Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Mazowieckie arrow Efektywne Firma 2012

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Efektywne Firma 2012 Drukuj
20.03.2013.

ImageSpośród 21 919 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Efektywna Firma 2012 uzyskało 11944 podmiotów, bo średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych wyniosła w nich minimum 5 proc.  Na podium znalazły się Kulczyk Holding S.A., P.F.I. Sp. z o.o. i PAI MEDIA S.A.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm, sporządzony przez Instytutu Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez Wywiadownia Handlowa InfoCredit.


Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2011 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Znalazła 21 919 takie przedsiębiorstwa.

Instytutu Nowoczesnego Biznesu policzył średnią ze stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008, 2009, 2010 i 2011. Przedsiębiorstwa, w których ta średnia w latach 2008-2011 wyniosła minimum 5 proc., uznaje za efektywne i przyznał im tytuł Efektywna Firma 2012.

Sposób liczenia średniej efektywności w latach 2008-2011 przedstawiony jest w poniższej tabeli na przykładzie firmy Kulczyk Holding, która od kilku lat wygrywa ranking Efektywna Firma.

Wyniki finansowe Kulczyk Holding S.A. w Warszawie
Rok2008200920102011
Przychody operacyjne (w tys. zł) 81931058795329081
Zysk netto (w tys. zł) 2953084179780932536816758
Efektywność (w proc.) 36043948097838994
Suma efektywności61862
Średnia efektywność w latach 2008-2011 (w proc.) 15466
 

Wyjątkowość naszego rankingu polega na tym, że pokazuje on efektywność w długim okresie czteroletnim.

Spośród 21 919 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Efektywna Firma 2012 uzyskało 11944 podmiotów.

Efektywne Firmy 2012 

Ranking firm według czteroletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w procentach

Lp. Nazwa firmy. Siedziba. Średnia stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008-2011 w proc.

1 Kulczyk Holding S.A. Warszawa 15466
2 P.F.I. Sp. z o.o. Łeba 1012
3 PAI MEDIA S.A. Warszawa 946
4 GANT Development S.A. Legnica 636
5 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 634
6 Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni Kraków 482
7 TOP - FARMS Sp. z o.o. Poznań 445
8 Emperia Holding S.A. Lublin 404
9 White & Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 348
10 BKP Sp. z o.o. Warszawa 347
11 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 299
12 Pioneer Pekao Investment Management S.A. Warszawa 283
13 Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Warszawa 277
14 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Straszęcin 268
15 Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J. Zbrudzewo 267
16 ARKADY Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Inowrocław 253
17 Pomorze Inwestment Sp. z o.o. Gdynia 246
18 Fiat Polska Sp. z o.o. Warszawa 237
19 STALNET Sp. z o.o. Bochnia 224
20 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 217
21 Einkaufs - Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 200
22 Mińska Development Sp. z o.o. Warszawa 195
23 Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. Poznań 184
24 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 180
25 Grupa O2 S.A. Warszawa 174
26 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 174
27 ARCHICOM Sp. z o.o. spóka komandytowo-akcyjna Wrocław 161
28 Funtasty Sp. z o.o. Warszawa 158
29 Ratno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane Ratno Dolne 149
30 MCX Sp. z o.o. Warszawa 149
31 POLFUND S.A. Fundusz Poręczeń Kredytowych Szczecin 143
32 LAKMA Sp. z o.o. Cieszyn 136
33 Skarbiec Asset Management Holding S.A. Warszawa 125
34 Office Park Sp. z o.o. Warszawa 122
35 Ap - Pol S.J. Pruszcz Gdański 120
36 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 119
37 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 109
38 Pierwszy Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o. Bydgoszcz 108
39 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 107
40 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 106
41 ING Investment Management ( Polska) S.A. Warszawa 104
42 Oaza City Sp. z o.o. Warszawa 104
43 Norma Investments Sp. z o.o. Warszawa 102
44 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 101
45 RÓWNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wełna 101
46 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 100
47 Lotos Czechowice S.A. Czechowice-Dziedzice 99
48 Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce Warszawa 99
49 Galwano-Technika Tomasz i Edward Nowak S.J. Bielsko-Biała 98
50 Malaysian Airline System Berhad S.A. Warszawa 98
51 KLM S.A. Oddział w Polsce Warszawa 97
52 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 97
53 POLSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 97
54 ABW Superbruk S.J. Hryniewicze 96
55 Janusz Popaszkiewicz i Łukasz Stolarczyk - Via Medica S.J. Gdańsk 96
56 Czeskie Linie Lotnicze A.S.(S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 95
57 PWC Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 95
58 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 95
59 Family - Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Nowe Skalmierzyce 95
60 Posterior S.A. Kraków 95
61 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 94
62 Celiński, Reczek i Tymiński S.J. Warszawa 94
63 POLISH ENERGY PARTNERS S.A. Warszawa 93
64 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach Groblice 93
65 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 91
66 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A.  Poznań 90
67 Kolegium Karkonoskie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Jelenia Góra 90
68 Dalkia Polska S.A. Warszawa 89
69 Swiss International Air Lines S.A. Warszawa 89
70 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 89
71 SOLIDEX Sp. z o.o Kraków 89
72 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 87
73 BETA Sp. z o.o. Warszawa 86
74 JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski S.J. Kraków 86
75 WAN S.A. Warszawa 85
76 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 84
77 ISO Software Systems Polska Sp. z o.o. Częstochowa 83
78 SYSTEM S.A. Katowice 83
79 BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J. Nagawczyna 83
80 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 82
81 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 82
82 Budlex S.A. Warszawa 82
83 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 81
84 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo S.J. Wrocław 81
85 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 80
86 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 80
87 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 79
88 ASBUD KONSTANCIN Sp. z o.o. Warszawa 79
89 Saturn Management Sp. z o.o. i Wspólnicy S-ka Komandytowa Warszawa 78
90 Browar Dojlidy Sp. z o.o. Białystok 78
91 Dolcan Development Sp. z o.o. Warszawa 77
92 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 77
93 Metropolis Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 77
94 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 76
95 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tylżycka Potok Warszawa 76
96 Wan 11 Sp. z o.o. Warszawa 75
97 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 74
98 BOJANEK S.J. FPH Częstochowa 74
99 Emo - Farm Sp. z o.o. Ksawerów 73
100 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 73
101 Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A. Gdańsk 73
102 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Grochowiska 73
103 Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka 73
104 INTERGLOBAL S.J. Stary Staw 72
105 „Jakon Jan Konieczny Wojciech Jakubowski Sp. J.” Tarnowo Podgórne 72
106 Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 71
107 PEKAO PROPERTY S.A. Warszawa 71
108 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 71
109 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 70
110 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 70
111 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 70
112 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 70
113 Merkury Sp. z o.o. PHUP Siedlce 70
114 Ekonbud - Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Zielona Góra 69
115 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 69
116 Agro-Krzepice Sp. z o.o. Siecieborowice 69
117 Jarub Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. J. J. Świaczny, J. Bankiel, H. Bankiel Orzesze 69
118 N.Y.C. Sp. z o.o. Warszawa 69
119 Mota - Engil Real Estate Management Sp. z o.o. Kraków 69
120 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 68
121 Flewo - Pol Sp. z o.o. Stegna 68
122 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 68
123 Keen Spółka Komandytowa Warszawa 68
124 Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny Ksawerów 67
125 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 67
126 Castor Drukarnia i Wydawnictwo S.J. Kraków 67
127 ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o. Warszawa 67
128 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska, R. Choromańska, W. Gładkowski, R. Giler Notariusze Spółka Partnerska Warszawa 67
129 HELVEPOL - Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 67
130 Energa Hydro Sp. z o.o. Straszyn 66
131 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 66
132 Edelmet Sp. z o.o. Katowice 66
133 Aos Sp. z o.o. Sp.k. Koszalin 66
134 QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o. Wrocław 65
135 Spółdzielnia Inwalidów im. Dr Franciszka Witaszka Poznań 65
136 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 65
137 KOBA Organizacja Odzysku S.A. Kraków 65
138 Laser Services Polska S.A. Warszawa 64
139 FILM ILUMINATION S.J. Warszawa 64
140 Remship Ozygała, Bogucki S.J. Szczecin 64
141 INTER S S.J. PPHU Kępno 64
142 POLNORD S.A. Gdynia 63
143 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 63
144 Piątka S.J. Warszawa 63
145 KROKUS PE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 63
146 PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J. Kępno 63
147 Agrobor-Kujawy I Spółka Z Ograniczoną Odowiedzialnością Chojnica 63
148 PROFESJA Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. Łódź 63
149 JANTAR 2 Sp. z o.o. Słupsk 63
150 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 62
151 Sticel Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 62
152 Herbewo S.A. Kraków 62
153 Bims Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 61
154 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 60
155 MASPEX - GMW Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Wadowice 60
156 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Rzeszów 60
157 RS TV S.A. Radom 60
158 Deupoplant Sp. z o.o. Złotoryja 60
159 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 60
160 Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o. Police 60
161 Sójka & Maciak - Adwokaci Spółka Komandytowa Poznań 60
162 Darżyno Sp. z o.o. Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Gdańsk 59
163 POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 59
164 INVEST - PARK Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 58
165 CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej Tarnów 58
166 EC Grupa Sp. z o.o. Kraków 58
167 Spółka Prawnicza BLC Bieryło Bartłomiejczuk Czarniecki Gil Zadykowicz S.K. Białystok 58
168 Altmaster Bobula Gierałtowski S.J. Józefosław 57
169 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 57
170 J. i M. Bieniak, M. Wielhorski i M. Wojnar. Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 57
171 WIMAR GIERZYŃSKA S.J. Płock 57
172 Nowak Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 57
173 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 57
174 Castim Sp. z o.o. Warszawa 56
175 Polsat S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne Warszawa 56
176 Wojnar, Gajek, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci. sp.p. Warszawa 56
177 Żwir-Prom sp. j. Grzegorz Pyka i Wspólnicy Glinica 56
178 ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 55
179 IMPEL S.A. Wrocław 55
180 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 55
181 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 55
182 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 55
183 R.Olszewski , J.Tokarski i Wspólnicy Prawnicza Spółka Komandytowa Warszawa 55
184 ADP Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych S.K. Katowice 55
185 Film - Plan S.J. Warszawa 55
186 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Nowpol Sp. z o.o. Grodków 55
187 Prema Inwest S.A. Warszawa 55
188 Michałowski Stefański Adwokaci S.K. Warszawa 55
189 Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Częstochowa 55
190 Olszewski, Tulczyńska-Ożga i Partnerzy, Notariusze Spółka Partnerska Warszawa 55
191 Przedsiębiorstwo Turystyczne Karkonosze Sp. z o.o. Jelenia Góra 55
192 WENTA-BOX M.G. Marciniak S.J. Tuszyn 54
193 MUHL Pol Sp. z o.o. Smolnica 54
194 CUF Sp. z o.o. Poznań 54
195 Kuczek Maruta i Wspólnicy S.J. Kancelaria Radców Prawnych Kraków 54
196 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Digitland W. Wierzba i S - Ka S.J. Kraków 54
197 PRO - SERWIS Sp. z o.o. Kraków 54
198 Cargo Consultants S.J Grodzisk Mazowiecki 54
199 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 53
200 G.D. II Polska Sp. z o.o. Wólka Kosowska 53
201 LST CAPITAL S.A. Warszawa 53
202 AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J. Kuriany 53
203 Florimex S.J. Zaborów 53
204 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 53
205 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach Żurawce 53
206 Kronad Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 53
207 Bis Biuro Podróży LCC S.J. Łódź 53
208 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A. Warszawa 52
209 Satoria Group S.A. Warszawa 52
210 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 52
211 EKO - PARK S.A. Warszawa 52
212 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska sp.k. Wrocław 52
213 Przedsiębiorstwo Budowlane START G. Szmolke, M. Szmolke S.J. Kraków 52
214 Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Piotrków Trybunalski 52
215 Agrozdrójno Sp. z o.o. Zdrójno 52
216 Instytut Mechaniki Precyzyjnej Warszawa 52
217 Port 2010,A. Hödel, R. Ławecka, R.zarzecki sp. j. Żarska Wieś 52
218 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III Wietlin Trzeci 52
219 Leithauser Industrieterrain Sp. z o.o. Leszno 52
220 Sarkom - Środki Transportu Kolejowego Z. Kobierecki, I. Koczerski, W. Moskal, P. Sarzyński S.J. Oleśnica 52
221 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 51
222 SOFT ELEKTRONIK Sp. z o.o. Szczecin 51
223 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 51
224 Grzybkowski Guzek Jackowski Adwokacka sp.p. Poznań 51
225 Bodex - Invest Sp. z o.o. Wrocław 51
226 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cichobórzu Hrubieszów 51
227 Gardocki S.A. Warszawa 51
228 Duo - Trans S.J. Firma Handlowo - Usługowa Dąbrowa Górnicza 51
229 Giełda Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 50
230 AMPLICO Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 50
231 Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 50
232 Przeds. Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo S.J. Jaworzno 50
233 Computers & Control S.J. Katowice 50
234 Karter Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 50
235 B7 Sp. z o.o. Warszawa 50
236 TOP - FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 50
237 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 50
238 Fidea Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa Warszawa 50
239 Janvest S.A. Toruń 50
240 Lemken Polska Sp. z o.o. Dolice 50
241 Rofryd Sp. z o.o. Rzeszów 50
242 PUH TAREM Sp. z o.o. Opole 50
243 T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa Kraków 49
244 Synchrogop S.J. Katowice 49
245 Finnveden Metal Structures Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49
246 Commander Trust Company S.A. Warszawa 49
247 Solec Development Sp. z o.o. Warszawa 49
248 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe Romarol Roman Solowski i Wspólnicy S.J. Steblów 49
249 EXKOL S.J. Przeds. Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych Wrocław 49
250 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. T. Kościuszki w Kietlinie Kietlin 49
251 Agroprodukt S.J. PPHU Rzepowo 49
252 Kaszuby Invest Sp. z o.o. Czersk 49
253 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kościan 49
254 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żurawica 49
255 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k. Warszawa 48
256 Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o. Mrągowo 48
257 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 48
258 AIMT Polska Sp. z o.o. Gorzyce 48
259 Euler - Kancelaria prawna Sp. Komandytowa Warszawa 48
260 Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K. Poznań 48
261 Turbo 1998 Sp. z o.o. Warszawa 48
262 Laura Sp. z o.o. Gdańsk 48
263 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 48
264 RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 48
265 Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J. Zielona Góra 48
266 WOLFGANG PREINFALK POLEN Sp. z o.o. Łaziska Górne 48
267 POM Sp. z o.o. Lublin 48
268 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 47
269 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 47
270 F&F Filipowski S.J Pabianice 47
271 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 47
272 PPHU VIVA S.J. Suchy Las 47
273 Alfa Art Sp. z o.o. Żabów 47
274 Stalewski i Reszczyk S.K. Ełk 47
275 SPÓŁKA AGRARNA - MOŚCISKO - Sp. z o.o. Mościsko 47
276 Avallon Sp. z o.o. Łódź 47
277 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD - GDAŃSK S.A. Sopot 47
278 Farmed S.J. Sulejówek 47
279 LUBGIP Sp. z o.o. Lublin 47
280 Luks Film S.J. Warszawa 47
281 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 47
282 Pasta Sp. z o.o. Poznań 47
283 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 47
284 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 47
285 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 47
286 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Miłosław 47
287 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 47
288 PERFAND Andrzej Trawiński Psary 46
289 MINEX - INVEST Sp. z o.o. Warszawa 46
290 HOLDIKOM S.A. Ostrów Wielkopolski 46
291 Matt S.J. Kościan 46
292 Febi Polska Sp. z o.o. Piaseczno 46
293 Agroman Sp. z o.o. Przelewice 46
294 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dorożki 46
295 Energetyka Wiatrowa Galicja Sp. z o.o. Warszawa 46
296 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 45
297 URBEX Sp. z o.o. Lubin 45
298 BIK BROKERS Sp. z o.o. Gdańsk 45
299 SUPERIOR Sp. z o.o. Olsztyn 45
300 DE SILVA HAUS S.A. Olesno 45
301 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 45
302 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Sp. z o.o. Goleniów 45
303 POLSTEAM Frachtowanie Sp. z o.o. Szczecin 45
304 BVK Farm Sp. z o.o. Barnim 45
305 STUDIO ATRIUM S.J. Bielsko-Biała 45
306 Kamex Konserwacja Obiektów Zabytkowych Pyrek W., Strumiński A., Wawrzkiewicz M., - S.J. Podłęże 45
307 Jerzykowski i Wspólnicy. S.K. Szczecin 45
308 V. Anweiler, P. Dębski, E. Szantyr i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Casus Iuris S.J. Wrocław 45
309 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 44
310 Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. Warszawa 44
311 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 44
312 PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 44
313 Wersal Podlaski Development Sp. z o.o. Białystok 44
314 Olczyk sp. z o.o. Lokum S.K.A. Wrocław 44
315 Firma Handlowa „Midex” Sp. J. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 44
316 Kancelaria Prawna Marcin Piszcz, Norek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 44
317 EP Development Sp. z o.o. Poznań 44
318 Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości  Łomża 44
319 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 44
320 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 44
321 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Metex-C.K. Danuta Kucewicz-Bejgerowska, Henryk Cichy S.J. Bydgoszcz 44
322 Renpro Sp. z o.o. Szczecin 44
323 SDH Za Odrą Sp. z o.o. Opole 44
324 Porwisz i Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.Partnerska Kraków 44
325 Przychodnia Lekarska MEDEO Henryka Mikuła - Telenga, Tomasz Matecki, Barbara Elżbieta Schmidt, Jacek Szymaniak S.J. Poznań 44
326 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 44
327 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach Iwiny 44
328 PAY - BACK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 44
329 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 43
330 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 43
331 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu Wojsław 43
332 AP Edukacja Sp. z o.o. Łódź 43
333 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie Chróścielów 43
334 Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 43
335 Buchalter Skłodowcy S.J. Marki 43
336 Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 43
337 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Kretlewo 43
338 ATUT Agencja Ochrony Osób i Mienia Sp. z o.o. Olsztyn 43
339 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 43
340 P.Z .- BUD Sp. z o.o. Warszawa 43
341 Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J. Warszawa 43
342 Satis Polska Sp. z o.o. Dziekanowice 43
343 Ofir Reshef Spółka Komandytowa Warszawa 43
344 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 42
345 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 42
346 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 42
347 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 42
348 SUPER KRAK S.A. Kraków 42
349 Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 42
350 Sunrise System Sp. z o.o. Poznań 42
351 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie Łaszczów 42
352 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 42
353 CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 42
354 Eura - Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 42
355 CBP Sp. z o.o. Vat Spółka Komandytowa Warszawa 42
356 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie Oława 42
357 SIR - Druk Sp. z o.o. Sieradz 42
358 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 42
359 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa Mrocza 42
360 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Kraków 42
361 Asbud S.J. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Warszawa 42
362 Integro Dach System Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Lębork 42
363 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J. Pakość 42
364 Patio Sp. z o.o. Warszawa 42
365 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 41
366 Supra Brokers Sp. z o.o. Wrocław 41
367 MRE Sp. z o.o. GBS Objekt 41 Spółka Komandytowa Warszawa 41
368 Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 41
369 Ekonova S.A. Warszawa 41
370 DELTA PROPERTY S.J. Wrocław 41
371 Eko - Bud Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno-Budowlane Skierniewice 41
372 Wytwórnia Naturalnych Wód Mineralnych USTRONIANKA Michał Bożek Ustroń 41
373 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 41
374 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 41
375 TRANSPOL Sp. z o.o. Katowice 41
376 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J. Zachowice 41
377 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach Nieszkowice 41
378 T.W.CO. Sp. z o.o. S.K. Kraków 41
379 EXPLO SERVICE K.JĘDRZEJCZAK, J.WOJCIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Warszawa 41
380 E&A Sp. z o.o. Opole 41
381 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 40
382 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 40
383 Muzeum Pałac w Wilanowie Warszawa 40
384 CARSERVIS S.A. Warszawa 40
385 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 40
386 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych- Szpital Im. I. Mościckiego, H. Kawalski i M. Moś S.J. Chorzów 40
387 Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak Lublin 40
388 ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo - Usługowe Zawonia 40
389 Rolnicza Spółdzielnia Produkcji Tęcza Bielany 40
390 Transcom International S.J. Paczków 40
391 KLM INVESTMENT Sp. z o.o. Gdańsk 40
392 ADVISERS S.A. Warszawa 40
393 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 40
394 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Konmandytowa Wrocław 40
395 Kanwas Sp. z o.o. Tczew 40
396 Drominex S.J. Przeds. Budownictwa Ogólnego Bydgoszcz 40
397 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 40
398 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 40
399 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Grochy-Krupy 40
400 Archi-Projekt Sp. z o.o. Lublin 40
401 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 39
402 MAGELLAN S.A. Łódź 39
403 Angel City Sp. z o.o. Kraków 39
404 Alan Systems Sp. z o.o. Katowice 39
405 INVERTIM Sp. z o.o. Karczew 39
406 VPK Packaging Sp. z o.o. Września 39
407 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zeto Kraków Sp. z o.o. Kraków 39
408 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J. Malbork 39
409 GARAŻOWA Sp. z o.o. Warszawa 39
410 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp. j. Tomaszów Mazowiecki 39
411 Portico Project Management Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 39
412 Makler Market Sp. z o.o. Warszawa 39
413 SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o. Zagórów 39
414 Europa NCT Sp. z o.o. Wołomin 39
415 KBK Kubiak S.J. Częstochowa 39
416 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli Orla 39
417 Sciencepharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Warszawa 39
418 Carework Sp. z o.o. S.K. Poznań 39
419 Telewizja Kablowa LĘBORK Sp. z o.o. Lębork 39
420 Rubicon Partners Corporate Finance S.A. Warszawa 39
421 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków Ustków 39
422 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 38
423 GIANT Sp. z o.o. Poznań 38
424 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 38
425 BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 38
426 Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik S.J. Radzymin 38
427 KUPIEC POZNAŃSKI S.A. Poznań 38
428 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 38
429 CTL Wagony Sp. z o.o. Warszawa 38
430 Progress Invest Józef Sawicz S.J. Poznań 38
431 Kopalnia Żwiru I Piasku - Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J. Pakość 38
432 PWD Sp. z o.o. Poznań 38
433 Pelmet S.J. Krościenko Wyżne 38
434 P-Serwis sp. z o.o. Płock 38
435 Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 38
436 Kruszbud S.J. Drawsko Pomorskie 38
437 POWIŚLE S.J. Kępa Chotecka 38
438 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J. Gostynin 38
439 LAS POL Sp. z o.o. Lasowice Małe 38
440 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach Sadki 38
441 MWD Sp. z o.o. Inwałd 38
442 Jedność Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rów 38
443 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie Sucha Psina 38
444 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przełom Pastuchów 38
445 Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J. Łódź 38
446 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru Stary Kornin 38
447 Zakład Budownictwa Ogólnego S.J. Łódź 38
448 Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o. Szczecin 38
449 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie Niechanowo 38
450 Telewizyjny Profesjonalny Serwis - TPS S.J. Warszawa 38
451 Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno - Kapitałowe Szczecin 38
452 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA INWAŁD W INWAŁDZIE Inwałd 38
453 Kancelaria Radcowska E. Guzowska K.J.Kawecki i S-ka Sp.Komandytowa Warszawa 38
454 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos Podstolice 38
455 Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór - Adwokaci Spółka Partnerska Kraków 38
456 MTWW Architekci Sp. z o.o. S.K. Kraków 38
457 TVN S.A. Warszawa 37
458 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 37
459 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 37
460 Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą Warszawa 37
461 IBM Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 37
462 ROLNYVIK Sp. z o.o. Barciany 37
463 Agropak S.J. B. Pluta, G. Brzeziński i wspólnicy Jaworzno 37
464 POCZTYLION - ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 37
465 PPHU Komart Sp. z o.o. Knurów 37
466 Realtyco Sp. z o.o. Warszawa 37
467 Pragma Inkaso S.A. Tarnowskie Góry 37
468 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET - STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 37
469 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 37
470 CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J. Pruszków 37
471 REMONTEX R.ŚLIWA, K.ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 37
472 Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski S.J. Bydgoszcz 37
473 Ungarex Export - Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j. Katowice 37
474 EURO FARM Sp. z o.o. Wyczechy 37
475 KPMG Accouting Services Sp. z o.o. Warszawa 37
476 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 37
477 Joka Kamiński S.J. Katowice 37
478 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 37
479 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Szychowice Nowe 37
480 Caspia Investments Sp. z o.o. Warszawa 37
481 HERBEWO City S.A. Kraków 37
482 CP Kelco Poland Sp. z o.o. Poznań 37
483 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Lutomii Lutomia Górna 37
484 Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j. Warszawa 37
485 Vion Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 37
486 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie Trzeciewiec 37
487 NZOZ Przychodnia Lekarzy Specjalistów Sp. Partnerska we Włodowie Włodawa 37
488 Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 37
489 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 36
490 Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Zabrze 36
491 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 36
492 Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 36
493 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 36
494 Help Homecare Sp. z o.o. Poznań 36
495 DOM EŁCKI S.J. Ełk 36
496 Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o. Frączków 36
497 Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Toruń 36
498 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
499 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 36
500 Plastwag S.A. Mielec 36
501 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOPOL - SUWAŁKI - Głowicki, Hajko - S.J. Suwałki 36
502 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 36
503 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 36
504 M.O.L. - ROMGUM S.J. Suchy Las 36
505 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe WIBREM Sp. z o.o. Wrocław 36
506 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 36
507 Fabimex S.J. Warszawa 36
508 Przeds. Rolno - Przemysłowe Babinek Sp. z o.o. Lubanowo 36
509 DOM S.A. Warszawa 36
510 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska Wrocław 36
511 Mitramed S.J. Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk Warszawa 36
512 POLMAN S.J. Michałowice 36
513 Agroanna Sp. z o.o. Przewodów 36
514 Fragrant Creations Sp. z o.o. Poznań 36
515 Standard KAY Sp. z o.o. Kraków 36
516 Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K. Wrocław 36
517 Druk Art Sp. z o.o. Gdańsk 36
518 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 35
519 Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A. Niedzica 35
520 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 35
521 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 35
522 Triton Development S.A. Warszawa 35
523 Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 35
524 Emix S.J. Torbus Tychy 35
525 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o. Katowice 35
526 Alpivar S.J. Płock 35
527 Superior - Strefa S.J. Dobre Miasto 35
528 Sano Marketing Sp. z o.o. Koszalin 35
529 DKM-LASKOWSCY S.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji I Robót Drogowych Kobyłka 35
530 Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 35
531 DWOREK POLSKI S.J. Zalesie Górne 35
532 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. Warszawa 35
533 Beam P. Podbielski S.J. Szczecin 35
534 Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdynia 35
535 Niedźwiedź Lock Regina Niedźwiedź Zygmunt Niedźwiedź sp. j. Luboń 35
536 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Bodzanów 35
537 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Sułkowie Sułków 35
538 Elbudrem S.J. Gdańsk 35
539 Amos-Bis A.mościcki E.supińska S.J. Mroków 35
540 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie Rusocin 35
541 MULTIFOL JANUSZ KUZIOŁA S.J. Kraków 35
542 Agromadex Sp. z o.o. Pszenno 35
543 SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 35
544 Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 35
545 AGENA DEVELOPMENT S.A. Warszawa 35
546 Edoradca Sp. z o.o. Tczew 35
547 Pris S.J. Nowak i Spółka Przodkowo 35
548 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice Raszków 35
549 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biomex Sp. z o.o. Kraków 35
550 PROCHEMIKA Sp. z o.o. Kraków 35
551 Przełom Górski i S-ka S.J. Nowy Sącz 35
552 ELEKTROCIEPŁOWNIA CHORZÓW ELCHO Sp. z o.o. Chorzów 34
553 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 34
554 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 34
555 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 34
556 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A. Warszawa 34
557 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
558 MAT - BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne Słupsk 34
559 Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o. Wrocław 34
560 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 34
561 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis S.J. i Wspólnicy Ząbki 34
562 Premium Club Sp. z o.o. Warszawa 34
563 Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o. Granowo 34
564 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 34
565 Euro Vinyl Sp. z o.o. Szeligi 34
566 Inwestbud S.J. Łomża 34
567 Farm - Serwis Sp. z o.o. Łódź 34
568 Awima S.J. Józefów 34
569 INDOS S.A. Chorzów 34
570 Centrum Handlowe La Cotonniere Sp. z o.o. Warszawa 34
571 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Kraków 34
572 BAGS Sadoch & Gąsior S.J. Dobre 34
573 Kaszuby Inwest Sp. z o.o. Wejherowo 34
574 MIGAPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 34
575 Investco Sp. z o.o. Warszawa 34
576 Przedsiębiorstwo Rolne Nadodrze Sp. z o.o. Gościejewice 34
577 IM 40 Sp. z o.o. Warszawa 34
578 HAGEMANN S.J. Kowary 34
579 Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o. Siemień 34
580 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rudziczce Rudziczka 34
581 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 34
582 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach Tomkowice 34
583 Grupa Kapitałowa Dolnośląska SEZAM Sp. z o.o. Oleśnica 34
584 Spółdzielnia Rolniczo - Wytwórcza w Nizinach Niziny 34
585 Inżynieria Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Ogólnego Bielsko-Biała 34
586 Jenerix Sp. z o.o. Łódź 34
587 Rol - Max DB S.J. Rysiowice 34
588 Dom J.M. Woźnica S.J. Warszawa 34
589 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J. Reda 34
590 ROLGAT Sp. z o.o. Piaseczno 34
591 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp. j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz Zawiercie 34
592 Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp. z o.o. Lublin 34
593 KGHM Polska Miedź S.A. Lubin 33
594 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 33
595 Reflex - Polska Sp. z o.o. Wąbrzeźno 33
596 Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o. Ksawerów 33
597 Medana Pharma S.A. Sieradz 33
598 P.I.B.Ebejot Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 33
599 Sandra J. Zalewski i Spółka S.J. Pogorzelica 33
600 Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości Kraków 33
601 Przeds. Handlowo - Usługowo - Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o. Lublin 33
602 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 33
603 ELECTUS S.A. Lubin 33
604 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 33
605 Kancelaria Prawna Raven - Krupa & Stańko Spółka Komandytowa Wrocław 33
606 Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J. Łomża 33
607 Telefony Podlaskie S.A. Sokołów Podlaski 33
608 ML Dariusz Niszcz Liw 33
609 Radionika Sp. z o.o. Kraków 33
610 FPH Art - Metal S.J. Łapino Kartuskie 33
611 ŁANPOL Sp. z o.o. Ruja 33
612 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 33
613 Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Gdańsk 33
614 Sabała B. Gut-Mostowy, M. Furman S.J. Zakopane 33
615 Ekofol Bugaj sp. j. Podłęże 33
616 Archicenter - K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S - Ka S.J. Kraków 33
617 SDL POLAND Sp. z o.o. Bydgoszcz 33
618 CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo - Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 33
619 ZPR Agroprod Sp. z o.o. Wierzbnik 33
620 Ziemia Pomorska Sp. z o.o. Ostrowiec 33
621 Watkowice Sp. z o.o. Ryjewo 33
622 Zamkon-Armaturen K.zamczewski I S-Ka, S.J. Kędzierzyn-Koźle 33
623 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc S.J. Opole 33
624 Moda Wrocław S.A. Wrocław 33
625 Maxbud S.J. Luboń 33
626 Tabla Sp. z o.o. Lublin 33
627 Funk International Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
628 DYNAMIK FILTR NOCOŃ I WSPÓLNICY S.J. Częstochowa 33
629 CBG Internatiomal Sp. z o.o. Warszawa 33
630 Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski Spółka Komandytowa Warszawa 33
631 CARBONEX Sp. z o.o. Katowice 33
632 Mixt Sp. z o.o. Chorula 33
633 Centrum Medyczne S.J. Chorzów 33
634 Przedsiębiorstwo ZET Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 33
635 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia Czernica 33
636 Mofo Instalacje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 33
637 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 33
638 Florkowska Makowska Konarski Sp. z o.o. Kraków 33
639 Budinpol S.J. Wrocław 33
640 SKW Biuro Projektowo - Techniczne Sp. z o.o. Zgorzelec 33
641 Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A. Płock 32
642 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 32
643 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
644 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 32
645 Orlex Danuta Gębarowska Wejherowo 32
646 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 32
647 AGA S.J. Gdynia 32
648 J. A. Gąska S.J. Jerzmanowice 32
649 STREAM SOFT Z.JASTRZĘBSKI, C.MIADZIOŁKO, D.CHOJNACKI, J.SZAFERSKI S.J. Zielona Góra 32
650 PGS Software S.A. Wrocław 32
651 Direx S.J. Sulejówek 32
652 Miary i Wagi Tomasz Kogut S.J. Skarbimierz Osiedle 32
653 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej Bielsk Podlaski 32
654 Amur Sp. z o.o. Warszawa 32
655 Alltech Sp. z o.o. Kartoszyno 32
656 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o. Gądkowice 32
657 Gospodarstwo Rolne w Lubominie Sp. z o.o. Lubomino 32
658 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 32
659 Skalski i Grzybowski S.J. Warszawa 32
660 Zakłady Polcontact Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 32
661 Agroprof Sp. z o.o. Mąkoszyce 32
662 Przedsiębiorstwo Budowlane Stalbet Sp. z o.o. Wrocław 32
663 WYDAWNICTWO ZAMOJSKIE Sp. z o.o. Zamość 32
664 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce Mórka 32
665 BYDGOSKIE KABLE Sp. z o.o. Bydgoszcz 32
666 Cameron Sp. z o.o. Warszawa 32
667 KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 32
668 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe POLMEX Sp. z o.o. Olsztyn 32
669 Propertus Sp. z o.o. Gdańsk 32
670 L+O International Insurance - Broker Sp. z o.o. Radom 32
671 Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego BIS Konstanty Król, Andrzej Cudny, Krzysztof Wrzosek S.J. Mińsk Mazowiecki 32
672 FAMUR S.A. Katowice 31
673 JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o. Tychy 31
674 GD Poland Investments Sp. z o.o. Wólka Kosowska 31
675 Technip Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
676 Outbox Sp. z o.o. Warszawa 31
677 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. Warszawa 31
678 Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Lublin 31
679 Polska Korporacja Finansowa SKARBIEC Sp. z o.o. Słupsk 31
680 ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31
681 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 31
682 Dreamlab Onet.pl sp. z o.o. Kraków 31
683 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 31
684 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31
685 Bodzoń, Krzanowski - Lekarska Spółka Partnerska Kraków 31
686 Zakład Usług Informatycznych Otago Sp. z o.o. Gdańsk 31
687 OMC Grupa PGD Sp. z o.o. S.K. Kraków 31
688 Emar Samoraj i Spółka Sp. J. Błonie 31
689 KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J. Warszawa 31
690 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 31
691 Minsbud S.J. Marki 31
692 Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych Rawa Mazowiecka 31
693 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach Regulice 31
694 Zakład Piekarniczo - Cukierniczy S.J. Piątnica Poduchowna 31
695 MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Tomaszów Lubelski 31
696 KTR - Polska Sp. z o.o. Kraków 31
697 Sierosławscy Jan Sierosławski sp. j. Mielec 31
698 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kamix L. i J. Zienkiewicz - S.J. Gdynia 31
699 Firma Lemir S.J. Libidza 31
700 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 31
701 PONT-PROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 31
702 CEZAL S.A. Olsztyn 31
703 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 31
704 BIO KOSMETYKA S.J. Wrocław 31
705 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 31
706 BIOEKSPERT Sp. z o.o. Warszawa 31
707 Optimo Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 31
708 Pro Publico Sp. z o.o. Chełm 31
709 Respold Sp. z o.o. Miłocin 31
710 Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o. Łagoszów Mały 31
711 Sezam S.J. Kraków 31
712 RO.SA.-INVEST Sp. z o.o. Radom 31
713 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krajenka 31
714 Kancelaria Prawna Maciej Bednarkiewicz, Andrzej Wilczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 31
715 Asseco Poland S.A. Rzeszów 30
716 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30
717 MARVIPOL S.A. Warszawa 30
718 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 30
719 AGRO - SKANDAWA Sp. z o.o. Barciany 30
720 Triada - Dom S.J. Trzebnica 30
721 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 30
722 Vispro T. Wapiński, Z. Sobieszczański S.J. Rzeszów 30
723 WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI w Lublinie Lublin 30
724 VIA4 S.A. Mysłowice 30
725 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Dopiewo 30
726 Inox Instal S.J. PPUH Brzesko 30
727 Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o. Ceków 30
728 KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 30
729 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. Warszawa 30
730 FRILI PROPERTIES POLSKA Sp. z o.o. Leszno 30
731 Anek Sroczyński Wawer S.J. Milanówek 30
732 Buster S.J. Inowrocław 30
733 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 30
734 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 30
735 PPH Indyk - Mazury Sp. z o.o. Ostróda 30
736 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych  Kraków 30
737 Bioraj Sp. z o.o. Karolew 30
738 Chajec, Don - Siemion & Żyto sp.k. Warszawa 30
739 Roldam Sp. z o.o. Zalesie Śląskie 30
740 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin Białośliwie 30
741 Machura Bros Corporation S.J. Suchy Las 30
742 Biopoint S.J. Stawiguda 30
743 Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o. Gierałtowice 30
744 Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH Gdynia 30
745 Kub Farm Sp. z o.o. Barnim 30
746 Kwiat System Ociepleń S.J. Warszawa 30
747 Emka Sp. z o.o. Strzebielino 30
748 CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 30
749 PIEKARNIA MIMA S.J. Sikora i Janowscy Ostrów Wielkopolski 30
750 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 30
751 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Wieśnicy Wieśnica 30
752 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o. Tralewo 30
753 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier Belęcin 30
754 Agro-Lawi Sp. z o.o. Malbork 30
755 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S.J. Gdynia 30
756 FSP Sp. z o.o. - S.K. Legnica 30
757 Orix - Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 30
758 Młyn Sp. z o.o. Dargomyśl 30
759 Elektryk S.J. PHU Brzeziny 30
760 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna BARBÓRKA W Czernej Czerna 30
761 Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o. Krzywiczyny 30
762 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. Kraków 30
763 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kazin 30
764 Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o. Police 30
765 TOS Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 30
766 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 30
767 Strategia Doradztwo Komunikacja Sp. z o.o. Kraków 30
768 Inwen Paweł Ćwierzyński, Marek Kowalski, Marian Słowik - Spółka Jawna Piastów 30
769 Program Sp. z o.o. Warszawa 30
770 Kizo Sp. z o.o. Katowice 30
771 Sirius Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
772 Welmax Paper Sp. z o.o. Bezwola 30
773 Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolne Lipka 30
774 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Florian Tissler S.J. Katowice 30
775 PPUH EM S.J. Warszawa 30
776 GFA Sp. z o.o. Gdańsk 30
777 Przedsiębiorstwo Budowlane Jot-Gie-Wu Sp. z o.o. sp.k. Kłokoczyn 30
778 Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp Kostrzyn 30
779 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Starych Babicach Stare Babice 30
780 Węgry Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne  Węgry 30
781 Centrotech Adam Gola, Joachim Wolny Sp.J. Strzelce Opolskie 30
782 New Communications Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 30
783 Intercargo Inspection Sp. z o.o. Warszawa 30
784 Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. Warszawa 30
785 ARGON - SPAW S.J. PPU Gdańsk 30
786 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW - BALICE Sp. z o.o. Balice 29
787 UMO Sp. z o.o. Zielonka 29
788 Apator Mining Sp. z o.o. Katowice 29
789 TRANSBIT Sp. z o.o. Warszawa 29
790 Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. Gdańsk 29
791 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman „Auto-Hak” sp. j. Słupsk 29
792 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niemodlin 29
793 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka Kraków 29
794 Apator Rector sp. z o.o. Zielona Góra 29
795 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 29
796 Fast Finance S.A. Wrocław 29
797 BRE Wealth Management S.A. Warszawa 29
798 Mirage Boats S.J. Augustów 29
799 Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o. Warszawa 29
800 Przychodnia Lekarska Novum S.J. Warszawa 29
801 Opoltrans Sp. z o.o. Brzezie 29
802 TELVIS Sp. z o.o. PUP Katowice 29
803 Gospodarstwo Rolne Warkocz S.J. Warkocz 29
804 PROMAG Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Żelisławice 29
805 Tarmet S.J. Tarnowo Podgórne 29
806 Imperial Company CO Sp. z o.o. Warszawa 29
807 Przeds. Usług Komunalno - Transportowych Vikom S.J. Poznań 29
808 Leithäuser Polska Sp. z o.o. Leszno 29
809 Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J. Sławno 29
810 PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J. Malerzowice Małe 29
811 Vac Aero Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 29
812 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 29
813 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 29
814 KATO LABS Sp. z o.o. Warszawa 29
815 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 29
816 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat Dobrzyca 29
817 Grand Investment Polska Sp. z o.o. Świecie 29
818 FFP Sp. z o.o. Mogilno 29
819 Grupa Biznes Polska - Wnorowski i Wspólnicy S.J. Wysokie Mazowieckie 29
820 Smart Card Innovations Sp. z o.o. Warszawa 29
821 Pro Holding Sp. z o.o. Kraków 29
822 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 29
823 Przedsiębiorstwo Prywatne Kaja R. Lendlewicz, J. Gołaszewski, J. Koska S.J. Bońki 29
824 INDOS WARSZAWA S.A. Warszawa 29
825 Multi Food S.A. Radom 29
826 Hot Company Sp. z o.o. Wrocław 29
827 Klimpar S.J. Wrocław 29
828 Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o. Wrocław 29
829 Conscious Food Generation Sp. z o.o. Warszawa 29
830 Agro - Piaski Sp. z o.o. Eksport - Import Dzierzgoń 29
831 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie Urbanowo 29
832 Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna  Gdynia 29
833 Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J. Radom 29
834 UNIROLP Sp. z o.o. Srebrzyszcze 29
835 FALKON G.SOKÓŁ I S-KA - S.J. Sosnowiec 29
836 Balsax S.J. Kłodzko 29
837 WIERZYCIEL S.A. Mikołów 29
838 AMERESTATE S.A. Warszawa 29
839 Krakowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego KRAKBUD Sp. z o.o. Kraków 29
840 Vimar S.J. Warszawa 29
841 Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Dąbrówka Górna 29
842 Agrostor Sp. z o.o. Storkówko 29
843 General Systems And Software (Poland) Limited Sp. z o.o. Gdynia 29
844 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gościęcin 29
845 Italian Hause Sp. z o.o. Lublin 29
846 Technologia I Styl Sp. z o.o. Wrocław 29
847 International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o. Warszawa 29
848 „Kama B.zubrycka i J.zubrycki” sp. j. Wasilków 29
849 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dobmar Maria i Janusz Gapińscy S.J. Bydgoszcz 29
850 Dom Towarowy Kupca Kupiec Sp. z o.o. Szczecin 29
851 Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o. Piła 29
852 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 29
853 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bielczanka Bielcza 29
854 Jastimpex Sp. z o.o. Jastrowie 29
855 Przeds. Rolno-Handlowe Zajączkowo Sp. z o.o. Zajączkowo 29
856 Elmasz Sp. z o.o. S.K. Biskupice 29
857 Rolnicza Spółdzielnia Agro - Farma Wojnowice 29
858 Żegluga Augustowska Sp. z o.o. Augustów 29
859 Eolica Połczyno Sp. z o.o. Gdańsk 29
860 Micon Sp. z o.o. Katowice 29
861 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Lubasz 29
862 Kamienna Sp. z o.o. Chojna 29
863 Eskulap Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 29
864 PASCAL Sp. z o.o. Gdańsk 29
865 W.L. Gore & Associates Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
866 Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach Łysomice 29
867 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 28
868 Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Poznań 28
869 Rank Progress S.A. Legnica 28
870 BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 28
871 WECHTA Sp. z o.o. S.K.A. Słupca 28
872 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 28
873 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 28
874 Polon-Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bydgoszcz 28
875 Budnex Sp. z o.o. PUH Gorzów Wielkopolski 28
876 Home.pl S.A. Szczecin 28
877 Nasza Klasa Sp. z o.o. Wrocław 28
878 MAG-KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 28
879 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 28
880 Zdrojowa Management Sp. z o.o. S.K.A. w Kołobrzegu Kołobrzeg 28
881 Novo Maar Sp. z o.o. Kraków 28
882 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 28
883 Hotel Muranowska Sp. z o.o. Warszawa 28
884 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa DOM Warszawa 28
885 Derform Sp. J. Deręgowscy Sady 28
886 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 28
887 Smile Sp. z o.o. Korpele 28
888 Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
889 Firma Budowlano - Drogowa Prasbet S.J. Grudziądz 28
890 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 28
891 Capitol Łapaj S.J. Kudowa-Zdrój 28
892 „Plastem” P. Ciupa i T. Teodorczyk Sp. J. Zduńska Wola 28
893 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy „Oska” Zbigniew Oskwarek, Kazimierz Kasprowicz sp. j. Białe Błota 28
894 GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o. Wieszyno 28
895 Agrarproduktion - Godków Sp. z o.o. Chojna 28
896 AGROCOM Sp. z o.o. Setniki 28
897 Rol - Plant Sp. z o.o. Rąbino 28
898 Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 28
899 POPRAD Sp. z o.o. Muszyna 28
900 Anelpol II S.J. PPUH Ogrodzieniec 28
901 GALMA Sp. z o.o. Dzierżoniów 28
902 Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 28
903 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 28
904 BIK SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 28
905 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI S.J. Dąbrowa Górnicza 28
906 PPUH Raszynek Sp. z o.o. Okmiany 28
907 ECA Auxilium S.A. Kraków 28
908 Hydro-Gaz Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk S.J. Lublin 28
909 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce Olszewka 28
910 Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice Rostkowice 28
911 Dąstal Dądela Sp.J. Rędziny 28
912 ALFA BROKERS Sp. z o.o. Toruń 28
913 PPHU LELONKIEWICZ S.J. Zielęcice 28
914 Maison Du Vin Sp. z o.o. Chotynia 28
915 Wasama S.J. Roboty Ogólnobudowlane, Instalacje Sanitarne, Instalacje I Pomiary Elektryczne  Lądek-Zdrój 28
916 RADMIN S.J. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 28
917 Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. Wrocław 28
918 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZAW S.J. Caban, Wcisło, Zając Bielsko-Biała 28
919 Moda Media Sp. z o.o. Świecie 28
920 BUDOWLANO-REMONTOWO-HANDLOWA EVEREST WOJECIECH GRYŁKO, KRZYSZTOF PAPUGA S.J. Brzeszcze 28
921 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Cerekwi Nowa Cerekwia 28
922 Zakład Rolno Przemysłowy Sp. z o.o. Bukowo 28
923 Argaz S.J. Lublin 28
924 Borysowski & Spółka S.J. Dziekanów Leśny 28
925 Austria Card Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
926 Agro - Farm Sp. z o.o. Skorogoszcz 28
927 Excel Handling Sp. z o.o. Warszawa 28
928 OST - POL Sp. z o.o. Tychy 28
929 T.T. Systems Waldemar Pudelski, Barbara Banaszak Pudelska sp. j. Promnice 28
930 ENIX Z. Łazarski i A. Gawriłow S.J. Kraków 28
931 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 28
932 Bankomat Service Sp. z o.o. Warszawa 28
933 JEST JOB Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 28
934 GG Trading S.J. Warszawa 28
935 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki S.J. Świecie 28
936 Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 28
937 Kubara Investment House S.A. Świdnica 28
938 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk S.J. Człuchów 28
939 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki - Grzybowo Września 28
940 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu Śmigiel 28
941 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 28
942 Zakład Budowlany EFEKT J.D. Dziedziccy S.J. Świnoujście 28
943 Masiota i Wspólnicy Adwokacka sp.p. Poznań 28
944 INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o. Kraków 28
945 Pol - Net S. Cieślak, P. Pawłowski, Z. Rybczyński S.J. Łódź 28
946 FP Multimedia Sp. z o.o. Kraków 28
947 PB Maxbud S.J. Warszawa 28
948 Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Warszawa 27
949 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 27
950 HaweTelekom Sp. z o.o. Legnica 27
951 Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA Krynica-Zdrój 27
952 Mostostal - Montaż Słupca Sp. z o.o. S.K.A. Słupca 27
953 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 27
954 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 27
955 Ultimo S.A. Wrocław 27
956 AMERMEDIA Sp. z o.o. Słupsk 27
957 VOSSLOH SKAMO Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 27
958 Nowodworski sp. j. Częstochowa 27
959 DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa Warszawa 27
960 Chłodnictwo S.J. B. Sułkowski, A. Gągała, R. Gągała Józefów 27
961 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp. j. Kobylnica 27
962 PW Drewmax S.J. T.Sąsiadek i Wspólnicy Kędzierzyn-Koźle 27
963 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 27
964 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 27
965 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 27
966 Kinekspert S.J. Łódź 27
967 AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o. Łupawa 27
968 Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.wiczyński sp. j. Grójec 27
969 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Rolno - Przetwórcze GAL L.P.M.Ł. Marek S.J. Poznań 27
970 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 27
971 INFO-CAM Sp. z o.o. Warszawa 27
972 BRANDDEX Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 27
973 Komo S.J. Sękocin Nowy 27
974 Jari - Polska Sp. z o.o. Myślibórz 27
975 Akopol Sp. z o.o. Kraków 27
976 Zakład Poligraficzny Druk - Serwis S.J. Warszawa 27
977 Ekowent S.J. Bielsko-Biała 27
978 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 27
979 Hylmet S.J. ZPHU Plaskosz 27
980 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 27
981 ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej Warszawa 27
982 SAGRA TECHNOLOGY Sp. z o.o. Szczecin 27
983 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 27
984 Motodemont S.J. Kaźmierz 27
985 Wapps S.J.  Chorzów 27
986 Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J. Świnoujście 27
987 Agros Due Sp. z o.o. Poznań 27
988 Zakład Usług Budowlanych Budmel S.J. Stryków 27
989 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko - Odlewnicze Legnica 27
990 Regionalna Telewizyjna Kablowa S.J. Nowy Sącz 27
991 Aga-Agro Ślązak Szpara S.J. Łukowice Brzeskie 27
992 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 27
993 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Wroninie Wronin 27
994 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Dekoracji Sp. z o.o. Kraków 27
995 Klimek i Kluś Andrzej Klimek i Wspólnicy sp. j. Lesznowola 27
996 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 27
997 3M Projekt S.J. Białystok 27
998 Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 27
999 Przedsiębiorstwo SAS S.J. Białystok 27
1000 Schott Spółka Jawna Częstochowa 27
1001 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik S.J. Opole 27
1002 PFT Sp. z o.o. Kraków 27
1003 POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o. Gdynia 27
1004 Novo - Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
1005 PORT CONSULTANTS JACEK PARYSEK I PAWEŁ PARYSEK S.J. Gdynia 27
1006 Agrodan Produkcyjno - Handlowa Sp. z o.o. Koszalin 27
1007 CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 27
1008 DJK Sp. z o.o. Wysokie Mazowieckie 27
1009 Escape Fitness Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
1010 Doxler Sp. z o.o. Kórnik 27
1011 ABL - Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 27
1012 Kolmech Sp. z o.o. Kolejowe Przeds. Remontowo-Produkcyjne Dziergowice 27
1013 AGRA - MOS Sp. z o.o. Budno 27
1014 Probo Multimedia Sp. z o.o. Warszawa 27
1015 Reumed Sp. z o.o. Lublin 27
1016 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska - S.J. Wrocław 27
1017 Wektor Sp. z o.o. Nowy Sącz 27
1018 Bekaert Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
1019 Niwa Sp. z o.o. Przekolno 27
1020 Ocynkownia WEKTOR S.J. W.T Michałowscy Markajmy 27
1021 Neptune Marine Sp. z o.o. Szczecin 27
1022 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 26
1023 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 26
1024 APATOR S.A. Toruń 26
1025 Wolters Kluwer Polska S.A. Warszawa 26
1026 Dom-Bud M.Szaflarski S.J. Kraków 26
1027 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 26
1028 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 26
1029 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 26
1030 EACC Investments Sp. z o.o. Jabłonowo 26
1031 Schiedel Sp. z o.o. Opole 26
1032 Zakład Utylizacyjny sp. z o.o. Gdańsk 26
1033 PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Warszawa 26
1034 TIBRO -JV Sp. z o.o. Janowiec Wielkopolski 26
1035 M.W. Trade S.A. Wrocław 26
1036 Wszechnica Świętokrzyska Kielce 26
1037 INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno - Doświadczalne Żórawina 26
1038 Madrox S.J. Stojadła 26
1039 Mykogen - Kompost Michał i Piotr Małuszyńscy  Łask 26
1040 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 26
1041 Amest Kamieńsk Sp. z o.o. Kamieńsk 26
1042 Mix Biura Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 26
1043 Wierzbowski Eversheds Sp. Komandytowa Warszawa 26
1044 Waśpol S.J. Skawina 26
1045 Agro - Dąbrówka Sp. z o.o. Dąbrówka 26
1046 Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A. Piła 26
1047 Intropak Płochocki & Wspólnicy S.J. Celestynów 26
1048 Felbermayr Immo Sp. z o.o. Wrocław 26
1049 Rolmax Sp. z o.o. Strzepowo 26
1050 Centrum Handlowe Batory S.A. Gdynia 26
1051 PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW Pągów 26
1052 Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Sp. z o.o. Ciężkowice 26
1053 Przedsiębiorstwo Podukcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat S.J. Kraków 26
1054 Atut Sp. z o.o. PPHU Katowice 26
1055 Podwysocki S.J. Łódź 26
1056 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Piotr I Aneta Szczepańscy S.J. Przemyśl 26
1057 Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J. Wrocław 26
1058 „Eleks Janusz Kosiorek sp. j.” Warszawa 26
1059 Resteks Sp. z o.o. PPU Tczew 26
1060 Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o. Kunice 26
1061 Hydro-Instal Zakład Instalacji Sanitarnych Homa-Homa S.J. Mazańcowice 26
1062 Hutnicze Przedsiebiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Sp. z o.o. Bytom 26
1063 Wydawnictwo Działkowiec Sp. z o.o. Warszawa 26
1064 Przedsiębiorstwo Rolne Kost - Rol Sp. z o.o. Byczyna 26
1065 King Tony Polska S.J. Komorniki 26
1066 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp. j. Jaskrów 26
1067 Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Tarnów 26
1068 Heuthes Sp. z o.o. Szczecin 26
1069 Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach Ruchocice 26
1070 Gospodarstwo Rolno - Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o. Bojanowo 26
1071 Kontrast Marek Jakubowski S.J. Kraków 26
1072 Kenbit Koenig i Wspólnicy S.J. Warszawa 26
1073 Emitest - Eko Sp. z o.o. Żarów 26
1074 PPH Has - Rokadex - Haro Sp. z o.o. Stegna 26
1075 Gold - Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 26
1076 MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 26
1077 Rolmix Sp. z o.o. Zakrzewo 26
1078 ARM Inwestycje Sp. z o.o. Inowrocław 26
1079 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy Jasienica 26
1080 Hemag H.Guziak S.J. Kraków 26
1081 Axed S.J. Poznań 26
1082 AGROPA Sp. z o.o. Reszel 26
1083 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 26
1084 Materna Communications Sp. z o.o. Warszawa 26
1085 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe Rolmix Sp. z o.o. Przelewice 26
1086 SANMED Sp. z o.o. Łódź 26
1087 JOTT JOANNA I LEONARD PIERACCY S.J. Szczecin 26
1088 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp Jasionka 26
1089 Telewizja Kablowa Antserwis S.J. Wałcz 26
1090 Warmus Investment Sp. z o.o. Raszyn 26
1091 SPOŁEM PSS w Piasecznie Piaseczno 26
1092 Warsfoll Zyśk, Tarnowicz S.J. Warszawa 26
1093 Spółdzielnia Rolniczo - Produkcyjna WIGAŃCICE w Wigańcicach Wigańcice 26
1094 Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Prusice 26
1095 Poltramp Sp. z o.o. Szczecin 26
1096 Intex Sp. z o.o. Gliwice 26
1097 Przeds. Rolne - Krotoszyn Sp. z o.o. Barcin 26
1098 Kem-Form Woźniak, Giemza, Płonka S.J. Bielsko-Biała 26
1099 Vectra Raczkowscy S.J. Wrocław 26
1100 IPO Doradztwo Strategiczne S.A. Warszawa 26
1101 ASBUD PIASECZNO Sp. z o.o. Warszawa 26
1102 Gospodarstwo Rybackie Samoklęski Sp. z o.o. Kamionka 26
1103 PHU Kamar Sp. z o.o. Złotoryja 26
1104 SBA Euro Sp. z o.o. Opole 26
1105 Logonet Sp. z o.o. Bydgoszcz 26
1106 PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 26
1107 Łaska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. Łask 26
1108 Biuro Inżynierii Transportu - Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych S.J. Poznań 26
1109 Przeds. Handlowo - Budowlane Arispol S.J. Świątniki Górne 26
1110 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bzowo Bzowo 26
1111 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 25
1112 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 25
1113 BDN Sp. z o.o. S-ka Komandytowa Warszawa 25
1114 VECTRA S.A. Gdynia 25
1115 Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. Kraków 25
1116 Warszawski Rolno - Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Ożarów Mazowiecki 25
1117 PORTOS S.J. Kalisz 25
1118 OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
1119 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
1120 MÓJ DOM S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Wrocław 25
1121 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 25
1122 PPUH ALFA SOSNOWSCY S.J. Nowa Wieś 25
1123 DREWBET Grzyb - Kotynia - Rogaczewski S.J. Kłobuck 25
1124 ECO - Classic Sp. z o.o. Warszawa 25
1125 Chore - Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 25
1126 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25
1127 Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 25
1128 4Fun Media S.A. Warszawa 25
1129 EGB INVESTMENTS S.A. Bydgoszcz 25
1130 REKMA Trading Poland Sp. z o.o. Brzezie 25
1131 BAMAR - POL S.J. Opole 25
1132 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 25
1133 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 25
1134 MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy - S.J. Gromadka 25
1135 Agro - Technika S.A. Ząbki 25
1136 Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25
1137 Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. Warszawa 25
1138 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 25
1139 Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 25
1140 FHU Polorto Sp. z o.o. Częstochowa 25
1141 Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych Warszawa 25
1142 Kersten Europe Sp. z o.o. Kleszczów 25
1143 ANMART S.J. Nowy Sącz 25
1144 ITA Sp. z o.o. Gdynia 25
1145 Paris Music Sp. z o.o. Gdańsk 25
1146 Ekocentrum - Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 25
1147 Grupa Nokaut S.A. Gdynia 25
1148 PPUH Terra Sp. z o.o. Krobia 25
1149 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 25
1150 Millennium - Kopciński, Rzechuła, Michalak S.J. Międzywodzie 25
1151 Polder Sp. z o.o. Damianowo 25
1152 MILO-SPORT M.i E. Kwaśniewscy S.J. Dąbrowa Górnicza 25
1153 Eugen Meller Sp. z o.o. Białogard 25
1154 Przedsiębiorstwo Rolno - Przemysłowe Farmco Sp. z o.o. Wilczkowice 25
1155 Starpol Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Handlu i Usług Konradów 25
1156 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stara Kamienica 25
1157 BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o. Toruń 25
1158 PMK Gastronomia S. J. Opole 25
1159 Przeds. Budowlane Blok S.J. Nysa 25
1160 Rawa S.J. Świdnica 25
1161 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Suchy Las 25
1162 Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o. Zaścianki 25
1163 Grupa KK Kochanowski. S.J. Radom 25
1164 ART Logistic Sp. z o.o. Łódź 25
1165 Topbau Sp. z o.o. Bydgoszcz 25
1166 Przeds. Unipro-Bud Sp. z o.o. Elbląg 25
1167 Promexim Invest Sp. z o.o. Warszawa 25
1168 Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o. Kraków 25
1169 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 25
1170 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuroservice Sp. z o.o. Kraków 25
1171 RunFarm Sp. z o.o. Barlinek 25
1172 Elcor S.J. Lisów 25
1173 JAWO S.J. Częstochowa 25
1174 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. Pracownia Projektowa Wrocław 25
1175 Oki Doki Hostels Sp. z o.o. Warszawa 25
1176 Krzysztof Czajczyk I Dariusz Czajczyk S.J. Mogilany 25
1177 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  Tryńcza 25
1178 Soco S.J. Łódź 25
1179 Migra Sp. z o.o. Tyniec Mały 25
1180 Stadlbauer Sp. z o.o. Warszawa 25
1181 Zetrom Sp. z o.o. Warszawa 25
1182 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Andrzej Pieszak, Andrzej Lis S.J. Środa Wielkopolska 25
1183 SCHOLAR Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe Warszawa 25
1184 Water Service Sp. z o.o. Gdańsk 25
1185 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz - System S.A. Warszawa 24
1186 Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Wrocław 24
1187 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 24
1188 INTELIGO FINANCIAL SERVICES S.A. Warszawa 24
1189 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 24
1190 EMITER S.J. Zakład Usługowo - Produkcyjny Limanowa 24
1191 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEMAR S.J. Piotr Klaczak, Marcin Klaczak Katowice 24
1192 Onduline Production Sp. z o.o. Mielec 24
1193 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 24
1194 MURAPOL S.A. Bielsko-Biała 24
1195 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 24
1196 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Rudawie S.A. Rudawa 24
1197 Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o. Manieczki 24
1198 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 24
1199 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 24
1200 ED Invest S.A. Warszawa 24
1201 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 24
1202 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j. Niedomice 24
1203 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 24
1204 Windprojekt Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 24
1205 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 24
1206 BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 24
1207 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 24
1208 Mega - Krusz S.J. Ostrołęka 24
1209 OPTOMER S.J. Łódź 24
1210 Stokson S.J. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 24
1211 Kefal Kempisty S.J. Ostrów Mazowiecka 24
1212 EFL SERVICE S.A. Wrocław 24
1213 Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING S.A. Gdańsk 24
1214 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność Wargowo 24
1215 Hedeselskabet Sp. z o.o. Warszawa 24
1216 Par Bakuła S.J. Gdańsk 24
1217 Jasna - Pol Sp. z o.o. Dzierzgoń 24
1218 Willis Polska S.A. Warszawa 24
1219 Monat Sp. z o.o. Wielobranżowa i Projektowa Gdańsk 24
1220 Plener S.J. Katowice 24
1221 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
1222 Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o. Zagrodno 24
1223 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o. Goświnowice 24
1224 A.Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 24
1225 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J. Nisko 24
1226 Softvig Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Szczecin 24
1227 Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy S.J. Rzeszów 24
1228 Zakład Sprzątania Placów i Ulic S.J. Poznań 24
1229 Zeto S.A. Centrum Systemów Komputerowych Kielce 24
1230 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 24
1231 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 24
1232 Super - Pol PHU  Leszno 24
1233 Expert Sp. z o.o. Kruszyn Krajeński 24
1234 Energotest Sp. z o.o. Krosno 24
1235 Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec Oświęcim 24
1236 Infinite Sp. z o.o. Lublin 24
1237 PPHiU PESAM S.J. Dębica 24
1238 Nordic Consulting & Development Company Sp. z o.o. Szczecin 24
1239 Varia Sp. z o.o. PPH Mikołów 24
1240 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 24
1241 Quantum Satis Sp. z o.o. Warszawa 24
1242 Firma Taro Roman Grudziński S.J. Tymienice 24
1243 ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA Przeciszów 24
1244 Procard Sp. z o.o. Kraków 24
1245 MBS Plus Sp. z o.o. Sady 24
1246 Zakład Elektromechaniczny Erhem S.J. Dębica 24
1247 Bud-Rem S.J. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 24
1248 P.W. Promont Sp. z o.o. Warszawa 24
1249 MG Dom Sp. z o.o. Białystok 24
1250 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 24
1251 Dagtech Sp. z o.o. Kotla 24
1252 Edukacja Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Wrocław 24
1253 Wacker - Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
1254 Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Rolfarm Sp. z o.o. Osiek Łużycki 24
1255 Przeds. Instalacji Elektrycznych S.J. Łomża 24
1256 Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. Tomaszowo 24
1257 Konsorcjum Sp. z o.o. Świdnik 24
1258 Hanesco-Nieruchomości Sp. z o.o. Lublin 24
1259 Brego Świadek, Stefański S.J. Poznań 24
1260 Woprol S.J. Łeknica 24
1261 Rolpod Sp. z o.o. Straszyn 24
1262 Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o. Człuchów 24
1263 Otawa Group S.J. Katowice 24
1264 Agroimpex - Krzepice Sp. z o.o. Krzepice 24
1265 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 24
1266 Masters Sp. z o.o. Poznań 24
1267 IE Investments Sp. z o.o. Wrocław 24
1268 Ideal Partner S.J. Choroszcz 24
1269 Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
1270 Diamentpol S.J G.Kowalczyk, J. Pijewski  Katowice 24
1271 FIM Sp. z o.o. Poznań 24
1272 Chomtech.pl Sp. z o.o. Kraków 24
1273 Geomaster Sp. z o.o. PPUH Jelenia Góra 24
1274 PW Farma - Sp. z o.o. Zębowice 24
1275 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Michów 24
1276 VM Media Sp. z o.o. - VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 24
1277 EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A. Gdańsk 24
1278 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 24
1279 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Przybiniu Przybiń 24
1280 Gastropol Sp. z o.o. Warszawa 24
1281 Tesmo Sp. z o.o. Michałowice 24
1282 PHU Eltus S.J. Niemcza 24
1283 Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Gdańsk 23
1284 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 23
1285 MMV Kraków Sp. z o.o. Kłaj 23
1286 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
1287 Robyg Development 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
1288 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
1289 APLISENS S.A. Warszawa 23
1290 Targi Kielce S.A Kielce 23
1291 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 23
1292 Stalmot & Wolmet S.A. Nidzica 23
1293 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 23
1294 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 23
1295 Meyn Polska Sp. z o.o. Lębork 23
1296 Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz Grudziądz 23
1297 Piekarnia Familijna S.J. Krośnice 23
1298 Chemia Vox Sp. z o.o. S.K.A. Czerwonak 23
1299 Master Pharm Polska Sp. z o.o. Łódź 23
1300 Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 23
1301 Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 23
1302 PROINS S.A. Kraków 23
1303 Argo Card Sp. z o.o. Gdańsk 23
1304 ZEGART - FARMS Sp. z o.o. Zegartowice 23
1305 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 23
1306 AGRO - FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o. Barciany 23
1307 Espol Innwestycje Sp. z o.o. Lublin 23
1308 RADIO ESKA S.A. Warszawa 23
1309 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 23
1310 CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Krynica-Zdrój 23
1311 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J. Kleśniska 23
1312 MILART Sp. z o.o. Wrocław 23
1313 Agropol Sp. z o.o. Szudziałowo 23
1314 Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy - Kancelaria Prawna GLN Sp. Komandytowa Warszawa 23
1315 Wod - Kan - Mel Roman Sułkowski I Wspólnicy S.J. Przedsiębiorstwo Sowliny 23
1316 Synase Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
1317 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 23
1318 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 23
1319 Agencja Reklamowa Opus - B S.J. Kraków 23
1320 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 23
1321 American - Austrian Corporation - Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 23
1322 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 23
1323 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sp. z o.o. Wiązów 23
1324 Sukces S.J. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk Białystok 23
1325 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
1326 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 23
1327 Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o. Łódź 23
1328 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 23
1329 Duet S.J. Goszcz 23
1330 Transdźwig Zawadzcy S.J. Augustów 23
1331 Derkon Sp. z o.o. Szczecin 23
1332 Jet Line Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 23
1333 Norgpol Czerwiński S.J. Warszawa 23
1334 Irriga S.J. Warszawa 23
1335 ALFA S.J. Antoni Janik, Jan Janik, Józef Janik Nowy Sącz 23
1336 Okulus Sp. z o.o. Kalisz 23
1337 Prolab S.J. Farmaceutyczne Przeds. Produkcyjno - Analityczno - Handlowe Nakło nad Notecią 23
1338 Profilex Sp. z o.o. sp.k. Łask 23
1339 Janpol Sp. z o.o. Przeds. Rolno - Usługowo - Handlowe Jankowice Wielkie 23
1340 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 23
1341 Rusztowania Baumann Mostostal Sp. z o.o. Końskie 23
1342 Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koziegłowy 23
1343 Tap Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 23
1344 Pro Market S.J. Warszawa 23
1345 Welte Cardan Service Sp. z o.o. Mysłowice 23
1346 Busimport Pl Sp. z o.o. Nekla 23
1347 Piasta Hurtownia Rowerów S.J. Łódź 23
1348 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ścinawa Nyska 23
1349 ŚWIT Sp. z o.o. Tarnów 23
1350 Primo Sp. z o.o. Otwock 23
1351 Foster S.J. Zakład Elektroniczny Pleszew 23
1352 Wieszczyczyn Sp. z o.o. PPHU Wieszczyczyn 23
1353 Gumet S.J. Kraśnik 23
1354 Hartog Sp. z o.o. Stegna 23
1355 Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o. Makowice 23
1356 Staner Sp. z o.o. Kraków 23
1357 O&M S.J. PHU Włocławek 23
1358 Metal - Market S.J. Sosnowiec 23
1359 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 23
1360 Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Adam Goclik sp. j. Września 23
1361 Waran K. M. A. G. Żebrakowscy S.J. Rzeszów 23
1362 Zakład Naprawy Środków Transportu S.J. Tczew 23
1363 BONY Sp. z o.o. Osie 23
1364 Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o. Sahryń 23
1365 Zakład Hodowli Zarodowej Sp. z o.o. Stańkowo 23
1366 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świt Róża Wielka 23
1367 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 23
1368 Maciej Rogowski Spółka Komandytowo Akcyjna Tczew 23
1369 SKM-Bis Kostrzewski Stefan, Kostrzewski Jerzy, Manyś Paweł, Szeszuła Marian, Poznański Grzegorz S.J. Opalenica 23
1370 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23
1371 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Techdom.eu S.J. Wrocław 23
1372 PPM Fab S.J. Bolesławiec 23
1373 Spółdzielnia Ogrodnicza Chodakowska Warszawa 23
1374 Hekpol Sp. z o.o. Janowiec Wielkopolski 23
1375 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej Wola Przybysławska 23
1376 TARRO KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 23
1377 Gfmp - Management Consultants Bogdan Dąbrowski Spółka Komandytowa Wrocław 23
1378 All - Medi Sp. z o.o. Otwock 23
1379 EKOSERWIS RAPID Sp. z o.o. Biała Podlaska 23
1380 Hades Sp. z o.o. Świnoujście 23
1381 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 22
1382 Kopex Machinery S.A. Zabrze 22
1383 Open Finance S.A. Warszawa 22
1384 GRUPA ONET.PL S.A. Kraków 22
1385 REMAG S.A. Katowice 22
1386 DTW Sp. z o.o. Zabierzów 22
1387 SOLAR COMPANY S.A. Poznań 22
1388 INTER-BUD Firma Remontowo - Budowlana Kraków 22
1389 Contact Center Sp. z o.o. Warszawa 22
1390 Toya Sp. z o.o. Łódź 22
1391 INPRO S.A. Gdańsk 22
1392 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 22
1393 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno - Ściekowej S.A. Tychy 22
1394 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 22
1395 Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 22
1396 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. - Grupa IHAR Kobylin 22
1397 INTROL S.A. Katowice 22
1398 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 22
1399 ERKADO Zbigniew Kozłowski Radomyśl nad Sanem 22
1400 Robyg Osiedle Zdrowa 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
1401 LURGI S.A. Kraków 22
1402 Wysowa - Dom S.J. PUH Wysowa-Zdrój 22
1403 KACZMARSKI INKASSO Wrocław 22
1404 Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Nowy Targ 22
1405 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 22
1406 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 22
1407 Polski Związek Łowiecki Warszawa 22
1408 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 22
1409 KK - Electronic Polska Sp. z o.o. Szczecin 22
1410 VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych Warszawa 22
1411 Pragma Faktoring S.A. Katowice 22
1412 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o. Kielce 22
1413 ALLEN & OVERY, A. Pędzich Spółka Komandytowa Warszawa 22
1414 PRZYSUCHA Zakłady Płytek Ceramicznych S.A. Skrzyńsko 22
1415 FIRMA PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 22
1416 Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o. Stolno 22
1417 Tek Sp. z o.o. Stare Babice 22
1418 KOMAT Mieczysław Kozłowski Czarnków 22
1419 PU Sabra-Service S.J. Maciej Taranda i Paweł Wielopolski Szczecin 22
1420 AUTO - PLAST PRODUKT S.A. Września 22
1421 MEDAX Sp. z o.o. Kruszów 22
1422 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 22
1423 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 22
1424 POLIPACK S.J. Gościcino 22
1425 MIK Małgorzata Grabowska Ciechanów 22
1426 Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J. Ostrołęka 22
1427 Carint Sp. z o.o. Kraków 22
1428 Shim - Pol S.J. Izabelin 22
1429 Bertram Sp. z o.o. Gryfice 22
1430 PPH DOLOMIT Sp. z o.o. Kraków 22
1431 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 22
1432 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 22
1433 Motgum S.J. Józefów 22
1434 Bankomat Sp. z o.o. Warszawa 22
1435 Green Factory Sp. z o.o. Spółka Komandytowo - Akcyjna Zakroczym 22
1436 Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.  Tyczyn 22
1437 Senator Sp. z o.o. Łódź 22
1438 ARS Sp. z o.o. Agencja Rewitalizacji Starówki Płock 22
1439 Navigar Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 22
1440 Pegas Sp. z o.o. Olkusz 22
1441 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 22
1442 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merx D. Migacz, K. Poręba sp. j. Nowy Sącz 22
1443 O&S Computer - Soft Sp. z o.o. Wałbrzych 22
1444 Btc Business Technology Consulting Sp. z o.o. Poznań 22
1445 Rawex Sp. z o.o. Gdańsk 22
1446 Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J Warszawa 22
1447 TOPEKO Sp. z o.o. Będzin 22
1448 Sppeed Car Sp. z o.o. Świdnik 22
1449 PPU Intermet Sp. z o.o. Człuchów 22
1450 Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej Wilków 22
1451 ZPH Mistral S.J. Łódź 22
1452 Komes Sp. z o.o. Szubin 22
1453 ZETO - ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 22
1454 Kraj Sp. z o.o. Katowice 22
1455 Bazar Poznański S.A. Poznań 22
1456 PPHU Ewa Baranik S.J. Klucze 22
1457 Jawor S.J. Mogilno 22
1458 Gospodarstwo Rolne Chwaliszewo Sp. z o.o.  Gromadno 22
1459 TELWENT Sp. z o.o. Staniszewo 22
1460 Megaplot S.J. Sosnowiec 22
1461 Ponetex Sp. z o.o. Rakoniewice 22
1462 Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark-GMW Jodłownik 22
1463 Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J. Bełchatów 22
1464 MAXI Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W. Rumocka S.J. Łódź 22
1465 Stacja Narciarska Małe Ciche Sp. z o.o. Małe Ciche 22
1466 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 22
1467 Hurra Communications Sp. z o.o. Kraków 22
1468 Esculap Centrum Medyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
1469 Polieuro Sp. z o.o. Chodzież 22
1470 Budowlani Sanatorium Uzdrowiskowe S.J. Podegrodzie 22
1471 Polsurwis Michał Sawka sp. j. Bydgoszcz 22
1472 Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o. Warszawa 22
1473 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 22
1474 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku Dolsk 22
1475 Kontekst Andrzej Wolski S.J. Warszawa 22
1476 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrzelicach Chrzelice 22
1477 Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o. Krzyżowice 22
1478 BFM-BTH Sp. z o.o. Legnica 22
1479 Aland Sp. z o.o. Gdynia 22
1480 Abacosun S.J. Gdynia 22
1481 Piekarz S.J. Świdnica 22
1482 Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla Barlinek 22
1483 Zakład Usług Antenowych ANTSERWIS Henryk Czajkowski, Kazimierz Kociński, Olenia Kordylewicz S.J. Piła 22
1484 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Mikołów 22
1485 Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 22
1486 Benninghoven Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
1487 AVS Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
1488 Firma Record Sp. z o.o. Gdańsk 22
1489 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zwycięstwo Pszenno 22
1490 Zakład Konstrukcji i Ekspertyz Techmarin Sp. z o.o.  Świnoujście 22
1491 Media Press P. Augustyniak i Wspólnicy S.J. Łódź 22
1492 Mąkos Bud Sp. z o.o. Białystok 22
1493 Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o. Gdynia 22
1494 POLMINING Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Górniczego Olkusz 22
1495 Insoft Sp. z o.o. Kraków 22
1496 ŻUBR ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TRZCIŃSCY & KOŹMIŃSKI S.J. Szczytno 22
1497 Chips And Snacks Ryczkowski sp. j. Łódź 22
1498 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Diamsil Sp. z o.o. Osieczany 22
1499 Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Sp. z o.o. Nozdrzec 22
1500 Graal Sp. z o.o. Opypy 22
1501 Metrison Sp. z o.o. Mościska 22
1502 Hitsa-Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 22
1503 Qualisort Polska Sp. z o.o. Janikowo 22
1504 Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek Poznań 22
1505 Idea & Marketing Spółka Komandytowa Warszawa 22
1506 Atom Service Marek Parol S.J. Gdynia 22
1507 CITRI MARKET Sp. z o.o. Częstochowa 22
1508 WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU Walerianowo 22
1509 NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe Gdańsk 22
1510 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Drol Sp. z o.o. Szczecin 22
1511 Let Sp. z o.o. Pruszków 22
1512 Centrum Wózków Podnopśnikowych Turkiew S.J. Wrocław 22
1513 S.A.S. S.J. Świdnica 22
1514 Lexbridge Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy Wrocław 22
1515 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o. Lublin 22
1516 E.s. Logistics Sp. z o.o. Zaręby Kościelne 22
1517 Innowacyjne Przeds. Wielobr. Polin Sp. z o.o. Katowice 22
1518 Przeds. Hydrogeologiczne Hydrogeopol Sp. z o.o. Dębica 22
1519 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CAMMPOL J. Para T. Olek S.J. Kalisz 22
1520 Drukarnia Bauer Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 21
1521 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 21
1522 PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
1523 Elektrownie Wodne Sp. z o.o. Koronowo 21
1524 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
1525 Multimadia Polska Południe S.A. Gdynia 21
1526 REST Usługi Remontowo - Budowlane i Specjalistyczne S.J Rzeszów 21
1527 INGLOT Sp. z o.o. Przemyśl 21
1528 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 21
1529 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J. Bojszowy 21
1530 Zakład Specjalistycznych Robót Górniczych ZSRG Sp. z o.o. Żory 21
1531 Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 21
1532 DOMATOR Sp. z o.o. Konin 21
1533 Ekofinn - Pol Sp. z o.o. Banino 21
1534 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
1535 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 21
1536 PZ HTL S.A. Warszawa 21
1537 SIEMASZKO Sp. z o.o. Szczecin 21
1538 Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie Tarnów 21
1539 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 21
1540 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 21
1541 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 21
1542 NAVIMOR - INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 21
1543 Intercard Sp. z o.o. Kraków 21
1544 AQUA - SOPOT Sp. z o.o. Sopot 21
1545 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Zeliaś S.J. Tarnów 21
1546 RMA - POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 21
1547 PPH LIMAK Wojciech Mrocheń Częstochowa 21
1548 Moto - Remo S.J. Iława 21
1549 Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J. Kołobrzeg 21
1550 Rolgos Sp. z o.o. Gościejewice 21
1551 Eko - Live S.J. PH Bielsko-Biała 21
1552 Koelner - Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. Wrocław 21
1553 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 21
1554 Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Andrzej Nycz Kozy 21
1555 ŁYSOGÓRY Przedsiębiorstwo Turystyczne Sp. z o.o. Kielce 21
1556 Altrad- Mostostal - Montaż Sp. z o.o. Siedlce 21
1557 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 21
1558 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 21
1559 SKG S.A. Bielsko-Biała 21
1560 Komandor Warszawa S.A. Marki 21
1561 PPUH ALPAR Artur i Piotr Kowalscy S.J. Łuczynów 21
1562 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 21
1563 Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o. Suchorze 21
1564 IMMOTERM Sp. z o.o. Ostrowiec 21
1565 Zakład Ceramiki Budowlanej OWCZARY R.E.R. Stępień S.J. Owczary 21
1566 Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o. Legnica 21
1567 Brovaria Jacek Woźniak Ostrów Wielkopolski 21
1568 JPM Holding S.A. Wrocław 21
1569 Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta Eko Sp. z o.o. Kalisz 21
1570 TECHNOZBYT - WITAN S.J. Gdańsk 21
1571 ZAKŁAD METALOWY TOMABO DEREŻYŃSCY, S.J. Gorzów Wielkopolski 21
1572 MB S.J. J. Ignasiak, W. Ignasiak Mrocza 21
1573 Elamed Sp. z o.o. sp.k. Katowice 21
1574 Cordia Plus S.J. Andrychów 21
1575 Trans - Man Sp. z o.o. PUH Kraków 21
1576 SALMO Sp. z o.o. Gietrzwałd 21
1577 PW TECHSAM WOCH S.J. Lublin 21
1578 Zamet - Głowno S.J. Głowno 21
1579 Horpol J.I.A.T. Horeczy S.J. Lipniki 21
1580 ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o. Gdańsk 21
1581 ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Mochy 21
1582 Kieźliny Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Olsztyn 21
1583 HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe Warszawa 21
1584 POL - TOR S.J. Złotoryja 21
1585 Merkury Sp. z o.o. Puszczykowo 21
1586 Biokom S.J. Raszyn 21
1587 Elplast. com. S.J. Kutno 21
1588 Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Częstochowa 21
1589 Touk sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 21
1590 Hotel VICTORIA Sp. z o.o. Lublin 21
1591 Gnom Sp. z o.o. Łódź 21
1592 DC Sp. z o.o. Warszawa 21
1593 Domar Sp. z o.o. PHU Rzeszów 21
1594 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 21
1595 Avena Sp. z o.o. PPUH Kodeń 21
1596 Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Kamiennik 21
1597 Przedsiębiorstwo Produkcji i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Rolstart Sp. z o.o. Łambinowice 21
1598 P + P - Paszt, Pietraszkiewicz S.J. Szczecin 21
1599 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 21
1600 Dromost S.J. Radomsko 21
1601 Biuro Handlu Zagranicznego K&M S.J. Andrychów 21
1602 RONDO Sp. z o.o. Warszawa 21
1603 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
1604 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach Siestrzechowice 21
1605 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórczo-Usługowa w Głuchowie Łańcut 21
1606 Przedsiębiorstwo Barycz Sp. z o.o. Ryczeń 21
1607 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 21
1608 Sinograf S.A. Toruń 21
1609 Swój Dom Sp. z o.o. Puszczykowo 21
1610 Soho Art Sp. z o.o. Warszawa 21
1611 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 21
1612 Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie Wojcieszyn 21
1613 Profit System Sp. z o.o. Warszawa 21
1614 Centrum Łomanki Sp. z o.o. Sadowa 21
1615 TBM Telekom Sp. z o.o. Warszawa 21
1616 Matix E.M. Matysiak S.J. Święciechowa 21
1617 S.A.V. Sp. z o.o. Białystok 21
1618 PPHU CENTRO - BUD Sp. z o.o. Mielec 21
1619 Albau S.J. Warszawa 21
1620 Lifocolor Farbplast Sp. z o.o. Bydgoszcz 21
1621 ARPIS S.A. Kraków 21
1622 PIR Sp. z o.o. Legionowo 21
1623 Piekarnia Merk S.J. Suwałki 21
1624 Tewa Temperature Sensors Sp. z o.o. Lublin 21
1625 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 21
1626 Auto-Gh Hotała B.i E. S.J. Lublin 21
1627 IMTRONIC S.J. Łódź 21
1628 Hanjin Shipping Poland Sp. z o.o. Warszawa 21
1629 Zakład Usług Leczniczo - Wypoczynkowych PZL - Mielec Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 21
1630 Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J. Warszawa 21
1631 Poradnia Lekarzy Rodzinnych Borek FAŁĘCKI Sp. z o.o. Kraków 21
1632 Astec Sp. z o.o. Zielona Góra 21
1633 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 21
1634 NIEDŹWIEDZICE Sp. z o.o. Spółka Rybacka Chojnów 21
1635 Hoffman A.D. Grzegorz Banach S.J. Wrocław 21
1636 Fruits & Friends Sp. z o.o. Warszawa 21
1637 Wola - Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
1638 Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska Wałbrzych 21
1639 Zakład Akcesoriów Meblowych Gładysek S.J. Mielec 21
1640 Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o. Łyskowo 21
1641 Kon-Bis Sp. z o.o. PUHP Konin 21
1642 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wyględach Wyględy 21
1643 Krusz - Bud Sp. z o.o. Dydnia 21
1644 ENERGOLINIA Sp. z o.o. Poznań 21
1645 Siwela Sp. z o.o. Świdnica 21
1646 Wesoła Sp. z o.o. Rów 21
1647 Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o. Osieki 21
1648 Baumont Sp. z o.o. Kraków 21
1649 SOFTIN Sp. z o.o. PUP Wrocław 21
1650 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Kcynia 21
1651 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stoper-Bis Mariusz Radomski i Aleksandra Radomska S.J. Bydgoszcz 21
1652 Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o. Łomża 21
1653 Edukacja Sp. z o.o. Kraków 21
1654 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 21
1655 Taw Polska Sp. z o.o. Wrocław 21
1656 Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa Sztum 21
1657 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 21
1658 PERFECTUM-AUDIT Doradcy Finansowo Księgowi Sp. z o.o. Warszawa 21
1659 TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA Turowo 21
1660 Mak-Med Sp. z o.o. Małkinia Górna 21
1661 Polplant Sp. z o.o. Średzina 21
1662 Beskidzki Polmarket Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
1663 NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik - S.K. Częstochowa 21
1664 Trusiewicz Siwko Kancelaria Prawna Radców Prawnych Spółka Partnerska Warszawa 21
1665 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Bełchatów 20
1666 Telekomunikacja Polska S.A. Warszawa 20
1667 WIX - FILTRON Sp. z o.o. Gostyń 20
1668 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 20
1669 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
1670 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J. Gostyń 20
1671 Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. Zielona Góra 20
1672 ALCHEMIA S.A. Warszawa 20
1673 Hekon - Hotele Ekonomiczne S.A. Warszawa 20
1674 Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J. Rawa Mazowiecka 20
1675 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 20
1676 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 20
1677 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 20
1678 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 20
1679 KEMIPOL Sp. z o.o. Police 20
1680 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 20
1681 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 20
1682 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 20
1683 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 20
1684 SCANAQUA Sp. z o.o. Ozorków 20
1685 PD S.A. PROFIT 1 S.K.A. Wrocław 20
1686 REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o. Szczecin 20
1687 Mak Dom Sp. z o.o. Piaseczno 20
1688 Zakład Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o. Mława 20
1689 Young & Rubicam Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
1690 Firma Grześkowiak S.J. Kórnik 20
1691 Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Przemyśl 20
1692 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dolmar Ryszard, Lidia, Artur Dobień Sp. J. w Donaborowie Kępno 20
1693 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 20
1694 MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J. Węgrów 20
1695 POL- INOWEX S.A. Lublin 20
1696 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 20
1697 KRYZA - PLAST Zakład Wielobranżowy Mikołów 20
1698 WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo - Konsultingowa Gdynia 20
1699 Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J. Liszki 20
1700 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. Ciecierzyn 20
1701 Lanster Sp. z o.o. Kraków 20
1702 Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 20
1703 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 20
1704 Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp. j. Słupsk 20
1705 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 20
1706 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 20
1707 PUH WŁODZIMIERZ S.A. Trzebinia 20
1708 Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny S.A. Płock 20
1709 Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o. Księży Las 20
1710 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 20
1711 Wydawnictwo Forum Sp. z o.o. Poznań 20
1712 PUH ZETO S.A. Poznań 20
1713 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 20
1714 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 20
1715 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 20
1716 Drukarnia Print S.J. Wrocław 20
1717 P.P. Somet S.J. Milicz 20
1718 Inżynieria Maszyn Klimatycznych I Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o. Kaczyce 20
1719 BMI Sp. z o.o. PW Otwock 20
1720 Segla S.J. Osiek Mały 20
1721 P.R.B. Budomal A.Leśniak, R.Leśniak sp.j. Łódź 20
1722 Skrzeszewscy S.J. Busko-Zdrój 20
1723 Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J. Gorzkowice 20
1724 EHAZET Sp. z o.o. PPHU Katowice 20
1725 Partnex S.J Gdańsk 20
1726 Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o. Żory 20
1727 Fitch Polska S.A. Warszawa 20
1728 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 20
1729 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 20
1730 DORADO Sp. z o.o. Zakopane 20
1731 Handlowo - Rolnicza Spółdzielnia Dawidy Warszawa 20
1732 FH WALOR S.J. Kolbuszowa 20
1733 Quest - Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 20
1734 Przedsiębiorstwo Handlowo - Transportowe Omega S.J. Płock 20
1735 Małopolskie TBS Małopolska Sp. z o.o. Kraków 20
1736 Monrem S.J. Poznań 20
1737 Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J. Zgierz 20
1738 Sovrana S.J. Olkusz 20
1739 Zakład Elektronicznej Technik Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o. Lublin 20
1740 Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A Gdańsk 20
1741 Elwoz Prywatne Przedsiebiorstwo Miechucino 20
1742 Wykonawstwo Robót Wodno - Sanitarnych Bango S.J. Płock 20
1743 Somar S.A. Katowice 20
1744 Europochette Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 20
1745 Elzam - Zamech Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Elbląg 20
1746 Zakład Wyrobow Odzieżowych Helkon - Konarski S.J. Kępno 20
1747 Centrum Finansowe Banku BPS S.A. Warszawa 20
1748 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 20
1749 Rem - Bud S.J. Jarocin 20
1750 Floko S.J. Wrocław 20
1751 Toyota Marki Fleet Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
1752 Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. Szczecin 20
1753 Biuro Techniczno - Handlowe Testing Sobek - Urbańczyk - Perończyk S.J. Katowice 20
1754 KOMSTER Sp. z o.o. Warszawa 20
1755 PBR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Wyrzysk 20
1756 Bik - Projekt Sp. z o.o. Łomża 20
1757 Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video S.J. Warszawa 20
1758 Prebud - Elt S.J. PU Kraków 20
1759 EP Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 20
1760 KOS - DOM Sp. z o.o. Luboń 20
1761 Sumera Motor - S.J. Andrychów 20
1762 Elektrin S.J. Kwiatkowski Janusz Nowak Czesław Inowrocław 20
1763 European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
1764 Sawo Recykling S.J. Zgierz 20
1765 Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak S.J. Szczecin 20
1766 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 20
1767 Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo - Montażowe Bydgoszcz 20
1768 World Trade Center - Gdynia - Expo Wschodnioeuropejskie Centrum Handlu Sp. z o.o. Gdynia 20
1769 Budomont Sp. z o.o. Przeds. Usług Budowlano - Montażowych Bielsko-Biała 20
1770 Saga S.J. Teresin 20
1771 Morgan Carbon Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
1772 Anixe Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
1773 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Piorunkowicach Piorunkowice 20
1774 Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med Sp. z o.o. Wrocław 20
1775 TRANSMAG R.S. S.J. Bogucin 20
1776 Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o. Kajetany 20
1777 Słoneczko S.J. Zduny 20
1778 Montagro Sp. z o.o. Wierzbica 20
1779 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Rudniczyn 20
1780 Technobud Andrzej Fedio, Tomasz Wieczorek S.J. Warszawa 20
1781 Piekarnia Frąckowiak, Frąckowiak H. S.J. Wałbrzych 20
1782 Comestero Group Sp. z o.o. Płock 20
1783 Jems Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 20
1784 Bladt Industries Polska Sp. z o.o. Szczecin 20
1785 ASA S.J. Wilkowice 20
1786 Zakład Usługowo - Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 20
1787 Slandi Sp. z o.o. Michałowice 20
1788 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20
1789 Mirol Sp. z o.o. Bełcz Mały 20
1790 Metalpol Furmaniak S.J. Rostarzewo 20
1791 Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o. Łódź 20
1792 Szkoła Języków Obcych LEKTOR Wiesława Myszkowska, Roman Myszkowski S.J. Wrocław 20
1793 LMP Sp. z o.o. Katowice 20
1794 FILAR DEVELOPMENT Sp. z o.o. Warszawa 20
1795 Ekoklimax - Projekt S.J. Bydgoszcz 20
1796 Agro - Nas Sp. z o.o. Swadzim 20
1797 Heymservice Sp. z o.o. Bydgoszcz 20
1798 EKF-Diagnostyka Sp. z o.o. Myślenice 20
1799 Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o. Gniew 20
1800 BitStream Sp. z o.o. Lublin 20
1801 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Puck 20
1802 ANGA-SERWIS Sp. z o.o. Kozy 20
1803 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 20
1804 PPH Import - Export Stnley Sp. z o.o. Poznań 20
1805 Avisa S.J. Białystok 20
1806 Best - Bud S.J. Tomasz I Stanisław Bernolak Pisarzowice 20
1807 Universal Music Publishing MGB Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
1808 OKE Poland Sp. z o.o. Gdańsk 20
1809 Medeor Sp. z o.o. Leszno 20
1810 Agencja Projektowa A - 4 Kompeksowa Obsługa Inwestycji S.J. Nowy Sącz 20
1811 Produkcja Stolarki PCV i Aluminium Bożena Cechini i Małgorzata Cechini - S.J. Muszyna 20
1812 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie Siemianowo 20
1813 Barg M. B. Poznań Sp. z o.o. Poznań 20
1814 Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter - Poż Sp. z o.o. Kraków 20
1815 Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Proj-Eko Sp. z o.o. Piła 20
1816 Szlif - Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J. Pieńsk 20
1817 Akpud Sp. J. Ireneusz Antczak, Marcin Królak i Wspólnicy Stojadła 20
1818 ABC Darpi Sp. z o.o. Zdziersk 20
1819 EMI Sp. z o.o. PTH Ustroń 20
1820 MINI - MAX Sp. z o.o. PPHU Poznań 20
1821 Handlowo - Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 20
1822 Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J. Głowno 20
1823 Begreco Sp. z o.o. Czerwonak 20
1824 Paste Group S.J. Poznań 20
1825 Projekt24 Sp. z o.o. Gdańsk 20
1826 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach Nowe Brzesko 20
1827 Agro Bio Test Sp. z o.o. Warszawa 20
1828 R.N.X. Sp. z o.o. Szczecin 20
1829 Łuksja - Med Sp. z o.o. Łuków 20
1830 Eureka S.J. Gdynia 20
1831 Tensotronic Sp. z o.o. Warszawa 20
1832 Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. Częstochowa 20
1833 DSM Food Specialties Poland Sp. z o.o. Mszczonów 20
1834 Telewizja Kablowa Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 20
1835 EWA - MED Sp. z o.o. Oława 20
1836 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 20
1837 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o. Czarne 20
1838 Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowie Sp. z o.o. Kościan 20
1839 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 20
1840 Budsoft Sp. z o.o. Poznań 20
1841 Womag Bułajew, Zadrożny S.J. Wrocław 20
1842 Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 20
1843 Comitex Sp. z o.o. Warszawa 20
1844 ALARMTON Sp. z o.o. Warszawa 20
1845 Milarex J. Kasprzak, Ch. Kasprzak sp. j. Duninowo 20
1846 Przychodnia Rehabilitacyjna Sojczyńskiego Sp. z o.o. Łódź 20
1847 Gmin - Med Sp. z o.o. Dobieszowice 20
1848 Hotel UNIBUS Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 20
1849 Multi Wnętrza Robert Klęk S.J. Włosań 20
1850 ŻYWIEC - ZDRÓJ S.A. Cięcina 19
1851 SGL Carbon Polska S.A. Racibórz 19
1852 POL - AM - PACK S.A. Kraków 19
1853 ERICPOL Sp. z o.o. Łódź 19
1854 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19
1855 Invest Komfort S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdynia 19
1856 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa W Wołominie Wołomin 19
1857 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 19
1858 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 19
1859 Ataner Sp. z o.o. Poznań 19
1860 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 19
1861 Locum S.A. Warszawa 19
1862 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 19
1863 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 19
1864 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 19
1865 PTHU HYDRO-MARKO - MARIA PLUTA Jarocin 19
1866 KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o. PPUH Białystok 19
1867 Arteria S.A. Warszawa 19
1868 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 19
1869 Victoria Dom S.A. Warszawa 19
1870 Celon Pharma S.A. Kiełpin 19
1871 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 19
1872 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 19
1873 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 19
1874 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 19
1875 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 19
1876 BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Smardzewice 19
1877 METAL SERVICE Sp. z o.o. Kraków 19
1878 PHU IMS-GRIFFIN Sp. z o.o. Warszawa 19
1879 Polana Sp. z o.o. Żelimucha 19
1880 Grabikowski - Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 19
1881 Ener - G Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
1882 AUTOGUARD S.A. Warszawa 19
1883 Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 19
1884 Sils Centre Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 19
1885 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 19
1886 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 19
1887 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 19
1888 Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz  Wąbrzeźno 19
1889 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 19
1890 Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o. Warszawa 19
1891 Przedsiębiorstwo Usługowe UTECH Sp. z o.o. Poznań 19
1892 Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 19
1893 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA Trzeboszowice 19
1894 Landeco Sp. z o.o. Katowice 19
1895 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX Mirosław Wielechowski S.J Olsztyn 19
1896 KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o. Częstochowa 19
1897 NAFIS S.A. Poznań 19
1898 OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 19
1899 Kotar Spółka Jawna B.& S. Jaworscy Wołów 19
1900 Energo - Inwest - Broker S.A. Toruń 19
1901 TECH - TRADING Sp. z o.o. Chorzów 19
1902 Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa Warszawa 19
1903 PHU ROXY S.J. Gierałtowice 19
1904 ECO - PROGRES Sp. z o.o. Ełk 19
1905 RECMAN S.J. Suwałki 19
1906 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S.J. Lubin 19
1907 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 19
1908 Wrocławski Park Technologiczny S.A. Wrocław 19
1909 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 19
1910 LAUDA AUDIO ADAMOWICZ S.J. Sopot 19
1911 Krzysztof Flak, Mirosław Góreczny i Stanisław Szczygielski Widok sp. j. Warszawa 19
1912 Gozdnickie Zakłady Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. Gozdnica 19
1913 JWT Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 19
1914 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 19
1915 Ekorol Sp. z o.o. Łaziszcze 19
1916 Faser - Plast Poland Sp. z o.o. Słupsk 19
1917 Esteve - Dwd Polska Sp. z o.o. Zagwiździe 19
1918 Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A. Warszawa 19
1919 PODHALAŃSKIE DROGI Sp. z o.o. Nowy Targ 19
1920 GIERA ZNAKI DROGOWE MICHAŁ GIERA KRYSTYNA GIERA S.J. Jonkowo 19
1921 SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o. Piaseczno 19
1922 Przedsiębiorstwo Wodno - Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 19
1923 Koga - Maris Sp. z o.o. Hel 19
1924 MTB Trzebińscy S.J. Nakło nad Notecią 19
1925 Filmar Filipiak i Marchlewski S.J. Toruń 19
1926 LIGWAN S.J. PPHU Nowy Sącz 19
1927 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Piastoszyn 19
1928 Konsbud Hi - Fi Sp. z o.o. Stara Iwiczna 19
1929 Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego Nowy Sącz 19
1930 Ropez S.J. Baranów 19
1931 Biuro Handlowe Cedrus Paweł Daszkiewicz, Krzysztof Nowak, Urszula Daszkiewicz S.J. Brzeziny 19
1932 ROTER S.J. Ruda Śląska 19
1933 Ref - Con Service S.J. Gdynia 19
1934 InGas Sp. z o.o. Józefów 19
1935 Elettric 80 Sp. z o.o. Kraków 19
1936 Agroland Sp. z o.o. Krapkowice 19
1937 Deloitte Legal, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa Warszawa 19
1938 Powiernik Sp. z o.o. Kłodzko 19
1939 Norma Stal AG Sp. z o.o. Mikołów 19
1940 AAC Sp. z o.o. Kraków 19
1941 HOPOFARM Sp. z o.o. Prusy 19
1942 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki - Sp. J. Pruszków 19
1943 PPH Exima Agriculture 2000 S.J. Jeziorko 19
1944 Cegielnie Bydgoskie S.A. Warszawa 19
1945 Unirol S.J. Borek Wielkopolski 19
1946 PPHU TEMPO S.A. Wrocław 19
1947 Omnigence Sp. z o.o. Warszawa 19
1948 Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wodno - Kanalizacyjnych, Energetycznych, Handlu i Usług S.J. Ciechanów 19
1949 Wrocławskie Eye - Laser Center Sp. z o.o. Wrocław 19
1950 POL- MARE Sp. z o.o. Gdynia 19
1951 Jakmet S.J. Osieck 19
1952 ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J. Topola Mała 19
1953 PZM Wimet S.J. Józefów 19
1954 Grem S.J. Lublin 19
1955 AWZ - AWZ - ET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bydgoszcz 19
1956 Axes System J.Raczyński i S.Raczyńska sp. j. Gdańsk 19
1957 MCS - Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Stalowa Wola 19
1958 POLKAT Holding Sp. z o.o. Warszawa 19
1959 Biuro Rozwoju Krakowa S.A. Kraków 19
1960 Alplast S.J. Bydgoszcz 19
1961 SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe Trzebnica 19
1962 Aet S.Adamczak, K.Zbanyszek, D.Patryniak Sp.J. Ostrów Wielkopolski 19
1963 Archon Sp. z o.o. Trzebinia 19
1964 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Rol-Pol Sp. z o.o. Skoroszyce 19
1965 Przedsiębiorstwo Rolniczo - Usługowe PROAGRO Sp. z o.o. Skokowa 19
1966 Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch Gdańsk 19
1967 Sped S.J. Wrocław 19
1968 Skawtech S.J. Skawina 19
1969 Synerway S.A. Warszawa 19
1970 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o. Gdańsk 19
1971 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 19
1972 Zakład Produkcyjno Usługowy FASTE Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon S.J. Ciechanów 19
1973 Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki S.J. Opole 19
1974 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 19
1975 WP HEMPOL Sp. z o.o. Bydgoszcz 19
1976 Smart Sp. z o.o. Tychy 19
1977 Teo Term S.J. Podkowa Leśna 19
1978 WIS J. Wantuch,G. Sipiora S.J. Tarnów 19
1979 Selen Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 19
1980 AP Invest Polska Sp. z o.o. Wrocław 19
1981 Daltex-Farb Halina Dalewska, Grzegorz Chwalewski S.J. Łódź 19
1982 Alu - Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J. Stargard Szczeciński 19
1983 Nexttel Sp. z o.o. Warszawa 19
1984 TELBESKID Sp. z o.o. Nowy Sącz 19
1985 Baltic Sea Cargo Sp. z o.o. Warszawa 19
1986 Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o. Kraków 19
1987 ESKULAP Sp. z o.o. Chojnice 19
1988 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 19
1989 Fotka.pl Sp. z o.o. Warszawa 19
1990 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 19
1991 APTEKA POD BIAŁYM ORŁEM S.J. MGR MARIA KUKUROWSKA I S-KA Jelcz-Laskowice 19
1992 Lena Serwis Sp. z o.o. Wilków 19
1993 BRANŻOWA ORGANIZACJA ODZYSKU S.A. Tarnów 19
1994 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Talbud-A Wacław Talaga,Tadeusz Wcisło S.J. Skawina 19
1995 Surtec Polska Sp. z o.o. Wrocław 19
1996 Firma Produkcyjno Handlowa Sand S.J. Skoczów 19
1997 Kontex S.J. Suchy Las 19
1998 Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy - Nowiccy Sp. z o.o. Dominowo 19
1999 Wallram Cantool - Europe Sp. z o.o. Zabierzów 19
2000 Mak S.J. Karpińscy Wrocław 19
2001 Instytut Badawczo - Szkoleniowy Sp. z o.o. Olsztyn 19
2002 Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19
2003 Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. Olsztynek 19
2004 Pale S.J. PPHU Łódź 19
2005 GEOPARTNER Sp. z o.o. Kraków 19
2006 Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o. Karpacz 19
2007 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Homar H. Kalinowski R. Kalinowski S.J. Gostynin 19
2008 Dorado Sp. z o.o. Miejsce Piastowe 19
2009 Rozewie Apartamenty S.J. Lublin 19
2010 HIT-SAT Janusz Kowal, Bogusław Kuliga S.J. Zwierzyniec 19
2011 Hirsch Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 19
2012 Geobid Sp. z o.o. Katowice 19
2013 ALLFINANZ Sp. z o.o. Warszawa 19
2014 Alergo - Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. Tarnów 19
2015 Mega Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 19
2016 Optimus - System Choromańscy S.J. Gdynia 19
2017 MTM STYL Sp. z o.o. Białystok 19
2018 Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 19
2019 Trade & Consult LTD. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stara Iwiczna 19
2020 Ren - Pol S.J. Śledziejowice 19
2021 SMS Martime Services Sp. z o.o. Szczecin 19
2022 PPHU Diagrolmet S.J. Wolsztyn 19
2023 KO-BE S.Beba & B.Kołodziej S.J. Głogów 19
2024 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 19
2025 ADMIROM - 5 Sp. z o.o. Wrocław 19
2026 NZOZ Skaw-Med Sp. z o.o. Kraków 19
2027 Linea - Decor Sp. z o.o. Mrągowo 19
2028 Vera Artis Sp. z o.o. Lublin 19
2029 Spółdzielnia Rzemieślnicza Blacharsko - Instalacyjna Poznań 19
2030 Biuinf S.J. Biuro Usług Informatycznych Bydgoszcz 19
2031 Medicor Sp. z o.o. Wrocław 19
2032 TBW - Pol Sp. z o.o. Wysogotowo 19
2033 Budownictwo Specjalistyczne EUROTECHBUD Sp. z o.o. Wrocław 19
2034 Przedsiębiorstwo Usługowe W-2 Prebut Sp. z o.o. Chorula 19
2035 Wod - Kan S.J. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski Sopot 19
2036 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pinnacle Sp. z o.o. w Szczecinie Szczecin 19
2037 Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej S.J. Świdnica 19
2038 Tow. Oswiatowo - Naukowe INTER - Wiedza Sp. z o.o. Opole 19
2039 Stanton Chase International Sp. z o.o. Warszawa 19
2040 Apteka Vita Lazaru - Delwo, Hornicka S.J. Złotoryja 19
2041 Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 19
2042 Polska Telefonia Cyfrowa S.A. Warszawa 18
2043 Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Warszawa 18
2044 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 18
2045 Poldanor S.A. Przechlewo 18
2046 Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A. Grabów nad Prosną 18
2047 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy - Spółka Komandytowa Środa Śląska 18
2048 Polsat Media Sp. z o.o. Warszawa 18
2049 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 18
2050 Bombardier Transportation Zwus Polska Sp. z o.o. Katowice 18
2051 Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 18
2052 Euro Styl Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 18
2053 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 18
2054 Kabat S.J. Budzyń 18
2055 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A. Warszawa 18
2056 Sest - Luve - Polska Sp. z o.o. Gliwice 18
2057 AC S.A. Białystok 18
2058 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Otwock 18
2059 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 18
2060 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 18
2061 EKO - VIT Sp. z o.o. Łódź 18
2062 CARRIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
2063 PBPH TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 18
2064 PONZIO POLSKA Sp. z o.o. Słupno 18
2065 DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 18
2066 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Swarzędz 18
2067 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Piastów 18
2068 Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o. Końskie 18
2069 Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o. Sława 18
2070 KPMG Sp. z o.o. Warszawa 18
2071 Locus Sp. z o.o. Warszawa 18
2072 WROBUD Sp. z o.o. Wrocław 18
2073 PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o. Warszawa 18
2074 CORPORES Sp. z o.o. PPHU Rzeszów 18
2075 TRANS - FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej Bielany Wrocławskie 18
2076 EPA Sp. z o.o. Szczecin 18
2077 Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. Kraków 18
2078 White & Case P.Pietkiewicz, M.Studniarek i Wspólnicy-Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 18
2079 PHOENIX PRESS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Wrocław 18
2080 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
2081 Gerda 2 Sp. z o.o. Starachowice 18
2082 Aminex Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 18
2083 Trust S.A. Poznań 18
2084 DARCO Sp. z o.o. Pustków 18
2085 PWW Sp. z o.o. Warszawa 18
2086 KOSMIN Sp. z o.o. Kopalnie Surowców Mineralnych Bielany Wrocławskie 18
2087 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Bydgoszcz 18
2088 Mo-Bruk S.A. Korzenna 18
2089 Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek Brodnica 18
2090 Pall - Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
2091 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 18
2092 Dr. Marcus International Sp. z o.o. S. Komandytowa Kalisz 18
2093 Zakład Elektroniczny SIMS Sławomir Stusiński Bydgoszcz 18
2094 Krakbet S.J. PPHU Kraków 18
2095 ZRE Gdańsk S.A. Gdańsk 18
2096 Brugi Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 18
2097 Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 18
2098 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa Wałbrzych 18
2099 Eurobud S.J. Starogard Gdański 18
2100 Medservice Sp. z o.o. Katowice 18
2101 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
2102 EUROTRONIC Sp. z o.o.PTH Poznań 18
2103 Inter - Bud Developer Sp. z o.o. Kraków 18
2104 Implix Sp. z o.o. Gdańsk 18
2105 Cell-Fast Słabik i Słabik S.J. Stalowa Wola 18
2106 GREG Firma Prywatna Gliwice 18
2107 Kaja Bieńkowska Bieńkowski S.J. Łomianki 18
2108 Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
2109 Przedsiębiorstwo Inżynierskie Biprohut Sp. z o.o. Gliwice 18
2110 SPIROFLEX Sp. z o.o. Mielec 18
2111 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Klaudia Sp. z o.o. Ustroń 18
2112 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka Sanok 18
2113 Sharman Sp. z o.o. Pyrzyce 18
2114 Winner Spedition Polska Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 18
2115 Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego  Wrocław 18
2116 POLBROK - AGENCJA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o. Gdynia 18
2117 PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień S.J. Wysocko Wielkie 18
2118 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 18
2119 A & T Augustyńscy S.J. Wysokie 18
2120 AQUER Maciej Dyba, Jarosław Kram S.J. Mikluszowice 18
2121 Elkom Sp. z o.o. Brzezie 18
2122 Telestrada S.A. Warszawa 18
2123 Barg Laboratorium Sp. z o.o. Warszawa 18
2124 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 18
2125 PHU M. i B. Kohlbrenner S.J. Kraków 18
2126 OGBUD Sp. z o.o. Bydgoskie Przeds. Budownictwa Ogólnego Bydgoszcz 18
2127 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 18
2128 Paluzy Sp. z o.o. Bisztynek 18
2129 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 18
2130 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 18
2131 Rex - Pol Sp. z o.o. Chorzów 18
2132 Kotłorembud S.J. Bydgoszcz 18
2133 Badger Mining Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 18
2134 Germanischer Lloyd Polen Sp. z o.o. Szczecin 18
2135 BUD - DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J. Porąbka Iwkowska 18
2136 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Styromax” Sukiennik Jerzy Sp. J. Łyszkowice 18
2137 Meden Sp. z o.o. Warszawa 18
2138 Stryi S.J. PPHU Zielina 18
2139 Mercury Energia Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 18
2140 Invest-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 18
2141 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 18
2142 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Włocławek 18
2143 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni S.J. Kraków 18
2144 AGFA Sp. z o.o. Warszawa 18
2145 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Dębowo Sp. z o.o. Dębowo 18
2146 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 18
2147 ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNYCH INSTALBUD J. PANKIEWICZ, L. LEWICKI, B. KILIAN S.J. Legnica 18
2148 PPHU Bajgiel Wiesław Reichert,Jan Wodecki S.J. Będzino 18
2149 Biuro Projektowo - Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 18
2150 Eleks Sp. z o.o. Głogów 18
2151 Herbewo International S.A. Kraków 18
2152 Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o. Mielec 18
2153 Serwis Utrzymywania Ruchu Sp. z o.o. Odolanów 18
2154 A.B. Berren - Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 18
2155 Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o. Pakosławice 18
2156 Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo - Wykonawcze Koszalin 18
2157 Akces S.J. Ożarów Mazowiecki 18
2158 Walmed Sp. z o.o. Warszawa 18
2159 Ato - R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J. Kalisz 18
2160 Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J. Człuchów 18
2161 Fal S.J. Sanok 18
2162 COOLEX S.J. Warszawa 18
2163 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Gibar S.j. Łódź 18
2164 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Wiązowna 18
2165 Mart - Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Gdańsk 18
2166 BUMET - S.J. Kłobuck 18
2167 MIRPOL S.J. Kołobrzeg 18
2168 Agamet S.J. Marki 18
2169 Diagnostyka Sp. z o.o. S.K. Częstochowa Częstochowa 18
2170 K. R. Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
2171 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 18
2172 STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski S.J. Kraków 18
2173 Systherm Info Sp. z o.o. Poznań 18
2174 Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki S.J. Chwaszczyno 18
2175 Tekobud S.J. Płock 18
2176 Niwa Sp. z o.o. PPHiU Biała Nyska 18
2177 Centrum Projektów Regionalnych Inwestor S.A. Katowice 18
2178 TECHSAN PISAŃSKI KULCZEWSKI KOWALÓWKA S.J. Szczecin 18
2179 BBKS - PROJEKT Sp. z o.o. Biuro Projektów Dróg i Mostów Wrocław 18
2180 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 18
2181 BONITA H. A. H. Żołądkowscy S.J. Poznań 18
2182 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o. Tworzyjanów 18
2183 TELPROJMONT Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 18
2184 Milionowa Sp. z o.o. Łódź 18
2185 Eilfix Polska Sp. J. Anna Łagowska Wrocław 18
2186 Bau - Mix S.J. Poznań 18
2187 BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy Olsztyn 18
2188 CELPOL S.J. Łask 18
2189 BBT Sp. z o.o. Rzeszów 18
2190 Ultimed Sp. z o.o. Lublin 18
2191 Opia - Serwis Sp. z o.o. Ośrodek Pomiarów i Automatyki Katowice 18
2192 Piekarnia - Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk S.J. Chojnów 18
2193 PIEKARSTWO S.J. Machalski - Tomski Wrocław 18
2194 Besi Marine Systems Polska Sp. z o.o. Reda 18
2195 Elektroster Sp. z o.o. PUHP Dzierżoniów 18
2196 POLPENTEL Sp. z o.o. Osielsko 18
2197 Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o. Marki 18
2198 Dwór w Smólsku Sp. z o.o. Wysogotowo 18
2199 ELMED - BĄCZEK S.J. Szczytno 18
2200 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu Krobusz 18
2201 Granimex S.J. Warszawa 18
2202 Consileon Polska Sp. z o.o. Szczecin 18
2203 Omega Engineering Sp. z o.o. Mazańcowice 18
2204 Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo - Usługowe Trzebnica 18
2205 KUBIK Kubik Ryszard S.J. Radom 18
2206 WAR - POL Sp. z o.o. Wrocław 18
2207 Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski MOP 83 Sp. z o.o. Gronowo Górne 18
2208 Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych El-En Andzej Krzanowski i Ryszard Wąsik S.J. Kraków 18
2209 Techno - Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno - Inżynieryjnych Warszawa 18
2210 ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Kraków 18
2211 Kolbud S.J.  Kolno 18
2212 METAL-PLAST PHUP Świebodzice 18
2213 Dynamic - Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 18
2214 BEL - AMI Sp. z o.o. Grupa Turystyczno Hotelowa Zakopane 18
2215 Polers S.J.  Chojnów 18
2216 Global Research Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2217 BENEFIS Sp. z o.o. Mikołów 18
2218 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18
2219 Meva - Pol Sp. z o.o. Gdańsk 18
2220 POSTEOR Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego Wrocław 18
2221 Warsaw Data Center Sp. z o.o. Warszawa 18
2222 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 18
2223 CERMET-BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie Kraków 18
2224 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 18
2225 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski S.J. Kraków 18
2226 Mineral Sp. z o.o. Nowoberezowo 18
2227 Jarmex Adam Kasprzak S.J. Częstochowa 18
2228 TEN Sp. z o.o. Poznań 18
2229 PPH PEGROL Sp. z o.o. Suchy Dąb 18
2230 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. S.J. Gdynia 18
2231 SCA Graphic Paper Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2232 Bimar S.J. Radom 18
2233 Przedsiębiorstwo Handlowe „Olimpic” Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 18
2234 Terra - Kora Sp. z o.o. Kraków 18
2235 Przedsiębiorstwo Komunalne Gospodarki Odpadami CZYSTE ŚRODOWISKO Sp. z o.o. Studzianki 18
2236 Lest Investment International GmbH Sp. z o.o. Lubin 18
2237 Przedsiębiorstwo Rolne Kłos Sp. z o.o. Wrocław 18
2238 Dott. Gallina Poland Sp. z o.o. Tychy 18
2239 Kvam Sp. z o.o. Nowogard 18
2240 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profil-Med Sp. z o.o. Sierpc 18
2241 Dromo sp. j. Pragacz, Pacholczyk Warszawa 18
2242 Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o. Warszawa 18
2243 Apollogic Sp. z o.o. Poznań 18
2244 Dymoterm Sp. z o.o. Warszawa 18
2245 Bieńkowski, Lis, Mierzwa - Architekci Sp. z o.o. Lublin 18
2246 Bart S.J. Mroków 18
2247 Romdom - 3 Sp. z o.o. Wrocław 18
2248 Ko - Ra Sp. z o.o. Warszawa 18
2249 Ursmasz D.Majewska i A.Sitko sp. j. Warszawa 18
2250 Kudrycki - Media Service Spółka Komandytowa Głogów 18
2251 Madar Agro Sp. z o.o. Szczecin 18
2252 Careo Sp. z o.o. Warszawa 18
2253 Kobra Sp. z o.o. Mysłowice 18
2254 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Unimed Sp. z o.o. Głuszyca 18
2255 Agro Scholz 2002 Sp. z o.o. Stróżewo 18
2256 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 17
2257 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 17
2258 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 17
2259 Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock 17
2260 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 17
2261 Elektrociepłownia Białystok S.A. Białystok 17
2262 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 17
2263 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 17
2264 Tnt Express Worldwide Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2265 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Komorniki 17
2266 TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o. Głubczyce 17
2267 Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie Celestynów 17
2268 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2269 POLMOSTRÓW Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17
2270 Grupa G-3 S.J. Perzów 17
2271 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 17
2272 B.Team FM Sp. z o.o. Kraków 17
2273 Pioma - Odlewnia Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 17
2274 POL - MOT Holding S.A. Warszawa 17
2275 POLITAN S.J. Bogdan i Rafał Tannenberg Czyżowice 17
2276 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Kobierzyce 17
2277 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głogów 17
2278 Rado Sp. z o.o. Chorzelów 17
2279 WTÓRPOL PPHU Skarżysko-Kamienna 17
2280 Pack Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Wadowice 17
2281 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Krzemieniewo 17
2282 AXELLUS Sp. z o.o. Warszawa 17
2283 Polmass S.A. Bydgoszcz 17
2284 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Byczeń 17
2285 KRUK S.A. Wrocław 17
2286 Kennametal Sp. z o.o. Żory 17
2287 Reflex 2 K.Nowak S.J. Świętochłowice 17
2288 PETROTEL Sp. z o.o. Płock 17
2289 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Krosno 17
2290 IT Kontrakt Sp. z o.o. Wrocław 17
2291 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 17
2292 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2293 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 17
2294 Fin Sp. z o.o. Kolbuszowa 17
2295 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17
2296 Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2297 B.D.ART Sp. z o.o. sp.k. Wołomin 17
2298 Drewmet FHUP S.J. Mogilany 17
2299 MAS - BUD S.J. Olsztyn 17
2300 Skoplast S.J. Kaczory 17
2301 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 17
2302 Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Skierniewice 17
2303 Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o. Legnica 17
2304 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 17
2305 AMEX Sp. z o.o. Puckie Zakłady Mechaniczne Puck 17
2306 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Tawol” M.bajek, C.bajek, D.piegza Sp. j. Chęciny 17
2307 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego Wilczyna 17
2308 FEERUM S.A. Chojnów 17
2309 Dahliamatic Sp. z o.o. Warszawa 17
2310 Altrans Sp. z o.o. Oleśnica 17
2311 POLLYTAG S.A. Gdańsk 17
2312 ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. Warszawa 17
2313 Firma Usługowa BŁYSK Sp. z o.o. Dębica 17
2314 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Powiśle Warszawa 17
2315 KLG Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
2316 HFC Systems Sp. z o.o. Poznań 17
2317 Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o. Sandomierz 17
2318 Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2319 Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych  Wielopole 17
2320 Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Sobuczyna 17
2321 DEPOL Sp. z o.o. Warszawa 17
2322 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 17
2323 Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Lublin 17
2324 POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU Gdańsk 17
2325 BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie Szczecin 17
2326 Komnino Sp. z o.o. PPU Komnino 17
2327 Centralne Muzeum Morskie Gdańsk 17
2328 Atlas Sp. z o.o. Raszków 17
2329 Lutz Polska Sp. z o.o. Domaszkowice 17
2330 Konar S.J. Stęszew 17
2331 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 17
2332 Pani Teresa Medica S.A. Gutowo Małe 17
2333 Real Development Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 17
2334 ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy Łódź 17
2335 Hydromex Plus Zaskórscy S.J. Częstochowa 17
2336 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 17
2337 Firma Janex Sp. z o.o. Kraków 17
2338 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
2339 Tagrel T.G. Lewandowscy S.J. Płock 17
2340 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 17
2341 Przedsiębiorstwo Rolne AGRO - FERM Sp. z o.o. Wierzbica Górna 17
2342 Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz Bydgoszcz 17
2343 AWBUD - DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław 17
2344 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 17
2345 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 17
2346 Kowalk S.J. ZPUH Bartniczka 17
2347 Domo S.J. Straszyn 17
2348 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 17
2349 Gryf Developer Sp. z o.o. Szczecin 17
2350 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 17
2351 Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. Tczew 17
2352 GROLDER Sp. z o.o. Borowiec 17
2353 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 17
2354 Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J. Kleosin 17
2355 FP Company Sp. z o.o. Warszawa 17
2356 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach Kuślin 17
2357 MAR Andrzejewski S.J. Łódź 17
2358 Zespoły Inwestycyjne Projektowo - Wdrożeniowe Sp. z o.o. Warszawa 17
2359 PPU Eljot S.J. Kowalewo Pomorskie 17
2360 Hydro - Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. Ostrołęka 17
2361 ASG - PL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 17
2362 Biwar Sp. z o.o. Biskupiec 17
2363 Przedsiębiorstwo Budowlane Apex Krzysztof Klich I Wspólnicy Spółka Jawna Bielsko-Biała 17
2364 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KABEX Sp. z o.o. Leźno 17
2365 Sanatorium Uzdrowiskowe Jantar Sp. z o.o. Kołobrzeg 17
2366 Zakład Usług Komunalnych - Sp. z o.o. Krośniewice 17
2367 Tehaco Sp. z o.o. Gdańsk 17
2368 Repro - Service Pol Sp. z o.o. Kamień Pomorski 17
2369 Limatherm Sensor Sp. z o.o. Limanowa 17
2370 Mat-Poż - Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 17
2371 Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 17
2372 Sezam Instal S.J. Opole 17
2373 BZT VIN - PLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
2374 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 17
2375 Beta Gulewicz i Sawulczyk S.J. Wałbrzych 17
2376 O2A Polska Sp. z o.o. Oława 17
2377 CT Polska Sp. z o.o. Wrocław 17
2378 Mipama Import - Export S.J. PPHU Opatówek 17
2379 Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o. Terespol 17
2380 Usługi Budowlano - Transportowe Anko S.J. Tarnów 17
2381 Apply Capnor Poland Sp. z o.o. Kraków 17
2382 Klinika 2000 K. Mróz S.J. Katowice 17
2383 Pomorze Invest Sp. z o.o. Świecie 17
2384 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 17
2385 INFINITY GROUP Sp. z o.o. Białystok 17
2386 Steba Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
2387 EXPLO Sp. z o.o. Warszawa 17
2388 Herz Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2389 Piletest sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
2390 ZPUH Filtropol S.J. Brzezinka 17
2391 Targowisko Hurtowe W Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 17
2392 Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno 17
2393 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Lublin 17
2394 Regus Bussines Centre Sp. z o.o. Warszawa 17
2395 Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o. Częstochowa 17
2396 JEDNOŚĆ Spółdzielnia Ciężkowice 17
2397 NUNHEMS POLAND Sp. z o.o. Poznań 17
2398 Tamipol S.J. Poznań 17
2399 Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Strzegom 17
2400 Des S.J. Kraków 17
2401 IVONA Software Sp. z o.o. Gdynia 17
2402 Tawo Et Rucińscy S.J. Warszawa 17
2403 TCG Sp. z o.o. Warszawa 17
2404 Zemar S.J. Załęże 17
2405 Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Warszawa 17
2406 Noma - Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o. Katowice 17
2407 Warsaw Study Centre Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
2408 Działalnośc Produkcyjno Handlowo Usługowa Michał, Tomasz, Jan Vogt S.J. Pleszew 17
2409 Metertest Sp. z o.o. Świdnica 17
2410 Hotel Polski Pod Białym Orłem Sp. z o.o. Kraków 17
2411 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 17
2412 ESJOT Janowski i Braun Spółka Komandytowa Wałcz 17
2413 CUKIERNIA - PIEKARNIA B & M WENTA S.J. Lębork 17
2414 Pelikan - Grupa Nickel Sp. z o.o. Złotniki 17
2415 Optimum - Tymiński i S-ka S.J. Warszawa 17
2416 Przeds. Handlu Zagranicznego Profit Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
2417 Aesseal Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
2418 Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. Mrągowo 17
2419 CHMARA - LIPIANIN S.J. Nowa Ruda 17
2420 Ozon S.J. Warszawa 17
2421 LINOTECH Sp. z o.o. Klucze 17
2422 Warsztat Usług Technicznych Tynfowicz Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 17
2423 Resorrex Shop & Service S.J. Ożarów Mazowiecki 17
2424 Optosoft Sp. z o.o. Wrocław 17
2425 Turin Holding Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
2426 Zakład Produkcyjno Handlowy Relaks Sp. z o.o. Izdebnik 17
2427 Viksim Polsko - Rosyjska Sp. z o.o. Wałbrzych 17
2428 Agromar Sp. z o.o. Skoki 17
2429 Weng Lee Industries Sp. z o.o. Poznań 17
2430 Słowik Sp. z o.o. Marcinkowice 17
2431 Astem Sp. z o.o. Tarnów 17
2432 Park Sp. z o.o. Poznań 17
2433 Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo - Produkcyjne  Kędzierzyn-Koźle 17
2434 Firma Handlowo-Usługowa Paweł sp. j. J. i A. Kalata Szaflary 17
2435 Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o. Stary Targ 17
2436 Engine Sp. z o.o. Sopot 17
2437 Firma Handlowo Usługowa Prokpol B. Wójcik W. Wójcik A. Wójcik S.J. Kraków 17
2438 Wydawnicza Spółdzielnia Pracy Stopka Siedlce 17
2439 Versa Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17
2440 VCP Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2441 Jaromiks Sp. z o.o. Jaroszów 17
2442 TKM Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski S.J. Plewiska 17
2443 Polfarmer Sp. z o.o. Zgorzelec 17
2444 Centrum Meblowe Jacek Gajewski, Mirosław Gajewski, Krzysztof Szostak, Adam Wolny S.J. Kędzierzyn-Koźle 17
2445 Agro - Rind S.J. Gospodarstwo Rolne  Kłodzko 17
2446 „Polwat” Marek Ermel sp. j. Gliwice 17
2447 Osowa Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku - Osowie Gdańsk 17
2448 Prorol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne  Dobromierz 17
2449 IE Development Sp. z o.o. Wrocław 17
2450 Bomed Sp. z o.o. Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grzybów 17
2451 Ka - Mi Sp. z o.o. Kaszyce Milickie 17
2452 Verocel Polska Sp. z o.o. Poznań 17
2453 MAR - GRAN Sp. z o.o. Warszawa 17
2454 Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o. Biała Podlaska 17
2455 PPH Tunex S.J. Kołobrzeg 17
2456 Pracownia Projektowa Archipelag S.J. Wrocław 17
2457 Gastro Gal Dariusz Kusnierz, Antoni Tkacz S.J. Rzeszów 17
2458 FINGO Sp. z o.o. Wrocław 17
2459 Maro S.J. Firma Produkcyjno Handlowa Bąków 17
2460 PWD JEŻYCKA Sp. z o.o. Poznań 17
2461 L & A Trading Sp. z o.o. Warszawa 17
2462 PUH UNICAR S.J. Radomsko 17
2463 COBICO Sp. z o.o. Przebieczany 17
2464 Kozłowski Śmigielska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 17
2465 Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o. Katowice 17
2466 Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych B. Kazub, A. Orłowski sp. j. Rozprza 17
2467 Info Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 17
2468 Primus S.J. Tczew 17
2469 „Elmar” Hurtownia Elektrotechniczna S.J. Przeźmierowo 17
2470 PPH Karmel Import - Export K. Bołtryk Sz. Andrejuk S.J. Hajnówka 17
2471 Wytwórnia Euceryny Laboratorium Farmaceutyczne Coel S.J. Kraków 17
2472 Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe Agrosystem Sp. z o.o. z Siedzibą w Gościejewie Gościejewo 17
2473 Przedsiębiorstwo Targowiska Miejskie Sp. z o.o. Chełm 17
2474 Jegłowa Sp. z o.o. Jegłowa 17
2475 Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 17
2476 Tectra Sp. z o.o. Głobino 17
2477 Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o.o. Mikołów 17
2478 RH Sound - Pl Sp. z o.o. Trzebnica 17
2479 Art - Went S.J. PPHU  Konstantynów Łódzki 17
2480 Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o. Świdnica 17
2481 Olimpia Konwój Sp. z o.o. Poznań 17
2482 Karizola Sp. z o.o. Przeds. Robót Chemoodpornych i Antykorozyjnych Puławy 17
2483 Pro-Invest Sp. z o.o. Gdańsk 17
2484 WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami Wrocław 17
2485 DGP Security Partner Sp. z o.o. Legnica 17
2486 TDI Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 17
2487 Zeba Serwis Jaroszek i Wspólnicy, S.J. Wrocław 17
2488 BSC Ekopal S.J. Szczecin 17
2489 WARCEL Warszawskie Centrum Celne Sp. z o.o. Warszawa 17
2490 MAJKA REINHARDT Sp. z o.o. Glincz 17
2491 Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane i Konserwacji Zabytków Krzysztof Osuchowski, Alicja Babik S.J. Malbork 17
2492 WAR SOFT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Warszawa 17
2493 Atest S.J. PPH Bytom 17
2494 UP System Sp. z o.o. Gdynia 17
2495 Kancelaria Prawna Jatczak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 17
2496 Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. Bogdanka 16
2497 PGNIG Termika S.A. Warszawa 16
2498 PGE Energia Odnawialna S.A. Warszawa 16
2499 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 16
2500 TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego Sitkówka 16
2501 Asseco Business Solution S.A. Lublin 16
2502 ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 16
2503 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 16
2504 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 16
2505 American Heart of Poland S.A. Ustroń 16
2506 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL Józef Koral S.J. Limanowa 16
2507 Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa Warszawa 16
2508 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 16
2509 Kanlux S.A. Radzionków 16
2510 INTRACO S.A. Warszawa 16
2511 Inea S.A. Poznań 16
2512 AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH Poznań 16
2513 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 16
2514 BRE.LOCUM S.A. Łódź 16
2515 SPRINTAIR S.A. Warszawa 16
2516 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 16
2517 International Paper Polska Sp. z o.o.  Kraków 16
2518 Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 16
2519 Italmetal Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 16
2520 Greenberg Trauring Grzesiak sp.k. Warszawa 16
2521 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 16
2522 TIMEX S.A. Warszawa 16
2523 LIM JOINT VENTURE Sp. z o.o. Warszawa 16
2524 Kino Polska TV S.A. Warszawa 16
2525 Firma Lechpol Zbigniew Leszek Garwolin 16
2526 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI - PIB Radom 16
2527 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 16
2528 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 16
2529 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 16
2530 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 16
2531 SONEL S.A. Świdnica 16
2532 DB Securities S.A. Warszawa 16
2533 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 16
2534 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Wolica 16
2535 GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 16
2536 BEJO ZADEN POLAND Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 16
2537 Firma Budowlana BUDPOL Piotr Smolarczyk Częstochowa 16
2538 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 16
2539 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 16
2540 PPUH AUTOCENTRUM S.J. Mielec 16
2541 Pifo Eko - Strefa Sp. z o.o. Warszawa 16
2542 GTL - Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o. Gdańsk 16
2543 St-Majewski S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna Pruszków 16
2544 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl S.A. Dąbrowa Górnicza 16
2545 KIGEMA Sp. z o.o. Wrocław 16
2546 PROBLEM Sp. z o.o. Warszawa 16
2547 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2548 Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy S.J. Świecie 16
2549 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sogar” Z. W. Wiśniccy Sp. J. Sobolew 16
2550 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 16
2551 ARCHIDOC S.A. Katowice 16
2552 EBS INK - JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 16
2553 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Tulce 16
2554 FAMA Sp. z o.o. Gniew 16
2555 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 16
2556 Plastic Components And Modules Poland S.A. Sosnowiec 16
2557 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 16
2558 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 16
2559 Firma Inter - Bud - Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 16
2560 JAGROL Sp. z o.o. Pierzchno 16
2561 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import - Export S.J.  Czchów 16
2562 Firma Bartosz S.J. Białystok 16
2563 FIRMA BAJCAR Słupsk 16
2564 EKO-MYŚL Sp. z o.o. Dalsze 16
2565 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych Warszawa 16
2566 Plastbud Sp. z o.o. Pustków 16
2567 Glass - Team Sp. z o.o. Złotokłos 16
2568 Sadi Polska - Agencja Celna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16
2569 HANSA - FLEX Sp. z o.o. Poznań 16
2570 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 16
2571 LONTEX Piotr Londzin Czechowice-Dziedzice 16
2572 POZYTON Sp. z o.o. Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych Częstochowa 16
2573 AQUA S.A. Poznań 16
2574 PRI INŻBUD S.J. Ostrów Wielkopolski 16
2575 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 16
2576 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 16
2577 TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K. Mielec 16
2578 Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnów 16
2579 Hanpol S. J. PPHU  Bytom 16
2580 Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. Bydgoszcz 16
2581 WAKMET S.J. Fabryka Armatury Przemysłowej Bodzanów 16
2582 Jak Szkło Przeds. Handlowo-Usługowe. Eksport-Import-Hurt S.J. Żogała Krzysztof, Żogała Halina, Żogała Janusz Goczałkowice-Zdrój 16
2583 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 16
2584 ADANEX Sp. z o.o. Radlin 16
2585 Carpol Sp. z o.o. Warszawa 16
2586 PU TOMBOR Celina Toam, Jerzy Toman S.J. Katowice 16
2587 Italiana-Construzioni Sp. z o.o. Wrocław 16
2588 Przed. Produkcji Handlu i Usług H - Gaz S.J. Rzeszów 16
2589 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol S.J. Woźniki 16
2590 Marka S.A. Białystok 16
2591 Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 16
2592 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 16
2593 Hen-Stol S.J. Żebry-Chudek 16
2594 Atmomat S.J. Włocławek 16
2595 Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o. Myślenice 16
2596 KORDAS S.J. Srebrna Góra 16
2597 Hedro Farms Polska Sp. z o.o. Sadków 16
2598 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarpa Marymoncka Warszawa 16
2599 Maślice Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa  Wrocław 16
2600 BCC Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 16
2601 Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski Sp. z o.o. Wrocław 16
2602 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 16
2603 Dav - Import E. Kopeć Spółka Komandytowa Warszawa 16
2604 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 16
2605 ELPOS Sp. z o.o. Białystok 16
2606 Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o. Suchy Las 16
2607 MCD ELECTRONICS Sp. z o.o. Żywiec 16
2608 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Bydgoszcz 16
2609 Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J. Bielsko-Biała 16
2610 Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
2611 MDT S.J. Kraków 16
2612 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa BATORY Warszawa 16
2613 Unirol S.J. PW Borek Wielkopolski 16
2614 Techmadex S.A. Warszawa 16
2615 Jędroch S.J. PPHU Ostrów Wielkopolski 16
2616 Pałuki S.J. Malice 16
2617 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j. Skawina 16
2618 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J. Lipno 16
2619 Ofama Sp. z o.o. Opole 16
2620 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 16
2621 Ultra Sp. z o.o. Wrocław 16
2622 Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie Olsztyn 16
2623 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie Goleszów 16
2624 Starówka Sp. z o.o. Warszawa 16
2625 Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J. Częstochowa 16
2626 Ideo Sp. z o.o. Rzeszów 16
2627 Inter - Car Sp. z o.o. Suchy Las 16
2628 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 16
2629 Cermax S.J. Radom 16
2630 WIMAD S.J. Wrocław 16
2631 AKWAWIT Sp. z o.o. Centrum Konferencji i Rekreacji Leszno 16
2632 Unitral Sp. z o.o. Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy Mielno 16
2633 Ctpartners S.A. Warszawa 16
2634 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 16
2635 Fuhr Polska Sp. z o.o. Libiąż 16
2636 AUTOMATYKA SERWIS E. MAJDAŃSKI S.J. Police 16
2637 MT-Metal S.J. Białystok 16
2638 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Lublin 16
2639 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 16
2640 JCDECAUX AIRPORT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 16
2641 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 16
2642 Constel Sp. z o.o. Katowice 16
2643 MTS S.J. T. Sternik - M. Sternik Lubartów 16
2644 Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. Gdańsk 16
2645 Imperial P.R.K.K. Andrzejewscy Spółka Jawna Bydgoszcz 16
2646 Project Sp. z o.o. Warszawa 16
2647 Mega Sport S.J. Bielsko-Biała 16
2648 ICR Sp. z o.o. Warszawa 16
2649 Piekarnia - Cukiernia S.J. Dopiewo 16
2650 HASS H.A.Z Wasiluk S.J. Białystok 16
2651 Teknokor Sp. z o.o. Katowice 16
2652 STARZ POLSKA Sp. z o.o. ELEKTROTECHNIK - ELECTRONIC Gaj Mały 16
2653 Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. Ełk 16
2654 LZMO S.A. Lubsko 16
2655 FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J. Dąbrowa Tarnowska 16
2656 CT-Card Sp. z o.o. Warszawa 16
2657 Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubawa 16
2658 SUPER POWER Sp. z o.o. Michałowice 16
2659 Aroma S.J. Wałcz 16
2660 PPH MEGA Sp. z o.o. Sokołowice 16
2661 KOOL D. Jurkiewicz, R. Kamiński S.J. Wrocław 16
2662 INSTALCOMPACT - SERVICE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 16
2663 Logistyka i Magazynowanie Sp. z o.o. Kwidzyn 16
2664 WYDAWNICTWO LUCRUM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16
2665 Bud - Pap S.J. Wielki Konopat 16
2666 Radius S.J. Szczecin 16
2667 Kemy Sp. z o.o. Przeds. Drogowo-Budowlane Łódź 16
2668 Demuth Zeta Sp. z o.o. Poznań S.K.A. Gdańsk 16
2669 ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy S.J. Kraków 16
2670 Apteka Medican Kłącz, Wołoszyn S.J. Rzeszów 16
2671 PHU Żuchliński G.a. Żuchlińscy - S.J. Gdynia 16
2672 Sprintair Cargo Sp. z o.o. Warszawa 16
2673 Sintac - Polska Joint Venture Sp. z o.o. Warszawa 16
2674 Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. Łódź 16
2675 BKG - Polska S.J. Straszyn 16
2676 Kan-Wod Szymkowiak Ewa, Mucha Marian S.J. Ostrów Wielkopolski 16
2677 Biogarden Sp. z o.o. Krupia Wólka 16
2678 Galwano - Perfekt S.J. Poznań 16
2679 Zakład Gospodarki Komunalnej Organizacja Odzysku, BIOSYSTEM S.A. Kraków 16
2680 Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 16
2681 PPUH VER - TOM S.J. HELENA PIERZCHAŁA TOMASZ PIERZCHAŁA Borek Szlachecki 16
2682 PHU AMC Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek S.J. Morawica 16
2683 ART - MOTOR Leszczyńscy, Rutkowscy S. J. Solniczki 16
2684 Przedsiębiorstwo Rolno - Przemysłowe Sp. z o.o. Kobylnica 16
2685 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 16
2686 Euro - Dom Sp. z o.o. Wrocław 16
2687 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Simoradzu Simoradz 16
2688 Nielsen Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2689 Asfor Poznański S.J. Chełmek 16
2690 ROLPOL Sp. z o.o. Kobylnica 16
2691 Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. Wrocław 16
2692 Donimet, Józef Donica S.J. Warka 16
2693 BSM Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 16
2694 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 16
2695 Stal - Bud Sp. z o.o. Świdnica 16
2696 Perfectfashion S.J. Kraków 16
2697 Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16
2698 Supermemo World Sp. z o.o. Poznań 16
2699 Poldrip Sp. z o.o. Łódź 16
2700 Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych Polconsult Sp. z o.o.  Warszawa 16
2701 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 16
2702 PROFI - DATA Sp. z o.o. Szczecin 16
2703 Przeds Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zambrów 16
2704 Izolbud Renata Midura, Franciszek Nycz sp. j. Bielsko-Biała 16
2705 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 16
2706 SPS Sp. z o.o. Świebodzice 16
2707 Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A. Gdańsk 16
2708 Woźniak i Wspólnicy S.J. Wadowice 16
2709 PPUH Rynmet Sionkowscy S.J. Reńska Wieś 16
2710 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 16
2711 Z.E. Elektromech Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 16
2712 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębniki Kraków 16
2713 C-Media Sp. z o.o. Warszawa 16
2714 Pol Rol Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo-Usługowe Rzędziszowice 16
2715 PLATER S.J. ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY PŁAWECKI SYLWESTER, PŁAWECKI LESZEK Łąka 16
2716 Mac - Mor S.J. Piaseczno 16
2717 Grupa Karlik S.J. Poznań 16
2718 Metrotest Sp. z o.o. Elbląg 16
2719 Apteka Królewska S.J. z/s w Strzegomiu Strzegom 16
2720 Marux S.J. Leszno 16
2721 Repro Sp. z o.o. Płock 16
2722 Elektromet S.J. Centrum Techniki Narzędziowej Chełm 16
2723 Propox Sp. z o.o. Dobrzewino 16
2724 Pov - Gol Sp. z o.o. Głosków 16
2725 Alfarex Sp. z o.o. Warszawa 16
2726 Rolpex Sp. z o.o. Szczytno 16
2727 Backer Polska Sp. z o.o. Lubliniec 16
2728 MPT Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz Sp. J. Piła 16
2729 Top - Fit - Center Sp. z o.o. Wrocław 16
2730 GSU Pomoc Górniczy Klub Ubezpieczonych S.A. Gliwice 16
2731 Tutka S.J. Firma Handlowo Usługowa  Dąbrowa Górnicza 16
2732 Capital Estate Sp. z o.o. Goleniów 16
2733 ATL Sp. z o.o. Ząbki 16
2734 Orto Medical Sp. z o.o. Lublin 16
2735 Artim - Invest Sp. z o.o. Opole 16
2736 Bosman Polska Sp. z o.o. Skórzewo 16
2737 Przeds. Usług Komunalnych Eko Sp. z o.o. Iława 16
2738 Opti Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 16
2739 PPH ABI S.J. Siennica 16
2740 Antidotum Sp. z o.o. Nowy Sącz 16
2741 PPHB Ser-Vita Władysława Ciupak i Edward Jargiło S.J. Krzemień Drugi 16
2742 A 2 Sp. z o.o. Banino 16
2743 Tanzanit Sp. z o.o. Lubin 16
2744 Elmontaż BG S.J. PPU Białe Błota 16
2745 Formy Meblowe Polska Sp. z o.o. Gryfów Śląski 16
2746 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej i Handlu ROLHAN Sp. z o.o. Sądów 16
2747 Muratex Sp. z o.o. Wrocław 16
2748 Euro - Centrum Sp. z o.o. Poznań 16
2749 Lions S.A. Wrocław 16
2750 Tomków Sp. z o.o. Marciszów 16
2751 Ker-Her Marek Hermann, Marek Budziński, Tadeusz Hermann S.J. Poznań 16
2752 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Produkcyjne Agro-Farmer Sp. z o.o. Rogoźno 16
2753 Budmont S.J. Przedsiebiorstwo Budowlano - Montażowe Świecie 16
2754 Celik Company Sp. z o.o. Gdańsk 16
2755 Fero S.J. PH Środa Wielkopolska 16
2756 Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych ALIT Sp. z o.o. Kraków 16
2757 Torfowiska Biały Bór Sp. z o.o. Wejherowo 16
2758 Firma ECO Architektura-Budownictwo-Inwestycje Ewa Fabińska Białystok 16
2759 Arfido Sp. z o.o. Baranowo 16
2760 Geotech Sp. z o.o. Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska Rzeszów 16
2761 Temiwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eksport-Import Mirosław Starzyk Lidia Starzyk S.J. Bolesławiec 16
2762 Famil - Med Sp. z o.o. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lublin 16
2763 Hydro-Kor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Bydgoszcz 16
2764 „M. Tokarczyk i Spółka sp. j. Tnn” Nowy Sącz 16
2765 BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wrocław 16
2766 Inducomp Industrial Components Sp. z o.o. Izabelin 16
2767 Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o. Zakopane 16
2768 AMG Trading Sp. z o.o. Warszawa 16
2769 FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 16
2770 Laboratorium Budowlane Sp. z o.o. Zielona Góra 16
2771 Ingeo Sp. z o.o. Gdynia 16
2772 Meerpahl & Meyer GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Szczecin 16
2773 Ars Dental Sp. z o.o. Warszawa 16
2774 POLINVEST Sp. z o.o. Kraków 16
2775 Planco Sp. z o.o. Warszawa 16
2776 Aura Sp. z o.o. PPH Szczecin 16
2777 Niepubliczny ZOZ MEDYK Sp. z o.o. Chełm 16
2778 PST OSTPED S.J.  Kalisz 16
2779 Optielektronik S.J. Poznań 16
2780 TASC TECHNOLOGY Sp. z o.o. Warszawa 16
2781 Polkomtel Sp. z o.o. Warszawa 15
2782 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 15
2783 Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Tarnów 15
2784 Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o. Warszawa 15
2785 Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Szczecin 15
2786 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
2787 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 15
2788 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 15
2789 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 15
2790 OT Logistics S.A. Szczecin 15
2791 Candela Sp. z o.o. Warszawa 15
2792 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 15
2793 Zachodnio - Pomorskie Centrum Onkologii Szczecin 15
2794 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 15
2795 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 15
2796 BOWA POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 15
2797 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula 15
2798 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 15
2799 Kaem Sp. z o.o. S.K.A. Baranowo 15
2800 Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych  Dęblin 15
2801 LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa Skawina 15
2802 RADPOL S.A. Człuchów 15
2803 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 15
2804 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 15
2805 FORCOM Sp. z o.o. Poznań 15
2806 Polskie Koleje Linowe S.A. Zakopane 15
2807 FCPK - Bytów Sp. z o.o. Bytów 15
2808 Laboratorium Kosmetyczne JOANNA S.J. Warszawa 15
2809 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 15
2810 Cukiernia Sowa S.J. Bydgoszcz 15
2811 Westpol - Teeuwissen Sp. z o.o. Chojnice 15
2812 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 15
2813 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziądz 15
2814 Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 15
2815 Nowosądecka Fabryka Urzadzeń Górniczych NOWOMAG S.A. w Nowym Sączu Nowy Sącz 15
2816 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 15
2817 CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa Wrocław 15
2818 Wokas S.A. Łosice 15
2819 PIXEL Sp. z o.o. Osielsko 15
2820 KLINKIER-BUD Czesław Penconek PPUH Konstancin-Jeziorna 15
2821 Skaltex - Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 15
2822 Metal Expert II Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 15
2823 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15
2824 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Serock 15
2825 Energoserwis S.A. Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych Lublin 15
2826 Miejsko Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Oświęcim 15
2827 Larix, Janusz Pieła - Spółka Jawna Bielsko-Biała 15
2828 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza Jarosław 15
2829 Desim Sp. z o.o. Polkowice 15
2830 BIS Mainserv Sp. z o.o. Warszawa 15
2831 Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 15
2832 OPB HOLDING - Ireneusz Słowik Warszawa 15
2833 PRODREX Sp. z o.o. PPU Rudołtowice 15
2834 APR Sp. z o.o. Warszawa 15
2835 BIMEX - BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 15
2836 BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J. Wólka Kosowska 15
2837 Ekobud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ostróda 15
2838 PPH Akpo S.J. Laski 15
2839 Zakład Mięsny Poliwczak S.J. Mysłowice 15
2840 ALGECO Sp. z o.o. Poznań 15
2841 EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza Kraków 15
2842 Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o. Warszawa 15
2843 UTEX - TERRA Sp. z o.o. Roszków 15
2844 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 15
2845 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. w Niemodlinie Niemodlin 15
2846 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 15
2847 Audio Klan Janusz Prządka sp. j. Warszawa 15
2848 Centrum Zana S.A. Lublin 15
2849 Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o. Długie Stare 15
2850 ALTMASTER Sp. z o.o. Piaseczno 15
2851 Lamix Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Witnica 15
2852 BENDA - LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 15
2853 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 15
2854 CONCEPT Sp. z o.o. Suchy Las 15
2855 Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Petek Rupik I Tarnówka S.J. Zabrze 15
2856 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15
2857 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 15
2858 Fines S.A. Sopot 15
2859 Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o. Pszenno 15
2860 KCR S.A. Warszawa 15
2861 EURO - LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
2862 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 15
2863 TREKO Laser Sp. z o.o. Skawina 15
2864 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 15
2865 Casus Finanse S.A. Wrocław 15
2866 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 15
2867 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 15
2868 Polska Grupa Medyczna Sp. z o.o. Gliwice 15
2869 Topsil Sp. z o.o. S.K. Żabia Wola 15
2870 FILTER SERVICE Sp. z o.o. Zgierz 15
2871 Mochtoys S.J. Otwock 15
2872 Ol - Term S.J. Olsztyn 15
2873 Inter Balt Sp. z o.o. Gdańsk 15
2874 Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych Mister Karol Binkowski, Ryszard Binkowski S.J. Jeziorko 15
2875 Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej Wrocław 15
2876 Przeds. Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 15
2877 BOLESŁAW Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław 15
2878 Safe Computing Sp. z o.o. Warszawa 15
2879 Agropin Sp. z o.o. Szubin 15
2880 UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Poznaniu Poznań 15
2881 TEKSTYLIA S.J. PHU Nadolice Wielkie 15
2882 UNIBIKE K. Orłowska, P. Drobotowski S.J. Bydgoszcz 15
2883 ETC PLUS S.A. Ostrowiec Świętokrzyski 15
2884 Self Company Group Kucharscy & Szcześniak S.J. Bielawy 15
2885 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 15
2886 IMAGIS S.A. Warszawa 15
2887 Kamet S.A. Reńska Wieś 15
2888 RYNEX Sp. z o.o. Płock 15
2889 BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. Skarbimierzyce 15
2890 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa BUDOPOL S.A. Mińsk Mazowiecki 15
2891 Autoterminal Śląsk Logistic Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15
2892 Zakład Inżynierii Ruchu - W. Sylwestrzak i Spółka S.J. Bytom 15
2893 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 15
2894 DPM Solid Polska S.J. Oborniki 15
2895 WADEX S.A. Wrocław 15
2896 Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa Opole 15
2897 ZRĄB Sp. z o.o. PPHU Zakliczyn 15
2898 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 15
2899 ZPHU Szron S.J. Łódź 15
2900 Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 15
2901 BRIPOX Sp. z o.o. Warszawa 15
2902 ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych Małogoszcz 15
2903 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
2904 Zakład Poligraficzny WIKING - GRAF S.J. T. Jakubowski Łódź 15
2905 Technodrew Polska Sp. z o.o. Zawadzkie 15
2906 Leszczyńska Agencja Wydawnicza Mieczysław Strzelczyk, Marek Stoliński S.J. Leszno 15
2907 Plasmet - Jesion S.J. Kalisz 15
2908 Toni Spedition Sp. z o.o. Ozorków 15
2909 Camaro Sp. z o.o. PPHU Katowice 15
2910 FHU Sznajder Elżbieta Sznajder Pruszków 15
2911 Instar S.J. Limanowa 15
2912 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 15
2913 Delta Security Sp. z o.o. Wrocław 15
2914 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych VAN GANSEWINKEL Legnica Sp. z o.o. Legnica 15
2915 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 15
2916 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Socar Sp. z o.o. S.K.A. Żarki 15
2917 Activa Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15
2918 DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE Lipie 15
2919 Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J. Kępno 15
2920 Des Danuta I Eryk Szczygioł S.J. Myślina 15
2921 PPH ADAMEX II Apolonia Karoń Częstochowa 15
2922 Euro Dom Sp. z o.o. Łódź 15
2923 Xplus S.A. Warszawa 15
2924 Parkowe Wzgórze Sp. z o.o. Mogilany 15
2925 El Popo S.J. Warszawa 15
2926 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 15
2927 SECOM Sp. z o.o. Wrocław 15
2928 PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J. Bydgoszcz 15
2929 Bayersystem Grzenia S.J. Bydgoszcz 15
2930 ALEKSANDER KUREK I FRANCISZEK STAROWICZ - PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO - MONTAŻOWE FERCO S.J. Skawina 15
2931 PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne Jawor 15
2932 Epione Katarzyna Wrześniewska, Narcyz Wrześniewski S.J. Katowice 15
2933 Agrobil S.J. Garzyn 15
2934 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 15
2935 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J. Zielonki 15
2936 Nov - Weld Sp. z o.o. Miszewko 15
2937 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SPA-MET S.J. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel Podzamcze 15
2938 Controlex Sp. z o.o. Opole 15
2939 Lauda Metalplast S.J. Wielkie Drogi 15
2940 Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. Włocławek 15
2941 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Słupsk 15
2942 Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 15
2943 Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź - Polesie Łódź 15
2944 METPOL S.J. Jezierzyce 15
2945 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 15
2946 Esculap Dyl S.J. Myślenice 15
2947 Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o. Brzeszcze 15
2948 Bosma Electric Sp. z o.o. Przeźmierowo 15
2949 Elmat S.J. Stalowa Wola 15
2950 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane Zeptri - Rembud Sp. z o.o. Łódź 15
2951 Apra Sp. z o.o. Osielsko 15
2952 Partner TBS Sp. z o.o. Słupca 15
2953 Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia Pracy Kraków 15
2954 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Żukowice Nielubia 15
2955 TBM DOM Sp. z o.o. Warszawa 15
2956 Przeds. Odmetanowania Kopalń Zachód Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
2957 Zakład Inżynierii Ruchu Systemy Sterowania Ruchem R.Balcer i Spółka S.J. Bytom 15
2958 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Poznań 15
2959 Hydropol - Dekor S.J. Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji  Wrocław 15
2960 Grapil S.J. Piła 15
2961 Eurilogic Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
2962 Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J. Szadek 15
2963 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Prudnik 15
2964 GALADOM S.A. Lublin 15
2965 GLOBAL - MSI Sp. z o.o. Kraków 15
2966 Windhunter - Serwis Sp. z o.o. Koszalin 15
2967 HYDRO-NAVAL ADKONIS, MICHAŁEK, SOBKÓW - S.J. Słupsk 15
2968 Newbud Sp. z o.o. Jabłonna 15
2969 BŁAJA NEWS Sp. z o.o. Łódź 15
2970 Avermann Oborniki Sp. z o.o. Oborniki 15
2971 ZRDITZ Romus S.J. Katowice 15
2972 PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o. Rudna 15
2973 Relax S.J. FHU Jasło 15
2974 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. Warszawa 15
2975 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 15
2976 Firma Zegar S.J. Tarnów 15
2977 OMPOL Sp. z o.o. Pogorzelice 15
2978 T&R Technology & Renewal Sp. z o.o. Teresin 15
2979 Santorini S.J. Warszawa 15
2980 Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo - Badawcze Śmiłowo 15
2981 BSC Pharmacenter Sp. z o.o. Poznań 15
2982 PZE Elektromont - Wojtowicz S.J. Bydgoszcz 15
2983 ADH - Soft Sp. z o.o. Warszawa 15
2984 Turzyn Sp. z o.o. Szczecin 15
2985 POLMER S.J. Pietrzykowice 15
2986 „Hemosystems” Sobczak i Wspólnicy Sp. J. Warszawa 15
2987 ATEL Sp. z o.o. PPHU Szczecin 15
2988 MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15
2989 Dysant Software sp. z o.o. Warszawa 15
2990 Gomex S.J. Dąbrowa Górnicza 15
2991 Wytwórnia Napojów Chłodzących SAHARA Sławomir Folga, Marek Księżopolski S.J. Spytkowice 15
2992 Dańków Sp. z o.o. Dańków 15
2993 Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga Kurowo 15
2994 Taran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki Mielec 15
2995 FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych Słupsk 15
2996 Helena Transport-Spedycja H.J. Burek S.J. Gościcino 15
2997 Zakład Produkcyjno Usługowy Entech Ewa Władyczyńska, Ryszard Władyczyński sp. j. Koszalin 15
2998 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15
2999 Heliograf Sp. z o.o. Warszawa 15
3000 Kominki Dovre S.J. Olsztyn 15
3001 Defin S.A.  Warszawa 15
3002 Vitrolive Sp. z o.o. Szczecin 15
3003 Przedsiębiorstwo Usług Wczasowo-Leczniczych i Rekreacji Jantar S.J. Dziwnówek 15
3004 Paktainer Sp. z o.o. Starogard Gdański 15
3005 Sklep Wielobranżowy Eldom Sp. j. Beata Carius, Marek Carius Złotów 15
3006 Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo Sopot 15
3007 Macrolife sp. j. Parda i Wspólnicy Kraków 15
3008 STOMED S.J. Warszawa 15
3009 Barbor Sp. z o.o. Skowarcz 15
3010 Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o. Głogowiec 15
3011 Inwestbud Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 15
3012 Cukiernictwo Piekarstwo Tomasz Grażyna Jan Vogt S.J. Pleszew 15
3013 Selmag Sp. z o.o. Morąg 15
3014 Per - Med S.J. Biuro Handlowe Skoczów 15
3015 Vitron Sp.J. Tymiński, Żakiewicz, Żmiejko Grabówka 15
3016 HEMPIS S.J. Piotrków Trybunalski 15
3017 Przeds. Tramp S.J. Zabrze 15
3018 3D Pro Sp. z o.o. Łódź 15
3019 Bentli Sp. z o.o. Świdnica 15
3020 Budokan S.J. Grajewo 15
3021 Refra - Stal Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 15
3022 Compart International S.J. M.M.Kałużni Warszawa 15
3023 Texland S.J. Aleksandrów Łódzki 15
3024 CHEMIS S.J. Żdżary 15
3025 Euro - Wiert Sp. z o.o. Tarnobrzeg 15
3026 Dunaj - Finanse Sp. z o.o. Warszawa 15
3027 Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o. Gdańsk 15
3028 Aida S.J. Choroszcz 15
3029 Nordvik S.J. Reda 15
3030 Heinrich Sp. z o.o. Żalęcino 15
3031 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 15
3032 Metro Pl Sp. z o.o. Boguszyn 15
3033 Trawest Sp. z o.o. Trawniki 15
3034 Czemarol Papugowie SJ Zbylitowska Góra 15
3035 Telewolt Sp. z o.o. Warszawa 15
3036 BEST - OFFICE S.J. Ostrołęka 15
3037 Shape Gromek Ściepura S.J. Krosno 15
3038 Hostel Service Laskowski, Miszalski, Wyporski S.J. Kraków 15
3039 ALTIS - Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15
3040 Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S.J. Kraków 15
3041 Brenda - Sport Sp. z o.o. Piastów 15
3042 Sumax Elektronarzędzia Suszycki S.J. Wrocław 15
3043 FIRMA BUDOWLANA J. KASPERCZYK S.J. Smardzowice 15
3044 INSMED Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych Rzeszów 15
3045 REM Sp. z o.o. WPUP Brześć Kujawski 15
3046 MAT - BUD S.J. Gorlice 15
3047 Rolmet S.J. Inowrocław 15
3048 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Agavis S.A. Bydgoszcz 15
3049 Korbank S.A. Wrocław 15
3050 Artpol-Therm Sp. z o.o. Bełżyce 15
3051 Apteka Remedium S.J. Kęty 15
3052 Apotex Sp. z o.o. Otmuchów 15
3053 Apteka Verbena S.J. Łochów 15
3054 MPM Project Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Kraków 15
3055 Piekarnia-Cukiernia ANNA Koczorowska Anna, Koczorowski Mieczysław, Paprocka Anna, Paprocki Edward S.J. Wyrzysk 15
3056 Energet Sp. z o.o. Przeds. Robót Technicznych Nowe Czarnowo 15
3057 PPUH Polmex Sp. z o.o. Cieszyn 15
3058 INST-EL J.A. Chancewicz S.J. Sokółka 15
3059 Komex Sp. z o.o. Przeds. Usług Komunalnych Jastarnia 15
3060 Runowo-Rola Sp. z o.o. Runowo Krajeńskie 15
3061 BAVARIA EAST Sp. z o.o. Brzesko 15
3062 Pogoń Market S.J. Sosnowiec 15
3063 Plancon Sp. z o.o. Kraków 15
3064 Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o. Tarnów 15
3065 Zakład Robót Instalacyjnych Wodnik J.marek, M. Korbolewski, M. Dudek S.J. Elbląg 15
3066 Przeds. Intar Sp. z o.o. Leszno 15
3067 Samdex Sp. z o.o. Mielec 15
3068 MJ. Office Sp. z o.o. Radom 15
3069 Tomasz Bondarewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Otwock 15
3070 Technologie i Techniki Procesowe 3 Aqua Sp. z o.o. Chotomów 15
3071 Dorbud Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa Szczecin 15
3072 EC Systems Sp. z o.o. Kraków 15
3073 AM Trading Sp. z o.o. Kraków 15
3074 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudzienko 15
3075 GRYFIS S.J. Przeds. Poligraficzne Łomianki 15
3076 Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o. Gdańsk 15
3077 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój Zakliczyn 15
3078 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praxis Sp. z o.o. Chełmiec 15
3079 Poznaniaka Sp. z o.o. Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy Kołobrzeg 15
3080 Brykiet Kije Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15
3081 AGENCJA REKLAMY SZYNAL I LIS - S.J. Wrocław 15
3082 Med Plus Sp. z o.o. Kraków 15
3083 EKO - BAU S.J. Przeds. Budownictwa Inżynieryjnego  Jerzmanowa 15
3084 Gest - Centrum Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Poznań 15
3085 Barpol Sp. z o.o. PPHU Barłożno 15
3086 Spectra - Broker Sp. z o.o. Warszawa 15
3087 OTC S.A. Kraków 15
3088 Lamar Sp. z o.o. Warszawa 15
3089 Advert Sp. z o.o. Warszawa 15
3090 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 15
3091 Konsmetal Poltrezor SJ Warszawa 15
3092 Martigo Węgrzyn, Grzybek S.J. Częstochowa 15
3093 Galaskór Sp. z o.o. Nysa 15
3094 INSTALBUD S.J. Przeds. Budowy Obiektów Ochrony Środowiska i Infrastruktury Mieszkaniowej Inowrocław 15
3095 Zakład Usług Dźwigowych Sp. z o.o. Wrocław 15
3096 Mikroplan Sp. z o.o. Szczecin 15
3097 Olecki Lim Sp. z o.o. Oświęcim 15
3098 JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa Wrocław 15
3099 TECHNOBUD - POŁUDNIE Sp. z o.o. Limanowa 15
3100 Eko - Mega Młyny Wodne Sp. z o.o. Korczew 15
3101 VIBA Sp. z o.o. PPU Piastów 15
3102 Perfect - Dent Sp. z o.o. Wrocław 15
3103 Gdańska Kancelaria Doradztwa Podatkowego Izabela Szymańska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 15
3104 Zespół Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin S.A. Konin 14
3105 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze Warszawa 14
3106 Stalprodukt S.A. Bochnia 14
3107 Dalkia Łódź S.A. Łódź 14
3108 DOM Development S.A. Warszawa 14
3109 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 14
3110 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 14
3111 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 14
3112 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 14
3113 Multimedia Polska S.A. Gdynia 14
3114 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk S.J. Twardogóra 14
3115 MAPEI POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 14
3116 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 14
3117 Klingspor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
3118 Grana Sp. z o.o. Skawina 14
3119 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 14
3120 LESAFFRE POLSKA S.A. Wołczyn 14
3121 WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 14
3122 Blek - Meble Sp. z o.o. Mielec 14
3123 Gtech Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
3124 POZ - BRUK Sp. z o.o. S.K.A. Sobota 14
3125 AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 14
3126 Orion Polyurethanes Sp. z o.o. S.K.A. Dzierżoniów 14
3127 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 14
3128 Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 14
3129 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 14
3130 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 14
3131 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 14
3132 Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 14
3133 Pro-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 14
3134 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 14
3135 WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o. Elbląg 14
3136 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 14
3137 Skamex Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 14
3138 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 14
3139 Mikronika Badawczo - Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki Poznań 14
3140 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 14
3141 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 14
3142 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 14
3143 GEA POLSKA Sp. z o.o. Świebodzice 14
3144 Jaz - Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane Białystok 14
3145 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 14
3146 Navikon SRY Sp. z o.o. Świnoujście 14
3147 Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu Warszawa 14
3148 Tbmeca Poland Sp. z o.o. Legnica 14
3149 P.W. Stolarz - Lempert S.J. Mroczeń 14
3150 FM GROUP POLSKA Artur Trawiński Wrocław 14
3151 Arbet Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 14
3152 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 14
3153 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
3154 AQUAEL Sp. z o.o. Dubowo Drugie 14
3155 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno - Spożywczego S.A. Wrocław 14
3156 W&B Mold - WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Warszawa 14
3157 Chromavis Service Sp. z o.o. Ciechanów 14
3158 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 14
3159 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 14
3160 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 14
3161 PROGRESS ECO S.A. Tuczępy 14
3162 Harsco Metals Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3163 Zakład Mięsno - Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 14
3164 Rutgers POLAND Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 14
3165 Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wrocław 14
3166 Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J. Chojno 14
3167 TLC Łożyska S.J. Wesoła 14
3168 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi DOMAT Sp. z o.o. Wrocław 14
3169 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3170 ELKOMTECH S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego Łódź 14
3171 CP RE Sp. z o.o. Kraków 14
3172 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 14
3173 Kondor Sp. z o.o. Łódź 14
3174 Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K. Kraków 14
3175 IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o. Jasin 14
3176 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 14
3177 PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stare Bogaczowice 14
3178 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 14
3179 AMIX S.J. Konik & Bietkał Białystok 14
3180 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 14
3181 Tor - Kar - Sson Zbigniew Kargul Elbląg 14
3182 Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. Katowice 14
3183 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 14
3184 Radaway Sp. z o.o. Poznań 14
3185 Interchemol S.A. Oborniki Śląskie 14
3186 Apsys Polska S.A. Warszawa 14
3187 EKO - MAK Makarony Babuni Rudniki 14
3188 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 14
3189 Kurotec-Polska Sp. z o.o. Kozielice 14
3190 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 14
3191 PROXIMA S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne Wrocław 14
3192 POL - MAK S.J. Zakład Poligraficzny Przeźmierowo 14
3193 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 14
3194 PW Pryzmat S.J. Mojsławice 14
3195 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 14
3196 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 14
3197 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 14
3198 SMT SOFTWARE S.A. Wrocław 14
3199 Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o. Kruszwica 14
3200 Trans - Drog S.J. Wałbrzych 14
3201 PPUH RODEX Sp. z o.o. Białystok 14
3202 Bracia Laird Sp. z o.o. Lisewo Malborskie 14
3203 SURET Sp. z o.o. Dębica 14
3204 Majster - Pol Kosińscy S.J. Cegłów 14
3205 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak - System S.A. Kraków 14
3206 APIS S.J. PW Chodecz 14
3207 Budmat S.J. Zamość 14
3208 Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 14
3209 Centrum Naukowo - Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 14
3210 W.P.S. - Sp. z o.o. Zagórz 14
3211 Czarnik Sp. z o.o. Głogów Małopolski 14
3212 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 14
3213 Rapid Sp. z o.o. Olkusz 14
3214 Zakład Usług Informatycznych Novum Sp. z o.o. Łomża 14
3215 McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o. Szczecin 14
3216 Metalic S.J. Nowy Targ 14
3217 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 14
3218 Burchacińscy S.J. Wieluń 14
3219 PEZAL Sp. z o.o. Gdańsk 14
3220 WIT S.J. Łódź 14
3221 AMŁ - Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś S.J. Łódź 14
3222 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 14
3223 INWESTING Sp. z o.o. Gdańsk 14
3224 Advicom Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14
3225 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 14
3226 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Remontowe Przemysłu MONTOREM S.A. Kraków 14
3227 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
3228 Mazur S.J. Wrocław 14
3229 KSIĄŻ - ROL Sp. z o.o. PRPHU Książ Wielkopolski 14
3230 Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie Złotoryja 14
3231 Thermbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 14
3232 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 14
3233 Mikrotech S.A. Krosno 14
3234 ELKOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo - Wykonawcze i Usług Techniczno - Handlowych Katowice 14
3235 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 14
3236 Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. Kobyłka 14
3237 Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe  Janówek 14
3238 Amper B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 14
3239 Jazgot S.J. Rzeszów 14
3240 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 14
3241 Reso Europa Service Sp. z o.o. Suwałki 14
3242 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 14
3243 Filtrapol Sp. z o.o. Łódź 14
3244 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 14
3245 Zamkor P. Sagnowski i Wspólnicy S.J. Kraków 14
3246 Axoy Consulting Sp. z o.o. Warszawa 14
3247 INTAP Tobik S.J. Bukowiec 14
3248 Koma Stahlbau Sp. z o.o. Tarnobrzeg 14
3249 Biba Styl S.J. Wilamowice 14
3250 Argenta Mikrobiologia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14
3251 Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 14
3252 „Obróbka Metali i Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Metalerg J.m.J. Cieślak Sp. J.” Oława 14
3253 Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych S.J. Elbląg 14
3254 Avi - Vet Service S.J. Tarnowo Podgórne 14
3255 PPUU EMAG - SERWIS Sp. z o.o. Katowice 14
3256 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Niwnica 14
3257 AN Farb Zdzisław Nuszkiewicz, Maciej Nuszkiewicz S.J. Łódź 14
3258 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 14
3259 Economicus Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Sp. z o.o. Katowice 14
3260 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Leszcz” Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 14
3261 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3262 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 14
3263 Kaja Alfred Olszewski Łyski 14
3264 Polver Sp. z o.o. Kraków 14
3265 Katamaran Robert i Sławomir Mucha S.J. Łódź 14
3266 Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o. Olesno 14
3267 SVANTEK Sp. z o.o. Warszawa 14
3268 Tom - Gast S.J. Starowa Góra 14
3269 Dimark Sp. z o.o. Złotkowo 14
3270 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 14
3271 Victoria - Sport Sp. z o.o. Gdańsk 14
3272 Pol - Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa Jarosław 14
3273 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich Sp. z o.o. Wrocław 14
3274 Drukarnia Color - Print S.J. Bydgoszcz 14
3275 PH Polder i Rajder Derkacz S.J. Sieradz 14
3276 Zakład Obsługi Leśnictwa S.J. Tarnobrzeg 14
3277 PPHiU Agrovita Sp. z o.o. Kijów 14
3278 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 14
3279 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 14
3280 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 14
3281 BUD COMPEX ST- Tararuj S.J. Białystok 14
3282 DTL Sp. z o.o. Porąbka 14
3283 Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o. S.K. Kraków 14
3284 MIG Import - Eksport S.J. Białystok 14
3285 Lasland Sp. z o.o. Grądy 14
3286 Rag Sp. z o.o. Lubin 14
3287 Unizet Sp. z o.o. Szczecin 14
3288 Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mirabud Sp. z o.o.  Kraków 14
3289 Obiekty Sanatoryjno Wczasowe PÓŁNOC Sp. z o.o. Kołobrzeg 14
3290 BRAMAR S.J. Radom 14
3291 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE INSTAL-ART S.J. STANISŁAW RUDZKI,WOJCIECH RUDZKI,ALICJA RUDZKA,JANUSZ GAJEWSKI,ALICJA GAJEWSKA Czaniec 14
3292 FH Tragar S.J. Izdebnik 14
3293 Finish A S.J. Kęty 14
3294 Phu „Ewmar” Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 14
3295 ROEDL, Majchrowicz-Bączyk, Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 14
3296 D. DOBKOWSKI Spółka Komandytowa Warszawa 14
3297 Piekarnia Żytnia S.J. Wyszków 14
3298 J.B.R. Rogowiec S.J. Bielsko-Biała 14
3299 Vitalabo Sp. z o.o. NZOZ Bydgoszcz 14
3300 Elektra S.J. Zielonka 14
3301 Inox - Plus S.J. Sosnowiec 14
3302 Ductus Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14
3303 Promex Rożnów Sp. z o.o. Skałągi 14
3304 PPHU BONARKA Sp. z o.o. Kraków 14
3305 P.U.H. Nel - Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka - S.J. Nowy Sącz 14
3306 Pakos Sp. z o.o. Opoczno 14
3307 Pakform Sp. z o.o. Pruszków 14
3308 FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWA FANTIC GÓRSZCZAK S.J. Głogoczów 14
3309 Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Oświęcim 14
3310 Wielowski S.J. Police 14
3311 K-Bausysteme Sp. z o.o. Krotoszyn 14
3312 PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J. Oświęcim 14
3313 4 BABY Sp. z o.o. Lublin 14
3314 EKO-TECH PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO - USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI S.J. Wrocław 14
3315 Unidex J. Kania, J. Wiktor Sp.J. Straszęcin 14
3316 Gavdi Polska S.A. Warszawa 14
3317 Kudla Sp. z o.o. Poznań 14
3318 PPH Tabit Sp. z o.o. Otwock 14
3319 Witaminka S.J. Opole 14
3320 Forposta S.A. Katowice 14
3321 Speed Pack S.J. Kraków 14
3322 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 14
3323 Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J. Bydgoszcz 14
3324 Heavy Cargo + Service Sp. z o.o. Poznań 14
3325 ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ S.J. Mielenko 14
3326 SoftCom Sp. z o.o. Gdańsk 14
3327 J. Żelazny, R. Słomian-Kasprzak, A. Słomian-Maszkowska Marco Polo sp. j. Częstochowa 14
3328 PPH Lerka Sp. z o.o. Pawłowice Wielkie 14
3329 GiA Sp. z o.o. Lędziny 14
3330 SZEWCZAK, TARCZYŃSKI WIMEST S.J. Przasnysz 14
3331 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 14
3332 Pharmaexpert Sp. z o.o. Warszawa 14
3333 APG CO. S.J. Białystok 14
3334 B.M. POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
3335 Pharmglo Głowaccy S.J. Andrespol 14
3336 AUTOIMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe i Produkcyjne Marki 14
3337 GRES KUTNIK S.J. Białystok 14
3338 CSN - Stantel - Automatyka Sp. z o.o. Kraków 14
3339 HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o. Warszawa 14
3340 Amager S.J. Choroszcz 14
3341 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 14
3342 Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Bielawa Sp. z o.o. Bielawa 14
3343 Fabryka Aparatów Elektrycznych Zwarpol Sp. z o.o. Warszawa 14
3344 T.G.M. S.A. Tarnowskie Góry 14
3345 DMS - DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 14
3346 Avalon Development S.A. Kraków 14
3347 Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. Warszawa 14
3348 Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o. Jastrzębie 14
3349 Targowiska Miejskie S.A. Ostrów Wielkopolski 14
3350 NIL Sp. z o.o. Gdańsk 14
3351 SERVCOM Sp. z o.o. Trzemeszno 14
3352 Handan S.J. Instalacje Sanitarne Białystok 14
3353 Auto Andaro S.J. Łomża 14
3354 Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o. Szczecin 14
3355 Bagińscy SPA Sp. z o.o. Pobierowo 14
3356 Justyna Huta Szkła S.J. Sanok 14
3357 Complet Chmielewscy S.J. Gniezno 14
3358 Promotech S.J. Czarnków 14
3359 ELFON Sp. z o.o. Kraków 14
3360 Termar B.Chlebicki, M.Wróbel Sp. J. Rzeszów 14
3361 Hiross Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Klimatyzacyjnych z Serwisem Katowice 14
3362 Gespar S.J. Warszawa 14
3363 TELECOMM Sp. z o.o. Lublin 14
3364 Apteka CENTRUM S.J. Halina i Jakub Tokarz Limanowa 14
3365 Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno - Spożywczy Fasty 14
3366 Konto Sp. z o.o. Poznań 14
3367 Galess S.J. Bystrzyca Górna 14
3368 Westerberg Komponenty Sp. z o.o. Jaworzno 14
3369 Eskulap Sp. z o.o. Kamienna Góra 14
3370 FERRODO COMPUTER Sp. z o.o. Poznań 14
3371 Zakłady Produkcyjno - Usługowe Gos - Chem Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 14
3372 Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno - Handlowe Gdańsk 14
3373 Remech Sp. z o.o. Chorzów 14
3374 Parapack Sp. z o.o. Włodarka 14
3375 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 14
3376 Albert Production Tomasz Alber, Maciej Trzciński S.J. Kraków 14
3377 AGRO - STA Sp. z o.o. Przeds. Rolno Handlowe Miłki 14
3378 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Coal-Bud Sp. z o.o. Olkusz 14
3379 ATENA Sp. z o.o. Wrocław 14
3380 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek, Wiesław Gajek S.J. Wrocław 14
3381 Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach Stoszowice 14
3382 JBM Firma Produkcyjno - Handlowo - Usługowa Jacek Bergiel, Renata Bergiel S.J. Borowina Sitaniecka 14
3383 GAN - REM S.J. Gdynia 14
3384 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo Żakowo 14
3385 Network Twenty - One Sp. z o.o. Warszawa 14
3386 Firma Elektryczna Karwasz S.J. Wrocław 14
3387 Obis S.J. Wrocław 14
3388 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Hemar Sp. z o.o. Poznań 14
3389 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o. Częstochowa 14
3390 Mercomp Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 14
3391 Expert J.Rusinkiewicz i Wspólnicy S.J. Olsztyn 14
3392 Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o. Warszawa 14
3393 Apteka Verbena S.J. Szczecin 14
3394 Castor S.J. Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia Pabianice 14
3395 Conntel - Wrocław Sp. z o.o. Biuro Projektów Systemów Telekomunikacyjnych  Wrocław 14
3396 PHUP Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
3397 Hydromech Sp. z o.o. Wrocław 14
3398 Przeds. Robót Ogrodniczo - Leśnych PROLAS Sp. z o.o. Gdańsk 14
3399 Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych Przeźmierowo 14
3400 Jarczyński Art C S.J. Warszawa 14
3401 Dracop Sławomir Jeleń, Jarosław Kwadrans, Marek Michalec sp. j. Kraków 14
3402 Usługi Stolarskie S.J. Klatka 14
3403 DUDIX Sp. z o.o. Wrocław 14
3404 P.H.U. Mirex Mirosław Cichecki, Zbigniew Cichecki S.J. Celestynów 14
3405 Apteka Im. I. Łukasiewicza S.J. Tarnów 14
3406 Panko Republic Sp. z o.o. Warszawa 14
3407 BEN - SIP Sp. z o.o. Lublin 14
3408 Arkon S.J. PW Przemków 14
3409 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Piła 14
3410 Osiedlowa S.J. Lubin 14
3411 Sarkom - Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o. Oleśnica 14
3412 Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o. Wrocław 14
3413 Zakłady Odzieżowe AG Sp. z o.o. Mielec 14
3414 Net Sp. z o.o. Białystok 14
3415 Pemalux Sp. z o.o. Malbork 14
3416 Przedsiębiorstwo Elektro-Instal Sp. z o.o. Olsztyn 14
3417 Betotest Polska Sp. z o.o. Szczecin 14
3418 Rober J & J Wojtas S.J. Kraków 14
3419 Lazur Sp. z o.o. Objazda 14
3420 Geototal Pro Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 14
3421 GT Sport S.J.  Gdynia 14
3422 SJS S.A. Kraków 14
3423 PPUH Euromal Sp. z o.o. Węgierska Górka 14
3424 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych Inkom Sp. z o.o. Białystok 14
3425 Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3426 M.E. Nowakowski S.J. Katowice 14
3427 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe P&S Sp. z o.o. Mielec 14
3428 Relax Sp. z o.o. PHU Lublin 14
3429 Agro - Hurt S.J. Warszawa 14
3430 Profescapital Sp. z o.o. Wrocław 14
3431 Panteon Tokarczyk - Blanc S.J. Warszawa 14
3432 BPBK - Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Gdańsk 14
3433 UNIMEBEL Sp. z o.o. Brzezinki 14
3434 Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 14
3435 Prince S.J. Poznań 14
3436 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 14
3437 Apteka Słoneczna S.J. Tarnów 14
3438 Sanus Sp. z o.o. Płock 14
3439 Produkcja Chemii Budowlanej Moska sp.j. Wieruszów 14
3440 Komabud - Firma Budowlana Kowalski, Mazur S.J. Oświęcim 14
3441 Reprotechnika - Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14
3442 Steinborn S.J. Wydawnictwo Gdynia 14
3443 Łowiecka Korporacja Exportowa Maniszewo Sp. z o.o. Maniszewo 14
3444 Efka Sp. z o.o. Komorów 14
3445 Manetti Battiloro East Sp. z o.o. Częstochowa 14
3446 BOKAT S.J. Kraków 14
3447 International House Integra Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
3448 Ortognatyka-Dr Jagielak Sp. z o.o. Raszyn 14
3449 KOLIBER Sp. z o.o. Krapkowice 14
3450 Mount Blanc Sp. z o.o. Kraków 14
3451 Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o. Szczecin 14
3452 SZOGUN Sp. z o.o. Usługi Ochrony Mienia i Detektywistyczne Bydgoszcz 14
3453 Lubrem S.J. Lublin 14
3454 Przychodnia Lekarska Konsylium Sp. z o.o. Głogów 14
3455 Tubajfor Sp. z o.o. Warszawa 14
3456 NZOZ INTERMED Sp. z o.o. Krosno 14
3457 Wide Open Sp. z o.o. Poznań 14
3458 Publicis Lion Sp. z o.o. Warszawa 14
3459 NITTO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
3460 APTEKA LIGOCKA Brukiewicz,Ligacz,Wojtanowska-Rzytki. S.J. Katowice 14
3461 Gromek I Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Warszawa 14
3462 Amis Financial Investment Group S.A. Wilczyn 14
3463 Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica Sp. z o.o. Warszawa 14
3464 Sanin Sp. z o.o. Warszawa 14
3465 Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 14
3466 Damal S.J. Warszawa 14
3467 JUKS - POL Sp. z o.o. Wrocław 14
3468 Miejska Przychodnia Lekarska nr VI NZOZ Sp. z o.o. Tarnów 14
3469 Sequence Sp. z o.o. Warszawa 14
3470 Serwis Akpia Sp. z o.o. Poznań 14
3471 B & E Expertise Sp. z o.o. Warszawa 14
3472 WZP Farm Sp. z o.o. Wymykowo 14
3473 Volkmar Baume Poland Sp. z o.o. Gdynia 14
3474 Naturallia Sp. z o.o. Warszawa 14
3475 Zespół Biegłych Rewidentów SALDO - KREDYT Sp. z o.o. Gdynia 14
3476 Manipulatory Przemysłowe - Dalmec Polska Sp. z o.o. S.K. Stara Iwiczna 14
3477 EDF Rybnik S.A. Rybnik 13
3478 MAN BUS Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 13
3479 BUDIMEX S.A. Warszawa 13
3480 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 13
3481 DALKIA Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A. Poznań 13
3482 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 13
3483 J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. Ząbki 13
3484 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 13
3485 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 13
3486 Bumar PCO S.A. Warszawa 13
3487 Meble Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kobylnica 13
3488 DRUTEX S.A. Bytów 13
3489 VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 13
3490 Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 13
3491 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 13
3492 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 13
3493 KONE Sp. z o.o. Warszawa 13
3494 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 13
3495 D.R.E Sp. z o.o. Elbląg 13
3496 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 13
3497 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 13
3498 ALKAT Sp. z o.o. Kraków 13
3499 Firma Handlowa Export - Import Sebastian Onka Dobrzyń nad Wisłą 13
3500 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 13
3501 KAMAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Prefabrykacji Betonów Bydgoszcz 13
3502 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiej Akademii Medycznej Katowice 13
3503 POLBUD - POMORZE Sp. z o.o. Pakość 13
3504 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 13
3505 DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Wrocław 13
3506 Cegedim Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
3507 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
3508 Sita Jantra Sp. z o.o. Szczecin 13
3509 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 13
3510 EFEKT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 13
3511 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 13
3512 Orlen Eko Sp. z o.o. Płock 13
3513 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 13
3514 JZO Sp. z o.o. Jelenia Góra 13
3515 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13
3516 Kodrewex Sp. z o.o. Gomunice 13
3517 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 13
3518 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 13
3519 MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS Gdańsk 13
3520 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 13
3521 Klonex - VCS Sp. z o.o. PUH Opole 13
3522 SAS Zakład Metalowo - Kotlarski Owczary 13
3523 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
3524 Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania Warszawa 13
3525 Macrologic S.A. Warszawa 13
3526 DANTEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 13
3527 Specjalistyczny Spital im. dra A. Sokołowskiego Wałbrzych 13
3528 Aries Motor Sp. z o.o. Warszawa 13
3529 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 13
3530 Lenze Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 13
3531 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 13
3532 MENTOR S.A. Toruń 13
3533 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Krapkowice 13
3534 Polkemic II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Rzeszów 13
3535 Fischerpolska Sp. z o.o. Kraków 13
3536 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3537 MODEHPOLMO Sp. z o.o. Firma Budowlano Handlowo Usługowa Szczecin 13
3538 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 13
3539 FADOME A. Szindzielorz Złotniki 13
3540 PLASTIC FACTORY COBI S.A. Mielec 13
3541 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Warszawa 13
3542 KEA S.J. I.B. Baszak Wrocław 13
3543 Stomilex Sp. z o.o. Opole 13
3544 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 13
3545 Colex Polska Sp. z o.o. Zgierz 13
3546 Eco Transped Mariusz Nierychlewski Strzegowo 13
3547 Polmed S.A. Starogard Gdański 13
3548 Instytut Odlewnictwa w Krakowie Kraków 13
3549 NORLYS Sp. z o.o. Nowy Sącz 13
3550 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 13
3551 Interkrąż Sp. z o.o. Wolbrom 13
3552 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp. j. Zasutowo 13
3553 OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń Brzezinka 13
3554 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Kraków 13
3555 Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy Best - Pest S.J. Jaworzno 13
3556 ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. Warszawa 13
3557 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 13
3558 HOLBEX Sp. z o.o. Lesznowola 13
3559 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 13
3560 PL Modulo Sp. z o.o. Mikołów 13
3561 FLORALAND Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 13
3562 Arot Polska Sp. z o.o. Buk 13
3563 APTE. PL A.T. Hinz S.J. Reda 13
3564 Chem Trans Logistic Haldex S.A. Sosnowiec 13
3565 AGRO - TAK ZAGRODNO S.J. Zagrodno 13
3566 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa We Włocławku Włocławek 13
3567 Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koszalin 13
3568 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3569 Kombinat 2000 Sp. z o.o. Rydzyna 13
3570 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 13
3571 Net Marine - Marine Power Service Sp. z o.o. Szczecin 13
3572 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 13
3573 PPH Elmar S.J. Sierpc 13
3574 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 13
3575 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 13
3576 ZAP - MECHANIKA Sp. z o.o. PPU Ostrów Wielkopolski 13
3577 Przeds. Budowlano - Usługowe Birkbud S.J. Białystok 13
3578 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 13
3579 Ekobox S.A. Wiśniówka 13
3580 Automatic Sp. z o.o. Skawina 13
3581 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3582 Videojet Technologies Sp. z o.o. Warszawa 13
3583 Amii Sp. z o.o. Łódź 13
3584 Części TIR Chlebek S.J. Ligota 13
3585 Jamalex Sp. z o.o. Rydzyna 13
3586 Instytut Włókiennictwa Łódź 13
3587 ENERGOTELPROJEKT Sp. z o.o. Poznań 13
3588 Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. Warszawa 13
3589 Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J. Nowa Wieś 13
3590 ANATEX Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Białystok 13
3591 Fabryka Czapek I Kapeluszy Kaszkiet Grajcar I Szmidla S.J. Częstochowa 13
3592 Surplus Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 13
3593 Direct Eservices S.A. Warszawa 13
3594 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 13
3595 Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3596 Piekarnia Piekuś Pakulscy & Walorek S.J. Inowrocław 13
3597 And Sp. z o.o. PPHU Bytom 13
3598 HM Inwest S.A. Warszawa 13
3599 Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J. Parsęcko 13
3600 Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o. Łódź 13
3601 TEMKOP Sp. z o.o. Katowice 13
3602 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3603 Tajwańskie Biuro Techniczne S.J. Warszawa 13
3604 Masz - Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur Puławy 13
3605 Euromat sp. j. Parcej Jerzy, Chwaliński Roman i Małgorzata Niemodlin 13
3606 MARTEL Dorota Grela ZPCH PPHU Sieradz 13
3607 Jan De Rijk Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
3608 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Przeworno Sp. z o.o. Przeworno 13
3609 K&B&A Ltd Sp. z o.o. Rzeczyn 13
3610 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 13
3611 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol - Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J. Nowa Wieś 13
3612 E-POINT S.A. Warszawa 13
3613 Softnet Sp. z o.o. Kraków 13
3614 Wis S.J. Iława 13
3615 Kas - Boks Sp. z o.o. Kołaczkowo 13
3616 Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o. Gniechowice 13
3617 Przeds. Odzieżowe SALKO S.J. Baranowo 13
3618 CONTROL + REWORK SERVICE - POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 13
3619 STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo - Handlowe Stawnica 13
3620 ESC Sp. z o.o. Piła 13
3621 INTEX Sp. z o.o. Katowice 13
3622 Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J. Częstochowa 13
3623 KNITTEX PPUH Krzysztof Szarski Łódź 13
3624 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 13
3625 Technika Zamocowań AMEX Krot Dariusz Krot Marek S.J. Januszkowice 13
3626 NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów Jasło 13
3627 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie Siennica Różana 13
3628 Allflex Polska Sp. z o.o. Psary Małe 13
3629 PTTS Renting Sp. z o.o. Swarzędz 13
3630 Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach Polkowice 13
3631 Cer - Art - Studio Sp. z o.o. Mniszków 13
3632 Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski sp. j. Aleksandrów Łódzki 13
3633 ROWIS SYSTEM S.J. M.SIEMIŃSKI I ST.WILK Będzin 13
3634 IMMOŻOLI Sp. z o.o. Warszawa 13
3635 Wavenet Sp. z o.o. Pruszków 13
3636 Szkoła Języków Obcych Profi - Lingua - Jaglarz S.J. Katowice 13
3637 Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o. Wrocław 13
3638 BKT SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 13
3639 ADECO POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 13
3640 WAPPEX S.J. PPHU Słupca 13
3641 Górrem S.J. Zakład Robót Górniczych Katowice 13
3642 Weil Gotshal & Manges P. Rymarz Spółka Komandytowa Warszawa 13
3643 Metatech sp. z o.o. Orzesze 13
3644 Salon Budowy Kram S.J. Świnoujście 13
3645 Sitag Formy Siedzenia Sp. z o.o. Swarzędz 13
3646 Poznański Ośrodek Reumatologiczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śrem 13
3647 Apteka Zaborze S.J. Jelenia Góra 13
3648 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. Warszawa 13
3649 Kompleks S.J. Przeds. Budowlane Jastrzębie-Zdrój 13
3650 ANDREAS Sp. z o.o. Szczecin 13
3651 OZAMET Sp. z o.o. Olsztyn 13
3652 Daas Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Gdańsk 13
3653 Piasta S.J. PPHU Łubnice 13
3654 EKODOM - GAJEK Sp. z o.o. PHPU Lublin 13
3655 MARCMED sp. z o.o. Lublin 13
3656 MALTA SKI Sp. z o.o. Poznań 13
3657 Marani Sp. z o.o. Zabrze 13
3658 Sato Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 13
3659 Mars - Sport S.J. Warszawa 13
3660 Gold - Art - Polska Sp. z o.o. Rokitki 13
3661 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy Łubnica 13
3662 EVRY Sp. z o.o. PPHU Lubin 13
3663 Zakład Stolarki Budowlanej Cal Z.Cywiński i Wspólnicy sp. j. Suwałki 13
3664 Łącznik Hurtownia Elektroenergetyczna S.J. PPUH Poznań 13
3665 Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J. Warszawa 13
3666 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3667 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 13
3668 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 13
3669 Towarzystwo Handlowe MATMARCO Sp. z o.o. Warszawa 13
3670 Eko - Invest Sp. z o.o. Szczecinek 13
3671 Medica S.J. Lubin 13
3672 CORIMP Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
3673 IBCOL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 13
3674 Spil-Trans Jolanta Spiliszewska i Agnieszka Knioła sp. j. Piła 13
3675 Prostaf S.J. Poznań 13
3676 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 13
3677 STO-NOR Polska Sp. z o.o. Rumia 13
3678 POLAMP COMPONENTS Sp. z o.o. Giżycko 13
3679 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX Łódź 13
3680 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa ZNICZ Bydgoszcz 13
3681 PAG Sp. z o.o. Puchaczów 13
3682 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KONSTA Sp. z o.o. Kosowo 13
3683 TARGI TORUŃSKIE Sp. z o.o. Toruń 13
3684 UNIPAK S.J. EWA I TOMASZ FIGWER, STANISŁAW HOJNY Wieprz 13
3685 SIGMA BK S.J. Chwaszczyno 13
3686 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 13
3687 Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o. Malechowo 13
3688 Volta D.j. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Warszawa 13
3689 Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o. Zamość 13
3690 Leipa Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3691 Przeds. Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Elus S.J. Kartuzy 13
3692 Sermabud Poland PPUH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
3693 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Złotów 13
3694 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 13
3695 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 13
3696 Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o. Szczecin 13
3697 Tomra Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 13
3698 INŻBUD S.J. Przeds. Budowlano Wdrożeniowe Grudziądz 13
3699 Masterfix Poland LTD Sp. z o.o. Poznań 13
3700 Przeds. Rolno - Handlowe Agro - Chmiel Sp. z o.o. Paczków 13
3701 Instalbud S.J. Lubycza Królewska 13
3702 Polsport Sp. z o.o. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Góra Kalwaria 13
3703 Rader S.J. Piła 13
3704 SUPO - CERBER Sp. z o.o. Spółka Usług Pożarniczych Kraków 13
3705 Matbet - Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 13
3706 Zelbo Szczytno Bedra-Gołąb S.J. Szczytno 13
3707 CRH Patio Sp. z o.o. Wrocław 13
3708 Centrum Medyczne Practimed Sp. z o.o. Wrocław 13
3709 PLACMAT Sp. z o.o. Mysłowice 13
3710 Leja S.J. Wrocław 13
3711 Flash Press Media S.J. Warszawa 13
3712 Szypryt I. Szypryt, A. Szypryt S.J. Chojnice 13
3713 Master Sp. z o.o. Głogów 13
3714 Usługowy Zakład Remontowo - Budowlany Rem - Bud S.J. Człuchów 13
3715 Equimed S.J. Kraków 13
3716 SAK Sp. z o.o. Mielno 13
3717 Monterm Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Sakłak Czesław Sakłak S.J. Wojnicz 13
3718 Grenkeleasing Sp. z o.o. Poznań 13
3719 Tefromes Sp. z o.o. Imielin 13
3720 Optim S.J. Dobra 13
3721 Rymtar S.J. Zakład Budowlany  Rymanów-Zdrój 13
3722 Nitzsche Sp. z o.o. Ćwiklice 13
3723 Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 13
3724 Termoinstal Sp. z o.o. Łańcut 13
3725 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach Sulmierzyce 13
3726 BIG - STAR Gintrowicz S.J. Poznań 13
3727 Luka S.J. Siemianowice Śląskie 13
3728 Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o. Trutnowy 13
3729 Arma Firma Inżynierska Jerzy Noworyta, Bartosz Noworyta sp. j. Kraków 13
3730 THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski Łódź 13
3731 SOLAR - TECH Sp. z o.o. Kraków 13
3732 PPHU Chem - Montaż Sp. z o.o. Brzeg Dolny 13
3733 Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o. Gurcz 13
3734 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zwyciestwo Grabowo 13
3735 Axxiome Polska Sp. z o.o. Wrocław 13
3736 ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 13
3737 PCC Polska T. Jarmuszczak S.J. Wrocław 13
3738 BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH GUTOWSKI, MAJ S.J. Skarżysko-Kamienna 13
3739 Przedsiębiorstwo AGRO - STANOWO Sp. z o.o. Dzierzgoń 13
3740 SILCO Sp. z o.o. Gdańsk 13
3741 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Aldor” Dorota Ruszkiewicz-Piskorska, Zenon Rudniak Sp.J. Józefów 13
3742 Książ S.J. Piekarnia - Ciastkarnia  Książ Wielkopolski 13
3743 Welta S.J. Wieliczka 13
3744 MP - Mosty Sp. z o.o. Kraków 13
3745 Kamienice Miasta Sp. z o.o. Lublin 13
3746 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 13
3747 TSL Sp. z o.o. Lublin 13
3748 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Andropex A.zakrzewski, J.Kalina Vel Kalinowski, P.Tarkowski sp. j. Łódź 13
3749 Arkoch S.J. Zbrudzewo 13
3750 Altrad Pomorze Sp. z o.o. Szczecin 13
3751 Cartec S.J. Katowice 13
3752 Vein S.J. PHUP Jankowice 13
3753 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni Brzóstownia 13
3754 Stora Enso Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3755 Miroja S.J. Świecie 13
3756 MEDYCZNE ABC Andrzej Prus Alicja Prus S.J. Legnica 13
3757 ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 13
3758 Aircool Sp. z o.o. Chwaszczyno 13
3759 P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 13
3760 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Skarpa Warszawa 13
3761 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter PPHU Pil - Bud S.J. Chobienia 13
3762 Eko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Gdańsk 13
3763 EKODROM Sp. z o.o. PPU Głogów 13
3764 Piuk i Gaweł - Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 13
3765 Ambra Sp. z o.o. Gdańsk 13
3766 DSA Polska Sp. z o.o. Cyfrowe Systemy Archiwizacji Janikowo 13
3767 Carpatia S.J. Siepraw 13
3768 Metal-Max S.J. A. i W. Sławińscy Białystok 13
3769 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sp. z o.o. w Ostródzie Ostróda 13
3770 Pionet Sp. z o.o. Gdynia 13
3771 No Limit Center Sp. z o.o. Warszawa 13
3772 Lubman UMCS Sp. z o.o. Lublin 13
3773 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 13
3774 Szatkowski i Syn S.J. Teresin 13
3775 Elan Sp. z o.o. Gdańsk 13
3776 „JPZ” Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba Sp. J. Ostrołęka 13
3777 Bonotex S.J. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Bielsko-Biała 13
3778 Rawmed Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska Rawicz 13
3779 Seisan & Senden S.J. Mariusz Pluta , Rafał Kosyl Łódź 13
3780 S.P.2.1 Polska Sp. z o.o. Poznań 13
3781 Carmin B.M.P. Frania S.J. Lublin 13
3782 Wabo Sp. z o.o. Warszawa 13
3783 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 13
3784 Spółdzielnia Produkcji Rolno - Przemysłowej w Karczewie Kamieniec 13
3785 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 13
3786 Przeds. Budownictwa Hydrotechnicznego Hydro - Eko Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
3787 Kucharscy Sp. z o.o. Gospodarstwo Rodzinne  Jastrzębia 13
3788 Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 13
3789 Nowa Sienna Sp. z o.o. Konin 13
3790 PZT-ELMETOR S.J. D.Borońska i Wspólnik Toruń 13
3791 Bat S.J. Bronisze 13
3792 JJW S.J. J.Karpiński, J.Rudnicki, W.Lewin Piaseczno 13
3793 Castel Engineering Polska Sp. z o.o. Tomaszowice-Kolonia 13
3794 Alba Miejskie Przeds. Oczyszczania Sp. z o.o. Olkusz 13
3795 Greinplast Prim Sp. z o.o. Krasne 13
3796 Artykuły Przemysłowe S.J. Chodzież 13
3797 LDM POLSKA Sp. z o.o. Katowice 13
3798 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Diana Halina & Andrzej Sawulak S.J. Dębno 13
3799 Allto Sport Sp. z o.o. Poznań 13
3800 Jurkpol Sp. z o.o. Jaworzno 13
3801 Giełda Odzieżowa Moda S.A. Poznań 13
3802 Marengo Fashion, S.J. Gdynia 13
3803 NORSPOL Sp. z o.o. Warszawa 13
3804 Oaza Games Sp. z o.o. Prudnik 13
3805 Zakład Budowlany - Dzida i Zaręba - S.J. Lębork 13
3806 Kolnex S.J. Białystok 13
3807 Castell Alicja Szymańska i Marek Szymański, S.J. Płock 13
3808 Frapo Sp. z o.o. Konin 13
3809 Apteka-D.Zięba, K.Zięba, W.Zięba S.J. Gorlice 13
3810 Koltex Bm Sp. z o.o. Kraków 13
3811 LEGRO Sp. z o.o. Inowrocław 13
3812 Agro - Merkury Sp. z o.o. Jabłkowo 13
3813 Vollmer - Basen Serwis Sp. z o.o. Zgorzelec 13
3814 Koemi S.J. Dywity 13
3815 Agro-Max Sp. z o.o. Szczecin 13
3816 AKE - PIS S.A. Wrocław 13
3817 Automex Sp. z o.o. Gdańsk 13
3818 Centrum Sp. z o.o. Łódź 13
3819 Ewex - Sp. z o.o. Łódź 13
3820 Inelo Stocerz sp. j. Bielsko-Biała 13
3821 ENERGO - METALL Sp. z o.o. Świdnica 13
3822 Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. Siedlce 13
3823 Antha - Pol Sp. z o.o. Puck 13
3824 Magic Play Sp. z o.o. Kalisz 13
3825 Polsal Sp. z o.o. Brzozów 13
3826 Rentin Sp. z o.o. Poznań 13
3827 Emzet S.J. PPH Przeźmierowo 13
3828 FHU ZIB Chęć Zbigniew Hunia Bogumił S.J. Brzozów 13
3829 SNC Polska Sp. z o.o. Kraków 13
3830 Mark Polska Sp. z o.o. Częstochowa 13
3831 LIBRA Sp. z o.o. FHU Gdynia 13
3832 Elmal Technika Grzewcza S.J. Ciechanów 13
3833 Posserwis Sp. z o.o. Kraków 13
3834 Wydawnictwo - Przegląd Koniński Sp. z o.o. Konin 13
3835 Apteka Arnika S.J. Gryfice 13
3836 Rejon Obsługi Mieszkańców PROKOCIM Sp. z o.o. Kraków 13
3837 Promit Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
3838 Alma P.Woziwodzki, A.Bernat S.J. Walerianowo 13
3839 ROJAR R.E.J. Osika S.J. Tuchów 13
3840 APM Development Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 13
3841 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Camino - 2 Waldemar Świtoń S.J. Świdnica 13
3842 Koli Sp. z o.o. Banino 13
3843 Omikron Sp. z o.o. Stare Babice 13
3844 Padawa II Golema Edward Paweł, Juszczak Waldemar, Urbaniak Dariusz, Weczer Tomasz, Golema Dariusz S.J. Szczecin 13
3845 Klineman, Rose And Wolf - Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
3846 Tomet Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
3847 Roltech S.J. Poznań 13
3848 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o. Kosakowo 13
3849 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13
3850 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o. Sierpc 13
3851 Top Building Sp. z o.o. Warszawa 13
3852 Polo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13
3853 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emar S.J. Ewa Orechwo, Marek Piłat Koronowo 13
3854 KOBEX S.J. Waldemar Kotlarz Andrzej Wilkocki Wrocław 13
3855 Ori Sp. z o.o. Gdańsk 13
3856 P.H. MIGOMEX W.Gogola, A.Michalewicz S.J. Jaworzno 13
3857 Ekolex Sp. z o.o. Białystok 13
3858 Kopec - Staniewicz S.J. Przedsiebiorstao Handlowe Giżycko 13
3859 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska Biała Podlaska 13
3860 Mark 1 Sp. z o.o. Brzesko 13
3861 Euro Silesia Sp. z o.o. Opole 13
3862 San-Vita Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 13
3863 FABOS Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 13
3864 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Metbud, Zięba Michał, S.J. Radom 13
3865 Gurdek - Dariusz Gurdek Spółka Komandytowa Wadowice 13
3866 Swish Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3867 Klim - Eko Pielesiek S.J. Łódź 13
3868 Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 13
3869 New Vision Sp. z o.o. Warszawa 13
3870 Koliber S.J. Zgierz 13
3871 DOR-ART Sp. z o.o. Warszawa 13
3872 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Zawidów 13
3873 Silwena Andrzej Szymaniuk S.K. Pszenno 13
3874 Vestoil Sp. z o.o. Smolec 13
3875 Stamp Sp. z o.o. Warszawa 13
3876 Olmed Sp. z o.o. Częstochowa 13
3877 Przychodnia Lekarska Rocha 250 Sp. z o.o. NZOZ Częstochowa 13
3878 Tectocom Sp. z o.o. Katowice 13
3879 Baltic Sea Logistics Sp. z o.o. Gdynia 13
3880 WICHBUD Sp. z o.o. Kraków 13
3881 Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Spółka Komandytowa Wrocław 13
3882 Eifelwerk Polska Sp. z o.o. Nowa Ruda 13
3883 Atro Development S.K. Adam Kwidziński i Wspólnicy Pruszcz Gdański 13
3884 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Szczecin 13
3885 Konar Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe S.J. Świecie 13
3886 EKO - NEUTRAL - ELEKTRON Sp. z o.o. Gorlice 13
3887 Teira Paprocki - Żak S.J. Andrychów 13
3888 KONSULTANT Sp. z o.o. Warszawa 13
3889 Protex Sp. z o.o. Warszawa 13
3890 Przedsiębiorstwo Usług Projektowo-Montażowych Ekoprojekt Sp. z o.o. Biała Podlaska 13
3891 Gospodarstwo Ogrodnicze Eko-Vit Sp. z o.o. Łysołaje 13
3892 Terrabud Sp. z o.o. Katowice 13
3893 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o. Wrocław 13
3894 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o. Gdańsk 13
3895 INTERBIS S.J. Ewa i Adam Kropisz Gdańsk 13
3896 Euroformat Sp. z o.o. Gdańsk 13
3897 CAN - PACK S.A. Kraków 12
3898 Elektrownia Połaniec S.A. - Grupa GDF Suez Energia Polska Połaniec 12
3899 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 12
3900 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 12
3901 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 12
3902 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 12
3903 POLBRUK S.A. Gdańsk 12
3904 POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Pabianice 12
3905 APART Sp. z o.o. Suchy Las 12
3906 DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 12
3907 NESTA BIS S.J. Toruń 12
3908 Porta Kmi Poland Sp. z o.o. S.K.A. Bolszewo 12
3909 ARCOBALENO Sp. z o.o. Czerwieńsk 12
3910 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin 12
3911 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
3912 Eurovia Kruszywa S.A. Kobierzyce 12
3913 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 12
3914 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
3915 SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli Inowrocław 12
3916 METAL FACH Sp. z o.o. Sokółka 12
3917 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 12
3918 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 12
3919 MATEX Sp. z o.o. Starczanowo 12
3920 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 12
3921 CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 12
3922 NORDGLASS II Sp. z o.o. Koszalin 12
3923 Chorzowsko - Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 12
3924 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J. Radzionków 12
3925 MNI Telecom S.A. Radom 12
3926 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 12
3927 Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń Bytom 12
3928 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3929 ŻARÓW S.A. Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów 12
3930 Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 12
3931 PORT - HOTEL Sp. z o.o. Warszawa 12
3932 JBG - 2 Sp. z o.o. Warszowice 12
3933 POLFARMEX S.A. Kutno 12
3934 Grupa Pracuj S.A. Warszawa 12
3935 SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o. Kielce 12
3936 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 12
3937 Prosperplast S.J. PPHU Paweł Mrózek & Marek Mrózek Buczkowice 12
3938 Agregaty Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 12
3939 STO ISPO Sp. z o.o. Warszawa 12
3940 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
3941 PPUH Polonez Plus Sp. z o.o. Kielce 12
3942 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
3943 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12
3944 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 12
3945 Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3946 Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 12
3947 Europa Systems Sp. z o.o. Pyrzyce 12
3948 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 12
3949 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3950 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 12
3951 Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Gdynia 12
3952 Przeds. Budowlane Budomont Sp. z o.o. Łańcut 12
3953 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 12
3954 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.-A. Majdan 12
3955 Omis SC Ostrołęka 12
3956 Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka, sp. j. Wieluń 12
3957 TREPKO Sp. z o.o. Gniezno 12
3958 Conkret S.J. Wielkie Rychnowo 12
3959 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 12
3960 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 12
3961 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 12
3962 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Dawidy 12
3963 Strunobet - Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski 12
3964 BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane Sosnowiec 12
3965 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 12
3966 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 12
3967 FLEXIDER POLAND Sp. z o.o. Tychy 12
3968 Epuro Polska Sp. z o.o. Poznań 12
3969 PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Przylep 12
3970 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12
3971 CONTRAIN Sp. z o.o. Łódź 12
3972 WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J. Parszczyce 12
3973 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 12
3974 SII Sp. z o.o. Warszawa 12
3975 CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Spółka Komandytowa Warszawa 12
3976 GGG Sp. z o.o. Radom 12
3977 Touax Sp. z o.o. Gdańsk 12
3978 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bochnia 12
3979 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Lipno 12
3980 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 12
3981 Eko Dolina Sp. z o.o. Łężyce 12
3982 Colorplast Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
3983 SICK Sp. z o.o. Warszawa 12
3984 EMIL FREY POLSKA S.A. Kraków 12
3985 Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pszczyna 12
3986 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
3987 Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J. Chwaszczyno 12
3988 Korporacja Radex S.A. Warszawa 12
3989 Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków Warszawa 12
3990 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 12
3991 CHM Sp. z o.o. Juchnowiec Kościelny 12
3992 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 12
3993 Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 12
3994 SEMEKO Mariusz Stanisławczyk Gdynia 12
3995 Astromal Sp. z o.o. Wilkowice 12
3996 SEKA S.A. Warszawa 12
3997 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o. Łódź 12
3998 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 12
3999 C & C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno 12
4000 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Wałbrzych 12
4001 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 12
4002 Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku Gdańsk 12
4003 Dalkia Wschód Sp. z o.o. Zamość 12
4004 Mera S.A. Lewin Brzeski 12
4005 EC Engineering Sp. z o.o. Kraków 12
4006 AIB Sp. z o.o. S.K.A. Knurów 12
4007 GRAS Savoye Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4008 DP Clean Tech Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 12
4009 JACK BUD Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Grabowski Poznań 12
4010 Combidata Poland Sp. z o.o. Sopot 12
4011 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 12
4012 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 12
4013 Schade Stal Sp. z o.o. Turek 12
4014 Przeds. Remontowo - Budowlano - Montażowe Cem - Bud Sp. z o.o. Chrzanów 12
4015 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4016 Alan Telekomunikacja Sp. z o.o. Jawczyce 12
4017 PODKOWA S.J. PPUH Warszawa 12
4018 ELTEM Sp. z o.o. Lublin 12
4019 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4020 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4021 Erico Poland Sp. z o.o. Wrocław 12
4022 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 12
4023 SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o. Police 12
4024 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 12
4025 HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J. Gniechowice 12
4026 Park Wodny w Krakowie S.A. Kraków 12
4027 Hestia Sp. z o.o. Lublin 12
4028 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska Kraków 12
4029 BUDPOL Sp. z o.o. Częstochowa 12
4030 ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY PIMB Sp. z o.o. Biskupiec 12
4031 EMI Music Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4032 Trinity Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 12
4033 Fabryka Materacy JANPOL Sp. z o.o. Orzesze 12
4034 ECO-ABC Sp. z o.o. Bełchatów 12
4035 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile Piła 12
4036 Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J. Czaple 12
4037 Sofex S.J. Skiereszewo 12
4038 BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne Chodów 12
4039 Wimar - Chłodnia Sp. z o.o. Radwanków Szlachecki 12
4040 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 12
4041 Finder S.A. Warszawa 12
4042 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 12
4043 General Żwir Sp. z o.o. Dąbrówno 12
4044 ELGÓR+ZAMET Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12
4045 POWEN S.A. Zabrze 12
4046 Browar Ciechan Sp. z o.o. Lwówek Śląski 12
4047 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Poznań 12
4048 Polpack Sp. z o.o. Toruń 12
4049 KCI - Centrum Zabłocie Sp. z o.o. Kraków 12
4050 Peka Sp. z o.o. Jasin 12
4051 MEDROS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych Kobielice 12
4052 AKO S.A. Bydgoszcz 12
4053 PW Jurek S.J. Danuta i Piotr Żurecki Jankowy 12
4054 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 12
4055 UPAŁTY - ROL Sp. z o.o. Giżycko 12
4056 Elcam Sp. z o.o. PPUH Świętochłowice 12
4057 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL-IGLOKRAK Sp. z o.o. Tarnów 12
4058 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu Racibórz 12
4059 Wentylatory Wentech Sp. z o.o. Imielin 12
4060 Breve Tufvassons Sp. z o.o. Łódź 12
4061 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 12
4062 Bytomskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budowlanych i Górniczych Sp. z o.o. Bytom 12
4063 Medi - System Sp. z o.o. Warszawa 12
4064 Zenner Poland Sp. z o.o. Łódź 12
4065 Polkar Warmia Sp. z o.o. Młynary 12
4066 Novar S.J. Krobia 12
4067 PPUH KONSTALEX Sp. z o.o. Radomsko 12
4068 S - Lab Sp. z o.o. Mirków 12
4069 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 12
4070 BSG Sp. z o.o. Zgierz 12
4071 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy - Sp. Komandytowa Łódź 12
4072 Omega Sp. z o.o. Przedsiębiorsto Usług Technicznych Kraków 12
4073 SYDKRAFT ZŁOTÓW Sp. z o.o. Złotów 12
4074 Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy Bydgoszcz 12
4075 ALU INTERNATIONAL - SHIPYARD Sp. z o.o. Gdańsk 12
4076 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J. Częstochowa 12
4077 Profix S.J. Kraków 12
4078 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 12
4079 Artech Chwołka Piotr Rybnik 12
4080 Creuzet Polska Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 12
4081 DOOR Group S.A. Warszawa 12
4082 N.E.T. WOOD Sp. z o.o. Warszawa 12
4083 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 12
4084 Martex S.J. Stanisław Furtak i S - KA Paszowice 12
4085 Marion Kosmetyki Sp. z o.o. Gdynia 12
4086 IT WORKS S.A. Kraków 12
4087 Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12
4088 Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
4089 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J. Grybów 12
4090 PU Roka Zakład Pracy Chronionej Piotrków Trybunalski 12
4091 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 12
4092 Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o. Kałków 12
4093 Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Rypin 12
4094 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 12
4095 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 12
4096 Auto Gaz Czech - Marek Czech S.J. Cieszyn 12
4097 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 12
4098 Kupczyk S.J. Kraków 12
4099 Plast - Rol S.J. PWUH Lotyń 12
4100 TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Oborniki 12
4101 Przedsiebiorstwo Budowlane Stawal S.J. Świnoujście 12
4102 Tropic-Importer S.J. Gdynia 12
4103 Polanik Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 12
4104 Roka - Niewiadomski Spółka Komandytowa Szczecin 12
4105 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 12
4106 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 12
4107 ARGO Sp. z o.o. Białystok 12
4108 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Szczecin 12
4109 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 12
4110 PGF - BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 12
4111 PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNYCH ROBÓT KOLEJOWYCH TOR - KRAK Sp. z o.o. Kraków 12
4112 Lubcon Polska Sp. z o.o. Świdnik 12
4113 Impol-1 F.szafrański sp. j. Warszawa 12
4114 Doradca Komplex Sp. z o.o. Szczytno 12
4115 Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA Jelenia Góra 12
4116 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 12
4117 Metal Mind Productions Sp. z o.o. Katowice 12
4118 Handwit S. Dzieniszewski, Z. Witkowski, Handwit Sp. z o.o. sp. j. Szczecin 12
4119 Mitex Sp. z o.o. Firma Kupiecka Konstantynów Łódzki 12
4120 Bardusch - Polska Sp. z o.o. Prudnik 12
4121 Cellco Communications Sp. z o.o. Kobylanka 12
4122 Ptak - Media S.A. Rzgów 12
4123 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka - Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 12
4124 DEXTROL Sp. z o.o. Łódź 12
4125 FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 12
4126 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień Dębowiec 12
4127 Sputnik Software Sp. z o.o. Poznań 12
4128 Oxytop Sp. z o.o. Stęszew 12
4129 Piekarnia-Cukiernia SZELCÓW Lesko S.J. Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc Lesko 12
4130 Poland Investments 7 Sp. z o.o. Wałbrzych 12
4131 Heads Sp. z o.o. Kraków 12
4132 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4133 Taret Sp. z o.o. S.K. Milanówek 12
4134 Promark Sp. z o.o. Warszawa 12
4135 BESTCON Sp. z o.o. PPBH Warszawa 12
4136 Krak - Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 12
4137 Linglin Poland Sp. z o.o. Rzeszów 12
4138 Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o. Dźwierzno 12
4139 FHU Instal S.J. Jasło 12
4140 M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J. Warszawa 12
4141 Nasz Doktor Sp. z o.o. Szczecin 12
4142 Panorama Hotel Sp. z o.o. Szczecin 12
4143 Car Technology Production Sp. z o.o. Kraków 12
4144 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 12
4145 Cometto S.J. Barcin 12
4146 Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 12
4147 Lesta S.J. PHU Jeziórko 12
4148 Spółdzielnia Inwalidów Start Leszno 12
4149 Fhu Eko W.rybak sp. j. Janikowo 12
4150 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA PIASECZNO Sp. z o.o. Piaseczno 12
4151 Zakład Zieleni I Dróg Acer S.J. Borkowo 12
4152 POLPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 12
4153 Firma Gwarant - Tomczyk S.J. Głogów 12
4154 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 12
4155 Agnes S.J. Świdwin 12
4156 Przedsiebiorstwo Transportowe Erro - Trans S.J. Florianów 12
4157 PCC Centrum Teleinformatyki S.A. Brzeg Dolny 12
4158 Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j. Lubartów 12
4159 LEDRIN Sp. z o.o. Lublin 12
4160 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 12
4161 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 12
4162 Konwerga Sp. z o.o. Poznań 12
4163 Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 12
4164 Integracja Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 12
4165 PM - M S.J. Białystok 12
4166 Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. Legnica 12
4167 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.J. Sanniki 12
4168 Centrum Dystrybucji Akcesoriów Sp. z o.o. Wrocław 12
4169 Budoinwest Sp. z o.o. Wiązowna 12
4170 AZ.PL Sp. z o.o. Szczecin 12
4171 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Warszawa 12
4172 MEDPHARMA Z.O.Z. S.A. Starogard Gdański 12
4173 Hurtownia Obuwia Janmar S.J. Kraków 12
4174 Skoff Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 12
4175 BETONSTAL Sp. z o.o. Szczecin 12
4176 Arrow ECS Services Sp. z o.o. Kraków 12
4177 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE SANBUD J.RÓŻAŃSKI S.J. Gorzów Wielkopolski 12
4178 Hydrogop Sp. z o.o. Katowice 12
4179 Klima L.Zimmerman, J. Kuźmiński, B. Przybyłowicz S. J. Łomianki 12
4180 AHB SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 12
4181 DF EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 12
4182 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złocień Sp. z o.o. Kraków 12
4183 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 12
4184 Wodstal S.J. Włoszakowice 12
4185 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 12
4186 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 12
4187 Gebab Sp. z o.o. Sękocin Nowy 12
4188 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 12
4189 SPÓŁDZIELNIA PRACY ROBÓT KOMUNIKACYJNYCH SPOLBUD Wrocław 12
4190 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 12
4191 Nort Sp. z o.o. PPU Szymankowo 12
4192 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum - Krzysztof Sikora I Paweł Sikora - S.J. Krotoszyn 12
4193 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 12
4194 LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12
4195 Bona Z. Wróblewski i Wspólnicy S.J. Porosły-Kolonia 12
4196 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Grodków 12
4197 Poltraf Sp. z o.o. Gdańsk 12
4198 Haldex Sp. z o.o. Kowale 12
4199 Enpol S.J. Białystok 12
4200 Flow Control Sp. z o.o. Katowice 12
4201 EURO - CERAMIKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
4202 Instytut Archeologii i Etnologii Pan Muzeum Archeologiczne w Krakowie S.J. Kraków 12
4203 Nowa Bis Sp. z o.o. Kwidzyn 12
4204 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 12
4205 Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o. Wrocław 12
4206 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 12
4207 Gosp-Rol Sp. z o.o. Kusowo 12
4208 AUTO TIP-TOP Sp. z o.o. Częstochowa 12
4209 Groeneveld Polska Sp. z o.o. Poznań 12
4210 Droper Logistic Sp. z o.o. Świebodzice 12
4211 Robert Kowalski, Karol Kowalski „Stolarstwo” Sp. J. Rawicz 12
4212 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa Oświęcim 12
4213 Gaz Serwis Sp. z o.o. Specjalistyczne Usługi Gazownicze Opatówek 12
4214 Tartak Stefan S.J. Włoszakowice 12
4215 AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J. Elbląg 12
4216 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 12
4217 PW POLER Drewniak, Dudzik, Pitala S.J. Mszana Dolna 12
4218 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 12
4219 Alme PPUH Lech Hercog I Wspólnicy - S.J. Poznań 12
4220 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 12
4221 Emergraf S.J. Kraków 12
4222 SERWIS OGUMIENIA NOWACKI S.J. Zielona Góra 12
4223 Dartomeks S.J. Pelplin 12
4224 Yuniversal Podlaski Bis Sp. z o.o. Białystok 12
4225 MEDYK Sp. z o.o. Zespół Usług Medycznych Świdnica 12
4226 ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J. Czeladź 12
4227 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 12
4228 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 12
4229 Perforacja Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 12
4230 ANA-BUD Sp. z o.o. Łagów 12
4231 Centrum Motocyklowe Rider Rożek Dyrlaga S.J. Kraków 12
4232 TEXTIL - Bolesławiec Sp. z o.o. Trzebień 12
4233 Matbud S.J. Piątnica Poduchowna 12
4234 Hotel Róża Sp. z o.o. Ustroń 12
4235 Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. Jasło 12
4236 Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk Kocierz Moszczanicki 12
4237 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznaniak Poznań 12
4238 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 12
4239 Dom Gaz Madej i Wspólnicy S.J. Centrum Handlowo Usługowe Nisko 12
4240 ZŁOTA JESIEŃ Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ Kraków 12
4241 Geotrade Sp. z o.o. Wrocław 12
4242 Dom Jaracz S.J. Zduńska Wola 12
4243 Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. Gdynia 12
4244 Oritex Kowalczyk i Wspólnicy Sp. J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dziewiarnia i Farbiarnia Łódź 12
4245 COMPREX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Wdrożeniowe Kraków 12
4246 D & R S.J. Rzeszów 12
4247 Termik Sp. z o.o. Mrągowo 12
4248 Centrum Naukowo-Produkcyjne Automatyki Energetycznej S.A. Wrocław 12
4249 Bendiks Anna Zajkowska & Michał Adamiec Sp. J. Łomianki 12
4250 SARNA S.J. PUH . SA i SA Chodzież 12
4251 Egrib Sp. z o.o. Warszawa 12
4252 Pol - Intech Towarzystwo Przemysłowo - Handlowe Sp. z o.o. Łódź 12
4253 Pro - Hand Sp. z o.o. PPUH Parczew 12
4254 REM - BUD I. BUTKIEWICZ I WSPÓLNICY S.J. Suwałki 12
4255 Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o. Lichnowy 12
4256 Proagri Sp. z o.o. Mieścisko 12
4257 Anvis Szewczyk & Szewczyk Sp. J. Rokietnica 12
4258 POL Supply Sp. z o.o. Gdynia 12
4259 Nicad Sp. z o.o. Golęczewo 12
4260 Chemsol St. Polinowski S.J. Bydgoszcz 12
4261 P.U.B.I. Zemar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 12
4262 AT - PORT Sp. z o.o. Gdańsk 12
4263 Unit4 Software Engineering Sp. z o.o. Wrocław 12
4264 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ Nowy Targ 12
4265 Rolmet Sp. z o.o. Rotmanka 12
4266 SPÓŁDZIELNIA PRACY AGROBUD WE WROCŁAWIU Wrocław 12
4267 Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J. Złotów 12
4268 Wolbromek Sp. z o.o. Wolbromek 12
4269 Kamiński, Krotofil & Co. Sp. z o.o. Gdańsk 12
4270 Harenda - Wyciągi Sp. z o.o. Zakopane 12
4271 Telewizja Kablowa Kołobrzeg Agencja Usł. - Reklamowa Sp. z o.o. Kołobrzeg 12
4272 Firma Usługowo - Handlowa S.J. Bełchatów 12
4273 PPHU Vega Meble S.J. Księżyno 12
4274 Inell Sp. z o.o. Toruń 12
4275 Stolbrzeg Sp. z o.o. Łańcut 12
4276 Metro Term Sp. z o.o. Wrocław 12
4277 Rawica S.J. Odlewnia Żeliwa  Rawica-Kolonia 12
4278 Readsoft Sp. z o.o. Wrocław 12
4279 Hydros S.J. Przeds. Budownictwa Wodnego Białystok 12
4280 Hurtownia Best S.J. Miastko 12
4281 PHU Domus Sp. z o.o. Szczecin 12
4282 Analizy Online S.A. Warszawa 12
4283 CONTAR TARASKA S.J. Poznań 12
4284 Probudex Sp. z o.o. PPHU Kraków 12
4285 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Stanpol J. i P. Stasieńko S.J. Jarosław 12
4286 Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J. Sokołów Podlaski 12
4287 Central S.J. Legionowo 12
4288 Eltechma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne Rzeszów 12
4289 Ortocentrum Sp. z o.o. Warszawa 12
4290 Galaxi S.J. Firma Handlowo - Uslugowa Krosno 12
4291 Animedica Polska Sp. z o.o. Gdynia 12
4292 Trio - Dent S.J. Warszawa 12
4293 MAK - POL Sp. z o.o. Lublin 12
4294 Cross Media PR Sp. z o.o. Warszawa 12
4295 Technix Woźniacki I Wspólnicy sp.j. Stalowa Wola 12
4296 Diana Naturals S.A.S. Unipersonelle (S.A. Uproszczona Jednoosobowa) Oddział w Polsce Legnica 12
4297 Inter Consult S.J. Łódź 12
4298 Zalew S.J. Ostrzeszów 12
4299 GS Klima Sp. z o.o. Poznań 12
4300 Spekom Sp. z o.o. Katowice 12
4301 JUST Sp. z o.o. Kraków 12
4302 Vipp S.J. Leszno 12
4303 Wenecka Sp. z o.o. Warszawa 12
4304 Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. Warszawa 12
4305 Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp. j. Ostrołęka 12
4306 TCO Trading Company S.J. Rokocin 12
4307 Eumed Sp. z o.o. Warszawa 12
4308 Karo - Plast S.J. Prod. Artykułów z Tworzyw Sztucznych Konstancin-Jeziorna 12
4309 Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego Szczecin 12
4310 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak S.J. Rawicz 12
4311 Apteka B.Grzebalska i S-ka S.J. Ząbki 12
4312 Dozo - Pak Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
4313 Novexim Export - Import Sp. z o.o. PW Poznań 12
4314 BOREALIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4315 Piastpol S.J. Chojnice 12
4316 Budokrusz-Serwis Sp. z o.o. Chrzanów Duży 12
4317 Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych Eltel Sp. z o.o. Biała Podlaska 12
4318 NZOZ PLON Sanatorium Uzdrowiskowe Sp. z o.o. Polańczyk 12
4319 GGS Technologies Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
4320 Altest Sp. z o.o. Lublin 12
4321 Sporting S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz Wałbrzych 12
4322 Świat Drzwi i Okien S. J. Piła 12
4323 CONNECT POLAND Sp. z o.o. Stęszew 12
4324 Demuth Alfa Sp. z o.o. Olsztyn S.K.A. Gdańsk 12
4325 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 12
4326 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myszków 12
4327 Pascal Sp. z o.o. Katowice 12
4328 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Accord S.J. Bolesławiec 12
4329 Krystyna Kręt i Marcin Kręt S.J. Mińsk Mazowiecki 12
4330 FARMEX Sp. z o.o. Bielice 12
4331 Optykon Sp. z o.o. Tczew 12
4332 A3B Sp. z o.o. Długołęka 12
4333 KODE KOMOROWSKI S.J. Warszawa 12
4334 PULS Sp. z o.o. Kalisz 12
4335 Dolce Vita Sp. z o.o. Gdynia 12
4336 Gosmet Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 12
4337 Inter-Termopol Sp. z o.o. Bolesławiec 12
4338 POL - MAR Sp. z o.o. Warszawa 12
4339 Meble Elmar - Jerczyńscy S.J. Baranów 12
4340 ATUT Sp. z o.o. Lublin 12
4341 Przedsiębiorstwo Prywatne ATLAS-LIFT Andrzej Wroński i Wspólnicy S.J. Straszyn 12
4342 Restauracja GIUSEPPE Dariusz Klimek, Zbigniew Nadbrzeski S.J. Lublin 12
4343 HT Serwis S.J. Waldemar Jendrollik Poznań 12
4344 Marlen Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
4345 Apteka Grodzka S.J. Środa Śląska 12
4346 Wokan - Term - Technika Grzewcza i Sanitarna S.J. Piotrków Trybunalski 12
4347 Ortmed Sp. z o.o. Warszawa 12
4348 Bioland Sp. z o.o. Witkowice 12
4349 Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia Bełchatów 12
4350 Gospodarstwo Rolno - Nasienne Klonówiec Sp. z o.o. Klonówiec 12
4351 Stalówka Sp. z o.o. Opole 12
4352 Pronatur Sp. z o.o. Chwałków 12
4353 Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J. Świebodzice 12
4354 Bocad Polska Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
4355 DS Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 12
4356 IMPAX - METAL K. Kotowicz S.J. Rzeszów 12
4357 Max S.J. Mackiewicz Tadeusz, Sokólski Jarosław Trzcińsko-Zdrój 12
4358 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o. Szczecin 12
4359 Telma Agency Communications Sp. z o.o. Łódź 12
4360 Wexel S.J. Psary Małe 12
4361 Karolina H.A.G. Maciejewscy Sp. j. Ulim 12
4362 Miejskie Centrum Lekarskie Sp. z o.o. Tuchola 12
4363 MEDICA Oziębło i Górniewska S.J. Sucha 12
4364 Elmont AKP Sp. z o.o. Biała Podlaska 12
4365 ALU - GLAS Sp. z o.o. Kraków 12
4366 Klimat S.J. P.P.H.U. Wrocław 12
4367 Hurtownia Osprzętu Elektro-Energetycznego Eltimex S.j. Urszula i Grzegorz Jabłońscy Poraj 12
4368 NOVICO S.J. Stalowa Wola 12
4369 Gawbud Gawron i Wspólnicy S.J. Jaskrów 12
4370 GALWAN Sp. z o.o. Gronowo Górne 12
4371 Logifact - Systems Sp. z o.o. Warszawa 12
4372 ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH Radom 12
4373 GRAFICOLOR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
4374 Giełda Rolna Ekorol Sp. z o.o. Proszowice 12
4375 MEDIA TV PLUS Sp. z o.o. Warszawa 12
4376 PPU Thor Sp. z o.o. Gdynia 12
4377 Delta Business Service Sp. z o.o. Wrocław 12
4378 Spółdzielnia Wola Warszawa 12
4379 Firma Handlowa Żmijkowski S.J. Łomianki 12
4380 Continental Trade Sp. z o.o. Warszawa 12
4381 Trade Company Sp. z o.o. Poznań 12
4382 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Słupsk 12
4383 PUH Mazanek Sp. z o.o. Dobre Miasto 12
4384 GRENFLOR Sp. z o.o. Gołańcz 12
4385 STRATEGIX Sp. z o.o. Poznań 12
4386 Panaceum Sp. z o.o. Rumia 12
4387 Zamek Oki Doki Sp. z o.o. Warszawa 12
4388 Medical NZOZ Sp. z o.o. Wyszków 12
4389 DMT Sp. z o.o. Skórzewo 12
4390 SYTO CO - Packaging Wadowice Sp. z o.o. Inwałd 12
4391 Ecoval Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4392 Grupa Inwestor Sp. z o.o. Rzeszów 12
4393 Gospodarstwo Rolne Sampol Sp. z o.o. Samostrzel 12
4394 CETEKO ZUP Sp. z o.o. Lublin 12
4395 EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia Katowice 12
4396 PHU Profi Serwis Opon P. Denkowicz i D. Pietrzyk S.J. Ksawerów 12
4397 GPM Systemy Sp. z o.o. Wrocław 12
4398 Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 12
4399 Spółka Kupiecka Stary Kleparz Sp. z o.o. Kraków 12
4400 SANATORIUM WODNIK Sp. z o.o. Świnoujście 12
4401 PHU UNITARG Sp. z o.o. Kraków 12
4402 Apteka Stara - Piechula S.J. Mikołów 12
4403 Adex - Grylewicz S.J. Tychy 12
4404 Be - Mar SJ Skawina 12
4405 Conco East Sp. z o.o. Warszawa 12
4406 FINA S.J. Łomża 12
4407 Avamed Sp. z o.o. Częstochowa 12
4408 Fibat Sp. z o.o. Warszawa 12
4409 PRYMUS Sp. z o.o. Suwałki 12
4410 Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o. Warszawa 12
4411 Anmar Sp. z o.o. Wrocław 12
4412 Profesjonalny Serwis Higieny Sp. z o.o. Poznań 12
4413 British Centre Bożena Ziemniewicz , Marian Mikuś S.J. Łódź 12
4414 Foton - Bis Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
4415 Banninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4416 Freeway Sp. z o.o. Mochy 12
4417 Depofarm Sp. z o.o. Słupsk 12
4418 Erbis Krajewski Romuald, Wieczorek Roman S.J. Wrocław 12
4419 Printcom Sp. z o.o. Poznań 12
4420 Buchalter Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
4421 K & W Sp. z o.o. Warszawa 12
4422 Nordo Sp. z o.o. Szczecin 12
4423 Przedsiębiorstwo Handlowe Eurospark Leszek Płaszecki sp. j. Kraków 12
4424 Torcar Sp. z o.o. Słomczyn 12
4425 Safrano S.J. Poznań 12
4426 Tytan Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 12
4427 Uniplast Sp. z o.o. Chwaszczyno 12
4428 Panaceum Sp. z o.o. Szczecin 12
4429 Radio Elka Sp. z o.o. Leszno 12
4430 YUMASOFT Sp. z o.o. Wrocław 12
4431 Administracja Domów Mieszkalnych Kraków Zachód Sp. z o.o. Kraków 12
4432 Optus Sp. z o.o. Warszawa 12
4433 DOM DOOR Sp. z o.o. Szczecin 12
4434 Firma Inżynierska All-Pro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
4435 Finit Sp. z o.o. Gdynia 12
4436 Zakład Rehabilitacji Leczniczej Sp. z o.o. Częstochowa 12
4437 NZOZ Lekarze Rodzinni Rodzinni Salus Aegroti Sp. z o.o. Radom 12
4438 Kontener-Oborniki Sp. z o.o. Ocieszyn 12
4439 Budkob Sp. z o.o. Białystok 12
4440 NZOZ Cormed Sp. z o.o. Wejherowo 12
4441 Jannel Company Mincetr i Spółka Polska S.J. Michałowice 12
4442 Lekarz Sp. z o.o. Czernichów 12
4443 INTER-FOTO J. Szałęga, B. Szałęga, J. Sawicki S.J. Wrocław 12
4444 NZOZ Nasz Dom Sp. z o.o. Góra 12
4445 Xtend New Media Sp. z o.o. Kraków 12
4446 Point 4 Art Sp. z o.o. Agencja Reklamowa Kraków 12
4447 Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. Warszawa 11
4448 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 11
4449 Pfeifer & Langen Glinojeck S.A. Poznań 11
4450 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4451 MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa Warszawa 11
4452 KRAFT FOODS POLSKA S.A. Warszawa 11
4453 HEILIT + WOERNER BUDOWLANA Sp. z o.o. Wysoka 11
4454 L'OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4455 SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 11
4456 POLFA S.A. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Warszawa 11
4457 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4458 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 11
4459 WAWEL S.A. Kraków 11
4460 Dalkia Poznań S.A. Poznań 11
4461 BRW Sp. z o.o. Mielec 11
4462 Fenice Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4463 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 11
4464 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 11
4465 P.A. NOVA S.A. Gliwice 11
4466 ORIFLAME PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 11
4467 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 11
4468 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4469 Sante A.Kowalski S. J. Warszawa 11
4470 Paradyż Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 11
4471 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 11
4472 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 11
4473 Benefit Systems S.A. Warszawa 11
4474 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4475 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 11
4476 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 11
4477 Orlen Upstream Sp. z o.o. Warszawa 11
4478 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 11
4479 NORDAN Sp. z o.o. Wolsztyn 11
4480 DFM Sp. z o.o. Dobre Miasto 11
4481 BCT - BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 11
4482 Armatura Kraków S.A. Kraków 11
4483 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 11
4484 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 11
4485 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 11
4486 YORK Sp. z o.o. Bolechowo 11
4487 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 11
4488 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 11
4489 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4490 Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki Kraków 11
4491 Steel - Building Sp. z o.o. Poznań 11
4492 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 11
4493 Fabryka Dywanów AGNELLA S.A. Białystok 11
4494 ING Services Polska Sp. z o.o. Katowice 11
4495 SANFARM Sp. z o.o. Nowa Dęba 11
4496 Berling S.A. Warszawa 11
4497 FERRARINI Sp. z o.o. Warszawa 11
4498 Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 11
4499 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 11
4500 CRH Klinkier Sp. z o.o. Gliwice 11
4501 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 11
4502 Integer.pl S.A. Kraków 11
4503 MGI POLSKA Sp. z o.o. Poznań 11
4504 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 11
4505 EL-CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 11
4506 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Defro Robert Dziubeła Ruda Strawczyńska 11
4507 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 11
4508 MASTERPRESS S.A. Olsztyn 11
4509 POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o. Tulce 11
4510 BOMAR S.J. Grajewo 11
4511 BUMECH S.A. Katowice 11
4512 Akademia Wychowania Fizycznego Katowice 11
4513 DEMAR PW Marek Dewódzki Mstów 11
4514 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Sopot 11
4515 Miko Pac Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
4516 POL - HUN S.J. Koluszki 11
4517 Severt Polska Sp. z o.o. Gorlice 11
4518 ERBET Sp. z o.o. PPHU Nowy Sącz 11
4519 Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYDROTOR S.A. Tuchola 11
4520 PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o. Radom 11
4521 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
4522 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 11
4523 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11
4524 Jazon Sp. z o.o. Kołobrzeg 11
4525 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 11
4526 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11
4527 METALKO Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
4528 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 11
4529 Lapp Kabel Sp. z o.o. Długołęka 11
4530 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 11
4531 Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A. Gdańsk 11
4532 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 11
4533 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. Konstancin 11
4534 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Nowy Sącz 11
4535 Inteva Products Poland Sp. z o.o. Jasin 11
4536 AGRO-MAN Sp. z o.o. Warszawa 11
4537 Unimould Sp. z o.o. Pieńsk 11
4538 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 11
4539 TABOR S.J. Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Dębica 11
4540 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 11
4541 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 11
4542 CONSORTE - SR Sp. z o.o. Wrocław 11
4543 SPEC - BRUK Sp. z o.o. S.K. Libiąż 11
4544 OR - SAT Sp. z o.o. ZPCH Żary 11
4545 Ro.SA.-Hale Sp. z o.o. Radom 11
4546 Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 11
4547 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 11
4548 Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Rzecko 11
4549 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 11
4550 Zpas - Net Sp. z o.o. Wolibórz 11
4551 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruczaj - Zabrze Kraków 11
4552 Elpoeko Sp. z o.o. sp.k. Zawada 11
4553 HELLA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
4554 Kemetyl Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4555 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 11
4556 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Tarnobrzeg 11
4557 Termo Profil - Dulak S.J. Wodzisław Śląski 11
4558 SATLAN Sp. z o.o. Wrocław 11
4559 DIPARLUX Magnon - Jabłońska Gabriella Warszawa 11
4560 PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 11
4561 Sostmeier Polska Sp. z o.o. Gdańsk 11
4562 Akuna Polska Sp. z o.o. Katowice 11
4563 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 11
4564 Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Rzeszowie Rzeszów 11
4565 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT - KRAKÓW S.A. Kraków 11
4566 AUTO - GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon Radom 11
4567 Plastique Sp. z o.o. Dąbrowa 11
4568 Agilent Technologies Poland Sp. z o.o. Wrocław 11
4569 Konsalnet Astra S.A. Warszawa 11
4570 Votum S.A. Wrocław 11
4571 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J. Kraków 11
4572 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie Żydowo 11
4573 JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Szczecin 11
4574 FANDANGO S.J. Kraków 11
4575 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 11
4576 Biofaktor Sp. z o.o. Skierniewice 11
4577 Impel Cash Services Sp. z o.o. Warszawa 11
4578 Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o. Żerków 11
4579 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 11
4580 Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o. Kielce 11
4581 ASCO S.A. Kraków 11
4582 Fabryka Mebli MEBLAR S.J. Baranów 11
4583 IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A. Janki 11
4584 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 11
4585 Partner Sp. z o.o. Wrocław 11
4586 Voestalpine Tens Sp. z o.o. Sopot 11
4587 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 11
4588 Jorge Sp. z o.o. Czerwieńsk 11
4589 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 11
4590 TPMS Polska Sp. z o.o. Skawina 11
4591 Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Tuszyn 11
4592 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 11
4593 Kegar Sp. z o.o. Kępice 11
4594 ENERGOTECHNIKA - ENERGOROZRUCH S.A. Gliwice 11
4595 Transtools Sp. z o.o. Lublin 11
4596 ETC Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 11
4597 Lind Sp. z o.o. Drzonowo 11
4598 PHU EURO TED Tadeusz Kaczmarzyk Częstochowa 11
4599 PAPIER-METTLER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 11
4600 Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
4601 MPL Power Elektro Sp. z o.o. Gliwice 11
4602 Fogia Furniture Sp. z o.o. Brodnica Górna 11
4603 Instytut Spawalnictwa Gliwice 11
4604 Narew Styl Sp. z o.o. Różan 11
4605 PHUP Stal - Bud S.J. Skoczów 11
4606 Performance Media Sp. z o.o. Warszawa 11
4607 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 11
4608 BALT - YACHT K.A.i B. KOZŁOWSCY S.J. Augustów 11
4609 Markizeta S.J. Skopanie 11
4610 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 11
4611 Hornet Sp. z o.o. Łódź 11
4612 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 11
4613 COMMON S.A. Łódź 11
4614 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 11
4615 PHU Hydraulik S.J. Tuchola 11
4616 Novdom Sp. z o.o. Przasnysz 11
4617 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 11
4618 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni Kraków 11
4619 Spółka Filipów & Jaskuła W.filipów, J.Jaskuła, E. Filipów, D.Jaskuła, T.Filipów sp. j. Kraków 11
4620 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 11
4621 EURO - BIAL S.J. Białystok 11
4622 PPI Chrobok S.A. Nowe Bojszowy 11
4623 Pabiantex S.J. Ksawerów 11
4624 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 11
4625 Zakład Doskonalenia Zawodowego Katowice 11
4626 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 11
4627 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA - INWEST Kraków 11
4628 PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. Syców 11
4629 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 11
4630 AS PAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Konin 11
4631 Corpo Flota Sp. z o.o. Warszawa 11
4632 Imel Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 11
4633 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 11
4634 Pol - Eko - Aparatura S.J. Wodzisław Śląski 11
4635 MEDILAB Sp. z o.o. Firma Wytwórczo-Usługowa Białystok 11
4636 Promotor Sp. z o.o. Wałbrzych 11
4637 Domex Sp. z o.o. Dzierżoniów 11
4638 PEKUM Sp. z o.o. Kraków 11
4639 Firma Handlowo Produkcyjna Chempak Skład Chemiczno Budowlano Metalowy Marek Więckowski Brzesko 11
4640 Zakład Inżynierii Kolejowej S.J. Sandomierz 11
4641 B.P. Transports Sp. z o.o. Lublin 11
4642 PRO MEDIA Sp. z o.o. Opole 11
4643 Sita Południe Sp. z o.o. Częstochowa 11
4644 Pimont PPUH Sp. z o.o. Blachownia 11
4645 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 11
4646 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 11
4647 METAL - DACH Paweł Dorobisz Nowa Sól 11
4648 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 11
4649 ZGODA Spółdzielnia Inwalidów Konstantynów Łódzki 11
4650 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 11
4651 Port Service Sp. z o.o. Gdańsk 11
4652 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 11
4653 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 11
4654 PROFIL Krystyna i Marek Kosowicz S.J. Słupsk 11
4655 Włodan Andrzej Włodarczyk Sp. J. Pabianice 11
4656 ALKAL S.A. Opatówek 11
4657 Zakłady Metalowe Erko R. Pętlak Sp. J. Bracia Pętlak Jonkowo 11
4658 Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. Warszawa 11
4659 Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa Warszawa 11
4660 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o. Olsztyn 11
4661 Sako - Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski Ozorków 11
4662 SLICAN Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
4663 PPHU Matexim Heidner i Wspólnicy S.J. Białogard 11
4664 Wamatex S.J. Aleksandrów Łódzki 11
4665 Bosky Sp. z o.o. Kielce 11
4666 PPHU Grass S.J. Zabierzów 11
4667 Metal - Hurt S.J. Toruń 11
4668 Zakłady Chemiczne Anser - Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 11
4669 Bestandig Logistics Sp. z o.o. Słupca 11
4670 Producent Tłumików Edex Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 11
4671 Hettich Polska Sp. z o.o. Lusowo 11
4672 Bonus Eurotech Sp. z o.o. Łomianki 11
4673 ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J. Koszalin 11
4674 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 11
4675 Grupa Trip Sp. z o.o. S.K.A. Zakopane 11
4676 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 11
4677 CHEMEX S.J. Antoszkiewicz Piła 11
4678 NAWEC Sp. z o.o. Białystok 11
4679 Cleaner Zakład Sprzątania sp. j. Maciej Bukowski, Grzegorz Misiewicz Elbląg 11
4680 Pianpol S.J. Łomża 11
4681 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 11
4682 CTE Carbotech Engineering S.A. Szczecin 11
4683 Hydrobud Kielczyk S.J. Białystok 11
4684 RUCKER - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
4685 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. Piaseczno 11
4686 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 11
4687 HAMAR S.J. PH Gdynia 11
4688 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4689 Meble Szkolne Olsztyn Sp. z o.o. Giedajty 11
4690 KOLSTER Sp. z o.o. Olsztyn 11
4691 Orplast Jerzy Orlikowski sp. j. Sopot 11
4692 Krakbud S.J. Zakliczyn 11
4693 TSN Sp. z o.o. Targowisko 11
4694 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 11
4695 Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o. Gdynia 11
4696 Modernbud Sp. z o.o. Legnica 11
4697 TRANS - FORMERS KARPATIA Sp. z o.o. Tarnów 11
4698 UNIPAK POLSKA Sp. z o.o. Zielona Góra 11
4699 HEARST MARQUARD PUBLISHING Sp. z o.o. Warszawa 11
4700 PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o. Gdańsk 11
4701 FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J. Żyrardów 11
4702 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Sp. z o.o. Koszalin 11
4703 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 11
4704 PPHU Polimer Sp. z o.o. Solec Kujawski 11
4705 Tribag S.A. Siewierz 11
4706 Darmex Casing Sp. z o.o. Świecie 11
4707 Borowiak Sp. z o.o. Inowrocław 11
4708 SOLARIS OPTICS S.A. Józefów 11
4709 Zaklad Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Siedlce 11
4710 Hofmann Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o. Kraków 11
4711 Cool Sport S.J. Kraków 11
4712 Maccaferri Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4713 Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 11
4714 General Petrol Sp. z o.o. Łódź 11
4715 STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice 11
4716 Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. Łagów 11
4717 FABA - DI Sp. z o.o. Baboszewo 11
4718 Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. Dywity 11
4719 NORDTRANS THERMO Sp. z o.o. Gdynia 11
4720 DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J. Częstochowa 11
4721 Eckhard Toben Sp. z o.o. Drzonków 11
4722 LECH S.J. L.P. SYKUŁA Biłgoraj 11
4723 Arttech Cinema Sp. z o.o. Warszawa 11
4724 BRAT - MET S.J. Radom 11
4725 Grupa 3 Stanisław Jasonek S.J. Kraków 11
4726 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4727 Sped - Trans Sp. z o.o. Warszawa 11
4728 ABC - Sevice S.J. Wrocław 11
4729 Start PM Sp. z o.o. Warszawa 11
4730 Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. Sosnowiec 11
4731 MJB M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp. j. Gniew 11
4732 Drukarnia JASŁO Kosiba S.J. Jasło 11
4733 Suer Polska Sp. z o.o. Bonikowo 11
4734 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 11
4735 Andar S.J. Łódź 11
4736 Hedan Sp. z o.o. Wrocław 11
4737 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 11
4738 Osika Meble Sp. J. Rzepiennik Biskupi 11
4739 National Oilwell Varco Poland Spółka z Ogranczoną Odpowiedzialnością Gdańsk 11
4740 Misiek S.J. Rzeszów 11
4741 GTC S.G. Chwiłowicz S.J. Pyzdry 11
4742 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM Sosnowiec 11
4743 DEWRO WRÓBEL S.J. Bestwinka 11
4744 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Sp. z o.o. Wrocław 11
4745 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 11
4746 Zakład Mechaniczny Marpo S.J. Szczecin 11
4747 Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o. Chrzanów 11
4748 SN Design W. Szczepański, T. Nowak Sp. j. Warszawa 11
4749 Techniczna Obsługa Przemysłu Top Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4750 Cerampol S.J. Rabka-Zdrój 11
4751 DOMAR S.J. Warszawa 11
4752 PPHU Kam-Eko Sp. z o.o. Kamień Krajeński 11
4753 SYDKRAFT Term Sp. z o.o. Złotów 11
4754 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 11
4755 Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. Radom 11
4756 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 11
4757 PPH ZAPOL S.J. Szczecin 11
4758 IRR Sp. z o.o. Warszawa 11
4759 Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych GAZ TECHNIKA Sp. z o.o. Katowice 11
4760 Firma DUBIEL Sp. z o.o. Ruda 11
4761 Sofra Sp. z o.o. Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy Mielno 11
4762 Master Sp. z o.o. Szczecin 11
4763 Zakład Konfekcjonowania Ziół FLOS Elżbieta i Jan Głąb S.J. Mokrsko 11
4764 B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 11
4765 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowym Świętowie Nowy Świętów 11
4766 MONACOR - POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 11
4767 AUTOMATYKA - MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 11
4768 Zakład Usług Mechanicznych Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11
4769 Radioster Sp. z o.o. Katowice 11
4770 AK BUD KURANT S.J. Poznań 11
4771 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 11
4772 Hectronic Polska Sp. z o.o. Częstochowa 11
4773 EC HARRIS Sp. z o.o. Warszawa 11
4774 Atlantis Construction Sp. z o.o. Warszawa 11
4775 PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o. Łódź 11
4776 ASPOL S.J. Tłuszcz 11
4777 HOFFMAN A.D. Sp. z o.o. Wrocław 11
4778 INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego Bydgoszcz 11
4779 Tenex Sp. z o.o. Puchały 11
4780 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4781 SID Sp. z o.o. Warszawa 11
4782 KOMAK PPHU Sp. z o.o. Głogów 11
4783 WAKAD Sp. z o.o. Lublin 11
4784 FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 11
4785 NEXT S.J. Białystok 11
4786 BTI Studios Sp. z o.o. Warszawa 11
4787 Globex Głuszek I Wspólnicy S.J. Gorzów Wielkopolski 11
4788 BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J. Kielce 11
4789 OAT Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 11
4790 Aspo S.J. Bydgoszcz 11
4791 Meblux S.J. Łomża 11
4792 Ewa Strękowski S.J. PPHU Wygoda 11
4793 PU Zieleń Sp. z o.o. Płock 11
4794 ICEBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonawcze Wrocław 11
4795 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź S.j. Człuchów 11
4796 Nowy Dom Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa  Warszawa 11
4797 Zakład Usług Malarsko-Drogowych A.Sarata J.Sarata S.J. Nowy Sącz 11
4798 KRYOLAN - POLAND Sp. z o.o. Szczecin 11
4799 San - Gaz Kardach S.J. Jarocin 11
4800 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 11
4801 Elektro - Dor Sp. z o.o. Warszawa 11
4802 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j. Zawiercie 11
4803 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 11
4804 P.P.H.U. Metalmex S.J. Wysogotowo 11
4805 Control Process IT Sp. z o.o. Tarnów 11
4806 ENERGOSYSTEM Sp. z o.o. Poznań 11
4807 Apteki JiJ Koczorowscy S.J. Rawicz 11
4808 Stawosan S.J. Stalowa Wola 11
4809 Agricola-Hale Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 11
4810 Hydropol-Dekor Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych Wrocław 11
4811 Eskot S.J.FH Kraków 11
4812 Warszawska SBM Pracowników Umysłowych Warszawa 11
4813 Stoltur S.J. Turek 11
4814 Nieruchomości Romb S.A. Poznań 11
4815 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 11
4816 Wojtpol S.J. Kozienice 11
4817 Top 2001 Sp. z o.o. Białystok 11
4818 BEDITOM - Z.BEDNARCZYK S.J. Gdynia 11
4819 ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J. Łowicz 11
4820 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 11
4821 KEMIRA CELL Sp. z o.o. Ostrołęka 11
4822 Elektromonter S.J. Ciechanów 11
4823 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Train Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 11
4824 PIECOSERWIS Sp. z o.o. Przeds. Techniki Cieplnej Gliwice 11
4825 BUDIMER Sp. z o.o. PBU Puławy 11
4826 BEL - POL S.J. Świdnica 11
4827 Sare S.A. Rybnik 11
4828 ROAN Hurtownia Opakowań S.J. Suwałki 11
4829 Cetus Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 11
4830 Apteka Verbena S.J. Rawa Mazowiecka 11
4831 Bigar BIK S.J. Poznań 11
4832 Sariv Sp. z o.o. Legnica 11
4833 Rolmex S.J. Szczuczyn 11
4834 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 11
4835 Trans - Mak S.J. Pabianice 11
4836 Klinika Świętego Łukasza Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4837 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Burkatów 11
4838 PGOM Sp. z o.o. Warszawa 11
4839 Geosat Kraków Sp. z o.o. Kraków 11
4840 Adler Sp. z o.o. Warszawa 11
4841 Zakład Produkcji Katalizatorów JMJ Puchalski i Krawczyk S.J.  Nowe Skalmierzyce 11
4842 Bogmar Sp. z o.o. Ostromecko 11
4843 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 11
4844 KIMITEX S.J. Zakład Produkcji Odzieży Wschowa 11
4845 OP Kowalewscy S.J. Siedlce 11
4846 FLOSLEK S.J. Laboratorium Kosmetyczne Warszawa 11
4847 Avicold S.J. Cieszyn 11
4848 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 11
4849 PPHU PURUS Sp. z o.o. Mysłowice 11
4850 Artegence Sp. z o.o. Warszawa 11
4851 Wald-Glob Jan Radecki S.J. Pułtusk 11
4852 LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce Biskupice Podgórne 11
4853 Ol - Flora - Gołąbek, Kowalewski S.J. Barczewo 11
4854 Asset Waldemar Olik sp. j. Wrocław 11
4855 ALBA Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Sp. z o.o. Tychy 11
4856 RTA VC Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4857 Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej Wrocław 11
4858 Studio Borowski Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 11
4859 Nowbud Sp. z o.o. Kalisz 11
4860 JHJ Sp. z o.o. Nowa Wieś 11
4861 BK - Tras Roboty Drogowe S.J. Hryniewicze 11
4862 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA ORFAMAK LESZEK, JERZY, ZBIGNIEW GRZYBOWIE S.J. Proszowice 11
4863 Zakład Produkcyjno-Usługowy Wazmet S.J. Leszek Wajda i Wspólnicy Bielsko-Biała 11
4864 VS Poland Sp. z o.o. Gdynia 11
4865 Foltex S.J. Bydgoszcz 11
4866 Izomet S.J. Stalowa Wola 11
4867 IP & S Sp. z o.o. Lubiczów 11
4868 NSS Sp. z o.o. Szczecin 11
4869 Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk P. Żabiński S.J. Gdańsk 11
4870 Agencja Inwestycyjna FB-Mont S.J. Kalisz 11
4871 Falkon S.J. Elbląg 11
4872 PPUH OPTIMUM ANNA I WITOLD WARCHOŁ S.J. Zielonki 11
4873 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 11
4874 IGE Sp. z o.o. Pieszyce 11
4875 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego Swarzędz 11
4876 Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J. Warszawa 11
4877 Neo - Tec Sp. z o.o. Płock 11
4878 Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o. Gdynia 11
4879 FCPL Sp. z o.o. Warszawa 11
4880 WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Mechaniczne Libiąż 11
4881 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J. Nowy Sącz 11
4882 Trautwein Sp. z o.o. Chorzów 11
4883 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Giżycko 11
4884 P.H.U. SZCZĘŚNIAK I BRATEK S.J. Sosnowiec 11
4885 APLEX Sp. z o.o. ZPCh Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 11
4886 WIK S.J. Balice 11
4887 BGR Technologie Sp. z o.o. Grodzisk 11
4888 PHU Elproma Sp. z o.o. Piaseczno 11
4889 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Łódź 11
4890 Ameco S.J. Warszawa 11
4891 Augusto Limaro S.J. Jelenia Góra 11
4892 Rolnix Sp. z o.o. Muszkowice 11
4893 Izoterm S.J. Poznań 11
4894 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 11
4895 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J. Nowy Dwór Gdański 11
4896 FIRMA HANDLOWA DOM TECHNICZNY HENRYK ŁUCZYŃSKI, JANUSZ WIECZOREK SPÓŁKA JAWNA Kraków 11
4897 Modernpol S.J. Głogów 11
4898 Pentor Research International Poznań Sp. z o.o. Poznań 11
4899 Bestel - Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Bydgoszcz 11
4900 Kart-Map Krzysztof Łachacz S.J. Nikielkowo 11
4901 Kamino S.J. Warszawa 11
4902 Paragona Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4903 Gospodarstwo Rybackie Mielno Sp. z o.o. Mielno 11
4904 TEK - FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J. Sitaniec 11
4905 GODEX Sp. z o.o. Godzięcin 11
4906 Personal - Service - Ost - West Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
4907 ELEKTROBUD S.J. Czarków 11
4908 Drewpol Sp.J. Węgierska Górka 11
4909 Hendripol Sp. z o.o. Bukowiec 11
4910 Mleczarnia Naramowice Sp. z o.o. Poznań 11
4911 ITM Sp. z o.o. Olsztyn 11
4912 Przeds. Projektowo - Wykonawcze Tebra S.J. Koszalin 11
4913 Migra Sp. z o.o. Wrocław 11
4914 Firma Handlowo-Usługowa Agro-Gama Józef Psica, Marek Litewka S.j. Proszowice 11
4915 ELEKTRO-CENTRUM S.J. A. Majewski,T. Micholcz Koszalin 11
4916 Wojtkiewicz Logistics Sp. z o.o. Piła 11
4917 Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Raszyn 11
4918 Clean - Bud S.J. Przedsiębiorstwo Usługowe  Gdynia 11
4919 Tmrubber Sp. z o.o. Szczecin 11
4920 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ŚRÓDMIEŚCIE - BIAŁY KAMIEŃ Sp. z o.o. Wałbrzych 11
4921 Schroniska i Hotele PTTK Karpaty Sp. z o.o. Nowy Sącz 11
4922 Bus & Truck Service Sp. z o.o. Wyględy 11
4923 HOPEA S.J. Warszawa 11
4924 LODE POLSKA S.J. Warszawa 11
4925 Albudex Kała Minkisiewicz S.J. Częstochowa 11
4926 FLOOR SYSTEM Sp. z o.o. Żary 11
4927 Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4928 Agnat Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
4929 Elbox Sp. z o.o. Rogowiec 11
4930 HAZEL Sp. z o.o. Warszawa 11
4931 INSBUD Sp. z o.o PPH Zamość 11
4932 BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o. Gdynia 11
4933 NZ Techno Sp. z o.o. Warszawa 11
4934 Silspek Rubber Sp. z o.o. sp.k. Dobrzeń Wielki 11
4935 Mostostal - Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A. Zabrze 11
4936 ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko - Polskie Rumia 11
4937 Chemmot S.J. Skawina 11
4938 Tranter Poland Sp. z o.o. Pruszków 11
4939 Zakład Instalacji Odpylania i Wentylacji Stalwent Sp. z o.o. Białe Błota 11
4940 DOMEX - BIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Budowlane Komorów 11
4941 Lamina Industrial Poland - Marek Lech, Wacław Lech S.J. Legnica 11
4942 ATZ Sp. z o.o. Łódź 11
4943 Pal - Kom Sp. z o.o. Szczecin 11
4944 Piekarnia Królewska J. Królik,J. Bułacz,A. Bułacz,M. Szewczyk S.J. Węgrzce Wielkie 11
4945 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 11
4946 PHU MAKPOL S.J. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 11
4947 Printline S.J. Częstochowa 11
4948 Auto Centrum S.J. Kalisz 11
4949 Nowa Bis S.J. Szymeczko i Wspólnicy Kwidzyn 11
4950 Kompostech Sp. z o.o. Nowy Sącz 11
4951 Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o. Białystok 11
4952 Diuna S.J. Piotr Drabiński, Jerzy Wyporkiewicz Bydgoszcz 11
4953 CHAPMAN TAYLOR INTERNATIONAL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 11
4954 Nova Sp. z o.o. Poznań 11
4955 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 11
4956 Anpol S.J. Warszawa 11
4957 PUH AGRA - TECH Sp. z o.o. Bierutów 11
4958 Dębica Sp. z o.o. PPHU Elbląg 11
4959 Witex S.J. Benice 11
4960 Dores Sp. z o.o. Warszawa 11
4961 Firma Handlowa Liss S.J. Puck 11
4962 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rol-Pol Sp. z o.o. Mojęcice 11
4963 PPUH ALPBUD Marek Konieczny i Jerzy Konieczny S.J. Godziszka 11
4964 Mark S.J. Łódź 11
4965 Serwis Kraków Sp. z o.o. Kraków 11
4966 Dany Sp. z o.o. PPH Eksport-Import Chojnów 11
4967 Nova Sp. z o.o. Warszawa 11
4968 Foxberg Sp. z o.o. Częstochowa 11
4969 Soderhamn Eriksson Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4970 Klarwod Sp. z o.o. Bielawa 11
4971 AMS AGRA Sp. z o.o. Dębice 11
4972 Inwestprem Sp. z o.o. Wrocław 11
4973 EKO-MOTO Sp. z o.o. Częstochowa 11
4974 Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 S.J. Cieszyn 11
4975 Transtech S.J. Bydgoszcz 11
4976 Evit - Farm S.J. Warszawa 11
4977 PETROMAX Sp. z o.o. PUH Lublin 11
4978 Alfaakt Sp. z o.o. Wrocław 11
4979 Izabella Sp. z o.o. Puławy 11
4980 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir S.J. Nowy Sącz 11
4981 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Międzyzdroje 11
4982 PPUH Krawarkon Sp. z o.o. Warszawa 11
4983 Forum A. Lipiński, Z. Żalejko S.J. Sycewice 11
4984 TITO Sp. z o.o. Wysoka 11
4985 Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski S.J. Białystok 11
4986 Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 11
4987 Esab Investments Sp. z o.o. Katowice 11
4988 WROTRAM S.J. Wrocław 11
4989 Warsztat Remontowy Kruszwica Sp. z o.o. Kruszwica 11
4990 Tampo Profi S.J. Warszawa 11
4991 4 X M Sp. z o.o. Legnica 11
4992 Przeds. Budowlane Mortar Sp. z o.o. Olsztyn 11
4993 Firma Handlowo - Usługowa Far - Lak S.J. Łańcut 11
4994 No Art Artur Paszczak, Leszek Kosakowski Sp. J. Czarnów 11
4995 Farma Pomorska Sp. z o.o. Szczecin 11
4996 TOP S.A. Rzeszów 11
4997 ARTPOL S.J. Gdańsk 11
4998 NOVISAT Sp. z o.o. Wrocław 11
4999 Gospodarstwo Rolno - Handlowe Godziszowa Sp. z o.o. Godziszowa 11
5000 Eris Partner Białystok Czembrowski S.J. Białystok 11
5001 Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J. Łowicz 11
5002 JML Color S.J. Warszawa 11
5003 Firma Arhen S.J. Rzeszów 11
5004 Elbląski Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. Elbląg 11
5005 Dominik S.J. Świdnica 11
5006 Remin Sp. z o.o. Kraków 11
5007 PRO - STER S.J. Klimatyzacja - Automatyka Łódź 11
5008 Leliwa S.J. Tarnów 11
5009 Atmoterm - Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Warszawa 11
5010 ATM Sp. z o.o. Rogoźno 11
5011 KTW Office Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
5012 PUHP Motobis Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 11
5013 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Agrosprzęt Sp. z o.o. Kraków 11
5014 Zielony Rynek Sp. z o.o. Gdańsk 11
5015 GKT Serwis Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 11
5016 Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o. Łódź 11
5017 Zakład Remontowy Maszyn Elektrycznych i Urządzeń Przemysłowych Elektromet Sp. z o.o. Gorlice 11
5018 Konsorcjum ANDZIAK S.J. Kołobrzeg 11
5019 Aga - Bud Sp. z o.o. Ziębice 11
5020 Trzech Wieszczów Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska NZOZ Częstochowa 11
5021 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 11
5022 Zawbud Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 11
5023 BRANDT Transport i Spedycja Międzynarodowa S.J. Warszawa 11
5024 Gospodarstwo Rybackie W Giżycku Sp. z o.o. Piękna Góra 11
5025 Omnia S.J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz Bydgoszcz 11
5026 Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa Większyce 11
5027 Yasam Sp. z o.o. Grajewo 11
5028 Robotex S.J. PPHU Częstochowa 11
5029 Lanius S.J. Poznań 11
5030 Internews - Grzegorz Stępień, Aleksandra Stępień, Ewa Stępień, Sp. J. Warszawa 11
5031 IMEX Sp. z o.o. Gdynia 11
5032 Transformex Sp. z o.o. Warszawa 11
5033 Gab-Rat Sp. z o.o. Gdańsk 11
5034 Isobud Service S.J. Bydgoszcz 11
5035 Kotwica S.J. Zakład Bodowlano - Produkcyjno - Hndlowy Augustów 11
5036 OTS-IP Sp. z o.o. Kraków 11
5037 TMW Sp. z o.o. Chełm 11
5038 ERZET-PODŁOGI S.J. Bielsko-Biała 11
5039 Biuro Obsługi Inwestycji Inwest - Wybrzeże Sp. z o.o. Gdynia 11
5040 Przeds. Ama Sp. z o.o. Bolszewo 11
5041 BIOPARTNER Sp. z o.o. Plewiska 11
5042 APTEKA POD FILARAMI Zofia, Henryk, Magdalena, Maciej Dybowscy S.J. Szczecin 11
5043 Przedsiębiorstwo Wielobranżowo - Handlowe Omar Sp. z o.o. Olsztyn 11
5044 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Geosoft Sp. z o.o. Wrocław 11
5045 PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Wohyń 11
5046 Seger Cutting Tools Ozga Mikuszewski sp. j. Wiśniowa 11
5047 Budrem Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa i Usług Wrocław 11
5048 Hilpress Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
5049 PPH WIT - POL S.J. Radom 11
5050 Chem - Trend Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Janikowo 11
5051 VIKTEL Sp. z o.o. Gdynia 11
5052 Harasówka Sp. z o.o. Gniewkowo 11
5053 BDB Sp. z o.o. Trzcianka 11
5054 Sr Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
5055 Classic Fashion Sp. z o.o. Nowy Sącz 11
5056 Luxan - Inżynieria Oświetlenia Sp. z o.o. Długołęka 11
5057 Pawimex Sp. z o.o. Warszawa 11
5058 Usługi Motoryzacyjne Narewscy S.J. Grabówka 11
5059 Piastowska - Med Sp. z o.o. Częstochowa 11
5060 TRAVEL SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 11
5061 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11
5062 ICS Industrial Combustion Systems Sp. z o.o. Poznań 11
5063 Verum Sp. z o.o. Poznań 11
5064 Kraksprzęt Stanisław Myśliński, Witold Tchorzewski, Wiesław Wierzbicki S.J. Kraków 11
5065 Grasp - Drukarnia Sp. z o.o. Warszawa 11
5066 DR Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Poznań 11
5067 Korycka Budziak & Audytorzy Sp. z o.o. Warszawa 11
5068 Wspólnota 2000 Sp. z o.o. Warszawa 11
5069 Złoty Młyn Sp. z o.o. Kraków 11
5070 Autechpol Sp. z o.o. Łódź 11
5071 Poseidon Sp. z o.o. Tychy 11
5072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Stalbud-Bis Sp. z o.o. Ciechanów 11
5073 K&W Sp. z o.o. Oleśnica 11
5074 Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o. Gdańsk 11
5075 MGT Sp. z o.o. Gdynia 11
5076 Architektoniczne Biuro Usług Projektowych GACEK & HOFFMANN Sp. z o.o. Wrocław 11
5077 SOL-MED Sp. z o.o. Niepubliczny Z.O.Z. Warszawa 11
5078 Biazet Gu Sp. z o.o. Białystok 11
5079 Henryk Chwalinski - Zenon Purc S.J. Lublin 11
5080 WROTECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo - Doradcze Wrocław 11
5081 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe HYDROSYSTEM Sp. z o.o. Głogów 11
5082 IAI-BIS Sp. z o.o. Zielona Góra 11
5083 Agencja Reklamowa Epoka S.J. Kraków 11
5084 Sphinx Sp. z o.o. Leszno 11
5085 Polconsult Interservice Sp. z o.o. Warszawa 11
5086 Bud - Dom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane  Głogów 11
5087 Nowak Sp. z o.o. Leszno 11
5088 Embedos Sp. z o.o. Warszawa 11
5089 Lindschulte Polska Sp. z o.o. Wrocław 11
5090 Metsä Board Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
5091 Przedsiębiorstwo Budjan Sp. z o.o. Puławy 11
5092 SALUBRIS Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rzepiennik Strzyżewski 11
5093 DOM - BEST Sp. z o.o. Szczecin 11
5094 Elko Sp. z o.o. PPU Łódź 11
5095 CENTRUM Nowińska Katarzyna, Tuszyński Andrzej, Nowiński Wojciech S.J. Grójec 11
5096 Biegli Rewidenci i Konsultanci Podatkowi Sp. z o.o. Warszawa 11
5097 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
5098 Mondi Świecie S.A. Świecie 10
5099 LPP S.A. Gdańsk 10
5100 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 10
5101 KRONOPOL Sp. z o.o. Żary 10
5102 BLACK RED WHITE S.A. Biłgoraj 10
5103 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 10
5104 EDF Wybrzeże S.A. Gdańsk 10
5105 McDonald's Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5106 ABB Sp. z o.o. Warszawa 10
5107 Mars Polska Sp. z o.o. Sochaczew 10
5108 Uniwheels Production(Poland) sp. z o.o. Stalowa Wola 10
5109 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 10
5110 Canal + Cyfrowy S.A. Warszawa 10
5111 ComArch S.A. Kraków 10
5112 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5113 Saint - Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 10
5114 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 10
5115 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 10
5116 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
5117 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 10
5118 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 10
5119 DS SMITH POLSKA S.A. Kielce 10
5120 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10
5121 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 10
5122 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 10
5123 Z.P.M. JBB Imp. - Eksp. Józef Bałdyga Łyse 10
5124 BRE LEASING Sp. z o.o. Warszawa 10
5125 Royal Canin Polska Sp. z o.o. Niepołomice 10
5126 BREMBO Sp. z o.o. Częstochowa 10
5127 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 10
5128 ATAL S.A. Cieszyn 10
5129 CAN-PACK General Line Sp. z o.o. Dębica 10
5130 Mokate Sp. z o.o. Żory 10
5131 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 10
5132 NIJHOF - WASSINK Sp. z o.o. Kutno 10
5133 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 10
5134 HERKULES S.A. Warszawa 10
5135 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 10
5136 ELFEKO S.A. Gdynia 10
5137 Kopalnie Surowców Skalnych Sp. z o.o. Świerki 10
5138 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 10
5139 Sercom Solutions Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łódź 10
5140 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 10
5141 ELEKTRIM - VOLT S.A. Warszawa 10
5142 Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A. Wrocław 10
5143 CEMET S.A. Warszawa 10
5144 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
5145 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa STOKŁOSY Warszawa 10
5146 PRIMA S.A. Fabryka Pierścieni Tłokowych Łódź 10
5147 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 10
5148 KBR Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 10
5149 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 10
5150 ATEM - POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 10
5151 SKK Sp. z o.o.  Puck 10
5152 UNIA Sp. z o.o. Grudziądz 10
5153 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 10
5154 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 10
5155 GC Investment S.A. Katowice 10
5156 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 10
5157 Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. Poznań 10
5158 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 10
5159 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Ujście 10
5160 Zakład Produkcyjny „Bohamet” Henryk Bogusz, Jarosław Halarewicz Sp. J. Ciele 10
5161 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 10
5162 GREINPLAST Sp. z o.o. Krasne 10
5163 SILA POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 10
5164 Knorr - Bremse Systemy Dla Kolejowych Środków Lokomocji Pl. Sp. z o.o. Kraków 10
5165 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowa Poznań 10
5166 Netbox Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gostyń 10
5167 Martex Sp. z o.o. Rybnik 10
5168 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WIETELONA w Legnicy Legnica 10
5169 MULTI - HEKK Nieruchomości Sp. z o.o. Olesno 10
5170 KEMIRA ŚWIECIE Sp. z o.o. Świecie 10
5171 TEKNIA Kalisz sp. z o.o. Kalisz 10
5172 Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A. Gdańsk 10
5173 Man And Machine Software Sp. z o.o. Łódź 10
5174 UCHACZ S.J. PPHU Tymbark 10
5175 Hanke Tissue Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 10
5176 Unimet S.J. Rzeszów 10
5177 HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10
5178 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 10
5179 ALFA DACH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 10
5180 Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o. Gniewków 10
5181 MP S.J. Wrocław 10
5182 OSPEL S.A. Z.S.A.  Pilica 10
5183 Pak Infrastruktura Sp. z o.o. Konin 10
5184 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 10
5185 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 10
5186 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Kraków 10
5187 A. MAX A. i A. Krzewscy S.J. Białystok 10
5188 „Elektra” Włodzimierz Nyc Witold Nyc Sp. J. Warszawa 10
5189 HACON Sp. z o.o. Barlinek 10
5190 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 10
5191 UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 10
5192 AL-KO KOBER Sp. z o.o. Wysogotowo 10
5193 PPH Unicell Poland Sp. z o.o. Wasilków 10
5194 ISTA Polska Sp. z o.o. Kraków 10
5195 OPTIMUM INWEST Sp. z o.o. Warszawa 10
5196 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Katowice 10
5197 BIN Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 10
5198 Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. Poznań 10
5199 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 10
5200 Hermon Czech & Muzia S.J. Racibórz 10
5201 Franc Gardiner Sp. z o.o. Świdnica 10
5202 P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak Zarzecze 10
5203 FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o. Tomice 10
5204 INTERGAZ Sp. zo.o. Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych Tarnowskie Góry 10
5205 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 10
5206 FIAT Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
5207 Invest - Rem Sp. z o.o. Mogilno 10
5208 ZALTECH POLSKA Sp. z o.o. Boguchwała 10
5209 M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o. Warszawa 10
5210 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Akpol Sp. z o.o. Gdańsk 10
5211 GABI - JERCZYŃSCY S.J. PPUH Łęka Opatowska 10
5212 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 10
5213 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 10
5214 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
5215 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
5216 Gafako Sp. z o.o. Gdynia 10
5217 Verona Building Sp. z o.o. Kraków 10
5218 Petrus Polska Sp. z o.o. S.K.A. Chojnice 10
5219 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 10
5220 Vinotti Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 10
5221 Vulcan Sp. z o.o. Wrocław 10
5222 Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 10
5223 Zakład Metalowy Plast - Met Olkusz 10
5224 ElektriMont Sp. z o.o. Kraków 10
5225 MWV Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5226 Eco Kutno Sp. z o.o. Kutno 10
5227 KLIMAPOL Sp. z o.o. Jastków 10
5228 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 10
5229 ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych Dąbrowa Tarnowska 10
5230 CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. Lublin 10
5231 Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J. Czaniec 10
5232 MUEHSAM - ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J. Warszawa 10
5233 Przeds. Dombud Sp. z o.o. Odolanów 10
5234 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 10
5235 ECM Group Polska S.A. Warszawa 10
5236 Firma Nasienna GRANUM J. Manias - S. Menc - J. Szymański S.J. Wodzierady 10
5237 Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o. Starachowice 10
5238 Boxes Prestige Poland Sp. z o.o. Lublin 10
5239 TAMIR S.J. Zabrze 10
5240 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 10
5241 DAMAZ PPHU Łódź 10
5242 GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o. Koszalin 10
5243 Nois Sp. z o.o. Warszawa 10
5244 Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A. Siechnice 10
5245 Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK - S.J. Granowo 10
5246 Chemeko - System Sp. z o.o. Wrocław 10
5247 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 10
5248 BHB BERTSCH HOLZBAM Sp. z o.o. Nowy Sącz 10
5249 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 10
5250 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5251 AUTO - PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 10
5252 Kliny Zacisze S.A. TBS Kraków 10
5253 Aludesign Sp. z o.o. Swarzędz 10
5254 CER Motor Sp. z o.o. Warszawa 10
5255 Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o. Krobia 10
5256 TRANSPOLAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe Skoczów 10
5257 Admit Sp.J. Górki Wielkie 10
5258 Instytut Logistyki i Magazynowania Poznań 10
5259 Ehrle Polska Sp. z o.o. Warzymice 10
5260 GDN Aiport Services Sp. z o.o. Gdańsk 10
5261 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 10
5262 PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński Radziejów 10
5263 CSI - Beata Marzec Kraków 10
5264 Hydroland S.J. Myślenice 10
5265 VERONI Bogusław Warżel Wąbrzeźno 10
5266 Stalmax S.J. Wadowice Górne 10
5267 MGGP AERO Sp. z o.o. Tarnów 10
5268 PPUH IMPRODEX Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10
5269 Eko - System S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane Białystok 10
5270 Przeds. Budowlano - Inwestycyjne Sp. z o.o. Wrocław 10
5271 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Ruda Śląska 10
5272 CANPOL Sp. z o.o. Poznań 10
5273 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10
5274 REMONDIS OPOLE Sp. z o.o. Opole 10
5275 UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek Skórzec 10
5276 FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o. Damnica 10
5277 Budmech WT S.J. Warszawa 10
5278 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego  Biała Podlaska 10
5279 Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J. Kraków 10
5280 Huta Szkła Gloss S.J. Poniec 10
5281 Axa Stenman Poland Sp. z o.o. Siewierz 10
5282 Towarzystwo Inwestycyjne Elektrownia Wschód S.A. Lublin 10
5283 Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o. Gdynia 10
5284 SYSTEMAIR S.A. Łazy 10
5285 Firma Handlowo-Usługowa Szik - H. Szydełko S.J. Tyczyn 10
5286 Robot-Serwis D. Majorkowski B. Gołda Sp. J. Wrocław 10
5287 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 10
5288 ID Sourcing Sp. z o.o. Warszawa 10
5289 KAN - BUD Sp. z o.o. Kąkolewo 10
5290 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 10
5291 Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5292 Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko - Rol Sp. z o.o. Brzyskorzystewko 10
5293 ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wałbrzych 10
5294 PPHU PABEX Sp.J. Tychy 10
5295 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 10
5296 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 10
5297 Instal Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 10
5298 Teleste Video Networks Sp. z o.o. Kraków 10
5299 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 10
5300 ZOK II Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń Rybnik 10
5301 Zakład Przetwórstwa Papierniczego i Opakowań Tekturowych Stanisław Sobolewski Prostki 10
5302 Vistal Mosty Sp. z o.o. Gdynia 10
5303 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczno-Handlowej INTREX Wanda Szperlińska Sady 10
5304 Danje - Polymer Sp. z o.o. Warszawa 10
5305 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o. Katowice 10
5306 POLIFARB - ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 10
5307 DELTA - GRAPHIX Zakład Pracy Chronionej Tarnów 10
5308 Zakład Gospodarki Odpadami S.A. Bielsko-Biała 10
5309 Przedsiębiorstwo Rolne AGRO-PAR Sp. z o.o. Byczyna 10
5310 TELTOR - POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne Gdańsk 10
5311 Rapacz S. J. Raba Wyżna 10
5312 Minimot S.J. PHU Ostrów Wielkopolski 10
5313 Nefab Packaging Poland Sp. z o.o. Tczew 10
5314 Agrobud Sp. z o.o. Koszalin 10
5315 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT - POZNAŃ S.A. Poznań 10
5316 Unipol S.J. Biskupice 10
5317 Piekarnia Awiteks S.J. W.Nakielny i Wspólnicy Kraków 10
5318 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 10
5319 Fair Packaging Sp. z o.o. Gałowo 10
5320 Skarem Sp. z o.o. Stalowa Wola 10
5321 Arka S.J. Sianów 10
5322 Zbiko Konstrukcje - Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 10
5323 Romed Sp. z o.o. Jantar 10
5324 Plasma System S.A. Siemianowice Śląskie 10
5325 REMONDIS OTWOCK Sp. z o.o. Otwock 10
5326 SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Siedlce 10
5327 Benning Power Electronics Sp. z o.o. Głosków 10
5328 CTL Service Sp. z o.o. Sosnowiec 10
5329 ELMONTAŻ Sp. z o.o. Żywiec 10
5330 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 10
5331 CONTROLTEC Sp. z o.o. Wrocław 10
5332 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 10
5333 AG System Sp. z o.o. Kraków 10
5334 Normark Polska Sp. z o.o. Łomianki 10
5335 TARKON Sp. z o.o. Tarnobrzeg 10
5336 BIO - AGRO Sp. z o.o. Dobryszyce 10
5337 System S.J. Świecie 10
5338 PPH MARBO Międzychód 10
5339 Elektra Sp. z o.o. PTU Lublin 10
5340 PPH BUDMEX Sp. z o.o. Nowy Sącz 10
5341 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła Nowy Sącz 10
5342 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 10
5343 WAMAR PRZEMYSŁAW MAŁECKI Rybnik 10
5344 Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 10
5345 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 10
5346 Przedsiębiorstwo Wytwórczo Handlowe RAPEX Sp. z o.o. Niemodlin 10
5347 PP D. K. Lamin S.J. Białystok 10
5348 Przedsiębiorstwo Budowlane DA - SA S.J. Zielona Góra 10
5349 Mawilux S.A. Raszyn 10
5350 Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
5351 Transport Krajowy, Międzynarodowy, Spedycja S.J. Giżyce 10
5352 Gabryś - Sikora S.J. Kęty 10
5353 FADO Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
5354 Budkrusz Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 10
5355 Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU Nowe Miasto 10
5356 HYDROSPRZĘT S.J. Wiesław Kukla i Elżbieta Kukla Łąkta Dolna 10
5357 Landis + Gyr Sp. z o.o. Warszawa 10
5358 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 10
5359 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie Janocin 10
5360 Zakład Zielarski Kawon - Hurt S.J. Gostyń 10
5361 Mielżyński Sp. z o.o. Warszawa 10
5362 Systherm S.J. Poznań 10
5363 BM Recykling Sp. z o.o. Andrychów 10
5364 SILESIA JEANS Krzysztof Słowikowski Mysłowice 10
5365 AJGA Stankiewicz S.J. Działdowo 10
5366 Daw - Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi Bytom 10
5367 DOM - EKO Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10
5368 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 10
5369 GERLACH S.A. Drzewica 10
5370 Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Świdnica 10
5371 BIURO PLUS S.J. Zielona Góra 10
5372 PSI Produkty i Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Poznań 10
5373 Krzycka Sp-nia Mieszakniowa Wrocław 10
5374 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J. Stalowa Wola 10
5375 Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań 10
5376 V&B Flamy Block Sp. z o.o. Gogolin 10
5377 PHU Juszczak S.J. Wieruszów 10
5378 Introzap Sp. z o.o. Tychy 10
5379 Wadmar S.J. PPHU Sosnowiec 10
5380 DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH Wińsko 10
5381 EURO - WENT Sp. z o.o. Gdańsk 10
5382 Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o. Malbork 10
5383 Eco - Ter Sp. z o.o. w Olsztynie Olsztyn 10
5384 PER - EKO Sp. z o.o. Starachowice 10
5385 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 10
5386 GM Plast Sp. z o.o. Police 10
5387 Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp.J. Brody 10
5388 P.W MAY-MAT S.J. Przyborów 10
5389 Technetix Poland Sp. z o.o. Wrocław 10
5390 Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Ogrodnictwa Nowy Dwór Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 10
5391 Meliński Minuth Sp. z o.o. Poznań 10
5392 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. Malbork 10
5393 PRO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
5394 ANDPOL Paweł i Urszula Andrzejewscy S.J. Świniary 10
5395 Lege Artis - C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 10
5396 Starglass PPHU Ltd Sp. z o.o. Ostrołęka 10
5397 Przeds. Budowlano - Projektowe Bud - Projekt Szymański i Książkiewicz S.J. Koszalin 10
5398 CURRENDA Sp. z o.o. Sopot 10
5399 Leco Polska Sp. z o.o. Tychy 10
5400 Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka W Istebnej Istebna 10
5401 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A. Kraków 10
5402 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10
5403 Designers A.jagura, Ż.jagura S.J. Warszawa 10
5404 Polimet S.Kij S.J. Bielsko-Biała 10
5405 Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Elbląg 10
5406 Rotomat sp. z o.o. Wrocław 10
5407 Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM Warszawa 10
5408 REVAN Sp. z o.o. Lipowa 10
5409 Zakład Instalacji Budowlanych Witold Szostak, Andrzej Duda S.J. Gliwice 10
5410 Mechanika - Service Wózki Widłowe S.J. Kostrzyn nad Odrą 10
5411 Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zdrojewscy S.J. Stężyca 10
5412 Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o. Szczecin 10
5413 ARAD S.A. Rolnicze PPH Byczyna 10
5414 Zakład Aga Bogdan Śmierzchalski, Marek Śmierzchalski, Tadeusz Czaja Sp. J. Pisarzowice 10
5415 MAROLEX Sp. z o.o. Łomianki 10
5416 Transmot Z.strus i Wspólnicy sp. j. Siedlce 10
5417 Inwest - Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J. Białystok 10
5418 Firma Handlowa Gold Drop S.J. Łapczyca 10
5419 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 10
5420 A. WEBER Sp. z o.o. Żory 10
5421 Rema - Pol Sp. z o.o. Piekary Śląskie 10
5422 Pulsmed Sp. z o.o. Łódź 10
5423 Pruftechnik - Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 10
5424 Piekarnia - Ciastkarnia S.J. Kiełczewo 10
5425 Twentebelt Poland Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 10
5426 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 10
5427 Glass - Service Sp. z o.o. Tychy 10
5428 Ritmo Sp. z o.o. Pęzino 10
5429 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 10
5430 Firma Handlowa SOFT Marta Mazur, Mariusz Mazur S.J. Rzeszów 10
5431 MBS LOGISTICS Sp. z o.o. Cieśle 10
5432 Augusto - Sopel Jabłońscy S.J. Kalisz 10
5433 Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki S.J. Siedlęcin 10
5434 MHD Bart - Ek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dworzysko 10
5435 OKNAR S.J. Fabryka Okien i Drzwi Kępno 10
5436 Lawa S.J. Łódź 10
5437 Bestal Kępa i Synowie S.J. Piaski 10
5438 Grosik S.J. PHU Białobrzegi 10
5439 J.R.MOTOR-SERVICES G.B. Sp. z o.o. Sopot 10
5440 PROMAT Sp. z o.o. Zakład Inowacyjny Technik Energetycznych Chwaszczyno 10
5441 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5442 Panorama Sp. z o.o. Kraków 10
5443 Andrzejewski-Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Łódź 10
5444 LUBAWSKA SPÓŁKA KOMUNALNA Sp. z o.o. Lubawa 10
5445 Inbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
5446 Irex G. Czarniecki, w. Ilkiewicz S.J. Bielsko-Biała 10
5447 TMC Sp. z o.o. Gdańsk 10
5448 Tanik III Sklep Ogólnospożywczo - Przemysłowe S.J. Warszawa 10
5449 Hydro Centrum D.K. Koperscy, A. Mastalerz S.J. Mińsk Mazowiecki 10
5450 EUROSTANDARD S.J., FIRMA RODZINNA KLAUZO Topole 10
5451 KOLEJ LINOWA CZANTORIA Sp. z o.o. Ustroń 10
5452 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 10
5453 CAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Polanica-Zdrój 10
5454 Kaja Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 10
5455 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J. Rudzica 10
5456 TAK - REM Sp. z o.o. Gdańsk 10
5457 Artpol S. J. PPHU Oświęcim 10
5458 Sizer S.J. Kadzidło 10
5459 Euroaqua Sp. z o.o. Poznań 10
5460 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Budex S.J. Głogów 10
5461 Arma - San S.J. Łomianki 10
5462 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
5463 Moto - Bus S.J. Bydgoszcz 10
5464 Ekoinbud Sp. z o.o. Gdańsk 10
5465 B i P W. Bala, J. Kaspura S.J. Świdnica 10
5466 INTERPETRO Sp. z o.o. Rzeszów 10
5467 NZOZ Medicus Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 10
5468 Trans - Border S.J. Jaworzno 10
5469 Cosmo S.J. Siemianowice Śląskie 10
5470 EBARA POMPY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
5471 ETMAL Sp. z o.o. Gdynia 10
5472 TIMBER Bolek i Gryczman S.J. Cieszyn 10
5473 Biasov Sp. z o.o. Biała Podlaska 10
5474 Arpo S.J. Stawiszyn 10
5475 Soneta - Sp. z o.o. Kraków 10
5476 Tyranik Przeds. Handlowo-Transportowe Export-Import S.J. Krapkowice 10
5477 Alsybet Sp. z o.o. PPU Kurzętnik 10
5478 Pałuki Sp. z o.o. Zakład Remontowo - Montażowy Piechcin 10
5479 Ikab - Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne Namysłów 10
5480 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski S.J. Wrocław 10
5481 PREDOM Sp. z o.o. Przeds. Konsultingowwo - Inżynieryjne Wrocław 10
5482 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5483 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5484 Trans-Aga S.J. Jaworzno 10
5485 Przeds. Budowlane Tembud Bis Szut S.J. Szczecin 10
5486 Koss-Service Sp. z o.o. Nadarzyn 10
5487 Palef Sp. z o.o. Domaniów 10
5488 Izotrans Sp. z o.o. Trzemeszno 10
5489 Włodawski Zakład Usług Remontowych i Budowlanych Sp. z o.o. Włodawa 10
5490 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Plastkon Krzysztof Jurkiewicz S.J. Koszalin 10
5491 VDV Okucia Budowlane Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10
5492 Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. Gorzów Wielkopolski 10
5493 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 10
5494 Kompresjan S.J. Perzów 10
5495 ZETO - Zielona Góra Sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zielona Góra 10
5496 PW MS - Ortis Produkt S.J. Łomianki 10
5497 Poraj Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 10
5498 Flow Technics Sp. z o.o. Złocieniec 10
5499 STARLET D.S. KIMASZEWSCY S.J. Kołobrzeg 10
5500 AMC Sp. z o.o. Warszawa 10
5501 NORES Sp. z o.o. Kluczbork 10
5502 Sindak S.J. Krzeszowice 10
5503 Sepix PHU S.J. Słupsk 10
5504 FINKA Sp. z o.o. Szczecin 10
5505 AJMIX Sp. z o.o. PBUH Warszawa 10
5506 Firma Malejka S.J. Mysłowice 10
5507 ESTELLA Sp. z o.o. Polkowice 10
5508 Qualitel Sp. z o.o. Gdańsk 10
5509 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 10
5510 METGAL Sp. z o.o. Polski Związek Głuchych Zakład Szkoleniowo - Produkcyjny Łódź 10
5511 Firma Majerczyk S.J. Skrzypne 10
5512 Benox S.J. Kamień 10
5513 Polska Korporacja Wydawców I Dystrybutorów Dudkiewicz I S-Ka S.J. Warszawa 10
5514 Mytnik S.J. Tarnów 10
5515 Zdrovita Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 10
5516 Olkuskie Towarzystwo Towarzystwa Społecznego Sp. z o.o. Olkusz 10
5517 Magnetix - Gorszwa S.J. Łódź 10
5518 Weir Minerals Poland Sp. z o.o. Kraków 10
5519 Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o. Międzyzdroje 10
5520 DAMET DAŃKO JAKSINA S.J. Tuchom 10
5521 Shark S.J. Poznań 10
5522 Effcontrol Sp. z o.o. Mirków 10
5523 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 10
5524 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 10
5525 Hurtownia U Stefana Dodatki Krawieckie Kowalcsy J.G. S.J. Poznań 10
5526 CERTECH Sp. z o.o. Kozy 10
5527 TERMIX S.J. Kozub B. Świniarsko 10
5528 ELEKTROS Sp. z o.o. PPHU Bolesławiec 10
5529 Cine Project Polska Sp. z o.o. Poznań 10
5530 Meblokar 2 Karcz S.J. Barwałd Górny 10
5531 Jurko Sp. z o.o. Warszawa 10
5532 Ediko Sp. z o.o. Warszawa 10
5533 Gees - Krupa Roman i Joachim Sp. j. Toszek 10
5534 Vox - Chata S.J. Kalisz 10
5535 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 10
5536 Firma Handlowo-Usługowa Elika Sp. J. Tomasz Kaleta, Agnieszka Kaleta Kraków 10
5537 MERMAID Construction Sp. z o.o. Warszawa 10
5538 AGRO-LEGA Sp. z o.o. Ełk 10
5539 HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA Gdańsk 10
5540 Hydroprojekt - Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10
5541 MEBLE POLSKIE S.J. Krosno 10
5542 JMS Technology Sp. z o.o. Warszawa 10
5543 Avanti - Marczyk S.J. Łódź 10
5544 Tobo Datczuk S.J. Kuriany 10
5545 BCE Systems Sp. z o.o. Szczecin 10
5546 Trilacolor Sp. z o.o. Warszawa 10
5547 Termo - San S.J. Białystok 10
5548 Ebud - Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
5549 Eurobud Grupa Sp. z o.o. Roźwienica 10
5550 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski Lublin 10
5551 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KOMUNALNIK Sp. z o.o. Biała Podlaska 10
5552 Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa „Filar” Sp. J. Henryk Andrzej Fijałkowski, Jadwiga Halina Fijałkowska Sadlno 10
5553 Pex Sp. z o.o. Kończyce Wielkie 10
5554 Spółdzielnia Handlowa Bazar Poznań 10
5555 Juveranna Sp. z o.o. Radom 10
5556 Reliasoft Corporation Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5557 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J. Kartuzy 10
5558 Grupa DPS Sp. z o.o. Katowice 10
5559 Wydawnictwo RM Sp. z o.o. Warszawa 10
5560 KARGO S.J. PHU Łomża 10
5561 BIOGRADEX-HOLDING - Sp. z o.o. Elbląg 10
5562 Norel Sp. z o.o. Wrocław 10
5563 Europartner S. J. Pruszcz Gdański 10
5564 Inpol Gronikowscy S.J. Inowrocław 10
5565 PLAC IMBRAMOWSKI Sp. z o.o. Kraków 10
5566 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abba-Ekomed Sp. z o.o. Toruń 10
5567 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Antom T. Piskorz S.J. Białystok 10
5568 Dek - Pol S.J. PHU Jelenia Góra 10
5569 VAN KEULEN POLSKA Sp. z o.o. Inwałd 10
5570 WEST - BUD JACHIMOWICZ S.J. Przeds. Projektowo Wykonawczo Handlowe Koszalin 10
5571 Kost Kościelnicki Stefaniak S.J. Częstochowa 10
5572 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 10
5573 Balzen - Plast S.J. Katowice 10
5574 ORION Sp. z o.o. Wolsztyn 10
5575 Makart - Box Bojakowscy S.J. Domaniów 10
5576 Agrol S.J. Nowa Ruda 10
5577 PIU Rol - Baz - Pal S.J. Żerków 10
5578 British International School Of Cracow Sp. z o.o. Kraków 10
5579 OFTALMIKA Sp. z o.o. Bydgoszcz 10
5580 Agro - Biel Sp. z o.o. Przedsiębiuorstwo Rolno - Usługowe Granowo 10
5581 BS Kawęczyn Sp. z o.o. Warszawa 10
5582 Nordweco Sp. z o.o. Szczecin 10
5583 Agro Humański, Janiszewski sp. j. Kutno 10
5584 KLL Adam Litner, Artur Litner S.J. Bielsko-Biała 10
5585 Przedsiębiorstwo Budowlane Nowbud Sp. z o.o. Sandomierz 10
5586 INWEST - TERMA S.J. Wrocław 10
5587 CSF Polska Sp. z o.o. Rzeszów 10
5588 Elephant Lukić S.J. Łódź 10
5589 Saska Sp. z o.o. Kolbudy 10
5590 „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA Brzozie 10
5591 RIHO Polska Sp. z o.o. Łódź 10
5592 M.p. Group sp. z o.o. Warszawa 10
5593 MES Sp. z o.o. Kraków 10
5594 Hurtownia DS - Bis S.J. Augustów 10
5595 Renofloor Sp. z o.o. Warszawa 10
5596 4fire Sks Sp. z o.o. sp.k. Radom 10
5597 B.P. Transport Przygodzka i Wspólnicy S.J. Witowice 10
5598 Time - Net Sp. z o.o. Łódź 10
5599 Golik S.J. Istebna 10
5600 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko - Kozubski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Dąbrowa Górnicza 10
5601 Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wikana” Sp. z o.o. Lublin 10
5602 TIM Centrum Handlowe Tomasz i Mariusz Stańczak Grupa Centrum Sp. J. Kołobrzeg 10
5603 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J. Elbląg 10
5604 Dekarstwo Adam Reichel Sp. z o.o. Głogów 10
5605 DOORMET Sp. z o.o. Ostróda 10
5606 BIPROKOM - KRAKÓW S.A. Kraków 10
5607 KOMERC Sp. z o.o. Chojnów 10
5608 Aura Meble Sp. z o.o. Kalisz Pomorski 10
5609 Firma Handlowa Elipsa S.J. Zarzecze 10
5610 Przychodnia u Źródła Marii Sp. z o.o. Gdynia 10
5611 Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sidzina 10
5612 TPA Horwath Accounting Sp. z o.o. Poznań 10
5613 Uran S.J. Barcin 10
5614 WALZ Sp. z o.o. Wrocław 10
5615 Vitis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 10
5616 ZIG Sp. z o.o. Olsztyn 10
5617 Proxer Sp. z o.o. Warszawa 10
5618 Tomart S.J. Częstochowa 10
5619 Galaktyka Sp. z o.o. Łódź 10
5620 ADBOR BOROWIECCY S.J. Kamyk 10
5621 KRAK - MIX Sp. z o.o. Kraków 10
5622 Telekomunikacja Podlasie Sp. z o.o. Białystok 10
5623 MERKURY Sp. z o.o. Płock 10
5624 Ośrodek Leczenia Kompleksowego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10
5625 IPP Sp. z o.o. Warszawa 10
5626 APTEKA ARNICA H.Zalega, I.Brych-Zalega S.J. Wałbrzych 10
5627 Prywatna Firma Handlowa MP Piotr i Adam Jamrocha, Ireneusz Osiecki S.J. Sławków 10
5628 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz S.J. Radom 10
5629 TQ Group Sp. z o.o. Poznań 10
5630 Konior Firma Projektowo Budowlana S.J. Katowice 10
5631 Spedrapid Sp. z o.o. Gdynia 10
5632 Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe Wegner i Spółka S.J. Tuchola 10
5633 Polmed - Przychodnia Sp. z o.o. Goleniów 10
5634 Zakład Usług Ślusarsko-Mechanicznych Nbs S.J. Kędzierzyn-Koźle 10
5635 Izol - Mont Sp. z o.o. Rzeszów 10
5636 Kaja S.J. Łódź 10
5637 Lux Dzido, Obrębska-Ludwiczuk S.J. Siedlce 10
5638 EC Electronics Sp. z o.o. Kraków 10
5639 Form-AWA PPU Sp. z o.o. Izabelin 10
5640 Nagaba S.J. Krapkowice 10
5641 ACT Polska Sp. z o.o. Poznań 10
5642 Techniserv Sp. z o.o. Częstochowa 10
5643 Techniart Sp. z o.o. Żabia Wola 10
5644 Producent Majewska-Szczypińska S.J. Koszalin 10
5645 POLYGEN Sp. z o.o. Wrocław 10
5646 Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe  Oświęcim 10
5647 Aba-Service Sp. z o.o. Żuków 10
5648 Europol Service S.J. Szczecin 10
5649 Mobex Tomasz Krzosek, Michał Krzosek S.J. Łódź 10
5650 Awis Sp. z o.o. Borzytuchom 10
5651 Ampero Thermo - Est Sp. z o.o. Katowice 10
5652 Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa Wadowice 10
5653 Elstar Sp. z o.o. Radzymin 10
5654 Unitrez Sp. z o.o. Opole 10
5655 Hotel MARIA S.J. Warszawa 10
5656 Elektro - Serwis S. J. Zawada 10
5657 Grojz S.J. Rzeszów 10
5658 Zygmunt i Witold Bibrzycki S.J. Oświęcim 10
5659 Gospodarstwo Rybackie ŚNIARDWY Sp. z o.o. Orzysz 10
5660 Tecom Analytical Systems - Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
5661 Alimp Joanna I Paweł Psiuch S.J. Mysłowice 10
5662 Księżycowa Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska Częstochowa 10
5663 Itbud Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Warszawa 10
5664 Rem - Tech S.J. Warszawa 10
5665 A&M Export Import M. Rodewald A. Klasura sp. j. Łódź 10
5666 Creativ - Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 10
5667 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Delta Dzięciołowski sp. j. Chełmiec 10
5668 Starfax S.J. Warszawa 10
5669 Firma T.z.m. Maziarz Stanislaw, Zajac Janusz, Trzpis Andrzej S.J. Mielec 10
5670 W. Krahel i J. Lubera S.J. Białystok 10
5671 Sklepy Cukiernicze Sowa S.J. Bydgoszcz 10
5672 Sklep Ogólno-Spożywczy Aleksander Turkiewicz S.J. Warszawa 10
5673 Thermacut-Poland Sp. z o.o. Cieszyn 10
5674 Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus - S.j. Wrocław 10
5675 DQS Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
5676 Montal Sp. z o.o. Chorzów 10
5677 Targowiska Miejskie - Sp. z o.o. Suwałki 10
5678 OTWOCK Spółdzielnia Rzemieślnicza Otwock 10
5679 Dom Handlowy Bryza S.J. Kołobrzeg 10
5680 Herbaty Sztachetne Sp. z o.o. Szczecin 10
5681 Apteka Prywatna - Maria Ryczek, Ewa Kuta-Piekarska - S.J. Tarnów 10
5682 Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa Kwidzyn 10
5683 Systemdach Sp. z o.o. Kraków 10
5684 Andex - Pawłowscy S.J. Skierniewice 10
5685 Apteka Farmasol Krystyna Sikorska - Rymaszewska, Jan Rymaszewski, Iwona Dwernicka S.j. Poznań 10
5686 NOVA S.J. Grójec 10
5687 Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. Wrocław 10
5688 Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. Wrocław 10
5689 Inter-Isopol Sp. z o.o. Nowogrodziec 10
5690 El - But 2 S.J. Konstancin-Jeziorna 10
5691 Comp Soft Sp. z o.o. Mielec 10
5692 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 10
5693 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 10
5694 Provita Sp. z o.o. Gminne Centrum Medyczne Więcbork 10
5695 Apteka Centrum Muskała S.J. Połczyn-Zdrój 10
5696 Wrześniak Glassworks Sp. z o.o. Ładna 10
5697 BIENE Sp. z o.o. Kraków 10
5698 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Zduńska Wola 10
5699 KrakŻal S.J. PHU Kraków 10
5700 Decco S.A. Warszawa 10
5701 CGS Prepress S.J. Mrowino 10
5702 Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o. Warszawa 10
5703 Arcade Audio Sp. z o.o. Michałowice 10
5704 Focus Research Sp. z o.o. Warszawa 10
5705 Zakład Stolarki Budowlanej Plastikowej Justa S.J. Kobielnik 10
5706 P.P.H.U.„Irsanit” sp. j. Pałka Maciej, Ustupski Jan Zakopane 10
5707 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10
5708 Solver Sp. z o.o. Wrocław 10
5709 Specjał S.J. Jankowski Podstawka Jaworski Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe  Ostróda 10
5710 Apteka S.J. Łęczyca 10
5711 Nolabel Sp. z o.o. Kraków 10
5712 Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe EKO-GROŃ Jerzy i Paweł Szarzec S.J. Wisła 10
5713 Odratrans - Porty Sp. z o.o. Wrocław 10
5714 Elmix Agro Sp. z o.o. Gniewino 10
5715 King Development Sp. z o.o. Legnica 10
5716 AMS RAIDER S.J. Lublin 10
5717 Centrum Panelowe MÓJ DOM - S.J. Krzysztof Miszczak Janusz Langner Nowa Ruda 10
5718 Agencja Usług i Handlu Poltrop Sp. z o.o. Częstochowa 10
5719 Apteka Południowa Sp. z o.o. Nysa 10
5720 Taurus Agencja Ochrony Mienia Sp. z o.o. Gdańsk 10
5721 Eurobac Sp. z o.o. Paterek 10
5722 ATHENA SERVICE Sp. z o.o. Poznań 10
5723 Hurtownia Chem-Bud S.J. Jolanta Dąbrowska-Niekowal Leźno 10
5724 Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie Piaseczno 10
5725 Gamm - Bud Sp. z o.o. Szczecin 10
5726 TOL Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha S.J. Katowice 10
5727 Tech Service Sp. z o.o. Warszawa 10
5728 Immopol Alpha Sp. z o.o. Warszawa 10
5729 INWESTBUD Sp. z o.o. Przeds. Wałbrzych 10
5730 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Borki Sp. z o.o. Radom 10
5731 Pak - Drób Sp. z o.o. Przeds. Rolne Dziedno 10
5732 Apro Polska Sp. z o.o. Kórnik 10
5733 Zespół Składnic Drewna S.J. Wieleń 10
5734 Mercury Computer S.J. Warszawa 10
5735 Specbud Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Lądowego i Morskiego Gdynia 10
5736 Lieto Security Sp. z o.o. Warszawa 10
5737 Nowe Miasto Sp. z o.o. Wałbrzych 10
5738 Eurodom Sp. z o.o. Oświęcim 10
5739 Farmab Apteka Beata Kołacińska S.J. Grójec 10
5740 I.M.I. Consulting Sp. z o.o. Warszawa 10
5741 SYTEMY GRZEWCZE - SERWIS Sp. z o.o. Kraków 10
5742 Partner Serwis Cezary Mielczarek sp.k. Szczecin 10
5743 ZAKŁAD USŁUG ELEKTROENERGETYCZNYCH FONON Sp. z o.o. Częstochowa 10
5744 ELKOR Sp. z o.o. Pogórska Wola 10
5745 Praktyka Lekarska Azory Sp. z o.o. Kraków 10
5746 Krajowe Centrum Osteoporozy Sp. z o.o. Warszawa 10
5747 ZDROWIE Sp. z o.o. Zawoja 10
5748 Mawiko Sp. z o.o. Chojnice 10
5749 Prima S.J. Wałbrzych 10
5750 ALFRED H. Knight Poland Sp. z o.o. Szczecin 10
5751 EBC Polska Sp. z o.o. Kraków 10
5752 Tiger Sp. z o.o. Gdańsk 10
5753 Gramsoftware Sp. z o.o. Warszawa 10
5754 CUK - IZO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Izolacyjnych i Remontowo-Budowlanych Góra 10
5755 MONTAREM Sp. z o.o. Wielobranżowe PPH Głogów 10
5756 Zarządca Nieruchomości Nr 1 Sp. z o.o. Kraków 10
5757 Simes Sp. z o.o. Głogów 10
5758 Euro-Alians Pracownia Projektowa - Sp. z o.o. Gdańsk 10
5759 ARBET Sp. z o.o. PPU Lublin 10
5760 ZOZ CELMED Sp. z o.o. Ostrołęka 10
5761 Wiko Sp. z o.o. Białystok 10
5762 WĘGLOKOKS S.A. Katowice 9
5763 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A. Oświęcim 9
5764 Danone Sp. z o.o. Warszawa 9
5765 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 9
5766 ORBIS S.A. Warszawa 9
5767 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 9
5768 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 9
5769 KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 9
5770 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 9
5771 Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o. Stryków 9
5772 CCC S.A. Polkowice 9
5773 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
5774 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 9
5775 Gocław - Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9
5776 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
5777 MAKROCHEM Sp. z o.o. Lublin 9
5778 AQUA S.A. Bielsko-Biała 9
5779 BATERPOL S.A. Katowice 9
5780 SGI Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Szczecin 9
5781 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 9
5782 RR Donnelley Global Turnkey Solutions Poland Sp. z o.o. Łódź 9
5783 WERNER KENKEL Sp. z o.o. Krzycko Małe 9
5784 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 9
5785 NOVOL Sp. z o.o. Komorniki 9
5786 LU Polska S.A. Warszawa 9
5787 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
5788 Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A. Maków Podhalański 9
5789 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 9
5790 TOYA S.A. Wrocław 9
5791 IMTECH - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
5792 Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. Mikołów 9
5793 Wirtualna Polska S.A. Gdańsk 9
5794 POLCHAR Sp. z o.o. Police 9
5795 Olimp Laboratories Sp. z o.o. Dębica 9
5796 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 9
5797 Florentyna - Zakład Pracy Chronionej S.J. Pleszew 9
5798 Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 9
5799 Triumph International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 9
5800 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa 9
5801 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 9
5802 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 9
5803 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 9
5804 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa 9
5805 Supravis Group S.A. Bydgoszcz 9
5806 RETTIG HEATING Sp. z o.o. Rybnik 9
5807 Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczecin 9
5808 Pozbud T&R S.A. Wysogotowo 9
5809 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 9
5810 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 9
5811 Turbocare Poland S.A. Lubliniec 9
5812 ABWOOD Sp. z o.o. Sławno 9
5813 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Wrocław 9
5814 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
5815 Komandor S.A. Radom 9
5816 Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Kielce 9
5817 ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o. Warszawa 9
5818 HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o. Działdowo 9
5819 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 9
5820 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 9
5821 Tower Automotive Polska Sp. z o.o. Opole 9
5822 Cisco System Poland Sp. z o.o. Warszawa 9
5823 CENTRUM KLIMA S.A. Wieruchów 9
5824 PZ CORMAY S.A. Łomianki 9
5825 Calbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Szczecin 9
5826 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 9
5827 NATUR - PRODUKT ZDROVIT Sp. z o.o. Warszawa 9
5828 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 9
5829 Sage Sp. z o.o. Warszawa 9
5830 TOI TOI Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
5831 Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J. Kościan 9
5832 A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ZBIGNIEW IWANICKI, ANDRZEJ IWANICKI Lubsko 9
5833 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 9
5834 BROEN S.A. Dzierżoniów 9
5835 HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce 9
5836 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 9
5837 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 9
5838 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 9
5839 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 9
5840 SEW - Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 9
5841 Azoty - Adipol S.A. Chorzów 9
5842 Valeo Service Estern Europe Sp. z o.o. Warszawa 9
5843 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 9
5844 JAS - MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 9
5845 PPH FORMIKA Sp. z o.o. Raszyn 9
5846 Paula - Trans S.J. Słupsk 9
5847 Super Market Rajski S.J. Nowy Targ 9
5848 Kopalnie Melafiru w Czarnym Borze Sp. z o.o. Czarny Bór 9
5849 DAX COSMETICS Sp. z o.o. Wiązowna 9
5850 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 9
5851 Buszrem S.A. Piotrków Trybunalski 9
5852 BISK S.A. Łubna 9
5853 Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. J. Lubartów 9
5854 Troton Sp. z o.o. Gościno 9
5855 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa POPOWICE Wrocław 9
5856 Erontrans sp. j. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 9
5857 Maldrobud Sp. z o.o. S.K. Myślibórz 9
5858 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Kłodawa 9
5859 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 9
5860 Muller - Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 9
5861 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 9
5862 MOSTOSTAL KĘDZIERZYN S.A. Kędzierzyn-Koźle 9
5863 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 9
5864 PPUH COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek S.J. Bochnia 9
5865 Polityka Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 9
5866 SONAROL S.J. Jedwabne 9
5867 BIS PLETTAC Sp. z o.o. Ostrzeszów 9
5868 LEMAR R.L.E. Leśniak S.J. Nowe Brzesko 9
5869 RPM S.A. Lubliniec 9
5870 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 9
5871 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 9
5872 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 9
5873 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 9
5874 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. Bytom 9
5875 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów Warszawa 9
5876 Orlen Centrum Serwisowe Sp. z o.o. Opole 9
5877 Wemhoff Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 9
5878 Megaron S.A. Szczecin 9
5879 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 9
5880 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 9
5881 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp.k. Bielsko-Biała 9
5882 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 9
5883 CONVEX - GLASS Sp. z o.o. Łukowa 9
5884 Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o. Osiek 9
5885 VG - Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 9
5886 Mercor S.J. Warszawa 9
5887 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Zamość 9
5888 SIGMA S.A. Jastków 9
5889 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 9
5890 PPHU Albatros J. i M. Czyż S.J. Chełm 9
5891 Agro - Jumal Sp. z o.o. Sieradz 9
5892 PHU DEFTRANS Sp. z o.o. Milicz 9
5893 PW Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 9
5894 POLPAIN - PUTKA Sp. z o.o. Warszawa 9
5895 PPH Wader - Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9
5896 NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o. Tychy 9
5897 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów Warszawa 9
5898 Małachowski i Spółka - Hurtownia Materiałów Budowlanych S.J. Chodzież 9
5899 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 9
5900 KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 9
5901 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
5902 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 9
5903 Awex Sp. z o.o. PPUH Nowe Skalmierzyce 9
5904 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 9
5905 Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła 9
5906 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 9
5907 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 9
5908 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 9
5909 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Krąplewice 9
5910 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 9
5911 „Dębowa Polska” Sp.J. Jerzy Markiewicz Leszek Markiewicz Siedlec 9
5912 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. Płońsk 9
5913 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk Lublin 9
5914 RIVER Jacek Bator S.J. Kraków 9
5915 Promont Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postepu Organizacyjno-Technicznego Świebodzice 9
5916 SF - FILTER Sp. z o.o. Lubin 9
5917 JMS Sp. z o.o. Toruń 9
5918 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
5919 Leier Markowicze S.A. Markowicze 9
5920 Kopalnia Gipsu LESZCZE S.A. Pińczów 9
5921 Komirex S.J. PPUH Siemiatycze 9
5922 FUNGIS Sp. z o.o. Maków 9
5923 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.J. Zawodzie 9
5924 Fabryka Mebli STOLKAR Brodnica 9
5925 ASTE Sp. z o.o. Kowale 9
5926 Marlin S.J. Krotoszyn 9
5927 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Piekary Śląskie 9
5928 Parster Sp. z o.o. Parczew 9
5929 Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o. Nowe Jankowice 9
5930 KW TRADE Sp. z o.o. Kraków 9
5931 AM TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
5932 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 9
5933 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. Kraków 9
5934 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 9
5935 Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białogard 9
5936 KB Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 9
5937 Altvater Piła Sp. z o.o. Piła 9
5938 PPHiU Arenda Sp. z o.o. Głuchołazy 9
5939 IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni Iwno 9
5940 Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. Poznań 9
5941 Orlen Automatyka Sp. z o.o. Płock 9
5942 Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
5943 JKT - Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o. Białystok 9
5944 Tilia S.A. Łódź 9
5945 AGJ - Jaworscy S.J. Niemce 9
5946 Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR Zamarte 9
5947 Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK Wrocław 9
5948 Soley Sp. z o.o. Balice 9
5949 Maga Sp. z o.o. Kraków 9
5950 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 9
5951 POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o. Poznań 9
5952 INSERT S.A. Wrocław 9
5953 Saturn Planet Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 9
5954 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
5955 Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o. Bydgoszcz 9
5956 Przeds. Oczyszczania Miasta Eko Serwis Sp. z o.o. Kutno 9
5957 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
5958 P.P.H.U. BOMET Węgrów 9
5959 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
5960 ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o. Kraków 9
5961 FHP VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 9
5962 Omnicom Sp. z o.o. Warszawa 9
5963 Coffee Service J.V. Sp. z o.o. Warszawa 9
5964 Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J. Lidzbark Warmiński 9
5965 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 9
5966 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik Kraków 9
5967 GM Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 9
5968 PPUH BONUS Sp. z o.o. Mysłowice 9
5969 BWS Polska Sp. z o.o. Zaczernie 9
5970 DOMINO S.J. Eugeniusz Świszcz, Zofia Świszcz Dzierżoniów 9
5971 Drut - Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 9
5972 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 9
5973 Zakład Zadrzewień, Zieleni i Rekultywacji Sp. z o.o. Tarnobrzeg 9
5974 W - M Glass Sp. z o.o. Bartoszyce 9
5975 Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J. Kościerzyna 9
5976 Dumat S.J. Mysłowice 9
5977 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 9
5978 J.T.C. S.A. Będzin 9
5979 Sitaco Sp. z o.o. Kraków 9
5980 PPH Polgravel Sp. z o.o. Gdańsk 9
5981 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI Białystok 9
5982 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 9
5983 Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PIA-ZAP Sp. z o.o. Puławy 9
5984 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 9
5985 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o. Osiek 9
5986 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 9
5987 Eurobent Sp. z o.o. Świdnica 9
5988 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 9
5989 PPH K.A.M. Sp. z o.o. Nowogrodziec 9
5990 Odlewnia Ciśnieniowa Meta - Zel Sp. z o.o. Głogów Małopolski 9
5991 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 9
5992 Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego Wrocław 9
5993 Hydro S.J. Leszno 9
5994 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie Żuromin 9
5995 PPUH POMAROL S.A. Biskupiec 9
5996 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 9
5997 Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A. Chełm Śląski 9
5998 GM Dom Sp. z o.o. Toruń 9
5999 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 9
6000 Kolme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9
6001 Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze DUBIELAK Gostynin 9
6002 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 9
6003 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 9
6004 ABW Superbruk Sp. z o.o. Hryniewicze 9
6005 BEZPOL Przeds. Produkcyjne S.J. Myszków 9
6006 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 9
6007 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Opegieka Sp. z o.o. Elbląg 9
6008 Technomex Sp. z o.o. Gliwice 9
6009 Raków S.J. Raków Duży 9
6010 Gollwitzer Polska Sp. z o.o. Cesarzowice 9
6011 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Poznań 9
6012 ATE Sp. z o.o. ZPHU Zbąszyń 9
6013 AMS Sp. z o.o. Świdnica 9
6014 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Luzino 9
6015 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Rokietnica 9
6016 Malinowe Hotele Sp. z o.o. Kraków 9
6017 Schmidt Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 9
6018 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 9
6019 Graha Sp. Komandytowa Warszawa 9
6020 Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o. Radom 9
6021 ORLEN MEDICA Sp. z o.o. Płock 9
6022 Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J. Piotrków Trybunalski 9
6023 Zakład Usług Budowlanych MYTYCH Sp. z o.o. Elbląg 9
6024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar - Nutki Warszawa 9
6025 Kalenborn Delma Sp. z o.o. Strzegom 9
6026 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Dąbrowa 9
6027 Towarzystwo Św. Pawła - Edycja Św. Pawła Częstochowa 9
6028 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-Wschód Sp. z o.o. Kraków 9
6029 Wiązary Burkietowicz S.J. Odolanów 9
6030 ALVI - POLSKA Sp. z o.o. Jelenia Góra 9
6031 Polski Związek Wędkarski Warszawa 9
6032 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 9
6033 ITA - K. Pollak S.J. Poznań 9
6034 Szpotowicz, Sołtysiak Starkam S.J. Katowice 9
6035 Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. Pruszków 9
6036 INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
6037 ECKERT Sp. z o.o. Automatyka Spawalnicza Legnica 9
6038 UREN NOVABERRY Sp. z o.o. Lublin 9
6039 CA Consulting S.A. Warszawa 9
6040 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J. Jaworzno 9
6041 ASKOM Sp. z o.o. Gliwice 9
6042 IKS 2 MUCHA, WITEK S.J. Mikołów 9
6043 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 9
6044 IMPEXRUR S.A. Sanok 9
6045 Akademia Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa PAN Warszawa 9
6046 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. o.o. Nowy Targ 9
6047 Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy Im. E. Biernackiego w Wałbrzychu Wałbrzych 9
6048 Supermarket Panorama S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Radzymin 9
6049 ZAKŁAD MELIORACYJNO - BUDOWLANY W I R WIESŁAW MŁYNARCZYK - RYSZARD BIEDROŃ S.J. Limanowa 9
6050 Kaja Bogdan Bańczyk Mikołów 9
6051 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 9
6052 TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki Białe Błota 9
6053 Viateco Sp. z o.o. Katowice 9
6054 Grab Sp. z o.o. Brzeziny 9
6055 Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o. Kielce 9
6056 Otto Bock Polska Sp. z o.o. Poznań 9
6057 AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J. Kraków 9
6058 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 9
6059 Inochłod - Serwis Sp. z o.o. Janikowo 9
6060 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 9
6061 Medicus Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Lubin 9
6062 Cassioli Polska Sp. z o.o. Łódź 9
6063 „Corrimex” Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 9
6064 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 9
6065 Tur - Trans - Gapsa S.J. Turek 9
6066 BUDMAR JUDKOWIAK S.J. Baranowo 9
6067 JFC POLSKA Sp. z o.o. Dąbrówka 9
6068 Europharma Alliance Sp. z o.o. Wrocław 9
6069 HOTEL CITY Sp. z o.o. Bydgoszcz 9
6070 PPH Komobex - Inel Sp. z o.o. Częstochowa 9
6071 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 9
6072 Tadej S.J. Materiały Budowlane Chróścice 9
6073 Siden Systemy Informatyczne, Doradztwo, Energetyka Sp. z o.o. Toruń 9
6074 Zuh Partner-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 9
6075 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu Radom 9
6076 PRI ENERGOPOL LUBLIN S.A. Lublin 9
6077 PHARMENA S.A. Łódź 9
6078 Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 9
6079 Przedsiębiorstwo Opa-Labor Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 9
6080 Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna Lublin 9
6081 KAPS Sp. z o.o. Rzezawa 9
6082 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg 9
6083 Agat S.J. Lidzbark Warmiński 9
6084 PHUP Putz - System S.J. Rzeszów 9
6085 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH BROSTER S.J. Janikowo 9
6086 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 9
6087 Cegbud S.J. Tarnów 9
6088 AMEKS Inżynierska S.A. Mysłowice 9
6089 Europa Trading Sp. z o.o. Borówiec 9
6090 MSR Traffic Sp. z o.o. Wysogotowo 9
6091 Fasada Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6092 Aircon Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 9
6093 CB International Sp. z o.o. Warszawa 9
6094 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Ustroniu Ustroń 9
6095 Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Jarocin 9
6096 Apteki Gdańskie Sp. z o.o. Wejherowo 9
6097 FIRMA LEGIERSKI S.J. Istebna 9
6098 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice 9
6099 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 9
6100 Al Trans Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 9
6101 DEKTRA S.A. Toruń 9
6102 Agromex S.J. Kurzętnik 9
6103 Air - Tech - Bud Sp. z o.o. Bochnia 9
6104 ETC - PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o. Warszawa 9
6105 M.Ostrowski S.J. Wrocław 9
6106 SUD - CHEMIE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9
6107 VISKASE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
6108 KOREX Szablowski i Wspólnicy S.J. Tuchów 9
6109 PUCCINI Sp. z o.o. Dobra 9
6110 Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o. Stare Pole 9
6111 Kreon - Reklama Świetlna Sp. z o.o. Ozimek 9
6112 GIEŁDA ELBLĄSKA S.A. Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy Elbląg 9
6113 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 9
6114 MATPOL S.J. Anna Stachlewska, Maciej Stachlewski Lutomiersk 9
6115 Domost Sp. z o.o. Małkinia Górna 9
6116 Uniflam Garycka Ewa Brzezie 9
6117 ONDULINE Materiały Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 9
6118 Przedsiębiortswo Wielobranżowe Las-Form Sp. z o.o. Olesno 9
6119 MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR Sp. z o.o. Lubin 9
6120 Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. Białystok 9
6121 F.H.U. Bona S.J. Pilawa 9
6122 Nasza Łazienka S.J. Łódź 9
6123 PAGRO Firma Brukarsko Drogowa PHU Sp. z o.o. Kraków 9
6124 SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. Poznań 9
6125 HENKE - SASS, WOLF - POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 9
6126 Rothenberger - Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6127 Falcon Sp. z o.o. Łódź 9
6128 Ekoceramika Sp. z o.o. Bolesławiec 9
6129 Kopalnia Kruszyw Rokitki Sp. z o.o. Chojnów 9
6130 Delfin S.J. Nowa Wieś 9
6131 ATRIA CONCEPT Sp. z o.o. Kraków 9
6132 Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp. j. Widziszewo 9
6133 ETOILA Sp. z o.o. Turek 9
6134 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Leżajsku Leżajsk 9
6135 Biomaxima S.A. Lublin 9
6136 POZ Airport Services Sp. z o.o. Poznań 9
6137 Itib Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
6138 ROL TOL Przeds. Papiernicze Główka, Trela S.J. Pabianice 9
6139 Solana Polska Sp. z o.o. Zduny 9
6140 TM Technologie Sp. z o.o. Morawica 9
6141 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxtop A. Malasiewicz, J. Maleta, R. Maleta S.J. Sławków 9
6142 PEG S.A. Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej Czeladź 9
6143 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej EMPEC Sp. z o.o. Ustka 9
6144 FH Glass Sp. z o.o. Białystok 9
6145 Handel Hurtowy i Detaliczny Armatura Sanit.,Ogrzew.i Gaz.-K.Józef Kozłowski Krotoszyn 9
6146 AGRO - STAR S.J. Kalisz 9
6147 Press - Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 9
6148 WŁODAR S.J. Częstochowa 9
6149 Bros S.J. Buk 9
6150 POLAND CAR PARKING Sp. z o.o. Warszawa 9
6151 Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J. Kobyłka 9
6152 Drukarnia SERIX - BIS Waldemar Kitala Myszków 9
6153 Everts - Pol Sp. z o.o. Warszawa 9
6154 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 9
6155 PROTE - Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. Poznań 9
6156 Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań Poznań 9
6157 Ayala S.J. Piaseczno 9
6158 Centurion-R Sp. z o.o. Sanok 9
6159 Towarowy Transport Ciężarowy Cebula Transport S.J. Opole 9
6160 Koree Sp. z o.o. Warszawa 9
6161 Mazury Sp. z o.o. Ostróda 9
6162 Landzberg S.J. Brzeźno Wielkie 9
6163 FILAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 9
6164 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo - Remontowy Gdańsk 9
6165 BUDIM Sp. z o.o. Gdańsk 9
6166 Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o. Strzałkowo 9
6167 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZIEMAR Sp. z o.o. Szwarcenowo 9
6168 Big Tor M. Barański Sp. J. Bydgoszcz 9
6169 PPUH Formica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 9
6170 NZOZ Przychodnia Morena Sp. z o.o. Gdańsk 9
6171 Data Optics Poland Sp. z o.o. Opole 9
6172 VETRO - POLSKA Sp. z o.o. Czeladź 9
6173 Bartec Polska Sp. z o.o. Tychy 9
6174 Guliwer S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Pułtusk 9
6175 Komplex Sp. z o.o. PUH Suszec 9
6176 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 9
6177 A. Erdmann, R. Erdmann War S.J. Chojna 9
6178 FPU Elektro Proces Sp. z o.o. Kraków 9
6179 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 9
6180 FAMAS S.A. Łódź 9
6181 Pol - Marley S.J. Oświęcim 9
6182 Bosto - Kąty S.J. Kąty Wrocławskie 9
6183 PE PE S.J. Solec Kujawski 9
6184 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J. Dziękowizna 9
6185 Ogrodnik S.J. Opoczno 9
6186 KOLPAX S.J. Pruszków 9
6187 Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o. Płońsk 9
6188 PPU MIRS Sp. z o.o. Wrocław 9
6189 DRG MEDTEK Sp. z o.o. Warszawa 9
6190 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 9
6191 Ultraeuropa Sp. z o.o. Żywiec 9
6192 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwycięzców Warszawa 9
6193 Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy S.J. Wieluń 9
6194 POMONA COMPANY LTD Sp. z o.o. Żyrardów 9
6195 TAPI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNE Sp. z o.o. Otomin 9
6196 BUDOMAT MATUSIAK-SZAFARYN SPÓŁKA JAWNA Sochaczew 9
6197 Spółdzielnia Mieszkaniowa Plac Teatralny Warszawa 9
6198 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Gdańsk 9
6199 Siedleckie Centrum Budownictwa SED - BUD S.A. Siedlce 9
6200 Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o. Perzyce 9
6201 Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kodrem Sp. z o.o. Augustowo 9
6202 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 9
6203 RESTAURO Sp. z o.o. Toruń 9
6204 Nafta Polska Sp. z o.o. Rybnik 9
6205 Margot-Engineering Włodzimierz Sobecki S.J. Lisi Ogon 9
6206 BOMAR S.A. Mysłowice 9
6207 D - M Sp. z o.o. Krotoszyn 9
6208 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Fosą Warszawa 9
6209 DBS POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 9
6210 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE USŁUGOWO HANDLOWE WITECKI JERZY, KAWULA MAREK S.J. Powroźnik 9
6211 ANDROIMPEX Sp. z o.o. Andrychów 9
6212 MIG Sp. z o.o. Kraków 9
6213 PH Jacek Rzońca S.J. Dąbrowa Górnicza 9
6214 Cechtar Sp. z o.o. Tarnów 9
6215 Agromet-Motoimport Sp. z o.o. Warszawa 9
6216 Gips - System Bieleninik S.J. Stargard Szczeciński 9
6217 Instytut Zarządzania i Samorządności Sp. z o.o. Wrocław 9
6218 Multi-Form K. Kania S.J. Piasek 9
6219 Firma Handlowo - Usługowa R.J. Kizior Apteka w Rynku S.J. Dębica 9
6220 P.P.U.H. Supron 1 S.J. Olkusz 9
6221 GAL-TECH Sp. z o.o. Sosnowiec 9
6222 Glinkop Sp. z o.o. Żarnów 9
6223 Plus AGD RTV S.J. Nakło nad Notecią 9
6224 Arkop Krzysztof Pianowski I S-Ka S.J. PBH Wrocław 9
6225 Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o. Dzierżoniów 9
6226 CONNECTIS Sp. z o.o. Warszawa 9
6227 Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. Oświęcim 9
6228 CONECTA Sp. z o.o. Warszawa 9
6229 LINK Sp. z o.o. Poznań 9
6230 FH Kodi S.J. Lublin 9
6231 C.H. Manhattan Sp. z o.o. Leszno 9
6232 PW Aljot S.J. Solec Kujawski 9
6233 Taurus - Technic S.J. Osielsko 9
6234 ZPUH Zap S.J. Przygodzice 9
6235 Kiel - Pak S.J. Nowiny 9
6236 KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J. Tarnów 9
6237 Eltete - Polska Sp. z o.o. Kolonowskie 9
6238 Scrol S.J. Gdynia 9
6239 Intertim Sp. z o.o. Suwałki 9
6240 Agapit Dystrybucja Agnieszka Dyjak, Piotr Dyjak sp. j. Zakręt 9
6241 F.H.U.P. GERONIMO M. Dziadur S.J. Węgrzce 9
6242 Holtex - Energoserwis M. J. Drobnik S.J. Stara Gadka 9
6243 Alfa i Omega S.J. Głogów 9
6244 FEV POLSKA Sp. z o.o. Kraków 9
6245 Pneumapol S.J. Przeźmierowo 9
6246 ELJAKO - AL Sp. z o.o. Legionowo 9
6247 RK Niedziałek Sp. z o.o. Lublin 9
6248 FPH Magnat S.J. Kąty Wrocławskie 9
6249 Hydra-Grupa SBS J. Kłos S.J. Łask 9
6250 Men At Work Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 9
6251 Hutmar S.A. Częstochowa 9
6252 ZAKŁAD PROJEKTOWO MONTAŻOWY „AKMONT” H. DZIWOKI, W. WIERZBICKI SPÓŁKA JAWNA Opole 9
6253 Południe II Sp. z o.o. Kraków 9
6254 SERVINETTI S.J. Przytkowice 9
6255 Abrys Sp. z o.o. Poznań 9
6256 Elementy Budowlane Radymno Sp. z o.o. Radymno 9
6257 DEVICE - Sp. z o.o. Gdańsk 9
6258 Cermont sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 9
6259 Impol I. Nowicki, M. Iwanicki S.J. Lipno 9
6260 POM - Tyczyn S.J. PPUH Tyczyn 9
6261 EUROSTAL - POŁUDNIE Jan Pławecki, Piotr Pławecki S.J. Bochnia 9
6262 Śląska Fabryka Okien i Drzwi Norma Sp. z o.o. Katowice 9
6263 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Monolit-Mx Sp. z o.o. Częstochowa 9
6264 Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław Balin 9
6265 Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o. Międzyrzecz 9
6266 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski S.J. Łódź 9
6267 Rol - Pol Sp. z o.o. Jeziorki 9
6268 APTEKA POD ZŁOTĄ WAGĄ S.J. Słupca 9
6269 PHU Uni - Trade Export - Import S.J. Płock 9
6270 „Pauladrob Bachorowska&Bachorowski” Sp. J. Świdwin 9
6271 Sobieski Piekarnie Wilamowski - Zakrzewski S.J. Mońki 9
6272 Transtom S.J. Mąkowarsko 9
6273 IRKO Sp. z o.o. Gdańsk 9
6274 RYSZARD NOWAK Sp. z o.o. Janikowo 9
6275 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Związkowiec Warszawa 9
6276 Andrem Sp. z o.o. Gdynia 9
6277 Krasnobrodzkie Centrum Handlowo - Produkcyjno - Usługowe AMC S.J. Krasnobród 9
6278 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Pro-Bike P. Omieciński, J. Przybysz S.J. Jelenia Góra 9
6279 „Budkomplex” Andrzej Kosturek i Wojciech Nowak sp. j. Bochnia 9
6280 Partner Sp. z o.o. Głuchołazy 9
6281 BUD - MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Melioracyjne Dzierżoniów 9
6282 El - Naft Sp. z o.o. Krosno 9
6283 Przedsiębiorstwo Geotechniczne CONUBIUM Sp. z o.o. Trzebinia 9
6284 SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne Mściwojów 9
6285 MATBUD Sp. z o.o. Będzin 9
6286 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 9
6287 TMS Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 9
6288 Apteka Prywatna Eskulap MGR Janina Łukasiuk i Wspólnicy S.J. Opole 9
6289 Przedsiębiorstwo VOLFRAM S.J.  Łebcz 9
6290 Rail Tech Papla Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
6291 FPHU Schwarz B. I L. Szwarc S.J. Skarszewy 9
6292 Novum Przyprawy S.J. Wiązowna 9
6293 Inter - Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 9
6294 Drogpol Sp. z o.o. PUH Poraj 9
6295 Instalbud Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 9
6296 Akpol Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Szczecin 9
6297 Sanmet S.J. Muła Łomża 9
6298 Ermin Sp. z o.o. Łódź 9
6299 MARIAMPOL Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorlice 9
6300 Metrox - Service Sp. z o.o. Tczew 9
6301 PPUH IZO - EKO CENTRUM Sp. z o.o. Ostrzeszów 9
6302 Art - Met Narzędzia S.J. Anna Bystroń, Robert Łaciok Bielsko-Biała 9
6303 Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o. Świecie 9
6304 PHU Cuprum Bis Z. Kowalski Sp. J. Grupa SBS Toruń 9
6305 Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał S.J. Targowisko Dolne 9
6306 Stal-Systems S.A. Wólka Pełkińska 9
6307 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej Drogoszów 9
6308 CHT Sp. z o.o. Poznań 9
6309 FORMA Sp. z o.o. Warszawa 9
6310 PHU Elektromid S.J. Koszalin 9
6311 Centrum Handlowo Usługowe Manhattan Sp. z o.o. Szczecin 9
6312 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wierzbno 9
6313 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 9
6314 I.K.A. - Technik Sp. z o.o. Kraków 9
6315 Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A. Warszawa 9
6316 MIĘDZYBRODZKIE MAKARONY Dybał S.J. Międzybrodzie Bialskie 9
6317 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Starowice 9
6318 Rakowski - Kaglik Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Wrocław 9
6319 Intercontrol Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6320 Rex - Janusz Kędra i Donald Rybarczyk S.J. Dziwnów 9
6321 Budomat S.J. Wołomin 9
6322 Inplast - Plus Sp. z o.o. Poznań 9
6323 MAGNUS-KRATER S.J. Falkowski Zbigniew, Oczkoś Ryszard Elbląg 9
6324 Ronet Sp. z o.o. Więcbork 9
6325 Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki Jelenia Góra 9
6326 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 9
6327 Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o. Bronów 9
6328 Ksar S.J. Jaworzno 9
6329 Ets Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6330 Samfix - Papier S.J. PHU Gdańsk 9
6331 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomex Sp. z o.o. Trzebinia 9
6332 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 9
6333 Ambroży S.J. Zakład Remontowo Budowlany Warszawa 9
6334 CALIER POLSKA Sp. z o.o. Deszczno 9
6335 Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J. Garwolin 9
6336 Meibes Metall - Technik Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 9
6337 PERKUN Sp. z o.o. Przeds. Rolne Giżycko 9
6338 Awak Wardak S.J. Radzymin 9
6339 PETRO MARKETING Sp. z o.o. Nadarzyn 9
6340 PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J. Siedlce 9
6341 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 9
6342 Majster S.J. W. Mierzejewski Białystok 9
6343 APTEKA Pod Klonami S.J. Bolesławiec 9
6344 BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR S.J. Kraków 9
6345 LOMA Sp. z o.o. Olsztyn 9
6346 ELKUR Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna S.J. Jarosław 9
6347 Gorzowska Lecznica Specjalistyczna Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 9
6348 AUDATEX POLSKA Sp. z o.o. Poznań 9
6349 Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o. Białystok 9
6350 Rolnicze P.P.H.U. Połażejewo Sp. z o.o. Swarzędz 9
6351 Plus S.J. PHU Łosice 9
6352 PPHU Ceramika Tułowice Grzegorz Grata, Ireneusz Bargieł S.J. Tułowice 9
6353 Przeds. Usług Komunalnych w Zalewie Sp. z o.o. Zalewo 9
6354 DMP Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9
6355 MAGNUM - X Sp. z o.o. Warszawa 9
6356 Limex Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 9
6357 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rolnik w Koteżach Koteże 9
6358 AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Opoczno 9
6359 Eldorado Computers S.J. Warszawa 9
6360 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 9
6361 Przeds. Rolne Maćkowiak i Wspólnicy Sp. z o.o. Sokolniki Wielkie 9
6362 Widuto S.J. Solec Kujawski 9
6363 Cafe II Sp. z o.o. Warszawa 9
6364 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga - Północ Warszawa 9
6365 Leg - Film S.J. Legnica 9
6366 FH Mat - Bud S.J. Złotów 9
6367 Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko Gdynia 9
6368 DARS Adamczak, Stanek S.J. Wschowa 9
6369 Arspol Sp. z o.o. Bydgoszcz 9
6370 PPH Cesbud S.J. Środa Śląska 9
6371 Plaspol Sp. z o.o. Częstochowa 9
6372 Vistal Ocynkownia Sp. z o.o. Gdynia 9
6373 Karl Heinz Dietrich Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6374 HELTKOPOL ANNA KRÓLIKOWSKA, BARTŁOMIEJ KRÓLIKOWSKI SPÓŁKA JAWNA Lublin 9
6375 ROL - GAZ S.J. Wieluń 9
6376 Gambit - Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. Kraków 9
6377 Calavados Investments II Sp. z o.o. Wrocław 9
6378 Studio 2001 S.J. Wrocław 9
6379 Fortatech Sp. z o.o. Płochocin 9
6380 Nowo Products Sp. z o.o. Kluczbork 9
6381 Hartmann Polska Sp. z o.o. Poznań 9
6382 Pawilon Handlowy Uni Mebel Skarbińscy S.J. Słupca 9
6383 TK Medica Sp. z o.o. Starogard Gdański 9
6384 Polsat Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 9
6385 Mat-Chem-Bud Centrum Chem II Budowlanej sp. j. Kieś Michał, Kieś Przemysław, Kieś Łukasz Mazańcowice 9
6386 Cukrotrans Sp. z o.o. Zakład Transportowo Remontowy Ropczyce 9
6387 INNSOFT Sp. z o.o. Warszawa 9
6388 Sobótka Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy S.J. Połczyn-Zdrój 9
6389 Exna - Pol Sp. z o.o. Otrębusy 9
6390 Multi - Aut Sp. z o.o. Warszawa 9
6391 Jetta S.J. Warszawa 9
6392 TKANINY Sp. z o.o. Częstochowa 9
6393 Eclisse Polska Sp. z o.o. Rokitki 9
6394 Zakrzowiak Sp. z o.o. Zakrzówek 9
6395 PHP Rolpex Sp. z o.o. Osieczna 9
6396 Furman Sp. z o.o. Bielsko-Biała 9
6397 Computer Group Pakt S.J. Warszawa 9
6398 Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o. Kraków 9
6399 Neuron Sp. z o.o. Bydgoszcz 9
6400 Inwestor Sp. z o.o. Przeds. Usług Inwestycyjnych i Projektowych Głogów 9
6401 PRONET Sp. z o.o. Świnoujście 9
6402 SPEED OIL - Bogdan Gonet, Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula - S.J. w Krośnie Korczyna 9
6403 GWAREK Sp. z o.o. Trzebinia 9
6404 Bednarz i Bednarz S.J. Bielsko-Biała 9
6405 APTEKA ALGA OLSZANOWSKA KAŁUŻNA S.J. Poznań 9
6406 MARBEL Sp. z o.o. Gdańsk 9
6407 P.H. Paulina Napert S.J.  Warszawa 9
6408 BOOMGAARDEN MEDIEN Sp. z o.o. Ruszków Drugi 9
6409 Sklepy Wm Maria Nowak, Wiesław Osowski Sp. J. Gdańsk 9
6410 Crocom Computer Systems W. Bojarski Z. Czerniak S.J. Gdańsk 9
6411 Loma Laboratorium Medyczne Sp. z o.o.  Olesno 9
6412 Grupa Producentów Ziemniaków Kartofelek Sp. z o.o. Chrzanów 9
6413 Ośrodek Badawczo - Szkoleniowy Spaw - Test Sp. z o.o. Gdańsk 9
6414 Biuro Obsługi Wierzytelności Infos Sp. z o.o. Sopot 9
6415 ADESCOM POLSKA Sp. z o.o. Katowice 9
6416 Apteka E. Brózda I K. Brózda - S.J. Złotów 9
6417 Primotex Moda Styl Sp. z o.o. Łódź 9
6418 Form - Gum S.J. Wytwórnia Artykułów Gumowych Bydgoszcz 9
6419 Apteka Pogodna R.lewandowska-Wetoszka, J.wetoszka-Puchalska S.J. Szczecin 9
6420 Inżynieria S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Łuków 9
6421 KONSTRUKCJE Sp. z o.o. Wrocław 9
6422 Maciejewscy - Madom S.J. Białystok 9
6423 Centrum Serwisowe Mik S.J. Radom 9
6424 Ł&K S.J. Łask 9
6425 Dach Styl S.J. Kraków 9
6426 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 9
6427 Wektor Sp. z o.o. Warszawa 9
6428 APTEKA VITAFARM Z.SOCHACKA, M.NOWAK, M.SOCHACKI S.J. Poznań 9
6429 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 9
6430 Wagabunda I Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  Kraków 9
6431 Polkan Sp. z o.o. Warszawa 9
6432 Agro - Rami Sp. z o.o. Gołuchów 9
6433 Przedsiębiorstwo Handlowe KJM Łodziewscy sp. j. Konin 9
6434 Manusad Sp. z o.o. Sadki 9
6435 Przeds. Budowlano - Montażowe NOWBUD Sp. z o.o. Kraków 9
6436 Apteka Melisa S.J. Dębica 9
6437 Rowit Sp. z o.o. Warszawa 9
6438 Prestige Roman Zdyra i Małgorzata Zdyra S.J. Tarnobrzeg 9
6439 Student S.J. Rzewnie 9
6440 Delta S.J. Sokółka 9
6441 Zakopiańskie Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o. Zakopane 9
6442 ELBRO Sp. z o.o. Rumia 9
6443 Merkury Sp. z o.o. Kraków 9
6444 Usługi Komunalne Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9
6445 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Warszawa 9
6446 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 9
6447 Ago Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 9
6448 RCR S.J. Zakrzewo 9
6449 Apteka Leśna G. Dudziak J. Seredyszyn S.J. Lubin 9
6450 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 9
6451 Ceramika S.J. Dzierżoniów 9
6452 Antares Sp. z o.o. Lubawa 9
6453 Przedsiębiorstwo Handlowe Pasmatex I. Kmieć i R. Klama S.J. Częstochowa 9
6454 BO & DO Sp. z o.o. Inowrocław 9
6455 DAREL Ltd Sp. z o.o. Warszawa 9
6456 FMS Media Sp. z o.o. Warszawa 9
6457 AMERICAN & EFIRD (Polska) Sp. z o.o. Łódź 9
6458 EDU Century Sp. z o.o. Warszawa 9
6459 Cichoccy S.J. Świecie 9
6460 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o. Andrychów 9
6461 Colbi Kotynia S.J. Sulejówek 9
6462 IMV Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6463 TECHMEX Sp. z o.o. Gdańsk 9
6464 VITA Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło S.J. Tomaszów Lubelski 9
6465 Apteka - Anna Jamontt I Wspólnicy S.J. Wrocław 9
6466 WSC Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 9
6467 Zakład Oczyszczania Miasta W.W. Dymek i J.Igielski S.J. Łowicz 9
6468 Foreign Trade Service B.E.- Biuro Obsługi Handlu Zagranicznego B. i E. Sp. z o.o. Warszawa 9
6469 Master S.J. Wysokie Mazowieckie 9
6470 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Otmuchów 9
6471 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 9
6472 Econculting Sp. z o.o. Pruszków 9
6473 Artchem Tarczyński, Mielczarek Sp. J. Częstochowa 9
6474 Akika Sp. z o.o. Nowy Targ 9
6475 Spółdzielnia Promasz Wrocław 9
6476 NEOMEDCIA Sp. z o.o. Kraków 9
6477 Prefbud Sp. z o.o. Stalowa Wola 9
6478 Big Form Sp. z o.o. Chojnów 9
6479 Deva Poland Sp. z o.o. Cieszyn 9
6480 Maxim Delikatesy S.J. Lubin 9
6481 Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ZDROWIE Sp. z o.o. Pruszków 9
6482 CRIST SHIPYARD Sp. z o.o. Gdynia 9
6483 ORW - ELS Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 9
6484 Garb S.J. Nowy Targ 9
6485 Almako S.J. Kołobrzeg 9
6486 Szkoła Tak Sp. z o.o. Szczecin 9
6487 Zurt Sp. z o.o. Łódź 9
6488 Servisco Przesylki Ekspresowe Sp. z o.o. Choroszcz 9
6489 Pronar Sp. z o.o. Płock 9
6490 Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa Kraków 9
6491 Mega TV Studio S.J. Warszawa 9
6492 IQ PL Sp. z o.o. Gdańsk 9
6493 SAN MARKO Spółdzielnia Niewidomych Poznań 9
6494 PMR Ltd. Sp. z o.o. Kraków 9
6495 Miejskie Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Sławno 9
6496 LIK - BUD S.J. PW Police 9
6497 Intratel Sp. z o.o. Białystok 9
6498 Taj Sp. J. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 9
6499 TPi Sp. z o.o. Ostrzeszów 9
6500 Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex Sopot 9
6501 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Sp. z o.o. Tczew 9
6502 Elektra Alum S.J. Łódź 9
6503 Przychodnia Na Szwederowie Sp. z o.o. Bydgoszcz 9
6504 Kwant P.P.H. Marek Korzeniowski I Sp. S.J. Milicz 9
6505 Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.  Gdańsk 9
6506 Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o. Pabianice 9
6507 MISTRAL S.J. FH Motycz 9
6508 Przeds. Produkcyjno - Usługowe i Wdrożeń Bioterol Sp. z o.o. Brzezinki 9
6509 Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat Sp. z o.o. Wisła 9
6510 Wojmar Sp. z o.o. Piaseczno 9
6511 TECHNA Sp. z o.o. Gdynia 9
6512 Nava Sp. z o.o. Przeds. Projektowo-Usługowe Gdańsk 9
6513 Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o. NZOZ  Kłodzko 9
6514 Basma Basel I Pietrzak S.J. Wrocław 9
6515 Zakład Hotelarsko-Gastronomiczny Naramowice Sp. z o.o. Poznań 9
6516 DREWMAT Sp. z o.o. PHU Suwałki 9
6517 Firma Handlowa G&R S.J. Kraków 9
6518 Pro Geo Sp. z o.o. Wrocław 9
6519 Madex S.J. W. Matyjaszek, T. Matyjaszek Turobin 9
6520 Glen Sp. z o.o. Kraków 9
6521 Polirat Sp. z o.o. Zamość 9
6522 Biuro Consult S.J. Warszawa 9
6523 Przedsiębiorstwo Gikpol - Bis S.J. Ciechanów 9
6524 Naviga - Trans Sp. z o.o. Wrocław 9
6525 MARKET - SERWIS Sp. z o.o. PRZEDS. PRODUKCJI HANDLU I USŁUG Koło 9
6526 Vetter Polska Sp. z o.o. Racot 9
6527 Gospodarstwo Rębowo Sp. z o.o. Domaradz 9
6528 Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane S.A. Głogów 9
6529 MM Conferences S.A. Warszawa 9
6530 DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o. Poznań 9
6531 ARPOL Sp. z o.o. Wrocław 9
6532 Niepubliczny ZOZ Sp. z o.o. Kunice 9
6533 Zakład Automatyki i Elektroniki Automatex Sp. z o.o. Poznań 9
6534 Bogdan Ostrowski i Izabela Ostrowska Electric Line Przedsiębiorstwo Projektowo-Handlowo-Usługowe S.J. Szczecin 9
6535 Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. Wrocław 9
6536 PRIMAVIKA Sp. z o.o. Gądki 9
6537 Sky Lift Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 9
6538 Powszechna Agencja Internet Pai S.A. Łódź 9
6539 Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4 Sp. z o.o. Lublin 9
6540 Dzierżoniowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Dzierżoniów 9
6541 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
6542 Pirometal Sp. z o.o. Gdańsk 9
6543 Prymus S.J. Mielec 9
6544 Promost-Wisław Sp. z o.o. Wisła 9
6545 Chrobry Sp. z o.o. PPH Kłecko 9
6546 Printy Land Sp. z o.o. Zabrodzie 9
6547 Armet Sp. z o.o. Modliborzyce 9
6548 GLOBMATIX Sp. z o.o. Lublin 9
6549 Modna Bielizna Sp. z o.o. Łódź 9
6550 CTH Serwis Sp. z o.o. Piaski 9
6551 Hurt-Detal-Artykuły Przemysłowe Wielobranżowe Leszek i Irena Zielinscy - S.J. Tuchola 9
6552 Soda Pluss Sp. z o.o. Wrocław 9
6553 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o. Kościerzyna 9
6554 Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec 9
6555 Salix Sp. z o.o. Łódź 9
6556 Checz Sp. z o.o. Gdańsk 9
6557 Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o. Pruszków 9
6558 Apteka Wołowska, Lisowska, Kawałko, Chądzyńska S.J. Wołów 9
6559 Eko - Konsulting - Projekt Conseko - BBM - Design S.A. Kraków 9
6560 Hutnik Usługi Sp. z o.o. Kęty 9
6561 Wektra Holding Sp. z o.o. Płock 9
6562 Spółdzielcze Przeds. Budownictwa Prestal Kraków 9
6563 M` Soft Sp. z o.o. Wola 9
6564 Jumar S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe Pruszcz Gdański 9
6565 ARPIS S.A. Stargard Szczeciński 9
6566 Trio J. Borowik, B. i P. Lewandowscy sp. j. Białystok 9
6567 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SAN-MED Sp. z o.o. Chełm 9
6568 Autologic Sp. z o.o. Warszawa 9
6569 Dyskrecja - Service Sp. z o.o. Przeds. Detyktywistyczne i Ochrony Mienia Zduńska Wola 9
6570 PHU Birex S.J. Józefów 9
6571 ENERGO - SERWIS Sp. z o.o. Kościan 9
6572 Zarządzanie Budownictwo Konsulting Posesor Sp. z o.o. Warszawa 9
6573 Dax - Drgas S.J. Wschowa 9
6574 NZOZ Przychodnia Salwatorska Sp. z o.o. Kraków 9
6575 Czajka i Syn Sp. z o.o. Świnoujście 9
6576 Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej Kościan 9
6577 Optima Sp. z o.o. Tychy 9
6578 Gospodarstwo Rolne Lisi Ogon Sp. z o.o. Lisi Ogon 9
6579 Plus Licens Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
6580 Segesta Sp. z o.o. Wrocław 9
6581 Przychodnia Kartuska Sp. z o.o. Gdańsk 9
6582 Medi-Lux Sp. z o.o. Sochaczew 9
6583 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Miast i Osiedli Teren Sp. z o.o. Łódź 9
6584 Przeds. Budownictwa Komunikacyjnego MOSTAR Sp. z o.o. Augustów 9
6585 Novarent Sp. z o.o. Szczecin 9
6586 Rial Polska Metchem Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa Wadowice 9
6587 Radio Rekord FM S.A. Radom 9
6588 Instalcem Sp. z o.o. Chełm 9
6589 Bazalt Sp. z o.o. Stary Targ 9
6590 Copla Polska Sp. z o.o. Polkowice 9
6591 Termplex Sp. z o.o. Warszawa 9
6592 Maripoli Sp. z o.o. Czerwonak 9
6593 NZOZ Klincz Sp. z o.o. Wielki Klincz 9
6594 Księgarnia Naukowo - Medyczna Popławscy S.J. Łódź 9
6595 PHU EX - POLMOZBYT Ltd Sp. z o.o. Wrocław 9
6596 Technika Cieplna Sp. z o.o. PHU Białystok 9
6597 Zakład Spedycyjno-Przewozowy Transprin Sp. z o.o. Puławy 9
6598 Prywatna Agencja Wywiadowcza WIK Sp. z o.o. Wrocław 9
6599 Tauron Wytwarzanie S.A. Katowice 8
6600 Energa - Operator S.A. Gdańsk 8
6601 Enea Wytwarzanie S.A. Świerże Górne 8
6602 Zakłady Azotowe PUŁAWY S.A. Puławy 8
6603 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina 8
6604 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 8
6605 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 8
6606 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 8
6607 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 8
6608 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 8
6609 Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8
6610 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków 8
6611 Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. Ostrołęka 8
6612 CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o. Opoczno 8
6613 LG Display Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 8
6614 Elektrownia Skawina S.A. Skawina 8
6615 POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 8
6616 Trakcja S.A. Warszawa 8
6617 Arctic Paper Kostrzyn S.A. Kostrzyn nad Odrą 8
6618 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 8
6619 Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
6620 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkanowa Warszawa 8
6621 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 8
6622 MANULI - HYDRAULICS POLSKA S.A. Mysłowice 8
6623 HEWLETT PACKARD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6624 Huta Łabędy S.A. Gliwice 8
6625 HJ HEINZ POLSKA S.A. Krobia 8
6626 Brown Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
6627 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
6628 Vesuvius Poland Sp. z o.o. Skawina 8
6629 FEDERAL MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 8
6630 Mccormick Polska S.A. Stefanowo 8
6631 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 8
6632 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
6633 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 8
6634 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 8
6635 FERRO S.A. Skawina 8
6636 Wika Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 8
6637 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6638 BON PRIX Sp. z o.o. Łódź 8
6639 Oknoplast Sp. z o.o. Podłęże 8
6640 Colgate - Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 8
6641 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów 8
6642 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 8
6643 R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o. Starachowice 8
6644 NDI S.A. Sopot 8
6645 SIPMA S.A. Lublin 8
6646 TIMKEN POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 8
6647 Monsanto Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
6648 Elektrometal S.A. Cieszyn 8
6649 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa URSUS Warszawa 8
6650 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 8
6651 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 8
6652 Control Process S.A. Kraków 8
6653 Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Zawiercie 8
6654 Instytut Lotnictwa Warszawa 8
6655 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8
6656 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 8
6657 Sika - Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
6658 Złomex S.A. Zakład Przerobu Złomu Kraków 8
6659 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 8
6660 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” Koszalin 8
6661 Ursynów - Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 8
6662 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 8
6663 EDIPRESSE POLSKA S.A. Warszawa 8
6664 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 8
6665 BANKOWY FUNDUSZ LEASINGOWY S.A. Łódź 8
6666 TESGAS S.A. Dąbrowa 8
6667 Orlen Projekt S.A. Płock 8
6668 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 8
6669 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól 8
6670 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 8
6671 BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych Łasin 8
6672 AARSLEFF Sp. z o.o. Warszawa 8
6673 CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o. Ozorków 8
6674 ELEKTROTIM S.A. Wrocław 8
6675 MALOW Sp. z o.o. Suwałki 8
6676 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa  Gdańsk 8
6677 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Produkcyjne i Handlowe OBRAM Sp. z o.o. Olsztyn 8
6678 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
6679 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 8
6680 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6681 CERSANIT II S.A. Starachowice 8
6682 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino 8
6683 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K.A. Piotrków Trybunalski 8
6684 Star - Gress Sp. z o.o. Końskie 8
6685 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 8
6686 PATENTUS S.A. Pszczyna 8
6687 Dräger Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
6688 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kier Klimacka Elżbieta Chełmno 8
6689 Zamek Królewski na Wawelu Kraków 8
6690 Meat - Pros Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
6691 Radmor S.A. Gdynia 8
6692 Juan-J.Szałański, A.Woźniak sp. j. Warszawa 8
6693 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny Warszawa 8
6694 Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czerwonak 8
6695 KUPIEC Sp. z o.o. Paprotnia 8
6696 NOVICHEM Sp. z o.o. Chorzów 8
6697 DB Schenker Rail Spedkol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8
6698 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Świnoujście 8
6699 Colas Kruszywa Sp. z o.o. Palędzie 8
6700 ZŁOTE ŁANY Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 8
6701 Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o. Warszawa 8
6702 Auto Partner S.J. Ociąż 8
6703 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 8
6704 Gtv Sp. z o.o. S.k.a. Pruszków 8
6705 Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o. Puchaczów 8
6706 IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o. Poznań 8
6707 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 8
6708 PHU WĘGLOHUT S.J. Rybnik 8
6709 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 8
6710 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6711 KFM - Furniture Sp. z o.o. Kolbuszowa 8
6712 Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wola 8
6713 ATREM S.A. Suchy Las 8
6714 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 8
6715 IPB Sp. z o.o. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Iława 8
6716 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 8
6717 MDM S.A. Cieszyn 8
6718 Politechnika Koszalińska Koszalin 8
6719 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 8
6720 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 8
6721 MARKOS Sp. z o.o. Słupsk 8
6722 Orlen Laboratorium Sp. z o.o. Płock 8
6723 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 8
6724 Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A. Częstochowa 8
6725 Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. Szczecin 8
6726 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 8
6727 Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu Wrocław 8
6728 WZRT Północ Sp. z o.o. Gdańsk 8
6729 KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J. Miedźno 8
6730 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 8
6731 XL - TAPE International Sp. z o.o. Kielce 8
6732 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 8
6733 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 8
6734 MEGATEM EC - LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 8
6735 PPUH MARBET Marek Otko Lipsko 8
6736 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 8
6737 Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o. Osięciny 8
6738 „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J. Stalowa Wola 8
6739 Union Chocolate Sp. z o.o. Ciechocinek 8
6740 Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak Siedlec 8
6741 Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO Łódź 8
6742 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 8
6743 Nordmann Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
6744 UNIBUD Sp. z o.o. Kościerskie PPU Wielki Klincz 8
6745 Sopro Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
6746 Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych S.A. Chorzów 8
6747 EBS S.A. Warszawa 8
6748 Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o.o. Świdnica 8
6749 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 8
6750 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II Spółka Komandytowa Warszawa 8
6751 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 8
6752 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 8
6753 INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW Warszawa 8
6754 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 8
6755 SPZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku Białystok 8
6756 Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Warszawa 8
6757 Ok-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 8
6758 TABOR Instytut Pojazdów Szynowych Poznań 8
6759 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III Spółka Komandytowa Warszawa 8
6760 LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 8
6761 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 8
6762 Jakon Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8
6763 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Sochaczewie Sochaczew 8
6764 Protea Sp. z o.o. Gdańsk 8
6765 EKO - WOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Świdnica 8
6766 Connector Sp. z o.o. Niepruszewo 8
6767 Leier - Malbork Sp. z o.o. Malbork 8
6768 SENTREX Sp. z o.o. Gogolin 8
6769 Profarb Grupa Chemiczna Sp. z o.o. Gliwice 8
6770 Auto - Unia Sp. z o.o. Warszawa 8
6771 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 8
6772 AMBIT Sp. z o.o. PUHP Białystok 8
6773 ZETO S.A. Centrum Komputerowe Łódź 8
6774 Fast S.A. Gdańsk 8
6775 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
6776 Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I Sp. Komandytowa Warszawa 8
6777 Wiśniowski Sp. z o.o. Wielogłowy 8
6778 RENEX S.J. Bydgoszcz 8
6779 Rouwdach Sp. z o.o. Opalenica 8
6780 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6781 PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 8
6782 RUNOTEX S.A. Fabryka Wyrobów Runowych Kalisz 8
6783 OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. Włocławek 8
6784 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 8
6785 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 8
6786 T.K.J. Matuszewski S.J. Grudziądz 8
6787 Stacon TIS Duszak S.J. Kadzidło 8
6788 Foleko Sp. z o.o. Świdnica 8
6789 Gabi - Bis Sp. z o.o. PPHU Łęka Opatowska 8
6790 KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o. Toruń 8
6791 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 8
6792 Eurorent Sp. z o.o. Piastów 8
6793 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 8
6794 BOL - THERM Sp. z o.o. Bukowno 8
6795 ABC - COLOREX Sp. z o.o. Kraków 8
6796 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 8
6797 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 8
6798 SANIPOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno - Porządkowych Gdynia 8
6799 Ekoprod Sp. z o.o. Bytom 8
6800 Kornas Development Sp. z o.o. S.K.A. Kołobrzeg 8
6801 GÓRECKI S.J. Kęty 8
6802 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 8
6803 ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 8
6804 Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o. Kielce 8
6805 ATM SYSTEM Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 8
6806 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Ostrów Mazowiecka 8
6807 Emerson Network Power Sp. z o.o. Warszawa 8
6808 ANTON ROHR - LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 8
6809 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski Nasielsk 8
6810 LIBRA S.J. PUH Bielsko-Biała 8
6811 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 8
6812 ENERGOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Kraków 8
6813 Petek i Wspólnicy, Adam Korbel S.J. Zabrze 8
6814 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 8
6815 Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o. Lubiana 8
6816 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 8
6817 PMT Marketing System sp. z o.o. sp.k. Poznań 8
6818 Wichary Technologies Sp. z o.o. Pyrzowice 8
6819 PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 8
6820 Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum Sp. z o.o. Wrocław 8
6821 Viega Sp. z o.o. Warszawa 8
6822 BUDNER S.A. Warszawa 8
6823 Real - Construct Sp. z o.o. Kraków 8
6824 Metzłom Ligęza S.J. Słupsk 8
6825 Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. Krasne 8
6826 ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki Gliwice 8
6827 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch Sp. J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze „Multimat” Nowy Sącz 8
6828 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 8
6829 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K.A. Sady 8
6830 RADWAG Wagi Elektroniczne Radom 8
6831 GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane Gałowo 8
6832 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 8
6833 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6834 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łada Biłgoraj 8
6835 STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o. Gdańsk 8
6836 Zakład Techniki Odlewniczej PROMET Sp. z o.o. Wałbrzych 8
6837 BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelonek 8
6838 REMONDIS GLIWICE Sp. z o.o. Gliwice 8
6839 Elektromontaż Kraków S.A. Kraków 8
6840 Prebena - Polska S.J Plewiska 8
6841 DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A. Wrocław 8
6842 FTK Sp. z o.o. Krasnystaw 8
6843 Itron Polska sp. z o.o. Kraków 8
6844 MUZA S.A. Warszawa 8
6845 Schenck Process Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
6846 Gaz Media Sp. z o.o. Wołomin 8
6847 Stabos Sp. z o.o. Szczecin 8
6848 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o. Poznań 8
6849 Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o. Tczew 8
6850 Dalkia Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 8
6851 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 8
6852 FIRMA Codogni S.J. Stalowa Wola 8
6853 DOLINKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 8
6854 Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 8
6855 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN Gdańsk 8
6856 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 8
6857 Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Poznań 8
6858 Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk 8
6859 KAPRYS-MET MARIA GNIADEK, JACEK GNIADEK S.J. Rzeszotary 8
6860 Kromet Sp. z o.o. Elbląg 8
6861 NOVOTERM Sp. z o.o. Szczecin 8
6862 Gestin Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
6863 IMPULSO Sp. z o.o. i Spółka S.K. Częstochowa 8
6864 Spółdzielnia Mieszkaniowa Idealne Mieszkanie-Centrum Warszawa 8
6865 MAZI S.J. Latowicz 8
6866 LUBINVEST Sp. z o.o. Świdnik 8
6867 Przedsiębiorstwo Budowlane Inter - Baupol Sp. z o.o. Bolesławiec 8
6868 PCO Group Sp. z o.o. Słupsk 8
6869 ANIMA BADANIA-PRODUKCJA-USŁUGI Sp. z o.o. Kraków 8
6870 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
6871 Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 8
6872 GERDES MC Sp. z o.o. Poznań 8
6873 HANSGROHE Sp. z o.o. Poznań 8
6874 Sunkel - Śruby Sp. z o.o. Brójce 8
6875 Firma Gutkowski Jan Gutkowski Leszno 8
6876 HERTZ SYSTEMS LTD Sp. z o.o. Zielona Góra 8
6877 C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 8
6878 Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce Ustka 8
6879 SITA Zakład Oczyszczania Miasta S.A. Bielsko-Biała 8
6880 TFP - GRAFIKA Sp. z o.o. Śrem 8
6881 Impall Sp. z o.o. S.K. Łódź 8
6882 PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o. Korwinów 8
6883 Victoria-Meble Sp. z o.o. Poznań 8
6884 Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Sopot 8
6885 Orlen Księgowość Sp. z o.o. Płock 8
6886 Novomedia Innovision Sp. z o.o. Kalisz 8
6887 NORD PARTNER Sp. z o.o. Toruń 8
6888 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 8
6889 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 8
6890 Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o. Pabianice 8
6891 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 8
6892 TB Hydro Sp. z o.o. Poznań 8
6893 M & Z Sp. z o.o. Gdynia 8
6894 Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o. Sobótka 8
6895 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 8
6896 P.P.H. Riko Gabrysiak Dariusz S.J. Opatów 8
6897 „Młyn” Stanisław Bociański Roman Kolanoś Sp. j. Nowy Tomyśl 8
6898 Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. Gać 8
6899 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 8
6900 Walmark Sp. z o.o. Sosnowiec 8
6901 Przeds. Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych WIRBET S.A. Ostrów Wielkopolski 8
6902 K2 INTERNET S.A. Warszawa 8
6903 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 8
6904 Solbet Lubartów S.A. Lubartów 8
6905 MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 8
6906 Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. Warszawa 8
6907 Małkowski Martech S.A. Konarskie 8
6908 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 8
6909 PPH Aro Karoń S.J. Częstochowa 8
6910 Safege Oddział w Polsce Warszawa 8
6911 FIRMA POSIADAŁO S.J. Wykno 8
6912 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 8
6913 BLG Autoterminal Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 8
6914 Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej Latkowo 8
6915 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 8
6916 OVH Sp. z o.o. Wrocław 8
6917 A & A Firma Handlowa Arkadiusz Majsterek Łódź 8
6918 SP ZOZ Szpital Rejonowy w Opocznie Opoczno 8
6919 MOLO Sp. z o.o. Smardzewice 8
6920 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J. Bodzentyn 8
6921 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Ząbkowice Śląskie 8
6922 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 8
6923 FARO S. Zieliński, K. Putanowicz S.J. Kraków 8
6924 Pro Novum Sp. z o.o. Katowice 8
6925 KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o. Kraków 8
6926 Budonictwo Naftowo Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Sp. z o.o. Przemyśl 8
6927 FREMANTLEMEDIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
6928 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 8
6929 Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 8
6930 „Pafoscan Farm” Mariola Rozbicka, Janusz Rozbicki Sp. J. Wrocław 8
6931 ENREM - POŁANIEC SP. Z O.O Połaniec 8
6932 Izobud - K. Pola J. Sekler S.J. Łąki Kozielskie 8
6933 Suntex 2001 Sp. z o.o. Warszawa 8
6934 PPU Marlech Sp. z o.o. Kielce 8
6935 AJA Anna Adamus-Matuszewska, Ryszard Matuszewski S.J. Rzgów 8
6936 EUROMETAL Sp. z o.o. Banino 8
6937 Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o. Świebodzin 8
6938 E.MA. Polska Sp. z o.o. Kielce 8
6939 Termokor Kaefer Sp. z o.o. Rogowiec 8
6940 Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o. Poznań 8
6941 Depol Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
6942 Witmet Sp. z o.o. PPHU Witkowice 8
6943 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 8
6944 Abook Sp. z o.o. Warszawa 8
6945 Salinex Sp. z o.o. Inowrocław 8
6946 Medline Sp. z o.o. Zielona Góra 8
6947 PGS Sp. z o.o. Warszawa 8
6948 Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Lublin 8
6949 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 8
6950 Clima - Produkt Sp. z o.o. Pszczółki 8
6951 SPV Sp. z o.o. Dębnica Kaszubska 8
6952 Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 8
6953 Avo - Werke Sp. z o.o. Kobierzyce 8
6954 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lubinie S.A. Lubin 8
6955 Gospodarstwo Rybackie GOSŁAWICE Sp. z o.o. Konin 8
6956 PPHU Trans - Service Sp. z o.o. Katowice 8
6957 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 8
6958 BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno - Konsultingowa Kraków 8
6959 TPI Sp. z o.o. Warszawa 8
6960 Uniwersal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Wdrażania Postępu Technicznego  Katowice 8
6961 O-W S.A. Warszawa 8
6962 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 8
6963 OPOLGRAF S.A. Opole 8
6964 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 8
6965 CESTAR Andrzej Cebula, Jerzy Starski S.J. Szczecin 8
6966 Platige Image S.A. Warszawa 8
6967 Ekoinstal S.J. J. Stefanowski, A. Szewczyk Skierniewice 8
6968 Firma „Kuma” Magda & Magda Sp. J. Kępno 8
6969 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 8
6970 SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU Środa Wielkopolska 8
6971 Kema Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 8
6972 Eko Energia Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 8
6973 Perun S.A. Warszawa 8
6974 METALCHEM WARSZAWA S.A. Warszawa 8
6975 Protek - System Sp. z o.o. Gdynia 8
6976 Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j. Końskie 8
6977 Lambre Groupe International Sp. z o.o. Gdańsk 8
6978 Przedsiębiorstwo Handlowe Koryb W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka sp. j. Puck 8
6979 HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Komandytowa Katowice 8
6980 Sołtysowska Project Development Sp. z o.o. Kraków 8
6981 BSH Klima Polska Sp. z o.o. Piaseczno 8
6982 Atotech Poland Sp. z o.o. Poznań 8
6983 Came Pl Sp.K. Warszawa 8
6984 Dynamica Sp. z o.o. Jawornik 8
6985 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa  Nowa Ruda 8
6986 Yakudo Plus Sp. z o.o. Tychy 8
6987 Semi Line Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 8
6988 Provitus S.J. Radzymin 8
6989 Nowoczesna Firma S.A. Warszawa 8
6990 Grabowska Firma Montażowa GFM Rusztowania S.J. Grabów nad Prosną 8
6991 Hit - Kody Kreskowe S.J. Suchy Las 8
6992 HS LUBAŃ Sp. z o.o. Lubań 8
6993 AXIS Sp. z o.o. Gdańsk 8
6994 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J. Częstochowa 8
6995 Medinco Sp. z o.o. Warszawa 8
6996 Georyt Sp. z o.o. Katowice 8
6997 PROF - US PUH Spółdzielnia Kraków 8
6998 Betmix Węcławik, Gwóźdź, Jaskólska, Jaskólski S.J. Nowogard 8
6999 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana Kraków 8
7000 Nafta - Gaz - Serwis S.A. Sanok 8
7001 Krones Sp. z o.o. Warszawa 8
7002 COMEX Sp. z o.o. PPU Wrocław 8
7003 Lotos Poligrafia Sp. z o.o. Warszawa 8
7004 FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. Warszawa 8
7005 PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE ZIOŁOLEK Sp. z o.o. Poznań 8
7006 Lancerto S.A. Łańcut 8
7007 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 8
7008 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J. Rumia 8
7009 Dalkia Września S.A. Września 8
7010 GFT GOLDFRUCT Sp. z o.o. Kraków 8
7011 BUDO - TRANS Sp. z o.o. Stalowa Wola 8
7012 GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A. Opole 8
7013 PHUP UNIWERS Sp. z o.o. Zamość 8
7014 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 8
7015 MPO SITA LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 8
7016 Freudenberg Simrit Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
7017 PPHU Pestanpol Stanisław Dunat, Paweł Piecuch S.J. Biery 8
7018 Sienkiewicz Mat - Bud Sp. z o.o. Warszawa 8
7019 ZAGRODA S.J. Kraków 8
7020 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 8
7021 Ubojnia Drobiu „Franek” Iwona i Lech Frankowscy Sp. J. Mściwojów 8
7022 RAWBUD - RAWICZ Sp. z o.o. Rawicz 8
7023 AUTO GALERIA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 8
7024 Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. Włocławek 8
7025 Pexim Sp. z o.o. Stare Babice 8
7026 Fol - Poz Sp. z o.o. Poznań 8
7027 TABAL S.J. Lublin 8
7028 Travelbank Sp. z o.o. Bankowe Biuro Podróży Warszawa 8
7029 Termitech S.J. Białystok 8
7030 Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J. Suwałki 8
7031 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J. Radom 8
7032 MELIOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Nowogrodziec 8
7033 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 8
7034 Vistar Sp. z o.o. Kraków 8
7035 Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Lubań 8
7036 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eko-Inż S.J. M. Pikulski, St. Misztal Pińczów 8
7037 ELEKTROBUD GRUDZIĄDZ Sp. z o.o. Grudziądz 8
7038 Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej KRAKSERVIS Sp. z o.o. Kraków 8
7039 AGRAPLAST Sp. z o.o. Warszawa 8
7040 P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 8
7041 Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami „Batory” Sp. z o.o. Chorzów 8
7042 Lech S.J. Stalowa Wola 8
7043 Baxters Polska Sp. z o.o. Wolsztyn 8
7044 Eltechma Instalacje Sp. z o.o. Wrocław 8
7045 Firma Handlowa BAT S.J. Sierakowice 8
7046 Eco - Ciepło M.S. Bul S.J. Opole 8
7047 Pierre Fabre Dermo - Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
7048 FHP Velvet - Bis S.J. Bydgoszcz 8
7049 Chema - Elektromet Spółdzielnia Pracy Rzeszów 8
7050 EPO Sp. z o.o. Opole 8
7051 AGRO - WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe Warszyn 8
7052 Demag Cranes And Componetnts Sp. z o.o. Warszawa 8
7053 Przeds. Innowacyjno - Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
7054 Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o. Nysa 8
7055 Garbarnia MASTER Sp. z o.o. Włocławek 8
7056 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 8
7057 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Mswia Otwock 8
7058 Inter Deventer Sp. z o.o. Sosnowiec 8
7059 Centrum Budowlane Przedsiebiorstwo Handlowe S.J. Augustów 8
7060 TIMEX GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
7061 Abakus Sp. z o.o. Gdynia 8
7062 BALTRADE S.J. Gdańsk 8
7063 CENTRUM DYSTRYBUCJI SMYKOLAND Dariusz Stachowiak Żabno 8
7064 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 8
7065 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 8
7066 Exact Systems Sp. z o.o. Częstochowa 8
7067 MASAR S.J. Chojnice 8
7068 Big Play Sp. z o.o. Chełm 8
7069 PPH Anticor Sp. z o.o. Wieliczka 8
7070 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
7071 Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o. Chocicza 8
7072 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników WSK PZL - Kraków Kraków 8
7073 Beyond.pl Sp. z o.o. Poznań 8
7074 MORAPEL S.J. K. J. Morzywołek Nowy Sącz 8
7075 Piekarnia Jizis S.J. Warszawa 8
7076 Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J. Grodzisk Mazowiecki 8
7077 PRAGMA Sp. z o.o. Kraków 8
7078 Pebek Sp. z o.o. Świdnica 8
7079 Polnix S.J. Warszawa 8
7080 DZIAŁPOL Sp. z o.o. Działyń 8
7081 Ter - Pol - Jaros S.J. Grójec 8
7082 Energowent S.J. A. Blachut, A Malkusz, A. Świstek Zabrze 8
7083 Technico Facility Engineering Sp. z o.o. Warszawa 8
7084 Tayama Polska Robert Prandota i Wspólnicy sp. j. Katowice 8
7085 KATHAY - HASTER M.W. Brzostowscy, A.A. Ślebioda S.J. Poznań 8
7086 Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o. Smardzko 8
7087 Miraż S.J. Alwernia 8
7088 Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o. Jałowiec 8
7089 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy S. J. Opoczno 8
7090 Spółdzielnia Mieszkaniowa Westalka Nakło nad Notecią 8
7091 Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. Nowy Sącz 8
7092 TESAT Sp. z o.o. Poznań 8
7093 Centrale Laboratorium Pomiarowo - Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 8
7094 MARKET BUDOWLANY S.J. Grójec 8
7095 Woodline Marszałek S.J. Rzeszów 8
7096 FADBET S.A. Białystok 8
7097 Protor Merkury S.J. Radom 8
7098 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 8
7099 Majus S.J. Wadowice 8
7100 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 8
7101 Arenda Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne  Łabędnik 8
7102 Dar - Food S.J. PHU Szczecin 8
7103 Cukromix - Bis Sp. z o.o. Ropczyce 8
7104 TDM Electronics S.A. Tarczyn 8
7105 Balda Sp. z o.o. Zbąszyń 8
7106 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanit S.J. Arkadiusz Jackowski I Krzysztof Błażejewski Stargard Szczeciński 8
7107 Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J. Miedzna 8
7108 Santech Sp. z o.o. Warszawa 8
7109 Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus S.J. Bolesławiec 8
7110 Invest Metal Sp. z o.o. Gdynia 8
7111 C/S Polska Sp. z o.o. Kobylanka 8
7112 Transport Spedycja Głowacki sp.j. Mleczków 8
7113 AKTIW Sp. z o.o. Gostków 8
7114 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Siechnice 8
7115 Gawroński Sp. z o.o. Gdynia 8
7116 Stefańczyk S.J. Łódź 8
7117 POL - PANEL Sp. z o.o. Rymanów 8
7118 BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J. Stalowa Wola 8
7119 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 8
7120 Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J. Poznań 8
7121 Roltrans S.J.  Mońki 8
7122 ITP S.A. Warszawa 8
7123 Texet Poland Sp. z o.o. Poznań 8
7124 ALGLOB Sp. z o.o. Dąbrowa 8
7125 Screen Network S.A. Warszawa 8
7126 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 8
7127 PPHU Loba S.J. Nowy Tomyśl 8
7128 EURO PROVIDUS S.A. Częstochowa 8
7129 Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy S.J. Łódź 8
7130 Teka Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 8
7131 Dostępny Dom sp. z o.o. Mysłowice 8
7132 KIE Sp. z o.o. Niepruszewo 8
7133 AERO - BW S.J. Chrzanów 8
7134 UNICEM Sp. z o.o. PW Chełm 8
7135 INRECO - EMULSJA Sp. z o.o. Marcelin 8
7136 Beclever Sp. z o.o. Września 8
7137 STAUBLI - Łódź Sp. z o.o. Łódź 8
7138 Muller Jelcz - Laskowice Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 8
7139 PPHU Merkury S.J. Prudnik 8
7140 PH PISAREK S.J. Nadarzyn 8
7141 Pakorex Wspólnicy Ziarno Sp. J. Olkusz 8
7142 Softhard S.A. Płock 8
7143 THT Sp. z o.o. Świdnica 8
7144 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 8
7145 Hydro - Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Łódź 8
7146 Dachmur S.J. Jabłonna 8
7147 Przeds. Spedycyjne Transstar Sp. z o.o. Olkusz 8
7148 VMG Print Sp. z o.o. Poznań 8
7149 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 8
7150 Ekspres S.J. Inowrocław 8
7151 Agrohandel S.J Łódź 8
7152 THEMAR Import Export Sp. z o.o. Warszawa 8
7153 W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o. Warnice 8
7154 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 8
7155 IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. Milanówek 8
7156 Intermech Sp. z o.o. PPUH Stalowa Wola 8
7157 M Plus M Frąszczak M. Kruk E. Sp. J. Września 8
7158 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 8
7159 Hurtownia Narzędzi Seger S.J. Dębica 8
7160 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi S.J. Złotoryja 8
7161 PGS Sp. z o.o. Odolanów 8
7162 ZAKŁAD PRODUKCJI CUKIERNICZEJ CYMES JERZY KLECHA, WITOLD KLECHA S.J. Kłobuck 8
7163 Cross System Sp. z o.o. Szczecin 8
7164 SKINPOL Sp. z o.o. Lublin 8
7165 Magorex S.J. Żary 8
7166 Rusak Business Services Sp. z o.o. Warszawa 8
7167 W&H POLAND Sp. z o.o. Warszawa 8
7168 FAMEX-BIS Sp. z o.o. Cieszyn 8
7169 MIEJSKIE CENTRUM STOMATOLOGII NOWA HUTA Sp. z o.o. Kraków 8
7170 PAK CENTRUM USŁUG INFORMATYCZNYCH Sp. z o.o. Konin 8
7171 Dr. JOSEF RAABE Sp. z o.o. Spółka Wydawnicza Warszawa 8
7172 Polski Serwis Płynów Wiertniczych Sp. z o.o. Krosno 8
7173 SIMBHP S.J. Słupsk 8
7174 No Name Sp. z o.o. Kraków 8
7175 Lincoln S.J. Sosnowiec 8
7176 Remax Construct Sp. z o.o. Kraków 8
7177 Semicon Sp. z o.o. Warszawa 8
7178 Stalpol S.J. Lublin 8
7179 HTI Sp. z o.o. Poznań 8
7180 Vivanco Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
7181 PMB Południe Tour Sp. z o.o. Rytro 8
7182 Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A. Gdańsk 8
7183 ECORES Sp. z o.o. Rzeszów 8
7184 SBI Polska Sp. z o.o. Okup Mały 8
7185 Carbomet Sp. z o.o. Puchaczów 8
7186 Turbotrans Kaźmierski S.J. Legnica 8
7187 Brand Sp. z o.o. Warszawa 8
7188 Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o. Rumia 8
7189 Delikatesy Spółka Komandytowa Sopot 8
7190 PPHU STOLMET JiM KOTYRBA S.J. Kalwaria Zebrzydowska 8
7191 Marand Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 8
7192 Biall Sp. z o.o. Otomin 8
7193 WADOWSKI S.J. Zakopane 8
7194 Prozam S.J. Kalisz 8
7195 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych S.A. Sopot 8
7196 Pol - Ital Sp. z o.o. Myszków 8
7197 NOVET S.J. Kaczmarek i Wspólnicy Stara Gadka 8
7198 Vimed Sp. z o.o. Warszawa 8
7199 ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o. Gdynia 8
7200 Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 8
7201 Allied Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
7202 HEINTZMANN - SILESIA Sp. z o.o. Gliwice 8
7203 Docu - System Sp. z o.o. Warszawa 8
7204 RADIO OLSZTYN S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia Olsztyn 8
7205 Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białogard 8
7206 Perfect Clean Sp. z o.o. Warszawa 8
7207 HAUBITZ - POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 8
7208 Jatax Sp. z o.o. Kłodzko 8
7209 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAGI PAWEŁ ŚLIWIŃSKI, JACEK GABER, MARIA WOLAK S.J. Stalowa Wola 8
7210 Rolmasz S.J. Łomża 8
7211 POLIMASZ R. Wituchowski i Syn S.J. Otorowo 8
7212 Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu Wrocław 8
7213 Intersol Deweloper Sp. z o.o. Radom 8
7214 Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o. Turze 8
7215 KOMES Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
7216 IPB - EXIM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Eksportu Iława 8
7217 Typograf S.J. Września 8
7218 Zambet Odrzykoń Franciszek Pelczar, Stanisław Pelczar Sp. J. Odrzykoń 8
7219 FIRE - SYSTEM S.J PPHU Sprzętu Pożarniczego Ochronnego Mszana 8
7220 CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A. Katowice 8
7221 PHU INSTALBUD S.J. Chrzanów 8
7222 Sprzedaz Materiałów Budowlanych i Rolnych Bud - Rol S.J. Płońsk 8
7223 Mlekoland Sp. z o.o. Głubczyce 8
7224 OSTROWSKI Sp. z o.o. Kraków 8
7225 Patron Travel Sp. z o.o. Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Warszawa 8
7226 Bimex S.J. Zduńska Wola 8
7227 WMW Sp. z o.o. Rybarzowice 8
7228 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J. Częstochowa 8
7229 Cotton Mania Sp. z o.o. Warszawa 8
7230 Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o. Kraków 8
7231 Eurowind Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8
7232 BUSINESS CENTRE Sp. z o.o. Warszawa 8
7233 Metalimpex Sp. z o.o. Tychy 8
7234 Termo - Szkło Sp. z o.o. Bystra 8
7235 Disan Jabłoński Grupa SBS S.J. Milanówek 8
7236 PPHU Limba Ryszard Majewski i Tomasz Szerel S.J. Olecko 8
7237 Fast - Fol S.J. Mława 8
7238 EXPANDO Sp. z o.o. Szczecin 8
7239 Excellent Office S.J. Warszawa 8
7240 M-Rol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Odolanów 8
7241 GEDEON Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
7242 Hotel Prezydent Sp. z o.o. Spała 8
7243 Casablanca Catering Sp. z o.o. Białystok 8
7244 Kon - Ins - Bud Montaż Sp. z o.o. Tarnów 8
7245 Sieper Sp. z o.o. Złotoryja 8
7246 AH Hardt S.J. Cholerzyn 8
7247 Doral Sp. J. Piotr Chmielewski, Robert Kalinowski, Jerzy Sierakowski Kłodzko 8
7248 Edal S.J. Lisków 8
7249 Polfran S.J. Białystok 8
7250 Bumar Invest Sp. z o.o. Warszawa 8
7251 Radius - Radpol S.J. Skórzewo 8
7252 MARDOM Sp. z o.o. Łódź 8
7253 Bona - Med Sp. z o.o. Kraków 8
7254 Bestpol Sp.J. Kleosin 8
7255 Correct S.J. Zduńska Wola 8
7256 MPL VERBUM S.A. Poznań 8
7257 Interprasa S.J. Łódź 8
7258 Przeds. Armatorskie Baltramp Shipping Sp. z o.o. Szczecin 8
7259 Europlastik S.J. Bielsko-Biała 8
7260 Olympic Sport Sp. z o.o. Białystok 8
7261 BLUBIT Sp. z o.o. Warszawa 8
7262 Gama Sp. z o.o. Regionalna Firma Handlowa Świecie 8
7263 ISL - Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Kraków 8
7264 Lalemant Poland S.A. Wrocław 8
7265 SPECMED Sp. z o.o. Krosno 8
7266 Alfafarma Sp. z o.o. Łódź 8
7267 Przeds. Krezus S.J. Katowice 8
7268 INTER - RABS Sp. z o.o. Wołomin 8
7269 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 8
7270 TECHNO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE JAN ZIOMEK S.J. Wrocław 8
7271 Frech-Polska Sp. z o.o. Praszka 8
7272 Elokon Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
7273 BIEL - MED Sp. z o.o. Bielsko-Biała 8
7274 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 8
7275 Control System S.J. Wrocław 8
7276 BOZ S.A. Rzeszów 8
7277 „Galicja J. Pelc, A. Sidor” Sp. J. Leżajsk 8
7278 Freudenberg Vilene Sp. z o.o. Łódź 8
7279 APEX - ROBOZIEM Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 8
7280 Somar S.J. Kalisz 8
7281 J. Pajor & Beba Major S.J. Nowy Sącz 8
7282 WAMET.COM Sp. z o.o. Olesno 8
7283 INSA S.J. Zaścianki 8
7284 Wigor Plus Nowodworski, Wróblewski S.J. Wadąg 8
7285 Marmir Paszek S.J. Nowa Sarzyna 8
7286 Estella S.J. Poznań 8
7287 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W Wodę Wodrol-Olsztyn W Dywitach Sp. z o.o. Dywity 8
7288 Agromex S.J. PPHU Łódź 8
7289 S.I.B.I. Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 8
7290 Przeds. Budowlane Best Deweloper Sp. z o.o. Szczecin 8
7291 Multinet Sp. z o.o. Katowice 8
7292 Umet Sp. z o.o. Wrocław 8
7293 LANG TEAM Sp. z o.o. Warszawa 8
7294 PHU Aparatex S.J. Ostrów Wielkopolski 8
7295 Auto Żelazo S.J. Stojadła 8
7296 VIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o. Warszawa 8
7297 Wirex S.J. Jerzy, Jan Wirek Będzin 8
7298 PUH Zbistal S.J. Ząbkowice Śląskie 8
7299 Bor - Bud Sp. z o.o. Zakład Ogólnobudowlany Wrocław 8
7300 Advantech Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
7301 Wodomierze Sp. z o.o. Sieradz 8
7302 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 8
7303 Polywest - Polska Sp. z o.o. Podgórzyn 8
7304 EMERPOL Sp. z o.o. Warszawa 8
7305 P.H. PAAK S.J. Paczkowscy Bydgoszcz 8
7306 PW Kord Sp. z o.o. Chorzów 8
7307 Map Solutions Sp. z o.o. Legionowo 8
7308 Elewator Sp. z o.o. Katowice 8
7309 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Aqua-Tech Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8
7310 Kazamot S.J. Solec Kujawski 8
7311 Nowa France S.J. Leszno 8
7312 Real - Inwest Sp. z o.o. Kraków 8
7313 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 8
7314 GDR Sp. z o.o. Łozienica 8
7315 Galeria Portius Sp. z o.o. Krosno 8
7316 Lecho Elektronika Autogaz S.J. Białystok 8
7317 Firma Handlowo-Usługowa BJM Sp. z o.o. Szczecin 8
7318 RECYKLING WOJKOWICE Sp. z o.o. Wojkowice 8
7319 SILESIA - MED S.A. Grzawa 8
7320 Quest Sp. z o.o. Warszawa 8
7321 LEXXIT Mebel Production & Trading Sp. z o.o. Słocin 8
7322 RUDOPAL Sp. z o.o. Rudniki 8
7323 Farmacovit Sp. z o.o. Pietrzykowice 8
7324 Car-Line S.J. Wrocław 8
7325 Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o. Wrocław 8
7326 Evi-Med Sp. z o.o. Gdynia 8
7327 Gospodarstwo Rybackie Kock Sp. z o.o. Ryki 8
7328 ENERGO - TUR Sp. z o.o. Chrzanów 8
7329 Sklep Kolonalny S.J. Warszawa 8
7330 GD & K Consulting Sp. z o.o. Kraków 8
7331 Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o. Tczew 8
7332 Dom Inżynierski Promis S.A. Szczecin 8
7333 DIGESTA Sp. z o.o. Warszawa 8
7334 Rhein Folien Polska Sp. z o.o. Kórnik 8
7335 DANFARM MARTA DANEK S.J. Kraków 8
7336 Esourcing S.A. Kraków 8
7337 Paluch Sp. z o.o. Warszawa 8
7338 Komfopol Meble S.J. Tarnobrzeg 8
7339 PUHP AKWA Radosław Pietrucha S.J. Żarki 8
7340 PUPH Papirus S.J. Świecie 8
7341 Algro Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 8
7342 Olan Sp. z o.o. Lublin 8
7343 AUTO - AKCES Sp. z o.o. Gdańsk 8
7344 Pawilon Handlowy Armet Hurt i Detal S.J. Opoczno 8
7345 SANPROD PLUS Henryk Białczak, Grzegorz Puciata S.J. Ostrołęka 8
7346 Budexport Sp. z o.o. Wrocław 8
7347 EPM Machines Polska Sp. z o.o. Tyczyn 8
7348 PPUH Rasel S.J. Dygowo 8
7349 Wik - Pol S.J. Piotrków Trybunalski 8
7350 Inwencja S.J. Robert Krasowski Gorzów Wielkopolski 8
7351 Invest Klima Sp. z o.o. Gdynia 8
7352 ASWO PL Pobrotyń S.J. Koszalin 8
7353 Spedmen Spedycja Krajowa I Międzynarodowa Krawczyk & Friczka S.J. Głogów 8
7354 VERO S.J. Kraków 8
7355 ROM-BUD Jędruszczak S.J. Chełm 8
7356 Sumifarm-Bis S.J. Ewa Miłkowska,Jadwiga Sułowicz Kraków 8
7357 Plastiflora Maria i Zbigniew Perek S.J. Łódź 8
7358 Clima Hit S.J. Płock 8
7359 Denwar S.J. J.waryś I Wspólnicy Gościcino 8
7360 Gonciarz Opakowania S.J. Ząbki 8
7361 PHU Promont S.J. Opole 8
7362 CLIF Sp. z o.o. Kraków 8
7363 SONNEX Sp. z o.o. Sokółki 8
7364 Centrum Powłok Preaplikowanych Konwert Sp. z o.o. Kaniów 8
7365 Inter Import - Export Sp. z o.o. Bojanowo 8
7366 Dorapol FH S.J. Kraków 8
7367 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 8
7368 Krasnodębski i S-Ka - Optiblok S.J. Łódź 8
7369 ART - EKO Asenizacja Utylizacja Recykling Sp. z o.o. Wrocław 8
7370 Marko S.J. Wrocław 8
7371 Presseko Sp. z o.o. Bolechowo 8
7372 Zakład Poligraficzny Flexodruk-Źrebiec S.J. Jasło 8
7373 Centrum Technologiczne Betotech Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 8
7374 PREFBUD Sp. z o.o. Firma Wytwórczo Usługowa Białystok 8
7375 Tojan Sp. z o.o. Lubań 8
7376 STI STUDIO FILMOWE Sp. z o.o. Warszawa 8
7377 Cazet Kampinos Zakład Chmii Budowlanej S.J. Łazy 8
7378 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Starogard Gdański 8
7379 Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o. Rzeszów 8
7380 Zakł. Budowy Urządzeń i Aparatury Naukowo Doświadczalnej Sp. z o.o. Katowice 8
7381 NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra Sp. z o.o. Wałbrzych 8
7382 Lotniczy Catering Service Sp. z o.o. Pyrzowice 8
7383 Jurpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorniki 8
7384 Skład Materiałów Budowlanych BOMIR Różycki i Gabryś S.J. Chybie 8
7385 ITBC Communication Sp. z o.o. Warszawa 8
7386 Chello Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 8
7387 Stomilanka S.J. Przeds. Gastronomiczno - Handlowe Dębica 8
7388 Inco Sp. z o.o. Wawrów 8
7389 Borimex Sp. z o.o. Borowa 8
7390 Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o. Kraków 8
7391 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 8
7392 HTH - Novotech Sp. z o.o. Katowice 8
7393 Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński PPHU CONSAY S.J. Biała 8
7394 Przychodnia Rąbin Sp. z o.o. Inowrocław 8
7395 BOGACZEWO Sp. z o.o. Zakład Rybacki Morąg 8
7396 PPHU Adas Sp. z o.o. Leszno 8
7397 Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o. Poznań 8
7398 Europejska III Sp. z o.o. Warszawa 8
7399 Grambet - Grupa SBS S.J. Poznań 8
7400 Hotel Opera Sp. z o.o. Sopot 8
7401 Panaceum S.J. Poznań 8
7402 Biuro Projektów i Realizacji Protech Sp. z o.o. Łódź 8
7403 Boxmet - Trade Sp. z o.o. Pieszyce 8
7404 Panta Sp. z o.o. Gdańsk 8
7405 Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Poznań 8
7406 Stolrad Sp. z o.o. Radom 8
7407 Firma Handlowo-Usługowa PLUS-BIS Józef Gonet, Andrzej Gonet S.J. Korczyna 8
7408 Xmedia Sp. z o.o. Gołębiewo Średnie 8
7409 Korona - Kosmetyki S.J. Bydgoszcz 8
7410 Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. Gdynia 8
7411 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 8
7412 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 8
7413 POP Time S.J. Warszawa 8
7414 APTEKA ALOES S.J. Łódź 8
7415 Ekofer - Unibud Sp. z o.o. Warszawa 8
7416 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim Kazimierz Biskupi 8
7417 ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o. Kraków 8
7418 Arma Sp. z o.o. Warszawa 8
7419 Przeds. Handlowe MULTI S.J. Stary Sącz 8
7420 Spedition Fuhr Sp. z o.o. Sanok 8
7421 BC-Chem Sp. z o.o. Rzeszów 8
7422 Skanserwis Sp. z o.o. Warszawa 8
7423 Caldo - Izolacja S.J. Dębica 8
7424 Przemysław Kowalczyk S.J. Sieradz 8
7425 Szudy S.J. Boguchwała 8
7426 PPHU Saga S.J. Wrocław 8
7427 Panaceum A.B.D. Zielińscy S.J. Pruszcz Gdański 8
7428 TRIBO Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 8
7429 Transimpex - Gelner i Wspólnicy S.J. Gdynia 8
7430 TIC S.J. Bukowno 8
7431 RAF S.J. Rafał i Janusz Śliwarski Bielsko-Biała 8
7432 Artemis Sp. z o.o. Drawsko Pomorskie 8
7433 MED - SKARPA Sp. z o.o. Przychodnia Specjalistyczna Kraków 8
7434 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 8
7435 K.A.J. Sp. z o.o. Warszawa 8
7436 EPS Sp. z o.o. Wrocław 8
7437 Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o. Gdańsk 8
7438 Sandmix Sp. z o.o. Chróścice 8
7439 PH Kohidrex Jarosław Kowzuń, Czesław Kowzuń sp.j. Igołomia 8
7440 Poznań Onion Sp. z o.o. Siekierki Wielkie 8
7441 MULTI OIL Sp. z o.o. Białystok 8
7442 COMPACT Sp. z o.o. Gdańsk 8
7443 Status Dom Sp. z o.o. Szczecin 8
7444 Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański - Piotr Dudek - Dariusz Filipowicz Bydgoszcz 8
7445 Marabud S.J. Warszawa 8
7446 Doti sp. j. Manufaktura Draży Czekoladowych D.m. Mroczkowscy Kąty Wrocławskie 8
7447 Quercus Sp. z o.o. Zakrzewo 8
7448 Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J. Gdynia 8
7449 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marku Medical I.Zielińska i J.Zieliński S.J. Częstochowa 8
7450 VENTARS Sp. z o.o. Kraków 8
7451 Hotel Cristal Park Sp. z o.o. Tarnów 8
7452 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAMAROL Sp. z o.o. Opatkowice 8
7453 Kontekst HR Sp. z o.o. Warszawa 8
7454 TARIZOLACJA Sp. z o.o. PPU Tarnów 8
7455 Pufas Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 8
7456 Przedsiebiorstwo Budowlane Komin - Piec - Bud Roman Majcherczyk i Wspólnicy S.J. Bydgoszcz 8
7457 Mors S.J. PH Tomaszów Lubelski 8
7458 Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 8
7459 Zakład Instalacyjno Inżynieryjny sp. j. W. Jemielity T. Smoliński Łomża 8
7460 BJS S.J. Dębica 8
7461 Krauthammer Partners Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
7462 Jahiro Sp. z o.o. Widziszewo 8
7463 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Aura Sp. z o.o. Dobrzelin 8
7464 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku Łekno 8
7465 Alhen Artszkło Sp. z o.o. Poznań 8
7466 Calendula S. J. Teresin 8
7467 Instalnet Szabat, Rydzewski S.J. Kraśnik 8
7468 Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. Warszawa 8
7469 Medicus Sp. z o.o. Prudnik 8
7470 TBS Budrem Sp. z o.o. Kraków 8
7471 ZPS Łojewski Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 8
7472 Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy Wrocław 8
7473 Apteka Calendula Furtak I S-Ka S.J. Łódź 8
7474 REMEDIUM Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ Nowy Sącz 8
7475 RB BREXIM Sp. z o.o. Marynin 8
7476 SDF Sp. z o.o. Leszno 8
7477 Serwis Bank Sp. z o.o. Kraków 8
7478 Produkcja Handel Usługi IB S.J. Barwice 8
7479 O.K. APTEKA OKULICZ-KOZARYN S.J. Poznań 8
7480 BPG Polska Audyt Sp. z o.o. Warszawa 8
7481 LASER SYMAG POLSKA Sp. z o.o. Kraków 8
7482 Gama Sp. z o.o. PHU Gdańsk 8
7483 ZAPIS - HARDWARE Sp. z o.o. Przeds. Systemów Automatyki Ostrów Wielkopolski 8
7484 Rem - Bud - I S.J. Stalowa Wola 8
7485 RESET 2 Sp. z o.o. Wrocław 8
7486 Społem Kupiecko - Wytwórcza Spółdzielnia Pracy  Malbork 8
7487 Komunalne Przeds. Remontowo Budowlane Sp. z o.o. Mielec 8
7488 Szlif S.J. Ciecierzyn 8
7489 Artom Bis S.J. Armand Grabowski - Marek Kowalczyk - Janusz Żebrowski Bydgoszcz 8
7490 Omega Sp. z o.o. PPU Gdańsk 8
7491 Kadbud S.J. Otrębusy 8
7492 Elrem Sp. z o.o. Białystok 8
7493 Expert Krak Sp. z o.o. Kraków 8
7494 Ezbud - Interster Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 8
7495 Budląd-Cieszyn Sp. z o.o. PPHU Cieszyn 8
7496 T. Fal I P.Łuczak Przedsiębiorstwo Handlowe Elta S.J. Szczecin 8
7497 Techdent Center S.J. Warszawa 8
7498 Geokons Sp. z o.o. Piastów 8
7499 Netzsch Instrumenty Sp. z o.o. Kraków 8
7500 Remex S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe Mińsk Mazowiecki 8
7501 MINERAL MIDRANGE S.A. Warszawa 8
7502 JL Connect Sp. z o.o. Olesno 8
7503 PTHW Sp. z o.o. Lublin 8
7504 BAX Sp. z o.o. Przeds. Transportowo Usługowe Kielce 8
7505 RATHGEBER Sp. z o.o. Wrocław 8
7506 Studio Forma 96 S.J. Poznań 8
7507 WIA S.J. Szydłowiec 8
7508 GRANMAR Sp. z o.o. Kraków 8
7509 Miejska Pracownia Projektowa Architekci Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 8
7510 Arlech S.J. Firma Eksport - Import Medyka 8
7511 Biuro Podróży Tęcza S.J. Bielsko-Biała 8
7512 Budomat Prus Spółka Jawna Łazy 8
7513 Nepcon Sp. z o.o. Kraków 8
7514 Tex - Sta S.J. Aleksandrów Łódzki 8
7515 DTM S.J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski Białystok 8
7516 AUDYTEL S.A. Warszawa 8
7517 Spółdzielnia Turystyczno - Gospodarcza Samopomoc Chłopska Opole 8
7518 Rgbs - Systemy Audiowizualne Sp. z o.o. Warszawa 8
7519 Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych Oborniki 8
7520 COSMOPOL Sp. z o.o. Gdynia 8
7521 Fluid Desk Sp. z o.o. Szczecin 8
7522 Fun & Sport Sp. z o.o. Wrocław 8
7523 Akadem Sp. z o.o. Warszawa 8
7524 JANTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Odzieżowe Wejherowo 8
7525 NPI Sp. z o.o. Kiełczów 8
7526 BJK Architekci Sp. z o.o. Gdynia 8
7527 Despol-Technik S.J. Radomsko 8
7528 Ekoenergopol Sp. z o.o. Lublin 8
7529 Przychodnia Gdańska Sp. z o.o. Bydgoszcz 8
7530 ECOMS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 8
7531 Termal Sp. z o.o. Starogard Gdański 8
7532 Ro - Ko Car Service Sp. z o.o. Jelenia Góra 8
7533 BEE & HONEY Sp. z o.o. Kęty 8
7534 GOLDENLINE Sp. z o.o. Warszawa 8
7535 BODEN Sp. z o.o. Lublin 8
7536 Spółka Lekarska Zamłynie Sp. z o.o. Radom 8
7537 Apteka Arnica, SKubis S.J. Hrubieszów 8
7538 Reo Croma Sp. z o.o. Warszawa 8
7539 Kadet S.J. Zakład Budowlany  Chorzów 8
7540 Dot Systems Sp. z o.o. Warszawa 8
7541 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 8
7542 Kolanko Duo Sp. z o.o. Chwaszczyno 8
7543 Montibud S.J. Legnica 8
7544 STRUCTUM Sp. z o.o. PW Lublin 8
7545 2 Morrow Sp. z o.o. Szczecin 8
7546 Prime Project Sp. z o.o. Wrocław 8
7547 JURA Sp. z o.o. Nowy Sącz 8
7548 Optima Sp. z o.o. Przemyśl 8
7549 4x4 Partner Sp. z o.o. Warszawa 8
7550 Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 8
7551 Piekarnia Krys - And S.J. Bydgoszcz 8
7552 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. Warszawa 8
7553 Spedytor Marta i Krzysztof Bednarczyk S.J. Michałowice 8
7554 Korelacja Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Kraków 8
7555 Wagas S.A. Warszawa 8
7556 W&F Franke Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
7557 Zespół Przychodni Formica Sp. z o.o. Wrocław 8
7558 Elektrohurt Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 8
7559 Rosebud Sp. z o.o. Kraków 8
7560 Gastoklima Sp. z o.o. PUP Gdańsk 8
7561 UNI-TECH S.A. Bydgoszcz 8
7562 Dawidczyk Kazimierz i Wspólnicy S.J. Ostrołęka 8
7563 Dykon Sp. z o.o. Dzierżoniów 8
7564 AGC Flat-Glass Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
7565 CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Puławy 8
7566 Hortnas Sp. z o.o. Góra 8
7567 Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J. Poznań 8
7568 Aptex Z.kosiński S.J. Gdańsk 8
7569 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o. Wrocław 8
7570 PPUH Gobox S.J. Dębica 8
7571 Grupa Projektowo-Inwestycyjna Bass Sp. z o.o. Gdańsk 8
7572 Baltimare Sp. z o.o. Gdynia 8
7573 B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J. Kraków 8
7574 A.B.C. Family Med Sp. z o.o. Sopot 8
7575 Apteka Medpharma Sp. z o.o. Starogard Gdański 8
7576 Hpl Technika Drzwiowa Sp. z o.o. Warszawa 8
7577 Ocular Canada 2 Sp. z o.o. Lublin 8
7578 STEFANIA S.J. Kempski i Wspólnicy Tychy 8
7579 Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego we Wrocławiu Sp. z o.o. Wrocław 8
7580 Metaloplast - Kraków Sp. z o.o. Sułkowice 8
7581 Kartonex S.J. Zbigniew Zymni Janusz Kowalski Kcynia 8
7582 D. Grabowski, P. Illukowicz, M. Majdziński GRIFMAL S.J. Łódź 8
7583 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polutil S.J. Lniano 8
7584 BUDIMA Sp. z o.o. Krasne 8
7585 Endokrynologia Sp. z o.o. Poznań 8
7586 Pol - Sana - Med Sp. z o.o. Czeladź 8
7587 JKB S.J. PPH Świdnica 8
7588 Geores Sp. z o.o. Rzeszów 8
7589 Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o. Dzierzgoń 8
7590 IMR Sp. z o.o. Kartoszyno 8
7591 KEJ Sp. z o.o. Wrocław 8
7592 PUP KANN Sp. z o.o. Poznań 8
7593 Fort Sp. z o.o. Szczecin 8
7594 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Kościerzyna 8
7595 Med - Service Sp. z o.o. Kalisz 8
7596 ARS Wędzonka S.J. Gliwice 8
7597 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Inowrocław 8
7598 Borgia Sp. z o.o. Katowice 8
7599 NZOZ Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o. Kraków 8
7600 Optimal S.J. Krosno 8
7601 Protektor Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia  Warszawa 8
7602 Graph-Expert Sp. z o.o. Kraków 8
7603 PHU Edmel Melnyk i S-ka S.J. Legnica 8
7604 OKNA BESKID Sp. z o.o. Rybarzowice 8
7605 Instal-Trend Sp. z o.o. Warszawa 8
7606 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełex Sp. z o.o. Białystok 8
7607 ZUMTECH ENERGORPEM Sp. z o.o. Radom 8
7608 Wt - Polska Sp. z o.o. Poznań 8
7609 Elzit Sp. z o.o. Wejherowo 8
7610 Novum Therm Sp. z o.o. Kalisz 8
7611 Aqua Spółka Komandytowa Piaseczno 8
7612 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro- Med Sp. z o.o. Kraków 8
7613 Dg S.J. Warszawa 8
7614 Centrum - Radom Sp. z o.o. Radom 8
7615 NZOP- Przychodnia Rodzinna Sp. z o.o. Nysa 8
7616 Kaliniec S.J. Kalisz 8
7617 Euro Mot Sp. z o.o. PHU Białystok 8
7618 Poltrafo Sp. z o.o. Świdnica 8
7619 Gen-Sys Sp. z o.o. Warszawa 8
7620 Stratosfera Sp. z o.o. Warszawa 8
7621 Apion Sp. z o.o. Słupsk 8
7622 INŻ - BUD Sp. z o.o. Przeds. Robót Inżynieryjno - Budowlanych Tarnów 8
7623 Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o. Wrocław 8
7624 Antex S.J. Jerzy Maćkówka i S-ka Łbiska 8
7625 PUP KARED Sp. z o.o. Gdańsk 8
7626 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nadrzeczna Sp. z o.o. Częstochowa 8
7627 POGÓRZE Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Gdynia 8
7628 Izotechnika Sp. z o.o. Krapkowice 8
7629 Przedsiębiorstwo Almak Sp. z o.o. Wrocław 8
7630 Alpinex Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlu Kraków 8
7631 Przeds. Doradczo-Handlowe Con-Spark Sp. z o.o. Gdynia 8
7632 Kancelaria Rachunkowa Brzykcy i Wspólnicy Sp. z o.o. Inowrocław 8
7633 BOMAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Białystok 8
7634 CGS AUDYTOR Sp. z o.o. Poznań 8
7635 Jes - Comex Sp. z o.o. Warszawa 8
7636 Terapia Medyczna Teramed Sp. z o.o. Poznań 8
7637 Davon Sp. z o.o. Gdańsk 8
7638 STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o. Sopot 8
7639 Mol Sp. z o.o. Gdynia 8
7640 PSI Polska Jadwiga Kuczkowska Spółka Komandytowo - Akcyjna Warszawa 8
7641 Panax S.J. Strzyżów 8
7642 SECO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kraków 8
7643 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagmed Sp. z o.o. Nowy Sącz 8
7644 Orgbud - Serwis Sp. z o.o. Poznań 8
7645 NZOZ Widok - Bronowice Sp. z o.o. Kraków 8
7646 PPHU Gazmech Sp. z o.o. Szczecin 8
7647 Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Tekam Sp. z o.o. Puławy 8
7648 EUROPEAN NETWORK SECURITY INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 8
7649 Medea Sp. z o.o. Michałowice 8
7650 Solution Sp. z o.o. Gdynia 8
7651 BAJT M.CHAMICEWICZ SPÓŁKA JAWNA Biała Podlaska 8
7652 Olivella Sp. z o.o. S.K. Łódź 8
7653 Morska Agencja Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 8
7654 RWE Stoen Operator Sp. z o.o. Warszawa 7
7655 GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A. Poznań 7
7656 Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 7
7657 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 7
7658 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 7
7659 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 7
7660 Atlas Sp. z o.o. Łódź 7
7661 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 7
7662 EXATEL S.A. Warszawa 7
7663 GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7664 Alpla - Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 7
7665 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 7
7666 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7667 ELEKTROBUDOWA S.A. Katowice 7
7668 Press Glass S.A. Poczesna 7
7669 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 7
7670 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa im. Franciszka Stefczyka Gdynia 7
7671 Politechnika Gdańska Gdańsk 7
7672 Van Pur S.A. Warszawa 7
7673 First Data Polska S.A. Warszawa 7
7674 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA Warszawa 7
7675 Metro Properties Sp. z o.o. Warszawa 7
7676 Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A. Sanok 7
7677 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 7
7678 Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o.o. Toruń 7
7679 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 7
7680 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 7
7681 Politechnika Poznańska Poznań 7
7682 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 7
7683 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 7
7684 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 7
7685 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 7
7686 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 7
7687 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7688 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 7
7689 Dalkia Term S.A. Warszawa 7
7690 ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY S.A. Opole 7
7691 ATM S.A. Warszawa 7
7692 YAWAL S.A. Herby 7
7693 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno 7
7694 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 7
7695 AMS S.A. Warszawa 7
7696 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 7
7697 INSTAL - Kraków S.A. Kraków 7
7698 Warszawska Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 7
7699 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
7700 PPH Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 7
7701 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 7
7702 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7
7703 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 7
7704 HART Sp. z o.o. Opole 7
7705 Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana JARY Warszawa 7
7706 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 7
7707 PORT LOTNICZY WROCŁAW S.A. Wrocław 7
7708 Spółdzielcza Agrofirma Witkowo Stargard Szczeciński 7
7709 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
7710 Zarmen Sp. z o.o. Chorzów 7
7711 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 7
7712 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 7
7713 ELICA GROUP POLSKA Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 7
7714 PORR (POLSKA) S.A. Warszawa 7
7715 Monier Braas Sp. z o.o. Opole 7
7716 GZELLA Sp. z o.o. Osie 7
7717 ACCENTURE Sp. z o.o. Warszawa 7
7718 WROCŁAW - POŁUDNIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 7
7719 ES - SYSTEM S.A. Kraków 7
7720 Zetkama S.A. Ścinawka Średnia 7
7721 TFP Sp. z o.o. Kórnik 7
7722 Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRCZEWSKA Warszawa 7
7723 Zakłady Chemiczne ALWERNIA S.A. Alwernia 7
7724 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 7
7725 Citibank International PLC Publiczna S.A. Oddział w Polsce Warszawa 7
7726 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 7
7727 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 7
7728 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 7
7729 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Pruszków 7
7730 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Lubzina 7
7731 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju Warszawa 7
7732 Inter Europol Piekarnia Szwajcarska Sp. z o.o. S.K.A. Marki 7
7733 VTS Sp. z o.o. Gdynia 7
7734 Elektrociepłownia Będzin S.A. Będzin 7
7735 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. Wrocław 7
7736 Vistal Gdynia S.A. Gdynia 7
7737 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7738 Prywatne Biuro Podróży SINDBAD Opole 7
7739 WIELKOPOLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 7
7740 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA Łódź 7
7741 Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak Kalisz 7
7742 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 7
7743 LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
7744 POL - SKONE Sp. z o.o. Lublin 7
7745 INSTALBUD JANOSZ S.J. Pszczyna 7
7746 WARTA GLASS JEDLICE S.A. Jedlice 7
7747 Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o. Elbląg 7
7748 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 7
7749 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 7
7750 Główny Instytut Górnictwa Katowice 7
7751 Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7
7752 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 7
7753 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 7
7754 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Chrobrego Łódź 7
7755 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 7
7756 Rolls Royce Poland Sp. z o.o. Gniew 7
7757 MULTIVAC Sp. z o.o. Jastków 7
7758 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7759 Interbud - Lublin S.A. Lublin 7
7760 Rawag Sp. z o.o. Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów Rawicz 7
7761 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 7
7762 Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Sanok 7
7763 FESTO Sp. z o.o. Raszyn 7
7764 Danish Malting Group Polska Sp. z o.o. Sierpc 7
7765 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ARMATURY w Kielcach Kielce 7
7766 SOLIDEX S.A. Kraków 7
7767 Fabryka Drutu Gliwice sp. z o.o. Gliwice 7
7768 Fabryka Maszyn Górniczych PIOMA S.A. Piotrków Trybunalski 7
7769 ARBET S.J. Fabryka Styropianu Koszalin 7
7770 Adler Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
7771 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 7
7772 Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego Kraków 7
7773 RUDA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 7
7774 UBM Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7775 Instalplast Łask Sp. z o.o. Łask 7
7776 Grupa Edukacyjna S.A. Kielce 7
7777 SELT Sun Protection Systems Tadeusz Selzer Opole 7
7778 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 7
7779 BUDOMEX Sp. z o.o. PW Biała Podlaska 7
7780 PHARMA - C - FOOD Sp. z o.o. Niepołomice 7
7781 TIP - TOPOL Sp. z o.o. PUP Pobiedziska 7
7782 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 7
7783 KUŹNIA S.A. Fabryka Narzędzi Sułkowice 7
7784 MSU S.A. Grudziądz 7
7785 Energomontaż - Północ - Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 7
7786 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 7
7787 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 7
7788 TPS Sp. z o.o. Pęcz 7
7789 Melbud S.A. Grudziądz 7
7790 PROMAR Sp. z o.o. PPH Łomianki 7
7791 Pozkrone S.A. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 7
7792 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 7
7793 Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa Włocławek 7
7794 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7795 Zbyszko Company Sp. z o.o. Radom 7
7796 TASTA ARMATURA Sp. z o.o. Stalowa Wola 7
7797 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Włocławek 7
7798 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 7
7799 ANWIS Polska Sp. z o.o. Włocławek 7
7800 Koxka Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
7801 Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Suwałki 7
7802 Constract Export - Import Sp. z o.o. Rożental 7
7803 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego ŁUCZNIK w Radomiu Radom 7
7804 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 7
7805 Silvan sp. z o.o. Olecko 7
7806 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 7
7807 PANELTECH Sp. z o.o. Chorzów 7
7808 OSMOFROST Sp. z o.o. Strzyżewice 7
7809 TECH - ROL Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7
7810 Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 7
7811 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznań 7
7812 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
7813 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 7
7814 Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Skierniewice 7
7815 Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Poznań 7
7816 Rozłogi Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa  Warszawa 7
7817 RAWIBOX S.A. Rawicz 7
7818 CENTRUM Sp. z o.o. PPHU Nowy Sącz 7
7819 BLSTREAM Sp. z o.o. Szczecin 7
7820 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 7
7821 ELMO S.A. Siedlce 7
7822 ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Słupsk 7
7823 STOLARNIA Krzysztof Otlewski Osie 7
7824 DOPAK Sp. z o.o. Wrocław 7
7825 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakowiak Kraków 7
7826 Ins - El S.J. Łódź 7
7827 Firma Prywatna Marek Halina Mikołajczak Marek Mikołajczak Bydgoszcz 7
7828 Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7829 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS Kraków 7
7830 IBM BTO BUSINESS CONSULTING SERVICES Sp. z o.o. Kraków 7
7831 Stal - Produkt S.J. Myszków 7
7832 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 7
7833 EKOLAN S.A. Gdynia 7
7834 Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A. Katowice 7
7835 Hutniczo - Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 7
7836 DRUK - PAK S.A. Kujawskie Zakłady Poligraficzne Aleksandrów Kujawski 7
7837 Siltech Sp. z o.o. Zakład Górniczy Zabrze 7
7838 Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino Gdańsk 7
7839 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrołęka 7
7840 Promotech Sp. z o.o. Białystok 7
7841 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 7
7842 Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A. Poznań 7
7843 Bokaro Szeligowscy S.J. Gorzów Wielkopolski 7
7844 WYŻSZA SZKOŁA MENEDŻERSKA w Warszawie Warszawa 7
7845 EKO - REGION Sp. z o.o. Bełchatów 7
7846 Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 7
7847 Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie Szczecin 7
7848 Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny ZOZ w Nowej Soli Nowa Sól 7
7849 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 7
7850 TARCOPOL Sp. z o.o. Starachowice 7
7851 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
7852 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7853 WIÓR S.J. Białystok 7
7854 HELIO S.A. Wyględy 7
7855 LITWIŃSKI TRANSPORT - SPRZĘT - BUDOWNICTWO Tęgoborze 7
7856 AGED Sp. z o.o. Pruszków 7
7857 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 7
7858 Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o. Zduńska Wola 7
7859 Agroferm Sp. z o.o. Grąbkowo 7
7860 ENERGO - UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Poznań 7
7861 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 7
7862 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Środa Śląska 7
7863 Eneos Sp. z o.o. Poznań 7
7864 Broen Oil & Gas Sp. z o.o. Suchy Las 7
7865 Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych Warszawa 7
7866 FIRE - MAX Sp. z o.o. Warszawa 7
7867 ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt Rawicz 7
7868 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 7
7869 Cynel - Unipress Sp. z o.o. Warszawa 7
7870 Doka Polska Sp. z o.o. Zielonka 7
7871 Zakład Energetyki Cieplnej Star - Pec Sp. z o.o. Starogard Gdański 7
7872 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 7
7873 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 7
7874 MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych Katowice 7
7875 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 7
7876 Zakłady Produkcyjne B-D Witold Brodzik S.J. Zawiercie 7
7877 Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. Lublin 7
7878 Banken Polska Sp. z o.o. Buk 7
7879 Spółdzielnia Mieszkaniowa ORŁOWIEC Rydułtowy 7
7880 PREFROW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej Rybnik 7
7881 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Toruń 7
7882 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 7
7883 ARGO S.A. Gdańsk 7
7884 Dom Kredytowy Notus S.A. Warszawa 7
7885 Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 7
7886 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 7
7887 NOVUM MANAGEMENT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa-Akcyjna Kalisz 7
7888 SEVITEL Sp. z o.o. Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii Katowice 7
7889 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp.k. Warszawa 7
7890 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 7
7891 IMB - PODBESKIDZIE Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Skoczów 7
7892 Sonoco - Alcore Sp. z o.o. Warszawa 7
7893 POL - ASSISTANCE Sp. z o.o. Warszawa 7
7894 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 7
7895 Stegu Sp. z o.o. Jełowa 7
7896 GĄDÓW Sp-nia Mieszkaniowa Wrocław 7
7897 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 7
7898 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz Sp. Komandytowa Bydgoszcz 7
7899 ZMK Delikates Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
7900 BMT International Sp. z o.o. Dobre Miasto 7
7901 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Rojewo 7
7902 LEXISNEXIS Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
7903 Biameditek Sp. z o.o. Białystok 7
7904 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
7905 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 7
7906 Kegel - Błażusiak Sp. z o.o. Nowy Targ 7
7907 Black Point S.A. Bielany Wrocławskie 7
7908 WOD - KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kartuzy 7
7909 Auto Salon ŚWITOŃ - PACZKOWSKI S.J. Lubin 7
7910 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 7
7911 DUKO S.J. D. DRAPIEJ, A. DAWIEC Jelenia Góra 7
7912 Drokan S.A. Poznań 7
7913 Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa 7
7914 Bayleg S.J. Hurtownia Leków Weterynaryjnych Ziemnice 7
7915 EURO SKLEP S.A. Bielsko-Biała 7
7916 TAD - MET S.J. Kościerzyna 7
7917 Budynki Rozproszone Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7
7918 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tomaszów Lubelski 7
7919 ROL-BIG Sp. z o.o. PHU Brzeźno 7
7920 Hydro - Partner Sp. z o.o. Leszno 7
7921 Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy Poznań 7
7922 Elester - PKP Sp. z o.o. Łódź 7
7923 UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7
7924 Imperial - Kołobrzeg S.J. Kołobrzeg 7
7925 AGROMET ZEHS Lubań S.A. Lubań 7
7926 Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 7
7927 NCH - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
7928 Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
7929 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 7
7930 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HOFFMANN Janikowo 7
7931 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Świnoujście 7
7932 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 7
7933 EPP Sp. z o.o. Łęg 7
7934 Artrama Sp. z o.o. Warszawa 7
7935 Pulsar K. Bogusz S.J. Łapczyca 7
7936 KONTRON EAST EUROPE Sp. z o.o. Warszawa 7
7937 POM - EKO Sp. z o.o. Pomorski Ośrodek Maszynowy Szczecinek 7
7938 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 7
7939 BIELINEX - BETON Sp. z o.o. Szczecin 7
7940 SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Radomsko 7
7941 Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce Kraków 7
7942 QUINTILES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 7
7943 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 7
7944 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Sp. z o.o. Chorzów 7
7945 Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 7
7946 REMBIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlano - Handlowe Janikowo 7
7947 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 7
7948 Energotest Sp. z o.o. Gliwice 7
7949 Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT - GRACZE Sp. z o.o. Gracze 7
7950 ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy 7
7951 Remark - Kayser Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 7
7952 KIEL-TECH Sp. z o.o. Kielce 7
7953 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-Chem Hanna Borkowska, Dariusz Mandziuk S.J. Turka 7
7954 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
7955 Hurtownia FAREX Marek Gorczyca Węgrów 7
7956 Arka Mega S.A. Kołobrzeg 7
7957 PPHU FRUBEX - BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben Pajęczno 7
7958 Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe w Piszu Sp. z o.o. Pisz 7
7959 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Nysa 7
7960 Emilia Kristof - Firma Rodzinna Sp. z o.o. Rybnik 7
7961 TRANS-JAN Sp. z o.o. Katowice 7
7962 ELEKTROMET Zakład Urządzeń Grzewczych Głubczyce 7
7963 Hydrogeotechnika Sp. z o.o. Kielce 7
7964 GEA GRASSO Sp. z o.o. Gdynia 7
7965 EPC S.A. Warszawa 7
7966 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 7
7967 Asekuracja Cash Handling sp. z o.o. Warszawa 7
7968 W.Z. Eurocopert Sp. z o.o. Szczecinek 7
7969 Jaekel - Bud - Tech Sp. z o.o. Chorzów 7
7970 ABET Sp. z o.o. Warszawa 7
7971 FSB Piekarnie Sp. z o.o. Michałów-Reginów 7
7972 SIMPLE S.A. Warszawa 7
7973 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 7
7974 Spółka Wodno Ściekowa GWDA Sp. z o.o. Piła 7
7975 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 7
7976 San - Kow S.J. Hurt - Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 7
7977 Polskamp Sp. z o.o. Warszawa 7
7978 IZOLEX Sp. z o.o. Skarszewy 7
7979 BELVEDERE - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. Warszawa 7
7980 Franc - Textil Sp. z o.o. Żarów 7
7981 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o. Ryki 7
7982 CTL CHEMKOL Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7
7983 SIM Spółdzielnia Mieszkaniowa  Bydgoszcz 7
7984 MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe Bielsk Podlaski 7
7985 ATOS Sp. z o.o. Łódź 7
7986 TNS Polska S.A. Warszawa 7
7987 Comtegra Sp. z o.o. Warszawa 7
7988 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A. Poznań 7
7989 Baudziedzic Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 7
7990 EUROINSTAL PLUS Sp. z o.o. Ciechanów 7
7991 Fabet Sp. z o.o. Ślesin 7
7992 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Sp. z o.o. Olsztyn 7
7993 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
7994 Promet - Stal Sp. z o.o. PPM Olsztyn 7
7995 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 7
7996 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Warszawa 7
7997 MECAPOL S.A. Wągrowiec 7
7998 Prymus Szumacher, Wieczorek S.J. Gongolina 7
7999 Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A. Gdynia 7
8000 PRO-WET S.J. Koszalin 7
8001 Art - Pol Sp. z o.o. Wrocław 7
8002 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. Łomża 7
8003 Sanitex Sp. z o.o. Chełm 7
8004 MCKB Sp. z o.o. Łódź 7
8005 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 7
8006 ISOWENT Sp. z o.o. Berzyna 7
8007 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LOGIS - Sp. z o.o. Kielce 7
8008 CTL Kolzap Sp. z o.o. Puławy 7
8009 PPHU Demeter S.J. Kamieńsk 7
8010 Elbud Sp. z o.o. Przeds. Prefabrykatów Elektroenergetycznych Przemyśl 7
8011 Media Contacts Sp. z o.o. Warszawa 7
8012 Agropol S.J. Łosiów 7
8013 PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o. Ostrzeszów 7
8014 PPH Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o. Świdwin 7
8015 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 7
8016 Maurer Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Spedycyjne Empol-Transport Tylmanowa 7
8017 Antonio M.S. Niezabitowscy S.J. Prandocin-Wysiołek 7
8018 TELZAS Sp. z o.o. Szczecinek 7
8019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 7
8020 OMNIVENT Sp. z o.o. Lipka 7
8021 MEIBES Sp. z o.o. Przeds. z udziałem zagranicznym Leszno 7
8022 Unigaz - Marczak i Przybysz S.J. Tłuszcz 7
8023 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 7
8024 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Szczecin 7
8025 INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Tarnów 7
8026 ALCAR POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 7
8027 ESE Sp. z o.o. Warszawa 7
8028 NORD - OST Sp. z o.o. PW Gołdap 7
8029 LTT Sp. z o.o. Warszawa 7
8030 Signalco Ltd. Sp. z o.o. Kryspinów 7
8031 W & B Metal - WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Warszawa 7
8032 Spomet S.J. PW Bielsko-Biała 7
8033 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 7
8034 Kon - Wit Plus S.J. Ksawerów 7
8035 Carcommerce Sp. z o.o. Warszawa 7
8036 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7
8037 MARKO - KOLOR S.J. Łódź 7
8038 FHU Północ Południe Kazimierz Łącki, Krzysztof Stabrawa S.J. Królówka 7
8039 TDM Arrtrans S.A. Łódź 7
8040 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Jantex Teresa Ługowska Tuchorza 7
8041 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Myszków 7
8042 Impel Business Solutions Sp. z o.o. Wrocław 7
8043 Graco Sp. z o.o. Warszawa 7
8044 Danex Sp. z o.o. Wieliczka 7
8045 Emmarol Sp. z o.o. Słupsk 7
8046 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 7
8047 PZL Sp. z o.o. Warszawa 7
8048 Rindipol S.A. Chojnice 7
8049 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 7
8050 MARIMAX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
8051 FLORAD Sp. z o.o. Tymbark 7
8052 MINOS JAN MACIEJCZYK S.J. Radom 7
8053 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8054 DROGI I MOSTY Henryk Boczek Inowrocław 7
8055 FH Ekkom Sp. z o.o. Cieszyn 7
8056 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 7
8057 PPHU Protech Sp. z o.o. Rypin 7
8058 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 7
8059 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. Warszawa 7
8060 Tara S.J. PH Częstochowa 7
8061 Strefa - Glass Sp. z o.o. Grzybów 7
8062 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 7
8063 ORWAT FILTERTECHNIK Sp. z o.o. Mysłowice 7
8064 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 7
8065 ALF SENSOR S.J. Kraków 7
8066 Instal-Rem S.A. Rzeszów 7
8067 Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa Kraków 7
8068 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 7
8069 Paass Logistyka Sp. z o.o. Bolesławiec 7
8070 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku Płock 7
8071 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zabrze Spółka Komandytowa Warszawa 7
8072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe RZOŃCA Sp. z o.o. Wrocław 7
8073 RYMAX Chorobik Wojtycza S.J. Dobczyce 7
8074 HTG Sp. z o.o. Warszawa 7
8075 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7
8076 METAL UNION Sp. z o.o. Częstochowa 7
8077 Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J. Tarnów 7
8078 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 7
8079 Fellowes Polska S.A. Warszawa 7
8080 Struktum SI Sp. z o.o. Poznań 7
8081 Profil S.J. Wojkowice 7
8082 Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID Nowy Sącz 7
8083 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa Tychy 7
8084 Vaderstad Sp. z o.o. Pniewy 7
8085 ROZBUD Łapińscy S.J. Augustów 7
8086 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profit Ryszard Kentzer, Andrzej Czarnota S.J. Gliwice 7
8087 EGIS Sp. z o.o. Kraków 7
8088 Comitor Sp. z o.o. Łódź 7
8089 General Air Services Sp. z o.o. Warszawa 7
8090 Zakład Usług Inżynierskich ELDRO - FL Sp. z o.o. Gdańsk 7
8091 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 7
8092 Deltim Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 7
8093 PPW PROINSTAL Sp. z o.o. Zabrze 7
8094 Galapagos Sp. z o.o. Warszawa 7
8095 Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Zielona Góra 7
8096 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 7
8097 Fermy Trzody Pol - Ferm Sp. z o.o. Mirków 7
8098 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 7
8099 OMIG S.A. Warszawa 7
8100 Promag MS Sp. z o.o. Owińska 7
8101 Klon S.A. Nowa Święta 7
8102 Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp.k. Radom 7
8103 APOLLO-FILM Sp. z o.o. Kraków 7
8104 Przeds. Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. Tylmanowa 7
8105 Przedsiębiorstwo DUBR Sp. z o.o. Kielce 7
8106 PKE Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8107 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 7
8108 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Aliwesa” Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 7
8109 Stal Warsztat Sp. z o.o. Poznań 7
8110 Sarris Darm Sp. z o.o. Czechów 7
8111 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Renex J.ryczek sp. j. Dębica 7
8112 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 7
8113 IPACO Sp. z o.o. Wysokie 7
8114 EBERSPAECHER Sp. z o.o. Wysogotowo 7
8115 PPH Modul Sp. z o.o. Ostróda 7
8116 Forbau Sp. z o.o. Kraków 7
8117 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Brzeziny 7
8118 ASTRA Sp. z o.o. PPHU Jasło 7
8119 Kudowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 7
8120 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Zabierzów 7
8121 Legnicka Business House Sp. z o.o. Wrocław 7
8122 Słaro S.J. PPH Wyrzysk 7
8123 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o. Śrem 7
8124 Floors Sp. z o.o. Brusy 7
8125 ANMAR S.J. Gorzów Wielkopolski 7
8126 Wiki - Met Sp. z o.o. Kępno 7
8127 Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j. Biała Podlaska 7
8128 Gaz Sp. z o.o. Błonie 7
8129 JUNA - TRANS Sp. z o.o. Stare Oborzyska 7
8130 G+P IZOMONT Sp. z o.o. Włocławek 7
8131 Nafta - Trans Sp. z o.o. PUH Piła 7
8132 WOD - BUD Sp. z o.o. Kraśnik 7
8133 LLOYD'S REGISTER POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 7
8134 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 7
8135 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hemar” Henryka i Marek Musialik Sp. J. Mykanów 7
8136 Norma Sp. z o.o. Wróblew 7
8137 INWAP Sp. z o.o. Brzeg 7
8138 Pryzmat Sp. z o.o. Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Warszawa 7
8139 VALCOMP Sp. z o.o. Warszawa 7
8140 SIGMA.KRAKÓW S.J. Bednarek Kraków 7
8141 MICROGEN (POLAND) Sp. z o.o. Wrocław 7
8142 ASGARD Sp. z o.o. Poznań 7
8143 Eur - Med Polska Sp. z o.o. Katowice 7
8144 Tomala S.J. Bystrzyca Kłodzka 7
8145 AGRO - TOP S. Kotowicz S.J. Łódź 7
8146 Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo - Ogrodnicze S.J. Jarosław 7
8147 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stolar Dariusz, Kazimiera, Romuald Jurasik Sp. J. Jankowy 7
8148 SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o. Syców 7
8149 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Hydrotechnicznego „Inżbud” Sztuka, Wojs sp. j. Ustroń 7
8150 Mostostal S.A. Jachranka 7
8151 COLPAK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
8152 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 7
8153 Mag Gorzelak i Jasiński S.J. Piła 7
8154 HOSTER Sp. z o.o. Wejherowo 7
8155 PPHU Tel - Poż - System Iskra Sp. z o.o. Poznań 7
8156 Polbod - Trans Sp. z o.o. Przeds. Spedycyjno - Transportowe Sosnowiec 7
8157 Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kościerzyna 7
8158 SCHAUM - CHEMIE MIKOŁÓW Sp. z o.o. Mikołów 7
8159 Saga Auto Sp. z o.o. Warszawa 7
8160 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 7
8161 EGM Sp. z o.o. Kraków 7
8162 Lindab Buildings Sp. z o.o. Łomianki 7
8163 Rolno - Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 7
8164 Termopil - Bud Sp. z o.o. Piła 7
8165 PGF Cefarm Sp. z o.o. Dywity 7
8166 Fundament Service S.J. Pruszków 7
8167 PHU Górnik Sp. z o.o. Puchaczów 7
8168 Elnaft Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 7
8169 Ławki - Rol Sp. z o.o. Ławki 7
8170 ZPH PTAK Józef Ptak Popów 7
8171 Al - Land Sp. z o.o. Wrocław 7
8172 TradePol Sp. z o.o. Łazy 7
8173 HZPC Polska Sp. z o.o. Poznań 7
8174 PHU BUDEX Adamowicz, Dąbrowski, Siemaszko S.J. Gryfice 7
8175 F.H.U. Grażyna S.J. Kałuszyn 7
8176 KLAFS Sp. z o.o. Miłosław 7
8177 Przeds. Usługowo - Budowlane COBEX Sp. z o.o. Legnica 7
8178 Spółdzielnia Mieszkaniowa Weronika Tychy 7
8179 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 7
8180 Rational Sp. z o.o. Warszawa 7
8181 Dun And Bradstreet Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
8182 Alex Sp. z o.o. Kleosin 7
8183 Przedsiębiorstwo Usług Turystyczno Rehabilitacyjnych Wodnik H I M Rudniccy S.J. Ustronie Morskie 7
8184 DROB - FISH S.J. PH Suchy Dwór 7
8185 Przeds. Inżynierii Sanitarnej PIS Sp. z o.o. Gniezno 7
8186 INSTYTUT PSYCHOSOMATYCZNY Sp. z o.o. Warszawa 7
8187 Optiguard Sp. z o.o. Toruń 7
8188 GMV POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 7
8189 EKOBET - SIEKIERKI Sp. z o.o. Warszawa 7
8190 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 7
8191 Markat Plus S.J. Brody 7
8192 HARTOWNIA TS ZBĄSZYNEK Sp. z o.o. Zbąszynek 7
8193 Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o. Leszno 7
8194 EKOFOL - II S.A. Bytom 7
8195 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o. Szczecin 7
8196 Świętokrzyskie Centrum Matki I Noworodka - Szpital Specjalistyczny W Kielcach Kielce 7
8197 Amar Sp. z o.o. Lublin 7
8198 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt W Drawsku Pomorskim Drawsko Pomorskie 7
8199 EUROTANKS Sp. z o.o. Wrocław 7
8200 NOBUD Sp. z o.o. Sosnowiec 7
8201 TRANSCOM Sp. z o.o. PPUH Katowice 7
8202 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 7
8203 J.S. Hamilton Poland Ltd Sp. z o.o. Gdynia 7
8204 Gom S.J. Dywity 7
8205 Centrum Handlowe Szembeka Sp. z o.o. Warszawa 7
8206 R & R Granity S.J. Strzegom 7
8207 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 7
8208 El-Pol Sp. z o.o. Działdowo 7
8209 Słotzłom Słocińscy S.J. Koziegłowy 7
8210 Przedsiębiorstwo Melioracyjne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7
8211 Kurp Dach Sp. z o.o. Troszyn 7
8212 Wintech Production Group Sp. z o.o. Dąbie 7
8213 Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o. Olkusz 7
8214 Przedsiębiorstwo Produkcyjne KAPITAN NAVI Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński Trzebiatów 7
8215 Dan - Poltherm Sp. z o.o. Łęgowo 7
8216 Svimpex Sp. z o.o. Wrocław 7
8217 PPUH DANTE Sp. z o.o. Szczecin 7
8218 Fiserv Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8219 Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J. Kraków 7
8220 Tompol T.Jajecznik i Spółka Sp. J. Dębe-Kolonia 7
8221 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 7
8222 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Lublinie Lublin 7
8223 Fol-Druk S.J. Płock 7
8224 Tourtrend Sp. z o.o. Słupsk 7
8225 Elwix Sp. z o.o. PPH Lublin 7
8226 Spółdzielnia Inwalidów Elektromet Dzierżoniów 7
8227 KPR Prodlew - Kraków Sp. z o.o. Kraków 7
8228 Takom Sp. z o.o. Laski 7
8229 Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o. Kraków 7
8230 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 7
8231 ELSUR Sp. z o.o. Legnica 7
8232 BMM Sp. z o.o. Buk 7
8233 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 7
8234 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 7
8235 Firma ABC S.J. Kraków 7
8236 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 7
8237 Optimal - Polska Sp. z o.o. Kołobrzeg 7
8238 Polskie Radio Rzeszów Rozgłośnia Regionalna w Rzeszowie S.A. Rzeszów 7
8239 Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o. Międzyrzec Podlaski 7
8240 FMG INTERNATIONAL S.A. Warszawa 7
8241 ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J. Bartoszyce 7
8242 BILSTEIN - POLSKA Sp. z o.o. Olkusz 7
8243 Hotek Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8244 Kramo S.J. Radom 7
8245 TRANSMARINO Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 7
8246 NATURAL S.J. Łódź 7
8247 Farmina Sp. z o.o. Kraków 7
8248 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. Kielce 7
8249 FLAMCO Sp. z o.o. Suchy Las 7
8250 Energo - System - S.A. Rzeszów 7
8251 Zakłady Promocji Spożywczej Ambi, M. Karkut i Wspólnicy S.J. Bytom 7
8252 Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. Wrocław 7
8253 Dcinex Polska Sp. z o.o. Łódź 7
8254 Orkan Sp. z o.o. Wrocław 7
8255 Kontbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8256 Bater Sp. z o.o. PW Warszawa 7
8257 TEXTIM Sp. z o.o. Dzierżoniów 7
8258 HURTOWNIA KUBA KĘDZIOR I S-KA S.J. Legnica 7
8259 Centrum Promocji Zdrowia Sanvit Sp. z o.o. Warszawa 7
8260 Czysto.PL Sp. z o.o. Kraków 7
8261 Orchis Energia Sopot Sp. z o.o. Sopot 7
8262 Ciepło-Service Sp. z o.o. Będzin 7
8263 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 7
8264 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „INTER KRAM” JERZY ANDRZEJAK, AGNIESZKA ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA Wolsztyn 7
8265 Forcar - Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 7
8266 Alucrom Sp. z o.o. Mirków 7
8267 Transbet Mariusz Grochowicz S.J. Przemyśl 7
8268 Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross - J. Basiński, M. Jabłoński S.J. Nowy Sącz 7
8269 Baker Tilly Poland Sp. z o.o. Warszawa 7
8270 Tad - Bud Sp. z o.o. Zbylitowska Góra 7
8271 Nik-Mar Mariusz Nikodem, Marek Kluka S.J. Groblice 7
8272 Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. Karpacz 7
8273 Radjax S.J. Brzeg 7
8274 Budcar G.K. Szozda S.J. Lubań 7
8275 Sec Barlinek Sp. z o.o. Barlinek 7
8276 Matraszek S.J. Marki 7
8277 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 7
8278 Plastmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lubasz 7
8279 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 7
8280 Gildia Sp. z o.o. Lublin 7
8281 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Pro-Met H.kobusiński i Wspólnicy Sp. J. Koźmin Wielkopolski 7
8282 Interhall Sp. z o.o. Katowice 7
8283 BZWF MOTOR Sp. z o.o. Ozorków 7
8284 Mięs - Pol S.J. Rzeszów 7
8285 PPU Ridex Sp. z o.o. Mrocza 7
8286 Przeds. Budowlane Partner Sp. z o.o. Chełm 7
8287 POLYGAZ Sp. z o.o. Radwanice 7
8288 Komex S.J. Kraków 7
8289 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 7
8290 Reconal Sp. z o.o. Rzeszów 7
8291 Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko - Handlowa Kraków 7
8292 Elmax - Hurt Żywicki S.J. Tychy 7
8293 Art - Bud S.J. Koło 7
8294 Harat Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane S.J. Miastko 7
8295 PPHU WORPOL Sp. z o.o. Sulików 7
8296 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Woźniak” Sp. j. Łomianki 7
8297 B&B S.J. Wrocław 7
8298 Intro-Packman P.Paczkowski i Wspólnicy S.J. Jeżewo 7
8299 Remetex S.J. Dzierżoniów 7
8300 TAR - GROCH - FIL S.J. Filipowice 7
8301 Owoce - Warzywa S.J. Koniusza 7
8302 Obwoźny Punkt Skupu Sprzedaży Surowców Wtórnych S.J. Zagórz 7
8303 IVS Sp. z o.o. Dębica 7
8304 TRANS-NAFT St.Szperna L.Kiełb S.J. Studzianki 7
8305 Elektromontaż - Toruń Sp. z o.o. Toruń 7
8306 Centrum Badawczo - Produkcyjne ALCOR Sp. z o.o. Opole 7
8307 Agromax Szymański S.J. Poznań 7
8308 Porta Medyk Sp. z o.o. Szczecin 7
8309 Euroalarm S.J. Izba Technicznej Ochrony Mienia Bydgoszcz 7
8310 PPHU BAMAL Sp. z o.o. Przeworsk 7
8311 F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy Przyjaźń 7
8312 Pol-Lab Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 7
8313 Firma Handlowa Germot S.J. Jasło 7
8314 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Niepołomicach Z/S w Woli Batorskiej Wola Batorska 7
8315 Signal Sp. z o.o. Warszawa 7
8316 Drewit S.J. PHU Kraków 7
8317 3K S.J. JAN KUCHARCZYK,PIOTR KUCHARCZYK,AGATA KUCHARCZYK Katowice 7
8318 Poseyix Development Sp. z o.o. Gdańsk 7
8319 Lubmed Sp. z o.o. Lubin 7
8320 Setmil Sp. z o.o. Zabrze 7
8321 Klar Sp. z o.o. Zielona Góra 7
8322 Energoautomatyka Sp. z o.o. Rogowiec 7
8323 WODROPOL S.A. Wrocław 7
8324 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 7
8325 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 7
8326 Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno - Górniczych ENMAG - EG Sp. z o.o. Piekary Śląskie 7
8327 Demart - Sp.J. Żelazny Łomża 7
8328 Przedsiębiorstwo ARMOT S.J. Ełk 7
8329 Budowa Łowicz Sp. z o.o. Łowicz 7
8330 Grajewscy S.J. Świebodzice 7
8331 Przedsiębiorstwa INS - TOM Sp. z o.o. Łódź 7
8332 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 7
8333 PPH FAZI Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 7
8334 Przedsiębiorstwo Budowlane Kontrakt Pawlak Wosiek Sp. j. Wilkowice 7
8335 Mik-Stal Więckowscy S.J. Łojki 7
8336 Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej Gorzanów 7
8337 Creon Poland Sp. z o.o. Sianów 7
8338 Mega S.J. Łuków 7
8339 Wiatr Sp. z o.o. Biała Rawska 7
8340 KŁOS Spółdzielnia Handlowo - Usługowa Kraków 7
8341 S & A SERVICE Sp. z o.o. Wrocław 7
8342 Kar - tel S.J. Maków Podhalański 7
8343 D-Well Dariusz Świątek, Barbara Świątek Sp. J. Warszawa 7
8344 Asysta Bis - Sp. z o.o. Świebodzin 7
8345 Auto - Lakus S.J. Suwałki 7
8346 PIOTR OLEJNICZAK, MAREK DUDA S.J. FIRMA HANDLOWA DOMMAR DETAL-HURT Jarocin 7
8347 Laboratorium Dermapharm Sp. z o.o. Warszawa 7
8348 MAGAM Sp. z o.o. Łódź 7
8349 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy Wieruszów 7
8350 MEL - KAN Sp. z o.o. PPUH Grudziądz 7
8351 Stadmar Sp. z o.o. Radziszów 7
8352 Rockfin Distrybution & Logistics Sp. z o.o. Chwaszczyno 7
8353 HARTMANN - POLSKA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
8354 Fram S.J. Edward Nowak Mikołów 7
8355 AS - BABUNI Sp. z o.o. Niemce 7
8356 Przeds. Składowania I Przerobu Odpadów Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 7
8357 Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J. Kobyłka 7
8358 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 7
8359 PBT ZACHÓD S.A. Kostrzyn 7
8360 Remondis Drobin Komunalna Sp. z o.o. Drobin 7
8361 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 7
8362 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o. Dzierzgoń 7
8363 EFMETAL Sp. z o.o. Włocławek 7
8364 FIRMA WIELOBRANŻOWA KLUSEK BOGDAN KLUSEK, KRYSTYNA KLUSEK S.J. Krosno Odrzańskie 7
8365 Eurotrafo Sp. z o.o. Skierniewice 7
8366 JOLLY MED. Sp. z o.o. Warszawa 7
8367 Kuda Truck Parts Sp. z o.o. Police 7
8368 POL-TIKO Dzięgiel Gigoń S.J. Raciborsko 7
8369 PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej - Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J. Poznań 7
8370 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Agrea Sp. z o.o. Poznań 7
8371 Ferma Drobiu S.J. Ryki 7
8372 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 7
8373 Przychodnia Zdrowia Skawina Sp. z o.o. Skawina 7
8374 Telewizja Kablowa Dipol Sp. z o.o. Białystok 7
8375 INVENIO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
8376 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 7
8377 Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. Łomianki 7
8378 BDS Instal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 7
8379 LUBANTA S.A. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Luboń 7
8380 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 7
8381 IP System Technologia Sp. z o.o. Jasin 7
8382 Constans Grupa Sp. z o.o. Poznań 7
8383 MCB Sp. z o.o. Wrocław 7
8384 PPHU GAMA S.J. Sokołów Podlaski 7
8385 Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 7
8386 ELDAR R. Pietrzyk, M. Rybczyński S.J. Łódź 7
8387 Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J. Zwoleń 7
8388 IBS Enterprise Poland Sp. z o.o. Wrocław 7
8389 M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
8390 Hortorus S.J. Warszawa 7
8391 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o. Szczecin 7
8392 AROMES GROUP Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 7
8393 Frutto - Market S.J. Świątniki Górne 7
8394 Jasłomet S.J. Jasło 7
8395 PROMINENT DOZOTECHNIKA Sp. z o.o. Mirków 7
8396 Steelcon Sp. z o.o. Warblewo 7
8397 Partner Premium Salata sp. j. Płock 7
8398 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia Gdańsk 7
8399 Zakład Rolno-Przemysłowy PFM Sp. z o.o. Miłki 7
8400 Danline Sp. z o.o. Połajewo 7
8401 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 7
8402 Rudex - Bis S.J. PHU Myślenice 7
8403 JAWAL Sp. z o.o. PPHU Kielce 7
8404 Zinel Holding S.A. Warszawa 7
8405 Dotcom Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 7
8406 ISA Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjne Gdańsk 7
8407 IMWITEX S.J. PHU Płońsk 7
8408 Dokama Sp. z o.o. PHU Długołęka 7
8409 Produkcja - Handel - Usługi Ekoma S.J. Białe Błota 7
8410 Przeds. Rodzinne S.J. Łódź 7
8411 Drogomost Sp. z o.o. Gdańsk 7
8412 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PIĄTKA PIOTR SIKORA I WSPÓLNICY S.J. Myślenice 7
8413 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 7
8414 Bosch Centrum Agares S.J. Gdańsk 7
8415 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 7
8416 Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Jawor 7
8417 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 7
8418 F.H.U. Borowscy S.J. Alwernia 7
8419 Laser - Sinex Sp. z o.o. Łódź 7
8420 Przedsiębiorstwo Budowlane JUR - AND S.J. Lublin 7
8421 Pro - West Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8422 OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J. Łącko 7
8423 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 7
8424 ROBUD Mieczysław, Wiesława i Grzegorz Kurpiewscy S.J. Ostrołęka 7
8425 TRUCK - SERVICE Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 7
8426 Media 4U Sp. z o.o. Łódź 7
8427 PPHU Suma Sp. z o.o. Chorzów 7
8428 Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa  Gdynia 7
8429 IICS/Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8430 Infolet Sp. z o.o. Kraków 7
8431 Logintrans Sp. z o.o. Wysoka 7
8432 Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o. Sicienko 7
8433 POLAMI Walas i Walas S.J. Kraków 7
8434 Softmaks.pl Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8435 Deltafan Sp. z o.o. Brzeźnica 7
8436 Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany Sp. z o.o. Klęczany 7
8437 Wytwórnia Lodów WSG Sp. z o.o. Kościan 7
8438 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 7
8439 SPEKTRA Sp. z o.o. Warszawa 7
8440 Agro - Jet Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 7
8441 Alfa S.J. Płock 7
8442 MAT USŁUGI INFORMATYCZNE S.J. M. TARCZYŃSKI, T. MUSIALIK, P. ŁABUDA Kraków 7
8443 Firma Handlowo - Usługow- Produkcyjna W.G.Ł. Radzcy S.J. Gołków 7
8444 Domus Adam Chromik i Wspólnicy S.J. Czechowice-Dziedzice 7
8445 Visiona Sp. z o.o. Kraków 7
8446 Hurtownia Wędlin Przemko S.J. Trzebinia 7
8447 BABY FANT S.J. Lublin 7
8448 Lars Laj Polska Sp. z o.o. Dobra 7
8449 Pal- Gaz - BUD Placz S.J. Nowy Tomyśl 7
8450 Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o. Bolechowo 7
8451 Bentley Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8452 Młyn Handlowo - Usługowy S.J. Wodzierady 7
8453 ZDT-GLIMAG Sp. z o.o. Mikołów 7
8454 Kim Kuźma S.J. Jarosław 7
8455 PHU WIERTMET Sp. z o.o. Libusza 7
8456 PHUP M. Ciecierska-Firgang R. Firgang S.J. Ziębice 7
8457 Toptronic Sp. z o.o. Łódź 7
8458 Maszyny Rolnicze Suchy sp. j. Krapkowice 7
8459 PEAB Sp. z o.o. Warszawa 7
8460 Gastromedia Sp. z o.o. Warszawa 7
8461 Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J. Opoczno 7
8462 MEX P Sp. z o.o. Łódź 7
8463 Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych T. Dąbrowski, A.Ciecierski,R.Chyżyński,T.Kita,P.Rak Spółka Komandytowa Warszawa 7
8464 Gospodarstwo Rolne Stępuchowo - Sp. z o.o. Stępuchowo 7
8465 Optivit Sp. z o.o. Warszawa 7
8466 Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J. Płońsk 7
8467 BOMEX-BUD Sp. z o.o. Częstochowa 7
8468 Silliker Sp. z o.o. Warszawa 7
8469 Solski BM Sp. z o.o. Warszawa 7
8470 HYDEX Sp. z o.o. PPU Wadowice 7
8471 PPU UNION Sp. z o.o. Gdańsk 7
8472 Apteka POD BIAŁYM ORŁEM S.J. Andrychów 7
8473 Pss-Stacje Benzynowe Service Sp. z o.o. Gdańsk 7
8474 Golmar Sp. z o.o. Brudzew 7
8475 ALTER S.A. Tarnowo Podgórne 7
8476 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 7
8477 Karol Tuszyński i Andrzej Lewandowski S.J. Mysłowice 7
8478 Euro - Plant S.J. Warszawa 7
8479 Alu-Centrum S.J. Sokołów 7
8480 Bomax Centrum Klimatyzacyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
8481 Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. Lublin 7
8482 REMDŹWIG Sp. z o.o. Zakład Remontów Urządzeń Dźwignicowych Tarnów 7
8483 DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ Sp. z o.o. Wrocław 7
8484 EF Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8485 Viperprint Sp. z o.o. Częstochowa 7
8486 Paw Sp. z o.o. Gdańsk 7
8487 Prometeusz Sp. z o.o. Stalowa Wola 7
8488 MULTIMED Sp. z o.o. Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oświęcim 7
8489 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Rybarzowice 7
8490 Gospodarstwo Rolno - Nasienne Rol - Nas Sp. z o.o. Płochocin 7
8491 KLIMONT Sp. z o.o. Świebodzice 7
8492 Sigma Bags S.J. Koło 7
8493 GRZYWKA S.J. Warszawa 7
8494 MAKRUSZ S.A. Bydgoszcz 7
8495 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MASTA S.DRZAZGA S.J. Częstochowa 7
8496 Przeds. Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. Lublin 7
8497 I-BS.PL Sp. z o.o. Tarnobrzeg 7
8498 APPNET Bednarz i Wspólnicy S.J. Białystok 7
8499 Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Sp. z o.o. Mysłowice 7
8500 Dorex S.J. Dąbrowa Górnicza 7
8501 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 7
8502 Rethmann Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 7
8503 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KABE Sp. z o.o. Wrocław 7
8504 Przedsiębiorstwo Prywatne REX S.J. Bielsko-Biała 7
8505 Roll - Over Sp. z o.o. Dakowy Mokre 7
8506 MEGAZEC S.J. Agencja Handlowo Serwisowa Toruń 7
8507 ITALFROST - DE RIGO - GS Sp. z o.o. Pszczyna 7
8508 Prefabet Sp. z o.o. Suwałki 7
8509 MARCO SERVICE Sp. z o.o. Szczecin 7
8510 GEOSYNT.PL Sp. z o.o. Gdańsk 7
8511 DOM LEKARSKI S.A. Szczecin 7
8512 Stas S.J. Opole 7
8513 SABAJ II S.J. Kraków 7
8514 Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i Wspólnicy S.J.  Konin 7
8515 Pro-Men Sp. z o.o. Radawiec Duży 7
8516 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MULTI-MEDYK Sp. z o.o. Wrocław 7
8517 SPIREX - Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych Reda 7
8518 INVESTMENT S.A. Katowice 7
8519 Algra - Król S.J. PW Bydgoszcz 7
8520 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o.o. Piła 7
8521 TECHPAL Sp. z o.o. Olsztyn 7
8522 MS Polska Sp. z o.o. Lublin 7
8523 Global Wind Service Poland Sp. z o.o. Szczecin 7
8524 PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o. Chorzów 7
8525 DIKPAK S.J. Białystok 7
8526 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 7
8527 Hotel Warszawa Sp. z o.o. Augustów 7
8528 UNITHERM S.J. Gdańsk 7
8529 D - Max Polska Sp. z o.o. Poznań 7
8530 Dmt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Kraków 7
8531 KOMBUD Sp. z o.o. Przeds. Komunalno Budowlane Ciężkowice 7
8532 KCC Sp. z o.o. Sopot 7
8533 Krakdźwig Sp. z o.o. sp.k. Kraków 7
8534 Brand Nature Access Sp. z o.o. Warszawa 7
8535 Bis-Podex Sp. J. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 7
8536 Pati & AN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 7
8537 Hołowczyc Management Sp. z o.o. Olsztyn 7
8538 Silesia Music Center Sp. z o.o. Kęty 7
8539 Ana - Bet Sp. z o.o. Prostki 7
8540 Usługowa Spółdzielnia Światowid Łódź 7
8541 Bico Sp. z o.o. Białystok 7
8542 SHIM - MED Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8543 Savi System Sp. z o.o. Wrocław 7
8544 PH Agro-Promes S.J. Gorzów Wielkopolski 7
8545 Abak S.A. Olsztyn 7
8546 G & G Studio Sp. z o.o. Warszawa 7
8547 ROLMASZ S.J. PH Gniezno 7
8548 Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o. Warszawa 7
8549 Sater Otwock Sp. z o.o. Otwock 7
8550 Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8551 MAR - MED Sp. z o.o. Warszawa 7
8552 Corrpol Sp. z o.o. Specjalistyczne Przeds. Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Gdańsk 7
8553 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe BNS Sp. z o.o. Katowice 7
8554 Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Chrzanów 7
8555 PPHU Centrotek S.J. Łódź 7
8556 Trans - Man S.J. PHU Sitaniec-Wolica 7
8557 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 7
8558 Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Sabpol S.j. Ślusarz Arkadiusz, Ślusarz Beata Kamienna Góra 7
8559 El Bau S.J. PUH Poznań 7
8560 HERBICO Sp. z o.o. Wielkopolskie Centrum Leasingowe Poznań 7
8561 Przedsiębiorstwo Instalacyjne „Nikot” M. Nikołajuk, A. Otapowicz Sp. J. Białystok 7
8562 FHU Marel S.J. Dąbrowa Tarnowska 7
8563 Krol - Zakład Robót Wodno - Kanalizacyjnych Stanisław Osiak Sp. Komandytowa Warszawa 7
8564 Firma Handlowa Masz Stanisława Ważna S.J. Rzeszów 7
8565 Spółdzielnia Inwalidów Odrodzenie w Gdańsku Gdańsk 7
8566 Super-Market-Korwek S.J. Mikołajki 7
8567 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świnice Warckie 7
8568 Wip S.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 7
8569 Pabo S.J. PHU Nysa 7
8570 MJM Sp. z o.o. Chełm 7
8571 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
8572 Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. Wągrowiec 7
8573 TERMER - MCM Sp. z o.o. Bełchatów 7
8574 Energoster Sp. z o.o. Wrocław 7
8575 PLANMARINE Sp. z o.o. Kościan 7
8576 WPP Sp. z o.o. Warszawa 7
8577 Stolan - Elastomer Sp. z o.o. Koziegłowy 7
8578 Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J. Kcynia 7
8579 PW Olespol Sp. z o.o. Olesno 7
8580 Bazkar Bazyk & Kardasz sp. j. Inowrocław 7
8581 Prima-Trans sp. z o.o. Biała Podlaska 7
8582 Asko S.A. Białystok 7
8583 Agro - Ursus S.J. Chojnice 7
8584 Franet Sp. z o.o. Sopot 7
8585 Kokoszki Międzyzakładowa Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Gdańsk 7
8586 Agra Glapiński sp. j. Opole 7
8587 Car-Hus S.J. Chełm 7
8588 NOVAPOL PBU Sp. z o.o. Toruń 7
8589 Produkcyjno - Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Bonex Zduńska Wola 7
8590 Millroy S.J. Warszawa 7
8591 SKLEP SPOŻYWCZY S.J. Kępno 7
8592 KMK Gips Sp. z o.o. Kamieńsk 7
8593 Pregel - Polska Sp. z o.o. Łódź 7
8594 Przeds. Produkcyjno - Budowlane EKO III Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 7
8595 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane „Handsbud” J. Puszkarewicz i W. Mikulski Sp. J. Rzeszów 7
8596 RTB S.J. Wolsztyn 7
8597 Mechatronika Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Kościan 7
8598 SANITERM J. Szała i S-Ka Centrum Handlu Techniką Grzewczą i Sanitarną S.J. Brzeg 7
8599 Jan Lelek, Stanisław Pacułt Stacja Paliw Sp.J. Wielkie Drogi 7
8600 Podgórska Spółdzielnia OCHRONA MIENIA Kraków 7
8601 PHPU Rystal Sp. z o.o. Pleszew 7
8602 Partner - Bud Z.Małecka, M.Małecka, Z.Małecki, A.Kosmala, A.Małecki S.J. Tuszyn 7
8603 BUDAMEX S.J. PPUH Białystok 7
8604 Tarpil Sp. z o.o. Piła 7
8605 Sogewalot Sp. z o.o. Krzemieniewo 7
8606 PHU Komunalnik - Sp. z o.o. Prudnik 7
8607 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Nowogard 7
8608 HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE J.STAŃCZEWSKI & M.RYBARCZYK S.J. Krzyż Wielkopolski 7
8609 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 7
8610 ALWI L. Wieja S.J. Bielsko-Biała 7
8611 Full Market Hurt - Detal S.J. Mielec 7
8612 Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych  Bystrze 7
8613 Frutiger Polska Sp. z o.o. Oświęcim 7
8614 RS-Druk Sp. z o.o. Rzeszów 7
8615 Jan-Wal & Dettmann Sp. z o.o. Raszków 7
8616 Błysk Sp. z o.o. Chwaszczyno 7
8617 ARES Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Suwałki 7
8618 EUROTERM Sp. z o.o. Niedomice 7
8619 AUTOID Polska S.A. Kraków 7
8620 METAL - BUD Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 7
8621 AGROVIS WIŚNIEWSCY - S.J. Lidzbark Warmiński 7
8622 Met - Bud S.J. Wieluń 7
8623 NZOZ PL Vita Med Sp. z o.o. Warszawa 7
8624 International Communication Sp. z o.o. Warszawa 7
8625 PHU Grecki S.J. Wałbrzych 7
8626 Agroserwis S.J. Nowy Tomyśl 7
8627 Mega Nocoń S.J. Gdynia 7
8628 Jadmar Sp. z o.o. Bolesławiec 7
8629 HTK - Went - Polska Sp. z o.o. Kraków 7
8630 Mont - Bud Sp. z o.o. Szczecin 7
8631 Jagoda Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 7
8632 Artbox Sp. z o.o. Wrocław 7
8633 Mat-Bud Krzysztof Skubis S.J. Tarnogród 7
8634 R.G.R. Sp. z o.o. Libiąż 7
8635 MULTI Sp. z o.o. Opole 7
8636 JVD Sp. z o.o. Przybysławice 7
8637 Secespol Technology Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 7
8638 Li - Mar Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 7
8639 Hezbo-H S.J. Czerniewice 7
8640 CC JENSEN Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8641 AGOPOL EKOTRADE Sp. z o.o. Słupsk 7
8642 Zakład Aparatury Spawalniczej Aspa Sp. z o.o. Wrocław 7
8643 Temax Sp. z o.o. Płock 7
8644 TECHNICAD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Diagnostyki Technicznej Gliwice 7
8645 Bertrans S.A. Rawa Mazowiecka 7
8646 Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o. Poznań 7
8647 ALTAIR Sp. z o.o. Agencja Lotnicza Warszawa 7
8648 Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. Kraków 7
8649 Eskulap Sp. z o.o. Pyrzyce 7
8650 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 7
8651 LOJACK S.A. Warszawa 7
8652 Dierre Poznań Sp. z o.o. Poznań 7
8653 PPHU Zrembud w Cieszynie Sp. z o.o. Cieszyn 7
8654 Firma handlowa Idmar S.J. Leśna 7
8655 Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o. Sicienko 7
8656 Firma Marketingowo-Medyczna MARK-MED Sp. z o.o. Kraków 7
8657 BC Sp. z o.o. Warszawa 7
8658 ALFA CARGO Sp. z o.o. Szczecin 7
8659 ELEKTROMONT Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 7
8660 Savan Investments Sp. z o.o. Kraków 7
8661 K. T. Skalscy Karin S.J. Jabłonna 7
8662 CENTRUM MAZUR S.A. Przedsiębiorstwo Turystyczne Giżycko 7
8663 East - West Building & Consultancy Sp. z o.o. Wrocław 7
8664 Kar - Pol S.J. Koluszki 7
8665 Dase Financial Group S.A. Świdnica 7
8666 Hades S.J. Ząbki 7
8667 Ekopoz Sp. z o.o. Bolechowo 7
8668 SFA Poland Sp. z o.o. Łomianki 7
8669 Obornicka Fabryka Okien OFO Sp. z o.o. Bogdanowo 7
8670 Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o. Charbrowo 7
8671 MONTSPOŻ Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I MONTAŻU Krzepice 7
8672 Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. Gostyń 7
8673 FAXIKO Sp. z o.o. Olsztyn 7
8674 Spółka Handlowa Waldemar Jaśkowski Andrzej Szalak S.J. Puławy 7
8675 Przedsiębiorstwo POLSPORT Sp. z o.o. Szamocin 7
8676 „VERDE” Z. ŻUKIEWICZ, A. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA Sokółka 7
8677 Interopak S.J. Warszawa 7
8678 Taurus S.J. Lubań 7
8679 Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. Brzesko 7
8680 Radiator-Grupa SBS Kita & Kucharska sp. j. Wałbrzych 7
8681 F.H.U. SPECTANK E. JEWIARZ J. KOWALIK M. JANICKI S.J. 28-130 STOPNICA UL. DR. PIOTROWSKIEGO 25 Stopnica 7
8682 ELKOM Przeds. Robót Elektrycznych S.J. Olesno 7
8683 Digitouch Sp. z o.o. Suchy Las 7
8684 KOMPANIA NARZĘDZIOWA HERMES Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
8685 Hodowla Roślin Snowidza Sp. z o.o. Snowidza 7
8686 Segus Sp. z o.o. Szczecin 7
8687 Agro Market S.J. Jasło 7
8688 Agrarsam Sp. z o.o. Piła 7
8689 Logico-Logistyka Kontenerowa Sp. z o.o. Sopot 7
8690 Tip-Top Sp. z o.o. Kraków 7
8691 Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o. Grajewo 7
8692 W & K Sp. z o.o. Mrągowo 7
8693 BGM Sp. z o.o. Kraków 7
8694 Slash Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 7
8695 SIMA - ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki Kraków 7
8696 Cormo Fishing-Poland A. Deuter i Wspólnicy S.J. Iława 7
8697 Drukarnia Argonex S.J. Bydgoszcz 7
8698 Mokotowianka S.J. Warszawa 7
8699 Carlota Sp. z o.o. Śrem 7
8700 KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o. Gdynia 7
8701 Madan - A. Kowalska ,S.J. Łódź 7
8702 Nafta - Med Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy Sp. z o.o. Sanok 7
8703 Inst-Wat Sp. z o.o. Poznań 7
8704 MOTOS Sp. z o.o. Warszawa 7
8705 Savitor Sp. z o.o. Gniezno 7
8706 Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
8707 Elbex Sp. z o.o. Rzeszów 7
8708 Siba Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8709 ALPROF Sp. z o.o. Gdańsk 7
8710 RENOMA S.J. Firma Handlowa Dębica 7
8711 Media Billboards Sp. z o.o. Kraków 7
8712 TIM Adela i Tomasz Kaiser S.J. Kościerzyna 7
8713 NZOZ Przychodnia Lekarska Działki Leśne Sp. z o.o. Gdynia 7
8714 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe JOWISZ Dariusz Dziobek S.J. Limanowa 7
8715 Top Development Sp. z o.o. Gdańsk 7
8716 Elwoj Wojciechowscy S.J. Bełchatów 7
8717 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 7
8718 Medical - Łomża Sp. z o.o. Łomża 7
8719 Tytan Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Białystok 7
8720 Gebroeders Huybregts Sp. z o.o. Opole 7
8721 MAĆKÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o. Wrocław 7
8722 ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz S.J. Dobre Miasto 7
8723 Anna S.J. Hurtownia Spożywcza  Jelenia Góra 7
8724 PUH Ryba Sp. z o.o. Oleśnica 7
8725 Kamsoft Podlasie Sp. z o.o. Zambrów 7
8726 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna Sp. z o.o. Mrągowo 7
8727 MC Art Sp. z o.o. Łódź 7
8728 PHU Starzak S.J. Nowy Targ 7
8729 Sudeckie Hotele i Schroniska PTTK Sp. z o.o. Jelenia Góra 7
8730 Clima Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 7
8731 Pod Dębem Megapolis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 7
8732 Alu Trading Sp. z o.o. Warszawa 7
8733 Edison S.A. Kraków 7
8734 Parm Polska Sp. z o.o. Wrocław 7
8735 Gospodarstwo Rybackie Mikołajki Sp. z o.o. Mikołajki 7
8736 Rem - Bud S.J. Płock 7
8737 KORPORACJA KOMEX-ALMONI LTD Sp. z o.o. Gdańsk 7
8738 Magnus W. Jelonek, M. Rudolf S.J. Jaworzno 7
8739 KORAB Narzędzia Ścierne S.J. Brwinów 7
8740 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J. Gdańsk 7
8741 Firma DAX S.J. Katowice 7
8742 Moto-Przem Lichoń Tadeusz, Sapalski Jakub Spółka Komandytowa Nowy Sącz 7
8743 ERAR Sp. z o.o. PPH Różan 7
8744 S - Hurt Sp. z o.o. Warszawa 7
8745 Dantom Sp. z o.o. Poznań 7
8746 PPUH Atma Sp. z o.o. Suwałki 7
8747 Przeds. Remontowo Budowlane Rembud S.J. Poznań 7
8748 Hotel Pawłowski Sp. z o.o. Zgorzelec 7
8749 DG Sp. z o.o. Gdynia 7
8750 HCR Sp. z o.o. Warszawa 7
8751 Centrum Dla Zdrowia Sp. z o.o. Alwernia 7
8752 Pionier Kranc i Wspólnicy sp. j. Białystok 7
8753 Gust Mariusz Borysiuk Waldemar Krypa Sp. J. Łuków 7
8754 Hotel Festival Sp. z o.o. Opole 7
8755 Yum Restaurants Sp. z o.o. Warszawa 7
8756 BEWEX Sp. z o.o. Warszawa 7
8757 TRANSCORN Sp. z o.o. Olsztyn 7
8758 PH Sanart Sp. z o.o. Gdańsk 7
8759 Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o. Warszawa 7
8760 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 7
8761 TRADMATIK Sp. z o.o. Gdańsk 7
8762 Chemiton Sp. z o.o. Gruszczyn 7
8763 Przeds. Handlowo-Usługowe WCJ S.J. Mońki 7
8764 Monarcha i Wspólnicy ETL Poznań Sp. z o.o. Poznań 7
8765 Z & R Sp. z o.o. Żędowice 7
8766 Spółdzielnia Usług Wielobranzowych w Rumi Rumia 7
8767 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Usługowe Ekowent Sp. z o.o. Oświęcim 7
8768 Iwona Michalska, Wojciech Michalski S.J. Siedlce 7
8769 LONGAR Sp. z o.o. Wrocław 7
8770 Warszawska Sp-nia Pracy USŁUGI PRZEMYSŁOWE Warszawa 7
8771 Zamos Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 7
8772 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Infra-Bud Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8773 T&T Sp. z o.o. Przeds. Budowlano - Handlowo - Usługowe Częstochowa 7
8774 PREIS Sp. z o.o. Przeds. Robót Elektrycznych i Sanitarnych Rzeszów 7
8775 Van Den Berg Boringen Sp. z o.o. Strzelce 7
8776 POLPROJEKT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo - Wykonawcze Poznań 7
8777 Wilpol Sp. z o.o. Warszawa 7
8778 Bejouchka Poland Sp. z o.o. Kraków 7
8779 Locstar Sp. z o.o. Szczecin 7
8780 Apteka Pod Jarzębinami S.J. Danuta Hanik, Małgorzata Hanik Kraków 7
8781 Hotel Barlinek Sp. z o.o. Barlinek 7
8782 Apteka LEDAN Sp. z o.o. Goleniów 7
8783 Zakład Budowlano - Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o. Olsztyn 7
8784 Zakład Materiałów Ceramicznych ZMC ZAMAC Sp. z o.o. Kraków 7
8785 Firma Handlowo Usługowa AS S.J. Zakopane 7
8786 EMIO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Wrocław 7
8787 Vita Sp. z o.o. Nysa 7
8788 Soter Sp. z o.o. Kolbuszowa 7
8789 Central European Consulting Sp. z o.o. Warszawa 7
8790 Pem Direct Marketing Sp. z o.o. Poznań 7
8791 Wulkan Sp. z o.o. Szczecin 7
8792 Klubben Polska Sp. z o.o. Ciele 7
8793 Medical-Chemist S.J. Zakład Usług Sanitarnych i Rehabilitacyjnych Bydgoszcz 7
8794 Kantor Polski S.A. Gdańsk 7
8795 Budomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  Kraków 7
8796 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA Czarna Białostocka 7
8797 Schico Maschines Sp. z o.o. Zęblewo 7
8798 Firma Handlowa Baza Szejko S.J. Pruszcz Gdański 7
8799 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 7
8800 Unika Sp. z o.o. Przeźmierowo 7
8801 Ładeks S.J. Warszawa 7
8802 Stalrem S.J. Płock 7
8803 Dekorama Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8804 Black Point Group sp. z o.o. Wrocław 7
8805 Med-Expert Sp. z o.o. Warszawa 7
8806 Budimus M.Słoma S.J. Kutno 7
8807 Siersza - Clean X Service Sp. z o.o. Trzebinia 7
8808 OSES Sp. z o.o. Gdańsk 7
8809 Apteka Staromiejska S.J. Gdańsk 7
8810 ADI Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań 7
8811 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA - MED Sp. z o.o. Kraków 7
8812 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Wrocław 7
8813 Zarządca Sp. z o.o. Szczecin 7
8814 GAZREM Sp. z o.o. Łódź 7
8815 Auto Play Agata Rygorczuk Wiesław Rygorczuk sp. j. Supraśl 7
8816 Elecpol Sp. z o.o. Poznań 7
8817 BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów Łódź 7
8818 Karpla Konsulting Sp. z o.o. Kraków 7
8819 BIPROWOD Sp. z o.o. Biuro Projektów i Realizacji Obiektów Gosp. Wodno-Ściekowej Wrocław 7
8820 Zakład Energetyczny Białystok Pracownia Projektowa Enspro Sp. z o.o. Białystok 7
8821 Eskulap Sp. z o.o. Starosądecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stary Sącz 7
8822 AC Systems Sp. z o.o. Warszawa 7
8823 PROPLASTIC Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8824 Dom Książki S.A. Poznań 7
8825 Przychodnia Lekarska Chylonia I Sp. z o.o. Gdynia 7
8826 Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska Warszawa 7
8827 HAJMED Sp. z o.o. Hajnówka 7
8828 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE MEGA+ ANDRZEJ POPKOWSKI I WSPÓLNICY S.J. Świdnica 7
8829 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Krzeszów 7
8830 Turam Distribution Sp. z o.o. Sanok 7
8831 Limex Plus Sp. z o.o. Bydgoszcz 7
8832 Res - Med 40 Sp. z o.o. Michałowice 7
8833 Zakład Usług Lekarskich Zdrowie Sp. z o.o. Jelenia Góra 7
8834 SYSTEMY INFORMATYCZNE RAPID Sp. z o.o. Kraków 7
8835 Usługi Mieszkaniowe Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o. Kalisz 7
8836 Foma Stępień i Wspólnicy S.J. Warszawa 7
8837 Apteka Eliksir Sp. z o.o. Szczecin 7
8838 Geoinvirex-Aprt Sp. z o.o. Warszawa 7
8839 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bamar-Rol S.J. R. Wieczorek Opole 7
8840 PUP Fundament Sp. z o.o. Gdańsk 7
8841 Japan Food Sp. z o.o. Józefin 7
8842 Cesped Poland Logistic Sp. z o.o. Warszawa 7
8843 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krynce Łuków 7
8844 Aluminium SPS Pająk i Wspólnik sp.j. Radom 7
8845 Przedsiębiorstwo REMBUD Zakład 2 Sp. z o.o. Gdańsk 7
8846 ASA Sp. z o.o. Nowogard 7
8847 NZOZ Profilaktyka i Terapia Lekarska Grupowa Sp. z o.o. Kraków 7
8848 Agencja Handlowo-Usługowa J And J D. Pietrucha, M. Pietrucha S.J. Warszawa 7
8849 Biuro Podróży Anna Partyka - Sp. z o.o. Słupsk 7
8850 PROBUD Sp. z o.o. Tarnów 7
8851 PBI Hydromark Białobrzewski S.J. Chorzów 7
8852 Exito Broker Sp. z o.o. Warszawa 7
8853 Briese Shipping Agency LTD Sp. z o.o. Szczecin 7
8854 CHANDNEY SOFTWARE Sp. z o.o. Warszawa 7
8855 NZOZ Praktimed Sp. z o.o. Kraków 7
8856 Polaudit Sp. z o.o. Warszawa 7
8857 Direx Logistic Services Sp. z o.o. Izabela 7
8858 Al - Med Sp. z o.o. Kołobrzeg 7
8859 MARATON Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szklarska Poręba 7
8860 Rewel Sp. z o.o. Wałbrzych 7
8861 Eurosejf Konsmetal Centrum Zabezpieczeń Rybak i Spółka S.J. Piaseczno 7
8862 Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie Rzeszów 7
8863 INSTEL Sp. z o.o. S.K. Wrocław 7
8864 Elexmetal Społdzielnia Rzemieślnicza Metalowo-Elektrotechniczna  Gdańsk 7
8865 Ulitex Sp. z o.o. Rakoniewice 7
8866 ZAP Rachunkowość Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 7
8867 NZOZ Medycyna Rodzinna Sp. z o.o. Gdańsk 7
8868 Cormed Sp. z o.o. Częstochowa 7
8869 Jansen Display Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
8870 Obsługa Nieruchomości GRAF - DOM Sp. z o.o. Lębork 7
8871 Dompol Sp. z o.o. Przemyśl 7
8872 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 6
8873 Tauron Polska Energia S.A. Katowice 6
8874 Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE Warszawa 6
8875 Tauron Dystrybucja S.A. Wrocław 6
8876 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 6
8877 Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin 6
8878 PHILIPS LIGHTING POLAND S.A. Piła 6
8879 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 6
8880 HENKEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
8881 COCA - COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
8882 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 6
8883 ZABRZE Kombinat Koksochemiczny S.A. Zabrze 6
8884 PEPSI - COLA GENERAL BOTTLERS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
8885 SOLARIS BUS & COACH S.A. Bolechowo-Osiedle 6
8886 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 6
8887 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 6
8888 Pfleiderer Prospan S.A. Wieruszów 6
8889 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 6
8890 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 6
8891 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 6
8892 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 6
8893 Czerwona Torebka S.A. Poznań 6
8894 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 6
8895 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6
8896 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
8897 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 6
8898 ALUMETAL S.A. Kęty 6
8899 Grunwald Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 6
8900 Remontowa Shipbuilding S.A. Gdańsk 6
8901 Magneti Marelli Exhaust Systems Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 6
8902 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6
8903 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 6
8904 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 6
8905 Mirbud S.A. Skierniewice 6
8906 Ami Sp. z o.o. S.K.A. Mikstat 6
8907 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 6
8908 Uniwersytet Śląski Katowice 6
8909 PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Konin 6
8910 KRKA - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
8911 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 6
8912 AMBRA S.A. Warszawa 6
8913 LOTOS OIL S.A. Gdańsk 6
8914 O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław 6
8915 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 6
8916 EKOLAND Sp. z o.o. Tychy 6
8917 AUTOLIV POLAND Sp. z o.o. Oława 6
8918 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 6
8919 EAST WEST SPINNING Sp. z o.o. Łódź 6
8920 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecin 6
8921 IZOSTAL S.A. Zawadzkie 6
8922 TOPAZ PHU Sokołów Podlaski 6
8923 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 6
8924 G.EN Gaz Energia S.A. Tarnowo Podgórne 6
8925 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 6
8926 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 6
8927 Topex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 6
8928 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 6
8929 OPOLTRANS PHU Brzezie 6
8930 Gdyńska Sp-nia Mieszkaniowa Gdynia 6
8931 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 6
8932 RUBINKOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 6
8933 Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 6
8934 FERAX Sp. z o.o. Zduńska Wola 6
8935 KIMBERLY - CLARK Sp. z o.o. Klucze 6
8936 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 6
8937 Bristol - Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
8938 KOPERNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 6
8939 Instanta Sp. z o.o. Żory 6
8940 Polwax S.A. Jasło 6
8941 BECKER - WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 6
8942 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
8943 Dolnośląskie Centrum Onkologii Wrocław 6
8944 Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o. Elbląg 6
8945 Rolnicze PPH CONTRACTUS Sp. z o.o. Sokółka 6
8946 PROFIM Sp. z o.o Turek 6
8947 Warta Glass Sieraków S.A. Sieraków 6
8948 Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 6
8949 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
8950 Tabo Kuzimski Sp. z o.o. sp.k. Rawa Mazowiecka 6
8951 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego Koziegłowy 6
8952 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 6
8953 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 6
8954 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 6
8955 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 6
8956 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa 6
8957 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Raszyn 6
8958 Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o. Głuchowo 6
8959 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 6
8960 B + K Polska Sp. z o.o. Walce 6
8961 Sp-nia Mieszkaniowa OSTROBRAMSKA Warszawa 6
8962 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
8963 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 6
8964 ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 6
8965 Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o. Kołbiel 6
8966 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno - Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 6
8967 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
8968 ENERGO Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 6
8969 SOKPOL Sp. z o.o. Myszków 6
8970 FRITAR S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Tarnów 6
8971 GT Poland Sp. z o.o. Skoczów 6
8972 TELL S.A. Poznań 6
8973 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 6
8974 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 6
8975 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 6
8976 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 6
8977 Rosiński i S-Ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań Bielsko-Biała 6
8978 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 6
8979 NOVITA S.A. Zielona Góra 6
8980 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 6
8981 FPG Sp. z o.o. Warszawa 6
8982 MEDIVET S.A. Śrem 6
8983 ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. S.K.A. Rawicz 6
8984 BT Topbeton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 6
8985 DELOITTE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 6
8986 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 6
8987 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego Piotrków Trybunalski 6
8988 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 6
8989 HERBAPOL LUBLIN S.A. Lublin 6
8990 ELBUD Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Katowice 6
8991 Invest - Rem S.A. Gdańsk 6
8992 CERAMIKA - KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 6
8993 FIEGE Sp. z o.o. Mszczonów 6
8994 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Panki 6
8995 Eurometal S.A. Stalowa Wola 6
8996 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 6
8997 FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
8998 Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
8999 NIBE BIAWAR Sp. z o.o. Białystok 6
9000 Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR Wrocław 6
9001 Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A. Tarnowskie Góry 6
9002 TRASKO - INWEST - R Sp. z o.o. Ostrzeszów 6
9003 RAMB Sp. z o.o. Bełchatów 6
9004 PMPoland S.A. Jelenia Góra 6
9005 KIEL - POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6
9006 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 6
9007 Luxiona Poland S.A. Sadowie 6
9008 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9009 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 6
9010 Promag S.A. Poznań 6
9011 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
9012 ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6
9013 Fresh Logistics Sp. z o.o. Robakowo 6
9014 HARTBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Trzebownisko 6
9015 VG Polska Sp. z o.o. Chełmek 6
9016 A&D Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
9017 METALBUD Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 6
9018 Bunge Polska Sp. z o.o. Karczew 6
9019 PROMED S.A. Warszawa 6
9020 Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o. Kraków 6
9021 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9022 ESAB Sp. z o.o. Katowice 6
9023 CAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9024 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 6
9025 Galmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Głubczyce 6
9026 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 6
9027 ZNAK Sp. z o.o. Społeczny Instytut Wydawniczy Kraków 6
9028 APATOR METRIX S.A. Tczew 6
9029 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 6
9030 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Stanowice 6
9031 EUROTEL S.A. Gdańsk 6
9032 INVESTGAS S.A. Warszawa 6
9033 Komatsu Poland Sp. z o.o. Sulejówek 6
9034 DORBUD S.A. Kielce 6
9035 Stolzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 6
9036 Betpol S.A. Bydgoszcz 6
9037 Firma Handlowa Motorol S.J. Kraków 6
9038 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Nowa Sól 6
9039 Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o. Zabrze 6
9040 Kopex Electric Systems S.A. Chorzów 6
9041 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 6
9042 ANDRA Sp. z o.o. Warszawa 6
9043 Invest - Park Development Sp. z o.o. Wałbrzych 6
9044 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9045 COMPFORT MERIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9046 FABA S.A. Baboszewo 6
9047 Spółdzielnia Mieszkaniowa SILESIA Katowice 6
9048 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsk Podlaski 6
9049 SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Kielce 6
9050 Budizol Sp. z o.o. S.K.A. Włocławek 6
9051 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6
9052 Spółdzielnia Mieszkaniowa ODRA Police 6
9053 OERLEMANS FOODS POLSKA Sp. z o.o. Strzelno 6
9054 Gazoprojekt S.A. Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa Wrocław 6
9055 POL - AGENT Sp. z o.o. Szczecin 6
9056 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. A. Mickiewicza w Białymstoku Białystok 6
9057 DEZAMET S.A. Zakłady Metalowe Nowa Dęba 6
9058 Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. Gliwice 6
9059 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 6
9060 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Czarna Dąbrówka 6
9061 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 6
9062 Truckport Sp. z o.o. Dąbrowa 6
9063 NETMEDIA S.A. Warszawa 6
9064 PRD POL-DRÓG NOWOGARD S.A. Nowogard 6
9065 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 6
9066 Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. z o.o. Koszalin 6
9067 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 6
9068 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 6
9069 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 6
9070 IMCD - Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9071 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 6
9072 Inpol - Papier Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 6
9073 Ochnik Sp. z o.o. Garwolin 6
9074 UNIVERSAL STAL Sp. z o.o. Ruda Śląska 6
9075 DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A. Gdynia 6
9076 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 6
9077 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 6
9078 Interchemall Sp. z o.o. Warszawa 6
9079 Gescrap Polska Sp. z o.o. Września 6
9080 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 6
9081 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9082 GRAFORM Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Bydgoszcz 6
9083 COATS POLSKA Sp. z o.o. Łódź 6
9084 Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o. Wschowa 6
9085 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 6
9086 GRAVIT AGRO - POL S.A. Lublin 6
9087 PKS CHEŁM S.A. Chełm 6
9088 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Wrocław 6
9089 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 6
9090 Electropoli - Galwanotechnika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
9091 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 6
9092 Guss - Ex Sp. z o.o. Warszawa 6
9093 SENEM COMPONENTS S.J. Dąbrowa Górnicza 6
9094 JASKÓŁKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 6
9095 Firma Usługowa Staniszewscy S.J. Olsztyn 6
9096 Nova Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6
9097 Wtór - Steel Sp. z o.o. Stalowa Wola 6
9098 TLH Polska Sp. z o.o. Przyłęki 6
9099 Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok Kraków 6
9100 Invena S.A. Koszalin 6
9101 JM- Tronic Sp. z o.o. Warszawa 6
9102 Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 6
9103 DREWIT Sp. z o.o. PPHU Witnica 6
9104 3D Sp. z o.o. Lubartów 6
9105 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu Kalisz 6
9106 Trans Polonia S.A. Tczew 6
9107 Przedsiębiorstwo Serwisowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6
9108 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 6
9109 ACUS S.J. Warszawa 6
9110 Victoria S.J. Warszawa 6
9111 MIROMETR Sp. z o.o. Bażanowice 6
9112 BOLOIL S.A. Bukowno 6
9113 Petro Mechanika S.A. Płock 6
9114 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk Spółka Komandytowa Przyszowice 6
9115 Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. Żarów 6
9116 Telko - Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
9117 Prądnik Czerwony Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 6
9118 Świat Zdrowia S.A. Toruń 6
9119 Union Knopf Polska Sp. z o.o. Turek 6
9120 Przeds. Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 6
9121 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych MEGA - POL S.A. Bydgoszcz 6
9122 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Żoliborz Warszawa 6
9123 DAMIX Sp. z o.o. Rypin 6
9124 TREFL S.A. Sopot 6
9125 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy Warszawa 6
9126 Tandem - Truck Sp. z o.o. Katowice 6
9127 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 6
9128 Motorpol Sp. z o.o. Wrocław 6
9129 PHU Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 6
9130 Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o. Olsztyn 6
9131 Eurosoft Sp. z o.o.  Bielsko-Biała 6
9132 TEKNOS Sp. z o.o. Warszawa 6
9133 Grupa Azoty Koltar Sp. z o.o. Tarnów 6
9134 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 6
9135 Stolter Sp. z o.o. Stolno 6
9136 A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6
9137 Maxus - Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 6
9138 Akademia Pomorska w Słupsku Słupsk 6
9139 Auto Park Czarnik i S-Ka, S.J. Białystok 6
9140 MTMG - Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 6
9141 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM Ruda Śląska 6
9142 Spółka Rolna Kalsk Sp. z o.o. Kalsk 6
9143 Loxa Sp. z o.o. Żarki 6
9144 BEŁTOWSKI Kraków 6
9145 ROLPEK 2 Sp. z o.o. Strzegom 6
9146 Holzexport Sp. z o.o. Kielce 6
9147 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 6
9148 Simple Creative Products S.A. Warszawa 6
9149 CITY SPORT Sp. z o.o. Warszawa 6
9150 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 6
9151 POLWAR S.A. Gdańsk 6
9152 MC Comp S.A. Warszawa 6
9153 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 6
9154 Przedsiębiorstwo Realizacyjne Inora - Inorganic Activities Sp. z o.o. Gliwice 6
9155 ALUSTA S.A. Poznań 6
9156 Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński Sp.J. Kalisz 6
9157 Młot Sp. j., Bożena i Henryk Młot Ostrowik 6
9158 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu Elbląg 6
9159 Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk S.J. Poznań 6
9160 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 6
9161 Budownictwo Drogowe Budar Sp. z o.o. Królewiec Poprzeczny 6
9162 ECS Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 6
9163 FAST Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Zielona Góra 6
9164 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 6
9165 Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. Toruń 6
9166 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 6
9167 OLPOL Antoni Wawrzyn, S.J. Olsztyn 6
9168 Invico S.A. Tarnowskie Góry 6
9169 DEGA SPÓŁKA AKCYJNA Sianów 6
9170 PIONIER PSS Koszalin 6
9171 Fabryka Urządzeń Wentylacyjno - Klimatyzacyjnych Konwektor Sp. z o.o. Lipno 6
9172 Ever Grupa Sp. z o.o. Warszawa 6
9173 Dakar Sp. z o.o. Krasne 6
9174 Partners Sp. z o.o. Warszawa 6
9175 BOOKLAND.NET Sp. z o.o. Warszawa 6
9176 DAMEN SHIPYARDS KOŹLE Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6
9177 PPU Redox Sp. z o.o. Warszawa 6
9178 APPOL Sp. z o.o. Łąkta Górna 6
9179 Glue - Invest S.A. Warszawa 6
9180 Sita Radom Sp. z o.o. Radom 6
9181 CENTROWET Sp. z o.o. Olsztyn 6
9182 Energopol TP Elbud S.A. Katowice 6
9183 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie Ciechanów 6
9184 Spółdzielnia Mieszkaniowa INWESTOR Lubin 6
9185 M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o. Słupsk 6
9186 Szpital Powiatowy w Limanowej Limanowa 6
9187 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku Brzesko 6
9188 RECAN Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 6
9189 AGROSTOP Sp. z o.o. PUH Terespol 6
9190 Autocentrum S.J. Płock 6
9191 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Białystok 6
9192 Wawrosz S.J. Bielsko-Biała 6
9193 NSS Sp. z o.o. Warszawa 6
9194 Spółdzielnia Mieszkaniowa MAŁOPOLSKA w Gorlicach Gorlice 6
9195 Kraj Sp. z o.o. Kutno 6
9196 Solcom - Bayard Sp. z o.o. Poznań 6
9197 Autoryzowana Stacja Obsługi M. Romanowski S.J. Radom 6
9198 PPH EWA S.A. Krotoszyn 6
9199 NIWA S.J. PUPH Dębica 6
9200 Konig-Trans Internationale Spedition Sp. z o.o. Szczecin 6
9201 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 6
9202 WIKSBUD Sp. z o.o. Lipno 6
9203 SORELPOL Sp. z o.o. Warszawa 6
9204 Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp.K. Luzino 6
9205 Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski Bydgoszcz 6
9206 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 6
9207 DWD System Sp. z o.o. Gdańsk 6
9208 BEFARED S.A. Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów Bielsko-Biała 6
9209 PHU LUXKON S. Jacolik E. Studziński K. Studziński S.J. w Koninie Konin 6
9210 Alu Pro Polska Sp. z o.o. Opole 6
9211 Polmotor Auto-Serwis Jan Przepłata, Dariusz Olkiewicz S.J. Szczecin 6
9212 WS ATKINS - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9213 STALPRZEM Sp. z o.o. Stalowa Wola 6
9214 WINDA Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 6
9215 INSTAL - PROJEKT S.J. Nowa Wieś 6
9216 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 6
9217 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 6
9218 Przedsiębiorstwo Aparatury Spawalniczej ASPA S.A. Wrocław 6
9219 SNC S.J. Rudawa 6
9220 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Gryfice 6
9221 ŚLĄSK Sp. z o.o. PBOiUT Katowice 6
9222 TIMBEX Sp. z o.o. PPH Gorzów Wielkopolski 6
9223 TECHNOBUD Sp. z o.o. Chełm 6
9224 New Store Europe Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9225 PRO - MAR S.A. Poznań 6
9226 Compair Polska Sp. z o.o. Kraków 6
9227 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 6
9228 Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne HYDROPOL S.A. Kraków 6
9229 Fabryka Mebli „Wiza” Grzegorz i Elżbieta Wiśniewscy Sp. J. Kostrzyn 6
9230 LEG - Sanit S.J. Tadeusz Jażdżyk, Stanisław Budzyński Legionowo 6
9231 Krakowskie Pogotowie Ratunkowe Kraków 6
9232 Nova Mazur Design Sp. z o.o. Bartoszyce 6
9233 Nałęczowska Spółka Handlowa Sp. z o.o. Nałęczów 6
9234 Resbex Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Przeworsk 6
9235 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9236 Widrex-Trans Sp. z o.o. Koniecpol 6
9237 AFT Sp. z o.o. Poznań 6
9238 Total Market Sp. z o.o. Warszawa 6
9239 KARLIK S.J. Poznań 6
9240 Bednarscy S.J. Toruń 6
9241 GAZSTAL S.A. Zielona Góra 6
9242 Mark - Bud Sp. z o.o. PPU Białystok 6
9243 FHC-2 Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa Krosno 6
9244 OPUS Sp. z o.o. Gliwice 6
9245 Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j. Radom 6
9246 PRIBO - EPB Sp. z o.o. Ełk 6
9247 INTROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Automayzacji i Pomiarów Katowice 6
9248 PRZYJAŹŃ Spółdzielnia Inwalidów Słupca 6
9249 Melle Sp. z o.o. Stary Staw 6
9250 Pawbol Sp. z o.o. Sułkowice 6
9251 R.M. HILDEBRANDT PPHU Brodnica 6
9252 Delta Gartenholz Polska Sp. z o.o. Zdroje 6
9253 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Wawer Warszawa 6
9254 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 6
9255 ES SYSTEM K Sp. z o.o. Wolbrom 6
9256 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 6
9257 FHU MAGMA Dariusz Duszyński, Józef Świgut S.J. Szczecin 6
9258 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kielce 6
9259 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 6
9260 EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Chojnice 6
9261 BAKOMA - BIS Sp. z o.o. Kozienice 6
9262 UN WHA Polska Sp. z o.o. Pułtusk 6
9263 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 6
9264 Neptun Developer Sp. z o.o. Szczecin 6
9265 Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji Lublin 6
9266 Intek Sp. z o.o. Lubawa 6
9267 Ameet Sp. z o.o. Łódź 6
9268 Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 SP ZOZ Rzeszów 6
9269 Gardinia Sp. z o.o. Domasław 6
9270 LOZAMET Sp. z o.o. Łódzkie Zakłady Metalowe Łódź 6
9271 Transrem Sp. z o.o. Opole 6
9272 ZWRI Tarnów Sp. z o.o. S.K.A. Tarnów 6
9273 Energo - Silesia Sp. z o.o. PPH Zawadzkie 6
9274 Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Top Serwis Sp. z o.o. Bogatynia 6
9275 GALWANIZER Sp. z o.o. Dzierżoniów 6
9276 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 6
9277 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 6
9278 ROMBUD Sp. z o.o. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Olsztyn 6
9279 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM MSWiA Kołobrzeg 6
9280 Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Kraków 6
9281 Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlanousługowe „Wiktor” Sp. J. Radomsko 6
9282 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 6
9283 Bestt S.J. PHU Dębno 6
9284 Filharmonia Narodowa Warszawa 6
9285 Mad-Mobil S.J. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek Rybnik 6
9286 T.EL. Poland Sp. z o.o. Wrocław 6
9287 LACTIMA Sp. z o.o. Morąg 6
9288 Geotermia Mazowiecka S.A. Mszczonów 6
9289 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 6
9290 Vinex - Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Toruń 6
9291 Nowy Szpital Sp. z o.o. Szczecin 6
9292 A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o. Stęszew 6
9293 Wytwórnia Octu i Majonezu OCETIX Sp. z o.o. Grudziądz 6
9294 ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin 6
9295 Fibox Sp. z o.o. Warszawa 6
9296 IMS Informatiom Medical Statistics Poland Ltd Sp. z o.o. Warszawa 6
9297 DOLEZYCH Sp. z o.o. Katowice 6
9298 Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem Zakopane 6
9299 Firma Adam's Adam Skrzyniarz Baranowo 6
9300 NIEMCE S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce 6
9301 Posejdon Sp. z o.o. Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy Kołobrzeg 6
9302 Nicator Fabryka Opakowań S.J. Karczew 6
9303 Wilsko Sp. z o.o. Tarnobrzeg 6
9304 Therm - Instal Grupa SBS Bogdan Michoń, Paweł Zubiel - Sp. J. Łódź 6
9305 ZWG S.A. Iwiny 6
9306 Electrum Sp. z o.o. Białystok 6
9307 Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie Chełmno 6
9308 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu Racibórz 6
9309 METBUD S.J. Zamość 6
9310 Invest - Tech Sp. z o.o. Toruń 6
9311 Przeds. Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Raczki 6
9312 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 6
9313 Symantec Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
9314 Wodmax Sp. z o.o. Olsztyn 6
9315 Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. Janów Podlaski 6
9316 Skład Materiałów Budowlanych Replin S.J. Mińsk Mazowiecki 6
9317 Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o. Krępice 6
9318 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Pex-Pool” Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 6
9319 Farma 3 Sp. z o.o. Przemyśl 6
9320 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 6
9321 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 6
9322 Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny Warszawa 6
9323 KOLB Sp. z o.o. FPH Kolonowskie 6
9324 Erison Sp. z o.o. Szczecin 6
9325 Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o. Zaborze 6
9326 Nippon Express (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 6
9327 R.D.M. ŚRÓDMIEŚCIE Sp. z o.o. Kraków 6
9328 TMT Wadowice S.J. Wadowice 6
9329 CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o. Toruń 6
9330 Poland Workforce Sp. z o.o. Warszawa 6
9331 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 6
9332 CEKOM Sp. z o.o. Warszawa 6
9333 Stal - Hart Sp. z o.o. Bujaków 6
9334 Grupa Hunters Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 6
9335 SAVEX S.A. Zgorzelec 6
9336 Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o. Zakopane 6
9337 115 Szpital Wojskowy Z Przychodnią SPZOZ Hel 6
9338 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Elbląg 6
9339 CZYŚCIOCH Sp. z o.o. PPUH Białystok 6
9340 Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA Zielona Góra 6
9341 GC Energy Sp. z o.o. Rzeszów 6
9342 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 6
9343 Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o.o. Lubaczów 6
9344 AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański S.J. Warszawa 6
9345 STANPOL Sp. z o.o. Andrychów 6
9346 HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. Szczecin 6
9347 ROLVET S.J. Lwówek 6
9348 Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9349 TARPOM S.A. Tarnowiec 6
9350 TECHTRANS S.J PPHU Elbląg 6
9351 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 6
9352 Agrobard S.J. Oblas 6
9353 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
9354 INSTALCOMPACT Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6
9355 Gomibud Sp. z o.o. Skawina 6
9356 Hurtownia Książek Milo 2000 sp. j. Tomasz Stryszawski, Aneta Stryszawska Kraków 6
9357 Drabpol S.J. Mykanów 6
9358 Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLICKA Warszawa 6
9359 HELION S.A. Gliwice 6
9360 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rupex 2” Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 6
9361 Orica Poland Sp. z o.o. Wrocław 6
9362 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy S.J. Jankowy 6
9363 Stolmet-Szczytno Sp. z o.o. sp.k. Szczytno 6
9364 PH Torus S.J. Kraków 6
9365 Odyseya Sp. z o.o. Miejsce Piastowe 6
9366 KAMIR Sp. z o.o. Słupsk 6
9367 Capicorn Sp. z o.o. Świebodzice 6
9368 MASZROL Sp. z o.o. Siwiałka 6
9369 RESTOL Sp. z o.o. PPiH Bratkowice 6
9370 Ivoclar - Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9371 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 6
9372 Mada S.J. Olsztyn 6
9373 Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A. ( SSEMP ) Kamienna Góra 6
9374 Gerpol Joint Venture Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 6
9375 Liberty Motors Sp. z o.o. Łódź 6
9376 Polmet Sp. z o.o. Kłodzko 6
9377 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN Warszawa 6
9378 Bagramet Sp. z o.o. Bytów 6
9379 Apator Control Sp. z o.o. Toruń 6
9380 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 6
9381 Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis S.J. Suwałki 6
9382 ALTERIS S.A. Katowice 6
9383 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Gdańsk 6
9384 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 6
9385 Wiktorowicz S.J. Strzegom 6
9386 Majami Sp. z o.o. Bełchatów 6
9387 SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 6
9388 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 6
9389 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Tarnów 6
9390 Miś Transport I Spedycja S.J. Tarnów 6
9391 Asia - Foods Sp. z o.o. Warszawa 6
9392 DAXEN Sp. z o.o. Kraków 6
9393 Knight Frank Sp. z o.o. Warszawa 6
9394 Młyn Dalachów S.J. Rudniki 6
9395 PREGO S.A. Bielawa 6
9396 INTERPROMEX Sp. z o.o. PTHU Będzin 6
9397 Hel - Wita Sp. z o.o. Zielonka 6
9398 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 6
9399 GALKOR Sp. z o.o. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE Koronowo 6
9400 Voigt Sp. z o.o. PPUH Zabrze 6
9401 GALENUS Farmaceutyczno - Chemiczna Spółdzielnia Pracy Warszawa 6
9402 Intruck Sp. z o.o. Warszawa 6
9403 Schrag Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 6
9404 Meble Heban E.A. Mucha S.J. Janów Lubelski 6
9405 Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Krakowie SPZOZ Kraków 6
9406 Spaw Sp. z o.o. Kraków 6
9407 PH RABA Leszek Radzaj, Roman Grzegorz Bartoszewicz S.J. Raczki 6
9408 AERZEN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9409 ART Budownictwo Sp. z o.o. Kobierzyce 6
9410 Firma Handlowo-Usługowa „Kograko” Grażyna i Krzysztof Kozak, Sp. J. Dębica 6
9411 ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota Brąszewice 6
9412 Termika-Grupa Sbs Grala, Wojciechowski Sp. J. Kalisz 6
9413 PRZEDSIĘBIORSTWO J.A.T - Sp. z o.o. Gdańsk 6
9414 SOLARIS LASER S.A. Warszawa 6
9415 CALDO - IZOLACJA Sp. z o.o. Kraków 6
9416 Lohmann Animal Health Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 6
9417 Media Markt Polska Sp. z o.o. Chorzów Spółka Komandytowa Warszawa 6
9418 Przeds. Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Czartki 6
9419 Finow Polska Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 6
9420 Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Gdańsk 6
9421 Wozimex Sp. z o.o. Warszawa 6
9422 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 6
9423 Research & Engineering Center sp. z o.o. Wrocław 6
9424 Stacja Paliw Kogut S.J. Krasnystaw 6
9425 Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu Łowicz 6
9426 Naftomontaż Sp. z o.o. Trzebinia 6
9427 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 6
9428 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 6
9429 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mławie Mława 6
9430 Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o. Rybnik 6
9431 DLF Sp. z o.o. Gdynia 6
9432 COSMO Sp. z o.o. Międzybrodzie Żywieckie 6
9433 HG Technology Sp. z o.o. Gdynia 6
9434 Lem Sp. z o.o. Elbląg 6
9435 6 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Dęblinie Dęblin 6
9436 MAVILEX Małgorzata Lubera Wąbrzeźno 6
9437 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk S.J. Gdańsk 6
9438 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9439 Młynomag Myszkowska, Rezanko, Stępień S.J. Grodzki Młyn 6
9440 Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrołęka 6
9441 WZD Sp. z o.o. Pszczyna 6
9442 ABC Service Sp. z o.o. Wrocław 6
9443 Hamer Sp. z o.o. Kraków 6
9444 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 6
9445 Henglein Gmbh Polska Sp. z o.o. Katowice 6
9446 Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o. Zabierzów 6
9447 AKSON Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9448 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 6
9449 Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych EXPOL S.A. Lublin 6
9450 Apriso Sp. z o.o. Kraków 6
9451 PPHU Stropex S.J. Fabianów 6
9452 EDMASZ Edward Nowacki S.J. Wysokie Mazowieckie 6
9453 ATM Software Sp. z o.o. Warszawa 6
9454 PAGAZ Bogdan Pazgan Krzeszów 6
9455 MEGA MUSIC Sp. z o.o. Sopot 6
9456 CMT Polska Sp. z o.o. Szubin 6
9457 CONTO Sp. z o.o. PPH Poznań 6
9458 Kopras Sp. z o.o. Wronki 6
9459 PHU Euro - Klinkier S.J. Szczecin 6
9460 Lecznice Citomed Sp. z o.o. Toruń 6
9461 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 6
9462 POSEIDON FRACHTCONTOR JUNGE Sp. z o.o. Szczecin 6
9463 Privacon Poland Sp. z o.o. Zławieś Wielka 6
9464 Zhermapol Sp. z o.o. Warszawa 6
9465 ALMARI - AGRO Sp. z o.o. Stanomino 6
9466 Publicis Sp. z o.o. Warszawa 6
9467 Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Kielce 6
9468 Jan - Dar Sp. z o.o. Szubin 6
9469 Benus Sp. z o.o. Poznań 6
9470 Art - Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy S.J. Radom 6
9471 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRISBUT-NET Krzysztof Czyż i Ewa Kuzior S.J. Żarki 6
9472 Sacar S.J. Stalowa Wola 6
9473 Mobipol PHU S.J. Wrocław 6
9474 Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga Sp. z o.o. Dzierżoniów 6
9475 ŚWIT Spółdzielnia Inwalidów Warszawa 6
9476 Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ Toruń 6
9477 Decor Trends Sp. z o.o. Miastko 6
9478 KOLMET Sp. z o.o. PPHU Katowice 6
9479 KLIMAR S.J. Wrocław 6
9480 Roos Spedition Sp. z o.o. Cieszyn 6
9481 GRAFTON RECRUITMENT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9482 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 6
9483 Podlaskie Centrum Rolno - Towarowe S.A. Białystok 6
9484 N&M BAU GmbH Sp. z o.o. Warszawa 6
9485 Sita Pomorze Sp. z o.o. Kościerzyna 6
9486 Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo - Usługowa Tomaszów Mazowiecki 6
9487 Sanmic Sp. z o.o. Stary Licheń 6
9488 Woodstyle Balawejder S.J. Dynów 6
9489 CHEMOBUD Sp. z o.o. Przeds. Budowlano - Produkcyjne i Robót Chemoodpornych Puławy 6
9490 Compensus Sp. z o.o. Bytom 6
9491 Przylesie Spółdzielnia Mieszkaniowa  Sopot 6
9492 ADROG S.J. Zakład Usług Brukarskich Warszawa 6
9493 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 6
9494 ESPOL Sp. z o.o. Szczecin 6
9495 Trans NG Sanok Sp. z o.o. Sanok 6
9496 Reginalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu Opole 6
9497 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 6
9498 CRL Sp. z o.o. Radom 6
9499 Veganet Sp. z o.o. Wrocław 6
9500 JAREM Sp. z o.o. PUPH Jaworzno 6
9501 CMT Sp. z o.o. Warszawa 6
9502 Holm ConstructionLTD Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Okrętowej Gdańsk 6
9503 ASDEX Sp. z o.o. Białystok 6
9504 Ecorys Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9505 Agraf Sp. z o.o. Łódź 6
9506 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa Sp. z o.o. Zarszyn 6
9507 Przedsiębiorstwo Budowlane „Skorłutowski” Sp. J. Jerzy i Ewa Skorłutowscy Olsztyn 6
9508 SIGMA - NOT Sp. z o.o. Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych Warszawa 6
9509 ITBOOM Sp. z o.o. Warszawa 6
9510 Auto - Matunin Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 6
9511 Artprol Ceckowscy S.J. Suwałki 6
9512 Sjenitex S.J., Kamieniarstwo Roman Słociński Jacek Słociński Bielawa 6
9513 Towarzystwo Budownictawa Społecznego w Boleasławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 6
9514 Przeds.Budowlano Montażowe Stabud Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9515 Dream Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ryczywół 6
9516 Uchacz Sp. z o.o. Podłopień 6
9517 Vega Car M. Chojwa, J. Kowalski S.J. Wałbrzych 6
9518 Jar - Met S.J. Węgrów 6
9519 RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Sopot 6
9520 OPINION STREFA DRUKU Sp. z o.o. Gliwice 6
9521 ATMOTERM S.A. Opole 6
9522 Technika Betonowa Sp. z o.o. Biesiekierz 6
9523 Meditech Sp. z o.o. Komorniki 6
9524 Asko Sp. z o.o. Lublin 6
9525 WROBUD - ZABYTKI Sp. z o.o. Wrocław 6
9526 Wistal S.J. Świdnica 6
9527 PHU BAJER S.J. Nowy Sącz 6
9528 INTEGRAKOM Sp. z o.o. Warszawa 6
9529 Kanro Ltd - Technologia Ochrony Środiwiska Sp. z o.o. Fasty 6
9530 Masterprofi Sp. z o.o. Rzeszów 6
9531 Gospodarstwo Rolne Kamienica Sp. z o.o. Kamienica 6
9532 ARMA - EX Sp. z o.o. Przeds. Kompletacji i Koordynacji Dostaw Przemysłu i Budownictwa Sosnowiec 6
9533 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdynia 6
9534 Biovita S.J. Tenczynek 6
9535 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 6
9536 SHAR - POL Sp. z o.o. Gliwice 6
9537 F.H.U. Wnęk S.J. Niepołomice 6
9538 Bk Giulini Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9539 Balt - Trade Service Sp. z o.o. Gdynia 6
9540 Intertransport Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 6
9541 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 6
9542 Kosma - Farm Sp. z o.o. Warszawa 6
9543 EMAPOL Sp. z o.o. Gdańsk 6
9544 INTEGRATOR RHC Sp. z o.o. Toruń 6
9545 Galen S.J. Kraków 6
9546 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 6
9547 Larsson Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6
9548 Fundament - Specjal Sp. z o.o. Gdańsk 6
9549 Budoterm TMT Turkot S.J. Mielec 6
9550 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 6
9551 ODRA 3 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego Szczecin 6
9552 ZIS Sp. z o.o. PUH Rumia 6
9553 KBM Sp. z o.o. Bełchatów 6
9554 AG - COMPLEX Sp. z o.o. Warszawa 6
9555 Solex S.J. PPUH Olkusz 6
9556 Trans - Bet S.J. PPUH Gnojnik 6
9557 REBHAN - OPAKOWANIA Sp. z o.o. Plewiska 6
9558 Polremaco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Polsko - Amerykańskie Kraków 6
9559 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. Sztum 6
9560 World - Wide Recycling Sp. z o.o. Poznań 6
9561 Rocket Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 6
9562 MGR Farm. Marianna Oleszewska i Wspólnicy S.J. Ciechanów 6
9563 Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Szczecinie PR Szczecin S.A. Szczecin 6
9564 PPU BUDOMONT - 7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 6
9565 SMEKTAŁA Sp. z o.o. Leszno 6
9566 West Sp. z o.o. Gortatowo 6
9567 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bosta-System B.s.lipiak S.J. Szprotawa 6
9568 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Montostal S.J. Łódź 6
9569 Besta Plus Biwan i Sochacki sp. j. Wesoła 6
9570 Polskie Konsorcjum Energetyczne Sp. z o.o. Gdańsk 6
9571 Proterm S.J. Bydgoszcz 6
9572 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie Kraków 6
9573 Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk w Krakowie Kraków 6
9574 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 6
9575 Taro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Lisi Ogon 6
9576 Zakład Usług Technicznych Enegetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. Radom 6
9577 Joart S.A. Bolesławiec 6
9578 Chem - Glas S.J. PPHU Gniezno 6
9579 Best - Pol Sp. z o.o. Konin 6
9580 PPHU EKO - BUD Sp. z o.o. Białystok 6
9581 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 6
9582 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 6
9583 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 6
9584 AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. Kraków 6
9585 Osiedle Tęczowy Las PD Development Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Gdynia 6
9586 Miejski Zakład Zieleni Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 6
9587 PETRO GAS SP. Z O.O. Warszawa 6
9588 ZAKŁAD USŁUG STOCZNIOWYCH I MOSTOWYCH Sp. z o.o. Szczecin 6
9589 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH VAN GANSEWINKEL - DOLNY ŚLĄSK Sp. z o.o. Oława 6
9590 DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. Węgrzce 6
9591 KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6
9592 Eco Schulte Sp. z o.o. Wypędy 6
9593 Elektrosprzęt Hurt i Detal Przybylscy S.J. Gorlice 6
9594 CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
9595 Europol Edyta Bochenek Paweł Bochenek S.J. Będzin 6
9596 Eurowater Sp. z o.o. Izabelin 6
9597 Akces Co S.J. Andrespol 6
9598 Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. Gdynia 6
9599 Strawford - Poland Sp. z o.o. Gdynia 6
9600 Atu Sp. z o.o. Lublin 6
9601 HALIM S.J. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Częstochowa 6
9602 MKT Serwis S.J. PUH Mielec 6
9603 Profac Sp. z o.o. Kraków 6
9604 Interchem Sp. z o.o. Katowice 6
9605 BSK BIOGEST Sp. z o.o. Białystok 6
9606 AVA Sp. z o.o. Białystok 6
9607 Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o. Pelplin 6
9608 Vervo Sp. z o.o. Łódź 6
9609 PORTO K.Wnuczek, A.Wnuczek S.J. Lublin 6
9610 A i I Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 6
9611 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 6
9612 Unidrog Sp. z o.o. Grajewo 6
9613 Przedsiębiorstwo Budowlane CIECHBUD Sp. z o.o. Działdowo 6
9614 Polimed Sp. z o.o. Warszawa 6
9615 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marlex Sp. J. Janowski Waldemar Janowska Marlena Janikowo 6
9616 Nector Sp. z o.o. Kraków 6
9617 Anna S.J. PHU Zambrów 6
9618 Makolab S.A. Łódź 6
9619 Lidex Sp. z o.o. Warszawa 6
9620 Pawlak Sp. z o.o. Ostrężnica 6
9621 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Parczew 6
9622 Huta Szkła FENIKS Piotrków Trybunalski 6
9623 Gryf Stevedoring Sp. z o.o. Szczecin 6
9624 Krak - Old Sp. z o.o. PHUP Kraków 6
9625 Testmer Warszawa S.A. Reguły 6
9626 KOTRAK BIS S.J. Katowice 6
9627 Andmar S.J. Krosno 6
9628 Polsteam - Shipping Agency Sp. z o.o. Szczecin 6
9629 Europlastic Polska Sp. z o.o. Przodkowo 6
9630 EUROBAC Organizacja Odzysku S.A. Bydgoszcz 6
9631 PROCOM System S.A. Wrocław 6
9632 Victoria Sp. z o.o. Kowale 6
9633 Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. Zielona Góra 6
9634 Przetwórstwo Ryb Produkcyjne Mors Wanda Michalak, Bolesław Michalak S.J. Słupsk 6
9635 Peter Lacke Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 6
9636 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9637 Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych Enertel S.A. Kielce 6
9638 L. J. Stankiewicz S.J. Białystok 6
9639 Politeknik Sp. z o.o. Przybiernów 6
9640 Dex - Pol S.J. Lubin 6
9641 SANIT-TRANS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
9642 JAWIT S.J. Krosno 6
9643 ERGO INTERNATIONAL Sp. z o.o. Piaseczno 6
9644 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE WGM GRAŻYNA WASILEWSKA, MIROSŁAW WASILEWSKI S.J. Przylep 6
9645 Partner - Alma Sp.J. Limanowa 6
9646 Dach System S.J. Rzeszów 6
9647 Atagor Sp. z o.o. Kraków 6
9648 OIL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 6
9649 Marlin S.J. Grzybowo 6
9650 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 6
9651 BMS METAL Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 6
9652 Główna Księgarnia Naukowa S.J Kraków 6
9653 NZOZ Przychodnia Lekarska Eskulap Sp. z o.o. Sieradz 6
9654 Pilar - Tech S.J. Kraków 6
9655 Elixir Sp. z o.o. PHUP Jedwabno 6
9656 Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych Puławy 6
9657 Mobi Malik & Jaworski S.J. PHU Skoczów 6
9658 Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J. Łapalice 6
9659 Domex 2 S.J. PPHU Pomiechówek 6
9660 SZTUKA NAŁĘCZOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 6
9661 Bajk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 6
9662 Sklejka Trade W. Gromek I. Gromek T. Dondziło S.J. Białystok 6
9663 Przeds. Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Turek 6
9664 Ordom R. Krasiński i Wspólnicy S.J. Łódź 6
9665 GTJ Plus Gilewicz S.J. Suchy Las 6
9666 Przeds. Hektor Sp. z o.o. Działoszyn 6
9667 ELCO - EXIM S.J. Warszawa 6
9668 Mazowieckie Towarzystwo Gospodarcze Agri - Rol S.A. Grodzisk Mazowiecki 6
9669 LAK TECH Witold Tokajuk, Tadeusz Błaszczyk S.J. Warszawa 6
9670 INSAP Sp. z o.o. Kraków 6
9671 Jamdex S.J. Kleosin 6
9672 IOS Sp. z o.o. Będzin 6
9673 Chatka Grzegorz Smyczyński, Dariusz Bielawny S.J. Krotoszyn 6
9674 PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J. Wieliczka 6
9675 Steag Energo Mineral Sp. z o.o. Katowice 6
9676 R.P. Europe Sp. z o.o. Kraków 6
9677 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 6
9678 MTM S.J. Piotrków Trybunalski 6
9679 Enerpol Sp. z o.o. Sopot 6
9680 SILANA Sp. z o.o. PW Wrocław 6
9681 Biacolor Sp. z o.o. Białystok 6
9682 Artefe S.A. Kielce 6
9683 Kramer - Opakowania Przemysłowe S.J. Sokołów Małopolski 6
9684 Termedia Sp. z o.o. Poznań 6
9685 PPH FOOD INN Sp. z o.o. Sieniawa 6
9686 Atom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane  Wrocław 6
9687 Bil Sp. z o.o. Opole 6
9688 Żywieckie Kopalnie Kruszyw Sp. z o.o. Zarzecze 6
9689 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 6
9690 MEWAT Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9691 POLFARM S.A. Chwaszczyno 6
9692 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kormed Sp. z o.o. Jawor 6
9693 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o. Olsztyn 6
9694 Kendrolab Sp. z o.o. Warszawa 6
9695 FIRMA HANDLOWA SIENCZYŁO S.J. Niepołomice 6
9696 Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 6
9697 MINIMAX POLSKA Sp. z o.o. Kiełpin 6
9698 Inwemer Ochrona Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 6
9699 Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J. Łosice 6
9700 Xylion Medical Systems Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 6
9701 Gajek Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 6
9702 SAMANTA Listwan i Adamek S.J. Maków Podhalański 6
9703 Zakład Usługowo - Handlowy Zmirob S.J. Tychy 6
9704 Apex Sp. z o.o. Chełmsko Śląskie 6
9705 Firma Budowlana Fijałkowski i S-Ka Sp. z o.o. Toruń 6
9706 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Trójka Sp. z o.o. Gdynia 6
9707 Darmąk S.J. Kłoczew 6
9708 Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o. Bytów 6
9709 Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las Sp. z o.o. Suchy Las 6
9710 CEZOS S.J. Gdynia 6
9711 DOE Sp. z o.o. Gdynia 6
9712 Przedsiębiorstwo EL-KAJO Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9713 Megawat Sp. z o.o. Rogoźno 6
9714 Storkpharm Sp. z o.o. Częstochowa 6
9715 Orka Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 6
9716 Zakład Mięsno - Garmażeryjny W.W.M. Powązka S.J. Mława 6
9717 BUDULEC S.J. Janusz Duda,Henryk Zemła Koziegłówki 6
9718 PPHU POM Sp. z o.o. Trzebnica 6
9719 PW BETA Biernacki, Tomczak S.J. Białystok 6
9720 Polkarton Lidia Bęza & Piotr Bęza S.J. Łęczeszyce 6
9721 SOFTMAN S.A. Piaseczno 6
9722 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. T. Kościuszki w Polance Wielkiej Polanka Wielka 6
9723 Harpo Sp. z o.o. Poznań 6
9724 BAUSERVICE Sp. z o.o. Warszawa 6
9725 PIGO Sp. z o.o. Dobre Miasto 6
9726 BONA - POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6
9727 Transwiertel Sp. z o.o. Świdnik 6
9728 Aspol S.J. Zakłady Tapicersko - Meblowe Częstochowa 6
9729 Medicast Sp. z o.o. Poznań 6
9730 Fructoplant Sp. z o.o. Gąbin 6
9731 KOMEL Branżowy Ośrodek Badawczo Rozwojowy Maszyn Elektrycznych Katowice 6
9732 Metec Sp. z o.o. Miłomłyn 6
9733 Hydro - Nafta Sp. z o.o. Piła 6
9734 DEKOP Sp. z o.o. Katowice 6
9735 Bratek Sp. z o.o. Kozy 6
9736 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Polanex S.j. Wałbrzych 6
9737 Rurbet Sp. z o.o. Brzezie 6
9738 Battenfeld Polska - Injection Moulding Technology Sp. z o.o. Adamowizna 6
9739 AB-MICRO Sp. z o.o. Warszawa 6
9740 Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-Agencyjny Łódź 6
9741 Instytut Szkoleń i Analiz Gospodarczych S.A. Warszawa 6
9742 Ekomex M.& Ł. Pilśniak S.J. Panki 6
9743 Logmaster Sp. z o.o. sp.k. Radzymin 6
9744 Energorem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Remontowych  Gorzów Wielkopolski 6
9745 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 6
9746 PETROSOL Sp. z o.o. Kraków 6
9747 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 6
9748 Mediapol Sp. z o.o. Wrocław 6
9749 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe RAMPOL Leon Sikora, Jacek Belski - S.J. Sygneczów 6
9750 KRUEL Sp. z o.o. Chrzanów 6
9751 Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o. Balice 6
9752 Elkart Sp. z o.o. Warszawa 6
9753 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6
9754 Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. Kraków 6
9755 PPHU Osłonka S.J. Święciechowa 6
9756 Apteka Kwiaty Polskie S.J. Łódź 6
9757 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo - Konsultingowe Katowice 6
9758 Firma Remontowo Budowlana Adam Motłoch Sp. z o.o. Kraków 6
9759 Remzel - Zakład Remontowy Sp. z o.o. Rzeszów 6
9760 Lift Components Sp. z o.o. Piaseczno 6
9761 Malibu PC S.J. Warszawa 6
9762 DECOLTE Sp. z o.o. Nowy Targ 6
9763 Gospodarstwo Rolne Dąbrówka Sp. z o.o. Mieścin 6
9764 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 6
9765 Hałto S.J. PHU Gniezno 6
9766 Blesa S.J. Bil Stanisław, Bil Emilia Sztum 6
9767 Intergrid Sp. z o.o. Warszawa 6
9768 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 6
9769 Piekarnia Cukiernia Okruszek S.J. Białystok 6
9770 Masarnia Borowe S.J. Borowe 6
9771 KIK Krajewscy S. J. Leśniakowizna 6
9772 KBF Sp. z o.o. Poznań 6
9773 Przedsiębiorstwo Drzewne Zadrożni S.J. Wielgolas 6
9774 META PIOTR WOSIEK, JAROSŁAW SZEWCZYK S.J. Olszany 6
9775 Śmigrol Sp. z o.o. Śmigiel 6
9776 Duo - Dominex S.J. Czechowice-Dziedzice 6
9777 New Trendy Sp. z o.o. Radom 6
9778 Multi Sp. z o.o. Kruszyn 6
9779 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 6
9780 Glazur - Łuczaj S.J. Bielsk Podlaski 6
9781 Textilglas Polska Sp. z o.o. Opole 6
9782 E. S. Kargon Sp. z o.o. Izabelin 6
9783 Oktan - BG S.J. Nowa Dąbrowa 6
9784 Ofix.Pl Sp. z o.o. Poznań 6
9785 Cloos - Polska Sp. z o.o. Świdnica 6
9786 Pom - Reńska Wieś Sp. z o.o. Reńska Wieś 6
9787 Zakład Usługowo Handlowy Hortus P. Kania K. Kania sp. j. Krzeszowice 6
9788 Medical Tribune Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
9789 ARGO-HYTOS POLSKA Sp. z o.o. Wadowice 6
9790 WIBIAL - Ś. Oleksza i Spółka, S.J. Wasilków 6
9791 Agropolex S.J. Łabiszyn 6
9792 ELEKTROMONTARŻ NR 2 KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 6
9793 Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. Pruszków 6
9794 Stocznia Darłowo M&W Sp. z o.o. Darłowo 6
9795 Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Myślenice 6
9796 Auto - Części S.J. Jaworze 6
9797 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno - Narzędziowe Rawicz 6
9798 VILLA Sp. z o.o. Łódź 6
9799 Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9800 LAS - KALISZ Sp. z o.o. Tomnice 6
9801 NEO Komputer-S.J. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski Ostróda 6
9802 Dehoplast Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 6
9803 Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Nowy Sławacinek 6
9804 ASBUD Sp. z o.o. Głogów 6
9805 ERIS Partner Bydgoszcz S.J. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma Osielsko 6
9806 Fachman S.J. Poznań 6
9807 MIHO - POLSKA Sp. z o.o. Pępowo 6
9808 Apteka Omega S.J. Sanok 6
9809 DS-T Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
9810 A-Tec Systemy Instalacyjne Sp. z o.o. Kowale 6
9811 Kosbud Sp. z o.o. Bestwina 6
9812 Kaja S.J. Białystok 6
9813 WEMA Wenta S.J. Bolszewo 6
9814 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igo Ignacy Gostomczyk S.j. Chojnice 6
9815 Joltex S.J. Bydgoszcz 6
9816 Gros S.J. Warszawa 6
9817 Precyzja Technik Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9818 PREMIUM OIL Sp. z o.o. Lublin 6
9819 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 6
9820 Aqua - Gas Sp. z o.o. Lublin 6
9821 Mikrotel Sp. z o.o. Rzeszów 6
9822 Security System MS Sp. z o.o. Gdańsk 6
9823 Drukarnia INTER - DRUK S.J. Białystok 6
9824 Kowstal S.J. Jasin 6
9825 Waldhaus Sp. z o.o. Kraków 6
9826 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Dzierzgoniu Sp. z o.o. Dzierzgoń 6
9827 RENTRAK Sp. z o.o. Porosły-Kolonia 6
9828 NORDBUD Sp. z o.o. Gdynia 6
9829 Vsoft S.A. Kraków 6
9830 FIRMA HANDLOWA IWO W. WOJDAŁA, A. SZCZUREK, I. RADOSZ S.J. Kraków 6
9831 Remonaft Sp. z o.o. Zakład Remontowo-Produkcyjny Krosno 6
9832 Hodowca Sp. z o.o. Mława 6
9833 W.J.E. Sp. z o.o. Warszawa 6
9834 Haltec Hale Sp. z o.o. Komorniki 6
9835 Elspaw & Śrubtex - Pol Sp. z o.o. Sanok 6
9836 Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o. Warszawa 6
9837 CETEL SERWIS Sp. z o.o. Komorniki 6
9838 Spedycja i Transport MTD S.J. Paweł Tokarczyk, Paweł Długosz Muszyna 6
9839 Cukiernia-Piekarnia Maciuś S.J. Sosnowiec 6
9840 Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J. Ozorków 6
9841 Security Service Sp. z o.o. Gdańsk 6
9842 SI - Consulting S.A. Wrocław 6
9843 FGP Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 6
9844 Kuźnica Market Sp. z o.o. Kraków 6
9845 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jantar Kielno Kielno 6
9846 Almed Sp. z o.o. Jarosław 6
9847 MATERIAŁY BUDOWLANE KM-TANI DOM S.J. Oleśnica 6
9848 Galen S.J. Łódź 6
9849 Plastbud Sp. z o.o. Żary 6
9850 Przedsiębiorstwo Alufinish Polska Sp. z o.o.  Łódź 6
9851 Egr Sp. z o.o. Warszawa 6
9852 TCI Sp. z o.o. Warszawa 6
9853 SCS Aster - Med Sp. z o.o. Warszawa 6
9854 Przedsiębiorstwo Budowlane JANBUD-WROCŁAW Sp. z o.o. Wrocław 6
9855 MAGWENT Sp. z o.o. Warszawa 6
9856 Spec-Glas Sp. z o.o. Szczecin 6
9857 Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. Jarocin 6
9858 „Plastcolor” Wróblewscy Sp. J. Białystok 6
9859 Presscom Sp. z o.o. Wrocław 6
9860 STASZAK S.J. Duszniki 6
9861 Ins - Bud S.J. Nidzica 6
9862 Żalutex S.J. PPHU Poznań 6
9863 Firma Handlowo-Usługowa Krak-Kolor Jarosław Kruszak i S-Ka sp. j. Kraków 6
9864 Maced - Dystrybucja Sp. z o.o. Polanów 6
9865 POJ-KON S.J. Małachowo 6
9866 ROLLSTICK - TORUŃ Sp. z o.o. Toruń 6
9867 HYDROPROJEKT Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Budownictwa Wodnego Poznań 6
9868 Staand Sp. z o.o. Kraków 6
9869 R - LINE S.J. Zielona Góra 6
9870 ISCM Sp. z o.o. Warszawa 6
9871 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 6
9872 AGRO - KOMPLEKS Sp. z o.o. Osówiec 6
9873 Maszyny Górnicze - Serwis Sp. z o.o. Polkowice 6
9874 Art - Chem - Mis S.J. PHU Chojnice 6
9875 Vita - Sport S.J. Warszawa 6
9876 Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Szczecin 6
9877 AK NOVA Sp. z o.o. Poznań 6
9878 EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O.  Szczecin 6
9879 A+B Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6
9880 Tandem Taren - To Studio Filmowe Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa Warszawa 6
9881 Polla Plus S.J. Radom 6
9882 PHUP I P Grażyna S.J. Tuchola 6
9883 TECHNA POLOGNE Sp. z o.o. Wrocław 6
9884 Aston Sp. z o.o. Strzelno 6
9885 Aqua Farm Sp. z o.o. Koszalin 6
9886 Amabud Sp. z o.o. Płock 6
9887 Miłek Market Sp. z o.o. Szamotuły 6
9888 Wt Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 6
9889 Firma Handlowa WOOL STAR Anna Małecka, Radosław Jarecki S.J. Buk 6
9890 Euro - Code S.J. Nowy Sącz 6
9891 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BHMED Sp. z o.o. Świdnica 6
9892 Promottech S.J. Łomża 6
9893 Qualitas Sp. z o.o. Płock 6
9894 MEBLOMET Spółdzielnia Pracy Mszana Dolna 6
9895 Korporacja Hydro - Instal Zamość Sp. z o.o. Zamość 6
9896 VISKOPOL Sp. z o.o. Bolechowo 6
9897 Dome International Sp. z o.o. Warszawa 6
9898 Remak Sp. z o.o. Legnica 6
9899 RV Metal Sp. z o.o. Opole 6
9900 SON Sp. z o.o. Słupsk 6
9901 Przeds. Budowlane Kuncer Sp. z o.o. Koszalin 6
9902 PPUH CNC Świdnik Sp. z o.o. Świdnik 6
9903 Toplast S.J. Poznań 6
9904 DACHDEKOR Sp. z o.o. Tychy 6
9905 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o. Szczecin 6
9906 Agencja Maart Sp. z o.o. Warszawa 6
9907 Apteka Familia S.J. Wałbrzych 6
9908 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 6
9909 Drukarnia Triada Sp. z o.o. Wrocław 6
9910 Medyk Sp. z o.o. Stalowa Wola 6
9911 Kraśnickie Przeds. Budowlane Sp. z o.o. Kraśnik 6
9912 Vademecum Sp. z o.o. Jarosław 6
9913 Dol - Gum S.J. Centrum Ogumienia Gostyń 6
9914 Agri Plus S.J. Zwoleń 6
9915 MIRO Sp. z o.o. PPUH Stojadła 6
9916 Energotech S.J. Cekcyn 6
9917 Przychodnia im. Jana Pawła II Sp. z o.o. Myślibórz 6
9918 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 6
9919 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex - Łojewscy Spółka Jawna Janin 6
9920 Handel Hurtowy i Detaliczny S.J. Jarocin 6
9921 Stacja Paliw Kami Maria Kapa, Stanisław Kapa S.J. Żabno 6
9922 BISPROL Sp. z o.o. PPU Warszawa 6
9923 Film Garden Sp. z o.o. Warszawa 6
9924 Speedline Sp. z o.o. Poznań 6
9925 Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o. Gdańsk 6
9926 Agro-Matadex sp. j. Eksport-Import Monika Gierczak i Anna Dhaliwal Warszawa 6
9927 KOMWAD Sp. z o.o. Wadowice 6
9928 Artur S.J. Białystok 6
9929 Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych ALFA Sp. z o.o. Siedlce 6
9930 EHT POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 6
9931 Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. Łódź 6
9932 Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. Kościan 6
9933 A'VISTA S.J. Wrocław 6
9934 Firma Handlowo - Usługowa Plewa S.J. Skomielna Biała 6
9935 Progress S.J. Koszalin 6
9936 Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o. Szczecin 6
9937 M-Serwis S.J. Poznań 6
9938 Promed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej  Jelenia Góra 6
9939 Zakład Usługowo-Handlowy Hydroinstal Agata Bochenek, Zenon Koćwin S.J. Sosnowiec 6
9940 Sport Team Sp. z o.o. Kraków 6
9941 Eea Invest Sp. z o.o. Katowice 6
9942 Przeds. Specjalistyczne Sprzęt - Poż Irena, Krzysztof Zając S.J. Opole 6
9943 JANEX - ELEKTRO S.J. Lubin 6
9944 PPU Kopgard Sp. z o.o. Kolonowskie 6
9945 Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy PRO-MED Sp. z o.o. Wrocław 6
9946 Spółdzielnia Pracy Surowców Mineralnych Opole 6
9947 Alternatywne Systemy Komfortu Sp. z o.o. Brzeźnica 6
9948 PPU ELWIND Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
9949 SED - HUT S.A. PU Kraków 6
9950 PMP Sp. z o.o. Wejherowo 6
9951 FM Trans Sp. z o.o. Komorowo 6
9952 Blok-Bud Sp. z o.o. Blok Dobryszyce 6
9953 Sony Mobile Communications International Ab S.A. Oddział w Polsce Warszawa 6
9954 Zakład Przetwórstwa Mięsnego SZAREK Jarosław 6
9955 ORTO - RES Sp. z o.o. Rzeszów 6
9956 Prudnickie Towarzystwo Budowlnictwa Społecznego Sp. z o.o. Prudnik 6
9957 Petro Vend Sp. z o.o. Węgrzce 6
9958 Infomax E. Marasik-Bielejec & G. Bielejec S.J. Katowice 6
9959 Vip LKB Poland Sp. z o.o. Suchy Las 6
9960 Łowiec Polski Sp. z o.o. Warszawa 6
9961 PPUH Rimpol Sp. z o.o. Gorlice 6
9962 Sotex S.J. PHU Łazy 6
9963 Byk S.J. Szczecin 6
9964 Firma Handlowo - Usługowa Rolmasz S.J. Rawa Mazowiecka 6
9965 Modern Sp. z o.o. Wieliszew 6
9966 Dip Textil S.J. Kalisz 6
9967 Plus S.J. FH Ełk 6
9968 Help - Med Sp. z o.o. Łódź 6
9969 M. T. M. Handel Usługi S.J. Sokołów Podlaski 6
9970 PRZEDSIĘBIORSTW0 PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDOMEL Sp. z o.o. Chełm 6
9971 ENERGOCENTRUM POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 6
9972 Satiz Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
9973 Szara Resto - Bar Sp. z o.o. Kraków 6
9974 Kołbon SJ Antoni Kołbon, Tadeusz Kołbon Nawojowa 6
9975 Sigma - Max sp. z o.o. Ciechanów 6
9976 BEZPOL Sp. z o.o. PPHU Rzeszów 6
9977 SVL Sp. z o.o. Iłża 6
9978 Support Online Sp. z o.o. Warszawa 6
9979 PMB Polski Dom Sp. z o.o. Mława 6
9980 Spaw Roman Szefer i S-ka Spółka Komandytowa Poznań 6
9981 Gawimet Sp. z o.o. PUHP Cieszyn 6
9982 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Escort S.J. Ciechanów 6
9983 Wiza-Plus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew i Elżbieta Zawada S.J. Swarzędz 6
9984 DOMCONSULT Sp. z o.o. Poznań 6
9985 ZETPRI - EKO Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno - Budowlane Piotrków Trybunalski 6
9986 Aptiv Solutions Sp. z o.o. Warszawa 6
9987 Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o. Wrocław 6
9988 Marfi Sp. z o.o. Warszawa 6
9989 AMP S.J. AGNIESZKA I PIOTR WIELGUS Zakliczyn 6
9990 FH Astra Duda & Duda SJ Bielsko-Biała 6
9991 SPA Systemy Pomiarowo-Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 6
9992 Chłodnia Igloo S.J. PH Chełm 6
9993 Advanced PR Sp. z o.o. Warszawa 6
9994 Robopol S.J. Przeds. Handlowe Kępa 6
9995 Luc - Product Sp. z o.o. Chróścice 6
9996 CLAGE Polska Sp. z o.o. Poznań 6
9997 Promax Sp. z o.o. Polkowice 6
9998 Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 6
9999 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz, A. Markiewicz, M. Markiewicz, M. Markiewicz S.J. Słupsk 6
10000 Maba Plast Sp. z o.o. Gniezno 6
10001 ROVERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 6
10002 Sport Mega Marketing Sp. z o.o. Poznań 6
10003 Firma Handlowa TWÓJ DOM I OGRÓD A.M.G.J. Malisz S.J. Szczucin 6
10004 Fortuna - Tonn S.J. Łódź 6
10005 Alima - Pack Systemy Pakowania Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 6
10006 Fasada- Sp. z o.o. Gdańsk 6
10007 Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J. Osie 6
10008 GUMOPOLIS Sp. z o.o. Olkusz 6
10009 VIVA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Lublin 6
10010 Apteka Niebieska S.J. Sławno 6
10011 Greinplast Wschód Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Krasne 6
10012 Benrom Stacja Palis S.J. Domaniów 6
10013 Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o. Gdynia 6
10014 Przedsiębiorstwo Usług Sanitarnych Pus Sp. z o.o. Kwidzyn 6
10015 MMH - ECO - PAL S.J. Mokronosy 6
10016 Nowy Fordon Przychodnia Medycyny Rodzinnej Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
10017 Ars Medica Sp. z o.o. Świdnica 6
10018 SERDECZNA TROSKA Sp. z o.o. Kraków 6
10019 Panel-Styl Kalinowski, Mucha S.J. Białystok 6
10020 SOBIESŁAW ZASADA IMPORT WIN Sp. z o.o. Kraków 6
10021 Przedsiębiorstwo Rolne Agro-Przybysław Sp. z o.o. Żerków 6
10022 Tovares Sp. z o.o. Myślęcinek 6
10023 INWADO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Wadowice 6
10024 Redos Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 6
10025 VOBEMA POLSKA Sp. z o.o. Piła 6
10026 Intermont Sp. z o.o. Kraków 6
10027 PH Rotmar S.J. Wysogotowo 6
10028 MID Europa Partners Sp. z o.o. Warszawa 6
10029 Aqua Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 6
10030 Piekarnia Mechaniczna S.J. Bielsk 6
10031 Vist S.J. Suwałki 6
10032 Firma „Legutko” Sp. J. Krzysztof Legutko, Grzegorz Legutko Nowy Targ 6
10033 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kopanicy Kopanica 6
10034 Budimat Piątek, Kotula S.J. Świdwin 6
10035 Nordsign XLP Sp. z o.o. Kowanowo 6
10036 Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych Świecie 6
10037 BEST Firma Handlowa S.J. Michałowice 6
10038 Thermo - Trans - Polska Internationale Sp. z o.o. Siemiatycze 6
10039 Gospodarstwo Rolne Piotrowa Sp. z o.o. Piotrowa 6
10040 „Pod Globusem” Maria Gajc-Prześniak, Aleksandra Rutkowska sp. j. Wołomin 6
10041 Komandor Szczecin Z.P. S.A. Gryfino 6
10042 NZOZ Miejska Przychodnia Lekarska Nr 5 Sp. z o.o. Tarnów 6
10043 Apteka-Mgr B.Pułczyńska i Spółka sp. j. Warszawa 6
10044 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 6
10045 E.U.R.O. - MEBEL Sp. z o.o. Łąkie 6
10046 Kwadrat - Klement S.J. Piła 6
10047 Maj Sp. z o.o. Stara Iwiczna 6
10048 Master Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6
10049 Sam Sp. z o.o. Lublin 6
10050 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 6
10051 Lewiatan Zachód Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 6
10052 Medas Sp. z o.o. Katowice 6
10053 Stalserwis Batory Sp. z o.o. Chorzów 6
10054 Perfect S.J. Białystok 6
10055 Dentalux Sp. z o.o. Warszawa 6
10056 SOLERA Sp. z o.o. Warszawa 6
10057 Altadoor S.J. Olsztyn 6
10058 Zucchetti Promotion & Trade Sp. z o.o. Poznań 6
10059 Darkop Corporation Sp. z o.o. Katowice 6
10060 Eskom E. I S. Niklewicz S.J. Warszawa 6
10061 Inżynieria Lądowa Sp. z o.o. Szczecin 6
10062 FASTON Sp. z o.o. Świdnik 6
10063 Agat Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 6
10064 FA Timofi Sp. z o.o. Lubań 6
10065 Chemigos - Hurtownia Chemii Gospodarczej S.J. Rzeszów 6
10066 Auto - Oil - Kempisty S.J. Halina Kempisty, Wojciech Kempisty, Piotr Kempisty Łomża 6
10067 LAURA S.J. PPHU Tomaszów Lubelski 6
10068 Scubatech Sp. z o.o. Szczecin 6
10069 Tholander-Inżynieria Środowiskowa Sp. z o.o. Jasienica 6
10070 Record Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasz i Zanęt Wędkarskich Białe Błota 6
10071 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cal-Instal Janusz Stenke - S.j. Wejherowo 6
10072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Domater sp. j. Maria i Jerzy Marosz  6
10073 Vibra Pol Sp. z o.o. Poznań 6
10074 STYKS Sp. z o.o. Lublin 6
10075 Multikop Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
10076 Partner - Technika Grzewcza S.J. Zielona Góra 6
10077 Petrol S.J. Żegocina 6
10078 Hentex S.J. Kraśnik 6
10079 Mezon Instal Serwis Sp. z o.o. Plewiska 6
10080 Techmasz Sp. z o.o. Mława 6
10081 K.I. Samen Polska Sp. z o.o. Świebodzice 6
10082 C.H. ROBINSON POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
10083 Dana A. Popowski, D. Popowska, T. Sadawa, R. Sadawa S.J. Gronowo Górne 6
10084 PPH NATEX Sp. z o.o. Warszawa 6
10085 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne INFOTECH Krzysztof Zieliński, Teresa Zielińska S.J. Elbląg 6
10086 Moore Stephens Trzemżalski Krynicki i Partnerzy Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Gdańsk 6
10087 STRONIC Sp. z o.o. Poznań 6
10088 TELPOD S.A. Kraków 6
10089 „Carbo” S. Styczniewski, J. Słupiński, M. Pietrzela, S. Kupisz sp. j. Niemce 6
10090 Grejspol - Krak Sp. z o.o. Kraków 6
10091 Fristam Sp. z o.o. Warszawa 6
10092 Velder S.J. Warszawa 6
10093 Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. Warszawa 6
10094 Hydropure Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 6
10095 Medrem - Poliklinika Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno - Leczniczy Opole 6
10096 ABC ELEKTRONIK Sp. z o.o. Gorlice 6
10097 Protrans Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Poznań 6
10098 Bakam Sp. z o.o. Chwaszczyno 6
10099 Oemeta Polska Sp. z o.o. Wrocław 6
10100 Koala Klukowscy S.J. Łódź 6
10101 EMG SYSTEMS Sp. z o.o. Reguły 6
10102 Hurtownia Elektryczna Kaj S.J. Częstochowa 6
10103 SITR Sp. z o.o. Okręgowy Ośrodek Rzeczoznawstwa i Doradztwa Olsztyn 6
10104 Prodal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Głogów 6
10105 LOGITECH POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
10106 Polskie Centrum Budownictwa Difin i Muller Sp. z o.o. Warszawa 6
10107 Centrum Podróży Aura Sp. z o.o. Warszawa 6
10108 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TERMO S.J. TRYBUCHOWICZ BOGUSŁAW, WINIARSKI STANISŁAW Gorzów Wielkopolski 6
10109 Rhodia Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
10110 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 6
10111 Zakład Produkcyjno - Usługowy Rombex Sp. z o.o. Gdańsk 6
10112 Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Warszawa 6
10113 Skłodowscy Sp. z o.o. Marki 6
10114 Marant Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6
10115 Przedsiębiorstwo „Drolex” Małgorzata Chomiuk, Michał Stachowiak, Barbara Kordylewicz, Grażyna Chomiuk, Anna Stasinowska sp. j. Piła 6
10116 Budus - Brucknera S.J. Wrocław 6
10117 Col-Garten Sp. z o.o. PHU Stasin 6
10118 ROMIPOL Sp. z o.o. Szlachtowa 6
10119 Kar-Pol Sp. z o.o. Sanok 6
10120 Wydawnictwo Iskry Sp. z o.o. Warszawa 6
10121 Brial Sp. z o.o. Ołtarzew 6
10122 Bakor International Ltd. Sp. z o.o. Skierniewice 6
10123 Centrum Mięsne K&K Sp. z o.o. Gdańsk 6
10124 WITOMINO Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Gdynia 6
10125 Sematech - Południe S.A. Zabrze 6
10126 Hydromat S.J. PW Gostynin 6
10127 PPU Agora Sp. z o.o. Inowrocław 6
10128 Artim - Serwis Sp. z o.o. Opole 6
10129 Chemiczno-Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów POLIPOL Gdańsk 6
10130 Centrum Medyczne Syberka Sp. z o.o. Będzin 6
10131 Martex Piotr Ziembla,Jerzy Banyś S.J. Brzesko 6
10132 Hevelius Sp. z o.o. Przeds.Usługowo - Wykonawcze Gdańsk 6
10133 E. Zejdler i S.J. Warszawa 6
10134 Spółdzielnia Pracy Remo - Bud Poznań 6
10135 Solinea Mariusz Trus, Paweł Bogusz Sp. j. Lublin 6
10136 Tecop Sp. z o.o. Lublin 6
10137 Karpat - Bud Sp. z o.o. Rzeszów 6
10138 XEROSERVICE NORTH Sp. z o.o. Gdynia 6
10139 Tidy S.J. Koszalin 6
10140 Fam S.J. Gdynia 6
10141 Centrum Ochrony Przeciwpożarowej i Antywłamaniowej Krak-Poż Sp. z o.o. Kraków 6
10142 DOMENA & TRADE Sp. z o.o. Warszawa 6
10143 Pal - Trans S.J. Chodzież 6
10144 Budoma Sp. z o.o. Konin 6
10145 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sławpol Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
10146 Centrum Nieruchomości Domena Sp. z o.o. Legnica 6
10147 Przedsiębiorstwo Carmen Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
10148 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
10149 Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Rzeszów 6
10150 Lek S.J. Siedlce 6
10151 Natura - Med S.J. Legionowo 6
10152 Firma Handlowa MM Michał Bryłka, Jadwiga Bryłka S.J.  Malbork 6
10153 INTER - LAM Technika Grzewcza i Sanitarna SOBOL S.J. Wrocław 6
10154 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowe Emka Sp. z o.o. Luborzyca 6
10155 Prowinex Sp. z o.o. Kraków 6
10156 Tommax Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia i Osób Sp. z o.o. Dębica 6
10157 Powszechna Agencja Handlowa PAH Sp. z o.o. Szkotnik 6
10158 Enerpark Inżynieria Wiatrowa Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 6
10159 CIEPLIK Sp. z o.o. Suwałki 6
10160 KOKSZTYS S.A. Wrocław 6
10161 Wheel Systems Sp. z o.o. Warszawa 6
10162 Viliko Sp. z o.o. Świdnik 6
10163 Akonet Sp. z o.o. Warszawa 6
10164 Medicament Sp. z o.o. Szczecin 6
10165 MANHATTAN-MEBLE R. Szczygielski K. Zaskórski S.J. Wrocław 6
10166 Noclaf Sp. z o.o. Bieniewice 6
10167 Spółdzielnia Pracy Techno-Mechanik Gdańsk 6
10168 Trade Consulting Sp. z o.o. Kalisz 6
10169 Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne SSp. z o.o. Poznań 6
10170 Piekarnia Czubak i S-ka Włodzimierz Czubak S.J. Łomianki 6
10171 Ideał S.J. Łódź 6
10172 LOTAR Sp. z o.o. Malbork 6
10173 Zarząd Budynków w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 6
10174 Pen S.J. Głogów 6
10175 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno - Drogowych Kamadex Sp. z o.o. Lubin 6
10176 Ada-Music Kręcichwost S.J. Czechowice-Dziedzice 6
10177 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 6
10178 Fabio Sp. z o.o. Warszawa 6
10179 Centrala Zaopatrzenia Energetyki Sp. z o.o. Warszawa 6
10180 Marat Lublin Sp. z o.o. Lublin 6
10181 BiT Sp. z o.o. Białystok 6
10182 R2 INVEST Sp. z o.o. Wrocław 6
10183 Okna PCV Zenka Sp. z o.o. Człuchów 6
10184 EL-MECH Sp. z o.o. Rudniki 6
10185 ATZ Sp. z o.o. Czyżew-Osada 6
10186 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BUKOWA Sp. z o.o. Wejherowo 6
10187 Orkis Sp. z o.o. Lublin 6
10188 Alpen Sp. z o.o. Suwałki 6
10189 NZOZ Kaszuby Sp. z o.o. Wejherowo 6
10190 SpóLdzielnia Ogrodniczo - Pszczelarska Sopsan Sanok 6
10191 PRIMESOFT POLSKA Sp. z o.o. Poznań 6
10192 Pionier Dom Handlowy S.J. Łódź 6
10193 Martin & Jacob Sp. z o.o. Wrocław 6
10194 Specjalistyczne Centrum Medyczne SPEC-MED Sp. z o.o. Częstochowa 6
10195 Sobota Sp. z o.o. Głogów 6
10196 IGAZ Sp. z o.o. Wąsosz 6
10197 Centrala Nasienna S.J. Parczew 6
10198 B.R.B. Sp. z o.o. Wołów 6
10199 Budopol - Racławicka Sp. z o.o. Wrocław 6
10200 Agrema Trans Sp. z o.o. Plewiska 6
10201 Water Jet Polska Sp. z o.o. Gdynia 6
10202 Restauracja Sfinks Nadolny S.J. Olsztyn 6
10203 Speednet Sp. z o.o. Gdynia 6
10204 Spółdzielnia Mieszkaniowa Celuloza w Niedomicach Niedomice 6
10205 AAVITA Sp. z o.o. Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wrocław 6
10206 Przychodnia Bolesława Chrobrego Sp. z o.o. Bydgoszcz 6
10207 Nexus Consultans Sp. z o.o. Gdynia 6
10208 Wizja Sp. z o.o. Kraków 6
10209 Orpol Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 6
10210 IT Advisor Sp. z o.o. Poznań 6
10211 Sobieski Crown Sp. z o.o. Kraków 6
10212 Hubertus Sp. z o.o. Rokocin 6
10213 Kolejowo - Budowlana Spółdzielnia Pracy w Lublinie Lublin 6
10214 ARMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Lublin 6
10215 Ceramika Budowlana „Nowy Dom” Sp. J. Danuta Głombek, Danuta Jójka, Andrzej Mnich Pniewy 6
10216 Migas S.J. Proszowice 6
10217 ZOZ Zdrowie Sp. z o.o. Bielsko-Biała 6
10218 BEST S.A. Bielsko-Biała 6
10219 MEDICUS Sp. z o.o. Szamotuły 6
10220 Elwro - System Sp. z o.o. Przeds. Projektowo-Wdrożeniowe Wrocław 6
10221 Dachlux Centrum Handlowo-Usługowe Kumor Roman S.J. Jeżowe 6
10222 Maxon Meble Biurowe Sp. z o.o. Warszawa 6
10223 ADG Sp. z o.o. Chorzów 6
10224 Komandor S.J. Kalisz 6
10225 Eurx Sp. z o.o. Gdańsk 6
10226 Ośrodek Szkolenia Technicznego Sp. z o.o. Wałbrzych 6
10227 GBI Partners Sp. z o.o. Warszawa 6
10228 Sentinel Sp. z o.o. Poznań 6
10229 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Stol-Bet Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 6
10230 AB OVO Sp. z o.o. Lublin 6
10231 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drobud Sp. z o.o. Szczecinek 6
10232 Transus Sp. z o.o. Zakład Usług Socjalnych I Transportowych  Świdnica 6
10233 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HETMAN Sp. z o.o. Katowice 6
10234 Dziennikarsko-Wydawnicza Spółdzielnia Pracy Akapit - Tygodnik Płocki Płock 6
10235 Pol-Mot-Zbyt M.Kubacki J.Błaszak S.J. Poznań 6
10236 Opus Sp. z o.o. Chojnice 6
10237 Apteka Inter - Med J. Wrona, J. Gajda S.J. Nowy Sącz 6
10238 Biuro Techniczno - Handlowe Brad Sp. z o.o. Gdańsk 6
10239 Parksystem Automotive Sp. z o.o. Wrocław 6
10240 L.Pańkowski-Labopak System Sp. K. Otwock 6
10241 Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne Gdynia 6
10242 TAX - 2 Sp. z o.o. Agencja Biegłych Rewidentów Wrocław 6
10243 Drzewiarz - Bis Sp. z o.o. Lipno 6
10244 Pod Lipami Sp. z o.o. Pruszków 6
10245 Agdom S.J. Wrocław 6
10246 Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Wrocław 6
10247 Zakład Produkcyjno Usługowy Rotor Sp. z o.o. Elbląg 6
10248 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ugorek Sp. z o.o. Kraków 6
10249 Ets Sp. z o.o. Opole 6
10250 Przedsiębiorstwo Budowlane Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Handbud Ryszard Jankowiak, Waldemar Derewońko S.J. Elbląg 6
10251 ITSS (Information Technology Solutions And Services) Europe Sp. z o.o. Warszawa 6
10252 ROBEKS Sp. z o.o. PPUH Tczew 6
10253 Quality Watch Sp. z o.o. Warszawa 6
10254 Enea S.A. Poznań 5
10255 SKANSKA S.A. Warszawa 5
10256 RWE POLSKA S.A. Warszawa 5
10257 TRW Polska Sp. z o.o. Częstochowa 5
10258 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10259 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10260 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 5
10261 MAN TRUCKS Sp. z o.o. Niepołomice 5
10262 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 5
10263 ISUZU MOTORS POLSKA Sp. z o.o. Tychy 5
10264 CHEMIROL Sp. z o.o. PUH Mogilno 5
10265 Jutrzenka Colian Sp. z o.o. Opatówek 5
10266 Orlen - Oil Sp. z o.o. Kraków 5
10267 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 5
10268 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 5
10269 DE HEUS Sp. z o.o. Łęczyca 5
10270 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 5
10271 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 5
10272 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 5
10273 Południowy Koncern Węglowy S.A. Jaworzno 5
10274 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 5
10275 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. Warszawa 5
10276 Morpol S.A. Szczecin 5
10277 Fabryki Mebli FORTE S.A. Ostrów Mazowiecka 5
10278 Unilever Polska S.A. Warszawa 5
10279 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 5
10280 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
10281 COROPLAST Sp. z o.o. Dylaki 5
10282 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 5
10283 RABEN POLSKA Sp. z o.o. Gądki 5
10284 Plastica Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie 5
10285 Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o. Łódź 5
10286 BRUK-BET Sp. z o.o. Nieciecza 5
10287 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 5
10288 SAPA Aluminium Sp. z o.o. Trzcianka 5
10289 ZUE S.A. Kraków 5
10290 RAMIRENT S.A. Szczecin 5
10291 BALEX - METAL Sp. z o.o. Bolszewo 5
10292 HUTA BATORY Sp. z o.o. Chorzów 5
10293 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 5
10294 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 5
10295 Apexim AB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Baranowski Zielona Góra 5
10296 Energopol Szczecin S.A. Szczecin 5
10297 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 5
10298 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
10299 EDF Toruń S.A. Toruń 5
10300 DELITISSUE Sp. z o.o. Ciechanów 5
10301 Spółdzielnia Mieszkaniowa JAROTY w Olsztynie Olsztyn 5
10302 Grupa Inco S.A. Warszawa 5
10303 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 5
10304 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 5
10305 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 5
10306 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Warszawa 5
10307 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 5
10308 DSV ROAD Sp. z o.o. Ołtarzew 5
10309 Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnów 5
10310 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 5
10311 Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Płock 5
10312 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 5
10313 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 5
10314 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 5
10315 KORONA S.A. Wieluń 5
10316 Auto - Handel - Centrum Krotoski - Cichy S.J. Wysogotowo 5
10317 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 5
10318 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 5
10319 EL-TEL NETWORKS S.A. Poznań 5
10320 Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Rybnik 5
10321 NOWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 5
10322 Gospodarstwo Rolne Maurycy Wołek Tychy 5
10323 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha 5
10324 Global E - Business Operations Sp. z o.o. Wrocław 5
10325 IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 5
10326 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 5
10327 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 5
10328 PZ CUSSONS POLSKA S.A. Warszawa 5
10329 Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A. Otmuchów 5
10330 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 5
10331 KORAL S.A. Tczew 5
10332 PRAWDA Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno - Usługowe Olecko 5
10333 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 5
10334 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 5
10335 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 5
10336 Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Poznań 5
10337 ELTEL NETWORKS OLSZTYN S.A. Olsztyn 5
10338 BARTEX Bartol S.J. Nowy Tomyśl 5
10339 Amitech Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5
10340 JANOWO Spółdzielnia Mieszkaniowa Rumia 5
10341 Śląskie Centrum Chorób Serca Zabrze 5
10342 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 5
10343 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 5
10344 Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. Wałcz 5
10345 CENZIN Sp. z o.o. Warszawa 5
10346 Politechnika Świętokrzyska Kielce 5
10347 TOWIMOR Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych S.A. Toruń 5
10348 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 5
10349 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 5
10350 SAS INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 5
10351 Buma Contractor Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 5
10352 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
10353 GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. PEC Szaflary 5
10354 Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego Katowice 5
10355 Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 5
10356 Interferie S.A. Lubin 5
10357 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Warszawa 5
10358 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 5
10359 SPINKO Sp. z o.o. Leszno 5
10360 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10361 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10362 Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Białystok 5
10363 Perfexim LTD Sp. z o.o. PPUH Poznań 5
10364 Małopolska Hodowla Roślin - HBP Sp. z o.o. Kraków 5
10365 IS - POLSKA Sp. z o.o. Jawor 5
10366 Inter Auto Pękowice 5
10367 EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie S.J. Turek 5
10368 Fenix Metals Sp. z o.o. Tarnobrzeg 5
10369 TP Edukacja i Wypoczynek Sp. z o.o. Warszawa 5
10370 Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o. Chełm 5
10371 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa 5
10372 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 5
10373 CARSED S.J. Siedlce 5
10374 Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. Katowice 5
10375 PH Agromarket S.J. Jaryszki 5
10376 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 5
10377 ARHELAN Burzyńscy S.J. Bielsk Podlaski 5
10378 Thyssenkrupp GFT Polska Sp. z o.o. Kraków 5
10379 Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przemyśl 5
10380 HYDROSOLAR Sp. z o.o. S.K. Kraków 5
10381 POCH S.A. Gliwice 5
10382 DIAMOND Sp. z o.o. PPHU Kraków 5
10383 VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Wałcz 5
10384 Hotele Diament S.A. Zabrze 5
10385 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 5
10386 Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 5
10387 EKSA Sp. z o.o. Komorów 5
10388 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 5
10389 Generali Finance Sp. z o.o. Warszawa 5
10390 Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Szczecin 5
10391 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecinek 5
10392 Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy Puławy 5
10393 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 5
10394 FPM S.A. Mikołów 5
10395 Szpital Wojewódzki Opole 5
10396 Skalski Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 5
10397 GÓRNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaworzno 5
10398 ZRZESZENI Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 5
10399 Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Goleniów 5
10400 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ Lublin 5
10401 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Zduńska Wola 5
10402 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 5
10403 AGROMET PILMET Sp. z o.o. Brzeg 5
10404 Firma Rogala S.J. Bobowa 5
10405 Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 5
10406 UNIZETO Technologies S.A. Szczecin 5
10407 Kromiss - Bis Sp. z o.o. Częstochowa 5
10408 Philip Morris Polska Tobacco sp. z o.o. Kraków 5
10409 Liebherr - Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 5
10410 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10411 MELVIT S.A. Warszawa 5
10412 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 5
10413 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o. Suwałki 5
10414 LINTER S.A. Wolbrom 5
10415 BESTA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Rzeszów 5
10416 GAMET S.A. Toruń 5
10417 P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. Kluczbork 5
10418 S.C Johnson Sp. z o.o. Warszawa 5
10419 Telforceone S.A. Wrocław 5
10420 MARAT Sp. z o.o. Rybnik 5
10421 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 5
10422 Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Legnica 5
10423 Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5
10424 LPP TEX S.A. Kowale 5
10425 Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Gdańsk 5
10426 ZP-U MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o. Międzyrzecz 5
10427 Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A. Stąporków 5
10428 Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy Puławy 5
10429 METALPLAST - STOLARKA Sp. z o.o. Goleszów 5
10430 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 5
10431 Transpetrol Sp. z o.o. Chorzów 5
10432 MK Sp. z o.o. Żary 5
10433 Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 5
10434 Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A. Wrocław 5
10435 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
10436 Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o. Świnoujście 5
10437 MARITIM Shipyard Sp. z o.o. Sopot 5
10438 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda Katowice 5
10439 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Jelcz-Laskowice 5
10440 WILK ELEKTRONIK S.A. Łaziska Górne 5
10441 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 5
10442 ECOL UNICON Sp. z o.o. Gdańsk 5
10443 Spółdzielnia Mieszkaniowa SIELEC Sosnowiec 5
10444 Farmer Raniś - Zmyślony S.J. Fabianów 5
10445 Wikr S.J. Warszawa 5
10446 Internity S.A. Warszawa 5
10447 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ciechanów 5
10448 DELTA S.J. Pleszew 5
10449 MISTRZEJOWICE - PÓŁNOC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 5
10450 Hama Plus S.A. Stary Widzim 5
10451 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 5
10452 DNHS POLAND Sp. z o.o. Szczecin 5
10453 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 5
10454 MOSTOSTAL KIELCE S.A. Kielce 5
10455 Alnor - System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 5
10456 BBR Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
10457 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 5
10458 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 5
10459 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Kochanowskiego Radom 5
10460 UTEX Sp. z o.o. PPH Rybnik 5
10461 PPU ZAP - KOOPERACJA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
10462 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 5
10463 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 5
10464 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10465 Splast Sp. z o.o. Jedlicze 5
10466 Energetyka Cieplna Miasta Skarżysko Kamienna Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 5
10467 DOMINIUM S.A. Warszawa 5
10468 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 5
10469 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 5
10470 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów 5
10471 Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5
10472 KOSPEL S.A. Koszalin 5
10473 Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o. Piła 5
10474 PEKABUD - MORASKO Sp. z o.o. Poznań 5
10475 BIOMET POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10476 Walmar - Drażba S.J. Suwałki 5
10477 ND Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
10478 DMG/Mori Seiki Polska Sp. z o.o. Pleszew 5
10479 Wojewódzkie Centrum Onkologii Gdańsk 5
10480 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 5
10481 GREEN FACTORY Artur Rytel Zdunowo 5
10482 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 5
10483 ŻABIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5
10484 Centrum Informatyki ZETO S.A. Białystok 5
10485 Forfarm Sp. z o.o. Warszawa 5
10486 ETI - POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 5
10487 WIELKOBLOKOWA Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Białystok 5
10488 Port Gdański Eksploatacja S.A. Gdańsk 5
10489 AKCES BIS Sp. z o.o. Mianowice 5
10490 ZL Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. S.K.A. Nałęczów 5
10491 DEKPOL Sp. z o.o. Pinczyn 5
10492 METCHEM Sp. z o.o. Wadowice 5
10493 TRANS - WIERT Sp. z o.o. Jasło 5
10494 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Katowice 5
10495 PH AGRO - TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 5
10496 TERMO SCHIESSL Sp. z o.o. Piaseczno 5
10497 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 5
10498 GODROM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe Gorlice 5
10499 Kalter Sp. z o.o. Białystok 5
10500 WIROMET S.A. Zakłady Mechaniczne Mikołów 5
10501 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ  Ostróda 5
10502 Biuro Handlowe Ruda Trading International Katowice 5
10503 CZERWONY RYNEK Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5
10504 Biuro Techniczno - Handlowe BTH IMPORT - STAL Alicja Kotarba Kraków 5
10505 Phoenix Contact Sp. z o.o. Długołęka 5
10506 KRISPOL Sp. z o.o. Psary Małe 5
10507 GALON - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10508 STK S.A. Wrocław 5
10509 Dedra - Exim Sp. z o.o. Pruszków 5
10510 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Ken Ursynów Warszawa 5
10511 SM Prądnik Biały Zachód Kraków 5
10512 POMEZANIA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kwidzyn 5
10513 Zakład Remontowo-Budowlany Mgr Inż.Zygmunt Murdza Miechów 5
10514 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach Kielce 5
10515 Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. Świeszyno 5
10516 Betomax Polska S.A. Końskie 5
10517 Lubar B.K.M.Mężyk S.J. Rybnik 5
10518 CANEXPOL Sp. z o.o. Komorowo 5
10519 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 5
10520 Cummins LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 5
10521 PHU Nowaccy S.J. Ostrów Wielkopolski 5
10522 PPUH Regamet Krzysztof Boroń, Wacław Tryba S.J. Mielec 5
10523 BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa Bartoszyce 5
10524 POLNA S.A. Zakłady Automatyki Przemyśl 5
10525 Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łask 5
10526 ZARYS Sp. z o.o. Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego Zabrze 5
10527 CB S.A. Chrząstowice 5
10528 Klaus Borne Fabryka Drzwi Sp. z o.o. Barlinek 5
10529 Firma Drobiarska Sp. z o.o. Strzegom 5
10530 Femax Krzysztof Dolny S.K. Gdańsk 5
10531 Jarmag S.J. Lublin 5
10532 Kutnowska Prefabrykacja Betonów Kutno Sp. z o.o. Kutno 5
10533 DĄBROWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 5
10534 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Piekary Śląskie 5
10535 Firma Inżynieryjno - Drogowa Drogtom Sp. z o.o. Włocławek 5
10536 Comtex Bernatowicz S.J. Lublin 5
10537 HBO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10538 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 5
10539 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 5
10540 ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A. Warszawa 5
10541 BM Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 5
10542 Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 5
10543 DEANTE ANTCZAK S.J. Łódź 5
10544 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 5
10545 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie Sulechów 5
10546 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Wola Warszawa 5
10547 AGROMAKS Sp. z o.o. Nowa Sucha 5
10548 Przeds. Obrotu Surowcami Wtórnymi Złompol S.J. Częstochowa 5
10549 MUCHA S.J. Mikołów 5
10550 Ebud - Przemysłówka Sp. z o.o. PW Bydgoszcz 5
10551 VICTUS - EMAK Sp. z o.o. Poznań 5
10552 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Kołbacz Sp. z o.o. Stare Czarnowo 5
10553 NORDFISH Sp. z o.o. Białystok 5
10554 PPUH PROWERK Sp. z o.o. Kraków 5
10555 2 X 3 S.A. Krzęcin 5
10556 App Sp. z o.o. Września 5
10557 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie Oława 5
10558 CHODZEŃ S.J. Piaseczno 5
10559 B + B S.J. Kraków 5
10560 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piastów 5
10561 Partner Serwis Sp. z o.o. Elbląg 5
10562 Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. Kraków 5
10563 Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy Gdynia 5
10564 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 5
10565 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sokółce Sokółka 5
10566 INKOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno Produkcyjne Bełchatów 5
10567 LEMARTO S.J. Kraków 5
10568 Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5
10569 Cheminova Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
10570 Spółdzielnia Mieszkaniowa AZS Lublin 5
10571 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 5
10572 AKE S.A. Pabianice 5
10573 Frank Glasse ELTRON Wrocław 5
10574 Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska CePeLek Samodzielny Publiczny ZOZ Warszawa 5
10575 LAMELA Sp. z o.o. Łowicz 5
10576 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
10577 III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera Łódź 5
10578 LOGOSTOUR Sp. z o.o. Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 5
10579 KH KIPPER Sp. z o.o. Zagnańsk 5
10580 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Łęczyca 5
10581 Belma S.A. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Bydgoszcz 5
10582 Igloocar Sp. z o.o. Dębica 5
10583 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. Mazańcowice 5
10584 Krasnostawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krasnystaw 5
10585 MOJ S.A. Katowice 5
10586 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblągu Sp. z o.o. Elbląg 5
10587 Weles Sp. z o.o. Poznań 5
10588 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Biała Podlaska 5
10589 Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami Im. Jana Pawła II - Spółdzielnia Usług Medycznych Ciechocinek 5
10590 MARKAT Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 5
10591 Eko - Instal ZUHP S.J. Bydgoszcz 5
10592 Flextronics Logistics Poland Sp. z o.o. Łódź 5
10593 PPUH Perfopol Sp. z o.o. Starachowice 5
10594 Unitube Sp. z o.o. Zawadzkie 5
10595 KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej Małdyty 5
10596 PHUP K.W.S. Żabczyńscy S.J. Łaskarzew 5
10597 Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. Kraków 5
10598 Chip Placement Solution - Industrial Engineering - Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 5
10599 GAMBIT S.J. Kutno 5
10600 GLOBAL COLORS POLSKA S.A. Kędzierzyn-Koźle 5
10601 Zakłady Mięsne Mielczarek S.J. Komorniki 5
10602 Wetzel Sp. z o.o. Duchnów 5
10603 Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT Sp. z o.o. Częstochowa 5
10604 Zakład Produkcyjno - Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Tuszów Narodowy 5
10605 RZEPISKO Sp. z o.o. Krzywaczka 5
10606 Grontmij Polska Sp. z o.o. Poznań 5
10607 Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. Olsztyn 5
10608 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 5
10609 Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO Brodnica 5
10610 Szpitale Tczewskie S.A. Tczew 5
10611 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie Warszawa 5
10612 Elsta Sp. z o.o. Wieliczka 5
10613 Teknia Rzeszów S.A. Rzeszów 5
10614 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 5
10615 DBW - POLSKA Sp. z o.o. Cigacice 5
10616 FUGOR Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych Krotoszyn 5
10617 DSV Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 5
10618 AMTRA Sp. z o.o. Sosnowiec 5
10619 Sandvik Mining And Construction Sp. z o.o. Tychy 5
10620 ELWOZ Sp. z o.o. Miechucino 5
10621 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wągrowiec 5
10622 SAG Sp. z o.o. Katowice 5
10623 MOTO - AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J. Białystok 5
10624 Stovit Group Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
10625 FINPOL ROHR Sp. z o.o. Warszawa 5
10626 Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 5
10627 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 5
10628 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 5
10629 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Samodzielny Publiczny ZOZ Gdańsk 5
10630 Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Sp. z o.o. Zambrów 5
10631 POL - AGRA S.J. Płońsk 5
10632 Chryso Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
10633 Staromiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 5
10634 Drewno S.J. Częstochowa 5
10635 CARTRAG Sp. z o.o. Gdynia 5
10636 ZIAD BIELSKO - BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 5
10637 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno - Handlowe Eksportowo - Importowe Warszawa 5
10638 Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo - Badawcze Dróg i Mostów Warszawa 5
10639 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 5
10640 SZPITAL SPECJALISTYCZNY w Chorzowie Chorzów 5
10641 Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Kraków 5
10642 Zakład Mechaniczny Metaltech Sp. z o.o. Mirosławiec 5
10643 LD Holding S.A. Jastrzębie-Zdrój 5
10644 H. Cegielski - Service Sp. z o.o. Poznań 5
10645 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. Starogard Gdański 5
10646 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Koszalin 5
10647 Terma Sp. z o.o. Czaple 5
10648 Techpak Sp. z o.o. Białężyce 5
10649 JAGO - PRO Sp. z o.o. Jaworzno 5
10650 Kuchinox Sp. z o.o. Łódź 5
10651 Global Garden Products Polska Sp. z o.o. Baranowo 5
10652 ELTEL NETWORKS RZESZÓW S.A. Widełka 5
10653 Mezap Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Puławy 5
10654 ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne Włynkówko 5
10655 Taylor Sp. z o.o. Lublin 5
10656 LENA WILKÓW Sp. z o.o. Złotoryja 5
10657 CMP Holding Sp. z o.o. Wrocław 5
10658 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 5
10659 PHPU SEMEX Fertacz, Huszno S.J. Częstochowa 5
10660 METSO MINERALS (POLAND) Sp. z o.o. Katowice 5
10661 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 5
10662 JAREXS Sp. z o.o. Legnica 5
10663 Pol - Sver Sp. z o.o. Warszawa 5
10664 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Kalisz 5
10665 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 5
10666 Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Wieliczka 5
10667 RWE Polska CONTRACTING Sp. z o.o. Wrocław 5
10668 Zower Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 5
10669 Przedsiębiorstwo Handlowe „Kanwa” Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 5
10670 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 5
10671 Bona - Agra Sp. z o.o. Marki 5
10672 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 5
10673 IT Partners Telco Sp. z o.o. Warszawa 5
10674 LIFT SERWIS S.A. Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lublin 5
10675 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 5
10676 Quercus Sp. z o.o. Jedwabno 5
10677 GOURMET FOODS Sp. z o.o. Warszawa 5
10678 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J. Buczkowice 5
10679 Marc Kolor Sp. z o.o. Gdynia 5
10680 Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o. Głogówek 5
10681 Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt Wolsztyn 5
10682 Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o. Kleszczów 5
10683 METRO Andrzej Lipka i Wspólnicy S.J. Sokołów 5
10684 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 5
10685 MARLEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10686 AUTOMATYKA Sp. z o.o. Tarnów 5
10687 Przeds. Budowlane Pabich Sp. z o.o. Ostrołęka 5
10688 MTL S.J. Toruń 5
10689 WIFAMA - PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 5
10690 MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Rokiciny 5
10691 Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa  Wrocław 5
10692 Fabryka Lin Stolin Sp. z o.o. Rogowiec 5
10693 POLAMP Sp. z o.o. Giżycko 5
10694 Hochtief Facility Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
10695 LEGRA Sp. z o.o. Kraków 5
10696 Transport Krajowy I Zagraniczny - Eurotransport Dłubak S.J. Spalice 5
10697 Cri - Val Polska Sp. z o.o. Łęg 5
10698 NEOPROFIL S.J. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 5
10699 Firmus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Olkusz 5
10700 HYDROSTER Sp. z o.o. Gdańsk 5
10701 Oktan S.J. Miechucino 5
10702 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J. Kraków 5
10703 Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw VORTUMNUS Sp. z o.o. Skołyszyn 5
10704 Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH Skierniewice 5
10705 POLFRACHT Sp. z o.o. Gdynia 5
10706 INTER BEST - 97 Sp. z o.o. Warszawa 5
10707 ELEKTROTERMIA Sp. z o.o. Kraków 5
10708 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 5
10709 PEUK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Piotrków Trybunalski 5
10710 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 5
10711 WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5
10712 Specodlew Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjne Odlewnictwa Kraków 5
10713 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 5
10714 MAW TELEKOM INTERNATIONAL S.A. Warszawa 5
10715 POMERANIAN TIMBER S.A. Szczecin 5
10716 Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o. Łódź 5
10717 Spółdzielnia Mieszkaniowa Razem Łaziska Górne 5
10718 ANCO Sp. z o.o. Jarocin 5
10719 Mera Bellows Sp. z o.o. Wiązowna 5
10720 PPU PALISANDER Sp. z o.o. Białystok 5
10721 MOLEWSKI Sp. z o.o. PPUH Chodecz 5
10722 MEKRO Sp. z o.o. Świecie 5
10723 Firma Handlowo - Usługowa Rafko S.J. Nowy Wiśnicz 5
10724 Loxley Sp. z o.o. Starachowice 5
10725 Software Mind S.A. Kraków 5
10726 Admaco S.J. Elizówka 5
10727 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 5
10728 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 5
10729 Energoinwest Serwis Sp. z o.o. Konin 5
10730 UESA POLSKA Sp. z o.o. Lubsko 5
10731 Magemar Polska Sp. z o.o. Szczecin 5
10732 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 5
10733 BB Developement Sp. z o.o. Poznań 5
10734 BIOGENED S.A. Łódź 5
10735 Polargos Sp. z o.o. Warszawa 5
10736 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. Gdańsk 5
10737 BUJALSKI Sp. z o.o. Dywity 5
10738 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 5
10739 MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI Żerków 5
10740 CYTRUS S.J. PHU Bydgoszcz 5
10741 Eco Service Sp. z o.o. Kobierzyce 5
10742 Rorets Polska Sp. z o.o. Pniewy 5
10743 Lapp Insulators Sp. z o.o. Jedlina-Zdrój 5
10744 TOREC Sp. z o.o. PUH Toruń 5
10745 Glas - Tech S.A. Swarzędz 5
10746 MASTER Sp. z o.o. Tychy 5
10747 Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Zabrze 5
10748 NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych Łódź 5
10749 Zistechnika Sp. z o.o. Kraków 5
10750 PREBET S.J. PPUH Ostrów Wielkopolski 5
10751 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 5
10752 Pro-Tra Building Sp. z o.o. Wrocław 5
10753 Apteka MEDICUS Anna Filipczyk, Jerzy Tyś S.J. Częstochowa 5
10754 MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego Skaryszew 5
10755 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Choszczno 5
10756 INDECO S.A. Warszawa 5
10757 TWIST - POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 5
10758 Synkret S.A. Bytom 5
10759 Maan sp. z o.o. Podole 5
10760 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 5
10761 Specjalistyczny Szpital im. E.Szczeklika Tarnów 5
10762 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Węgrów 5
10763 SKALIMEX - BORÓW S.A. Sieradz 5
10764 Saturn Planet Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 5
10765 Zakład Mięsny Smak - Górno Sp. z o.o. Górno 5
10766 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im . Jana III Sobieskiego Wrocław 5
10767 JEDNOŚĆ Sp. z o.o. Wschowa 5
10768 ATSI S.A. Zabierzów 5
10769 Zakład Mleczarski „Fig And” Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J. Wolanów 5
10770 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Bielsk Podlaski 5
10771 Probet - Dasag Sp. z o.o. Żary 5
10772 Kwitnąca Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 5
10773 JUWENT S.J. Ryki 5
10774 BOZ 2 T. PALMOWSKI i Spółka CENTRUM CERAMIKI Spółka Komandytowa Kraków 5
10775 Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy S.J. Gdańsk 5
10776 PPH Fordex Sp. z o.o. Poznań 5
10777 Pajero Sp. z o.o. Zalesie 5
10778 Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Radzyń Podlaski 5
10779 TAMTRON S.A. Katowice 5
10780 Primer Sp. z o.o. Gdynia 5
10781 OTICON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10782 Plast - Bud S.J. Ciechanów 5
10783 APM KONIOR PIWOWARCZYK KONIOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
10784 Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o. Jastrzębie 5
10785 MOSTOSTAL ZABRZE Zakład Montażowo-Produkcyjny CZECHOWICE Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 5
10786 Spółdzielnia SNB w Białymstoku Białystok 5
10787 Elektro - Instal Sp. z o.o. Jabłonna 5
10788 TEL - MET Sp. z o.o. Katowice 5
10789 Sternet Sp. z o.o. Tarnów 5
10790 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. Mikołów 5
10791 Pamatrans S.J. Przasnysz 5
10792 PHP TES Sp. z o.o. Niwki Daleszyckie 5
10793 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 5
10794 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bolesławiec 5
10795 Jamax S.J. PPHU Kraków 5
10796 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALURG Dąbrowa Górnicza 5
10797 Centrum Materiałów Budowlanych Euro - Płyta Paszkowscy S.J. Nowy Tomyśl 5
10798 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 5
10799 Dom Maklerski Transarr Sp. z o.o. Łódź 5
10800 SITA GŁOGÓW Sp. z o.o. Głogowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Głogów 5
10801 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Lądku Zdroju Lądek-Zdrój 5
10802 Ozimek S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stargard Szczeciński 5
10803 ECO Malbork Sp. z o.o. Malbork 5
10804 VENTUS COMMUNICATIONS Sp. z o.o. Poznań 5
10805 Hitech S.J. Białystok 5
10806 Spax Packaging Sp. z o.o. Wieliczka 5
10807 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pleszew 5
10808 CB Panel System Sp. z o.o. Kraków 5
10809 Spółka Handlowo Produkcyjna I.Z.J.E.M. EFEMBERG S.J. Kalisz 5
10810 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Rudawa Sp. z o.o. Rudawa 5
10811 DOMBUD Sp. z o.o. PPHU Biała Podlaska 5
10812 TARGPIAST Sp. z o.o. Wrocław 5
10813 SJENIT S.A. Niemcza 5
10814 AMCO Sp. z o.o. Olsztyn 5
10815 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa  Pruszcz Gdański 5
10816 ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o. Legionowo 5
10817 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 5
10818 Zespół Opieki Zdrowotnej SZPITAL POWIATOWY Sochaczew 5
10819 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 5
10820 PROGRES Sp. z o.o. WPUH Chojna 5
10821 Alicantee Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 5
10822 Inter Cement Sp. z o.o. Łódź 5
10823 ZEMAN HALE - DACHY - FASADY Sp. z o.o. Świętochłowice 5
10824 PPH MIX Stanisław Pacek Rypin 5
10825 Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski & Stec S.J. Toruń 5
10826 Suszarnia Międzyrzecz S.A. Międzyrzecz 5
10827 Elgryf Sp. z o.o. Gryfino 5
10828 Morska Obsługa Radiowa Statków MORS Sp. z o.o. Gdańsk 5
10829 Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o. Kondrajec Pański 5
10830 Przedsiębiorstwo Rewaloryzacji Zabytków w Krakowie S.A. Kraków 5
10831 Greinplast Podkarpacie Sp. z o.o. Krosno 5
10832 Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Promyk Lublin 5
10833 Spółka Meblowa Kam -K.Kosiak, M.Szewczuk, A.Wołosz, T.Zarzębski-Sp. J. Milejewo 5
10834 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stanisław Tomaszewski, Małgorzata Sobik, Sławomir Tomaszewski S.J. Środa Wielkopolska 5
10835 PENTEL POLAND Sp. z o.o. Osielsko 5
10836 Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o. Brzeg 5
10837 PKP Cargo Wagon-Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 5
10838 SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze Tczew 5
10839 OCE - POLAND LTD Sp. z o.o. Warszawa 5
10840 ABB Entrelec Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 5
10841 Mentor Graphics Polska Sp. z o.o. Katowice 5
10842 Auto - Breczko S.J. Choroszcz 5
10843 Mebin Andrzej Binkowski Stobiecko Szlacheckie 5
10844 Getinge Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
10845 Heli Invest Sp. z o.o. Warszawa 5
10846 Dozut - Tagor Sp. z o.o. Zabrze 5
10847 Stoll Polska Sp. z o.o. Słupsk 5
10848 Toyocar S.J. Leszno 5
10849 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 5
10850 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 5
10851 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 5
10852 Jutar S.J. Łagiewniki Kościelne 5
10853 PKP Cargo Wagon - Jaworzyna Śląska Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 5
10854 Triplan Sp. z o.o. Warszawa 5
10855 G4S Cash Management (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 5
10856 WRO - LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. Wrocław 5
10857 Hodpol Sp. z o.o. Chocianów 5
10858 AD - SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 5
10859 EXIN Sp. z o.o. Lublin 5
10860 OL-FLORA Sp. z o.o. Wójtowo 5
10861 Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Orion w Ciechocinku Ciechocinek 5
10862 Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. Krosno 5
10863 Apteka Pod Lwem S.J. Pelplin 5
10864 Vision SecretClient Sp. z o.o. Wrocław 5
10865 Waters Sp. z o.o. Warszawa 5
10866 CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5
10867 JARMEX PPHU Jarosław Jaskólski Radom 5
10868 Klimczak Sp. z o.o. Wrzosowa 5
10869 REWON S.A. Łódź 5
10870 Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. Gliwice 5
10871 GOTECH Sp. z o.o. PUP Gorzów Wielkopolski 5
10872 Przedsiębiorstwo Projektowo Produkcyjne TECHNICAL Sp. z o.o. Nowa Sól 5
10873 Sportech Sp. z o.o. Poznań 5
10874 Polak Meble L. & M. & D. Polak sp. j. Kępno 5
10875 WARUS Sp. z o.o. WP Warszawa 5
10876 Expert Sp. z o.o. Kraków 5
10877 ELWIZ S.A. Świdnica 5
10878 Segepo - Refa Sp. z o.o. Świebodzice 5
10879 HUZAR Sp. z o.o. Nowy Sącz 5
10880 Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o. Siedlce 5
10881 Tempcold Sp. z o.o. Warszawa 5
10882 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 5
10883 Geotronics Polska Sp. z o.o. Kraków 5
10884 ZENIT Sp. z o.o. Tarnów 5
10885 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 5
10886 AKSON S.J. Padjasek - Krysowski Katowice 5
10887 Dräger Safety Polska Sp. z o.o. Bytom 5
10888 Centrum Rozwojowo - Wdrożeniowe - TELESYSTEM - MESKO Sp. z o.o. Lubiczów 5
10889 Sparta Sp. z o.o. Bogucin 5
10890 EUROPARQUET Sp. z o.o. Hutki 5
10891 HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
10892 Niewieścin Sp. z o.o. Pruszcz 5
10893 Zachodniopomorskie Centrum Turystyki i Rehabilitacji Sp. z o.o. Mrzeżyno 5
10894 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lubin 5
10895 Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o. Warszawa 5
10896 Glaz - Bud Sp. z o.o. Pułtusk 5
10897 Mrugalski - Mrugalski S.J. PHUG Łask 5
10898 Konrima Sp. j. Konrad Sadowski, Jacek Lipka Warszawa 5
10899 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze Zielona Góra 5
10900 Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A. Mielec 5
10901 Intergos Sp. z o.o. PW Bielsko-Biała 5
10902 DIAMANT POLSKA Sp. z o.o. Liszki 5
10903 MEGAEL Sp. z o.o. Tarnów 5
10904 TWN Sp. z o.o. Nowogard 5
10905 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lębork 5
10906 MARITEX Sp. z o.o. PU Dąbrowa Górnicza 5
10907 Fan-Pak Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 5
10908 PHU MBM Serwis Ogumienia S.J. Tarnów 5
10909 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 5
10910 Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 5
10911 Odzież Robocza S.J. Drela i Wspólnicy Kielce 5
10912 Premont Sp. z o.o. Katowice 5
10913 PMP Wino Serwis Sp. z o.o. Krapkowice 5
10914 Grupa Obsługi Przemysłu Beta Sp. z o.o. Ostrołęka 5
10915 KMK AGRO S.J. Środa Wielkopolska 5
10916 Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 5
10917 Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. Ostrów Wielkopolski 5
10918 Stalkowent Sp. z o.o. Zabrze 5
10919 Heban Sp. z o.o. sp.k. Stara Miłosna 5
10920 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Złotów 5
10921 Firma Wielobranżowa Jodko Schiewe Sp. J. Świdnica 5
10922 S&A S.A. Gdynia 5
10923 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 5
10924 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Ożarów Mazowiecki 5
10925 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sanbud -Edward Rataj Kalisz 5
10926 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 5
10927 Barpimo Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 5
10928 Conistics Sp. z o.o. Słubice 5
10929 Hadepol Flexo Sp. z o.o. Rypin 5
10930 CT Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
10931 Hafele Polska Sp. z o.o. Długołęka 5
10932 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 5
10933 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 5
10934 Hurtowniq Elektryczna Bychowo-Hel Spółka Komandytowa Kwidzyn 5
10935 Amber - Med S.J. Kielce 5
10936 Target BPO Sp. z o.o. Łódź 5
10937 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 5
10938 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Pracowników i Producentów Rolnych Mogilno 5
10939 Oskar International Trading Sp. z o.o. Warszawa 5
10940 ASD Sp. z o.o. Szczecin 5
10941 Drosol Krzysztof Puz i Wspólnicy Sp.J. Będzin 5
10942 SAF S.A. Sosnowiec 5
10943 Jack - Service Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Warszawa 5
10944 SIETOM Sp. z o.o. Gdańsk 5
10945 PPUH Filplast - Głogówek Sp. z o.o. Głogówek 5
10946 Konsorcjum Przedsiębiorstw Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe Dąbrowa Górnicza S.A. Dąbrowa Górnicza 5
10947 Ruta S.J. Mińsk Mazowiecki 5
10948 Koncept - L S.A. Warszawa 5
10949 Frigipol Sp. z o.o. Częstochowa 5
10950 THORN LIGHTING POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 5
10951 CONSULTRONIX S.A. Kraków 5
10952 PW Now - Bud Nowakowscy S.J. Mogilno 5
10953 FRESHTEX TEXTILE FINISHING POLSKA Sp. z o.o. Wołów 5
10954 KRISBUT Sp. z o.o. Myszków 5
10955 Rampers R.Ginalski, M.Zabłocka Sp. J. Lublin 5
10956 Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. Warszawa 5
10957 TAG S.J. Małgorzata Cemer, Albert Cemer Fasty 5
10958 PPHU Agrocom Sp. z o.o. Sieradz 5
10959 Rewa Sp. z o.o. Błędowa Tyczyńska 5
10960 Promet S.J. PPUH Bestwina 5
10961 ASV Lider Sp. z o.o. Wrocław 5
10962 Iławskie Wodociągi Sp. z o.o. Iława 5
10963 Gryphon Sp. z o.o. Wrocław 5
10964 Euro - Kerze Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 5
10965 Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o. Ciechanów 5
10966 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o. Bałcyny 5
10967 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
10968 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Kupryt Sp. z o.o. Polkowice 5
10969 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE FIAŁKOWSKI S.J. Zielona Góra 5
10970 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 5
10971 Fortress S.A. Katowice 5
10972 Fabryka Wiertła Baildon S.A. Katowice 5
10973 Widawa Sp. z o.o. Świerczów 5
10974 Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny Olsztynek 5
10975 CYTRA Sp. z o.o. Świdnica 5
10976 FEST S.J. Olsztyn 5
10977 EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o. Kraków 5
10978 Piekarnia Cukiernia AK S.J. Otrębusy 5
10979 Żelimet S.J. Twardogóra 5
10980 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 5
10981 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 5
10982 INTERBUG 2009-12-16Sp. z o.o. Chełm 5
10983 Simena Spółdzielnia Zakład Pracy Chronionej Radzyń Podlaski 5
10984 Port Fish sp.j. Darłowo 5
10985 TELEKTRIM S.A. Chełm 5
10986 Attar Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
10987 TRANS - ZAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Zawiercie 5
10988 Odra Sp. z o.o. Opole 5
10989 DARMA S.J. Dębowiec 5
10990 Elektromontaż Wschód Sp. z o.o. Białystok 5
10991 BEST S.A. Szczecińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Szczecin 5
10992 Gross Wazia S.J. Łódź 5
10993 PPH JUKA J. i E. Pawłowscy S.J. Niepołomice 5
10994 FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Kielce 5
10995 CEFARM ŚLĄSKI - Katowice S.A. Warszawa 5
10996 Magmar Sp. z o.o. Olszanka 5
10997 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 5
10998 UNIKORN Sp. z o.o. Olsztyn 5
10999 GeParts Sp. z o.o. Chorzów 5
11000 California Fitness Polska Sp. z o.o. Wojcieszyn 5
11001 WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. Łódź 5
11002 Asus Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11003 Poltorex Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5
11004 Zakład Kredowy MINERAŁ Sp. z o.o. Działoszyn 5
11005 Comex S.A. Gdańsk 5
11006 Trend Meble Sp. z o.o. Sianów 5
11007 PUH Sigma - Car Sp. z o.o. Rzeszów 5
11008 Bryza Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 5
11009 MADO Sp. z o.o. Łódź 5
11010 Form - Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 5
11011 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Oborniki 5
11012 CMS Auto Sp. z o.o. Sulejówek 5
11013 PPHU ŁUKPOL Sp. z o.o. Łuków 5
11014 EURO - CAR Sp. z o.o. Zamość 5
11015 Przeds. Wodociągów i Kanalizacji DELFIN Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 5
11016 Prem - Vit S.J. Inowrocław 5
11017 Elektrociepłownia Andrychów Sp. z o.o. Andrychów 5
11018 Zakład Usług Komunalnych BŁYSK Sp. z o.o. Otwock 5
11019 Derrien & Fils Sp. z o.o. Turek 5
11020 CREATOR Sp. z o.o. Wrocław 5
11021 BENIAMIN S.J. Tomasz Gawrych Waldemar Szulc Ciele 5
11022 Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. Czarnowąsy 5
11023 ŚLĄSKIE KONSORCJUM KAPITAŁOWE Sp. z o.o. Racibórz 5
11024 Przeds. Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 5
11025 GM COLOR Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11026 PHU WERTEKS Sp. z o.o. Tarnów 5
11027 Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych MA-GA Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11028 BIG VENT S.A. Warszawa 5
11029 Stalprodukt Wamech Sp. z o.o. Bochnia 5
11030 Firma Handlowo Usługowa Wieczorek S.J. Żabno 5
11031 Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Stróże 5
11032 Admirał Sp. z o.o. Lędziny 5
11033 Real Estate Development Company Sp. z o.o. Warszawa 5
11034 Firma Handlowo usługowa Turbacz S.J. Ochotnica Dolna 5
11035 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 5
11036 BAS Sp. z o.o. Fabryka Okien i Drzwi Lublin 5
11037 CRH Żagiel Dom Sp. z o.o. Lublin 5
11038 Robert sp. j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja Starachowice 5
11039 Hurtownia Lodów i Mrożonek Zielona S.J. Myślenice 5
11040 Plum Sp. z o.o. Ignatki 5
11041 Businessman Fun Club Sp. z o.o. Warszawa 5
11042 Agencja Inwestycyjna CORP S.A. Warszawa 5
11043 Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji Fosa Sp. z o.o. Chorzów 5
11044 Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń PLASMET Sp. z o.o. Przemyśl 5
11045 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 5
11046 PU Geocarbon Sp. z o.o. Katowice 5
11047 Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. Mińsk Mazowiecki 5
11048 Lubelskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Lublin 5
11049 Poburski Dachtechnik Sp. z o.o. Opole 5
11050 EFAWA W. Narożny, E. Pukacka-Mruk, A. Narożna S.J. Poznań 5
11051 Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o. Sandomierz 5
11052 Euromoney Polska S.A. Warszawa 5
11053 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 5
11054 Danrol of Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 5
11055 Danelczyk Marek Danelczyk i Władysław Danelczyk Świdnik 5
11056 NOVISION Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11057 Lumatech Lucjan Weiner Mikołów 5
11058 Cetech Sp. z o.o. Gdańsk 5
11059 WR Sp. z o.o. PPH Przasnysz 5
11060 Iko Sp. z o.o. Łódź 5
11061 NEOTECH Sp. z o.o. Białystok 5
11062 TAB Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11063 Zakład Odlewniczy LEFEK - MILER - BANASIK Sp. z o.o. Końskie 5
11064 ORKAN Sp. z o.o. Nowa Ruda 5
11065 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Tarnów 5
11066 MHM Sp. z o.o. Milicz 5
11067 Oknostyl S.J. Jabłonna-Majątek 5
11068 Rollmex Sp. z o.o. Gdynia 5
11069 Stomil Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Sanatoryjno - Turystyczne Rymanów-Zdrój 5
11070 P.U.H. SOTEX Sp. z o.o. Szczecin 5
11071 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona, Gancarczyk Władysław - S.J. Mysłowice 5
11072 VP Polska Sp. z o.o. Żagań 5
11073 ARPIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bydgoszcz 5
11074 Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Łask 5
11075 SELLMET Sp. z o.o. Toruń 5
11076 Custo Pol S.A. Wykroty 5
11077 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 5
11078 Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński S.J. Kalinówka 5
11079 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 5
11080 Bestem Sp. z o.o. Zbąszynek 5
11081 Wytwórnia Wyrobów Papierowych WORWO Sp. z o.o. Wąbrzeźno 5
11082 ERBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rybnik 5
11083 Przedsiębiorstwo Handlowe „WDF Fijołek” Sp. J. Gubin 5
11084 INSTALSAN E. M. KALISZ S.J. Warszawa 5
11085 Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J. Kleczew 5
11086 Modern - Bud Sp. z o.o. PUH Kraków 5
11087 Juta S.J. Września 5
11088 T4B Sp. z o.o. Warszawa 5
11089 Przed. Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o. Jasło 5
11090 PUH Rajbud Sp. z o.o. Tczew 5
11091 Spółka Węglowa TEPAL S.J. Wałbrzych 5
11092 Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 5
11093 ILSCO Sp. z o.o. Łódź 5
11094 CEMAROL Sp. z o.o. Słupsk 5
11095 Teeldom Sp. z o.o. S.J. Zakład Robót Budowlanych Poznań 5
11096 7N Sp. z o.o. Warszawa 5
11097 Wirex Sp. z o.o. Warszawa 5
11098 Dachpol Ireneusz Aronowski, Mariusz Bergiel sp. j. Zamość 5
11099 Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland Sp. z o.o. Kraków 5
11100 SATCHWELL POLSKA Toruń Sp. z o.o. Toruń 5
11101 Drewsystem S.J. Wielopole Skrzyńskie 5
11102 LKJ - Bud Sp. z o.o. Stęszew 5
11103 SMB MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE J.WEDLER,M.ZAWADZKI S.J. Zielona Góra 5
11104 Kompasz Sp. z o.o. Głogów 5
11105 ULTRAMARE Szwedzkie Filtry Sp. z o.o. Szemud 5
11106 Klima-Went Sp. z o.o. Lublin 5
11107 Tabu Sp. z o.o. Kraków 5
11108 Huta Szkła i Kryształów Alicja Watra Sp. z o.o. Tarnów 5
11109 Koettermann Sp. z o.o. Warszawa 5
11110 Zakład Budowy Aparatury Chemicznej ZBACH Sp. z o.o. Tarnów 5
11111 Tomex S.J. Bielsko-Biała 5
11112 WIKPOL Sp. z o.o. Motycz 5
11113 Edbak Sp. z o.o. Strzyżewice 5
11114 BOMAKO Ryszard Borowski, Alina Borowska S.J. Łódź 5
11115 Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Śrem 5
11116 Ref - Graf Sp. z o.o. Poznań 5
11117 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 5
11118 Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11119 Remis - Malinowski i Wspólnicy Sp.J. Białystok 5
11120 AQUAPLAST Sp. z o.o. FPHU Podrzecze 5
11121 Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. Kartuzy 5
11122 KONED Sp. z o.o. Włocławek 5
11123 UNIMARK Sp. z o.o. Wadowice 5
11124 KAZET Sp. z o.o. Głogów 5
11125 Przeds. Budowlane Janbud Sp. z o.o.  Żary 5
11126 CZAN Sp. z o.o. Garwolin 5
11127 RADIO WROCŁAW S.A. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia Wrocław 5
11128 Bydgosta Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11129 BEST S.J. Lubartów 5
11130 Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o. Przeworsk 5
11131 Katowickie Przedsiębiorstwo Naprawy Maszyn I Urządzeń Budowlanych Budropol S.J.i Czeladź 5
11132 Inst-El Sp. z o.o. Usługi Elektromontażowe Jordanów 5
11133 Amesko S.J. PPH Trzebnica 5
11134 Global Automotive Group Sp. z o.o. Warszawa 5
11135 Euromatch Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 5
11136 Zakłady Urządzeń Elektrycznych ZELTECH S.A. Łódź 5
11137 Hembud Sp. z o.o. PHU Puławy 5
11138 Zakłady Usługowe EZT S.A. Sosnowiec 5
11139 PEKUM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Olsztyn 5
11140 Giolli Sp. z o.o. Poznań 5
11141 Interactive Solutions Sp. z o.o. Poznań 5
11142 Monolith Video Sp. z o.o. Warszawa 5
11143 PPHU Blech Sp. z o.o. Zielona Góra 5
11144 TECHGRUP Sp. z o.o. Kraków 5
11145 Bis S.J. Poznań 5
11146 PW K.M. Białas S.J. Bydgoszcz 5
11147 Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Gliwicach S.A. Gliwice 5
11148 Promos Sp. z o.o. Kraków 5
11149 Repiko Sp. J. Jan, Czesław, Ryszard Franków Dębno 5
11150 Mirage S.J. Kraków 5
11151 Bluxcosmetics Sp. z o.o. Trzciana 5
11152 Profigips S.J. Rzeczyca 5
11153 IREX - GAZ Sp. z o.o. Chorzów 5
11154 Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo - Usługowe Sp. z o.o. Kraków 5
11155 Wetcab Sp. z o.o. Gdańsk 5
11156 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 5
11157 SZCZESNY MATERIAŁY BUDOWLANE S.J. Jacek, Paweł, Andrzej Szczesny Połczyn-Zdrój 5
11158 Unifood G. Falkowska S.J. Szczecin 5
11159 Media On Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 5
11160 Danmar Sp. z o.o. Szymbark 5
11161 Tropik Sp. z o.o. Gryfino 5
11162 Anchor - Agents & Shipbrokers Sp. z o.o. Gdynia 5
11163 Ewpol Firma Handlowa Paweł, Ewa Weretko S.J. Wrocław 5
11164 SIMPLE Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 5
11165 Symico Sp. z o.o. Agencja Naukowo Techniczna Wrocław 5
11166 Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o. Lublin 5
11167 Przedsiębiorstwo Nasienno - Zaopatrzeniowe Wójcik S.J. Wschowa 5
11168 Firma Poligraficzno - Introligatorska Udziałowiec Sp. z o.o. Olsztyn 5
11169 Norsped D. Milewska A. Milewski S.J. Szczecin 5
11170 Voxen Sp. z o.o. Warszawa 5
11171 Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Hydrotechnicznych Wodkan Sp. z o.o Poznań 5
11172 PMT Sp. z o.o. Kraków 5
11173 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź I Spółka Komandytowa Warszawa 5
11174 Fruktus S.J. Długowola Druga 5
11175 Scan - Anida Sp. z o.o. Kraków 5
11176 Kentex Sp. z o.o. PHU Wrocław 5
11177 KEMA E. Koba i Spółka S.J. Wrocław 5
11178 Zakład Wydobycia i Przerobu Granitu PETRA-BUD Sp. z o.o. Kostrza 5
11179 FART S.J. Białystok 5
11180 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Radzyń Podlaski 5
11181 SZKŁOBUD Sp. z o.o. PHU Poznań 5
11182 Med - Interplast Sp. z o.o. Białystok 5
11183 BART - DOM Sp. z o.o. Rzeszów 5
11184 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 5
11185 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy S.J. Częstochowa 5
11186 STC S.J. Nowy Targ 5
11187 BALTA S.A. Gdańsk 5
11188 Bestim S.J. Ceków-Kolonia 5
11189 Miejskie Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bochnia 5
11190 Zakład Mięsny Karczew Piwowarczyk S.J. Karczew 5
11191 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 5
11192 MTD Mariusz i Łukasz Dziura S.J. Olkusz 5
11193 STACJA BENZYNOWA PAMI A. PAWŁOWICZ S.J. Połęcze 5
11194 PHP Stal - Heg Sp. z o.o. Stalowa Wola 5
11195 Product Plus S.J. Kleszczewo 5
11196 BONER Sp. z o.o. Białystok 5
11197 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Charsznica 5
11198 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 5
11199 Agencja Aktorska Gudejko S.J. Warszawa 5
11200 UBOJNIA A.J.K. MATEJKA - S.J. Opole 5
11201 Siro - Poland Sp. z o.o. Radom 5
11202 Profirma Sp. z o.o. Gdynia 5
11203 Weilburger Grafik - Polska Sp. z o.o. Batorowo 5
11204 Moda Na Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 5
11205 MK Distribution Sp. z o.o. Nadarzyn 5
11206 DROZD S.J. Lubartów 5
11207 Polski Zwiazek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11208 Spółdzielnia Pionier Prudnik 5
11209 Surtex Sp. z o.o. Łódź 5
11210 DAN - REM Sp. z o.o. Dankowice 5
11211 HYDRO-BIELSKO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11212 A.S. Sierant PPHU S.J. Piotrków Trybunalski 5
11213 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Inter-Tech Sp. z o.o. Lublin 5
11214 Szpital Kielecki Św. Aleksandra Sp. z o.o. Kielce 5
11215 Przeds. ERG S.J. Bytów 5
11216 Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy Sp. J. Suchowola 5
11217 Stal - Ex S.J. Kalisz 5
11218 Kancelaria Porad Finansowo - Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. Katowice 5
11219 Budkop Sp. z o.o. Mysłowice 5
11220 Anna S.J. Nieporęt 5
11221 El - Inwest Sp. z o.o. Skierniewice 5
11222 Hurtownia Artykułów Przemysłowych MEGA S.J. Cetnar K., Budzik B. Tarnów 5
11223 UNIBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonastwa Budowlanego i Usług Inwest. Łódź 5
11224 SPÓŁDZIELNIA SANATORYJNO-WYPOCZYNKOWA LECH SANATORIUM UZDROWISKOWE W KOŁOBRZEGU Kołobrzeg 5
11225 SPEKTRUM Sp. z o.o. Wrocław 5
11226 Por - Gas Zakład Robót Inżynieryjno - Hydrotechnicznych S.J. Wągrowiec 5
11227 Dettendorfer Polska Sp. z o.o. Poznań 5
11228 BOB - ROLLO Sp. z o.o. Rumia 5
11229 Antex Renata Antoni Trojak Sp. J. Mroczeń 5
11230 RST S.J. Białystok 5
11231 Graffiti Film Sp. z o.o. Warszawa 5
11232 Paradowscy AMP S.J. Warszawa 5
11233 Mac - Met S.J. Jarocin 5
11234 Rajpol Piotr Antkowiak, Damian Szirch sp. j. Olesno 5
11235 Instalart Sp. z o.o. Radom 5
11236 Vegatechnik Sp. z o.o. Kraków 5
11237 Euromar-PL Sp. z o.o. Alwernia 5
11238 OLICON - DELTA Sp. z o.o. Gdańsk 5
11239 Zarex Jackowska S.J. Gdańsk 5
11240 Sterling Fluid Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11241 Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o. Łódź 5
11242 Toyota Logistics Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
11243 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 5
11244 MDJ Electronic Sp. z o.o. Mikołów 5
11245 ELTOR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Kielce 5
11246 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Kier” Tadeusz Żelazko Sp. J. Nowy Sącz 5
11247 PROMUS Sp. z o.o. Pasłęk 5
11248 Stacje Paliw Haczykowscy S.J. Łowicz 5
11249 Emar Sp.J. Marek Rutkowski i Spółka Białystok 5
11250 LI - MAX L. J. ZIORA S.J. Ełk 5
11251 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Wałcz 5
11252 Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o. Tychy 5
11253 E.C.B. Sp. z o.o. Zgorzelec 5
11254 TOMIX S.J. KATARZYNA SROCZYŃSKA, TOMASZ GUZ Szczecin 5
11255 Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Gdańsk 5
11256 Wieland Electric Sp. z o.o. Poznań 5
11257 IT Connect Sp. z o.o. Warszawa 5
11258 Controls Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11259 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Beskid Nr II Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11260 BRANDS POLSKA Sp. z o.o. Somonino 5
11261 Solpharm Sp. z o.o. Warszawa 5
11262 CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11263 Przedsiębiorstwo Handlowe Jackowski, Sikora S.J. Środa Wielkopolska 5
11264 Usługi-Handel Gol-Trans S.J. Rudna 5
11265 Amann Sp. z o.o. Łódź 5
11266 Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. Legnica 5
11267 GREINPLAST Bis Sp. z o.o. Krasne 5
11268 Pras - Złom Sp. z o.o. Siedlce 5
11269 TEDEX SERVICE Sp. z o.o. Stara Iwiczna 5
11270 Jakra Corporation Sp. z o.o. Płochocin 5
11271 CHESPA WYKROJNIKI Sp. z o.o. Krapkowice 5
11272 AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o. Katowice 5
11273 Zakład Ogólno - Budowlany Szczepanik S .J. Krapkowice 5
11274 Dargaz S.J. PHU Sokołów Podlaski 5
11275 Centrala Artykułów Przemysłowych Metbud, Michał Zięba, S.J. Radom 5
11276 BIN - MONTAŻ Sp. z o.o. Białe Błota 5
11277 Kamet Sp. z o.o. Nidzica 5
11278 Progress S.J. Ostrzeszów 5
11279 Macro-Pek S.J. Ciechanów 5
11280 Geo-Kat Sp. z o.o. Warszawa 5
11281 Transtolbud - Piekutowski Sp. z o.o. Kraków 5
11282 Firma Herb Sp. z o.o. Sanok 5
11283 ALDEK 34 S.J. Gdynia 5
11284 Quality Audit House Sp. z o.o. Łódź 5
11285 Hurtownia Motoryzacyjna Motpol S.J. Płońsk 5
11286 Nelba Lutomił Trząsalski S.J. Werkowo 5
11287 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Bcj A.błyskal, J.cygan, J.janiec S.J. Tarnobrzeg 5
11288 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demal Deas-Tomala-Tomala S.J. Gierów 5
11289 Iławskie Przeds. Instalacyjno Budowlane Sp. z o.o. Iława 5
11290 Osiedle Spółdzielnia Mieszkaniowa  Brwinów 5
11291 ARAMEKS Sp. z o.o. Łódź 5
11292 Hurtownia Błysk Chludzińscy i Just S.J. Łomża 5
11293 Centra Serwis Z.T.Z Mitman S.J. Łódź 5
11294 Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o. Kostrza 5
11295 Usługi Transportowe R.K.T. Banaś S.J. Wołomin 5
11296 Mega - Zoo S.J. Hurtownia Artykułów Zoologicznych Klembów 5
11297 Airstal Sp. z o.o. Jordanów 5
11298 POLSLING Sp. z o.o. Mikołów 5
11299 Przeds. Intrabet Sp. z o.o. Sanok 5
11300 KRAK SPED LTD Sp. z o.o. Kraków 5
11301 A.Z. Agora Aurela Kubisiak, Zbigniew Kubisiak S.J. Międzychód 5
11302 Q4net Sp. z o.o. Wrocław 5
11303 JMS Sports Sp. z o.o. Łódź 5
11304 ENERGOBUD Sp. z o.o. Koszalin 5
11305 GPT Sp. z o.o. Koszalin 5
11306 Stodoła II Sp. z o.o. Szczecin 5
11307 Initial Matadoor Sp. z o.o. Warszawa 5
11308 Wine 4 You Sp. z o.o. Piaseczno 5
11309 NOWBUD Sp. z o.o. PW Bydgoszcz 5
11310 Bakra Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
11311 Ardom Leśniewscy S.J. Suwałki 5
11312 Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o. Sicienko 5
11313 Przedsiębiorstwo Rebis S.J. Słupsk 5
11314 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szkuner I Władysławowo 5
11315 Istra S.J. PHU Głuchów 5
11316 PHU BEHAMOT Sp. z o.o. Kraków 5
11317 Hand-Bud Sp. z o.o. Dębica 5
11318 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Dakal S.J. Mikołów 5
11319 TAXUS SI Sp. z o.o. Warszawa 5
11320 CTRL SYSTEM Sp. z o.o. Kraków 5
11321 Sklep Wielobranżowy R.Dytko i B.Dytko S.J. Kożuchów 5
11322 VIOLA S.J. Brodnica 5
11323 AGRO - HURT GROMADA S.J. Czeladź 5
11324 Boxpol Bochenek S.J. Dąbrowa Górnicza 5
11325 Dagra S.J. Ustroń 5
11326 WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 5
11327 Firma Margo S.J. Niepołomice 5
11328 Symbios Sp. z o.o. Rotmanka 5
11329 PH BAZAR Z. Adamczyk i Spółka - S.J. Radom 5
11330 Tommark S.J. Łódź 5
11331 Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu OPOLREM Sp. z o.o. Górażdże 5
11332 Firma Handlowa „Fruktus” R. Dziuba, M.dziuba Sp. J. Skierniewice 5
11333 Przeds. Budowlane EKO - DROGPOL A. Markowski i M. Markowska S.J. Urzędów 5
11334 One Dollar Group Sp. z o.o. Warszawa 5
11335 GRELEN S.J. PHU Polkowice 5
11336 BRUSS GRUPA ALAB Sp. z o.o. Laboratoria Medyczne Gdynia 5
11337 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Agropest” Sobótka Tadeusz, Chachuła Tadeusz, Rudnicki Lucjan Goraj 5
11338 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Igloo-Mark Marek Dudziński Maria Dudzińska- S.J. Włocławek 5
11339 Krupa - Dzwierzyński S.J. Tarnów 5
11340 BUDGIPS S.J. Oświęcim 5
11341 Saba Sp. z o.o. Wrocław 5
11342 Augusto - Kościan S.J. Kościan 5
11343 Bekuplast Polska Sp. z o.o. Słupsk 5
11344 Przedsiębiorstwo Schemat S.J. Sieradz 5
11345 Ergomed Sp. z o.o. Kraków 5
11346 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KONSPO MARIUSZ LATOS I ZBIGNIEW GLINIECKI S.J. Bydgoszcz 5
11347 PPHU WUTEH Sp. z o.o. Gołdap 5
11348 FERRYT S.J. Jaworzno 5
11349 AMAD Sp. z o.o. Łomianki 5
11350 ARCO S.J. Katowice 5
11351 Prosped Cargo - Berus i Sternadel S.J. Warszawa 5
11352 PW Serwis - Centrum Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11353 CERBUD S.J. Hurtownia Materiałów Budowlanych Złotniki 5
11354 Mtb Janusz Jasiński i Spółka S.J. Bielsko-Biała 5
11355 KOLSTAR Sp. z o.o. PPH Kamionka 5
11356 UNIVERSAL EXPRESS DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 5
11357 Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w Polsce Warszawa 5
11358 Zakład Masarski - Anna Lewandowska Sp. z o.o. Rogowo 5
11359 LUBIN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Górniczo - Wiertniczych Lubin 5
11360 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Bielawa 5
11361 Landmann Polska Sp. z o.o. Jawor 5
11362 Fox Recykling Sp. z o.o. Gdynia 5
11363 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 5
11364 Piekarnia - Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J. Zaniemyśl 5
11365 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 5
11366 FABRYKA MEBLI MARUT, S.J. Jeżów Sudecki 5
11367 Dentomax Klimczuk i Wspólnicy Sp. Komandytowa Białystok 5
11368 Hut Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra 5
11369 ORTOTRANS S.A. Sopot 5
11370 Pavonique Sp. z o.o. Piaseczno 5
11371 Nobas Sp. z o.o. Ostrowite 5
11372 Agro Eko BP Sp. z o.o. Garbów 5
11373 PH Saros S.J. Przeźmierowo 5
11374 RLB Handel Sp. z o.o. Rzeczyn 5
11375 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ligota Sp. z o.o. Ligota 5
11376 Pati i Maks S.J. Poznań 5
11377 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 5
11378 DEL - ART S.J. Lublin 5
11379 Horeca Strategies Sp. z o.o. Warszawa 5
11380 Wodkom Kórnik Sp. z o.o. Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne Kórnik 5
11381 Ardeks S.J. Łódź 5
11382 Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych SYGNAŁY S.A. Rybnik 5
11383 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sopocie Sopot 5
11384 WOLCO Sp. z o.o. Lublin 5
11385 DROBIARZ Borawski i Wspólnicy S.J. Łomża 5
11386 Wtórmet Sp. z o.o. Oława 5
11387 ZPHU Moryń Włodarczyk i Moryń sp. j. Siemkowice 5
11388 Al - Stal Sp. z o.o. Rzeszów 5
11389 Ibis Zozula Zaręba Sp. J. Biała Podlaska 5
11390 PPUH Candela Sp. z o.o. Pabianice 5
11391 Mrowiec Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 5
11392 Eurosped-Logistics Sp. z o.o. Szczecin 5
11393 Lico Mix Sp. z o.o. Krosno 5
11394 Baltech Sp. z o.o. Gdynia 5
11395 MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o. Więcbork 5
11396 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE PIOSTAMAR S.J. BIELAWSKI MARIAN, BIELEWICZ PIOTR Świecie 5
11397 Gemma S.J. Kraków 5
11398 Advacom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne Poznań 5
11399 ALTRAD - PRYMAT Sp. z o.o. Dzierżoniów 5
11400 Przedsiębiorstwo Ortis Tomasz Janik, Wojciech Janik S.J. Suwałki 5
11401 PHT Mariko Sp. z o.o. Warszawa 5
11402 Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J. Czaplinek 5
11403 DAR-POL S.J. Tomaszów Mazowiecki 5
11404 Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jumikop Sp. z o.o. Łódź 5
11405 Hydropolwiert Sp. z o.o. Wysoka 5
11406 Kosłom S.J. Września 5
11407 TASTA Sp. z o.o. Zakład Mechaniczny Stalowa Wola 5
11408 Agencja Ochrony SZABEL Sp. z o.o. Koszalin 5
11409 BBW - Projekt Sp. z o.o. Dębica 5
11410 CBIT Sp. z o.o. Warszawa 5
11411 Gminna Gospodarka Komunalna - Ochota Sp. z o.o. Warszawa 5
11412 Gdański Terminal Kontenerowy S.A. Gdańsk 5
11413 Ales Groupe Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11414 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 5
11415 Lemax - Tour Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne  Stegna 5
11416 Strzel-Pol Stacja Paliw M. Strzelecki i Wspólnicy S.J. Kołacin 5
11417 Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku Barlinek 5
11418 Kosta Sp. z o.o. Inowrocław 5
11419 Firma Handlowa A. P. E. B. Szeląg S.J. Węgrzce Wielkie 5
11420 Inplast Sp. z o.o. Zelów 5
11421 Vera - Agra Sp. z o.o. Guzowice 5
11422 Zakład Elementów i Systemów Automatyki Przemysłowej „Mikrob” S.A. Ostrzeszów 5
11423 Zakład Budowlany Antczak Spółka Jawna Drezdenko 5
11424 Schlegel Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 5
11425 Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Transmar Gąsiorek, Staniewicz, sp. j. w Katowicach Katowice 5
11426 Jai Kudo Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 5
11427 NEDPOL TRUCK SERVICE Sp. z o.o. Kamienica Polska 5
11428 Dotal Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 5
11429 RC POLSKA Sp. z o.o. Stara Iwiczna 5
11430 FIRMA SKWARCZYŃSKI S.J. Pniewy 5
11431 INTERCOR Sp. z o.o. Spółka Lekarzy Bydgoszcz 5
11432 BILLENNIUM Sp. z o.o. Warszawa 5
11433 KDM Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 5
11434 Euro - Eko - Pak S.J. Poznań 5
11435 Stacja Paliw ZAF Zielińska, Zieliński, Anaczkowski, Filarski S.J. Kurzętnik 5
11436 Niwapol Sp. z o.o. PPHU Niepruszewo 5
11437 DROMADER SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWA Sp. z o.o. Wrocław 5
11438 Medmess Kropaczewski i S-ka Sp. Komandytowa Warszawa 5
11439 Hotel TARNOVIA S.A. Tarnów 5
11440 Przedsiębiorstwo Usług Leśnych West Ignaciuk i Ostaszewski S.J. Giżycko 5
11441 Biuro Usług Turystycznych Żak Tourist Sp. z o.o. Augustów 5
11442 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EKOPASZ M.Nowakowski, M.Kalinowski, Z.Klukas S.J. Kołodziejewo 5
11443 S&S POLAND Sp. z o.o. Olsztyn 5
11444 Dmt System Sp. z o.o. Gdańsk 5
11445 IMPULS Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5
11446 Jastar S.J. Lublin 5
11447 Tunex Sobieszyńscy Sp. J. Bydgoszcz 5
11448 VMC sp. z o.o. Warszawa 5
11449 WWR Wójcik Stacja Paliw Sp.J. Zator 5
11450 HALSYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 5
11451 Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol S.J. Kąkolewo 5
11452 Jacek i Marek Kujko Emjot S.J. Warszawa 5
11453 J.P. Sp. z o.o. Kraków 5
11454 Intermal - Opakowania S.J. Chorzów 5
11455 Ebud Sp. z o.o. Mokry Dwór 5
11456 Art - Bud S.J. Łódź 5
11457 TeeR S.J. FH Oborniki 5
11458 Zakład Robót Drogowych i Architektonicznych Rondo S.J. Gdańsk 5
11459 Euro Pacific Group Sp. z o.o. Warszawa 5
11460 DMD Sp. z o.o. Choroszcz 5
11461 ERA Artykuły Szkolne, Biurowe, Zabawki S.J. Augustów 5
11462 Amefa Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11463 Menerga Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11464 Apartmentsapart Sp. z o.o. Warszawa 5
11465 Zakład Produkcji Doświadczonej Automatyki Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
11466 Amerpol Karton Sp. z o.o. Białystok 5
11467 RAND Sp. z o.o. Wrocław 5
11468 Beetsma Sp. z o.o. Radom 5
11469 NU - MED Diagnostyka Sp. z o.o. Elbląg 5
11470 STS - BERG Sp. z o.o. Nowy Sącz 5
11471 Duet - Stachowscy S.J. PPHU Łódź 5
11472 BIAL - MEBLE Sp. z o.o. Dobrzyniewo Kościelne 5
11473 Dyskam-Ekotrade Sp. z o.o. Kraków 5
11474 Log-Tech Sp. z o.o. Syców 5
11475 Plastitec Sp. z o.o. Nowa Ruda 5
11476 Ekiw Sp. z o.o. PPHU Brzostek 5
11477 Radpol Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Wrocław 5
11478 Rol-Bud W. Pietraszczyk Spółka Jawna Rzgów 5
11479 Montostal Sp. z o.o. Szczecin 5
11480 MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Łódź 5
11481 Jumo Sp. z o.o. Warszawa 5
11482 Mera Technik Sp. z o.o. Warszawa 5
11483 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 5
11484 Lubacell Sp. z o.o. Lubasz 5
11485 AGRO EKO Sp. z o.o. Borsk 5
11486 FH ISKRA S.J. Oleśnica 5
11487 Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. Toruń 5
11488 Pas Sp. z o.o. PPUH Rybnik 5
11489 B I M Sp. z o.o. Przeźmierowo 5
11490 GNIEMIX S.J. PH Gniewino 5
11491 Koźmińskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 5
11492 PHUP Bilpol Kużaj Beata, Bil Józef S.J. Chorzów 5
11493 Teleoptics Sp. z o.o. Warszawa 5
11494 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. Gdańsk 5
11495 GAZ -REM Sp. z o.o. Gdańsk 5
11496 NO-EL Sp. z o.o. Katowice 5
11497 INTER - MAX SZCZERBA S.J. Pułtusk 5
11498 Sanipol Sp. z o.o. Międzyrzecz 5
11499 Pentair Valves & Controls Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
11500 PPUH JUWET S.J. JACEK RYŁKO TOMASZ ROSZKO Bystra 5
11501 M.A.K.S. AMBROŻY, KUROWSKA - MOSKAL, NALEPA, WIELGUS, WOŁEK S.J. Myślenice 5
11502 Energosystem Sp. z o.o. Wrocław 5
11503 SMS Sp. z o.o. Lubań 5
11504 Kowalczyk Fabryka Okien S.J. Przytyk 5
11505 Familia Plus Sp. z o.o. Inowrocław 5
11506 Bergolin Polska Sp. z o.o. Poznań 5
11507 Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. Lipno 5
11508 Trans - Druk S.J. Konin 5
11509 Baltimar Sp. z o.o. Gdynia 5
11510 Werbena Art Sp. z o.o. Warszawa 5
11511 ROMAX S.J. Kraków 5
11512 Inter - Bud Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. Kraków 5
11513 ZAKŁAD SYNTEZY ORGANICZNEJ SYNPEKO ROMAN KOZŁOWSKI, KRZYSZTOF PRZYGODZKI - S.J. Dobrzykowice 5
11514 PPUH Ad - Pol Adolf Szweda, Dorota Szweda S.J. Nowa Wieś 5
11515 Elpio Sp. z o.o. Luboń 5
11516 Auto Truck Centrum Sp. z o.o. Sobótka 5
11517 WITOWA Sp. z o.o. Witkowo 5
11518 Starcom S.J. Głogów 5
11519 CEGŁOWSKI Sp. z o.o. PBU Radom 5
11520 Nasz Sklep S.J. Piaseczno 5
11521 SIRBUD - MINARI S.A. Wałbrzych 5
11522 Atabajt, Roik, Słowik, Mazurkiewicz, Sp. J. Opole 5
11523 Zakład Budowlano-Montażowy POLBUD Piątek i Ptak S.J. Tarnów 5
11524 Kemia Tau Polska Sp. z o.o. Kraków 5
11525 TECHNICZNA Spółdzielnia Inwalidów Józefów 5
11526 Śródmieście Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. Gdynia 5
11527 AWAT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo - Wdrożeniowe Warszawa 5
11528 „Łukpetrol” W. Górka, K. Trochimski, J. Zabłocki, G. Górka Sp. J. Łuków 5
11529 Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek S.J. Radom 5
11530 Fortis Centrum 50/50 Projekt sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 5
11531 Piastowska Miller S.J. Bydgoszcz 5
11532 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOOLFAS Sp. z o.o. Poznań 5
11533 Zuptor Sp. z o.o. Gostyń 5
11534 Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o. Radom 5
11535 STAGIL Drozd, Gryta S.J. Pysznica 5
11536 Elstar Sp. z o.o. PPUH Rzeszów 5
11537 J.S. Hamilton Mazowsze Sp. z o.o. Maków Mazowiecki 5
11538 Firma Handlowa Katarzyna i Mariusz Czosnyka S.J. Łęg Tarnowski 5
11539 ULTER-SPORT Sp. z o.o. Węgierska Górka 5
11540 MAR-BER Janusz Marszałek, Jarosław Berdychowski S.J. Ścinawka Średnia 5
11541 Mikulski Sp. z o.o. Kraków 5
11542 PPHU Monto - Stal Sp. z o.o. Wrocław 5
11543 Auto - Elements Maria i Adrian Sklorz S.J. Katowice 5
11544 Dr.Schulze - Polska Sp. z o.o. Szczecin 5
11545 Glukopharma Sp. z o.o. Warszawa 5
11546 Color Box Sp. z o.o. Słupsk 5
11547 Agromasz Marczak, Makieła, Lipski S.J. Hrubieszów 5
11548 Grupa Travel Sp. z o.o. Gdynia 5
11549 Ankorp Sp. z o.o. Kraków 5
11550 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pielgrzymka 5
11551 Agencja Handlowa Vesuvio Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5
11552 Poligrafia S.J. Otwock 5
11553 Freiberger Sp. z o.o. Warszawa 5
11554 Gryt Dariusz, Adamus Andrzej S.J. Salony Meblowe MEBLUX Andrychów 5
11555 Krospol Jan Lepak i Stanisław Stachura Sp.J. Krosno 5
11556 Dom Wczasowo Sanatoryjny PERŁA w Ustce Sp. z o.o. Ustka 5
11557 Terytorium Sp. z o.o. Żórawina 5
11558 PRO-OL Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Marian Steciów S.J. Opole 5
11559 Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A. Mława 5
11560 PALSERWIS Sp. z o.o. Mikołów 5
11561 Drim Wacław Drwięga Sp.J. P. P. U. H. Sanok 5
11562 Miłka S.J. Ostróda 5
11563 Karton-Pak Sp. z o.o. Budzów 5
11564 Farmed Sp. z o.o. Centrum Aptekarsko Lekarskie  Legnica 5
11565 SORPOL Sp. z o.o. Głogów 5
11566 FERROCARBO Sp. z o.o. Kraków 5
11567 PPHiU Agro - Eko Sp. z o.o. Pakosławice 5
11568 Wykro - Met Sp. z o.o. Szklarka Myślniewska 5
11569 Megapunkt - 500 Ogólnopolska Sieć promocji Handlowej Sp. z o.o. Kraków 5
11570 Waldtour - Revita Kaszubskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o. Gołubie 5
11571 Spectre Sp. z o.o. Zabajka 5
11572 Duet II S.J. PHUP Chojnice 5
11573 Netgear Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
11574 Uniplan Sp. z o.o. Poznań 5
11575 TECHNO - NAUTA Sp. z o.o. Gdynia 5
11576 Biuro Plus S.J. Białystok 5
11577 Nova S.J. Gdańsk 5
11578 Clean - Eco 2000 Sp. z o.o. Gdynia 5
11579 Medialis Sp. z o.o. Bytom 5
11580 Usługi Poligraficzno - Wydawnicze Adet Sp. z o.o. Warszawa 5
11581 Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobudowa-Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5
11582 Z.S. Krybus S.J. Kędzierzyn-Koźle 5
11583 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wromostal” Sp. z o.o. Wrocław 5
11584 A.K.S. Poland Sp. z o.o. Świnoujście 5
11585 LIWIA Sp. z o.o. Szczecinek 5
11586 ACSS ID Systems Sp. z o.o. Warszawa 5
11587 TWS Grupa Budowlana Sp. z o.o. Wałbrzych 5
11588 Pas Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra 5
11589 Stan - Mar S.J. Siedlce 5
11590 HURTOWNIA ŁASUCH AKW WIELGUS S.J. Częstochowa 5
11591 CKW - Instalacje Sp. z o.o. PPHU Szczecin 5
11592 Albau Sp. z o.o. Oświęcim 5
11593 Eksport Produkcja Import Narzędziownia BIS Sp. z o.o. Łódź 5
11594 BIURO OCHRONY RANGER Sp. z o.o. Wrocław 5
11595 MADO S.J. Bożena Dołęcka-Zawistowska, Grażyna Maciejewska Szczecinek 5
11596 iFlow Sp. z o.o. Warszawa 5
11597 Epicor Software Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
11598 Robert Ferenc Chemolak S.J. Swarzędz 5
11599 Peter Schmidt Okna I Drzwi Pvc Sp. z o.o. Wiechlice 5
11600 Bud-Gaz S.J. PHU Krzepice 5
11601 Geo Polska Sp. z o.o. Imielin 5
11602 Kar Sto Sp. z o.o. PUPH Poznań 5
11603 Firma Handlowo-Usługowa Gil S.J. Gil Krystyna, Gil Stanisław Biały Dunajec 5
11604 Polish European Media Sp. z o.o. Poznań 5
11605 Restauracja Sphinx S.J. Rzeszów 5
11606 MK - Mebel S.J. Biłgoraj 5
11607 Olmaz Sp. z o.o. Modrze 5
11608 Krystyna Kopa i Wspólnicy Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11609 TRANSYACHT J i M. Makowscy S.J. Olecko 5
11610 Hodowlano-Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łomianki z siedzibą w Kiełpinie Kiełpin 5
11611 Sanatorium Uzdrowiskowe Malwa Sp. z o.o. Ustroń 5
11612 Drobud Sp. z o.o. Poznań 5
11613 Nowakowski S.J. Gajewo 5
11614 WORLD BUSINESS Sp. z o.o. Golina 5
11615 Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. Tychy 5
11616 Elektromontaż - Rzeszów Sp. z o.o. w Przemyślu Przemyśl 5
11617 LESTAR Sp. z o.o. Opacz 5
11618 Krelbud Sp. z o.o. Reda 5
11619 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sopol Jolanta Solewodzińska, Henryk Solewodziński S.J. Katowice 5
11620 Przedsiębiorstwo Budowlane Max-Bud - Sp. z o.o. Nidzica 5
11621 Vivenge Produkcja 2 Sp. z o.o. Siedlce 5
11622 Restauracja Sfinks S.J. Obłaczkowo 5
11623 Przedsiębiorstwo TOST S.j. Radomsko 5
11624 STANBUD Sp. z o.o. Gdańsk 5
11625 ENERGOMONTAŻ - ZACHÓD WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 5
11626 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 5
11627 Panaceum Sp. z o.o. NZOZ Łódź 5
11628 KLIMCZOK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11629 WIETESKA S.J. Stacja Paliw Nowe Zduny 5
11630 Zakład Produkcyjno Handlowy Pajęczyna Sp. z o.o. Zielonki 5
11631 Emaks Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu, Usług, Wytwórczości I Szkolenia  Karpacz 5
11632 Przeds. Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o. Sieradz 5
11633 EUROKLIMAT Sp. z o.o. Poznań 5
11634 PH M&M Hermann S.J. Mariusz Hermann, Mirosław Hermann Poznań 5
11635 KWK Construction Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11636 AJA-ALKON A.KĘSIK, S.J. Człuchów 5
11637 Ekolab Sp. z o.o. Kobylnica 5
11638 Termoexpert S.A. Kędzierzyn-Koźle 5
11639 Grahen Sp. z o.o. Skarszewy 5
11640 Horyzont Sp. z o.o. PHU Chocz 5
11641 POLHTEX POHL & Kaczmarek S.J. Poznań 5
11642 Maxi-Plon Sp. z o.o. Sopot 5
11643 3F Sp. z o.o. PPUH Mikołajowice 5
11644 G.B. GARAŻE Sp. z o.o. Częstochowa 5
11645 Pioma Sp. z o.o. Kluczbork 5
11646 Gryf Sp. z o.o. Wałbrzych 5
11647 MBS Computergraphik Sp. z o.o. Błonie 5
11648 Profilmat S.J. Kamień Śląski 5
11649 Biltex Sp. z o.o. Warszawa 5
11650 Semico-2 Wiesław Kapica sp.j. Lublin 5
11651 MLM S.M. Konieczni S.J. Świdwin 5
11652 AGROMASZ Składnica Maszyn Rolniczych S.J. Brodnica 5
11653 INTERNATIONAL HOUSE Sp. z o.o. Wrocław 5
11654 Humana Medica Omeda Sp. z o.o. Białystok 5
11655 EKO - DRÓG Sp. z o.o. Zakład Usługowo - Produkcyjny Włocławek 5
11656 Agro - Masz Hurt - Detal Maszyn i Części Rolniczych Anna Smyk, Janusz Smyk, S.J. Nysa 5
11657 BEM HURT-DETAL S.J Krapkowice 5
11658 EMG POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
11659 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 5
11660 CRH AKADEMOS Sp. z o.o. Lublin 5
11661 ASECURA - SERVICE Sp. z o.o. Piła 5
11662 Almatur-Łódź Sp. z o.o. Biuro Podróży i Turystyki Łódź 5
11663 Gem Poland S.J. Grzegorz Razowski Czechowice-Dziedzice 5
11664 Agencja Inwestycyjna M.C. Sp. z o.o. Gdynia 5
11665 Centrum Wspinaczkowe Reni - Sport Sp. z o.o. Kraków 5
11666 ROS - OIL S.J. Stacja Paliw Pilawa 5
11667 Finako Sp. z o.o. PHP Bydgoszcz 5
11668 Pts Ciesielski, Szczeciński S.J. Mława 5
11669 Merkursoft Sp. z o.o. Kraków 5
11670 Zarys Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 5
11671 Domex Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Remontowo - Budowlane Strzegom 5
11672 Mikroenergetyka S.J. Sopot 5
11673 Insoft Consulting Sp. z o.o. Gdynia 5
11674 Kinna Production - Sp. z o.o. Gdańsk 5
11675 Apteka AB Sp. z o.o. Wrocław 5
11676 Grupa Producentów Agrofam Sp. z o.o. Warta Bolesławiecka 5
11677 TOMTEX S.J. Zgierz 5
11678 Ekosan Sp. z o.o. Zakład Techniki Sanitarnej Wałbrzych 5
11679 Tempo Sp. z o.o. Kłodzko 5
11680 APTEKA PRYWATNA S.J. Nowy Targ 5
11681 NOMICO S.J. Kamionka Wielka 5
11682 Multi - PEK S.J. Łódź 5
11683 Manhatan - Sp. z o.o. Słupsk 5
11684 Tellabs Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
11685 Reypol-Retmak S.J. Janowiec 5
11686 Madex Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Chorzów 5
11687 Meblex S.J. PHU Rzeszów 5
11688 Drewa Sp. z o.o. Warszawa 5
11689 Firma Handlowa Has Pol S.J. M. Mrożek, J.W. Myszkowscy Kłobuck 5
11690 Przeds. Budowy Linii Kablowych Telkabl Sp. z o.o. Warszawa 5
11691 Sales Service Sp. z o.o. Warszawa 5
11692 Winkler Lifts Sp. z o.o. Poznań 5
11693 Misiek Sp. z o.o. Rzeszów 5
11694 Elgra W. E. Kubik S.J. Opole 5
11695 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o. Sosnowiec 5
11696 Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A. Warszawa 5
11697 Górka - Ojciec i Syn Sp. z o.o. Myślenice 5
11698 Westdijk Polska Sp. z o.o. Kraków 5
11699 DALTON Sp. z o.o. Gdynia 5
11700 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AUTO-RENOVA KLM S.J. Lech Telenga, Rafał Telenga, Maciej Telenga Wrzosowa 5
11701 KOLASA S.J. Łódź 5
11702 Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek S.J. Ostrów Wielkopolski 5
11703 Just Lidia, Ryszard, Paweł Gałwa S.J. PHPU Radomsko 5
11704 DONBERT S.J. Dębica 5
11705 Zakład Przetwórstwa Mięsnego D.M. Zagajewscy S.J. Rawa Mazowiecka 5
11706 SAACKE POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 5
11707 Eurotours Polska Sp. z o.o. Kraków 5
11708 PAPILART Sp. z o.o. Warszawa 5
11709 His Style Zakład Produkcji Odzieży Jan, Jadwiga I Łukasz Karaś S.J. Piława Górna 5
11710 Budromet Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5
11711 Skład Materiałów Budowlanych Gaja MKM S.J. Strzelce Opolskie 5
11712 DEA Sp. z o.o. Warszawa 5
11713 Zakład Produkcyjno Handlowy - Masarnia Zapolice S.J. Zapolice 5
11714 Hajan Sp. z o.o. Wyszków 5
11715 Oświata - Lingwista Nadbałtyckie Centrum Educkacji Sp. z o.o. Gdańsk 5
11716 Alex - Moda Sp. z o.o. Ołtarzew 5
11717 PW POLLIMPEXAR Sp. z o.o. Warszawa 5
11718 NOMA Sp. z o.o. Gdynia 5
11719 Centrum Medyczne w Legnicy Sp. z o.o. Legnica 5
11720 Pedrotti Polska Sp. z o.o. Stolec 5
11721 Kompleksowa Obsługa Hodowców i Producentów Glińscy S.J. Grajewo 5
11722 Transmitel Sp. z o.o. Ustrzyki Dolne 5
11723 Przychodnia Medycyny Rodzinnej SKARBOWA Sp. z o.o. Leszno 5
11724 Ams Elektronik Sp. z o.o. Szczaniec 5
11725 Pracownia C&C Sp. z o.o. Warszawa 5
11726 Projekcja Sp. z o.o. Wrocław 5
11727 Kurdesz Sp. z o.o. Myślenice 5
11728 Versim S.A. Poznań 5
11729 Beko Polska Sp. z o.o. Poznań 5
11730 Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego Sanatorium Tęcza Spółdzielnia Pracy Ustka 5
11731 NZOZ Sp. z o.o. Niechlów 5
11732 Eko - Tank S.J. Tuchów 5
11733 Worldpol Sp. z o.o. Opole 5
11734 Eko - Dbaj Sp. z o.o. Cielcza 5
11735 QATRO Sp. z o.o. Elbląg 5
11736 Info Baza Sp. z o.o. Września 5
11737 REFLEKS Sp. z o.o. Wrocław 5
11738 Chic Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 5
11739 FABIR S.J. Ilona Siwek, Rafał Fabia Kobiernice 5
11740 KL Trade Sp. z o.o. Warszawa 5
11741 Propak Sp. z o.o. Rzeszów 5
11742 Floramedia Polska Sp. z o.o. Pamiętna 5
11743 ZIELEŃ Dawne MPZ PPHU Sp. z o.o. Wrocław 5
11744 Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno - Elektroniczne Gdańsk 5
11745 Nmc Sp. z o.o. Gdańsk 5
11746 IZOTOP - SERVICE Sp. z o.o. Zakład Usługowo - Wytwórczy Gdańsk 5
11747 POZORTY Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno - Doświadczalny Olsztyn 5
11748 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AMPER S.J. Jerzy Pawełkowicz, Zbigniew Nasiukiewicz Oborniki Śląskie 5
11749 KOPALNIA SOLI WIELICZKA Zakład Mechaniczny Sp. z o.o. Wieliczka 5
11750 TESTER Sp. z o.o. Świebodzice 5
11751 Drodprojekt Sp. z o.o. Lublin 5
11752 Turhand - Ret Sp. z o.o. Opole 5
11753 DEKRET Sp. z o.o. Centrum Rachunkowe Kęty 5
11754 Studio Okno Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 5
11755 Active Pharma Sp. z o.o. Legionowo 5
11756 Optimal Krzysztof Krzemiński,Ryszard Krzemiński S.J. Częstochowa 5
11757 Wuprohyd Sp. z o.o. Gdynia 5
11758 Dębina-Bud Sp. z o.o. Rozwadza 5
11759 Dwokad Sp. z o.o. Brzeszcze 5
11760 EMIR Sp. z o.o. PW ZPCh Włocławek 5
11761 Hydrostal Sp. z o.o. Konin 5
11762 Bularz Auto Sp. z o.o. Żywiec 5
11763 Eurozement Sp. z o.o. Częstochowa 5
11764 Almat-Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Krapkowice 5
11765 Salus Sp. z o.o. Goleniów 5
11766 Martex Sp. z o.o. Tarnów 5
11767 IBC Euroserwis Sp. z o.o. Mirków 5
11768 Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. Rzeszów 5
11769 INTELPLAST Sp. z o.o. Wrocław 5
11770 Bart - Pol Sp. z o.o. Częstochowa 5
11771 Constans-Plus Sp. z o.o. Gdynia 5
11772 ZICOM NEXT Sp. z o.o. Tarnów 5
11773 Przychodnia Wilczak Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11774 Masarnia Zbigniew Giża S.J. Żarówka 5
11775 Aron 2 Sp. z o.o. Agencja Ochrony Bydgoszcz 5
11776 Mega Twarowska i S-ka S.J. Pruszków 5
11777 Sklep Spozywczy Kania - Kalbarczyk S.J. Katowice 5
11778 Elektroaparatura Sp. z o.o. Szczecin 5
11779 Firma Usługowa KOSZ Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 5
11780 Lena Sp. z o.o. Ruskie Piaski 5
11781 Euro Forwarding And Shipping Agency Sp. z o.o. Świnoujście 5
11782 Festus Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o. Sopot 5
11783 SPE-BAU Sp. z o.o. Wrocław 5
11784 Prek S.J. Mazurska Przedsiebiorstwo Robót Elektrycznych i Handlu Kraków 5
11785 PPHiU Merkury Sp. z o.o. Głuchołazy 5
11786 Agora-1 Sp. z o.o. PW Lębork 5
11787 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Architekton Sp. z o.o. Miechów 5
11788 Biuro Rachunkowo - Księgowe Bilansista Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11789 Hurtownia Artykułów Mleczarskich i Spożywczych S.J. Opoczno 5
11790 King ZOO Sp. z o.o. Lublin 5
11791 Dvdmax.pl Sp. z o.o. Konin 5
11792 Infitex S.J. Kędzierzyn-Koźle 5
11793 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Bolesławiec 5
11794 Torpak Krzysztof Baran Spółka Komandytowa Reguły 5
11795 BIURO USŁUG KOMPUTEROWYCH SOFTERS Sp. z o.o. Rzeszów 5
11796 Cropol Shipping Sp. z o.o. Gdynia 5
11797 Tesan Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Nowoczesnych Technologii Sanitarnych S.J. Andrzej Maciejowski, Anna Kloska Świdnica 5
11798 VIBEX B. i W. Jakubanis, A. Bobrowski S.J. Gdańsk 5
11799 BASPOL Sp. z o.o. Warszawa 5
11800 PPUH Wimarol S.J. Wrocław 5
11801 Azymut Sp. z o.o. Raszków 5
11802 MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ Sp. z o.o. Łódź 5
11803 PP-DUO-BARAN S.J. Bydgoszcz 5
11804 Karo S.J. Poznań 5
11805 Ma - Bu S.J. Poznań 5
11806 Most Sp. z o.o. Lublin 5
11807 Megal Sp. z o.o. Warszawa 5
11808 AMS System Sp. z o.o. Warszawa 5
11809 MDKD Sp. z o.o. Gdynia 5
11810 WS Kooperacja PZL - Mielec Sp. z o.o. Mielec 5
11811 Kancelaria Księgowo - Audytorska Buchalteria Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego Białystok 5
11812 NZOP Zdrowy Sobięcin Sp. z o.o. Wałbrzych 5
11813 Sanus Sp. z o.o. Garwolin 5
11814 Wałbrzyskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o. Wałbrzych 5
11815 Hibernatus Sp. z o.o. Wadowice 5
11816 MPTS Sp. z o.o. Poznań 5
11817 EKO HARPOON INWESTYCJE Sp. z o.o. Olsztyn 5
11818 Tewes-Klima K.Skowroński & D.Gorazda-Skowrońska S.J. Olsztyn 5
11819 Nico Rarini Krzysztof Koprowicz sp. j. Słupsk 5
11820 Parmet Sp. z o.o. Górowo Iławeckie 5
11821 Firma Handlowo Budowlana KRUPA Krupa i Wspólnicy S.J. Częstochowa 5
11822 ATA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 5
11823 DUSTEL Sp. z o.o. Gdańsk 5
11824 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mart-Pol T.A.Pałaszewscy sp. j. Bydgoszcz 5
11825 MORSKI Studio Graficzne Sp. z o.o. Poznań 5
11826 Stacja Paliw PETSUL S.J. Peć Mirosław, Peć Małgorzata Łukowa 5
11827 Agencja Ochrony Osób I Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 5
11828 Montbud Sp. z o.o. Nowogard 5
11829 Egib Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Lublin 5
11830 CB Aluminium System Sp. z o.o. Kraków 5
11831 Łysoń Sp. z o.o. Sułkowice 5
11832 OTT System Sp. z o.o. Kazimierzowo 5
11833 NAM - LIFT Sp. z o.o. Szczecin 5
11834 Lear S.J. Świdwin 5
11835 Promocja S.J. Hurtownia Artykułów Spożywczych  Słupsk 5
11836 Amerykańsko - Polskie Przedsiębiorstwo Interhome Company Ltd Sp. z o.o. Ciechanów 5
11837 Przeds. Robót Górniczo-Inżynieryjnych Sp. z o.o. Wałbrzych 5
11838 Żar-Wik Sp. z o.o. Koszalin 5
11839 Meblotex Sp. z o.o. Kraków 5
11840 KS Service Sp. z o.o. Kamień Pomorski 5
11841 Nimpex Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Elektrycznych, Technicznych I Budowlanych  Nowy Targ 5
11842 Bio - Mycel Sp. z o.o. Skierniewice 5
11843 Emma- Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o. Warszawa 5
11844 LIBRA Sp. z o.o. Trzebinia 5
11845 ENPOL Sp. z o.o. Warszawa 5
11846 Jaxgraf Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Jaworze 5
11847 Wydawnictwo Kurier-Press Sp. z o.o. Szczecin 5
11848 PUH Wodrem Sp. z o.o. Wrocław 5
11849 Linar Sp. z o.o. Gdańsk 5
11850 MARGOT MEDICAL Sp. z o.o. Warszawa 5
11851 Biuro Rachunkowości Perfekta Sp. z o.o. Wejherowo 5
11852 TECHFORMONT Sp. z o.o. Chełmek 5
11853 Wodmel S.J. Dębica 5
11854 GMB Sp. z o.o. Gdańsk 5
11855 Max - Efekt Sp. z o.o. Poznań 5
11856 Ośrodek Wczasowy Jantar Sp. z o.o. Jantar 5
11857 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Eksploatacyjno Usługowe B. Daszkiewicz, T. Woźny S.J. Stepnica 5
11858 Helmar Sp. z o.o. Komorów 5
11859 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 5
11860 Agra Wood Polska Sp. z o.o. Janikowo 5
11861 Witafarma Sp. z o.o. Szczecin 5
11862 BIS S.J. PPHU Bielawa 5
11863 URBICON Sp. z o.o. Szczecin 5
11864 ARS Medica Sp. z o.o. Radymno 5
11865 Muratex W.Słowikowski, Z.Walentynowicz S.J. Straszyn 5
11866 HOLDING DORADCA Sp. z o.o. Bytom 5
11867 Lumotech - Led Sp. z o.o. Łuszczów Drugi 5
11868 Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom Sp. z o.o. Radom 5
11869 Connectpol.eu Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11870 CZASZA Agencja Byłych Spadochroniarzy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11871 Majer Jerzy Błachut, Ryszard Błachut S.J. Ligota 5
11872 Komex K. Koman S.J. Łódź 5
11873 LIDMAR Sp. z o.o. Września 5
11874 RSC Sp. z o.o. Poznań 5
11875 Ovum Rozrodczość i Andrologia Sp. z o.o. Lublin 5
11876 NZOZ Zdrowie Rodziny Sp. z o.o. Poznań 5
11877 Admar Sp. z o.o. Radoszewice 5
11878 NORPOLHAUS Sp. z o.o. Wrocław 5
11879 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Wapno Bis Sp. z o.o. Inowrocław 5
11880 Przeds. Usługowo-Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o. Słupsk 5
11881 Eris Partner - Suwałki - Siemiaszko S.J. Suwałki 5
11882 Agromechan Sp. z o.o. Skarszów Górny 5
11883 Artnet Sp. z o.o. Gdańsk 5
11884 VITACORN Sp. z o.o. Poznań 5
11885 Centrala Nasienna Inowrocław sp. z o.o. Jacewo 5
11886 Godan Krzysztof Jaśkiewicz sp. j. Białystok 5
11887 Przeds. Produkcyjno Usługowe Technobud Sp. z o.o. Przemyśl 5
11888 Firma Reprodex Sp. z o.o. Oświęcim 5
11889 Piekarnia SPOMIA Sp. z o.o. Kalisz 5
11890 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Iwanowicach Iwanowice Dworskie 5
11891 Aura Handel, Usługi Anna Cieszkowska, Piotr Wojciński sp. j. Konstancin-Jeziorna 5
11892 Telecopy Sp. z o.o. Wrocław 5
11893 Zakłady Mechaniczne Przemysłu Ceramiki Budowlanej Cerama we Wrocławiu Sp. z o.o. Wrocław 5
11894 Przedsiębiorstwo Akwaplanta Sp. z o.o. Wrocław 5
11895 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 5
11896 Trans - Jaz Sp. z o.o. Świnna Poręba 5
11897 Przeds. Budowlano - Usługowe Cel Sp. z o.o. Kraków 5
11898 PHU Art-Bud Sp. z o.o. Szczecin 5
11899 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11900 ROAND S.J. Hurtownia Przetworów Owocowo Warzywnych Nowy Sącz 5
11901 Wiblask Sp. z o.o. Tuchów 5
11902 Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami DOM Sp. z o.o. Lublin 5
11903 Mila Sp. z o.o. Biezdrowo 5
11904 Eurovia Serwis Sp. z o.o. Kobierzyce 5
11905 Gasket Real Estate Sp. z o.o. Bielsko-Biała 5
11906 Restauracja Sfinks S.J. Lublin 5
11907 JAAN Sp. z o.o. Warszawa 5
11908 NZOZ Almed Sp. z o.o. Malbork 5
11909 Centrum Badawczo Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego Sp. z o.o. Warszawa 5
11910 GABROM Sp. z o.o. Koszęcin 5
11911 Zakład Ochrony Środowiska Superbos Sp. z o.o. Jelenia Góra 5
11912 Moto-Akcesoria S.J. Jacek Wojtal, Ryszard Zaporowski, Wiesław Ambroziak Kraków 5
11913 Waterm Sp. z o.o. Kraków 5
11914 Sante Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5
11915 Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Eg-Met Sp. z o.o. Tarnów 5
11916 Loobo Sp. z o.o. Zwoleń 5
11917 Electra Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11918 ATOMSERVICE Sp. z o.o. Biuro Usług Specjalistycznych Katowice 5
11919 Puls-Medic Sp. z o.o. Gdańsk 5
11920 Sendero Sp. z o.o. Wrocław 5
11921 Dekor - Art - Serwis Sp. z o.o. Bydgoszcz 5
11922 Apteka Małgorzata Piec-Kwiatkowska, Andrzej Kwiatkowski S.J. Olsztyn 5
11923 Sanatorium Uzdrowiskowe Abaton Spółdzielnia Pracy Krynica-Zdrój 5
11924 DREWTAR Sp. z o.o. Bakałarzewo 5
11925 MDT Sp. z o.o. Warszawa 5
11926 B&M Medyk Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Legnica 5
11927 Polfinans Sp. z o.o. Warszawa 5
11928 Biuro Podróży Rospond Sp. z o.o. Gdańsk 5
11929 ERGON Szymański i Synowie Sp. z o.o. Warszawa 5
11930 Anna Kurek, Janusz Kurek, Dorota Siemieniuch, Tomasz Siemieniuch Pharmapol Sp. J. Jasło 5
11931 Nina Sp. z o.o. Trzciniec 5
11932 Ammigo S.J. Swarzędz 5
11933 Olsza II Med Sp. z o.o. Kraków 5
11934 Zakład Konfekcji Dziecięcej Pinokio M. P. W. Gizińscy sp. j. Piotrków Trybunalski 5
11935 Polskie Karty Sp. z o.o. Kraków 5
11936 GWAREK ŚLĄSKI Wydawnicza Spółdzielnia Pracy Tarnowskie Góry 5
11937 Salve Polska Sp. z o.o. Lublin 5
11938 Hipokrates Sp. z o.o. Zamość 5
11939 Este Color Sp. z o.o. Kochanów 5
11940 Polmedica Sp. z o.o. Warszawa 5
11941 Przedsiębiorstwo Dostaw Energii Ekowar T.ciarkowski I Syn S.J. Pruszcz Gdański 5
11942 Visterma Sp. z o.o. Białystok 5
11943 Meddent Lewiccy, Perek, Wojaczyńska sp. j. Kraków 5
11944 Raptor Sp. z o.o. Białystok 5

 

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009, 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF


źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu - na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.
 


 

 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com