gdynia    -61
6651    Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Geoserv sp. z o.o.    Warszawa    -62
6652    AKSON S.J. Padjasek - Krysowski    Katowice    -62
6653    Kojzar LTD. Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    -62
6654    NATIONAL INSTRUMENTS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -62
6655    ITTEC Sp. z o.o.    Warszawa    -62
6656    ZDEMAR S.J.    Puławy    -62
6657    PHU Domagała S.J.    Żórawina    -62
6658    Lona Sp. z o.o.    Wolsztyn    -62
6659    Zieleniak S.J.    Wilkowice    -62
6660    Larix S.J. PPH    Kobylanka    -62
6661    Interton S.J.    Gdynia    -62
6662    Transtech Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -62
6663    MD Sp. z o.o.    Kraków    -62
6664    Just Lidia, Ryszard, Paweł Gałwa S.J. PHPU    Radomsko    -62
6665    SONEA Sp. z o.o.    Cieszyn    -62
6666    SPS Electronics Sp. z o.o.    Warszawa    -63
6667    ATUT Sp. z o.o.    Lublin    -63
6668    Ars Dental Sp. z o.o.    Warszawa    -63
6669    Norpe Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -63
6670    PHU Promont S.J.    Opole    -63
6671    Tel-Ex Sp. z o.o.    Sosnowiec    -63
6672    Inkaust Sp. z o.o.    Inowrocław    -63
6673    RAMBLAS Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    -63
6674    W Wieży Sp. z o.o. Apteka    Choszczno    -63
6675    Apteki Pod Lipą Sp. z o.o.    Tarczyn    -63
6676    ALDIS Sp. z o.o.    Gdynia    -64
6677    COMES S.A.    Wrocław    -64
6678    Jai Kudo Polska Sp. z o.o.    Przeźmierowo    -64
6679    Lemagro Polska Sp. z o.o.    Plewiska    -64
6680    Cintamani Poland S.J.    Piaseczno    -64
6681    Rolmat S.J. Skład Handlowy Rolniczo - Przemysłowy    Szpetal Górny    -64
6682    PPUH BAMAR-ROL S.J. R.WIECZOREK    Opole    -64
6683    Gold. Pl. Sp. z o.o.    Kraków    -64
6684    Inter - Tech S.J.    Białystok    -64
6685    Infosfera Sp. z o.o.    Wrocław    -64
6686    Charter Agro - Masz Sp. z o.o.    Garzyn    -64
6687    AM2 S.J. Anna Mączyńska Mariusz Pacak    Krosno    -64
6688    Ekoinstal S.J. J. Stefanowski, A. Szewczyk    Skierniewice    -64
6689    Ramm S.J.    Włynkówko    -65
6690    Mega Twarowska i S-ka S.J.    Pruszków    -65
6691    Comestero Group Sp. z o.o.    Płock    -65
6692    Cezar S.J.    Milanówek    -65
6693    Przeds. Handlowe Maxima II S.J.    Łobez    -65
6694    Beauty Gallery Sp. z o.o.    Łódź    -65
6695    NOWAWESER Sp. z o.o.    Gdynia    -65
6696    Apteka Pod Słoniem sp. j. Wojciech Domański Dariusz Filipowicz Roman Ptach    Bydgoszcz    -65
6697    Juwent Śląsk Sp. z o.o.    Sosnowiec    -65
6698    Dynamik Andrzej Majcherkiewicz i Wspólnicy S.J.    Wrocław    -65
6699    KSK DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.    Katowice    -66
6700    Gildia Sp. z o.o.    Lublin    -66
6701    Ramm Sp. z o.o.    Słupsk    -66
6702    ZHUP Unistal Sp. z o.o.    Góra    -66
6703    Mikomax 4 - Meble Biurowe Sp. z o.o.    Sopot    -66
6704    Bostar S.J.    Krzeszowice    -66
6705    Zakład Produkcji Obuwia Rosante Sp. z o.o.    Chełm    -66
6706    Jastor G.F. Sp. z o.o. Towarzystwo Handlowo - Consultingowe     Katowice    -66
6707    Boxmet Medical Sp. z o.o.    Piskorzów    -66
6708    Elektra Leokadia i Ryszard Dworniccy S.J.    Wrocław    -66
6709    Centrum Promocji Sp. z o.o.    Bytom    -66
6710    EMPIK Sp. z o.o.    Warszawa    -67
6711    DEANTE ANTCZAK S.J.    Łódź    -67
6712    Cross Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -67
6713    BIOPARTNER Sp. z o.o.    Plewiska    -67
6714    ACOM S.J.    Częstochowa    -67
6715    Marco Marine Sp. z o.o.    Szczecin    -67
6716    Darski Breymeyer-Darski Sp. z o.o.    Warszawa    -68
6717    Dom Handlowy Panda S.J.    Środa Wielkopolska    -68
6718    Estey Sp. z o.o.    Warszawa    -68
6719    Promedica Sp. z o.o.    Chojnice    -68
6720    ADIAM Sp. z o.o.    Wrocław    -68
6721    Bart - Sport Sp. z o.o.    Częstochowa    -68
6722    Tovares Sp. z o.o.    Myślęcinek    -69
6723    Radioautomatyka Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    -69
6724    Tiger Trade Company Sp. z o.o.    Warszawa    -69
6725    KV Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.    Warszawa    -69
6726    Firma Handlowo - Usługowa Top - Kart S.J.    Białystok    -69
6727    J.B. AresGórna, Żuk - Górna S.J.    Poznań    -69
6728    Fast Sp. z o.o.    Świnoujście    -69
6729    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurt-Detal Bea Plus W.M. Skarżyńscy S.J. w Koszalinie    Koszalin    -69
6730    EPA Sp. z o.o.    Szczecin    -70
6731    MEBLOKONTAKT Sp. z o.o.    Reda    -70
6732    PPHU FITOCHEM Mirosław i Zbigniew Kowalewscy S.J.    Janikowo    -70
6733    FUHP Jarecki Sp. z o.o.    Mordarka    -70
6734    ACTUAL WEAVERS INCORPORATION Sp. z o.o.    Piaseczno    -70
6735    MIHO - POLSKA Sp. z o.o.    Pępowo    -70
6736    JASTAN Sp. z o.o. PPHU    Gniezno    -70
6737    Fan-Pak Polska Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    -70
6738    Flotina Sp. z o.o.    Piła    -70
6739    Polsider Sp. z o.o.    Katowice    -70
6740    Ines Sp. z o.o.    Rzeszów    -70
6741    Vault Sp. z o.o. i Wspólnicy-Spółka Komandytowa    Skawina    -70
6742    THEGRA POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -71
6743    Unipol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu    Częstochowa    -71
6744    STACJA PALIW KARP S.J.    Suwałki    -71
6745    Garbacz Sp. z o.o.    Warszawa    -71
6746    Oficina Medica Sp. z o.o.    Otwock    -71
6747    Obis S.J.    Wrocław    -71
6748    IKEA RETAIL Sp. z o.o.    Janki    -71
6749    PCA Sp. z o.o.    Warszawa    -72
6750    MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    -72
6751    CIŻMA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    -72
6752    PHU Rehmed Sp. z o.o.    Opole    -72
6753    Arkas Sp. z o.o.    Jawor    -73
6754    Fami Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -73
6755    Haldex Sp. z o.o.    Kowale    -73
6756    PPUH Rimpol Sp. z o.o.    Gorlice    -73
6757    ARINSTEIN - POLSKA Sp. z o.o.    Słubice    -73
6758    Biuro Techniczno - Handlowe Brad Sp. z o.o.    Gdańsk    -73
6759    Solid Base Sp. z o.o.    Gdynia    -73
6760    Gratenau Chemicals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -74
6761    Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.    Warszawa    -74
6762    BIOARCUS Sp. z o.o.    Warszawa    -74
6763    Pogoń Market S.J.    Sosnowiec    -74
6764    K. I M. Grabowiec S.J.    Paczków    -74
6765    Diag System Sp. z o.o. Sp. komandytowa    Kraków    -75
6766    Drogerie Rossa Sp. z o.o.    Wrocław    -75
6767    Przeds. Remontowo - Usługowo - Handlowe INKOMET ERTECH Sp. z o.o.    Wilamowice    -75
6768    Ruckzuck.Biz Sp. z o.o.    Zwonowice    -75
6769    Wokan - Term - Technika Grzewcza i Sanitarna S.J.    Piotrków Trybunalski    -75
6770    BAVARIA EAST Sp. z o.o.    Brzesko    -75
6771    Hurtownia Chem-Bud S.J. Jolanta Dąbrowska-Niekowal    Leźno    -75
6772    Medialis Sp. z o.o.    Bytom    -75
6773    TOTAL Agencja Handlowa S.J., Janik Grzegorz i S-Ka    Wrocław    -75
6774    GAZSTAL S.A.    Zielona Góra    -76
6775    Vision Polska Sp. z o.o.    Poznań    -76
6776    ARB Sp. z o.o.    Warszawa    -76
6777    Gastropoland Sp. z o.o.    Czarnków    -76
6778    K&J Koterba S.J.    Jaworzno    -76
6779    Inter - Ark Sp. z o.o.    Warszawa    -76
6780    Medus Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    -76
6781    Apteka Zdrowie Sp. z o.o.    Tarnów    -76
6782    Farmel Sp. z o.o.    Szczecin    -76
6783    Kunecki i Wspólnicy - KUROPATNIK S.J.    Strzelin    -76
6784    Spółdzielnia Handlowo Usługowa Samopomoc    Koszalin    -77
6785    Flow Technics Sp. z o.o.    Złocieniec    -77
6786    Tamar S.J.    Września    -77
6787    Artpol G. Palka i S-Ka S.J.    Warszawa    -77
6788    Rehamobil Sp. z o.o.    Łódź    -77
6789    T.K.J. Matuszewski S.J.    Grudziądz    -77
6790    FH Active S.J.    Kielce    -78
6791    Interlogo Dariusz Tomala Spółka Komandytowa    Wrocław    -78
6792    Jana Sp. z o.o.    Szczecin    -78
6793    PUJH Frawent Sp. z o.o.    Katowice    -78
6794    Apteka Leśna Sp. z o.o.    Szczecin    -78
6795    Eco - Energia Sp. z o.o.    Bobrowniki    -78
6796    CEMASPAW Sp. z o.o.    Płock    -78
6797    ADIDAS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -79
6798    EXMED PHARMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne    Wrocław    -79
6799    Kallos Polska Sp. z o.o.    Kraków    -79
6800    Ładeks S.J.    Warszawa    -79
6801    Hortensja Sp. z o.o.    Jasin    -79
6802    Romepol Sp. z o.o.    Zgorzelec    -79
6803    Isodomus Sp. z o.o.    Prejłowo    -79
6804    Coneco Szymocha Winiarski S.J.    Wrzosowa    -79
6805    Polhydro - Piotr Hycnar, Marek Jaśniewicz S.J.    Konin    -79
6806    IMATION POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -80
6807    Bimar S.J.    Radom    -80
6808    DICAM Sp. z o.o.    Warszawa    -81
6809    Apteka Dobra Sp. z o.o.    Poznań    -81
6810    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda    Poniatowa    -81
6811    Maxon Meble Biurowe Sp. z o.o.    Warszawa    -81
6812    Firma Handlowo-Usługowa Dziedzina T.T.D.Dziedzina S.J.    Rabka-Zdrój    -81
6813    Normstahl Polska Sp. z o.o.    Zielonka    -82
6814    PHU Fuga S.J.    Częstochowa    -82
6815    Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -82
6816    Polyflor Polska Sp. z o.o.    Poznań    -82
6817    Przeds. Produkcyjno - Handlowo - Usługowe B-4 S.J.    Dąbrowa    -82
6818    Hurtownia Chemal Artykuły Przemysłowe S.J.    Sanok    -82
6819    WROCŁAWDIS Sp. z o.o.    Wrocław    -83
6820    ROJAR R.E.J. Osika S.J.    Tuchów    -83
6821    W AND A POLAND Sp. z o.o.    Lubin    -83
6822    ŚWIECIE RECYKLING Sp. z o.o.    Świecie    -84
6823    CORDA Sp. z o.o.    Warszawa    -84
6824    Apteka Pod Wagą S.J.    Piła    -84
6825    Firma Handlowa WOOL STAR Anna Małecka, Radosław Jarecki S.J.    Buk    -84
6826    Jes - Comex Sp. z o.o.    Warszawa    -85
6827    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MEGA+ ANDRZEJ POPKOWSKI I WSPÓLNICY S.J.    Świdnica    -85
6828    Angels Robert Gołębniak i Syn Spółka Komandytowa    Jarocin    -85
6829    Calendula Sp. z o.o.    Łódź    -86
6830    Akuna Polska Sp. z o.o.    Katowice    -86
6831    Alex Sp. z o.o.    Legnica    -86
6832    Dagra S.J.    Ustroń    -86
6833    Technika Cieplna Sp. z o.o. PHU    Białystok    -86
6834    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czemiernikach    Czemierniki    -88
6835    Stacja Paliw Browina Tomasz Augustyniak Spółka Komandytowa    Browina    -88
6836    Exacta Sp. z o.o.    Warszawa    -90
6837    Rede Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -91
6838    Zdrowie-Sztum G.j.sławińscy, K.e.wiśniewscy S.J.    Sztum    -91
6839    Sporting S.J. PPH    Leszno    -94
6840    PHU Eltus S.J.    Niemcza    -94
6841    MW - GMW Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Wadowice    -98
 

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:               
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009 i 2010 powyżej 500 tys PLN               
2) Kapitał Własny w latach 2008-2010 powyżej 0 PLN               
3) Zysk Netto w latach 2008-2010 powyżej 0 PLN               
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF               
               

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu  - na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.         

 

 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com